Wikia o Starej Telewizji
(Utworzono nową stronę "'''NIEDZIELA 17.10.2021''' TVP 1 04:40 Klan - odc. 3862 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12 05:10 Klan - odc. 3863 -  (N); telenowela TVP; Dla małol...")
Znacznik: VisualEditor
 
(Brak różnic)

Aktualna wersja na dzień 17:39, 16 paź 2021

NIEDZIELA 17.10.2021

TVP 1

04:40 Klan - odc. 3862 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12

05:10 Klan - odc. 3863 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12

05:30 Klan - odc. 3864 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12

06:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych

06:25 wojsko - polskie.pl - odc. 173; reportaż; Dla małoletnich od lat 12

06:55 Słowo na niedzielę - Niebezpieczne pragnienie -  (JM); Bez ograniczeń wiekowych

07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach 17.10.21 -  (JM); STEREO, 16:9, Transmisja

08:00 Tydzień; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

08:30 Zakochaj się w Polsce - odc. 220 Kaszubski Park Krajobrazowy; magazyn; Dla małoletnich od lat 7

09:05 Las bliżej nas - odc. 42 -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

09:25 Fascynujące miejsca (2 sezon) - Fascynująca Kanada - Dzikie lato (Fascinating Canada Summertime Wilderness)  16'; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2019); reż.:Anette Schreurich; Dla małoletnich od lat 7

09:50 Weterynarze z sercem - /115/; Dla małoletnich od lat 12

10:25 Klasztorne smaki Remigiusza Rączki - Wspólnota Błogosławieństw ze Strzelec Opolskich; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych

10:55 Słowo na niedzielę - Niebezpieczne pragnienie -  (JM); Bez ograniczeń wiekowych

11:00 Transmisja Mszy Świętej z Jasnej Góry; STEREO, 16:9, Transmisja

11:55 Między ziemią a niebem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo

12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan, Polska (2021); STEREO, 16:9, Transmisja

12:15 Między ziemią a niebem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo

12:50 Umarł, aby żyć. Rzecz o Stefanie Kardynale Wyszyńskim - Siła rodziny.; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7

13:15 BBC w Jedynce - Rodzina pingwinów (Penguins: Meet the Family)  52'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2020); reż.:Lara Bickerton; Dla małoletnich od lat 7

14:15 Z pamięci - Jan Brzechwa cz. 2; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

14:25 Okrasa łamie przepisy - Szczupak nad Jeziorakiem -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych

14:55 Komisarz Alex s.XVI - odc. 193 - (seria XVI, odc. 3) - "Cień przeszłości" -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12

15:55 Tajemnice miasteczka - odc. 8 Rodzeństwo, cz. 2 (Tajny gospoży Kirsanowoj (Smalltown Mysteries)) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Rosja (2018); Dla małoletnich od lat 12

17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo

17:15 You Can Dance - Nowa Generacja - odc. 9; widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych

18:30 You Can Dance - Nowa Generacja - odc. 9 Wyniki; widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych

18:50 Jaka to melodia? - odc. 4649; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych

19:25 Sport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo

19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo

20:05 Pogoda -  (N); STEREO, 16:9

20:15 Wojenne dziewczyny s.IV - odc. 44 (seria IV odc. 5) -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12

21:15 Rolnik szuka żony seria 8 - /5/; reality show; Dla małoletnich od lat 12

22:25 Zakochana Jedynka - Coco Chanel (Coco avant Chanel / Coco Before Chanel)  105'; film biograficzny kraj prod.Belgia, Francja (2009); reż.:Anne Fontaine; wyk.:Audrey Tautou, Alessandro Nivola, Emmanuelle Devos; Dla małoletnich od lat 12

00:20 Pavarotti (Pavarotti) -  (N)  109' kraj prod.Wielka Brytania, USA (2019); reż.:Ron Howard; wyk.:Luciano Pavarotti; Dla małoletnich od lat 12

02:25 Szalony rok (Daydream Nation)  94'; film obyczajowy kraj prod.Kanada (2010); reż.:Michael Goldbach; wyk.:Kat Dennings, Reece Thompson, Josh Lucas, Andie McDowell; Dla małoletnich od lat 16

04:05 Jaka to melodia? - odc. 4649; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych

04:35 Z pamięci - Jan Brzechwa cz. 2; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

04:40 Zakończenie dnia

TVP 2

05:55 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2491 -  (N) (JM); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12

06:25 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2492 -  (N) (JM); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12

07:00 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1605 -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12

07:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo

11:05 Zacznij od zdrowia - /1/ Ciśnienie; magazyn; Dla małoletnich od lat 12

11:40 The Voice of Poland s. XII - Bitwa (11); Dla małoletnich od lat 12

14:00 Familiada - odc. 2742; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych

14:35 Koło fortuny - odc. 1105 ed. 11; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych

15:15 Szansa na sukces. Opole 2022 s.I - odc. 3 Andrzej Korzyński; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych

16:15 Przyjaciele na zawsze - odc. 2 - Marcin Hakiel -  (N) (AD); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12

17:05 Lajk!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

17:30 Smaki świata - pośród mórz s.I - odc. 7 -  (N) (AD); magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 12

18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo

18:20 Pogoda; STEREO, 16:9

18:30 Na sygnale - odc. 331 "Moja i twoja nadzieja" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12

18:50 Na sygnale - odc. 332 "Nina" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12

19:25 Rodzinka.pl s.XI - odc. 215 "Niech sobie kociak mruczy" sezon 11 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

20:00 Kabaret. Super Show Dwójki - odc. 16; program kabaretowy; Dla małoletnich od lat 12

21:05 Postaw na milion s.XXIII - odc. 271; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych

22:00 Nagrody Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu 2021; relacja; Bez ograniczeń wiekowych

23:10 Paranoja (Paranoia)  101'; film akcji kraj prod.USA (2013); reż.:Robert Luketic; wyk.:Gary Oldman, Liam Hemsworth, Amber Heard; Dla małoletnich od lat 12

01:05 Kino bez granic - Schmidt (About Schmidt)  120'; komediodramat kraj prod.USA (2002); reż.:Alexander Payne; wyk.:Jack Nicholson, Kathy Bates, Hope Davis; Dla małoletnich od lat 16

03:15 Rodzinka.pl s.IV - odc. 81 "Pytania egzystencjalne" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

03:45 Rodzinka.pl s.IV - odc. 82 "Idzie lato" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

04:15 Zakończenie dnia

TVP 3

06:00 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

06:30 Rolnik szuka żony seria 8 - /4/ -  (N) (AD); reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

07:30 Terytorialsi - odc. 36 (6/2021); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

07:45 Moto lady; magazyn motoryzacyjny; STEREO, 16:9

08:00 Całkiem niezła historia - Polski krzyżowiec - Henryk Sandomierski; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

08:15 Całkiem niezła historia - Pan od zarazy i gwiazd; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

08:30 Tomek na granicach... Rzeczypospolitej -  (N) (AD); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

09:00 Największe katastrofy Opolszczyzny - odc. 2 Polska Nowa Wieś 1984; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Tej wrześniowej niedzieli 1984 roku syreny karetek pogotowia niepokoiły opolan wielokrotnie. Na pokładzie samolotu, który wystartował w krótki rejs wycieczkowy, leciało dwa razy tyle osób, ile dopuszczały przepisy. W pewnym momencie maszyna przechyliła się, po czym stanęła dęba i runęła na ziemię. W serii Największe katastrofy Opolszczyzny Zbigniew Górniak przypomina wypadek samolotu AN - 2 w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem.

09:25 Śniadanie samorządowe; magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo

09:50 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Duszniki Zdrój; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

10:00 OTV - PASMO LOKALNE

12:05 Moje wielkie, wiejskie wesele; telenowela dokumentalna; STEREO, 16:9

12:20 Dom czy mieszkanie? Oto jest pytanie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

12:30 Gwiazdy od Szafy; magazyn; STEREO, 16:9

12:45 Historie motocyklowe; magazyn; STEREO, 16:9

13:00 Piosenka dla Ciebie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

14:00 Rączka gotuje; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

14:30 OTV - PASMO LOKALNE

14:45 Express Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo

15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo

15:20 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo

16:00 Cafe piosenka - zespół Stacja Północ; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

16:30 OTV - PASMO LOKALNE

16:45 Express Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo

16:50 Pogoda 2; STEREO, 16:9

17:00 OTV - PASMO LOKALNE

17:30 Układ; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

18:00 OTV - PASMO LOKALNE

20:30 Przyroda - wędka - przygoda; magazyn; STEREO, 16:9

21:00 Całkiem niezła historia - Nie ma jak w ZOO...; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

21:15 "Dlaczego krowa..."; magazyn; STEREO, 16:9

21:30 OTV - PASMO LOKALNE

21:50 STUDIO LOTTO

22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo

22:15 Pogoda 3; STEREO, 16:9

22:15 Kryminalna Siódemka Extra; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

22:30 Mroczne dzielnice; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

23:00 Regionalny Magazyn Sportowy - Niedziela; magazyn sportowy; STEREO, 16:9

23:15 Piosenka dla Ciebie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

00:20 Rolnik szuka żony seria 8 - /4/ -  (N) (AD); reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

01:15 Cafe piosenka - zespół Stacja Północ; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

01:45 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

02:15 Układ; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

02:40 Największe katastrofy Opolszczyzny - odc. 2 Polska Nowa Wieś 1984; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Tej wrześniowej niedzieli 1984 roku syreny karetek pogotowia niepokoiły opolan wielokrotnie. Na pokładzie samolotu, który wystartował w krótki rejs wycieczkowy, leciało dwa razy tyle osób, ile dopuszczały przepisy. W pewnym momencie maszyna przechyliła się, po czym stanęła dęba i runęła na ziemię. W serii Największe katastrofy Opolszczyzny Zbigniew Górniak przypomina wypadek samolotu AN - 2 w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem.

03:00 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Krzemionki; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

03:10 Zobaczyłem zjednoczony naród  46'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Anna Ferens; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

04:10 Kryminalna Siódemka Extra; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

04:25 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9

04:40 Pogoda 3; STEREO, 16:9

04:45 Moje wielkie, wiejskie wesele; telenowela dokumentalna; STEREO, 16:9

05:00 Historie motocyklowe; magazyn; STEREO, 16:9

05:20 Przyroda - wędka - przygoda; magazyn; STEREO, 16:9

05:45 Powrót do przeszłości - odc. 7 - Radio vs. Telewizja; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

05:55 Zakończenie dnia

TV Polonia

06:00 Hity wszech czasów - (25); magazyn muzyczny; Dla małoletnich od lat 12

07:00 Czterdziestolatek - odc. 5/21 - Kondycja fizyczna, czyli walka z metryką -  (N); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

07:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo

11:05 Umarł, aby żyć. Rzecz o Stefanie Kardynale Wyszyńskim - Człowiek i praca.; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7

11:25 Ziarno - Superstar; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

11:55 Między ziemią a niebem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo

12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan, Polska (2021); STEREO, 16:9, Transmisja

12:15 Między ziemią a niebem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo

12:50 Słowo na niedzielę - Niebezpieczne pragnienie -  (JM); Bez ograniczeń wiekowych

13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Świętych Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy; STEREO, 16:9, Transmisja

14:25 Czterdziestolatek - odc. 6/21 - Włosy Flory, czyli labirynt -  (N); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

15:20 Muzyczna scena Halo Polonia - /33/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych

15:40 Powroty - /63/; magazyn; Dla małoletnich od lat 7

16:05 Leśniczówka - odc. 294 -  (N); Dla małoletnich od lat 12

16:30 Leśniczówka - odc. 295 -  (N); Dla małoletnich od lat 12

17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo

17:20 M jak miłość - odc. 1597 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12

18:15 Debata Polonia 24 - Polonia w dobie pandemii; debata; Dla małoletnich od lat 12

18:50 Kabaretowe Naj - Legenda Kabaretu Bohdan Smoleń /skrót/; Dla małoletnich od lat 12

19:05 Lajk!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo

20:05 Sport; STEREO, 16:9

20:10 Pogoda; STEREO, 16:9

20:20 Blondynka s.IX - Odc. 105* (seria 9, odc. 6) - Czarna owca -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12

21:15 Mała matura 1947 -  (N)  109'; dramat kraj prod.Polska (2011); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Adam Wróblewski, Antoni Królikowski, Artur Żmijewski, Agnieszka Michalska, Wiktor Zborowski; Dla małoletnich od lat 12

23:20 Niedziela z...polskim big beatem  41' kraj prod.Polska (2021); Dla małoletnich od lat 12

00:10 M jak miłość - odc. 1597 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12

01:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych

01:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9

02:00 Sport; STEREO, 16:9

02:05 Pogoda; STEREO, 16:9

02:10 The Voice Kids s. IV - Przesłuchania w ciemno (7); Bez ograniczeń wiekowych

03:10 The Voice Kids s. IV - Przesłuchania w ciemno (8); Bez ograniczeń wiekowych

04:15 Kabaretowe Naj - Legenda Kabaretu Bohdan Smoleń; Dla małoletnich od lat 12

04:40 Giganci historii - odc. 39. Generał Stanisław Maczek. Życie i działalność; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12

05:25 Debata Polonia 24 - Polonia w dobie pandemii; debata; Dla małoletnich od lat 12

06:00 Zakończenie dnia

TVP ABC

05:05 Domisie - Komu potrzebne są okulary? -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

05:30 Domisie - Odgłosy -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych

05:55 Bobaski i Miś - Gdzie mój smoczek, odc. 23; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych

06:00 Bobaski i Miś - Plac zabaw, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych

06:05 Baśnie i bajki polskie - odc. 22 - Szewc Kopytko i Kaczor Kwak -  (N); film animowany; Bez ograniczeń wiekowych

06:25 Tata Lew - Magiczne pudełko, odc. 23 (Der Zauberkasten); serial animowany kraj prod.Niemcy, Polska (2002); Bez ograniczeń wiekowych

06:40 Kasztaniaki - Między nami artystami, odc. 23; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

06:50 Reksio - Reksio magik, odc. 14; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

07:05 Tru i Tęczowe Królestwo - Zamieniadło, odc. 14 (True Switcharoo); serial animowany kraj prod.Kanada (2017); Bez ograniczeń wiekowych

07:35 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 6 - WIELKIE SZUKANIE; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych

08:00 Bracia Koala - Wyjątkowe zdjęcia Mysi, odc. 21 (Mitzi's special photos); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); Bez ograniczeń wiekowych

08:30 Pamiętnik Florki - Galaretka, odc. 35 -  (AD); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

08:40 44 koty - Skarb Kotobrodego, odc. 73 (The Treasure of Catbeard); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); Bez ograniczeń wiekowych

09:00 Jak da się myszy ciasteczko - Sanki z przygodami / Zimowe nocowanko, odc. 17 (Sledding Adventure / Snowy Sleepover); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

09:30 Ziarno - Superstar; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

09:50 Halo halo! - odc. 76 Poszukiwacze śladów; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych

10:00 Zagadki zwierzogromadki - odc. 7 Foki; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych

10:20 Przygody Bolka i Lolka - Śniadanie na biwaku, odc. 29; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

10:30 Bolek i Lolek na wakacjach - Fałszywy dziadek, odc. 4; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

10:40 Miś Kudłatek - Leć ptaszku, odc. 11; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

10:55 Reksio - Reksio pielęgniarz, odc. 15; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

11:05 Agatka - Agatka i Zegar z Kukułką, odc. 11 -  (AD); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

11:20 Fiksiki - Puszka, odc. 48 (The Can); serial animowany kraj prod.Rosja (2010); Bez ograniczeń wiekowych

11:25 Mały Futrzak - Uwaga na smoka, odc. 49 (Beware of the dragon); serial animowany kraj prod.Francja (2016); Bez ograniczeń wiekowych

11:40 Kosmoloty - Być jak orzeł, odc. 9 (Fly Like an Eagle); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, Dla małoletnich od lat 7

11:50 Kosmoloty - Pieśni satelity, odc. 54 (Satellite songs); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, Dla małoletnich od lat 7

12:05 Mini Ninjas - Fani daifuku, odc. 49 (Daifuku fans); serial animowany kraj prod.Francja (2017); Dla małoletnich od lat 7

12:20 Figu Migu na planecie Czochras - odc. 7 W świat fantazji skręć; Bez ograniczeń wiekowych

12:40 Szkoła z Kleksem Bystrzakiem - odc. 7; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych

12:55 ALCHEMIK - Kuchnia molekularna, odc. 35 -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

13:15 Strażak Sam, seria 7 - Trójnogi wyścig, odc. 23 (Three Legged Race); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

13:30 My Little Pony, seria VIII - Awantura o szkołę część 1, odc. 1 (School Daze Part 1); serial animowany kraj prod.USA (2020); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

13:55 My Little Pony, seria VIII - Awantura o szkołę część 2, odc. 2 (School Daze Part 2); serial animowany kraj prod.USA (2020); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

14:25 Stacyjkowo - Koko na posterunku, odc. 49 (Koko takes Charge); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

14:35 Stacyjkowo - My lokomonterzy, odc. 113 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

14:50 Pamiętnik Florki - Prezent, odc. 31 -  (AD); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

15:00 Pamiętnik Florki s.II - Teatr, odc. 18 -  (AD); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

15:15 44 koty - Hipcia Mara, odc. 75 (Mara, the hippo); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); Bez ograniczeń wiekowych

15:30 Ale talent - Simple - dimple; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych

15:35 Cześć, czy mogę Cię zjeść? - odc. 3 BTW czyli białka, tłuszcze, węglowodany.; program poradnikowy; Bez ograniczeń wiekowych

15:50 Masza i niedźwiedź - Dziecięce piosenki - Kolorowa piosenka, odc. 9 (.); serial animowany kraj prod.Rosja (2020); Bez ograniczeń wiekowych

15:55 Mała szkoła Helenki - Skarby z drugiej ręki, odc. 49 (The Gift That Keeps on Giving); serial animowany kraj prod.Francja (2017); Bez ograniczeń wiekowych

16:10 Clifford - wielki, czerwony pies - Wielki mały psiak/Wspólna zabawa, odc. 49 (LITTLE BIG PUP/GETTING TO KNOW YOU); serial animowany kraj prod.Kanada (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

16:35 Masza i niedźwiedź - Wieczór filmowy, odc. 42 (And action!) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

16:45 Masza i niedźwiedź - Bohaterowie sa wśród nas, odc. 43 (Self made hero) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

17:00 Nie ma jak Rosie - Woda, wszędzie woda, odc. 54 (Water, water everywhere.); serial animowany kraj prod.USA (2013); Bez ograniczeń wiekowych

17:10 Nie ma jak Rosie - Podwodne życie, odc. 80 (Life beneath the waves); serial animowany kraj prod.USA (2013); Bez ograniczeń wiekowych

17:25 Fiksiki - Mikrofon, odc. 49 (The Microphone); serial animowany kraj prod.Rosja (2010); Bez ograniczeń wiekowych

17:35 Gigantozaur - Bracia i siostry, odc. 49 (Brothers and Sisters); serial animowany kraj prod.Francja (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

17:50 Gigantozaur - Dinosia, odc. 23 (Dinozja); serial animowany kraj prod.Francja (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

18:05 Lexi i Lottie: bliźniaczki na tropie - Słonica nie w sosie, odc. 18 (Savanah the Elephant); serial animowany kraj prod.Niemcy (2016); Dla małoletnich od lat 7

18:30 Wishenpoof - Bianka robi burzę mózgów, odc. 11 (Bianca's Rainstorm Brainstorm); serial animowany kraj prod.USA (2014); Bez ograniczeń wiekowych

19:00 Wieczorynka - Rev and Roll - Ciężarówka roku, odc. 27 (My Fair Stuckey); serial animowany kraj prod.Kanada (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

19:10 Wieczorynka - Rev and Roll - Bilety do kina, odc. 28 (Lori's Tickets); serial animowany kraj prod.Kanada (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

19:20 Wieczorynka - Pamiętnik Florki - Moje, odc. 36 -  (AD); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

19:30 Wieczorynka - 44 koty - Wielka ucieczka myszy, odc. 74 (Mice on the Run!); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); Bez ograniczeń wiekowych

19:45 Wieczorynka - Super Wings: Super Lotki - Szwedzka burza śnieżna, odc. 9 (Swedish Snowstorm Sleepover); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2021); Bez ograniczeń wiekowych

19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Czytanie przed spaniem - Dzień działkowicza; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych

20:05 Masza i niedźwiedź - Kłamca, kłamca, odc. 57 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

20:15 Straszne historie Maszy - Legendarna historia o żalu z powodu historycznego błędu, odc. 10 (A Myth Full of Grief And Despair About One Historical Error) kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Dla małoletnich od lat 7

20:25 Jonasz i jego paczka - Kuzyni mimo woli, odc. 45 (We are not related.); serial animowany kraj prod.Francja (2020); Dla małoletnich od lat 7

20:40 Jonasz i jego paczka - Dyrektorskie rozterki, odc. 46 (The principal difficulty.); serial animowany kraj prod.Francja (2020); Dla małoletnich od lat 7

20:55 Inazuma Eleven - Gotowe! Moja popisowa parada!, odc. 88 (IT’S DONE! - MY OWN SIGNATURE MOVE!) kraj prod.Japonia (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7

21:20 Zig i Sharko - Konkurs nurkowania, odc. 49 (The diving contest); serial animowany kraj prod.Francja (2018); Dla małoletnich od lat 12

21:30 Anna i androidy - Siły wychowania, odc. 49 (Forces of Nurture); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); Dla małoletnich od lat 7

22:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (121) - Peru. Prawo jazdy dla WC -  (N) (AD); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych

22:30 Jak to działa - odc. 62 Transplantacje -  (N) (JM); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

23:00 Magiczne drzewo - odc. 1 - Drewniany pies -  (N) (AD)  27'; serial TVP kraj prod.Polska (2003); reż.:Andrzej Maleszka; wyk.:Wojciech Molski, Zuzanna Gulczyńska, Maria Peszek, Artur Dziurman, Janusz Michałowski, Andrzej Dolecki, Magdalena Kizinkiewicz, Krystyna Rutkowska; STEREO, Dla małoletnich od lat 7

23:30 Magiczne drzewo - odc. 2 - Kostka -  (N) (AD)  25'; serial TVP kraj prod.Polska (2003); reż.:Andrzej Maleszka; wyk.:Filip Langa, Jacek Adamczewski, Danuta Stenka, Dagmara Pięta, Wiktor Zborowski, Paweł Burczyk, Dariusz Biskupski, Grzegorz Emanuel, Artur Dziurman, Katarzyna Kwiatkowska; STEREO, Dla małoletnich od lat 7

05:00 Zakończenie dnia

TVP Dokument

06:00 Dzika Polska - O pająkach bez jadu -  (N); serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych

06:25 Dzika Polska - Jak bóbr przykazał -  (N); serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych

07:00 Po dwóch stronach lustra wody  44'; serial dokumentalny kraj prod.Polska (2018); Dla małoletnich od lat 12

08:00 Żubry z Puszczy Białowieskiej (The Bison of Europe) -  (N)  50'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2017); reż.:Antony Kettal, Roger Owen; Dla małoletnich od lat 7

09:05 Zdumiewająca Ameryka Południowa cz. 5 Andy: świat w chmurach (Wildest Latin America)  52'; serial dokumentalny kraj prod.Niderlandy (Holandia) (2012); reż.:Allison Bean, Bill Markham; Dla małoletnich od lat 7

10:05 Daj się zaskoczyć. Restauracje w niezwykłych miejscach. (Guess where we're eating tonight)  57'; film dokumentalny kraj prod.Republika Południowej Afryki (2019); reż.:Delphine Coutin; Bez ograniczeń wiekowych

11:10 Dom Nadziei  25'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12

11:45 Barbara Włodarczyk zaprasza - Liban. Wybuch gniewu.; Dla małoletnich od lat 12

11:55 Liban. Wybuch gniewu; film dokumentalny kraj prod.Polska (2021); Dla małoletnich od lat 12

12:55 Tomek na granicach... Rzeczypospolitej -  (N) (AD); cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12

13:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (119) - Peru. Peru od tyłu -  (N) (AD); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych

13:55 Madagaskar - odc. 2 (Madagaskar) -  (N); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); Bez ograniczeń wiekowych

15:00 Faktomania odc.9 (Factomania); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); Dla małoletnich od lat 12

16:00 Żywność jutra Odc. 2 (Tomorrow's Food); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); Dla małoletnich od lat 12

16:55 Opowieść o Chinach - Złoty wiek odc. 3/6 (The Story Of China); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016); Dla małoletnich od lat 12

18:00 Polskie Dziedzictwo odc. 3; magazyn historyczny; Dla małoletnich od lat 12

18:30 Podróże z historią s.I - odc. 9 320 metrów pod ziemią -  (N) (AD); cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

19:05 Zakochaj się w Polsce - odc. 71 Kopalnia Soli Bochnia -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7

19:35 Portrety dokumentalne. Anna Ferens; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12

20:15 Z wnętrza  89' kraj prod.Polska (2019); reż.:Cezary Grzesiuk; Dla małoletnich od lat 12

21:55 Rymkiewicz. Historia i Metafizyka  50'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2019); reż.:Beata Netz; Dla małoletnich od lat 12

22:55 Tamte lata, tamte dni - Maja Komorowska -  (JM); magazyn; Dla małoletnich od lat 12

23:30 Nowy Jork na piechotę (The World Before Your Feet)  91'; film dokumentalny kraj prod.USA (2018); reż.:Jeremy Workman; Dla małoletnich od lat 12

01:10 Przepis na sukces; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

01:55 Syberyjskie sny; Dla małoletnich od lat 12

02:55 Dwa bieguny w jednym roku. Antarctica; Dla małoletnich od lat 12

03:50 Zakończenie dnia

TVP HD

05:55 Pasja ekstremalna - odc. 7; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

06:20 Makłowicz w podróży. Bośnia i Hercegowina - Banja Luka; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych

06:55 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Bośnia i Hercegowina - Sarajewo; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych

07:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (91) Rejs dla zuchwałych -  (N); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych

08:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (92) Macho -  (N); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych

08:35 Przystanek slow food - odc. 9; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych

09:10 Rodzinka.pl - odc. 246 "Francuski z winobrania" sezon 13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12

09:40 Rodzinka.pl - odc. 247 "Kobita mi zwariowała" sezon 13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12

10:15 Rodzinka.pl - odc. 248 "Żuraw i czapla" sezon 13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12

10:45 Wszystkie kolory świata - Japonia: powrót do źródeł (Flavors); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2008); Dla małoletnich od lat 12

11:50 Okrasa łamie przepisy - Szczupak nad Jeziorakiem -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych

12:25 Polska śródziemnomorska - odc. 6 - Kaszubska żurawina; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych

12:55 Ranczo s.IV - odc. 44 (seria IV, odc. 5) - Polityka i czary -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12

13:55 Ojciec Mateusz s.III - odc. 36 (Ojciec Mateusz III odc. 6) - Świadek -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12

14:55 Giganci historii - odc. 10 Jan Paweł II życie i pontyfikat; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12

15:50 The Voice of Poland s. XII - Przesłuchania w ciemno (9); Dla małoletnich od lat 12

16:55 The Voice of Poland s. XII - Przesłuchania w ciemno (10); Dla małoletnich od lat 12

18:05 Komisarz Alex s.XVI - odc. 191 - (seria XVI, odc. 1) - Kibolskie porachunki -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12

19:05 Ojciec Mateusz s.XXVI - Odc. 333 (Ojciec Mateusz s. XXVI, odc. 4) - Awans -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12

19:55 Nie lubię poniedziałku -  (N)  99'; komedia; reż.:Tadeusz Chmielewski; wyk.:Mieczysław Czechowicz, Jerzy Turek, Halina Kowalska, Kazimierz Witkiewicz, Zygmunt Apostoł, Bohdan Łazuka; Dla małoletnich od lat 12

21:50 Stawka większa niż życie - odc. 16/18 - Akcja "Liść dębu" -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7

22:55 Stawka większa niż życie - odc. 17/18 - Spotkanie -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7

00:05 Stawka większa niż życie - odc. 18/18 - Poszukiwany gruppenführer Wolf -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7

01:10 Fanfan Tulipan (Fanfan La Tulipe) -  (N)  94'; komedia kraj prod.Francja (2003); reż.:Gerard Krawczyk; wyk.:Vincent Perez, Penelope Cruz, Didier Bourdon; Dla małoletnich od lat 12

03:00 Miłość na uczelni (Reading Writing & Romance)  84'; film obyczajowy kraj prod.USA (2013); reż.:Ernie Barbarash; wyk.:Eric Mabius, Virginia Williams, Stefanie Powers; Dla małoletnich od lat 12

04:55 Zakończenie dnia

TVP Historia

06:40 Był taki dzień - 17 października; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

06:55 Biblia - Salomon, cz. 1 (The Bible - Solomon, part 1) -  (N)  44'; serial kraj prod.Niemcy, Włochy, Francja, USA (1997); reż.:Roger Young; wyk.:Max von Sydow, Anouk Aimee, Richard Dillane, David Suchet; Dla małoletnich od lat 12

07:50 Przeczytaj mi tę historię - odc. 90; felieton; Bez ograniczeń wiekowych

08:00 Liturgia greckokatolicka z parafii pw. Podwyższenia Krzyża Pańskiego we Wrocławiu. (17.10.2021); transmisja; STEREO, 16:9, Transmisja

09:00 Tulipan - odc. 6/6 -  (N); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

10:10 Okrasa łamie przepisy - Ziemniaki, kapusta i kasza -  (N) (JM); magazyn kulinarny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

10:45 Tatarzy polscy  40'; telenowela dokumentalna TVP kraj prod.Polska (2021); reż.:Natasza Ziółkowska; Dla małoletnich od lat 12

11:30 Wojownicy czasu - Gonił Teuton Słowianina, czyli Cedynia 972; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7

12:05 We władaniu monsunów - Ludzie monsunu odc. 5/5 (Lands of the Monsoon); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); Dla małoletnich od lat 12

13:05 300 milionów lat - Ziemia człowieka - odc. 2 (300 million years); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2016); Dla małoletnich od lat 12

14:05 W kotle historii - odc. Nie tylko Samosierra. Cesarskie menu.; magazyn; Dla małoletnich od lat 12

14:35 Rodzina Połanieckich - odc. 6/7 Zdrada -  (N); serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych

16:05 Nie taka prosta historia - The Crown; magazyn; Dla małoletnich od lat 12

16:30 Giganci historii - odc. 45. Dynastia Winsdorów; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12

17:25 Żywot sarmacki - Kariera odc. 6; magazyn; Dla małoletnich od lat 12

17:45 Noce i dnie - odc. 3/12 - Babcia -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12

18:50 Zaginione Skarby - Starodruk Mikołaja Kopernika "De revolutionibus orbium coelestium"; film animowany; Dla małoletnich od lat 12

19:10 Ostatnie zdjęcia (Andrzej Munk)  46'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2000); reż.:Andrzej Brzozowski; Dla małoletnich od lat 12

20:05 Wykorzenieni. Europa 1945 (Les dracins, l'Europe en 1945)  52' kraj prod.Francja (2019); reż.:Jrome Lambert, Philippe Picard; Dla małoletnich od lat 12

21:05 El Dorado (El Dorado)  121'; western kraj prod.USA (1967); reż.:Howard Hawks; wyk.:John Wayne, Robert Mitchum, James Caan; Dla małoletnich od lat 12

23:20 Dynastia Tudorów III - odc. 7/8 (The Tudors III, ep. 7); serial kraj prod.USA, Kanada, Irlandia (2008); Dla małoletnich od lat 16

00:25 Towarzysz Wiesław: od agitatora do dyktatora -  (N)  55'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Piotr Boruszkowski; Dla małoletnich od lat 12

01:30 Szerokie tory - Jeden dzień z życia zakonnicy z klasztoru w Czernichowie na Ukrainie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12

02:05 Zakończenie dnia

TVP Historia 2

07:00 Był taki dzień - 17 października; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

07:02 Wojna w eterze - odc. 73; felieton; Dla małoletnich od lat 12

07:05 Biblia - Salomon, cz. 1 (The Bible - Solomon, part 1); serial kraj prod.Niemcy, Włochy, Francja, USA (1997); Dla małoletnich od lat 12

07:50 Klasztorne smaki Remigiusza Rączki - Klasztorne smaki; magazyn kulinarny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

08:20 Ale nam się wydarzyło... Jan Paweł II - odc. 5/6 Kościół na Wschodzie; rozmowa; Dla małoletnich od lat 7

08:30 Ale nam się wydarzyło... Jan Paweł II - odc. 6/6 Główne kierunku pontyfikatu; rozmowa; Dla małoletnich od lat 7

08:40 Był taki dzień - 17 października; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

08:40 W godzinę próby - Władysław Liniarski "Mścisław"; Dla małoletnich od lat 12

09:00 Prasa donosi - Partie polityczne w II RP; felieton; Dla małoletnich od lat 12

09:05 Tulipan - odc. 6/6; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

10:05 Świadkowie czasu - Zapomniany bohater; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych

10:20 O roku ów - odc. 6; magazyn publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12

10:45 Tatarzy polscy; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12

11:25 Historia na ten czas - Jan Żaryn cz. 1; Dla małoletnich od lat 12

11:35 Mój ulubiony bohater Niepodległości - Ks. Michał Sopoćko; Dla małoletnich od lat 7

11:35 Wojownicy czasu - Gonił Teuton Słowianina, czyli Cedynia 972; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7

12:00 Pasterz - Pokora.; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7

12:10 Zorza II nad Gdańskiem; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12

13:00 Historia na ten czas - Jan Żaryn cz. 2; Dla małoletnich od lat 12

13:05 Historia na ten czas - Jan Żaryn cz. 3; Dla małoletnich od lat 12

13:10 300 milionów lat - Ziemia człowieka - odc. 2 (300 million years); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2016); Dla małoletnich od lat 12

14:00 Był taki dzień - 17 października; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

14:05 W kotle historii - odc. Nie tylko Samosierra. Cesarskie menu.; magazyn; Dla małoletnich od lat 12

14:30 Historia na ten czas - Jan Żaryn cz. 4; Dla małoletnich od lat 12

14:35 Mój ulubiony bohater Niepodległości - Ks. Michał Sopoćko; Dla małoletnich od lat 7

14:35 Rodzina Połanieckich - odc. 6/7 Zdrada; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych

16:00 Historia na ten czas - Jan Żaryn cz. 5; Dla małoletnich od lat 12

16:05 Prasa donosi - Partie polityczne w II RP; felieton; Dla małoletnich od lat 12

16:10 Nie taka prosta historia - The Crown; magazyn; Dla małoletnich od lat 12

16:35 Giganci historii - odc. 45. Dynastia Winsdorów; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12

17:20 Wojna w eterze - odc. 73; felieton; Dla małoletnich od lat 12

17:25 Żywot sarmacki - Kariera odc. 6; magazyn; Dla małoletnich od lat 12

17:40 Wojna w eterze - odc. 73; felieton; Dla małoletnich od lat 12

17:45 Noce i dnie - odc. 3/12 - Babcia; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo

18:35 Historia, której nie pamiętam; film dokumentalny; reż.:Andrzej Jurewicz; Dla małoletnich od lat 12

19:30 Szerokie tory - Szerokie tory. Żydzi w Odessie; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7

19:55 Przystanek Historia - odc. 41; Dla małoletnich od lat 12

20:10 Piosenką przez historię - Historia według Jacka - Mury; teledysk; Dla małoletnich od lat 7

20:20 Wojenne dziewczyny s.IV - odc. 44 (seria IV odc. 5); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12

21:05 El Dorado (El Dorado)  121'; western kraj prod.USA (1967); reż.:Howard Hawks; wyk.:John Wayne, Robert Mitchum, James Caan; Dla małoletnich od lat 12

23:10 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939 - 1945 - odc. 6 Rendez - Vous z Adolfiakami; Dla małoletnich od lat 7

23:20 Pasterz - Pokora.; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7

23:35 Dynastia Tudorów III - odc. 7/8 (The Tudors III, ep. 7); serial kraj prod.USA, Kanada, Irlandia (2008); Dla małoletnich od lat 16

00:25 Towarzysz Wiesław: od agitatora do dyktatora; film dokumentalny; reż.:Piotr Boruszkowski; Dla małoletnich od lat 12

01:20 Szerokie tory - Jeden dzień z życia zakonnicy z klasztoru w Czernichowie na Ukrainie; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

01:45 Biblia - Dawid, cz. 4 (The Bible - David p. 4); serial kraj prod.Niemcy, Włochy, Francja, USA (2002); Dla małoletnich od lat 12

02:30 Biblia - Salomon, cz. 1 (The Bible - Solomon, part 1); serial kraj prod.Niemcy, Włochy, Francja, USA (1997); Dla małoletnich od lat 12

03:15 Był taki dzień - 18 października; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

03:20 Zakończenie dnia

TVP Info

05:55 Powitanie - Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo

06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo

06:15 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo

06:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo

06:29 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo

06:31 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo

06:40 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo

06:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo

06:59 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo

07:01 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo

07:11 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo

07:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo

07:29 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo

07:31 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo

07:36 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo

07:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo

07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo

08:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo

08:30 W Kontrze; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo

09:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo

09:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo

09:50 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Na żywo

10:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo

11:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo

11:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo

11:50 Salon dziennikarski; program publicystyczny; STEREO, 16:9

12:30 Serwis Info Dzień weekend -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo

12:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo

12:59 Serwis Info Dzień weekend -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo

13:29 Serwis Info Dzień weekend -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo

13:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9

13:59 Serwis Info Dzień weekend -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo

14:29 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień weekend -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo

14:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9

15:00 Debata Senior -  (N); program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo

15:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo

15:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9

16:00 Okiem Wiary; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo

16:29 Koronawirus. Szczepionka; STEREO, 16:9, Na żywo

17:00 Dla niesłyszących - Teleexpress -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo

17:15 Dla niesłyszących - Teleexpress Extra -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo

17:30 Dla niesłyszących - Teleexpress na deser -  (N) (JM); STEREO, 16:9

17:45 Serwis Info Dzień weekend -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo

18:00 Dla niesłyszących - Panorama -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo

18:18 Studio Zachód -  (N); magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo

18:40 INFO V4+; STEREO, 16:9

18:55 Głębia ostrości - Z lotu ptaka. Mit o raj; reportaż; STEREO, 16:9

19:20 Raport z granicy; STEREO, 16:9, Na żywo

19:30 Dla niesłyszących - Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo

19:58 Dla niesłyszących - Gość Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo

20:13 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo

21:00 W pełnym świetle; magazyn; STEREO, 16:9

21:20 Raport z granicy; STEREO, 16:9, Na żywo

21:30 Serwis Info Wieczór weekend -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo

21:42 Pogoda Info; STEREO, 16:9

21:50 Strefa starcia; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo

23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo

23:55 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo

00:03 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9

00:31 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9

00:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9

01:07 Woronicza 17; STEREO, 16:9

02:10 INFO V4+; STEREO, 16:9

02:27 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9

02:42 Teleexpress Extra -  (N); STEREO, 16:9

03:00 Serwis dla Polonii; STEREO, 16:9

03:10 Raport z granicy; STEREO, 16:9

03:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9

03:31 Kupcy i fabrykanci; film dokumentalny; reż.:Artur Jaworski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

04:26 Filmy Dokumentalne TVP INFO - Klucz do prawdy; film dokumentalny; reż.:Piotr Kuciński; STEREO, 16:9

04:43 Światowiec - Magia Kowloon. Honkong; magazyn turystyczny; STEREO, 16:9

05:13 Agrobiznes - podsumowanie; STEREO, 16:9

05:34 Zakończenie dnia

TVP Kobieta

05:30 Rodzinka.pl - odc. 257 "Bigamista" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

06:00 Rodzinka.pl - odc. 258 "Damy radę" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

06:30 Najlepsze pod słońcem s. 11 - odc. 9 KORNWALIA KONTRA LANZAROTE (A place in the sun) kraj prod.Wielka Brytania (2020); Dla małoletnich od lat 12

07:25 Pięknie przyprawiONA - s 2 odc. 18 - Poziom cukru we krwi a smaczne menu; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych

07:45 Od niemowlaka do przedszkolaka - odc. 1 Zostałaś mamą; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

08:30 Podróże Małej i Dużej - odc. 6 - Lizbona i okolice; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

09:10 Taka jak Ty - Beata Pawlikowska; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych

09:45 Kwiaty na warsztat - s. II odc. 18 - KOMPOZYCJA JESIENNYCH KWIATÓW I WARZYW; Bez ograniczeń wiekowych

10:00 Ziołowa apteka - /32/; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

10:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Polowanie z Buszmenami - odc. 35 -  (N); cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

10:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 36 - U brzegów Sahary -  (N); cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

11:30 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

13:45 Ziołowa apteka - Nagietek lekarski; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

14:00 Mr. White radzi - SODA OCZYSZCZONA; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

14:10 Mr. White radzi - DOMOWY PROSZEK DO PRANIA; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

14:25 Sen o Królowym Moście; Dla małoletnich od lat 12

14:40 U Pana Boga za miedzą -  (N)  110'; komedia; reż.:Jacek Bromski; wyk.:Andrzej Zaborski, Krzysztof Dzierma, Agnieszka Kotlarska, Grzegorz Heromiński, Emilian Kamiński, Wojciech Solarz, Ryszard Doliński, Mieczyslaw Fiodorow, Małgorzata Sadowska, Alicja Bach; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

16:35 Kwiaty na warsztat - s. II odc. 18 - KOMPOZYCJA JESIENNYCH KWIATÓW I WARZYW; Bez ograniczeń wiekowych

17:00 Taka jak Ty - Beata Pawlikowska; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych

17:25 Pięknie przyprawiONA - /1/ Dieta Sirtuinowa; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych

17:40 Wszystkie strony piękna - Opadnięty owal twarzy; magazyn; Dla małoletnich od lat 7

18:00 Lajk!; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

18:30 Kobiety w drodze - Alicja Tomaszewska s. II odc. 6/8; magazyn; Dla małoletnich od lat 7

19:00 Makłowicz w podróży. Filipiny - "Wokół stolicy"; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych

19:30 Więzień miłości - odc 137 (Adini Sen Koy) kraj prod.Turcja (2016); Dla małoletnich od lat 12

20:30 Wszystko dla pań - odc. 42 (Paradiso delle signore); serial kraj prod.Włochy (2015); Dla małoletnich od lat 12

21:30 Grzech przeszłości (Wrong Daughter, The)  86'; film fabularny kraj prod.USA, Wielka Brytania (2018); reż.:Ben Meyerson; wyk.:April Bowlby, Sydney Sweeney, Cindy Busby; Dla małoletnich od lat 16

23:10 Godunov - dalsze losy, odc. 11 (Godunov); serial kostiumowy kraj prod.Rosja (2018); Dla małoletnich od lat 16

00:15 Trzy minuty.  122'; dramat kraj prod.Polska (2010); reż.:Maciej Ślesicki; wyk.:Agnieszka Grochowska, Krzysztof Stroiński, Bogusław Linda, Lidia Sadowa, Paweł Królikowski, Marcin Walewski, Modest Ruciński, Tomasz Karolak, Sławomir Orzechowski, Waldemar Błaszczak; Dla małoletnich od lat 16

02:30 Ranczo s.III - odc. 34 (seria III, odc. 8) - Odsiecz -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

03:25 Wszystko dla pań - odc. 42 (Paradiso delle signore); serial kraj prod.Włochy (2015); Dla małoletnich od lat 12

05:30 Zakończenie dnia

TVP Kultura

06:55 Andrzej Zaucha i Anawa; koncert; Bez ograniczeń wiekowych

07:35 Byłaś serca biciem - recital Andrzeja Zauchy; Bez ograniczeń wiekowych

08:10 Co dalej? - Co nam zostało z Konecznego i Huntingtona?; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12

08:40 Od ucha do ucha - Dwie Dorotki; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych

08:55 Od ucha do ucha - Jonasz i morze (Zeezucht / Jonas and the Sea); film animowany kraj prod.Niderlandy (Holandia) (2015); Dla małoletnich od lat 12

09:20 Od ucha do ucha - Pan Tadeusz - Księga czwarta - Dyplomatyka i łowy; spektakl teatralny; Bez ograniczeń wiekowych

10:35 Czeskie śniadanie - Kobieta za ladą - odc. 1 - Styczeń (Żena za pultem)  46'; serial obyczajowy kraj prod.Czechosłowacja (1977); reż.:Jaroslav Dudek; wyk.:Irina Svorcova, Vladimir Menslik, Jaromir Hanzlik, Dana Medricka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

11:30 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12

12:05 Eroica -  (N)  80'; dramat; reż.:Andrzej Munk; wyk.:Edward Dziewoński, Barbara Połomska, Ignacy Machowski, Kazimierz Opaliński, Leon Niemczyk, Józef Nowak; Dla małoletnich od lat 12

13:40 Bilet do kina - Odyseja (L'odyssee (Odyssey, The))  117'; dramat kraj prod.Francja (2016); reż.:Jerome Salle; wyk.:Lambert Wilson, Pierre Niney, Audrey Tautou; Dla małoletnich od lat 12

15:50 Muzyka Skalnego Podhala - Drobne; felieton; Bez ograniczeń wiekowych

16:00 Nagrody Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu 2021; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

17:00 PORTRETY - Elżbieta Jaroń; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych

17:15 Niedziela z... Natalią Kukulską; Dla małoletnich od lat 12

18:05 Niedziela z...Natalią Kukulską - Szlakiem Kolberga - Natalia Kukulska; reportaż; Dla małoletnich od lat 12

18:35 Niedziela z... Natalią Kukulską Rozrywka Retro - Na festiwalowej scenie - Natalia Kukulska; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

19:00 XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina - podsumowanie III etapu; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo

19:45 Zaginione Skarby - "Madonna z Dzieciątkiem i papugą"; film animowany; Dla małoletnich od lat 12

20:00 Błękitna nuta (La note bleue / Blue Note)  126'; dramat kraj prod.Francja, Niemcy (1990); reż.:Andrzej Żuławski; wyk.:Sophie Marceau, Roman Wilhelmi, Marie-France Pisier, Janusz Olejniczak; Dla małoletnich od lat 12

22:15 Scena muzyczna - Łukasz Długosz i Janusz Olejniczak; koncert; Bez ograniczeń wiekowych

23:15 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12

23:45 Bez lęku (Fearless)  116'; dramat kraj prod.USA (1993); reż.:Peter Weir; wyk.:Jeff Bridges, Isabella Rosellini, Rosie Perez; Dla małoletnich od lat 12

01:55 Teraz animacje! - O Matko!; film animowany; Dla małoletnich od lat 12

02:05 Teraz animacje! - Story; film animowany; Dla małoletnich od lat 12

02:10 Teraz animacje! - Kwadratura koła; film animowany; Dla małoletnich od lat 12

02:30 Kino nocne - Tęsknota za światłem (Nostalgia de la luz)  93'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Chile, Hiszpania, Francja, USA (2010); reż.:Patricio Guzman; Dla małoletnich od lat 12

04:10 Muzyka Skalnego Podhala - Drobne; felieton; Bez ograniczeń wiekowych

04:20 Batsheva Dance Company - Last Work (Batsheva Dance Company - Last Work)  65'; balet kraj prod.Francja (2017); Dla małoletnich od lat 16

05:45 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

05:50 Zakończenie dnia

TVP Kultura 2

08:00 Klasyczne poranki - Klaudiusz Baran; koncert; Bez ograniczeń wiekowych

08:35 Zagrajmy to jeszcze raz - Krzysztof Zalewski - Jak dobrze; Dla małoletnich od lat 12

08:40 Zagrajmy to jeszcze raz - Krzysztof Zalewski - Polsko; Dla małoletnich od lat 12

08:45 Od ucha do ucha - Ugotuj nam bajkę - Trzy świnki; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych

09:05 Od ucha do ucha - Ugotuj nam bajkę - Piękna i Bestia; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych

09:20 Od ucha do ucha - Pan Tadeusz - Księga czwarta - Dyplomatyka i łowy; spektakl teatralny; Bez ograniczeń wiekowych

10:20 Od ucha do ucha - ALCHEMIK - HEL, odc. 11 -  (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

10:35 Od ucha do ucha - ALCHEMIK - SPALANIE, odc. 12 -  (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

10:50 Klaudiusz Baran - De profundis; teledysk; Bez ograniczeń wiekowych

11:00 Videofan - Nicolas Grospierre; Dla małoletnich od lat 12

11:15 Taśmy Kultury - Tyle w tematach; widowisko artystyczne; Dla małoletnich od lat 12

11:25 Którędy po sztukę - Deborah Sengl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12

11:30 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12

11:55 Jakub Paulski Trio - Barok w Giżycku; Bez ograniczeń wiekowych

12:00 Którędy po sztukę - Savery; magazyn; Dla małoletnich od lat 12

12:05 Eroica  80'; dramat kraj prod.Polska (1957); reż.:Andrzej Munk; wyk.:Edward Dziewoński, Barbara Połomska, Ignacy Machowski, Kazimierz Opaliński, Leon Niemczyk, Józef Nowak; Dla małoletnich od lat 12

13:25 Aleksander Dębicz & Łukasz Kuropaczewski - Adela; Dla małoletnich od lat 12

13:35 Którędy po sztukę - Mirosław Bałka; magazyn; Dla małoletnich od lat 12

13:40 Bilet do kina - Odyseja (L'odyssee (Odyssey, The))  117'; dramat kraj prod.Francja (2016); reż.:Jerome Salle; wyk.:Lambert Wilson, Pierre Niney, Audrey Tautou; Dla małoletnich od lat 12

15:40 Którędy po sztukę - Edward Dwurnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12

15:45 SBB - Odlot; Bez ograniczeń wiekowych

15:55 Którędy po sztukę - Adam Marczyński; magazyn; Dla małoletnich od lat 12

16:00 Nagrody Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu 2021; relacja; Bez ograniczeń wiekowych

16:50 Krzysztof Polnik - Sonata c - moll K. 22; Dla małoletnich od lat 12

16:55 Teraz animacje! - Bulandra i diabeł; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych

17:00 Teraz animacje! - Kwadratura koła; film animowany; Dla małoletnich od lat 12

17:05 Muzyka Skalnego Podhala - Drobne; felieton; Bez ograniczeń wiekowych

17:15 Niedziela z... Natalią Kukulską; Dla małoletnich od lat 12

17:55 Leszek Możdżer - Fryderyk Chopin Mazurek g - moll op. 24 nr 1; Bez ograniczeń wiekowych

18:00 Którędy po sztukę - Leonardo da Vinci; magazyn; Dla małoletnich od lat 12

18:05 Niedziela z... Natalią Kukulską - Szlakiem Kolberga - Natalia Kukulska; reportaż; Dla małoletnich od lat 12

18:35 Niedziela z... Natalią Kukulską - Rozrywka Retro - Na festiwalowej scenie - Natalia Kukulska; widowisko rozrywkowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

19:00 XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina - podsumowanie III etapu; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo

19:40 Bardzo starzy oboje  24'; film krótkometrażowy; reż.:Jan Rybkowski; wyk.:Kazimierz Opaliński, Barbara Ludwiżanka; Dla małoletnich od lat 12

20:00 Tajemnice Silver Lake (Under the Silver Lake) kraj prod.USA (2018); Dla małoletnich od lat 16

22:15 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12

22:40 Dziedziniec Kultury NCK - Mistrzowie yassu; Bez ograniczeń wiekowych

23:40 Stanisław Fijałkowski - Byt Intencjonalny; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12

00:10 Reżyserzy - Fritz Lang (THE DIRECTORS - Fritz Lang); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2018); Dla małoletnich od lat 12

00:55 Aleksander Dębicz - Toccata 1; teledysk; Bez ograniczeń wiekowych

01:00 Niedziela z... Natalią Kukulską; Dla małoletnich od lat 12

01:40 Scena klasyczna - Klaudiusz Baran; koncert; Bez ograniczeń wiekowych

02:15 Kulturalna dobranocka  - Ugotuj nam bajkę - Trzy świnki; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych

02:30 Kulturalna dobranocka  - Ugotuj nam bajkę - Piękna i Bestia; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych

02:50 Tamte lata, tamte dni - Jerzy Kisielewski -  (JM); magazyn; Dla małoletnich od lat 12

03:15 Filmy po rekonstrukcji - Spokój  82'; film TVP; reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Jerzy Stuhr, Izabela Olszewska, Jerzy Trela, Michał Sulkiewicz, Danuta Ruksza, Elżbieta Karkoszka, Stanisław Gronkowski, Jerzy Fedorowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

04:40 Artyści - odc. 5; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16

05:25 Notacje - Adam Harasiewicz. Chopina należy grać w sposób prosty; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

05:35 XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina - podsumowanie III etapu; Bez ograniczeń wiekowych

06:15 Rzecz Polska - System Lamp ART; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12

06:30 Made in Polska - COOL KIDS of DEATH; koncert; Dla małoletnich od lat 12

07:15 Taśmy Kultury - Filmologia stosowana; widowisko artystyczne; Dla małoletnich od lat 12

07:35 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12

08:00 Zakończenie programu

TVP Rozrywka

06:05 Zakochaj się w Polsce - odc. 121 Mrągowo -  (N); magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7

06:35 Podróże z historią s.I - odc. 6 Żyć jak Słowianin -  (N) (AD); cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych

07:10 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 2; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych

07:40 Z Andrusem po Galicji - Jedlicze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

08:10 Koło fortuny - odc. 1075 ed. 11; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych

08:50 Telepeerele - (3); Bez ograniczeń wiekowych

09:50 Giganci historii - odc. 18.13 grudnia 1981 roku - przyczyny i skutki stanu wojennego.; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12

10:50 Postaw na milion s.XII - odc. 137; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych

11:50 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Kawiarenka z Gwiazdami - Opole 2021 TVP Rozrywka (odc. 2); reportaż; Bez ograniczeń wiekowych

12:20 Smaki świata - pośród mórz s.I - odc. 6 -  (N) (AD); magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 12

12:50 Przyrodnik na tropie - /9/ - Żaba moczarowa -  (N) (JM); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12

13:25 Prywatne życie zwierząt - sezon 6 - (odc. 6) - Racice i kopytka; reportaż; Dla małoletnich od lat 12

13:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (112) - Peru. Szkoła kuskeńska -  (N) (AD); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych

14:35 Kabaretowe Lato Dwójki (1); Dla małoletnich od lat 12

15:25 Bulionerzy - odc. 75 - Zwyczajni ludzie; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12

15:55 Święta wojna - Łowca głów (234); Dla małoletnich od lat 12

16:35 Kabaret. Super Show Dwójki s.I - odc. 3; program kabaretowy; Dla małoletnich od lat 12

17:40 Jeden z dziesięciu - 2/120; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych

18:15 Jeden z dziesięciu - 3/120; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych

18:50 Taka to robota czyli kabaretowy przegląd zawodów - Policjant cz. 2; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

19:45 Szansa na sukces. Opole 2022 s.I - odc. 1 Thomas Anders; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych

20:50 Giganci historii - odc. 39. Generał Stanisław Maczek. Życie i działalność; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12

21:45 Postaw na milion s.XII - odc. 138; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych

22:45 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: TRASASASA (1) -  (N); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

23:50 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: TRASASASA (2) -  (N); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

00:50 Koło fortuny - odc. 1074 ed. 11; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych

01:30 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach w tropikach; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

02:35 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach w wielkim mieście; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

03:35 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach pod gruszą; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

04:30 Telepeerele - (3); Bez ograniczeń wiekowych

05:35 Zakończenie dnia

TVP Seriale

05:20 Na sygnale - odc. 330 "W tym szaleństwie jest metoda" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12

05:50 Zmiennicy - odc. 5/15 - Safari -  (N); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7

06:55 Zmiennicy - odc. 6/15 - Prasa szczególnej troski -  (N); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7

08:00 Czterdziestolatek - odc. 21/21 - Smuga cienia, czyli pierwsze poważne ostrzeżenie -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7

09:20 Czterej pancerni i pies - odc. 4/21 - Psi pazur -  (N); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

10:25 Czterej pancerni i pies - odc. 5/21 - "Rudy", miód i krzyże -  (N); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

11:30 Co mi zrobisz jak mnie złapiesz -  (N)  99'; komedia kraj prod.Polska (1978); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Krzysztof Kowalewski, Bronisław Pawlik, Stanisław Tym, Ewa Wiśniewska, Ewa Ziętek, Andrzej Fedorowicz; Dla małoletnich od lat 12

13:25 Ojciec Mateusz s.XXI - odc. 266 (Ojciec Mateusz XXI, odc. 2) - Gniew -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12

14:20 Ranczo s.IV - odc. 41(seria IV, odc. 2) - Sztormy emocjonalne -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12

15:20 Ranczo s.IV - odc. 42 (seria IV, odc. 3) - Śluby i rozstania -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12

16:25 Ranczo s.IV - odc. 43 (seria IV, odc. 4) - Agent -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12

17:25 Zmiennicy - odc. 7/15 - Warszawski łącznik -  (N); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7

18:35 Czterej pancerni i pies - odc. 6/21 - Most -  (N); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

19:30 Ranczo s.IV - odc. 44 (seria IV, odc. 5) - Polityka i czary -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

20:35 Ojciec Mateusz s.XXI - odc. 267 (Ojciec Mateusz XXI, odc. 3) - Reguły gry -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12

21:35 Ojciec Mateusz s.XXI - odc. 268 (Ojciec Mateusz XXI, odc. 4) - Akcja -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12

22:25 Ranczo s.IV - odc. 45 (seria IV, odc. 6) - Wymiana międzypokoleniowa -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12

23:30 Ranczo s.IV - odc. 46 (seria IV, odc. 7) - Dzieci śmieci -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12

00:30 07 zgłoś się - odc. 6/21 - Złoty kielich z rubinami -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12

01:45 Korona królów - odc 354 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12

02:10 Korona królów - odc 355 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12

02:45 Trzeci oficer - odc. 11/13 - Rząd oficjalny -  (N); serial sensacyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16

03:45 Echo serca s.III - Odc. 35 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12

04:35 Czas honoru - Powstanie - odc. 11 "Bratnia pomoc" -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12

05:30 Zakończenie dnia

TVP Sport

06:35 Boks - Gala Bokserska: Pacquiao vs. De La Hoya (FIGHT SPORTS MEGAFIGHTS) kraj prod.USA (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

07:45 Piłka nożna - Eliminacje MŚ 2022, Warszawa: Polska - San Marino (Eliminacje MŚ 2022, Warszawa: Polska - San Marino) -  (AD) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9

09:55 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata 2022, Tirana: Albania - Polska (Eliminacje Mistrzostw Świata 2022, Tirana: Albania - Polska) -  (AD) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9

12:10 Rugby - Ekstraliga, 7.kolejka: Edach Budowlani Lublin - RC Arka Gdynia (studio); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo

13:35 Rugby - Ekstraliga, 7.kolejka: Edach Budowlani Lublin - RC Arka Gdynia; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo

14:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 6.seria (#2): Torus Wybrzeże Gdańsk - Energa MKS Kalisz -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo

16:50 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 11.kolejka: Legia Warszawa - Lech Poznań (studio); STEREO, 16:9, Na żywo

17:25 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 11.kolejka: Legia Warszawa - Lech Poznań -  (N) (AD); STEREO, 16:9, Na żywo

20:05 Dart - Mistrzostwa Europy, Salzburg - 1/2 finału (1) (Mistrzostwa Europy, Salzburg - 1/2 finału i Finał) -  (N) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo

21:15 Dart - Mistrzostwa Europy, Salzburg - 1/2 finału (2) (Mistrzostwa Europy, Salzburg - 1/2 finału i Finał) -  (N) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo

22:30 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo

22:45 Dart - Mistrzostwa Europy, Salzburg - Finał (Mistrzostwa Europy, Salzburg - 1/2 finału i Finał) -  (N) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo

00:10 Sporty walki - Gala MMA - Bellator (#268), Phoenix; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

01:45 Boks - Gala w Mexico City: walka wieczoru: Juan Francisco Estrada - Carlos Cuadras; STEREO, 16:9

02:45 Boks - Gala w Miami - podsumowanie; STEREO, 16:9

05:20 Zakończenie dnia

TVP Wilno

06:00 CO SIĘ DZIEJE - odc. 76; Dla małoletnich od lat 7

06:20 Trzciny, ryby i grzyby; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

06:40 Jesień z Krzysztofem Kieślowskim - wstęp do filmu Krótki dzień pracy

06:45 Krótki dzień pracy -  (N); film TVP; Dla małoletnich od lat 12

08:15 Rodzinny ekspres - Wielodzietne rodziny - dar; magazyn; Dla małoletnich od lat 7

08:40 Unia kulinarna - odc. 20 (odc. 20) kraj prod.Litwa (2021); Bez ograniczeń wiekowych

08:55 Strefa otwarta; magazyn; Dla małoletnich od lat 12

09:20 Księga Ksiąg - Zaparcie się Piotra (Peter’s Denial); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

09:45 Ziarno - Superstar; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

10:10 Prywatne życie zwierząt - sezon 5 - (odc. 2) - Ryjki i pyszczki -  (N); reportaż; Dla małoletnich od lat 12

10:35 Plebania - odc. 221; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12

11:00 Plebania - odc. 222; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12

11:25 Wielki Test. Polacy, którzy zmienili świat; Bez ograniczeń wiekowych

12:50 Ewangeliarz Wileński - odc. 106 (odc. 106) kraj prod.Litwa (2021); Bez ograniczeń wiekowych

13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Świętych Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy, Transmisja

14:25 Niezwykłe Dwudziestolecie. Historia gospodarcza II RP - Bankowość odc. 3; Dla małoletnich od lat 12

14:50 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Strzegom; reportaż; Dla małoletnich od lat 12

15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo

15:20 M jak miłość s.I - odc. 218; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12

16:05 M jak miłość s.I - odc. 219; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12

17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo

17:15 O mnie się nie martw s.III - odc. 7/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12

18:00 Klub u redaktorów - odc. 98 (odc. 98) kraj prod.Litwa (2021); Dla małoletnich od lat 12

18:25 GOODBYE SOVIET UNION - wstęp; Dla małoletnich od lat 12

18:28 Goodbye Soviet Union - Matki do wynajęcia. Surogatki na Ukrainie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12

19:15 Muzeum Polskiej Piosenki - /126/ - "Znamy się tylko z widzenia" - Trubadurzy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

19:30 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo

20:00 Sport; STEREO, 16:9

20:05 Jesień z Krzysztofem Kieślowskim - wstęp do filmu Dekalog - Jeden

20:10 Dekalog - Jeden -  (N)  53'; film TVP kraj prod.Polska (1988); reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Wojciech Klata, Henryk Baranowski, Maja Komorowska, Artur Barciś, Agnieszka Brustman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

21:05 Opole na bis - Opole 2021 na bis /1/; koncert; Dla małoletnich od lat 12

22:50 Kulturalni PL - (582); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych

23:50 Klub u redaktorów - odc. 98 (odc. 98) kraj prod.Litwa (2021); Dla małoletnich od lat 12

00:10 Wilno łączy! - odc. 73 (odc. 73) kraj prod.Litwa (2021); Dla małoletnich od lat 7

00:30 Zakończenie dnia