FANDOM


TVP 1
7.00 Kawa czy herbata (w tym: Wiadomości)
8.05 Murphy Brown (172) - senal prod. USA
8.30 Wiadomości
8.40 Prognoza pogody
8.45 Lato z Hałabałą - program dla dzieci
9.i0 Podróże z Aleksandrem i Emilią (25) - serial anim. prod. francusko-kanadyjskiej
9.35 Dzieci świata: Ernma - film prod. szwedzkiej
9.50 Duże oko: Fląderka - program dla dzieci
10.00 Dotyk anioła (39) - serial prod. USA (z teletekstem) (powt.)
10.45 Gość w dom: Nałęczów (powt.)
11.25 Lato z Magazynem Notowań: Lato w pasiece
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.25 Klan (87) - telenowela TVP (powt.)
12.50 Klan (88) - telenowela TVP (powt.)
13.15 Klan (89) - telenowela TVP (powt.)
13.40 Kino letnie: Lekkoduch - film fab. prod. USA (1972)
15.25 Mur
15.45 Wiadomości z ogrodów zoologicznych (16) - serial dok. prod. USA
16.15 Moda na sukces (667) - serial prod. USA
16.40 Tydzień prezydenta
17.00 Teleexpress
17.25 Sekrety Weroniki - serial prod. USA
17.55 Automania
18.05 Forum (audiotele: 070015011 - opcja 1, 070015012 - opcja 2)
18.50 Flesz-Wiadomości
18.50 Prognoza pogody
19.00 Wieczorynka: Zwierzaki - cudaki
19.30 Wiadomości
19.55 Sport
19.55 Prognoza pogody
20.10 Zdarzyło się jutro (22) - serial prod. USA
20.55 Jaka Polska
21.00 W centrum uwagi
21.15 Teatr Telewizji: Burzliwe życie Lejzorka: Ilia Erenburg
23.25 Wiadomości
23.30 Sport
23.35 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (suplement)
23.45 Mistrwwie kina: Cienie we mgle - film fab. prod. USA (1992)
1.05 Światowe nagrody muzyczne - Monte Carlo 98 (z Katowic) (powt.)
1.50 Ryby, rybki...
2.05 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Sport telegram (powt.)
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Peter Gunn (9) - serial prod. USA
7.50 Studio urody (powt.)
8.00 Program lokalny
8.30 Fitness club - serial TYP
9.00 Trzecia granica (7/8) - serial prod. polsko-węgierskiej
10.00 Wakacyjny kurs języka angielskiego (powt.)
10.15 Jak kochały: (9) Ingrid Bergman - serial dok. prod. USA
10.40 Zaczarowane wiaderko (13) - serial animowany prod. angielskiej
11.05 Zwariowany nauczyciel (4) - serial prod. włoskiej
12.00 Złotopolscy (65) - telenowela TVP (powt.)
12.30 Familiada teleturniej (powt.)
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy (powt.)
13.40 Relaks z Telewizją Wrocław
15.10 Przystanek Alaska (82) - serial prod. USA (powt.)
16.00 Panorama
16.10 Nie tylko w koszarach
16.30 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
17.00 Południk 19.
17.30 Programy lokalne
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
18.35 Va banque - teleturniej
19.05 Wydarzenie tygodnia
19.35 Wyspa przygód (14) - serial prod. australijskiej
20.05 Człowiek z M3 - komedia prod polskiej
21.50 Sport telegram
22.00 Panorama
22.35 Auto
23.00 Ogród sztuk: Obecność Fausta (powt.)
23.35 Encyklopedia Sztuki XX wieku: Abbey Road - film dok. prod. angielskiej
0.40 Życie w rytmie disco - film fab. prod. czeskiej (1991)
2.00 Zakończenie programu

Tele 3 Katowice
7.00 Namiętność - telenowela prod. wenezuelskiej
8.00 Dziś w Teletrójce - program filmowy
8.30 Maria z przedmieścia - serial prod. meksykańskiej
9.20 Warzywnik - angielski serial poradnikowy
9.30 Detektyw Bogi - serial animowany prod. hiszpańskiej
9.55 Zwierzęta czterech pór roku - francuski serial animowany
10.00 Hej, Arnold - amerykański serial animowany
10.20 Tropiciele gwiazd - serial australijski dla młodzieży
10.50 Mozart w podróży - niemiecki serial dokumentalny
11.20 Arka Noego - angielski serial obyczajowy
12.10 Ludwig van Beethoven: Symfonia IV - koncert
12.45 Warzywnik - angielski serial poradnikowy
13.10 Maria Celeste - telenowela prod. wenezuelskiej
13.50 Indaba - serial prod. francuskiej
14.20 Wakacje z Klekesem - program dla młodych widzów
15.00 Program dnia
15.10 Detektyw Bogi - hiszpański serial animowany (pawt.)
15.35 Zwierzęta czterech pór roku - francuski serial animowany (powt.)
15.45 Hej, Arnold - amerykański serial animowany (powt.)
16.05 Tropiciele gwiazd - serial australijski (powt.)
16.30 Dziś w Teletrójce - program filmowy
16.45 Informator gospodarczy
17.00 Program dnia
17.05 Sport
17.30 Dziś w Teletrójce - program redakcji bielskiej
17.50 Portrety miast i firm
18.00 Panorama
18.10 Aktualności (wyd. główne)
18.35 Maria z przedmieścia - serial prod. meksykańskiej (pawt.)
19.30 Mozart w podróży - niemiecki serial dokumentalny (powt.)
20.00 Arka Noego - angielski serial obyczajowy
20.55 Ludwig van Beethoven: Symfonia IV - koncert
21.30 Religie i ludzie - francuski serial dokumentalny
21.50 Program na wtorek
22.00 Aktualności
22.05 Wiadomości sportowe
22.15 Namiętność - telenowela prod. wenezuelskiej (powt.)
22.50 Prywatne zbrodnie - włoski serial sensacyjny
0.20 Namiętność - telenowela prod. wenezuelskiej (pawt.)
0.50 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Garfield - serial animowany
8.30 Znak Zorro - amerykański serial przygodowy
9.00 Tarzan - amerykański serial przygodowy
9.30 Żar młodości - kanadyjski serial obyczajowy
10.30 Przyjaciele - amerykański serial komediowy
11.00 Roseanne - amerykański serial komediowy
11.30 Gorączka w miescie - amerykański serial senasacyjny
12.30 Kalambury - program rozrywkowy
13.00 Rykowisko
13.30 Wolnoć Tomku - magazyn o budownictwie
14.00 Disco Polo Live (131) - program muzyczny
15.00 Garfield - serial animowany
15.30 Lato z Polsatem
16.00 Informacje
16.15 Lato z Polsatem
16.45 Dziewięciu wspaniałych: gra-zabawa
17.15 Rykowisko
17.45 Przyjaciele - amerykański serial komediowy
18.15 Roseanne - amerykański serial komediowy
18.45 Informacje
19.00 Znak Zorro - amerykański serial przygodowy
19.30 Tarzan - amerykański serial przygodowy
20.00 Komisarz Rex - niemiecki serial kryminalny
20.50 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
21.00 Mega hit: Gremliny 2 - film prod. USA
22.55 Wyniki losowania LOTTO
23.00 Informacje i biznes informacje
23.20 Polityczne graffiti
23.35 Nieznajoma z Sans Souci - film fab, prod. francuskiej (1981 r., 110 min)
1.40 Dance TV
2.10 Przytul mnie
3.10 Plastic TV
3.30 Pożegnanie

TVN
6.15 Jolanda (155) - telenowela, Argentyna
6.45 Telesklep
7.15 Hardcastle i McCormick (36) - serial kryminalny, USA
8.15 Kucyki i przyjaciele (37) - serial animowany dla dzieci
8.35 Zwierzątka ze sklepiku (17) - serial animowany dla dzieci
9.00 Szkoła złamanych serc (220) - serial dla młodzieży, Australia
9.30 Nieśmiertelny (57) - serial przygodowy, USA
10.25 Crayola Kid's Adventure: Troyan Horse - serial przygodowy
11.15 Poirot (12) - serial kryminalny, W. Bryt.
12.10 WNBA - magazyn koszykówki kobiecej
12.40 Manuela (61) - telenowela, Argentyna
13.30 Jolanda (155) - telenowela, Argentyna
14.00 Telesklep
14.30 Kucyki i przyjaciele (37) - serial animowany dla dzieci
14.55 Zwierzątka ze sklepiku (17) - serial animowany dla dzieci
15.20 W naszym kręgu (97) - serial dla młodzieży, Australia
15.45 Szkoła złamanych serc (220) - serial dla młodzieży, Australia
16.15 Nieśmiertelny (57) - serial przygodowy, USA
17.15 TVN Fakty regionalne
17.30 Co za dzień - program rozrywkowy
18.00 Magnum (36) - serial sensacyjny, USA
19.00 TVN Fakty
19.24 Sport
19.29 Pogoda
19.30 Więzy rodzinne (48) - serial komediowy, USA
20.00 Wędrowiec (4) - serial przygodowy, W. Bryt.
21.00 Diagnoza: morderstwo (15) - serial sensacyjny, USA
22.00 Supergliny - magazyn policyjny
22.30 Taaaka ryba - magazyn wędkarski
23.00 Marzenia o Hollywood - film erotyczny, USA
0.30 Nocny tramwaj TVN
1.00 Magnum (36) - serial sensacyjny, USA
1.50 Granie na ekranie - program rozrywkowy

TV Polonia
7.00 Sport-telegram
7.05 Powrót Arabeli (15/26): Król bez poddanych - serial dla młodych widzów (powt.)
7.30 Wilki morskie (12/13): Ostatnia podróż kapitana Kroca - serial animowany dla dzieci. (powt.)
8.00 Latarnik - magazyn kulturalny (7) (powt.)
8.30 Wiadomości
8.45 Ala i As: Mój przyjaciel program dla dzieci (powt.)
9.00 Kolorowe nutki - program muzyczny dla dzieci (powt.)
9.05 Tata, a Marcin powiedział: Zawodówka satyryczna - przypowiastką (powt.)
9.15 Małe ojczyzny: Dobry duch Przedboża (Powt.)
9.40 Kolumbowie (3/5): A jeśli będzie wiosna - serial prod. polskiej (powt.)
10.40 Wielka gra - teleturniej (powt.)
11.30 Ze wszystkich stron - magazyn reporterów (powt.)
12.00 Wiadomości
12.15 O rany, nic się nie stało! - film fab. prod. polskiej (1987 r., 82 min) (powt.)
13.35 Kolekcja Rogalińska Edwarda Raczyńskiego - reportaż (powt.)
13.50 Cygańska Noc - Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romskiej Koncert Galowy (1) (powt.)
14.45 Informacje studia kontakt
15.00 Panorama
15.20 Program dnia
15.30 Co w kraju piszczy: Idol regIonalny
16.00 Różne życia, różne losy - reportaż
16.30 Szafiki program dla dzieci
17.00 Teleexpress
17.15 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
17.40 Firma - reportaż
18.05 Kto jest kim w Polsce: Renata Mauer (powt.)
18.15 Doktor Ewa (7/9): Stawka o życie - serial prod. polskiej
18.55 Dziennik TV - program satyryczny
19.15 Dobranocka: Eliasz i Pistułka (1/5) - serial animowany dla dzieci
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody
20.00 Czarno-białe i w kolorze: Mały - film obyczajowy prod. polskiej
21.25 Salon Lwowski: Nie żałuję, że zostałem - Stanisław Czerkas
21.40 Guru - reportaż
22.30 Panorama
23.05 Okna: Współczucie
23.45 Lato w filharmonii: Muzyka na wodzie Ottorina Respighiego
0.30 W centrum uwagi
0.45 Program dnia oraz Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Eliasz i Pistułka (1/5) - serial animowany dla dzieci
1.00 Wiadomości
1.25 Sport
1.29 Prognoza pogody
1.30 Doktor Ewa (7/9): Stawka o życie - serial prod. polskiej
2.10 Dziennik TV - program satyryczny
2.30 Panorama
3.05 Czarno-białe i w kolorze: Mały - film obyczajowy prod. polskiej
4.30 Salon Lwowski: Nie żałuję, że zostałem - Stanisław Czerkas
4.45 Guru - reportaż
5.35 W centrum uwagi
5.50 Informacje studia kontakt
6.05 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
6.30 Firma - reportaż
7.00 Zakończenie programu

Nasza TV
8.00 Flash Gordon (23/26) - serial animowany
8.30 Baśnie Braci Grimm (4) - serial animowany
9.00 Detektyw (25) - serial kryminalny, W. Bryt.
10.00 Kino familijne: Królewski ślub - film muzyczny, USA
11.30 Gotowanie z dziadkiem
11.45 VIP - wydarzenia i plotki ze świata show- biznesu w filmowym skrócie
12.00 Latający lekarze (31) - serial obyczajowy, Australia
13.00 Życie zwierząt (28) - serial przyrodniczy
13.30 Nasz sklep - zakupy w TV
14.15 Antonella (70) - serial, Argentyna
15.00 Szczęsliwa ósemka - propozycje do listy przebojów
15.05 City (153) - serial, USA
15.30 Loving (26) - serial, USA
16.00 Don Kichot (17) - serial animowany dla dzieci, Hiszpania
16.30 Tajemnica wybrzeża (17) - serial przygodowy dla dzieci
17.00 Zaśpiewaj i wygraj - program dla dzieci na żywo, Lato w Studiu Agnes
17.30 Folwark wszystkich zwierząt - magazyn o zwierzętach dzikich i domowych, Lato w Studiu Agnes
18.00 Nasze wiadomości
18.15 Dwa oblicza miłości (37-38/80) - serial obyczajowy, Włochy
20.05 Matka panny młodej - komedia, USA
21.45 Nasze wiadomości
22.00 Sprawy rodzinne (1) - serial
23.00 Ręce do góry - talk show Ewy Michalskiej
23.30 Biały pałac - film obyczajowy, USA
1.10 Zakończenie programu

Polsat 2
7.00 ROM - lista przebojów wszech czasów
7.30 ROM - lista przebojów wszech czasów
8.00 TV Shop
8.30 Kapitan Jastrząb - serial animowany dla dzieci
9.00 Power Rangers - serial dla młodzieży
9.30 Nieustraszony - senal kryminalny
10.30 Wrestling: wszystkie chwyty dozwolone - serial USA
11.30 Disco Relax
12.30 Tajemnicza dama - telenowela argentyńska
13.30 TV Shop
14.00 Plastic TV - powtórka z niedzieli
14.30 Jacek Ziobro superstar - program satyryczny
15.00 Dance TV - program muzyczny
15.30 Festiwal Polsat Dance
15.45 Plastic TV
16.00 Nieustraszony - serial kryminalny
17.00 Informacje
17.10 Kapitan Jastrząb - serial animowany dla dzieci
17.35 Power Rangers - serial dla młodzieży
18.00 Cwaniak - serial sensacyjno- przygodowy
19.00 Tajemnicza dama - telenowela argentyńska
19.55 Program informacyjny CNN News
20.10 Dynastia - amerykański serial obyczajowy
21.00 Dalziel i Pascoe - serial kryminalny
21.50 Samoloty Luftwaffe - serial dokumentalny
22.50 Milczący świadek - film fab. prod. angielskiej
0.40 Przytul mnie - nocny program muzyczny
1.40 Pożegnanie

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.