FANDOM


Tvp1 logo

06:30 Rok w ogrodzie
07:00 Agrolinia
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Plemię; odc.6; serial prod.angielskiej
08:40 Wakacje z Ziarnem; program dla dzieci i rodziców
09:05 Biuro podróży 5-10-15
09:30 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
09:35 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Łagiewniki; transmisja
13:00 Wiadomości
13:15 Walt Disney przedstawia; Mała Księga Dżungli; serial anim.prod.USA
13:35 Walt Disney przedstawia; Partnerzy; serial prod.USA
14:30 Stodoła Chochoła-Kazimierz nad Wisłą-czerwiec 2002
15:00 Piraci; teleturniej
15:25 Plebania; odc.174; serial TVP[stereo]
15:55 Zwierzęta świata; Fascynujący świat owadów; odc.11/13 -Dziecinne igraszki; serial dok.prod.kanadyjskiej [stereo]
16:30 Moda na sukces; odc.1699; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
17:45 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Spotkanie z Prezydentem RP , Premierem i władzami lokalnymi Krakowa; transmisja
19:30 Wieczorynka; Królowie i królowe; film anim.prod.francuskiej
19:45 Wiadomości
20:10 Sport
20:18 Pogoda
20:30 Komisarz Montale; cz.3-ost.; serial prod.francusko-włoskiej
22:05 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
22:25 Niebezpieczna jazda; Full Throttle; 1995  film fab.prod.honkong.; reż: Tung-Shing Yee; wyk: Andy Lau,Kar Lok Chin,Paul Chu [I]
00:15 Studio sport; Memoriał W.Komara i T.Ślusarskiego
00:40 Nash Bridges; odc.17,18; serial prod.USA [za zgodą rodziców]
02:10 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07:00 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:30 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 Program lokalny
09:00 M jak miłość; odc.57; serial TVP; powt.
10:00 Diana: historia księżnej; odc.2; film dok.prod.angielskiej
10:50 W 80 dni dookoła świata; odc.3-ost.; film przygodowy prod. angielskiej
12:20 Spotkanie; reportaż
12:45 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
12:50 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Kraków Kampus; transmisja
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.403 - Fałszywa stówa; telenowela TVP
15:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
16:00 Na dobre i na złe; odc.98 - Skuteczny cios; serial prod. TVP
17:00 Święta wojna; Wesołe miasteczko; serial TVP
17:30 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 50 lat TVP; Czterdziestolatek - 20 lat później; odc.10/15 - Bliźniak,czyli pieniądz robi pieniądze; serial TVP
20:00 Pięćdziesiątka Staśka Wielanka; koncert; wyk: S. Wielanek i jego Kapela, Marian Opania, Hanka Bielicka, Zbigniew Buczkowski, Bohdan Łazuka
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Lepiej niż w książce; Stranger than Fiction; 1999  film fab. prod. USA; reż: Eric Bross; wyk: MacKenzie Astin, Tdd Field, Dina Meyer
00:15 Gala Boksu Zawodowego
01:55 Zakończenie programu
Polsat-2

06.00 Disco Relax
07.00 Twój lekarz - magazyn medyczny
07.15 Wystarczy chcieć
07.30 Magazyn religijny
08.00 Smocze opowieści (39) - serial animowany, USA
08.30 Psotny Bill (13) - serial animowany, Wlk. Bryt./Niemcy
09.00 Jednorożec Kleo (3) - serial animowany, Kanada
09.30 Power Rangers (185) - serial fantastyczny, USA
10.00 Disco Polo Live (335) - magazyn muzyczny
11.00 Nowojorski walc - dramat obyczajowy, USA
12.45 Narzeczona Frankensteina - horror, USA
14.10 Rok z życia lisa - film dokumentalny
14.35 Raz, dwa, trzy - śpiewaj Ty - program muzyczny dla dzieci
15.05 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
15.35 Niewiarygodne, ale prawdziwe - film dokumentalny, USA
15.45 Informacje
15.55 Prognoza pogody
16.00 David Copperfield: Tajemnica Orient Expressu - pr. rozrywkowy
17.00 Program sportowy
18.45 Informacje, sport
19.00 Prognoza pogody
19.05 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (7) - serial sensacyjny, USA
20.00 Miodowe lata (38) - serial kom.
20.40 Graczykowie - czyli Buła i spóła (76): Piórkowska - serial kom.
21.10 UPADEK OBYCZAJÓW NA PLANECIE MAŁP - film SF, USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
23.00 HONOR ZABÓJCY - thriller, USA
00.45 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu
Logo-19

5.40 Telesklep
7.40 Niezwykłe podróże Sindbada Żeglarza [14/26] - serial anim.
8.05 Szczeniak zwany Scooby Doo [6/27] - serial anim.
8.30 Zdrowie - magazyn
9.00 Windsurfing ERA CUP
9.30 Tele Gra - teleturniej
10.30 VIVA Polska! - prog. muzyczny
12.35 Agent II
13.50 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
15.05 Przygoda na Dzikim Zachodzie - western komediowy USA
17.00 Strong Man - Siłacze
18.00 Granice - serial fab.-dok.
18.30 Nauka jazdy - serial fab.-dok.
19.00 TVN Fakty
19.40 Extra Wizjer
20.00 Milionerzy - teleturniej
20.45 O jeden most za daleko - film wojenny
0.40 Błyskawiczna zemsta - film sensacyjny USA
2.25 Nic straconego - powtórki programów
TV 4 2000-2006 logo

06:00 Witajcie w Kapustowie (9) - serial animowany dla dzieci
06:30 Świniakowie z sąsiedztwa (9) -  serial animowany dla dzieci
07:30 Podglądanie natury (6) - film dokumentalny
08:30 Mapety i ich goście (5) - serial dla dzieci
09:00 Ania z Zielonego Wzgórza (35) - serial animowany dla dzieci
09:30 Topowe lato - wakacyjny program dla młodzieży
10:00 Menażeria (4) - serial przygodowo-familijny
11:00 Safari w Hollywood (17) - serial
12:00 Walka o przetrwanie. Randki ze śmiercią - film dokumentalny
13:00 Tilt TV - program o grach komputerowych
13:30 V Max - magazyn motoryzacyjny
14:00 Spadaj w podskokach - komedia sytuacyjna
15:30 Leśny akrobata -  film dokumantalny
16:00 Rycerz nocy 2 (4) - serial sensacyjny
16:50 Gniew natury. Bez ostrzeżenia. - serial dokumentalny
17:45 Dziennik
17:58 Informacje sportowe
18:03 Prognoza pogody
18:05 Załoga kapitana Lyncha - fabularny
20:00 Samuraj kowbojem - komediodramat sensacyjny
21:55 Na wirażu (7) - serial sensacyjny
22:50 To się w głowie nie meści - program ciekawostek i sensacji
23:15 Komenda - Białystok - serial dokumentalny
23:45 Martwe zło 2: Księga demonów - horror
01:25 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
02:00 Zakończenie programu

TVN 7
7.00 Telesklep 
8.30 Dragon Bali GT - serial anim. 
8.55 Yaiba - legendarny samuraj - serial anim. 
9.20 Babylon 5 (6/22) - serial s.f. USA 
10.10 Kaczor Daffy -· Fantastyczna wyspa - film anim. 
11.25 (na żywo) Łamisłówka - teleturniej 
12.25 Rudowłosa - kom. USA, 1941 (100 min)
14.10 Pantanal - film dok.
15.05 Nie do wiary (9/9) - serial sens. USA
15.55 Wojacy na medal (7/13) - serial kom. USA
16.20 Dr Stefan Frank (7/16) - serial obycz. niem.
17.15 Letnia burza - film obycz. USA, 2000 (105 min)
19.05 Słoneczny patrol (30/44) - serial przygod. USA
20.00 Gaz do dechy - film obycz. USA, 1998 (95 min)
21.50 Szaleni detektywi - film sens. USA, 1974 (125 min)
0.00 Big Brother I
0.45 Zwierzęcy instynkt 2 - film erot. USA, 1993 (90 min)
2.40 Zakończenie programu

Tvpoloniaekran

07:00 Echa tygodnia; (program w języku migowym)
07:30 Skansenowe lata; Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie; reportaż Wiesława Głowacza
07:40 Nowa tradycja; Jarek Adamów; fragment koncertu
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Grupa specjalna Eko; odc. 12 - Baron; serial animowany prod. australijskiej
08:40 Wakacje z Ziarnem; program dla dzieci i rodziców
09:05 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień; powt.
09:30 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
09:35 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Łagiewniki; transmisja (Msza Święta i konsekracja Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach)
12:45 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
12:50 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Kraków Kampus; transmisja (Wizyta przed budynkiem biblioteki Papieskiej Akademii Teologicznej i na Kampusie Uniwersytetu Jagiellońskiego)
13:40 Pamiętaj o mnie...; program Doroty Szpetkowskiej
14:00 Jan Serce; odc. 8 /10/  - Matylda; 1981  serial prod. polskiej; reż: Radosław Piwowarski; wyk: Kazimierz Kaczor, Marian Kociniak, Anna Nehrebecka, Jan Himilsbach
15:00 Piraci; teleturniej
15:25 Janka; cz. II; 1990  serial prod. polskiej; reż: Janusz Łęski; wyk: Agnieszka Krukówna, Tadeusz Horvath, Krzysztof Kowalewski, Joanna Żółkowska
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
17:45 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Spotkanie z Prezydentem RP, Premierem i władzami lokalnymi Krakowa; transmisja
19:30 Dobranocka; Dziwny świat Kota Filemona; odc. 5 - Autostopem do miasta; serial animowany dla dzieci
19:45 Wiadomości
20:13 Sport
20:18 Pogoda
20:20 Jan Serce; odc. 8 /10/ - Matylda; 1981  serial prod. polskiej; reż: Radosław Piwowarski; wyk: Kazimierz Kaczor, Marian Kociniak, Anna Nehrebecka, Jan Himilsbach; powt.
21:15 Wieczór z Jagielskim; talk show (STEREO); powt.
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Polonica; Całe zdanie nieboszczyka; odc. 8 /10/; 1999  serial prod. rosyjskiej; reż: Igor Maslennikow; wyk: Marta Klubowicz, Oleg Tabakow
23:20 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
23:40 I Ogólnopolski Konkurs "Tańczące Eurydyki" cz. 1; (konkurs na interpretację piosenek z repertuaru Anny German)
00:20 Nigdy nie przestanę tęsknić za Polską - Jacek Zganiacz; reportaż; powt.
00:30 Złoty pilot; teleturniej wiedzy o twórczości telewizyjnej; powt.
00:50 Mój ślad w Telewizji; Xymena Zaniewska; felieton
00:55 Nie tylko dinozaury; program dla dzieci
01:15 Dziwny świat Kota Filemona; odc. 5 - Autostopem do miasta; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:00 Fitness Club; odc. 10; 1994  serial prod. polskiej; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
02:25 Fitness Club; odc. 11; 1994  serial prod. polskiej; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
02:55 Fitness Club; odc. 12; 1994  serial prod. polskiej; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
03:20 Nie tylko o...; Maryla Rodowicz
03:35 Jan Serce; odc. 8 /10/ - Matylda; 1981  serial prod. polskiej; reż: Radosław Piwowarski; wyk: Kazimierz Kaczor, Marian Kociniak, Anna Nehrebecka, Jan Himilsbach; powt.
04:35 Tam gdzie jesteśmy; Tu mówi Hemar - w 100 lecie urodzin; film dokumentalny Leszka Platty
05:05 Panorama; powt.
05:25 Sport-telegram; powt.
05:29 Pogoda; powt.
05:30 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce; powt.
05:45 Powrót po latach; reportaż Teresy Olearczyk
06:10 Mój ślad w Telewizji; Xymena Zaniewska; felieton; powt.
06:20 Wieczór z Jagielskim; talk show (STEREO); powt.
07:00 Zakończenie programu
TVPuls2001
07:00 Telesklep - Program informacyjny , 60 min.
08:00 My z AK - Film dokumentalny , 30 min.
08:30 Bracia kapucyni na Ukrainie - Film dokumentalny , Polska , 30 min.
09:00 Martin rycerz: Opowieści - Serial animowany (dzieci) , Wielka Brytania , 20 min.
09:20 Karolina i przyjaciele - Serial animowany (dzieci) , Francja , 25 min.
09:45 Pielgrzymka papieża Jana Pawła II _ msza święta i konsekracja sanktuarium w Łagiewnikach - Program dokumentalny , 135 min.
12:00 M Kwadrat - Talk show , 30 min.
12:30 Archiwum XX wieku - Film dokumentalny , 30 min.
13:00 Sarmacja, czyli Polska - Film dokumentalny , 40 min.
13:40 Jedynie prawda jest ciekawa - Film dokumentalny , 50 min.
14:30 Twoje zdrowie - Magazyn , Polska , 30 min.
15:00 Program o dobrej książce - Magazyn , 30 min.
15:30 Arsene Lupin - Serial sensacyjny , Fritz Umgelfer , Georges Descrieres,Yvon Bouchard,Andra Bahmen,Berne Welfrich , Francja 1971 , 60 min.
16:30 Real autoklub.pl - Magazyn , 30 min.
17:00 Jak w korcu maku - Komedia , Noel Nosseck , Barbara Eden,John Forsythe,Ilene Graff,Conchata Ferrell,Rebeca Arthur,Danielle von Zerneck , USA 1990 , 120 min.
17:45 Pielgrzymka papieża Jana Pawła II - Program dokumentalny , 135 min.
19:00 Dotyk anioła - Serial , Terence O'Hara , Roma Downey,Della Reese,John Dye,Alanna Ubach,Marcia Dangerfield,Mary Joan Negro,Dan Lauria , USA 1994 , 60 min.
20:00 Serwis Pulsu, sport, pogoda - Program informacyjny , 25 min.
20:25 Studio wizyty papieskiej - 30 min.
20:55 Mali bohaterowie - Film obyczajowy , Craig Clyde , Raeanin Simpson,Katherine Willis,Reta Patterson,Keith Christensen,Craig Clyde,Lance Johnson,Jessica Fesh , USA 1991 , 85 min.
22:20 Zdarzyło się jutro - Serial SF , Gary Nelson , Kyle Chandler,Shanesia Davis,Fisher Stevens,Ashley Crow,Joe Bianchi,Mason Gamble,Tom O'Brien , USA 1999 , 50 min.
23:10 M Kwadrat - Talk show , 70 min.

TVP3 Białystok
06:30    "Szkoła mistrzów" reż.Justyna Zandberg/Steve Peddie, wyk.Joseph Atherden, Gillian Alexy serial dla młodzieży Wielka Brytania 1992
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio aktor" "Reksio" serial animowany Polska
08:00    Obiektyw program informacyjny
08:10    Diagnoza magazyn medyczny
08:30    Koneser magazyn aktualności kulturalnych
08:35    Znane nieznane cykl reportaży
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Dzieciaki do wzięcia" reż.Fred Gerber, wyk.Leslie Nielsen, Judge Reinhold, Eddie Bowz, Emily Procter komedia USA 1998
11:25    Ojciec, papież
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Nad Niemnem" reż.Zbigniew Kuźmiński, wyk.Iwona Pawlak, Adam Marjański, Marta Lipińska, Jacek Chmielnik serial obyczajowy Polska 1986
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Moto świat magazyn motoryzacyjny
13:15    To jest temat cykl reportaży
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Wybory" "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:05    Książka dla dzieci magazyn
14:15    Tatry Karola Wojtyły i Jana Pawła II
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Telekurier - most Trójki
15:05    "Tatrzańskie sacrum" film dokumentalny Polska
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Okiem reportera cykl reportaży
16:00    U siebie
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Tydzień Kultury Beskidzkiej reportaż
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Liga Światowa siatkówki magazyn
17:40    Liga Światowa w siatkówce mężczyzn mecz półfinałowy
20:20    Papież we Lwowie
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Obiektyw program informacyjny
22:00    Portrety
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Telekurier - most Trójki
23:05    "Wielkie plany" reż.Mike Smith, wyk.Peter Kowitz, Justin Rosniak, Troy O'Hearn, Gosia Dobrowolska dramat obyczajowy Australia/Wielka Brytania 1992
00:40    "Pałac Kangurów" reż.Robert Marchand, wyk.Jacqueline McKenzie, John Polson, Rebecca Gibney, Jeremy Sims film obyczajowy Australia 1996
02:10    Zakończenie programu 

TVP3 Bydgoszcz
06:30    "Szkoła mistrzów" reż.Justyna Zandberg/Steve Peddie, wyk.Joseph Atherden, Gillian Alexy serial dla młodzieży Wielka Brytania 1992
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio aktor" "Reksio" serial animowany Polska
08:00    Zbliżenia magazyn informacyjny
08:10    Karnet kulturalny
08:15    Pomyśl o sobie program medyczny
08:30    Panorama wsi magazyn rolniczy
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Dzieciaki do wzięcia" reż.Fred Gerber, wyk.Leslie Nielsen, Judge Reinhold, Eddie Bowz, Emily Procter komedia USA 1998
11:25    Ojciec, papież
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Nad Niemnem" reż.Zbigniew Kuźmiński, wyk.Iwona Pawlak, Adam Marjański, Marta Lipińska, Jacek Chmielnik serial obyczajowy Polska 1986
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Moto świat magazyn motoryzacyjny
13:15    To jest temat cykl reportaży
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Wybory" "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:05    Książka dla dzieci magazyn
14:15    Tatry Karola Wojtyły i Jana Pawła II
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Telekurier - most Trójki
15:05    "Tatrzańskie sacrum" film dokumentalny Polska
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Rak płuca Diagnoza program medyczny
16:00    Ale heca program dla dzieci
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Tydzień Kultury Beskidzkiej reportaż
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Liga Światowa siatkówki magazyn
17:40    Liga Światowa w siatkówce mężczyzn mecz półfinałowy
20:20    Papież we Lwowie
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
22:00    Studio sport
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Telekurier - most Trójki
23:05    "Wielkie plany" reż.Mike Smith, wyk.Peter Kowitz, Justin Rosniak, Troy O'Hearn, Gosia Dobrowolska dramat obyczajowy Australia/Wielka Brytania 1992
00:40    "Pałac Kangurów" reż.Robert Marchand, wyk.Jacqueline McKenzie, John Polson, Rebecca Gibney, Jeremy Sims film obyczajowy Australia 1996
02:10    Zakończenie programu 

TVP3 Gdańsk
06:30    "Szkoła mistrzów" reż.Justyna Zandberg/Steve Peddie, wyk.Joseph Atherden, Gillian Alexy serial dla młodzieży Wielka Brytania 1992
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio aktor" "Reksio" serial animowany Polska
08:00    Panorama, Prognoza pogody program informacyjny
08:15    Kwiaty i ogrody program poradnikowy
08:30    VI Letni Festiwal Kabaretu. Camping 2000 - Danuta Rinn
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Dzieciaki do wzięcia" reż.Fred Gerber, wyk.Leslie Nielsen, Judge Reinhold, Eddie Bowz, Emily Procter komedia USA 1998
11:25    Ojciec, papież
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Nad Niemnem" reż.Zbigniew Kuźmiński, wyk.Iwona Pawlak, Adam Marjański, Marta Lipińska, Jacek Chmielnik serial obyczajowy Polska 1986
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Moto świat magazyn motoryzacyjny
13:15    To jest temat cykl reportaży
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Wybory" "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:05    Książka dla dzieci magazyn
14:15    Tatry Karola Wojtyły i Jana Pawła II
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Telekurier - most Trójki
15:05    "Tatrzańskie sacrum" film dokumentalny Polska
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Etos magazyn katolicki
15:55    Żeglarski Puchar Świata - Idea Gdynia Sailing Days
16:20    Słowo o ewangelii
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Tydzień Kultury Beskidzkiej reportaż
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Liga Światowa siatkówki magazyn
17:40    Liga Światowa w siatkówce mężczyzn mecz półfinałowy
20:20    Papież we Lwowie
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Panorama, Prognoza pogody program informacyjny
22:00    Motorsport magazyn motoryzacyjny
22:15    Gdański magazyn sportowy
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Telekurier - most Trójki
23:05    "Wielkie plany" reż.Mike Smith, wyk.Peter Kowitz, Justin Rosniak, Troy O'Hearn, Gosia Dobrowolska dramat obyczajowy Australia/Wielka Brytania 1992
00:40    "Pałac Kangurów" reż.Robert Marchand, wyk.Jacqueline McKenzie, John Polson, Rebecca Gibney, Jeremy Sims film obyczajowy Australia 1996
02:10    Zakończenie programu 

TVP3 Katowice
06:30    "Szkoła mistrzów" reż.Justyna Zandberg/Steve Peddie, wyk.Joseph Atherden, Gillian Alexy serial dla młodzieży Wielka Brytania 1992
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio aktor" "Reksio" serial animowany Polska
08:00    Aktualności, Prognoza pogody program informacyjny
08:15    Megazynek magazyn komputerowy
08:40    Palce lizać poradnik kulinarny
08:55    Prognoza pogody dla działkowiczów
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Dzieciaki do wzięcia" reż.Fred Gerber, wyk.Leslie Nielsen, Judge Reinhold, Eddie Bowz, Emily Procter komedia USA 1998
11:25    Ojciec, papież
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Nad Niemnem" reż.Zbigniew Kuźmiński, wyk.Iwona Pawlak, Adam Marjański, Marta Lipińska, Jacek Chmielnik serial obyczajowy Polska 1986
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Moto świat magazyn motoryzacyjny
13:15    To jest temat cykl reportaży
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Wybory" "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:05    Książka dla dzieci magazyn
14:15    Tatry Karola Wojtyły i Jana Pawła II
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Telekurier - most Trójki
15:05    "Tatrzańskie sacrum" film dokumentalny Polska
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Z życia Kościoła magazyn katolicki
16:00    Wakacyjny Klub globtrotera program Magdaleny Różyckiej
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Tydzień Kultury Beskidzkiej reportaż
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Liga Światowa siatkówki magazyn
17:40    Liga Światowa w siatkówce mężczyzn mecz półfinałowy
20:20    Papież we Lwowie
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Aktualności, Prognoza pogody program informacyjny
22:00    Sobotni magazyn sportowy
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Telekurier - most Trójki
23:05    "Wielkie plany" reż.Mike Smith, wyk.Peter Kowitz, Justin Rosniak, Troy O'Hearn, Gosia Dobrowolska dramat obyczajowy Australia/Wielka Brytania 1992
00:40    "Pałac Kangurów" reż.Robert Marchand, wyk.Jacqueline McKenzie, John Polson, Rebecca Gibney, Jeremy Sims film obyczajowy Australia 1996
02:10    Zakończenie programu 

TVP3 Kraków
06:30    "Szkoła mistrzów" reż.Justyna Zandberg/Steve Peddie, wyk.Joseph Atherden, Gillian Alexy serial dla młodzieży Wielka Brytania 1992
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio aktor" "Reksio" serial animowany Polska
08:00    Kronika program informacyjny
08:10    Warto wiedzieć program informacyjny
08:15    Wiara i życie magazyn katolicki
08:40    Łagiewnickie spotkania reportaż
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Dzieciaki do wzięcia" reż.Fred Gerber, wyk.Leslie Nielsen, Judge Reinhold, Eddie Bowz, Emily Procter komedia USA 1998
11:25    Ojciec, papież
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Nad Niemnem" reż.Zbigniew Kuźmiński, wyk.Iwona Pawlak, Adam Marjański, Marta Lipińska, Jacek Chmielnik serial obyczajowy Polska 1986
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Moto świat magazyn motoryzacyjny
13:15    To jest temat cykl reportaży
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Wybory" "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:05    Książka dla dzieci magazyn
14:15    Tatry Karola Wojtyły i Jana Pawła II
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Telekurier - most Trójki
15:05    "Tatrzańskie sacrum" film dokumentalny Polska
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Małopolskie studio wizyty Jana Pawła II
16:00    Portrety program publicystyczny
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Tydzień Kultury Beskidzkiej reportaż
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Liga Światowa siatkówki magazyn
17:40    Liga Światowa w siatkówce mężczyzn mecz półfinałowy
20:20    Papież we Lwowie
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Kronika program informacyjny
22:00    Małopolskie studio wizyty Jana Pawła II
22:15    Kocham cię życie program publicystyczny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Telekurier - most Trójki
23:05    "Wielkie plany" reż.Mike Smith, wyk.Peter Kowitz, Justin Rosniak, Troy O'Hearn, Gosia Dobrowolska dramat obyczajowy Australia/Wielka Brytania 1992
00:40    "Pałac Kangurów" reż.Robert Marchand, wyk.Jacqueline McKenzie, John Polson, Rebecca Gibney, Jeremy Sims film obyczajowy Australia 1996
02:10    Zakończenie programu 

TVP3 Warszawa
06:30    "Szkoła mistrzów" reż.Justyna Zandberg/Steve Peddie, wyk.Joseph Atherden, Gillian Alexy serial dla młodzieży Wielka Brytania 1992
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio aktor" "Reksio" serial animowany Polska
08:00    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
08:05    Telewizyjny Kurier Mazowiecki program informacyjny
08:20    Album Mazowsza magazyn kulturalny
08:40    Powiat pszasnyski
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Dzieciaki do wzięcia" reż.Fred Gerber, wyk.Leslie Nielsen, Judge Reinhold, Eddie Bowz, Emily Procter komedia USA 1998
11:25    Ojciec, papież
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Nad Niemnem" reż.Zbigniew Kuźmiński, wyk.Iwona Pawlak, Adam Marjański, Marta Lipińska, Jacek Chmielnik serial obyczajowy Polska 1986
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Moto świat magazyn motoryzacyjny
13:15    To jest temat cykl reportaży
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Wybory" "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:05    Książka dla dzieci magazyn
14:15    Tatry Karola Wojtyły i Jana Pawła II
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Telekurier - most Trójki
15:05    "Tatrzańskie sacrum" film dokumentalny Polska
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Wiadomości Kuriera program informacyjny
15:45    Muzyka na żywo
16:05    Rozmowa dnia program publicystyczny
16:15    Architektura Warszawy i Mazowsza
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Tydzień Kultury Beskidzkiej reportaż
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Liga Światowa siatkówki magazyn
17:40    Liga Światowa w siatkówce mężczyzn mecz półfinałowy
20:20    Papież we Lwowie
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Wiadomości Kuriera program informacyjny
21:50    Wiadomości sportowe program informacyjny
22:00    "Powstanie Warszawskie" serial dokumentalny Tadeusza Kondrackiego i Zbigniewa Wawra
22:10    Dokument TVP3
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Telekurier - most Trójki
23:05    "Wielkie plany" reż.Mike Smith, wyk.Peter Kowitz, Justin Rosniak, Troy O'Hearn, Gosia Dobrowolska dramat obyczajowy Australia/Wielka Brytania 1992
00:40    "Pałac Kangurów" reż.Robert Marchand, wyk.Jacqueline McKenzie, John Polson, Rebecca Gibney, Jeremy Sims film obyczajowy Australia 1996
02:10    Zakończenie programu 

Canal +
07:05    Łapu Capu chochliki telewizyjne
07:15    Minisport+ newsy sportowe
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Teletubbies 2" serial animowany
08:25    "Niech cię odleci mara" reż.Andrzej Barański, wyk.Marek Probosz, Adam Probosz, Anna Ciepielewska, Bronisław Pawlik dramat obyczajowy Polska 1981
10:05    "Córeczka tatusia" Deser film krótkometrażowy
10:20    "Zagubieni w raju" reż.George Gallo/Martin Walters, wyk.Nicolas Cage, Richard B. Shull, Jon Lovitz, Dana Carvey komedia sensacyjna USA 1994
12:10    "Co kryje prawda" magazyn filmowy
12:30    Rozkodowany Bugs Bunny filmy animowane
13:30    "Zakazany owoc" reż.Edward Norton, wyk.Ben Stiller, Edward Norton, Jenna Elfman, Anne Bancroft komedia romantyczna USA 2000
15:45    Łapu Capu chochliki telewizyjne
15:55    "Młody Frankenstein" reż.Mel Brooks, wyk.Gene Wilder, Marty Feldman, Madeline Kahn, Peter Boyle komedia USA 1974
17:40    "Cast Away. Poza światem" reż.Robert Zemeckis, wyk.Tom Hanks, Helen Hunt, Nick Searcy, Chris Noth film przygodowy USA 2000
20:00    Wstęp do meczu
20:15    Liga polska Piłka nożna mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
22:15    "Anatomia sławy" reż.Denys Arcand, wyk.Jessica Pare, Dan Aykroyd, Frank Langella, Charles Berling film obyczajowy Francja/Kanada 2000
00:00    "Komando" reż.Mark L. Lester, wyk.Arnold Schwarzenegger, Rae Dawn Chong, Dan Hedaya, Vernon Wells film sensacyjny USA 1985
01:30    "Dotyk zła" reż.Orson Welles, wyk.Charlton Heston, Janet Leigh, Orson Welles, Akim Tamiroff film kryminalny USA 1958
03:20    "Stan zagrożenia" reż.Phillip Noyce, wyk.Harrison Ford, Willem Dafoe, Anne Archer, James Earl Jones film sensacyjny USA 1994

HBO
06:30    Kathleen Turner Gwiazdy Hollywood magazyn filmowy
06:55    "Moja krew" reż.Bernard Stora, wyk.Jean Paul Belmondo, Samy Naceri, Julie Depardieu, Silvia Munt film obyczajowy Francja 2000
08:40    "Supermodelki" "Kobiety na wybiegu" film dokumentalny USA
09:30    "Niekończąca się opowieść: Baśnie" reż.Giles Walker/Adam Weissman, wyk.Mark Rendall, Victoria Sanchez, Tyler Hynes, Tyrone Benskin film przygodowy Kanada 2001
11:00    Na planie magazyn filmowy
11:30    "Uzdrowiciel z tropików" reż.John McTiernan, wyk.Sean Connery, Lorraine Bracco, Jose Wilker, Rodolfo De Alexandre film przygodowy USA 1992
13:15    "Wszyscy albo nikt" reż.Yimou Zhang, wyk.Minzhi Wei, Huike Zhang, Zhenda Tian, Enman Gao dramat obyczajowy Chiny 1999
15:00    "Największe wydarzenia XX wieku" serial dokumentalny
15:45    Cinema, cinema magazyn filmowy
16:10    "Karaluchy pod poduchy" reż.John Payson, wyk.Jerry O'Connell, Megan Ward, Billy West, Reginald Hudlin komedia USA 1996
17:30    "Casper i Wendy" reż.Sean McNamara/Bruce McCarthy, wyk.Billy Burnette, Clay Crosby, Rick Dean, Hilary Duff film przygodowy USA 1998
19:00    "Moja krew" reż.Bernard Stora, wyk.Jean Paul Belmondo, Samy Naceri, Julie Depardieu, Silvia Munt film obyczajowy Francja 2000
21:00    HBO Na Stojaka! program rozrywkowy
22:00    "Kręgosłup diabła" Premiera reż.Guillermo del Toro, wyk.Marisa Paredes, Federico Luppi, Marisa Paredes, Fernando Tielve horror Meksyk 2001
23:50    "Desperaci" reż.Christopher McQuarrie, wyk.James Caan, Ryan Phillippe, Benicio Del Toro, Taye Diggs thriller USA 2000
01:50    "Gry łóżkowe" reż.George Santo Pietro, wyk.Ice-T, Christian Oliver, Cal Bartlett, Sondra Curriethriller erotyczny USA 2001
03:30    "Dzieło" reż.David Trueba, wyk.Ariadna Gil, Santiago Segura, Pablo Carbonell, Luis Cuenca komedia Hiszpania 2000

Polsat 2
08:00    Muzyka polska
09:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
10:00    Muzyka polska
11:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:00    V-max magazyn motoryzacyjny
12:30    Kalambury teleturniej
13:00    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
14:00    Bumerang program publicystyczny
14:30    Zamek czarodziejów teleturniej dla dzieci
15:00    Disco relax
15:55    TV Market
16:10    Informacje
16:30    Przygody Leona H. program satyryczny
17:00    Kinomaniak magazyn filmowy
17:30    Komicy występują w Polsacie
17:45    Dziennik
18:00    Na każdy temat talk show
19:00    TV Market
19:15    Informacje
19:30    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
20:00    Zerwane więzi talk show
20:45    Komicy występują w Polsacie
21:00    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
21:30    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
22:20    TV Market
22:35    Fundacja Polsat
23:00    Kinomaniak magazyn filmowy
23:30    Przygody Leona H. program satyryczny
00:00    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
00:30    Na każdy temat talk show
01:30    TV Market
01:45    Informacje
02:00    Magazyn Teatru Otwartego
03:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
03:30    Zerwane więzi talk show
04:15    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
04:45    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000

Eurosport
08:30    YOZ - Youth Only Zone magazyn sportów ekstremalnych
09:00    Siemens Wave Tour Sporty ekstremalne
09:30    Zawody cyklu World Tour w Hiszpanii Siatkówka plażowa turniej mężczyzn
10:00    Mistrzostwa Świata w skokach ze skał w Brontallo (najważniejsze wydarzenia) Skoki do wody
10:30    3 runda eliminacji do Ligi Mistrzów (najważniejsze wydarzenia) Piłka nożna
12:00    Letnie Grand Prix FIS w Courchevel (najważniejsze wydarzenia) Narciarstwo klasyczne
13:30    Turniej WTA w Montrealu Tenis ziemny ćwierćfinały
15:00    Wyścigi Formuły 3000 na Hungaroringu Automobilizm
16:00    Eurogol magazyn piłkarski
17:30    Mistrzostwa Europy w Monachium (wydarzenia dnia) Lekkoatletyka
18:30    Historia turnieju US Open - legendy lat 70. Tenis ziemny
19:00    Turniej WTA w Montrealu - 1 półfinał Tenis ziemny
20:30    Turniej ATP w Waszyngtonie Tenis ziemny półfinały
21:45    Wiadomości Eurosportu
22:00    Walki zawodowe Boks
23:45    Wiadomości Eurosportu
00:00    Turniej US Open 2001 Tenis ziemny
00:30    Turniej WTA w Montrealu - 2 półfinał Tenis ziemny
02:00    Zakończenie programu 

Polsat Sport
09:00    Turniej ATP w Toronto Tenis ziemny finał
09:50    Windsurfing na lodowcu Sporty ekstremalne
10:20    Turniej ATP w Cincinnati Tenis ziemny finał
12:20    Turniej World Tour 2002 w Marsylii Siatkówka plażowa
13:15    4 x 4 magazyn motoryzacyjny
13:45    Zawody motocrossowe w Madrycie Sport motocyklowy
14:00    Turnieje World Tour 2002 na Rhodos i w Espinho Siatkówka plażowa
14:30    Surfing w Australii Sporty ekstremalne
15:25    Bundesliga Piłka nożna mecz Bayern Monachium - Arminia Bielefeld
17:30    Turniej World Tour 2002 w Montrealu Siatkówka plażowa
18:00    Bundesliga Piłka nożna mecz Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund
19:50    Mundialowe piosenki
20:00    Bundesliga Piłka nożna mecz 1.FC Kaiserslautern - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
21:50    Turniej Stavanger Open 2002 Siatkówka plażowa
22:15    Bundesliga Piłka nożna mecz Bayern Monachium - Arminia Bielefeld
00:05    Sporty ekstremalne
00:20    Magazyn golfowy
00:50    Bundesliga Piłka nożna mecz Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 

DSF
06:00    Magazyn reklamowy
06:30    Nie do powstrzymania magazyn piłkarski
06:50    Brytyjskie Wyspy Dziewicze Przygody i podróże magazyn podróżniczy
07:30    Teleshoping
07:45    Magazyn reklamowy
08:45    Teleshoping
09:00    US PGA Championship Golf turniej Hazeltine National Golf Club - 2 dzień
10:00    Mityng Golden League w Zurychu Lekkoatletyka
11:45    Normalni magazyn ludzi niepełnosprawnych
12:15    Loża ekspertów talk show
13:15    2 liga niemiecka - 2 kolejka Piłka nożna
14:15    1 liga niemiecka Piłka nożna zapowiedź 2 kolejki
14:45    World Soccer magazyn piłkarski
15:15    Mityng Golden League w Zurychu Lekkoatletyka
17:00    Mit Ferrari Reportaż DSF
18:00    Grecja Przygody i podróże magazyn podróżniczy
18:45    K.O. TV magazyn bokserski
19:45    Gillette World Sport Special
20:15    "Jesse Owens - idol i legenda" reż.Richard Irving, wyk.Dorian Harewood, Debbi Morgan, Greg Morris, Ronny Cox film biograficzny USA 1984
22:00    Wyścigi Formuły 1 - Grand Prix Węgier w Budapeszcie - trening Automobilizm
23:00    Producenci samochodów magazyn motoryzacyjny
23:30    Fitness American Peagant magazyn
00:30    Kickboxer i walczące maszyny Reportaż DSF
01:15    Nightshow magazyn reklamowy
02:15    Lumberjack magazyn sportowy
03:00    Nightshow magazyn reklamowy
03:30    Speed Zone magazyn sportów motorowych
04:00    Angielscy gladiatorzy 

Canal + ŻÓŁTY
09:00    Łapu Capu Extra chochliki telewizyjne
09:30    Minisport+ newsy sportowe
09:40    Diabelski Młyn filmy animowane
10:15    "100 kamer Von Triera" film dokumentalny Dania 2000
11:15    "Mąż idealny" reż.Oliver Parker, wyk.Rupert Everett, Jeremy Northam, Cate Blanchett, Julianne Moore komedia USA/Wielka Brytania 1999
12:55    "Orły Temidy" reż.Ivan Reitman, wyk.Robert Redford, Daryl Hannah, Debra Winger, Brian Dennehy komedia sensacyjna USA 1986
14:50    "Bajland" reż.Henryk Dederko, wyk.Wojciech Pszoniak, Olaf Lubaszenko, Liroy, Emil Karewicz komedia Polska 2000
16:10    "Puchar Himalajów" reż.Khyentse Norbu, wyk.Orgyen Tobgyal, Neten Chokling, Jamyang Lodro, Lama Chonjor komedia Australia/Bhutan 1999
17:45    "Samotni" reż.David Ondricek, wyk.Jitka Schneiderova, Sasa Rasilov, Ivan Trojan, Mikulas Kren komedia obyczajowa Czechy 2000
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany
20:00    "Hombre" reż.Martin Ritt, wyk.Paul Newman, Fredric March, Richard Boone, Barbara Rush western USA 1967
21:50    "Obserwator" reż.Joe Charbanic, wyk.Keanu Reeves, James Spider, Marisa Tomei, Ernie Hudson thriller USA 2000
23:25    "Spacer w chmurach" reż.Alfonso Arau, wyk.Keanu Reeves, Aitana Sanchez-Gijon, Anthony Quinn, Giancarlo Giannini melodramat USA 1995
01:05    "Jordan w akcji" reż.Allan Arkush/Donna Deitch, wyk.Jill Hennessy, Miguel Ferrer, Ken Howard serial sensacyjny USA 2000
01:50    "Prawda o tobie..." reż.Lisanne Skyler, wyk.Heather Matarazzo, Zach Braff, Bo Hopkins, Bebe Neuwirth film obyczajowy USA 1999
03:20    "Cement" reż.Adrian Pasdar, wyk.Henry Czerny, Chris Penn, Yorgo Constantine, Jeffrey Wright film kryminalny USA 1999

Hallmark
7:00 Historyczny mecz - film obycz. USA 
9:00 John John wraca do prze- szłości - dramat USA 
11:00 Jackie, Ethel, Joan: Kobiety Kennedych - film obycz. USA 
13:00 Outsider - we- stern USA 
15:00 Wariatowo - dramat USA 
17:00 John John wraca do prze- szłości - dramat USA 
19:00 Zielony kamień - serial 
20:00 Ze spuścizny Agaty Christie: Entiiczek pentłiczek - film sens. W. Bryt. 
22:00 Obcy w mieście - film sens USA 
0:00 Zielony kamień - serial 
1:00 Ze spuścizny Aga- ty Christie: Entiiczek pentłiczek - film sens. W. Bryt.
3:00 Obcy w mieście - film sens USA 

Le Cinema
14:00    "Akcja 'Hera'" reż.Henri Decoin, wyk.Jean Gabin, Lino Ventura, Megali Noel, Marco Dalio film kryminalny Francja 1955
16:00    "Samson" reż.Gianfranco Parolini, wyk.Brad Harris, Brigitte Corey, Mara Berni, Franco Gasparri dramat historyczny Włochy 1961
18:00    "Miłość i totalitaryzm" reż.Wiaczesław Sorokin, wyk.Galina Bokaszewskaja, Siergiej Juszkiewicz, Olga Wołkowa, Swietłana Krjuczkowa dramat obyczajowy Rosja 1998
20:00    "Sylwetki gwiazd: Hugh Grant" Dokument film dokumentalny
20:30    "O tych paniach" reż.Ingmar Bergman, wyk.Bibi Andersson, Harriet Andersson, Eva Dahlbeck, Karin Kavli dramat obyczajowy Szwecja 1964
22:00    "Mężczyźni z drugiej ręki" reż.Christoph Eichhorn, wyk.Simone Thomalla, Simon Licht, Mitja Daniek Krebs, Jessica Kosmalla dramat obyczajowy Niemcy 1999
23:30    "Ja, Klaudiusz" reż.Herbert Wise, wyk.Derek Jacobi, Sian Phillips, John Hurt, Brian Blessed serial historyczny Wielka Brytania 1976
00:30    "Skandale: Dwie strony prawa" reż.Clinton J. William, wyk.Brad Bartram, Michelle von Flotow, Gabriella Hall film erotyczny Wielka Brytania 1999
02:00    "Niezwykłe namiętności: Wszystko albo nic" reż.Antonia Keeler, wyk.Tracie May, Robert Donovan, Gabriella Hall film erotyczny Wielka Brytania 1998
03:25 Zakończenie programu 

Tele 5
08:10    Clipsession program muzyczny
08:35    "Doktor Who" serial SF Wielka Brytania 1963-89
09:00    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
09:25    Fashion TV magazyn mody
09:50    "Nie zapomnij paszportu" serial podróżniczy Kanada 2000
10:45    "John Travolta" "Biografie" film dokumentalny W. Bryt.
11:30    Słoneczny konwój Tele 5 program rozrywkowy
12:10    "Bilet na podróż" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
12:35    Premiera magazyn filmowy
13:05    Nasze zwierzaki program dla miłośników zwierząt
13:30    "Next TV" serial dokumentalny Kanada 2001
13:55    Joe Cocker Na luzie - rozmowa z... wywiad
14:50    Benefis Cliffa Richarda program rozrywkowy
16:00    Dzień z gwiazdą program rozrywkowy
16:25    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
16:50    Ukryta kamera program rozrywkowy
17:15    "Zauroczenie" reż.Gianni Lepre, wyk.Agnese Nano, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini, Paola Pitagora serial obyczajowy Włochy 1999
18:15    "John Travolta" "Biografie" film dokumentalny W. Bryt.
19:05    Słoneczny konwój Tele 5 program rozrywkowy
20:00    "Mały kłopot" reż.Jose Maria Sanchez, wyk.Lino Banfi, Ben Gazzara, Cristina Capotondi, Roberto Accornero film obyczajowy Włochy 2001
21:40    Jay Leno talk show
22:40    "Bez tajemnic" serial dokumentalny Wielka Brytania
23:30    Fashion TV magazyn mody
23:55    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
00:20    Clipsession program muzyczny
00:50    Zakończenie programu 

TCM
21:00     Słodki ptak młodości Dramat Org: "Sweet Bird of Youth". Scenariusz i reżyseria: Richard Brooks (USA 1962)      
23:05     Noc iguany Dramat Org: "The Night of the Iguana". Reżyseria: John Huston (USA 1964)      
1:10     Na krawędzi Dramat Org: "Clash by Night". Reżyseria: Fritz Lang (USA 1952) 

Animal Planet
07:00    Pieskie życie
08:00    Cocker spaniele amerykańskie Przewodnik po rasach psów
08:30    Border collie Przewodnik po rasach psów
09:00    Pocztówki z dziczy
09:30    Pocztówki z dziczy
10:00    Szkoła safari
10:30    Szkoła safari
11:00    Sześć dni z waranem Na szlaku z Jeffem Corwinem
12:00    Olbrzym z rzeki Przygody Marka O'Shea
12:30    Na krawędzi Przygody Marka O'Shea
13:00    Australijscy bohaterowie Archiwum krokodyli
13:30    Robale Archiwum krokodyli
14:00    A więc chcesz pracować ze zwierzętami
14:30    Urodziny w zoo
15:00    Ostrożnie! Opiekunowie
16:00    Kroniki zoo
16:30    Kroniki zoo
17:00    Paignton 2 Co to za stworzenie
17:30    Welsh 2 Co to za stworzenie
18:00    Pieskie życie
19:00    Cocker spaniele amerykańskie Przewodnik po rasach psów
19:30    Border collie Przewodnik po rasach psów
20:00    Szympansy jak my Keeli i Ivy
21:00    Takugama - las nadziei
22:00    Szympansy z Kongo Urodzone aby być wolne
23:00    Psy podenco Na linii frontu
23:30    Rick Swain Na linii frontu
00:00    Wieloryby Zwierzęcy detektywi
00:30    Sprawa dla policji
01:00    Pieskie życie
02:00    Cocker spaniele amerykańskie Przewodnik po rasach psów
02:30    Border collie Przewodnik po rasach psów
03:00    Pocztówki z dziczy
03:30    Pocztówki z dziczy
04:00    Szkoła safari
04:30    Szkoła safari 

Planete
06:15    "Król Przestworzy" "Przemilczane historie lotnicze" serial dokumentalny USA 1997
07:05    "W powodzi ognia" film dokumentalny USA 1995
08:20    "F-105 Thunderchief" "Legendarne samoloty" film dokumentalny USA 1997
09:25    "Lekarze o przenikliwym spojrzeniu" film dokumentalny USA 1996
10:25    "Praca pod wodą" "Na dnie oceanów" serial dokumentalny Francja 2000
11:15    "Diamenty - olśniewająca historia" "Skarby Ziemi" serial dokumentalny Holandia 1999
11:45    "Diamenty - oblicza przyszłości" "Skarby Ziemi" serial dokumentalny Holandia 1999
12:15    "Gaby Tolkowski - mistrz z Antwerpii" "Skarby Ziemi" serial dokumentalny Holandia 1999
12:45    "Perły. Poławiacze z Bahrajnu" "Skarby Ziemi" serial dokumentalny Holandia 1999
13:10    "Perła - królowa kamieni szlachetnych" "Skarby Ziemi" film dokumentalny Holandia 1999
13:40    "Stirling Moss, mistrz bez tytułu" film dokumentalny Francja 1999
14:35    "Opera nad Nilem" film dokumentalny Francja 1998
15:45    "Umm Kulthum - głos Egiptu" film dokumentalny USA 1996
16:50    "Defeo i Benson - niecierpliwi spadkobiercy" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa" serial dokumentalny Wielka Brytania
17:20    "Sędzia Joe Peel - zabójstwo Chillingworthów" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa" serial dokumentalny Wielka Brytania
17:50    "Mark Chapman i zabójstwo Johna Lennona" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa" serial dokumentalny Wielka Brytania
18:20    "Gaston Dominici - zabójstwo Drummondów" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa" serial dokumentalny Wielka Brytania
18:50    "W drodze do Santiago de Compostela" film dokumentalny Francja 1999
19:50    "Kamienne trzciny" film dokumentalny Francja 1999
20:45    "Z Hongkongu do Hanoi - powrót uchodźców" film dokumentalny Francja 1997
21:40    "Rozkosze" "Riwiera" film dokumentalny Francja 1999
22:35    "Uczta w Jerozolimie" film dokumentalny Francja 1996
23:50    "Roberts, Duddy i Whitney - zbrodnia na Bray Brook Street" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa" serial dokumentalny Wielka Brytania
00:20    "Oblężenie na Sidney Street" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa" serial dokumentalny Wielka Brytania
00:50    "Procesy doktora Sama Shepparda" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa" serial dokumentalny Wielka Brytania
01:15    "Czarna pantera" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa" serial dokumentalny Wielka Brytania
01:40    Zakończenie programu 

Seasons
14:05    Witajcie w Seasons
14:10    Lipienie Hobby wędkarstwo
14:35    Wyprawa po makrele królewskie Wędkarskie kroniki
15:00    Magazyn myśliwski
15:15    Polowanie na dzikie gęsi w Adzie Czybukli Świat myśliwych i wędkarzy
15:40    Lipień pospolity, pstrąg golec i pstrąg źródlany Łowienie ryb w Europie
16:40    Wyżeł węgierski
17:10    XVII i XVIII wiek Myślistwo w sztuce
17:40    Magazyn myśliwski
17:55    Zanęta na bazie mączki Pod powierzchnią wody
18:15    Magazyn wędkarski
18:25    Bezkrwawe łowy w południowej Afryce
19:20    Surfcasting Hobby - wędkarstwo
19:55    Wędkarstwo muchowe od A do Z Wędkarstwo na topie
20:20    Magazyn wędkarski
20:30    Dolina kozic pirenejskich Spotkania tygodnia
20:35    Imitacja samicy chruścika w okresie składania jaj Skuteczne przynęty
20:45    Włochy - Sardynia Kulinarne podróże po Europie
21:15    Święte błota czyli ptasia zatoka
21:45    Ptaki na mokradłach Irlandii
22:15    Kozica z Alp delfinackich Sceny polowań w Alpach
22:45    Magazyn wędkarski
23:00    Trolling w morzu Hobby wędkarstwo
23:35    Florencja i srebrna rzeka Połowy w mieście
00:00    Buty myśliwskie Poradnik myśliwego
00:15    Magazyn myśliwski
00:30    Trzepot skrzydeł w lesie - apenińskie słonki
01:00    Departament Finister Kulinarne podróże po krainach Francji
01:25    Łowienie pstrągów w górach
01:55    Komentarz do filmu
02:10    Zakończenie programu 

Hyper
20:00     Klipy
20:15     Fresh Air
20:30     Gamez!: Serious Sam: The Second Encounter/X-COM Enforcer/Monopoly Tycoon/Gothic/Gorasul/Frank Herbert's: Dune odc. 20     
21:00     Fresh Air: Wolfenstein      
21:15     Klipy
21:30     Another War
22:00     Anime: "Vision of Escaflowne" odc. 16      
22:30     Fresh Air: Devil May Cry      
22:45     Making of: Potwory i Spółka
23:00     Gamez!: Sheep Dog and Wolf/Rayman M/Master Rally/Scare Island/Soul Reaver/Deadly Dozen odc. 18      
23:30     Anime: "Vision of Escaflowne" odc. 17 

MTV Polska
07:00    Budzik MTV
10:00    Polska Lista MTV lista przebojów
11:00    MTV Select
12:00    ISLE OF MTV Weekend Weekend specjalny
17:00    "Faceci w czerni 2" MTV Movie Special
17:30    MTV za kulisami - Faithless "We Come One"
18:00    Total Request
19:00    20 Klubowych lista przebojów
21:00    ISLE OF MTV koncert w Lizbonie
22:30    ISLE OF MTV - za kulisami
23:30    Disco 2000 największe i najnowsze przeboje muzyki disco
01:00    Chill Out Zone nocny relaks MTV 

MTV Classic
05:00    Classic Hits - muzyka lat 60. 70. 80. i 90.
09:00    Classic 80' - mix teledysków z lat 80.
10:00    3 z 1
11:00    Blond weekend
16:00    Classic 60'/70' - mix teledysków z lat 60. i 70.
17:00    Classic 80' - mix teledysków z lat 80.
18:00    3 z 1
19:00    Nowości MTV Classic
20:00    Lista przebojów wszech czasów - propozycje
22:00    Classic Rock - klasyka rocka i hard-rocka
23:00    Classic Ballads
00:00    Classic Hits - muzyka lat 60. 70. 80. i 90. 

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA - najnowsze hity
13:00    VIVA Hits Polska nowości polskiej sceny muzycznej
14:00    Chartsurfer - sms-owa lista przebojów VIVY
16:00    VIVAMAT - interaktywny program wbrew wszelkim regułom z waszymi gwiazdami
18:00    Planet VIVA - najnowsze hity
20:00    Nowe na VIVIE magazyn muzyczny
21:00    Club Rotation - potężna dawka muzyki klubowej na żywo
22:00    Hip Hop Hits - hip hopowa lista przebojów
00:00    Planet VIVA Club magazyn muzyczny
01:00    Night Club 

MTV Germany
06:00    Kickstart
09:00    Hot Music
10:30    Making the Video: Eve & A. Keys Access All Areas 2
11:00    neu brand
12:00    Euro Top 20
14:00    Select Weekend Edition
16:00    Videoclash
17:00    MTV Europe 15 Years - The Story So Far MTV Masters
18:00    News Weekend Edition
18:30    King of the Hill
19:00    MTV Unter Ulmen
20:00    Classic Dancefloor Charts
21:00    Gene Simmons, Fatboy Slim, T. Lee MTV Cribs
21:30    The Osbournes reality show
22:00    Countdown to Korn Access All Areas 1
22:30    Celebrity Deathmatch NEU
23:00    Best of MTV Live
00:00    Jackass
00:30    MTV Freak Show
01:00    The Vision Of Escaflowne
02:00    Night Videos 

ONYX
06:00    Morning Kiss - Muzyka na dzień dobry magazyn muzyczny
07:00    Bruce Springsteen Power Hour program muzyczny
08:00    Morning Kiss - Muzyka na dzień dobry magazyn muzyczny
08:45    Kino Hits magazyn muzyczny
09:00    Son Goku Startalk wywiady z gwiazdami
09:15    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
11:00    RTL Shop magazyn reklamowy
14:00    Best of Who's That Girl? program muzyczny
15:00    Bruce Springsteen Power Hour program muzyczny
16:00    Pink Startalk wywiady z gwiazdami
16:15    Kino Hits magazyn muzyczny
16:30    Push It - Nowości muzyczne magazyn
18:00    Club Inferno magazyn
19:00    ONYX. D.C. - muzyka taneczna
19:45    Kino Hits magazyn muzyczny
20:00    Son Goku Startalk wywiady z gwiazdami
20:15    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
21:00    Top - wideoklipy na dany temat
22:00    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
23:00    onyx@night magazyn
00:00    Sexy Spots - erotyczne wideoklipy
01:00    "Electric Blue" serial erotyczny Wielka Brytania 1979/89
02:00    ONYX. D.C. - muzyka taneczna
04:00    All Night Long - muzyka nocą 

Avante
06:00    Plastic Surgery Horyzonty
06:25    Sea Ray 230O Overnighter Świat morza
06:50    Combat Training Wojny w przestworzach
07:40    Ratownicy
08:05    Anti-Submarine Warfare Walki powietrzne
08:30    Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny
08:55    Nowoczesna technika
09:20    200 MPH Jaguar Super samochody
10:35    Tajemnice, magia i cuda
11:00    Klasyka na wodzie
12:00    Plastic Surgery Horyzonty
12:25    Sea Ray 230O Overnighter Świat morza
12:50    Combat Training Wojny w przestworzach
13:40    Ratownicy
14:05    Anti-Submarine Warfare Walki powietrzne
14:30    Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny
14:55    Nowoczesna technika
15:20    200 MPH Jaguar Super samochody
16:35    Tajemnice, magia i cuda
17:00    Klasyka na wodzie
18:00    Najemcy
18:25    Nowoczesna technika
18:50    W poszukiwaniu przygód
19:40    Tajemnice, magia i cuda
20:05    Projekt Gemini, Most na księżyc 5
20:55    Lordowie mafii
21:45    Ratownicy
22:10    Krytyczne sytuacje
22:35    Peking To Paris
23:00    Klasyka na wodzie
00:00    Najemcy
00:25    Nowoczesna technika
00:50    W poszukiwaniu przygód
01:40    Tajemnice, magia i cuda
02:05    Projekt Gemini - most na Księżyc
02:55    Lordowie mafii
03:45    Ratownicy
04:10    Krytyczne sytuacje
04:35    Peking To Paris 

TVN 24
06:00    Styl magazyn mody
06:30    Studio 24 rozmowa
07:30    "Europejska corrida" film dokumentalny
08:00    Pielgrzymka Jana Pawła II
12:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
13:30    "Wywiad z Arturo Mari" film dokumentalny
14:30    Zdrowie magazyn
15:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
16:00    Styl magazyn mody
17:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
18:30    Zdrowie magazyn
19:00    Fakty
19:30    "Wywiad z Arturo Mari" film dokumentalny
20:00    Studio 24 rozmowa
20:30    Sport studio podsumowanie dnia
21:00    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
21:30    Pielgrzymka Jana Pawła II
22:30    "Wywiad z Arturo Mari" film dokumentalny
23:00    Zdrowie magazyn
23:30    Sport studio podsumowanie dnia
00:00    Studio 24 rozmowa
00:30    Pielgrzymka Jana Pawła II
01:30    Fakty
02:00    "Wywiad z Arturo Mari" film dokumentalny
02:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
03:00    Studio 24 rozmowa
03:30    Pielgrzymka Jana Pawła II
04:30    Fakty 

CNBC
06:00    European Market Week
06:30    Middle East This Week
07:00    Editorial Board with Stuart Varney
08:00    Louis Rukeyser's Wall Street
08:30    Wall Street Journal
09:00    Cottonwood Christian Centre
09:30    Mclaughlin Group
10:00    Asia Market Week
10:30    Teleshoping
11:00    European Market Week
11:30    Teleshoping
12:00    CNBC Sports
16:00    Teleshoping
17:00    NBC News - MSNBC
18:00    Wall Street Journal
18:30    European Market Week
19:00    Editorial Board with Stuart Varney
20:00    Teleshoping
21:00    Tonight Show with Jay Leno
21:45    Late Night with Conan O'Brien
23:00    CNBC Sports
01:00    Dateline
02:30    European Market Week
03:00    Asia Market Week
03:30    Wall Street Journal
04:00    McLaughlin Group
04:30    European Market Week 

TKK
17:00    Wiadomości TKK przegląd tygodnia
17:30    Ruszaj w znane i nieznane
18:00    Wiadomości TKK przegląd tygodnia
18:30    Ruszaj w znane i nieznane
19:00    Wiadomości TKK przegląd tygodnia
19:30    Ruszaj w znane i nieznane
20:00    Zakończenie programu 

TVK Ostrowiec
14:00    "Akcja 'Hera'" reż.Henri Decoin, wyk.Jean Gabin, Lino Ventura, Megali Noel, Marco Dalio film kryminalny Francja 1955
16:00    Muzyka w TVK Ostrowiec
16:15    Teledziennik TVK Ostrowiec
16:35    Wydarzenia tygodnia
16:50    Program lokalny
17:45    Muzyka w TVK Ostrowiec
18:00    "Miłość i totalitaryzm" reż.Wiaczesław Sorokin, wyk.Galina Bokaszewskaja, Siergiej Juszkiewicz, Olga Wołkowa, Swietłana Krjuczkowa dramat obyczajowy Rosja 1998
20:00    "Sylwetki gwiazd: Hugh Grant" Dokument film dokumentalny
20:30    "O tych paniach" reż.Ingmar Bergman, wyk.Bibi Andersson, Harriet Andersson, Eva Dahlbeck, Karin Kavli dramat obyczajowy Szwecja 1964
22:00    "Mężczyźni z drugiej ręki" reż.Christoph Eichhorn, wyk.Simone Thomalla, Simon Licht, Mitja Daniek Krebs, Jessica Kosmalla dramat obyczajowy Niemcy 1999
23:30    "Ja, Klaudiusz" reż.Herbert Wise, wyk.Derek Jacobi, Sian Phillips, John Hurt, Brian Blessed serial historyczny Wielka Brytania 1976
00:30    "Skandale: Dwie strony prawa" reż.Clinton J. William, wyk.Brad Bartram, Michelle von Flotow, Gabriella Hall film erotyczny Wielka Brytania 1999
02:00    "Niezwykłe namiętności: Wszystko albo nic" reż.Antonia Keeler, wyk.Tracie May, Robert Donovan, Gabriella Hall film erotyczny Wielka Brytania 1998
03:25    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
17:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe
18:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
18:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
18:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
19:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
20:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
21:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
22:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
22:30    Zakończenie programu 

TVP3 Opole
06:30    "Szkoła mistrzów" reż.Justyna Zandberg/Steve Peddie, wyk.Joseph Atherden, Gillian Alexy serial dla młodzieży Wielka Brytania 1992
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Reksio aktor" "Reksio" serial animowany Polska
09:00    Świat magazyn międzynarodowy
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Dzieciaki do wzięcia" reż.Fred Gerber, wyk.Leslie Nielsen, Judge Reinhold, Eddie Bowz, Emily Procter komedia USA 1998
11:25    Ojciec, papież
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Nad Niemnem" reż.Zbigniew Kuźmiński, wyk.Iwona Pawlak, Adam Marjański, Marta Lipińska, Jacek Chmielnik serial obyczajowy Polska 1986
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Moto świat magazyn motoryzacyjny
13:15    To jest temat cykl reportaży
13:30    Kurier program informacyjny
13:40    Prognoza pogody
13:45    "Wybory" "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy USA 2001
14:05    Książka dla dzieci magazyn
14:15    Tatry Karola Wojtyły i Jana Pawła II
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    Telekurier - most Trójki
15:05    "Tatrzańskie sacrum" film dokumentalny Polska
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Tydzień Kultury Beskidzkiej reportaż
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Liga Światowa siatkówki magazyn
17:40    Liga Światowa w siatkówce mężczyzn mecz półfinałowy
20:20    Papież we Lwowie
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Telekurier - most Trójki
23:05    "Wielkie plany" reż.Mike Smith, wyk.Peter Kowitz, Justin Rosniak, Troy O'Hearn, Gosia Dobrowolska dramat obyczajowy Australia/Wielka Brytania 1992
00:40    "Pałac Kangurów" reż.Robert Marchand, wyk.Jacqueline McKenzie, John Polson, Rebecca Gibney, Jeremy Sims film obyczajowy Australia 1996
02:10    Zakończenie programu 

CT 1
05:00    Lapidarium magazyn kulturalny
05:15    Kolory życia magazyn
06:10    "Tacy byliśmy, drodzy rodacy" serial dokumentalny
06:30    Świat motorów magazyn motoryzacyjny
07:15    Brak wiedzy nie usprawiedliwia program dokumentalny
07:30    "Garfield i przyjaciele" film animowany
07:55    Śpiewanki program muzyczny dla dzieci
08:00    "Był sobie odkrywca" serial animowany
08:30    Wiadomości
08:40    "Bolek i Lolek" serial animowany
09:00    "Ostatnia zima" reż.Aaron Kim Johnston, wyk.Gerard Parkes, Joshua Murray, David Ferry, Wanda Cannon film obyczajowy Kanada 1990
10:40    "Dotyk niebezpieczeństwa" serial dokumentalny USA
11:05    Nasza wieś magazyn
11:25    Piosenki na sierpień program muzyczny
12:00    Wiadomości
12:05    Ostatni koncert program rozrywkowy
12:25    Sobotni Kufer teleturniej
13:15    "Afryka" serial przyrodniczy USA
14:10    Światowa moda magazyn mody
14:35    "La donna del treno" reż.Carlo Lizzani, wyk.Antonella Fattori, Alessio Boni, Renato De Carmine, Claudia Della Seta film obyczajowy Włochy 1998
16:15    "Oczarowanie 3" reż.G. Lepre, wyk.A. Boni, V. Chico, G. Pambieri serial obyczajowy Włochy 2000
17:10    Co mogę zrobić dla siebie program dokumentalny
17:15    "Rowerowe włóczęgi" serial edukacyjny
17:35    "Nieznana ziemia - Świat według Thora Heyerdahla" serial dokumentalny
17:55    Prognoza pogody
18:00    Wiadomości
18:05    "Žofín - wyspa wspomnień i snów" serial dokumentalny o ludowych zabawach
19:00    Dobranocka
19:15    Wiadomości
20:00    Kula ziemska program rozrywkowy
20:50    "Pod presją" reż.Brian Gibson, wyk.Demi Moore, Alec Baldwin, Joseph Gordon-Levitt, Anne Heche film sensacyjny USA 1996
22:50    Wiadomości
23:05    "Komisař Moulin" reż.P. Planchon, wyk.C. Michu, D. Simenon, L. Charpentier serial kryminalny Francja 1990
00:30    Kinobox magazyn filmowy
00:55    "Supergirl" reż.Jeannot Szwarc, wyk.Faye Dunaway, Helen Slater, Peter O'Toole, Mia Farrow film SF Wielka Brytania 1984
02:45    "Star Trek: Voyager 7" serial fantastyczny USA
03:30    Ladí neladí program muzyczny
04:25    Letni wyjazd magazyn 

Nova
06:25    DO-RE-MI show muzyczny
07:50    "Gromowe kotki" serial animowany
08:15    "Ferda Mróweczka" serial animowany
08:40    "Digimon" serial animowany
09:05    "Pokemon" serial animowany Japonia
09:30    "Władca zwierząt 2" wyk.D. Goddard, J. Raine, M. Schnarre serial przygodowy USA 2000
10:20    "Matlock 6" wyk.A. Griffith, S. Eckholdt, R. Newton serial kryminalny USA 1991
11:10    "Gliniarz i prokurator 5" wyk.W. Conrad, J. Penny, A. Campbell serial kryminalny USA 1991
12:00    Dzwońcie do dyrektora program publicystyczny
12:25    "Książe" reż.Philip Spink, wyk.John Neville, James Doohan, Courtnee Draper, Oliver Muirhead film obyczajowy USA/Kanada 1999
14:15    Liga Gambrinusa program sportowy
16:25    Panoptikum Ivana Mládka program rozrywkowy
16:55    "Wydział zabójstw 2" wyk.L. Bell, P. Mochrie, G. Morrell serial kryminalny Australia 1997-89
17:40    Prognoza pogody
17:45    "Účet bez hostinského" "Místo činu" reż.H. Gies, wyk.E. Feik, S. Melles, C. van Houweninge film kryminalny Niemcy 1983
19:30    Wiadomości
20:00    Złoty kij hokejowy 2002 - ogłoszenie wyników ankiety na najlepszego hokeistę roku program sportowy
21:50    "Obsesja namiętności" reż.Jonathan Kaplan, wyk.Kurt Russell, Ray Liotta, Madeleine Stowe, Roger E. Mosley thriller USA 1992
23:45    Prognoza pogody
23:50    Piórko talk show erotyczny
00:30    "Nagie igraszki" reż.Ralph Portillo, wyk.Ashlie Rhey, Andrea Suzzane, Tammy Parks, Jack Slater film erotyczny USA 1994
01:50    "Afrodyzjaka" serial erotyczny
02:45    Dzwońcie do dyrektora program publicystyczny
03:15    "Książe" reż.Philip Spink, wyk.John Neville, James Doohan, Courtnee Draper, Oliver Muirhead film obyczajowy USA/Kanada 1999

ST 1
07:10    Wiadomości z Czeskiej telewizji
07:35    Żywa panorama
07:50    Telezakupy magazyn
08:00    "Pięć palców u ręki" serial dla dzieci Słowacja 1995
08:10    Kamera magazyn
09:00    "Wyspa Noego" serial animowany Wielka Brytania 1997
09:25    "Neri, dziewczyna morza" serial animowany Australia 1999
09:50    "Obserwujmy!" serial edukacyjny Japonia 1998
10:05    "Táňa" reż.Lucia Šebová, wyk.Zuzana Kronerová, Peter Bzdúch, Adela Gáborová, Iveta Kožková film dla dzieci Słowacja 1989
10:50    Szukam domu magazyn
11:00    Gwiezdny kalendarz program dla dzieci
11:30    Extrem-in program o sportach ekstremalnych
12:05    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
12:50    Zamów sobie... magazyn kulinarny
13:00    Zrób to sam magazyn
13:30    Halali magazyn łowiecki
14:00    losy trzech różnych postaci historycznych Trzech Stefanów program historyczny
14:30    "Szympansy - dzień z życia Jo" film przyrodniczy Japonia
15:00    Siódemka magazyn
15:45    "Człowiek z Pekinu - Chiny" "Skarby świata" serial dokumentalny
16:00    "Nowe przygody Arsena Lupin" reż.Alain Nahum, wyk.Francois Dunoyer, Franc Capillery, Paul Le Person serial kryminalny Francja 1995
17:30    On i ona u was w domu program rozrywkowy
18:00    Dobranocka program dla dzieci
18:15    Łódź podwodna na Dunaju magazyn dla młodzieży
18:45    "Przygody Sherley Holmes" serial przygodowy dla dzieci Wielka Brytania 1998
19:10    Keno 10 magazyn
19:15    Przegląd programu
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Bramki, ciosy, sekundy magazyn sportowy
20:00    Bogaci i zdrowi program rozrywkowy
20:30    "Naoczny świadek" reż.Pasquale Pozzessere, wyk.Fabrizio Bentivoglio, Claudio Amendola, Arnaldo Ninchi, Margherita Buy thriller Włochy 1997
22:05    Bramki, ciosy, sekundy magazyn sportowy
22:15    Koktajl na dobranoc magazyn
22:25    "Nessuno escluso" reż.Massimo Spano, wyk.Giancarlo Giannini, Ennio Fantastichini, Alessandro Gassman, Antonella Fattori film obyczajowy Włochy 1997
00:10    "Bigbit" serial dokumentalny o historii czeskiej muzyki rockowej
01:10    Wiadomości
01:25    Telezakupy magazyn
01:35    Zakończenie programu 

Rai 1
06:00    Euronews
06:30    "La donna di cuori" serial kryminalny Włochy 1969
07:30    Jaka niedziela ?!? Przecież jest sobota ! Edycja 2002 programu "Nasza banda" program dla dzieci
10:00    "Wilk morski" Błękitne drzewo program dla dzieci
10:30    "Non ti pago!" reż.Carlo Ludovico Bragaglia, wyk.Edoardo De Filippo, Peppino De Filippo, Titina De Filippo, Paolo Stoppa komedia Włochy 1942
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Dr Quinn" serial obyczajowy USA 1992
13:30    Wiadomości
14:00    Niebieska linia. Marettimo magazyn krajoznawczy
15:15    Quark Atlas. Obrazy z planety
16:10    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
16:15    Overland 3. Z Kapsztadu do Przylądka Północnego
17:00    Wiadomości
17:10    Prognoza pogody
17:15    Piłkarskie rozmaitości magazyn rozrywkowy
17:45    Na jego podobieństwo magazyn religijny
18:00    "Derrick" serial kryminalny Niemcy 1974
18:50    Spadek teleturniej
20:00    Wiadomości
20:35    Wiadomości sportowe
20:40    Super Varieta' program rozrywkowy
20:55    "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" reż.Luis Mandoki, wyk.Andy Garcia, Meg Ryan, Ellen Burstyn, Lauren Tom, Tina Majorino dramat obyczajowy USA 1994
23:15    Wiadomości
23:20    Nagroda miasta Senigallia "Srebrny Neptun"
00:25    Wiadomości i prognoza pogody
00:40    Wyniki losowań lotto
00:45    "Kobieta w czerwieni" reż.Gene Wilder, wyk.Gene Wilder, Charles Grodin, Joseph Bologna, Judith Ivey, Kelly Le Brock komedia USA 1984
02:05    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
02:10    Casa Rispoli
02:35    "Z dziewczynami jest inaczej" reż.Richard Spence, wyk.Steven Mackintosh, Rupert Graves, Miriam Margolyes, Saskia Reeves komedia obyczajowa Francja/Wielka Brytania 1996
04:10    "Dead Man's Gun" serial przygodowy Kanada 1997
04:50    "Fermate il colpevole" serial 

TV 4 (szwed.)
06:00    Przerwa
13:00    Kvalificering till Ungerns GP Formel 1 magazyn sportowy
14:05    Przerwa
14:25    CBS 60 Minutes
15:15    "Celebrity 2" serial USA 1998
16:05    "Naturen: Expedition Nya Zeeland" serial przyrodniczy Szwecja 2001
17:00    Compaq Open Golf magazyn sportowy
17:30    V75 Vinnare
18:20    Keno
18:30    Wiadomości i sport
18:55    Prognoza pogody
19:00    "Djurens ö" serial Szwecja 2001
19:30    "Veterinärerna" serial dokumentalny Szwecja 2001
20:00    "Smĺstjärnorna" serial Szwecja 2001
21:00    "Żałobnik" reż.Matt Reeves, wyk.David Schwimmer, Gwyneth Paltrow, Michael Rapaport, Barbara Hershey komedia obyczajowa USA 1996
22:00    Wiadomości i prognoza pogody
22:15    "Żałobnik" reż.Matt Reeves, wyk.David Schwimmer, Gwyneth Paltrow, Michael Rapaport, Barbara Hershey komedia obyczajowa USA 1996
23:05    "Druga matka" reż.Bethany Rooney, wyk.Frances Fisher, Deborah May, Corrie Clark, Cameron Bancroft dramat obyczajowy USA 1995
00:40    "Fall Guy" serial sensacyjny USA 1981
01:35    Program na dobranoc
01:40    Zakończenie programu 

Kanal 5
08:00    Tiny Toon program dla dzieci
08:25    "Oggy & The Cockroaches" serial Francja
08:50    "Batman" serial animowany
09:15    "Mork & Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:45    "Sister, Sister" serial komediowy USA
10:15    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
10:45    "Cheers" serial komediowy USA
11:15    "Bob" serial komediowy USA 1992-93
11:40    TV-Butiken
13:00    "Perry Mason Return" serial kryminalny USA
14:50    Ultimate Guide program przyrodniczy
15:50    "Absolutely Fabulous" serial komediowy Wielka Brytania
16:25    "Wielki cyrk Pee-Wee" reż.Randal Kleiser, wyk.Pee-Wee Herman, Penelope Ann Miller, Kris Kristofferson, Valeria Golino film obyczajowy USA 1988
18:00    Motorjournalen VII magazyn motoryzacyjny
19:00    Res-TV
20:00    "Relic Hunter" serial przygodowy Francja/Kanada 2000-01
21:00    "Zapomnij o Paryżu" reż.Billy Crystal, wyk.Billy Crystal, Debra Winger, Joe Mantegna, Cynthia Stevenson komedia USA 1995
23:00    "Pula śmierci" reż.Buddy van Horn, wyk.Clint Eastwood, Patricia Clarkson, Liam Neeson, David Hunt film sensacyjny USA 1988
00:40    "Crime Scene Investigation" serial obyczajowy USA 2000-01
01:35    "Star Trek 6 - Nieznana kraina" reż.Nicholas Meyer, wyk.William Shatner, Leonard Nimoy, DeForest Kelley, James Doohan film SF USA 1991
03:30    "War of the Worlds" serial SF USA 1988-90
04:20    "Mission Impossible" serial sensacyjny USA 

France 2
06:15    Chut! Deconseille aux adultes program dla dzieci i młodzieży
07:00    The ou cafe magazyn poranny
07:45    Les jours euros magazyn informacyjny
07:50    Terriblement deconseille aux adultes - TD2A program dla dzieci i młodzieży
09:00    Carrement deconseille aux adultes - KD2A program dla dzieci i młodzieży
11:40    Les A'Amours teleturniej
12:15    Pyramide teleturniej
12:55    Prognoza pogody
13:00    Journal wiadomości
13:30    Consomag magazyn konsumenta
13:35    "Le nouveau corps humain" serial dokumentalny
13:40    La legende du tour magazyn
14:20    Au royaume de la pieuvre geante" film dokumentalny
15:15    "Nestor Burma" serial kryminalny Francja 1991
18:25    "Thieves" serial obyczajowy USA 2001
19:10    Vous n'allez pas le cloire program rozrywkowy
20:00    Journal wiadomości
20:20    Image du jour magazyn
20:25    Talents de vie
20:30    Tirage du Loto
20:55    Fort Boyard program rozrywkowy
22:40    Le grand zapping de l'humour widowisko artystyczne
00:00    Journal de la nuit wiadomości
00:20    Prognoza pogody
00:25    Saturday night comedie - cykl filmów komediowych
01:40    "Benben show" serial komediowy USA 1998
02:00    "Par ou la sortie, s'il vous plait?" film dokumentalny
03:00    "Initiation a la video" film dokumentalny
03:45    La chanson de l'ete film dokumentalny
03:50    "Sauver bruxelles" film dokumentalny
04:10    "La femme comblee" film dokumentalny 

France 3
06:00    Euronews program informacyjny
07:00    Decrochez vos vacances program dla dzieci
08:00    TO3 filmy animowane
11:15    La ruee vers l'air magazyn
11:45    Le 12/14 programy regionalne
11:50    C'est mon choix pour le week-end magazyn
14:45    Cote jardin magazyn
15:20    Keno magazyn
15:25    Cote maison magazyn
15:55    Chronique d'en haut magazyn
16:55    "Nos jolies colonies de vacances" reż.Stephane Kurc, wyk.Jean-Claude Brialy, Franck Dubosc, Hugues Boucher, Valentine Varela film obyczajowy Francja 2000
18:25    Questions pour un champion teleturniej
18:50    Le 19/20 programy regionalne
20:05    Prognoza pogody
20:10    6,56 magazyn
20:15    Tout le sport magazyn sportowy
20:20    Euro millionnaire magazyn
20:55    "Docteur Sylvestre" reż.Philippe Roussel, wyk.Jerome Anger, Maria Pacome, Bernard Dheran, Martine Sarcey serial obyczajowy Francja
22:40    Prognoza pogody
22:45    Soir 3 wiadomości
22:55    "Soft Kill" reż.Eli Cohen, wyk.Michael Harris, Brion James, Carrie-Anne Moss, Matt McCoy film kryminalny USA 1994
00:25    "Na wariackich papierach" wyk.Cybill Shepherd, Bruce Willis, Allyce Beasley, Charles Rocket serial sensacyjny USA 1985
01:10    Sorties de la nuit magazyn 

France 5
05:40    Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:30    Italien Victor kurs języka włoskiego
07:00    "La 5 eme dimension" serial dokumentalny
07:30    "Journal intime du corps humain" serial dokumentalny
08:20    "Saveur du monde" serial dokumentalny
08:50    "Affrontement de Gaulle - Churchill" film dokumentalny
09:40    "Merilyn Monroe" film dokumentalny
11:10    "Les aventures du quest" serial dokumentalny
12:05    Va savoir magazyn
12:40    "Les prefets" film dokumentalny
13:40    "Susan Sarandon" film dokumentalny
14:35    "Le sanctuaire des chimpazes" film dokumentalny
15:40    "Australie extreme" film dokumentalny
16:35    "Traditions et saveurs" serial dokumentalny
17:35    "Carnets d'Inde" serial dokumentalny
18:05    "L'argent de la mer" film dokumentalny
03:00    "Judy Garland" serial dokumentalny

ARD
05:30    "Hallo Spencer" serial animowany
06:00    "Fix & Foxi" serial animowany Australia 2001
06:25    "Renaade" serial animowany
06:30    "Piotruś Pan" serial animowany
06:55    "Popeye" serial animowany
07:20    "Uwaga! Pies!" serial animowany
07:35    "Gloria i jej rodzina" serial animowany
08:00    Wissen macht Ah! program dla dzieci
08:30    "Ziarnka pieprzu" serial dla dzieci Niemcy 1999
09:00    Wiadomości
09:03    "Fabrixx" serial dla dzieci
09:30    "Paul Czwórka i Schröderowie" reż.Cornelia Schwartz-Grünberg, wyk.Karl Grünberg, Marie Klabunde, Carl Kliefert, Marie Kliefert film dla dzieci Niemcy 1994
10:30    "Wtedy właśnie zwiewam!" film dokumentalny
11:00    Wiadomości
11:03    NULL-ACHT-13 program dla dzieci
11:35    "Walter Mellon" serial animowany
11:45    "Zamek Einstein" serial dla dzieci Niemcy 2000
12:10    "Fabrixx" serial dla dzieci
12:35    Tigerenten Club magazyn dla dzieci
14:00    Wiadomości
14:03    "Nowinki z Süderhofu" serial obyczajowy Niemcy 1995
14:30    Dziecięce gadulstwo program dla dzieci
15:00    Wiadomości
15:05    "Nie bójcie się dzikich zwierząt" reż.Ulrich Erfurth, wyk.Heinz Rühmann, Ingeborg Körner, Gutav Knuth komedia Niemcy 1953
16:30    Magazyn europejski magazyn informacyjny
17:00    Wiadomości
17:03    Poradnik ARD magazyn poradnikowy
17:30    Przegląd sportowy magazyn
18:00    Wiadomości
18:10    Brisant magazyn aktualności
18:45    "Dr Sommerfeld" serial kryminalny Niemcy 1999
19:51    Losowanie loterii liczbowej
20:00    Wiadomości
20:15    Gdy nie ma okazji do świętowania... - wielka gala jubileuszowa, prowadzi Patrick Lindner
22:00    Tematy dnia magazyn publicystyczny
22:20    Słowo na niedzielę
22:25    "Senny koszmar" reż.Neil Jordan, wyk.Annette Bening, Aidan Quinn, Robert Downey Jr thriller USA 1998
00:00    Wiadomości
00:10    "Towarzystwo wilków" reż.Neil Jordan, wyk.Angela Lansbury, Graham Crowden, Brian Glover, Sarah Patterson horror Wielka Brytania 1984
01:40    "The Sorcerers" reż.Michael Reeves, wyk.Boris Karloff, Elizabeth Ercy, Ian Ogilvy, Susan George film sensacyjny Wielka Brytania 1967
03:00    Wiadomości
03:05    "Cairo" reż.Wolf Rilla, wyk.George Sanders, Richard Johnson, Faten Hamama, John Meillon film kryminalny USA 1963
04:35    Tylko w ARD reportaż 

ZDF
05:30    Aspekty magazyn kulturalny
06:00    "Werner Fend: Moja księga dżungli" serial dla dzieci
06:20    "Twipsy" serial animowany
06:45    "Cześć, do jutra!" serial dla dzieci
07:00    "Castillo" serial animowany
07:25    "Niedźwiedź w dużym niebieskim domu" serial animowany
07:50    Kącik urodzinowy
08:00    "Sprowadźcie doktora" serial animowany
08:10    "Siebenstein" serial dla dzieci
08:35    1 - 2 albo 3 teleturniej dla dzieci
09:00    "Flipper & Lopaka" serial animowany
09:25    Nelly Net(t) program dla dzieci
09:40    Tabaluga tivi program dla dzieci
11:10    "Lwi ząb" serial dla dzieci
11:35    PuR program dla dzieci
12:00    Ratownicy z Redwall program dla dzieci
12:25    "Eerie, Indiana" serial dla dzieci
12:45    "Mona" serial animowany
13:00    Wiadomości
13:05    TOP 7 magazyn informacyjny
14:00    Comet 2002 ceremonia rozdania nagród
15:30    Ploteczki przy kawce talk show
16:15    Oko za oko teleturniej
17:00    Wiadomości
17:05    Magazyn regionalny
17:55    Przyłącz się! losowanie loterii liczbowej
18:10    "Kto jest najsprytniejszy?" Cudowny świat film dokumentalny
19:00    Wiadomości
19:20    Prognoza pogody
19:25    "Nasz Charly" serial komediowy Niemcy 2002
20:15    "Pojedynek nad przepaścią" reż.Stefan Klisch/Wolfgang Dickmann, wyk.Daniel Morgenroth, Alexandra Held, Susanne Michel, Siegfried Rauch film sensacyjny Niemcy 2000
21:45    Wiadomości
22:00    ZDF SPORTstudio magazyn sportowy
23:00    Thomas Ulrich - Yawe Davis; Regina Halmich - Yvonne Caples Boks zawodowy relacja z Berlina
00:30    Wiadomości
00:35    "Rodzina Soprano" serial sensacyjny USA 1999
01:35    "I sette gladiatori" reż.Pedro Lazaga, wyk.Richard Harrison, Gerard Tichy, Livio Lorenzon, Loredana Nusciak film historyczny Hiszpania/Włochy 1962
03:10    Wiadomości
03:15    "The Neon Bible" reż.Terence Davies, wyk.Gena Rowlands, Diana Scarwid, Denis Leary, Leo Burmester melodramat USA/Wielka Brytania 1995
04:45    Wiadomości
04:50    webcamnights.tv program komputerowy 

RTL
05:50    "Power Rangers" serial animowany USA 2000
06:15    "Super Pig" serial animowany
06:40    "Hey Arnold!" serial animowany
07:05    "CatDog" serial animowany
07:30    "The Angry Beavers" serial animowany
08:00    "Różowe lata 70-te" serial komediowy USA 1999/2000
08:30    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 2001
11:00    Grand Prix Węgier w Budapeszcie (trening) Formuła 1 program sportowy
11:55    "Z policyjnych kaset wideo" serial dokumentalny
12:45    Grand Prix Węgier w Budapeszcie (kwalifikacje) Formuła 1 program sportowy
14:30    "Różowe lata 70-te" serial komediowy USA 1999/2000
14:55    "Beverly Hills 90210" serial obyczajowy USA 1998/99
15:55    "Drużyna A" serial sensacyjny USA 1983/87
17:45    Top of the Pops magazyn muzyczny
18:45    Wiadomości
19:10    Explosiv - Weekend magazyn reporterów
20:15    "Babe. Świnka z klasą" reż.Chris Noonan, wyk.James Cromwell, Magda Szubanski, David Webb, Zoe Burton komedia USA/Australia 1995
22:10    "Rambo 2" reż.George Pan Cosmatos, wyk.Sylvester Stallone, Charles Napier, Richard Crenna, Julia Nickson film sensacyjny USA 1985
23:55    "South Park" serial animowany USA 1999
00:20    Freitag Nacht News magazyn rozrywkowy
01:05    "Mad TV" serial komediowy USA 1998
01:55    "Beverly Hills 90210" serial obyczajowy USA 1998/99
02:40    "Rambo 2" reż.George Pan Cosmatos, wyk.Sylvester Stallone, Charles Napier, Richard Crenna, Julia Nickson film sensacyjny USA 1985
04:05    "Mad TV" serial komediowy USA 1998

RTL 2
05:40    "Szczury wodne" serial kryminalny Australia 1995
07:05    "Melrose Place" telenowela obyczajowa USA 1992-99
07:50    Jak się robi...? magazyn filmowy
08:15    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
09:05    "Cudowne lata" serial komediowy USA
09:30    Śmiechu warte program rozrywkowy
10:30    BRAVO TV magazyn muzyczny
11:45    "Extralarge: Lord of the Sun" reż.Alessandro Capone, wyk.Bud Spencer, Michael Winslow, Lou Bedford, Michael Greiling film sensacyjny Niemcy/USA/Włochy 1992
13:30    "Władca zwierząt 3" reż.Gabrielle Beaumont, wyk.Marc Singer, Tony Todd, Keith Coulouris, Lesley Anne Down film SF USA 1995
15:10    "Batman Forever" reż.Joel Schumacher, wyk.Val Kilmer, Tommy Lee Jones, Jim Carrey, Nicole Kidman film fantastyczny USA 1995
17:25    "Nieustraszony" serial sensacyjny USA 1997/98
18:15    "Strażnik Teksasu" serial sensacyjny USA 1994/99
20:00    Wiadomości
20:15    "Lightning: Eve Of Destruction" reż.David Giancola, wyk.John Schneider, Jesse Eisenberg, Michele Greene, Gary Sandy thriller katastroficzny USA 2000
22:05    "Autopsja - tajemnicze zgony" film dokumentalny
23:05    "Czerwony Skorpion" reż.Joseph Zito, wyk.Dolph Lungren, M. Emmet Walsh, Brion James, Al White film sensacyjny USA 1987
00:55    Wiadomości
01:15    "Risk" reż.Deirdre Fishel, wyk.Karen Sillas, David Ilku, Molly Price, Jack Gwaltney film psychologiczny USA 1993
02:55    "Zabójstwo dzieci" reż.Bernd Böhlich, wyk.Maria Schrader, Jürgen Vogel, Christian Redl, Tosca Salamon thriller Niemcy 1996
04:35    "Adrenalin Junkies" serial obyczajowy Australia 1996/98

PRO 7
06:50    "Futurama" serial animowany USA 1999
07:30    "Freakazoid!" serial animowany
07:55    "Ace Ventura: Psi detektyw" serial animowany
08:20    "Czarnoksiężnik" serial animowany
08:45    "Big Guy & Rusty" serial animowany
09:10    "Superman" serial animowany
09:35    "Batman & Robin" serial animowany
10:00    "Extreme Ghostbusters" serial animowany
10:25    "Chris Colorado" serial animowany
10:55    "Batman of the Future" serial animowany
11:20    "Miami 7" telenowela dokumentalna Wielka Brytania 1999
11:50    "Clueless" serial komediowy USA 1996
12:15    "Young Americans" serial obyczajowy USA 2000/01
13:15    "Cybill" serial komediowy USA 1996
13:45    "Jesse" serial komediowy USA 1998
14:10    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
14:40    "Will & Grace" serial komediowy USA 1998
15:10    "Jezioro marzeń" serial obyczajowy USA 1997
16:05    "Charmed" serial fantastyczny USA 1999
17:00    "Grosse Pointe" serial komediowy USA 2000
17:30    "Grounded for Life" serial komediowy USA 2001
18:00    "Family Guy" serial komediowy USA 1999
18:30    Switsch magazyn rozrywkowy
19:00    Talk Talk Talk talk show
19:55    Wiadomości
20:15    "Luz blues" reż.Brian Robbins, wyk.James Van Der Beek, Amy Smart, Jon Voight, Paul Walker film obyczajowy USA 1999
22:25    "Grzeczny świat" reż.David Nutter, wyk.James Marsden, Katie Holmes, Nick Stahl, Steve Railsback thriller USA 1998
00:00    "Pierścień śmierci" reż.R.J. Kizer, wyk.Mike Norris, Billy Drago, Chad McQueen, Don Swayze film sensacyjny USA 1992
01:25    "Uderzenie lwa" reż.Rick Jacobson, wyk.Don "The Dragon" Wilson, Bobbie Philips, Morgan Honner, Robert Costanzo film sensacyjny USA 1994
02:50    "Grzeczny świat" reż.David Nutter, wyk.James Marsden, Katie Holmes, Nick Stahl, Steve Railsback thriller USA 1998
04:10    "Pierścień śmierci" reż.R.J. Kizer, wyk.Mike Norris, Billy Drago, Chad McQueen, Don Swayze film sensacyjny USA 1992

Arte
14:00    Voila l'Europe magazyn międzynarodowy
14:30    "Żywcem pochowani" film dokumentalny Wielka Brytania 1999
15:15    "Koszmar Rosji - zatonięcie 'Kurska'" film dokumentalny Niemcy 2002
16:15    Odliczanie przed katastrofą 360° - Reportaż GEO reportaż
16:45    "Kalejdoskop" serial dokumentalny Francja 2002
17:15    "Chorzy mimo antybiotyków" film dokumentalny Niemcy 2000
18:00    "W drogę, do Timbuktu!" film dokumentalny Francja 1998
19:00    "Biografie: Michel Friedman" film dokumentalny Niemcy 2001
19:45    Arte Info wiadomości
20:00    W otwarte karty magazyn międzynarodowy
20:15    "Sztalugi: Kobieta z kotem - Olympia Edouarda Maneta , Muzeum d'Orsay w Paryżu" serial dokumentalny Francja 1998
20:45    "Sfinks: Sprawa zamordowania Kaspara Hausera" film dokumentalny Niemcy 2002
21:40    Metropolis magazyn kulturalny
22:35    "W poszukiwaniu Szeherezady" "Pepe Carvalho" serial kryminalny Francja/Hiszpania/Włochy 1998
00:10    "Poezja Mongołów" film dokumentalny Belgia/Mongolia 1999
01:05    "Niebezpieczne spotkania, których nie przeczuwasz" reż.Hartmut Schoen, wyk.Hans-Michael Rehberg, Claudia Michelsen, Henry Hübchen, Tobias Moretti film sensacyjny Niemcy 2002
02:35    "Geraldine" film krótkometrażowy 

Bloomberg
05:00    Prosto z parkietu
05:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:20    Cel - kurs
05:30    Prosto z parkietu
05:40    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:50    Bloomberg Forum
05:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00    Wiadomości w skrócie
06:05    Wielka Trójka - euro, dolar, jen
06:20    Bloomberg Forum
06:30    Wiadomości w skrócie
06:35    Magazyn europejski
07:00    Wiadomości w skrócie
07:05    Wiadomości z giełdy
07:30    Wiadomości w skrócie
07:35    Wiadomości sportowe
07:50    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
08:00    Wiadomości w skrócie
08:05    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
08:30    Wiadomości w skrócie
08:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
09:00    Wiadomości w skrócie
09:05    Kursy, trendy, tendencje - Niemcy
09:20    Bloomberg Forum Extra
09:30    Wiadomości w skrócie
09:35    Kursy, trendy, tendencje - USA
09:50    Obieg pieniędzy
09:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
10:00    Wiadomości w skrócie
10:05    Kursy, trendy, tendencje - Azja
10:20    Bloomberg Forum
10:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
10:30    Wiadomości w skrócie
10:35    Wiadomości sportowe
10:50    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
11:00    Wiadomości w skrócie
11:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa
11:20    Bloomberg Forum
11:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30    Wiadomości w skrócie
11:35    Magazyn sportowy
11:50    Fundusze emerytalne - notowania
12:00    Wiadomości w skrócie
12:05    Kursy, trendy, tendencje - Rynki rozwijające się
12:20    Bloomberg Forum
12:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30    Wiadomości w skrócie
12:35    Wiadomości z giełdy
13:00    Wiadomości w skrócie
13:05    O gospodarce w prasie i w książkach
13:20    Life & Styl
13:30    Wiadomości w skrócie
13:35    Kursy, trendy, tendencje - Europa
13:50    Bloomberg Forum
13:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00    Wiadomości w skrócie
14:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa Wschodnia
14:20    Bloomberg Forum
14:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:30    Wiadomości w skrócie
14:35    Wielka Trójka - euro, dolar, jen
14:50    Bloomberg Forum
15:00    Wiadomości w skrócie
15:05    Raport branżowy
15:20    Bloomberg Forum
15:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30    Wiadomości w skrócie
15:35    Raport branżowy
15:50    Bloomberg Forum
15:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
16:00    Wiadomości w skrócie
16:05    Kursy, trendy, tendencje - Niemcy
16:20    Bloomberg Forum Extra
16:30    Wiadomości w skrócie
16:35    Wall Street - sytuacja na giełdzie
17:00    Wiadomości w skrócie
17:05    Kursy, trendy, tendencje - Azja
17:20    Bloomberg Forum
17:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
17:30    Wiadomości w skrócie
17:35    Fundusze. Porady dla inwestorów
18:00    Wiadomości w skrócie
18:05    O gospodarce w prasie i w książkach
18:20    Life & Styl
18:30    Wiadomości w skrócie
18:35    Magazyn sportowy
18:50    Cel - kurs
19:00    Wiadomości w skrócie
19:05    Kursy, trendy, tendencje - Rynki rozwijające się
19:20    Bloomberg Forum
19:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
19:30    Wiadomości w skrócie
19:35    Magazyn europejski
20:00    Wiadomości w skrócie
20:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa
20:20    Bloomberg Forum
20:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30    Wiadomości w skrócie
20:35    Kursy, trendy, tendencje - Europa
20:50    Bloomberg Forum
20:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
21:00    Wiadomości w skrócie
21:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa Wschodnia
21:20    Bloomberg Forum
21:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
21:30    Wiadomości w skrócie
21:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
22:00    Wiadomości w skrócie
22:05    Raport branżowy
22:20    Bloomberg Forum
22:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30    Wiadomości w skrócie
22:35    O gospodarce w prasie i w książkach
22:50    Life & Styl
23:00    Wiadomości w skrócie
23:05    Kursy, trendy, tendencje - Niemcy
23:20    Bloomberg Forum Extra
23:30    Wiadomości w skrócie
23:35    Kursy, trendy, tendencje - USA
23:50    Obieg pieniędzy
23:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00    Wiadomości w skrócie
00:05    Kursy, trendy, tendencje - Azja
00:20    Bloomberg Forum
00:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:30    Wiadomości w skrócie
00:35    Wielka Trójka - euro, dolar, jen
00:50    Bloomberg Forum
01:00    Wiadomości w skrócie
01:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa
01:20    Bloomberg Forum
01:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:30    Wiadomości w skrócie
01:35    Magazyn europejski
02:00    Wiadomości w skrócie
02:05    Kursy, trendy, tendencje - Rynki rozwijające się
02:20    Bloomberg Forum
02:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30    Wiadomości w skrócie
02:35    Fundusze. Porady dla inwestorów
03:00    Wiadomości w skrócie
03:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa
03:20    Bloomberg Forum
03:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:30    Wiadomości w skrócie
03:35    Kursy, trendy, tendencje - Europa
03:50    Bloomberg Forum
03:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00    Wiadomości w skrócie
04:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa Wschodnia
04:20    Bloomberg Forum
04:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30    Wiadomości w skrócie
04:35    Magazyn sportowy
04:50    Cel - kurs 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.