TVP 1
06:50 Parada oszustów (1/4) - serial sensac.
07:45 Bohaterowie z Olimpu (19) - serial animowany
08:10 Plecak pełen przygód (8/13) - serial przygod.
08:35 Siódme niebo (74): Pranie - serial obycz. USA 1999
09:20 Festiwal Rowerowy
09:30 Teleranek
09:55 Festiwal Rowerowy
10:05 Grzechy dzieciństwa - film obyczajowy, pol, 1980
11:15 Myślisz o kimś? - Wybierz teledysk!
11:45 Sopot 2003 - przed festiwalem
12:00 Anioł Pański - transmisja
12:15 Sopot 2003 - przed festiwalem
12:30 Tydzień - magazyn rolniczy
13:00 Wiadomości
13:10 Leksykon Polskiej Muzyki Rozrywkowej: Maciej Maleńczuk
13:40 Przygody młodego Indiany Jonesa: Słodka pieśń miłości - film przygodowy, USA 1994
15:15 Sopot 2003 - przed festiwalem
15:25 Bezpieczna przystań (8) - serial obyczajowy
16:10 Sopot 2003 - przed festiwalem
16:25 Jak zostać ogrodnikiem (6/8) - serial dokumentalny
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny - program satyryczny
17:35 Sąsiedzi: Dzisiaj premiera - serial komediowy
18:05 Śmiechu warte
18:30 Jaka to melodia?
19:00 Wieczorynka: Kubusiowe opowieści
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Boża podszewka (8/15) - serial obycz.
21:20 Uczta kinomana: Mój idol - film obycz., USA 1998
22:55 Uczta kinomana: Powrót idioty - komedia, czech. 1999
00:40 Zakończenie programu

TVP 2
07:30 Dwójka Dzieciom; Karrypel kontra groszki; odc.9-Poprawiacz z utrwalaczem; serial animowany prod. polskiej
07:55 Słowo na niedzielę; [dla niesłyszących]
08:00 Film dla niesłyszących; Jan Serce; odc.4/10-Pieszczoty; serial prod. TVP; reż: Radosław Piwowarski
09:00 Artyści Zjednoczonej Europy w hołdzie Chopinowi
09:30 Święta wojna; Warszawski Hanys; serial TVP
09:55 Nie tylko dla komandosów; reportaż
10:25 Podróże w czasie i przestrzeni; Raj na Ziemi; Yellowstone-amerykańskie sanktuarium dzikiej przyrody; serial dok. prod. USA
11:20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Smak szparagów; magazyn
11:50 Klejnoty; cz.1/2; 1992  film fab.prod.USA; reż: Roger Young; wyk: Anthony Andrews,Jurgen Prochnow
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.310-Złamana ręka, zwichnięta noga; telenowela TVP
15:00 Szansa na sukces; Kayah; stereo
16:00 Na dobre i na złe; odc.133-Po drugiej stronie życia; serial prod. TVP
16:55 Jaś Fasola; odc.9-Partia golfa; angielski program rozrywkowy
17:20 Złota dwunastka oper; Złota dwunastka oper
17:30 7 dni świat; program publicystyczny
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:50 Pogoda
19:00 Kabaretowe kawałki
19:30 Tylko futbol; magazyn
19:55 Dla mnie bomba! Kabaretowa Liga Dwójki
20:50 Inferno; film fab.prod.polskiej [za zgodą rodziców]; reż: Maciej Pieprzyca; wyk: Katarzyna Bujakiewicz,Monika Kwiatkowska,Barbara Kurzaj
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:24 Pogoda
22:35 Złota dwunastka oper; Don Giovanni; 1995  film oparty na operze W.A. Mozarta; reż: Joseph Losey; wyk: Kiri Te Kanawa, R.Raimondi oraz Chór i Orkiestra Opery Paryskiej pd. Lorina Maazela
01:30 Kocham kino na bis; Amator; 1979  film obyczajowy prod. polskiej (108'); reż: Krzysztof Kieślowski; wyk: Jerzy Stuhr, Małgorzata Ząbkowska, Ewa Pokas, Stefan Czyżewski
03:20 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
6:50 TRÓJKA DZIECIOM: Kasztaniaki, Sceny z życia smoków
7:25 Książka dla dzieci
7:30 Kurier, Pogoda
7.45 Panorama, Pogoda
8.00 Program rozrywkowy
8.15 Etos
8:30 Kurier, Pogoda
8.45 Gdański Magazyn Sportowy
9:00 Teleplotki
9:30 Kurier, Pogoda
9:45 MP w siatkówce plażowej mężczyzn
10:15 Szpital Holby City-serial
11:10 Wakacje z Trójką
11:30 Kurier, pogoda
11:45 O tym, jak Gary odkrywa Polskę
12:10 MP w siatkówce plażowej mężczyzn
12:30 Kurier, Pogoda
12.45 Z archiwum TVG: Mistrzowie współczesnego kina - Andrzej Wajda
13.25 Kość niezgody
13.50 Z archiwum TVG: Giovanetti w mieście Solidarności
14.05 Panorama tygodnia
14:30 Kurier
14:35 Bądź zdrów! - magazyn
15:00 Podwodna Polska - reportaż
15:30 Kurier, Pogoda
15.45 Rodno zemia
16.15 Panorama, Pogoda, Sport
16:30 Kurier, pogoda
16:45 Teleharce
17:30 Kurier
17:35 Teleplotki
18.00 Panorama, Pogoda
18.15 Kronika kulturalna
18:30 Kurier, Pogoda
18:35 Regiony kultury
18:50 Życie na gorąco - serial
20:10 MP w siatkówce plażowej mężczyzn
20:30 Kurier, Pogoda
20:55 Od niedzieli do niedzieli
21:15 Wyścigi Służewiec 2003
21:30 Kurier, Pogoda
21.45 Panorama, Pogoda, Sport
22.10 Z archiwum TVG: Przyjechałem malować prawdziwie
22:30 Kurier
22:45 Kurier sportowy, pogoda
23:05 Telekurier nocą
0:00 Klub filmowy Trójki - Złoto dezerterów - film
2:00 Zakończenie programu

TVP 3 Kraków
6:50 TRÓJKA DZIECIOM: Kasztaniaki, Sceny z życia smoków
7:25 Książka dla dzieci
7:30 Kurier, Pogoda
7:45 Kronika
7:55 Pogoda w regionie
8:00 U siebie-magazyn
8:20 Warto wiedzieć
8:30 Kurier, Pogoda
8:45 Magazyn medyczny
9:00 Teleplotki
9:30 Kurier, Pogoda
9:45 MP w siatkówce plażowej mężczyzn
10:15 Szpital Holby City-serial
11:10 Wakacje z Trójką
11:30 Kurier, pogoda
11:45 O tym, jak Gary odkrywa Polskę
12:10 MP w siatkówce plażowej mężczyzn
12:30 Kurier, Pogoda
12:45 Portrety
13:10 Delettante teatr w ruchu - rep.
13:30 Rola
13:45 Na rynku pracy
14:00 Wiara i życie
14:25 Warto wiedzieć
14:30 Kurier
14:35 Bądź zdrów! - magazyn
15:00 Podwodna Polska - reportaż
15:30 Kurier, Pogoda
15:45 Speed 2 - mag. motoryzacyjny
16:10 Kronika sportowa
16:30 Kurier, pogoda
16:45 Teleharce
17:30 Kurier
17:35 Teleplotki
18:00 Kronika, Pogoda
18:20 Tematy dnia
18:30 Kurier, Pogoda
18:35 Regiony kultury
18:50 Życie na gorąco - serial
20:10 MP w siatkówce plażowej mężczyzn
20:30 Kurier, Pogoda
20:55 Od niedzieli do niedzieli
21:15 Wyścigi Służewiec 2003
21:30 Kurier, Pogoda
21:45 Kronika, pogoda
22:00 Kronika sportowa
22:15 Marzenia i kariery
22:30 Kurier
22:45 Kurier sportowy, pogoda
23:05 Telekurier nocą
0:00 Klub filmowy Trójki - Złoto dezerterów - film
2:00 Zakończenie programu

TVP 3 Szczecin
6:50 TRÓJKA DZIECIOM: Kasztaniaki, Sceny z życia smoków
7:25 Książka dla dzieci
7:30 Kurier, Pogoda
7.45 Kronika regionalna
7.50 Pomorskie krajobrazy
8.10 Coraz bliżej Unii
8.20 Berliński express
8:30 Kurier, Pogoda
8.45 Sport
9:00 Teleplotki
9:30 Kurier, Pogoda
9:45 MP w siatkówce plażowej mężczyzn
10:15 Szpital Holby City-serial
11:10 Wakacje z Trójką
11:30 Kurier, pogoda
11:45 O tym, jak Gary odkrywa Polskę
12:10 MP w siatkówce plażowej mężczyzn
12:30 Kurier, Pogoda
12.45 Zrozumieć świat
13.10 Magazyn reporterów
13.40 Ekoregion
14.00 Arka
14:30 Kurier
14:35 Bądź zdrów! - magazyn
15:00 Podwodna Polska - reportaż
15:30 Kurier, Pogoda
15.45 Kronika regionalna
15.50 Skarby przyrody
16.10 Gmina Radowo
16:30 Kurier, pogoda
16:45 Teleharce
17:30 Kurier
17:35 Teleplotki
18.00 Kronika
18:30 Kurier, Pogoda
18:35 Regiony kultury
18:50 Życie na gorąco - serial
20:10 MP w siatkówce plażowej mężczyzn
20:30 Kurier, Pogoda
20:55 Od niedzieli do niedzieli
21:15 Wyścigi Służewiec 2003
21:30 Kurier, Pogoda
21.45 Kronika regionalna
22.00 Magazyn sportowy
22:30 Kurier
22:45 Kurier sportowy, pogoda
23:05 Telekurier nocą
0:00 Klub filmowy Trójki - Złoto dezerterów - film
2:00 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Mop Man
7.00 4 x 4
7.30 Magazyn redakcji programów religijnych
8.00 Niezwyciężony Spiderman
8.25 Faceci w czerni 4
8.55 Hugo − program dla dzieci
9.30 Power Rangers
10.00 Pop lista
11.00 Słoneczny patrol 8
12.00 Tato, anioł i ja − film USA
14.00 Psie serce − serial pol.
14.55 Dziś też zdarzają się cuda − Cud w Ożarowie, cud w Krośnie
15.30 Fundacja Polsat
15.45 Informacje
16.00 Prognoza pogody
16.05 Różowe lata siedemdziesiąte 2
16.35 Wiesio Szoł
16.50 Herkules
17.45 Zerwane więzi
18.45 Informacje + sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Nettorce − film USA
20.10 Rodzina zastępcza − serial pol.
20.40 Twarda sztuka − film USA
21.30 Studio Lotto
22.40 Kuba Wojewódzki − talk show
23.45 Zakazane reklamy
0.15 Magazyn sportowy
2.15 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
5.55 Telesklep
7.55 Przygody Animków
8.25 Wunshpunsh
8.45 Płomień i strzała − film USA
10.30 Wyjęty spod prawa Josey Wales − western USA
13.05 Jak łyse konie
14.20 Andre − film USA
16.15 Akademia policyjna − serial USA
17.15 We dwoje
18.30 Miss Polonia − Start
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.40 Uwaga!
20.00 Kasia i Tomek − serial pol.
20.30 Chwila prawdy
21.45 Gliniarze bez odznak − serial USA
22.45 Nie do wiary − opowieści niesamowite
23.15 Cela
23.45 Sextet
0.15 Akademia policyjna − serial USA
1.15 Nic straconego − powtórki

TV 4
6.10 Mapety i ich goście (20) - serial dla dzieci
6.40 Ania z Zielonego Wzgórza (43) - serial animowany
7.10 Sztukateria - program kulturalny
7.40 MODNA MODA - magazyn o modzie
8.10 Przygody Sindbada Żeglarza (29) - serial przygodowy
9.10 Świniakowie z sąsiedztwa (1) - serial animowany
9.40 Ania z Zielonego Wzgórza (44) - serial animowany
10.10 Harvey - film USA 1996
12.00 KINOmaniaK - magazyn filmowy
12.30 Sztukateria - program kulturalny
13.00 MODNA MODA - magazyn o modzie
13.30 Magazyn golfowy
14.00 Kidco, spółka zoo - film USA 1984
16.00 Smok Castillo (1) - serial dla dzieci
16.30 Hoboczaki (54) - serial
17.00 Jezioro marzeń (19) - serial
18.00 MacGyver - serial przygodowy
19.00 Kaskader na tropie Bursztynowej Komnaty - film przygodowy, Niemcy 1998
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe
21.27 Prognoza pogody
21.30 To się w głowie nie mieści
22.00 Drogówka - magazyn policyjny
22.30 Zbuntowana księżniczka - film USA 1999
0.20 Salut dla rycerza - film sensacyjny, Hongkong 1978
2.20 VIP - wydarzenia i plotki
2.45 Strefa P - magazyn muzyczny
3.10 Zakończenie programu

TVN 7
6.05 Telesklep
8.05 Magiczni wojownicy
8.30 Yaiba − Legendarny samuraj
8.55 Magiczni wojownicy
9.20 Małe stworzenia, które rządzą światem
10.10 Łamisłówka - teleturniej
11.15 Przygody Robin Hooda − film USA
13.30 Nowe przygody Robin Hooda − serial USA
14.05 Małe stworzenia, które rządzą światem
14.55 Legendy Kung Fu − serial USA
15.50 Kochane kłopoty − serial USA
16.50 Przemilczane krzywdy − film USA
19.05 Złodziejski Duet − serial USA
20.00 Ostatni brzeg, cz. I − miniserial USA
22.00 Rodzina Soprano − serial USA
23.10 Sekrety Miss
23.40 Piękne dziewczyny − film USA
1.45 Ostatni brzeg, cz. I − miniserial USA (105 min.)
3.25 Koniec programu

TV Polonia
07:45 Eurofolk Sanok 2003; Ducat; występ zespołu
08:15 M jak miłość; odc.102 (44'); serial TVP [stereo]
09:05 Słowo na niedzielę
09:10 Simba, król zwierząt; odc.37 -m Zasadzka; serial anim.prod.francusko-włoskiej
09:30 Dziecięce festiwale; Eurokonkurs-Konin 2003
10:30 Złotopolscy; odc.478 (25'); telenowela TVP
10:55 Złotopolscy; odc.479 (25'); telenowela TVP
11:25 Dom Polski; Dwór szlachecki; magazyn
12:00 Anioł Pański; transmisja modlitwy
12:15 Niedzielne muzykowanie; Łańcuckie wspomnienia; Manuel de Falla "El Amor Brujo"-Czarodziejska miłość
13:00 Transmisja Mszy Świętej; z kościoła św.Joachima w Krzyżanowicach
14:05 Czarne chmury; odc.4/10 (51'); 1973  serial TVP
14:55 Podróż do Lwowa w lata 30-te; cz.1; reportaż Jerzego Janickiego (26')
15:20 Co nam w duszy gra; Lato [cz.3] - Fiesta
16:10 Sensacje XX wieku; Najwierniejszy żołnierz Hitlera; program Bogusława Wołoszańskiego
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:40 M jak miłość; odc.102 (44'); serial TVP (STEREO)
18:25 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
18:55 Zaproszenie; Od Rzeszowa szlak nas wiódł; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
19:15 Dobranocka; Noddy; serial anim.prod.angielskiej
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:59 Pogoda
20:05 Wieczór z Jagielskim; talk show [stereo]
20:45 Przeprowadzki; odc.9/10 - Sejf 1 Pułku Szwoleżerów (55'); 2000  serial TVP; reż: Leszek Wosiewicz
21:40 Benefis Ryszarda Marka Grońskiego; (STEREO); reż: Krzysztof Jasiński; wyk: Alicja Majewska, Katarzyna Skrzynecka, Ewa Wnukowa, Jacek Bończyk, Marcin Przybylski, Katarzyna Jamróz i iini
22:40 40 KFPP Opole 2003; Koncert Hip Hop
23:05 Ojciec; film fab.prod.polskiej; reż: Jerzy Hoffman
23:35 Panorama
23:55 Sport-telegram
23:58 Pogoda
00:10 M jak miłość; odc.102 (44'); serial TVP (STEREO)
01:00 Simba, król zwierząt; odc.37 - Zasadzka; serial anim.prod.francusko-włoskiej
01:30 Wiadomości
01:49 Sport
01:57 Pogoda
02:00 Wieczór z Jagielskim; talk show (STEREO)
02:40 Sensacje XX wieku; Najwierniejszy żołnierz Hitlera; program Bogusława Wołoszańskiego
03:30 Tam gdzie jesteśmy; Kalwaryjskie peregrynacje Polaków; reportaż
04:00 Czarne chmury; odc.4/10 (51'); 1973  serial TVP
04:50 Ojczyzna-polszczyzna
05:05 Co nam w duszy gra; Lato (cz.3) - Fiesta
06:00 Zakończenie programu

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Podniebni gliniarze (Chopper Coppers) (25 min.).
07.15 Podniebni gliniarze (Chopper Coppers) (25 min.).
07.40 Na służbie (In The Line Of Duty)(50 min.).
08.30 Na służbie (In The Line Of Duty)(50 min.).
09.20 Na służbie (In The Line Of Duty)(50 min.).
10.10 Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
11.00 Fabryka snów (Dream Factory) (30 min.).
11.25 Szpital (Hospital) (25 min.).
11.50 Szpital (Hospital) (35 min.).
12.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (20 min.)
13.05 Trex (Trex) (25 min.).
13.30 Trex (Trex) (25 min.).
13.55 Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
14.20 Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
14.45 Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
15.10 Szkoła sławy (Fame School) (25 min.).
15.35 Poszukiwanie Supermodelki (Search For A Supermodel) (25 min.).
16.00 Poszukiwanie Supermodelki (Search For A Supermodel) (25 min.).
16.25 To cud (It's a Miracle) (50 min.).
17.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
17.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.05 Szpital (Hospital) (25 min.).
18.30 Szpital (Hospital) (25 min.).
19.00 Ci, którzy przetrwali w mocy zła Survivors: Evil Acts (55 min.).
19.55 Alpejskie pogotowie ratunkowe (Alpine Rescue) (30 min.).
20.25 Stan zagrożenia (Code Red) (50 min.).
21.15 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
21.45 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
22.10 Odsiadka (Doing Time) (50 min.).
22.35 Odsiadka (Doing Time) (50 min.).
23.05 To cud (It's a Miracle) (60 min.).
00.00 Na służbie (In The Line Of Duty)(50 min.).
00.50 Na służbie (In The Line Of Duty)(50 min.).
01.40 Na służbie (In The Line Of Duty)(50 min.).
02.30 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
02.55 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
03.20 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
03.45 Fabryka snów (Dream Factory) (30 min.).
04.10 Odsiadka (Doing Time) (50 min.).
04.35 Odsiadka (Doing Time) (50 min.).
05.00 Stan zagrożenia (Code Red) (50 min.).

Romantica
06.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 53) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
07.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 54) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
08.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 55) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
09.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 56) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
10.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 57) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
10.50    Calypso (Calypso) (Część 57) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
11.40    Calypso (Calypso) (Część 58) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
12.30    Calypso (Calypso) (Część 59) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
13.20    Calypso (Calypso) (Część 60) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
14.10    Calypso (Calypso) (Część 61) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Luis Alberto Lamata, wyk. Chiquinquira Delgado, Luis Fernandez, Johanna Morales, (60 min.).
15.00    Koncert muzyki latynoamerykańskiej (Latin America Unplugged) (60 min.).
16.00    Żona potrzebna od zaraz (Maria Rosa buscame una esposa) (część 69) telenowela, Wenezuela 2000, reż. Luis Barrios, wyk. Gianella Neyra, Marcelo Cezan, Chiquinquira Delgado, Orlando Fundicelli, (60 min.).
17.00    Żona potrzebna od zaraz (Maria Rosa buscame una esposa) (część 70) telenowela, Wenezuela 2000, reż. Luis Barrios, wyk. Gianella Neyra, Marcelo Cezan, Chiquinquira Delgado, Orlando Fundicelli, (60 min.).
18.00    Żona potrzebna od zaraz (Maria Rosa buscame una esposa) (część 71) telenowela, Wenezuela 2000, reż. Luis Barrios, wyk. Gianella Neyra, Marcelo Cezan, Chiquinquira Delgado, Orlando Fundicelli, (60 min.).
19.00    Żona potrzebna od zaraz (Maria Rosa buscame una esposa) (część 72) telenowela, Wenezuela 2000, reż. Luis Barrios, wyk. Gianella Neyra, Marcelo Cezan, Chiquinquira Delgado, Orlando Fundicelli, (60 min.).
20.00    Żona potrzebna od zaraz (Maria Rosa buscame una esposa) (część 73) telenowela, Wenezuela 2000, reż. Luis Barrios, wyk. Gianella Neyra, Marcelo Cezan, Chiquinquira Delgado, Orlando Fundicelli, (60 min.).
21.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 53) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
22.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 54) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
23.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 55) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
24.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 56) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).
01.00    Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 57) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (60 min.).

MiniMax
06.00      Misie i ich dom: Choinka odc. 7 
06.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Pingwiny odc. 24 
06.30      Pies Dali: Kwiaty przynoszą szczęście odc. 1 
06.40      Pies Dali: Jak ten kwiat na łące odc. 2 
06.50      Pies Dali: Dobry dzień odc. 3 
07.00      Nieustraszeni ratownicy 3: Wyciek na wodach Afryki odc. 7 
07.25      Nieustraszeni ratownicy 3: Jak już pada to na całego odc. 8 
07.50      Pitaszki: Wzlot i upadek odc. 4 
08.20      Shadoki i Wielki Nic odc. 44 
08.25      Chłopiec z malajskiej wioski: Konsola odc. 23 
08.50      Moje miasto: Amsterdam odc. 1 
09.05      Crash Zone: Zieloni atakują odc. 24 
09.30      Tajemnice wiklinowej zatoki: Straszna nora odc. 1 
09.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Dziki odc. 30 
10.00      Pies Dali: Przyjaciele odc. 4 
10.10      Pies Dali: Mokry dzień odc. 5 
10.20      Pies Dali: Niezwykła podróż odc. 6 
10.30      Nieustraszeni ratownicy 3: Pożar na polu 13 odc. 11 
10.55      Nieustraszeni ratownicy 3: Burza stulecia odc. 12 
11.20      Pitaszki: Ptakman odc. 6 
11.50      Shadoki i Wielki Nic odc. 50 
11.55      Ekranizacja literatury dziecięcej - Zielona
12.20      Moje miasto: Hongkong odc. 8 
12.35      Crash Zone: Puste słowa odc. 5 
13.00      Filemon i przyjaciele
14.00      Nieustraszeni ratownicy 3: Pożar i wybuch wulkanu odc. 9 
14.25      Nieustraszeni ratownicy 3: Zawał odc. 10 
14.50      Pitaszki: Pitaszki w czerni odc. 5 
15.20      Shadoki i Wielki Nic odc. 49 
15.25      Ekranizacja literatury dziecięcej - Władca lasu chmur
15.50      Moje miasto: Helsinki odc. 7 
16.05      Crash Zone: Wynalazek odc. 4 
16.30      Tajemnice wiklinowej zatoki: Straszna nora odc. 1 
16.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Dziki odc. 30 
17.00      Pies Dali: Przyjaciele odc. 4 
17.10      Pies Dali: Mokry dzień odc. 5 
17.20      Pies Dali: Niezwykła podróż odc. 6 
17.30      Nieustraszeni ratownicy 3: Pożar na polu 13 odc. 11 
17.55      Nieustraszeni ratownicy 3: Burza stulecia odc. 12 
18.20      Pitaszki: Ptakman odc. 6 
18.50      Shadoki i Wielki Nic odc. 50 
18.55      Ekranizacja literatury dziecięcej - Zielona
19.20      Moje miasto: Hongkong odc. 8 
19.35      Crash Zone: Puste słowa odc. 5

Discovery Channel
09:00 Wędkarskie Przygody Rexa Hunta
09:25 Discovery dla dzieci, Pazury
09:55 Łowcy tajemnic, Lodowa mumia / Krionika
10:20 Raj dla rekinów
11:15 Che Guevara
12:10 Superkonstrukcje, Wilk morski
13:05 Wysypisko, Machina oblężnicza
14:00 Krytycznym okiem, Medycyna alternatywna
15:00 Wielcy wodzowie, Aleksander Wielki
16:00 Piramidy, mumie i grobowce, Budowniczowie Piramid
17:00 Opowieści z zaświatów, Adof Hitler
18:00 Niesamowite maszyny, Odważni lotnicy
19:00 Nowy Roswell
20:00 Sztuka przetrwania, Chłód
21:00 Megakoparki - maszyny, które zmieniły świat
22:00 Wielkie dźwigi
23:00 Niesamowite maszyny. Platformy wiertnicze
00:00 Niezwykłe opowieści medyczne, Epizod 1
01:00 Niewidzialna misja
02:00 Atomowe rekiny, Ostateczna Misja

National Geographic
8:00    Dzikie psy: szkoła przetrwania
9:00    W świecie krokodyli II: Wyprawa w nieznane     
9:30    Dzikie sieroty
10:00    Groźne żądła szerszeni
11:00    Wodne wilki
12:00    Tygrysy bengalskie
13:00    Dzikie psy: szkoła przetrwania
14:00    W świecie krokodyli II: Wyprawa w nieznane     
14:30    Dzikie sieroty
15:00    Groźne żądła szerszeni
16:00    Wodne wilki
17:00    Tygrysy bengalskie
18:00    Groźne żądła szerszeni
19:00    Epidemie: Polowania na mikroby     
20:00    Epidemie: Przeżyć plagę     
21:00    Sejsmiczne sekundy: Wybuch wulkanu świętej Heleny     
21:30    Wystawa mumii: Mumie tureckich grobowców     
22:00    Zagadki śmierci: Żywe zwłoki     
23:00    Największe polowanie odc. 2     
0:00    Sejsmiczne sekundy: Wybuch wulkanu świętej Heleny     
0:30    Wystawa mumii: Mumie tureckich grobowców     
1:00    Zagadki śmierci: Żywe zwłoki

Club
6:00    Świat fitnessu odc. 24     
6:25    Świat fitnessu odc. 25     
6:50    Kurorty świata: Tabacon Resort, Costa Rica odc. 38     
7:15    Szkoła jogi
7:40    Szkoła jogi
8:05    Fashion TV odc. 16     
8:30    Posiadłości marzeń odc. 14     
8:55    Zrób to sama odc. 6     
9:25    Tajemnice ogrodów: Mediterranean. Thai BBQ odc. 6     
9:50    Oprah: Oprah Year odc. 45
10:35    Spotkania z Roseanne odc. 48     
11:15    Opowieści kryminalne: California vs Simpson odc. 6     
12:00    Świat fitnessu odc. 24     
12:25    Świat fitnessu odc. 25     
12:50    Kurorty świata: Tabacon Resort, Costa Rica odc. 38     
13:15    Szkoła jogi
13:40    Szkoła jogi
14:05    Fashion TV odc. 16     
14:30    Posiadłości marzeń odc. 14     
14:55    Zrób to sama odc. 6     
15:25    Tajemnice ogrodów: Mediterranean. Thai BBQ odc. 6     
15:50    Oprah: Oprah Year odc. 45     
16:35    Spotkania z Roseanne odc. 48     
17:15    Opowieści kryminalne: California vs Simpson odc. 6     
18:00    Świat fitnessu odc. 24     
18:25    Świat fitnessu odc. 25     
18:50    Kurorty świata: Tabacon Resort, Costa Rica odc. 38     
19:15    Szkoła jogi
19:40    Szkoła jogi
20:05    Fashion TV odc. 16     
20:30    Posiadłości marzeń odc. 14     
20:55    Zrób to sama odc. 6     
21:25    Tajemnice ogrodów: Mediterranean. Thai BBQ odc. 6     
21:50    Potyczki Jerry'ego Springera: Dlaczego się pobraliśmy? odc. 109     
22:30    Mężczyźni o sobie: Man's Home Is His Hassle odc. 14     
23:00    Dowód rzeczowy odc. 2     
23:25    Dowód rzeczowy odc. 3     
23:50    Opowieści kryminalne: California vs Simpson odc. 6     
0:40    Rozmowy kobiet: Odchudzanie odc. 8     
1:05    Trzecia randka odc. 4     
1:30    Weekendowi wojownicy: Maureen's New Pergola odc. 50     
2:00    Cztery pory roku
2:25    Kulinarne podróże odc. 8     
2:50    Kuchnia marokańska: Ceremonia parzenia i picia herbaty odc. 9     
3:15    Podróże Loyda: Sewilla odc. 3     
3:40    Przysmaki Szkocji odc. 6

Arte
14:00     Kreativ: Künstler hautnah      
14:30     Sieben auf Tour: Journalisten entdecken Europa (20/25)      
15:15     Palomas verlorene Tochter Dramat Orig: "Paloma". Regie: Marianne Lamour (F 1996)      
16:50     Zu Tisch in ...: Die Wurzeln europäischer Kochkunst      
17:30     Die großen Sportduelle
18:15     Die großen Abenteurer (1)      
19:00     Die Kunst des Klavierspiels: Ein Streifzug mit berühmten Pianisten (1/3)      
19:45     Info / Meteo: Das europäische Nachrichtenjournal      
20:15     Tanz: Choreografie in all ihren Formen      
20:45     Themenabend: Flirt - Amors Streifschüsse: Pauline am Strand Film psychologiczny Orig: "Pauline a la plage". Regie und Drehbuch: Eric Rohmer (F 1983)      
22:15     Themenabend: Flirt - Amors Streifschüsse: Ich flirte, du flirtest, wir flirten: Flirten via Internet      
23:20     Themenabend: Flirt - Amors Streifschüsse: Alchemie der Liebe: Wissenschaftliche Fragmente einer Sprache der Liebe
0:20     Die fünfte Frau Film kryminalny (1/2); Orig: "5:e kvinnan, Den". Regie: Birger Larsen (S 2000)      
2:10     Der erste Januar Orig: "Premier janvier". Regie und Drehbuch: Julien Cunillera (F 2001)      
2:30     Das Schloss Regie: Tine Kluth (D 2002)      
2:50     Sendepause

WTK
10:00     Puls dnia - serwis informacyjny
10:15     Wędrówka Pani Poznania
10:30     Program lokalny
11:00     Alen odc. 30      
12:00     Puls tygodnia - przegląd wydarzeń
12:30     Sekrety kobiety
13:00     Święto Talentów
13:35     Scena
13:55     Muzyczne rozmaitości
14:30     Program lokalny
15:00     Studio sport
16:30     Program lokalny
17:00     Puls tygodnia - przegląd wydarzeń
17:30     Książka nie tylko do poduszki: Nowości wydawnicze      
17:45     Temat dla prezydenta
18:40     Puls dnia - serwis informacyjny
19:05     Blok muzyczny WTK
20:00     Puls dnia - serwis informacyjny
20:30     Opowieści z wesel i pogrzebów
21:00     Poznańskie forty: Fort VII - miejsce kaźni
21:25     Telehobby: Spotkanie z Telewizją Kablową Poznań      
21:45     Nie tylko astrologia
22:00     Program lokalny
22:30     Arena
22:50     Puls dnia - serwis informacyjny

TCM
21:00     Złoto dla zuchwałych Film wojenny Org: "Kelly's Heroes". Reżyseria: Brian G. Hutton (USA 1970)      
23:25     Strzały o zmierzchu Western Org: "Ride the High Country". Reżyseria: Sam Peckinpah (USA 1962)      
1:00     Skarb Sierra Madre Film przygodowy Org: "The Treasure of the Sierra Madre". Scenariusz i reżyseria: John Huston (USA 1948) 

Europa Europa
10:00     Rendez-vous z Annie Girardot: Kobieciarz Komedia Org: "Le cavaleur". Reżyseria: Philippe de Broca (Francja 1978)      
12:05     Nigdy nie całuj nieznajomej Film obyczajowy Org: "Fremde Frauen küsst man nicht". Reżyseria: Ilse Biberti (Niemcy 2000)
13:40     Kochaj mnie Dramat Org: "Love me". Scenariusz i reżyseria: Laetitia Masson (Francja 2000)      
15:30     O tych paniach Komedia Org: "All These Women/För att inte tala om alla dessa kvinnor". Reżyseria: Ingmar Bergman (Szwecja 1964)      
16:55     Budapeszteńskie opowieści Dramat Org: "Budapesti mesék". Scenariusz i reżyseria: István Szabó (Węgry 1977)      
18:25     Podróż Alberta Komedia Org: "Alberto Express". Reżyseria: Arthur Joffé (Francja 1990)      
20:00     Malgaska przygoda Film krótkometrażowy Org: "Aventure Malgache". Reżyseria: Alfred Hitchcock (Wielka Brytania 1944)      
20:30     Rendez-vous z Annie Girardot: Kobieciarz Komedia Org: "Le cavaleur". Reżyseria: Philippe de Broca (Francja 1978)      
22:35     Lizbona Thriller Org: "Lisboa". Reżyseria: Antonio Hernández (Hiszpania 1999)      
0:20     Emmanuelle Serial erotyczny     "Queen of the Galaxy" odc. 1/7; Org: "The New Emmanuelle Series". Reżyseria: L.L. Shapira (Francja 1996)      
1:55     Okolica Dramat Org: "Okraina". Reżyseria: Petro Lucyk (Rosja 1998)      
3:35     Rok święty Komedia Org: "L'année sainte". Reżyseria: Jean Girault (Francja/Włochy 1976) 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.