FANDOM


(Dodano nową stronę „Polsat 6.00 Nowy dzień z Polsat News 7.45 Co nowego u Scooby'ego? - serial anim. 8.20 Miliony Bailleya - kome- dia produkcji Kanada (2005) 10.15 Ewa gotuje -. mag...”)
 
m
 
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
Polsat
+
TVP 1<br />06:20 Plebania - odc. 1533; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:45 Plebania - odc. 1534; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:10 Las bliżej nas; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />07:25 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />07:50 Strefa bezpieczeństwa odc. 6 Samoobrona kobiet - mity; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />08:00 Naszaarmia.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12<br />08:25 Dora poznaje świat - Wielka burza, odc. 27 (.); serial animowany kraj prod.USA (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:55 Kung Fu Panda Legenda o niezwykłości - Bohater z dawnych lat, odc. 26 (Has - Been Hero); serial animowany kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />09:25 SpongeBob Kanciastoporty - Krab Borg!, odc. 49 (.); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />10:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:30 Szlakiem gwiazd - odc. 19 Jarosław Boberek; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:55 Bananowy doktor II - odc. 10 (Royal Pains - odc. 10); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />11:45 Jeszcze dalej niż Północ (Bienvenue chez les Ch'tis); komedia kraj prod.Francja (2008); reż.:Dany Boon; wyk.:Kad Merad, Dany Boon, Zoe Felix; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />13:35 Scena pełna marzeń - Ciechocinek 2013; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:00 Okrasa łamie przepisy - Warzywa ekologiczne; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:40 1920. Bitwa Warszawska -  txt. str. 777; film historyczny kraj prod.Polska (2011); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Borys Szyc, Natasza Urbańska, Daniel Olbrychski, Bogusław Linda, Marian Dziędziel, Jerzy Bończak, Ewa Wiśniewska, Stanisława Celińska, Adam Ferency, Wojciech Solarz; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />16:35 Wiatr w żagle - odc. 5; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo<br />17:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo<br />17:20 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 8 (studio) (Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 8 - sesja popołudniowa) kraj prod.Szwecja (2013); STEREO, 16:9, Na żywo<br />17:25 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 8 (Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 8 - sesja popołudniowa) kraj prod.Szwecja (2013); STEREO, 16:9, Na żywo<br />19:00 Wieczorynka - Smerfy - Romeo i Smerfetka, odc. 12 (Romeo and Smurfette); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo<br />20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo<br />20:05 Lekkoatletyka - Kronika - Mistrzostwa Świata - Moskwa; STEREO, 16:9<br />20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo<br />20:25 Hit na sobotę - Narzeczony mimo woli (Proposal, The) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2009); reż.:Anne Fletcher; wyk.:Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Mary Steenburgen; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />22:15 Wrzuć na luuuz - Gwiazda; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />22:25 Męska rzecz... - Kontra - odc. 3/3 (Strike Back, ep. 3/3); serial kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Daniel Percival; wyk.:Andrew Lincoln, Johdi May, Richard Armitage, Colin Salmon; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />00:05 Egoiści -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (2000); reż.:Mariusz Treliński; wyk.:Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko, Jan Frycz, Rafał Mohr; STEREO, Dozwolone od lat 18<br />02:05 Zniewolona (Ties That Bind); thriller kraj prod.Kanada (2009); reż.:Frederic D'Amour; wyk.:Kristanna Loken, Warren Christie, Kristen Hager; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />03:45 Zagubieni VI - odc. 13/18 (Lost VI, ep. 13 The Last Recruit); serial kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />04:30 Zakończenie dnia
   
6.00 Nowy dzień z Polsat News 7.45
+
TVP 2<br />06:10 Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później - odc. 13/15 - Pod klucz, czyli prawo własności; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 7<br />07:15 Wojna domowa - odc. 14/15 - Nowy nabytek txt. str. 777; serial komediowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych<br />08:00 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 8:25, 9:15, 10:00<br />Pogoda: 8:20, 9:10, 9:50; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />10:25 Ja to mam szczęście! - odc. 7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />10:50 Ja to mam szczęście! - odc. 8 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />11:30 Nianie dzikich zwierząt - odc. 10 / 12 (ep. 10 / 12); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:15 The Voice of Poland. - Live; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:00 Familiada - odc. 1990; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:40 Rodzinka.pl - odc. 96 "Kuzyn Artur" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />15:10 Rodzinka.pl - odc. 97 "Historie samochodowe" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />15:45 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:50 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 37; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />16:00 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 8 (studio) (Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 8 - sesja popołudniowa) kraj prod.Szwecja (2013); STEREO, 16:9, Na żywo<br />16:10 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 8 (Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 8 - sesja popołudniowa) kraj prod.Szwecja (2013); STEREO, 16:9, Na żywo<br />17:35 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 22; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo<br />18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo<br />18:40 Pogoda; STEREO, 16:9<br />18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 46; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:05 Postaw na milion - odc. 46; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:05 Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze 2013 -  KONKURS  (1); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />21:10 Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze 2013 - GWIAZDY ROSYJSKIEJ SCENY (2); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />22:15 Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze 2013 - KONCERT GALOWY  (3); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo<br />23:20 Miasto gniewu (Crash) -  txt. str. 777; film fabularny kraj prod.Niemcy, USA (2004); reż.:Paul Haggis; wyk.:Brendan Fraser, Jason Isaacs, Matt Dillon, Ryan Phillippe, Sandra Bullock; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />01:20 YIDDISH PRINCESS (Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2013); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />02:25 Girl Guide; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (1995); reż.:Juliusz Machulski; wyk.:Paweł Kukiz, Renata Gabryjelska, Juan Carbajal, Norman Grant, Mariusz Bogucki, Tadeusz Ostrowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />04:05 Miasto gniewu (Crash); film fabularny kraj prod.Niemcy, USA (2004); reż.:Paul Haggis; wyk.:Brendan Fraser, Jason Isaacs, Matt Dillon, Ryan Phillippe, Sandra Bullock; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />05:55 Zakończenie dnia
Co nowego u Scooby'ego? - serial
+
anim. 8.20 Miliony Bailleya - kome-
+
Polsat<br />06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny<br />07.45 Co nowego u Scooby’ego? (5) - serial animowany<br />08.20 Miliony Baileya - komedia, Kanada 2005<br />10.15 Ewa gotuje (189) - magazyn kulinarny<br />10.45 Boks: Gala w Chicago - waga ciężka: Artur Szpilka - Mike Mollo<br />11.45 Scooby-Doo i cyberpościg - film animowany, USA 2001<br />13.30 Don Chichot - film animowany, Hiszpania/Włochy 2007<br />15.10 Nieprawdopodobne, a jednak (11) - serial paradokumentalny<br />15.45 Pamiętniki z wakacji 3 (43) - serial paradokumentalny<br />16.45 Dlaczego ja? (373) - serial paradokumentalny<br />17.45 Trudne sprawy (316) - serial paradokumentalny<br />18.50 Wydarzenia<br />19.20 Sport - program informacyjny<br />19.25 Prognoza pogody<br />19.30 Świat według Kiepskich (281) - serial komediowy<br />20.00 Disco pod żaglami - koncert<br />22.00 Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość - film sensacyjny, USA 2003<br />00.00 Droga bez powrotu 2 - horror, USA 2007<br />02.30 Zagadkowa noc - teleturniej<br />03.30 Tajemnice losu - program rozrywkowy
dia produkcji Kanada (2005) 10.15
+
Ewa gotuje -. magazyn kulinarny 10.45
+
TVN<br />05.30 Uwaga! - magazyn reporterów<br />05.50 Mango - telezakupy<br />07.55 Bitwa o dom (10, 11) - reality show<br />09.55 Ugotowani (1) - reality show<br />10.55 X Factor (12) - program rozrywkowy<br />12.35 Top Model. Zostań modelką (12) - reality show<br />13.35 Top Gear 19 (5) - magazyn motoryzacyjny<br />15.00 Perfekcyjna pani domu (11) - program rozrywkowy<br />16.00 Sekrety chirurgii (11) - reality show<br />17.00 Surowi rodzice (11) - reality show<br />18.00 Kuchenne rewolucje (5) - program rozrywkowy<br />19.00 Fakty<br />19.25 Sport<br />19.30 Rajdy terenowe: Hungarian Baja (3)<br />19.35 Pogoda<br />19.45 Uwaga! - magazyn reporterów<br />20.00 Wyobraź sobie - komedia, USA/Niemcy 2009<br />22.15 Honey - film obyczajowy, USA 2003<br />00.15 Jeździec bez głowy - horror, USA/Niemcy 1999<br />02.25 Rajdy terenowe: Hungarian Baja (3)<br />02.30 Uwaga! - magazyn reporterów<br />02.45 Arkana magii (1016) - interaktywny program rozrywkowy<br />04.05 Zakończenie programu
Boks: Gala w Chicago 11.45 Scooby i
+
cyberpościg - film animowany pro-
+
TV Polonia<br />06:35 Złotopolscy - odc. 750* - Źródło pieniędzy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />07:00 Złotopolscy - odc. 751* - Umowa; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />07:25 Złotopolscy - odc. 752* - Proces o uczucia; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />07:50 Złotopolscy - odc. 753* - Walentyna Złotopolska; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />08:20 Ostatni liść; film TVP kraj prod.Polska (1972); reż.:Barbara Sass-Zdort; wyk.:Wojciech Pszoniak, Maja Komorowska, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Jerzy Kamas; Dla małoletnich od lat 12<br />08:55 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />09:35 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:05 Wakacje - odc. 1/4 - Nas czterech; serial TVP; reż.:Anette Olsen; wyk.:Jacek Otffinowski, Michał Juszczakiewicz, Jacek Kęcik, Mariusz Pujszo, Jadwiga Kuryluk, Henryk Talar, Celina Mencner, Barbara Karczewska, Barbara Paciorek, Eugeniusz Priwieziencew; Dla małoletnich od lat 7<br />11:05 Gdańsk '39 - odc. 4 - Godzina ypsylon -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />12:10 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /12/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:40 Ojciec Mateusz - odc. 72 - Fatum -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />13:30 Makłowicz w podróży - Podróż 22 (83) Irlandia Północna - "Belfast"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:00 Bitwa Tenorów na Róże (Festiwal im Jana Kiepury w Krynicy); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:00 Kulturalni PL - (154); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:25 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /12/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9<br />17:50 Rodzinka.pl - odc. 41 "Kryzys" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />18:15 Rodzinka.pl - odc. 42 "Ty, ja i spa" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />18:45 Polonia w Komie - Woodstock - Szwajcaria (293); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:55 Ale mądrale! - / 10 /; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:45 Dobranocka - Bolek i Lolek - Robinson, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />20:25 Sport; STEREO, 16:9<br />20:30 Pogoda; STEREO, 16:9<br />20:45 Ziemia obiecana - odc. 1/4 -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1975); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Andrzej Seweryn, Bożena Dykiel, Piotr Fronczewski, Stanisław Igar, Kalina Jędrusik, Lidia Korsakówna, Kazimierz Opaliński, Franciszek Pieczka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (9); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:40 Polskie drogi - odc. 5/11* - Lekcja geografii -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />23:55 Kabaretowy Alfabet Dwójki - E jak Egida; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:45 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /12/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:50 Rodzinka.pl - odc. 41 "Kryzys" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:15 Rodzinka.pl - odc. 42 "Ty, ja i spa" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:45 Dobranocka za oceanem - Bolek i Lolek - Robinson, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />02:20 Sport; STEREO, 16:9<br />02:25 Pogoda; STEREO, 16:9<br />02:40 Ziemia obiecana - odc. 1/4; serial TVP kraj prod.Polska (1975); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Andrzej Seweryn, Bożena Dykiel, Piotr Fronczewski, Stanisław Igar, Kalina Jędrusik, Lidia Korsakówna, Kazimierz Opaliński, Franciszek Pieczka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />03:50 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (9); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />04:30 Polskie drogi - odc. 5/11* - Lekcja geografii; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />05:40 42. KFPP Opole 2005 - Recital zespołu PIN; STEREO, 16:9
dukcji amerykańskiej (2001) 13.30
 
Don Chichot - film animowany pro-
 
dukcji Hiszpania-Włochy (2007)
 
15.10 Nieprawdopodobne, a jednak -
 
serial paradokumentalny 15.45 Pamięt-
 
niki z wakacji 3 16.45 Dlaczego ja?
 
17.45 Trudne sprawy - serial paradoku-
 
mentalny 18.50 Wydarzenia, Sport, Po-
 
goda 19.30 Świat według Kiepskich -
 
serial kom. 20.00 Disco pod żaglami -
 
koncert 22.00 Aniołki Charliego: Za-
 
wrotna szybkość - film sensacyjny
 
produkcji USA (2003) 0.00 Droga bez
 
powrotu 2 - horror produkcji USA
 
(2007) 2.30 Tajemnice losu
 

Aktualna wersja na dzień 15:45, mar 29, 2020

TVP 1
06:20 Plebania - odc. 1533; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Plebania - odc. 1534; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Las bliżej nas; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Strefa bezpieczeństwa odc. 6 Samoobrona kobiet - mity; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Naszaarmia.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Dora poznaje świat - Wielka burza, odc. 27 (.); serial animowany kraj prod.USA (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Kung Fu Panda Legenda o niezwykłości - Bohater z dawnych lat, odc. 26 (Has - Been Hero); serial animowany kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:25 SpongeBob Kanciastoporty - Krab Borg!, odc. 49 (.); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szlakiem gwiazd - odc. 19 Jarosław Boberek; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Bananowy doktor II - odc. 10 (Royal Pains - odc. 10); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Jeszcze dalej niż Północ (Bienvenue chez les Ch'tis); komedia kraj prod.Francja (2008); reż.:Dany Boon; wyk.:Kad Merad, Dany Boon, Zoe Felix; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Scena pełna marzeń - Ciechocinek 2013; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Okrasa łamie przepisy - Warzywa ekologiczne; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 1920. Bitwa Warszawska -  txt. str. 777; film historyczny kraj prod.Polska (2011); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Borys Szyc, Natasza Urbańska, Daniel Olbrychski, Bogusław Linda, Marian Dziędziel, Jerzy Bończak, Ewa Wiśniewska, Stanisława Celińska, Adam Ferency, Wojciech Solarz; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Wiatr w żagle - odc. 5; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 8 (studio) (Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 8 - sesja popołudniowa) kraj prod.Szwecja (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 8 (Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 8 - sesja popołudniowa) kraj prod.Szwecja (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Romeo i Smerfetka, odc. 12 (Romeo and Smurfette); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Lekkoatletyka - Kronika - Mistrzostwa Świata - Moskwa; STEREO, 16:9
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:25 Hit na sobotę - Narzeczony mimo woli (Proposal, The) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2009); reż.:Anne Fletcher; wyk.:Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Mary Steenburgen; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Wrzuć na luuuz - Gwiazda; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Męska rzecz... - Kontra - odc. 3/3 (Strike Back, ep. 3/3); serial kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Daniel Percival; wyk.:Andrew Lincoln, Johdi May, Richard Armitage, Colin Salmon; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Egoiści -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (2000); reż.:Mariusz Treliński; wyk.:Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko, Jan Frycz, Rafał Mohr; STEREO, Dozwolone od lat 18
02:05 Zniewolona (Ties That Bind); thriller kraj prod.Kanada (2009); reż.:Frederic D'Amour; wyk.:Kristanna Loken, Warren Christie, Kristen Hager; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:45 Zagubieni VI - odc. 13/18 (Lost VI, ep. 13 The Last Recruit); serial kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

TVP 2
06:10 Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później - odc. 13/15 - Pod klucz, czyli prawo własności; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:15 Wojna domowa - odc. 14/15 - Nowy nabytek -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 8:25, 9:15, 10:00
Pogoda: 8:20, 9:10, 9:50; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:25 Ja to mam szczęście! - odc. 7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Ja to mam szczęście! - odc. 8 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Nianie dzikich zwierząt - odc. 10 / 12 (ep. 10 / 12); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 The Voice of Poland. - Live; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc. 1990; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Rodzinka.pl - odc. 96 "Kuzyn Artur" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Rodzinka.pl - odc. 97 "Historie samochodowe" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 37; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 8 (studio) (Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 8 - sesja popołudniowa) kraj prod.Szwecja (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
16:10 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 8 (Mistrzostwa Świata - Moskwa dz. 8 - sesja popołudniowa) kraj prod.Szwecja (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 22; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 46; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 46; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze 2013 -  KONKURS  (1); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:10 Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze 2013 - GWIAZDY ROSYJSKIEJ SCENY (2); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:15 Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze 2013 - KONCERT GALOWY  (3); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
23:20 Miasto gniewu (Crash) -  txt. str. 777; film fabularny kraj prod.Niemcy, USA (2004); reż.:Paul Haggis; wyk.:Brendan Fraser, Jason Isaacs, Matt Dillon, Ryan Phillippe, Sandra Bullock; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:20 YIDDISH PRINCESS (Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2013); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Girl Guide; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (1995); reż.:Juliusz Machulski; wyk.:Paweł Kukiz, Renata Gabryjelska, Juan Carbajal, Norman Grant, Mariusz Bogucki, Tadeusz Ostrowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:05 Miasto gniewu (Crash); film fabularny kraj prod.Niemcy, USA (2004); reż.:Paul Haggis; wyk.:Brendan Fraser, Jason Isaacs, Matt Dillon, Ryan Phillippe, Sandra Bullock; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
07.45 Co nowego u Scooby’ego? (5) - serial animowany
08.20 Miliony Baileya - komedia, Kanada 2005
10.15 Ewa gotuje (189) - magazyn kulinarny
10.45 Boks: Gala w Chicago - waga ciężka: Artur Szpilka - Mike Mollo
11.45 Scooby-Doo i cyberpościg - film animowany, USA 2001
13.30 Don Chichot - film animowany, Hiszpania/Włochy 2007
15.10 Nieprawdopodobne, a jednak (11) - serial paradokumentalny
15.45 Pamiętniki z wakacji 3 (43) - serial paradokumentalny
16.45 Dlaczego ja? (373) - serial paradokumentalny
17.45 Trudne sprawy (316) - serial paradokumentalny
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport - program informacyjny
19.25 Prognoza pogody
19.30 Świat według Kiepskich (281) - serial komediowy
20.00 Disco pod żaglami - koncert
22.00 Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość - film sensacyjny, USA 2003
00.00 Droga bez powrotu 2 - horror, USA 2007
02.30 Zagadkowa noc - teleturniej
03.30 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
05.30 Uwaga! - magazyn reporterów
05.50 Mango - telezakupy
07.55 Bitwa o dom (10, 11) - reality show
09.55 Ugotowani (1) - reality show
10.55 X Factor (12) - program rozrywkowy
12.35 Top Model. Zostań modelką (12) - reality show
13.35 Top Gear 19 (5) - magazyn motoryzacyjny
15.00 Perfekcyjna pani domu (11) - program rozrywkowy
16.00 Sekrety chirurgii (11) - reality show
17.00 Surowi rodzice (11) - reality show
18.00 Kuchenne rewolucje (5) - program rozrywkowy
19.00 Fakty
19.25 Sport
19.30 Rajdy terenowe: Hungarian Baja (3)
19.35 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn reporterów
20.00 Wyobraź sobie - komedia, USA/Niemcy 2009
22.15 Honey - film obyczajowy, USA 2003
00.15 Jeździec bez głowy - horror, USA/Niemcy 1999
02.25 Rajdy terenowe: Hungarian Baja (3)
02.30 Uwaga! - magazyn reporterów
02.45 Arkana magii (1016) - interaktywny program rozrywkowy
04.05 Zakończenie programu

TV Polonia
06:35 Złotopolscy - odc. 750* - Źródło pieniędzy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 751* - Umowa; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 752* - Proces o uczucia; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Złotopolscy - odc. 753* - Walentyna Złotopolska; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Ostatni liść; film TVP kraj prod.Polska (1972); reż.:Barbara Sass-Zdort; wyk.:Wojciech Pszoniak, Maja Komorowska, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Jerzy Kamas; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:35 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Wakacje - odc. 1/4 - Nas czterech; serial TVP; reż.:Anette Olsen; wyk.:Jacek Otffinowski, Michał Juszczakiewicz, Jacek Kęcik, Mariusz Pujszo, Jadwiga Kuryluk, Henryk Talar, Celina Mencner, Barbara Karczewska, Barbara Paciorek, Eugeniusz Priwieziencew; Dla małoletnich od lat 7
11:05 Gdańsk '39 - odc. 4 - Godzina ypsylon -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:10 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /12/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Ojciec Mateusz - odc. 72 - Fatum -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Makłowicz w podróży - Podróż 22 (83) Irlandia Północna - "Belfast"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Bitwa Tenorów na Róże (Festiwal im Jana Kiepury w Krynicy); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL - (154); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /12/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Rodzinka.pl - odc. 41 "Kryzys" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Rodzinka.pl - odc. 42 "Ty, ja i spa" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Polonia w Komie - Woodstock - Szwajcaria (293); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Ale mądrale! - / 10 /; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Bolek i Lolek - Robinson, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ziemia obiecana - odc. 1/4 -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1975); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Andrzej Seweryn, Bożena Dykiel, Piotr Fronczewski, Stanisław Igar, Kalina Jędrusik, Lidia Korsakówna, Kazimierz Opaliński, Franciszek Pieczka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (9); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Polskie drogi - odc. 5/11* - Lekcja geografii -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Kabaretowy Alfabet Dwójki - E jak Egida; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /12/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Rodzinka.pl - odc. 41 "Kryzys" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Rodzinka.pl - odc. 42 "Ty, ja i spa" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Bolek i Lolek - Robinson, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ziemia obiecana - odc. 1/4; serial TVP kraj prod.Polska (1975); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Andrzej Seweryn, Bożena Dykiel, Piotr Fronczewski, Stanisław Igar, Kalina Jędrusik, Lidia Korsakówna, Kazimierz Opaliński, Franciszek Pieczka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (9); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Polskie drogi - odc. 5/11* - Lekcja geografii; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:40 42. KFPP Opole 2005 - Recital zespołu PIN; STEREO, 16:9

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.