FANDOM


TVP 1
05:10 Tędy przeszła historia - Frankfurt. Centrum prasowe Europy  (Frankfurt. Centrum prasowe Europy odc.4) kraj prod.Niemcy (2004)
05:35 Wstaje dzień; magazyn
05:40 Wpisani w krajobraz; magazyn
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po ósmej
08:30 Przed Eurowizją - [odc.6]
08:35 Teletubisie - odc. 94/156 (Teletubbies, season IV Stop And Go); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
08:55 Sąsiedzi - Łyżwy  odc.33 (Korcule); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1982)
09:05 Domisie - Domisiowy teatr; program dla dzieci
09:35 Lippy&Messy - /odc. 3/
09:40 Ferie z Jedynką
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 21 (odc. 21); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1994)
10:50 Przed Eurowizją - [odc.3]
10:55 Dwie strony medalu - odc. 7; serial TVP
11:20 Pan Fasola - "Kocia niania" , "Butelka" 16 (Mr Bean the Animated Series ("Cat-Sitting", "The Bottle")); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3171 (The Bold and the Beautiful ep.3386); serial kraj prod.USA (2000)
12:30 Moda na sukces - odc.3172 (The Bold and the Beautiful ep.3387); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc.1199; telenowela TVP
13:20 Plebania - odc. 808; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc.1374; teleturniej muzyczny
14:15 Szansa na życie - Bezpieczny dom odc.80
14:30 Raj; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Trend'owaci - odc. 8; magazyn
15:30 Bliżej natury - Zmiany w środowisku; cykl dokumentalny
16:00 Moda na sukces - odc.3173 (The Bold and the Beautiful ep.3388); serial kraj prod.USA (2000)
16:25 Moda na sukces - odc.3174 (The Bold and the Beautiful ep.3389); serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan - odc.1203 - (txt str.777); telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc.1375; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 812; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Wielki mecz Paty odc.17 (Penny's big game) kraj prod.Wielka Brytania (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Okruchy życia - Wbrew prawdzie (The Unspoken Truth) - (txt str.777)  87'; dramat kraj prod.USA (1995)
21:50 Polacy; widowisko publicystyczne
22:35 Z refleksem; program publicystyczny
22:50 Program firmowy; magazyn ekonomiczny
23:05 Rajd Dakar 2007 - kronika
23:15 "Degrengolada" w Teatrze Domowym  28'; film dokumentalny
23:45 Ptasiek (Birdy)  115'; film fabularny kraj prod.USA (1984)
01:45 Latać jak ptak (Voler comme un oiseau)  25'; film dokumentalny kraj prod.Maroko (2004)
02:15 Zakończenie dnia

TVP 2
05:20 Statek miłości - odc. 118/249; telenowela kraj prod.USA (1981)
06:15 Statek miłości - odc. 119/249; telenowela kraj prod.USA (1981)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Znaki czasu ; magazyn
07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc. 30 Słodki jak miód (Magic school bus); serial animowany kraj prod.USA (1994)
08:05 Na dobre i na złe - odc.142, Zaręczynowy pierścionek
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.55 i Pogoda: 9.25,10.25,10.59
11:00 Święta wojna - Plotka (204); serial komediowy TVP
11:30 Sąsiedzi - odc. 7 Gra wyobraźni; serial komediowy TVP
12:00 Magnum - odc. 2/162 Tajemnicza śmierć przyjaciela, cz. 2 (MAGNUM P.I. s.1  odc. 02, Don?t eat the snow in Hawaii); serial kraj prod.USA (1980)
12:50 Kopciuszek - odc.35; serial obyczajowy TVP
13:15 10 lat mniej seria II - odc.8 (10 years younger II odc.8); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
13:45 Dzieciaki przed kamerą - odc.15 (Amazing baby videos); serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2004)
14:05 Europa da się lubić -  Nowy Rok - Nowa Europa; talk-show
14:55 Z kabaretowego archiwum - (7)
15:05 Detektyw w sutannie s. 3, odc. 6/22 - Fałszywa zakonnica (Father Dowling Mysteries    s. 3, ep. 9006  - THE UNDERCOVER NUN MYSTERY); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
15:50 Gość Dwójki - ojciec Zdzisław Świniarski
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:15 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 464; serial TVP
17:05 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 223
17:15 Kochaj mnie - odc.168; telenowela dokumentalna TVP
17:45 Program lokalny
18:15 Kopciuszek - odc 37 - (txt str.777); serial obyczajowy TVP
18:45 Panorama
19:05 Biznes
19:15 Sport Telegram
19:20 Pogoda
19:25 Jeden z dziesięciu -  odc.5/LIII - (txt str.777); teleturniej
20:05 Ikona - cz.2/2 (The Icon)  82'; film sensacyjny kraj prod.USA (2006)
21:35 Dlaczego nie! pośród gwiazd
22:00 Panorama
22:25 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:40 Korespondent - odc.3; cykl dokumentalny
23:10 Alibi na środę - W potrzasku (No Way Up  / Throttle)  83'; film sensacyjny kraj prod.USA (2005)
00:40 Najlepsze dokumenty świata - Plemię akordeonistów (Accordion Tribe)  87'; film dokumentalny kraj prod.Szwajcaria (2004)
02:05 AUDIOTELE - Teleturniej interaktywny
03:05 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Serwis sportowy; STEREO
08:40 Przegląd prasy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:12 Przegląd prasy ; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:20 Przegląd prasy ; STEREO
09:25  Kamera Kuriera ; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kurier flesz; STEREO
10:00 Więcej niż jedno - odc. 3 (Baby Baby); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kurier flesz; STEREO
11:00 To nasza młodość  27'; film dokumentalny; reż.:Michał Nekanda -Trepka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:40 Pogoda; STEREO
11:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kurier flesz; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 9 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier flesz; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:58 Kurier flesz; STEREO
14:00 Więcej niż jedno - odc. 3 (Baby Baby); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Kurier; STEREO
14:40 Pogoda; STEREO
14:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:48 Serwis sportowy; STEREO
14:51 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:54 Kurier flesz; STEREO
14:55 To nasza młodość  27'; film dokumentalny; reż.:Michał Nekanda -Trepka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:50 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Do maszyn; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:49 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Do maszyn; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Zakończenie dnia

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
07:45 Aktualności flesz, Pogoda
07:50 Kalejdoskop regionalny
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Serwis sportowy; STEREO
08:40 Przegląd prasy; STEREO
08:45 Telewizyjny Uniwersytet Trzeciego Wieku
09:00 Kurier; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:12 Przegląd prasy ; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:20 Przegląd prasy ; STEREO
09:25  Kamera Kuriera ; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kurier flesz; STEREO
10:00 Więcej niż jedno - odc. 3 (Baby Baby); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kurier flesz; STEREO
11:00 To nasza młodość  27'; film dokumentalny; reż.:Michał Nekanda -Trepka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:40 Pogoda; STEREO
11:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kurier flesz; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 9 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier flesz; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:58 Kurier flesz; STEREO
14:00 Więcej niż jedno - odc. 3 (Baby Baby); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Kurier; STEREO
14:40 Pogoda; STEREO
14:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:48 Serwis sportowy; STEREO
14:51 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:54 Kurier flesz; STEREO
14:55 To nasza młodość  27'; film dokumentalny; reż.:Michał Nekanda -Trepka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:50 Kronika miejska
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Pogoda
17:50 Aktualności
18:15 Aktualności sportowe
18:25 Nasz reportaż
18:50 Vsechno klape - wszystko gra
19:15 Ślązaków portret własny
19:30 Na trójce
19:50 TV Katowice zaprasza...
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:50 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Do maszyn; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:49 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Do maszyn; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Serwis sportowy; STEREO
08:40 Przegląd prasy; STEREO
08:45 Kalejdoskop regionalny
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda w regionie
09:00 Kurier; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:12 Przegląd prasy ; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:20 Przegląd prasy ; STEREO
09:25  Kamera Kuriera ; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kurier flesz; STEREO
10:00 Więcej niż jedno - odc. 3 (Baby Baby); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kurier flesz; STEREO
11:00 To nasza młodość  27'; film dokumentalny; reż.:Michał Nekanda -Trepka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:40 Pogoda; STEREO
11:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kurier flesz; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 9 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier flesz; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:58 Kurier flesz; STEREO
14:00 Więcej niż jedno - odc. 3 (Baby Baby); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Kurier; STEREO
14:40 Pogoda; STEREO
14:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:48 Serwis sportowy; STEREO
14:51 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:54 Kurier flesz; STEREO
14:55 To nasza młodość  27'; film dokumentalny; reż.:Michał Nekanda -Trepka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Kalejdoskop regionalny
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
18:00 Pogoda w regionie
18:05 Tematy dnia
18:10 Okiem kamery
18:20 Co warto wiedzieć
18:30 Studio otwarte TV Kraków
19:00 Środowisko i my
19:10 Podpowiedzi w plenerze
19:20 Reportaż kulturalny
19:30 Czytelnia
19:55 Kronika
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda w regionie
22:00 Okiem kultury
22:10 Co warto wiedzieć
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:50 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Bombowcy - Do maszyn; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:49 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bombowcy - Do maszyn; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Zakończenie dnia

Polsat
6:00    Wstawaj! Gramy! - Rozrywka odc. 196
6:45    Sidła miłości - Telenowela odc. 11; Org: "Juanita La Soltera". Reżyseria: Fernando Espinosa, Lucas Gil (Argentyna 2006)
7:45    TV market - Program reklamowy
8:00    Halo! Kasa! - Teleturniej odc. 76
9:25    Rodzina zastępcza - Serial komediowy "Sztuka kłamstwa" odc. 11; Reżyseria: Michał Kwieciński, Wojciech Adamczyk, Filip Zylber (Polska 1999-2004)
10:00    Zamieńmy się żonami - Grimes/West odc. 14
11:00    Dharma i Greg - Serial komediowy odc. 12; Org: "Dharma & Greg". Reżyseria: Thomas Gibson (USA 2001)
11:30    Samo życie - Serial obyczajowy odc. 818; Reżyseria: Wojciech Pacyna, Wojciech Nowak, Maciej Pieprzyca, Jacek Sołtysiak (Polska 2006)
12:00    Sidła miłości - Telenowela odc. 12; Org: "Juanita La Soltera". Reżyseria: Fernando Espinosa, Lucas Gil (Argentyna 2006)
12:55    Jesteś moim życiem - Telenowela odc. 12; Org: "Sos mi vida". Reżyseria: Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara (Argentyna 2006)
13:55    Pierwsza miłość - Serial obyczajowy odc. 424; Reżyseria: Okił Khamidov, Paweł Chmielewski (Polska 2006)
14:40    Świat według Bundych - Serial komediowy odc. 152; Org: "Married with Children". Reżyseria: Gerry Cohen (USA 1993)
15:10    Rodzina zastępcza - Serial komediowy "Ojciec marnotrawny" odc. 12; Reżyseria: Michał Kwieciński, Wojciech Adamczyk, Filip Zylber (Polska 1999)
15:50    Wydarzenia - Wiadomości
16:05    Pogoda - Pogoda
16:20    Interwencja - Inne odc. 796
17:00    Gra w ciemno - Teleturniej odc. 215
18:00    Pierwsza miłość - Serial obyczajowy odc. 425; Reżyseria: Okił Khamidov, Paweł Chmielewski (Polska 2006)
18:50    Wydarzenia - Wiadomości
19:20    Sport - Wiadomości
19:25    Pogoda - Pogoda
19:30    Samo życie - Serial obyczajowy odc. 819; Reżyseria: Wojciech Pacyna, Wojciech Nowak, Maciej Pieprzyca, Jacek Sołtysiak (Polska 2006)
20:00    Świat według Kiepskich - Serial komediowy Reżyseria: Okił Khamidow (Polska 2006)
20:35    Joe Dirt - Komedia Reżyseria: Dennie Gordon (USA 2001)
21:55    Studio Lotto (w przerwie filmu) - Losowanie totolotka
22:25    Daleko od noszy - Serial komediowy ""Balladyna" na każdą okazję" odc. 62; Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Jaroszyński (Polska 2004)
23:05    Swój chłopak - Dramat Org: "Homeboy". Reżyseria: Michael Seresin (USA 1988)
1:25    Dziewczyny w bikini - Rozrywka
3:25    Nocne randki - Rozrywka

TVN
5:35    Uwaga! - Informacje
5:55    Telesklep - Program reklamowy
6:45    Tajniacy - Serial sensacyjny odc. 12/16; Org: "The Handler". Reżyseria: Mick Jackson, Rob Bailey, Jeremy Kagan, Rick Rosenthal, Stephen Surjik, Alex Zakrzewski (USA 2003)
7:35    Pascal: po prostu gotuj - Moje małe greckie przyjęcie
8:05    Sędzia Anna Maria Wesołowska - Serial (Polska 2007)
9:05    Wykręć numer - Rozrywka
10:05    Fabryka gry - Rozrywka
11:10    Detektywi - Eksmisja; Reżyseria: Jacek Januszyk (Polska 2006)
11:40    Rozmowy w toku - Włoskie sposoby na żonę
12:45    Loteria walentynkowa - Rozrywka
12:50    W-11 wydział śledczy - Mali świadkowie; Reżyseria: Jacek Januszyk (Polska 2007)
13:30    Na Wspólnej - Serial obyczajowy odc. 744; Reżyseria: Urszula Urbaniak (Polska 2007)
14:00    Tajniacy - Serial sensacyjny odc. 13/16; Org: "The Handler". Reżyseria: Mick Jackson, Rob Bailey, Jeremy Kagan, Rick Rosenthal, Stephen Surjik, Alex Zakrzewski (USA 2003)
15:00    Cena marzeń - Telenowela odc. 99/115; Org: "Rubi". Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales (Meksyk 2004)
16:00    Fakty popołudniowe - Wiadomości
16:15    Sędzia Anna Maria Wesołowska - Serial (Polska 2007)
17:15    Rozmowy w toku - Mój sąsiad jest Cyganem!
18:25    Detektywi - Femme fatale; Reżyseria: Jacek Januszyk (Polska 2006)
19:00    Fakty - Wiadomości
19:30    Sport - Wiadomości
19:40    Pogoda - Pogoda
19:50    Uwaga! - Informacje
20:15    W-11 wydział śledczy - Trójkąt; Reżyseria: Jacek Januszyk (Polska 2007)
20:55    Na Wspólnej - Serial obyczajowy odc. 745; Reżyseria: Urszula Urbaniak (Polska 2007)
21:30    Słoneczny wojownik - Film sensacyjny Org: "Firewalker". Reżyseria: J. Lee Thompson (USA 1986)
23:35    Agenci NCIS - Serial sensacyjny odc. 20/23; (USA 2004) Org: "NCIS"
0:35    Nie do wiary - Program kulturalny
1:05    Uwaga! - Informacje
1:25    Nocne igraszki - Rozrywka
2:25    Telesklep - Program reklamowy
2:45    Nic straconego - Inne

TV 4
5:45    Sztukateria - Program kulturalny
6:05    Kinomaniak - Program kulturalny
6:30    VIP - Program kulturalny
6:55    Muzyczne listy - Muzyka
8:00    TV market - Program reklamowy
8:30    Power Rangers - Serial odc. 18; Org: "Power Rangers Ninja Storm". Reżyseria: Charlie Haskell, Andrew Merrifield, Koichi Sakamoto (USA/Nowa Zelandia 2003)
9:00    Pokemon - Serial Reżyseria: Masamitsu Hidaka (Japonia/USA 1997-1998)
9:30    Pensjonat pod Różą - Serial obyczajowy "Podmiana" odc. 68; Reżyseria: Mirosław Bork, Maciej Wojtyszko (Polska 2005)
10:30    Jesteś moim życiem - Serial obyczajowy odc. 98; Org: "Sos mi vida". Reżyseria: Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara (Argentyna 2006)
11:30    Benny Hill - Serial komediowy (Wielka Brytania 1985)
12:00    Benny Hill - Serial komediowy (Wielka Brytania 1985)
12:35    Instynkt tropiciela - Przewodnik po Polsce - Zielona Góra
13:10    Wygraj fortunę - Teleturniej
15:15    Power Rangers - Serial odc. 19; Org: "Power Rangers Ninja Storm". Reżyseria: Charlie Haskell, Andrew Merrifield, Koichi Sakamoto (USA/Nowa Zelandia 2003)
15:45    Młodzieńcza miłość - Telenowela odc. 74; Org: "Enamorarte". Reżyseria: Daniel Aguirre, Carlos Luna (Argentyna 2001)
16:45    Pensjonat pod Różą - Serial obyczajowy "Podmiana" odc. 69; Reżyseria: Mirosław Bork, Maciej Wojtyszko (Polska 2005)
17:45    Benny Hill - Serial komediowy (Wielka Brytania 1985)
18:20    Benny Hill - Serial komediowy (Wielka Brytania 1985)
18:55    Jesteś moim życiem - Serial obyczajowy odc. 99; Org: "Sos mi vida". Reżyseria: Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara (Argentyna 2006)
20:00    Włatcy móch - Serial rysunkowy "Pierwsza komunia" odc. 5; Reżyseria: Bartek Kędzierski (Polska)
20:30    Kuba Wojewódzki - Talkshow
21:30    Włatcy móch - Serial rysunkowy "Andżelika" odc. 6; Reżyseria: Bartek Kędzierski (Polska)
22:00    Gdy księżyc ma barwę krwi - Film sensacyjny Org: "Bloodmoon". Reżyseria: Tony Leung Siu Hung (USA 1997)
0:10    Wydarzenia - Wiadomości
0:40    Sport - Wiadomości
0:45    Prognoza pogody - Pogoda
0:50    IV władza - Informacje
1:45    Muzyczne listy - Muzyka
2:40    Sade - Lovers Live
3:55    FIFA Futbol Mundial - Magazyn piłkarski

TVN 7
05.50 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.  
06.20 Telesklep
07.20 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.  
07.50 Potępieniec, serial sens., USA  
08.50 Zdradzona miłość, telenowela   
09.40 Krąg miłości, serial obycz.  
10.45 Detektyw Monk, serial sens., USA  
11.40 Święty Walenty rozdaje prezenty!, konkurs interaktywny
11.45 Strażnik kasy, pr. rozr., live
12.45 Telesklep
14.05 Zdradzona miłość, telenowela
15.00 Święty Walenty rozdaje prezenty!, konkurs interaktywny
15.05 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.  
15.35 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.
16.05 Kasia i Tomek, serial kom., Polska  
16.35 Dzień dobry, Miami, serial kom., USA
17.05 Krąg miłości, serial obycz.  
18.10 Święty Walenty rozdaje prezenty!, konkurs interaktywny
18.15 Detektyw Monk, serial sens., USA
19.10 Kasia i Tomek, serial kom., Polska  
19.40 Dzień dobry, Miami, serial kom., USA
20.10 Mapa ludzkiego serca, film obycz., GB/Francja/Nowa Zelandia/Australia/Kanada 1993       
22.20 Michael, kom., USA 1996   
00.30 Blink, film sens., USA 1994  
02.35 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Kacperiada - Uszy na sprzedaż; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Zaproszenie - Narty, psy i poezja; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Kabaretowa Scena Dwójki - Najśmieszniejsi 2005; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Z archiwum IPN; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Sąsiedzi w grupie raźniej - odc. 3; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Klan - odc. 1166; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 601; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Kochaj mnie - odc.161; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Współczesność powstała 50 lat temu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Studencki Festiwal Piosenki - 42. S.F.P. - "Dziękuję za wypowiedź" - zespół Raz Dwa Trzy i goście; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Widzę Ciebie Warszawo sprzed lat...  37'; film dokumentalny; reż.:Alina Czerniakowska; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Łączy nas Polska; felieton; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domowe przedszkole - Kacperiada - Uszy na sprzedaż; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Laboratorium XXI wieku - odc.2; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Klan - odc. 1166; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Oto jest pytanie - odc.21; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Lecha Majewskiego podróże w głąb siebie; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Polonusi w Europie - Kultura i tolerancja po europejsku; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Sąsiedzi w grupie raźniej - odc. 3; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Jeż Kleofas - odc.5  - Potwór; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Plebania - odc. 601; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Wieści Polonijne
21:05 Duże dzieci - 32; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 To jest temat - Egzorcysta; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Egzamin z życia - odc. 59; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Klan - odc. 1166; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Oto jest pytanie - odc.21; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Lecha Majewskiego podróże w głąb siebie; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Jeż Kleofas - odc.5  - Potwór; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 601; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:25 Wieści Polonijne
02:55 Duże dzieci - 32; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 To jest temat - Egzorcysta; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Egzamin z życia - odc. 59; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Polonusi w Europie - Kultura i tolerancja po europejsku; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:15 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Niebezpieczna decyzja (The reckless moment)  78'; film fabularny kraj prod.USA (1949); reż.:Max Ophüls; wyk.:James Mason, Joan Bennett, Pat O'Malley, Geraldine Brooks, Dorothy Phillips; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Muzyka XX wieku - Warszawska Jesień 2001: Ziemia Ulro I "Wytatuowane języki" ("Tattooed Tongues") - opera multimedialna; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Bóg jest z nami mężczyznami  46'; film dokumentalny; reż.:Jan Sosiński; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kino krótkich filmów - Twarz (Tvar)  3'; film animowany kraj prod.CZECHY (1973); reż.:Jiri Brdecka; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Muzyczna encyklopedia -  Odchodząc od źródeł - Simon Rattle o muzyce XX wieku - (3) (Leaving home); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1990); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Zaczatowani. Historie miłosne  23'; film dokumentalny; reż.:Grzegorz Braun; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Sprawa Romana Bara (Deło Romana Bara)  55'; film dokumentalny kraj prod.ROSJA (2005); reż.:Jurij Borcew; Dla małoletnich od lat 12
14:25 "Dwie skały" - piosenki Jacka Kaczmarskiego; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Mahabharata cz. 3  114'; film fabularny kraj prod.Francja, Wielka Brytania (1989); reż.:Peter Brook; wyk.:Madadou Dioume, Jeffrey Kissoon, Robert Langdon-Lloyd, Helene Patarot, Andrzej Seweryn, Ryszard Cieślak; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Kino krótkich filmów - Media  1'; film animowany; reż.:Zbigniew Rybczyński; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Muzyka źródeł - Youssou N'Dour i przyjaciele - koncert; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Strefa sztuki - Fangor - notatki z wystawy; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Strefa sztuki - Magdalena Abakanowicz - projekt Vertical Green; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Jan Serce - odc. 3/10  Mgiełka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Dianne Reeves (Dianne Reeves); koncert kraj prod.Kanada (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Czytelnia - odc. 3; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Klasyka filmowego dokumentu - Fata Morgana (Fata Morgana)  73'; program dokumentalny kraj prod.Niemcy (1970); reż.:Werner Herzog; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Strefa - TV Dante - Piekło. Pieśni I-VIII (Tv Dante - Inferno. The Inferno Cantos I-VIII)  81'; film fabularny kraj prod.Holandia (1989); reż.:Peter Greeneway, Tom Philips; wyk.:John Gielgud, Joanne Whalley, Bob Peck, Laurie Booth, Susan Wooldridge, Suzan Crowley, Robert Eddison, Ian Armstrong, David Attenborough, Jim Bolton; Dla małoletnich od lat 16
00:35 Strefa - Komix - Achtung Zelig odc.5; Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Strefa - Komix - Tymek i Mistrz odc.1; Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Jeźdźcy (The Horsemen)  109'; film fabularny kraj prod.USA (1971); reż.:John Frankenheimer; wyk.:Omar Sharif, Jack Palance, Leigh Taylor-Young, David de Keyser, Peter Jeffrey; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Sztuczne ognie w Watykanie (Spettacolo fuochi artificiali); widowisko kraj prod.Watykan (2004); Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zakończenie programu

Discovery Channel
06.00 Inżynieria ekstremalna Na ratunek Nowemu Orleanowi
07.00 W obliczu katastrofy Nowy Orlean
08.00 Ray Mears i sztuka przetrwania w dziczy Kanu z kory brzozy papierowej
09.00 Amerykański hot-rod Spełnione życzenie odc. 1
10.00 Amerykański chopper odc. 84
11.00 Zwariowane wyścigi odc. 3
12.00 Inżynieria ekstremalna Na ratunek Nowemu Orleanowi
13.00 W obliczu katastrofy Nowy Orlean
14.00 Ray Mears i sztuka przetrwania w dziczy Kanu z kory brzozy papierowej
15.00 Jak to jest zrobione? odc. 50, 51
16.00 Fani czterech kółek Transformacja garbusa odc. 1
16.30 Fani czterech kółek Transformacja garbusa odc. 2
17.00 Amerykański hot-rod Spełnione życzenie odc. 2
18.00 Amerykański chopper Motocykl dla mas
19.00 Prawda czy fałsz pogromcy mitów Kolejny sąd nad mitami
20.00 Inżynieria ekstremalna Torre Espacio w Madrycie
21.00 Walka o ropę Wiedźma z morskich głębin
22.00 Doktor G lekarz sądowy Desperackie działanie
23.00 Producenci motocykli odc. 12
00.00 Zatłoczone niebo Niebezpieczeństwo na ziemi
01.00 Przedziwne opowieści o UFO Wielki spisek kosmitów
02.00 Superjazda Z hollywoodzką prędkością
03.00 Amerykański hot-rod Spełnione życzenie odc. 2
04.00 Amerykański chopper
05.00 Zwariowane wyścigi, serial dok.

National Geographic Channel
08.00  Małpi biznes, odc. 11, 12
09.00  Ludzie roboty, film dok.
10.00  Prawda i fikcja w Hollywood Pościgi samochodowe
11.00  Wielkie konstrukcje Największa elektrownia wodna na świecie
12.00  Katastrofa w przestworzach Bez śmigła
13.00  Małpi biznes, odc. 11
13.30  Małpi biznes, odc. 12
14.00  Ludzie roboty,  film dok.
15.00  Prawda i fikcja w Hollywood Pościgi samochodowe
16.00  Raje na Ziemi Patagonia - życie na końcu świata
17.00  Polowanie na myśliwego Krokodyle
18.00  Wielkie konstrukcje Autobahn
19.00  Małpi biznes odc. 11
19.30  Małpi biznes odc. 12
20.00  Tajemnice Biblii Rywale Jezusa
21.00  Operacja „Szok i przerażenie”, film dok.
22.00  Wierzyć nie wierzyć? Stygmaty
23.00  Tuż przed tragedią Kolizja na pasie startowym
00.00  Operacja „Szok i przerażenie”, film dok.
01.00  Wierzyć nie wierzyć? Stygmaty

HBO
06.30 Drakula wampiry bez zębów, kom., USA  
07.55 Świąteczna rubryka, kom. USA  
09.25 Wielka przygoda Clifforda, film anim., USA 2004
10.40 Kontrakt przedmałżeński, kom. USA 2004  
12.15 Król słońca, kom., Dania 2005   
13.40 Czarna książeczka, kom. USA 2004
15.25 Wykończyć zięcia, kom., Kanada 2004  
16.55 Gwiezdne wrota 9, serial sf, USA 2006
18.25 Kobieta Kot, film sens., USA 2004
20.10 Być jak Stanley Kubrick, komediodramat, GB/Francja 2005  
21.35 Być jak Jacques Chirac, film dok.
23.05 Trzy na jednego, serial obycz., USA 2006
23.55 Trzy na jednego, serial obycz., USA 2006
00.50 Suzie Gold, kom. GB 2004  
02.20 Pornobiznes. naga prawda, serial dok.   
02.50 Venom, horror, USA 2005   
04.20 Kobieta Kot, film sens., USA 2004

HBO 2
06.30 Studio filmowe  Formosa, kom., USA 2005  
08.00 Na planie, mag. filmowy
08.30 Miłość do wynajęcia, kom. romantyczna, USA 2005
10.10 I żyli długo i szczęśliwie, kom., Francja 2004   
11.50 Najwspanialsza gra w dziejach, film biograficzny, USA 2005  
13.50 Randka w ciemno, kom., Hiszpania 2004
15.25 Wakacje u dziadka, film dla młodzieży, USA 2005   
17.05 Hitch Najlepszy doradca przeciętnego faceta, kom. romantyczna, USA 2005  
19.00 Coldplay koncert, koncert
20.00 Stacja, film krym., Polska 2001  
21.40 Deadwood 2, serial obycz., USA 2005
22.30 Rick, dramat obycz., USA 2003   
00.00 Salto, film obycz., Australia 2004  
01.45 Brudna wojna, thriller, Wielka Brytania/USA 2004  
03.20 Dark Water Fatum, horror, USA 2005   
05.05 Coldplay koncert, koncert

Tele 5
05:25 Czynnik PSI - 78/88 serial science-fiction Kanada 2000
06:20 Prawo do narodzin - 41/190 telenowela Meksyk 1981
06:45 Prawo do narodzin - 42/190 telenowela Meksyk 1981
07:15 Prognoza pogody
07:20 Moja piękna grubaska - 72/178 telenowela Wenezuela 2002
08:20 Werdykt - program sądowy
09:15 Telezakupy
11:10 Ślub stulecia R.S.V.P. komedia romantyczna USA/Francja 1993
12:55 Prawo do narodzin - 43/190 telenowela Meksyk 1981
13:25 Prawo do narodzin - 44/190 telenowela Meksyk 1981
13:50 Telezakupy
14:15 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
14:30 Prognoza pogody
14:40 Łowca - 4/22 serial sensacyjny Kanada 2001
15:30 Akwanauci - 44/46 serial dokumentalny USA 2000
16:00 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
16:25 Czynnik PSI - 84/88 serial science-fiction Kanada 2000
17:20 Prognoza pogody
17:25 Moja piękna grubaska - 73/178 telenowela Wenezuela 2002
18:25 Gorączka w mieście - 27/48 serial kryminalny USA 1996
19:25 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:55 Prognoza pogody
20:00 Jad Venom - thriller W.Brytania 1981
21:55 Prognoza pogody
22:00 Wydział do spraw specjalnych - 66/72
23:00 Gorączka w mieście - 45/48 serial kryminalny USA 1996
00:00 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
00:30 Najlepszy seks w życiu - 3/4 serial erotyczny USA 2002
02:00 Rybia nocka - program przyrodniczy

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Waldemar Baszanowski.; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Z archiwum TVP - Drużyna Górskiego; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Sportowe Święta - Z wizytą u Roberta Sycza; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Siódmy metr; magazyn piłki ręcznej; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Liga Mistrzów:  Arsenal Londyn - HSV Hamburg
12:50 MŚ w snowboardzie - Arosa
14:10 Puchar Świata w biathlonie - Pokljuka
16:05 4-4-2; magazyn piłkarski; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Euroliga koszykówki kobiet: Lotos - Gambrinus
19:00 Z archiwum TVP - Drużyna Górskiego; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Top Teams Cup siatkarzy: Wkręt-met AZS CZęstochowa - Cimone Modena
22:00 Sportowy Wieczór
22:25 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Euroliga koszykówki kobiet:  Wisła Kraków - Wilno
00:50 Zakończenie programu

TV Puls
5:55    Puls wieczoru Informacje
6:30    Program religijny Kościół i religia
7:00    Opactwa i klasztory Dokument
7:30    Wieczny płomień miłości Telenowela
8:30    Kobieta w lustrze Telenowela
9:30    Wideowizyty Dokument
10:00    Octava Dies Informacje
10:30    Audiencja generalna Informacje
11:50    Hollywood Safari Serial obyczajowy
12:50    Wielkie tajemnice Dokument
14:00    Miasta świata Dokument
15:00    Nieśmiertelny Serial przygodowy
16:00    Wieczny płomień miłości Telenowela
17:00    Kobieta w lustrze Telenowela
18:00    Wideowizyty Dokument
18:30    Hollywood Safari Serial obyczajowy
19:30    Opactwa i klasztory Dokument
20:00    Puls wieczoru Informacje
20:40    Wolne chwile Film psychologiczny
22:30    Nieśmiertelny Serial przygodowy
23:30    Pod prąd Informacje
0:20    Puls wieczoru Informacje
1:00    Wideowizyty Dokument
1:30    Opactwa i klasztory Dokument
2:00    Program przyrodniczy Program przyrodniczy
2:20    Taaaka ryba Informacje
2:50    Puls wieczoru Informacje

Eurosport
9:30    Turniej Wielkiego Szlema - Australian Open - 3. dzień
13:00    Turniej Wielkiego Szlema - Australian Open - 3. dzień
14:15    Puchar Świata w Pokljuce - Sprint kobiet
15:45    International Masters w Londynie - 4. dzień
17:30    Turniej Wielkiego Szlema - Australian Open - 3. dzień
18:00    Inside Alinghi - Sporty wodne
18:05    Wednesday Selection - Magazyn sportowy
18:10    Riders Club - Jeździectwo
18:15    Turniej z cyklu US PGA - Sony Open - Golf
19:15    Golf Club - Golf
19:20    Yacht Club - Sporty wodne
19:25    Wednesday Selection - Magazyn sportowy
19:30    International Masters w Londynie - 4. dzień
22:00    Rajd Dakar - 11. etap
23:15    Puchar Świata w Pokljuce - Sprint kobiet
0:15    Rajd Dakar - 11. etap
1:00    Turniej Wielkiego Szlema - Australian Open - 4. dzień

Eurosport 2
7:30    Wiadomości poranne - Wiadomości
10:00    Hapoel Jerozolima - Alba Berlin - Puchar ULEB - sezon zasadniczy
11:00    Puchar ULEB - sezon zasadniczy - Gry zespołowe
12:00    Wiadomości - Wiadomości
14:00    Argentyna - Holandia - Trofeum Mistrzyń - Argentyna
15:15    Hapoel Jerozolima - Alba Berlin - Puchar ULEB - sezon zasadniczy
16:45    Puchar ULEB - sezon zasadniczy - Gry zespołowe
18:00    Wiadomości - Wiadomości
18:30    LG Action Sports - Sporty ekstremalne
19:30    Wiadomości wieczorne - Wiadomości
20:00    Magazyn sportowy - Magazyn sportowy
20:30    New Japan League - Inne
23:00    Wiadomości wieczorne - Wiadomości
23:15    European Masters w Dublinie - Inne
23:15    Puchar Świata w Mont Gabriel - Inne
23:45    YOZ - Inne
0:15    Wiadomości - Wiadomości
1:00    Wiadomości - Wiadomości

Polsat Sport
7:00    Mladost Zagrzeb - Winiary Kalisz - Liga Mistrzyń
9:00    RCD Espanyol Barcelona - FC Barcelona - Liga hiszpańska - skrót meczu
10:00    Puchar Świata - Sporty zimowe
10:30    Trans World Sport - Magazyn sportowy
11:30    Gillette World Sport - Inne
14:00    KO TV classics - Sporty walki
14:00    Blackburn Rovers - Arsenal Londyn - Liga angielska
14:55    Chievo Werona - Sampdoria Genua - Puchar Włoch
17:00    Futbol Mundial - Magazyn piłkarski
17:25    FC Parma - AS Roma - Puchar Włoch
19:30    Muszynianka Fakro Muszyna - RC Cannes - Liga Mistrzyń - skrót meczu
20:40    Clip - Magazyn sportowy
20:55    Inter Mediolan - Empoli Calcio - Puchar Włoch
23:00    FC Parma - AS Roma - Puchar Włoch

Polsat Sport Extra
7:00    Boavista Porto - Maritimo Funchal - Liga portugalska
9:00    Heart of Midlothian Edynburg - Celtic Glasgow - Liga szkocka
11:00    Mladost Zagrzeb - Winiary Kalisz - Liga Mistrzyń
13:00    Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - KS Jastrzębski Węgiel S.A. - Polska Liga Siatkówki
15:00    Chelsea Londyn - Wigan Athletic - Liga angielska
17:00    Futbol Mundial - Magazyn piłkarski
17:25    FC Parma - AS Roma - Puchar Włoch
19:30    Muszynianka Fakro Muszyna - RC Cannes - Liga Mistrzyń
23:30    FC Torino - Inter Mediolan - Liga włoska
1:30    Stars on Ice - Sporty zimowe

Canal + Sport
7:00    Ruchomy zamek Hauru - Film animowany Org: "Hauru no ugoku shiro / Howl's Moving Castle". Reżyseria: Hayao Miyazaki (Japonia 2004)
9:00    Łapu capu extra - Rozrywka
9:30    Madagaskar - Film animowany Org: "Madagascar". Reżyseria: Eric Darnell, Tom McGrath (USA 2005)
11:00    Gol+gol - Magazyn lig europejskich
12:00    FC Messina Peloro - AS Roma - Liga włoska
14:00    Real Madryt - Real Saragossa - Liga hiszpańska
16:00    Mr. & Mrs. Smith - Komedia Reżyseria: Doug Liman (USA 2005)
18:00    Ligue 1 - Magazyn ligi francuskiej
18:30    Premiership - Magazyn ligi angielskiej
19:00    Nie przegap - Zapowiedź programu
19:10    Joey - Serial komediowy odc. 13/22; (USA 2005)
19:40    Czempioni w Plusie - Piotr Gacek
20:40    Climamio Bolonia - TAU Ceramica Vitoria Baskonia - Euroliga
22:45    Ligue 1 - Magazyn ligi francuskiej
23:20    Premiership - Magazyn ligi angielskiej
23:55    FC Messina Peloro - AS Roma - Liga włoska
1:50    Deser: Czy Bóg gra w piłkę? - Film krótkometrażowy
2:05    Zgadnij kto - Komedia Org: "Guess Who". Reżyseria: Kevin Rodney Sullivan (USA 2005)
3:55    Szaman - lekarz duszy - Film dokumentalny

Canal + Sport 2
6:00    Weekendowy serwis sportowy
12:00    Weekendowy serwis sportowy
18:00    Weekendowy serwis sportowy
0:00    Weekendowy serwis sportowy

Extreme Sports Channel
5:30    The Dudesons Sporty ekstremalne
6:00    Cactus Garden Sporty ekstremalne
6:30    Cactus Garden Sporty ekstremalne
7:00    P.I.G. Sporty ekstremalne
8:00    Dew Tour Sporty ekstremalne
9:00    Winter Gravity Games Sporty ekstremalne
10:00    Streetball Extreme Sporty ekstremalne
11:00    P.I.G. Sporty ekstremalne
12:00    FIM World Motocross Championships Sporty ekstremalne
13:00    Dew Tour Sporty ekstremalne
14:00    Streetball Extreme Sporty ekstremalne
15:00    Sacred Ride Snowboard Sporty ekstremalne
15:30    Gen://ex Sporty ekstremalne
16:00    P.I.G. Sporty ekstremalne
17:00    Dew Tour Sporty ekstremalne
18:00    Gen://ex Sporty ekstremalne
18:30    The Dudesons Sporty ekstremalne
19:00    Gen://ex Sporty ekstremalne
19:30    Sacred Ride Snowboard Sporty ekstremalne
20:00    FIM World Motocross Championships Sporty ekstremalne
21:00    Powersports Snowmobile Tour Sporty ekstremalne
22:00    Pro Bull Riding 2006 Sporty ekstremalne
23:00    Ultimate Fighting Championshi Sporty ekstremalne
0:00    The Dudesons Sporty ekstremalne
0:30    Gen://ex Sporty ekstremalne
1:00    Sacred Ride Snowboard Sporty ekstremalne
1:30    FIM World Motocross Championships Sporty ekstremalne
2:30    Powersports Snowmobile Tour Sporty ekstremalne
3:30    Pro Bull Riding 2006 Sporty ekstremalne

SportKlub
12:00    Liga włoska - Gry zespołowe
14:00    Boks zawodowy - Sporty walki
14:30    C. Clay - S. Liston - Walka w wadze ciężkiej o mistrzostwo świata w Miami Beach 25.02.1964
15:00    M. Ali - J. Quarry - Walka w wadze ciężkiej w Atlancie 26.10.1970
15:30    M. Ali - J. Quarry - Walka w wadze ciężkiej o mistrzostwo świata NABF w Las Vegas 27.06.1972
17:00    World Matchplay 2006 - Rzutki
18:30    Ali - młody mistrz - Sporty walki
19:00    Werder Brema - Hertha Berlin - Bundesliga
21:00    ETW - Golf
23:00    M. Ali - J. Frazier - Walka w wadze ciężkiej
0:00    Powtórki - Inne

DSF
6:15    DSF Reportage Sport
6:45    Poker Sport
8:00    Dauerwerbesendung Program reklamowy
8:30    DSF Reportage Sporty motorowe
9:00    Motorvision Sporty motorowe
10:00    Motorvisio Sporty motorowe
11:00    Teleshopping Program reklamowy
11:15    Dauerwerbesendung Program reklamowy
11:45    Teleshopping Program reklamowy
12:00    Normal Społeczeństwo
12:30    Dauerwerbesendung Program reklamowy
13:00    Teleshopping Program reklamowy
13:15    Teleshopping Program reklamowy
13:30    Teleshopping Program reklamowy
13:45    Motobike Sporty motorowe
14:30    D:SF Teleturniej
20:15    Motorvision Sporty motorowe
21:15    Motobike Sporty motorowe
21:45    Biker-Lifestyle-TV Sporty motorowe
22:15    Männer-TV Sport
22:45    DSF Reportage Sport
23:00    D:SF Teleturniej
0:15    Sport-Clips Rozrywka
0:45    Dauerwerbesendung Program reklamowy
1:15    Sport-Clips Rozrywka
1:45    Dauerwerbesendung Program reklamowy
2:15    Sport-Clips Rozrywka
3:00    Dauerwerbesendung Program reklamowy
3:30    Sport-Clips Rozrywka

Eurosport Deutsch
9:30    Australian Open Tenis
13:00    Australian Open Tenis
14:15    Weltcup Biathlon
15:45    The Masters Sport
17:30    Australian Open Tenis
18:00    Inside Alinghi Sporty wodne
18:05    Wednesday Selection Sport
18:10    Riders Club Magazin Sport
18:15    US PGA Tour Golf
19:15    Golf Club Magazin Golf
19:20    Yacht Club Sporty wodne
19:25    Wednesday Selection Sport
19:30    The Masters Sport
22:00    Rallye Dakar Sporty motorowe
22:45    The Masters Sport
23:15    Weltcup Biathlon
0:15    Rallye Dakar Sporty motorowe
1:00    Australian Open Tenis

Canal +
7:00    Minisport + - Wiadomości
7:10    Łapu capu - Media
7:15    Nie przegap - Zapowiedź programu
7:25    Diabelski młyn - Dla dzieci
8:00    Dowódca - Film dokumentalny
9:45    Tam wędrują bizony - Komedia Org: "Where the Buffalo Roam". Reżyseria: Art Linson (USA 1980)
11:30    Miłość taka zła - Thriller Org: "So Evil my Love". Reżyseria: Lewis Allen (USA/Wielka Brytania 1948)
13:20    Miłosna zagrywka - Komedia Org: "Fever Pitch". Reżyseria: Bobby Farrelly, Peter Farrelly (USA 2005)
15:10    Rycerze południowego Bronksu - Dramat Org: "Knights of the South Bronx". Reżyseria: Allen Hughes (USA 2005)
16:45    Bariera - Film psychologiczny Scenariusz i reżyseria: Jerzy Skolimowski (Polska 1966)
18:10    Fantastyczna czwórka - Film SF Org: "Fantastic Four". Reżyseria: Tim Story (USA/Niemcy 2005)
20:00    Diabelski młyn - Dla dzieci
20:35    Nie przegap - Zapowiedź programu
20:45    Łapu capu - Media
20:50    Minisport + - Wiadomości
21:00    Premiera: Złodziej - Serial sensacyjny odc. 1; Org: "Thief". Reżyseria: Paul McGuigan (USA 2006)
22:35    Premiera: Tajemniczy samuraj - Serial rysunkowy odc. 9; Org: "Samurai Champloo". Reżyseria: Shinichirô Watanabe (Japonia 2004)
23:10    Francuski łącznik II - Film sensacyjny Org: "The French Connection II". Reżyseria: John Frankenheimer (USA 1975)
1:15    Głosy niewinności - Dramat Org: "Voces Inocentes". Reżyseria: Luis Mandoki (Meksyk/USA 2004)
3:05    Diabeł - Horror Scenariusz i reżyseria: Andrzej Żuławski (Polska 1972)

Canal + Film
8:30    Bomba zegarowa - Thriller Org: "Time Bomb". Reżyseria: Stephen Gyllenhaal (Kanada/USA 2006)
9:55    Łapu capu ekstra - Rozrywka
10:25    Mieszkanie numer 12 - Komedia Org: "Life/Drawing / Apartment 12". Reżyseria: Dan Bootzin (USA 2001)
12:00    Diabelski młyn - Dla dzieci
12:35    Minisport + - Wiadomości
12:45    Łapu capu - Media
12:50    Nie przegap - Zapowiedź programu
13:00    Nowy - Komedia Scenariusz i reżyseria: Jerzy Ziarnik (Polska 1969)
14:20    Deser: Cześć, Maju - Film krótkometrażowy
14:35    Wigilijne show - Komedia Org: "Scrooged". Reżyseria: Richard Donner (USA 1988)
16:15    Tylko mnie kochaj - Komedia Scenariusz i reżyseria: Ryszard Zatorski (Polska 2006)
17:55    Złote Globy 2007 - skrót - Informacje
19:30    Najświetniejsze hotele świata - Dokument odc. 11
20:00    Pan życia i śmierci - Thriller Org: "Lord of War". Reżyseria: Andrew Niccol (USA/Francja 2005)
22:00    Szczury z supermarketu - Komedia Org: "Mallrats". Scenariusz i reżyseria: Kevin Smith (USA 1995)
23:35    Złodziej - Serial sensacyjny odc. 1; Org: "Thief". Reżyseria: Paul McGuigan (USA 2006)
1:05    Opowieści z krypty - Horror Org: "Tales from the Crypt". Reżyseria: Walter Hill, Robert Zemeckis, Richard Donner (USA 1989)
2:30    Wonderland - Dramat Reżyseria: Michael Winterbottom (Wielka Brytania 1999)

Cinemax
6:00    Zastępstwo z niespodzianką - Komedia Org: "Instant message / Christmas in Boston". Reżyseria: Neil Fearnley (USA 2005)
7:30    Urocza Lili - Film Muzyczny Org: "Darling Lili". Reżyseria: Blake Edwards (USA 1970)
9:45    Hannah i jej siostry - Komedia Org: "Hannah and her Sisters". Scenariusz i reżyseria: Woody Allen (USA 1986)
11:30    Szyja żyrafy - Dramat Org: "Le cou de la girafe / The giraffe's neck". Reżyseria: Safy Nebbou (Francja 2004)
13:00    Kawa z gwiazdami - Martin Short odc. 26
13:35    Zastępstwo z niespodzianką - Komedia Org: "Instant message / Christmas in Boston". Reżyseria: Neil Fearnley (USA 2005)
15:05    Miłość i śmierć - Komedia Org: "Love and Death". Scenariusz i reżyseria: Woody Allen (USA 1975)
16:35    Ewa i Ognisty Koń - Dramat Org: "Eve and the Fire Horse". Scenariusz i reżyseria: Julia Kwan (Kanada 2005)
18:10    Iluzja - Film obyczajowy Org: "Iluzija". Reżyseria: Svetozar Ristovski (Macedonia 2004)
20:00    Ekrany świata: Za cenę marzeń - Komedia Org: "Crossing borders". Reżyseria: Carlos Iglesias (Hiszpania 2006)
22:00    Magnifico - Film obyczajowy Reżyseria: Maryo J. De Los Reyes (Filipiny 2003)
0:00    Missisipi w ogniu - Dramat Org: "Missisippi Burning". Reżyseria: Alan Parker (USA 1988)
2:05    Przekładaniec - Dramat Org: "Layer Cake". Reżyseria: Matthew Vaughn (Wielka Brytania 2004)
3:50    Cwaniak - Dramat Org: "Street Smart". Reżyseria: Jerry Schatzberg (USA 1987)

Cinemax 2
5:15    Kawa z gwiazdami Program kulturalny
6:00    Witamy w Hollywood - Komedia Org: "Welcome To Hollywood". Reżyseria: Adam Rifkin, Tony Markes (USA 1998)
7:25    Yentl - Film Muzyczny Reżyseria: Barbra Streisand (Wielka Brytania/USA 1983)
9:35    Jedyna miłość - Dramat Org: "One love". Reżyseria: Don Letts, Rick Elgood (Jamajka 2003)
11:15    Pomarańczowi - Film obyczajowy Org: "In oranje / In orange". Reżyseria: Joram Lürsen (Holandia 2004)
12:55    Urocza Lili - Film Muzyczny Org: "Darling Lili". Reżyseria: Blake Edwards (USA 1970)
15:10    Pulpety - Komedia Org: "Meatballs". Reżyseria: Ivan Reitman (Kanada 1979)
16:45    Hannah i jej siostry - Komedia Org: "Hannah and her Sisters". Scenariusz i reżyseria: Woody Allen (USA 1986)
18:30    Szyja żyrafy - Dramat Org: "Le cou de la girafe / The giraffe's neck". Reżyseria: Safy Nebbou (Francja 2004)
20:00    Rok smoka - Film sensacyjny Org: "Year of the Dragon". Reżyseria: Michael Cimino (USA 1985)
22:10    Piorun i Lekka Stopa - Film sensacyjny Org: "Thunderbolt and Lightfoot". Scenariusz i reżyseria: Michael Cimino (USA 1974)
0:05    Skrzyżowanie - Thriller Org: "Lost junction". Reżyseria: Peter Masterson (USA 2003)
1:40    Dzień szarańczy - Dramat Org: "Day of the Locust". Reżyseria: John Schlesinger (USA 1975)

Ale kino!
8:00    Wojny domowe Komedia
9:45    Niezależni z Hollywood Film dokumentalny
11:00    Junior Bonner Dramat
12:45    Czas pijanych koni Dramat
14:10    Casablanca Dramat
16:00    Suzhou Dramat
17:30    Śmierć prezydenta Inne
20:00    Ale hit: Strzały na Broadwayu Komedia
21:45    Wirus Film SF
23:30    Basquiat - taniec ze śmiercią Dramat
1:20    Doskonali superłotrzy Film dokumentalny
2:10    Ghost World Komedia

AXN
6:00    Szczury wodne Serial kryminalny
7:00    Wyścig Serial dokumentalny
8:00    Robinsonowie - Tahiti Serial dokumentalny
9:00    Sprawiedliwość na 18 kołach Serial sensacyjny
10:00    Sliders: Piąty wymiar Serial fantastyczny
11:00    Wyścig Serial dokumentalny
12:00    Szczury wodne Serial kryminalny
13:00    Robinsonowie - Tahiti Serial dokumentalny
14:00    Sprawiedliwość na 18 kołach Serial sensacyjny
15:00    Sliders: Piąty wymiar Serial fantastyczny
16:00    Szczury wodne Serial kryminalny
17:00    Wyścig Serial dokumentalny
18:00    Robinsonowie - Tahiti Serial dokumentalny
19:00    Sprawiedliwość na 18 kołach Serial sensacyjny
20:00    Amnezja Thriller
21:35    Amnezja Thriller
23:10    Amnezja Thriller
0:25    Amnezja Thriller

AXN Crime
12:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
13:00    11. godzina Serial obyczajowy
14:00    Bez pardonu Serial kryminalny
15:00    Tajne akcje CIA Serial sensacyjny
16:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
17:00    C-16: FBI Serial sensacyjny
18:00    11. godzina Serial obyczajowy
19:00    Bez pardonu Serial kryminalny
20:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
21:00    Tajne akcje CIA Serial sensacyjny
22:00    Wydział spraw zamkniętych Serial sensacyjny
23:00    11. godzina Serial obyczajowy
0:00    Bez pardonu Serial kryminalny
1:00    Szczury wodne Serial sensacyjny
2:00    Tajne akcje CIA Serial sensacyjny

AXN Sci Fi
12:00    ReGenesis - Serial fantastyczny "Lethargica" odc. 12; (Kanada 2006)
13:00    Charlie Jade - Serial fantastyczny odc. 20; (Kanada 2005)
14:00    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 21; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
14:30    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 22; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
15:00    Star Trek: Enterprise - Serial fantastyczny "Pole minowe" odc. 3; Org: "Enterprise". Reżyseria: James L. Conway (USA 2002)
16:00    Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "Slidecage" odc. 9; (USA 1998) Org: "Sliders"
17:00    ReGenesis - Serial fantastyczny "Lethargica" odc. 12; (Kanada 2006)
18:00    Charlie Jade - Serial fantastyczny odc. 20; (Kanada 2005)
19:00    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 21; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
19:30    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 22; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
20:00    Star Trek: Enterprise - Serial fantastyczny "Pole minowe" odc. 3; Org: "Enterprise". Reżyseria: James L. Conway (USA 2002)
21:00    Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "Slidecage" odc. 9; (USA 1998) Org: "Sliders"
22:00    Star Trek: Enterprise - Serial fantastyczny "Damage" odc. 19; (USA 2004) Org: "Enterprise"
23:00    Star Trek: Następne pokolenie - Serial fantastyczny odc. 1; (USA 1987) Org: "Star Trek: The Next Generation / Star Trek: TNG"
0:00    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 23; (Japonia 2000) Org: "Samurai 7"
0:30    Siedmiu samurajów - Serial fantastyczny odc. 24; (Japonia 2005) Org: "Samurai 7"
1:00    Star Trek: Enterprise - Serial fantastyczny "Stacja naprawcza" odc. 4; Org: "Enterprise". Reżyseria: James L. Conway (USA 2002)
2:00    Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "Asylum" odc. 10; (USA 1998) Org: "Sliders"

Hallmark Channel
6:00    O życie dziecka Dramat
8:00    Co się zdarzyło w Sleepy Hollow Horror
10:00    Dzień jak dzień Serial obyczajowy
11:00    Ed Serial komediowy
12:00    Śniadanie z Di Komedia
14:00    Co się zdarzyło w Sleepy Hollow Horror
16:00    Dzień jak dzień Serial obyczajowy
17:00    Ed Serial komediowy
18:00    Śniadanie z Di Komedia
20:00    Na ratunek córce Dramat
22:00    Wydział kryminalny Serial kryminalny
23:00    Fidel Serial
1:00    Na ratunek córce Dramat
3:00    Wydział kryminalny Serial kryminalny

Kino Polska
6:00    Portrety: Marzenia są ciekawsze - odc. 1
6:40    Portrety: Marzenia są ciekawsze - odc. 2
7:20    Portrety: Marzenia są ciekawsze - odc. 3
8:15    Seans w iluzjonie: Głos pustyni - Film przygodowy Reżyseria: Michał Waszyński (Polska 1932)
9:40    Seans w iluzjonie: Ssaki - Reżyseria: Roman Polański (Polska 1962)
9:50    Seans w iluzjonie: Jajko nr 3428741 - Reżyseria: Bogdan Nowicki (Polska 1974)
10:15    Seans z przymrużeniem kamery: Piggate - Komedia Reżyseria: Krzysztof Magowski (Polska 1990)
12:05    W obiektywie: Wypowiedź: Witold Sobociński - Inne
12:15    W obiektywie: Sanatorium pod Klepsydrą - Dramat Scenariusz i reżyseria: Wojciech Jerzy Has (Polska 1973)
14:25    Seans: Kamera na reżysera - Konrad Szołajski: Wypowiedź: Konrad Szołajski - Inne
14:35    Seans: Kamera na reżysera - Konrad Szołajski: Człowiek z... - Komedia Reżyseria: Konrad Szołajski (Polska 1993)
16:25    Seans: Poprawka z historii: Komentarz: Paweł Wieczorkiewicz - Program kulturalny
16:35    Seans: Poprawka z historii: Historia jednego myśliwca - Dramat Reżyseria: Hubert Drapella (Polska 1958)
18:05    Seans: Mistrzowie dokumentu - Krzysztof Wierzbicki: Wypowiedź: Krzysztof Wierzbicki - Rozmowa
18:10    Seans: Mistrzowie dokumentu - Krzysztof Wierzbicki: Biznesmen i kloszard - Film dokumentalny
18:45    Seans: Mistrzowie dokumentu - Krzysztof Wierzbicki: Prawdziwa historia guźca - Film dokumentalny
19:20    Seans: Mistrzowie dokumentu - Krzysztof Wierzbicki: Kryptonim Amerykan - Film dokumentalny
19:50    Seans: Mistrzowie dokumentu - Krzysztof Wierzbicki: Urodziny - Film krótkometrażowy Reżyseria: Marta Plucińska (Polska 1995)
20:05    Seans: Gwiazda na horyzoncie - Barbara Wrzesińska: Wypowiedź: Barbara Wrzesińska - Rozmowa
20:20    Seans: Gwiazda na horyzoncie - Barbara Wrzesińska: Opętanie - Dramat Reżyseria: Stanisław Lenartowicz (Polska 1972)
21:50    Seans: Gwiazda na horyzoncie - Barbara Wrzesińska: Ile znasz słów o życiu? - Film dokumentalny
22:10    Seans: Gwiazda na horyzoncie - Barbara Wrzesińska: Ślad - Film dokumentalny
22:34    KinOFFteka: Pingwin - Reżyseria: Wojciech Wawszczyk (Polska 2002)
22:38    KinOFFteka: Mysz - Reżyseria: Wojciech Wawszczyk (Polska 2004)
22:47    KinOFFteka: Przepraszam - Reżyseria: Wojciech Wawszczyk (Polska 1998)
22:51    KinOFFteka: Bez głowy - Reżyseria: Wojciech Wawszczyk (Polska 1999)
22:57    KinOFFteka: Serce na dłoni - Film krótkometrażowy Reżyseria: Dorota Kobiela (Polska 2006)
23:15    Seans: Czasy i obyczaje: Polska Kronika Filmowa 17A/77 - Film dokumentalny
23:25    Seans: Czasy i obyczaje: Tańczący jastrząb - Dramat Scenariusz i reżyseria: Grzegorz Królikiewicz (Polska 1977)
1:15    Seans: Poprawka z historii: Komentarz: Paweł Wieczorkiewicz - Program kulturalny
1:20    Seans: Poprawka z historii: Historia jednego myśliwca - Dramat Reżyseria: Hubert Drapella (Polska 1958)
2:40    Seans: Poprawka z historii: Cyrk Skalskiego - Film dokumentalny
3:10    Seans: Poprawka z historii: Milczący Kondor - Film dokumentalny
3:25    Seans: Poprawka z historii: Żwirko i Wigura - Film dokumentalny
3:45    Seans: Poprawka z historii: Polska Kronika Filmowa 9A/79 - Film dokumentalny

Zone Europa
8:00    Mannowie - powieść stulecia - Dramat odc. 3/3; Org: "Die Manns - Ein Jahrhundertroman". Reżyseria: Heinrich Breloer (Niemcy 2001)
9:55    Ośmiornica - Serial kryminalny odc. 12/12; Org: "La Piovra/Allein gegen die Mafia". Reżyseria: Luigi Perelli (Włochy/Francja/Austria/Niemcy 1989)
11:10    Jak Iwan świętował imieniny - Komedia Org: "Szent Iván Napja". Reżyseria: Zsolt Meskó (Węgry 2003)
12:50    H jak house - Film krótkometrażowy Org: "H is for House". Reżyseria: Peter Greenaway (Wielka Brytania 1973)
13:05    Letnie opowieści - Komedia Org: "Racconti d'estate". Reżyseria: Gianni Franciolini (Francja/Włochy 1958)
15:00    Orkiestra - Komedia Org: "Brassed Off". Scenariusz i reżyseria: Mark Herman (Wielka Brytania/USA 1996)
16:55    Kwiaty z innego świata - Dramat Org: "Flores de otro mundo". Reżyseria: Iciar Bollain (Hiszpania 1999)
18:45    Ośmiornica - Serial kryminalny odc. 12/12; Org: "La Piovra/Allein gegen die Mafia". Reżyseria: Luigi Perelli (Włochy/Francja/Austria/Niemcy 1989)
20:00    Mannowie - powieść stulecia - Dramat odc. 3/3; Org: "Die Manns - Ein Jahrhundertroman". Reżyseria: Heinrich Breloer (Niemcy 2001)
21:55    Morderstwo w Orient Expressie - Film kryminalny Org: "Murder on the Orient Express". Reżyseria: Sidney Lumet (Wielka Brytania 1974)
0:05    Alina albo frustracje - Film erotyczny Org: "Inavouables desires / Aline or frustrations". Reżyseria: Bruno Garcia (Francja 2003)
1:45    Leon niewidzialny - Film erotyczny Org: "L'homme invisible". Reżyseria: Jean-Claude Maillard (Francja 2003)
2:30    Letnie opowieści - Komedia Org: "Racconti d'estate". Reżyseria: Gianni Franciolini (Francja/Włochy 1958)

Zone Romantica
6:00    Amor Amor: Tak jak w kinie - Telenowela odc. 177; Org: "Como en el cine". Reżyseria: Antulio Jiménez Pons (Meksyk 2001)
7:00    Amor Amor: Perła - Telenowela odc. 56; Org: "Perla". Reżyseria: Antulio Jiménez Pons (Meksyk 1998)
8:00    Premiere: Miłość i przemoc - Telenowela odc. 97; Org: "Amor a Palos". Reżyseria: Jose Alcalde, Jose Manuel Carvajal (Wenezuela 2005)
9:00    Śnię o twej miłości - Telenowela odc. 8; Org: "Sueno con tu amor". Reżyseria: Carlom Izquierdo (Wenezuela 2006)
10:00    Premiere: Miłość na sprzedaż - Telenowela odc. 4; Org: "Amores de Mercado". Reżyseria: Rodolfo Hoyos, Andres Bierman (USA 2006)
11:00    Amor Amor: Fortuna i miłość - Telenowela odc. 105; Org: "Fortuna de amor". Reżyseria: Gaita Aragona, Diana ľlvarez (Argentyna 2002)
12:00    Amor Amor: Perła - Telenowela odc. 56; Org: "Perla". Reżyseria: Antulio Jiménez Pons (Meksyk 1998)
13:00    Premiere: Miłość i przemoc - Telenowela odc. 97; Org: "Amor a Palos". Reżyseria: Jose Alcalde, Jose Manuel Carvajal (Wenezuela 2005)
14:00    Śnię o twej miłości - Telenowela odc. 8; Org: "Sueno con tu amor". Reżyseria: Carlom Izquierdo (Wenezuela 2006)
15:00    Premiere: Miłość na sprzedaż - Telenowela odc. 4; Org: "Amores de Mercado". Reżyseria: Rodolfo Hoyos, Andres Bierman (USA 2006)
16:00    Premiere: Miłość i przemoc - Telenowela odc. 97; Org: "Amor a Palos". Reżyseria: Jose Alcalde, Jose Manuel Carvajal (Wenezuela 2005)
17:00    Amor Amor: Fortuna i miłość - Telenowela odc. 105; Org: "Fortuna de amor". Reżyseria: Gaita Aragona, Diana ľlvarez (Argentyna 2002)
18:00    Śnię o twej miłości - Telenowela odc. 8; Org: "Sueno con tu amor". Reżyseria: Carlom Izquierdo (Wenezuela 2006)
19:00    Premiere: Miłość na sprzedaż - Telenowela odc. 4; Org: "Amores de Mercado". Reżyseria: Rodolfo Hoyos, Andres Bierman (USA 2006)
20:00    Amor Amor: Tak jak w kinie - Telenowela odc. 177; Org: "Como en el cine". Reżyseria: Antulio Jiménez Pons (Meksyk 2001)
21:00    Premiere: Miłość i przemoc - Telenowela odc. 97; Org: "Amor a Palos". Reżyseria: Jose Alcalde, Jose Manuel Carvajal (Wenezuela 2005)
22:00    Śnię o twej miłości - Telenowela odc. 8; Org: "Sueno con tu amor". Reżyseria: Carlom Izquierdo (Wenezuela 2006)
23:00    Amor Amor: Perła - Telenowela odc. 56; Org: "Perla". Reżyseria: Antulio Jiménez Pons (Meksyk 1998)
0:00    Premiere: Miłość i przemoc - Telenowela odc. 97; Org: "Amor a Palos". Reżyseria: Jose Alcalde, Jose Manuel Carvajal (Wenezuela 2005)
1:00    Premiere: Miłość na sprzedaż - Telenowela odc. 4; Org: "Amores de Mercado". Reżyseria: Rodolfo Hoyos, Andres Bierman (USA 2006)
1:50    Amor Amor: Fortuna i miłość - Telenowela odc. 105; Org: "Fortuna de amor". Reżyseria: Gaita Aragona, Diana ľlvarez (Argentyna 2002)
2:40    Amor Amor: Perła - Telenowela odc. 56; Org: "Perla". Reżyseria: Antulio Jiménez Pons (Meksyk 1998)
3:30    Amor Amor: Tak jak w kinie - Telenowela odc. 176; Org: "Como en el cine". Reżyseria: Antulio Jiménez Pons (Meksyk 2001)

Cartoon Network/TCM
5:10    Laboratorium Dextera Serial
5:35    Ed, Edd i Eddy Serial
6:00    Atomówki Serial
6:35    Laboratorium Dextera Serial
7:25    Robotboy Serial
7:50    Ed, Edd i Eddy Serial
8:15    Pet Alien Serial
8:40    Kryptonim: Klan na drzewie Serial
9:05    Bliźniaki Cramp Serial
10:00    Tom i Jerry Serial
10:30    Zwariowane melodie Serial
10:55    Flintstonowie Serial
11:20    Scooby Doo Serial
11:45    Kryptonim: Klan na drzewie Serial
12:10    Atomówki Serial
12:35    Laboratorium Dextera Serial
13:00    Chojrak - tchórzliwy pies Serial
13:25    Johnny Bravo Serial
13:50    Ed, Edd i Eddy Serial
14:15    Bliźniaki Cramp Serial
14:40    Atomówki Serial
15:05    Laboratorium Dextera Serial
15:55    Bernard Serial
16:00    Pet Alien Serial
16:25    Kryptonim: Klan na drzewie Serial
16:50    Robotboy Serial
17:15    Harcerz Lazlo Serial
17:40    Ed, Edd i Eddy Serial
18:30    Xiaolin: pojedynek mistrzów Serial
18:55    Bernard Serial
19:00    Ben 10 Serial
19:25    Młodzi tytani Serial
19:50    Liga sprawiedliwych Serial
20:10    Transformers Energon Serial
20:40    Scooby Doo Serial
21:00    Program TCM Informacje
21:00 Spotkamy się w St. Louis - musical, USA 1944
22:50 Amerykanin w Paryżu - musical, USA 1951
00:40 Victor/ Victoria - komedia, USA/Wielka Brytania 1982
3:00    Krowa i kurczak Serial
3:25    Mroczni i źli Serial
3:50    Zło w potrawce Serial

Boomerang
5:00    Yogi - poszukiwacz skarbów Serial
5:20    Droopy, superdetektyw Serial
5:45    Popeye Serial
6:00    Tom i Jerry Serial
6:30    Zwariowane melodie Serial
7:00    Miś Yogi Serial
7:30    Szczeniak zwany Scooby Doo Serial
7:55    Droopy i Dripple Serial
8:20    Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Serial
8:45    Flintstone Kids Serial
9:10    Kocia ferajna Serial
9:35    Odlotowe wyścigi Serial
10:00    Hong Kong Fu-I Serial
10:25    Kapitan Grotman i Aniołkolatki Serial
10:50    Scooby Doo Serial
11:15    Flintstonowie Serial
11:40    Tom i Jerry Serial
12:05    Zwariowane melodie Serial
12:30    Dastardly i Muttley Serial
12:55    Help! It's The Hair Bear Bunch Serial
13:20    Josie i Kociaki Serial
13:45    Kapitan Grotman i Aniołkolatki Serial
14:10    Hong Kong Fu-I Serial
14:35    Jetsonowie Serial
15:00    Tom i Jerry Serial
15:25    Scooby Doo Serial
15:50    Rodzina Addamsów Serial
16:15    Zwariowane melodie Serial
16:40    Niebezpieczna mysz Serial
17:05    Hrabia Kaczula Serial
17:30    Raccoonowie Serial
17:55    Maska Serial
18:20    Odlotowe wyścigi Serial
18:45    Scooby Doo Serial
19:10    Tom i Jerry Serial
19:35    Flintstonowie Serial
20:00    Dastardly i Muttley Serial
20:25    Hong Kong Fu-I Serial
20:50    Pies Huckleberry Serial
21:15    Snag Serial
21:40    Droopy, superdetektyw Serial
22:05    Kapitan Grotman i Aniołkolatki Serial
22:30    Jabber Jaw Serial
22:55    Quick Draw McGraw Serial
23:20    Perypetie Penelopy Pitstop Serial
23:45    Jetsonowie Serial
0:10    Josie i Kociaki Serial
0:35    Pies Huckleberry Serial
1:00    Snag Serial
1:25    Inch High - prywatny detektyw Serial
1:50    Droopy, superdetektyw Serial
2:15    Odlotowe wyścigi Serial
2:40    Magilla Serial
3:05    Lew Lippy Serial
3:30    Pixi i Dixi Serial
3:55    Szczeniak zwany Scooby Doo Serial

MiniMini
6:00    Reksio - Serial odc. 7
6:10    Reksio - Serial odc. 8
6:20    Reksio - Serial odc. 9
6:30    Tabaluga - Serial odc. 2
6:55    Przygody Bolka i Lolka - Serial odc. 40
7:05    Olinek Okrąglinek - Serial odc. 1
7:30    Witaj Franklin - Serial odc. 33
7:55    Pingu - Serial odc. 57
8:00    Noddy - Serial odc. 50
8:10    Powiedz to z Noddym - Program dla dzieci odc. 40
8:15    Pomysłowy Dobromir - Serial odc. 9
8:25    Pingu - Serial odc. 43
8:30    Pingu - Serial odc. 44
8:35    Wyprawa profesora Gąbki - Serial odc. 2
8:45    Reksio - Serial odc. 15
9:00    Mali odkrywcy - Serial odc. 60
9:05    Listonosz Pat - Serial odc. 49
9:20    Czerwony traktorek - Serial odc. 10
9:30    Hydronauci - Serial odc. 16; (Wlk. Brytania/Francja/Niemcy 2001)
9:45    Bracia koala - Serial odc. 42; (Wielka Brytania 2005) Org: "Coala brothers"
10:00    Świat Elmo - Serial odc. 9
10:15    Bawmy się Sezamku - Serial odc. 9
10:40    Globtroter Grover - Serial odc. 8
10:45    Sesame English - Serial odc. 27
11:00    Noddy - Serial odc. 49
11:10    Powiedz to z Noddym - Program dla dzieci odc. 39
11:15    Pomysłowy Dobromir - Serial odc. 8
11:25    Pingu - Serial odc. 41
11:30    Pingu - Serial odc. 42
11:35    Wyprawa profesora Gąbki - Serial odc. 1
11:45    Reksio - Serial odc. 14
12:00    Mały pingwin Pik-Pok - Serial odc. 20
12:15    Tęczowe rybki - Serial odc. 22
12:30    Pippi Longstocking - Serial odc. 23
12:55    Przygody kota Filemona - Serial odc. 19
13:05    Pszczółka Maja - Film animowany odc. 10
13:30    Clifford - Serial rysunkowy odc. 22
14:00    Reksio - Serial odc. 4
14:10    Reksio - Serial odc. 5
14:20    Reksio - Serial odc. 6
14:30    Tabaluga - Serial odc. 1
14:55    Przygody Bolka i Lolka - Serial odc. 39
15:05    Olinek Okrąglinek - Serial odc. 39
15:30    Witaj Franklin - Serial odc. 32
15:55    Pingu - Serial odc. 56
16:00    Mali odkrywcy - Serial odc. 59
16:05    Listonosz Pat - Serial odc. 48
16:20    Czerwony traktorek - Serial odc. 9
16:30    Hydronauci - Serial odc. 15; (Wlk. Brytania/Francja/Niemcy 2001)
16:45    Bracia koala - Serial odc. 41; (Wielka Brytania 2005) Org: "Coala brothers"
17:00    Świat Elmo - Serial odc. 8
17:15    Bawmy się Sezamku - Serial odc. 8
17:40    Globtroter Grover - Serial odc. 7
17:45    Sesame English - Serial odc. 52
18:00    Mały pingwin Pik-Pok - Serial odc. 19
18:10    Tęczowe rybki - Serial odc. 21
18:25    Pippi Longstocking - Serial odc. 22
19:00    Przygody kota Filemona - Serial odc. 18
19:10    Pszczółka Maja - Film animowany odc. 9
19:35    Clifford - Serial rysunkowy odc. 21

Zig Zap/Hyper
6:00    Kosmiczni Ścigacze Serial rysunkowy
6:25    Gruby pies Mendoza Serial rysunkowy
6:50    Maqlatura Magazyn dziecięcy
7:00    Ekstremalne kaczory Serial rysunkowy
7:10    Szał na Amandę Serial
7:40    Bratz Serial rysunkowy
8:05    Sabrina Serial rysunkowy
8:30    Sabrina Serial rysunkowy
8:55    Trollz Serial rysunkowy
9:20    Martin Tajemniczy Serial rysunkowy
9:45    Wybraniec smoka Serial rysunkowy
10:10    Kod Lyoko Serial rysunkowy
10:35    Karol do kwadratu Serial rysunkowy
11:00    Maqlatura Magazyn dziecięcy
11:10    Kosmiczni Ścigacze Serial rysunkowy
11:40    Gruby pies Mendoza Serial rysunkowy
12:10    Ekstremalne kaczory Serial rysunkowy
12:20    Trans sport Dla dzieci
12:50    Ekstremalne kaczory Serial rysunkowy
13:00    6 w pracy Serial rysunkowy
13:30    Lizzie McGuire Serial
14:00    Radiostacja Roscoe Serial
14:30    Degrassi - nowe pokolenie Serial
15:00    Maqlatura Magazyn dziecięcy
15:10    Przymierzalnia: Friday Wear Serial rysunkowy
15:15    Przymierzalnia Dla dzieci
15:20    Przymierzalnia: Płaskmania Serial rysunkowy
15:35    Przymierzalnia Dla dzieci
15:55    Przymierzalnia: Zoey 101 Serial
16:00    Przymierzalnia Dla dzieci
16:05    Przymierzalnia: To tylko gra Serial
16:45    Przymierzalnia Dla dzieci
16:50    Przymierzalnia: Friday Wear Serial rysunkowy
16:55    Martin Tajemniczy Serial rysunkowy
17:20    Wybraniec smoka Serial rysunkowy
17:45    Kod Lyoko Serial rysunkowy
18:10    Karol do kwadratu Serial rysunkowy
18:35    Ekstremalne kaczory Serial rysunkowy
18:45    6 w pracy Serial rysunkowy
19:10    Lizzie McGuire Serial
19:35    Radiostacja Roscoe Serial
20:00    Degrassi - nowe pokolenie Serial
20:25    Szał na Amandę Serial
20:50    Maqlatura Magazyn dziecięcy
21:00 Gunslinger girl (11) - serial animowany, Japonia 2002
21:20 Java Games
21:30 Hot News
22:00 Fresh Air
22:15 Review territory
22:45 Xyber World
23:00 Hall of Fame
23:15 Klipy
23:30 Game Play
23:45 Klipy
00:00 Hyper Classic
00:30 Gunslinger girl (10) - serial animowany, Japonia 2002

Jetix
6:00    Kapitan Flamingo - Serial
6:25    Odlotowe agentki - Serial Org: "Totally Spies"
7:15    The Far Out Adventures of Team Galaxy - Serial
7:35    A.T.O.M. - Serial Org: "Alpha Teens On Machines"
8:00    Power Rangers SPD - Serial
8:25    Power Rangers SPD - Serial
8:50    Galactik Football - Serial
9:10    MegaMan NT Warrior - Serial
9:35    Król Szamanów - Serial rysunkowy Org: "Shaman King"
10:00    Jerry i paczka - Serial rysunkowy Org: "Three Friend and Jerry"
10:25    Jerry i paczka - Serial rysunkowy Org: "Three Friend and Jerry"
10:50    W.I.T.C.H. - Serial rysunkowy
11:15    OBAN Star Racers - Serial
11:40    Ach, ten Andy! - Serial Org: "What's With Andy?"
12:00    Ach, ten Andy! - Serial Org: "What's With Andy?"
12:25    Odlotowe agentki - Serial Org: "Totally Spies"
12:50    The Far Out Adventures of Team Galaxy - Serial
13:15    Kapitan Flamingo - Serial
13:35    Świat według Ludwiczka - Serial rysunkowy Org: "Life with Louie"
14:00    Świat według Ludwiczka - Serial rysunkowy Org: "Life with Louie"
14:20    Jerry i paczka - Serial rysunkowy Org: "Three Friend and Jerry"
14:45    Shuriken School - Serial
15:05    Power Rangers SPD - Serial
15:30    Power Rangers SPD - Serial
15:55    Galactik Football - Serial
16:20    W.I.T.C.H. - Serial rysunkowy
16:45    W.I.T.C.H. - Serial rysunkowy
17:10    OBAN Star Racers - Serial
17:35    Odlotowe agentki - Serial Org: "Totally Spies"
18:00    Odlotowe agentki - Serial Org: "Totally Spies"
18:25    The Far Out Adventures of Team Galaxy - Serial
18:50    Galactik Football - Serial
19:15    Planet Sketch - Serial
19:25    Power Rangers SPD - Serial
19:50    Król Szamanów - Serial rysunkowy Org: "Shaman King"
20:15    Król Szamanów - Serial rysunkowy Org: "Shaman King"
20:40    MegaMan NT Warrior - Serial
21:05    Galactik Football - Serial
21:30    OBAN Star Racers - Serial
21:55    Teenage Mutant Ninja Turtles - Serial rysunkowy
22:20    A.T.O.M. - Serial Org: "Alpha Teens On Machines"
22:45    Spiderman - Serial rysunkowy
23:10    Spiderman - Serial rysunkowy
23:35    X-Men - Serial rysunkowy

Jetix Play
6:00    Malusińscy - Serial rysunkowy Org: "The Littles"
6:25    Myszorki na prerii - Serial Org: "Little Mouse on the Prairie"
6:50    Podróż do wnętrza Ziemi - Serial
7:15    Nowe podróże Guliwera - Serial
7:40    Inspektor Gadżet - Serial przygodowy Org: "Inspector Gadget"
8:00    Królewna Złoty Loczek - Serial rysunkowy
8:25    Księżniczka Tenko - Bajka dla dzieci
8:45    Mała syrenka - Serial rysunkowy
9:10    Księżniczka Sissi - Serial przygodowy
9:35    Księżniczka Sissi - Serial przygodowy
9:55    Malusińscy - Serial rysunkowy Org: "The Littles"
10:20    Myszorki na prerii - Serial Org: "Little Mouse on the Prairie"
10:45    Podróż do wnętrza Ziemi - Serial
11:05    Nowe podróże Guliwera - Serial
11:30    Inspektor Gadżet - Serial przygodowy Org: "Inspector Gadget"
11:55    Patrol Jin Jina - Bajka dla dzieci
12:20    Oliver Twist - Serial rysunkowy
12:45    Kot Ik! - Serial rysunkowy Org: "Eek! the Cat"
13:10    Łebski Harry - Serial rysunkowy
13:30    Łebski Harry - Serial rysunkowy
13:55    Malusińscy - Serial rysunkowy Org: "The Littles"
14:20    Myszorki na prerii - Serial Org: "Little Mouse on the Prairie"
14:45    Podróż do wnętrza Ziemi - Serial
15:10    Nowe podróże Guliwera - Serial
15:35    Inspektor Gadżet - Serial przygodowy Org: "Inspector Gadget"
16:00    Camp Candy - Serial
16:25    Pinokio - Serial rysunkowy Org: "Pinocchio"
16:50    Piotruś Pan i piraci - Serial Org: "Peter Pan and the Pirates"
17:15    Denis rozrabiaka - Serial rysunkowy
17:40    Denis rozrabiaka - Serial rysunkowy

Discovery Civilisation
9:00    Siedem cudów starożytnego Egiptu Film dokumentalny
9:55    Niewyjaśnione historie Dokument
10:50    Wiek wojen Dokument
11:45    Pola bitew Dokument
12:40    Tajemnice starożytnych imperiów Dokument
13:35    Łowcy duchów Dokument
14:05    Wiek wojen Dokument
15:00    Siedem cudów starożytnego Egiptu Film dokumentalny
15:55    Niewyjaśnione historie Dokument
16:50    Wiek wojen Dokument
17:45    Pola bitew Dokument
18:40    Tajemnice starożytnych imperió Dokument
19:35    Łowcy duchów Dokument
20:05    Wiek wojen Dokument
21:00    Siedem cudów starożytnego Egiptu Film dokumentalny
21:55    Niewyjaśnione historie Dokument
22:50    Wiek wojen Dokument
23:45    Pola bitew Dokument
0:40    Tajemnice starożytnych imperiów Dokument
1:35    Łowcy duchów Dokument
2:05    Wiek wojen Dokument

Discovery Science
5:10    Spojrzenie w przyszłość Dokument
6:00    Lotnicze szaleństwo Dokument
6:25    Lotnicze szaleństwo Dokument
6:50    Podróż do wnętrza Ziemi Dokument
7:40    Kuchenna chemia Dokument
8:10    Na pokładzie kosmicznego promu Film dokumentalny
9:00    W sercu żywiołów Dokument
9:30    W sercu żywiołów Dokument
9:55    Jak to jest zrobione? Dokument
10:20    Jak to jest zrobione? Dokument
10:45    Jak to zbudowano? Dokument
11:10    Spojrzenie w przyszłość Dokument
12:00    Wielka niewiadoma Dokument
12:25    Podniebne wyścigi Dokument
12:50    Jak to jest zrobione? Dokument
13:15    Jak to jest zrobione? Dokument
13:40    Jak to zbudowano? Dokument
14:10    Wszechświat Nauka
15:00    W sercu żywiołów Dokument
15:30    W sercu żywiołów Dokument
15:55    Jak to jest zrobione? Dokument
16:20    Jak to jest zrobione? Dokument
16:45    Jak to zbudowano? Dokument
17:10    Spojrzenie w przyszłość Dokument
18:00    Niesamowite maszyny Dokument
18:50    Robotica Dokument
19:40    Jak to zbudowano? Dokument
20:10    Słoneczne imperium Dokument
21:00    Człowiek, który przetrwa wszystko Dokument
21:55    Robotica Dokument
22:45    Jak to zbudowano? Dokument
23:10    Prehistoryczny słoń Film dokumentalny
0:00    Niesamowite maszyny Dokument
0:50    Robotica Dokument
1:40    Jak to zbudowano? Dokument
2:10    Słoneczne imperium Dokument
3:00    Człowiek, który przetrwa wszystko Dokument
3:55    Robotica Dokument

Discovery Travel & Living
9:00    Wielkie projekty Dokument
9:55    Wielka wyprawa - Europa Wschodnia Dokument
10:20    Na szlaku Program krajoznawczy
10:50    Śnieżny patrol Program krajoznawczy
11:15    Śnieżny patrol Program krajoznawczy
11:45    Człowiek za burtą Dokument
12:10    Justin Hall Państwa i ludzie
12:40    Podróże na chybił trafił Turystyka
13:05    Koleje z dawnych lat Dokument
13:35    Klub wędkarski Buena Vista Informacje
14:05    Śnieżny patrol Program krajoznawczy
14:30    Śnieżny patrol Program krajoznawczy
15:00    Wielkie projekty Dokument
15:55    Wielka wyprawa - Europa Wschodnia Dokument
16:20    Na szlaku Program krajoznawczy
16:50    Śnieżny patrol Program krajoznawczy
17:15    Śnieżny patrol Program krajoznawczy
17:45    Człowiek za burtą Dokument
18:10    Justin Hall Państwa i ludzie
18:40    Podróże na chybił trafił Turystyka
19:05    Koleje z dawnych lat Dokument
19:35    Klub wędkarski Buena Vista Informacje
20:05    Śnieżny patrol Program krajoznawczy
20:30    Śnieżny patrol Program krajoznawczy
21:00    Wielkie projekty Dokument
21:55    Wielka wyprawa - Europa Wschodnia Dokument
22:20    Na szlaku Program krajoznawczy
22:50    Lonely planet: Wielkie miasta Portret miasta
23:45    Anthony Bourdain: Bez rezerwacji Dokument
0:40    Podróże na chybił trafił Turystyka
1:05    Koleje z dawnych lat Dokument
1:35    Klub wędkarski Buena Vista Informacje
2:05    Lonely planet: Wielkie miasta Portret miasta

Animal Planet
5:00    Policja dla zwierząt w Houston Zwierzęta
6:00    Niewiarygodne filmy o zwierzętach Zwierzęta
6:30    Młode i dzikie Zwierzęta
7:00    Rezydencja surykatek Zwierzęta
7:30    Dzika przyroda Afryki Zwierzęta
8:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata Zwierzęta
8:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata Zwierzęta
9:00    Na pomoc zwierzętom Zwierzęta
9:30    Na ratunek przyrodzie Zwierzęta
10:00    Na pomoc zwierzętom Australii Zwierzęta
10:30    Opiekunowie Zwierzęta
11:00    Weterynarze z Abu Dhabi Zwierzęta
11:30    Pogotowie dla zwierząt Zwierzęta
12:00    Policja dla zwierząt w Detroit Zwierzęta
13:00    Dziennik z życia wielkich kotów Zwierzęta
13:30    Dzika przyroda Afryki Zwierzęta
14:00    Zabójcze mrówki Zwierzęta
15:00    Ekstremalne zwierzęta Zwierzęta
16:00    Łowca krokodyli Zwierzęta
17:00    Policja dla zwierząt w Detroit Zwierzęta
18:00    Raport Animal Planet Zwierzęta
18:30    Na pomoc zwierzętom Zwierzęta
19:00    Dziennik z życia wielkich kotów Zwierzęta
19:30    Dzika przyroda Afryki Zwierzęta
20:00    Dzika przyroda z Nickiem Bakerem Zwierzęta
20:30    Życie w gromadzie Zwierzęta
21:00    Życie ssaków Zwierzęta
22:00    Policja dla zwierząt w Houston Zwierzęta
23:00    Na pomoc zwierzętom Zwierzęta
23:30    Małpi biznes Zwierzęta
0:00    Pogotowie dla zwierząt Zwierzęta
0:30    Weterynaria przyszłości Zwierzęta
1:00    Na pomoc zwierzętom Australii Zwierzęta
1:30    Na ratunek Zwierzęta
2:00    Dzika przyroda z Nickiem Bakerem Zwierzęta
2:30    Życie w gromadzie Zwierzęta
3:00    Życie ssaków Zwierzęta

Travel Channel
8:00    Sięgając po horyzont Turystyka
9:00    Nie zapomnij paszportu Turystyka
10:00    Smak Kalifornii Turystyka
10:30    Travel 2007 Turystyka
11:00    Obieżyświat Turystyka
12:00    Wszerz i wzdłuż Turystyka
12:30    Bazar Turystyka
13:00    Świat Graingera Turystyka
14:00    Sięgając po horyzont Turystyka
15:00    Obieżyświat Turystyka
16:00    Podróże marzeń Turystyka
16:30    Opowieści Turystyka
17:00    Wszerz i wzdłuż Turystyka
17:30    Wszerz i wzdłuż Turystyka
18:00    Obieżyświat Dokument
19:00    Karkołomne przygody Turystyka
20:00    Śródziemnomorskie wędrówki Turystyka
20:30    Opowieści Turystyka
21:00    Świat Graingera Turystyka
22:00    Obieżyświat Turystyka
23:00    Przewodnik turystyczny Turystyka
23:30    Wszerz i wzdłuż Turystyka
0:00    Obieżyświat Dokument
1:00    Obieżyświat Turystyka

4fun TV
6:00    4fun.hits - Muzyka
7:00    Teraz.pl - Notowanie polskich hitów
8:00    Parszywe pozycje - Muzyka
9:00    4fun.hits.new - Muzyka
10:00    4fun.hits - Muzyka
11:00    4fun'rocks - Muzyka
12:00    Teraz.pl - Notowanie polskich hitów
13:00    4fun.hits - Muzyka
14:00    Parszywe pozycje - Muzyka
15:00    Kartony - Rozrywka
16:00    4fun'rocks - Muzyka
17:00    4fun.hits - Muzyka
18:00    Skręć coś - Rozrywka
20:00    Kartony - Rozrywka
21:00    4fun.hiphop - Muzyka
22:00    4fun'rocks - Muzyka
23:00    Kartony - Rozrywka
0:00    4fun'ocka - Muzyka
3:00    4fun.chill - Muzyka

MTV Polska
6:00    Starter Muzyka
9:00    Odliczanka MTV Muzyka
10:00    One Bad Trip Rozrywka
14:00    MTV No 1 Hits Muzyka
14:30    MTV Maxxx Hits Muzyka
15:30    Klasa MTV Rozrywka
16:00    Pimp My Ride Informacje
16:30    Penetratorzy Rozrywka
17:00    Date my mom Rozrywka
17:30    Road Rules Reality show
18:30    Najlepszy z najlepszych Reality show
19:00    Re-kreacje Moda
19:30    MTV No 1 Hits Muzyka
20:00    MTV Kontra Muzyka
21:00    Laguna Beach Reality show
21:30    Moja własna gwiazda Rozrywka
22:00    Miłość jest ślepa Rozrywka
22:30    Chcę mieć znaną twarz Program dokumentalny
23:00    MTV Rocks Muzyka
0:00    Downtown Serial rysunkowy
0:30    Celebrity Death Match Rozrywka
1:00    Bezsenność z MTV Muzyka

VH1 Polska
6:00    Espresso Muzyka
10:00    VH1 Greatest Hits Muzyka
11:00    All Access Muzyka
12:00    Best of charts Muzyka
13:00    So 80's Muzyka
13:30    Smells like 90's Muzyka
14:00    3 z 1 Muzyka
14:30    VH1 Hits Muzyka
15:00    Data Videos Sztuka video
16:00    Pop lista Muzyka
17:00    Smells like 90's Muzyka
18:00    Polonez Muzyka
19:00    Na temat Muzyka
20:00    Supergrupa Muzyka
21:00    Videografia Beastie Boys Muzyka
21:30    Greatest Hits Muzyka
22:30    Rock Hits Rock + Pop
23:30    Beavis i Butthead Serial rysunkowy
0:00    Chill Out Muzyka
1:00    VH1 Hits Muzyka

VIVA Polska
6:00    Planet VIVA - Najnowsze hity
9:30    O Co Kaman Short - Językowa zabawa z teledyskami
9:40    Planet VIVA - Najnowsze hity
10:30    Tom Kultury - Program kulturalny
10:40    Planet VIVA - Najnowsze hity
11:00    Kocha, nie kocha - Muzyka
11:30    Parot - Muzyka
12:00    Zajefajnick - Muzyka
12:30    Rendez-Vous - Rozrywka
12:40    Kocha, nie kocha - Muzyka
13:00    Parot - Muzyka
13:30    Sobotwór - Muzyka
14:00    Tom Kultury - Program kulturalny
14:10    O Co Kaman - Językowa zabawa z teledyskami
15:00    In & Out - Nowinki ze świata show biznesu
15:50    Tom Kultury - Program kulturalny
16:00    VIVAMAT - Muzyka
17:00    Net Charts - Lista dziesięciu najnowszych teledysków
17:50    Rendez-Vous - Rozrywka
18:00    Big In America - Droga do sławy zespołu US5
18:30    Sobotwór - Muzyka
19:00    Kocha, nie kocha - Muzyka
19:30    Zajefajnick - Muzyka
19:50    Tom Kultury - Program kulturalny
20:00    Personality - Życiorys gwiazdy w teledyskach
21:00    Planet VIVA - Najnowsze hity
21:30    O Co Kaman Short - Językowa zabawa z teledyskami
21:40    Planet VIVA - Najnowsze hity
22:00    Streetcharts - Miejska lista przebojów
22:50    Rendez-Vous - Rozrywka
23:00    Kocha, nie kocha Extreme - Muzyka
23:30    Parot Extreme - Muzyka
0:00    Hitbuster - Wieczorne teledyski
1:00    Nightrider - Teledyski dla nocnych marków

MTV Deutsch
6:00    Kickstart - Der MTV-Wecker
9:00    Hot Music - Clip-Show
12:00    Laguna Beach - Inne
13:00    MTV Noise - Rock + Pop
14:15    8th & Ocean - Rozrywka
15:15    MTV Made - Rock + Pop
16:10    Newsmag - Wiadomości
16:20    Total Request Live - Aktuelle News aus der Welt des Glitters und Glamours
17:20    MTV Newstracks - Rock + Pop
18:00    MTV Next - Dating-Show
19:00    Pimp My Ride - Rozrywka
19:30    Game One - Gameshow
20:00    Newsmag - Wiadomości
20:10    MTV Noise - Rock + Pop
21:00    Celebrity Deathmatch - Knetanimation
21:30    American Dad - Star Trek
22:00    South Park - Serial rysunkowy
22:30    Where My Dogs At? - Rozrywka
23:00    Newsmag - Wiadomości
23:10    MTV Rockzone - Rozrywka
0:00    South Park - Serial rysunkowy
0:30    Drawn Together - Captain Hero's Marriage Pact
1:00    Night Videos - Surprise-Clip-Mix

TVN Gra
8:00    Music Chat Rozrywka
9:00    Telesklep Program reklamowy
11:10    Graj o raj Rozrywka
11:40    Święty Walenty rozdaje prezenty! Rozrywka
11:45    Strażnik kasy Rozrywka
12:45    Święty Walenty rozdaje prezenty! Rozrywka
12:50    Strażnik kasy Rozrywka
14:30    Telesklep Program reklamowy
15:30    Rozbij bank Rozrywka
17:00    Kasa gra Rozrywka
18:55    Święty Walenty rozdaje prezenty! Rozrywka
19:00    Strażnik kasy Rozrywka
20:00    Seans filmowy Rozrywka
22:00    Wieczorne igraszki Rozrywka
0:00    Music Chat Rozrywka
0:30    Program erotyczny Erotyka
2:30    SerwisMania Rozrywka

Fashion TV
6:00    Stroje plażowe - Moda
6:30    First Face - Moda
6:45    Fotografowie mody - Moda
7:00    Wydarzenia ze świata mody - Moda
7:30    Tendencje w modzie - Moda
7:45    Moda i film - Moda
7:55    F People - Moda
8:00    Tygodnie mody - Moda
8:30    First Face - Moda
8:45    Moda i sport - Moda
8:55    F People - Moda
9:00    Projektanci mody - Moda
9:30    Moda i film - Moda
9:45    Tendencje w modzie - Moda
9:55    F People - Moda
10:00    Tygodnie mody - Moda
10:30    Fotografowie mody - Moda
10:55    F People - Moda
11:00    Fryzury i makijaże - Moda
11:30    Projektanci mody - Moda
11:55    F People - Moda
12:00    Tygodnie mody - Moda
12:30    Fryzury i makijaże - Moda
12:45    Modelki - Moda
12:55    F People - Moda
13:00    Projektanci mody - Moda
13:30    Wydarzenia ze świata mody - Moda
13:55    F People - Moda
14:00    Tygodnie mody - Moda
14:30    Fotografowie mody - Moda
14:55    F People - Moda
15:00    Tygodnie mody - Moda
15:30    Moda dookoła świata - Moda
15:55    F People - Moda
16:00    Nagrody Model Awards - Moda
16:30    Modelki - Moda
16:55    F People - Moda
17:00    Projektanci mody - Moda
17:30    First Face - Moda
17:55    F People - Moda
18:00    Moda i film - Moda
18:30    Przeznaczenie mody - Moda
18:55    F People - Moda
19:00    Tygodnie mody - Moda
19:30    First Face - Moda
19:45    Modelki - Moda
19:55    F People - Moda
20:00    Tygodnie mody - Moda
20:30    Bielizna - Moda
20:45    Fotografowie mody - Moda
20:55    F People - Moda
21:00    Tygodnie mody - Moda
21:30    Przeznaczenie mody - Moda
21:45    Tendencje w modzie - Moda
21:55    F People - Moda
22:00    Wydarzenia ze świata mody - Moda
22:30    Modelki - Moda
22:45    Stroje plażowe - Moda
22:55    F People - Moda
23:00    Tendencje w modzie - Moda
23:30    Fotografowie mody - Moda
23:55    F Party - Moda
0:00    Midnight Hot - Moda
0:50    F Party - Moda
1:00    F Floor - Moda
1:30    Fotografowie mody - Moda
1:45    Stroje plażowe - Moda
1:55    F Party - Moda
2:00    F Hot - Moda
2:30    Tygodnie mody - Moda
2:55    F Party - Moda
3:00    Bielizna - Moda
3:30    First Face - Moda
3:55    F Party - Moda

TVN Style
6:00    Wf Fitness
7:15    Maja w ogrodzie Magazyn poradnikowy
7:30    Bądź zdrowa! Magazyn poradnikowy
8:00    Salon piękności Informacje
8:30    Co za tydzień Informacje
9:00    Lekcja stylu Informacje
9:30    I ty możesz mieć Superdziecko Informacje
10:00    Nigella gryzie Informacje
10:30    Mamo już jestem Informacje
11:00    Biografie Film dokumentalny
12:00    Miasto kobiet Rozmowa
13:00    Martha Stewart Living. Kuchnia Marty 6. Magazyn poradnikowy
13:30    Bądź zdrowa! Magazyn poradnikowy
14:00    Kto tu teraz rządzi Serial dokumentalny
14:30    Mamo już jestem Informacje
15:00    Co za tydzień Informacje
15:30    Notes kulinarny Informacje
16:00    Telewizja od kuchni Reportaż
16:30    Lekcja stylu Informacje
17:00    Miasto kobiet - The Best Of 2006 Rozmowa
17:30    Zaklinacze wnętrz Magazyn poradnikowy
18:00    Martha Stewart Living. Kuchnia Marty 6. Magazyn poradnikowy
18:30    Kto tu teraz rządzi Serial dokumentalny
19:15    I ty możesz mieć Superdziecko Informacje
19:45    Magiel towarzyski Program kulturalny
20:15    Bądź zdrowa! Magazyn poradnikowy
20:45    Notes kulinarny Informacje
21:15    Lekcja stylu Informacje
22:00    Salon piękności Informacje
22:30    Miasto kobiet Rozmowa
23:30    Jak się nie ubierać? Magazyn poradnikowy
0:30    Biografie Film dokumentalny
1:30    Mamo już jestem Informacje
2:00    Młodsza, piękniejsza, szczęśliwsza Reality show
2:30    Ona czyli ja Reportaż
3:00    Co za tydzień Informacje
3:30    Multikino Program kulturalny

Zone Club
5:00    E-miłość Informacje
5:30    Złota rączka Informacje
6:00    Szkoła jogi Gimnastyka
6:25    Ćwiczenia na Karaibach Fitness
6:55    Sobota w kuchni Informacje
7:20    Alternatywne style życia Medycyna alternatywna
7:45    Przyjęcia specjalne Informacje
8:10    Design Challenge Architektura
8:35    Ekstremalne metamorfozy Lifestyle
9:35    Zmieniamy lokal Lifestyle
10:00    Zmieniamy lokal Lifestyle
10:25    Terapia szokowa Lifestyle
10:55    Design Challenge Architektura
11:25    Strażnicy mody Moda
11:55    Dom mody Moda
12:25    Mama na pełny etat Lifestyle
12:55    Na ślubnym kobiercu Reality show
13:20    Na ślubnym kobiercu Reality show
13:45    Sobota w kuchni Informacje
14:10    Tajemnice ogrodów Rośliny
14:35    Poradnik Tany Byron Psychologia
15:30    Zmieniamy lokal Lifestyle
16:00    Zmieniamy lokal Lifestyle
16:30    Terapia szokowa Lifestyle
17:00    Przez żołądek do zdrowia Informacje
17:30    Udawacze Rozrywka
18:30    Modny świat Moda
19:00    Udawacze Rozrywka
20:00    Udawacze Rozrywka
21:00    Ekstremalne metamorfozy Lifestyle
22:00    Potyczki Jerry'ego Springera Talkshow
22:50    Potyczki Jerry'ego Springera Talkshow
23:40    Porozmawiajmy o seksie Seksualność
0:30    Udawacze Rozrywka
1:20    Potyczki Jerry'ego Springera Talkshow
2:05    Sekstaza Erotyka
3:00    Nauka o seksieDokument

Polsat Zdrowie i Uroda
7:00    Telemarket Program reklamowy
7:15    Prosto do Europy Poradnik medyczny
7:30    Fitness wokół nas Fitness
7:45    Między wschodem a zachodem Program edukacyjny
8:15    Doniesienia medyczne Magazyn medyczny
8:30    Post scriptum Program kulturalny
8:45    Daleko od noszy Serial komediowy
9:15    Zobacz więcej Inne
9:30    Być pięknym Moda
10:00    Tai-chi dla zajętych Gimnastyka
10:30    Nerki - filtr życia Magazyn medyczny
10:45    Rodzina zastępcza plus Serial komediowy
11:30    Doniesienia medyczne Magazyn medyczny
11:45    Telemarket Program reklamowy
12:00    Zerwane więzi Talkshow
12:45    Chirurgia przyszłości Magazyn medyczny
13:40    Wyprawa do wnętrza ciała Film dokumentalny
14:30    Młodzi naukowcy - scope Program edukacyjny
15:00    Fitness wokół nas Fitness
15:15    Jesteśmy Informacje
15:45    Między wschodem a zachodem Program edukacyjny
16:15    Doniesienia medyczne Magazyn medyczny
16:30    Post scriptum Program kulturalny
16:45    Operacje Reportaż
17:45    Blok operacyjny Zdrowie i medycyna
18:15    Żeński rozmiar Talkshow
18:45    Domowa kawiarenka Informacje
19:15    Daleko od noszy Serial komediowy
19:45    Zerwane więzi Talkshow
20:30    Rodzina zastępcza plus Serial komediowy
21:15    Chcę być piękna Reality show
22:00    Chcę być piękna i nie tylko Lifestyle
22:30    Warto wiedzieć Informacje
22:45    Doniesienia medyczne Magazyn medyczny
23:00    Post scriptum Program kulturalny
23:15    Do czego służy seks? Film dokumentalny
0:00    Nasze dzieci Talkshow
0:45    Telemarket Program reklamowy
1:00    Telemarket Program reklamowy

Kuchnia TV
7:00    Telesprzedaż Program reklamowy
7:30    Martha Talkshow
8:15    Telesprzedaż Program reklamowy
8:50    Przekręty Jamiego Olivera  Informacje
9:25    Szkoła gotowania Delii Smith Informacje
10:00    Na słodko Informacje
10:30    Antonio Carluccio ucztuje w południowej Italii Informacje
11:00    Kylie Kwong - gotowanie z sercem Informacje
11:30    Telesprzedaż Program reklamowy
12:00    Martha Talkshow
12:45    Telesprzedaż Program reklamowy
13:20    Na słodko Informacje
13:45    Para w kuchni Informacje
14:15    Słodki drań Informacje
14:45    Na słodko Informacje
15:15    Kylie Kwong - gotowanie z sercem Informacje
15:45    Szkoła gotowania Delii Smith Informacje
16:20    Na słodko Informacje
16:55    Przysmaki Jamesa Martina Informacje
17:30    Przekręty Jamiego Olivera Informacje
18:00    Martha Talkshow
18:50    Antonio Carluccio ucztuje w południowej Italii Informacje
19:25    Morska odyseja Ricka Steina Dokument
20:00    Otwarcie wkrótce Dokument
20:30    Godiva Serial obyczajowy
21:25    Nancy Lam Informacje
22:00    Przysmaki Jamesa Martina Informacje
22:30    Przekręty Jamiego Olivera Informacje
23:00    Morska odyseja Ricka Steina Dokument
23:30    Martha Talkshow
0:15    Telesprzedaż Program reklamowy
1:15    Szkoła gotowania Delii Smith Informacje
1:45    Przekręty Jamiego Olivera Informacje
2:15    Na słodko Informacje
2:45    Nancy Lam Informacje
3:15    Szkoła gotowania Delii Smith Informacje

TVN Turbo
6:00    Czas tuningu Informacje
6:30    Mango Program reklamowy
8:00    Samochód - magazyn każdego kierowcy Informacje
8:30    Toolbox Magazyn poradnikowy
9:00    Zakup kontrolowany Informacje
10:00    Rentgen 2.0 Informacje
10:30    Monster Garage Informacje
11:30    Monster Jam Informacje
12:00    Karambol Informacje
12:30    Czas tuningu Informacje
13:00    Vroom Vroom Informacje
14:00    Monster House Magazyn poradnikowy
15:00    The Car Show Informacje
15:30    Automundial Informacje
16:00    Motorwizja Informacje
16:30    Rentgen 2.0 Informacje
17:00    Monster Jam Informacje
17:30    Raport Turbo Informacje
17:40    Top Gear Informacje
18:40    Toolbox Magazyn poradnikowy
19:10    Czas tuningu Informacje
19:40    Raport Turbo Informacje
19:50    De Lux 8 minut Informacje
20:00    Motorwizja Informacje
20:30    Automaniak max Informacje
21:00    Raport Turbo Informacje
21:10    Automundial Informacje
21:40    Uwaga! Pirat! Informacje
22:10    Top Gear Informacje
22:40    Raport Turbo Informacje
23:20    De Lux 8 minut Informacje
23:30    Turbo erotyk Erotyka
0:00    Turbo erotyk Erotyka
0:30    Call TV Rozrywka
1:30    Mango Program reklamowy
2:30    The Car Show Informacje
3:00    Gadżet Magazyn poradnikowy
3:30    Samochód - magazyn każdego kierowcy Informacje

TV Biznes
6:55    Biznes dzisiaj Informacje
7:15    Podsumowanie sesji na GPW Informacje
7:30    Biznes dzisiaj Informacje
7:45    Nie daj się fiskusowi Magazyn poradnikowy
7:55    Biznes dzisiaj Informacje
8:10    Przegląd prasy krajowej Informacje
8:15    Studio biznes - gość Informacje
8:30    Biznes dzisiaj Informacje
8:40    Przegląd prasy krajowej Informacje
8:45    Studio biznes - gość Informacje
8:55    Biznes dzisiaj Informacje
9:12    Waluty - komentarz Informacje
9:20    Studio biznes - gość Informacje
9:30    Biznes dzisiaj Informacje
9:45    Przegląd prasy krajowej Informacje
9:55    Biznes dzisiaj Informacje
10:10    W drodze na listę Informacje
10:30    Biznes dzisiaj Informacje
10:45    Studio biznes - gość Informacje
10:55    Biznes dzisiaj Informacje
11:10    Autofocus Informacje
11:30    Biznes dzisiaj Informacje
11:45    Studio biznes - gość Informacje
11:55    Biznes dzisiaj Informacje
12:10    Style i biznes Informacje
12:30    Biznes dzisiaj Informacje
12:45    Studio biznes - gość Informacje
12:55    Biznes dzisiaj Informacje
13:10    Indeks 7 Informacje
13:30    Biznes dzisiaj Informacje
13:45    Studio biznes - gość Informacje
13:55    Biznes dzisiaj Informacje
14:10    Eurolinia Informacje
14:30    Biznes dzisiaj Informacje
14:45    Studio biznes - gość Informacje
14:55    Biznes dzisiaj Informacje
15:10    e-Biznes Magazyn poradnikowy
15:30    Biznes dzisiaj Informacje
15:45    Studio biznes - gość Informacje
15:55    Biznes dzisiaj Informacje
16:10    Auto zwiad Informacje
16:30    Biznes dzisiaj Informacje
16:45    Studio biznes - gość Informacje
16:55    Biznes dzisiaj Informacje
17:15    Studio biznes - gość Informacje
17:30    Biznes dzisiaj Informacje
17:45    Podsumowanie sesji na GPW Informacje
17:55    Biznes dzisiaj Informacje
18:15    Magazyn jeździecki Jeździectwo
18:30    Biznes dzisiaj Informacje
18:40    Studio biznes - gość Informacje
18:55    Biznes dzisiaj Informacje
19:15    Style i biznes Informacje
19:30    Biznes dzisiaj Informacje
19:40    Studio biznes - gość Informacje
19:55    Biznes dzisiaj Informacje
20:15    Pociąg do biznesu Informacje
20:30    Biznes dzisiaj Informacje
20:40    Studio biznes - gość Informacje
20:55    Biznes dzisiaj Informacje
21:15    Partnerski bank Informacje
21:30    Biznes dzisiaj Informacje
21:40    Studio biznes - gość Informacje
21:55    Biznes dzisiaj Informacje
22:15    W 600 sekund dookoła świata Informacje
22:30    Biznes dzisiaj Informacje
22:40    Podsumowanie sesji na GPW Informacje
22:55    Biznes dzisiaj Informacje
23:15    Sektory, wektory, trendy Informacje
23:30    Biznes dzisiaj Informacje
23:40    Studio biznes - gość Informacje
23:55    Biznes dzisiaj Informacje
0:15    Studio biznes - gość Informacje
0:30    Biznes dzisiaj Informacje
0:40    Studio biznes - gość Informacje
1:00    City TV Informacje

Polonia 1
6:35    Królewna Śnieżka - Film animowany
7:40    Helena i chłopcy - Serial odc. 33/80; Org: "Helene et garçon". Reżyseria: Jacques Samyn (Francja 1992)
8:10    Top shop - Program reklamowy
19:00    Namiętności - Telenowela odc. 71/160; Org: "Pasiones". Reżyseria: Juan David Elisetche, Lito de Filippis (Argentyna 1988)
19:50    Rozgrywki wyższych sfer - Telenowela odc. 178; Org: "Lotte di Classe". Reżyseria: Martin Clutet (Argentyna)
20:20    Bank samotnych serc - Informacje
20:35    Zabij albo zgiń - Western Org: "Uccidi o muori". Reżyseria: Tanio Boccia (Włochy 1967)
22:15    Ziamie Toskańskie - Dokument
22:45    Zaniedbana Mężatka - Erotyka
23:00    Polskie foki - Erotyka
23:35    Maksymalne perwersje - Erotyka
23:40    News - Erotyka
23:45    Night Shop - Erotyka
23:55    Amore TV - Erotyka
0:10    6 na 9 - Erotyka
0:30    Kasia i Ania - Erotyka
0:45    Reflex - Erotyka
0:55    Erotyczna giełda - Erotyka
1:05    Ogłoszeniatowarzyskie.pl - Erotyka
1:15    Foki Ewa - Erotyka
1:30    Zaniedbana Mężatka - Erotyka
1:50    Night Shop - Erotyka
2:00    Polskie foki - Erotyka
2:15    Night Shop - Erotyka
2:30    Oferty towarzyskie - Erotyka
2:45    Sex Hotel - Erotyka
3:00    Night Shop - Erotyka

TMT
5:00    Bajeczna pora Dla dzieci
8:00    Muzyczne pobudzenie Muzyka
8:15    Poranna gimnastyka Gimnastyka
8:45    Muzyczne pobudzenie Muzyka
9:00    Telezakupy Program reklamowy
10:00    Autoklub Informacje
10:30    V6 Informacje
11:00    Arm Power Magazyn sportowy
11:30    Strefa walki Magazyn sportowy
12:00    Bajeczna pora Dla dzieci
15:00    Eskapady TMT: Polskie szlaki Informacje
16:00    Eskapady TMT: Dalekie podróże Informacje
17:00    Hobbissimo: Kuchnia smaku Informacje
17:30    Dom i ogród: Twoje wnętrze Informacje
18:00    Pory roku Magazyn poradnikowy
18:15    W dobrej formie: Kwadrans zdrowia i urody Informacje
18:30    Rapa Informacje
19:00    Hit & Bit: TMT Klip Muzyka
20:00    TMT nocą: Muzyczny salon 2 Rozrywka
20:30    Hit & Bit: TMT Klip Muzyka
21:00    W telesieci Informacje
23:00    Filmy animowane dla dorosłych Film animowany
23:30    TMT nocą: Muzyczny salon 2 Rozrywka
0:00    Z archiwum TMT: Noc z TMT Rozrywka
1:00    Nocne klipy Rozrywka
1:30    TMT nocą: Jesteśmy z tej samej gliny Informacje
2:00    Telezakupy Program reklamowy
3:00    Muzyczny Trance Vision Muzyka

Edusat
5:15    Nauka o państwie Program edukacyjny
6:00    Pasmo sportowe Relacja
7:25    Pasmo sportowe Relacja
7:57    Program dnia Zapowiedź programu
8:00    Wprowadzenie do pedagogiki Program edukacyjny
8:45    Informacja o studiach podyplomowych wydziału pedagogicznego WSSE Program edukacyjny
9:00    Wprowadzenie do pedagogiki Program edukacyjny
9:45    Prosto z winnicy Informacje
10:10    Historia wychowania Program edukacyjny
11:00    Historia wychowania Program edukacyjny
11:45    Podróż do Indii Program krajoznawczy
12:30    Program dnia Zapowiedź programu
12:35    Wprowadzenie do socjologii Program edukacyjny
13:20    Wprowadzenie do socjologii Program edukacyjny
14:05    Mieszkać z wyobraźnią Informacje
14:25    Informacja o studiach licencjackich WSSE Program edukacyjny
14:35    Nauka o państwie Program edukacyjny
15:25    Nauka o państwie Program edukacyjny
16:10    Salon naukowy Program edukacyjny
16:40    Program dnia Zapowiedź programu
16:45    Informacja o kursie "Akademia Mikrorachunkowości" WSSE Program edukacyjny
17:00    Mikroekonomia Program edukacyjny
17:50    Mikroekonomia Program edukacyjny
18:40    Dokąd zmierza świat Program edukacyjny
19:10    Informacja o studiach podyplomowych wydziału ekonomicznego WSSE Program edukacyjny
19:25    Nauka o państwie Program edukacyjny
20:20    Informacja o studiach licencjackich WSSE Program edukacyjny
20:25    Nauka o państwie Program edukacyjny
21:20    Informacja o studiach podyplomowych wydziału pedagogicznego WSSE Program edukacyjny
21:25    Program dnia Zapowiedź programu
21:30    Pasmo sportowe Relacja
23:30    Filozofia Program edukacyjny
0:20    Wprowadzenie do pedagogiki Program edukacyjny
1:10    Wprowadzenie do pedagogiki Program edukacyjny
2:00    Historia wychowania Program edukacyjny
2:50    Historia wychowania Program edukacyjny
3:35    Wprowadzenie do socjologii Program edukacyjny

iTVN
5:35    Smak życia - Telenowela odc. 89; (Włochy)
6:25    Uwaga! - Informacje
6:45    Wydanie drugie poprawione - odc. 1/25
7:10    Pascal: po prostu gotuj - odc. 1
7:35    Co za tydzień - Informacje
8:00    Sędzia Anna Maria Wesołowska - odc. 85/116
8:45    Rozmowy w toku - Talkshow
9:40    W-11 wydział śledczy - odc. 93; Reżyseria: Jacek Januszyk (Polska 2007)
10:15    Na Wspólnej - Serial obyczajowy odc. 740; Reżyseria: Jacek Filipiak (Polska 2007)
10:40    Pokój z widokiem - odc. 2
10:55    Rozmowy niekontrolowane - odc. 3
11:40    Wydanie drugie poprawione - odc. 1/25
12:00    Serwis informacyjny TVN24 - Wiadomości
12:15    Firma - Informacje
12:40    Sekrety i skarby III Rzeszy - odc. 2/10
13:05    Zielone drzwi - Informacje
13:30    Sędzia Anna Maria Wesołowska - odc. 85/116
14:15    Rozmowy w toku - Talkshow
15:10    Pod wiatr - Serial obyczajowy odc. 44
16:00    Fakty popołudniowe - Wiadomości
16:15    Uwaga! - Informacje
16:35    Sędzia Anna Maria Wesołowska -  odc. 86/116
17:20    Smak życia - Telenowela odc. 90; (Włochy)
18:05    Rozmowy w toku - Talkshow
19:00    Fakty - Wiadomości
19:30    Sport - Wiadomości
19:40    Pogoda - Pogoda
19:50    Uwaga! - Informacje
20:10    W-11 wydział śledczy -  odc. 94; Reżyseria: Jacek Januszyk (Polska 2007)
20:45    Na Wspólnej - Serial obyczajowy odc. 741; Reżyseria: Urszula Urbaniak (Polska 2007)
21:10    Czas miłości - Serial obyczajowy odc. 19/24; (Włochy) Org: "Le Stagioni del cuore"
22:05    Teraz my! - odc. 18
22:45    Porwanie Soffiantiniego - Serial (Włochy)
0:20    Pascal Express - odc. 43
0:25    Pascal Express - odc. 44
0:30    Smak życia - Telenowela odc. 90; (Włochy)
1:20    Sędzia Anna Maria Wesołowska - odc. 86/116
2:05    W-11 wydział śledczy - Serial odc. 94; Reżyseria: Jacek Januszyk (Polska 2007)
2:40    Na Wspólnej - Serial obyczajowy odc. 741; Reżyseria: Urszula Urbaniak (Polska 2007)
3:05    Rozmowy w toku - Talkshow

BBC Prime
5:00    Garden Challenge Lifestyle
5:30    Balamory Program dla dzieci
5:50    Tweenies Program dla dzieci
6:10    Fimbles Program dla dzieci
6:30    Tikkabilla Program dla dzieci
7:00    Teletubbies Program dla dzieci
7:25    Yoho Ahoy Program dla dzieci
7:30    Balamory Program dla dzieci
7:50    Tweenies Program dla dzieci
8:10    Fimbles Program dla dzieci
8:30    Big Strong Boys Jak mieszkać
9:00    Location, Location, Location Lifestyle
9:30    Masterchef Goes Large Jedzenie i picie
10:00    Diet Trials Zdrowie i medycyna
10:30    Garden Challenge Lifestyle
11:00    Escape to the Country Lifestyle
11:45    The Weakest Link Rozrywka
12:30    Open All Hours Serial komediowy
13:00    My Family Rozrywka
13:30    As Time Goes By Serial komediowy
14:00    Hetty Wainthropp Investigates Serial
15:00    Holby City Serial
16:00    Big Strong Boys Jak mieszkać
16:30    What Not to Wear Moda
17:00    Cash in the Attic Lifestyle
18:00    My Family Rozrywka
18:30    As Time Goes By Serial komediowy
19:00    Masterchef Goes Large Jedzenie i picie
19:30    Diet Trials Zdrowie i medycyna
20:00    Cutting It Serial
21:00    Silent Witness Serial kryminalny
22:00    Absolutely Fabulous Serial komediowy
22:30    The Catherine Tate Show Serial komediowy
23:00    Cutting It Serial
0:00    Open All Hours Serial komediowy
0:30    Silent Witness Serial kryminalny
1:30    My Family Rozrywka
2:00    As Time Goes By Serial komediowy
2:30    Eastenders Serial
3:00    Cutting It Serial

Nova
5:10    Novashopping Informacje
5:25    Novashopping Informacje
5:59    Śniadanie z Novą Informacje
8:30    Straż przybrzeżnaSerial przygodowy
9:25    Grunt to rodzinka II Komedia
10:55    Lenssen & Partners Serial kryminalny
11:25    Murder, She Wrote Serial kryminalny
12:15    Amor de mis amores Telenowela
13:10    Gliniarz i prokurator Serial kryminalny
14:00    J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Serial sensacyjny
14:50    Świat według Bundych Serial komediowy
15:20    Kochane kłopoty Serial obyczajowy
16:10    Léa Parker Serial kryminalny
17:05    Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar Serial sensacyjny
17:55    Kobra - oddział specjalny Serial sensacyjny
18:45    Ulice Serial obyczajowy
19:30    Wiadomości Wiadomości
20:00    Postrzyżyny Komedia
21:45    Na własne oczy Informacje
22:50    Nocny kurs Serial sensacyjny
23:45    Cień anioła Serial fantastyczny
0:30    Miłowanie Film dokumentalny
0:55    Novashopping Informacje
1:30    Łatwa wygrana Teleturniej
2:25    Do-re-mi Show
3:35    Westenwind Serial obyczajowy

RTL 2
5:15    Eine starke Familie - Der Umwelt zuliebe / Unter Männern; Orig: "Step by Step". Regie: Joel Zwick (USA 1997)
5:55    Cosby - "Dinner mit Methusalem / Der Härtetest" (12/96); (USA 1997)
6:50    Infomercial - Program reklamowy
9:00    Frauentausch - Zehn Tage mit einer fremden Familie leben
11:00    Die Superhausfrau - Tipps von Profis
11:30    Die Hammer-Soap - Heimwerker im Glück (12)
12:40    Jackie Chan Adventures - Dumm gelaufen!; Regie: John Rogers (USA 2004)
13:05    Xiaolin Showdown - "In den Fängen von Wuya" (15/39); (USA 2003)
13:35    Pokito - Kindersendung
13:40    Pokémon - Ärger mit Lorblatt; (J/USA 1997)
14:10    Pokémon - Natu mit dem Zukunftsblick; (J/USA 1997)
14:35    Yu-Gi-Oh! - "Der wahre König" (11); Orig: "Yugio". Regie: Kunihisa Sugishima (J 2004)
15:00    Pokito - Kindersendung
15:10    One Piece - Die Unzertrennlichen; Regie: Konosuke Uda (J 2005)
15:40    Naruto - Sonderbericht: Live aus dem Wald des Schreckens; Regie: Hayato Date, Jeff Nimoy (J 2002)
17:00    Eine starke Familie - Der reine Wahnsinn / Heimliche Küsse; Orig: "Step by Step". Regie: Patrick Duffy (USA 1997)
18:00    Still Standing - Good Cop - Bad Cop / Sport ist Mord; Regie: Andrew D. Weyman (USA 2002)
19:00    Immer wieder Jim - Ein Kostüm für Kyle / Wenn der Vater mit der Tochter ...; Orig: "According to Jim". Regie: Philip Charles MacKenzie (USA 2004)
20:00    RTL II News - Wiadomości
20:15    Stargate SG-1 - Das verschwundene Stargate; Regie: Peter DeLuise (USA 2006)
21:10    24 - Tag 5 - "13:00-14:00 Uhr / 14:00-15:00 Uhr / 15:00-16:00 Uhr" (3); Orig: "24". Regie: Brad Turner (USA 2005)
23:55    RTL II News - Wiadomości
0:05    Forbidden TV - Dauerwerbesendung
0:05    Stargate SG-1 - Das Opfer; Regie: Martin Wood (USA 2001)
1:00    Mutant X - Der Mutant aus dem Nichts / Der Lohn der Sünde / Der Parasit / Die Saat des Bösen; Regie: Philip David Segal (CDN/USA 2003)

Kabel 1
5:00    Kinotipp Film i teatr
5:20    Jede Menge Familie Sitcom
5:45    Jede Menge Familie Sitcom
6:05    Alle unter einem Dach Sitcom
6:35    Bill Cosby Show Sitcom
7:10    Chaos City Sitcom
7:35    Infomercials Program reklamowy
8:35    Abenteuer Alltag Społeczeństwo
9:10    Abenteuer Leben Informacje
9:10    Teletip Shop Program reklamowy
9:40    Unsere kleine Farm Saga
10:35    Quiz-Taxi Teleturniej
11:05    Alle lieben Raymond Sitcom
11:35    Alle lieben Raymond Sitcom
12:05    King of Queens Sitcom
12:35    King of Queens Sitcom
13:00    Eine schrecklich nette Familie Sitcom
13:30    Eine schrecklich nette Familie Sitcom
14:00    Bill Cosby Show Sitcom
14:30    Bill Cosby Show Sitcom
15:00    Roseanne Sitcom
15:35    Roseanne Sitcom
16:05    Eine schrecklich nette Familie Sitcom
16:35    Eine schrecklich nette Familie Sitcom
17:05    Nachrichten Wiadomości
17:15    Abenteuer Alltag Społeczeństwo
17:45    Abenteuer Leben Informacje
18:15    King of Queens Sitcom
18:45    King of Queens Sitcom
19:15    Quiz-Taxi Teleturniej
19:45    Quiz-Taxi Teleturniej
20:15    Auf der Jagd nach dem Juwel vom Nil Film przygodowy
22:25    Der Legionär Film sensacyjny
0:10    Buffy - Im Bann der Dämonen Serial fantastyczny
1:10    Filmquiz Teleturniej
2:15    Stunde der Sterne Informacje
3:20    Das Model und der Schnüffler Serial

Kinderkanal
6:05    logo! Wiadomości dla dzieci
6:15    Pet Alien Serial
6:40    Erdferkel Arthur und seine Freunde Serial rysunkowy
7:05    Todds tolle Welt Serial rysunkowy
7:15    Rudi und Trudi Serial rysunkowy
7:30    Clifford, der große rote Hund Serial rysunkowy
7:55    Pocoyo Serial
8:00    Sesamstraße Program dla dzieci
8:30    Mini-Robos Serial rysunkowy
8:40    Morgen Oli Program dla dzieci
8:50    Todds tolle Welt Serial rysunkowy
9:00    Au Schwarte! Serial rysunkowy
9:25    Raumfahrer Jim Serial rysunkowy
9:35    Woofy Serial rysunkowy
9:45    PIX MIT.! Serial rysunkowy
10:00    Erdferkel Arthur und seine Freunde Serial rysunkowy
10:25    Flipper und Lopaka Serial rysunkowy
10:50    Emily Erdbeer Serial rysunkowy
11:15    Die Biene Maja Serial rysunkowy
11:40    Das hässliche Entlein und ich Serial rysunkowy
12:05    Die wunderbare Reise des kleinen Nils Holgersson mit den Wildgänsen Serial rysunkowy
12:30    Skippy, der Buschpilot Serial rysunkowy
12:55    Die Bambus-Bären-Bande Serial rysunkowy
13:20    UBOS - Das unermessliche Buch der Orakel und Sprüche Serial rysunkowy
13:40    Monster Allergy Serial rysunkowy
14:05    Classic Cartoon: Tom und Jerry & Co / Droopy / Der Rosarote Panter Serial rysunkowy
14:10    Lupo Alberto Serial rysunkowy
14:35    Schloss Einstein Serial
15:50    Drache & Co. Serial rysunkowy
16:00    Pitt & Kantrop Serial
16:25    Der Wunschpunsch Serial rysunkowy
16:50    logo! Wiadomości dla dzieci
17:00    Sissi Serial rysunkowy
17:25    Die Bambus-Bären-Bande Serial rysunkowy
17:50    Flipper und Lopaka Serial rysunkowy
18:15    Das hässliche Entlein und ich Serial rysunkowy
18:40    Rudi und Trudi Serial rysunkowy
18:50    Unser Sandmännchen Dobranocka
19:00    Die wunderbare Reise des kleinen Nils Holgersson mit den Wildgänsen Serial rysunkowy
19:25    Wissen macht Ah! Magazyn dziecięcy
19:50    logo! Wiadomości dla dzieci
20:00    Ki.Ka Live Magazyn dziecięcy
20:15    Johnny und Johanna Serial
20:40    Kummerkasten Informacje
20:55    Bravo, Bernd! Dobranocka
21:00    Sendepause Inne

Arte
8:00    Memoquiz Teleturniej
8:30    Programm nach Ansage Informacje
8:35    Karambolage Program kulturalny
8:50    Die Sendung mit der Maus Magazyn dziecięcy
9:15    Lucky Luke Serial rysunkowy
9:40    Mit offenen Karten Informacje
9:55    Karambolage Program kulturalny
10:10    Chic Lifestyle
10:35    Zapping international Media
11:05    Windstärke 8 Inne
11:30    Delfin-Kinder Zdrowie i medycyna
12:00    Programm nach Ansage Informacje
12:05    Ein Laden in ... Lifestyle
12:35    Chic Lifestyle
13:05    WunderWelten Państwa i ludzie
14:00    Die kulinarischen Abenteuer der Sarah Wiener Jedzenie i picie
14:30    Mit offenen Karten Informacje
14:40    FIFA im Verdacht: Der schöne Schein Ekonomia i konsumpcja
15:25    FIFA im Verdacht: Nach der WM ist vor der WM Sport
16:05    FIFA im Verdacht: Die großen Sportduelle Sport
16:50    Das Genie der Natur Natura i środowisko
17:35    WunderWelten Państwa i ludzie
18:30    Ein Laden in ... Lifestyle
19:00    St. Moritz - Energie de luxe Natura i środowisko
19:45    Info Wiadomości
20:00    Kulturjournal Program kulturalny
20:10    Meteo Pogoda
20:15    Die kulinarischen Abenteuer der Sarah Wiener Jedzenie i picie
20:40    Black Soldier Blues Historia
21:35    Zoom Europa Informacje
22:20    Mit offenen Karten Informacje
22:30    Was Sie schon immer über Sex wissen wollten Komedia
23:55    Info Wiadomości
0:10    KurzSchluss Rozrywka
0:55    Das wilde Schaf Komedia
2:50    Sendepause Inne

M6
7:00    Flash info Wiadomości
7:04    Météo Wiadomości
7:05    M6 Music Rock + Pop
7:30    Flash info Wiadomości
7:34    Météo Wiadomości
7:35    Morning café Informacje
8:00    Flash info Wiadomości
8:08    Météo Wiadomości
8:10    Morning Café - le 8-9 Rozrywka
9:00    Flash info Wiadomości
9:09    Météo Wiadomości
9:10    M6 boutique Ekonomia i konsumpcja
9:40    Météo Wiadomości
9:45    M6 Kid Dla dzieci
11:45    Météo Wiadomości
11:50    Friends Serial komediowy
12:20    Malcolm Serial komediowy
12:50    Le 12.50 Wiadomości
12:55    Météo Wiadomości
13:10    Touche pas a mes filles ! Serial komediowy
13:35    Péché d'amour Romans
15:30    Péché d'amour Romans
17:10    Jour J Rozrywka
17:55    Un, dos, tres Serial komediowy
18:55    Charmed Serial fantastyczny
19:50    Six' Wiadomości
20:00    Météo Wiadomości
20:10    Friends Serial komediowy
20:40    Kaamelott Serial komediowy
20:45    Décrochages info Wiadomości
20:50    L'inventeur de l'année Rozrywka
22:10    The Unit - Commando d'élite Serial
23:10    The Unit - Commando d'élite Serial
0:00    Météo Wiadomości
0:05    Enquete exclusive Inne
1:10    L'Alternative live Rock + Pop
2:10    M6 Music Rock + Pop

13eme Rue
6:15    Cas de divorce Serial komediowy
6:50    Cas de divorce Serial komediowy
7:15    Duo de maîtres Serial komediowy
8:00    Histoires extraordinaires de Pierre Bellemare Inne
8:25    Histoires extraordinaires de Pierre Bellemare Inne
8:55    Quai nş 1 Film kryminalny
10:35    Histoires extraordinaires de Pierre Bellemare Inne
10:50    Les histoires extraordinaires de Pierre Bellemare Inne
11:10    Deux flics Ś Miami Serial
12:05    L'agence tous risques Serial sensacyjny
12:55    Les vidéos les plus incroyables Rozrywka
13:45    Quai nş1 Film kryminalny
15:15    Les histoires extraordinaires de Pierre Bellemare Inne
15:35    Stingers, unité secrĺte Serial
16:25    Duo de maîtres Serial komediowy
17:15    Deux flics Ś Miami Serial
18:10    L'agence tous risques Serial sensacyjny
19:05    New York District Serial
20:00    Les vidéos les plus incroyables Rozrywka
20:45    Les fausses bandes annonces Rozrywka
20:50    The Wisher Horror
22:25    Les fausses bandes annonces Rozrywka
22:30    Le couteau dans la plaie Inne
0:05    Les vidéos les plus incroyables Rozrywka
0:50    Intermĺde Inne

Italia 1
5:45    Studio sport Sport
6:10    Studio aperto - La giornata Wiadomości
6:20    Otto sotto un tetto Sitcom
6:43    3 minuti con Media Shopping Gry i rozrywki
6:50    Che drago di un drago Serial rysunkowy
7:00    Giochiamo all'avventura con l'alce Elliot Serial rysunkowy
7:10    Dora l'esploratrice Serial rysunkowy
7:30    L'ape Maia Serial rysunkowy
7:55    Ma che magie Doremi! Serial rysunkowy
8:20    Luca Tortuga Serial rysunkowy
8:30    La pantera rosa Serial rysunkowy
8:45    Doraemon Serial rysunkowy
9:00    Chips Serial komediowy
10:00    Supercar Serial komediowy
11:05    3 minuti con Media Shopping Gry i rozrywki
11:10    Hazzard Serial komediowy
12:15    Secondo voi Informacje
12:25    Studio aperto Wiadomości
12:59    Meteo Pogoda
13:00    Studio sport Sport
13:40    Naruto Serial rysunkowy
14:05    Dragon Ball Z Serial rysunkowy
14:30    I Simpson Sitcom
15:00    Smallville Serial fantastyczny
15:55    Settimo cielo Saga
16:50    Keroro Serial rysunkowy
17:20    Spongebob Serial rysunkowy
17:35    Mew mew amiche vincenti Serial rysunkowy
18:00    Phil dal futuro Sitcom
18:30    Studio aperto Wiadomości
18:58    Meteo Pogoda
19:00    3 minuti con Media Shopping Gry i rozrywki
19:05    Tutto in famiglia Sitcom
19:35    War at Home Sitcom
20:00    Love Bugs 2 Sitcom
20:10    Everwood Serial
21:05    2 cavalieri a Londra Komedia
23:25    Tutti gli uomini del deficiente Komedia
1:45    Studio sport Sport
2:10    3 minuti con Media Shopping Gry i rozrywki
2:15    Studio aperto - La giornata Wiadomości
2:25    Secondo voi Informacje
2:40    3 minuti con Media Shopping Gry i rozrywki
2:45    Shopping by Night Informacje
3:10    Highlander Serial fantastyczny

Studio Universal
5:05    Videodrome Horror
6:35    Il giro del mondo in 80 giorni Film płaszcza i szpady
9:00    Focus Inne
9:07    Come le foglie al vento Dramat
10:55    Hollywood's Greatest Stunts Film i teatr
11:20    Lo sport preferito dall'uomo Komedia
13:25    Movie Moments Film i teatr
13:35    Hollywood's Greatest Stunts Film i teatr
14:05    Replay - Scene al microscopio Film i teatr
14:15    Sabrina Komedia
16:15    Elizabeth Dramat
18:20    Studiozone Inne
18:30    Jade Film erotyczny
20:10    Movie Moments Film i teatr
20:20    Talk of Fame Film i teatr
20:50    Replay - Scene al microscopio Film i teatr
21:00    A cena con gli amici Komedia
23:00    A noi piace corto Film i teatr
23:30    Assassinio sull'Orient Express Film kryminalny
1:40    Doppia personalita Thriller
3:15    Clockers Dramat

Tele 5 (Niemcy)
5:00    Liebeslotterie Komedia
6:35    Medabots Serial rysunkowy
7:00    One Piece Serial rysunkowy
7:20    One Piece Serial rysunkowy
7:40    Das Reich und die Herrlichkeit Western
10:00    Tarot heute Rozrywka
11:05    Homeshopping Program reklamowy
13:00    Bei Anruf - Spiel! Rozrywka
14:00    Schlau & Reich Rozrywka
15:00    Die Stunde der Gewinner Rozrywka
16:05    Stargate SG-1 Serial fantastyczny
17:00    One Piece Serial rysunkowy
17:30    One Piece Serial rysunkowy
18:00    Sonnenklar-TV Turystyka
19:20    Stargate SG-1 Serial fantastyczny
20:15    Alles über Adam Komedia
22:10    Wir lieben Kino Film i teatr
22:40    Johnny Handsome - Der schöne Johnny Film kryminalny
0:35    Alles über Adam Komedia
2:30    Johnny Handsome - Der schöne Johnny Film kryminalny

TC Cinema
6:15    Boudu - Ein liebenswerter Schnorrer Komedia
8:05    Jeune Homme Komedia
9:50    Felix - Ein Hase auf Weltreise Film animowany
11:20    Wie überleben wir Weihnachten? Komedia
13:00    Herbie Fully Loaded Komedia
14:50    Charlie und die Schokoladenfabrik Film SF
16:50    King Kong Inne
20:00    Transporter - The Mission Film sensacyjny
21:30    A Lot Like Love Inne
23:20    Napoleon Dynamite Komedia
0:50    Stephen King's Riding the Bullet Thriller
2:30    King Kong Inne

TC Star
5:55    True Lies - Wahre Lügen Komedia
8:15    Mein Name ist Eugen Film przygodowy
9:55    Spider-Man Film sensacyjny
11:55    Der Regenmacher Dramat
14:10    Die drei Tage des Condors Thriller
16:10    Shanghai Knights Komedia
18:05    Die vier Federn Film przygodowy
20:15    Nirgendwo in Afrika Dramat
22:35    Heist - Der letzte Coup Film sensacyjny
0:25    Der Pate Film kryminalny
3:15    Die Wüste bebt Film erotyczny

H.O.T.
8:00    Monte Carlo Program reklamowy
9:00    Haar-Accessoires Program reklamowy
10:00    La Volta Shea natürlich gepflegt Program reklamowy
11:00    Praktische Helfer Program reklamowy
12:00    Royal Colours Program reklamowy
13:00    Monte Carlo Program reklamowy
14:00    La Volta Shea natürlich gepflegt Program reklamowy
15:00    Frédéric Haldimann - Parfumgalerie Program reklamowy
16:00    Monte Carlo Program reklamowy
17:00    Confiserie Bauer: Süße Verführungen Program reklamowy
18:00    Haar-Accessoires Program reklamowy
19:00    Autopflege Route 66 Program reklamowy
20:00    Kochclub Program reklamowy
21:00    Royal Colours Program reklamowy
22:00    Royal Colours Program reklamowy
23:00    Outlet Program reklamowy

Krimi & Co
5:40    Coroner - Im Dienste der Gerechtigkeit Serial kryminalny
6:30    SOKO 5113 Serial kryminalny
7:20    Siska Serial kryminalny
8:25    Ein starkes Team Serial kryminalny
9:55    Der Ermittler Serial kryminalny
11:00    Die Rosenheim-Cops Serial kryminalny
11:50    Küstenwache Serial kryminalny
12:40    Sperling und die letzte Chance Film kryminalny
14:15    SOKO 5113 Serial kryminalny
15:05    Coroner - Im Dienste der Gerechtigkeit Serial kryminalny
15:50    Der Ermittler Serial kryminalny
16:50    Siska Serial kryminalny
17:50    Die Rosenheim-Cops Serial kryminalny
18:40    Küstenwache Serial kryminalny
19:25    SOKO 5113 Serial kryminalny
20:15    Unter Verdacht Serial kryminalny
21:50    Siska Serial kryminalny
22:50    Die Rosenheim-Cops Serial kryminalny
23:40    Coroner - Im Dienste der Gerechtigkeit Serial kryminalny
0:30    SOKO 5113 Serial kryminalny
1:20    Küstenwache Serial kryminalny
2:10    Siska Serial kryminalny
3:15    Die Rosenheim-Cops Serial kryminalny

Sci-Fantasy
6:25    Der Sechs-Millionen-Dollar-Mann Serial fantastyczny
7:15    Der Sechs-Millionen-Dollar-Mann Serial fantastyczny
8:05    Die Sieben-Millionen-Dollar-Frau Serial fantastyczny
8:55    Star Trek - Deep Space Nine Serial fantastyczny
9:45    Code Name: Eternity - Gefahr aus dem All Serial fantastyczny
10:35    Starhunter Serial fantastyczny
11:25    Zurück in die Vergangenheit Serial fantastyczny
12:15    Zeitreise in die Katastrophe Film SF
13:45    Der Sechs-Millionen-Dollar-Mann Serial fantastyczny
14:35    Der Sechs-Millionen-Dollar-Mann Serial fantastyczny
15:25    Die Sieben-Millionen-Dollar-Frau Serial fantastyczny
16:15    Code Name: Eternity - Gefahr aus dem All Serial fantastyczny
17:05    Starhunter Serial fantastyczny
17:55    Tracker Serial fantastyczny
18:40    Andromeda Serial fantastyczny
19:25    Zurück in die Vergangenheit Serial fantastyczny
20:15    seaQuest DSV Serial fantastyczny
21:05    Raumschiff Enterprise - Das nächste Jahrhundert Serial fantastyczny
21:55    Signale - Ein Weltraumabenteuer Film SF
23:25    Raumschiff Enterprise Serial fantastyczny
0:10    seaQuest DSV Serial fantastyczny
1:00    Raumschiff Enterprise - Das nächste Jahrhundert Serial fantastyczny
1:50    Krieg der Welten - Die Auferstehung Serial fantastyczny
2:40    Raumschiff Enterprise Serial fantastyczny
3:25    Super Force Serial fantastyczny
3:50    Super Force Serial fantastyczny

Serie
5:10    Air America Serial sensacyjny
5:55    Unser Lehrer Dr. Specht Serial komediowy
6:45    Samt und Seide Saga
7:35    Die fliegenden Ärzte Serial
8:20    Das Buschkrankenhaus Serial
9:10    Der Denver-Clan Serial komediowy
9:55    Herzschlag - Das Ärzteteam Nord Serial
10:45    Unser Lehrer Dr. Specht Serial komediowy
11:35    Samt und Seide Saga
12:25    Sabine! Saga
13:15    Girl Friends Saga
14:10    Throb Serial komediowy
14:35    Du schon wieder? Serial komediowy
15:00    Moesha Sitcom
15:25    Die Profis Serial kryminalny
16:15    Die fliegenden Ärzte Serial
17:05    Air America Serial sensacyjny
17:50    Peter Benchley's Amazonas Serial przygodowy
18:40    Outer Limits - Die unbekannte Dimension Serial fantastyczny
19:25    Akte X - Die unheimlichen Fälle des FBI Serial fantastyczny
20:15    4400 - Die Rückkehrer Serial fantastyczny
21:00    Medium Serial fantastyczny
21:45    Supernatural Serial fantastyczny
22:30    Nip/Tuck - Schönheit hat ihren Preis Serial
23:20    Moesha Sitcom
23:45    Outer Limits - Die unbekannte Dimension Serial fantastyczny
0:30    Peter Benchley's Amazonas Serial przygodowy
1:15    Akte X - Die unheimlichen Fälle des FBI Serial fantastyczny
2:05    Throb Serial komediowy
2:40    4400 - Die Rückkehrer Serial fantastyczny
3:25    Medium Serial fantastyczny

Disney Channel (Niemcy)
6:00    Tupu Serial rysunkowy
6:25    Chip und Chap - Die Ritter des Rechts Serial rysunkowy
6:50    Disneys Pepper Ann Serial rysunkowy
7:10    Simsalabim Sabrina Serial rysunkowy
7:35    Disneys Abenteuer mit Timon und Pumbaa Serial rysunkowy
8:00    Zwillinge auf Zack Serial
8:30    Neue Abenteuer mit Winnie Puuh Serial rysunkowy
9:05    Higglystadt Helden Serial rysunkowy
9:20    Trotro Serial rysunkowy
9:30    Harry und sein Eimer voller Dinos Serial
9:40    Ozie Boo Serial
9:55    Disneys Kleine Einsteins Serial
10:25    Stanley Serial rysunkowy
10:40    Jojos Zirkus Serial
11:20    Micky Maus Wunderhaus Serial
11:50    Art Attack Magazyn dziecięcy
12:10    Disneys Tarzan Serial przygodowy
12:35    Quack Pack - Onkel Donald und die Boys Serial rysunkowy
13:00    Disneys Kim Possible Serial rysunkowy
13:20    Disneys Kuzco's Königsklasse Serial
13:45    Disneys Große Pause Serial rysunkowy
14:10    Atomic Betty Serial
14:30    Disneys Lilo & Stitch Serial rysunkowy
14:55    Cosmo und Wanda - Wenn Elfen helfen Serial rysunkowy
15:25    Disneys American Dragon Serial rysunkowy
15:45    Disneys Wochenend-Kids Serial rysunkowy
16:00    Disneys kurze Pause Program dla dzieci
16:15    Mensch, Derek! Serial komediowy
16:40    Raven blickt durch Serial komediowy
17:05    Die Prouds Serial rysunkowy
17:30    Disneys Barbaren Dave Serial rysunkowy
17:45    Disneys Lilo & Stitch Serial rysunkowy
18:10    Disneys Kim Possible Serial rysunkowy
18:35    Disneys American Dragon Serial rysunkowy
18:55    Disneys Wochenend-Kids Serial rysunkowy
19:25    Disneys Große Pause Serial rysunkowy
19:50    Brandy & Mr. Whiskers Serial rysunkowy
20:15    Der Glöckner von Notre Dame Film animowany
21:45    DuckTales - Geschichten aus Entenhausen Serial rysunkowy
22:10    Disneys Abenteuer mit Timon und Pumbaa Serial rysunkowy
22:30    Die Stimme des Meeres Film
0:00    Disneys lange Nächte Serial rysunkowy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.