FANDOM


Program 1
17.10 Program dnia
17.15 Teleexpress
17.30 „Czterdziestolatek" - serial TP
18.35 „Echa stadionów"
18.50 „Bez granic" - „Opera w pionie"
19.00 Dobranoc: „Gimnastyka jest dobra na wszystko"
19.10 „Gorąca linia"- publ. międzynarodowa
19.30 Dziennik telewizyjny
20.05 Spektakl na bis: "Tym razem żegnaj na zawsze", scen. i reż. Barbara Borys-Damięcka, wyk.: Joanna Szczepkowska, Wojciech Wysocki, Cezary Morawski, Piotr Fronczewski, Edmund Fetting i inni
22.10 Kroniki PAT - Tak było
22.25 „Ona przyszła prosto z chmur" - recital zespołu „Budka Suflera"
22.50 Dt - Echa dnia

Program 2
17.55 Program dnia
18.00 Telerama
18.30 .,Czarne na białym" - przegląd PKF
19.00 „Ojczyzna-polszczyzna"
19.15 Antena „Dwójki" na najbliższy tydzień
19.30 „Zycie muzyczne" - IV Warszawskie Spotkania Muzyczne - maj 1989
20.00 „Teletrans"
20.30 „Osądźmy sami"
21.15 „Zamyślenia" - pr. Halszki Wasilewskiej
21.30 Panorama dnia
21.45 I Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego - Modlin '89
22.10 Biografie: „Donald Sutherland - odpowiedz mi szczerze" - film dok.
23.05 Komentarz dnia

BBC1
6.00 Ceefax AM
6.30 The Flintstones
6.55 Weather
7.00 Breakfast Time
9.00 News
9.05 But First This...
12.00 News; Weather followed by Dallas
12.55 Regional News and Weather
13.00 One O'Clock News
13.30 Neighbours
13.50 Star Brass
14.20 Knots Landing
15.10 The Hogan Family
15.35 Awayday
16.05 Cartoon
16.10 Wizbit
17.00 Newsround
17.05 Duncan Dares
17.35 Neighbours
18.00 Six O'Clock News
18.30 Newsroom South East
19.00 Wogan
19.35 Perfect Strangers
20.00 The Lenny Henry Show
20.30 Bread
21.00 Nine O'Clock News
21.30 Byline
22.10 Come Dancing
22.55 Turns
23.25 Business Matters
23.50 Weather
23.55 Closedown

BBC2
6.55 Open University
9.00 Pages from Ceefax
9.55 Castles of Scotland
10.25 Science
10.50 Jeanette MacDonald in Naughty Marietta
12.30 Matter in the Universe
12.55 The Earth's Physical Resources
13.20 Chock-a-Block
13.35 Look, Stranger
14.00 News; Weather followed by Praise Be!
14.35 Under Sail
15.00 News; Weather followed by Into Africa
15.50 News and Weather; Regional News and Weather
16.00 Reflections of Sharrow
16.30 Holiday Outings
16.40 Country File
17.05 Gideon of Scotland Yard
18.35 DEF II Ibiza Beat
19.15 Other People's Families
19.40 Floyd on France
20.10 Out of the Doll's House
21.00 The Best of Saturday Night Clive
21.45 John Sessions
22.10 One Day....
22.30 Newsnight
23.15 Sounds of Eden
23.55 Weatherview
0.00 Open University

Program 1 (ZSRR)
4.30 120 minut - pr. inf.-muz.
6.35 "Przegląd piłkarski"
7.05 "Przygody kapitana Wrungelia" - film anim., odc. 1-3
7.36 "W świecie zwierząt"
8.35 "Gimnastycy z Władimira"
9.05 "I rozbrzmiewała muzyka" - występy orkiestr dętych na Wszechzwiązkowym Festiwalu Muzyki Dętej.
13.35 "Biografia dla prokuratora" - film dok. o szefie Specjalnego Biura Doświadczalno-Projektowego - I. Buchtiarowie
14.35 "Witaj muzyko"
15.15 "Ostatni bój, kronika okresu przebudowy" - premiera filmu dok.
15.35 "Otwarty fortepian" - artystka ludowa RFSRR - W. Gornostajewa
16.05 .Żuraw na niebie"- opowiadanie o wiejskiej inteligencji i kulturze wioski w obwodzie penzeńskim
16.35 " Bermudzki pierścień - film anim.
16.45 Dziś na świecie
17.00 "Pieśni-89"
17.15 "Rada dyrektorów: rywale czy partnerzy?" - o nowych metodach gospodarowania w Państwowym Komitecie ds. Wydawnictw ZSRR
17.45 Ernest Hemingway: "Wyspa na oceanie - spektakl tv
W przerwie 19.00 Dziennik "Wriemia"
19.40 Cd. spektaklu "Wyspa na oceanie"
21.10 "Wspomnijmy bracia chwalę Rusi" - pr. muz.
21.45 Dziś na świecie
22.00 "Male tragedie" - film tv, odc. 1
23.27 Wiadomości
23.32 "Z kart operetki I. Kalmana"
0.43 "Nowe miasto, stare miasto" - film dok.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.