FANDOM


TVP 1
05:45 Klan - odc. 2920; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Klan - odc. 2921; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Las Story - odc. 21; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Okrasa łamie przepisy - Trzy mięsa na grilla -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Pełnosprawni - odc. 161 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Naszaarmia.pl - odc. 219; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Natura w Jedynce - U wybrzeży Nowej Zelandii cz. 4. Kaikoura (Our Big Blue Backyard: New Zealand); serial dokumentalny kraj prod.Nowa Zelandia (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Ptaki ciernistych krzewów: Utracone lata - odc. 3/4 (The Thorn Birds: The Missing Years, ep. 3/4); serial obyczajowy kraj prod.USA (1996); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Ptaki ciernistych krzewów: Utracone lata - odc. 4/4 (The Thorn Birds: The Missing Years, ep. 4/4); serial obyczajowy kraj prod.USA (1996); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Opole 2016 na bis /5/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Pochwała żeglarstwa - Znad Wisły w wielki, żeglarski świat; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Konnica (Horse Soldiers)  115'; western kraj prod.USA (1959); reż.:John Ford; wyk.:John Wayne, William Holden, Constance Towers, Judson Pratt; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Północ - Południe, Księga II - odc. 1/12 (North and South II, ep. 1/12)  41'; serial kostiumowy kraj prod.USA (1986); reż.:Kevin Connor; wyk.:Patrick Swayze, Kristie Alley, David Carradine, Philip Casnoff, Mary Crosby, Lesley-Anne Down; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Ojciec Mateusz - odc. 143 - Gorące rytmy (Ojciec Mateusz XI odc. 9) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rolnik szuka żony seria II - /2/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Biało - czerwoni; felieton; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Hit na sobotę - Jumper (Jumper) -  txt. str. 777  84'; film przygodowy kraj prod.USA (2008); reż.:Doug Liman; wyk.:Hayden Christensen, Samuel L. Jackson, Jamie Bell, Rachel Bilson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Cios poniżej pasa (Waist Deep) -  txt. str. 777  92'; film akcji kraj prod.USA (2006); reż.:Vondie Curtis-Hall; wyk.:Tyrese Gibson, Meagan Good, Larenz Tate; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:50 Psy 2. Ostatnia krew -  txt. str. 777  98'; film sensacyjny; reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Magdalena Dandourian, Artur Żmijewski, Walerij Prijomychow, Siergiej Szakurow, Edward Lubaszenko, Jan Machulski, Jerzy Zelnik, Aleksander Bednarz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:40 Siekierezada  78'; dramat; reż.:Witold Leszczyński; wyk.:Edward Żentara, Daniel Olbrychski, Ludwik Pak, Wiktor Zborowski, Jan Jurewicz, Ludwik Benoit, Krzysztof Majchrzak, Franciszek Pieczka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Kate Middleton. Księżniczka czy książę? (Kate Middleton: Here We Go Again!); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Cheryl Gibbs; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:55 Piłka nożna - Copa America: 1/4 F; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Zakończenie dnia

TVP 2
04:50 Tropem nieznanego - Źródła autyzmu (Autism: Searching for causes); serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2011); reż.: Nie dotyczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Życie pingwina (A Penguin’s Life); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Greg Marshall; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 M jak miłość - odc. 1210; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:20 Daleko od szosy - odc. 1/7 - Szpaki -  txt. str. 777  72'; serial TVP; reż.:Zbigniew Chmielewski; wyk.:Krzysztof Stroiński, Sławomira Łozińska, Antoni Jurasz, Gustaw Lutkiewicz, Irena Kownas, Jan Himilsbach, Janusz Paluszkiewicz, Andrzej Wichrowski, Bogusław Semotiuk, Tomek Wilczyński; Dla małoletnich od lat 12
11:45 Domy przyszłości - 10; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Gwiazdy w południe - Oscar (Oscar) -  txt. str. 777  79'; komedia kraj prod.Francja (1967); reż.:Edouard Molinaro; wyk.:Louis De Funes, Claude Gensac, Agathe Natanson, Roger Van Holl; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2266 Turniej Mistrzów; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Rodzinka.pl - odc. 146 "Podejmowanie decyzji" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Rodzinka.pl - odc. 147 "Milcząca większość" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kocham Cię, Polsko! - odc. (7); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Sonda 2 -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Kulisy - Postaw na milion - odc. 125; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 125; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 XVII Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2015 - (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 XVII Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2015 - (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 XVII Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2015 - (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ze śmiercią jej do twarzy (Death Becomes Her)  99'; komedia kraj prod.USA (1992); reż.:Robert Zemeckis; wyk.:Meryl Streep, Goldie Hawn, Bruce Willis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dzika rzeka (River Wild)  106'; film akcji kraj prod.USA (1994); reż.:Curtis Hanson; wyk.:Meryl Streep, Kevin Bacon, John C. Reilly; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Zakończenie dnia

TVP 3
07:05 Rączka gotuje - Istebna Beskidzka Piątka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Naturalnie tak - odc. 134; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 €uro Łany - odc. 8; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Podróże z góralem seria III - odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 AgroSzansa - odc. 81; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Dla niesłyszących Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:10 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:25 Pogoda - 18.06 - 1; STEREO, 16:9
09:30 Wszystko przez Chrzest - Polska 1050; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:20 Parada oszustów - odc. 1/4 - Mistrz zawsze traci; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Prezydenci Warszawy - Lech Kaczyński; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Lato w Regionach - Wakacje na Podkarpaciu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:50 Rączka gotuje - Szczyrk Beskidzka Piątka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Lato w Regionach - Wakacje na Podkarpaciu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:40 Nosorożce. Klątwa magicznego rogu (Rhinoceroses. The Curse of The Magic Horn); film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:40 Zawody w zawody odc. 7 - Kuźnia pomysłów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Białoruski Tristan odc. 8; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Statystyki miłości; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Włókienka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Lato w Regionach - Wakacje na Podkarpaciu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:20 Powrót do przeszłości - odc. 7 - Radio vs. Telewizja; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Naturalnie tak - odc. 134; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Powrót do Mirandy odc. 1 Zwiastun wiosny (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rączka gotuje - Istebna Beskidzka Piątka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Złote ręce Rafała Wilka; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Piłka nożna - Copa America: 1/4 F (3): Argentyna - Wenezuela (Copa America: 1/4 F (3): Argentyna - Wenezuela) kraj prod.USA (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
03:00 Petrusewicz - historia subiektywna; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Ultra Agata; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
04:05 Parada oszustów - odc. 1/4 - Mistrz zawsze traci  39'; serial TVP; reż.:Grzegorz Lasota; wyk.:Stanisław Igar, Bronisław Pawlik, Wojciech Pszoniak, Piotr Fronczewski, Roman Wilhelmi, Jan Englert; Dla małoletnich od lat 12
04:55 Prezydenci Warszawy - Lech Kaczyński; cykl dokumentalny; reż.:Marek Maldis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Dla niesłyszących Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:40 Podróże z góralem seria III - odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Powrót do Mirandy odc. 2 Na wojennej ścieżce (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Białystok
07:05 Rączka gotuje - Istebna Beskidzka Piątka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Naturalnie tak - odc. 134; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 €uro Łany - odc. 8; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Podróże z góralem seria III - odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 AgroSzansa - odc. 81; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Dla niesłyszących Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:10 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:25 Pogoda - 18.06 - 1; STEREO, 16:9
09:30 Wszystko przez Chrzest - Polska 1050; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Prognoza pogody
10:02 Tym żyje wieś; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:12 L jak las - Przywrócenie pszczół Puszczy Białowieskiej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:23 Zrób sobie dom - odc. 65; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:49 Felieton Made in Podlaskie - Pejzażysta z Rybak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Warto tam być
10:59 Recepta na zdrowie - Seria 4 - odc. 9 Wypadki dzieci; magazyn medyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Parada oszustów - odc. 1/4 - Mistrz zawsze traci; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Prezydenci Warszawy - Lech Kaczyński; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Lato w Regionach - Wakacje na Podkarpaciu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:50 Rączka gotuje - Szczyrk Beskidzka Piątka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Lato w Regionach - Wakacje na Podkarpaciu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:40 Nosorożce. Klątwa magicznego rogu (Rhinoceroses. The Curse of The Magic Horn); film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:40 Zawody w zawody odc. 7 - Kuźnia pomysłów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Białoruski Tristan odc. 8; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Statystyki miłości; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Włókienka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Lato w Regionach - Wakacje na Podkarpaciu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:20 Powrót do przeszłości - odc. 7 - Radio vs. Telewizja; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Strefa Książki - odc. 53 Tomkiel, Markowski; magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:42 Felieton Made in Podlaskie - Erazmusi; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:46 Tędy w trendy - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Warto tam być
18:02 Panorama Łomżyńska; magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Obiektyw Główny
18:51 Sport
18:56 Prognoza pogody
18:59 Czas niedawno przeszły - odc. 2 Od wszelkiego zła; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:12 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi - odc. 137; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:26 Niepokonani. Niezwykłe historie - Henryk Gołębiewski; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:51 TurboPodlasie - odc. 75; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:02 Księga obyczaju - odc. 7 Wesele czas zacząć; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:14 Odeska 1
20:40 Zrób sobie dom - odc. 65; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Rozmowy na koniec wieku - Z Barbarą Skargą o człowieku; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Obiektyw Wieczorny
22:00 Prognoza pogody
22:04 Sport sobota - Sport; magazyn sportowy
22:10 Warto tam być
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Naturalnie tak - odc. 134; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Powrót do Mirandy odc. 1 Zwiastun wiosny (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rączka gotuje - Istebna Beskidzka Piątka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Złote ręce Rafała Wilka; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Piłka nożna - Copa America: 1/4 F (3): Argentyna - Wenezuela (Copa America: 1/4 F (3): Argentyna - Wenezuela) kraj prod.USA (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
03:00 Petrusewicz - historia subiektywna; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Ultra Agata; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
04:05 Parada oszustów - odc. 1/4 - Mistrz zawsze traci  39'; serial TVP; reż.:Grzegorz Lasota; wyk.:Stanisław Igar, Bronisław Pawlik, Wojciech Pszoniak, Piotr Fronczewski, Roman Wilhelmi, Jan Englert; Dla małoletnich od lat 12
04:55 Prezydenci Warszawy - Lech Kaczyński; cykl dokumentalny; reż.:Marek Maldis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Dla niesłyszących Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:40 Podróże z góralem seria III - odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Powrót do Mirandy odc. 2 Na wojennej ścieżce (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
05:00 Disco Gramy
06:00 Nowy dzień z Polsat News
07:30 Jeźdźcy smoków (19)
08:00 Turbo Fast (15)
08:30 Jeźdźcy smoków na końcu świata (11)
09:00 Przygody Kota w butach (8)
09:30 Scooby Doo i Brygada Detektywów (24)
10:00 Ewa gotuje (238)
10:35 Wysmakowani (13)
10:45 Ania z Zielonego Wzgórza - nowy początek, cz. 1 - film familijny, Kanada, 2008
12:35 I kto to mówi 2 - komedia, USA, 1990
14:10 UEFA EURO 2016 - studio sport
14:50 UEFA EURO 2016 - mecz Belgia - Irlandia
17:10 UEFA EURO 2016 - studio sport
17:45 Świat według Kiepskich (368)
18:15 Wydarzenia
18:45 Sport
18:50 Pogoda
19:00 Liga Światowa 2016 siatkówka mężczyzn Rosja - Polska
21:30 Bliski wróg - film akcji, Kanada, USA, 2013
23:25 Zasłona dymna - thriller, USA, 2010
01:05 David Blaine: Człowiek magii - film dokumentalny
02:05 Tajemnice losu

TVN
05:25 Uwaga! (4621)
05:50 Mango - Telezakupy
08:00 Dzień dobry TVN
11:00 Na Wspólnej Omnibus 14 (582)
12:50 Agent - Gwiazdy (3/13)
13:50 Dziedzic Maski - komedia, USA/Niemcy, 2005
15:50 Rango - komedia, USA, 2011
18:00 Kuchenne rewolucje 12 (1/15)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! (4622)
20:00 Czego pragną dziewczyny - komedia, USA, 2003
22:10 Dziewczyna z przedmieścia - komedia, USA, 2007
00:25 Niezaliczona - komedia, USA, 2003
02:15 Uwaga! (4622)
02:30 Klub Magii (163)
03:50 Kuchenne rewolucje 8 (6/15)

TV 4
6:00 Simba (3) - serial animowany
6:30 Przyjaciele z Kieszonkowa (2) - serial animowany
6:50 Jake i piraci z Nibylandii (1) - serial animowany
7:20 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (2) - serial animowany
7:50 Jake i piraci z Nibylandii (4) - serial animowany
8:20 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (5) - serial animowany
8:50 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (6) - serial animowany
9:20 Wysmakowani (13) - magazyn kulinarny
9:35 Diabeł z trzema złotymi włosami - film familijny, Niemcy/Austria 2009
11:10 Policjantki i Policjanci (138) - serial obyczajowy
12:10 Policjantki i Policjanci (139) - serial obyczajowy
13:10 Wtajemniczeni - mikro-podróż przez ciało (6) - serial dokumentalny
14:10 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:20 Zimna fuzja - film sensacyjny, USA 2011
17:00 Nokaut - film sensacyjny, Kanada/USA 2011
19:00 Galileo (564) - program popularnonaukowy
20:00 Policjantki i Policjanci (140) - serial obyczajowy
21:00 Policjantki i Policjanci (141) - serial obyczajowy
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 4 (93) - serial kryminalny
23:00 Nimfa - horror, Serbia 2014
1:00 Tuż przed tragedią (4) - serial dokumentalny
2:00 Tuż przed tragedią (5) - serial dokumentalny
3:00 Disco Polo Life (341) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TVN 7
05:45 We Dwoje (10/17)
07:05 Mango - Telezakupy
09:10 Kobra: Oddział specjalny (5/16)
10:15 39 i pół 3 (3)
11:15 39 i pół 3 (4)
12:15 Brzydula (49)
12:50 Brzydula (50)
13:25 Brzydula (51)
14:00 Brzydula (52)
14:35 Brzydula (53)
15:10 Psy i koty: Odwet Kitty - film przygodowy, USA/Australia, 2010
16:50 Truman Show - film obyczajowy, USA, 1998
19:00 Interkosmos - komedia, USA, 1987
21:30 Miasto duchów - komedia, USA, 2008
23:45 Uwaga! Nadchodzi trener Gary - komedia, 2009
01:35 Terminator: Kroniki Sary Connor (18/22)
02:40 Klub Magii (178)
04:45 Druga strona medalu 3 (8)
05:15 Koniec programu

TV Puls
5:50 Co ludzie powiedzą?: Uwaga na głowę (6) - serial komediowy
6:25 Co ludzie powiedzą?: Awaria (7) - serial komediowy
7:00 Taki jest świat (363) - program informacyjny
7:50 Allo, allo! 7 (3) - serial komediowy
8:30 Allo, allo! 7 (4) - serial komediowy
9:10 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Kowal (7) - serial dokumentalny
9:50 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Tytoń (1/8) - serial dokumentalny
10:35 Wojciech Cejrowski. Boso - Meksyk/Paragwaj: Indianie i soja (4/12) - serial dokumentalny
11:05 13 posterunek 2 (25) - serial komediowy
11:40 13 posterunek 2 (26) - serial komediowy
12:15 13 posterunek 2 (27) - serial komediowy
13:05 13 posterunek 2 (28) - serial komediowy
13:50 13 posterunek 2 (29) - serial komediowy
14:30 Piękna i Bestia - film fantasy, Francja/Niemcy 2014
16:45 Pitch Perfect - komedia muzyczna, USA 2012
19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Arcywróg/Wielki sztank (31) - serial animowany
19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Niebezpieczna gra/Uliczny kolega (32) - serial animowany
20:00 Mocne sobotnie kino: Rambo 2 - film sensacyjny, USA 1985
22:00 Hannibal - thriller, Wielka Brytania/USA 2001
0:30 Żyleta - film SF, USA 1996
2:45 Zobacz to!: Taki jest świat (363) - program informacyjny
3:25 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada jeździecka: Kabanosy (7/10) - serial dokumentalny
3:50 Biesiada na cztery pory roku: Garncarska (8/10) - serial dokumentalny
4:20 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka (9/10) - serial dokumentalny
4:45 Menu na miarę (5) - program kulinarny
5:10 Menu na miarę (6) - program kulinarny
5:35 Z archiwum policji (5) - serial dokumentalny

Tele 5
6:00 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
6:20 Dolce Vita (7) - program muzyczny
7:20 Telezakupy
9:30 Klejnot TV - telezakupy
10:55 Pokolenie mutantów 3 (3) - serial SF
11:55 Strefa 51 - film SF, USA 2007
13:30 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
13:55 Na osi (76) - magazyn motoryzacyjny
14:30 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
15:05 Wytańczyć marzenia (10) - serial obyczajowy
16:10 Syberia (5/12) - serial przygodowy
17:10 Syberia (6/12) - serial przygodowy
18:05 Szczęśliwa karta 2 (5) - serial obyczajowy
19:00 Szczęśliwa karta 2 (6/18) - serial obyczajowy
20:00 W biały dzień - thriller, Kanada 2009
21:50 Wydział do spraw specjalnych 4 (7/20) - serial kryminalny
22:50 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
23:05 Seks w podróży - film erotyczny, Niemcy 2008
0:55 Mega Mix (6) - program muzyczny
1:20 Telezakupy
4:20 Magiczna TV - program ezoteryczny

TV Polonia
05:40 Barwy szczęścia - odc. 1405; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Barwy szczęścia - odc. 1406; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Barwy szczęścia - odc. 1407; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Barwy szczęścia - odc. 1408 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /12/ - "Prześliczna wiolonczelistka" - Skaldowie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Borysław - Galicyjska Pensylwania; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Dzika Muzyka - Tęgie Chłopy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Ojciec Mateusz - odc. 184 - Sekretny układ (Ojciec Mateusz XIV odc. 11) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Na dobre i na złe - odc. 623 - Nie zabieraj mi jej -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Saga prastarej puszczy - Opowieść o wilku: Nie ma jak stado -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Turystyczna jazda  - Muzeum Monet i Medali im. Jana Pawła II; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Magazyn podróżniczy prezentujący ciekawe miejsca i wydarzenia turystyczne w Polsce oraz innych krajach.
16:00 Kulturalni PL - na bis (1); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (280); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1201 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Przygarnij mnie - odc. 1; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - odc. 12 - O królewnie zaklętej w żabę; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ja wam pokażę! - odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Córy szczęścia (Córy szczęścia) -  txt. str. 777  114'; film obyczajowy kraj prod.Polska, Niemcy, Węgry (1999); reż.:Marta Meszaros; wyk.:Olga Drozdowa, Jan Nowicki, Masza Petraniuk, Igor Czerniewicz, Olaf Lubaszenko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Tych miasteczek już nie ma; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (280); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1201 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - odc. 12 - O królewnie zaklętej w żabę; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ja wam pokażę! - odc. 3/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Córy szczęścia (Córy szczęścia)  114'; film obyczajowy kraj prod.Polska, Niemcy, Węgry (1999); reż.:Marta Meszaros; wyk.:Olga Drozdowa, Jan Nowicki, Masza Petraniuk, Igor Czerniewicz, Olaf Lubaszenko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:40 Przygarnij mnie - odc. 1; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:20 Supa Strikas - Wielki Bo za kratkami, odc. 8 (Big Bo Lockdown); serial animowany kraj prod.Francja, Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Kłopoty Pogodziaków - odc. 6; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Świnka Peppa, seria III - Praca i zabawa, odc. 1 (Work and Play); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek nie wiedzieli co się dzieje, odc. 18 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Masza i niedźwiedź - Wieczór filmowy, odc. 42 (And action!) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Peg + kot - Problem z pierścionkiem, odc. 31 (The Ring Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Charlie i Lola, seria 1 - Lubię swoje włosy, odc. 8 (I Like My Hair); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Margolcia i Miś zapraszają dziś - My jesteśmy krasnoludki odc. 34; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Lippy and Messy - odc. 7; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Lippy and Messy - odc. 8; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Tom and Keri - The Funny Bird, odc. 23; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 70 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Noksu - Brudne ręce, odc. 32 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Mały Miś s. IV - Miś który straszy, odc. 64 (Little bear scares everyone); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Przygoda z sowami; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Smerfy - Czar kuli, odc. 174 (Lure of the Orb); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Pan Toti - Pan Toti i czarodziejski grzebień, odc. 10 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Strażak Sam, seria 6 - Nie wywołuj wilka z lasu, odc. 19 (Cry Wolf); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO
09:50 Masza i niedźwiedź - Wieczór filmowy, odc. 42 (And action!) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:05 O czym one mówią - odc. 87; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Mali światowcy - odc. 23 Co, gdzie, kiedy? ABC wiedzy o świecie cz. 1; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Opowieści Biblijne - Stary Testament - Józef w Egipcie, odc. 3 (Joseph in Egypt); serial animowany kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Kultura od kuchni - odc. 6 Rzeźba; magazyn dla nastolatków; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Reksio - Reksio rozbitek, odc. 17; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Littlest Pet Shop - Bezrobotny Roger, odc. 44 (Grounded); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Domisie - Przygoda z sowami; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Mały Miś s. IV - Miś który straszy, odc. 64 (Little bear scares everyone); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Pan Toti - Pan Toti i sprawa hoteli, odc. 11 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Smerfy - Czar kuli, odc. 174 (Lure of the Orb); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Strażak Sam, seria 6 - Nie wywołuj wilka z lasu, odc. 19 (Cry Wolf); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO
13:50 Tabaluga - Szczęśliwy los, odc. 31 (Good fortune); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 O czym one mówią - odc. 87; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Tęcza, odc. 2 (The Rainbow); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Masza i niedźwiedź - Wieczór filmowy, odc. 42 (And action!) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 71 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek zrobili huśtawkę, odc. 31 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Nela Mała Reporterka - odc. 52 Przygoda w Delcie Mekongu -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9
15:35 Mój zwierzyniec - odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9
15:50 Petersburski Music Show - odc. 40; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek dźwigiali kamienie, odc. 33 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Niedobra kanapka; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 87; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Supa Strikas - Wielki Bo za kratkami, odc. 8 (Big Bo Lockdown); serial animowany kraj prod.Francja, Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:20 Bajki z mchu i paproci - Jak gwiazdeczka zjadła jagodowe powidła, odc. 23 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Peg + kot - Problem ze ślubem, odc. 32 (The Wedding Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Noksu - Wietrzny dzień, odc. 33 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Charlie i Lola, seria 1 - Wcale nie czuję się dobrze, odc. 9 (I'm Really Ever So Not Well); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Littlest Pet Shop - Wybory, odc. 45 (Inside Job); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Mały Miś s. IV - Kto pokocha jeżozwierza?, odc. 65 (How to love a porcupine?); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Smerfociuchcia, odc. 175 (Locomotive Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 6 - Uwaga, owce!, odc. 20 (Sheep on the Road); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Tabaluga - Grzebcio bohater, odc. 32 (Digby the hero); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Zguba; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - Bohaterowie sa wśród nas, odc. 43 (Self made hero) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Bolek i Lolek na wakacjach - Pierwszy dzień wakacji, odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Reksio - Reksio i bocian, odc. 53; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Supa Strikas - Koniec marzeń, odc. 9 (The End Of Dreams); serial animowany kraj prod.Francja, Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Duże dzieci - (87); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Legwany morskie z Galapagos (Dragon of the Galapagos: Marine Iguanas) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Japonia (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:00 Niejadki i inne przypadki - odc. 24 Rzecz o makaronie; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Domy przyszłości - 8; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Login: kuchnia s. II odc. 10; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Ja to mam szczęście! - odc. 41 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:35 Ja to mam szczęście! - odc. 42 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Rodzinka.pl - odc. 158 "Nowe życie" sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Rodzinka.pl - odc. 159 "Ból głowy" sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Rodzinka.pl - odc. 160 "Sprzątanie" sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 5/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 6/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Rodzinka.pl - odc. 181 "Sprzedane" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Rodzinka.pl - odc. 115 "Rywalizacja ojciec - syn" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 O mnie się nie martw - s. IV odc. 13/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Na dobre i na złe - odc. 629 - Nic śmiesznego -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 M jak miłość - odc. 1230 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 M jak miłość - odc. 1231 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Na sygnale - odc. 91 "Diagnoza" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Na sygnale - odc. 92 "Potwór" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (56) - Kastom -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (57) - Tabu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Ranczo - odc. 30 (seria III, odc. 4) - Fakt prasowy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Ranczo - odc. 31 (seria III, odc. 5) - Radio interaktywne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Rocky 3 (Rocky 3) -  txt. str. 777  95'; film fabularny kraj prod.USA (1982); reż.:Sylvester Stallone; wyk.:Sylvester Stallone, Talia Shire, Burt Young; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Chrzest -  txt. str. 777  85'; dramat; reż.:Marcin Wrona; wyk.:Tomasz Schuchardt, Wojciech Zieliński, Natalia Rybicka, Adam Woronowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:20 50. KFPP Opole 2013 - Gala jubileuszowa (1); STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Nowa - odc. 3; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Strefa 3D - Zapach; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 KFPP Opole - 52 KFPP Opole 2015 - SuperJedynki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Makłowicz w podróży - Podróż 4. Mołdawia - Multi - kulti (18) -  AD; magazyn kulinarny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Jak to działa - Kino odc. 82 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Mesco dux Baptizatur czyli Książę Mieszko Ochrzczony -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Maciej Pawlicki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Nicolas Le Floch - Wielki łowczy cz. 1 (Nicolas Le Floch)  48'; serial kraj prod.Francja (2012); reż.:Edwin Baily, Nicolas Picard Dreyfuss, Philippe Berenger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Podróże z historią - odc. 12 Prezydenckie siedziby -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Karol. Urodzony, by być księciem - 2/2 (The Destiny of A Prince); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Jurajski Park Hitlera (Hitler's Jurassic Park) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Facing the Atlantic - Nieznane oblicze Atlantyku cz. 1 (Facing the Atlantic) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); reż.:John Gwyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Szerokie tory - Szerokie tory. Czarnoskóry polityk; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Polska i świat z historią w tle - Kresowym szlakiem: Zaleszczyki; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Wielka gra; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Koło historii - Kiedy kiszki marsza grają; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Spór o historię - Czy Polska obaliła komunizm?; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Sprint przez historię Przemysława Babiarza; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Ex Libris - odc. 254; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Dama w czarnym welonie - odc. 11/12 (Dama velata, La (Woman with the Black Veil), 11 serata); serial kostiumowy kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Był sobie człowiek - W imię Allaha 8/26 (Il etait une fois... L'homme/ Les conquetes de l’islam); serial animowany kraj prod.Francja (1978); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Przewodnik Historyczny Bogusława Wołoszańskiego - Droga do Książa -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Historia żywa - Strażnicy żelaznych arsenałów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Kobieta walcząca Senator Helena Jaroszewicz; film dokumentalny; reż.:Hanna Etemadi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Kiniarze z Kalkuty (Kiniarze z Kalkuty); film dokumentalny kraj prod.Polska, Niemcy (1998); reż.:Andrzej Fidyk; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Encyklopedia II wojny światowej - Tajemnica Barbarossy -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
23:30 Powrót Odysa - 10/12 (Odysseus); serial kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Koło historii - Polowanie na kata; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Uczcie się Polski (Uczcie się Polski); film dokumentalny kraj prod.Polska, Niemcy (2014); reż.:Róża Romaniec, Magdalena  Gwóźdź; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:50 Historia nie kończy się nigdy!; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Wspaniałe stulecie - odc. 13 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 13); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Wspaniałe stulecie - odc. 14 (Muhtesem Yüzyil Magnificent Century), ep. 14); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Historia faszyzmu - odc. 3 (La storia del fascismo/ History of Fascism); serial dokumentalny kraj prod.Włochy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Świat i ludzie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Debata Trójstronna; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Reportaż TVP INFO - Ton misericordiae - Dzwon miłosierdzia; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Reportaż TVP INFO - Życie w obcym kraju; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:27 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Na czym świat stoi; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:15 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:08 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:42 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
22:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:55 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
23:40 Sportowa Sobota; STEREO, 16:9
24:00 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:25 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9
02:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:51 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Debata Trójstronna; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:45 Reportaż TVP INFO - Ton misericordiae - Dzwon miłosierdzia; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:01 Reportaż TVP INFO - Życie w obcym kraju; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Na czym świat stoi; magazyn; STEREO, 16:9
05:00 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9

TVP Kultura
07:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:45 Panienki -  txt. str. 777  35'; film TVP; reż.:Jarosław Kusza; wyk.:Jolanta Buszko, Agnieszka Kusza, Anna Szmidt, Ignacy Machowski, Sława Kwaśniewska, Mirosława Marcheluk, Ryszarda Hanin, Genowefa Wydrych, Marlena Milwiw, Maria Kościałkowska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Syberiada polska -  txt. str. 777  126'; dramat; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Urszula Grabowska, Adam Woronowicz, Paweł Krusz, Lera Guliaieva, Igor Gniezdilov, Jan Peszek, Agnieszka Więdłocha, Natalia Rybicka, Andrij Zhurba, Dmytro Sova; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Pies na środku drogi  36'; film krótkometrażowy TVP; reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Tadeusz Chudecki, Krzysztof Majchrzak; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
11:40 Informacje kulturalne ekstra - Krzysztof Ożóg; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Dzika kraina (Wild Life); film dokumentalny kraj prod.Kanada (2011); reż.:Wendy Tilby, Amanda Forbis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Dokument tygodnia - Prządki złota (The Gold Spinners); film dokumentalny kraj prod.Estonia (2014); reż.:Hardi Volmer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kryptonim MOrd - Dotknięcie nocy -  txt. str. 777  88'; film kryminalny; reż.:STANISŁAW BAREJA; wyk.:JERZY KOZAKIEWICZ, ELŻBIETA KĘPIŃSKA, HANNA ZEMBRZUSKA, WIESŁAW GOŁAS; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Tristan i Izolda według Trelińskiego; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Filmy Marcela Carne - Komedianci; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Film kostiumowy - Komedianci (Les Enfants du paradis)  177'; film fabularny kraj prod.Francja (1945); reż.:Marcel Carné; wyk.:Arletty ., Jean-Louis Barrault, Pierre Brasseur, Pierre Renoir; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Historia muzyki - Barok cz. 1 (1); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2014); reż.:Nicole Kraack; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Bilet do kina - Debiutanci (Beginners)  99'; film obyczajowy kraj prod.USA (2010); reż.:Mike Mills; wyk.:Ewan McGregor, Christopher Plummer, Melanie Laurent, Goran Visnjic; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Sting - Live in Berlin cz. 2 (Sting - Live in Berlin cz. 2); koncert kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Mad Men s. VI - odc. 1/13 (Mad men s. VI) -  txt. str. 777  45'; serial kraj prod.USA (2013); reż.:Scott Hornbacher; wyk.:Jon Hamm, Elisabeth Moss, Vincent Kartheiser, January Jones, Christina Hendricks; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Mad Men s. VI - odc. 2/13 (Mad men s. VI) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Mad Men s. VI - odc. 3/13 (Mad men s. VI) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Bilet do kina - Debiutanci (Beginners)  99'; film obyczajowy kraj prod.USA (2010); reż.:Mike Mills; wyk.:Ewan McGregor, Christopher Plummer, Melanie Laurent, Goran Visnjic; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Teledysk
05:40 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:50 Humor w odcinkach - Święta wojna - (271) Hanys Parnas; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Ale numer - /4/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Rozrywka Retro - Studio Gama - Ale cyrk; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Śpiewające fortepiany - (83); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Domy przyszłości - 1; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (58); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Życie to Kabaret - Łowcy. B (1) -  txt. str. 777; program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 A la show - (39) - Weronika Książkiewicz; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia Borów Tucholskich -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Podróże z historią - odc. 10 Rozmowy z Wartburgiem -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (94) - Polowanie na słonie -  txt. str. 777; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - sezon II - (4); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /74/ - "Dla Ciebie miły" - Violetta Villas; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Muzeum Polskiej Piosenki - /85/ - "Za zdrowie pań" - Edward Hulewicz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Hity kabaretu - (7) Suszymy i inne hity Kabaretu Młodych Panów (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Sierocki na lato - /1/ Disco; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dzika Muzyka - Czas Wesela - Muzyka Lubelszczyzny; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (58); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Postaw na milion - odc. 116; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Sonda 2 - (3) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Kryptonim Szef - /1/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Festiwal cyrkowy w Monte Carlo 2015 odc. 1 (39rd International Circus Festival of Monte Carlo 2015) kraj prod.Monako (2015); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Śpiewające fortepiany - (84); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Komediowa Scena Dwójki - (3); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Kabaretowa Mapa Polski - Lubuskie warte zachodu - wino, kabaret i śpiew (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kabaretowa Mapa Polski - Lubuskie warte zachodu - wino, kabaret i śpiew (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2006 - Kabareton /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (58); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Rozrywka Retro - Studio Gama - Ale cyrk; Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:50 Na sygnale - odc. 82 "Randka w ciemno"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Na sygnale - odc. 83 "Rana"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Idole Twojego dzieciństwa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 1. Ariel -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:25 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 2. Zasadzka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:00 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 1 "Raz kozie śmierć" -  txt. str. 777  44'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Józef Pawłowski, Dorota Segda, Krzysztof Czeczot; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Ranczo - odc. 90 (seria VII, odc. 12) - Trudne powroty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Ranczo - odc. 91 (seria VII, odc. 13) - Droga przez stos -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Rodzinka.pl - odc. 166 "Podział" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Rodzinka.pl - odc. 167 "Urlop Boskich"sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Rodzinka.pl - odc. 168 "Będzie się działo" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Ojciec Mateusz - odc. 116 (seria IX odc. 8) Pluskwa -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Ranczo - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot -  txt. str. 777  44'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Artur Barciś, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Agnieszka Pawełkiewicz, Violetta Arlak, Bogdan Kalus; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Ranczo - odc. 93 (seria VIII, odc. 2) - Wykapany ojciec -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Ranczo - odc. 94 (seria VIII, odc. 3) - Wybacz mnie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Pokaż kotku co masz w środku -  txt. str. 777  91'; komedia; reż.:Sławomir Kryński; wyk.:Jacek Borusiński, Krzysztof Stelmaszyk, Grażyna Szapołowksa, Katarzyna Cyynke, Jacek Braciak, Iwona Wszołkówna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 U Pana Boga w ogródku - odc. 2/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Ojciec Mateusz - odc. 117 (seria IX odc. 9) Muzycy -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 118 (seria IX odc. 10) Znikająca asystentka -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Ranczo - odc. 95 (seria VIII, odc. 4) - Czysta karta -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Ranczo - odc. 96 (seria VIII, odc. 5) - Obywatelskie obowiązki -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Pokaż kotku co masz w środku -  txt. str. 777  91'; komedia; reż.:Sławomir Kryński; wyk.:Jacek Borusiński, Krzysztof Stelmaszyk, Grażyna Szapołowksa, Katarzyna Cyynke, Jacek Braciak, Iwona Wszołkówna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Oficer - odc. 5/13 - Dowódca; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Pitbull - odc. 14; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:30 Paradoks - odc. 3 Wolność; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Rodzinka.pl - odc. 170 "Trzeba dobrze (się) prowadzić" sezon 8 -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Rodzinka.pl - odc. 171 "Manipulować ale z uwagą" sezon 8 -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:50 Rywale - EURO 2016 - odc. 11 (odc. 11); magazyn kraj prod.Australia (2016); STEREO, 16:9
08:25 Piłka nożna - Copa America: 1/4 F (2): Peru - Kolumbia; STEREO, 16:9
10:40 Kryterium uliczne ognia i czarów
11:10 Plaża Gotyku Toruń 2016; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Bukovina Lang Team Race; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Birmingham: 1/2 F (1) (Turniej WTA - Birmingham: 1/2 F (1)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Birmingham: 1/2 F (2) (Turniej WTA - Birmingham: 1/2 F (1)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Kolarstwo - Tour de Suisse - 8 etap: Davos - Davos (Tour de Suisse - 8 etap: Davos - Davos) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Lekkoatletyka - Memoriał Janusza Kusocińskiego - Szczecin; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Birmingham: 1/2 F (1) (Turniej WTA - Birmingham: 1/2 F (1)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
21:55 Zwarcie - .; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Minął dzień we Francji; STEREO, 16:9
23:00 Sportowa Sobota; STEREO, 16:9, Na żywo
23:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Birmingham: 1/2 F (2) (Turniej WTA - Birmingham: 1/2 F (1)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
00:55 Piłka nożna - Copa America: 1/4 F (3): Argentyna - Wenezuela; STEREO, 16:9, Na żywo
03:05 Deyna; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Piłka nożna - Copa America: 1/4 F (4): Meksyk - Chile; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Zakończenie dnia

Canal +
6:00 Aktualności Filmowe+
6:30 Łapu-Capu Extra
7:00 O co biega? Odcinek: 6
7:30 Aktualności Filmowe+
8:00 Łapu-Capu
8:15 Ten pierwszy raz
10:00 Fru!
11:30 Za jakie grzechy, dobry Boże?
13:05 X-Men II
15:15 Męska jaskinia
16:55 Pitch Perfect II
18:50 Nie przegap
19:00 Drugi Hotel Marigold
21:00 Anglik, który mnie kochał
22:40 Karbala
0:40 Wrota zaświatów
2:20 Światła nad Phoenix
3:45 Carte blanche
5:35 +De Lux

HBO
6:00 Turniej - dramat obyczajowy, Francja 2015
7:25 Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj - film SF, USA 2015
9:10 Filmy i gwiazdy - magazyn filmowy
9:40 Yasmine - dramat obyczajowy, Brunei 2014
11:30 Młodość - komediodramat, Francja/Szwajcaria/Włochy/Wielka Brytania 2015
13:30 Porywacz psów - komedia, Brazylia 2013
15:30 Zimowa opowieść - dramat obyczajowy, USA 2014
17:25 Premiera: LEGO: Liga Sprawiedliwości - Legion Zagłady - film animowany, USA 2015
18:45 Turniej - dramat obyczajowy, Francja 2015
20:10 Premiera: Dom grozy 3 (2) - serial grozy
21:10 Młodość - komediodramat, Francja/Szwajcaria/Włochy/Wielka Brytania 2015
23:10 Chappie - film SF, Meksyk/USA 2015
1:10 Metro strachu - film sensacyjny, Wielka Brytania/USA 2009
2:55 Twarz anioła - dramat obyczajowy, USA/Wielka Brytania/Hiszpania/Włochy 2014
4:35 Zbrodnie wyobraźni: Przypadek policyjnego kanibala - film dokumentalny, USA 2015

TV Republika
5:25 Dokument w Republice
6:15 12-ty krok
7:00 Telezakupy
9:05 Prognoza pogody
9:10 Salon dziennikarski - Floriańska 3
10:00 Weekend w Republice
12:05 Telezakupy
12:20 Podsumowanie polityczne tygodnia
13:15 Telezakupy
13:35 Kalendarz historyczny
13:50 Telezakupy
14:20 Kulisy manipulacji
15:00 Telezakupy
15:30 Za siódmą górą
15:45 Telezakupy
16:15 Kuchnia polska
16:40 Telezakupy
17:10 Otwartym tekstem
17:50 Telezakupy
18:20 Potyczki z wiarą
19:00 Dzisiaj - magazyn informacyjny
19:15 Sport w Republice
19:25 Prognoza pogody
19:35 Z filmoteki bezpieki
20:25 Polityk też człowiek
20:50 12-ty krok
21:35 Podsumowanie polityczne tygodnia
22:35 Salon dziennikarski - Floriańska 3
23:30 Starcie cywilizacji
0:15 Kulisy manipulacji
1:00 Dokument w Republice
1:55 Dzisiaj - magazyn informacyjny
2:10 Sport w Republice
2:20 Prognoza pogody
2:25 12-ty krok
3:10 Kuchnia polska
3:40 Kulisy manipulacji - flesz
3:50 Salon dziennikarski - Floriańska 3
4:50 Dokument w Republice

Eurosport 1
06:30 Going for Gold
07:00 Kolarstwo: Route du Sud - 3. etap: Albi - Albi - jazda indywidualna na czas
08:25 Eric Cantona - piłkarski komisarz
08:30 Euro Fans
08:40 Wyścigi endurance: Wyścig 24-godzinny w Le Mans - sesja treningowa
10:00 Wyścigi endurance: Wyścig 24-godzinny w Le Mans - best of
11:00 Wyścigi endurance: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
12:15 Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Misano Adriatico - superpole
13:00 Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Misano Adriatico - 1. wyścig
14:00 Watts
14:15 24 minuty Le Mans
14:45 Wyścigi endurance: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
17:45 Wyścigi endurance: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
21:00 24 minuty Le Mans
21:30 Wyścigi endurance: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
23:15 Wiadomości Eurosportu
23:20 Euro Fans
23:30 Wyścigi endurance: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
01:30 Wyścigi endurance: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
03:00 Wyścigi endurance: Wyścig 24-godzinny w Le Mans

Polsat Sport
7:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz: Bułgaria - Polska
9:40 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz: Belgia - Włochy
12:10 Magazyn lekkoatletyczny - lekkoatletyka
13:00 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
14:50 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy E: Belgia - Irlandia
17:00 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
18:00 Boks: Gala POLSAT Boxing Night - boks
19:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz: Rosja - Polska
21:30 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji EBU w Londynie - waga junior ciężka: Dmytro Kucher - Enzo Maccarinelli
23:55 Magazyn Euro 2016 - podsumowanie 9. dnia
0:50 Boks - boks
1:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz: Iran - Argentyna
4:40 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz: Brazylia - USA

Polsat Sport 2
07:00 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy E: Włochy - Szwecja
09:00 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy D: Hiszpania - Turcja
11:00 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy D: Czechy - Chorwacja
13:00 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
14:50 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy E: Belgia - Irlandia
17:00 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
17:50 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy F: Islandia - Węgry
20:00 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
20:50 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy F: Portugalia - Austria
22:50 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
23:55 Magazyn Euro 2016
00:50 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
01:00 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy E: Belgia - Irlandia
03:00 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy F: Islandia - Węgry
05:00 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy F: Portugalia - Austria

Polsat Sport 3
07:00 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
08:00 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy D: Czechy - Chorwacja
10:00 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
11:00 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy D: Hiszpania - Turcja
13:00 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
14:00 Magazyn Euro 2016
15:00 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
17:00 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy E: Belgia - Irlandia
19:00 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
20:00 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy F: Islandia - Węgry
22:00 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
23:00 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy F: Portugalia - Austria
01:00 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
02:00 Magazyn Euro 2016
03:00 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
05:00 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy E: Belgia - Irlandia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.