Wikia o Starej Telewizji
Advertisement

PIĄTEK 18.06.2021

TVP 1 HD

05:30 Zielone kasztany - (N) 81'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1985); reż.:Wojciech Fiwek; wyk.:Monika Alwasiak, Marek Herbik, Janusz Paluszkiewicz, Ewa Wiśniewska, Jan Jankowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze; STEREO, 16:9, Transmisja
07:30 Agape; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Ranczo s.I - odc. 4 (seria I, odc. 4) - Otrzeźwienie - (N); serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Komisarz Alex s.XIII - odc. 158 - (seria XIII. odc. 7) - Oblicza miłości - (N); serial kryminalny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Ojciec Mateusz s.XVIII - odc. 237 (Ojciec Mateusz XVIII odc. 12) - Wielka szansa - (N) (AD); serial kryminalny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Uzdrowisko - odc. 5 - Myśliwy - (N); Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:35 Magazyn Rolniczy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Natura w Jedynce - Władcy przestworzy (Kings of the Sky / Les Maitres du Ciel); film dokumentalny kraj prod.Francja (2018); Dla małoletnich od lat 7
14:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
14:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:15 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Gra na Maksa - /8/ Szpan; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 EURO 2020 - Szwecja - Słowacja (studio) (Szwecja - Słowacja) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 EURO 2020 - Szwecja - Słowacja (Szwecja - Słowacja) - (N) (AD) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress - (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Jaka to melodia? - odc. 4504; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 3830 - (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Kasta - Kasa - (N); serial paradokumentalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Jeden z dziesięciu - 15/121; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Sport - (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości - (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Pogoda - (N); STEREO, 16:9
20:10 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:25 Gra na Maksa - /8/ Szpan; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:35 EURO 2020 - Anglia - Szkocja (studio) (Anglia - Szkocja) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 EURO 2020 - Anglia - Szkocja (Anglia - Szkocja) - (N) (AD) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Na żywo
23:25 EUROwieczór - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
23:55 Operacja Świt (Rescue Dawn) 120'; dramat kraj prod.USA (2006); reż.:Werner Herzog; wyk.:Christian Bale, Steve Zahn, James Oliver, Marshall Bell, Pat Healy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:10 S. W. A. T. - Jednostka specjalna. s.II - odc. 43 (s. 2 odc. 21) (S. W. A. T. ep. 43); serial kraj prod.USA (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Determinator - odc. 5/13 - (N); serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Notacje - Józefa Nikoforowa. Blokada Leningradu; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

04:55 Cafe piosenka - Stanisław Karpiel - Bułecka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Na dobre i na złe - odc. 687 Bracia - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Anna Dymna - spotkajmy się - Katarzyna Szczerbowska - Kieślińska; Dla małoletnich od lat 7
06:55 Familiada - odc. 2577; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
07:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
10:50 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:15 Policzmy się dla Polski - odc. 114; felieton; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Dziewczyny ze Lwowa s.I - odc. 10 "Uparty jak prawnik" - (N) (AD); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Koło fortuny - odc. 786 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Pensjonat nad rozlewiskiem - odc. 5 - (N); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Va Banque - odc. 117; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Na sygnale - odc. 312 "Sekrety" - (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Górscy ratownicy - odc. 88 Syndrom odstawienia, cz. 2 (Bergretter ep. Entzug, teil 2); serial obyczajowy kraj prod.Niemcy (2017); Dla małoletnich od lat 12
16:00 Koło fortuny - odc. 787 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Familiada - odc. 2578; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Rodzinka.pl - odc. 245 "Kubek z syrenką" sezon 13 - (N) (AD); serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Gra na Maksa - /8/ Szpan; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:35 EURO 2020 - Chorwacja - Czechy (studio) (Chorwacja - Czechy) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 EURO 2020 - Chorwacja - Czechy (Chorwacja - Czechy) - (N) (AD) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Na żywo
20:15 Gra na Maksa - /8/ Szpan; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Szalona 30 - tka zespołu Boys - cz. 1; koncert; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Szalona 30 - tka zespołu Boys - cz. 2; koncert; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Kino relaks - Przypadkowy mąż (Accidental Husband) 86'; komedia kraj prod.USA (2008); reż.:Hugh Wilson, Griffin Dunne; wyk.:Uma Thurman, Colin Firth, Jeffrey Dean Morgan, Sam Shepard; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Miłość na Bora Bora (Coup de foudre a Bora Bora) 89'; komedia romantyczna kraj prod.Francja (2017); reż.:David Morley; wyk.:Tiphaine Daviot, Laetitia Milot, Philippe Bas, Amaury de Crayencour; Dla małoletnich od lat 12
02:00 Pozdrowienia z Moskwy (From Russia with Love) - (N) 110'; film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (1963); reż.:Terence Young; wyk.:Sean Connery, Daniela Bianchi, Lenya Lotte; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Przyjaźń czy kochanie? (Love & Friendship); film obyczajowy kraj prod.Francja, Niderlandy (Holandia), USA, Irlandia (2016); reż.:Whit Stillman; wyk.:Kate Beckinsale, Xavier Samuel, Chloe Savigny; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zakończenie dnia

TVP 3

06:05 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda 1; STEREO, 16:9
09:15 Niecodziennik - odc. 25 Krzysztof Bodziony; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Program o twórcy i opiekunie skansenu w Podegrodziu i o Lachach Sądeckich.
09:30 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Grudziądza - (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Wymarzona miłość - odc. 152 (Erkenci Kus) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 W dobrej wierze - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; 100 lat temu urodził się ks. Franciszek Blachnicki, twórca międzynarodowego Ruchu Światło - Życie.
12:55 Pogoda 2; STEREO, 16:9
13:00 Agroporadnik; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:50 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:54 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 OTV - PASMO LOKALNE
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Wieczna miłość s.I - odc 54 (Kara Sevda) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Czytanie Puszczy - odc. 9 Wielkie życie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Szansa na sukces. Opole 2021 s.I - odc. 6 Marek Grechuta; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
21:50 STUDIO LOTTO
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Pogoda 3; STEREO, 16:9
22:47 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kasta - Kasa - (N); serial paradokumentalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Całkiem niezła historia - Dobro wraca; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 To był rok! - /30/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 W dobrej wierze - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; 100 lat temu urodził się ks. Franciszek Blachnicki, twórca międzynarodowego Ruchu Światło - Życie.
01:45 Wieczna miłość s.I - odc 54 (Kara Sevda) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:20 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - (JM); STEREO, 16:9
04:50 Pogoda 3; STEREO, 16:9
05:05 Agroporadnik; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9
05:30 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Grudziądza - (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

TV Polonia HD

06:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
06:30 Leśniczówka - odc. 153 - (N); Dla małoletnich od lat 12
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (76) Kosmici - (N); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
07:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
10:50 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywov11:20 Co na obiad - pstrąg z grilla; Dla małoletnich od lat 7
11:30 Na sygnale - odc. 304 "Dzień Matki" - (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Poland in Undiscovered - odc. 20 - Chełmno; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Ja wam pokażę! - odc. 1/13 - (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Rozmowy kontrolowane - (N) (AD); komedia; Dla małoletnich od lat 12
15:05 W kotle historii - Unia Lubelska, ale kuchnia włoska; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Czas pieniądza - Odc. 9. Polacy milionerami czyli denominacja; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Bajki naszych rodziców - Zabawy Bolka i Lolka - Mali filmowcy, odc. 4; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Bajki naszych rodziców - Zabawy Bolka i Lolka - Opiekunowie zwierząt, odc. 5; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Reksio - Reksio i gąsior, odc. 57; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Rodzinka.pl s.III - odc. 77 "Święta" - (N) (AD); serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Polonia jest kobietą - odc. 2; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Gra słów. Krzyżówka - /377/ - (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Na sygnale - odc. 304 "Dzień Matki" - (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Polonia Express - /20/; Dla małoletnich od lat 7
19:10 Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej - /33/ (Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej); magazyn kraj prod.Niemcy (2021); Dla małoletnich od lat 7
19:30 Wiadomości - (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport; STEREO, 16:9
20:10 Pogoda; STEREO, 16:9
20:15 Przystań - odc. 2/13 - Lekcja wychowawcza - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:10 Centralne Biuro Humoru - odc. 2 /skrót/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
22:05 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Rodzina Połanieckich - odc. 4/7 Narzeczeni - (N); serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
00:00 Focus on Poland - (619)
00:20 Gra słów. Krzyżówka - /377/ - (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Polonia Express - /20/; Dla małoletnich od lat 7
01:10 Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej - /33/ (Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej); magazyn kraj prod.Niemcy (2021); Dla małoletnich od lat 7
01:30 Wiadomości - (N); STEREO, 16:9
02:00 Sport; STEREO, 16:9
02:04 Pogoda; STEREO, 16:9
02:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
02:40 Przystań - odc. 2/13 - Lekcja wychowawcza - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Centralne Biuro Humoru - odc. 2 /skrót/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Na sygnale - odc. 304 "Dzień Matki" - (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:55 U Pana Boga w ogródku - odc. 1/12 - (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Focus on Poland - (619)
06:00 Zakończenie dnia

TVP ABC

04:30 Nela Mała Reporterka - odc. 37 Indiańskie skarby - (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Margolcia i Miś zapraszają dziś - Przyszło lato, odc. 116; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Domisie - Bazylmen ratuje świat - (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Rodzina Treflików - Ale kino, odc. 41 - (JM); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 1 - Nowi przyjaciele (ep. 1 - Les nouveau amis); serial animowany kraj prod.Polska, Francja (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Przygody Kota Filemona - Własny kąt, odc. 10; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Reksio - Reksio i szpaki, odc. 56; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Tru i Tęczowe Królestwo - Podziel się drapaczkiem, odc. 30 (Scratch and Share); serial animowany kraj prod.Kanada (2017); Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Trolle: Impreza trwa! - Pochmurno z szansami na uściski, odc. 5 (Cloudy with a chance of hugs); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Billy - Artystka w pracy!, odc. 50 (Artist at Work!); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 31 - MISTRZ; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham - Gdzie jest Mała Ruda Lisiczka?, odc. 50 (Where's Little Redwood Fox?); film animowany kraj prod.Singapur, Australia, USA (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Super Wings - Podwodny ślub, odc. 139 (Mykonos Marriage Magic) - (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Super Wings - Niespodzianka z syropem klonowym, odc. 140 (Maple Syrup Surprise) - (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Masza i niedźwiedź - Niełatwo wracać do domu, odc. 53 (.) - (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Świnka Peppa, seria VII - Kiedy będę duża... , odc. 37 (When i Grow Up); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Świnka Peppa, seria VII - Ambulans!, odc. 38 (The Ambulance!); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Strażak Sam, seria 7 - Podwójny kłopot, odc. 17 (Double trouble); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Strażak Sam, seria 7 - Żeglarz Steele, odc. 18 (Sailor Steele); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Halo halo! - odc. 55 Lustrzana wizja Żużu; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - Raz a porządnie - (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Świnka Peppa, seria IV - Latarnia morska Dziadka Królika, odc. 10 (Lighthouse); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Margolcia i Miś zapraszają dziś - Chowanie, odc. 117; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Przyjaciele z podwórka - Jeżdziec w masce, odc. 60 (The Masked Retriever); serial animowany kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 5 - Gol; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 15 - Park dla zwierząt (ep. 15 - Un Parc des Animaux); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Super Wings - Syreni śpiew, odc. 87 (Mermaid Melody) - (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Super Wings - Trening dalmatyńczyków, odc. 88 (Dalmatian Doggercise) - (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Świnka Peppa, seria IV - Komputer Dziadka Świnki, odc. 5 (Grandpa Pig’s Computer); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Domisie - Bazylmen ratuje świat - (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Księżyc i ja - Dziura w drodze, odc. 34 (A Hole in the Road!); serial animowany kraj prod.Kanada (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Nela Mała Reporterka - odc. 86 Szukamy Torbaczy - (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Billy - Oswajanie gołębia, odc. 21 (Pigeon Taming!); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Dla małoletnich od lat 7v13:25 Heidi - Broszka, odc. 30 (THE BROOCH); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:50 44 koty - Sztuka mistrza LaPalette, odc. 28 (The art of LaPalette); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 44 koty - Strachy na koty, odc. 29 (Scaredy cats); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Stacyjkowo - Bruno na planie, odc. 69 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Stacyjkowo - Płynne ruchy Wilsona, odc. 13 (Wilson’s Smooth Moves); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Strażak Sam, seria 6 - Pływający gokart, odc. 17 (Floating Cart); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Strażak Sam, seria 6 - Klejowa pułapka, odc. 18 (Sticky Situation); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Świnka Peppa, seria IV - Szpital, odc. 6 (Hospital); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Halo halo! - odc. 8 Problem z mikrofonem; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Studio ABC - Studio ABC, odc. 94; magazyn
15:45 Yakari - Yakari i koźlątko, odc. 62 (Yakari and the newborn); serial animowany kraj prod.Francja (2008); Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Przyjaciele z podwórka - Latający Kamień, odc. 13 (Backyardigans // The quest for the Flying Rock, ep. 13); serial animowany kraj prod.Kanada (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Clifford - wielki, czerwony pies - Małe czerwone marzenie / Tajemnicza przesyłka, odc. 71 (Little red dream / The Mail Mix - up.); serial animowany kraj prod.Kanada (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Kucharz Shane - Doktor Izzy, odc. 32 (Doctor Izzy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:10 Wissper - Kto opiekuje się jajem?, odc. 89 (A Close Shave for Pablo's Egg); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Wissper - Prezenty urodzinowy, odc. 90 (Lighten Up Little Fox); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Robot Trains - Józio, mól książkowy ze Słońcolandii!, odc. 77 (Joseph, The Sunnyland Bookworm!); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Robot Trains - Biegnij, biegnij! Wyścig w wodnym parku!, odc. 78 (Don’t Stop Running! Waterpark Energyball Race!); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Mia i ja - Bluebardo w tarapatach, odc. 69 (Bluebardo in Trouble); serial animowany kraj prod.Niemcy (2010); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Zagubiona w Oz - Kansaska magia, odc. 21 (Kansas Magic); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Wieczorynka - Heidi - Szkolny test, odc. 31 (THE SCHOOL TEST); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:20 Wieczorynka - 44 koty - Gazek, śmierdzący kotek, odc. 6 (Gas, the Stinky Cat); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - 44 koty - Sekretny przepis Babci, odc. 7 (Granny Pina's Secret Recipe); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Ricky Zoom - Ricky się trzęsie, odc. 6 (Ricky Wobbles); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Gniazdo.; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Ten hokej jest h'okej!, odc. 71 (.) - (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Masza i niedźwiedź - Wydanie piłkarskie - Podkręć jak Masza, odc. 4 (.); serial animowany kraj prod.Rosja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:17 Piosenki Maszy - Pozdrowienia z Anglii, 6 (England); serial animowany kraj prod.Rosja (2020); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 The Garfield Show - Garfield i puszka, odc. 123 (Garfield Gets Canned); serial animowany kraj prod.USA, Francja (2016); Dla małoletnich od lat 7
20:40 The Garfield Show - Bałwan Borys, odc. 124 (Boris The Snowman); serial animowany kraj prod.USA, Francja (2016); Dla małoletnich od lat 7
20:55 Kicia to nie kot - Zarazki/Szpieg, odc. 43 (Germs / I Spai); serial animowany kraj prod.Australia (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Power Rangers - Beast Morphers - Wejście Evoxa, odc. 31 (The Evox Snare) kraj prod.USA (2019); Dla małoletnich od lat 12v21:50 Hotel pod żyrafą i nosorożcem - odc. 6/13 - Terrarysta - (N) (JM); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Zakochaj się w Polsce - odc. 199 Pieniny - (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
23:10 Jak to działa - odc. 67 Cywilizacja a środowisko - (N) (JM); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Plecak pełen przygód - odc. 6/13 (.) - (N) (JM); serial kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (1993); Bez ograniczeń wiekowych
00:00 Zakończenie dnia

TVP Dokument HD

06:00 Dzika Polska - Dżentelmeni przyrody; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Dzika Polska - Matka Joanna od natury; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Halina Pechaty. Lwów moja miłość; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Wokół mórz. Droga (Around the Sea. The road) - (N); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2018); Dla małoletnich od lat 7
07:30 Japonia z góry Odc. 3 Kolebka tradycji (Japan from above 3. The cradle of traditions); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2018); Dla małoletnich od lat 7
08:35 Kukułka - wróg w gnieździe (Cuckoo - The Enemy in My Nest); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2017); Dla małoletnich od lat 7
09:35 Cudowny świat przyrody XI 6. Wielki mały drapieżca. Trzyszcz japoński. Japonia. (Cudowny świat przyrody XI 6. Tiny Terror - - Japanese Tiger Beetle, Japan); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2017); Dla małoletnich od lat 7
10:05 Cudowny świat przyrody XI 7. Nieuchwytny mistrz przetrwania. Wilk arabski. Izrael. (Cudowny świat przyrody XI 7. Elusive Survivor - - Arabian Wolf, Israel); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2017); Dla małoletnich od lat 7
10:30 Maroko. W sercu tradycji (Morocco); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2008); Dla małoletnich od lat 7
11:30 Zofia Kłusek - Daniszewska. Dno piekła; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Być kobietą w Himalajach - (N); film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Złote łany - odc. 9; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Złote łany - odc. 10; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Pole pełne życia (Field of Life / Bocage Sauvage) - (N); film dokumentalny kraj prod.Francja (2016); Dla małoletnich od lat 7
14:40 W starej koszuli. Z odwagą w sercu; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12; Film dokumentalny o Jacku Zejdlerze, bohaterze kultowego w latach 70 serialu TVP Stawiam na Tolka Banana, w którym zagrał tytułową rolę, ukazuje fenomen nagłej serialowej kariery młodego aktora, w którym wielu upatrywało wtedy polskiego Jamesa Deana lub następcę Zbyszka Cybulskiego. Film opowiada również o zaangażowaniu Zejdlera w nielegalną działalność opozycyjną wymierzoną w komunistyczny reżim. Jacek Zejdler współpracował z Komitetem Obrony Robotników. Zakończyło się to tajemniczą śmiercią w Opolu, do którego aktor został zesłany karnie po tym, jak na polecenie władz wyrzucono go z czołowego wówczas Teatru im. Jaracza w Łodzi. Śmierć ta obrosła czarną legendą, a jej sprawstwo przypisywano wtedy Służbie Bezpieczeństwa.
15:40 Komary atakują (Mosquitoes on the Rise / Dans l’il du moustique) - (N); film dokumentalny kraj prod.Francja (2016); Dla małoletnich od lat 7
16:40 Bolesław Prorok. Kartki z Ostaszkowa; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Wszystkie kolory świata - Turcja. Zapachy Orientu (Flavors); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2008); Dla małoletnich od lat 7
18:05 Dawne światy - odc. 4/8 Meksyk. Dziedzictwo Majów (Mexico, the Maya heritage); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2007); Dla małoletnich od lat 12
19:05 Złote łany - odc. 11; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Złote łany - odc. 12; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Nauka chodzenia 50'; film dokumentalny; reż.:Marcin Kopeć; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
21:05 Morderca w rodzinie Odc. 3 Kłopotliwe okoliczności (Killer in the family / Arbogafallet / Ep. 3 Aggravating circumstances); cykl dokumentalny kraj prod.Szwecja (2018); Dla małoletnich od lat 16
21:50 Miasto Gniewu s.I - /3/; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 16
22:20 Prawdziwe psy - odc. 4/12; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 16
22:55 Gra Florencka i krew na bruku (Calcio Storico the Blood of Florence); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2018); Dla małoletnich od lat 12
23:50 Solo do Ameryki; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Zofia Kłusek - Daniszewska. Nic waszego już tu nie ma; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Defilada - (N); film dokumentalny kraj prod.Polska (1989); reż.:Andrzej Fidyk; Dla małoletnich od lat 12
01:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Kolorowe światy - (JM); Dla małoletnich od lat 7
02:05 Moskwa od świtu do zmierzchu; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Zakończenie dnia

TVP HD

06:00 M jak miłość s.I - odc. 1162 - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Ranczo s.VIII - odc. 99 (seria VIII, odc. 8) - Los pogorzelca - (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Rodzinka.pl s.XII - odc. 230 "Obligatoryjne figle" sezon 12 - (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Rodzinka.pl s.XII - odc. 231 "Pranie nie jest sexy" sezon 12 - (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 284 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 7) - W zdrowym ciele... - (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 285 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 8) - Panna na wydaniu - (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Gra słów. Krzyżówka - /335/ - (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Na sygnale - odc. 157 "Punkt zwrotny" - (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Na sygnale - odc. 158 "W pułapce" - (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:20 Ojciec Mateusz s.IX - odc. 120 (seria IX odc. 12) - Niebezpieczne związki - (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:15 O mnie się nie martw s.VI - odc. 12/13 - (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Ranczo s.VIII - odc. 102 (seria VIII, odc. 11) - Jedźmy, nikt nie woła - (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Ranczo s.VIII - odc. 103 (seria VIII, odc. 12) - Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród - (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Sanatorium miłości s.I - odc. 2; reality show; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Stulecie Winnych s.III - Odc. 36 (s. III, odc. 10) - (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Ojciec Mateusz s.III - odc. 35 (Ojciec Mateusz III odc. 5) - Zakładnik - (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.VIII - odc. 100 (seria VIII, odc. 9) - W blasku fleszy - (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl s.I - odc. 15 "Hazard" - (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Rodzinka.pl s.I - odc. 16 "O miłości.." - (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:10 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 3/7 - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 4/7 - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 5/7 - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Życie na gorąco - odc. 1/9 - Budapeszt - (N); serial sensacyjny TVP kraj prod.Polska (1978); reż.:Andrzej Konic; wyk.:Leszek Teleszyński, Janusz Bylczyński, Edmund Fetting, Leszek Herdegen, Jerzy Kaliszewski, Eugeniusz Kujawski, Eliasz Kuziemski, Wanda Koczeska, Izabella Dziarska; Dla małoletnich od lat 12
02:00 Życie na gorąco - odc. 2/9 - Saloniki - (N); serial sensacyjny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Zakończenie dnia

TVP Historia

06:50 Był taki dzień - 18 czerwca; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Polska Kronika Filmowa 1993; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:20 Czterej pancerni i pies - odc. 9/21 - Zamiana - (N); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:20 Historia i film - Czterej pancerni i pies, odc. 9 - dyskusja; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Taśmy bezpieki - Niepokorny rok 1989; Dla małoletnich od lat 12
09:10 Historia Polski - Historia żywa s.I - Czasy Husarii czasy potęgi; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
09:45 Sensacje XX wieku - Śmierć marszałka - (N); cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Luftwaffe 39: Zbrodnia nieukarana. - (N); film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Podróże z historią s.I - odc. 4 U Tatarów - (N) (AD); cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Wojenne dziewczyny s.II - odc. 26 (seria II odc. 13) - (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Niewidzialne miasta starożytności - odc. 3/3 (Ancient Invisible Cities); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2018); Dla małoletnich od lat 7
14:15 Jak powstawały kontynenty - Afryka. Odc. 1/4 (Rise of the Continents); esej dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); Dla małoletnich od lat 12
15:15 Konwój PQ17 - katastrofalny bilans (PQ17 - An Arctic Convoy Disaster); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); Dla małoletnich od lat 12
16:15 Było, nie minęło - odc. 231 Kapłan bohater - (JM); Dla małoletnich od lat 7
16:45 Polacy na morze - odc. 1; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
17:15 Z wyciągniętymi rękami cz. 2; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Eugeniusz Lokajski - (N); reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Czterej pancerni i pies - odc. 10/21 - Kwadrans po nieparzystej - (N); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:30 Historia i film - Czterej pancerni i pies, odc. 10 - dyskusja; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Teatr Historii - Stalin; felieton; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Teatr Telewizji - Stalin; spektakl teatralny; reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Jerzy Trela, Tadeusz Łomnicki; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Szlak Snów; film dokumentalny; reż.:Zbigniew Maćków; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Stulecie na taśmie filmowej - Kto dał władzę dyktatorom. Odc. 3/6 (A Century on Film) kraj prod.Japonia (2019); Dla małoletnich od lat 16
00:40 Polska Kronika Filmowa 1994; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
00:55 Było, nie minęło - odc. 231 Kapłan bohater - (JM); Dla małoletnich od lat 7
01:30 Sensacje XX wieku - Śmierć marszałka - (N); cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Encyklopedia II wojny światowej - Spalić Londyn cz. 3 - (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
03:05 Zakończenie dnia

TVP Historia 2

06:00 Był taki dzień - 18 czerwca; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:02 Przeczytaj mi tę historię - odc. 56; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Niecała nieprawda czyli PRL w DTV - Pałac Kultury i Nauki odc. 58; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:30 Polska i świat z historią w tle - Wielka historia małej wioski; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
06:45 Zamki kresowe Rzeczypospolitej - Ołyka i Klewań; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Zamki kresowe Rzeczypospolitej - Ostróg; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Mój ulubiony bohater Niepodległości - Maria Skłodowska - Curie; Dla małoletnich od lat 7
07:27 Był taki dzień - 18 czerwca; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Pogranicze w ogniu - odc. 10/24; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Tajemnice Archiwum - Odc. 14; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Historia na ten czas - Krzysztof Ożóg cz. 5; Dla małoletnich od lat 12
08:45 Wojownicy czasu - Powstańcza rapsodia, czyli Olszynka Grochowska 1831; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Świadkowie czasu - Wszystkie barwy muzyki; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Filmowa Encyklopedia Powstań Śląskich - Józef Szreter - Największy Polak z Szarlocińca; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Taśmy bezpieki - Niepokorny rok 1989; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Był taki dzień - 18 czerwca; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Historia religii - odc. 10; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Polski zwycięzca bitwy o Atlantyk; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
11:00 16 mm historii - Superszpieg; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
11:25 W kotle historii - Zjazd Krakowski. Uczta dyplomatyczna.; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Korona królów - odc 27; telenowela historyczna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Korona królów - odc 28; telenowela historyczna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Lalka - odc. 4/9 - Pierwsze ostrzeżenie; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Był taki dzień - 18 czerwca; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Flesz historii - odc. 543; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
14:20 Wojenne dziewczyny s.II - odc. 14 (s. II odc. 1) - (AD); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Lwów - miasto i ludzie Niepodległej Rzeczypospolitej - odc. 9/9; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Megality Historia sprzed 5500 lat; dokument fabularyzowany; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - odc. 231 Kapłan bohater - (JM); Dla małoletnich od lat 7
16:55 Polacy na morze - odc. 1; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
17:20 Krzyż Włoszczowa 1984; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Eugeniusz Lokajski; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Pogranicze w ogniu - odc. 11/24; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Kryptonim MUZEUM - Szlak Armii Krajowej - odc. 14 Skrytka Bieżanowska; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Mój ulubiony bohater Niepodległości - Witold Pilecki; Dla małoletnich od lat 7
19:47 Czas honoru - odc. 61 "Major Zwonariew"; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Filmowa Encyklopedia Powstań Śląskich - Piotr Niedurny Męczennik polskiej sprawy; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Szlak Snów; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - odc. 231 Kapłan bohater - (JM); Dla małoletnich od lat 7
21:55 Zdolne bestie te Kossaki...; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Wojownicy czasu - Powstańcza rapsodia, czyli Olszynka Grochowska 1831; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:10 Taśmy bezpieki - Niepokorny rok 1989; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Lalka - odc. 4/9 - Pierwsze ostrzeżenie; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Historia religii - odc. 10; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Był taki dzień - 19 czerwca; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Zakończenie dnia

TVP INFO HD

05:35 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:39 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:56 Agropogoda - poranek; STEREO, 16:9
05:59 Powitanie - Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:01 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:27 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Jedziemy; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:49 Agrobiznes - poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:55 Agropogoda; STEREO, 16:9
08:00 Jedziemy dalej; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:18 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Minęła 9; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywov10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 INFO Raport - (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień - (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:59 Serwis Info Dzień - (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień - (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9
16:30 Koronawirus. Szczepionka; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Dla niesłyszących - Teleexpress - (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Dla niesłyszących - Teleexpress Extra - (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Dla niesłyszących - O co chodzi - (N) (JM); magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Panorama - (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
18:19 Serwis Info Wieczór - (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:37 O tym się mówi; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Dla niesłyszących - Wiadomości - (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Dla niesłyszących - Gość Wiadomości - (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
20:13 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywov21:00 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:24 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:03 Wiadomości - (N); STEREO, 16:9
00:31 Gość Wiadomości - (N); STEREO, 16:9
00:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:00 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:55 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:35 W tyle wizji; STEREO, 16:9
03:00 Serwis dla Polonii; STEREO, 16:9
03:16 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:20 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9
03:43 W akcji; STEREO, 16:9
04:05 Głębia ostrości - Skazana na taniec. Sztuka zmysłów; reportaż; STEREO, 16:9
04:38 Taśmy bezpieki - Pielgrzymki do Piekar Śląskich; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:09 Taśmy bezpieki - Festiwale religijne w PRL; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:38 Agrobiznes; STEREO, 16:9
05:54 Zakończenie dnia

TVP Kobieta HD

05:45 Najlepsze pod słońcem s. 11 - odc. 11 (A place in the sun) kraj prod.Wielka Brytania (2020); Dla małoletnich od lat 12
06:40 Okrasa łamie przepisy - Zapomniane mirabelki - (N) (JM); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Poranny rozruch z TVP Kobieta - /5/ Jędrne pośladki; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Więzień miłości - odc 40 (Adini Sen Koy) kraj prod.Turcja (2016); Dla małoletnich od lat 12
08:35 M jak miłość - tajemnice filmowego planu 2017; Dla małoletnich od lat 12
08:50 M jak miłość s.I - odcinek 32; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Wojenne dziewczyny s.III - odc. 32 (seria III odc. 6) - (N) (AD); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Hiszpania (194) - Costa Tropical; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Pytanie na śniadanie - pobudka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Ziołowa apteka - Rozmaryn i jego właściwości; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Okrasa łamie przepisy - Dawne ziarna na talerzu - (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Zakupy pod kontrolą s.II - (5); reality show; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Ojciec Mateusz s.I - odc. 10 - Szantaż - (N) (AD); serial kryminalny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Najlepsze pod słońcem s. 11 - odc. 12 (A place in the sun) kraj prod.Wielka Brytania (2020); Dla małoletnich od lat 12
17:25 Moje życie XXL - odc. 11; reality show; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Pięknie przyprawiONA - Cellulit; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Ziołowa apteka - Naturalne kuracje dla serca; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Hiszpania (194) - Costa Tropical; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Włoska rodzina - odc. 39 (Una grande famiglia, ep. 39); serial obyczajowy kraj prod.Włochy (2012); Dla małoletnich od lat 12
20:35 Piękne i samotne - odc. 8 (sezon 2 odc. 2) Walia (Pretty and single) kraj prod.Wielka Brytania (2020); Dla małoletnich od lat 12
21:10 Muzyka na dobry wieczór - Pectus; koncert; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Mroczne wizje (Visions); thriller kraj prod.USA (2015); Dla małoletnich od lat 16
23:05 Moje 600 gramów szczęścia - odc. 14; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Ale się dzieje - /5/; magazyn kulturalno-społeczny; Dla małoletnich od lat 7
00:15 Kobiety w drodze - /2/ Grażyna Lądwik; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
00:50 Sanatorium miłości s.III - odc. 10 - (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Ranczo s.X - odc. 127 (seria X, odc. 10) - Dominator - (N); serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Ranczo s.X - odc. 128 (seria X, odc. 11) - Klauzula sumienia - (N); serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Zakończenie dnia

TVP Kultura HD

07:30 Teledyski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Kuchnia Jagiellonów - odc. 9. Długie rządy Zygmunta Starego kosmopolityczna kuchnia renesansu w szczytowej formie.; Dla małoletnich od lat 7
09:20 Szczęśliwy człowiek - (N) 84'; film obyczajowy; reż.:Małgorzata Szumowska; wyk.:Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski, Roman Gancarczyk, Mieczysław Grąbka, Andrzej Hudziak; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Noce i dnie - odc. 4/12 - Wieczne zmartwienia - (N); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Noce i dnie - odc. 5/12 - Uśmiechy losu - (N); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 35. Tarnowska Nagroda Filmowa; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:30 The French Coast from the sky - Francuskie wybrzeże z lotu ptaka. Morze Północne i Kanał La Manche (The French Coast from the sky / Les ctes franaises vues du ciel); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012); Dla małoletnich od lat 7
13:40 The French Coast from the sky - Francuskie wybrzeże z lotu ptaka. Północna Bretania (The French Coast from the sky / Les ctes franaises vues du ciel); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012); Dla małoletnich od lat 7
13:55 The French Coast from the sky - Francuskie wybrzeże z lotu ptaka. Półwysep Normandzki (The French Coast from the sky / Les ctes franaises vues du ciel); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012); Dla małoletnich od lat 7
14:05 The French Coast from the sky - Francuskie wybrzeże z lotu ptaka. Normandia (The French Coast from the sky / Les ctes franaises vues du ciel); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012); Dla małoletnich od lat 7
14:25 Rok 2020; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Miasto z morza - (N) (AD) 113'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2009); reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Małgorzata Foremniak, Julia Pietrucha, Jakub Strzelecki, Paweł Domagała, Marian Dziędziel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Rzecz Polska s.I - Żelazko Turystyczne; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Studio R - Zapytaj Dominika; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Scena muzyczna - Iza Połońska - "Pejzaż bez Ciebie"; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
18:45 Serialowa nostalgia - Stawiam na Tolka Banana - odc. 5/7 Cygan - (N) (JM); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:25 Serialowa nostalgia - Stawiam na Tolka Banana - odc. 6/7 Filipek - (N) (JM); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:05 Komediowe lato - Cafe pod Minogą - (N) 88'; komedia kraj prod.Polska (1959); reż.:Bronisław Brok; wyk.:Adolf Dymsza, Włodzimierz Skoczylas, Feliks Chmurkowski, Hanka Bielicka, Jerzy Duszyński, Wacław Jankowski, Sefania Górska, Krystyna Kołodziejczyk, Bolesław Płotnicki, Aleksander Dzwonkowski; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Geniusz: Picasso - odc. 3 (odc. 3); serial kraj prod.USA (2018); Dla małoletnich od lat 16
22:50 Amerykańska Walhalla (Iggy Pop & Joshua Homme: American Valhalla) 78'; film dokumentalny kraj prod.USA (2017); reż.:Joshua Homme, Andreas Neumann; Dla małoletnich od lat 16
00:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
00:35 Ogród rozkoszy ziemskich (The Garden Of Earthly Delights); film obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania, Włochy, Polska (2003); reż.:Lech Majewski; wyk.:Claudine Spiteri, Chris Nightingale, Barry Chipperfield, Novella Martinoli, Gian Campi, Mariarosa Marchiori; Dla małoletnich od lat 16
02:30 Kino nocne - Trzy kolory - Biały (Trois couleurs: Blanc) - (N) 88'; dramat kraj prod.Szwajcaria, Polska, Francja (1993); reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Julie Delpy, Janusz Gajos, Jerzy Stuhr, Piotr Machalica, Grażyna Szapołowska, Jerzy Trela, Aleksander Bardini; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Berlin Live - Blondie (Berlin Live - Blondie); koncert kraj prod.Niemcy (2017); Dla małoletnich od lat 12
05:25 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:51 Zakończenie dnia

TVP Kultura 2

08:00 Teledysk Scena Klasyczna - Marcin Markowicz Kwartet smyczkowy nr 3; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Teledysk Scena Klasyczna - Leszek Możdżer - Fryderyk Chopin Etiuda E - dur op. 10 nr 3; Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Klasyczne poranki - Maciej Frąckiewicz - Jean Philippe Rameau - L’entretien des Muses; teledysk; Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Scena Alternatywna - Zagrajmy to jeszcze raz - Pink Freud - Dziwny jest ten kraj; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Urodzeni artyści - Anna Bogusz-Gazda i Rajmund Gazda; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Co dalej? - Raport Australii: Czy COVID - 19 to broń biologiczna?; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Księga Przestrzeni - Drugie wcielenia; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Lato leśnych ludzi - odc. 5/5 - Legenda; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Scena taneczna - Polskie tańce narodowe; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Taśmy Kultury - Śmieszno i straszno; widowisko artystyczne; Dla małoletnich od lat 12
11:40 Videofan - Portrety: Zorka Wollny; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Zagrajmy to jeszcze raz - Błażej Król - Zła widoczność; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny
12:10 Zagrajmy to jeszcze raz - Kasia Lins - Dawno; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Giganci historii - odc. 27. Zbrodnia katyńska; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Scena Klasyczna - Marianna Żołnacz; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Monika Sosnowska; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Francuskie wybrzeże z lotu ptaka. Atlantyckie srebrne wybrzeże (The French Coast from the sky / Les ctes franaises vues du ciel); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012); Dla małoletnich od lat 7
14:10 Francuskie wybrzeże z lotu ptaka. Morze Śródziemne - Zatoka Lwa (The French Coast from the sky / Les ctes franaises vues du ciel); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012); Dla małoletnich od lat 7
14:25 Zagrajmy to jeszcze raz - Krzysztof Zalewski - Luka; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Zagrajmy to jeszcze raz - Julia Marcell - Tarantino; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Twój dom - dialog z tradycją; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Zagrajmy to jeszcze raz - Julia Marcell - Cincina; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Miasto z morza - (AD); film obyczajowy kraj prod.Polska (2009); reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Małgorzata Foremniak, Julia Pietrucha, Jakub Strzelecki, Paweł Domagała, Marian Dziędziel; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Zagrajmy to jeszcze raz - Jazz Band Młynarski - Masecki - Czarna kawa; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Zagrajmy to jeszcze raz - Apteka - Kiedy jesteś blisko; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Rodzina Kanderów - odc. 9 - Pociąg z Frankfurtu. Rok 1966; serial obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Kwadrans z literaturą - Czas przeszły niedokonany Gustaw Herling - Grudziński - Wobec zła; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
18:40 Szczęśliwy naród, który ma poetę... Polskie wiersze 1918 - 2018; widowisko poetyckie; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Szczęśliwy naród, który ma poetę... Polskie wiersze 1918 - 2018; widowisko poetyckie; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Reżyserzy - George Cukor (THE DIRECTORS - George Cukor); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2018); Dla małoletnich od lat 12
19:40 Wokół mórz. Wyścig szaleńców (Around the Sea. The nut case race); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2018); Dla małoletnich od lat 12
20:00 Letnia Scena Muzyczna - Sebastian Wypych - "Polska Enter"; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Którędy po sztukę - Leon Tarasewicz; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:50 Którędy po sztukę - Stanisław Dróżdż; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Komediowe lato - Czterdziestolatek - odc. 3/21 - Wpadnij, kiedy zechcesz, czyli bodźce stępione; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
21:45 Komediowe lato - Czterdziestolatek - odc. 4/21 - Portret czyli jak być kochanym; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
22:30 Młoda Polska - Techno; film krótkometrażowy; Dla małoletnich od lat 12
22:55 Zagrajmy to jeszcze raz - Daria Zawiałow - Kundel bury; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Mocny piątek - Ekstradycja 2 - odc. 5/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
23:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
00:00 Zakończenie programu

TVP Rozrywka

06:10 Zakochaj się w Polsce - odc. 213 Gostynin - (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:40 Okrasa łamie przepisy - Na stole biskupa Krasickiego - (N); magazyn kulinarny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Makłowicz w podróży - Podróż 15 (58) Tunezja - "Wiekowy Sahel"; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Gra słów. Krzyżówka - /355/ - (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
08:10 Familiada s.I - odc. 2135 Turniej Mistrzów; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Koło fortuny - odc. 1045 ed. 10; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Peru. Amazonia, 1973 cz 2 (50) - (N); cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Kabaret za kulisami - 42 - Mowa ciała; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Va Banque - odc. 259; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Va Banque - odc. 172; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:45 Familiada s.I - odc. 2136 Turniej Mistrzów; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Postaw na milion s.I - odc. 112; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Tylko jeden skecz - "Wizyta rodziców" - Kabaret Moralnego Niepokoju; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe wakacje z duchami - Strachy na Lachy (1); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe wakacje z duchami - Światowy zlot duchów (2); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Kabaretowa Mapa Polski - Opole - Opolska Noc Kabaretowa; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Życie to Kabaret - Kabaretowa Scena Dwójki - Kabaret Ani Mru Mru - 1; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Życie to Kabaret - Kabaretowa Scena Dwójki - Kabaret Ani Mru Mru - 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Okrasa łamie przepisy - Różne oblicza kaczki - (N); magazyn kulinarny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 15 (59) Tunezja - "Tunis"; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Gra słów. Krzyżówka - /356/ - (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Va Banque - odc. 260; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Postaw na milion s.I - odc. 113; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Zainwestuj w marzenia s.III - odc. 43 - "Leasing zwrotny"; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Postaw na milion - odc. 243; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Kabaret za kulisami - 41 - Kraków kontra reszta świata; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Kabaretomaniacy - (10); Dla małoletnich od lat 12
00:35 Koło fortuny - odc. 1044 ed. 10; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Koło fortuny - odc. 739 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Kabaretowa Mapa Polski - 5 Mazurska Olimpiada Kabaretowa - Śmiej się kibicu - cz. 1; widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Kabaretowa Mapa Polski - 5 Mazurska Olimpiada Kabaretowa - Śmiej się kibicu - cz. 2; widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Kabaretowa Mapa Polski - 5 Mazurska Olimpiada Kabaretowa - Śmiej się kibicu - cz. 3; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
04:35 Zakończenie dnia

TVP Seriale

05:55 Rodzinka.pl s.X - odc. 205 "Pogadajmy o facetach" sezon 10 - (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Na sygnale - odc. 66 "Za późno" - (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Na sygnale - odc. 67 "Ratujcie naszą mamę!" - (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:35 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 253 (Ojciec Mateusz XX, odc. 2) - Ufo - (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Komisarz Alex s.XIV - Odc. 173 - (seria XIV. odc. 9) - Randka z milionerem - (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Złotopolscy - odc. 287 Łóżko; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Klan - odc. 201 - (N); Dla małoletnich od lat 12
10:30 Na dobre i na złe - odc. 10 Szantaż; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Ranczo s.VII - odc. 88 (seria VII, odc. 10) - Koniec świata w Wilkowyjach - (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 6; Dla małoletnich od lat 7
12:45 Rodzinka.pl s.X - odc. 206 "Trzymaj się za portfel!" sezon 10 - (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Rodzinka.pl s.X - odc. 207 "Metka mnie drapała..." sezon 10 - (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 183 (Ojciec Mateusz XIV odc. 10) - Siłownia - (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 184 (Ojciec Mateusz XIV odc. 11) - Sekretny układ - (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Komisarz Alex s.XIV - Odc. 174 - (seria XIV. odc. 10) - Nadchodzi zemsta - (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Komisariat - odc. 10 Tajemnicze zniknięcie - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Na sygnale - odc. 68 "Nowe życie" - (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Ranczo s.VII - odc. 89 (seria VII, odc. 11) - Czas konspiry - (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Ranczo s.VII - odc. 90 (seria VII, odc. 12) - Trudne powroty - (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 185 (Ojciec Mateusz XIV odc. 12) - Rave Party - (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 254 (Ojciec Mateusz XX, odc. 3) - Gang Buciaruka - (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Ranczo s.VII - odc. 91 (seria VII, odc. 13) - Droga przez stos - (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo s.VIII - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot - (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 186 (Ojciec Mateusz XIV odc. 13) - Złomiarze - (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Komisarz Alex s.XIV - Odc. 174 - (seria XIV. odc. 10) - Nadchodzi zemsta - (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12v01:15 Oficerowie - odc. 6/13 - Paparazzi - (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
02:15 Oficerowie - odc. 7/13 - Diagnoza - (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:15 Noce i dnie - odc. 10/12 - Rodzimy się i umieramy a życia wciąż wystarcza. - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Złotopolscy - odc. 287 Łóżko; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Klan - odc. 201 - (N); Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zakończenie dnia

TVP Sport HD

05:20 EUROwieczór - (JM); STEREO, 16:9
05:55 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Niemcy - Polska; STEREO, 16:9
08:00 Studio EURO; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 EUROdebata; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Studio EURO; felieton; STEREO, 16:9
12:00 Mecz dnia; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Łączy nas EURO; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 EURO 2020 - Szwecja - Słowacja (studio) (Szwecja - Słowacja) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 EURO 2020 - Szwecja - Słowacja (Szwecja - Słowacja) - (N) (AD) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 Siatkówka kobiet - Liga Narodów, Rimini: Polska - USA (studio); STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Siatkówka kobiet - Liga Narodów, Rimini: Polska - USA; STEREO, 16:9, Na żywo
20:25 EURO 2020 - Anglia - Szkocja (studio (Anglia - Szkocja) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 EURO 2020 - Anglia - Szkocja (Anglia - Szkocja) - (N) (AD) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
23:25 EUROwieczór - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
23:55 Piłka nożna - Copa America 2021: Chile - Boliwia; STEREO, 16:9, Na żywo
01:05 Boks - Gala z Los Angeles - walka wieczoru: Marco Antonio Barrera - Soto Karass; STEREO, 16:9
01:55 Piłka nożna - Copa America 2021: Argentyna - Urugwaj; STEREO, 16:9, Na żywo
02:50 Hokej na lodzie - NHL - 1/2 finału (#3B): Montreal Canadiens - Vegas Golden Knights (skrót 1.2. tercji + 3 tercja); STEREO, 16:9, Na żywo
03:00 Piłka nożna - Copa America 2021: Argentyna - Urugwaj; STEREO, 16:9, Na żywo
04:00 Hokej na lodzie - NHL - 1/2 finału (#3B): Montreal Canadiens - Vegas Golden Knights (skrót 1.2. tercji + 3 tercja); STEREO, 16:9, Na żywo
04:45 Zakończenie dnia

TVP 4K

12:00 EURO 2020 - Holandia - Austria (Holandia - Austria) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9
14:00 EURO 2020 - Szwecja - Słowacja (studio) (Szwecja - Słowacja) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 EURO 2020 - Szwecja - Słowacja (Szwecja - Słowacja) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 EURO 2020 - Chorwacja - Czechy (studio) (Chorwacja - Czechy) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 EURO 2020 - Chorwacja - Czechy (Chorwacja - Czechy) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
20:25 EURO 2020 - Anglia - Szkocja (studio) (Anglia - Szkocja) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 EURO 2020 - Anglia - Szkocja (Anglia - Szkocja) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 EURO 2020 - Szwecja - Słowacja (Szwecja - Słowacja) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9
01:20 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa

06:05 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 Warszawski Dzień; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
07:29 Warszawski Dzień; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
08:00 Warszawski Dzień; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
08:51 Warszawski Dzień Ekstra; Dla małoletnich od lat 7
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda 1; STEREO, 16:9
09:15 Niecodziennik - odc. 25 Krzysztof Bodziony; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Program o twórcy i opiekunie skansenu w Podegrodziu i o Lachach Sądeckich.
09:30 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Grudziądza - (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Wymarzona miłość - odc. 152 (Erkenci Kus) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 W dobrej wierze - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; 100 lat temu urodził się ks. Franciszek Blachnicki, twórca międzynarodowego Ruchu Światło - Życie.
12:55 Pogoda 2; STEREO, 16:9
13:00 Agroporadnik; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:50 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:54 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Pogoda; STEREO, 16:9
14:30 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO, 16:9, Na żywo
14:42 WAWA Bohaterom; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Wieczna miłość s.I - odc 54 (Kara Sevda) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Pogoda; STEREO, 16:9
17:32 Łazienki z kulturą; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:47 Ludzie z Mazowsza - Zakręcony na Białołękę; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Kurier Mazowiecki; STEREO, 16:9, Na żywo
18:13 Pogoda; STEREO, 16:9
18:16 Łączy nas wieś mazowiecka odc. 11; Dla małoletnich od lat 7
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
18:53 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
18:55 Pogoda; STEREO, 16:9
18:57 Onkoczujni odc. 4/21; magazyn medyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Zawsze na temat; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:25 Qadrans qltury; magazyn; STEREO, 16:9
19:40 Sztuka cenniejsza niż czas; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:49 Terytorialsi - Katarzyna Miecznikowska; STEREO, 16:9
19:56 Pogoda; STEREO, 16:9
20:00 Czytanie Puszczy - odc. 9 Wielkie życie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Szansa na sukces. Opole 2021 s.I - odc. (6) Marek Grechuta; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Dla niesłyszących Kurier Warszawy I Mazowsza - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
21:39 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
21:42 Dla niesłyszących Sport - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
21:47 Pogoda; STEREO, 16:9
21:50 STUDIO LOTTO
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Pogoda 3; STEREO, 16:9
22:47 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kasta - Kasa - (N); serial paradokumentalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Całkiem niezła historia - Dobro wraca; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 To był rok! - /30/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 W dobrej wierze - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; 100 lat temu urodził się ks. Franciszek Blachnicki, twórca międzynarodowego Ruchu Światło - Życie.
01:45 Wieczna miłość s.I - odc 54 (Kara Sevda) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:20 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - (JM); STEREO, 16:9
04:50 Pogoda 3; STEREO, 16:9
05:05 Agroporadnik; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9
05:30 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Grudziądza - (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Białystok

06:05 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 Prywatne życie zwierząt; reportaż
07:25 Warto tam być
07:30 Obiektyw serwis
07:50 Gość Obiektywu
08:00 Pilna sprawa; Regionalny magazyn interwencyjny.
08:10 Astronarium; magazyn
08:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.
08:55 Warto tam być
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda 1; STEREO, 16:9
09:15 Niecodziennik - odc. 25 Krzysztof Bodziony; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Program o twórcy i opiekunie skansenu w Podegrodziu i o Lachach Sądeckich.
09:30 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Grudziądza - (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Wymarzona miłość - odc. 152 (Erkenci Kus) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 W dobrej wierze - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; 100 lat temu urodził się ks. Franciszek Blachnicki, twórca międzynarodowego Ruchu Światło - Życie.
12:55 Pogoda 2; STEREO, 16:9
13:00 Agroporadnik; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:50 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:54 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Studio Wschód; program publicystyczny
14:25 Gość Obiektywu
14:35 Prywatne życie zwierząt; reportaż
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Wieczna miłość s.I - odc 54 (Kara Sevda) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Przystanek Kultura; Przegląd najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie z ostatnich dwóch tygodni.
17:45 Strefa innowacji; magazyn
18:00 Kuchnia Jagiellonów
18:25 Warto tam być
18:30 Obiektyw Główny - (JM); Główne wydanie codziennego programu informacyjnego TVP Białystok.
18:50 Sport; Program przedstawiający najważniejsze wydarzenia z aren sportowych województwa podlaskiego.
18:55 Prognoza pogody; Codzienna prognoza pogody dla regionu.
19:00 Gość Obiektywu
19:10 Zdarzyło się wczoraj; felieton
19:15 Kronos; magazyn kulturalno-społeczny
19:40 Liczy się pasja; felieton
20:00 Czytanie Puszczy - odc. 9 Wielkie życie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Szansa na sukces. Opole 2021 s.I - odc. (6) Marek Grechuta; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Obiektyw Wieczorny - (JM); Wieczorne wydanie codziennego programu informacyjnego TVP Białystok. Najważniejsze materiały filmowe z wydarzeń mijającego dnia.
21:45 Prognoza pogody; Codzienna prognoza pogody dla regionu.
21:50 STUDIO LOTTO
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Pogoda 3; STEREO, 16:9
22:47 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kasta - Kasa - (N); serial paradokumentalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Całkiem niezła historia - Dobro wraca; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 To był rok! - /30/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 W dobrej wierze - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; 100 lat temu urodził się ks. Franciszek Blachnicki, twórca międzynarodowego Ruchu Światło - Życie.
01:45 Wieczna miłość s.I - odc 54 (Kara Sevda) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:20 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - (JM); STEREO, 16:9
04:50 Pogoda 3; STEREO, 16:9
05:05 Agroporadnik; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9
05:30 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Grudziądza - (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Bydgoszcz

06:05 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 Dobrze wiedzieć
07:45 Nad Drwęcą
08:00 Języczek u wagi
08:15 Z Walerianą po regionie - 11/21 -; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Zbliżenia flesz; STEREO, 16:9
08:45 Rozmowa dnia; program publicystyczny
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda 1; STEREO, 16:9
09:15 Niecodziennik - odc. 25 Krzysztof Bodziony; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Program o twórcy i opiekunie skansenu w Podegrodziu i o Lachach Sądeckich.
09:30 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Grudziądza - (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Wymarzona miłość - odc. 152 (Erkenci Kus) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 W dobrej wierze - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; 100 lat temu urodził się ks. Franciszek Blachnicki, twórca międzynarodowego Ruchu Światło - Życie.
12:55 Pogoda 2; STEREO, 16:9
13:00 Agroporadnik; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:50 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:54 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Muzeum Polskiej Piosenki
14:10 Spotkania z ekologią
14:30 Zbliżenia g. 14:30 - Zbliżenia; STEREO, 16:9
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Wieczna miłość s.I - odc 54 (Kara Sevda) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Twój Wybór; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Z Walerianą po regionie - 1/21 - kujawsko - pomorskie; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Rozmowa dnia; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Zbliżenia - wyd. główne; STEREO, 16:9
18:55 Pogoda; STEREO, 16:9
19:00 To jest temat na reportaż - Święci od wszystkiego; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Astronarium; magazyn
20:00 Czytanie Puszczy - odc. 9 Wielkie życie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Szansa na sukces. Opole 2021 s.I - odc. (6) Marek Grechuta; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Zbliżenia - wieczorne; STEREO, 16:9
21:40 Sport; STEREO, 16:9
21:45 Pogoda wieczorna; STEREO, 16:9
21:50 STUDIO LOTTO
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Pogoda 3; STEREO, 16:9
22:47 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kasta - Kasa - (N); serial paradokumentalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Całkiem niezła historia - Dobro wraca; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 To był rok! - /30/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 W dobrej wierze - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; 100 lat temu urodził się ks. Franciszek Blachnicki, twórca międzynarodowego Ruchu Światło - Życie.
01:45 Wieczna miłość s.I - odc 54 (Kara Sevda) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:20 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - (JM); STEREO, 16:9
04:50 Pogoda 3; STEREO, 16:9
05:05 Agroporadnik; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9
05:30 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Grudziądza - (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Gdańsk

06:05 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 Moja Praca; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Drzewa pomorskich lasów; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Dzień dobry tu Gdańsk
08:00 Panorama Flesz
08:05 Dzień dobry tu Gdańsk
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda 1; STEREO, 16:9
09:15 Niecodziennik - odc. 25 Krzysztof Bodziony; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Program o twórcy i opiekunie skansenu w Podegrodziu i o Lachach Sądeckich.
09:30 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Grudziądza - (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Wymarzona miłość - odc. 152 (Erkenci Kus) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 W dobrej wierze - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; 100 lat temu urodził się ks. Franciszek Blachnicki, twórca międzynarodowego Ruchu Światło - Życie.
12:55 Pogoda 2; STEREO, 16:9
13:00 Agroporadnik; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:50 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:54 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 TELEZAKUPY MANGO
14:30 Panorama
14:44 Pogoda
14:45 Forum Panoramy
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Wieczna miłość s.I - odc 54 (Kara Sevda) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:32 Panorama Flesz
17:35 TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów
17:36 Pogoda
18:05 Polacy na morze - odc. 8; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Panorama
18:55 Panorama Sport
18:57 Pogoda
19:00 Forum Panoramy
19:15 Sztuki piękne; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Od stępki do wodowania; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Czytanie Puszczy - odc. 9 Wielkie życie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Szansa na sukces. Opole 2021 s.I - odc. (6) Marek Grechuta; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:31 Panorama
21:45 Panorama Sport
21:48 Pogoda
21:50 STUDIO LOTTO
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Pogoda 3; STEREO, 16:9
22:47 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kasta - Kasa - (N); serial paradokumentalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Całkiem niezła historia - Dobro wraca; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 To był rok! - /30/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 W dobrej wierze - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; 100 lat temu urodził się ks. Franciszek Blachnicki, twórca międzynarodowego Ruchu Światło - Życie.
01:45 Wieczna miłość s.I - odc 54 (Kara Sevda) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:20 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - (JM); STEREO, 16:9
04:50 Pogoda 3; STEREO, 16:9
05:05 Agroporadnik; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9
05:30 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Grudziądza - (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Gorzów Wielkopolski

06:05 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 Liczy się pasja - Andrzej Korzec; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:12 Policzmy się dla Polski - odc. 106; felieton; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Rozmowa dnia 17.06.2021; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Informacje Lubuskie 18.06.2021 (7:30); STEREO, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
07:51 SPORT 18.06.2021; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:54 Pogoda 18.06.2021
07:56 Informacje lubuskie - komentarze 17.06.2021; Dla małoletnich od lat 7
08:04 Ekstraklasa kulturalna; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
08:16 Słodka kuchnia Pszczółek - gruszki; magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 7; Siostry Pszczółki wyczarują słodki deser - winne gruszki zapieczone w cieście francuskim. Przygotują również babeczki z kremem, które udekorują chipsami z gruszek.
08:30 Informacje Lubuskie 18.06.2021 (8:30); STEREO, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
08:39 SPORT 18.06.2021; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
08:43 Pogoda 18.06.2021
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda 1; STEREO, 16:9
09:15 Niecodziennik - odc. 25 Krzysztof Bodziony; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Program o twórcy i opiekunie skansenu w Podegrodziu i o Lachach Sądeckich.
09:30 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Grudziądza - (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Wymarzona miłość - odc. 152 (Erkenci Kus) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 W dobrej wierze - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; 100 lat temu urodził się ks. Franciszek Blachnicki, twórca międzynarodowego Ruchu Światło - Życie.
12:55 Pogoda 2; STEREO, 16:9
13:00 Agroporadnik; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:50 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
14:00 AUTOSFERA odc. 5; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:13 Policzmy się dla Polski - odc. 106; felieton; Dla małoletnich od lat 12
14:16 Rozmowa dnia 18.06.2021; Dla małoletnich od lat 7
14:30 Informacje Lubuskie 18.06.2021 (14:30); STEREO, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
14:42 SPORT 18.06.2021; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
14:46 Pogoda 18.06.2021
14:47 Kalejdoskop 18.06.2021; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
14:54 Policzmy się dla Polski - odc. 109; felieton; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Wieczna miłość s.I - odc 54 (Kara Sevda) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Informacje lubuskie - flesz 18.06.2021; Dla małoletnich od lat 7
17:33 SPORT 18.06.2021; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:37 Pogoda 18.06.2021
17:40 Kalejdoskop 18.06.2021; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:47 Kwiatki u Małgorzatki; magazyn
17:53 Rodzina na plus; magazyn
18:11 Policzmy się dla Polski - odc. 109; felieton; Dla małoletnich od lat 12
18:16 Rozmowa dnia 18.06.2021; Dla małoletnich od lat 7
18:30 Informacje lubuskie - wydanie główne 18.06.2021; STEREO, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
18:46 SPORT 18.06.2021; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:49 Pogoda 18.06.2021
18:53 Informacje lubuskie - komentarze 18.06.2021; Dla małoletnich od lat 7
19:00 Liczy się pasja - Andrzej Korzec; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:12 Policzmy się dla Polski - odc. 108; felieton; Dla małoletnich od lat 12
19:18 Onkoczujni odc. 4/21 Gorzów Wielkopolski; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Czytanie Puszczy - odc. 9 Wielkie życie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Szansa na sukces. Opole 2021 s.I - odc. (6) Marek Grechuta; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Informacje lubuskie - wydanie główne 18.06.2021; Dla małoletnich od lat 7
21:46 Pogoda 18.06.2021
21:50 STUDIO LOTTO
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Pogoda 3; STEREO, 16:9
22:47 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kasta - Kasa - (N); serial paradokumentalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Całkiem niezła historia - Dobro wraca; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 To był rok! - /30/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 W dobrej wierze - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; 100 lat temu urodził się ks. Franciszek Blachnicki, twórca międzynarodowego Ruchu Światło - Życie.
01:45 Wieczna miłość s.I - odc 54 (Kara Sevda) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:20 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - (JM); STEREO, 16:9
04:50 Pogoda 3; STEREO, 16:9
05:05 Agroporadnik; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9
05:30 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Grudziądza - (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Poznań

06:05 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 Witaj Wielkopolsko!; program publicystyczny
07:30 Teleskop
07:46 Witaj Wielkopolsko!; program publicystyczny
08:30 Teleskop
08:41 Witaj Wielkopolsko!; program publicystyczny
08:49 Gimnastyka dla każdego; magazyn
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda 1; STEREO, 16:9
09:15 Niecodziennik - odc. 25 Krzysztof Bodziony; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Program o twórcy i opiekunie skansenu w Podegrodziu i o Lachach Sądeckich.
09:30 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Grudziądza - (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Wymarzona miłość - odc. 152 (Erkenci Kus) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 W dobrej wierze - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; 100 lat temu urodził się ks. Franciszek Blachnicki, twórca międzynarodowego Ruchu Światło - Życie.
12:55 Pogoda 2; STEREO, 16:9
13:00 Agroporadnik; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
14:01 Szlakiem drewnianych kościołów; program edukacyjny
14:15 Moc ziół; program poradnikowy
14:27 Pogoda
14:30 Teleskop z powiatów; magazyn
14:40 Pogoda
14:41 Wiadomości sportowe
14:49 Gimnastyka dla każdego; magazyn
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Wieczna miłość s.I - odc 54 (Kara Sevda) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleskop z powiatów; magazyn
17:41 Pogoda
17:42 Teleskop - flesz
17:47 Podatki płać! Dlaczego?; magazyn ekonomiczny
18:00 Wydarzyło się w Wielkopolsce - Wielkopolska Warta Poznania; magazyn publicystyczny
18:26 Historia każdego dnia; magazyn
18:30 Teleskop
18:51 Pogoda
18:54 Temat dnia - Wielkopolska Warta Poznania; wywiad
19:02 LUSTRA - Wielkopolska Warta Poznania; program publicystyczny
19:30 Z Wielkopolski do Tokio; magazyn sportowy
19:39 Zapomniane historie; magazyn historyczny
19:53 Abecadło astronomii; magazyn
20:00 Czytanie Puszczy - odc. 9 Wielkie życie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Szansa na sukces. Opole 2021 s.I - odc. (6) Marek Grechuta; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Teleskop Wieczorny
21:42 Pogoda
21:43 Wiadomości sportowe
21:50 STUDIO LOTTO
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Pogoda 3; STEREO, 16:9
22:47 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kasta - Kasa - (N); serial paradokumentalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Całkiem niezła historia - Dobro wraca; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 To był rok! - /30/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 W dobrej wierze - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; 100 lat temu urodził się ks. Franciszek Blachnicki, twórca międzynarodowego Ruchu Światło - Życie.
01:45 Wieczna miłość s.I - odc 54 (Kara Sevda) - (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:20 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - (JM); STEREO, 16:9
04:50 Pogoda 3; STEREO, 16:9
05:05 Agroporadnik; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9
05:30 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Grudziądza - (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

TVP Wilno

06:00 Info Wilno - odc. 442
06:15 Studio Wilno - 177; STEREO, 16:9
06:25 Polonia 24; STEREO, 16:9
06:50 Pięknie przyprawiONA - Cellulit; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Chwila dla mamy - odc. 7 - (JM); Dla małoletnich od lat 7
07:20 Wilnoteka - (odc. 535) ((odc. 535)); magazyn kraj prod.Litwa (2021); Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Rolnik szuka żony seria VI - odc. 2 - (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
08:20 Nauka literek z Żużu - Literka D; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Baw się słowami - Władysław Jagiełło i Jadwiga s. V; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
08:35 Petersburski Music Show - odc. 37; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Gra słów. Krzyżówka - /340/ - (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Zakochaj się w Polsce - odc. 154 Suwałki - (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (odc.2) Ale Jazda ! Ale Meksyk! - (N); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Korona królów - odc 189 - (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Leśniczówka - odc. 187 - (N); Dla małoletnich od lat 12
11:30 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia na wodzie termalnej - (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Info Wilno - Flesz - 49; STEREO, 16:9
12:05 Wilnoteka - (odc. 535) ((odc. 535)); magazyn kraj prod.Litwa (2021); Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Kulturalni PL - (564); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Muzyka na weekend - (12); magazyn muzyczny; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Rodzinka.pl s.V - odc. 118 "Walentynki" - (N) (AD); serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 One. Kobiety kultury - One. Kobiety kultury. Ewa Kasprzyk - (JM); magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Blondynka s.III - odc. 38 (seria III, odc. 12) - Porwanie - (N); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Klan - odc. 193 - (N); Dla małoletnich od lat 12
16:30 Petersburski Music Show - odc. 37; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Nauka literek z Żużu - Literka D; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Wilno łączy! - odc. 56 (odc. 56) kraj prod.Litwa (2021); Dla małoletnich od lat 7
17:30 W światłach muzyki - odc. 11 (odc. 11) kraj prod.Litwa (2021); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Info Wilno - odc. 443; STEREO, 16:9
18:15 Studio Wilno - 178; STEREO, 16:9
18:25 Unia kulinarna - odc. 3 (odc. 3) kraj prod.Litwa (2021); Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Dziewczyny ze Lwowa s.II - odc. 26 (seria II odc. 13) - Jedna za wszystkie - (N) (AD); serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości
20:00 Sport; STEREO, 16:9
20:05 Korona królów - odc 190 - (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Leśniczówka - odc. 188 - (N); Dla małoletnich od lat 12
20:55 Hity wszech czasów - (13); magazyn muzyczny; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Unia kulinarna - odc. 3 (odc. 3) kraj prod.Litwa (2021); Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Ojciec Mateusz s.II - odc. 15 (Ojciec Mateusz II odc. 2) - Piętno - (N) (AD); serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Info Wilno - odc. 443; STEREO, 16:9
23:35 Studio Wilno - 178; STEREO, 16:9
23:50 Zakończenie dnia

Biełsat TV (Белсат ТВ)

07:00 Студыя Белсат
08:00 Аб'ектыў -
08:20 Размова дня - Размова
08:35 Маю права (юрыдычная праграма) -
09:00 Над Нёмнам (тэлечасопіс) -
09:15 Невядомая Беларусь: - Заходнікі, д/ф
09:55 Следапыткі з Блэтчлі: Сан-Францыска (Bletchley Circle: San Francisco), дэтэктыўны серыял
10:40 Мова нанова: - Коні: ч. 1
11:05 Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял
11:55 Студыя Белсат
12:55 Аб'ектыў -
13:20 Размова дня - Размова
13:35 ГУЛаг, як гэта было: ч. 2. Разрастанне. 1934–1945 (Goulag, une histoire soviétique), д/ф
14:30 Над Нёмнам (тэлечасопіс) -
14:50 Невядомая Беларусь: - Амерыканка. All included, д/ф
15:45 Карона каралёў (Korona królów), серыял
16:10 Карона каралёў (Korona królów), серыял
16:40 Загадкі беларускай гісторыі: - Слуцкая фартэцыя. Ад дзядзінца да цытадэлі
17:00 Ельня, рэпартаж
17:25 Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял
18:20 Мова нанова: - Коні: ч. 1
18:40 Хай так TV (сатырычная праграма)
19:10 Размова дня - Размова
19:30 Вось так (інфармацыйная праграма) -
20:00 Студыя Белсат
21:00 Аб'ектыў -
21:20 Без акрэдытацыі -
22:00 Таямніца возера (Le mystère du lac), серыял
22:50 Як нашыя бацькі (Como Nossos Pais), м/ф
00:35 Студыя Белсат
01:35 Аб'ектыў -
01:55 Без акрэдытацыі -
02:35