FANDOM


Logo

06:30 Rok w ogrodzie; magazyn
07:00 Agrolinia; magazyn
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Podróżnik; Tiare Tahiti; magazyn turystyczny
08:35 5-10-15; program dla dzieci i młodzieży
09:00 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:30 Walt Disney przedstawia; Aladdin; odc.84 Księga Khartouma; serial animowany prod. USA
09:55 Walt Disney przedstawia; Psi książę, psi żebrak; cz.2; 1999  serial prod. USA; reż: Alex Zamm
10:50 Podaj łapę; magazyn
11:10 Tequila i Bonetti w Rzymie; odc.10-Bratnie dusze; (Tequila&Bonetti); 2000  serial kryminalny prod. włosko-amerykańskiej [za zgodą rodziców]; wyk: Jack Scalia, Alessia Marcuzzi, Gianfranco Barra, Stefano Masciarelli
12:05 Miliard w rozumie; teleturniej [stereo]
12:35 Mieszkać z wyobraźnią; Ogrzewanie; magazyn
13:00 Wiadomości
13:10 Moda na sukces; odc.2386; serial prod.USA (dolby surround)
13:35 Studio sport; Puchar Świata w skokach narciarskich; Engelberg
15:50 Stacyjka; odc.13 Czy Mickiewicz był Polakiem; serial komediowy TVP
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 KISS...kulturalny informator subiektywny
17:30 Plebania; odc.484; telenowela TVP [stereo]
18:00 Pod Jedynką; magazyn [stereo]
18:30 Sąsiedzi; serial komediowy TVP [stereo]
19:00 Wieczorynka; Bob Budowniczy; Miś Tomi i przyjaciele
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:59 Pogoda
20:10 Hit na sobotę; Wielki podryw; Heartbreakers; 2001  film fab.prod.USA /za zgodą rodziców/; reż: David Mirkin; wyk: Sigourney Weaver, Jennifer Love Hewitt, Ray Liotta, Gene Hackman
22:20 Kofta, Kreczmar, Janczarski; koncert; reż: Andrzej Strzelecki; wyk: Anna Serafińska, Jan Pietrzak, Justyna Szafran
23:25 Męska rzecz...; Nieśmertelny II. Nowe życie; Highlander II, The Quickenig; 1991  film fab. prod. USA /tylko dla dorosłych/; reż: Russel Mulcahy; wyk: Sean Connery, Virginia Madsen, Christopher Lambert
01:15 Po tamtej stronie; odc.13 Wolny duch; serial prod. USA [za zgodą rodziców]
02:00 Kino nocnych marków; Bez odwrotu 2; No Retreat No Surrender 2; 1989  film fab.prod.amerykańsko-hongkong. (tylko dla dorosłych); reż: Corey Yuen; wyk: Loren Avedon,Max Thayer,Cynthia Rothrock
03:50 Zakończenie programu
Logo-2

06:50 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:20 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:45 M jak miłość; odc.274; serial TVP (stereo)
08:35 M jak miłość; odc.275; serial TVP /stereo/
09:25 Zaklinaczka dzieci; odc.14/15; serial dok.prod. angielskiej
09:50 Co ci dolega ?; Kłopoty ze snem - dorośli; film dokumentalny prod. angielskiej
10:50 Kręcioła; magazyn dla młodzieży
11:10 Olimpiada Bolka i Lolka
11:20 Globert przedstawia niezwykły świat natury; odc.15/20; cykl dokumentalny prod. niemiecko - angielskiej
11:40 Na dobre i na złe; odc.197 Niepokojące objawy; serial prod. TVP [stereo]
12:30 Przeboje Dwójki - Krzysztof Krawczyk
12:40 Samotni strzelcy; odc.11/13; (The Lone Gunmen); 2001  serial sensacyjny prod. USA
13:30 30 ton! - lista, lista - lista przebojów; magazyn muzyczny [stereo]
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.633 Szanse senatora; telenowela TVP
15:00 Wielka gra; teleturniej
15:50 Humor Marcina Dańca; odc. 3
16:00 Święta wojna; serial TVP
16:30 Męskie- żeńskie; odc.2/6 - Ciąża; 2003  serial TVP (stereo); reż: Krystyna Janda; wyk: Krystyna Janda, Maria Seweryn, Beata Zygarlicka, Borys Szyc, Sylwester Maciejewski
17:10 To cud - film dokumentalny
17:30 Tygodnik Moralnego Niepokoju; program kabaretowy
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Linia specjalna; Władysław Bartoszewski; program publicystyczny Barbary Czajkowskiej (audiotele: 0-700-25-022 NIE, 0-700-25-055 TAK)
19:00 Wieczór magii Sławomira Piestrzeniewicza
19:55 Panorama flesz
20:00 Kraj się śmieje; Publiczność interaktywna; program rozrywkowy; wyk: Piotr Bałtroczyk, Jerzy Kryszak, Grzegorz Halama, Andrzej Poniedzielski, Artur Andrus, Rudi Schuberth, Grupa Mo Carta, kabarety: Dno, Ciach (stereo)
21:05 Prokop i panny; talk show
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:29 Pogoda
22:40 Wąż i tęcza; The Serpent and the Rainbow; 1987  film fab.prod.USA (za zgodą rodziców); reż: Wes Craven; wyk: Bill Pullman,Cathy Tyson,Lakes Mokae
00:15 Nakręcona Noc; program muzyczno-rozrywkowy
01:40 Zakończenie programu
Logo tvp3

6.50 Kasztaniaki: Kłopoty kumaka – serial animowany, Polska 1993
7.00 Lis Leon: Wędkarstwo – serial animowany, Polska 1993
7.15 Sześciolatki na starcie (1)
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Aktualności
8.00 Z życia Kościoła – program religijny
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Palce lizać – kuchnia regionalna
9.00 Świat – magazyn międzynarodowy
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Przegląd gospodarczy
10.10 Eurotel
10.30 Noce i dnie (2): Piotruś i Teresa – serial obyczajowy, Polska 1977
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Czy tu straszy?
12.15 To jest temat
12.30 Kurier, prognoza pogody
12.45 Kwartet
13.15 To jest temat
13.30 Puchar Polski
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Aktualności
16.00 Książki pełne życia – reportaż
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Młodzież kontra
17.30 Kurier
17.35 Świat – magazyn międzynarodowy
18.00 Aktualności
18.20 Wiadomości sportowe
18.30 Kurier
18.35 Regiony kultury. Nowości
18.50 Elisa z Rivombrosy (16) – serial obyczajowy, Włochy 2002
19.45 Gwiazdy sportu
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.40 Bilans Trójki
21.20 Studio pogoda
21.30 Kurier, prognoza pogody
21.45 Aktualności
22.00 Sobotni magazyn sportowy
22.30 Kurier, sport, pogoda
23.10 Czarny grom – film sensacyjny, USA 1997
0.40 Teorie spiskowe

Logo-10

06:00 Poplista - program muzyczny
07:00 Twój lekarz - magazyn medyczny
07:20 Wystarczy chcieć
07:30 Strażnicy czasy, Ed, Edd, Eddy - seriale animowany
08:00 Hugo Familijny
08:30 Auto świat
09:00 Duracell: Eksploracje (16)
09:30 Mop Man - magazyn muzyczny
10:30 Samo życie (449-451)
12:45 Alfabet Kulinarny Kurta Schellera
13:15 Pensjonat Pod Różą (34)
14:15 Kocham Klarę (7): Plotka
14:45 Policjanci (9)
15:45 Wydarzenia, Pogoda
16:10 Ricky Nelson: Cena sławy - film obyczajowy, Kanada/USA
18:30 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19:00 Muzyczna winda
20:00 Całkiem nowe lata miodowe (16): Pret a Porter
20:40 Bar VIP: Finał
23:00 Kapitan Ameryka - film sensacyjny, Jugosławia/USA
01:00 Reebok Hip-Hop
03:00 Aquaz Music Zone
05:00 Zakończenie programu
Logo-19

05:40 Uwaga!
06:00 Telesklep
07:40 Szczeniak zwany Scooby Doo (12)
08:10 Automaniak
08:40 Telegra
09:45 Pascal: Po prostu gotuj
10:20 VIVA Polska! - program muzyczny
11:20 Na Wspólnej (382-385)
13:05 Nash Bridges (5/122)
14:00 Wyprawa Robinson - reality show
15:00 Najsztub pyta - talk show
15:30 Mamy Cię! - program rozrywkowy
16:50 Siłacze - program rozrywkowy
18:00 Pascal: Po prostu gotuj
18:30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
19:00 Fakty, Sport, Pogoda
19:40 Uwaga!
20:00 Ciao Darwin: Kobiety kontra mężczyźni - program rozrywkowy
21:20 Czarna owca - komedia, USA
23:10 Gala boksu w Nyiregyhaza
01:10 Nic straconego
TV 4 2000-2006 logo

5.35 Strefa P
6.25 Sztukateria
7.00 KINOmaniaK
7.30 VIP - wydarzenia  i plotki
8.00 V Max
8.30 Modna moda
9.00 Racje i emocje
9.30 Psie serce (19) - serial obycz.  pol.
10.30 Strefa P  
11.30 Gama 2004 - koncert
12.00 VIP - wydarzenia i plotki -  magazyn
12.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
13.00 Na topie - wywiad z ... -wywiad
13.30 Niezakazane reklamy -  program rozrywkowy
14.00 Człowiek zagadka - film sens. bryt. 1983 (94 min.)
16.00 Anioł ciemności (60) -serial sens. USA
17.00 Gama 2004 - koncert
18.00 Joker:  I  ty zostaniesz okradziony - program rozrywkowy
18.55 Sztuka latania - komediodramat bryt., 1998 (101 min)
21.00 Wydarzenia
21.10 Komenda - magazyn policyjny
21.40 Egzorcysta 3 - horror USA, 1990 (105 min)
0.00 Nagi patrol (43) -  serial kom. USA
0.25 Playboy: Miłość w niebezpiecznych miejscach - film erotyczny USA, 1995
1.30 Drogówka -  magazyn
1.55 Komenda -  magazyn
2.20 V Max -  magazyn
2.45 VIP - wydarzenia i plotki
3.10 Strefa P -  magazyn
4.00 Zakończenie programu

TVN 7 '02 - '08

04.55 Szybka forsa - teleturniej
05.55 Telesklep
07.55 Arabia (1/13) - serial dokumentalny
09.00 Droga do gwiazd
10.05 Tajemnice SmallviIle (12/21) - serial SF, USA
11.05 Kłopotliwy wnuczek - komedia, USA 1951
12.45 Kosmos 1999 (13/24) - serial SF, USA/Wielka Brytania/Włochy,
13.50 Usterka - serial
14.25 Na osi - program motoryzacyjny
15.00 Prawo ulicy (4/13) - serial
16.10 Savannah (14/34) - serial
17.05 Aniołki tatusia - film familijny, USA 2000
19.00 Kochane kłopoty (16/22) - serial obyczajowy, USA
20.00 Superman 2 - film SF, Wielka Brytania 1980
22.40 Śmiertelny egzamin - dramat sensacyjny, USA 1997
00.30 Red light: Extra - program erot.
01.10 Alfabet mafii - serial
01.40 Zakończenie programu

TVP Polonia

06:00 Prokop i panny; talk show
06:40 Vitoldo; - wspomnienie o Witoldzie Gombrowiczu
07:00 Skarby przyrody; Stwory jednej nocy; magazyn
07:20 Madonny polskie; Pani Ziemi Żywieckiej; reportaż
07:45 Echa tygodnia; (program w języku migowym)
08:15 Janka; odc.15/15 Licytacja (30'); serial TVP
08:45 Od przedszkola do Opola; Łzy; program rozrywkowy
09:15 Wieści polonijne; magazyn
09:30 Tam gdzie jesteśmy; Polski Uniwersytet na obczyźnie
10:00 Na dobre i na złe; odc.188 Niedomówienia (48'); serial prod. TVP [stereo]
10:50 Łódź starożytna
11:10 Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka
11:30 Święta wojna; odc.134 Atak klonów (24'); serial TVP
11:55 Jak żywa rana; reportaż
12:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Królewski smak; magazyn
12:50 Książki z górnej półki; magazyn
13:00 Wiadomości
13:10 Ostatni prom; 1989  dramat prod. polskiej (83'); reż: Waldemar Krzystek; wyk: Krzysztof Kolberger, Agnieszka Kowalska, Dorota Segda, Ewa Wencel
14:35 Złota Tarka - Iława 2004
15:20 Anatol; odc.11/26 Dzikie zwierzę; serial animowany prod. kanadyjskiej
15:45 Podaj łapę; magazyn
16:00 Śniadanie na podwieczorek
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:20 KISS...kulturalny informator subiektywny
17:30 Nie tylko o...
17:40 M jak miłość; odc.199 (46'); serial TVP [stereo]
18:30 Linia specjalna; program Barbary Czajkowskiej
18:55 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń
19:15 Dobranocka; Jeż Kleofas; odc.5/7 Potwór; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:53 Sport
19:59 Pogoda
20:05 Ostatni prom; 1989  dramat prod. polskiej (83'); reż: Waldemar Krzystek; wyk: Krzysztof Kolberger, Agnieszka Kowalska, Dorota Segda, Ewa Wencel
21:30 Złota Tarka - Iława 2004
22:15 Modrzejewska; odc.2/7 - Peregrynacje (82'); 1990  serial prod. TVP; reż: Jan Łomnicki; wyk: Krystyna Janda, Barbara Horawianka, Marek Bargiełowski, Jan Englert, Hanna Skarżanka
23:35 Śniadanie na podwieczorek; program interaktywny
00:35 M jak miłość; odc.199 (46'); serial TVP [stereo]
01:20 Dobranocka za oceanem; Jeż Kleofas; odc.5/7 Potwór; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:54 Pogoda
02:00 Ostatni prom; 1989  dramat prod. polskiej (83'); reż: Waldemar Krzystek; wyk: Krzysztof Kolberger, Agnieszka Kowalska, Dorota Segda, Ewa Wencel
03:25 Złota Tarka - Iława 2004
04:10 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń
04:30 Modrzejewska; odc.2/7 - Peregrynacje (82'); 1990  serial prod. TVP; reż: Jan Łomnicki; wyk: Krystyna Janda, Barbara Horawianka, Marek Bargiełowski, Jan Englert, Hanna Skarżanka
05:55 Tam gdzie jesteśmy; Polski Uniwersytet na obczyźnie
06:30 Linia specjalna; program Barbary Czajkowskiej
07:00 Zakończenie programu
SK PULS 0307

7.00 Czarny strzelec
8.45 Puis wieczoru
9.15 Szpital na peryferiach
10.20 Telezakupy
11.40 Program religijny
13.10 Świątek piątek
14.00 Zdrowy Puls
14.20 Kino rozmównica
15.00 Europejskie ogrody zoologiczne: Berlin Tierpark
15.40 Jak to się robi?
16.00 Kasper - serial anim.
16.25 Mali bohaterowie - film fab.
18.00 Szpital na peryferiach
19.10 Europejskie ogrody zoologiczne
19.40 Rozwazania adwentowe
20.00 Przygoda z piosenką
21.40 Zdrożało-potanialło, czyli Pana Grosika rozmowy o cenach
22.00 Bez autocenzury
22.40 Czyngis Chan - film fabularny
0.20 Koncert poświęcony pamięci Karela Kryla
0.55 Kino Rozmównica
1.25 Świątek piątek
2.15 Zakończenie programu

HBO
06:30 Wilcze lato kino rodzinne, Norwegia 2002 
08:00 świąteczna pułapka kino rodzinne, USA 2002, 91 min. 
09:35 Detektyw Foyle: Tak nieliczni kryminalny, W.Brytania 2002 
11:20 śnieżne psy komedia, Kanada 2002, 95 min. 
13:00 Stalowe magnolie komediodramat, USA 1989, 113 min. 
15:00 Czekoladowy gang kino rodzinne, W.Brytania 2002 
16:50 światło wieczne kino rodzinne, USA 2002, 83 min. 
18:20 Wzbierająca burza dramat, W.Brytania 2002, 91 min.
20:00 Peter Gabriel-koncert we Włoszech W.Brytania 2003, 59 min. 
21:00 HBO na stojaka! Odc. 88 program rozrywkowy, Polska 2004 
21:30 Atak pająków horror sci-fi, USA 2002, 95 min. 
23:10 Statek miłości komedia, USA 2002, 90 min. 
00:45 żyć szybko, umierać młodo komediodramat, USA 2002, 106 min. 
02:35 Płatne w całości dramat kryminalny, USA 2002 
04:15 Czekoladowy gang kino rodzinne, W.Brytania 2002

HBO 2
06:30 Simone komediodramat, USA 2002, 112 min. 
08:25 Młody Einstein komedia, USA 1989, 94 min. 
09:55 Kot Pani Ashboro kino rodzinne, Kanada 2003 
11:20 Gwiazdy Hollywood-Johnny Depp magazyn filmowy, USA 2002 
11:45 Dziwny mały człowiek komedia, Norwegia 2000, 83 min. 
13:10 Scooby-Doo przygodowy, USA 2002, 82 min. 
14:35 Nie ma jak w domu komedia, Francja 2000, 91 min. 
16:10 Od drzwi do drzwi dramat, USA 2002, 87 min.
17:40 Kasa albo życie komedia, USA 2002, 81 min. 
19:05 Simone komediodramat, USA 2002, 112 min. 
21:00 Rodzina Soprano V, odc. 12 serial kryminalny, USA 2003 
21:55 Rodzina Soprano V, odc. 13 serial kryminalny, USA 2003 
22:55 Ręka Boga thriller, USA 2001, 95 min. 
00:35 łapówka film akcji, Francja 2003 
02:25 Granica thriller, USA 2002, 90 min. 
04:00 Podglądając Hollywood-Pamela Anderson, magazyn filmowy, USA
04:30 Nie ma jak w domu komedia, Francja 2000, 91 min.

Europa Europa
10.00 Z cyklu: Rendez - vous z Paulem Frankeurem: Mleczna droga (La Voie Lactee) komedia, Francja/Niemcy/Włochy, 1970, 97 min
11.45 Wielki wódz (Le Grand Chef) komedia kryminalna, Francja / Włochy, 1959, 90 min
13.20 Płatki, kwiaty, wieńce (Szirmok, viragok, koszoruk) dramat, Węgry, 1984, 102 min
15.05 Kobiety górą: Serce albo kasa (Lauter Tolle Frauen: Herz Oder Knette) dramat, Niemcy, 2002, 88 min
16.40 Biały szejk (Lo Sceicco bianco) dramat, Włochy, 1952, 85 min
18.10 Kobieca sprawa (Une Affaire De Femmes) dramat, Francja, 1988, 104 min
20.00 Podboje wodzian (Water Wrackets) krótkometrażowy film eksperymentalny, Wielka Brytania, 1975, 12 min
20.30 Z cyklu: Rendez - vous z Paulem Frankeurem: Mleczna droga (La Voie Lactee) komedia, Francja/Niemcy/Włochy, 1970, 97 min
22.15 Salon Filmowy - Wim Wenders: Lisbon Story (Lisbon Story) dramat, Niemcy/Portugalia, 1994, 100 min
00.00 Pigułki miłości (Les Pilules De L'Amour) film erotyczny, Francja, 1999, 88 min
01.35 Słowa mojego ojca (Le Parole di mio Padre) dramat, Włochy, 2001, 82 min
03.00 Salon Filmowy - Wim Wenders: Lisbon Story (Lisbon Story) dramat, Niemcy/Portugalia, 1994, 100 min.

Reality TV
06.00 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
06.50 Z dzienników lekarzy (Doctors' Diaries) (50 min.).
07.40 SOS dla zwierząt (Animal SOS) (25 min.).
08.05 SOS dla zwierząt (Animal SOS) (25 min.).
08.30 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
08.55 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
09.20 Robotica (Robotica) (95 min.).
11.00 Z dzienników lekarzy (Doctors' Diaries) (50 min.).
11.50 System (The System) (50 min.).
12.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
13.05 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
13.30 Cisza przed burzą (Storm Warning) (25 min.).
13.55 Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
14.45 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
15.10 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
15.35 Szpital (Hospital) (25 min.).
16.00 Katastrofy stulecia (Disasters of the Century) (50 min.).
16.50 Cisza przed burzą (Storm Warning) (50 min.).
17.40 Policja stanowa (State Police) (20 min.).
18.05 System (The System) (50 min.).
19.00 System (The System) (50 min.).
20.00 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
20.30 Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
21.00 Wypadki samochodowe (Surviving The Moment of Impact) (50 min.).
22.00 Policjanci z Hollywood (L.A.Vice) (25 min.).
22.30 Bo to złe kobiety były (The Real Bad Girls) (25 min.).
23.00 Nowojorska Policja (NYPD) (55 min.).
00.00 Dlaczego? (What Went Wrong) (25 min.).
00.25 System (The System) (50 min.).
01.15 System (The System) (50 min.).
02.05 Rozbitkowie (Shipwrecked ) (25 min.).
02.30 Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
02.55 Odpowiedź na wezwanie (Duty Calls) (25 min.).
03.20 Odsiadka (Doing Time) (25 min.).
03.45 Strażacy (Fire Rescue III) (50 min.).
04.35 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
05.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
05.25 Gliniarze (Coppers) (25 min.).

Romantica
06.00    Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 14) telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
06.50    Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 15) telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
07.45    Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 16) telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
08.40    Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 17) telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
09.35    Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 18) telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
10.25    (Weekend Gold) Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 55) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
11.25    (Weekend Gold) Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 56) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
12.25    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 3) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
12.55    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 4) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (30 min.).
13.25    Miłość i namiętność - spojrzenie kobiety (Mirada de Mujer) (Część 45) telenowela, Meksyk 1997, reż. Antonio Serrano, wyk. Angelica Aragon, Fernando Lujan, Plutarco Haza, Ari Telch, (55 min.).
14.20    Miłość i namiętność - spojrzenie kobiety (Mirada de Mujer) (Część 46) telenowela, Meksyk 1997, reż. Antonio Serrano, wyk. Angelica Aragon, Fernando Lujan, Plutarco Haza, Ari Telch, (50 min.).
15.10    Miłość i namiętność - spojrzenie kobiety (Mirada de Mujer) (Część 47) telenowela, Meksyk 1997, reż. Antonio Serrano, wyk. Angelica Aragon, Fernando Lujan, Plutarco Haza, Ari Telch, (55 min.).
16.05    Miłość i namiętność - spojrzenie kobiety (Mirada de Mujer) (Część 48) telenowela, Meksyk 1997, reż. Antonio Serrano, wyk. Angelica Aragon, Fernando Lujan, Plutarco Haza, Ari Telch, (50 min.).
16.55    Miłość i namiętność - spojrzenie kobiety (Mirada de Mujer) (Część 49) telenowela, Meksyk 1997, reż. Antonio Serrano, wyk. Angelica Aragon, Fernando Lujan, Plutarco Haza, Ari Telch, (55 min.).
17.50    Tak jak w kinie (Como En El Cine) (Część 59) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Lorena Rojas, Olivia Collins, Mauricio Ochmann, Betty Monroe, (55 min.).
18.45    Tak jak w kinie (Como En El Cine) (Część 60) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Lorena Rojas, Olivia Collins, Mauricio Ochmann, Betty Monroe, (50 min.).
19.35    Tak jak w kinie (Como En El Cine) (Część 61) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Lorena Rojas, Olivia Collins, Mauricio Ochmann, Betty Monroe, (55 min.).
20.30    Tak jak w kinie (Como En El Cine) (Część 62) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Lorena Rojas, Olivia Collins, Mauricio Ochmann, Betty Monroe, (50 min.).
21.20    Tak jak w kinie (Como En El Cine) (Część 63) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Lorena Rojas, Olivia Collins, Mauricio Ochmann, Betty Monroe, (50 min.).
22.10    Soledad (Soledad) (Część 89) - telenowela, Peru 2000, reż. Danny Gavidia, wyk. Coraima Torres, Guillermo Perez, Lupita Ferrer, Karina Calmet, (50 min.).
23.00    Soledad (Soledad) (Część 90) - telenowela, Peru 2000, reż. Danny Gavidia, wyk. Coraima Torres, Guillermo Perez, Lupita Ferrer, Karina Calmet, (50 min.).
23.50    Soledad (Soledad) (Część 91) - telenowela, Peru 2000, reż. Danny Gavidia, wyk. Coraima Torres, Guillermo Perez, Lupita Ferrer, Karina Calmet, (50 min.).
00.40    Soledad (Soledad) (Część 92) - telenowela, Peru 2000, reż. Danny Gavidia, wyk. Coraima Torres, Guillermo Perez, Lupita Ferrer, Karina Calmet, (50 min.).
01.30    Soledad (Soledad) (Część 93) - telenowela, Peru 2000, reż. Danny Gavidia, wyk. Coraima Torres, Guillermo Perez, Lupita Ferrer, Karina Calmet, (50 min.).
02.20    (Movie) Amerykańska miłość (Amore Americano) (Część 2/2) film fabularny, USA 1994, reż. Piero Schivazappa, wyk. Brooke Shields, Carlo Delle Piane, Richardo Joseph Paul, Griaziella Polesinanti, (95 min.).
03.55    Madison (Madison) (Część 14) - telenowela, Kanada 1993, reż. Bill Corcoran, wyk. Joely Collins, Stacy Grant, Enuka Okuma, Peter Stebbings, (25 min.).
04.20    Madison (Madison) (Część 15) - telenowela, Kanada 1993, reż. Bill Corcoran, wyk. Joely Collins, Stacy Grant, Enuka Okuma, Peter Stebbings, (25 min.).
04.45    Madison (Madison) (Część 16) - telenowela, Kanada 1993, reż. Bill Corcoran, wyk. Joely Collins, Stacy Grant, Enuka Okuma, Peter Stebbings, (25 min.).
05.10    Madison (Madison) (Część 17) - telenowela, Kanada 1993, reż. Bill Corcoran, wyk. Joely Collins, Stacy Grant, Enuka Okuma, Peter Stebbings, (25 min.).
05.35    Madison (Madison) (Część 18) - telenowela, Kanada 1993, reż. Bill Corcoran, wyk. Joely Collins, Stacy Grant, Enuka Okuma, Peter Stebbings, (25 min.).

National Geographic
8:00 Dusza Sri Lanki
9:00 Kalahari: Spragniona kraina
10:00 Ksztalt zycia: Najdoskonalsze stworzenie
11:00 Najwspanialsze lawice
12:00 Wielkie konstrukcje: Oaza luksusu
13:00 Wielkie konstrukcje: Autobahn
14:00 Tuz przed tragedia: Eksplozja na Morzu Pólnocnym
15:00 Latajacy szpieg
16:00 Lowcy mórz: Wrak "Foxa" – arktyczne dziedzictwo Franklina
17:00 Morskie wilki
18:00 Oaza kaszalotów
19:00 Smoki z Serengeti
20:00 Na smierc i zycie
21:00 Glosy z niebios
22:00 Glosy z niebios
23:00 Poszukiwania afgańskiej dziewczynki
0:00 Glosy z niebios
1:00 Glosy z niebios

ZigZap
06.00      Klub Winx: Korona marzeń odc. 21 
06.25      Sabrina: Paranormalny Pi odc. 24 
06.50      Ziemniak, ostatnie starcie odc. 12 
07.00      Maqlatura
07.15      Magiczny autobus: Skrzydła odc. 21 
07.40      Magiczny autobus: Nietoperz odc. 22 
08.05      George Niewielki: Becky w krainie czarów odc. 11 
08.30      Krewni i znajomi królika odc. 19 
08.50      Ziemniak, ostatnie starcie odc. 13 
09.00      Przymierzalnia
09.10      Przymierzalnia - Mary-Kate i Ashley w akcji odc. 10 
09.30      Przymierzalnia
09.40      Przymierzalnia - Lizzie McGuire odc. 9 
10.00      Przymierzalnia
10.10      Przymierzalnia - Dziewczyny i miło¶ć odc. 10 
10.40      Przymierzalnia
11.00      Maqlatura
11.15      Marcelek Kamyczek odc. 1 
11.45      Cyberłowcy odc. 19 
12.10      Magiczny autobus: Zelektryzowani odc. 23 
12.35      Magiczny autobus: Nie z tego ¶wiata odc. 24 
13.00      George Niewielki: George zabawka odc. 12 
13.25      Aparatka: Co za ulga! odc. 11 
13.50      Dziewczyny/Chłopaki: Sekrety i kłamstwa/Przygody w centrum handlowym odc. 3 
14.15      Pod koszem odc. 1 
14.30      Radiostacja Roscoe: Na antenie odc. 2 
15.00      Maqlatura
15.10      Marcelek Kamyczek odc. 1 
15.35      Cyberłowcy odc. 19 
16.00      Trans sport odc. 9 
16.30      Krewni i znajomi królika odc. 17 
16.45      Wielka płyta odc. 9 
17.15      Krewni i znajomi królika odc. 18 
17.30      Martin Tajemniczy: Tajemnica mrocznej krypty odc. 19 
18.00      Aparatka: Po prostu kwak odc. 12 
18.30      Dziewczyny/Chłopaki: Przyjęcie urodzinowe/Ratujcie mnie odc. 4 
19.00      Maqlatura
19.15      Pod koszem odc. 2 
19.30      Radiostacja Roscoe: Była sobie dziewczyna odc. 3

Eurosport
08:30 SPORTY EKSTREMALNE YOZ Xtreme
09:00 PI£KA NO¯NA Top 24 Clubs - ranking klubów
09:30 PI£KA NO¯NA Liga Mistrzów - Magazyn "Happy Hours"
10:30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE Puchar Œwiata, Val d\'Isere Francja Zjazd kobiet
12:00 BOBSLEJE Puchar Œwiata, Cortina d Ampezzo 2. œlizg bobslejowych dwójek mê¿czyzn
13:00 BIATHLON Puchar Œwiata, Oestersund Szwecja Bieg na dochodzenie kobiet
13:45 SKOKI NARCIARSKIE Puchar Œwiata, Engelberg Szwajcaria
15:30 SKELETON Puchar Œwiata, Sigulda 2. przejazd kobiet
16:30 SKELETON Puchar Œwiata, Sigulda 2. przejazd mê¿czyzn
17:30 BIATHLON Puchar Œwiata, Oestersund Szwecja Bieg na dochodzenie kobiet
18:00 WSZYSTKIE SPORTY MAGAZYN WATTS Best of #3
18:30 SKOKI NARCIARSKIE Puchar Œwiata, Engelberg Szwajcaria
20:00 WSZYSTKIE SPORTY Eurosport Top 50 #2
20:30 WSZYSTKIE SPORTY Eurosport Top 50 #3
21:00 SPORTY WALKI Fight Club Superleague
23:30 WSZYSTKIE SPORTY Eurosport Clubbing A. Clamaran
00:30 WIADOMOŒCI Wiadomoœci Eurosportu
00:45 JEDZIECTWO Skoki pokazowe Londyn
01:45 WIADOMOŒCI Wiadomoœci Eurosportu 

Canal +
07:00    Minisport +
07:10    Łapu capu
07:25    Diabelski młyn
08:00    Teletubbies
08:25    Choinka strachu
09:25    Ślizg
09:50    Jimmy Hollywood
11:45    Klejnoty Czarnego Lądu
12:40    Aktualności filmowe
13:10    Powrót renifera
14:40    Cudotwórca
16:25    Łapu capu ekstra
17:00    Spotkanie z Jezusem
18:40    W poszukiwaniu Debry Winger
20:00    Nowożeńcy
21:40    Guru
23:20    Zakładnik
00:55    Barton Fink
02:50    Niewinni
04:20    Krótki film o zabijaniu

CNN
06:00    World News
06:30    World Report
07:00    World News
07:30    World Business This Week
08:00    World News
08:30    Diplomatic License
09:00    World News
09:30    International Correspondents
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    World News
12:30    Next@cnn
13:00    World News
13:30    People In The News
14:00    World News
14:30    World Report
15:00    World News
15:30    Diplomatic License
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    Global Business Influentials
18:00    World News
18:30    Inside Africa
19:00    World News
19:30    World Business This Week
20:00    World News
20:30    Business Traveller
21:00    World News
21:30    The Daily Show with Jon Stewart Global Edition
22:00    World News
22:30    World Sport
23:00    World News
23:30    International Correspondents 
00:00    World News
00:30    World Sport
01:00    World News
01:30    People In The News
02:00    World News
02:30    Design 360
03:00    Larry King Weekend
04:00    World Business This Week
04:30    Global Challenges 

Polsat Sport
06:00    Glasgow Rangers AJ Auxerre Puchar UEFA
08:00    Gillette World Sport
08:30    Deichmann Śląsk Wrocław Lietuvos Rytas Wilno Puchar ULEB
10:20    Futbol Mundial
10:45    FC Twente Enschede NAC Breda Liga holenderska
12:35    Newcastle Utd Sporting Lizbona Puchar UEFA
14:25    Mistrzostwa Europy kobiet Mecz o 7. miejsce
16:20    Magazyn Ligi Mistrzów
16:50    Mistrzostwa Europy kobiet 1. półfinał
18:40    Losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów i 1/16 finału Pucharu UEFA
19:35    Piłkarska gala tygodnika "Piłka nożna"
21:30    Mistrzostwa Europy kobiet 2. półfinał
23:15    Kristi Yamaguchi's Salute to Gold 
00:15    Puchar Świata w Saas Fee freestyle
00:45    Puchar Świata w Laandgraaf
01:15    KO TV
01:45    Boks z archiwum Królowie nokautu

TVN 24
06:00    Filmowy skrót informacji/ prognoza pogody/ Bilans
07:00    Filmowy skrót informacji/ prognoza pogody/ Studio 24
07:30    Serwis/ Multikino
08:00    Serwis/ prognoza pogody/ Portfel
08:30    Serwis/ prognoza pogody
08:45    Sawka większa niż życie
09:00    Serwis/ prognoza pogody/ sport
09:30    Serwis/ Zdrowie
10:00    Serwis/ prognoza pogody/ sport
10:30    Serwis/ Styl
11:00    Serwis/ prognoza pogody/ Cały ten świat
11:30    Serwis/ Cały ten świat
12:00    Serwis/ prognoza pogody/ sport
12:30    Serwis/ Automaniak
13:00    Serwis/ prognoza pogody/ Bez komentarza
13:30    Serwis/ prognoza pogody/ Bilans tygodnia
14:00    Serwis/ prognoza pogody/ sport
14:30    Serwis/ prognoza pogody/24 Naj
15:00    Serwis/ prognoza pogody/ sport/ e-Life
15:30    Serwis/ Styl
16:00    Serwis/ prognoza pogody/ sport
16:30    Serwis/ Raport
17:00    Serwis/ Portfel/ sport
17:30    Serwis/ prognoza pogody/ Studio 24 wywiad
18:00    Serwis/ prognoza pogody/ Kalejdoskop
18:30    Serwis/ prognoza pogody/ Zdrowie
19:00    Fakty/ sport
19:30    Serwis/ Praca
20:00    Serwis/ Cały ten świat/ prognoza pogody
20:30    Filmowy skrót informacji/ Cały ten świat
21:00    Serwis/ prognoza pogody/ magazyn sportowy
21:30    Serwis/ e-Life
22:00    Serwis/ Firma
22:30    Serwis/ Multikino
23:00    Serwis/ Bilans tygodnia
23:30    Serwis/ Zdrowie 
00:00    Serwis/ prognoza pogody/ magazyn sportowy/ reportaż
00:30    Serwis/ prognoza pogody/ sport/ Cały ten świat
01:30    Fakty/ sport/ prognoza pogody
02:00    Serwis/ prognoza pogody/ Praca
02:30    Serwis/ Raport
03:00    Serwis/ magazyn sportowy
03:30    Serwis/ Automaniak
04:00    Fakty/ sport/ prognoza pogody
04:30    Serwis/ Styl 

TVN Turbo
06:00    Telezakupy
09:00    Automaniak
09:30    Waga ciężka
10:00    Top Gear
11:00    Jednoślad
11:30    Motorwizja classic
12:30    De lux
13:00    Motorwizja
13:30    Męski świat
14:00    5th Gear
14:30    Rentgen
15:00    Czas tuningu
15:30    Technoskop
16:00    Jednoślad
16:30    Złomiarze
17:30    De lux
18:00    Top Gear
19:00    Turbodokument
20:00    Waga ciężka
20:30    Karambol
21:00    Motorwizja
21:30    Top Gear
22:30    Automundial
23:00    Męski świat
23:30    Automaniak 
00:00    Turboerotyk
00:30    Turboerotyk
01:00    Turboerotyk
01:30    Top Gear
02:30    Turboerotyk
03:00    Turboerotyk
03:30    De lux
04:00    Motorwizja
04:30    Jednoślad 

TVN International

06:10        Rozmowy w toku odc. 401
07:00        Na Wspólnej odc. 233
07:30        Uwaga! - magazyn odc. 818
07:50        Kreskowki 1 odc. 7/9
08:00        Kreskówki 2 odc. 1/6
08:10        Kreskówka odc. 1/6
08:20        Kreskówka odc. 2/6
08:30        Mąż swojej żony - komedia, reż. Stanisław Bareja
10:00        The Trip odc. 4/4
10:30        Usterka - serial fabularno-dokumentalny odc. 17/18
11:00        Co za tydzień - magazyn odc. 179
11:25        Maraton Uśmiechu odc. 237
11:50        Zdrowie odc. 35/46
12:15        Na osi - program motoryzacyjny odc. 27/56
12:45        Droga do gwiazd odc. 6/19
13:35        Nie do wiary odc. 112
14:00        Rzeczpospolita babska - komedia, reż. Hieronim Przybył
15:40        13 POSTERUNEK 2 odc. 34/42
16:10        Gala Boksu w Las Vegas - Witalij Kiliczko - Danny Williams odc. 5/13
18:15        Rozmowy w toku odc. 402
19:00        Fakty odc. 2544
19:25        Sport odc. 2544
19:35        Pogoda odc. 2544
19:40        Uwaga! - magazyn odc. 819
20:00        Na Wspólnej odc. 234
20:30        Chwila Prawdy odc. 8/18
21:30        Ciao Darwin - program rozrywkowy odc. 14/15
22:30        Pod napięciem - talk show odc. 265
22:55        Superwizjer - magazyn odc. 686
23:15        Gala Boksu w Las Vegas - Witalij Kiliczko - Danny Williams odc. 5/13
01:15        Rzeczpospolita babska - komedia, reż. Hieronim Przybył
02:45        Zdrowie odc. 35/46
03:10        Pod napięciem - talk show odc. 265
03:30        Superwizjer - magazyn odc. 686
03:50        Chwila Prawdy odc. 8/18
04:50        Na osi - program motoryzacyjny odc. 27/56
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.