m (Qqq23 przeniósł stronę 18 Grudzień 2010 na 18 Grudnia 2010)
(Dodawanie kategorii)
Linia 36: Linia 36:
   
 
TVP Info<br />06:58 Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />07:08 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />07:12 Przegląd Prasy Info; STEREO, Na żywo<br />07:17 Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />07:23 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />07:37 Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />07:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo<br />08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />08:38 Przegląd Prasy Info; STEREO, Na żywo<br />08:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo<br />09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />09:08 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />09:13 Infonuta; STEREO, Na żywo<br />09:20 Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />09:40 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />09:43 Przegląd Prasy Info; STEREO, Na żywo<br />09:50 Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />10:13 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />10:17 Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />10:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />10:55 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo<br />11:00 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Naszą powódź widać z kosmosu - odc. 4; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo<br />11:47 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />11:52 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo<br />11:55 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO<br />12:00 Reportaż TVP INFO - Jeden dzień z życia; STEREO, 16:9<br />12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo<br />12:47 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />12:52 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo<br />12:55 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO<br />13:00 Debata Trójstronna; program publicystyczny; STEREO, Na żywo<br />13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo<br />13:48 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />13:52 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo<br />13:55 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO<br />14:00 Przedsiębiorczość - odc. 14; magazyn; STEREO<br />14:15 Raport z Polski - Ekstra; STEREO<br />14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo<br />14:47 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />14:52 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo<br />14:55 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO<br />15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo<br />15:47 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />15:52 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo<br />15:55 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO<br />16:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo<br />16:54 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />16:56 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO<br />17:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo<br />20:00 Newsroom - odc. 12; magazyn; STEREO, Na żywo<br />20:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo<br />20:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />21:00 Telekurier extra; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo<br />21:41 Pogoda Info; STEREO<br />21:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo<br />22:15 LOSOWANIE LOTTO<br />22:24 Jej sukces - Odc. 33 - Kwiaciarka; cykl reportaży; STEREO<br />22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo<br />22:56 Pogoda Info; STEREO<br />23:03 Sportowy Wieczór; STEREO<br />23:23 Reporter frontowy w Afganistanie (Embedded in Afganistan); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:30 Tam, gdzie się ludzie nie umawiali; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:32 Jej sukces - Odc. 35 - Szkoła jogi; cykl reportaży; STEREO<br />01:37 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:01 Newsroom - odc. 12; magazyn; STEREO<br />02:25 Serwis Info Wieczór; STEREO<br />02:50 Pogoda Info; STEREO<br />02:53 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Naszą powódź widać z kosmosu - odc. 4; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />03:17 Telekurier extra; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />03:41 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />04:04 Przedsiębiorczość - odc. 14; magazyn; STEREO<br />04:16 Raport z Polski - Ekstra; STEREO<br />04:28 Newsroom - odc. 12; magazyn; STEREO<br />04:52 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />05:16 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Naszą powódź widać z kosmosu - odc. 4; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:40 Telekurier extra; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />06:04 Debata Trójstronna; program publicystyczny; STEREO<br />06:28 Reportaż TVP INFO - Jeden dzień z życia; STEREO
 
TVP Info<br />06:58 Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />07:08 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />07:12 Przegląd Prasy Info; STEREO, Na żywo<br />07:17 Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />07:23 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />07:37 Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />07:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo<br />08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />08:38 Przegląd Prasy Info; STEREO, Na żywo<br />08:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo<br />09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />09:08 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />09:13 Infonuta; STEREO, Na żywo<br />09:20 Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />09:40 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />09:43 Przegląd Prasy Info; STEREO, Na żywo<br />09:50 Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />10:13 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />10:17 Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo<br />10:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />10:55 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo<br />11:00 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Naszą powódź widać z kosmosu - odc. 4; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo<br />11:47 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />11:52 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo<br />11:55 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO<br />12:00 Reportaż TVP INFO - Jeden dzień z życia; STEREO, 16:9<br />12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo<br />12:47 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />12:52 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo<br />12:55 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO<br />13:00 Debata Trójstronna; program publicystyczny; STEREO, Na żywo<br />13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo<br />13:48 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />13:52 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo<br />13:55 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO<br />14:00 Przedsiębiorczość - odc. 14; magazyn; STEREO<br />14:15 Raport z Polski - Ekstra; STEREO<br />14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo<br />14:47 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />14:52 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo<br />14:55 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO<br />15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo<br />15:47 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />15:52 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo<br />15:55 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO<br />16:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo<br />16:54 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />16:56 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO<br />17:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo<br />20:00 Newsroom - odc. 12; magazyn; STEREO, Na żywo<br />20:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo<br />20:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo<br />21:00 Telekurier extra; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo<br />21:41 Pogoda Info; STEREO<br />21:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo<br />22:15 LOSOWANIE LOTTO<br />22:24 Jej sukces - Odc. 33 - Kwiaciarka; cykl reportaży; STEREO<br />22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo<br />22:56 Pogoda Info; STEREO<br />23:03 Sportowy Wieczór; STEREO<br />23:23 Reporter frontowy w Afganistanie (Embedded in Afganistan); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />00:30 Tam, gdzie się ludzie nie umawiali; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:32 Jej sukces - Odc. 35 - Szkoła jogi; cykl reportaży; STEREO<br />01:37 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:01 Newsroom - odc. 12; magazyn; STEREO<br />02:25 Serwis Info Wieczór; STEREO<br />02:50 Pogoda Info; STEREO<br />02:53 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Naszą powódź widać z kosmosu - odc. 4; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />03:17 Telekurier extra; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />03:41 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />04:04 Przedsiębiorczość - odc. 14; magazyn; STEREO<br />04:16 Raport z Polski - Ekstra; STEREO<br />04:28 Newsroom - odc. 12; magazyn; STEREO<br />04:52 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />05:16 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Naszą powódź widać z kosmosu - odc. 4; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:40 Telekurier extra; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />06:04 Debata Trójstronna; program publicystyczny; STEREO<br />06:28 Reportaż TVP INFO - Jeden dzień z życia; STEREO
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN 7 z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat 2 z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP Kultura z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP Historia z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP Sport z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP HD z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP Seriale z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Canal + z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki HBO z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki HBO 2 z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki nSport z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Eurosport z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN 24 z 2010 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP Info z 2010 roku]]

Wersja z 15:22, 14 kwi 2019

TVP 1
05:45 Moda na sukces - odc. 5264 (The Bold and the Beautiful ep. 5264); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Moda na sukces - odc. 5265 (The Bold and the Beautiful ep. 5265); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Siódme niebo, ser. X - Indyk, odc. 9 (Turkey); serial kraj prod.USA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
08:10 Pogoda; STEREO, Na żywo
08:15 Hurtownia książek; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:45 Ziarno; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Rodzina Rabatków - Restauracja U Cynii, odc. 45 (At Zinia’s Place); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Stawka większa niż życie - odc. 15/18 - Oblężenie - txt - str.777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:55 Zwierzęta świata - Cuda Wyspy Clippertona - cz. 6. Jezioro pośrodku oceanu. (Planete Clipperton/Planet Clipperton) - txt - str.777; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Okazja - odc. 15/19 - Romantyczność nagła; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem - odc. 7/13 - Kocury - txt - str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
13:10 Kabaretowe Hity - Kabaret Neo - Nówka & Kabaret Pod Wyrwigroszem; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Puchar Świata w skokach narciarskich - Engelberg ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
13:45 Puchar Świata w skokach narciarskich - Engelberg kraj prod.Szwajcaria (2010); STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Ratownicy - odc. 8/13 - txt - str.777; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Pogoda; STEREO, Na żywo
17:20 Wściekłe gary - odc. 10; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Jaka to melodia? - wydanie specjalne - [117]; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Jaka to melodia - kulisy; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Magiczna igła, odc. 102 (Tailor’s Magic Needle); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt - str.777; STEREO, Na żywo
19:50 Sport - txt - str.777; STEREO, Na żywo
20:05 Pogoda - txt - str.777; STEREO, Na żywo
20:20 Hit na sobotę - Czego pragną kobiety (What Women Want) - txt - str.777; komedia kraj prod.USA (2000); reż.:Nancy Meyers; wyk.:Helen Hunt, Mel Gibson, Marisa Tomei, Alan Alda; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Męska rzecz... - Ścigani (Fled); film sensacyjny kraj prod.USA (1996); reż.:Kevin Hooks; wyk.:Laurence Fishburne, Stephen Baldwin, Selma Hayek; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Nieznośna lekkość bytu (Unbearable Lightness of Being, The); film obyczajowy kraj prod.USA (1988); reż.:Philip Kaufman; wyk.:Daniel Day Lewis, Juliette Binoche, Lena Olin, Derek de Lint, Erland Josephson, Daniel Olbrychski, Stellan Skarsgard, Tomek Bork, Pavel Landovsky, Donald Moffat; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Kino nocnych marków - Rzeka (River, The); dramat obyczajowy kraj prod.USA (1984); reż.:Mark Rydell; wyk.:Sissy Spacek, Mel Gibson, Scott Glenn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
05:25 Notacje - Wiesław Marian Chrzanowski. Współpracowałem z Prymasem Wyszyńskim; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 MASH - odc. 141 (MASH (s. VI, Y 119)); serial komediowy kraj prod.USA (1977); Dla małoletnich od lat 12
06:35 Człowiek wśród ludzi; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:05 Dwójka Dzieciom - Panna z mokrą głową - odc. 6 - Od pierwszego spojrzenia; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Poezja łączy ludzi - "Potwór" (Dorota Gellner); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Czarna Strzała - odc. 3/12 (La Freccia Nera); serial kostiumowy kraj prod.Włochy (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:45 M jak miłość - odc. 792; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Barwy szczęścia - odc. 505 - txt - str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Barwy szczęścia - odc. 506 - txt - str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Licencja na wychowanie - odc. 70 - Ja się zastrzelę; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Licencja na wychowanie - odc. 71 - Kto się boi dzieci; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - W krainie duchów - txt - str.777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Smaki czasu z Karolem Okrasą - (18) gość: Grażyna Wolszczak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Biegi narciarskie - Puchar Świata - La Clusaz ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
13:15 Biegi narciarskie - Puchar Świata - La Clusaz kraj prod.Szwajcaria (2010); STEREO, 16:9, Na żywo
14:35 Familiada - odc. 1799; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kocham Cię, Polsko! - (43); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Słowo na niedzielę; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Świat bez tajemnic - Plac Kalinowskiego (Kalinowsky Square); film dokumentalny kraj prod.Estonia (2007); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, Na żywo
18:45 Ekskluzywny wywiad ze Stingiem; STEREO, 16:9
19:00 Wielka draka o dzieciaka - (10); teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 U Pana Boga w ogródku - odc. 12/12 - txt - str.777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Weekendowe Kino Dwójki - Kickboxer 2 - Powrót (Kickboxer 2 - The Road Back); film fabularny kraj prod.USA (1991); reż.:Albert Pyun; wyk.:Sasha Mitchell, Peter Boyle, Dennis Chan; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:50 Weekendowe Kino Dwójki - Dyktator z Paradoru (Moon over Parador) - txt - str.777; komedia kraj prod.USA (1988); reż.:Paul Mazursky; wyk.:Richard Dreyfuss, Raul Julia, Sonia Braga; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:40 Balanga; dramat kraj prod.Polska (1993); reż.:Łukasz Wylężałek; wyk.:Jacek Pałucha, Paweł Fesołowicz, Jan Tesarz, Marcin Troński, Maciej Kozłowski, Zofia Merle, Sława Kwaśniewska, Stanisława Celińska, Cezary Pazura, Piotr Gąsowski; Dozwolone od lat 18
03:00 Pojedynek nie na żarty - Formacja Chatelet kontra Artur Andrus; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 1434
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:15 Kudłaty i Scooby-Doo na tropie Odcinek: 1
7:45 Scooby Doo, gdzie jesteś?! Odcinek: 8
8:15 Muppety podbijają Broadway
10:15 Ewa gotuje
10:45 Szpilki na Giewoncie Odcinek: 3
11:45 Hotel 52 Odcinek: 15
12:45 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 3
13:45 Dom nie do poznania Odcinek: 195
14:45 Się kręci
15:40 Brzdąc w opałach
17:45 Światowe rekordy Guinnessa Odcinek: 22
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Daleko od noszy Sezon: 2
20:00 Gliniarz z Beverly Hills III
22:10 Kasa albo życie
0:00 Hostel
2:00 Tajemnice losu Odcinek: 683
4:40 TV market

TVN
5:35 Uwaga!
5:55 Mango _ Telezakupy
8:00 Pascal: po prostu gotuj Odcinek: 15 Sezon: 11
8:30 Dzień Dobry TVN
10:55 Na Wspólnej Odcinki: 1359 - 1362 Sezon: 8
12:45 Kobieta na krańcu świata Odcinek: 1 Sezon: 2
13:15 Orange Warsaw Festival
14:15 Dennis znów rozrabia
15:45 Majka Odcinki: 182 - 186
18:00 Kuchenne rewolucje Odcinek: 1 Sezon: 2
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Hela w opałach Odcinek: 44 Sezon: 4
20:35 To właśnie miłość
23:20 Michel Vaillant
1:30 Śpiączka
3:40 Arkana magii
4:35 Telesklep

TV 4
5:40 Kinomaniak
6:05 Odkrywanie Ameryki
6:35 Mała czarna
7:35 Rajdowe Mistrzostwa Świata
8:35 Ania z Zielonego Wzgórza - ciąg dalszy Odcinek: 1
11:00 Galileo
12:00 Mała czarna Odcinek: 264
13:00 Kinomaniak
13:30 Odkrywanie Ameryki
14:00 V-Max
14:30 Tytan AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska
17:00 Ikony popkultury Odcinek: 7
18:00 Dzika Alaska
19:00 Galileo Odcinek: 197
20:00 Ojciec chrzestny II
0:10 Kroniki Piotra Bałtroczyka z Warmii Odcinek: 3
1:00 Asystentka
2:35 Mała czarna
3:20 Kinomaniak
3:45 VIP
4:10 TV market
4:50 Odkrywanie Ameryki
5:05 V-Max

TVN 7
5:55 Misja Martyna - extra
6:25 Pascal: po prostu gotuj Odcinek: 3 Sezon: 9
6:55 Telezakupy
9:00 Tajemnice Smallville Odcinek: 9 Sezon: 5
9:55 Frasier Odcinek: 20 Sezon: 10
10:25 Frasier Odcinek: 21 Sezon: 10
10:55 W pogoni za fortuną
12:40 Seinfeld Odcinek: 18 Sezon: 3
13:10 Seinfeld Odcinek: 19 Sezon: 3
13:40 Seinfeld Odcinek: 20 Sezon: 3
14:10 Seinfeld Odcinek: 21 Sezon: 3
14:40 Seinfeld Odcinek: 22 Sezon: 3
15:10 Kosmita z przedmieścia
17:00 Dwóch i pół Odcinek: 18 Sezon: 4
17:30 Dwóch i pół Odcinek: 19 Sezon: 4
18:00 Dwóch i pół Odcinek: 20 Sezon: 4
18:30 Dwóch i pół Odcinek: 21 Sezon: 4
19:00 Dwóch i pół Odcinek: 22 Sezon: 4
19:30 Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy
21:30 Pokojówka
23:15 Poskromienie podrywacza
0:50 Arkana magii

TV Puls
6:00 Will i Grace Odcinek: 21
6:30 Koń, który mówi Odcinek: 23
7:00 Niebezpieczne spotkania Odcinek: 2
8:00 Hi Hi TV Odcinek: 20
8:30 Stacja Porankowo
9:30 Myszorki na prerii Odcinek: 26
10:00 Pszczółka Maja Odcinek: 14
10:30 Pixie i Dixie Odcinek: 10
12:00 Tom i Jerry Odcinek: 65
12:35 Barbie i magia tęczy
14:15 Mój przyjaciel Charlie
16:30 Robin Hood Odcinek: 9
17:30 Robin Hood Odcinek: 10
18:30 Ale numer! Odcinek: 30
19:00 Hi Hi TV Odcinek: 22
19:30 Tom i Jerry Odcinek: 68
20:00 El Padrino
22:00 Szok wideo
23:00 Goło i wesoło Odcinek: 122
23:30 Jerry Springer Show Odcinek: 48
0:35 Zbrodnia namiętności
2:30 Polowanie na ludzi Odcinek: 1
3:30 Egzekutorzy Odcinek: 16
4:00 Hi Hi TV Odcinek: 22
4:30 Dziewczyny na ekran Odcinek: 16
5:30 Telemarket Odcinek: 69

Polsat 2
6:00 Wydarzenia
6:30 Pierwsza miłość Odcinek: 1203
7:10 Pierwsza miłość Odcinek: 1204
7:50 Pierwsza miłość Odcinek: 1205
8:30 Pierwsza miłość Odcinek: 1206
9:15 Pierwsza miłość Odcinek: 1207
10:00 Tylko miłość Odcinek: 58
10:55 Tylko miłość Odcinek: 59
11:50 Tylko miłość Odcinek: 60
12:45 Tylko miłość Odcinek: 61
13:40 Tylko miłość Odcinek: 62
14:30 Graczykowie Odcinek: 24
15:00 Graczykowie Odcinek: 25
15:30 Graczykowie Odcinek: 26
16:00 Graczykowie Odcinek: 27
16:30 Graczykowie Odcinek: 28
17:00 Debata
18:00 Oblicza Ameryki Odcinek: 516
18:30 Zabić z miłości Odcinek: 2
19:00 Ewa gotuje
19:30 Taaaka ryba Odcinek: 52
20:00 Wydarzenia
20:40 Hotel 52 Odcinek: 20
21:30 Synowie Odcinek: 2
22:00 Mamuśki Odcinek: 9
22:30 Mamuśki Odcinek: 10
23:00 Daleko od noszy Odcinek: 1 Sezon: 2
23:30 Dlaczego ja? Odcinek: 65
0:20 Dlaczego ja? Odcinek: 66
1:10 Oblicza Ameryki Odcinek: 516
1:40 Tylko miłość Odcinek: 58
2:30 Wydarzenia
3:00 Tylko miłość Odcinek: 59
3:45 Tylko miłość Odcinek: 60
4:30 Tylko miłość Odcinek: 61
5:15 Przeznaczenie Odcinek: 7

TV Polonia
07:00 Złotopolscy - odc. 61* - Miłość to jest piękna sprawa; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 62* - Trudne uczucia; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Złotopolscy - odc. 63* - Spóźnieni kochankowie; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Złotopolscy - odc. 64* - Sny; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Złotopolscy - odc. 65* - Pozory; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 27/42 - Jak mieliśmy niemowlaków i Japończyków (Ranc u Zeleno Sedmy - Jak Jsme Meli Kojence i Japonce); serial komediowy kraj prod.CZECHY (2000); Dla małoletnich od lat 7
09:50 Dzika Polska - Pełna energii - Najjaśniejszy punkt Bieszczadów; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Alternatywy 4 - odc. 8/9* - Wesele; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Polska 24 - Informacje; STEREO
11:55 Czterdziestolatek - odc. 14/21 - Sprawa Małkiewicza, czyli kamikadze; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
13:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
13:15 The Best of Maanam. Koncert live; Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Twoje Złote Przeboje - koncert życzeń; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Skarby nieodkryte; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
14:55 Dwie strony medalu - odc. 2; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Złote Przeboje - lista przebojów; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, Na żywo
17:20 M jak miłość - odc. 780; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Barwy szczęścia - odc. 284; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Barwy szczęścia - odc. 285; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Wielka podróż Bolka i Lolka - Testament Fileasa Foga; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, Na żywo
19:50 Sport; STEREO, Na żywo
20:10 Czas honoru - odc. 3* - Przydział; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 XII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2010 - TROPICIELE TALENTÓW (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Matka swojej matki*       ; dramat kraj prod.Polska (1996); reż.:Robert Gliński; wyk.:MARIA SEWERYN, KRYSTYNA JANDA, JOANNA ŻÓŁKOWSKA, JERZY STUHR, JERZY KARASIEWICZ, WANDA WIŁKOMIRSKA; Dla małoletnich od lat 16
23:50 Sopot 2003 na bis - Kayah; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 M jak miłość - odc. 780; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka - Testament Fileasa Foga; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Janosik - odc. 5/13 - Tańcowali zbójnicy; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:55 Na dobre i na złe - odc. 420 - Chora na dziecko; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Wideoteka dorosłego człowieka - (104); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Złotopolscy - odc. 1107* - Wojna o dzieci; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Wrzeciono czasu; film fabularny kraj prod.Polska (1995); reż.:Andrzej Kondratiuk; wyk.:Iga Cembrzyńska, Katarzyna Figura, Andrzej Konfratiuk, Krystyna Kondratiuk, Janusz Kondratiuk, Vera Kondratiuk, Janina Morawska, Zygmunt Morawski, Marek Grzebiela; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Złote Przeboje - lista przebojów; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Kultura
08:05 Gdy królowały gwiazdy; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Poranek muzyczny - Arcydzieła muzyki klasycznej (TSCHAIKOVSKY); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); STEREO, 16:9 / LETTERBOX, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Poranek muzyczny - Arcydzieła muzyki klasycznej - Piotr Czajkowski - V Symfonia e - moll (TSCHAIKOVSKY); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, 16:9 / LETTERBOX, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kino krótkich filmów - Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - Divertimento D - dur KV - 136. Presto; film animowany; STEREO, 16:9 / LETTERBOX, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Więcej niż fikcja - Łzy i marzenia (Tears and Dreams); film dokumentalny kraj prod.Chiny, Niemcy (2008); STEREO, 16:9 / LETTERBOX, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Krystian Zimerman gra utwory Franciszka Schuberta (Original concert - Zimerman: Chopin, Schubert) kraj prod.Niemcy (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kino krótkich filmów - Przewodnik; film animowany; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Informacje kulturalne; STEREO
13:05 Klasyka filmowa - Hubal; dramat wojenny kraj prod.Polska (1973); reż.:Bohdan Poręba; wyk.:Ryszard Filipski, Małgorzata Potocka, Tadeusz Janczar, Stanisław Niwiński, Kazimierz Wichniarz, Emil Karewicz, Jan Stawarz, Zygmunt Malanowicz, Bolesław Idziak, Jerzy Korsztyn; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Studio Kultura - Skarby Filmoteki - odc. 44; 16:9 / LETTERBOX, Bez ograniczeń wiekowych
15:29 Skarby Filmoteki - Chodnik; etiuda; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Skarby Filmoteki - Dzień kobiet; etiuda; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Skarby Filmoteki - Mechaniczna narzeczona; etiuda; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Skarby Filmoteki - Zasada...; etiuda; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Miniatury muzyczne - Stanisław Soyka "Czas nas uczy pogody"; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Kino rosyjskie - Wyznanie miłości (Obyasneniye v lyubvi); film fabularny kraj prod.ZSRR (1977); reż.:Ilja Awerbach; wyk.:Darya Mikhajlova, Yuri Bogatyryov, Ewa Szykulska, Bruno Frejndlikh, Jurij Bogatyriew; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja (35); Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja - Śpiewa Andrzej Bogucki; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja (35); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja - Mały Książę wśród innych; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja (35); Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Wieczna Callas (Callas Forever); dramat kraj prod.Francja, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Rumunia (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Od słowa do słowa, odc. 3; dyskusja; STEREO, 16:9 / LETTERBOX, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Więcej niż fikcja - Nieprzyzwoity wydawca (Obscene); film dokumentalny kraj prod.USA (2007); STEREO, 16:9 / LETTERBOX, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Jazzowy początek nocy - Legendy Jazzu - Amerykański śpiewnik - John Pizzarelli and Jane Monheit (American Songbook - John Pizzarelli and Jane Monheit); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, 16:9 / LETTERBOX, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Młody polski jazz - Marcin Olak Trio; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Kino nocne - Skaza (Damage); film fabularny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, Francja (1992); reż.:Louis Malle; wyk.:Jeremy Irons, Juliette Binoche, Miranda Richardson, Rupert Graves; Dozwolone od lat 18
03:40 Kult Off Kino - odc. 37 "Olek"; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
05:00 Rozmowy istotne - Krzysztof Penderecki; STEREO, 16:9 / LETTERBOX, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Zakończenie dnia

TVP Historia
08:00 Był taki dzień - 18 grudnia; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:03 Dziennik telewizyjny - 18.12.1984; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Notacje - Urszula Kozioł. Czym się stanę, gdzie będę...; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Notacje - Urszula Kozioł. Piszę, gdy nie mogę milczeć...; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Poszukiwacze zagubionych cywilizacji - Śmierć; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Spór o historię - Grudzień '70; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Czas honoru - odc. 27 seria III "Kolega z Rochester"; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Flesz historii - odc. 3; cykl reportaży; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Wojownicy; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Stacja PRL - Studenci i wyższe uczelnie; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Polska z bocznej drogi - Kowal to brzmi dumnie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Polska z bocznej drogi - Bliźniemu Swemu: Drupi; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Trzy wieki; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Dni, które wstrząsnęły Polską - Grudzień 70; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Wyrwane z pamięci - Grudzień 70; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Encyklopedia Solidarności - Bialostoczanki przeciwko WRON -ie; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:20 Życie na czerwono - Wspomnienia z dzieciństwa; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Rozkaz; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Czas honoru - odc. 28 seria III "Plan Abwehry"; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Ex Libris - 30; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Wojownicy; teleturniej
17:30 Antyczny świat profesora Krawczuka - August i Cycero; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Zawrócony; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ex Libris - 24; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:30 Czas na dokument - Z marmuru i z żelaza; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Kino Młodych - Prof. Henryk Samsonowicz; etiuda; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Kino Młodych - Prof. Rajkiewicz; etiuda; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Dzwon przebaczenia; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Tędy przeszła historia (seria III) - Odbudowa Wrocławia; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Nieznana Białoruś. - Nieukorzona cz. 2; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Nieznana Białoruś. - Jak puszczę strzałę; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Notacje - Teresa Mozer - Adamska. Mąż był dziwnym oficerem AK; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Dziennik telewizyjny - 18.12.1984; Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Zakończenie dnia

Canal +
7:00 Minisport+
7:10 Łapu capu
7:25 Sublokator
8:55 OSS 117 - Rio nie odpowiada
10:40 Kuchnia filmowa
11:05 9
12:30 Aktualności filmowe
13:05 Życie po scjentologii
14:00 Zielony raj Odcinek: 3 Sezon: 3
14:40 Łapu capu ekstra
15:20 Zmierzch
17:30 Eureka Odcinek: 4 Sezon: 4
18:15 Fighting
20:00 Randka w ciemno
21:45 Push
23:40 Filary Ziemi Odcinek: 3
1:30 Killshot
3:10 Afonia i pszczoły
5:00 Aktualności filmowe
5:30 Muzyka

HBO
6:00 Weiser
7:40 Magia
9:10 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
10:50 Wczoraj i dziś
12:35 Narzeczony mimo woli
14:20 Świat na szóstkę
15:55 Noce w Rodanthe
17:30 Rzeźbiarz
19:00 Elita
20:25 Zamknięty krąg
22:00 Czysta krew Odcinek: 3 Sezon: 3
23:00 Gran Torino
0:55 Jej pierwszy raz
2:25 Brygada
4:00 Filmy i gwiazdy Odcinek: 103
4:25 Operacja Samum

HBO 2
6:00 Boisko z marzeń
7:45 Mały Zizou
9:45 Rachel wychodzi za mąż
11:20 Dom
13:20 Miłość, to boli
14:55 Nierozerwalna więź
16:35 Upierdliwiec
18:05 Boisko z marzeń
19:50 Przeklęta liga
21:30 HBO Stand-up Comedy Club Odcinek: 4
22:00 Zabójczy cel
23:35 Anakondy: Krwawe ślady
1:00 Wiara czyni czuba
2:40 Czarna owca
4:00 Ostatnia wola
5:20 Na planie Odcinek: 51

nSport
9:00 Serwis
9:05 Liga Mistrzów - skróty
10:00 Serwis
10:05 Mój sport, moje życie
11:00 Serwis
11:05 eMeReS
12:00 Serwis
12:05 Zagraj to jeszcze raz
12:30 Sylwetka
13:00 Serwis
13:05 Liga Mistrzów - skróty
14:00 Serwis
14:05 FC Kopenhaga - Panathinaikos Ateny
15:00 Serwis
15:05 Legia - stawka większa niż mecz
15:30 Przesłuchanie
16:00 Serwis
16:05 eMeReS
17:00 Serwis
17:05 AC Milan - Ajax Amsterdam
18:00 Serwis
18:05 Mój sport, moje życie
19:00 Serwis
19:05 Zagraj to jeszcze raz
19:30 Sylwetka
20:00 Serwis
20:05 FC Twente Enschede - Tottenham Hotspur
21:00 Serwis
21:05 eMeReS
22:00 Serwis
22:05 Legia - stawka większa niż mecz
22:30 Przesłuchanie
23:00 Serwis
23:10 Real Madryt - AJ Auxerre

TVP Sport
08:00 Złote transmisje - MŚ w p. n. '86 - Argentyna - Anglia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Z archiwum TVP - 90 lat PKOL; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Mistrzostwa Europy w pływaniu - Budapeszt - wydarzenia; transmisja; STEREO, 16:9
11:05 Puchar Świata w biathlonie - Pokljuka (sprint mężczyzn) kraj prod.Słowenia (2010); STEREO, 16:9, Na żywo
13:15 Velux 5 Oceans - Regaty samotników; relacja; STEREO, 16:9
13:40 Piłka nożna - Liga Szkocka: Hamilton Accies - Celtic Glasgow; STEREO, 16:9, Na żywo
15:40 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Bośnia i Hercegowina - Polska; STEREO, 16:9
17:35 Koszykówka kobiet - Ford Germaz Ekstraklasa: Inea AZS Poznań - CCC Polkowice; STEREO, 16:9, Na żywo
19:45 Adam Małysz - droga na szczyt; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Puchar Świata w biathlonie - Pokljuka (sprint mężczyzn); STEREO, 16:9
22:05 Slalom po niebie; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:25 Koszykówka kobiet - Ford Germaz Ekstraklasa: Inea AZS Poznań - CCC Polkowice; STEREO, 16:9
01:10 Zakończenie dnia

Eurosport
8:30 Mistrzostwa Świata w Dubaju
9:50 Halo, halo! Tu Londyn!
10:00 Puchar Świata w Engelbergu
10:30 Puchar Świata w Val d'Isère
11:30 Puchar Świata w Pokljuce
12:30 Puchar Świata w Val Gardena-Gröden
13:45 Puchar Świata w Engelbergu
15:30 Puchar Świata w La Clusaz
16:25 Wintersports
16:30 Mistrzostwa Świata w Dubaju
18:00 Puchar Świata w Pokljuce
19:00 Puchar Świata w La Clusaz
19:45 Watts
20:15 Watts
20:45 Puchar Świata w Park City
21:30 Olympia Horse Show w Londynie
22:00 Olympia Horse Show w Londynie
22:30 Puchar Świata w Engelbergu
23:30 Puchar Świata w Park City
0:30 Puchar Świata w Park City
1:00 Puchar Świata w Park City

TVN 24
6:00 Polska i świat
6:40 Multikino
7:00 Serwis informacyjny, pogoda
7:15 Serwis informacyjny, pogoda
7:30 Serwis informacyjny, pogoda
7:45 Serwis informacyjny, pogoda
8:00 Serwis informacyjny, pogoda
8:15 Serwis informacyjny, pogoda
8:30 Serwis informacyjny, pogoda
8:45 Serwis informacyjny, pogoda
9:00 Serwis informacyjny, pogoda
9:15 Serwis informacyjny, pogoda
9:30 Serwis informacyjny, pogoda
9:45 Serwis informacyjny, pogoda
10:00 Serwis informacyjny, pogoda
10:15 Serwis informacyjny, pogoda
10:30 Serwis informacyjny, pogoda
10:45 Serwis informacyjny, pogoda
11:00 Serwis informacyjny, pogoda
11:15 Serwis informacyjny, pogoda
12:00 Serwis informacyjny
12:10 Drugie śniadanie mistrzów
13:00 Serwis informacyjny, pogoda
13:30 Serwis informacyjny, pogoda
14:00 Serwis informacyjny
14:10 Babilon
15:00 Serwis informacyjny, pogoda
15:30 Serwis informacyjny, pogoda
15:40 Multikino
16:00 Serwis informacyjny, pogoda
16:30 Serwis informacyjny, pogoda
16:40 Kalejdoskop
17:00 Serwis informacyjny, pogoda
17:10 Prosto z Polski
17:30 Serwis informacyjny, pogoda
17:40 Reporterzy
18:00 Serwis informacyjny, pogoda
18:30 Kontakt 24
19:00 Portfel
19:21 Fakty po Faktach
20:00 Polska i świat
21:00 Horyzont
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
0:00 Babilon
0:45 Fakty po Faktach
1:15 Dzień po dniu
2:00 Szkło kontaktowe
2:50 Reporterzy
3:05 Prosto z Polski
3:25 Drugie śniadanie mistrzów
4:10 Portfel
4:20 Szkło kontaktowe
5:05 Maja w ogrodzie
5:25 Supermeteo

TVP Info
06:58 Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
07:12 Przegląd Prasy Info; STEREO, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:23 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:37 Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
08:38 Przegląd Prasy Info; STEREO, Na żywo
08:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
09:08 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
09:13 Infonuta; STEREO, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
09:43 Przegląd Prasy Info; STEREO, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:13 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
10:17 Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
11:00 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Naszą powódź widać z kosmosu - odc. 4; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
11:47 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
11:52 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
11:55 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO
12:00 Reportaż TVP INFO - Jeden dzień z życia; STEREO, 16:9
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
12:47 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
12:52 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
12:55 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO
13:00 Debata Trójstronna; program publicystyczny; STEREO, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
13:48 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
13:52 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
13:55 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO
14:00 Przedsiębiorczość - odc. 14; magazyn; STEREO
14:15 Raport z Polski - Ekstra; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
14:47 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
14:52 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
14:55 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO
15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
15:47 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
15:52 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
15:55 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO
16:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
16:54 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
16:56 2010 - europejskim rokiem walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym; STEREO
17:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
20:00 Newsroom - odc. 12; magazyn; STEREO, Na żywo
20:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo
20:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
21:00 Telekurier extra; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
22:15 LOSOWANIE LOTTO
22:24 Jej sukces - Odc. 33 - Kwiaciarka; cykl reportaży; STEREO
22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo
22:56 Pogoda Info; STEREO
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO
23:23 Reporter frontowy w Afganistanie (Embedded in Afganistan); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Tam, gdzie się ludzie nie umawiali; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:32 Jej sukces - Odc. 35 - Szkoła jogi; cykl reportaży; STEREO
01:37 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:01 Newsroom - odc. 12; magazyn; STEREO
02:25 Serwis Info Wieczór; STEREO
02:50 Pogoda Info; STEREO
02:53 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Naszą powódź widać z kosmosu - odc. 4; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:17 Telekurier extra; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
03:41 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:04 Przedsiębiorczość - odc. 14; magazyn; STEREO
04:16 Raport z Polski - Ekstra; STEREO
04:28 Newsroom - odc. 12; magazyn; STEREO
04:52 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:16 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Naszą powódź widać z kosmosu - odc. 4; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Telekurier extra; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:04 Debata Trójstronna; program publicystyczny; STEREO
06:28 Reportaż TVP INFO - Jeden dzień z życia; STEREO

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.