TVP 1
05:15 Bliżej natury - Zmiany w środowisku; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Wpisani w krajobraz; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Biznesowa piątka; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Nastoletni geniusze - odc. 8 (Wicked Science); serial kraj prod.Australia (2003); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Domisie - Na łapu - capu; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Tom - Tom w Londynie odc. 2 (Tom - Tom in London); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2005); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Doctor Who II - Nieprawdopodobna planeta, odc. 22 (8) (Doctor Who II, ep. 8, The Impossible Planet); serial science ficton kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Kuchnia z Okrasą - Zioła - kuchenne perfumy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Rue Wiertz 60 - Różnorodność; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3289 (The Bold and the Beautiful ep. 3504); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Moda na sukces - odc. 3290 (The Bold and the Beautiful ep. 3505); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Klan - odc. 1251; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Plebania - odc. 862; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Jaka to melodia? - odc. 1424; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Recepty Jedynki - Mokry nos; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości
15:10 Kwadrans na kawę - Mamo nie tucz mnie; Dla małoletnich od lat 12
15:35 4-4-2 - Magazyn piłkarski - wydanie specjalne; magazyn piłkarski; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Moda na sukces - odc. 3291 (The Bold and the Beautiful ep. 3506); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 3292 (The Bold and the Beautiful ep. 3507); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Klan - odc. 1255 - txt.str.777; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1425; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Plebania odc.866; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Wyjątkowy prezent Mysi odc. 28 (Mitzi?s special present ep. 28) kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 EURO 2012 - Wygraliśmy!
21:10 Okruchy życia - W kryjówce milczenia (Hidden in Silence) - txt.str.777  88'; dramat kraj prod.USA (1996); reż.:Richard A. Colla; wyk.:Kellie Martin, Marc Warren, Tom Radcliffe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:50 FRYDERYK 2006 - nagrody Akademii Fonograficznej cz. 1; Dla małoletnich od lat 12
23:35 FRYDERYK 2006 - nagrody Akademii Fonograficznej cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Z refleksem; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Tacy byliśmy (The Way We Were)  113'; dramat kraj prod.USA (1973); reż.:Sydney Pollack; wyk.:Barbra Streisand, Robert Redford, Murray Hamilton, Bradford Dillman; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Jeść na zdrowie (Combattre le cancer par les aliments); film dokumentalny kraj prod.Kanada (2005); Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Zakończenie programu

TVP 2
05:15 Statek miłości - odc. 245/249 (The Love Boat Odc 217 (9/25) Happily Ever After, Have I Got a Job for You, Mr Smith Goes to Minikulu); telenowela kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
06:05 Statek miłości - odc. 246/249 (The Love Boat Odc 218/1 (10/2) The Christmas Cruise part 1); telenowela kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
07:00 TELEZAKUPY
07:20 Znaki czasu ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc 42/52 (Marvi Haemmer prasentiert National Geographic World); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Na dobre i na złe - odcinek 205 Fatalne ukłucie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09:45, 10:35 i Pogoda: 9:20,10:10,10:40; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Święta wojna - Fałszywe pieniądze (178); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Sąsiedzi - odc. 56 (257) Koncert Noworoczny; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Magnum - odc. 60/162 Swój do swego (MAGNUM P. I. s. 3 Two birds of a feather); serial kraj prod.USA (1983); Dla małoletnich od lat 12
12:35 Kopciuszek - odc. 51; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Słonie spod Kilimandżaro (Elephants of Kilimandżaro); film przyrodniczy kraj prod.Holandia (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Europa da się lubić - Europa modna ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Dr Quinn - seria IV, odc. 10/28 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. IV); serial obyczajowy kraj prod.USA (1995); Dla małoletnich od lat 12
15:45 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 489; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Gliniarz i prokurator - odc. 3/23 "Fatalne zauroczenie" cz.2 (Jake and the Fatman,  s.1 ep. 8702 /2 Fatal Attraction); serial sensacyjny kraj prod.USA (1987); Dla małoletnich od lat 12
17:30 Zorro odc.29/78 (.) - txt.str.777; serial kraj prod.USA (1957); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda; STEREO
18:45 Panorama; STEREO
19:05 Jeden z dziesięciu - odc. 7/LIV - txt.str.777; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Ulice Kultury - (26); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Legionista (Legionnaire) - txt.str777  94'; film fabularny kraj prod.USA (1999); reż.:Peter MacDonald; wyk.:Jean Claude Van Damme, Adewale Akinnuoye - Agbaje, Steven Berkoff, Jim Carter, Nicholas Farrel; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:00 Panorama; STEREO
22:20 Pogoda; STEREO
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes; STEREO
22:35 Iran Islam Atom; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 16
23:15 Alibi na środę - W pułapce ognia (Combustion)  90'; film fabularny kraj prod.USA (2004); reż.:Kelly Sandefur; wyk.:Joe Lando, Gabrielle Carteris, Michael Gregory; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Na jedwabnym szlaku - Tybet-odc.2 (Going To Extremes The Silk Routes odc.2); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Po obu stronach Odry - Polsko - niemieckie historie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
02:05 Zakończenie dnia

Polsat
06:00     Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50     Sidła miłości - telenowela Argentyna 2006
07:45     TV Market - magazyn reklamowy
08:00     Halo! Kasa! - teleturniej
08:55     Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:25     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00     Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
11:00     Metamorfozy - reality show
11:30     Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00     Dom nie do poznania - reality show
13:00     Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
14:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:45     Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:15     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50     Wydarzenia
16:15     Prognoza pogody
16:25     Interwencja - magazyn reporterów
17:00     Gra w ciemno - teleturniej
18:00     Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00     Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
20:30     Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
21:00     Mój chłopak się żeni - komedia romantyczna reż. P.J. Hogan, wyk. Julia Roberts, Dermot Mulroney, Cameron Diaz, Rupert Everett USA 1997
21:55     Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:20     Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
23:50     Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
00:50     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
02:50     Nocne randki - program rozrywkowy
04:55     Music Spot - program muzyczny
05:55    Zakończenie programu

TVN
05:35     Uwaga! - magazyn reporterów
05:55     Telesklep
06:45     Życie na fali - serial obyczajowy odc. 7/25 reż. Daniel Attias, David Barrett i inni, USA 2003
07:35     Taniec z gwiazdami - kulisy - program rozrywkowy
08:05     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05     Wykręć numer - teleturniej
10:05     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:05     Detektywi: Monitoring - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40     Rozmowy w toku - talk show
12:50     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 795 Polska 2003
13:20     W11 - Wydział Śledczy: Niezwykła przyjaźń - serial fabularno-dokumentalny Polska
14:00     Życie na fali - serial obyczajowy odc. 8/25 reż. Daniel Attias, David Barrett i inni, USA 2003
15:00     Prawo pożądania - telenowela odc. 48/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:00     Fakty - wydanie popołudniowe
16:15     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15     Rozmowy w toku - talk show
18:25     Detektywi: Nasza córka - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00     Fakty
19:30     Sport - program informacyjny
19:40     Pogoda
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów
20:15     W11 - Wydział Śledczy: Osiemnastka - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 796 Polska 2003
21:30     Tango i Cash - film sensacyjny, USA 1989
23:35     Magazyn Orange Ekstraklasa
00:50     Odwróceni - serial sensacyjny odc. 5/13 Polska 2006
01:50     Nocne igraszki - program interaktywny
02:50     Telesklep
03:10     Uwaga! - magazyn reporterów
03:30    Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 TKW Poranny
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny
12:20 Serwis Kulturalny
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:00 Kurier Komentarze
13:20 Serwis Kulturalny
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kurier Świat; program publicystyczny
14:20 Serwis Kulturalny
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze
15:20 Serwis Kulturalny
15:30 Kurier; STEREO
15:50 Pogoda; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:03 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera
16:45 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
16:50 Wywiad Kuriera
16:55 W wielkim świecie
17:15 Plus - minus; magazyn
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.
18:10 Raport na gorąco
18:10 Pogoda dla Warszawy
18:15 Kurier Mazowiecki
18:20 Wiadomości sportowe
18:30 Qadrans qltury; magazyn
18:45 Miasto w komie
19:00 Jak przeżyć w Warszawie
19:20 Płacę i wymagam; magazyn
19:45 E-elementarz
20:00 Telekurier
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
21:55 Raport na gorąco
22:00 Wiadomości sportowe
22:00 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
22:05 Wywiad Kuriera
22:15 Plus - minus; magazyn
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 16/16; cykl reportaży
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Więcej niż jedno - odc. 9 (Baby Baby); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Więcej niż jedno - odc. 10 (Baby Baby); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Plus - minus; magazyn
01:00 Trzeci wymiar; program publicystyczny
01:25 Kurier; STEREO
01:45 Pogoda; STEREO
01:50 Plus - minus; magazyn
02:00 Więcej niż jedno - odc. 9 (Baby Baby); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Więcej niż jedno - odc. 10 (Baby Baby); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - mag. filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 Pokemon (287) - serial animowany
09.00 Klinika samotnych serc (6) - serial obyczajowy
10.00 Jesteś moim życiem (162) - telenowela
11.05 Łowcy skarbów (31) - serial przygodowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Sztukateria - magazyn kulturalny
13.40 Express do fortuny - program interaktywny
15.20 Król szamanów (6) - serial animowany
15.50 Łowcy skarbów (32) - serial przygodowy
16.50 Klinika samotnych serc (7) - serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (163) - telenowela
20.00 Łabędziem być - reality show
21.00 Odkrywanie Ameryki - program Mariusza Maksa Kolonko
21.30 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
22.30 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.00 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.30 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
00.05 Kuba Wojewódzki - talk show
01.05 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.40 Muzyczne listy - program muzyczny
02.35 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.55 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.20 Ja tylko pytam - talk show
04.05 Zakończenie programu

TVN 7
06.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.35 Telesklep
07.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.05 Agenci NCIS (10) - serial krym.
09.05 Grzesznica (56) - telenowela
09.55 Tajemnice Smallville (16) - serial SF
10.55 Nash Bridges (102) - serial kryminalny
11.55 Strażnik kasy - pr. rozrywkowy
12.55 Telesklep
14.15 Grzesznica (57) - telenowela
15.10 Pogoda na miłość (15) - serial obyczajowy
16.05 Alf (56) - serial komediowy
16.35 Joey (19) - serial komediowy
17.05 Tajemnice Smallville (17) - serial SF
18.05 Nash Bridges (103) - serial krym.
19.05 Alf (57) - serial komediowy
19.40 Joey (20) - serial komediowy
20.10 Trzy serca - komedia obyczajowa, USA 1993
22.20 Życie jak dom - dramat obyczajowy, USA 2001
00.55 W szponach nocy - horror, USA 1994
02.25 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Biznesowa piątka; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - W królestwie guzików; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Zaproszenie - Wokół krakowskich skałek; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Dubidu - odc. 23; quiz muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Świadkowie nieznanych historii - Naukowcy, dziennikarze - dlaczego lustracja...?; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Kochaj mnie - odc. 171; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 665; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc. 1204; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:05 W stronę świata - odc. 7 Stan Tokarski; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 W imieniu Rzeczypospolitej; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Przebojowe Polki - (5); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Dzieciństwo w cieniu śmierci; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:35 4 - 4 - 2 - magazyn piłkarski - wydanie specjalne; magazyn piłkarski; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Łączy nas Polska; felieton; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Domowe przedszkole - W królestwie guzików; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Laboratorium; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Sopot  2003 na bis - Skaldowie i Goście; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Wyjeżdżam - zostaję? ; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Kochaj mnie - odc. 171; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Plebania - odc. 665; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Eliasz i Pistulka - odc. 2 - Kukułka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan - odc. 1204; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Wieści Polonijne
21:05 Zakręcony tydzień - odc. 9; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Egzamin z życia - odc. 72; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:45 EURO 2012 - Wygraliśmy!
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:45 Sport Telegram
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Sopot  2003 na bis - Skaldowie i Goście; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 665; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Eliasz i Pistulka - odc. 2 - Kukułka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Klan - odc. 1204; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wieści Polonijne
02:55 Zakręcony tydzień - odc. 9; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Egzamin z życia - odc. 72; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Wyjeżdżam - zostaję? ; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Euro 2012 - Wygraliśmy!
06:00 Zakończenie dnia

Tele 5
05:30 Conan (odc. 13)
06:25 Prawo do narodzin (odc. 169)
06:50 Prawo do narodzin (odc. 170)
07:15 Prognoza pogody
07:25 Moja piękna grubaska (odc. 133)
08:25 Brygada Acapulco (odc. 12)
09:15 Telezakupy
11:10 Lub czasopisma
11:20 Akademia fitness i kulturystyki
11:50 Buon Appetito!
12:55 Prawo do narodzin (odc. 171)
13:20 Prawo do narodzin (odc. 172)
13:45 Werdykt
14:20 Cyrograf (odc. 11)
15:15 Brygada Acapulco (odc. 13)
16:15 Conan (odc. 13)
17:10 Prognoza pogody
17:20 Moja piękna grubaska (odc. 134)
18:20 Cyrograf (odc. 12)
19:15 Waleczne serca
19:30 Waleczne serca
19:55 Prognoza pogody
20:00 Elektroniczna ruletka
21:55 Prognoza pogody
22:00 Lub czasopisma
22:15 Wydział do spraw specjalnych
23:15 Gorączka w mieście
00:15 Waleczne serca
00:30 Nieposkromiona żądza
02:10 Rybia nocka

VIVA Polska
06:00     Planet VIVA - najnowsze hity     
09:30     O co kaman - program muzyczny     
09:40     Planet VIVA - najnowsze hity     
11:00     Kocha, nie kocha     
11:30     Parot     
12:00     Cału¶nik     
12:30     Rendez-vous - program rozrywkowy     
12:40     Kocha, nie kocha     
13:00     Parot     
13:30     Sobotwór - gra MMS-owa     
14:00     O co kaman - program muzyczny     
14:30     Big in America - reality show     
15:00     In & Out - wiadomo¶ci ze ¶wiata show-biznesu     
16:00     VivaSpot - program rozrywkowy     
17:00     Net Charts - program muzyczny     
17:50     Rendez-vous - program rozrywkowy     
18:00     Big in America - reality show     
18:30     Sobotwór - gra MMS-owa     
19:00     Kocha, nie kocha     
19:30     Cału¶nik     
20:00     Personality - teledyskowy życiorys wybranej gwiazdy     
21:00     Planet VIVA - najnowsze hity     
22:00     Street Charts - lista przebojów     
22:50     Rendez-vous - program rozrywkowy     
23:00     Łatwa kasa     
01:00     Nightrider

Ale Kino!
08:00 Zupełnie normalni: film 
09:35 Spekulant: film 
11:25 Bajzel na kółkach: film 
13:00 Junior Bonner: film 
14:45 Życie raz jeszcze: film 
16:30 Dzień bez Meksykanów: film 
18:20 Bugsy Malone: film 
20:00 Gosford Park: film 
22:25 Kula: film 
00:45 Rudobrody: film 
03:40 Synowie wojny: film 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.