FANDOM


TVP 1 HD

05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 ZUS dla Ciebie - /5/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 Jedynkowe Przedszkole - odc. 42; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia na przedwiośniu; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Natura w Jedynce -  Wulkaniczna odyseja cz. 4. Świątynia Feniksa (Life on Fire); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Galeria - odc. 156; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Świat się kręci - /143/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Wójt roku - Wójt roku 2013 - finał; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przepis dnia - /93/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce - Dzika Planeta. Ryś. Pierwsze kroki drapieżnika. (Planet Wild. Lynx, Predator Nursery); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Świat Józefa  52'; film dokumentalny; reż.:Rafał  Wieczyński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Moda na sukces - odc. 5964 (The Bold and the Beautiful ep. 5964); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Klan - odc. 2575 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Metr od świętości - Samolot; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Metr od świętości - Do zobaczenia w raju; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Odlot (Up) -  txt. str. 777  92'; baśń filmowa kraj prod.USA (2009); reż.:Pete Docter, Bob Petersen; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Przepis dnia - /94/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:55 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:15 Cud na Kostaryce  35'; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Droga Krzyżowa - transmisja z Watykanu (Droga Krzyżowa - transmisja z Watykanu) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
23:00 Metr od świętości - Samolot; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Spartakus cz. 1 (Spartacus ep. 1)  84'; dramat historyczny kraj prod.USA (2004); reż.:Robert Dornhelm; wyk.:Goran Visnjic, Alan Bates, Rhona Mitra; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Opowieści z tysiąca i jednej nocy - Aladyn i Szeherezada - odc. 1 (Le mille e una notte - Aladino e Sherazade, 1 puntata) -  txt. str. 777  96'; serial kraj prod.Włochy (2013); reż.:Marco Pontecorvo; wyk.:Vanessa Hessler, Marco Bocci, Paz Vega, Massimo Lopez; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Notacje - Gołda Tencer. Strażniczka przeszłości; cykl dokumentalny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Wybuchowa para (Knight and Day)  102'; komedia sensacyjna kraj prod.USA (2010); reż.:James Mangold; wyk.:Tom Cruise, Cameron Diaz, Peter Sarsgaard; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

06:05 M jak miłość - odc. 489; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 M jak miłość - odc. 490; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Barwy szczęścia - odc. 1109 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 269 Zamknięty rozdział; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Słoń domowy -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Tylko Ty! - odc 11; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Jan Paweł II (Pope John Paul II) -  txt. str. 777  123'; film biograficzny kraj prod.Polska, Włochy, USA (2006); reż.:John Kent Harrison; wyk.:John Voight, Cary Elwes, James Cromwell, Christopher Lee, Ben Gazzara, Wenanty Nosul, Daniele Pecci, Vittoria Belvedere, Giuliano Gemma; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Na sygnale - odc 19/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Na sygnale - odc 20/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Wielki Piatek w Mrągowie; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Tylko Ty! - odc 16; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1109 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1110 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Oszukana (Changeling) -  txt. str. 777  135'; dramat obyczajowy kraj prod.USA (2008); reż.:Clint Eastwood; wyk.:Angelina Jolie, Jeffrey Donovan, Jason Butler Harner, John Malkovich; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:10 Wyścig (Driven) -  txt. str. 777  108'; film przygodowy kraj prod.USA (2001); reż.:Renny Harlin; wyk.:Sylvester Stallone, Burt Reynolds, Stacy Edwards, Kip Pardue; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Plan doskonały (Inside Man, The)  123'; film sensacyjny kraj prod.USA (2006); reż.:Spike Lee; wyk.:Denzel Washington, Clive Owen, Jodie Foster, Willem Dafoe; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Zakończenie dnia

TVP Regionalna

06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 18.04 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Panorama Dnia
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 18.04 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Rączka gotuje - Restauracja Tamarynd cz.II; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 18.04 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wokół nas - pogoda
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Drewniane kościoły na terenie Wielkopolski - odc. 3 - Kościół pw. św. Michała Archanioła w Grzybowie; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Wokół nas - pogoda
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Eurosąsiedzi - odc. 177 (odc. 177); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Nożem i widelcem - odc. 35 Indyk z pomarańczą, babka świąteczna; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:05 Zaproszenie - Miejsce Wielkiego Wędrowania; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Wokół nas - pogoda
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda
13:35 Ludzie wielkiej pasji czyli Judasz i inni; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Miejsce mojego życia - Andrzej Korzec; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda
14:55 Homilie Jana Pawła II - Homilia z Drohiczyna; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:20 Jan Paweł II - wśród nas i dla nas; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Klub Srebrnego Włosa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Wstęp wolny - z kulturą; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Forum Panoramy
17:45 Pomorska Kronika Biznesu; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Panorama Flesz
17:58 Pogoda
18:00 Rozmowy o nadziei - Odczulanie alergii; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Czas Gdyni; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Panorama
18:50 Panorama Sport
18:57 Pogoda
19:00 Forum Panoramy
19:15 Energetyczne Pomorze; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Forum gospodarcze; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Kwiaty i ogrody - Bukszpany; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Rzemieślnikiem trzeba się urodzić; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Z Żuław i Powiśla; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
20:45 Konfesjonał - Czy strata bliskiej osoby musi tak boleć?; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Pogoda
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 18.04 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Panorama
22:20 Panorama Sport
22:25 Pogoda
22:25 Wokół nas - pogoda
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Wielki Tydzień w Jerozolimie - Liturgia; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Wokół nas - pogoda
00:20 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
00:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda - 18.04 - 4; STEREO, 16:9
01:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Klub Srebrnego Włosa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:50 Wokół nas - pogoda
02:55 Eurosąsiedzi - odc. 177 (odc. 177); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Nożem i widelcem - odc. 35 Indyk z pomarańczą, babka świąteczna; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:25 Zaproszenie - Miejsce Wielkiego Wędrowania; Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Wielki Tydzień w Jerozolimie - Liturgia; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Wokół nas - pogoda
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda
06:05 Klub Srebrnego Włosa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Kultowe rozmowy - odc. 29 - Evgen Malinovskiy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

TVP Gdańsk

06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 18.04 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Panorama Dnia
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 18.04 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Rączka gotuje - Restauracja Tamarynd cz.II; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 18.04 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wokół nas - pogoda
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Drewniane kościoły na terenie Wielkopolski - odc. 3 - Kościół pw. św. Michała Archanioła w Grzybowie; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Wokół nas - pogoda
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Eurosąsiedzi - odc. 177 (odc. 177); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Nożem i widelcem - odc. 35 Indyk z pomarańczą, babka świąteczna; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:05 Zaproszenie - Miejsce Wielkiego Wędrowania; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Wokół nas - pogoda
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda
13:35 Ludzie wielkiej pasji czyli Judasz i inni; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Miejsce mojego życia - Andrzej Korzec; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda
14:55 Homilie Jana Pawła II - Homilia z Drohiczyna; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:20 Jan Paweł II - wśród nas i dla nas; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Klub Srebrnego Włosa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Wstęp wolny - z kulturą; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Forum Panoramy
17:45 Pomorska Kronika Biznesu; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Panorama Flesz
17:58 Pogoda
18:00 Rozmowy o nadziei - Odczulanie alergii; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Czas Gdyni; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Panorama
18:50 Panorama Sport
18:57 Pogoda
19:00 Forum Panoramy
19:15 Energetyczne Pomorze; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Forum gospodarcze; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Kwiaty i ogrody - Bukszpany; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Rzemieślnikiem trzeba się urodzić; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Z Żuław i Powiśla; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
20:45 Konfesjonał - Czy strata bliskiej osoby musi tak boleć?; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Pogoda
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 18.04 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Panorama
22:20 Panorama Sport
22:25 Pogoda
22:25 Wokół nas - pogoda
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Wielki Tydzień w Jerozolimie - Liturgia; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Wokół nas - pogoda
00:20 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
00:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda - 18.04 - 4; STEREO, 16:9
01:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Klub Srebrnego Włosa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:50 Wokół nas - pogoda
02:55 Eurosąsiedzi - odc. 177 (odc. 177); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Nożem i widelcem - odc. 35 Indyk z pomarańczą, babka świąteczna; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:25 Zaproszenie - Miejsce Wielkiego Wędrowania; Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Wielki Tydzień w Jerozolimie - Liturgia; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Wokół nas - pogoda
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda
06:05 Klub Srebrnego Włosa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Kultowe rozmowy - odc. 29 - Evgen Malinovskiy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:20 Świat według Kiepskich (47)
08:55 Malanowski i partnerzy (239)
09:25 Malanowski i partnerzy (240)
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (34)
11:00 Dlaczego ja? (280)
12:00 Pielęgniarki (15)
13:00 Trudne sprawy (426)
14:00 Pierwsza miłość (1883)
14:45 Dzień, który zmienił moje życie (35)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i Partnerzy (642)
17:00 Dlaczego ja? (532)
18:00 Pierwsza miłość (1884)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich (123)
20:05 Spadkobiercy - komediodramat (USA,2011)
22:35 Spider-Man 3 - film przygodowy (USA,2007)
01:15 Śmiertelna pułapka - komedia kryminalna (USA,1993)
03:30 Tajemnice losu

TVN

05:55 Uwaga!
06:15 Mango
07:20 Detektywi: Nie wyjedziesz (919)
07:55 Doradca smaku (3)
08:00 Dzień Dobry TVN
11:10 Ukryta prawda (319)
12:10 Rozmowy w toku (2307)
13:10 Szpital (198)
14:10 Kryminalni: Samobójcy (9)
15:15 W-11 - Wydział Śledczy (1150)
16:00 Rozmowy w toku: Dlaczego tak strasznie boję się porodu? (2308)
17:00 Ukryta prawda (320)
18:00 Szpital (199)
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:00 Superkino: Shrek 2 - film animowany (USA,2004)
22:00 Ostatni władca wiatru - film przygodowy (USA,2010)
00:10 Strażnicy - film SF (USA,2009)
03:15 Uwaga!
03:30 Rozmowy w toku (2308)
04:25 Zakończenie programu

TV 4

06:00 Doktor Oz radzi (152)

07:00 Daleko od noszy: Miliard dolarów (41)

07:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (12)

08:05 Nowy Scooby-Doo (5)

09:00 Galileo (418) - program popularnonaukowy

10:00 Nieposkromiona miłość (151)

11:00 Otchłań namiętności (23)

12:00 Prawdziwe uczucie (153)

13:00 Dekoratornia - magazyn

13:30 Daleko od noszy: Diabeł w szóstce (42)

14:00 Daleko od noszy: Królowa piękności (43)

14:30 Kłamczuch (7) - program rozrywkowy

15:30 Zamiana żon: Matuszczyk vs. Szmatloch (6) - reality show

16:30 Strażnik Teksasu (80)

17:30 Galileo (419) - program popularnonaukowy

18:30 Garfield Show: To koci świat (27)

18:45 Garfield Show: Ostre szkolenie (28)

19:00 Nowy Scooby-Doo (6)

20:00 Barabasz - dramat historyczny (Włochy,USA,2012)

22:10 Egzorcyzmy Emily Rose - horror (USA,2005)

00:45 Wybuch - film sensacyjny (Niemcy,USA,2004)

02:40 4music - magazyn muzyczny

03:40 mała Czarna (261) - talk-show

04:40 4music - magazyn muzyczny

TV Puls

06:00 Rodzinny ogród (5) - serial dokumentalny

06:30 Złotopolscy: Decyzje serca (94)

07:00 Oggy i karaluchy 4 (23)

07:10 Oggy i karaluchy 4 (24)

07:30 Fineasz i Ferb (9)

07:55 SpongeBob Kanciastoporty 2 (117)

08:20 Fineasz i Ferb (10)

09:00 Mysi agenci - film animowany (Argentyna,Hiszpania,2008)

10:55 Czarodzieje z Waverly Place: Film - komedia przygodowa (USA,2009)

13:00 Ogniem i mieczem - film historyczny (Polska,1999)

16:55 Inspektor Gadżet - komedia przygodowa (USA,1999)

18:25 SpongeBob Kanciastoporty 2 (118)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru 3: Koty dwa/Akcja bez zadęcia (4)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Noce i dnie/W uścisku boa (6)

20:00 Zaginiony świat: Jurassic Park - film przygodowy (USA,1997)

22:50 Constantine - horror (USA,2005)

01:25 Dzieci kukurydzy 6: Powrót Isaaca - horror (USA,1999)

03:00 Zobacz to!: JRG w akcji (5)

03:25 Dyżur 2 (17)

03:50 JRG w akcji (6)

04:15 Z archiwum policji (2)

04:40 Menu na miarę (11)

05:05 Z archiwum policji (3)

05:30 Menu na miarę (1)

TVN Siedem

04:55 We dwoje (11/17) - program rozrywkowy

06:15 Męski typ: Jerzy Dziewulski (7/9) - talk-show

06:45 Ostry dyżur 15: Wiek niewinności (8/23)

07:45 Sąd rodzinny: Sroka złodziejka (86)

08:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Zabójstwo w sklepie (560)

09:45 Kobra: Oddział specjalny 16 (11/15)

10:45 Na Wspólnej (1903)

11:25 Mango

13:00 Sąd rodzinny: Cena władzy (87)

14:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Uparty jak baran (561)

15:00 Szpital (14)

16:00 Brzydula (9)

16:30 Brzydula (10)

17:00 Zaklinaczka duchów 4 (16/23)

18:00 Kobra: Oddział specjalny 16 (12/15)

19:00 Bananowy doktor 2 (5/18)

20:00 Miasto cienia - film przygodowy (USA,2008)

22:05 Tequila Sunrise - film sensacyjny (USA,1988)

00:25 The Following (9/15)

01:25 Gdzie są moje dzieci? - dramat obyczajowy (USA,1994)

03:20 Druga strona medalu: Aleksander Gawronik (3/8)

03:50 Druga strona medalu: Otylia Jędrzejczak (4/8)

04:20 Zakończenie programu

Puls 2

07:00 Gliniarz i prokurator 4 (15)

08:00 Gwiezdne wrota 2 (15)

08:55 Angry Birds (2)

09:00 Gumisie (5)

09:25 Klub Winx 5 (505)

10:00 Mia i ja (4)

10:25 Planeta Sheena (108)

11:00 Bibi Blocksberg (10)

11:30 Baranek Shaun (87)

11:35 Baranek Shaun (88)

11:40 Baranek Shaun (89)

12:00 Oggy i karaluchy 4 (23)

12:05 Oggy i karaluchy 4 (24)

12:25 Angry Birds (25)

12:30 SpongeBob Kanciastoporty (117)

13:00 Planeta Sheena (109)

13:30 Jimmy Neutron: mały geniusz (110)

14:00 Lucky Luke (5)

14:25 Mia i ja (4)

14:55 Klub Winx 5 (505)

15:25 Bibi Blocksberg (30)

16:00 Pradawny ląd: pierwsza, wielka przygoda - film animowany (USA,Irlandia,1988)

17:30 Jimmy Neutron: mały geniusz (110)

17:50 Gumisie (5)

18:50 Wojciech Cejrowski. Boso Etiopia (3)

19:20 Wojciech Cejrowski. Boso Etiopia (4)

20:00 Tajemnica Ukrzyżowania - film religiny (USA,2011)

21:00 Uwierzyć w magię (5)

21:30 Zbuntowany anioł (100)

22:30 WWE Raw (28)

23:30 Spartakus: Zemsta 2 (10)

00:45 Pogromcy smoków - film fantastyczny (USA,2008)

02:30 Menu na miarę (10) - magazyn kulinarny

03:00 Z archiwum policji (10)

03:25 Menu na miarę (11) - magazyn kulinarny

03:50 Dyżur 2 (26)

04:15 JRG w akcji (5)

04:40 Dyżur 2 (27)

05:05 JRG w akcji (7)

05:30 Dyżur 3 (31)

TV 6

06:00 Szósty zmysł (535) - interaktywny program ezoteryczny

07:00 Świat według Bundych (152)

07:30 Świat według Bundych (153)

08:00 Galileo (186) - program popularnonaukowy

09:00 Rodzina zastępcza: Kwestia konformizmu (141)

09:30 Rodzina zastępcza: Nobliwa depresja (142)

10:05 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay (2) - magazyn kulinarny

11:05 Jak oni śpiewają (15) - program rozrywkowy

12:00 Jak oni śpiewają (15) - program rozrywkowy

13:05 4music

14:00 Tuż przed tragedią (7)

15:00 Rodzina zastępcza: Burze hormonalne (143)

15:30 Rodzina zastępcza: Vendetta (144)

16:05 Prawdziwe uczucie (154)

17:00 Nieposkromiona miłość (152)

18:00 Świat według Bundych (154)

18:30 Świat według Bundych (155)

19:00 Strażnik Teksasu (81)

20:00 Galileo (187) - program popularnonaukowy

21:00 8 stopień zagrożenia (1/2) - film katastroficzny (USA,2013)

22:55 Człowiek widmo 2 - horror (USA,2006)

00:50 Śmierć na 1000 sposobów (12)

01:20 Świat według Bundych (154)

01:50 Regina (33)

02:20 Regina (34)

02:50 4music - magazyn muzyczny

03:50 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

05:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:07 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz półfinałowy fazy play-off

08:00 Sport Flash

08:07 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz półfinałowy fazy play-off

09:00 Sport Flash

09:07 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra

10:00 Sport Flash

10:07 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra

11:00 Sport Flash

11:07 Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Metalurg Donieck - Czornomorec Odessa

12:00 Sport Flash

12:07 Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Metalurg Donieck - Czornomorec Odessa

13:00 Sport Flash

13:07 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz finałowy fazy play-off: KPS Chemik Police - Impel Wrocław

14:00 Sport Flash

14:07 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz finałowy fazy play-off: KPS Chemik Police - Impel Wrocław

15:00 Sport Flash

15:07 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - ADO Den Haag

16:00 Sport Flash

16:07 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - ADO Den Haag

17:00 Sport Flash

17:07 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Górnik Zabrze - KS SPR Chrobry Głogów

18:00 Sport Flash

18:07 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Górnik Zabrze - KS SPR Chrobry Głogów

19:00 Sport Flash

19:07 Formuła 1: Grand Prix Chin - 1. sesja treningowa

20:00 Sport Flash

20:07 Formuła 1: Grand Prix Chin - 1. sesja treningowa

21:00 Polska 2014 - magazyn siatkarski

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Formuła 1: Grand Prix Chin - 2. sesja treningowa

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Formuła 1: Grand Prix Chin - 2. sesja treningowa

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Dzień dobry

07:00 ESKA FIT

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Hity na czasie

11:00 ESKA TV News

11:05 Hity na czasie

12:00 ESKA TV News

12:05 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 smESKA

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA 

15:00 ESKA TV News

15:05 Gorąca 20

16:00 ESKA TV News

16:05 Gorąca 20

17:00 ESKA TV News

17:05 Hot plota

18:00 Hity na czasie

18:30 ESKA TV News

19:00 Top 5

19:30 Hity na czasie

20:00 Dance Chart

21:00 Dance Chart

22:00 Fresh mix

00:00 ImprESKA

02:00 Polska noc

TTV

05:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska

06:45 Czarno na białym - magazyn

07:20 Blisko ludzi

07:50 Rozmowy w toku: Masz powiększyć piersi i już! (2148)

08:45 Na noże (1/12)

09:40 Odlotowy ogród 2 (4/120

10:10 Usterka 2 (7/12)

10:40 Luksusowe zachcianki 2 (2/10)

11:40 Licytuj i niszcz (11/12)

12:10 Licytuj i niszcz (12-ost.)

12:40 Blisko ludzi

13:10 Czarno na białym - magazyn

13:45 Licytuj i jedz: Nadęty organizator wesel (1/3)

14:45 XL kontra XS (5/11)

15:45 Express

16:00 Pogoda

16:05 Kartoteka 5 (22/30)

17:10 Blisko ludzi

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Wojny magazynowe 2: Propozycja nie do odrzucenia (16/33)

18:35 Wielkie przeprowadzki 2: Trudne warunki (26-ost.)

19:05 Drogowi piraci (9/38)

19:45 Express

19:57 Pogoda

20:00 Ostre cięcie 3 (8/12)

20:45 Wojny magazynowe 2 (3/33)

21:15 Wojny magazynowe 2 (4/33)

21:45 Express

21:57 Pogoda

22:00 Taboo 8: Życie wśród zmarłych (8-ost.)

23:00 Usterka 2 (7/12)

23:30 Grzechy Ameryki: Broń w Ameryce (1/6)

00:30 Czysty zysk (1/14)

01:30 Orzeł czy reszka? 3 (7/16)

02:30 Michniewicz: Inny świat (4/9)

03:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany (7/12)

03:25 Kokainowy szczyt (3/6)

03:50 Uwaga! po Uwadze

04:20 Obsesja zbierania 2 (9/17)

05:15 Zakończenie programu

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Pobudka z Polo TV!

08:00 Hit dnia

08:05 Najlepsze z najlepszych!

09:00 Power Play

09:05 Najlepsze z najlepszych!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Disco Polo Live

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Disco Star - kulisy

13:14 Przeboje na czasie

14:00 Disco Star - kulisy

14:11 Disco Relax

15:00 Disco Star - kulisy

15:23 Przeboje na czasie

16:00 Disco Star - kulisy

16:13 Przeboje na czasie

17:00 Disco Star - kulisy

17:15 Masters Music Box

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Disco Star - kulisy

19:14 Szalone lata 90.

20:00 Strefa nowości Polo TV

21:08 Wieczorne granie na ekranie

22:00 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:05 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

07:00 Wstawaj! Gramy!

08:00 Luluś (21)

08:10 Mały Pingwinek Popolo (34)

08:20 Lisek Pablo (34)

08:25 Lusia (34)

08:30 Szpital na Leśnym Wzgórzu (6)

08:45 Hydronauci (6)

09:00 Rodzina zastępcza: Seks i ortografia (29)

09:30 Okazja (9)

10:00 Daleko od noszy 2: Szkoła uwodzenia (19)

10:30 Daleko od noszy 2: Palący problem Kidlera (20)

11:00 Warto kochać (49)

12:00 Pensjonat Pod Różą: Przebaczenie (72)

12:55 Pierwsza miłość (1880)

13:30 Ewa gotuje (165)

14:00 Graczykowie: Kuzyn Kitaszewski (12)

14:30 Graczykowie: Murarze (13)

15:00 Rodzina zastępcza plus: Sława i polityka (226)

16:00 Świat według Kiepskich: Zemsta społeczna (405)

16:30 Okazja (10)

17:00 Daleko od noszy 2: Doktor portugal (8)

17:30 Daleko od noszy 2: Komando Groch (9)

18:00 Granica (10)

19:00 Warto kochać (50)

20:00 Rodzina zastępcza plus: Bezsenność (225)

21:00 Graczykowie: Karp (43)

21:30 Graczykowie: Wielka wygrana (44)

22:00 Daleko od noszy 2: Moje życie intymne (21)

22:30 Daleko od noszy 2: Pokaz mody szpitalnej (22)

23:00 Świat według Kiepskich: Zamianka (158)

23:30 Świat według Kiepskich: Andropauza (159)

00:00 Synowie: Wyjazd na weekend (6)

00:30 Daleko od noszy 2: Moje życie intymne (21)

01:00 Daleko od noszy 2: Pokaz mody szpitalnej (22)

01:30 Gra w ciemno (248) - teleturniej

02:30 Awantura o kasę (41) - teleturniej

03:30 Linia życia (96)

04:00 Linia życia (97)

04:30 Daleko od noszy 2: Moje życie intymne (21)

TV Trwam

08:00 Informacje dnia
08:15 Polski punkt widzenia
08:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
08:45 Święty na każdy dzień
08:50 Głos Polski
09:00 Męka Pańska w Avilii według św. Mateusza
09:45 Duc in altum
10:00 Informacje dnia
10:15 Oratorium Pasyjne "Ta Hagia Pasche - cierpienia Chrystusa"
11:40 Petra - tajemnicze miasto
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Zapomniane męczeństwo
13:15 Misterium Męki Pańskiej - Kraków 2014
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:20 Golgota Jasnogórska wg Jerzego Dudy-Gracza
15:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
15:45 Święty na każdy dzień
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Halina Łabonarska
16:50 Rozważania wielkopostne ks. bp. Józefa Zawitkowskiego
17:00 Liturgia Wielkiego Piątku - męki i śmierci Pana Jezusa na krzyżu pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka
19:25 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
19:30 Jezus, królestwo bez granic
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc ojczyzna
21:00 Wielki Piątek
21:15 Ukrzyżowanie - wiersze Romana Brandstaettera w wykonaniu Haliny Winiarskiej
21:30 Droga Krzyżowa z rzymskiego Koloseum pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka
23:00 Pasja wg św. Mateusza
23:55 Święty na każdy dzień
00:00 Świat w obrazach
00:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
00:10 Informacje dnia
00:30 Liturgia Wielkiego Piątku - męki i śmierci Pana Jezusa na krzyżu pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka
03:00 Informacje dnia
03:20 Różaniec
03:40 Myśląc ojczyzna
04:00 Wielki Piątek
04:15 Ukrzyżowanie - wiersze Romana Brandstaettera w wykonaniu Haliny Winiarskiej
04:30 Droga Krzyżowa z rzymskiego Koloseum pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka
05:25 Gdzie żył i nauczał Jezus - miejsce męki i zmartwychwstania
06:05 Starożytne tajemnice Biblii - Całun Turyński
06:40 Wielkanocne wspomnienia z kresów Polski - ks. kard. Gulbinowicz
07:25 Tradycje wielkanocne u górali
07:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV

06:00 Zakochany Paryż - komediodramat (Francja,Niemcy,Szwajcaria,Liechtenstein,2006)

08:35 Faustyna - film biograficzny (Polska,1994)

10:05 Mila księżycowego światła - dramat obyczajowy (USA,2002)

12:30 Rzeka życia - dramat obyczajowy (USA,1992)

14:55 Stopklatka - włącz kino (2) - magazyn kulturalny

15:10 Akwarium, czyli samotność szpiega (2)

16:15 Nad Niemnem - film obyczajowy (Polska,1986)

18:10 A właśnie, że tak! - komedia romantyczna (USA,2007)

20:10 Nowa kronika filmowa (3)

20:15 Silverado - western (USA,1985)

22:55 Wichry namiętności - dramat obyczajowy (USA,1994)

01:35 Mroczne żniwa - film SF (USA,1999)

03:25 Pamiętnik znaleziony w garbie - dramat obyczajowy (Kanada,USA,1992)

05:45 Zakończenie programu

TVP ABC

06:20 Lippy and Messy - Go! Go! Go!

06:25 Mama i ja

06:45 6-latki - pierwsza klasa!

06:55 Marceli Szpak dziwi się światu (10)

07:05 Jeż Kleofas (3)

07:20 Dźwiękogra (10)

07:45 Kaktus i Mały (11)

07:50 Królestwo Zielonej Polany (2)

08:20 Smerfy (74)

08:50 Pomysłowy Dobromir (17)

09:00 Miś Uszatek (69)

09:10 Przygody kota Filemona (8)

09:20 Kasztaniaki (19)

09:30 Lippy and Messy - Go! Go! Go!

09:35 Mama i ja

09:55 6-latki - pierwsza klasa!

10:05 Marceli Szpak dziwi się światu (10)

10:15 Jeż Kleofas (3)

10:25 Kaktus i Mały (12)

10:30 Piosenki pana Tenorka (8)

10:35 Dźwiękogra (10)

11:05 Królestwo Zielonej Polany (2)

11:35 Smerfy (73)

12:00 Pomysłowy Dobromir (16)

12:15 Miś Uszatek (68)

12:25 Przygody kota Filemona (26)

12:30 Kangurek Hip-Hop (5)

12:40 Lippy and Messy - Go! Go! Go!

12:45 Mama i ja

13:05 6-latki - pierwsza klasa!

13:15 Marceli Szpak dziwi się światu (10)

13:25 Jeż Kleofas (3)

13:40 Dźwiękogra (10)

14:05 Kasztaniaki (20)

14:15 Królestwo Zielonej Polany (2)

14:45 Smerfy (72)

15:10 Pomysłowy Dobromir (15)

15:25 Miś Uszatek (67)

15:35 Przygody kota Filemona (25)

15:45 Sześć milionów sekund (17)

16:20 Magiczne drzewo (5)

16:45 Kulfon, co z ciebie wyrośnie? (20)

16:55 Piosenki pana Tenorka

17:00 Lippy and Messy - Go! Go! Go!

17:05 Tik - Tak (10)

17:30 Piosenki pana Tenorka

17:35 Marceli Szpak dziwi się światu (11)

17:45 Jeż Kleofas (4)

17:55 Piosenki pana Tenorka

18:00 Budzik

18:30 O dwóch takich, co ukradli księżyc (1)

19:00 Wieczorynka: Smerfy (75)

19:20 Wieczorynka: Pomysłowy Dobromir (18)

19:30 Wieczorynka: Miś Uszatek (70)

19:40 Wieczorynka: Przygody kota Filemona (6)

20:00 Sześć milionów sekund (18)

20:35 Sześć milionów sekund (19)

21:10 Talent za talent

21:40 Od przedszkola do Opola

22:10 Zakończenie programu

TVP Kultura

07:15 Komediantka (3/9)

08:25 Martijn & Zoe - etiuda filmowa (Polska,2011)

09:20 Kolejność uczuć - dramat obyczajowy (Polska,1993)

11:00 Kamizelka - film obyczajowy (Polska,1971)

12:00 Piątek z baletem: Wielka Msza - układ choreograficzny Uwe Scholza do muzyki Wolfganga Amadeusza Mozarta - koncert

14:20 Czarna suknia - dramat wojenny (Polska,1967)

15:20 Dziecko szczęścia, czyli Jeremi Przybora: Zima - reportaż

16:05 Libera - Przewodnik po sztuce: Jankiel Adler (3) - magazyn kulturalny

16:20 Martijn & Zoe - etiuda filmowa (Polska,2011)

17:15 Ludzie Boga - dramat historyczny (Francja,2010)

19:20 Szewach Weiss - Spotkania raz jeszcze: Zygmunt Rolat

20:00 Informacje kulturalne

20:25 Kino jest sztuką: Nagroda - dramat biograficzny (Francja,Niemcy,Meksyk,Polska,2011)

22:35 Tygodnik kulturalny

23:30 Młoda Kultura: Marcin Masecki: Scarlatti - koncert

01:00 Szewach Weiss - Spotkania raz jeszcze: Zygmunt Rolat

01:40 Informacje kulturalne

02:00 Kino jest sztuką: Nagroda - dramat biograficzny (Francja,Niemcy,Meksyk,Polska,2011)

04:10 Komeda, Komeda - film dokumentalny (Polska,2012)

05:25 Zakończenie programu

TVP Historia

07:25 Podróżnik: Rzeka Draa (40)

07:55 Strażnicy piątej ewangelii - film dokumentalny (Polska,2008)

09:00 Kanclerz (4/5)

10:00 Bazylika Saint-Denis - film dokumentalny (Francja,2006)

10:35 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Wielkanocny smak Podlasia

11:15 Widziane na Ziemi: Australia (11)

12:15 Reportaż Jedynki: Generał "Nil" i rotmistrz Pilecki - w poszukiwaniu bohaterów

12:45 Faustyna - dramat obyczajowy (Polska,1994)

14:05 Spór o historię: Ucieczki za żelazną kurtynę

14:40 Szerokie tory: Soczi

15:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

15:35 Ex Libris 

15:55 Sensacje XX wieku: Najwyższa stawka (3)

16:25 Sensacje XX wieku: Najwyższa stawka (4)

17:00 Kanclerz (5-ost.)

18:05 Kalendarium historyczne: Golgota Jasnogórska Dudy Gracza - film dokumentalny (Polska,2002)

19:00 Dziennik telewizyjny: 18.04.1987

19:40 Widziane na Ziemi: Alaska (12)

20:45 Flesz historii (177)

21:05 Cafe Historia: Jan Karski

21:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

21:55 Sensacje XX wieku: Najwyższa stawka (5)

22:25 Sensacje XX wieku: Najwyższa stawka (6)

23:05 Szerokie tory: Milioner z lasu

23:35 Nieznane katastrofy: Ostatni kurs (2)

00:05 Aniołki (6/12)

00:35 Nieposłuszeństwo - Aristides de Sousa Mendes - film biograficzny (Francja,2008)

02:35 Polska i świat z historią w tle: Famadihana. Spotkanie życia i śmierci 

03:35 Zakończenie programu

TVP Polonia

06:10 Świat się kręci - /143/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Polonia w Komie - Kambodża - Tasteaway (449); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Miki Mol i Straszne Płaszczydło - odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 8 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1061 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1047; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Komisarz Alex - odc. 33 (seria III, odc. 7) - Nowy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Zapiski Łazęgi - Niezwykłości Widuchowej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 50 Wielki Zderzacz Hadronów w CERN -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Złotopolscy - odc. 924* - Kto płacze w Złotopolicach; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Hala odlotów (s. II, odc. 30) - Kto jest w Polsce prześladowany: ateiści czy katolicy?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 8 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Australia - Arek (457); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Metr od świętości - Samolot; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Łamigłówka - Pisarze polscy 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Ukryte życie Jezusa  45'; film dokumentalny; reż.:Rafał Tichy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1061 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ex Libris - odc. 167; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Film pod strasznym tytułem - odc. 10; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Łamigłówka - Pisarze polscy 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Notacje - Maria Okońska. Płakał z Papieżem; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Droga Krzyżowa - transmisja z Watykanu (Droga Krzyżowa - transmisja z Watykanu) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
23:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
23:50 Parada oszustów - Jaguar 1936; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Dwie strony medalu - odc. 8 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Łamigłówka - Pisarze polscy 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Miki Mol i Straszne Płaszczydło - odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Film pod strasznym tytułem - odc. 10; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:35 Parada oszustów - Ładny gips; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:15 Metr od świętości - Samolot; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1061; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Braciszek; dramat; reż.:Andrzej Barański; wyk.:Artur Barciś, Grzegorz Gołaszewski, Henryk Błażejczyk, Bartlomiej Bobrowski, Czesław Bogdański, Zbigniew Borek, Krzysztof Chudzicki, Paweł Ciołkosz, Andrzej Gawroński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka

06:10 Smaki czasu z Karolem Okrasą

06:40 Makłowicz w podróży

07:15 Okrasa łamie przepisy

07:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Sawanna

08:20 Dzieciaki górą - teleturniej

08:55 Czy te oczy mogą kłamać

09:55 Szperacze.tv (5)

10:25 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (9)

10:40 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (14)

10:55 Kabaret Starszej Pani

11:50 Kabaret Starszej Pani

12:45 Muzyka łączy pokolenia

13:40 Szansa na sukces

14:45 Świętokrzyska Golgota. Janowi Pawłowi II - z miłością...

16:20 À la show (4)

16:50 "Trzymaj się swoich chmur" - piosenki Seweryna Krajewskiego

17:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Gambia – państwo rzeka

18:25 Makłowicz w podróży

19:00 Szperacze.tv (4)

19:35 À la show (5)

20:15 Kabaret Starszej Pani

21:05 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (19)

21:25 Postaw na milion

22:20 Kabaret Starszej Pani

23:15 À la show (6)

23:45 Świętokrzyska Golgota. Janowi Pawłowi II - z miłością...

01:30 "Trzymaj się swoich chmur" - piosenki Seweryna Krajewskiego

02:35 Czy te oczy mogą kłamać

03:30 Zakończenie programu

TVP Info

05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:49 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:46 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:17 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
18:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:10 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:25 Tajemniczy Księgozbiór; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:08 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:42 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Kod dostępu; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:52 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
23:20 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:55 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:15 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:04 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:10 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
01:25 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:03 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:13 Twoje Info; STEREO, 16:9
02:50 Kod dostępu; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
03:46 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:01 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:41 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:06 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:30 Kod dostępu; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:54 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.