TVP 1
05:30 Klan - odc. 2926; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Mesco dux Baptizatur czyli Książę Mieszko Ochrzczony; film dokumentalny; reż.:Maciej Pawlicki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Jaka to melodia? - odc. 3311; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ojciec Mateusz - odc. 72 (seria VI, odc. 3) - Fatum -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Tysiąc i jedna noc - odc. 156 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 156) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie - Tajemniczy świat - odc. 3 - Bitwa pod Mohaczem i wielkie wyprawy wojenne (Muhtesem Yüzyl Gizli Dünya (The Secret World of Magnificent Century) bolum 3) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Przepis dnia - /354/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Dzikie wyspy. Falklandy raj pingwinów (Wildest Islands: Falkland Islands: Penguin Paradise); cykl dokumentalny kraj prod.Holandia (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 157 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 157) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Smaki polskie - na zielono, Do rosołu, do podboju - natka i lubczyk; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Wspaniałe stulecie - Tajemniczy świat - odc. 4 - Trudne sceny (Muhtesem Yüzyl Gizli Dünya (The Secret World of Magnificent Century) bolum 4) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Pegaz - Flesz - /34/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3313; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2927 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /509/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /355/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Skandia Maraton Lang Team - kronika; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:20 Teatr Telewizji - Ludzie i Anioły  93'; spektakl teatralny; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Andrzej Zieliński, Sławomir Orzechowski, Zbigniew Suszyński, Leon Charewicz, Jacek Bursztynowicz, Jan Pęczek; Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:05 Oto historia - Tajemnice początków Polski - Krzyż i korona; film dokumentalny; reż.:Zdzisław Cozac; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Razem to zbyt wiele (Ensemble c'est trop) -  txt. str. 777  92'; komedia kraj prod.Francja (2010); reż.:Léa Fazer; wyk.:Nathalie Baye, Pierre Arditi, Aissa Maiga, Jocelyn Quivrin, Eric Cantona; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Zakonnica w przebraniu (Sister Act)  96'; komedia kraj prod.USA (1992); reż.:Emile Ardolino; wyk.:Whoopi Goldberg, Maggie Smith, Kathy Najimy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Notacje - prof. Szewach Weiss. Nienawidzę nienawidzić; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Świat się kręci - /509/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Oto Historia - Tajemnice początków Polski - Krzyż i korona; film dokumentalny; reż.:Zdzisław Cozac; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia

TVP 2
05:40 M jak miłość - odc. 1043; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Polska 1050; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1044; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Barwy szczęścia - odc. 1436 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Postaw na milion - odc. 127; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Tylko z Tobą - odc 34 (odc 34); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Śniadanie na Trawie (7); magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Na sygnale - odc. 11 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Rodzinka.pl - odc. 45 "Magda" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Rodzinka.pl - odc. 46 "Nie ma czasu do stracenia" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:10 Hity kabaretu - Drzwi i inne hity Kabaretu Moralnego Niepokoju cz. 1; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 35 (odc 35); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 14/92; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1436 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1437 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 M jak miłość - odc. 1216 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 949; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Sonda 2; program popularnonaukowy; Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Sonda 2; program popularnonaukowy; Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Tora i miecz; film dokumentalny; reż.:Anna Ciałowicz, Robert Kaczmarek
00:05 Grimm - s. 2 odc 9/22 (Grimm season 2 ep. La Llorona); serial kraj prod.USA (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 36; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:05 Aida - odc. 12/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Legenda pijanego mistrza (Legend of Drunken Master)  98'; film akcji kraj prod.Hongkong (1994); reż.:Chia-Liang Liu; wyk.:Jackie Chan, Felix Wong, Lung Ti, Anita Mui; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Tora i miecz; film dokumentalny; reż.:Anna Ciałowicz, Robert Kaczmarek
04:55 Zakończenie programu

TVP 3
06:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Rusz się człowieku - odc. 87; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
09:20 Plebania - odc. 553; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Plebania - odc. 554; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Przystanek Ziemia - odc. 127; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
11:25 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:20 TELEZAKUPY
12:35 Europa z bliska - odc. 68 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Plebania - odc. 555; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Plebania - odc. 556; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Tajemnice początków Polski - Ukryte gniazdo dynastii; cykl dokumentalny; reż.:Zdzisław Cozac; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:20 ...jeden dzień w Гродек - osadzie widmo; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Głos widza; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Dla niesłyszących Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 115; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:05 Czas dla Ciebie - Zdrowie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:20 Przechodzień codzienny - 18.04 - Wspólnik /105/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
21:00 LOTERIA PARAGONOWA /s3
21:05 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Tajemnice początków Polski - Ukryte gniazdo dynastii; cykl dokumentalny; reż.:Zdzisław Cozac; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 ...jeden dzień w Гродек - osadzie widmo; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Rusz się człowieku - odc. 87; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Przystanek Ziemia - odc. 127; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 18.04 - 1; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda - 18.04 - 2; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Głos widza; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Tajemnice początków Polski - Ukryte gniazdo dynastii; cykl dokumentalny; reż.:Zdzisław Cozac; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 ...jeden dzień w Гродек - osadzie widmo; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 115; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:10 Raport z Polski OPP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
05:55 Przechodzień codzienny - 18.04 - Wspólnik /105/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:55 Trudne sprawy (605) - serial paradokumentalny
8:55 Malanowski i partnerzy (483) - serial fabularno-dokumentalny
9:25 Malanowski i partnerzy (484) - serial fabularno-dokumentalny
9:55 Mój przepis na... (35) - magazyn kulinarny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (113) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (160) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (235) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (606) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (2279) - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? (672) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:25 Malanowski i partnerzy (802) - serial fabularno-dokumentalny
16:55 Małolaty (35) - serial paradokumentalny
17:55 Mój przepis na... (36) - magazyn kulinarny
18:00 Pierwsza miłość (2280) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (23) - serial komediowy
20:00 Wysmakowani (5) - magazyn kulinarny
20:10 Megahit: Looper - Pętla czasu - thriller SF, Chiny/USA 2012
22:50 John Rambo - film sensacyjny, Niemcy/USA 2008
0:35 Jak ugryźć 10 milionów 2 - komedia, USA 2004
2:55 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:50 Uwaga! - magazyn reporterów
6:20 Mango - telezakupy
7:25 Sablewskiej sposób na... (8/10) - program rozrywkowy
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
10:55 Kuchenne rewolucje: La Costa, Herby (8) - program rozrywkowy
12:00 Szkoła (268) - serial paradokumentalny
13:00 Szpital (505) - serial paradokumentalny
14:00 Ukryta prawda (616) - serial paradokumentalny
15:00 Rozmowy w toku: Jaką mamą będzie nastolatka? (2590) - talk-show
16:00 Szkoła (269) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (617) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (506) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (28) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2257) - serial obyczajowy
20:55 Singielka (117) - telenowela
21:30 Druga szansa (9) - serial obyczajowy
22:30 Na językach (9) - magazyn
23:30 Agent - Gwiazdy (8) - reality show
0:30 Wybrani 3 (5) - serial sensacyjny
1:30 Gra pozorów 2 (6) - serial kryminalny
2:25 Uwaga! - magazyn reporterów
2:50 Klub Magii (103)
4:10 Rozmowy w toku: Jaką mamą będzie nastolatka? (2590) - talk-show

TV 4
6:00 Nie igraj z aniołem (35) - serial obyczajowy
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki: Trening Goofy'ego (5) - serial animowany
7:35 13 demonów Scooby-Doo: Straszydełko, potworek podobny do ciebie (7) - serial animowany
8:05 Klub przyjaciół Myszki Miki: Tajemnica Minnie (8) - serial animowany
8:35 13 demonów Scooby-Doo: Ja i demoniczny cień (10) - serial animowany
9:00 Nieśmiertelny (13) - serial przygodowy
10:00 Moja nadzieja (38) - telenowela
11:00 Włoska narzeczona (126) - telenowela
11:55 Mój przepis na... (34) - magazyn kulinarny
12:00 Detektywi w akcji (68) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (157) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Dom nie do poznania (50) - reality show
16:00 Moja nadzieja (39) - telenowela
17:00 Włoska narzeczona (127) - telenowela
18:00 Detektywi w akcji (69) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (158) - serial obyczajowy
20:00 Śmierć na 1000 sposobów (3) - serial dokumentalny
20:30 Śmierć na 1000 sposobów (4) - serial dokumentalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (3) - serial kryminalny
21:55 Mój przepis na... (35) - magazyn kulinarny
22:00 Galileo (546) - program popularnonaukowy
23:00 Galileo (547) - program popularnonaukowy
0:00 Spadkobiercy (69) - program rozrywkowy
1:05 STOP Drogówka - magazyn policyjny
2:05 Interwencja - magazyn reporterów
2:25 Graffiti - program publicystyczny
2:45 Tak czy nie? - magazyn
3:15 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Polonia
06:15 Racja stanu - (43); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:45 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Przygody Smoka Pola - (16) Wesołe miasteczko; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Sześć milionów sekund - Odc.19/19 Ostatnie sekundy -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Podróże z historią - odc. 6 Żyć jak Słowianin; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Z drugiej strony - (6); program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:25 Krótka historia - (35) Walka o władzę; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1373 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 6* "Domki z kart" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Oczy w oczy - (5); rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Legenda Tatr  105'; film fabularny; reż.:Wojciech Solarz; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 65; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Krótka historia - (36) Stan wojenny w Polsce; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Kulturalni PL - (293); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1373 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Proszę słonia - odc 5 - Znajomi w ZOO; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 O mnie się nie martw - s. II odc. 1/13 -  txt. str. 777  45'; serial komediowy TVP; reż.:Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:25 Tajemnice początków Polski - Wyspa władców -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; reż.:Zdzisław Cozac; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Wolny Ekran - (7); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Codzienna 2 m. 3 - odc. 65; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Sześć milionów sekund - Odc.19/19 Ostatnie sekundy; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Proszę słonia - odc 5 - Znajomi w ZOO; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:45 O mnie się nie martw - s. II odc. 1/13  45'; serial komediowy TVP; reż.:Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (36) Stan wojenny w Polsce; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1373; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:25 Rescue Bots, seria 1 - Niewinne kłamstwa, odc. 22 (Little White Lies); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:50 Babcia Róża i Gryzelka - Mówię wyraźniej; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Gimnastyka buzi i języka - odc. 30 Język; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Gimnastyka buzi i języka - odc. 32 Felek; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Świnka Peppa, seria II - Kłótnia, odc. 43 (The Quarrel, ep. 43); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Masza i niedźwiedź - Daleki krewny, odc. 15 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:40 Peg + kot - Problem z zaplątaniem, odc. 49 (The Rocking Out Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Charlie i Lola, seria 1 - Chcę być większa, odc. 24 (I Want to Be Much More Bigger Like You); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Petersburski Music Show - odc. 39; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 My Little Pony, seria II - Huraganowa Fluttershy, odc. 22 (Hurricane Fluttershy); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Kinematograf i myszki - Francja, odc. 34 (Cinematic mice); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Leniwe pierogi; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Smerfy - Latające łóżko Papy, odc. 114 (Papa’s Flying Bed); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Nieświeża Przesyłka, odc. 4 (Pingy Pongy Pick Up); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Tabaluga - Szalony kolos, odc. 48 (Bully for you); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 O czym one mówią - odc. 79; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Świnka Peppa, seria II - Kłótnia, odc. 43 (The Quarrel, ep. 43); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Masza i niedźwiedź - Daleki krewny, odc. 15 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:40 Peg + kot - Problem z zaplątaniem, odc. 49 (The Rocking Out Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Charlie i Lola, seria 1 - Chcę być większa, odc. 24 (I Want to Be Much More Bigger Like You); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Petersburski Music Show - odc. 39; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 My Little Pony, seria II - Huraganowa Fluttershy, odc. 22 (Hurricane Fluttershy); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Domisie - Leniwe pierogi; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Kinematograf i myszki - Francja, odc. 34 (Cinematic mice); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Smerfy - Latające łóżko Papy, odc. 114 (Papa’s Flying Bed); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Nieświeża Przesyłka, odc. 4 (Pingy Pongy Pick Up); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Tabaluga - Szalony kolos, odc. 48 (Bully for you); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 79; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria II - Szafa na zabawki, odc. 44 (The Toy Cupboard, ep. 44); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Masza i niedźwiedź - Daleki krewny, odc. 15 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Jedyneczka - odc. 102 Ogródek; program dla dzieci; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Rescue Bots, seria 1 - Niewinne kłamstwa, odc. 22 (Little White Lies); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Teleranek - odc. 6 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Jesteś dzielnym Domisiem; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 79; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 62 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Peg + kot - Problem z Robin Hoodem, odc. 50 (The Robin Hood Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Charlie i Lola, seria 1 - Moje miasteczko, odc. 25 (My Little Town); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 My Little Pony, seria II - Sekrety Ponyville, odc. 23 (Ponyville Confidential); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Detektyw Sherlock Myszka - Anglia, odc. 35 (Sherlock mouse); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Szczeniak, odc. 115 (Puppy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 14 - Karol i Edek, odc. 5 (Charlie and Eddie); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Tabaluga - Kryształowa kula, odc. 49 (Scrying game); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem, czyli a Polska Czyta dzieciom - Nowe szaty cesarza; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Bądź zdrów!, odc. 16 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Przygody Bolka i Lolka - Zimowe igraszki, odc. 14; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Reksio - Reksio i gołąb, odc. 55; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Rescue Bots, seria 1 - Trzęsienie, odc. 23 (Shake Up); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:05 Niejadki i inne przypadki - odc. 16; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 3 Melisa, chmiel, różeniec i zielona herbata.; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Jak to działa - Kino odc. 82 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie w przedszkolu -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Mapa ginącego świata - odc. 2 Madagaskar. Parkiet na wagę złota i łez -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 21 (78) Austria i Szwajcaria - "Dolina Paznaun"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Rodzinka.pl - odc. 31 "Urodziny Kacperka" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 32 "Ciągle głodni" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Ranczo - odc. 89 (seria VII, odc. 11) - Czas konspiry -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 47 (seria IV, odc. 4) - Tajemnicze śledztwo -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Ranczo Wilkowyje -  txt. str. 777  94'; komedia; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 9); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Makłowicz w podróży - Podróż 27 Madera (102) "Goście archipelagu"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Na dobre i na złe - odc. 633 - Zaufanie -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 43 (seria IV, odc. 4) - Agent -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 44 (seria IV, odc. 5) - Polityka i czary -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (87) Bieda -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 18 (68) Słowacja "Na wschód"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 48 (seria IV, odc. 5) - Śmierć na żywo -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 90 (seria VII, odc. 12) - Trudne powroty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 33 "Trudne decyzje" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 34 "Jaki masz zawód?" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Bodo - odc. 6; serial biograficzny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Downton Abbey III - odc. 7/8 (Downton Abbey III, ep. 7) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ranczo - odc. 109 (seria IX, odc. 5) - Potęga mediów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Rodzinka.pl - odc. 31 "Urodziny Kacperka" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Rodzinka.pl - odc. 32 "Ciągle głodni" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza  101'; komediodramat; reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Edward Dziewoński, Katarzyna Skrzynecka, Stanisława Celińska, Janusz Gajos, Jan Peszek, Artur Barciś, Marek Kondrat, Leonard Pietraszak, Zbigniew Zamachowski, Zofia Czerwińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Strefa 3D - Bali; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Opole 2015 na bis! - 90 lat Polskiego Radia na bis cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Południowego Atlantyku (98)
07:20 Koło historii - Wolność mierzona śladami gąsienic; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pompeje. Piwnica szkieletów (Pompeii: cellar of skeletons); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Paul Elston; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Imperium miłości - odc 40 (Kurt Seyit ve Sura); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Koło historii - Perła pelplińskiego księgozbioru; cykl reportaży; reż.:Andrzej Machnowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 8 Kontynent - cz.II Naukowcy i podróżnicy; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Emisariusz Kardynała; film dokumentalny; reż.:Andrzej Machnowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska i świat z historią w tle - Bunt ziemi obiecanej; cykl reportaży; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Spór o historię - Wielkie mocarstwa wobec zagłady Żydów; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Cafe Historia - Międzynarodowa Komisja Katyńska; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Dźwięki podwodnego świata (The unsilent world); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Jerôme Julienne, John Jackson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Sensacje XX wieku - Tajemnica Heinricha Himmlera; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Polska i świat z historią w tle - Zostanie po nas zamek; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Flesz historii - odc. 282; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
17:15 Ex Libris - odc. 256; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:45 Wyśpiewana historia - Wojenko, Wojenko; teledysk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 1920. Wojna i miłość - odc. 1/13 - Powrót -  txt. str. 777 AD  45'; serial TVP; reż.:Maciej  Migas; wyk.:Jakub Wesołowski, Wojciech Zieliński, Tomasz Borkowski, Lesław Żurek, Michał Żurawski, Marek Bukowski, Eryk Lubos, Mirosław Baka, Marek Lewandowski, Marek Kalita; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Był sobie człowiek - Wspaniałe czasy 25/26 (Il etait une fois... L'homme / Les annes folles); serial animowany kraj prod.Francja (1978); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Tajemnice III Rzeszy - odc. 1/6 Prawa ręka Hitlera (Last secrets of the Third Reich. Himmler - Hitler’s Henchman); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); reż.:Friedrich Scherer, Ricarda Schlosshan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Polska i świat z historią w tle - Skrzydła nad Polską CASA C - 295M; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Sensacje XX wieku - Polowanie na mózgi; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Merkurego młodość druga; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:35 Zapaliłem świeczkę na swoim grobie; dokument fabularyzowany; reż.:Mieczysław Sroka, Lucyna Smolińska -Sroka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Mistrzowie dokumentu z historią w tle - Grzegorz Linkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Mistrzowie dokumentu z historią w tle - Alina Czerniakowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Chcę Żyć; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Zwoliński, Ewa Żmigrodzka-Zwolińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Dźwięki podwodnego świata (The unsilent world); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Jerôme Julienne, John Jackson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Przeprowadzki - odc. 9/10 - Sejf 1 - go Pułku Szwoleżerów; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Przeprowadzki - odc. 10/10 - Szafa brygadiera Abramka; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:19 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:23 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:54 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:14 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:47 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:28 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 24 minuty; wywiad
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:32 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:49 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Studio świat.; magazyn
22:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:28 GOL EKSTRA; felieton
00:01 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:25 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
00:40 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:11 Studio świat.; magazyn
02:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:47 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
03:17 Extra świat; magazyn
03:30 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Studio świat.; magazyn
05:50 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:25 Kultura fizyczna - Krzysztof Żwirblis - cz. 1; Dla małoletnich od lat 12
07:35 Kultura umysłowa
07:50 Afisz kulturalny
08:10 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Niedziela z.... Michałem Bajorem; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Pograbek -  txt. str. 777  72'; film obyczajowy; reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Grażyna Błęcka-Kolska, Mariusz Saniternik, Franciszek Pieczka, Elżbieta Dębska, Tadeusz Szymków, Lech Gwit, Ewa Kamas; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Dekalog 89 + - Filiżanki Yoko Ono  21'; film TVP; reż.:Andrzej Mańkowski; wyk.:Kornelia Angowska, Edyta Łukaszewicz-Lisowska, Marcin Bortkiewicz, Monika Goździk, Krzysztof Kiersznowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Rodzina Kanderów - odc. 12 - Gorzkie dni. Rok 1976; serial obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Koncert życzeń - Genialna epoka - Epizod VI - Pokolenie'68; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 3 x Allan Starski - Chłopcy -  txt. str. 777  85'; film obyczajowy; reż.:Ryszard Ber; wyk.:Kazimierz Opaliński, Zdzisław Mrożewski, Aleksander Dzwonkowski, Wacław Kowalski, Ignacy Machowski, Zofia Mrozowska, Maja Komorowska, Zofia Małynicz, Barbara Ludwiżanka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Drwal; film animowany; reż.:Paweł Dębski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Ostatni kurs -  txt. str. 777  90'; film kryminalny; reż.:Jan Batory; wyk.:Barbara Rylska, Magdalena Sokołowska, Stanisław Mikulski, Wieńczysław Gliński, Adolf Chronicki, Tadeusz Gwiazdowski, Emil Karewicz, Hugo Krzyski, Zbigniew Zemło, Leon Załuga; Dla małoletnich od lat 12
17:15 Skutki noszenia kapelusza w maju -  txt. str. 777  78'; film obyczajowy; reż.:Krystyna Krupska-Wysocka; wyk.:Wiesław Michnikowski, Barbara Krafftówna, Marek Kondrat, Sławomira Łozińska, Ola Rosińska, Katarzyna Chrzanowska; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:50 Portrety  - Soul Power (3) (Soul Power (3)); serial kraj prod.Niemcy (2013); reż.:Christian Bettges; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Panorama kina polskiego - Huba (Huba)  66'; dramat obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2013); reż.:Wilhelm Sasnal, Anna Sasnal; wyk.:Joanna Drozda, Jerzy Gajlikowski, Wojciech Słowik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:40 Tanie Dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat 6; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Młoda Polska - Charon  34'; film krótkometrażowy; reż.:Paweł Hejbudzki; wyk.:Adam Bobik, Ewa Ziętek, Edyta Bełza, Mariusz Jakus, Bartłomiej Morawski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:05 Którędy po sztukę - Deborah Sengl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Videofan - Portrety: Iwo Rutkiewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Kino nocne - Przerwane objęcia (Abrazos rotos)  122'; film obyczajowy kraj prod.Hiszpania (2009); reż.:Pedro Almodovar; wyk.:Penelope Cruz, Lluis Homar, Blanca Portillo, Angela Molina, Jose Luis Gomez; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
02:20 Panorama kina polskiego - Huba (Huba)  66'; dramat obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2013); reż.:Wilhelm Sasnal, Anna Sasnal; wyk.:Joanna Drozda, Jerzy Gajlikowski, Wojciech Słowik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Struktura kryształu  74'; dramat psychologiczny; reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Barbara Wrzesińska, Jan Mysłowicz, Andrzej Żarnecki, Władysław Jarema, Adam Dębski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Tanie Dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat 6; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:55 Humor w odcinkach - Święta wojna - (253) Molestowanie; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:35 Okrasa łamie przepisy - Ryby z milickich stawów -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (98) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Makłowicz w podróży - Podróż 20 (81) Indie "Skarby Kerali" -  txt. str. 777 AD; magazyn kulinarny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Jeden z dziesięciu - odc. 14/87; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Śpiewające fortepiany - (38); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /10/ - "Korowód" - Marek Grechuta; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /56/ - "Cicha woda" - Zbigniew Kurtycz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Przygarnij mnie - odc. 6; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Hity kabaretu - (20) - Mirek i Lucyna i inne hity Kabaretu Jurki; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Laskowik & Malicki Niedziela Wieczór - (7); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Familiada - odc. 2212; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Kabaretowa Mapa Polski - XIII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2011 W GÓRĘ SMYKI! (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Kabaretowa Mapa Polski - XIII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2011 W GÓRĘ SMYKI! (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Kabaretowa Mapa Polski - XIII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2011 W GÓRĘ SMYKI! (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Opole na bis - Marcin Daniec; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Tanie i proste gotowanie -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (66) Wanilia -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 20 (82) Indie "Rozlewiska Kerali"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Śniadanie na Trawie (7); magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (43); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - Emigracja (52); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Kocham Cię, Polsko! - odc. (7); zabawa quizowa; Bez ograniczeń wiekowych
23:55 A la show - (38) - Anna Dymna; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Niezapomniane Koncerty - Opole 2015 na bis - Muzyczna biografia - 90 lat Polskiego Radia cz. 3; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Niezapomniane Koncerty - Sopot na bis - Edyta Bartosiewicz; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Życie to Kabaret - 10 - lecie kabaretu Paranienormalni /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Rozrywka Retro - Czar par (5); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:50 Święta wojna - (258) Hany - Many; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Rodzinka.pl - odc. 127 "Kryzys" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Rodzinka.pl - odc. 128 "Używki są dla mądrych" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Czterej pancerni i pies - odc. 13/21 - Zakład o śmierć -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:35 M jak miłość - odc. 279; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Na dobre i na złe - odc. 219 - Oskarżony; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Ojciec Mateusz - odc. 193 - Komornicy (Ojciec Mateusz XV odc. 7) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Ranczo - odc. 51 (seria IV, odc. 12) - Fałszerze uczuć -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Ranczo - odc. 52 (seria IV, odc. 13) - Zemsta i wybaczenie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Ojciec Mateusz - odc. 76 (seria VI, odc. 7) - Jacek -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Ojciec Mateusz - odc. 77 (seria VI, odc. 8) - Kolekcjoner -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Na dobre i na złe - odc. 220 - Niespodziewany przyjaciel; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Rodzinka.pl - odc. 129 "Wigilia" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Ranczo - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Msza obywatelska -  txt. str. 777  45'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Jacek Kawalec, Artur Barciś, Grzegorz Wons, Piotr Pręgowski, Sylwester Maciejewski; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Ranczo - odc. 54 (seria V, odc. 2) - Czysty biznes -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Rodzinka.pl - odc. 130 "Czyżby koniec?" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ojciec Mateusz - odc. 78 (seria VI, odc. 9) - Wyjazd -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 202 (s. III, odc. 75) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 202) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo - odc. 55 (seria V, odc. 3) - Wielki powrót -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo - odc. 56 (seria V, odc. 4) - Amerykańska baza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz - odc. 79 - (seria VI, odc. 10) Rodzinne więzi -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Strażacy - odc. 17 (seria II, odc. 7) - Adrenalina -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Pitbull - odc. 7; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Pitbull - odc. 8; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Czterej pancerni i pies - odc. 13/21 - Zakład o śmierć; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
04:20 M jak miłość - odc. 279; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
08:40 Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy - Norwegia - kat. 105 kg mężczyzn (Mistrzostwa Europy - Norwegia - kat. 105 kg mężczyzn) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
10:15 Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy - Norwegia - kat. + 75 kg kobiet (Mistrzostwa Europy - Norwegia - kat. + 75 kg kobiet) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
11:50 Piłka nożna - Barca TV (48/2016) - Liga Mistrzów 1/4 F (2): Atletico Madryt - FC Barcelona; STEREO, 16:9
14:25 Piłka nożna - Barca TV (48/2016) - magazyn; STEREO, 16:9
14:55 Piłka nożna - Bayern Monachium TV (37/2016) - Liga Mistrzów 1/4 (2): Benfica Lizbona - Bayern; STEREO, 16:9
17:00 Piłka nożna - Bayern Monachium TV (37/2016) - magazyn; STEREO, 16:9
18:20 Polskie Gwiazdy Piłkarskie - Łukasz Piszczek (Grzegorz Krychowiak); cykl reportaży kraj prod.Holandia (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:55 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B - Zagrzeb 2016: Ukraina - Chorwacja; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Kierunek Rio - odc. 49 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
23:00 Echa stadionów; STEREO, 16:9
23:20 Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy - Norwegia - kat. + 75 kg kobiet (Mistrzostwa Europy - Norwegia - kat. + 75 kg kobiet) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
00:50 Z archiwum
01:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.