FANDOM


Tvp1 logo

07.00 Podróże małe i duże: Kolejki (3): Gdański ekspres - serial edukacyjny
07.15 Telezakupy
07.35 Górnicze miasteczko (14): Znowu razem - serial obyczajowy
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Dźwiękogra - quiz muzyczny
08.40 Karino (6/13): Ujarzmiony - serial dla młodzieży, Polska
09.10 Rower Błażeja - magazyn
09.40 Dwa niedźwiadki (5) - serial
10.10 Frasier (19) - serial kom.
10.30 A teraz Susan (18) - serial komediowy, USA
10.50 Babiniec - magazyn
11.15 Lecznica pod św. Franciszkiem (4) - telenowela dokumentalna, Pol.
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.30 Nowe przygody Flippera (16) - serial przygodowy, USA
13.15 Rewolwer i melonik (20): Śniadanie za 50000 funtów - serial
14.05 Klan (538,539) - telenowela
15.00 Wiadomości
15.10 Kulisy PRL-u: Seks w PRL-u - reportaż Aliny Mrowińskiej i Grzegorza Sołtysiaka
15.35 Plebania (126,127) - serial
16.30 Moda na sukces (1678) - telenowela, USA
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.40 Lokatorzy - serial komediowy
18.10 Sentymentele - program rozrywkowy
18.50 Książki na lato - mag. kulturalny
19.00 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 POKER Z MAFIĄ - serial
21.45 Sprawa dla reportera - pr. public.
22.20 Tygodnik polityczny Jedynki
23.05 Monitor Wiadomości
23.20 Seans Amerykański: CO DALEJ? - film obyczajowy, USA
01.05 ŻYCIE JAK MUZYKA (15,16/30) - serial biograficzny, Brazylia
02.40 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Złotopolscy - telenowela, Polska
09.00 Transmisja obrad Sejmu
13.00 Panorama
13.10 Piknik w Kołobrzegu (2) - program rozrywkowy
14.00 Sławny Jett Jackson (30/39) - serial dla młodzieży, Kanada/USA
14.25 Tata, a Marcin powiedział... - przypowiastka satyryczna w formie dialogu ojca z synem
14.35 Taksówka Jedynki: Szołmeni - program rozrywkowy
14.50 Doktor z alpejskiej wioski (65) - serial obyczajowy, Niemcy
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.25 50 lat TVP: Czarne chmury (10-ost.): Pościg - serial przygodowy, Pol.
17.20 Złotopolscy (342): Odrzucone listy - telenowela, Polska
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Szpital na peryferiach (12/20): Zdarzenie - serial obyczajowy, Czechosłowacja
20.00 M jak miłość (49) - serial obycz.
20.50 Herbatka u Tadka - pr. rozr.
21.40 Wakacyjna Akademia Końja i Skiby
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.25 Prognoza pogody
22.35 BANDYCKI PETERSBURG (15): Baron - serial
23.30 Praca dla każdego (1/24)
23.40 Nowojorscy gliniarze (28) - serial sensacyjny, USA
00.30 ZNIKNIĘCIE FINBARA - dramat obyczajowy, Irlandia/Szwecja/Wlk. Bryt.
02.10 Zakończenie programu
Polsat-2

06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Robocop (37) - serial anim.
07.25 Psotny Bill (4) - serial anim.
07.50 Crime Story (l) - serial krym.
08.45 Jezioro marzeń (42) - serial
09.40 Świat według Kiepskich (77) - serial komediowy, Poiska
10.10 Rodzina zastępcza (58) - serial
10.40 Różowe lata siedemdziesiąte (11) - serial komediowy, USA
11.10 Słoneczny patrol (121) - serial
12.00 Adam i Ewa (13) - serial obycz.
12.50 Twój lekarz
13.20 Z głową w chmurach (103) - telenowela, Brazylia
14.15 Disco Polo Live (331) - magazyn muzyczny
15.15 Zamek czarodziejów - teleturniej dla dzieci
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (71) - telenowela, Argentyna
16.50 Jednostka Delta (1) - serial sensacyjny, Niemcy
17.50 Różowa Pantera - serial anim.
17.55 Adam i Ewa (14) - serial obycz.
18.45 Informacje
19.00 Sport i prognoza pogody
19.10 Xena, wojownicza księżniczka (75) - serial przygodowy, USA
20.00 Graczykowie - czyli Buła i spóła (64): Pomyłka - serial komediowy
20.30 SAMO ŻYCIE (76) - serial obyczajowy, Polska
21.00 Idol - program rozrywkowy
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.00 Boston Public (15) - serial obyczajowy, USA
23.00 Informacje, sport
23.25 Prognoza pogody
23.30 Przyjaciele (105) - serial komediowy, USA
00.00 PIES BASKERVlLLÓW - film kryminalny, Wlk. Bryt. 1988
01.55 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu
Logo-19

5.35 Kropka nad "i"
5.50 Tajemnice pocałunku (39) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (122) - telenowela
7.50 Szaleństwa Alvina wiewiórki (29) - serial anim.
8.15 Nowe przygody Guliwera (8) - serial anim.
8.40 Huckelberry Finn (6) - serial anim.
9.05 Przygody Animków (34) - serial anim.
9.30 Łamisłówka
10.30 Telesklep
11.35 Tele Gra
12.30 Wybacz mi - talk show
13.40 Nowe przygody Guliwera (8) - serial anim.
14.05 Szczeniak zwany Scooby Doo (6) - serial anim.
14.30 Łowcy skarbów (3) - serial
15.30 Milionerzy
16.15 Brzydula (123) - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku (40) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad "i"
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 PRAWDZIWE HISTORIE. Obsesja - film sensac. USA (1993) wyk. Emily Warfield, Henry Thomas, Victoria Principal, Donnelly Rhodes, Joe Begalbuto
21.55 Granice - serial
22.25 TVN Fakty
22.40 Brygada ratunkowa (7) - serial
23.40 Mściciel (7) - serial
0.35 Strong Man - Siłacze
1.30 Nic straconego - powtórki programów
Tvp3-poznan.svg

07:00 Rycerze Królestwa Owadów - serial dla dzieci
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Kasztaniaki (08/36) - serial animowany
08:00 Teleskop - flesz
08:05 Mała czarna z Telewizją Poznań
08:30 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
09:30 Kurier
09:33 Transmisja Posiedzenia Sejmu RP
10:30 Kurier
10:33 Transmisja Posiedzenia Sejmu RP
11:30 Kurier
11:33 Transmisja Posiedzenia Sejmu RP
12:30 Kurier
12:33 Transmisja Posiedzenia Sejmu RP
13:30 Kurier
13:33 Transmisja Posiedzenia Sejmu RP
14:30 Kurier
14:33 Transmisja Posiedzenia Sejmu RP
15:30 Kurier
15:35 Prognoza pogody
15:40 Teleskop
16:00 Wywiad Teleskopu
16:15 Wielkopolska na niedzielę
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Cena Chwały - autor: Zofia Jaremko, Marian T.Kutniak.
17:10 Książki z górnej półki - Maski
17:15 To jest temat - reportaż - Masz wiadomość
17:30 Kurier
17:45 Prognoza pogody
17:50 Spojrzenia
18:00 Teleskop główny
18:20 Teleskop poznański
18:35 Mała czarna z Telewizją
19:00 Dzień dobry Wielkopolsko - Turek
19:20 Regiony kultury -informacja o wydarzeniach kulturalnych w całej Polsce.
19:30 Książki z górnej półki - Wspomnienie Marii Tarnowskiej
19:35 Niegrzeczne Aniołki (01/22) - serial fabularny
20:00 Telekurier
20:30 Kurier
20:45 Prognoza pogody
20:55 Echa dnia
21:15 Sport-wiadomości
21:20 Wywiad Teleskopu Lubuskiego
21:30 Kurier gospodarczy
21:40 Prognoza pogody
21:45 Teleskop miejski
22:00 Eurotel
22:10 To jest temat - reportaż - Masz wiadomość
22:30 Kurier
22:45 Prognoza pogody
22:45 Królestwo (03/08) - serial fabularny
00:00 Zaproszenie - Prezentacja ciekawych zakątków naszego kraju
00:20 Sport-wiadomości
00:25 Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

06.00 Strefa P - program muzyczny
06.30 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Arthur (16) - serial animowany
08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (8) - serial animowany, Austria/Japonia
08.35 Beetleborgs (13) - serial przygodowy, USA
09.00 Fiorella (65) - serial obyczajowy, Peru
09.55 Życiowa szansa - teleturniej
10.50 Baza Pensacola (5) - serial sensacyjny, USA
11.40 Miasteczko Evening Shade (95) - serial komediowy, USA
12.05 Kaskader (16) - serial przygodowy, USA
13.00 Strefa P - program muzyczny
13.30 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
13.50 Arthur (17) - serial animowany
14.15 Kapitan Star (6) - serial anim.
14.35 Beetleborgs (14) - serial przygodowy, USA
15.00 Fiorella (66) - serial obyczajowy, Peru
16.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
17.00 Oni, Ona i pizzeria (3) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT - program publicystyczny
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Najemnicy (14) - serial sensacyjny, USA
20.00 ŻELAZNY ORZEŁ 3 - Asy - film sensacyjny, USA
21.55 Dziennik
22.10 Informacje sportowe i prognoza pogody
22.20 Baza Pensacola (6) - serial sensacyjny, USA
23.20 ROCK'N'ROLLOWY SEN - komedia, USA
01.10 X Laski - program erotyczny
01.40 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
02.30 MUZYCZNY VIP - magazyn muzyczny
03.05 A kuku - program rozrywkowy
03.35 Zakończenie programu  
TVN 7 '02 - '08

7.10 Dragon Ball Z  -serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (51/80) -telenowela meks.
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (49/94) - telenowela meks.
9.40 Melrose Place (141) - serial obycz. USA ( powt.)
10.30 (na żywo) Łamisłówka - teleturniej
11.25 Big Brother I (powt.)
12.05 Porywy serca (18/90) -telenowela meks.
12.55 Telesklep
15.05 Maska - serial anim.
15.30 Dragon Ball Z -serial anim.
16.15 Pelna chata (52/192) - serial kom. USA
16.45 Szkoła złamanych serc (15/80) - serial kom. austral.
17.15 Władca zwierząt (10/44) - serial fantast. USA (powt.)
18.10 Wzywam doktora Brucknera (4/24) - serial obycz. niem.
19.05 Melrose Place (142) - serial obycz. USA
20.00 W kręgu podejrzeń - film sens. USA, 1994
21.50 Władca zwierząt (11/ 44) - serial fantast. USA
22.45 Big Brother I
23.30 Solo czy w duecie - kom. USA, 1982
1.05 "Odwet" -  film sensacyjny, USA 1997
2.50 Zakończenie programu
Tvpoloniaekran

07.00 Człowiek i anioł - dla dorosłych
07.05 Plamuz - dla dorosłych
07.15 Rycerz - film anim. dla dorosłych
07.20 Zezem (4): Pęd do wiedzy - serial
07.25 Wielka historia małych miast
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.20 Spółka rodzinna (7/19) - serial
08.50 Bolek i Lolek w Europie - serial
09.00 Zgadnij - odpowiedz
09.05 Przewodnik Włóczykija
09.20 Przygody dzielnego Sylvana (19): Czarna symfonia - serial anim.
09.45 Kolorowe nutki - program muz.
10.00 Sekrety zdrowia: Sekrety pamięci - magazyn medyczny
10.15 Kwadrans na kawę - program Barbary Markowskiej dla osób otyłych
10.30 Antologia Literatury Emigracyjnej (6) - pr. Tomasza Kamińskiego
10.45 Szansa na sukces: Golec uOrkiestra - program rozrywkowy
11.45 Szkoły języka i kultury polskiej
12.00 Wiadomości
12.15 Twórcy naszej tradycji
13.15 Benefis Zbigniewa Raja (1)
14.10 Wieści polonijne (powt.)
14.25 Ze sztuką na ty
15.00 Wiadomości
15.15 Eurotel - magazyn
15.25 Sekrety zdrowia: Sekrety pamięci - magazyn medyczny
15.40 Kwadrans na kawę - program Barbary Markowskiej dla osób otyłych
15.55 Antologia Literatury Emigracyjnej (6) - pr. Tomasza Kamińskiego
16.10 Babiniec - magazyn
16.35 Szkoły języka i kultury polskiej
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Bolek i Lolek w Europie - serial
17.55 Zgadnij - odpowiedz
18.00 Przewodnik Włóczykija
18.20 Podróż za jeden uśmiech - serial
18.50 Spółka rodzinna (7/19) - serial
19.15 Dobranocka: Miś Kudłatek
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.05 Twórcy naszej tradycji: Antoni Malczewski - film dokumentalny
21.05 Benefis Zbigniewa Raja (1) - program artystyczny (powt.)
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram i prognoza pogody
22.30 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP: DWOJE BLISKICH OBCYCH LUDZI - film obyczajowy, Polska
23.30 Szkoły języka i kultury polskiej - reportaż (powt.)
23.45 Tygodnik polityczny Jedynki
00.30 Monitor Wiadomości
00.45 Podróż za jeden uśmiech (2/7): Hotel pod gwiazdami - serial dla młodzieży, Poiska
01.15 Miś Kudłatek (10/13): Na strychu - serial animowany
01.30 Wiadomości (powt.)
01.55 Sport i prognoza pogody (powt.)
02.00 Spółka rodzinna (7/19) - serial obyczajowy, Polska
02.30 Powtórzenia
Puls logo 1

7.00 Jak się robi...? - reportaż
7.30 Telesklep
8.10 Ulica zakochanych [58] - telenowela, Meksyk
9.05 Kacper i przyjaciele [47] - serial anim. USA
9.30 Było sobie życie [18] - serial anim., Francja
10.00 Dotyk anioła [50] - serial obyczajowy USA
11.00 Kobiety mojego życia [4] - serial obyczajowy
11.55 Retransmisja meczu żużlowego
12.50 Telesklep
14.50 Real autoklub. pl - magazyn motoryzacyjny
15.15 Cudowne lata [64] - serial obycz.
15.45 Kacper i przyjaciele [47] - serial anim. USA
16.10 Kacper i przyjaciele [32] - serial anim. USA
16.35 Było sobie życie [18]: Układ limfatyczny - serial anim., Francja
17.05 Kobiety mojego życia [5] - serial obyczajowy, Niemcy
18.00 Real autoklub. pl - magazyn motoryzacyjny
18.30 Cudowne lata [65] - serial obyczajowy USA
19.00 Dotyk anioła [51] - serial obyczajowy USA
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.20 Podejrzenie - film sensacyjny, W. Bryt.
22.05 Allo, Allo [26] - serial kom., W. Bryt.
22.35 M Kwadrat - talk-show Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny
23.05 Podejrzenie - film sens.
0.50 Zakończenie programu
Tvp3-gdansk.svg

07:00    "Rycerze Królestwa Owadów" serial animowany (WP) USA 1998
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:40    Prognoza pogody (WP)
07:45    "Dwa gniazda" "Kasztaniaki" serial animowany (WP) Polska 1993
08:00    Panorama, Prognoza pogody
08:15    Magazyn elbląski
08:30    Kurier program informacyjny (WP)
08:40    Prognoza pogody (WP)
08:45    Gość dnia (WP)
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
09:30    Kurier program informacyjny (WP)
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
10:30    Kurier program informacyjny (WP)
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
11:30    Kurier program informacyjny (WP)
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
12:30    Kurier program informacyjny (WP)
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
13:30    Kurier program informacyjny (WP)
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
14:30    Kurier program informacyjny (WP)
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:35    Prognoza pogody (WP)
15:40    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
15:55    Temat wiejski magazyn (powt.)
16:15    Gość Trójki
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:40    Prognoza pogody (WP)
16:45    Cena chwały (WP)
17:15    To jest temat - cykl reportaży (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:45    Prognoza pogody (WP)
17:50    Panorama - flesz
18:00    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
18:20    Co mnie gryzie? program społeczny
18:40    Oliwa latem
19:05    Kwiaty i ogrody program poradnikowy
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny (WP)
19:30    "Niegrzeczne aniołki" reż.Marc F. Voizard, wyk.Steve Monroe, David Lipper, Kevin Farley, Maxim Roy serial komediowy (WP) Kanada 1998
20:00    Telekurier magazyn (WP)
20:30    Kurier program informacyjny (WP)
20:45    Prognoza pogody (WP)
20:55    Echa dnia program publicystyczny (WP)
21:15    Magazyn elbląski (powt.)
21:30    Kurier gospodarczy (WP)
21:40    Prognoza pogody (WP)
21:45    Panorama - wydanie wieczorne, Prognoza pogody
22:05    Eurotel magazyn (WP)
22:15    To jest temat - cykl reportaży (WP)
22:30    Kurier program informacyjny (WP)
22:45    Prognoza pogody (WP)
22:50    "Królestwo" reż.Lars von Trier, wyk.Ernst Hugo Järegaard, Kirsten Rolffes, Ghita Nörby, Sören Pilmark thriller (WP) Dania 1993/94
00:05    Zaproszenie magazyn (WP)
00:25    Zakończenie programu 
Canal logo

07:00    Kabaret Negliż program rozrywkowy
07:10    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (5 min)
07:15    Nie przegap magazyn informacyjny
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Teletubbies 2" serial animowany
08:25    "Cudowni chłopcy" reż.Curtis Hanson, wyk.Michael Douglas, Tobey Maguire, Robert Downey Jr., Frances McDormand komedia (K) Japonia 2000
10:15    "Arizona junior" reż.Joel Coen, wyk.Nicolas Cage, Holly Hunter, Trey Wilson, John Goodman komedia sensacyjna (K) USA 1987
11:50    "The Million Dollar Hotel" reż.Wim Wenders, wyk.Mel Gibson, Milla Jovovich, Jeremy Davies, Peter Stormare film obyczajowy (K) Niemcy/W. Bryt./USA 2000
13:50    "Cudowne miejsce" reż.Jan Jakub Kolski, wyk.Adam Kamień, Grażyna Błęcka-Kolska, Krzysztof Majchrzak, Elżbieta Dębska film psychologiczny (K) Polska 1994
15:25    "Samotni" reż.David Ondricek, wyk.Jitka Schneiderova, Sasa Rasilov, Ivan Trojan, Mikulas Kren komedia obyczajowa (K) Czechy 2000
17:10    "Brian De Palma - Nieskazitelny" film dokumentalny (K) Francja 2002
18:05    "Vengo" reż.Tony Gatlif, wyk.Antonio Canales, Orestes Villasan Rodriguez, Antonio Perez Dechent, Bobote film muzyczny (K) Francja 2000
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany
20:00    Diabelski Młyn filmy animowane
20:35    Nie przegap magazyn informacyjny
20:45    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
20:50    Kabaret Negliż program rozrywkowy
21:00    "Jordan w akcji" reż.Allan Arkush/Donna Deitch, wyk.Jill Hennessy, Miguel Ferrer, Ken Howard serial sensacyjny (K) USA 2000
21:45    "Spin City 4" serial komediowy (K) USA 1996-2000
22:10    "Niebo może zaczekać" reż.Warren Beatty/Buck Henry, wyk.Warren Beatty, Julie Christie, Jack Warden, Dyan Cannon komedia USA (K) 1978
23:50    "Tańcząc w ciemnościach" reż.Lars von Trier, wyk.Björk, Catherine Deneuve, David Morse, Peter Stormare dramat obyczajowy (K) Dania/Szwecja/Francja 2000
02:05    "100 kamer Von Triera" film dokumentalny (K) Dania 2000
03:05    "Strażnik z więzienia Red Rock" reż.Stephen Gyllenhal, wyk.James Caan, David Carradine, Brian Dennehy, Rachel Ticotin western (K) USA 2001
04:30    Zakończenie programu 
Polsat 2 2005

05:00    Informacje
05:15    Różowa landrynka program erotyczny
05:45    "Gosia i Małgosia" serial komediowy Polska
06:15    Komicy występują w Polsacie
06:30    Muzyka polska
07:30    Muzyka polska
08:30    Piosenka na życzenie
09:30    Program muzyczny
10:00    Muzyczny relax
12:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:50    Komicy występują w Polsacie
13:05    Program muzyczny
14:00    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
14:30    A ku ku program rozrywkowy
15:00    Program muzyczny
15:30    Kalambury teleturniej
16:10    Informacje
16:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
17:00    Twój lekarz magazyn medyczny
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
18:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    "Gosia i Małgosia" serial komediowy Polska
21:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30    TV Market
21:50    Dziennik
22:05    Hot Chat program publicystyczny
22:15    Program muzyczny
22:30    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00    Informacje
23:15    Program muzyczny
00:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
00:30    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
01:00    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
01:30    Pasmo informacyjne
01:45    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
02:15    TV Market
02:30    Program muzyczny
03:15    "Gosia i Małgosia" serial komediowy Polska
03:45    Dziennik
04:00    Hot Chat program publicystyczny
04:10    Program muzyczny
04:25    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
Polonia 1 96-02

06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:45    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Mały Cezar" reż.Mervyn LeRoy, wyk.Edward G. Robinson, Douglas Fairbanks, Glenda Farrell, Stanley Fields film kryminalny USA 1930
22:30    "Ziemie toskańskie" serial dokumentalny
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:15    Crazy Cat magazyn erotyczny
23:35    Co za szok - erotyczne wiadomości
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Sex Laski magazyn erotyczny
00:25    Max magazyn erotyczny
00:40    Podglądacz magazyn erotyczny
01:00    Magazyn erotyczny
02:15    XXX Show magazyn erotyczny
02:30    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
02:45    Crazy Cat Show magazyn erotyczny
03:00    Zakończenie programu 
TMT

07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    Muzyczny salon magazyn muzyczny
08:30    "Chińskie latawce" film dokumentalny Chiny
09:00    W garnku - poradnik kulinarny
09:30    Telesprzedaż
09:45    Teraz Muzyczna Telewizja
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    "Tylko Manhattan" reż.Douglas Hickox/Richard Michaels, wyk.Barry Bostwick, Perry King, Valerie Bertinelli, Robert Addie serial obyczajowy USA 1987
13:00    Teraz Muzyczna Telewizja
13:30    "Dzisiejsza Wielka Brytania" film dokumentalny W. Bryt. 2001
14:00    Teraz Muzyczna Telewizja
14:30    "Tańce chińskie" film dokumentalny Chiny
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    "Powitanie Nowego Roku Księżycowego na Tajwanie" film dokumentalny 1998
16:30    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
17:00    Telesprzedaż
17:30    Music Pub magazyn muzyczny
17:45    Babski świat magazyn dla pań i dziewcząt
18:00    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
18:30    W garnku - poradnik kulinarny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Wybory Miss WWW - półfinały
20:30    Ludzie sukcesu wywiad
21:00    Pory roku magazyn poradnikowy
22:00    Na czasie magazyn
22:30    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu 
Telewizja Niepokolanów II

14:55    Program dnia
15:00    Godzina Miłosierdzia
15:25    Ja Jestem z Wami Wideokatechizm program dla dzieci
15:50    Galeria Lanckorońskich
16:00    Słowo życia - Ewangelia dnia
16:05    bł. Szymona z Lipnicy Kalendarz liturgiczny
16:10    "Paulini" film dokumentalny
16:55    Albert Einstein - Fizyka XX wieku Marsz ku nowym granicom program popularnonaukowy
17:20    Gdańskie szanty program muzyczny
17:35    Ojciec Święty w Siedlcach relacja z ostatniej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski
18:15    "Tereny podmokłe" "Odkrywamy planetę Ziemię" film przyrodniczy
18:55    Program dnia
19:00    Na strunach gitary
19:20    "Szalony Roger w opałach" "Podróże Kapitana Klipera" serial animowany
19:30    "Promieniowanie ojcostwa" film dokumentalny
19:55    "Góry Ziemi - Nepal" "Odkrywamy planetę Ziemię" film przyrodniczy
20:35    część radosna Różaniec
21:00    Apel Jasnogórski
21:05    Słowo życia - Ewangelia dnia
21:10    bł. Szymona z Lipnicy Kalendarz liturgiczny
21:15    Niedziela Obyś był zimny, albo gorący rozmowa z ks. J. Sikorskim
21:25    W duchu pokuty
21:55    "Cannes" "Drogami Europy" film krajoznawczy
22:10    "Myśliwi epoki kamiennej" film dokumentalny
22:45    Najważniejsza jest dobroć - wspomnienie o ks. J. St. Pasierbie
23:05    Program na następny dzień 
Ale Kino !!! (1999-2003)

08:00    "Kocham kino" reż.Piotr Łazarkiewicz, wyk.Marek Probosz, Elżbieta Czyżewska, Henryk Bista, Jerzy Trela film obyczajowy Polska 1987
09:25    "Proces" reż.Orson Welles, wyk.Anthony Perkins, Jeanne Moreau, Arnoldo Foa, Max Haufler dramat obyczajowy Francja/Niemcy 1963
11:25    "Operacja Zeppelin" reż.Etienne Perier, wyk.Michael York, Elke Sommer, Peter Carsten, Marius Goring film sensacyjny W. Bryt. 1971
13:10    "Sekret" reż.Roman Załuski, wyk.Krzysztof Kowalewski, Anna Dymna, Piotr Fronczewski, Antonina Gordon Górecka film obyczajowy Polska 1973
14:35    "Hollywood D.C. Opowieść o dwóch miastach" film dokumentalny USA 2000
15:40    "Czekolada" reż.Claire Denis, wyk.Giulia Boschi, Mireille Perrier, Francois Cluzet, Isaach De Bankole film obyczajowy Francja/Niemcy 1988
17:25    "Lolita" reż.Stanley Kubrick, wyk.James Mason, Sue Lyon, Gary Cockrell, Shelley Winters dramat obyczajowy USA 1962
20:00    "Czterej muszkieterowie. Zemsta milady" reż.Richard Lester, wyk.Michael York, Richard Chamberlain, Oliver Reed, Raquel Welch film przygodowy Hiszpania/W. Bryt. 1974
21:50    "Sentymentalny kpiarz" reż.Cristian Galaz, wyk.Tamara Acosta, Hector Aguilar, Patricio Bunster, Roberto Artiagoitia film obyczajowy Chile 1999
23:25    "Rok 1984" reż.Michael Radford, wyk.John Hurt, Richard Burton, Cyril Cusack, Gregor Fisher film SF W. Bryt. 1984
01:15    Zakończenie programu 
Hallmark Channel logo z 2003 roku

05:00    "Droga łez" reż.Donald Wrye, wyk.Katey Sagal, Pam Dawber, William Russ, Jeffrey Nordling dramat obyczajowy USA 1995
07:00    "Tilly Trotter" reż.Alan Grint, wyk.Carli Norris, Simon Shepherd, Gavin Abbott, Beth Goddard serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
09:00    "Królewski skandal" reż.Rodney Gibbons, wyk.Kenneth Welsh, Matt Frewer, Liliana Komorowska, R.H. Thomson film kryminalny Kanada/USA 2001
11:00    "Droga łez" reż.Donald Wrye, wyk.Katey Sagal, Pam Dawber, William Russ, Jeffrey Nordling dramat obyczajowy USA 1995
13:00    "Tilly Trotter" reż.Alan Grint, wyk.Carli Norris, Simon Shepherd, Gavin Abbott, Beth Goddard serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
15:00    "Najlepszy strzał" reż.David Greene, wyk.Robert Urich, Meredith Baxter, Jeffrey Tambor, Jack Bannon film obyczajowy USA 1982
17:00    "Królewski skandal" reż.Rodney Gibbons, wyk.Kenneth Welsh, Matt Frewer, Liliana Komorowska, R.H. Thomson film kryminalny Kanada/USA 2001
19:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
20:00    "Niezwykłe dziecko" reż.Peter Werner, wyk.Peter Werner, Susan Almgren, Bridget Fonda, Mary Beth Hurt dramat obyczajowy USA 2001
22:00    "Rodzina Sary: Skowronek" reż.Joseph Sargent, wyk.Glenn Close, Christopher Walken, Christopher Bell, Lexi Randall film obyczajowy USA 1992
00:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
01:00    "Niezwykłe dziecko" reż.Peter Werner, wyk.Peter Werner, Susan Almgren, Bridget Fonda, Mary Beth Hurt dramat obyczajowy USA 2001
03:00    "Rodzina Sary: Skowronek" reż.Joseph Sargent, wyk.Glenn Close, Christopher Walken, Christopher Bell, Lexi Randall film obyczajowy USA 1992
Le Cinema (2002-2003)

14:00    "Trucizna" reż.Sacha Guitry, wyk.Michel Simon, Jean de Bocourt, Germaine Reuver, Luce Fabiole film sensacyjny Francja 1951
15:30    "Gdzie się podziała siódma kompania?" reż.Robert Lamoreux, wyk.Jean Lefebvre, Pierre Mondy, Aldo Maccione, Eric Colin komedia wojenna Francja 1973
17:00    "Naprawdę kocham moją rodzinę" reż.Stefan Lukschy, wyk.Suzanne von Borsody, Marco Hellenthal, Nico Hellenthal, Friederike Grasshoff dramat obyczajowy Niemcy 1999
18:30    "Drzewko kolibrów" reż.Noella Smith, wyk.Susan Wooldridge, Patrick Bergin, Clive Wood, Tom Beasley film obyczajowy W. Bryt. 1992
20:00    "Operatorzy polscy: Kurt Weber" Dokument film dokumentalny
20:30    "Wspólna droga" reż.Tonino Zangardi, wyk.Isabella Ferrari, Francesco Casale, Massimo Bonetti dramat obyczajowy Włochy 1992
22:00    "Milner" reż.John Strickland, wyk.Mel Smith, Ronald Pickup, Deborah Findlay, Ken Hutchinson film sensacyjny W. Bryt. 1995
23:30    "Todo Modo" reż.Elio Petri, wyk.Gian Maria Volonte, Marcello Mastroianni, Michel Piccoli, Franco Citti komedia Włochy 1975
02:00    Zakończenie programu 
On

07:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
08:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
08:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
09:30    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
10:00    Extraklasa program sportowy Polska 2000
10:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
11:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
12:00    Pionierzy magazyn sportowy USA
12:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
13:00    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska
13:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
15:00    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
15:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
16:30    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
17:00    Extraklasa program sportowy Polska 2000
17:30    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
18:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
19:00    Pionierzy magazyn sportowy USA
19:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
20:00    Podwodna Ameryka magazyn muzyczny Polska 2000
20:30    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
21:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
22:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
23:00    Pończochy Gochy program erotyczny Polska
23:30    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska
00:00    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:30    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
02:00    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
Ona

07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
12:30    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
13:45    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:15    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
15:45    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
16:15    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
16:50    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:45    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:10    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
22:40    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
23:15    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela 
Junior

06:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.
06:30    "Poochini" serial animowany USA
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
09:00    "Poochini" serial animowany USA
09:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
10:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
11:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.
11:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
14:00    "Poochini" serial animowany USA
14:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
15:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
16:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.
16:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
19:00    "Poochini" serial animowany USA
19:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
20:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
Filmax-1-

21:00    "Wagary" Filmax reż.Rospo Pallenberg, wyk.Donovan Leitch, Jill Schoelen, Brad Pitt, Roddy McDowall thriller USA 1988
22:30    "Do odważnych świat należy" reż.Ian Sharp, wyk.Lewis Collins, Judy Davis, Richard Widmark, Edward Woodward film sensacyjny Szwajcaria/W. Bryt. 1982
00:30    "Kocur" reż.Abel Ferrara, wyk.Peter Weller, Kelly McGillis, Charles Durning, Frederic Forrest thriller USA 1989
02:00    Zakończenie programu 
Discovery Civilisation Channel

09:00    Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
09:25    Eksplozja telewizji Punkty zwrotne historii
09:55    Zbrodnia i kara Wielkie powieści
10:50    Bitwa pod Stirling Wielkie kampanie
11:45    Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
12:15    Duchy z Marston Moor Łowcy duchów
12:40    Uwięzieni w Dolinie Śmierci Cudem ocaleni
13:10    Miasto w chmurach Podróżnicy w czasie
13:35    Celtowie Dawni wojownicy
14:05    Bitwa pod Stirling Wielkie kampanie
15:00    Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
15:25    Eksplozja telewizji Punkty zwrotne historii
15:55    Zbrodnia i kara Wielkie powieści
16:50    Bitwa pod Stirling Wielkie kampanie
17:45    Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
18:15    Duchy z Marston Moor Łowcy duchów
18:40    Uwięzieni w Dolinie Śmierci Cudem ocaleni
19:10    Miasto w chmurach Podróżnicy w czasie
19:35    Celtowie Dawni wojownicy
20:05    Bitwa pod Stirling Wielkie kampanie
21:00    Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
21:25    Eksplozja telewizji Punkty zwrotne historii
21:55    Zbrodnia i kara Wielkie powieści
22:50    Bitwa pod Stirling Wielkie kampanie
23:45    Statek z Cieśniny Bass Łowcy skarbów
00:15    Duchy z Marston Moor Łowcy duchów
00:40    Uwięzieni w Dolinie Śmierci Cudem ocaleni
01:10    Miasto w chmurach Podróżnicy w czasie
01:35    Celtowie Dawni wojownicy
02:05    Bitwa pod Stirling Wielkie kampanie
03:00    Zakończenie programu 
Discovery sci trek

05:45    Stary ale jary 'Beaver' Lotnicze szlaki
06:40    Animatorzy
07:10    Lotniczy pionierzy Magazyn Discover 5B
07:35    Pogoda na wojnie Fenomeny pogody
08:05    Podmuch Ultranauka
08:30    Poza rok 2000
09:00    Eleganckie rozwiązanie
09:25    Komputery Problemy przyszłości
09:55    Dinozauromania Jurassica
10:20    Mumie Poszukiwania
10:50    Trzęsienie ziemi Planeta żywiołów
11:45    Szybując po niebie Lotnicze szlaki
12:40    Animatorzy
13:10    Statki widma z Pizy Magazyn Discover 5B
13:35    Mordercze burze Fenomeny pogody
14:05    Rozszalałe żywioły Ultranauka
14:30    Poza rok 2000
15:00    Eleganckie rozwiązanie
15:25    Komputery Problemy przyszłości
15:55    Dinozauromania Jurassica
16:20    Mumie Poszukiwania
16:50    Trzęsienie ziemi Planeta żywiołów
17:45    Szybując po niebie Lotnicze szlaki
18:40    Animatorzy
19:10    Statki widma z Pizy Magazyn Discover 5B
19:35    Mordercze burze Fenomeny pogody
20:05    Rozszalałe żywioły Ultranauka
20:30    Poza rok 2000
21:00    Eleganckie rozwiązanie
21:25    Komputery Problemy przyszłości
21:55    Dinozauromania Jurassica
22:20    Mumie Poszukiwania
22:50    Trzęsienie ziemi Planeta żywiołów
23:45    Szybując po niebie Lotnicze szlaki
00:40    Animatorzy
01:10    Statki widma z Pizy Magazyn Discover 5B
01:35    Mordercze burze Fenomeny pogody
02:05    Rozszalałe żywioły Ultranauka
02:30    Poza rok 2000
03:00    Eleganckie rozwiązanie
03:25    Komputery Problemy przyszłości
03:55    Dinozauromania Jurassica
04:20    Mumie Poszukiwania
04:50    Trzęsienie ziemi Planeta żywiołów
Discovery Travel & Adventure Channel

09:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
09:55    Powrót do Rukwa Afryka nieznana
10:20    Podróże na chybił trafił
10:50    Poszukiwacze zaginionych światów Szalone podróże Phila Keoghana
11:15    Kostaryka Świat według Anny Walker
11:45    Akwanauci
12:15    Hiszpania Wielka wyprawa
12:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
13:10    Wschodnie Karaiby Samotna planeta
14:05    Kostaryka Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
15:55    Powrót do Rukwa Afryka nieznana
16:20    Podróże na chybił trafił
16:50    Poszukiwacze zaginionych światów Szalone podróże Phila Keoghana
17:15    Kostaryka Świat według Anny Walker
17:45    Akwanauci
18:15    Hiszpania Wielka wyprawa
18:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
19:10    Wschodnie Karaiby Samotna planeta
20:05    Kostaryka Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
21:55    Powrót do Rukwa Afryka nieznana
22:20    Podróże na chybił trafił
22:50    Poszukiwacze zaginionych światów Szalone podróże Phila Keoghana
23:15    Kostaryka Świat według Anny Walker
23:45    Akwanauci
00:15    Hiszpania Wielka wyprawa
00:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
01:10    Wschodnie Karaiby Samotna planeta
02:05    Kostaryka Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu 
Seasons logo old

13:55    Witajcie w Seasons
14:00    Emilia Romagna Kulinarne podróże po Europie
14:25    Kobieta wśród myśliwych Doświadczeni myśliwi
14:55    Starożytność Myślistwo w sztuce
15:25    Alpejskie jeziora w dolinie Aosty Wędkarskie szlaki we Włoszech
15:55    Karpie na muchówkę Na ryby
16:20    Komentarz do filmu
16:30    Powrót zagajników Poradnik myśliwego
16:45    Filmowanie zwierząt Polowanie z kamera
17:50    Lornetki myśliwskie i lunety celownicze Poradnik myśliwego
18:00    Komentarz do filmu
18:15    Ostatnie gniazda Spotkania tygodnia
18:20    Tuńczyk, konger, tasergal Łowienie ryb w Europie
19:20    Skóry i mięso z dzika Wykorzystanie zwierzyny łownej
19:50    Billy Towarzysze polowań
20:15    Komentarz do filmu
20:30    Nadmorskie Charente Kulinarne podróże po krainach Francji
21:00    Anno chwyć za broń
21:25    Sznur haczykowy Hobby wędkarstwo
22:00    Kanadyjskie szczupaki Wędkarskie kroniki
22:20    Piaszczyste dno Pod powierzchnią wody
22:35    Przegląd prasy wędkarskiej
22:50    Brodząc w wodzie Polowanie na dzikie ptactwo
23:35    Komentarz do filmu
23:50    Albakory z przylądka Lookout Wędkarskie kroniki
00:10    Komentarz do filmu
00:25    Słonki z doliny Taravo Sceny z polowań na Korsyce
00:50    Komentarz do filmu
01:05    Z biblioteki myśliwego
01:15    Średniowiecze Myślistwo w sztuce
01:40    Słonki i krzyki z Konmary Polowania na świecie
02:10    Komentarz do filmu
02:15    Zakończenie programu 
Fox Kids

06:00    "Przygody Pytalskich"
06:20    "Kot Ik!"
06:45    "Pecola"
07:10    "Bob Budowniczy"
07:20    "Denis rozrabiaka"
07:30    "Bob Budowniczy"
07:40    "Szalony Jack, pirat"
07:50    "Tajne akta Psiej Agencji"
08:00    "Walter Melon"
08:10    "Digimon"
08:35    "Spiderman"
09:00    "Szalony Jack, pirat"
09:45    "Spiderman"
10:05    "Lochy i Smoki"
10:30    "Tajne akta Psiej Agencji"
10:50    "Walter Melon"
11:15    "Szalony Jack, pirat"
12:00    "Denis rozrabiaka"
12:20    "Inspektor Gadżet"
12:45    "Pokemon"
13:05    "Spiderman"
13:30    "Digimon"
13:50    "The New Addams Family"
14:15    "Mighty Morphin Power Rangers"
14:35    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:00    "Wunschpunsch"
15:25    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:40    "Szalony Jack, pirat"
15:50    "Walter Melon"
16:00    "Kot Ik!"
16:20    "Inspektor Gadżet"
16:45    "Jerry i paczka"
17:10    "The New Addams Family"
17:30    "Łebski Harry"
17:55    "Świat według Ludwiczka"
18:15    "Lochy i Smoki"
18:40    "Denis rozrabiaka"
19:05    "Walter Melon"
19:30    "Łebski Harry"
19:50    "The New Addams Family"
20:10    "Jerry i paczka"
20:30    "Gęsia skórka"
20:50    "Liceum na morzu"
21:15    "X Men"
21:35    "Fantastyczna czwórka"
22:00    Zakończenie programu 
MiniMax

06:00    "W okowach lodu" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:15    "Złoto pustyni" "Lis Leon" serial animowany Polska
06:25    "Kukułcze jajo" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Urwany guzik"/"Śpij spokojnie" "Sztruksik" serial animowany Kanada
06:55    "Ethelbert i dziobaki" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
07:00    "Żyrafa"/"Leniwiec" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:25    "Tygrys"/"Chrząszcz" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:50    "Zakochany Hubert" "Kot Billy" serial animowany
08:20    "Klub kulturystyczny" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
08:25    "Więzień Hetytów" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
08:50    "Mick w Tajlandii" "Moja kuchnia" serial dokumentalny Francja
09:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
09:30    "Pojedynek w buszu" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:45    "Serce i szpada" "Lis Leon" serial animowany Polska
09:50    "Remont z przeszkodami" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Statek Ahoj"/"Specjalne danie" "Sztruksik" serial animowany Kanada
10:25    "Ethelbert i kangury" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
10:30    "Wydra morska"/"Sęp" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
10:55    "Sowa"/"Ośmiornica" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
11:20    "Kot detektyw" "Kot Billy" serial animowany
11:50    "Indyk" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
11:55    "Klątwa Apepa" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
12:20    "Nougzar z Gruzji" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
13:00    "Cała naprzód" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
13:10    "Poszukiwacze złota" "Lis Leon" serial animowany Polska
13:20    "Nauczyciel śpiewu" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
13:30    "Lot niespodzianka"/"Co dwie głowy to nie jedna" "Sztruksik" serial animowany Kanada
13:55    "Ethelbert i wąż" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
14:00    "Królik wulkaniczny"/"Koń Przewalskiego" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:25    "Pingwin"/"Kiwi" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:50    "Sznurołap" "Kot Billy" serial animowany Kanada
15:20    "Przesłuchanie" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
15:25    "Światło Bogów" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
15:50    "Melissa z Libanu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
16:30    "Małpie figle" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Wszystko skreślam" "Maurycy i Hawranek" serial animowany Polska
16:50    "Strachy na wróbla" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Ból zęba" "Sztruksik" serial animowany Kanada
17:25    "Ethelbert i niedźwiedź brunatny" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany W. Bryt.
17:30    "Szop pracz"/"Jak" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
17:55    "Bóbr"/"Pająk" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
18:20    "Narodziny gwiazdy" "Kot Billy" serial animowany
18:50    "Zaćmienie" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
18:55    "Wysłannik" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
19:20    "Salome z Gruzji" "Moja kuchnia" serial dokumentalny Francja
19:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
Hyper

20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    GT Concept Fresh Air magazyn
20:30    "Konzol Gamez!" FIFA 2001 / Sudden Strike / 4x4 Evolution / Red Alert 2 / Airline ... serial dokumentalny
21:00    Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
21:30    ECTS 4
21:45    Klipy program muzyczny
22:00    "IRIA" ANIME serial animowany
22:30    Asterix Making of
22:45    Klipy program muzyczny
23:00    "Gamez!" Ford Racing 2001 / B-17 Flying Fortress / Project IGI / Midtown ... serial dokumentalny
23:30    "IRIA" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 
Fashion TV 2001

05:00    Hity ubiegłych sezonów
07:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
10:30    Model Flat
12:00    Modelki
13:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00    Hity ubiegłych sezonów
14:30    Model Flat
15:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
18:30    Model Flat
19:00    Hity tygodni mody, zima 2002
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów
22:30    Model Flat
01:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00    Modelki
03:00    Hity tygodni mody, zima 02/03 
Avante2002logo

05:00    Legendy lotnictwa wojskowego
05:30    Humvee Narzędzia walki
06:00    NASA Special Horyzonty
06:30    Peking To Paris
07:00    Skrzydła nad światem
08:00    Tajemnice, magia i cuda
08:30    B-29 Eskadra
09:30    Nowoczesna technika
10:00    Dangerous Seas
11:00    Legendy lotnictwa wojskowego
11:30    Humvee Narzędzia walki
12:00    NASA Special Horyzonty
12:30    Peking To Paris
13:00    Skrzydła nad światem
14:00    Tajemnice, magia i cuda
14:30    B-29 Eskadra
15:30    Nowoczesna technika
16:00    Dangerous Seas
17:00    Legendy lotnictwa wojskowego
17:30    Humvee Narzędzia walki
18:00    Home Toxins Horyzonty
18:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
19:00    John Surtees Great Racing Drivers
20:00    Podniebni gliniarze
20:30    Legendy lotnictwa wojskowego
21:00    Czciciele szybkości
21:30    Nowoczesna technika
22:00    Spaceflight
23:00    Lordowie mafii
00:00    Home Toxins Horyzonty
00:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
01:00    John Surtees Great Racing Drivers
02:00    Podniebni gliniarze
02:30    Legendy lotnictwa wojskowego
03:00    Czciciele szybkości
03:30    Nowoczesna technika
04:00    Spaceflight 
Telewizja Dami

09:45    Muzyczna Dami program muzyczny
10:00    Teledziennik (powt.)
10:15    Dziecko potrafi program artystyczny (powt.)
10:30    Muzyczna Dami program muzyczny
10:45    Przerwa w programie
14:00    "Trucizna" reż.Sacha Guitry, wyk.Michel Simon, Jean de Bocourt, Germaine Reuver, Luce Fabiole film sensacyjny Francja 1951
15:30    "Gdzie się podziała siódma kompania?" reż.Robert Lamoreux, wyk.Jean Lefebvre, Pierre Mondy, Aldo Maccione, Eric Colin komedia wojenna Francja 1973
17:00    Muzyczna Dami program muzyczny
17:20    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
17:40    Muzyczna Dami program muzyczny
18:30    "Drzewko kolibrów" reż.Noella Smith, wyk.Susan Wooldridge, Patrick Bergin, Clive Wood, Tom Beasley film obyczajowy W. Bryt. 1992
20:00    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
20:20    Muzyczna Dami program muzyczny
23:00    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
23:30    "Todo Modo" reż.Elio Petri, wyk.Gian Maria Volonte, Marcello Mastroianni, Michel Piccoli, Franco Citti komedia Włochy 1975
02:00    Zakończenie programu 
TKK Kielce

17:00    Abecadło M2
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Komentarz dnia
17:35    Ze zdrowiem na ty
17:45    Bądź zdrów
18:00    Godzina z TKK (powt.)
19:00    Godzina z TKK (powt.)
20:00    Godzina z TKK (powt.)
21:00    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Konkurs dla abonentów, Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
17:35    Informator samorządowy
18:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
18:15    Konkurs dla abonentów, Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
18:35    Informator samorządowy (powt.)
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
19:15    Konkurs dla abonentów, Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
19:35    Informator samorządowy (powt.)
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
20:15    Konkurs dla abonentów, Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
20:35    Informator samorządowy (powt.)
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
21:15    Konkurs dla abonentów, Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
21:35    Informator samorządowy (powt.)
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
22:15    Konkurs dla abonentów, Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
22:30    Zakończenie programu 

WTK

10:00    Puls dnia - serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    Muzyka z WTK
12:00    "Wspaniałości przyrodnicze Ameryki" serial krajoznawczy
12:30    Na zdrowie magazyn medyczny
13:00    Z familijnego archiwum program historyczny
13:10    Poznański Tydzień Mody - kolekcja otwierająca
14:00    Kolejorz magazyn piłkarski
14:30    Program lokalny
15:00    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
15:45    Bajki czytane przez VIPów
16:15    Drezno Europejskie ogrody zoologiczne
16:30    Program lokalny
17:00    Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
17:15    Czy wiecie że... program edukacyjny
17:50    Puls dnia - serwis informacyjny
18:00    Bajki dla dzieci
18:10    Scena magazyn kulturalny
18:40    Puls dnia - serwis informacyjny
19:05    Muzyka z WTK
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia - serwis informacyjny
20:30    "Jerozolima" "Stolice i metropolie świata" serial krajoznawczy
21:00    Dwie ojczyzny - Kresy Wschodnie w obiektywie PTTK Rataje
21:30    Wyprawy kulinarne magazyn kulinarny
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia - serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Zakończenie programu 
Tvp3-opole-2-0

07:00    "Rycerze Królestwa Owadów" serial animowany (WP) USA 1998
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:40    Prognoza pogody (WP)
07:45    "Dwa gniazda" "Kasztaniaki" serial animowany (WP) Polska 1993
08:00    Opolski serwis informacyjny
08:10    Publicystyka opolska
08:30    Kurier program informacyjny (WP)
08:40    Prognoza pogody (WP)
08:45    Gość dnia (WP)
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
09:30    Kurier program informacyjny (WP)
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
10:30    Kurier program informacyjny (WP)
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
11:30    Kurier program informacyjny (WP)
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
12:30    Kurier program informacyjny (WP)
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
13:30    Kurier program informacyjny (WP)
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
14:30    Kurier program informacyjny (WP)
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:35    Prognoza pogody (WP)
15:40    Opolski serwis informacyjny
15:50    Rozmowa dnia program publicystyczny
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:40    Prognoza pogody (WP)
16:45    Cena chwały (WP)
17:15    To jest temat - cykl reportaży (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:45    Prognoza pogody (WP)
17:50    Publicystyka opolska
18:00    Opolski serwis informacyjny
18:15    Sport opolski, Prognoza pogody
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny (WP)
19:30    "Niegrzeczne aniołki" reż.Marc F. Voizard, wyk.Steve Monroe, David Lipper, Kevin Farley, Maxim Roy serial komediowy (WP) Kanada 1998
20:00    Telekurier magazyn (WP)
20:30    Kurier program informacyjny (WP)
20:45    Prognoza pogody (WP)
20:55    Echa dnia program publicystyczny (WP)
22:05    Eurotel magazyn (WP)
22:15    To jest temat - cykl reportaży (WP)
22:30    Kurier program informacyjny (WP)
22:45    Prognoza pogody (WP)
22:50    "Królestwo" reż.Lars von Trier, wyk.Ernst Hugo Järegaard, Kirsten Rolffes, Ghita Nörby, Sören Pilmark thriller (WP) Dania 1993/94
00:05    Zaproszenie magazyn (WP)
00:25    Zakończenie programu 
BBC Prime

05:00    "Opowieści z globalnej ekonomii" serial dokumentalny
05:40    Romeo i Julia Szekspir w skrócie program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka francuskiego
06:30    English Zone kurs języka angielskiego
07:00    Spryciarze program dla dzieci
07:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
07:30    Salut Serge program dla dzieci
07:45    Yoho Ahoy program dla dzieci
07:50    Tukan Tecs program dla dzieci
08:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
08:20    Niebieski Piotruś program dla dzieci
08:45    Kuchenni najeźdźcy magazyn
09:15    Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny
09:45    Zgadnij, co to jest? teleturniej
10:15    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
10:45    "Weterynaria na ratunek" serial dokumentalny
11:15    The Weakest Link quiz
12:00    Widmowe światło Doktor Who
12:30    "Lekarze" serial obyczajowy
13:00    "EastEnders" telenowela
13:30    "Miss Marple" serial sensacyjny
14:30    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
15:00    Spryciarze program dla dzieci
15:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
15:30    Salut Serge program dla dzieci
15:45    Tukan Tecs program dla dzieci
15:55    Baw się razem z nami program dla dzieci
16:15    Hity muzyki pop - Eurochart program muzyczny
16:45    "Wszystkie istoty duże i małe" serial obyczajowy
17:45    Roboty ziemne magazyn
18:15    Gardeners' World
18:45    The Weakest Link quiz
19:30    "Lekarze" serial obyczajowy
20:00    "EastEnders" telenowela
20:30    "2 Point 4 Children" serial obyczajowy
21:00    "Jonathan Creek" serial sensacyjny
22:00    "Spód" serial komediowy
22:30    "Stan planety: Dlaczego jest kryzys?" serial dokumentalny
23:30    "Ostatnie przeżycie Raya Mears'a" serial
00:00    "Wypadek" serial obyczajowy
01:00    "Stary Nowy Świat" serial dokumentalny
02:00    Nadprzyrodzona nauka program edukacyjny
03:00    Surowa nauka program edukacyjny
03:30    Background Brief program edukacyjny
03:50    Hollywoodzka nauka program edukacyjny
04:00    Poszukiwanie rzeczywistości program edukacyjny
04:30    Nieprawdopodobnie kurczący się chip serial dokumentalny 
STV1 2001

07:00    Wiadomości
07:25    Wiadomości z Czeskiej telewizji
07:50    Telezakupy magazyn
08:00    Infotext
08:20    Żywa panorama
08:45    "Mali, ale wielcy" serial edukacyjny Francja 1998
09:00    Telewizja najmłodszym filmy animowane dla dzieci
09:30    "Znamię" reż.M. Gogálová, wyk.E. Vášáryová, F. Dibarbora, Ľ. Paulovič, J. Vrábel serial dla dzieci Słowacja 1985
10:05    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
10:55    Telezakupy magazyn
11:05    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
11:50    Tokajskie piwnice winne program dokumentalny
12:00    Żywa panorama
13:00    Infotext
13:20    Zamów sobie... magazyn kulinarny
13:30    Bogaci i zdrowi program rozrywkowy
14:00    Fonendoskop magazyn medyczny
14:55    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
15:00    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
15:50    Sosnowy las Arboretum program przyrodniczy
16:00    Koło czasu magazyn historyczny
16:30    Maxigra teleturniej dla dzieci
17:00    Fun o piątej program dla dzieci
17:50    Minuty dnia - informacje z kraju i ze świata
18:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
18:55    Dobranocka program dla dzieci
19:05    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
19:10    Keno 10 magazyn
19:15    Przegląd programu
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Sport
20:00    "Zielony kamień" reż.J. Laing, wyk.S. Kessell, M. Rhys, R. Coyle, G. Henare serial Australia 1999
20:55    Propozycje na weekend
21:00    Tipos Bingo magazyn
21:30    Digitalny świat magazyn
21:45    Będzie światło magazyn ekonomiczny
22:40    Film i wideo magazyn filmowy
23:05    "Dziewczyna marzeń" reż.Fernando Trueba, wyk.Penelope Cruz, Antonio Resines, Castillo, Josef Goebbels komedia Hiszpania 1998
01:00    Wiadomości
01:20    Telezakupy
01:30    Zakończenie programu 
STV2 2001

16:50    Żywa panorama
17:20    Infotext
17:35    Magazyn wojskowy
18:00    Šumy magazyn
18:30    Fotograf Eugen Lazišťan magazyn dokumentalny
19:00    Słowacy na świecie program publicystyczny
19:30    Wiadomości
19:50    Prognoza pogody
20:00    "Transazja" serial dokumentalny
21:00    Sportmotor magazyn motoryzacyjny
21:30    Wiadomości
22:00    Sport
22:05    Mój dom, mój zamek magazyn
22:30    Familia magazyn o problemach współczesnej rodziny
22:55    Ryby, Rybki, Rybeńki magazyn wędkarski
23:20    Wiadomości Czeskiej telewizji
23:45    Zakończenie programu 
Rai Due (do 2010)

05:10    Historia technologii XX w. . Wykład 4 program edukacyjny
05:55    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
06:05    Raz, dwa, trzy Tognazzi
07:00    "Gegen den Wind" serial sensaacyjny Niemcy 1995
07:50    Go cart program dla dzieci
09:50    "For Your Love" serial komediowy USA 1998
10:15    Kolorowy świat. Moi koledzy Telewizja edukacyjna
10:30    Wiadomości
10:35    Społeczeństwo i obyczaj magazyn
10:45    Magazyn medyczny
11:00    Wiadomości
11:15    "Amiche nemiche" serial
12:05    "Jake and the Fatman" serial kryminalny USA 1987
13:00    Wiadomości
13:30    Społeczeństwo i obyczaj magazyn
13:50    Magazyn medyczny
14:05    "Silk Stalkings" serial sensacyjny USA 1991
14:50    Włochy na Dwójce
15:45    "Da un giorno all'altro" serial
16:30    "Cuore e batticuore" serial
17:25    "Lupo de lupis" serial animowany
17:35    "Ufo Baby" serial animowany
18:00    Wiadomości
18:05    Prognoza pogody
18:10    Zmienna pogoda
18:30    Magazyn sportowy
18:40    "Cuori rubati" serial obyczajowy Włochy 2002
19:10    "Now and Again" serial sensacyjny USA 1999
20:00    "Tom & Jerry", "Popeye" filmy animowane dla dzieci
20:30    Wiadomości
20:55    "Charmed" serial obyczajowy USA 1998
22:40    "Nikita" serial sensacyjny Kanada 1997
23:25    Wiadomości
23:50    Książki magazyn kulturalny
00:00    Wiadomości parlamentarne magazyn aktualności
00:10    Prognoza pogody
00:15    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
00:20    "Wyrzucony na brzeg" reż.Ronan O'Leary, wyk.James Spader, Anne Brochet, Barry McGovern, Anna Massey dramat obyczajowy Irlandia 1996
01:55    Magazyn medyczny
02:05    Z kronik
02:15    Śpiew dla duszy
02:50    NotteItalia 1948
03:20    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
03:40    Network dla Uniwersytetu. Mieszkać w XXI w. . Wykład 6 Uniwersytet Telewizyjny program edukacyjny
04:25    Nauka, technika i instytucje naukowe we współczesnych Włoszech . Wykład 2 program edukacyjny 
Kanal 5

06:35    Tiny Toon I program dla dzieci
07:25    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55    "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:25    "Taxi" serial komediowy USA 1981-83
09:55    Jenny Jones talkshow
10:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:40    TV-Butiken
12:55    "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
13:50    "Sister, Sister" serial komediowy USA
14:20    "Cheers" serial komediowy USA
14:50    "Skrzydła" serial komediowy USA
15:20    Jenny Jones talkshow
16:10    "Change of Heart" serial obyczajowy USA
16:35    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
17:05    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:35    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
20:00    "Maneaters" serial dokumentalny 2000
21:00    "Dangerous Beauty / Destiny of Her Own" reż.Scott HicksMarshall Herskovitz, wyk.Catherine McCormack, Rufus Sewell, Jacqueline Pisset film obyczajowy USA 1998
23:05    "Third Watch" serial obyczajowy USA 1999-2000
00:55    Villa Medusa
01:55    "Piątek trzynastego 5" reż.Danny Steinmann, wyk.Anthony Barrile, Suzanne Bateman, Todd Bryant, Curtis Conaway horror USA 1985
03:30    "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80
04:20    "Mission Impossible" serial sensacyjny USA 
M6 logo 1997

05:50    M comme musique magazyn muzyczny
07:00    Morning Live magazyn poranny
09:15    M6 boutique - telezakupy
09:55    M comme musique magazyn muzyczny
10:15    Kidpaques filmy animowane
11:45    Camera cafe magazyn
11:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
12:05    "Family Matters" serial komediowy USA 1989
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Domek na prerii" wyk.Michael Landon, Karen Grassle, Melissa Sue Anderson, Melissa Gilbert, Matthew Laborteaux serial przygodowy USA 1974-1983
13:35    "Gorące serca, zimne stopy" reż.James Frawley, wyk.Margaret Colin, Tim Matheson, Barry Corbin, Elizabeth Ashley, George DiCenzo komedia obyczajowa USA 1987
15:10    "Touched by an Angel" serial obyczajowy USA 1994
16:05    En direct du Loft program rozrywkowy
16:30    M6 Music - teledyski
16:55    C'est l'after program rozrywkowy
17:50    "Clown" serial kryminalny Niemcy 1999
18:55    Sydney Fox, l'aventuriere" serial sensacyjny
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    "Step by Step" serial komediowy USA 1991
20:50    Operation seduction program rozrywkowy
22:10    "Wielki błękit" reż.Luc Besson, wyk.Rosanna Arquette, Jean Marc Barr, Jean Reno film przygodowy Francja 1988
00:40    "Le dernier combat" reż.Luc Besson, wyk.Pierre Jolivet, Jean Bouise, Fritz Wepper, Jean Reno film SF Francja 1983
02:15    M6 music s - teledyski 
ZDF logo

05:05    Praktyka magazyn medyczny (powt.)
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    Pełen dzbanek - codzienny serwis magazyn poranny
10:00    Wiadomości
10:03    "Lekarz kobiecy dr Markus Merthin" serial obyczajowy Niemcy 1994
10:50    "Moda na sukces" telenowela USA 1995
11:30    Praktyka magazyn medyczny
12:00    Wiadomości
12:15    Drehscheibe Deutschland magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:15    "Discovery - odkrywamy świat" serial dokumentalny
15:00    Wiadomości
15:10    Spór o trzeciej magazyn prawny
16:00    Wiadomości
16:15    Ryzyko teleturniej
17:00    Wiadomości
17:15    Halo Niemcy magazyn aktualności
17:40    Ludzie dzisiaj magazyn dokumentalny
17:55    "Sprawa dla dwóch" serial kryminalny Niemcy 1990
19:00    Wiadomości
19:20    Prognoza pogody
19:25    "Aksamit i jedwab" serial obyczajowy Niemcy 2000
20:15    Oto nasz piękny kraj program muzyczny
21:15    Wydarzenia na świecie magazyn korespondentów
21:45    Wiadomości
22:15    "Chińskie rzeki - chińska przyszłość" serial dokumentalny
23:00    Johannes B. Kerner-Show magazyn rozrywkowy
00:00    Wiadomości
00:15    "SOKO 5113" serial kryminalny (powt.) Niemcy 2001
01:00    Wiadomości
01:05    "20 lipca" reż.Falk Harnack, wyk.Wolfgang Preiss, Annemarie Düringer, Robert Freytag, Fritz Tillmann film historyczny Niemcy 1955
02:40    Wiadomości
02:45    Johannes B. Kerner-Show magazyn rozrywkowy (powt.)
03:40    Wiadomości
03:45    "Chińskie rzeki - chińska przyszłość" serial dokumentalny (powt.)
04:30    Citydreams 
RTL Television

05:10    Explosiv - Weekend magazyn sensacji (powt.)
06:00    Punkt 6 magazyn informacyjny
07:00    "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 2001
07:30    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 2001
08:05    RTL SHOP magazyn reklamowy
09:00    Punkt 9 magazyn informacyjny
09:30    "Mój ślub" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
10:00    "Dr Stefan Frank - lekarz zaufany" serial obyczajowy Niemcy 1996/97
11:00    Pojedynek rodzinny teleturniej
12:00    Punkt 12 magazyn informacyjny
13:00    Oliver Geissen Show talk show
14:00    Bärbel Schäfer talk show
15:00    "Posterunek" serial kryminalny Niemcy 1993
16:00    "Sąd dla nieletnich" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
17:00    "Pomoc domowa" serial komediowy USA 1996/97
17:30    "Między nami" telenowela Niemcy 2001
18:00    Dobry wieczór magazyn regionalny
18:30    EXCLUSIV magazyn rozrywkowy
18:45    Wiadomości
19:10    Explosiv magazyn sensacji
19:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 2001
20:15    "Columbo" serial kryminalny USA 1991
22:10    "Silent Witness 2 - Blood, Sweat ang Tears" reż.Julian Jarrold, wyk.Amanda Burton, Mick Ford, Ruth McCabe, William Armstrong film kryminalny Wielka Brytania 1997
00:00    Wiadomości
00:30    "Karolina w mieście" serial komediowy (powt.) USA 1995
01:30    "Pomoc domowa" serial komediowy (powt.) USA 1996/97
02:00    Oliver Geissen Show talk show (powt.)
02:50    Wiadomości
03:20    RTL SHOP magazyn reklamowy
04:05    Bärbel Schäfer talk show (powt.) 
SAT 1 2004

05:05    Blitz magazyn aktualności (powt.)
05:30    Telewizja śniadaniowa (na żywo)
09:00    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
10:00    "Trapper John, M. D." serial obyczajowy USA 1979
11:00    Franklin - Twoja szansa o 11 talk show
12:00    Vera w południe talk show
13:00    Britt - dyskusja o pierwszej talk show
14:00    We dwójkę u Angeliki Kallwass talk show
15:00    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny
16:00    Sędzia Alexander Hold magazyn prawny
17:00    QUIZFIRE teleturniej
17:30    17:30 live magazyn regionalny
18:00    Quiz Show teleturniej (na żywo)
18:30    Szósta trzydzieści magazyn informacyjny
19:00    Blitz magazyn aktualności
19:40    Quiz Show teleturniej (na żywo)
20:15    "Sommer i Bolten" serial obyczajowy Niemcy 2001
21:15    "Na kłopoty Stefanie" serial obyczajowy Niemcy 2000
22:15    "Drużyna Alfa" serial obyczajowy Niemcy 1997
23:15    Harald Schmidt Show magazyn rozrywkowy
00:15    Wiadomości
00:40    "Becker" serial komediowy USA 1998/99
01:10    Jak się robi...? magazyn filmowy
01:40    Quiz Show teleturniej (powt.)
02:10    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
03:10    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny (powt.)
04:00    "Sommer i Bolten" serial obyczajowy (powt.) Niemcy 2001
04:55    Blitz magazyn aktualności (powt.) 
ProSieben

05:50    S.A.M. magazyn informacyjny (powt.)
06:45    TAFF magazyn aktualności (powt.)
07:40    "Kto tu rządzi?" serial komediowy USA 1991
08:10    "Świat według Bundych" serial komediowy USA 1987
08:40    "Drew Carey Show" serial komediowy USA 1997
09:10    "Przyrodnia siostra" reż.Charles Correll, wyk.Rena Sofer, Alan rachins, Bridgette Wilson, Linda Evans thriller USA 1997
11:05    Andreas Türck talk show
12:00    "Dharma i Greg" serial komediowy (powt.) USA 1997
12:30    "Roseanne" serial komediowy USA 1992
13:00    S.A.M. magazyn informacyjny
14:00    Arabella talk show
15:00    Absolut Schlegl talk show
16:00    ClipMix magazyn rozrywkowy
17:00    TAFF magazyn aktualności
18:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
18:30    "Futurama" serial animowany USA 1999
19:00    "Simpsonowie" serial animowany USA 1994
19:30    Galileo magazyn popularnonaukowy
19:55    Wiadomości
20:15    "Pismo mordercy" reż.Hajo Gies, wyk.Götz Schubert, Dorothea Schenk, Victor Schefe dramat kryminalny Niemcy 1999
22:20    "Pazury tygrysa 3" reż.J. Stephen Maunder, wyk.Jalal Merhi, Cynthia Rothrock, Loren Avedon, Carter Wong film sensacyjny USA 1996
00:00    Comedy Factory program kabaretowy
00:25    Popclub magazyn rozrywkowy (powt.)
00:55    Reportaż ProSieben magazyn reporterów (powt.)
01:40    BIZZ magazyn gospodarczy
02:10    "Pazury tygrysa 3" reż.J. Stephen Maunder, wyk.Jalal Merhi, Cynthia Rothrock, Loren Avedon, Carter Wong film sensacyjny (powt.) USA 1996
03:45    Comedy Factory program kabaretowy
04:10    "Dharma i Greg" serial komediowy (powt.) USA 1997
04:30    Absolut Schlegl talk show (powt.) 
RTL II logo 1999

05:20    Seriale animowane
08:00    "Klinika piękności" telenowela dokumentalna
08:50    "Gwiezdne wrota" serial SF (powt.) USA 2000
09:45    Śmiechu warte program rozrywkowy
11:35    "Cudowne lata" serial komediowy (powt.) USA 1988-93
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    Śmiechu warte program rozrywkowy
18:30    "Ranma 1/2" serial animowany
19:00    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    "Pomocy! - Będziemy mieli dziecko" telenowela dokumentalna Niemcy 2002
21:20    Najśmieszniejsze dzieci na świecie program rozrywkowy
22:20    Exklusiv magazyn reporterów
23:05    Historie z życia wzięte Redakcja magazyn reporterów
00:05    "Destination Vegas" reż.Paul Wynne, wyk.Jennifer Sommerfield, Claude Duhamel, Richard Lynch, Robert Z Dar film sensacyjny USA 1995
01:50    Wiadomości
02:05    "Headless Body in Topless Bar" reż.James Bruce, wyk.Raymond J. Barry, Rustam Branaman, Jennifer MacDonald, Taylor Nichols film kryminalny USA 1995
04:00    Exklusiv magazyn reporterów (powt.)
04:45    "The Jamie Foxx Show" serial komediowy 1996-2001
Arte 2001

14:00    Hipokrates magazyn medyczny (powt.)
14:30    "Biografie: Paul Bocuse" film dokumentalny (powt.) Niemcy 2001
15:15    "O potajemnych negocjacjach z terrorystami" "Irlandzki finał" film dokumentalny (powt.) Irlandia 2000
16:15    "Cheerleaderki" serial dokumentalny (powt.) Niemcy 2001
16:45    Kreatywni - artyści z bliska magazyn kulturalny (powt.)
17:15    "Mina Tannenbaum" reż.Martine Dugowson, wyk.Romane Bohringer, Elsa Zilberstein, Florance Thomassin, Nils Tavernier dramat psychologiczny (powt.) Francja 1993
19:00    La Rioja Voyages, Voyages magazyn turystyczny (powt.)
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    Człowiek z jedwabiu
20:40    "Peau d'homme, coeur de bete" reż.Helene Angel, wyk.Serge Riaboukine, Bernard Blancan, Pascal Cervo, Maaike Jansen dramat obyczajowy Francja 2000
22:20    "Letniskowa trylogia" (na żywo z festiwalu teatralnego w Awinionie) Carlo Goldoni reż.Jean-Louis Benoit, wyk.Jean-Claude Barbier, Jean-Claude Bolle-Reddat, Ninon Bretecher spektakl teatralny Francja 2002
00:50    "Listy z pochodu duchów" " film dokumentalny (powt.) Francja 2002
02:20    "Witamy na Walhallii" film krótkometrażowy (powt.) 
BBC World

05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Fast Track
09:45    Holiday
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Africa Direct
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    Vespa The Bike's The star
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Talking Movies
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    Click Online
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Developing World
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    Talking Movies
03:00    BBC News
03:30    Developing World
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report 
Bloomberg Television

05:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:20    Fundusze emerytalne - notowania
05:30    Rynki w Azji
05:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:50    Bloomberg Forum
05:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00    Rynki w Azji
06:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:20    Bloomberg Forum
06:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:30    Rynki w Azji
06:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:50    Bloomberg Forum
06:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:00    Rynki w Azji
07:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:20    Bloomberg Forum
07:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:30    Rynki w Azji
07:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:50    Bloomberg Forum
07:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
08:00    Rynki w Azji
09:00    Prosto z parkietu
09:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
09:30    Prosto z parkietu
09:35    Fonds-Tipps für Anleger
10:00    Prosto z parkietu
10:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
10:30    Prosto z parkietu
10:35    Chart-Check/ Media Report magazyn mediów
11:00    Prosto z parkietu
11:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:20    Bloomberg Forum
11:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30    Prosto z parkietu
11:35    Magazyn sportowy
11:50    Bloomberg Forum
11:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:00    Prosto z parkietu
12:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:20    Bloomberg Forum
12:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30    Prosto z parkietu
12:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:50    Bloomberg Forum
12:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:00    Prosto z parkietu
13:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:20    Bloomberg Forum
13:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:30    Prosto z parkietu
13:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:50    Bloomberg Forum
13:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00    Giełda i rynki w Szwajcarii
14:30    Prosto z parkietu
14:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
14:50    Bloomberg Forum
14:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:00    Prosto z parkietu
15:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
15:20    Obieg pieniędzy
15:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30    Wall Street - sytuacja na giełdzie
16:35    Fonds-Tipps für Anleger
17:00    Prosto z parkietu
17:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
17:20    Cel - kurs
17:30    Prosto z parkietu
17:35    Chart-Check/ Media Report magazyn mediów
18:00    Najważniejsze wiadomości dnia
18:30    Prosto z parkietu
18:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
18:50    Bloomberg Forum
18:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
19:00    Prosto z parkietu
19:05    Wielka Trójka - euro, dolar, jen
19:20    Cel - kurs
19:30    Prosto z parkietu
19:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:50    Bloomberg Forum
19:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:00    Prosto z parkietu
20:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
20:20    Bloomberg Forum
20:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30    Prosto z parkietu
20:35    Fonds-Tipps für Anleger
21:00    Prosto z parkietu
21:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:20    Cel - kurs
21:30    Prosto z parkietu
21:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:45    Wall Street - sytuacja na giełdzie
22:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
22:20    Obieg pieniędzy
22:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30    Prosto z parkietu
22:35    Chart-Check/ Media Report magazyn mediów
23:00    Prosto z parkietu
23:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:20    Cel - kurs
23:30    Prosto z parkietu
23:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:50    Bloomberg Forum
23:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00    Prosto z parkietu
00:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:20    Bloomberg Forum
00:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:30    Prosto z parkietu
00:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:50    Bloomberg Forum
00:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:00    Prosto z parkietu
01:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:20    Cel - kurs
01:30    Prosto z parkietu
01:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:50    Bloomberg Forum
01:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:00    Prosto z parkietu
02:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:20    Bloomberg Forum
02:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30    Prosto z parkietu
02:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:50    Bloomberg Forum
02:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:00    Prosto z parkietu
03:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:20    Cel - kurs
03:30    Prosto z parkietu
03:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:50    Bloomberg Forum
03:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00    Prosto z parkietu
04:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:20    Bloomberg Forum
04:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30    Prosto z parkietu
04:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:50    Bloomberg Forum
04:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody 
TV1 Belgium

09.00 Onder de zomerhemel
10.00 Donna op TV1
12.35 Quix
13.00 Journaal. Met sport
13.35 Weerbericht
13.45 Tour de France
17.35 Buren (Neighbours)
18.00 Journaal
18.10 Ticket
19.00 Journaal
19.45 1000 zonnen & garnalen
20.05 Weerbericht
20.10 F.C. De Kampioenen - The originals
20.45 Dierendokters (Vets in the wild)
21.15 De leukste eeuw - Blijven lachen
21.45 Zomerkoppen
22.30 Aan tafel
23.14 Journaal laat
23.15 Weerbericht
23.40 1000 zonnen & garnalen
00.00 Doorlopende herhaling van het laatste journaal en weerbericht
Canvas original logo

15.30 Tik Tak
15.35 Disney Festival
16.00 Piet Piraat
16.05 Verhaaltjes uit de toverdoos
16.15 Samson soap
16.40 Ketnetkroket
16.45 De Smurfen
17.10 Disney Festival
17.45 Er was eens ... Amerika
18.10 Hey Arnold
18.35 De spooktoren
19.05 My best friend is an alien
19.30 Black Beauty
20.00 Ter-Zake nieuws
20.30 Tourjournaal
21.00 Histories
21.45 De canvascrack
22.20 The naked chef
22.50 Niet te wissen
23.55 Ruby's American Pie
00.25 Doorlopende herhaling Tourjournaal
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.