FANDOM


TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3416 (The Bold and the Beautiful ep. 3631); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3417 (The Bold and the Beautiful ep. 3632); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Sekretny świat misia Beniamina - Przyjaciel pies, odc. 11 (Secret Life of Beniamin Bear - Best friends ep. 11); serial animowany kraj prod.Kanada (2006)
08:55 Domisiowe Bajki - Przepraszalski
09:00 Domisie - Uważaj; program dla dzieci
09:25 Lippy and Messy - DO-BE -DO
09:35 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 12 - O tym, jak babcię opętał duch pani Ćwierciakiewiczowej (Ranc u Zeleno Sedmy odc. 12 Jak do babicki ustopil duch Dobromiry Rettique); serial komediowy kraj prod.CZECHY (1998)
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 95 (odc. 95); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 Extr@ - język angielski dla młodzieży - Bramkarz odc.15/30 (Extr@: The Bouncer) - txt str.777 kraj prod.Wielka Brytania (2004)
11:20 Pan Fasola - "Chłopczyk z zabawkami", "Gość" 21 (Mr Bean the Animated Series ("Gadget Kid", "The Visitor")); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania - odc. 867; telenowela TVP
12:50 Letni seans filmowy - Cała naprzód  85'; komedia kraj prod.Polska (1966)
14:15 Smaki polskie; magazyn kulinarny
14:30 Raj ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Klan odc.1256; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu - odc. 18; serial TVP
16:05 Pani Prezydent - odc. 15 (Commander in Chief, ep. 15 Ties that Bind); serial kraj prod.USA (2005)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3418 (The Bold and the Beautiful ep. 3633); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3419 (The Bold and the Beautiful ep. 3634); serial kraj prod.USA (2001)
18:25 Faceci do wzięcia - Zakochany bałwan; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Grześ sportowiec odc. 27 (George the sportsman ep. 27) kraj prod.Wielka Brytania (2005)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Okruchy życia - U kresu drogi (Annie's Point) - txt str.777  83'; film obyczajowy kraj prod.USA (2005)
21:50 Misja specjalna; magazyn śledczy
22:20 Teleexpress nocą
22:40 Kryptonim Gwiazda (Zvezda) - txt str.777  93'; dramat wojenny kraj prod.ROSJA (2002
00:15 Dobre, bo polskie - 07 zgłoś się - odc. 4/21 - 300 tysięcy w nowych banknotach; serial TVP
01:05 Dobre, bo polskie - Droga - odc. 4/6 - Pasażer z nożem w kieszeni; serial obyczajowy TVP
02:00 Zakończenie programu

TVP 2
05:40 Ocean Avenue - odc. 117/130 (Ocean Avenue ep.117); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:25 Ocean Avenue - odc. 118/130 (Ocean Avenue ep.118); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:05 TELEZAKUPY
07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 13 - Spotkanie z Kasią; serial animowany
07:35 Dwójka Dzieciom - Kropelka - przygody z wodą - odc 25/26 Zjawiska atmosferyczne (Raindrop - water is adventure ep. What phenomena we are); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 267 Nielegalni imigranci; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:44 Święta wojna - (253) Molestowanie; serial TVP
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 17; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 119/162 Letnia szkoła (MAGNUM P. I. s. 6 (Summer school)); serial kraj prod.USA (1985)
12:30 Przygody Tarzana - odc 68/75  Inwazja Rosjan (Tarzan, ep 314 Russian invasion); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:55 Raj na ziemi - Big Sur: dzikie wybrzeże Kalifornii-odc.11 (Living Edens-Big Sur :California's Wild Coast)  53'; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
14:10 Europa da się lubić - Luz Blues
15:00 Dr Quinn - seria VI, odc. 18/22 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. VI ep. 612 (146)); serial obyczajowy kraj prod.USA (1997)
15:50 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 52/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777; serial komediowy kraj prod.USA (1997);
16:40 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 16/26 (50) Zatańczę na twoim weselu (Jake and the Fatman,  s.3, ep. I will dance at your wedding); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:30 Biuro kryminalne -  Joker; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Dubidu - odc. 13; quiz muzyczny
20:10 Mieszkając z wrogiem (Living with the Enemy) - txt str.777  85'; film fabularny kraj prod.Kanada (2005)
21:40 EKSKLUZIW - wywiad Grażyny Torbickiej z Quentinem Tarantino i Kurtem Russellem
22:00 Panorama
22:15 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35 Alibi na środę - Morderstwo w sieci (My little eye)  91'; film fabularny kraj prod.Francja, Kanada, USA, Wielka Brytania (2002)
00:15 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Strzał; cykl dokumentalny
00:40 Żyć z przeszczepem - odc.4; cykl dokumentalny
01:05 Zakończenie dnia

Polsat
05:00     Music Spot - program muzyczny
06:00     Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:45     Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
07:45     TV Market - magazyn reklamowy
08:00     Wielka wygrana - teleturniej
08:55     Graczykowie - serial komediowy reż. Ryszard Zatorski, Krzysztof Jaroszyński, Polska 2000
09:25     Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
09:55     Czarodziejki - serial obyczajowy reż. Shannen Doherty, Gilbert Adler i inni, USA 1998
10:50     Dotyk anioła - serial obyczajowy reż. John Masius, Jon Anderson, i inni, USA 1994
11:50     Pensjonat Pod Różą - serial obyczajowy reż. Mirosław Bork, Maciej Wojtyszko, Polska 2003
12:50     Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
13:50     Miodowe lata - serial komediowy reż. Maciej Wojtyszko, Polska 2002
14:40     Benny Hill - program rozrywkowy
15:15     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50     Wydarzenia
16:15     Prognoza pogody
16:25     Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
16:55     Strażnik Teksasu - serial sensacyjny USA 2000
18:00     Miodowe lata - serial komediowy reż. Maciej Wojtyszko, Polska 2002
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
20:00     Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
20:30     Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
21:00     Zemsta frajerów - następne pokolenie - komedia reż. Roland Mesa, wyk. Robert Carradine,Curtis Armstrong,Ted McGinley,Julia Montgomery,Gregg Binkley USA 1992
21:55     Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:30     Przepis na życie - komediodramat reż. George Tillman Jr., wyk. Vanessa L. Williams, Vivica A. Fox, Nia Long, Michael Beach USA 1997
01:35     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
02:35     Nocne randki - program rozrywkowy
04:55     Zakończenie programu

TVN
05:50     Telesklep
06:40     Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 13/22 reż. Mark Schwahn, USA 2003
07:35     Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08:05     Szymon Majewski Show: Anna Guzik, Bohdan Łazuka - program rozrywkowy
09:05     Wykręć numer - teleturniej
10:05     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:05     Telesklep
11:30     Co nowego u Scooby'ego? - serial animowany odc. 4/14
11:55     Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
12:25     W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
13:05     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 716-718 Polska 2003
14:20     Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 14/22 reż. Mark Schwahn, USA 2003
15:20     Prawo pożądania - telenowela odc. 110/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:20     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:20     Rozmowy w toku - talk show
18:30     Detektywi - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00     Fakty
19:30     Sport - program informacyjny
19:40     Pogoda
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów
20:15     W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55     Fałszywa ofiara - thriller reż. Robert Altman, wyk. Kenneth Branagh, Embeth Davidtz, Robert Downey Jr., Robert Duvall USA 1998
23:15     Czarownice z Eastwick - horror komediowy reż. George Miller, wyk. Jack Nicholson, Cher, Susan Sarandon, Michelle Pfeiffer USA 1987
01:15     Uwaga! - magazyn reporterów
01:35     Nocne igraszki - program interaktywny
02:35     Telesklep
02:55     Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:19 Pogoda; STEREO
08:22 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:02 Serwis sportowy; STEREO
10:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:09 Pogoda; STEREO
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:51 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:55 Pogoda; STEREO
11:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:59 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:55 Pogoda; STEREO
12:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:59 Serwis sportowy; STEREO
13:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:54 Pogoda; STEREO
13:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:01 Serwis sportowy; STEREO
14:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:11 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:53 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:02 Serwis sportowy; STEREO
15:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:11 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:57 Pogoda; STEREO
16:01 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:07 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:48 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:51 Teraz Ty - Teraz Ty - ...................... - prem. 17.07.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:11 Raport na gorąco; STEREO
18:13 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:14 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:24 Wiadomości sportowe - (18.07.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Qadrans qltury; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:41 Żadnej pracy się nie boję; magazyn; STEREO
19:02 Słowa i twarze - Słowa i twarze - Irek - Iredyński Ireneusz; film dokumentalny; STEREO
19:44 Miasto w komie - Miasto w komie prem. 9.05.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Raport na gorąco; STEREO
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:51 Pogoda; STEREO
20:58 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:47 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:59 Raport na gorąco; STEREO
22:01 Wiadomości sportowe - (18.07.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:07 Wędrownik Mazowiecki - odc. 2; STEREO
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:47 Pogoda; STEREO
22:49 16/16 - Ścieżka do... nikąd; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:53 Magazyn majsterkowicza - odc. 25 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:18 Magazyn majsterkowicza - odc. 26 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:43 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:24 Kurier; STEREO
01:44 Pogoda; STEREO
01:47 Magazyn majsterkowicza - odc. 25 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:10 Magazyn majsterkowicza - odc. 26 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:36 Zakończenie dnia

TV 4
05.45 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.05 V-max - mag. motoryzacyjny
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Monster Warriors (1) - serial animowany
09.00 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
10.00 Jesteś moim życiem (227) - telenowela
11.05 Beverly Hills 90210 (22) - serial obyczajowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Strażacy - serial dok.
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (55) - serial animowany
15.50 Beverly Hills 90210 (23) - serial obyczajowy
16.50 TiVi Sekcja - talk show
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (228) - telenowela
20.00 Łabędziem być - reality show
21.05 Chcę być piękna - reality show
22.10 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
22.40 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.10 Nieczułe dranie - program rozrywkowy
23.40 Kuba Wojewódzki - talk show
00.45 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.25 Muzyczne listy - program muzyczny
02.20 Kinomaniak - magazyn filmowy
02.40 Sztukateria - magazyn kulturalny
03.05 Rozmówki polsko-polskie - talk show
03.55 Zakończenie programu

TVN 7
06:10    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy...    stereo        
06:35    Telesklep            
07:40    Maraton Uśmiechu    program rozrywkowy...    stereo        
08:10    Agenci NCIS    serial sensacyjny...            
09:10    Gorzka zemsta    telenowela obyczajowy...        
10:05    Inspektor Eddie    serial komedia...    stereo        
11:05    Zabawa od kuchni    konkurs interaktywny...    stereolive        
12:05    Telesklep            
14:10    Gorzka zemsta    telenowela obyczajowy...            
15:10    Nikita    serial sensacyjny...    stereo        
16:10    Życie na fali    serial obyczajowy...    stereo        
17:10    Seans filmowy (TVN7)    interaktywny program rozrywkowy...    stereolive        
18:10    Inspektor Eddie    serial komedia...    stereo        
19:10    Życie na fali    serial obyczajowy...    stereo        
20:10    Na granicy    film obyczajowy...            
22:55    Smak wolności    film obyczajowy...    stereo    
01:30    Projekt Viper    film horror...    stereo    
03.05    Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Ala i As - Chatka Baby Jagi.; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Taki pejzaż - Przełomy Wisły; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Zespół adwokacki - odc. 4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Zbigniew Wodecki i jego goście cz. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 34; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1249; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Desperaci - wybuchowa historia PRL-u - Bombowcy ze Śląska; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Siedlisko - odc. 3/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Przebojowe Polki - (4); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Wołkow; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:10 Mieszkać w Europie - Toskania; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 W rajskim ogrodzie - Madagaskar; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Ala i As - Chatka Baby Jagi.; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Laboratorium XXI wieku - odc.7; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Leśnym tropem - odc. 4; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Zespół adwokacki - odc. 4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Stary - nowy Kraków - Kościół Bożego Ciała w Krakowie; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 34; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 10 - Barani upór; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1249; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Wieści Polonijne; STEREO
21:05 Marzenia do spełnienia - odc. 7; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Mój pierwszy raz - (47); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Biznes z gwarancją; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Zespół adwokacki - odc. 4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:40 My som doma; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 34; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 10 - Barani upór; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1249; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wieści Polonijne; STEREO
02:55 Marzenia do spełnienia - odc. 7; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Biznes z gwarancją; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Mój pierwszy raz - (47); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Leśnym tropem - odc. 4; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Wierna rzeka  138'; dramat kraj prod.Polska (1983); reż.:Tadeusz Chmielewski; wyk.:Małgorzata Pieczyńska, Olgierd Łukaszewicz, Franciszek Pieczka, Maria Homerska, Henryk Bista, Henryk Machalica, Jerzy Turek; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Dom się zapada  35'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
12:05  Odchodząc od źródeł - Simon Rattle o muzyce XX wieku - (4) (Leaving home); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1990); Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Telewizja Al Jazzira (Control Room)  86'; film dokumentalny kraj prod.USA (2004); reż.:Jehane Noujaim; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Motodrama  81'; komedia kraj prod.Polska (1971); reż.:Andrzej Konic; wyk.:Jacek Fedorowicz, Krystyna Sienkiewicz, Bohdan Łazuka, Jerzy Dobrowolski, Roman Kłosowski, Kazimierz Wichniarz, Iga Cembrzyńska; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Poznań Jazz Fair '96 - Zbigniew Namysłowski All Stars; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Rock i polityka - 4 (Get Up Stand Up - Say it Lowd); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Światosław Richter - Tajemnice jego życia (1) - Sceny z dzieciństwa (The Enigma)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (1997); reż.:Bruno Monsaingeon; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Tajemnice Rosji - Nowa Ziemia - archipelag strachu  53'; film dokumentalny; reż.:Jerzy Śladkowski; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Zawrócony  78'; film TVP; reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Marek Kondrat, Marek Frąckowiak, Stanisław Górka, Henryk Bista, Zofia Rysiówna, Anna Waszczyk; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:55 KFPP Opole - '86 - Lech Janerka; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Klasyka filmowego dokumentu - Indie oczami Louisa Malle'a - odc. 4 (Inde phantome, part 4 - la tentation du reve); serial dokumentalny kraj prod.Francja (1969); reż.:Louis Malle; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Strefa  - Magazyn Komix 20; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Strefa - Uderzenie sztuki - Zbigniew Warpechowski; magazyn; Dla małoletnich od lat 16
23:55 Strefa - Poza Kontrolą - Nikt; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Strefa - Komix - Tymek i Mistrz odc. 1; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kino nocne - Mahler (Mahler)  110'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1974); reż.:Ken Russell; wyk.:Dana Gillespie, Robert Powell, George Coulouris, Georgina Hale, David Collings, Lee Montague, Arnold Yarrow; Dla małoletnich od lat 16
02:50 Chick Corea - koncert (A very special concert) kraj prod.Wielka Brytania (1982); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zakończenie programu

TVP Historia
10:00 Konflikty, bitwy, wojny - Zanim strzelę do robotnika; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Zakręty dziejów - Dzisiaj skończył się komunizm; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Dzieje Polaków - Słowiański świt; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kulisy III RP - Pierwsze wybory prezydenckie; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Z archiwum IPN - Operacja C - 1; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Siła bezsilnych - Mord w Kielcach; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Pogranicze w ogniu - odc. 9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kontrowersje - Hiszpania w ogniu; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Konflikty, bitwy, wojny - Zanim strzelę do robotnika; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Dzieje Polaków - Korona Pierwszych Piastów; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Pogranicze w ogniu - odc. 9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Zakończenie dnia

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Magazyn bokserski - KO TV Classics (KO TV Classics); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ikar w spódnicy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Golf Pro Tour - reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Japonia - Czechy ( I poł. ); STEREO
11:30 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Japonia - Czechy ( II poł. ); STEREO
12:45 Gwiazdy wielkiego sportu - Biali sprinterzy; Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Zwarcie - Przemysław Saleta - odc. 19; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Austria - USA ( I poł. ); STEREO
14:35 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Austria - USA ( II poł. ); STEREO
15:30 Droga do Pekinu - odc. 29 (.); magazyn sportowy kraj prod.Szwecja (2007); Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Ze sportowego archiwum - Argentyna'78; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Z archiwum TVP - Polskie niespodzianki na Igrzyskach Olimpijskich; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Hiszpania - Czechy ( I poł. ); STEREO
18:00 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Hiszpania - Czechy ( II poł. ); STEREO
18:50 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Chile - Nigeria ( I poł. ) (Chile - Nigeria) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
19:40 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Chile - Nigeria ( II poł. ) (Chile - Nigeria) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
20:35 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Skok do nieba; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Sportowy Wieczór; STEREO
22:25 Magazyn boksu zawodowego - KO TV (KO TV); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Argentyna - Meksyk ( I poł. ) (Argentyna - Meksyk) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
23:45 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Argentyna - Meksyk ( II poł. ) (Argentyna - Meksyk) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
00:40 Piłkarskie MŚ do lat 20 - skróty; STEREO
01:45 Piłkarskie MŚ do lat 20 - 1/2 finału - Austria - Czechy; STEREO
02:45 Piłkarskie MŚ do lat 20 - 1/2 finału - Austria - Czechy; STEREO
03:40 Zakończenie dnia

Polonia 1
06:35 - Sally (odc. 26)
06:55 - Zorro (odc. 27)
07:20 - Celeste II (odc. 87)
08:10 - Telezakupy
19:00 - Celeste II (odc. 88)
19:45 - On i Ona (odc. 8)
20:45 - Werdykt (odc. 40)
21:10 - Dotyk tajemnic (odc. 4)
21:40 - Bill Cosby Show (odc. 19)
22:05 - Ziemie toskańskie (odc. 18)
22:45 - Zaniedbywana mężatka
23:00 - Polskie foki
23:35 - V 7
23:40 - News
23:50 - Amore TV
00:00 - Turbo sex hotel
00:10 - Erotyczne sensacje
00:30 - Top modelki
00:45 - Reflex
00:55 - Erotyczna giełda
01:10 - Night Shop
01:25 - Turbo sex hotel
01:45 - Zaniedbywana mężatka
02:00 - Night Shop
02:10 - Foki Ewa
02:30 - Night Shop
02:40 - Oferty towarzyskie
03:00 - Turbo sex hotel
03:20 - Night Shop
03:35 - Gry na telefon
06:35 - Koniec programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.