FANDOM


Logo

05:40 TELEZAKUPY
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości-skrót 6:00, 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 06:02, 6:32, 7:02, 7:34; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:20 TELEZAKUPY
08:55 Nurkuj, Olly! - Szlakiem kalmarów, odc. 11 (The Squidling Trail); serial animowany kraj prod.USA (2007); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kajtuś - Kajtek na wielkiej zjeżdżalni, odc. 5 (Caillou and the big slide); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Magiczne przygody misia Ruperta - Rupert i Pan Pamięć, odc. 36 (Rupert and the Memory Man); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Gwiezdne wojny: Wojny klonów - odc. 11 (Dooku Captured); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:45 Relacja z Greckokatolickich uroczystości św. Piotra i Pawła w Chrzanowie; STEREO
11:35 Projekt: Europa - odc. 11; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:45 Klan - odc. 2044 - txt - str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Klan - odc. 2045 - txt - str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Kyle XY - odc. 25 (Kyle XY, ep. 25, The Future's So Bright, I Gotta Wear Shades Poster); serial kraj prod.USA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Pogodni - odc. 13; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:15 Polska Pięknieje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Pogodni - odc. 13; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Plebania - odc. 1690; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Natura w Jedynce - Życie ssaków - Roślinożercy - 3 (The life of mammals - Plant predators); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:25 Doręczyciel - odc. 11/14 - Lekcje przedmałżeńskie - txt - str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Londyńczycy - odc. 7/13 - txt - str.777 AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Wieczorynka - To Timmy! - Timmy znajduje skarb, odc. 32 (Timmy finds Treasure); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt - str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 Sport - txt - str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:05 Kolarstwo - przed startem Tour de Pologne; STEREO, 16:9
20:10 Pogoda - txt - str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:25 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 2 - Za bronią - txt - str.777; komedia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:40 Pogodni - odc. 13; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 6/13 - txt - str.777 AD; serial sensacyjny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Kino nocnych marków - Listopad (November); dramat kraj prod.USA (2004); reż.:Greg Harrison; wyk.:Courtney Cox, James LeGros, Nora Dunn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Kino nocnych marków - Zagubieni: Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość (Lost: Past, Present & Future); serial kraj prod.USA (2008); wyk.:Daniel Dae Kim, Yunjin Kim, Rebecca Mader, Jeremy Davies, Jeff Fahey, Ken Leung, Evangeline Lilly, Elizabeth Mitchell, Josh Holloway, Adewale Akinnuoye-Agbaje; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Nie wyobrażam sobie życia bez tańczącego świata; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:00 Kino nocnych marków - Wyrok na Franciszka Kłosa; dramat wojenny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Notacje - Halina Machulska. Zupa wiśniowa z pestkami; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Zakończenie dnia
Logo-2

05:55 Apetyt na życie - odc. 13/26; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Historia Żydów piotrkowskich; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Wspólny czas; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Na dobre i na złe - odc. 218 - Życie przez sen; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Pytanie na śniadanie- lato - w tym:  Panorama 9:40; Pogoda 9:00, 10:15; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Pogodni - odc. 13; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Familiada - odc. 1851; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Pytając o Boga - odc. 8 - "Chrześcijańskie wersety"; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Zagadkowa blondynka - (7); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Edward VIII i naziści (Edward VIII The Nazi King); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Lokatorzy - odc. 19 Ojciec i syn; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Pogodni - odc. 13; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Czterdziestolatek - odc. 19/21 - Z dala od ludzi, czyli coś swojego - txt - str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
15:50 Pytanie na lato; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Panorama Kraj; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:25 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
16:35 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Jeden z dziesięciu - odc. 17/65; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:20 Sport Telegram; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:25 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:40 Czarne chmury - odc. 4/10 - Przeprawa - txt - str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:40 Sąsiedzi - odc. 83 (309) Nowi sąsiedzi cz. 2; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:10 U Pana Boga w ogródku - odc. 5/12 - txt - str.777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Alibi na poniedziałek - Van Veeteren - Sprawa Moreno (Van Veeteren - Moreno & Tystnaden); serial kraj prod.Szwecja (2005); reż.:Erik Leijonborg; wyk.:Sven Wollter, Thomas Hanzon, Eva Rexed; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:40 Pogodni - odc. 13; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Powrót do życia - odc. 6/11 (Life); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Trzeci Oficer - odc. 6 - txt - str.777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Czy świat oszalał? - Sycylijskie mumie (Sicily’s Mummies); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); reż.:Ron Bowman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Historie prawdziwe; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Sukces... - odc. 9/9 - Małe jest piękne; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:10 Van Veeteren - Sprawa Moreno (Van Veeteren - Moreno & Tystnaden); serial kraj prod.Szwecja (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:40 Zakończenie programu
TVP Info

05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:12 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:42 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:43 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:52 Twoja@sprawa; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:42 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:08 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:12 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:22 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:43 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:48 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:55 Pogodni - odc. 13; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:12 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:20 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:22 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:44 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:50 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:19 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:53 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:17 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:26 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:45 Pogodni - odc. 13; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:54 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:26 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:54 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:54 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:46 Pogodni - odc. 13; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:53 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Rozmowa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:15 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:57 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
17:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:00 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:07 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
22:16 Info Dziennik flesz; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
22:30 Info Dziennik - Gość; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:45 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:30 INFO Dziennik - Raport Dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:45 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:48 Pogodni - odc. 13; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:54 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
00:10 Defilada; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:58 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
02:16 Info Dziennik flesz; STEREO, CENTRE CUT
02:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:27 Info Dziennik - Gość; STEREO, CENTRE CUT
02:39 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT
03:17 INFO Dziennik - Raport Dnia; STEREO, CENTRE CUT
03:30 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
03:32 Sportowy Wieczór; STEREO
03:43 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Za kulisami PRL - Zanim powstał KOR - odc. 6; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
04:21 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
05:04 Jej sukces - Odc. 33 - Kwiaciarka; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:08 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:32 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
120px-Logo Polsat.svg

6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:15 TV market
7:30 Przygody Animków Odcinek: 54
8:00 Miś Yogi Odcinek: 58
8:10 Miś Yogi Odcinek: 59
8:20 Miś Yogi Odcinek: 60
8:30 Tom i Jerry Odcinek: 4
9:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 261
10:00 Sabrina, nastoletnia czarownica Odcinek: 12 Sezon: 6
10:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 348
11:00 Wzór Odcinek: 8 Sezon: 4
12:00 Chirurdzy Odcinek: 8 Sezon: 4
13:00 Ostry dyżur Odcinek: 9 Sezon: 15
14:00 Miodowe lata Odcinek: 30
14:45 Szpilki na Giewoncie Odcinek: 7 Sezon: 2
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:45 Dlaczego ja? Odcinek: 154
17:45 Trudne sprawy Odcinek: 58
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 45
20:05 Shaft
22:10 Donnie Brasco
0:45 Skazany na śmierć Odcinek: 2 Sezon: 4
1:35 Zagadkowa Noc Odcinek: 627
3:00 Zza kamery... Odcinek: 43
3:15 Tajemnice losu Odcinek: 747
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 1640
Logo-19

6:00 Mango - Telezakupy
8:00 Rozmowy w toku
8:55 Kuchenne rewolucje
9:50 Co za tydzień Odcinek: 505
10:20 Dwóch i pół Odcinek: 4 Sezon: 5
10:50 Brzydula Odcinek: 107
11:20 Brzydula Odcinek: 108
11:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska
12:50 Na Wspólnej Odcinek: 1360 Sezon: 8
13:15 Na Wspólnej Odcinek: 1361 Sezon: 8
13:45 Na Wspólnej Odcinek: 1362 Sezon: 8
14:15 Detektywi
14:50 W-11 - wydział śledczy
15:30 Plotkara Odcinek: 4 Sezon: 2
16:25 Rozmowy w toku
17:20 Pogoda na wakacje
17:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska
18:25 Detektywi
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:05 W-11 - wydział śledczy
20:50 Dowody zbrodni Odcinek: 18 Sezon: 5
21:50 Pamiętniki wampirów Odcinek: 15
22:45 Szymon Majewski Show Odcinek: 1 Sezon: 12
23:50 Tajemnice Smallville Odcinek: 22 Sezon: 9
0:45 Co za tydzień Odcinek: 505
1:10 Uwaga!
1:30 Arkana magii
2:50 Rozmowy w toku
3:40 Nic straconego
4:55 Uwaga!
5:15 Granie na śniadanie
14887-1-

5:35 Letni wakacjometr - odc. 3, magazyn turystyczny, Polska 2011
6:00 Zbuntowani - odc. 59, Meksyk 2006
6:45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
7:35 Słoneczny patrol - odc. 226, serial obyczajowy, USA 1989
8:25 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
9:05 TV Market - magazyn reklamowy
9:25 Triumf miłości - odc. 32, Meksyk 2010.
10:25 Na południe - odc. 15, Kanada, USA 1994
11:25 Zaklęta miłość - odc. 29, Meksyk 2009
12:25 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
13:30 Letni wakacjometr - odc. 3, magazyn turystyczny, Polska 2011
14:00 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
15:00 Galileo - odc. 43
16:00 Na południe - odc. 16, Kanada, USA 1994
17:00 Zaklęta miłość - odc. 30, Meksyk 2009
18:00 M.A.S.K. - odc. 2, serial animowany, Francja, Kanada, USA 1985-1988
18:30 Inspektor Gadżet - odc. 35, serial animowany, Francja 1983
19:00 Triumf miłości - odc. 33, Meksyk 2010
20:00 Galileo - odc. 211
21:00 Wyprawa na Alaskę - film dokumentalny
22:00 Dragons' Den, czyli jak zostać milionerem? - odc. 7, program rozrywkowy, Kanada 2006
23:00 mała Czarna - talk-show
00:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4 - odc. 16, USA, Kanada 2007
00:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4 - odc. 17, USA, Kanada 2007
1:40 STOP Drogówka - magazyn policyjny, Polska 2010
2:25 Galileo - odc. 211
3:10 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
4:05 KINOmaniak - magazyn filmowy
4:30 Zakończenie programu
TVN 7 (2008-01.09.2014)

5:20 Misja Martyna Odcinek: 7
6:10 Na Wspólnej Odcinek: 980
6:40 Na Wspólnej Odcinek: 981
7:10 W roli głównej
7:45 W roli głównej
8:20 Zaklinaczka duchów Odcinek: 11
9:20 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 12 Sezon: 11
10:20 Bez śladu Odcinek: 11
11:20 Telezakupy
12:55 Granie na ekranie
13:25 Apetyt na kasę
13:55 B jak brzydula Odcinek: 22 Sezon: 3
14:25 B jak brzydula Odcinek: 23 Sezon: 3
14:55 W roli głównej
15:30 W roli głównej
16:00 Zaklinaczka duchów Odcinek: 12
17:00 Ostry dyżur Odcinek: 21 Sezon: 7
18:00 Bez śladu Odcinek: 12
19:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 1 Sezon: 12
20:00 Na złamanie karku
22:20 Fringe: Na granicy światów Odcinek: 9 Sezon: 2
23:15 Więzy życia
1:15 Arkana magii
5:00 Misja Martyna Odcinek: 6
TVP Polonia

06:00 Piknik Country Mrągowo - Show Majki Jeżowskiej; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Plecak pełen przygód - odc. 10/13 (.); serial kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (1993); Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Ojciec Mateusz - odc. 9 - Aktor - txt - str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Pytanie na śniadanie - lato - w tym:  Panorama 9:40; Pogoda 9:00, 10:15; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Natura się o(d)płaca - odc. 6 Sarnaki; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Barwy szczęścia - odc. 399 - txt - str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Radio Romans - odc. 7/32 - Kowboj; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Złotopolscy - odc. 216* Operacja; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Czas honoru - odc. 31* seria III "Transport do Auschwitz"; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Sto tysięcy bocianów - odc. 59; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Lato ZET i Dwójki -  cz. 1; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Dziewczyna i chłopak - Dochodzenie; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Wielkopolskie Parki Krajobrazowe - Park Krajobrazowy Promno; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Opowiedz nam swoją historię...; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Radio Romans - odc. 7/32 - Kowboj; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Gra w miasta - teleturniej odc. 41; teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 4 - Zdobywcy kosmosu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Komediantka - odc. 4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Moje zapatrzenie - Czesław Niemen; recital; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Laskowik & Malicki; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Pogoda; STEREO, 16:9
22:05 Polska 24 - Informacje; STEREO, 16:9
22:40 Sukces - odc. 33/36; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Sukces - odc. 34/36; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Szansa na Sukces - Mrozu; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Radio Romans - odc. 7/32 - Kowboj; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Dobranocka za oceanem - Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 4 - Zdobywcy kosmosu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO, 16:9
01:55 Sport; STEREO, 16:9
02:05 Przeprowadzki - odc. 5/10* Rondel kuchmistrza Sokołka; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Polska 24 - Informacje; STEREO, 16:9
03:35 Barwy szczęścia - odc. 399; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Żużel - Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - Unibax Toruń; STEREO, 16:9
Tele5 logo

5:55 Werdykt
7:00 Telezakupy
10:00 Kosmica TV
12:00 Strumień namiętności Odcinek: 54
13:05 W świecie mitów Odcinek: 5
14:15 Autobus śmierci
16:10 Jednostka specjalna "Dunaj" Odcinek: 16
17:05 Rozbitkowie Odcinek: 6
18:05 Tajniak i agentka Odcinek: 20
19:05 Giganci nokautów Odcinek: 6
19:35 Straż graniczna Odcinek: 20 Sezon: 2
20:00 Motywy zbrodni
22:05 Akta zbrodni Odcinek: 36 Sezon: 10
22:35 Miasto ludzi Odcinek: 11
23:15 Kierunek wakacje
23:25 Komandosi Odcinek: 20 Sezon: 4
0:45 Podniecający miesiąc miodowy
2:15 Nocny patrol
18311 mid

6:00 Tip-Top lista - podsumowanie tygodnia
7:00 Power Lista
8:20 Viva Top 5
8:40 Top 5 best of Viva
9:00 Top 50
13:00 100% Viva
14:00 Viva Top 5
14:20 Top 5 best of Viva
14:40 100% Viva
15:00 In & Out
16:00 Kolejno odlicz, czyli Viva 10 naj Odcinek: 3
17:00 Ring Charts
18:00 Tip-Top lista
19:00 Hot or Not Odcinek: 8 Sezon: 3
20:00 Viva Mjuzik Kłiiiz Superstar Odcinek: 5 Sezon: 3
21:00 Kolejno odlicz, czyli Viva 10 naj Odcinek: 3
22:00 Download Charts
23:00 Viva najlepsze efekty specjalne
0:00 In & Out
1:00 Viva Night Spot
2:00 Kocha, nie kocha
2:30 Całuśnik
3:00 Parot
3:30 Kocha, nie kocha
4:00 Zrywacz
4:30 Parot
5:00 Kocha, nie kocha
5:30 Całuśnik
Cinemax

06:00 Małe grzeszki
07:25 Syn łowcy orłów
08:50 Garść dynamitu
11:25 Tylko tydzień
13:00 Giulia nie wychodzi wieczorem
14:45 Córka górnika
16:45 Uderzenie gorąca
18:20 Człowiek, który pokochał Yngvego
20:00 Zawrót głowy
22:10 Brzuch architekta
00:10 Treme (4)
01:10 Uznany za zmarłego
02:45 Krwawy Romeo
04:35 Miasto cieni
Cinemax 2

06:00 Czy pamiętasz Dolly Bell?
07:45 Bohater z Bollywood
09:05 SzczęścieDziękujęProszęWięcej
10:40 Złoto Uleego
12:30 Hakerzy
14:10 Syn łowcy orłów
15:35 Czy pamiętasz Dolly Bell?
17:25 Garść dynamitu
20:00 Małe grzeszki
21:25 Chłopaki też płaczą
23:15 Ślady wiatru
00:55 Wideo Benny'ego
02:45 Prawdziwe wyznania
04:30 30 dni mroku: czas ciemności
BBC One London 2006

06:00 Breakfast
09:15 Heir Hunters
10:00 Homes Under the Hammer
11:00 Cowboy Trap
11:45 Saints and Scroungers
12:15 Bargain Hunt
13:00 BBC News at One
13:30 London News
13:40 Doctors
14:10 Only Fools and Horses
15:05 Copycats
15:35 Me and My Monsters
16:00 Escape from Scorpion Island
16:30 Horrible Histories
16:55 Deadly 60 Bites
17:00 Newsround
17:15 Pointless
18:00 BBC News at Six
18:30 London News
19:00 The One Show - Best of Britain
19:30 Fake Britain
19:57 BBC News and Regional News
20:00 EastEnders
20:30 Panorama
21:00 New Tricks
22:00 BBC News at Ten
22:25 London News
22:32 BBC Weather
22:35 A Question of Sport
23:05 In With the Flynns
23:35 The Apprentice USA
00:20 Weatherview
00:25 A History of Ancient Britain
01:25 Animal 24:7
02:10 An Island Parish
02:40 Saints and Scroungers
03:10 Joins BBC News
BBC Two

06:00 Wibbly Pig
06:10 Dipdap
06:15 Pinky Dinky Doo
06:30 Tinga Tinga Tales
06:45 Octonauts
07:00 Roar
07:25 Dennis & Gnasher
07:35 The Scooby Doo Show
07:58 Newsround
08:00 Paradise Cafe
08:30 LazyTown
08:55 Bob the Builder: Project Build It
09:05 The Koala Brothers
09:15 Little Charley Bear
09:25 Small Potatoes
09:30 Chuggington
09:45 Mr Bloom's Nursery
10:05 Gigglebiz
10:20 ZingZillas
10:45 Waybuloo
11:05 In the Night Garden
11:35 Hotel Reserve
13:00 Diving: World Championships
14:00 To Buy or Not to Buy
14:30 Animal 24:7
15:00 Weakest Link
15:45 Antiques Road Trip
16:30 Flog It!
17:15 Escape to the Country
18:00 Eggheads
18:30 Great British Railway Journeys
19:00 The Truth about Wildlife
19:30 Canal Walks with Julia Bradbury
20:00 University Challenge
20:30 Antiques Master
21:00 The Life of Muhammad
22:00 QI
22:30 Newsnight
23:20 Torchwood
00:15 The Tudors
01:10 Joins BBC News
03:10 Super League Show
BBC Three logo

19:00 The Apprentice
20:00 Snog Marry Avoid?
20:30 Underage and Pregnant
21:00 Small Teen Bigger World
22:00 EastEnders
22:30 World's Craziest Fools
23:00 Family Guy
23:20 Family Guy
23:45 Small Teen Bigger World
00:45 Underage and Pregnant
01:15 World's Craziest Fools
01:45 Josie: My Cancer Curse
02:45 EastEnders Greatest Exits
04:15 The Apprentice
BBC Four.svg

19:00 World News Today
19:30 Born to Be Wild
20:00 Twitchers: A Very British Obsession
21:00 British Masters
22:00 Mark Lawson Talks To...
23:00 A303: Highway to the Sun
00:00 This Green and Pleasant Land: The Story of British Landscape Paiting
01:30 Twitchers: A Very British Obsession
02:30 Born to Be Wild
03:00 British Masters
BBC News Logo

06:00 Breakfast (BBC News Channel)
08:30 BBC News
09:00 BBC News
10:00 BBC News
11:00 BBC News
12:00 BBC News
13:00 BBC News at One
13:30 BBC News
14:00 BBC News
15:00 BBC News
16:00 BBC News
17:00 BBC News
18:00 BBC News at Six
18:30 BBC News
18:45 Sportsday
19:00 BBC News
20:00 BBC News
21:00 BBC News
22:00 BBC News at Ten
23:00 BBC News
00:00 BBC News
00:30 HARDtalk
01:00 Newsday
01:30 Asia Business Report
01:45 Sport Today
02:00 Newsday
02:30 Asia Business Report
02:45 Sport Today
03:00 Newsday
03:30 Asia Business Report
03:45 Sport Today
04:00 Newsday
04:30 HARDtalk
05:00 BBC World News
05:30 World Business Report
05:45 BBC World News
BBC Parliament 2009

06:00 Westminster Hall
07:50 House of Commons
09:00 The Record Review
10:00 The Record Europe
10:30 Mayor's Question Time
13:15 Business Questions
14:30 House of Commons
15:30 House of Commons
23:00 The Record
23:30 Lord Questions
00:00 Politcal Highlights
00:30 The Record
01:00 House of Commons
02:00 Lord Questions
02:30 Politcal Highlights
03:00 The Record
03:30 House of Commons
04:30 Lords Questions
05:00 Politcal Highlights
05:30 The Record
BBC HD

16:00 Doctors
16:30 Flog It!
17:15 Land Girls
18:00 Deadly 60
18:30 Great British Railway Journeys
19:00 The Apprentice
20:00 Lost Land of the Jaguar
21:00 The Life of Muhammad
22:00 Small Teen Bigger World
23:00 A Little Later
23:10 A Little Later
23:20 Torchwood
00:15 Lost Land of the Jaguar
01:15 Coast
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.