TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Klan - odc. 3018 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Jaka to melodia? - odc. 3421; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Natura w Jedynce - Skrzydlata królowa nieba (Eagle - Queen of the Skies); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2014); reż.:Jörn Röver; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Astronarium - (13) - "Asterosejsmologia"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Grzech Fatmagül - odc. 91 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 91) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Cisza nad rozlewiskiem - odc. 2/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Królowa jednej nocy - odc. 33 (Gecenin Kralicesi, bolum 33) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:35 Przepis dnia - /439/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Hoanib - Tajemnice słoni (Hoanib - The Secrets of the Desert Elephants); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013); reż.:Tomas Behrend; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Grzech Fatmagül - odc. 92 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 92) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Ojciec Mateusz - odc. 25 (Ojciec Mateusz II odc. 12) - Waga ciężka -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3422; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Przepis dnia - /440/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Klan - odc. 3019 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Królowa jednej nocy - odc. 34 (Gecenin Kralicesi, bolum 34) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:25 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:35 Poldark - Wichry losu - seria II, odc. 3 (Poldark II, ep. 3) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Weekendowy Hit Jedynki - Podwodny wróg (Enemy Below, The)  93'; Film wojenny kraj prod.USA (1957); reż.:Dick Powell; wyk.:Theodore Bikel, Robert Mitchum, David Hedison, Curd Jurgens; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Skrót ceremonii Wręczenia Nagród Gospodarczych Prezydenta RP podczas Kongresu 590 w Rzeszowie; relacja; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Herb piratów - odc. 9/9 (Crossbones, ep. 9/9, Blackbeard) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Glina - odc. 9/25 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Królowie nocy (We Own the NIght) -  txt. str. 777  112'; film sensacyjny kraj prod.USA (2007); reż.:James Gray; wyk.:Mark Wahlberg, Joaquin Phoenix, Robert Duvall; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:55 Notacje - Helena Pasierbska. Nie zapomnę tego do końca życia; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Rodzinka.pl - odc. 125 "Pasje" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Natura się o(d)płaca - Miechów odc. 1/11 seria 2; cykl reportaży; reż.:Marcin Krzyżański; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1196 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:10 Barwy szczęścia - odc. 1538 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Postaw na milion - odc. 143; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Tylko z Tobą - odc 87 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Rodzinka.pl - odc. 40 "Dorosłe nastolatki" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Anna Dymna - spotkajmy się - Justyna Mazur; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Cesarzowa Ki - odc. 57 (Empress Ki); serial kraj prod.Korea Połudn. (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:05 Hity kabaretu - Drzwi i inne hity Kabaretu Moralnego Niepokoju cz. 1; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 88 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 16/96; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1538 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1539 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 O mnie się nie martw - s. V odc. 11/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Rodzinka.pl - odc. 193 "Strzała Amora" sezon9 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 XX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2014; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIV, odc. 9/22 (Crime Scene Investigation XIV ep. Check in and Check Out); serial sensacyjny kraj prod.Kanada, USA (2013); 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:35 Kochać i umrzeć (To Love and Die)  77'; film sensacyjny kraj prod.USA (2008); reż.:Mark Piznarski; wyk.:Shiri Appleby, Christine Adams, Frances Fisher; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:05 Zabójczy dar (An Bronntanas)  112'; thriller kraj prod.Irlandia (2014); reż.:Tom Collins; wyk.:Dara Devaney, Owen McDonnell aktor, MIchelle Beamish, Charles Ciaran; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:05 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIV, odc. 9/22 (Crime Scene Investigation XIV ep. Check in and Check Out); serial sensacyjny kraj prod.Kanada, USA (2013); 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:50 Zakończenie dnia

TVP 3
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kreatywni odc. 24; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Relacje - odc. 126; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 742; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Europa z bliska - odc. 98 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Rusz się człowieku - odc. 106; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Historie szczęśliwe odc. 22; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 List biskupów; film dokumentalny; reż.:Mirosław Bork, Mirosław  Bork; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 131; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:02 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 TELEZAKUPY
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Telewizja Nocą odc. 38; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
00:50 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 131; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Telewizja Nocą odc. 38; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:30 Europa z bliska - odc. 98 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Historie szczęśliwe odc. 22; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 742; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zapiski Łazęgi - Latarnia w Niechorzu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 131; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

TVP 3 Wrocław
07:00 Fakty o poranku; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:09 Pogoda o poranku
07:11 Fakty o poranku; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:26 Pogoda - plansza
07:27 Fakty o poranku; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda o poranku
07:37 Fakty o poranku; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Kamera Faktów - Kamera Faktów 82 Mistrzowie gitary
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kreatywni odc. 24; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier OPP -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Relacje - odc. 126; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 742; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Europa z bliska - odc. 98 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Rusz się człowieku - odc. 106; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Historie szczęśliwe odc. 22; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 List biskupów; film dokumentalny; reż.:Mirosław Bork, Mirosław  Bork; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Nie inaczej...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 131; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:02 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 TELEZAKUPY
17:30 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Odrą gram; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:54 ZRÓB SOBIE GĘBĘ - TOMASZ BRODA PRZEDSTAWIA - Grzegorz Markowski (7); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:59 Wrocław się!; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Fakty - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:46 Pogoda
18:50 Strefa Motorsportu - Strefa Motorsportu 7; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:05 Motosfera - Motosfera 501; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:00 Fakty Flesz
20:06 Rozmowa Faktów
20:18 Pogoda
20:21 Reporterzy Faktów przedstawiają; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Oblicza kultury - Tadeusz Różewicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:59 Zdrowiej - Zdrowiej 143; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:30 Fakty - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
21:47 Pogoda
21:50 Europejska Stolica Kultury - Wrocław 2016; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:54 To jest piękne - Tunel aerodynamiczny; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Telewizja Nocą odc. 38; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
00:50 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 131; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Telewizja Nocą odc. 38; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:30 Europa z bliska - odc. 98 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Historie szczęśliwe odc. 22; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 742; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zapiski Łazęgi - Latarnia w Niechorzu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 131; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

Polsat
6.00  Nowy dzień z Polsat News
8.00  Trudne sprawy
9.00  Malanowski i Partnerzy
10.00  Dzień, który zmienił moje życie
11.00  Dlaczego ja?
12.00  Pielęgniarki
13.00  Trudne sprawy
13.55  Dwoje we troje
14.00  Pierwsza miłość
14.45  Dlaczego ja?
15.50  Wydarzenia, Pogoda
16.15  Interwencja
16.30  Na ratunek 112
17.00  Gliniarze
18.00  Pierwsza miłość
18.50  Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30  Świat według Kiepskich
20.05  Step Up: All In - film USA, 2014
22.25  Immortals: Bogowie i herosi - film fantasy USA, 2011
1.00  Sceptyk - horror,  USA, 2009
3.00  Tajemnice losu

TVN
5.15  Uwaga! - program interwencyjny
5.45  Mango - Telezakupy
6.50  Kuchenne rewolucje
7.50  Doradca smaku
8.00  Dzień Dobry TVN -  magazyn
10.55  Ukryta prawda -  program obyczajowy
12.00  Szkoła - serial
13.00  19 + - serial
13.30  Szpital - program obyczajowy
14.30  Kuchenne rewolucje
15.30  Szkoła - serial
16.30  19 + - serial
17.00  Ukryta prawda - program obyczajowy
18.00  Szpital - program obyczajowy
19.00  Fakty, Sport, Pogoda
19.50  Uwaga! - program interwencyjny
20.00  Na skraju jutra - film S - F, USA, Kanada 2014
22.20 Arka przyszłości - film sensacyjny, USA, Korea Płd., Czechy, Francja 2013
1.00  Specjalista - film sensacyjny, USA 1994
3.20  Uwaga! - program interwencyjny
3.35  Klub Magii

TV 4
6.00 Nie igraj z aniołem
7.00 Co nowego u Scooby'ego?
7.30 Kacze opowieści
7.55 Co nowego u Scooby'ego?
8.25 Kacze opowieści
8.55 Strażnik Teksasu
10.00 Dom nie do poznania
11.00 Detektywi w akcji
12.00 Galileo
14.00 STOP Drogówka
15.00 Dom  nie do poznania
16.00 Po prostu Maria
17.00 Droga do szczęścia
18.00 9. miesiąc
18.55 STOP Drogówka
19.50 Wysmakowani
20.00 Agent z przypadku - komedia, Hongkong, 2001
21.55 Edison - film kryminalny  USA, Niemcy 2005
0.00 Ośmiornica 2 - film sensacyjny USA, 2001
2.15 Graffiti
2.35 TAK czy NIE
3.00 Disco Polo Life
4.00 Top 10 lista przebojów
5.00 Top 10 lista przebojów

TVN 7
5.15  Ukryta prawda - program obyczajowy
6.15  Szpital - program obyczajowy
7.15  Sąd rodzinny - program sądowy
8.15  Zagubieni II - serial
9.15  Gotowe na wszystko II - serial
10.15  Mango Telezakupy
11.55  Ukryta prawda - program obyczajowy
12.55  Sąd rodzinny - program sądowy
13.55  Szpital - program obyczajowy
14.55  Sędzia Anna Maria Wesołowska
15.55  Zagubieni II - serial
16.55  Gotowe na wszystko II - serial
17.55  Zaklinaczka duchów - serial
19.00  Ukryta prawda - program obyczajowy
20.00  Maverick -  western, USA 1994
22.45  Dwie matki - film obyczajowy USA 1995
0.55  Saddam bawi się w Hollywood - film dok.
2.15  Klub Magii
4.25  Druga strona medalu - talk show
4.50  Druga strona medalu - talk show

TV Polonia
06:10 Ojciec Mateusz - odc. 104 (seria VIII odc. 9) - Komediant -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Skarb; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Domisie - odc. 318 Proszę, pomóż mi; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Krótka historia - (134) System partyjny II RP; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Na sygnale - odc. 109 "Bohater" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 M jak miłość - odc. 1243 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Komisarz Alex - odc. 74 (seria VI, odc. 9) - Zabójczy tarot -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Okrasa łamie przepisy - Kozie sery w Ogrodzieńcu -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Domisie - odc. 318 Proszę, pomóż mi; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (135) Generał Franco; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Racja stanu - (57); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Skarb; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Na sygnale - odc. 109 "Bohater" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wolny Ekran - (26); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Fortele Jonatana Koota - odc. 4 - Opowieść egzotyczna; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:45 Sport; STEREO, 16:9
20:50 Pogoda; STEREO, 16:9
21:00 Na dobre i na złe - odc. 644 Pearl Harbor -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:15 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /6/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Racja stanu - (57); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Ukryte skarby - Kościół Pokoju, templariusze i stracony błazen; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Domisie - odc. 318 Proszę, pomóż mi; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Fortele Jonatana Koota - odc. 4 - Opowieść egzotyczna; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:40 Sport; STEREO, 16:9
02:50 Pogoda; STEREO, 16:9
02:55 Na dobre i na złe - odc. 644 Pearl Harbor -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Na sygnale - odc. 109 "Bohater" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Krótka historia - (135) Generał Franco; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:55 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Pod Tatrami - Kurierzy tatrzańscy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:15 Opowieści Nowego Testamentu - Panie, ja wierzę, odc. 6 (Lord, I believe); serial animowany kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Peg + kot - Problem z koncertem, odc. 76 (The Big Gig Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Podróże kapitana Klipera - Na lodzie, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 17 - Togo - Pogo (ep. 17 - Togo - Pogo); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Listonosz Pat IV - Listonosz Pat i jego idealny obraz, odc. 13 (Postman Pat's perfect painting); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Maks i Ruby - Święto Dziękczynienia, odc. 26 (Max?s Thanksgiving) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Przygody słoniczki Elli - Herbatka, odc. 1 (.); serial animowany kraj prod.Kanada (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Smerfy - Nicpoń i wielka księga zaklęć, odc. 179 (Scruple and the Great Book of Spells); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Strażak Sam, seria 7 - Elvis śpiewa Bluesa, odc. 3 (Elvis sings the Blues); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Strażak Sam, seria 7 - Sztuczne ognie dla Mandy, odc. 4 (Fireworks for mandy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Miś Uszatek - Babuleńka, odc. 28; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Bajeczki Maszy - Tomcio paluch, odc. 10 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Bajeczki Maszy - Diewczynka kruszynka, odc. 11 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Przygody Bolka i Lolka - Lotnicza przygoda, odc. 65; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Domisie - Domisiowa loteria; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 O czym one mówią - odc. 107; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 82 Kłamczuchy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Noksu - Czas porządków, odc. 27 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Noksu - Rakieta na motyla, odc. 28 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Peg + kot - Problem z koncertem, odc. 76 (The Big Gig Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Podróże kapitana Klipera - Na lodzie, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 17 - Togo - Pogo (ep. 17 - Togo - Pogo); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Listonosz Pat IV - Listonosz Pat i jego idealny obraz, odc. 13 (Postman Pat's perfect painting); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Maks i Ruby - Święto Dziękczynienia, odc. 26 (Max?s Thanksgiving) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria IV - Nauka z Twilight, odc. 15 (Twilight Time); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Smerfy - Najmarudniejsza zabawa, odc. 121 (The grounchiest game in town); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Strażak Sam, seria 7 - Elvis śpiewa Bluesa, odc. 3 (Elvis sings the Blues); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Strażak Sam, seria 7 - Sztuczne ognie dla Mandy, odc. 4 (Fireworks for mandy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Miś Uszatek - Babuleńka, odc. 28; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Bajeczki Maszy - Tomcio paluch, odc. 10 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Bajeczki Maszy - Diewczynka kruszynka, odc. 11 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs skradł jabłko, odc. 5 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Sztuczki don Mirakla, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - Dog and the Frog, odc. 3; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Andy i zwierzęta świata - Australijska przygoda, odc. 14 (Australian Adventure); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Świnka Peppa, seria V - Nowy dom, odc. 2 (The new house, ep. 2); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Budzik - Makarony; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 84 Jesienna śpiewanka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Noksu - Harmonijka, odc. 29 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Noksu - Głośny Julek, odc. 30 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Domisie - Gdyby kózka nie skakała; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 28; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Transformers: Robots in Disguise - Zaginął minicon, odc. 17 (One of Our Mini - Cons Is Missing); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 107; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Peg + kot - Problem z brudem, odc. 77 (The Slop Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Podróże kapitana Klipera - 99 węzłów, odc. 11; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 18 - Skarb Togo Pogo (ep. 18 - Togo - Pogo); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Teledysk Biedronka Czerwony płaszczyk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Milly i Molly - odc 1/26 Poniedziałek (Milly, Molly ep. Monday); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Misiowanki - Najlepszy przyjaciel misia, odc. 4 (Trouble with Pets); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria IV - Nielekko być Bryzusiem, odc. 16 (It Ain't Easy Being Breezies); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Potwór z Mrok - Ness, odc. 122 (Dark - Ness Monter); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 7 - Sterta kłopotów, odc. 5 (Heap of Trouble); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 7 - Przeprawa przez błoto, odc. 6 (Stuck in the Muck); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Miś Uszatek - Eee, co tam, odc. 29; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Tappi i tajemnica Chrobotka; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Bajeczki Maszy - Smolny byczek, odc. 12 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Bajeczki Maszy - Trzy prosiaki, odc. 13 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Supa Strikas - Wielki Bo za kratkami, odc. 8 (Big Bo Lockdown); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Transformers: Robots in Disguise - Podwodny kłopot, odc. 18 (Deep Trouble); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Była sobie Ziemia - Pracujące dzieci, odc. 20 (.); serial animowany kraj prod.Francja (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:45 Moda na rodzinę - odc. 32 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Zakochaj się w Polsce - Odc. 9 Ostrów Lednicki; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:35 Jak to działa - Historie pewnych wynalazków cz. 2 odc. 89 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Klan - odc. 2694 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Klan - odc. 2695 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rodzinka.pl - odc. 157 "Jajo i kura" sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 158 "Nowe życie" sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ranczo - odc. 61 (seria V, odc. 9) - Honor i zęby trzonowe -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Ojciec Mateusz - odc. 117 (seria IX odc. 9) Muzycy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Klan - odc. 2696 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Klan - odc. 2697 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Zagadka Hotelu Grand - odc. 10 (Gran Hotel, ep. 10) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Hiszpania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Ranczo - odc. 126 (seria X, odc. 9) - Edukacyjne dylematy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Ojciec Mateusz - odc. 209 - Nauczyciel (Ojciec Mateusz XVI odc. 10) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 78 (seria VI, odc. 13) - Poród amatorski -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Ranczo - odc. 79 (seria VII, odc. 1) - Wielbicielka z Warszawy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 15; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Firmowe ewolucje - /17/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Podróże z historią - odc. 16 Smak Torunia -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 118 (seria IX odc. 10) Znikająca asystentka -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 62 (seria V, odc. 10) - Przymus rekreacji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 159 "Ból głowy" sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 160 "Sprzątanie" sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Okrasa łamie przepisy - Orzechy i wiklina -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Stawka większa niż życie - odc. 10/18 - W imieniu Rzeczypospolitej -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:45 Stawka większa niż życie - odc. 11/18 - Hasło -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:50 Pułkownik Kwiatkowski -  txt. str. 777  122'; komediodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Marek Kondrat, Renata Dancewicz, Zbigniew Zamachowski, Adam Ferency, Artur Barciś; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Historia położnej 2 (Die Hebamme 2)  115'; dramat kraj prod.Niemcy (2015); reż.:Hannu Salonen; wyk.:Josefine Preuss, Lisa Maria Pothoff, Andreas Pietschmann, Alicia Von Rittberg, Axel Milberg; STEREO, 16:9
04:10 Firmowe ewolucje - /17/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:20 Był taki dzień - 18 listopada odc. 353; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Kronika Warszawy i Mazowsza - 04.02.1974; Dla małoletnich od lat 7
06:45 Polska i świat z historią w tle - Czy prawdziwych rycerzy już nie ma; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Kampinoski Park Narodowy-Z łosiem w herbie; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); reż.:Włodzimierz Kuligowski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Ośmiornica - s. 7 odc. 1/12 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (59) - Kokosy z kokosów -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Sekrety kurowskiej świątyni; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Opowieść o Indiach - Szlak Korzenny i Szlak Jedwabny (The story of India); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Zaraz po wojnie - Mój pierwszy dzień; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2013); reż.:Witold Świętnicki; Dla małoletnich od lat 7
11:45 Mój pierwszy dzień; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
12:15 Errata do biografii - Jacek Bieriezin; film dokumentalny; reż.:Andrzej Gajewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Wyśpiewana historia - Marsz Pierwszej Brygady; teledysk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:55 Thomas Cromwell - kariera i upadek (Henry VIII's Enforcer: The Rise and Fall of Thomas Cromwell); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Chris Granlund; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Sensacje XX wieku - "Pseudonim"Puch" -  txt. str. 777; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Encyklopedia II wojny światowej - Droga przez piekło cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:30 Koło historii - Kresowym szlakiem - Kołomyja; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Podróże z historią - odc. 11 Legenda "Czarnej Wołgi" -  txt. str. 777 AD; cykl dokumentalny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Londyńskie dni generała Sikorskiego; film dokumentalny; reż.:Leszek Wiśniewski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 216 (s. III, odc. 89) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 216) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Tajemnice, zamki i podziemia - Wojna o Śląsk - nieznana historia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Sensacje XX wieku - Tajemnica bomby A cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Sensacje XX wieku - Tajemnica bomby A cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Wojownicy czasu - odc. 8 Szwedzi w Czersku czyli Potop raz jeszcze; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Był taki dzień - 18 listopada odc. 353; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Ściśle tajne. Tajemnice zbrodni wojennych - odc. 1/4 (The Level of Secrecy 18); serial dokumentalny kraj prod.Ukraina (2014); reż.:Oleg Rogoży, Włodzimierz Ribasja, Iłłarion Pawliukov; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Czas honoru - Powstanie - odc. 8 "Kanały" -  txt. str. 777 AD; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Szerokie tory - Jeden dzień z życia lekarza prywatnego pogotowia ratunkowego w Kijowie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Prywatne śledztwa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Prywatne śledztwa; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Żołnierze niezłomni - Zapora; film dokumentalny; reż.:Konrad Starczewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 216 (s. III, odc. 89) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 216) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Czas honoru - Powstanie - odc. 8 "Kanały" -  txt. str. 777 AD; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Ośmiornica - s. 7 odc. 1/12 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Wojownicy czasu - odc. 8 Szwedzi w Czersku czyli Potop raz jeszcze; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:05 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:16 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:26 Serwis Info. - Wywiad z premier Beatą Szydło
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes - podsumowanie; STEREO, 16:9, Na żywo
19:39 Felieton TVP INFO - EKObiznes 3; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Gość Wiadomości - Wywiad z Prezydentem RP Andrzejem Dudą; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:22 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
21:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:30 Gość Wiadomości - Wywiad z Prezydentem RP Andrzejem Dudą; STEREO, 16:9
00:45 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:25 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:52 INFO Wieczór; STEREO, 16:9
02:45 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9
03:13 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:18 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
03:31 Serwis Info. - Wywiad z premier Beatą Szydło; STEREO, 16:9
03:51 Gość Wiadomości - Wywiad z Prezydentem RP Andrzejem Dudą; STEREO, 16:9
04:06 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:51 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:31 W tyle wizji Extra; STEREO, 16:9

TVP Kultura
07:20 Afisz kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Studio Kultura - Rozmowy - Michał Łuczewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Nienasyceni 6; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Wielkie oczy  68'; film fabularny kraj prod.Polska (1987); reż.:Jakub Ruciński; wyk.:Agata Bączek, Łukasz Fejner, Joanna Żółkowska, Joanna Wizmur, Elżbieta Kamińska, Krzysztof Jańczak; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Długi weekend -  txt. str. 777 AD  71'; film TVP kraj prod.Polska (2004); reż.:Robert Gliński; wyk.:Joanna Żółkowska, Krzysztof Globisz, Leszek Piskorz, Bogusław Kierc, Maciej Damięcki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Którędy po sztukę - Konrad Smoleński; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Lalka - odc. 6/9 - Wiejskie rozrywki -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Błąd w rachunku  91'; film psychologiczny kraj prod.Polska (1988); reż.:Andrzej Chrzanowski; wyk.:Piotr Machalica, Katarzyna Walter, Janusz Bukowski, Henryk Machalica; Dla małoletnich od lat 12
14:50 XVII Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina - koncert Kate Liu; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 X Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy (4); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:55 Dezerterzy - Karolina Cicha; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 "Kret" (Kret) -  txt. str. 777  104'; film sensacyjny kraj prod.Polska, Francja (2010); reż.:Rafael Lewandowski; wyk.:Borys Szyc, Marian Dziędziel, Magdalena Czerwińska, Wojciech Pszoniak, Sławomir Orzechowski, Bartłomiej Topa, Jerzy Janeczek, Dariusz Szymon, Krystyna Wiśniewska - Sławik, Stanisława Łopuszańska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Videofan - Portrety: Józef Robakowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Świat w dokumencie - Karaoke, magiczna maszyna (Karaoke, the magic machine); film dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Thomas Cazals; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Wieczór kinomana - Wstęp do filmu - Bitwa o Algier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Wieczór kinomana - Bitwa o Algier (La Battaglia di Algeri)  115'; dramat kraj prod.Włochy (1966); reż.:Gillo Pontecorvo; wyk.:Yacef Saadi, Brahim Haggiag, Jean Martin; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:35 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Pegaz - Scena alternatywna - Most; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Wichrowe wzgórza (Wuthering Heights)  123'; dramat kraj prod.Wielka Brytania (2011); reż.:Andrea Arnold; wyk.:Kaya Scodelario, James Howson, Solomon Glave, Shannon Beer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
02:30 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Zemsta geeków (Geek Planet: The irresistible rise of a generation); film dokumentalny kraj prod.Francja (2011); reż.:Jean-Baptiste Peretie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Humor w odcinkach - Rodzina Trendych - B jak Babki (3) cz. 1; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Tylko jeden skecz - "Rozprawa" - Kabaret Młodych Panów; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Familiada - odc. 2270 Turniej Mistrzów; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (odc.2)  Ale Jazda ! Ale Meksyk! -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Okrasa łamie przepisy - Wiosenny śledź z Zalewu -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Jeden z dziesięciu - odc. 5/92; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Kabaretowy Klub Dwójki - (30) - Dolce Vita; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Śpiewające fortepiany - (67); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /103/ - "Spoza nas" - Mieczysław Szcześniak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Festiwal cyrkowy w Monte Carlo 2015 odc. 2 (39rd International Circus Festival of Monte Carlo 2015) kraj prod.Monako (2015); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kochanie, ratujmy nasze dzieci - kulisy - (9); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia - Wszystko co najlepsze (wieczór 1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia - Wszystko co najlepsze (wieczór 2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Familiada - odc. 2270 Turniej Mistrzów; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - XV Mazurska Noc Kabaretowa 2013. KABARET według ARTURA ANDRUSA; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - XV Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2013. KABARET według MARCINA DAŃCA; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - XV Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2013. KABARET według MARYJUSZA KAŁAMAGI; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Wiosenny polski obiad -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 3  Mexico - miasto z przeszłością -  txt. str. 777; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 9); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 The Voice of Poland - teaser - (13); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Muzeum Polskiej Piosenki - /92/ - "Bardzo smutna piosenka retro" - Grupa Pod Budą; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Strefa rozrywki - odc. 7; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Dubidu - odc. 16; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 The Voice of Poland - teaser - (13); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Postaw na milion - odc. 126; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Bake off - Ale ciacho! kulisy - (20); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Kochanie, ratujmy nasze dzieci - (9); reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Sonda 2 - (42) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Kabaretowa Mapa Polski - Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014. - (1) Wakacje Jasia Kowalskiego; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Kabaretowa Mapa Polski - Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014. - (2) Wakacje Janka Kowalskiego; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Kabaretowa Mapa Polski - Koncert Gwiazd Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Rozrywka Retro - ALLEWIZJA - magazyn rozrywkowy (3); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:40 Bulionerzy - odc. 54 - Baron; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 39 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 39) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Zmiennicy - odc. 5/15 - Safari -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:25 M jak miłość - odc. 426; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Na dobre i na złe - odc. 652 - Genetyczni bliźniacy -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rodzinka.pl - odc. 98 "Ludwik żelazne ramię" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Rodzinka.pl - odc. 99 "Święty Walenty" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 88 (seria VII, odc. 10) - Koniec świata w Wilkowyjach -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 89 (seria VII, odc. 11) - Czas konspiry -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ojciec Mateusz - odc. 31 (Ojciec Mateusz III odc. 1) - Spa -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 32 (Ojciec Mateusz III odc. 2) - Pamięć -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 368 Śródziemnomorskie zapomnienie; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 100 "Razem i osobno" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 90 (seria VII, odc. 12) - Trudne powroty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 91 (seria VII, odc. 13) - Droga przez stos -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 101 "Bez mieszkania" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz - odc. 33 (Ojciec Mateusz III odc. 3) - Najpiękniejsza -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 40 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 40) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Ranczo - odc. 93 (seria VIII, odc. 2) - Wykapany ojciec -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz - odc. 34 (Ojciec Mateusz III odc. 4) - Skandal -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Ojciec Mateusz - odc. 210 - Reggae (Ojciec Mateusz XVI odc. 11) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Krew z krwi 2 - odc. 10/10 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Ratownicy - odc. 1/13 -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Marcin Wrona; wyk.:Bogusław Linda, Tomasz Schuchardt, Przemysław Bluszcz, Jacek Koman, Wojciech Czerwiński, Ewa Sakalova, Paweł Domagała, Michał Czernicki, Oriana Soika, Mikołaj Roznerski; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Zmiennicy - odc. 5/15 - Safari -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
04:00 M jak miłość - odc. 426; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Bulionerzy - odc. 54 - Baron; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Łyżwiarstwo szybkie - PŚ Nagano dz. 1 (PŚ Nagano dz. 1) kraj prod.USA (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Łyżwiarstwo figurowe - GP Paryż - GALA (GP Paryż - GALA) kraj prod.Japonia (2016); STEREO, 16:9
11:55 Skandia Maraton Lang Team; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Zapasy - Krajowa Liga (3): Racibórz - Białogard; STEREO, 16:9
14:10 Misja - kondycja. Magazyn biegacza i triathlonisty; magazyn; STEREO, 16:9
14:30 Zwarcie - .; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 IO Rio 2016 - Polskie medale; relacja; STEREO, 16:9
16:50 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie - Rio 2016 - podsumowanie (Rio 2016 - podsumowanie) -  JM kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
18:00 Sport w TVP - obrazki z wystawy; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 10 lat TVP Sport - Tak zaczynaliśmy...; reportaż; STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:25 Łyżwiarstwo szybkie - PŚ Nagano dz. 1 (PŚ Nagano dz. 1) kraj prod.USA (2016); STEREO, 16:9
01:20 Zakończenie dnia

Das Erste
05:30 ARD-Morgenmagazin
09:00 Tagesschau
09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe
10:44 Tagesschau
10:45 Meister des Alltags
11:15 Wer weiß denn sowas?
12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau
16:10 Verrückt nach Fluss
17:00 Tagesschau
17:15 Brisant
18:00 Quizduell
18:50 Gefragt - Gejagt
19:45 Sportschau vor acht
19:50 Wetter vor acht
19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau
20:15 Freitag im Ersten: Wer aufgibt ist tot
21:45 Tagesthemen
22:00 Tatort
23:30 Irene Huss, Kripo Göteborg - Tod im Pfarrhaus
00:55 Nachtmagazin
01:15 Sniper - Der Scharfschütze
02:43 Tagesschau
02:45 Under Fire
04:48 Tagesschau
04:50 Brisant

ZDF
05:30 ARD-Morgenmagazin
09:00 Heute Xpress
09:05 Volle Kanne
10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO Stuttgart
12:00 Heute
12:10 Drehscheibe
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 Heute Xpress
15:05 Bares für Rares
16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Kitzbühel
17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland
17:45 Leute Heute
18:00 SOKO Wien
19:00 Heute
19:20 Wetter
19:25 Dr. Klein
20:15 Ein Fall für zwei
21:15 SOKO Leipzig
22:00 Heute-journal
22:30 Heute-show
23:00 Aspekte
23:45 Heute+
00:00 Neo Magazin Royale mit Jan Böhmermann
00:45 Columbo
01:55 Let Me In
03:40 SOKO Wien
04:25 SOKO Kitzbühel
05:05 Hallo Deutschland

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.