FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata?
7.45 Na szczytach władzy (16) - serial, USA
8.15 Krakowskie Przedmieście 27
8.30 Wiadomości
8.40 Prognoza pogody
8.45 Przygody Misia Paddingtona- serial anim.
9.10 Ciuchcia
9.30 Pory roku: Zima - prog. dla dzieci
9.55 W Starym Kinie: Szczęście Harry'ego - komedia, USA
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.25 Wielkie sprzqtanie
12.45 Stefan Niesiołowski kontra Józef Oleksy - prog. roZL
13.45 Jezus w Rosji - film dok.
14.45 Interklasa
15.00 Wiadomości
15.10 Twarzą w twarz z Europq
15.30 Leworęczność - magazyn medyczny
16.00 Muzyczny serwis Jedynki
16.10 Rower Błażeja - magazyn
16.15 Teleexpress Junior
16.25 Rower Błażeja - magazyn
17.00 Teleexpress
17.25 Jaka to melodia? -quiz
17.50 Gość Jedynki
18.00 Moda na sukces (1064) - telenowela
18.30 Moc - magazyn motoryzac.
19.00 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
20.10 Kuffs - komedia, USA
21.55 Pop Kanał - magazyn muz.
22.25 Monitor Wiadomości
22.50 Sportowy flesz
23.00 Cafe Fin de Siecie - program edukacyjny
23.45 Mroczne dziedzictwo (6,7)- serial, USA
1.10 Dowód - film obycz., Australia
2.35 Muzyczny serwis Jedynki (powt.)
2.45 Zakończenie programu

TVP 2
7.30 Dziennik krajowy
7.50 Studio urody
8.00 Program lokalny
8.30 Projektantki (57) - serial, USA
9.00 Transmisja z obrad Sejmu
15.00 W labiryncie (88/120) - serial
15.30 Szalone liczby - teleturniej
16.00 Panorama
16.10 Czterej pancerni i pies (4/21) - serial
17.10 Niezwykła siódemka - teleturniej
17.30 Program lokalny
18.20 Mityng lekkoatletyczny - Opoczno 2000
18.30 Panorama
18.55 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.25 Studio Sport
20.00 S - jak Smoleń, T jak Tey na bis
20.30 Studio Sport
21.00 Panorama
21.20 Prognoza pogody
21.25 Sport telegram
21.30 Dwójkomania
21.40 Studio Sport
22.05 Bounty - ftlm przygodowy, W. Bryt./USA
0.10 Katastrofy na żywo (11/12) - serial, USA
0.40 Mazurska Biesiada Kabaretowa na bis (stereo)
1.25 Szlak trupów (3-ost.) - western, USA
2.55 Zakończenie programu

TV Białystok
07.00    (WP) Wyspa Noego - serial animowany
07.25    (WP) Dixie - serial animowany
07.35    (WP) Okiem naukowca - serial dokumentalny
08.00    Dzień dobry - magazyn poranny
08.30    (WP) Autostrada - magazyn motoryzacyjny
09.00    (WP) Niezapomniany - telenowela
10.00    (WP) Telezakupy
10.30    (WP) Kanclerz (3/5) - serial historyczny, Polska 1989
11.25    (WP) Fizyka na wesoło - serial edukacyjny
11.40    (WP) Od Platona do Newtona - program edukacyjny
12.05    (WP) Podstawy gry na perkusji - program edukacyjny
12.15    (WP) Jajko Kolumba - program edukacyjny
12.40    (WP) Podróże Obieżystopki - program dla dzieci
13.00    (WP) Europa w zagrodzie
13.30    (WP) Kronika Polish Indor - Wrocław 2000
14.00    (WP) U siebie - program mniejszości narodowych
14.30    (WP) Krople miłości - telenowela
15.00    (WP) Drynda - program dla dzieci
15.35    Klan - serial obyczajowy
16.00    Panorama
16.10    Obiektyw - flesz
16.15    Świat bez granic - serial dokumentalny
16.45    Bez ściemniania - magazyn dla młodzieży
17.10    Powtórzenie na życzenie
17.30    Wokół sportu - magazyn sportowy
17.55    Kartka z kalendarza
18.00    Obiektyw
18.20    Gość dnia
18.30    Keja - magazyn żeglarski
18.50    Co się pisze - przegląd prasy
19.00    (WP) U siebie - program mniejszości narodowych
19.30    (WP) Dixie - serial animowany
19.40    (WP) Pampalini - łowca zwierząt - serial animowany
19.50    (WP) Eliasz i Pistulka - serial animowany
20.00    (WP) Telekurier
20.30    (WP) Niezapomniany - telenowela
21.30    Obiektyw - wiadomości wieczorne
21.40    Na czasie - program publicystyczny
22.00    (WP) Krople miłości - telenowela
22.30    (WP) Autostrada - magazyn motoryzacyjny
22.55    (WP) Program muzyczny

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Szaleję za tobą (45) - serial
7.30 Polityczne graffiti
7.35 Faceci w czerni (4) - serial anim.
8.00 Voltron (6) - serial anim.
8.30 Miasteczko Evening Shade (46) - serial
9.00 Simon (14) - serial, USA
9.30 Posłaniec szczęścia (25) - telenowela
10.30 Luz Maria (56) - telenowela
11.30 Renegat (90) - serial
12.20 Nikita (44) - serial
13.15 Miodowe lata (35) - serial komediowy
14.00 Sekrety rodzinne - program rozrywkowy
14.30 Talent za talent - teleturniej
15.00 Batman w dwadzieścia lat później (5) - serial anim.
15.30 Informacje
15.55 Powrót Supermana (74) - serial
16.45 Alvaro (57) - telenowela
17.45 Luz Maria (57) - telenowela
18.40 Super Express TV
18.55 Informacje
19.00 Prognoza pogody
19.05 Posłaniec szczęścia (26) - telenowela
20.00 Świat według Kiepskich (25) - serial komediowy
20.30 Ekspres pod lawiną - film, USA
20.50 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.05 Miodowe lata (22) - serial komediowy
22.35 Ogłoszenie wyników LOTTO
22.40 Informacje i biznes informacje
22.55 Prognoza pogody
23.00 Polityczne grafftti
23.15 Różowa landrynka - magazyn erot.
23.45 Super Express TV
0.05 Noc żywych trupów - honor, USA
1.30 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
6.45 Kropka nad "i"
7.15 Trzy małe duszki - serial anim.
7.45 Przygody Animków - serial anim.
8.10 Super Świnka - serial anim.
8.35 Farma pełna strachów - serial anim.
9.00 Kamila - serial
9.50 Młode Lwy (1) - film woj. USA (1958)
11.30 Telesklep
12.00 Labirynt namlętnoścl- serial
12.55 Gotuj z Kuroniem
13.25 Multikino
13.55 Trzy male duszki - serial anim.
14.25 Przygody Animków - serial anim.
14.45 Super Świnka - serial anim.
15.15 Szkoła złamanych serc - serial
15.45 Ich czworo I pies - serial
16.15 Pełna chata - serial
16.45 Nie do wiary - opowieści niesamowite
17.15 TVN Fakty regionalne
17.35 WizjerTVN - magazyn sensacji i rozrywki
18.05 Kamila - serial
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.30 Pogoda
19.35 Labirynt namlętnośąl- serial
20.30 Milionerzy
21.20 Psy - film sens. pol. (1992)
23.25 Noktowizjer - magazyn
23.55 Edward Nożycorękl - komedia SF USA (1990)
1.50 Koncert kochanków - film erot. USA (1995)
3.20 Granie na zawołanie

TV Polonia
06.00 Kawa czy herbata?
07.45 Dziennik krajowy
08.10 Sport telegram (powt.)
08.15 Krakowskie Przedmieście 27
08.30 Wiadomości
08.40 Prognoza pogody
08.45 Polska - Świat 2000: Zbigniew Religa - reportaż Lambrosa Ziotasa (powt.)
09.00 Złotopolscy (151): Subtelności - telenowela, Polska 1999
09.30 Małe musicale - program dla dzieci
10.00 Tygrysy Europy (1/11) - serial komediowy, Polska 1999
10.55 Tygodnik polityczny Jedynki
11.45 Rozmowy Jerzego Markuszewskiego z Kazimierzem Brandysem (9)
12.00 Wiadomości
12.15 Barbara Przyłuska - Prawo do siebie - reportaż Piotra Słowikowskiego (powt.)
12.45 Złotopolscy (151): Subtelności - telenowela, Polska 1999
13.10 Ludzie listy piszą (powt.)
13.30 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
13.55 Credo 2000 - magazyn katolicki (powt.)
14.20 Wieści polonijne (powt.)
14.30 Madonny polskie: Skępska królewna - reportaż Tadeusza Bystrama (powt.)
15.00 Wiadomości
15.10 Kulisy PRL-u - reportaż
15.35 Na pomoc sobie - reportaż Kingi Rusin
16.00 Muzyczny serwis Jedynki
16.10 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
16.15 Teleexpress Junior - program dla młodzieży
16.25 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
17.00 Teleexpress
17.15 Klub pana Rysia: Nad sztucznym morzem - program dla dzieci
17.45 Hity satelity - propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
18.05 Kronika Filmowa - magazyn filmowy
18.40 Gość Jedynki
18.50 Złotopolscy (151): Subtelności - telenowela, Polska 1999
19.15 Dobranocka: Kulfon co z ciebie wyrośnie - serial animowany, Polska 1996 (6 min) (dubbing)
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody i Sport
20.00 Teraz Polonia - magazyn
21.00 Tygrysy Europy (2/11): Urodziny - serial komediowy, Polska 1999
21.50 MdM - program rozrywkowy
22.30 Panorama
22.50 Sport telegram
23.00 Spojrzenie na Polskę - program publicystyczny Jerzego Klechty
23.15 Porozmawiajmy
00.00 Monitor Wiadomości
00.30 TV Polonia zaprasza - program dnia
00.35 Hity satelity - propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień (powt.)
00.55 Złotopolscy (151): Subtelności - telenowela, Polska 1999
01.20 Kulfon co z ciebie wyrośnie - serial animowany, Polska 1996 (6 min) (dubbing) (powt.)
01.30 Wiadomości (powt.)
01.50 Sport i Prognoza pogody (powt.)
02.00 Teraz Polonia - magazyn (powt.)
03.00 Tygrysy Europy (2/11): Urodziny - serial komediowy, Polska 1999
03.50 MdM - program rozrywkowy (powt.)
04.30 Panorama (powt.)
04.50 Sport telegram (powt.)
05.00 Spojrzenie na Polskę - program publicystyczny Jerzego Klechty (powt.)
05.15 Jestem: Halina Kunicka - program rozrywkowy (powt.)

RTL 7
6.00 Miłość i dyplomacja - serial
6.25 Trzy razy Zofia - telenowela
6.50 Perła - telenowela
7.35 Sunset Beach - serial
8.20 Z ust do ust - serial
8.45 Odjazdowe kreskówki
9.30 Dziewczyna z komputera - serial
9.55 Czy boisz się ciemności - serial
10.20 Komando "Małolat" - serial
11.10 Katalina i Sebastian - telenowela.
11.55 Teleshopping
12.30 Sunset Beach - serial
13.15 Perła - telenowela
14.00 Odjazdowe kreskówki
15.00 Dziewczyna z komputera - serial
15.25 Czy boisz się ciemności - serial
15.55 Lassie - serial
16.20 Katalina i Sebastian - telenowela
17.10 Uśmiech losu - serial
18.00 Sunset Beach - serial
18.50 7 minut - wydarzenia dnia i prognoza pogody
19.00 Zoom
19.30 Nie z tego świata - serial
20.00 Krwawe rozwiązanie - film obycz. niem. (1997)
21.45 Medlcopter 117 - serial
22.50 7 minut - wydarzenia dnia i prognoza pogody
23.05 Sexplozja
23.20 Wszędzie, tylko nie w domu - thriller USA (1997)
1.00 Amerykański horror - serial
1.45 W cudzej skórze - serial
2.30 Oblicza Nowego Jorku - serial
3.15 Wszędzie, tylko nie w domu - thriller USA
4.40 Trzecia planeta od Słońca - serial
5.05 Teledyski

Polsat 2
06.00 Przytul mnie - program muzyczny
07.00 Soundtrack - program muzyczny
07.30 Dżana - magazyn muzyczny
08.00 TV Market
08.30 Tajemniczy ogród (Secret Garden) (35) - serial animowany, Japonia 1994 (25 min) (dubbing) (powt.)
09.00 Piłka w grze (Shoot!) (50) - serial animowany, Japonia 1993 (25 min) (dubbing) (powt.)
09.30 Kapitan Power (19) - serial dla dzieci
10.00 Skrzydła (Wings) (98) - serial komediowy, USA 1997
10.30 Strażnik Teksasu (Walker Texas Ranger) (71) - serial sensacyjny, USA 1996, reż. Vern Gillum (powt.)
11.30 Dziedziczna nienawiść (Rei Do Gado) (37) - telenowela, Brazylia 1996
12.30 Tajemnice piasków (173,174) - telenowela, Brazylia 1996
13.30 Afficionado - program muzyczny
14.00 Szok blok - magazyn muzyczny
14.30 Na topie - program muzyczny
15.00 Piosenka na życzenie
16.00 Tajemnice piasków (175,176) - telenowela, Brazylia 1996
17.05 Informacje
17.15 Tajemniczy ogród (Secret Garden) (36) - serial animowany, Japonia 1994 (25 min) (dubbing)
17.40 Garfield (Garfield & Friends) (57) - serial animowany, USA 1988-92 (25 min) (dubbing)
18.05 Strażnik Teksasu (Walker Texas Ranger) (72) - serial sensacyjny, USA 1996
19.00 Piosenka na życzenie
20.00 Biznes tydzień
20.15 Jednostka 'Delta' (Copernicus Code) (7/13) - serial sensacyjny, Niemcy 1999
21.05 Ochrona absolutna (Total Security) (7/13) - serial sensacyjny, USA 1998
22.00 Przybysz (The Visitor) (7) - serial SF, USA 1997
22.55 Ambulans (The Ambulance) - thriller, USA 1990
00.35 Dobry książę Charlie (Bonnie Prince Charlie) - film historyczny, W. Bryt. 1948
02.40 Przytul mnie - program muzyczny
03.40 Piosenka na życzenie
04.45 Pożegnanie

Canal +
7.00 Diabelski młyn - filmy anim.
7.40 Minisport +
7.45 Łapu-capu
7.50 Aktualności filmowe
8.00 Kotopies - serial anim. (K)
8.25 Wystarczył Jeden dolar - western USA (K)
10.00 Deser (K)
10.15 Żądło - komedia USA (K)
12.20 Red Llne - film akcji USA (K)
14.00 Mistrzowie w świecie przyrody III - serial dok. (K)
14.30 Antek Mrówka - serial anim. (K)
15.00 Klmberly - komedia romant. USA (K)
16.55 Kontakt pozaziemski - film dok. (K)
18.30 Kotopies - serial anim. (K)
18.55 Świat dzikich zwierząt - serial anim. (K)
19.00 Diabelski młyn
19.20 Nie przegap
19.25 Diabelski młyn
19.40 Łapu-capu
19.45 Minisport +
19.50 Aktualności filmowe
20.00 Przed premierą (K)
20.05 Big Lebowskl - komedia USA (K)
22.00 Szkoła zmysłów - film obycz. franc. CK)
23.40 Śmierć w Rio - film erot. (K)
1.15 Odlotowy sekstet - film obycz. austr.-niem. (K)
3.20 Kod Merkury - film sens. USA (K)
5.10 Teraz Danny Wilson - film muz. USA (K)
6.40 Deser: Śniadanie (K)
(K) - prog. kodowany

Nasza TV Bryza
7.45 Wiadomości koszalińskie
8.00 Życie Jak poker - telenowela
8.30 Telezakupy
9.05 Na południe - serial
9.50 VIP - wydarzenia i plotki
10.05 Kapitan Jastrząb - serial anim.
10.30 Sally czarownica - serial anim.
11.00 Muzyczny regał
11.30 Telezakupy
12.00 Kalambury
12.30 Życie Jak poker - telenowela
13.00 Antonella - serial
14.00 Muzyczna poczta
14.58 77 sekund
15.00 Kalambury
15.30 Sally czarownica - serial
15.58 77 sekund
16.00 Antonella - serial
16.50 Na południe - serial
17.45 Wiadomości koszalińskie
17.58 77 sekund
18.00 Prosto z Parnasu
18.30 Życie jak poker - telenowela
18.58 77 sekund
19.00 Zoom
19.30 Nie z tego świata - serial
20.00 Krwawe rozwiązanie - film obycz. niem. (1997)
21.45 Medlcopter 117 - serial
22.40 Dziennik TV NASZA
22.55 Wiadomości. koszalińskie,
23.10 Reproduktorkl - horror
0.45 Dziennik TV NASZA
1.00 VIP - wydarzenia i plotki
1.10 Życie Jak poker - telenowela
1.40 Muzyczny regał
2.10 Muzyczna poczta
3.10 Kalambury
3.40 Tele.informator

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.