FANDOM


Linia 9: Linia 9:
 
TVN<br />6.05 Telesklep<br />7.45 Niesamowite opowiastki<br />8.35 Przygody Animków<br />9.00 Odlotowe malolaty − film USA<br />10.55 Świat Dzikiego Zachodu − film USA<br />12.40 We dwoje<br />13.55 Jestem, jaki jestem<br />14.40 Co za tydzień − magazyn<br />15.10 Paulie − Gadający ptak − film USA<br />17.05 13 Posterunek 2 − serial pol.<br />17.45 Chwila prawdy<br />19.00 TVN Fakty<br />19.25 Sport<br />19.35 Pogoda<br />19.40 Uwaga!<br />20.00 Kasia i Tomek − serial pol.<br />20.30 Jestem, jaki jestem − Ring<br />21.55 Pod napięciem − talk show<br />22.25 Superwizjer − magazyn<br />22.55 Nie do wiary − opowieści niesamowite<br />23.25 Noktowizjer − magazyn<br />0.00 Ale plama<br />0.30 Maraton uśmiechu<br />1.00 Nic straconego − powtórki
 
TVN<br />6.05 Telesklep<br />7.45 Niesamowite opowiastki<br />8.35 Przygody Animków<br />9.00 Odlotowe malolaty − film USA<br />10.55 Świat Dzikiego Zachodu − film USA<br />12.40 We dwoje<br />13.55 Jestem, jaki jestem<br />14.40 Co za tydzień − magazyn<br />15.10 Paulie − Gadający ptak − film USA<br />17.05 13 Posterunek 2 − serial pol.<br />17.45 Chwila prawdy<br />19.00 TVN Fakty<br />19.25 Sport<br />19.35 Pogoda<br />19.40 Uwaga!<br />20.00 Kasia i Tomek − serial pol.<br />20.30 Jestem, jaki jestem − Ring<br />21.55 Pod napięciem − talk show<br />22.25 Superwizjer − magazyn<br />22.55 Nie do wiary − opowieści niesamowite<br />23.25 Noktowizjer − magazyn<br />0.00 Ale plama<br />0.30 Maraton uśmiechu<br />1.00 Nic straconego − powtórki
   
  +
=== TV 4<br>
  +
6.10 Witajcie w .Kapu łowie!<br>
  +
6.40 Alicja w krainie czar w<br>
  +
7.10 D perat: Lawina na Diabełskiej Przełęczy - western USA (powt.) <br>
  +
9.10 Alicja w krainie czarów <br>
  +
9.40 Ania z Zielonego Wzgórza <br>
  +
10.10 Rabusie - kom. sens. USA (powt.) <br>
  +
12.00 KINOmaniaK <br>
  +
12.30 Sztukateria<br>
  +
13.00 Modna moda - magazyn<br>
  +
13.30 Na topie - wywiad z ... <br>
  +
14.00 Didier - kom franc .. 1997 (100 min) <br>
  +
16.00 MacGyver (35) - serial sens. USA<br>
  +
17.00 KOT, czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy • program rozrywkowy<br>
  +
18.00 Cńrne Story (5) - serial krym. USA (powt.)<br>
  +
19.00 Złoto dla naiwnych 2 - kom. USA, l (l lO min )<br>
  +
21.00 Dziennik<br>
  +
21.30 Reporter - magazyn<br>
  +
22.00 Drogówka - magazyn<br>
  +
22.30 Drugi świat - thriller bryt .. l987 (99 min)<br>
  +
0.30 Kondory wschodu - film sens. hong .. 1986 (93 min)<br>
  +
2.20 Super VIP - magazyn muzyczny<br>
  +
2.45 Strefa P - magazyn muzyczny<br>
  +
3.10 Zakończenie programu ===
 
TVN 7<br />6.00 Telesklep<br />7.45 Delfy<br />8.10 Sylwan<br />8.35 Łowca dusz<br />9.00 Luzaki i kujony − serial USA<br />9.50 Trele morele − teleturniej na żywo<br />10.50 Nauka jazdy<br />11.20 Rio Diablo − western USA<br />13.05 Europa Św. Patryka<br />13.35 Nowe przygody Robin Hooda − serial USA<br />14.30 Jan Paweł II − Lata pontyfikatu − serial wł.<br />15.10 Legendy Kung Fu − serial USA<br />16.10 Kochane kłopoty − serial USA<br />17.10 Kate i amory − film USA<br />19.05 Klient − serial USA<br />20.00 Prowincjonalni mordercy − film USA<br />21.55 Rodzina Soprano − serial USA<br />23.00 Co za tydzień − magazyn<br />23.30 W mgnieniu oka − film USA<br />1.15 Prowincjonalni mordercy − film USA (100 min.)<br />2.55 Koniec programu
 
TVN 7<br />6.00 Telesklep<br />7.45 Delfy<br />8.10 Sylwan<br />8.35 Łowca dusz<br />9.00 Luzaki i kujony − serial USA<br />9.50 Trele morele − teleturniej na żywo<br />10.50 Nauka jazdy<br />11.20 Rio Diablo − western USA<br />13.05 Europa Św. Patryka<br />13.35 Nowe przygody Robin Hooda − serial USA<br />14.30 Jan Paweł II − Lata pontyfikatu − serial wł.<br />15.10 Legendy Kung Fu − serial USA<br />16.10 Kochane kłopoty − serial USA<br />17.10 Kate i amory − film USA<br />19.05 Klient − serial USA<br />20.00 Prowincjonalni mordercy − film USA<br />21.55 Rodzina Soprano − serial USA<br />23.00 Co za tydzień − magazyn<br />23.30 W mgnieniu oka − film USA<br />1.15 Prowincjonalni mordercy − film USA (100 min.)<br />2.55 Koniec programu
   

Wersja z 07:13, lip 8, 2016

TVP 1
06:30 Czas relaksu
06:50 Przystanek Unia - reportaż
07:40 Bohaterowie z Olimpu (8): Persefona i ziarna granatu - serial
08:05 Rodzina Leśniewskich (2/7): Imieniny - serial
08:30 Skoda Auto GP MTB - Głuchołszy
09:00 Teleranek
09:30 Transmisja mszy świętej bł. Urszuli Ledóchowskiej i bł. Józefa Sebastiana Pelczara oraz dwóch sióstr zakonnych: Marii de Mattia i Wirginii Centurione
12:35 Tydzień
13:00 Wiadomości
13:20 Walczę o każdy dzień - reportaż
13:50 Kochamy polskie seriale - teleturniej [stereo]
14:25 Druga podróż poślubna - komedia, USA/Nowa Zelandia 2000 [stereo]
15:55 Czas na dokument: BBC w Jedynce: Mordercza broń (2/6): Siła - serial dokumentalny (stereo)
16:25 Czas na dokument: BBC w Jedynce: Wędrówki z bestiami (2/6): Morskie potwory - serial dokumentalny (stereo)
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny
17:35 Śmiechu warte (STEREO)
18:05 Lokatorzy: Zakazany owoc - serial komediowy [stereo]
18:30 Jaka to melodia? - teleturniej muzyczny [stereo]
19:00 Wieczorynka: Kubusiowe opowieści (6) [stereo]
19:30 Wiadomości
19:50 Sport, Pogoda
20:15 Tygrysy Europy 2 (3) - serial komediowy  [stereo]
21:05 Koncert z okazji urodzin papieża Jana Pawła II
22:10 Losowanie audiotele
22:20 Uczta kinomana: Przełomy Missouri - western, USA 1976 /stereo/
00:25 Uczta kinomana: 101 Reykjavik - komedia, Islandia 2000 /stereo/
01:55 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Film dla niesłyszących: Czterdziestolatek - 20 lat później (6/15): Za kulisami, czyli businesswoman
07:55 Słowo na niedzielę
08:00 M jak miłość (143) - serial [stereo]
09:00 Rozmowy z Marthą Argerich - film dokumentalny [stereo]
10:00 Nie tylko dla komandosów
10:25 Smak Europy
10:35 National Geographic proponuje: Na polach lawy - film dokumentalny [stereo]
11:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza (99): Smak Ardenów [stereo]
11:30 Smak Europy
11:45 Żandarm się żeni - komedia, Francja 1968 /stereo/
13:10 Kora ola, ola!
13:50 Smak Europy
14:00 Familada - teleturniej
14:30 Złotopolscy (518)
15:00 Szansa na sukces: Perfect (stereo)
16:00 Na dobre i na złe (141): Końcowy bilans - serial obyczajowy (stereo)
16:55 Delegacja (7) - serial /stereo/
17:25 7 dni świat
17:50 Smak Europy
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:00 Święta wojna: Hanymal Foods - serial komediowy
19:30 Tylko futbol
20:00 Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Jaka piękna tragedia (1) [stereo]
21:00 Dziewczęta z Ośrodka (2): Przepustka - telenowela [stereo]
21:30 Zwierzenia kontrolowanie - Krzysztof Pieczyński [stereo]
22:00 Panorama
22:20 Sport telegram
22:25 Pogoda
22:35 Studio Teatralne Dwójki: 51 minut - sztuka Ingmara Villqista, Polska 2003
23:35 Kocham kino na bis: Porywacze - dramat obyczajowy, USA 1999 /stereo/
01:20 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
6.20 Miki Mol i straszne płaszczydło − film pol.
6.50 Królestwo zielonej polany − film pol.
7.15 Telezakupy
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Aktualności + Pogoda
8.00 Koncert życzeń
8.25 Pogoda dla działkowca
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Pięć pytań do Unii − program publicystyczny
9.00 Teleplotki
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Sprawa na dziś − film pol.
10.15 Anna Karenina − film ang.
11.05 Skoda Grand Prix MTB
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Z Wałęsą na rybach
12.00 Tele Motor Sport
12.30 Kurier, prognoza pogody
12.45 Z życia kościoła − program chrześcijański
13.10 Oj ni ma jak Lwów
13.35 Speed − magazyn motoryzacyjny
14.00 Klub Globtrotera
14.30 Kurier
14.35 Bądź zdrów!
15.00 Teleturniej − mowa polska
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Ale kino − magazyn filmowy
16.15 Aktualności − wydarzenia tygodnia
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Kazimierz Kowalski zaprasza
17.30 Kurier
17.35 Teleplotki
18.00 Aktualności + pogoda
18.20 Wiadomości sportowe
18.30 Kurier, prognoza pogody
18.40 Polskie drogi − film pol.
20.05 Skoda Grand Prix MTB
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.55 Od niedzieli do niedzieli
21.15 Wyścigi Służewiec 2003
21.30 Kurier, prognoza pogody
21.45 Aktualności + pogoda
22.00 Niedzielny magazyn sportowy
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Telekurier nocą
23.50 Klub Filmowy Trójki − Pograbek − film pol.
1.05 Świąteczna miłość − film USA
2.30 Cel podróży − film austr. (50 min.)
3.20 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Hitmania
7.00 4 x 4 − magazyn motoryzacyjny
7.30 Magazyn redakcji programów religijnych
8.00 Casper
8.25 Smocze opowieści
8.55 Hugo
9.30 Power Rangers
10.00 Muzykogranie
11.00 Słoneczny patrol 8
11.55 Ed − film USA
13.45 Czarny pies czy biały kot − talk show
14.35 Nie lękajcie się, cz. 2
15.30 Fundacja Polsat
15.45 Informacje
16.00 Prognoza pogody
16.10 Najzabawniejsze zwierzęta świata
16.40 Siódmy papierus − film USA
18.45 Informacje + sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 V.I.P. 2
20.15 Rodzina zastępcza − serial pol.
20.50 Zostać Miss − serial pol.
21.30 Studio Lotto
22.50 Kuba Wojewódzki − talk show
23.55 Niezła sztuka
0.25 Magazyn Ligi Mistrzów
1.30 Magazyn sportowy
4.00 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
6.05 Telesklep
7.45 Niesamowite opowiastki
8.35 Przygody Animków
9.00 Odlotowe malolaty − film USA
10.55 Świat Dzikiego Zachodu − film USA
12.40 We dwoje
13.55 Jestem, jaki jestem
14.40 Co za tydzień − magazyn
15.10 Paulie − Gadający ptak − film USA
17.05 13 Posterunek 2 − serial pol.
17.45 Chwila prawdy
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.40 Uwaga!
20.00 Kasia i Tomek − serial pol.
20.30 Jestem, jaki jestem − Ring
21.55 Pod napięciem − talk show
22.25 Superwizjer − magazyn
22.55 Nie do wiary − opowieści niesamowite
23.25 Noktowizjer − magazyn
0.00 Ale plama
0.30 Maraton uśmiechu
1.00 Nic straconego − powtórki

=== TV 4
6.10 Witajcie w .Kapu łowie!
6.40 Alicja w krainie czar w
7.10 D perat: Lawina na Diabełskiej Przełęczy - western USA (powt.)
9.10 Alicja w krainie czarów
9.40 Ania z Zielonego Wzgórza
10.10 Rabusie - kom. sens. USA (powt.)
12.00 KINOmaniaK
12.30 Sztukateria
13.00 Modna moda - magazyn
13.30 Na topie - wywiad z ...
14.00 Didier - kom franc .. 1997 (100 min)
16.00 MacGyver (35) - serial sens. USA
17.00 KOT, czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy • program rozrywkowy
18.00 Cńrne Story (5) - serial krym. USA (powt.)
19.00 Złoto dla naiwnych 2 - kom. USA, l (l lO min )
21.00 Dziennik
21.30 Reporter - magazyn
22.00 Drogówka - magazyn
22.30 Drugi świat - thriller bryt .. l987 (99 min)
0.30 Kondory wschodu - film sens. hong .. 1986 (93 min)
2.20 Super VIP - magazyn muzyczny
2.45 Strefa P - magazyn muzyczny
3.10 Zakończenie programu === TVN 7
6.00 Telesklep
7.45 Delfy
8.10 Sylwan
8.35 Łowca dusz
9.00 Luzaki i kujony − serial USA
9.50 Trele morele − teleturniej na żywo
10.50 Nauka jazdy
11.20 Rio Diablo − western USA
13.05 Europa Św. Patryka
13.35 Nowe przygody Robin Hooda − serial USA
14.30 Jan Paweł II − Lata pontyfikatu − serial wł.
15.10 Legendy Kung Fu − serial USA
16.10 Kochane kłopoty − serial USA
17.10 Kate i amory − film USA
19.05 Klient − serial USA
20.00 Prowincjonalni mordercy − film USA
21.55 Rodzina Soprano − serial USA
23.00 Co za tydzień − magazyn
23.30 W mgnieniu oka − film USA
1.15 Prowincjonalni mordercy − film USA (100 min.)
2.55 Koniec programu

TV Polonia
7.45 M jak miłość − serial TVP
8.30 Słowo na niedzielę
8.35 Simba, król zwierząt − serial franc.−wł.
8.55 Książki z górnej półki: Książka dla dzieci − magazyn
9.10 Z kapitańskiego salonu − magazyn
9.30 Transmisja mszy św. bł. Urszuli Ledóchowskiej i bł. Józefa Sebastiana Pelczara oraz dwóch sióstr zakonnych Marii de Mattia i Wirginii Centurione
12.35 Złotopolscy − telenowela TVP
13.30 Niedzielne muzykowanie: Wielkie koncerty gra Aleksiej Sułtanow
14.10 Janosik − serial TVP
15.00 W 80 minut dookoła świata, czyli nieznany życiorys Jacka Wójcickiego, cz. 1
15.45 Biografie: Wiech moja miłość − film dok.
17.00 Teleexpress
17.15 Sportowy Express
17.25 Dziennik telewizyjny
17.40 M jak miłość − serial TVP
18.25 Kochamy polskie seriale − teleturniej
18.50 Zaproszenie: Alma Mater Cracoviensis, cz. 2
19.15 Dobranocka: Noddy − serial ang.
19.30 Wiadomości
19.51 Sport
20.00 Pogoda
20.05 Przedwiośnie − serial TVP
21.05 Koncert z okazji urodzin papieża Jana Pawła II
22.05 Wieczór Piwnicy pod Baranami, czyli Koncert Ambitnych Samouków trwa
23.05 Benefis Wojciecha Młynarskiego
23.45 Panorama
0.05 Sport − telegram
0.08 Pogoda
0.15 M jak miłość − serial TVP
1.00 Simba, król zwierząt − serial franc.−wł.
1.30 Wiadomości
1.49 Sport
1.57 Pogoda
2.00 Wieczór z Jagielskim − talk show
2.40 Biografie: Wiech moja miłość − film dok.
3.35 Zaproszenie: Alma Mater Cracoviensis
3.55 Janosik − serial TVP
4.45 Książki z górnej półki: Książka tygodnia − magazyn
4.55 Tam gdzie jesteśmy: My już tutaj Sybiracy − reportaż
5.25 Z kapitańskiego salonu − magazyn
5.40 Książki z górnej półki: Książka dla dzieci
5.50 Film animowany: Był sobie raz
6.00 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.