TVP 1
06:30 Czas relaksu
06:50 Przystanek Unia - reportaż
07:40 Bohaterowie z Olimpu (8): Persefona i ziarna granatu - serial
08:05 Rodzina Leśniewskich (2/7): Imieniny - serial
08:30 Skoda Auto GP MTB - Głuchołszy
09:00 Teleranek
09:30 Transmisja mszy świętej bł. Urszuli Ledóchowskiej i bł. Józefa Sebastiana Pelczara oraz dwóch sióstr zakonnych: Marii de Mattia i Wirginii Centurione
12:35 Tydzień
13:00 Wiadomości
13:20 Walczę o każdy dzień - reportaż
13:50 Kochamy polskie seriale - teleturniej [stereo]
14:25 Druga podróż poślubna - komedia, USA/Nowa Zelandia 2000 [stereo]
15:55 Czas na dokument: BBC w Jedynce: Mordercza broń (2/6): Siła - serial dokumentalny (stereo)
16:25 Czas na dokument: BBC w Jedynce: Wędrówki z bestiami (2/6): Morskie potwory - serial dokumentalny (stereo)
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny
17:35 Śmiechu warte (STEREO)
18:05 Lokatorzy: Zakazany owoc - serial komediowy [stereo]
18:30 Jaka to melodia? - teleturniej muzyczny [stereo]
19:00 Wieczorynka: Kubusiowe opowieści (6) [stereo]
19:30 Wiadomości
19:50 Sport, Pogoda
20:15 Tygrysy Europy 2 (3) - serial komediowy  [stereo]
21:05 Koncert z okazji urodzin papieża Jana Pawła II
22:10 Losowanie audiotele
22:20 Uczta kinomana: Przełomy Missouri - western, USA 1976 /stereo/
00:25 Uczta kinomana: 101 Reykjavik - komedia, Islandia 2000 /stereo/
01:55 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Film dla niesłyszących: Czterdziestolatek - 20 lat później (6/15): Za kulisami, czyli businesswoman
07:55 Słowo na niedzielę
08:00 M jak miłość (143) - serial [stereo]
09:00 Rozmowy z Marthą Argerich - film dokumentalny [stereo]
10:00 Nie tylko dla komandosów
10:25 Smak Europy
10:35 National Geographic proponuje: Na polach lawy - film dokumentalny [stereo]
11:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza (99): Smak Ardenów [stereo]
11:30 Smak Europy
11:45 Żandarm się żeni - komedia, Francja 1968 /stereo/
13:10 Kora ola, ola!
13:50 Smak Europy
14:00 Familada - teleturniej
14:30 Złotopolscy (518)
15:00 Szansa na sukces: Perfect (stereo)
16:00 Na dobre i na złe (141): Końcowy bilans - serial obyczajowy (stereo)
16:55 Delegacja (7) - serial /stereo/
17:25 7 dni świat
17:50 Smak Europy
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:00 Święta wojna: Hanymal Foods - serial komediowy
19:30 Tylko futbol
20:00 Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: Jaka piękna tragedia (1) [stereo]
21:00 Dziewczęta z Ośrodka (2): Przepustka - telenowela [stereo]
21:30 Zwierzenia kontrolowanie - Krzysztof Pieczyński [stereo]
22:00 Panorama
22:20 Sport telegram
22:25 Pogoda
22:35 Studio Teatralne Dwójki: 51 minut - sztuka Ingmara Villqista, Polska 2003
23:35 Kocham kino na bis: Porywacze - dramat obyczajowy, USA 1999 /stereo/
01:20 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.