FANDOM


TVP 1
05:30 Klan - odc. 2946; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 TELEZAKUPY
06:25 Natura w Jedynce - Seszele. Wyspa D'Arros (Secret Seychelles: D’Arros); film dokumentalny kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Jaka to melodia? - odc. 3338; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Pełnosprawni - odc. 156 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ojciec Mateusz - odc. 91 (seria VII, odc. 9) - Tango -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Grzech Fatmagül - odc. 18 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 18) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 15/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 15) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Magazyn Rolniczy - Nowe zasady obrotu ziemią rolną w Polsce; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Przepis dnia - /375/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Natura w Jedynce - 24 Godziny na Ziemi cz. 1 (24 Hours on Earth); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Chloe Pearne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Grzech Fatmagül - odc. 19 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 19) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Okrasa łamie przepisy - Skarb mazurskich jezior -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Świat się kręci - /529/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:50 Pegaz - Flesz - /55/; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3339; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Przepis dnia - /376/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Klan - odc. 2947 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 16/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 16) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Liga europejska - Finał; felieton; STEREO, 16:9
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:15 Jedziemy do Francji; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
20:30 Zbrodnia II - odc. 3 -  txt. str. 777; serial; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Świat nieprzedstawiony - Granice Europy w kryzysie (Europe's Border Crisis: The Long Road) -  txt. str. 777 kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:Patrick Barrie, Andy Bell; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Pegaz - /11/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Status nieznany (Status: Unknown)  86'; thriller kraj prod.USA (2014); reż.:Vanessa Parise; wyk.:Stacey Oristano, Brea Grant, Griff Furst, Stephen Coletti; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:10 Świat nieprzedstawiony - Granice Europy w kryzysie (Europe's Border Crisis: The Long Road) kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:Patrick Barrie, Andy Bell; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Pegaz - /11/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Zbrodnia II - odc. 3; serial; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Notacje - Edward Kossoy. Z łagrów do Armii Andersa; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Świat się kręci - /529/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia

TVP 2
05:35 M jak miłość - odc. 1064; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Czym jest Rada Chrześcijan i Żydów?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1065; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Barwy szczęścia - odc. 1458 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 156 - Pechowy strzał; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tylko z Tobą - odc 54 (odc 54); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Domy przyszłości - 3; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Na sygnale - odc. 30 "Oddajcie mi dziecko" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Rodzinka.pl - odc. 89 "Wiecznie młodzi" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 90 "To miłość" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:05 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1225 -  txt. str. 777 JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 55 (odc 55); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 14/93; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Barwy szczęścia - odc. 1458 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Barwy szczęścia - odc. 1459 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Piłka nożna - Liga Europejska: FINAŁ: Liverpool - Sevilla ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
20:35 Piłka nożna - Liga Europejska: FINAŁ: Liverpool - Sevilla; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 W szponach korupcji (Corruptor)  105'; film akcji kraj prod.USA (1999); reż.:James Floey; wyk.:Chow Yun Fat, Rick Young, Mark Wahlberg; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:15 O mnie się nie martw - s. IV odc. 10/13 -  AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Świat bez tajemnic - Scjentolodzy wyruszają na wojnę (Scientologists at War); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Joseph Martin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Świat bez tajemnic - Nieznane powstanie w Arabii Saudyjskiej (Saudi' s Secret Uprising); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Safa Al. Ahmad; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Trzeci oficer - odc. 10/13 - Teoria spisku; serial sensacyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
04:55 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 32; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Zakończenie dnia

TVP 3
06:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Czas dla Ciebie - Zdrowie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:45 Wyprzedzić chorobę - Najnowocześniejsze metody leczenia zaćmy oraz korekcji wad wzroku; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
09:20 Plebania - odc. 595; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Plebania - odc. 596; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Polska samorządna - odc. 117; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
11:25 Oddychanie historią; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Astronarium - (24) - "Astronomia Kopernika"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:20 TELEZAKUPY
12:35 Skarby prowincji. II odc. 20; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Plebania - odc. 597; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Plebania - odc. 598; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Powrót do przeszłości - odc. 22 - Na rybkę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Naszym okiem - odc. 64 Monika Meleń; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Głos widza; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:42 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Wiatr od morza - odc. 65; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Naszym okiem - odc. 64 Monika Meleń; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Czas dla Ciebie - Zdrowie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:10 Wyprzedzić chorobę - Najnowocześniejsze metody leczenia zaćmy oraz korekcji wad wzroku; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Polska samorządna - odc. 117; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 18.05 - 1; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda - 18.05 - 2; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Naszym okiem - odc. 64 Monika Meleń; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
05:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

TVP 3 Wrocław
06:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Czas dla Ciebie - Zdrowie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:45 Wyprzedzić chorobę - Najnowocześniejsze metody leczenia zaćmy oraz korekcji wad wzroku; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Fakty o poranku; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:09 Pogoda o poranku
07:12 Fakty o poranku; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:27 Pogoda - plansza
07:28 Fakty o poranku; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:37 Pogoda o poranku
07:39 Fakty o poranku; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:51 Pogoda - plansza
07:52 Fakty o poranku; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Kamera Faktów - Kamera Faktów 49 Skarb Urszulanek
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
09:20 Plebania - odc. 595; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Plebania - odc. 596; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Polska samorządna - odc. 117; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
11:25 Oddychanie historią; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Astronarium - (24) - "Astronomia Kopernika"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:20 TELEZAKUPY
12:35 Skarby prowincji. II odc. 20; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Plebania - odc. 597; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Plebania - odc. 598; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Powrót do przeszłości - odc. 22 - Na rybkę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Naszym okiem - odc. 64 Monika Meleń; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Głos widza; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:42 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Wiatr od morza - odc. 65; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:31 ZOO bez tajemnic - odc. 7; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:42 Polska z Miodkiem - (71) Warmia i Mazury; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Podróż do...; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Musica Electronica Nova; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:12 EuroFakty - EuroFakty 72; STEREO, 16:9
18:30 Fakty - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:49 Pogoda
18:53 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 119; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:17 Zdrowiej - Zdrowiej 131; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:01 Fakty Flesz
20:07 Rozmowa Faktów
20:20 Pogoda
20:25 Kamera Faktów - Kamera Faktów 55 Festiwal Kwiatów na Zamku Książ
20:29 Telewizyjny Klub Seniora - Klub Seniora 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:44 PROFESOR WROCŁAW - Józef Zwierzycki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:58 Europejska Stolica Kultury - Wrocław 2016; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:02 Podróż do...; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:17 Studio Wschód; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Fakty - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
22:03 Pogoda
22:08 Polska z Miodkiem - (50) Kłodzko; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Kamera Faktów - Kamera Faktów 51 Sezon motocyklowy rozpoczęty
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Naszym okiem - odc. 64 Monika Meleń; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Czas dla Ciebie - Zdrowie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:10 Wyprzedzić chorobę - Najnowocześniejsze metody leczenia zaćmy oraz korekcji wad wzroku; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Polska samorządna - odc. 117; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 18.05 - 1; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda - 18.05 - 2; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Naszym okiem - odc. 64 Monika Meleń; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
05:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

Polsat
05:00 Disco Gramy
06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:00 Trudne sprawy (626)
09:00 Malanowski i Partnerzy (530)
09:30 Malanowski i Partnerzy (531)
10:00 Dzień. który zmienił moje życie (134)
11:00 Dlaczego ja? (181)
12:00 Pielęgniarki (206)
13:00 Trudne sprawy (627)
14:00 Pierwsza miłość (2301)
14:45 Dlaczego ja? (453)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja (3137)
16:30 Malanowski i Partnerzy (702)
17:00 Małolaty (55)
18:00 Pierwsza miłość (2302)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (71)
20:05 Świat według Kiepskich (492)
20:40 Sztos 2 - komedia, Polska, 2012
22:55 Pamiętniki z wakacji (60)
23:55 Dziecko szczęścia - komedia, Polska, 1991
02:25 Tajemnice losu

TVN
05:45 Uwaga! (4590)
06:15 Mango - Telezakupy
07:20 Singielka (134)
07:50 Doradca smaku (7/40)
08:00 Dzień dobry TVN
10:55 Kuchenne rewolucje 5 (4/14)
12:00 Szkoła (289)
13:00 Szpital (526)
14:00 Ukryta prawda (637)
15:00 Rozmowy w toku
16:00 Szkoła (290)
17:00 Ukryta prawda (638)
18:00 Szpital (527)
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:50 Uwaga! (4591)
20:10 Doradca smaku (8/40)
20:15 Na Wspólnej 14 (2275)
20:55 Singielka (135)
21:30 You Can Dance - po prostu tańcz! 9 (14)
23:25 Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej - komedia, USA/Wielka Brytania, 2006
01:10 Ostry dyżur (2/23)
02:10 Uwaga! (4591)
02:35 Klub Magii (132)
03:55 Rozmowy w toku

TV 4
6.00 Nie igraj z aniołem - serial obyczajowy  
7.05 Klub przyjaciół Myszki Miki  
7.35 Kacper: Szkoła postrachu
8.05 Klub przyjaciół Myszki Miki  
8.35 Kacper: Szkoła postrachu
9.00 Nieśmiertelny - serial przygodowy
10.00 Moja nadzieja
11.00 Włoska narzeczona - telenowela obyczajowa
12.00 Detektywi w akcji
13.00 Policjantki i Policjanci
14.00 STOP Drogówka
15.00 Dom nie do poznania
16.00 Moja nadzieja
17.00 Włoska narzeczona
18.00 Detektywi w akcji
19.00 Policjantki i Policjanci
20.00 Śmierć na 1000 sposobów  
20.30 Śmierć na 1000 sposobów
21.00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
22.00 Galileo
23.00 Galileo
0.00 STOP Drogówka
1.00 Mega Chichot  
1.30 Interwencja
1.50 Interwencja
2.10 Graffiti  
2.30 TAK czy NIE  
3.00 Cafe Futbol 15
5.00 Top 10 lista przebojów

TVN 7
05:20 We Dwoje 2 (12/16)
06:45 Męski Typ 2: Zbigniew Boniek (6/9)
07:20 Ukryta prawda (24)
08:20 Sąd rodzinny (176)
09:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska (615)
10:20 Agentka o stu twarzach 2 (11/22)
11:20 Mango Telezakupy
12:55 Sąd rodzinny (177)
13:55 Szpital (378)
14:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska (616)
15:55 39 i pół (12/13)
16:55 Agentka o stu twarzach 2 (12/22)
17:55 Brzydula (15)
18:30 Brzydula (16)
19:00 Ukryta prawda (25)
20:00 Jaja w tropikach - komedia, USA/Wielka Brytania/Niemcy, 2008
22:35 Alcatraz (11/13)
23:40 Choć goni nas czas - komedia, USA, 2007
01:45 Klub Magii (132)
03:55 Druga strona medalu 4 (8)
04:25 Druga strona medalu (1/8)
04:55 Koniec programu

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /528/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Pod jednym niebem; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Stawiam na Tolka Banana - odc. 4/7 Cegiełka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Krótka historia - (57) Chiny XX w.; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:30 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1391 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 O mnie się nie martw - s. II odc. 5/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Transmisja Mszy Świętej - z poświęcenia kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu; STEREO, 16:9, Transmisja
17:05 Galeria - odc. 11; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Krótka historia - (58) Konflikt o Zaolzie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Okrasa łamie przepisy - Wieprzowa uczta -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Studio Wschód - Studio Wschód: Potomkowie Laudańskiej Szlachty; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1391 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Jeż Kleofas - odc. 5 - Potwór; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Egzamin z życia - odc. 72; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:25 Najbardziej niezwykła armia świata; reportaż; reż.:Miłka Skalska; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:10 Co mi powiesz na pożegnanie - wspomnienie o G. Przemyku; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 11; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Stawiam na Tolka Banana - odc. 4/7 Cegiełka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Jeż Kleofas - odc. 5 - Potwór; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Egzamin z życia - odc. 72; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (58) Konflikt o Zaolzie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1391; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:15 Bibi Blocksberg - odc 17/26 Super pudel Puk (Bibi Blocksberg ep. Superpudel Puck); serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Domowe przedszkole - Okiem owada; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Świnka Peppa, seria III - Dziadek na placu zabaw, odc. 22 (Grandpa at the Playground); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9
06:25 Masza i niedźwiedź - Moje drzewo genealogiczne, odc. 48 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Peg + kot - Problem z iskrzącą kulą, odc. 80 (The Sparkling Sphere Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Charlie i Lola, seria 3 - Grzmoty kompletnie mnie nie przestraszają, odc. 2 (Thunder Completely Does Not Scare Me); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Budzik - Ufoludki nadciągają; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Littlest Pet Shop - Na czele z Buttercream, odc. 14 (Topped with Buttercream); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Przygody słoniczki Elli - Rekord słonia, odc. 13 (.); serial animowany kraj prod.Kanada (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Domisie - Domy i domki; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Smerfy - Kłopoty Zgrywusa, odc. 144 (Jokey's Cloak); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Strażak Sam, seria 6 - Samolocik w ogniu, odc. 1 (Paper Plane Down); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO
09:45 Tabaluga - Stracony medalion odc. 78 (Pendant Lost); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 O czym one mówią - odc. 83; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Świnka Peppa, seria III - Dziadek na placu zabaw, odc. 22 (Grandpa at the Playground); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9
10:30 Masza i niedźwiedź - Moje drzewo genealogiczne, odc. 48 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:40 Peg + kot - Problem z iskrzącą kulą, odc. 80 (The Sparkling Sphere Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Charlie i Lola, seria 3 - Grzmoty kompletnie mnie nie przestraszają, odc. 2 (Thunder Completely Does Not Scare Me); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Budzik - Ufoludki nadciągają; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Littlest Pet Shop - Na czele z Buttercream, odc. 14 (Topped with Buttercream); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Domisie - Domy i domki; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przygody słoniczki Elli - Rekord słonia, odc. 13 (.); serial animowany kraj prod.Kanada (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Smerfy - Kłopoty Zgrywusa, odc. 144 (Jokey's Cloak); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Strażak Sam, seria 6 - Samolocik w ogniu, odc. 1 (Paper Plane Down); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO
13:50 Tabaluga - Stracony medalion odc. 78 (Pendant Lost); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 83; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Złota rybka, odc. 23 (Goldie the Fish); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9
14:35 Masza i niedźwiedź - Moje drzewo genealogiczne, odc. 48 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Jedynkowe Przedszkole - odc. 52; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Kłopoty Pogodziaków - odc. 2; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Kulturanek - "Kartoflisko" (s. II, odc. 2); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Nigdy nie pójdę spać; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 83; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Bibi Blocksberg - odc 17/26 Super pudel Puk (Bibi Blocksberg ep. Superpudel Puck); serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Peg + kot - Problem z kurczakami, odc. 1 (The Chicken Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Charlie i Lola, seria 3 - Ja troszkę chcę iść do domu, odc. 3 (I Slightly Want To Go Home); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Littlest Pet Shop - Zamiana miejsc, odc. 15 (Trading Places); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Przygody słoniczki Elli - Tajemnicza latarnia, odc. 14 (.); serial animowany kraj prod.Kanada (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Opiekunowie Wielkich Stóp, odc. 145 (Bringing Up Bigfeet); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 6 - Pies węszyciel, odc. 2 (Hot and Cold Running Sniffer Dog); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO
19:35 Wieczorynka - Tabaluga - Ostatni z rodziny smoków, odc. 1 (The last one on his kind); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Dziecięce sprawy - O żarłaczach połykaczach; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Gwiazdy małego ekranu, odc. 49 (Variety Show) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Przygody Bolka i Lolka - Szerokiej drogi, odc. 44; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Reksio - Reksio poszukiwacz, odc. 19; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Bibi Blocksberg - odc 18/26 Biała Kakadu (Bibi Blocksberg ep. Der weise Kakadu); serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Zdrowo z Jedynką - 40, 50, 60 - do kontroli! Kontrolny przegląd zdrowia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Poznaj swoją naturę - odc. 4 Ssaki morskich fal -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Jak to działa - odc. 1 Lodówka -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Niepokonani. Niezwykłe historie - Kuba Błaszczykowski -  txt. str. 777; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:25 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (88) Kopalnia złota -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 26 Włochy - Piemont (99) Asti; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Rodzinka.pl - odc. 75 "Przelotne miłostki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 76 "Nowoczesna rodzinka" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ranczo - odc. 111 (seria IX, odc. 7) - Istotny dysonans -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 69 (seria V, odc. 13) - Ogrodnik -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Fundacja -  txt. str. 777  104'; komediodramat; reż.:Filip Bajon; wyk.:Jan Nowicki, Maciej Stuhr, Elżbieta Jarosik, Agata Kulesza, Jerzy Trela, Kinga Preis, Zbigniew Lesień; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Okrasa łamie przepisy - Królik po polsku -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Opole 2015 na bis! - The best of Opole 2015; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Bodo - odc. 10 -  txt. str. 777; serial biograficzny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 87 (seria VII, odc. 9) - Ciężka ręka prawa -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 88 (seria VII, odc. 10) - Koniec świata w Wilkowyjach -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (65) - Cyganie morza -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 20 (76) Indie "Z przyjaciółmi" -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 70 (seria VI, odc. 1) - Eden -  txt. str. 777  42'; serial kryminalny TVP; reż.:Andzrej Kostenko; wyk.:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Artur Pontek, Kinga Preis, Łukasz Lewandowski, Sławomir Orzechowski, Piotr Kozłowski, Rafał Cieszyński, Aldona Orman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 112 (seria IX, odc. 8) - Demony Kusego -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 77 "Święta" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 78 "Kara" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 O mnie się nie martw - s. IV odc. 9/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Ojciec Mateusz - odc. 196 - O mały włos (Ojciec Mateusz XV odc. 10) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Stawka większa niż życie - odc. 4/18 - Cafe Rose -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:15 Rodzinka.pl - odc. 75 "Przelotne miłostki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Rodzinka.pl - odc. 76 "Nowoczesna rodzinka" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Transporter - odc. 11/12 (Transporter, ep. 11); serial kraj prod.Francja (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:20 Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2014 - Świątynia uśmiechu cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Strefa 3D - Koralowy ogród; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Segowii  133; Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Koło historii - Brygada; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Ginące cywilizacje - Ogród bogów. Ajnowie z Hokkaido odc. 19 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1997); Dla małoletnich od lat 12
09:00 Czarne chmury - odc. 2/10 - Krwawe swaty -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Przewodnik Historyczny Bogusława Wołoszańskiego - Droga do Książa -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Tajemnice III Rzeszy (sezon II) - odc. 4/5 Złoto nazistów (odc. 4/5 Nazi Gold); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Tak tu cicho o zmierzchu, cz. 2 (A zori zdes tikhie)  81'; dramat wojenny kraj prod.ZSRR (1972); reż.:Stanisław Rostocki; wyk.:Andriej Martynow, Ludmiła Zajcewa, Irina Dołganowa, Władimir Iwaszow; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Życiorysy - Ambasador Portu; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
13:25 Flesz historii - odc. 286; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Polska i świat z historią w tle - Wanda czeka na legiony; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Mapa ginącego świata - odc. 3 Wietnam. Tradycyjna Medycyna Wschodu -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Poznaj swoją naturę - odc. 3 Bieszczadzkie tropy -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Muzeum Polskiej Piosenki - /52/ - "Wyszłam za mąż zaraz wracam" - Ewa Bem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Sensacje XX wieku - Operacja Odessa cz. I -  txt. str. 777; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Elegia na śmierć Roja; film dokumentalny; reż.:Jerzy Zalewski; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Polska i świat z historią w tle - Miłość w czasach wyklętych; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Czarne chmury - odc. 3/10 - Zawiść -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Były sobie odkrycia - Heron z Aleksandrii (Etait Une Fois... Les Dcouvreurs); serial animowany kraj prod.Francja (1992); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Muzeum Polskiej Piosenki - /83/ - "Rudy Rydz" - Halina Majdaniec; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Polscy bohaterowie wojenni cz 3. Cichociemni. Niewidzialni żołnierze (Heroes of War: Poland) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Wyśpiewana historia - Marsz Pierwszej Brygady; teledysk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:50 Sensacje XX wieku - Operacja Odessa cz. II -  txt. str. 777; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamięć Świata - Złoty kodeks gnieźnieński; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Nowy wiek - 3/3; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Prezydentowa bez barier; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Rok spokojnego słońca (Rok spokojnego słońca)  105'; dramat kraj prod.Polska, Niemcy, USA (1984); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Maja Komorowska, Scott Wilson, Hanna Skarżanka, Ewa Dałkowska, Vadim Glovna, Daniel Webb, Zbigniew Zapasiewicz, Tadeusz Bradecki, Jerzy Nowak, Jerzy Stuhr; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Mapa ginącego świata - odc. 3 Wietnam. Tradycyjna Medycyna Wschodu; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Poznaj swoją naturę - odc. 3 Bieszczadzkie tropy; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Zaklęty Dwór - odc. 2/7 Marzyciel i awanturnik; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zaklęty Dwór - odc. 3/7 W siedzibie upiora; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:19 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:23 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:54 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:14 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:47 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 Twoja Sprawa; magazyn; Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:28 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:33 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:45 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:10 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
00:20 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:16 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
03:20 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:35 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:05 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
05:50 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:30 Kultura fizyczna - Bogna Burska - cz. 3; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Studio Kultura - Rozmowy - Wojciech Stanisławski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Afisz kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:35 Tanie Dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat (10) - Islam wobec Zachodu; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Piękno czy pragmatyzm? XXI Triennale Designu w Mediolanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Szlakiem miejsc niezwykłych -Pomniki historii - Gniezno; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Wielki Tydzień -  txt. str. 777  92'; dramat; reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Wojciech Malajkat, Magdalena Warzecha, Bożena Dykiel, Beata Fudalej, Jakub Przebindowski, Cezary Pazura, Wojciech Pszoniak, Agnieszka Kotulanka, Kryzsztof Stroiński, Radosław Pazura; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Parada oszustów - odc. 1/4 - Mistrz zawsze traci  39'; serial TVP; reż.:Grzegorz Lasota; wyk.:Stanisław Igar, Bronisław Pawlik, Wojciech Pszoniak, Piotr Fronczewski, Roman Wilhelmi, Jan Englert; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Koncert życzeń - 100 pytań do... - Stefana Kisielewskiego; Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
13:30 3 x Marek Nowakowski - Gonitwa -  txt. str. 777  72'; film TVP; reż.:Zygmunt Hübner; wyk.:Tadeusz Janczar, Bohdan Ejmont, Zofia Merle, Ewa Szykulska, Helena Dąbrowska, Stefania Iwińska, Anna Jaraczówna, Stanisław Gawlik, Teresa Krzyżanowska; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Kamizelka -  txt. str. 777  43'; film TVP; reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Jerzy Zelnik, Tadeusz Fijewski, Ligia Branice, Tadeusz Kondrat; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Słodkie życie (La Dolce Vita)  166'; film obyczajowy kraj prod.Francja, Włochy (1960); reż.:Federico Fellini; wyk.:Marcello Mastroianni, Anita Ekberg, Anouk Aimee, Yvonne Furneaux, Magali Noel, Alain Cuny, Anniable Ninchi, Walter Santesso; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Portrety - Powidok; program dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Więcej niż fikcja - Odkrywając Bettie Page (Bettie Page Reveals All!)  97'; film dokumentalny kraj prod.USA (2013); reż.:Mark Mori; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:10 Informacje kulturalne ekstra - Andrzej Seweryn; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Młodzi gniewni - Musisz żyć  90'; reż.:Konrad Szołajski; wyk.:Marzena Trybała, Piotr Fronczewski, Wojciech Klata, Dominika Ostałowska, Sława Kwaśniewska; Dla małoletnich od lat 16
00:15 Performance - Konteksty 2015 (V); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Pegaz - /11/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Kino nocne - Soul Kitchen (Soul Kitchen)  95'; komediodramat kraj prod.Niemcy (2009); reż.:Fatih Akin; wyk.:Adam Bousdoukos, Moritz Bleibtreu, Birol Unel, Pheline Roggan, Anna Bederke, Dorka Gryllus; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
03:50 Panorama kina światowego - Zaślepiona (Flying Blind)  89'; dramat kraj prod.Wielka Brytania (2012); reż.:Katarzyna Klimkiewicz; wyk.:Helen McCrory, Najib Oudghiri, Kenneth Cranham, Lorcan Cranitch; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:35 Bóg zapłać  10'; film krótkometrażowy; reż.:Jakub Radej; wyk.:Filip Pławiak, Anna Pijanowska, Robert Kowalczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:55 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (54); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Okrasa łamie przepisy - Gęś w soli -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (83) Życie codzienne Indian -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Makłowicz w podróży - Podróż 27 Madera (103) "Funchal"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Jeden z dziesięciu - odc. 15/88; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Śpiewające fortepiany - (64); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /40/ - "Wiedziałem, że tak będzie" - Molesta; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /62/ - "Mury" - Jacek Kaczmarski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Przygarnij mnie - odc. 6; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Życie to Kabaret - M jak majówka (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - M jak majówka (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Familiada - odc. 2233; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2013 (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2013 (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2013 (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Nowe spojrzenie na ziemniaka -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (84) Męska rzecz -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 28 Tunezja "Dżerba" (104); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (54); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (65); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - Kobiety (58) -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Paranienormalni Tonight - Antoni Królikowski; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 A la show - (33) - Maciej Stuhr; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /65/ - "Piejo kury piejo" - Grzegorz z Ciechowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Niezapomniane Koncerty - Rock Opole 1991 /3/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Niezapomniane Koncerty - Co nam w duszy gra - przeboje filmowe cz.2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Komediowa Scena Dwójki - (10); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Piosenki Mariana Kociniaka; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Rozrywka Retro - Z archiwum kabaretu Tey czyli RetroTEYada odc. 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:50 Święta wojna - (277) Kryminał Tango; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Rodzinka.pl - odc. 149 "Nerwy w konserwy" sezon 6 -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Rodzinka.pl - odc. 150 "Kosmos" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Zmiennicy - odc. 5/15 - Safari -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:40 M jak miłość - odc. 298; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Na dobre i na złe - odc. 239 Czekając na szamana; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:40 O mnie się nie martw - s. IV odc. 10/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Ranczo - odc. 73 (seria VI, odc. 8) - Świadek koronny -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Ranczo - odc. 74 (seria VI, odc. 9) - Sztuka translacji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ojciec Mateusz - odc. 98 (seria VIII odc. 3) - Święta Rodzina -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Ojciec Mateusz - odc. 99 (seria VIII odc. 4) - Trująca orchidea -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Na dobre i na złe - odc. 240 Strongman; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Rodzinka.pl - odc. 151 "Zima, zima...ach to TY!" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Ranczo - odc. 75 (seria VI, odc. 10) - Kontrrewolucja -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 76 (seria VI, odc. 11) - Tchnienie Las Vegas -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 152 "O miłości i zimniej wodzie" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz - odc. 100 (seria VIII odc. 5) - Sklep z zabawkami -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 224 (s. 4, odc. 5) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 224 (s. 4, ep. 5)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 77 (seria VI, odc. 12) - Przywódce -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Ranczo - odc. 78 (seria VI, odc. 13) - Poród amatorski -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Ojciec Mateusz - odc. 101 (seria VIII odc. 6) - Tajemnica cmentarza -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Bodo - odc. 11 -  txt. str. 777 AD; serial biograficzny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Nowa - odc. 13 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Oficer - odc. 1/13 - Zaręczyny  52'; serial TVP; reż.:Maciej Dejczer; wyk.:Borys Szyc, Paweł Małaszyński, Krzysztof Globisz, Jan Frycz, Andrzej Chyra, Magdalena Różczka, Magdalena Cielecka, Jacek Braciak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Zmiennicy - odc. 5/15 - Safari; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
04:05 M jak miłość - odc. 298; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Żeglarstwo - Puchar Świata w Hyeres (Puchar Świata w Hyeres) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
09:00 Piłka nożna - Liga Europejska: 1/2 F (1): Szachtar Donieck - Sevilla FC; STEREO, 16:9
10:50 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Rosja - Szwecja; STEREO, 16:9
13:10 Pełnosprawni - odc. 156 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Magazyn Piłkarski FIFA - Rosja 2018 (Rosja 2018); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
14:15 Piłka nożna - Liga Europejska: 1/2 F (2): Sevilla FC - Szachtar Donieck; STEREO, 16:9
16:20 Borussia Dortmund TV; STEREO, 16:9
17:25 Piłka nożna - Bayern Monachium TV (42/2016) - Bundesliga: Bayern - Hannover 96; STEREO, 16:9
19:25 Piłka nożna - Bayern Monachium TV (42/2016) - magazyn; STEREO, 16:9
20:50 Triathlon - Elemental Olsztyn 2016; relacja; STEREO, 16:9
21:15 Samochodowe Mistrzostwa Polski KIA Lotos Race; relacja; STEREO, 16:9
21:45 Gala Ekstraklasy 2016
22:10 Szlakiem Grodów Piastowskich; STEREO, 16:9
22:30 Kierunek Rio - odc. 58 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:15 Jedziemy do Francji; felieton; STEREO, 16:9
23:25 Żużel - Mecz towarzyski: Polska - Reszta Świata; STEREO, 16:9
01:10 Zakończenie dnia

Canal +
6:00 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
6:30 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
7:00 O co biega? (8) - magazyn sportowy
7:30 Nie przegap - magazyn informacyjny
7:40 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
7:45 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
8:15 Przeboje i Oldboje - komedia muzyczna, Czechy 2013
10:10 W tonacji+ - magazyn muzyczny
11:00 Rodzinne turbulencje - komedia, Francja 2014
12:35 Dzika Francja (1) - film dokumentalny, Francja 2015
13:30 Za pół ceny - film krótkometrażowy, Norwegia 2014
13:50 Minionki - film animowany, USA 2015
15:25 W tonacji+ - magazyn muzyczny
16:15 Wkręceni 2 - komedia, Polska 2015
17:50 Witajcie u mnie - komediodramat, USA 2014
19:15 Nie przegap - magazyn informacyjny
19:25 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
19:30 Piłka nożna: Liga Europy - mecz finałowy: Liverpool FC - Sevilla FC
0:00 Ziarno prawdy - thriller, Polska 2015
1:50 Polskie gówno - film muzyczny, Polska 2014
3:25 Pan Tadeusz - film kostiumowy, Francja/Polska 1999

HBO
6:00 Belgijska robota - komedia, Francja 2012
7:35 Pokój zmagań - dramat obyczajowy, USA 2015
9:35 Alex i Eve - komedia romantyczna, Australia 2015
11:05 3 serca - dramat obyczajowy, Belgia/Francja/Niemcy 2014
12:55 Mustang z Dzikiej Doliny - film animowany, USA 2002
14:20 Mission: Impossible - Rogue Nation - film sensacyjny, USA 2015
16:35 Porywacz psów - komedia, Brazylia 2013
18:35 Rok pierwszy - komedia przygodowa, USA 2009
20:10 Slow West - western, Nowa Zelandia/Wielka Brytania 2015
21:35 Gra o tron 6 (4) - serial fantasy
22:40 Dziewczynka z kotem - dramat obyczajowy, Francja/Włochy 2014
0:25 Rzeczy, które robisz w Denver, będąc martwym - thriller, USA 1995
2:20 Foxcatcher - dramat biograficzny, USA 2014
4:35 Slow West - western, Nowa Zelandia/Wielka Brytania 2015

Polsat Romans
6:00 Zza kamery...: "Gorąca laska" (51) - magazyn filmowy
6:15 Nasz nowy dom (33) - reality show
7:15 Pierwsza miłość (1432) - serial obyczajowy
8:00 Pierwsza miłość (1433) - serial obyczajowy
8:45 Dom nie do poznania (220) - reality show
9:45 Przyjaciółki 6 (71) - serial obyczajowy
10:45 Żona dla milionera (1) - reality show
11:45 Hotel 52 3 (33) - serial obyczajowy
12:45 Gotowe na wszystko 5 (13) - serial obyczajowy
13:40 Szpilki na Giewoncie 4 (43) - serial obyczajowy
14:40 Nasz nowy dom (39) - reality show
15:40 Dom nie do poznania (221) - reality show
16:40 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 3 (25) - reality show
18:05 Nasz nowy dom (33) - reality show
19:05 Przyjaciółki 6 (72) - serial obyczajowy
20:05 Gotowe na wszystko 5 (14) - serial obyczajowy
21:00 Szukając miłości - komediodramat, Francja/Japonia/USA 2007
23:05 Lep na muchy - komedia kryminalna, Niemcy/USA 2011
1:00 Przyjaciółki 6 (72) - serial obyczajowy
2:00 Szpilki na Giewoncie 4 (43) - serial obyczajowy
3:00 To nie koniec świata! 2 (25) - serial obyczajowy
4:00 Hotel 52 3 (38) - serial obyczajowy
4:45 Zdrady (80) - serial paradokumentalny
5:30 Zza kamery...: "Gra dla dwojga" (30) - magazyn filmowy
5:45 Zza kamery...: "Twarda laska" (32) - magazyn filmowy

TTV
5:10 Sąd rodzinny (146) - serial fabularno-dokumentalny
6:05 DeFacto 2 (17) - program popularnonaukowy
6:35 Express - program informacyjny
6:55 Szkoła (108) - serial paradokumentalny
7:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
8:50 Ukryta prawda (468) - serial paradokumentalny
9:50 Ukryta prawda (52) - serial paradokumentalny
10:50 Sąd rodzinny (147) - serial fabularno-dokumentalny
11:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
12:45 Kartoteka 10 (22) - serial fabularno-dokumentalny
13:45 DeFacto 4 (7) - program popularnonaukowy
14:15 Cała prawda o jedzeniu 3 (4/11) - serial dokumentalny
14:45 Damy i wieśniaczki 3 (12) - serial fabularno-dokumentalny
15:45 Express - program informacyjny
16:00 Pogoda - program informacyjny
16:05 Uwaga! - magazyn reporterów
16:25 Kartoteka 8 (10/30) - serial fabularno-dokumentalny
17:30 Testerzy (11) - magazyn poradnikowy
17:45 Express - program informacyjny
18:00 Pogoda - program informacyjny
18:05 Cała prawda o jedzeniu 4 (3) - serial dokumentalny
18:40 Wojny magazynowe - Teksas 5 (1) - reality show
19:10 Wojny magazynowe - Teksas 5 (2) - reality show
19:45 Express - program informacyjny
20:00 Pogoda - program informacyjny
20:05 DeFacto Extra 2 (8) - program popularnonaukowy
20:35 Usterka 6: Malowanie po angielsku (6) - serial fabularno-dokumentalny
21:10 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda (20/30) - serial dokumentalny
21:45 Express - program informacyjny
21:57 Pogoda - program informacyjny
22:00 Ostre cięcie 6 (12-ost.) - program rozrywkowy
22:45 Kossakowski. Inicjacja 3 (11) - serial dokumentalny
23:15 Testerzy (11) - magazyn poradnikowy
23:25 Testerzy (12) - magazyn poradnikowy
23:40 Testerzy (13) - magazyn poradnikowy
23:55 Gogglebox. Przed telewizorem 4 (12) - program rozrywkowy
0:40 Usterka 2 (5) - serial fabularno-dokumentalny
1:10 Usterka 6: Okno (8) - serial fabularno-dokumentalny
1:40 Odezwiemy się... (1/9) - serial dokumentalny
2:10 Blisko ludzi - program interwencyjny
2:40 Blisko ludzi - program interwencyjny
3:10 DeFacto 3 (12) - program popularnonaukowy
3:40 DeFacto 3 (13) - program popularnonaukowy
4:10 Ukryta prawda (400) - serial paradokumentalny
5:00 Zakończenie programu

TV 6
6:00 Mega Chichot Odcinek: 47
6:30 Mega Chichot Odcinek: 48
7:00 Kłamczuch Odcinek: 34
8:00 Strażnik Teksasu Odcinek: 186
9:00 Galileo Odcinek: 42
10:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata Odcinek: 1
11:00 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay Odcinek: 4
12:00 Miodowe lata Odcinek: 101
12:45 Miodowe lata Odcinek: 99
13:40 Rodzina zastępcza Odcinek: 15
14:10 Rodzina zastępcza Odcinek: 16
14:45 Dekoratornia Odcinek: 419
15:15 Nieśmiertelny Odcinek: 11
16:15 Strażnik Teksasu Odcinek: 187
17:15 Czarodziejki Odcinek: 92
18:15 Miodowe lata Odcinek: 118
19:00 Miodowe lata Odcinek: 112
20:00 Galileo Odcinek: 43
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 51
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 52
22:55 Powrót
1:00 Akcja renowacja USA Odcinek: 18 Sezon: 3
1:30 Rude Tube Odcinek: 2
2:00 STOP Drogówka Odcinek: 77
3:00 Top 10 lista przebojów Odcinek: 517
4:00 Disco Polo Life Odcinek: 325
5:00 Disco Polo Life Odcinek: 326

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy Odcinek: 3343
7:00 Synowie Odcinek: 10
7:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła Odcinek: 60
8:00 Daleko od noszy Odcinek: 67
8:30 Czyja wina? Odcinek: 1
9:30 Awantura o kasę Odcinek: 65
10:30 Gra w ciemno Odcinek: 133
11:30 Słoneczny patrol Odcinek: 13 Sezon: 2
12:35 Pierwsza miłość Odcinek: 2300
13:20 Ewa gotuje Odcinek: 174
13:50 Ewa gotuje Odcinek: 175
14:30 Alf Odcinek: 5 Sezon: 2
15:00 Świat według Bundych Odcinek: 60
15:30 Świat według Bundych Odcinek: 61
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 263
16:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 264
17:00 Hotel Babylon Odcinek: 14
18:10 Hotel 52 Odcinek: 24
19:15 Alf Odcinek: 6 Sezon: 2
19:50 Słoneczny patrol Odcinek: 14 Sezon: 2
20:50 Świat według Bundych Odcinek: 62
21:20 Świat według Bundych Odcinek: 63
21:50 Świat według Kiepskich Odcinek: 267
22:20 Świat według Kiepskich Odcinek: 268
22:50 Hotel Babylon Odcinek: 21
0:00 Hotel 52 Odcinek: 25
1:00 Mamuśki Odcinek: 14
1:30 Daleko od noszy Odcinek: 12 Sezon: 2
2:00 Gra w ciemno Odcinek: 296
3:00 Awantura o kasę Odcinek: 153
4:00 Wstawaj! Gramy!
5:00 Wstawaj! Gramy!

Polsat Cafe
6:00 Sexy mama - bo zdrowie jest najważniejsze Odcinek: 58
6:30 Gwiazdy na dywaniku Odcinek: 143
7:00 Operacje plastyczne do poprawki Odcinek: 7 Sezon: 2
8:00 Rosyjskie noworodki Odcinek: 1
8:30 Żywe Barbie
9:00 Trudne sprawy Odcinek: 589
10:00 Ślubna gorączka Odcinek: 11
11:00 Shopping Queen - Królowa zakupów Odcinek: 12
12:00 Zdrowie na widelcu Odcinek: 48
12:30 Demakijaż Odcinek: 23
13:00 Tajemnice życia superbogaczy Odcinek: 9
13:30 Plotka Odcinek: 17
14:00 Siedem nowych twarzy w siedem dni
15:00 Najdziwniejsze choroby Odcinek: 1
16:00 Lekarze uśmiechu Odcinek: 6
17:00 Nasz nowy dom Odcinek: 66
18:00 Oszukane Odcinek: 17
19:00 Ciężarny mężczyzna
20:00 Zdrady Odcinek: 42
21:00 Oszukane Odcinek: 23
22:00 Grzeszki na widelcu Odcinek: 105
22:30 Gwiazdy na dywaniku Odcinek: 193
23:00 Kardashianki w Miami Odcinek: 3
23:30 Kardashianki w Miami Odcinek: 4
0:00 Ból za kulisami sławy Odcinek: 2
0:30 Aleja sław Odcinek: 120
1:00 Najwięksi przystojniacy Hollywood Odcinek: 7
1:30 Tajemnice życia superbogaczy Odcinek: 17
2:00 Twarz Odcinek: 7
3:00 Dziewczyny, kochajcie swoje motylki
4:00 Gwiazdy na dywaniku Odcinek: 183
4:30 Aleja sław Odcinek: 147
5:00 Zoom na miasto Odcinek: 196
5:30 Z tyłu sceny Odcinek: 56

Polsat Play
6:00 Gliniarze Odcinek: 26
6:30 Gliniarze Odcinek: 27
7:00 Stołeczna drogówka Odcinek: 55
7:30 Ekstremalne zawody Odcinek: 10
8:00 Ekstremalne zawody Odcinek: 11
8:30 Ekstremalne zawody Odcinek: 12
9:00 Hardkorowy lombard Odcinek: 146
9:30 Hardkorowy lombard Odcinek: 147
10:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 507
10:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 508
11:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 509
11:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 510
12:00 Najbardziej sensacyjne nagrania policyjne na świecie Odcinek: 1
13:00 Top 20 - szokujące i komiczne Odcinek: 11
14:00 Hardkorowy lombard Odcinek: 3
14:30 Hardkorowy lombard Odcinek: 4
15:00 Szaleni laweciarze Odcinek: 2
15:30 Szaleni laweciarze Odcinek: 3
16:00 Top 20: Najgłupsi na świecie Odcinek: 1
17:00 W obliczu śmierci - GOPR Odcinek: 3
17:30 Granice odwagi - straż graniczna Odcinek: 3
18:00 Polska w monitoringu Odcinek: 21
18:30 Gliniarze Odcinek: 4
19:00 Polacy w świecie Odcinek: 5
19:30 Polacy w świecie Odcinek: 6
20:00 Hardkorowy lombard Odcinek: 43
20:30 Łowcy samochodowych okazji Odcinek: 5
21:00 Łowcy samochodowych okazji Odcinek: 6
21:30 Stołeczna drogówka Odcinek: 67
22:00 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować Odcinek: 29
22:30 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 1
23:00 Miasta grzechu Odcinek: 32
23:30 Lola w krainie rozkoszy
1:15 Orgie XXX: Mistrzowska liga
3:00 Skazany za... Odcinek: 60
3:30 Skazany za... Odcinek: 13
4:00 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 50
4:30 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 51
5:00 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 52
5:30 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 53

Planete +
6:45 Dokoła Wojtek Polska Odcinek: 1 Sezon: 3
7:20 Dokoła Wojtek Polska Odcinek: 2 Sezon: 3
8:00 Dokoła Wojtek Polska Odcinek: 3 Sezon: 3
8:30 Potyczki naukowców Odcinek: 5
9:20 Potyczki naukowców Odcinek: 6
10:00 Lifetramp - życie na próbę Odcinek: 3
10:30 Wizjonerzy w służbie ludziom Odcinek: 3
11:00 Buntownicy futbolu Odcinek: 5
11:30 Buntownicy futbolu Odcinek: 1 Sezon: 2
12:05 Wszystko o chmurach
13:10 Roraima - wspinacze zagubionego świata
14:55 Najtrudniejszy bieg świata
16:00 Najszybsi na świecie Odcinek: 3
17:00 Niezwykłe podróże koleją Odcinek: 13
18:00 Wszechobecne alergie
19:00 Kto szyje nasze ubrania?
19:55 Wielcy wodzowie Odcinek: 1
20:55 Wyjaśnić niewyjaśnione Odcinek: 2
22:00 Wyjaśnić niewyjaśnione Odcinek: 3
23:00 Drugie oblicze Doliny Krzemowej
0:00 Zamach w Bostonie. Śledztwo w sieci
1:10 Wrzucam, więc jestem
2:05 Dizajnerki
3:05 Muzyka odnaleziona Odcinek: 7 Sezon: 3

Tele 5
5:45 Disco Bandżo Mix
6:45 Nieźle kliknięci
7:20 Telezakupy
11:30 Zagadkowa wyspa
12:30 Wróżki24.pl
13:15 Telezakupy
13:45 Klejnot TV
15:00 Władca zwierząt Odcinek: 22
15:55 Na osi
16:35 Nieźle kliknięci
16:55 Czynnik PSI Odcinek: 15 Sezon: 2
17:50 Wojna z mafią Odcinek: 3 Sezon: 2
19:00 Pokolenie mutantów Odcinek: 1
20:00 Zolar
21:50 Wojna z mafią Odcinek: 2 Sezon: 2
22:50 Nieźle kliknięci
23:05 Gorące spotkania
0:40 Nieźle kliknięci bez filtra
1:25 Telezakupy
4:25 Nocny patrol

TV Puls
5:50 Niania 3: Kanasta (42) - serial komediowy
6:25 Niania 3: Zabierz to futro (43) - serial komediowy
6:50 13 posterunek 2 (15) - serial komediowy
7:25 13 posterunek 2 (16) - serial komediowy
8:05 Nash Bridges 5: Kłopoty z dziewczynami (82) - serial sensacyjny
9:00 Kobra - oddział specjalny 15: Porwany i zaginiony (5/14) - serial sensacyjny
10:00 Kobra - oddział specjalny 15: Kryptonim Tygrys (6/14) - serial sensacyjny
11:00 Napisała: Morderstwo 5 (6/22) - serial kryminalny
11:55 Co ludzie powiedzą?: Kolacja przy świecach (3) - serial komediowy
12:30 Co ludzie powiedzą?: Zakochany major (4) - serial komediowy
13:10 Dziesięć przykazań (25/176) - serial kostiumowy
14:10 Dziesięć przykazań (26/176) - serial kostiumowy
15:10 Oblicza miłości (128/187) - serial obyczajowy
16:10 Moje serce bije dla Loli (3/133) - telenowela
17:05 Niewolnica Victoria (30/60) - serial obyczajowy
18:05 Bibliotekarze 2 (8/10) - serial przygodowy
19:00 Bibliotekarze 2 (9/10) - serial przygodowy
20:00 Anatomia strachu - thriller, USA 2011
21:55 Gothika - thriller, USA 2003
0:00 Tropiciel (5/8) - serial kryminalny
1:05 Zobacz to!: Taki jest świat (348) - program informacyjny
1:55 W blasku fleszy (7) - program rozrywkowy
2:25 Dyżur 2 (19) - serial dokumentalny
2:50 W blasku fleszy (8) - program rozrywkowy
3:10 Na jedwabnym szlaku: Lekcja religii (6/10) - serial dokumentalny
3:35 Na jedwabnym szlaku: Chiński sport to zdrowie (7/10) - serial dokumentalny
4:00 Na jedwabnym szlaku: Mądrość narodu (8/10) - serial dokumentalny
4:25 Menu na miarę (9) - program kulinarny
4:45 Z archiwum policji (2) - serial dokumentalny
5:10 Menu na miarę (10) - program kulinarny
5:35 Z archiwum policji (3) - serial dokumentalny

Eurosport 1
6:00 Pływanie: Mistrzostwa Europy w Londynie - 2. dzień
7:30 Kolarstwo: Tour of California - 3. etap
8:30 Gotowi na Wielki Szlem - magazyn tenisowy
8:45 Wyścigi samochodowe: Eurocup Formula Renault 2.0 - wyścigi samochodowe
9:15 Kolarstwo: Giro d'Italia - kolarstwo
9:45 Zapasy: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - zapasy
10:15 Gotowi na Wielki Szlem - magazyn tenisowy
10:30 Pływanie: Mistrzostwa Europy w Londynie - 2. dzień
11:00 Pływanie: Mistrzostwa Europy w Londynie - 3. dzień
12:45 Kolarstwo: Giro d'Italia - 10. etap: Campi Bisenzio - Sestola
14:15 Giro Extra - magazyn kolarski
14:30 Kolarstwo: Giro d'Italia - 11. etap: Modena - Asolo
17:30 Giro Extra - magazyn kolarski
17:45 Pływanie: Mistrzostwa Europy w Londynie - 2. dzień
18:55 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
19:00 Pływanie: Mistrzostwa Europy w Londynie - 3. dzień
21:00 Piłka nożna: Liga Europy - mecz finałowy: Liverpool FC - Sevilla FC
23:15 Kolarstwo: Tour of California - 4. etap
1:00 Gotowi na Wielki Szlem - magazyn tenisowy
1:15 Watts - magazyn sportowy
1:30 Kolarstwo: Giro d'Italia - 11. etap: Modena - Asolo
3:00 Pływanie: Mistrzostwa Europy w Londynie - 3. dzień
4:00 Kolarstwo: Tour of California - 4. etap
5:00 Kolarstwo: Giro d'Italia - kolarstwo

Eurosport 2
6:45 Wyścigi samochodowe - F3 Mistrzostwa Europy w Pau - sport
7:15 Wyścigi samochodowe - Porsche Supercup - wyścig w Barcelonie
7:45 Wyścigi samochodowe - Blancpain Endurance Series - wyścig w Silverstone
8:45 Motocross - Mistrzostwa Świata w Pietramuracie
9:15 Wyścigi samochodowe - Renault Sport Trophy w Imoli - sport
10:15 Wyścigi samochodowe - Eurocup Formula Renault 2.0 - sport
10:45 Żużel - Liga szwedzka - mecz: Indianerna Kumla - Dackarna Malilla
11:45 Kolarstwo - Tour of California - 3. etap
12:45 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 17 - mecz półfinałowy: Portugalia - Holandia
14:45 Tenis - Turniej ATP w Genewie
17:45 Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 17 - mecz półfinałowy: Niemcy - Hiszpania
19:45 Tenis - Turniej ATP w Genewie
20:45 Get Ready Live - magazyn tenisowy
20:55 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
21:00 Kolarstwo - Giro d'Italia - 11. etap: Modena - Asolo
22:00 Tenis - Turniej ATP w Genewie
23:55 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
0:00 Kolarstwo - Giro d'Italia
1:00 Tenis - Turniej French Open w Paryżu - best of
2:00 Żużel - Liga szwedzka - mecz: Indianerna Kumla - Dackarna Malilla
3:00 Kolarstwo - Giro d'Italia
4:00 Tenis - Turniej ATP w Genewie

Sport1
6:00 Teleshopping
6:30 Teleshopping
7:00 Teleshopping
7:30 Teleshopping
8:00 Teleshopping
8:30 Teleshopping
9:00 Teleshopping
9:30 Teleshopping
10:00 Teleshopping
11:00 Teleshopping
11:30 Teleshopping
12:00 Teleshopping
13:00 Teleshopping
13:30 Teleshopping
14:00 Teleshopping
14:30 Teleshopping
15:00 Teleshopping
15:30 Normal Odcinek: 20
16:00 Storage Wars - Die Geschäftemacher Odcinek: 105
16:30 Storage Wars - Die Geschäftemacher Odcinek: 106
17:00 Storage Wars - Die Geschäftemacher Odcinek: 107
17:30 Storage Wars - Die Geschäftemacher Odcinek: 108
18:00 Storage Wars - Die Geschäftemacher Odcinek: 109
18:30 Bundesliga aktuell
19:00 Fußball
20:45 Fußball
23:30 Fußball
1:00 Sport-Quiz
3:00 Sport-Clips
3:05 Teleshopping
3:20 Sport-Clips
3:25 Teleshopping
3:35 Sport-Clips
4:05 Teleshopping
4:20 Sport-Clips
4:25 Teleshopping
4:35 Couples Camp II

Das Erste
5:30 ARD-Morgenmagazin
9:00 Tagesschau
9:05 Rote Rosen Odcinek: 2194
9:55 Sturm der Liebe Odcinek: 2456
10:44 Tagesschau
10:45 Gefragt - Gejagt Odcinek: 83
11:35 Giraffe, Erdmännchen & Co. Odcinek: 66
12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen Odcinek: 2195
15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe Odcinek: 2457
16:00 Tagesschau
16:10 Nashorn, Zebra & Co. Odcinek: 290
17:00 Tagesschau
17:15 Brisant
18:00 Wer weiß denn sowas? Odcinek: 70
18:50 Hubert und Staller Odcinek: 51
19:45 Wissen vor acht - Werkstatt Odcinek: 102
19:50 Wetter vor acht
19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau
20:15 Emma nach Mitternacht - Der Wolf und die sieben Geiseln Odcinek: 1
21:45 Plusminus
22:15 Tagesthemen
22:45 Maischberger Odcinek: 489
0:00 Europamagazin extra
0:30 Nachtmagazin
0:50 Emma nach Mitternacht - Der Wolf und die sieben Geiseln Odcinek: 1
2:23 Tagesschau
2:25 Maischberger Odcinek: 489
3:40 Europamagazin extra
4:10 Brisant
4:50 Deutschlandbilder
4:58 Tagesschau
5:00 Plusminus

Arte
5:20 Bella Italia ! Verdi, Puccini, Donizetti
6:05 Jardins d'ici et d'ailleurs
6:30 X:enius
7:00 Personne ne bouge!
7:45 La Corse, beauté sauvage Odcinek: 3
8:30 X:enius
8:55 Guillaume le Conquérant
10:40 Les routes mythiques de l'Europe Odcinek: 3
11:30 Les routes mythiques de l'Europe Odcinek: 4
12:25 Les routes mythiques de l'Europe Odcinek: 5
13:20 Arte journal
13:35 Police Python 357
15:40 Mousson Odcinek: 1
16:25 Un sanctuaire dans les Andes
17:15 X:enius
17:45 Dis-moi comment tu dors Odcinek: 2
18:10 Allemagne, naissance d'un pays Odcinek: 2
18:55 Voyages au pays des vins de terroir Odcinek: 2
19:40 Cannes - L'instant d'avant
19:45 Arte Journal
20:05 28 minutes
20:50 Tout est vrai (ou presque)
20:55 A Touch of Sin
23:00 Régis Debray : itinéraire d'un candide Odcinek: 1
0:00 Régis Debray : itinéraire d'un candide Odcinek: 2
0:50 Heli
2:30 Double jeu Odcinek: 20 Sezon: 1
4:00 Yourope
4:30 Fin des programmes

Kabel eins
5:55 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens Odcinek: 4 Sezon: 1
6:45 Without a Trace - Spurlos verschwunden Odcinek: 121 Sezon: 6
7:35 Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen Odcinek: 11 Sezon: 1
8:30 Navy CIS Odcinek: 98 Sezon: 5
9:25 The Mentalist Odcinek: 20 Sezon: 5
10:20 Navy CIS Odcinek: 22 Sezon: 2
11:10 Without a Trace - Spurlos verschwunden Odcinek: 122 Sezon: 6
12:05 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens Odcinek: 5 Sezon: 1
12:55 Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen Odcinek: 12 Sezon: 1
13:55 Navy CIS Odcinek: 99 Sezon: 5
14:50 The Mentalist Odcinek: 115 Sezon: 5
15:50 News
16:00 Castle Odcinek: 23 Sezon: 2
16:55 Abenteuer Leben täglich Odcinek: 2416
17:55 Mein Lokal, Dein Lokal - Spezial Odcinek: 36
18:55 Achtung Notaufnahme! Odcinek: 41
19:30 Achtung Kontrolle! Wir kümmern uns drum
20:15 Phone Booth - Nicht auflegen!
21:45 Sag' kein Wort!
23:55 Brazil
2:35 Watch Me - das Kinomagazin Odcinek: 20 Sezon: 1
2:50 Late News
2:55 Sag' kein Wort!
4:40 Late News
4:45 Eleventh Hour - Einsatz in letzter Sekunde Odcinek: 6 Sezon: 1
5:25 Watch Me - das Kinomagazin Odcinek: 20 Sezon: 1

NDR
6:00 Sesamstraße Odcinek: 2679
6:20 mareTV kompakt
6:35 Nordtour Spezial
7:20 Rote Rosen Odcinek: 2194
8:10 Sturm der Liebe Odcinek: 2456
9:00 Nordmagazin
9:30 Hamburg Journal
10:00 Schleswig-Holstein Magazin
10:30 buten un binnen
11:00 Hallo Niedersachsen
11:30 Der Siegeszug der Wölfe
12:15 In aller Freundschaft Odcinek: 492
13:00 NaturNah
13:30 Brisant
14:00 NDR//aktuell
14:15 Bilderbuch Odcinek: 306
15:00 NDR//aktuell
15:15 Polen entdecken! Odcinek: 1
16:00 NDR//aktuell
16:10 Mein Nachmittag Odcinek: 1827
17:10 Seehund, Puma & Co. Odcinek: 188
18:00 Ländermagazine
18:06 buten un binnen | sportblitz
18:13 buten un binnen | wetter
18:15 Wie geht das? Odcinek: 13
18:45 DAS!
19:30 Ländermagazine
19:58 buten un binnen | wetter
20:00 Tagesschau
20:15 Expeditionen ins Tierreich
21:00 Unsere Geschichte
21:45 NDR//aktuell
22:00 Großstadtrevier Odcinek: 308 Sezon: 24
22:50 extra 3
23:20 Polizeifunk ruft Odcinek: 41 Sezon: 4
23:45 Polizeifunk ruft Odcinek: 42 Sezon: 4
0:10 Polizeifunk ruft Odcinek: 43 Sezon: 4
0:35 Visite
1:35 Panorama 3 Odcinek: 120
2:05 Wie geht das? Odcinek: 13
2:45 Hallo Niedersachsen
3:15 Nordmagazin
3:45 Schleswig-Holstein Magazin
4:15 Hamburg Journal
4:45 buten un binnen
5:15 DAS!

RTL
6:00 Guten Morgen Deutschland Odcinek: 683
8:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten Odcinek: 5997
9:00 Unter uns Odcinek: 5352
9:30 Betrugsfälle
10:00 Die Trovatos - Detektive decken auf
11:00 Die Trovatos - Detektive decken auf
12:00 Punkt 12
14:00 Der Blaulicht-Report
15:00 Der Blaulicht-Report
16:00 Verdachtsfälle
17:00 Betrugsfälle
17:30 Unter uns Odcinek: 5353
18:00 Explosiv - Das Magazin
18:30 Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45 RTL aktuell Odcinek: 10243
19:03 Wetter
19:05 Alles was zählt Odcinek: 2431
19:35 Gute Zeiten, schlechte Zeiten Odcinek: 5999
21:10 Die große GZSZ Erfolgsstory
22:15 stern TV Odcinek: 1210
0:00 RTL Nachtjournal
0:27 RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:35 Bauer sucht Frau - Die neuen Bauern
1:25 Best of ...! Odcinek: 69 Sezon: 2
2:15 Die Trovatos - Detektive decken auf
3:10 RTL Nachthournal
3:35 Explosiv - Das Magazin
4:00 Betrugsfälle
4:25 Verdachtsfälle
5:15 Der Blaulicht-Report

RTL 2
5:55 Privatdetektive im Einsatz Odcinek: 234
6:55 Privatdetektive im Einsatz Odcinek: 235
8:00 Privatdetektive im Einsatz Odcinek: 236
9:00 Frauentausch Odcinek: 167
11:00 Family Stories Odcinek: 172
12:00 Family Stories Odcinek: 173
13:00 Köln 50667 Odcinek: 853
14:00 Berlin - Tag & Nacht Odcinek: 1182
15:00 Hilf mir! Jung, pleite, verzweifelt ... Odcinek: 414
16:00 Privatdetektive im Einsatz Odcinek: 80
17:00 Die Straßencops West - Jugend im Visier Odcinek: 43
17:57 Promiflash News Odcinek: 116
18:00 Köln 50667 Odcinek: 854
19:00 Berlin - Tag & Nacht Odcinek: 1183
20:00 RTL II News Odcinek: 8250
20:14 RTL II Wetter Odcinek: 5960
20:15 Die Wollnys - Eine schrecklich große Familie! Odcinek: 83
21:15 Die Babystation - Jeden Tag ein kleines Wunder Odcinek: 5
22:15 Princess - Hilfe, ich bin shoppingsüchtig! Odcinek: 5
23:15 Autopsie - Mysteriöse Todesfälle Odcinek: 150
0:15 Autopsie - Mysteriöse Todesfälle Odcinek: 124
1:10 The Suspects - Wahre Verbrechen Odcinek: 7
1:55 Autopsie - Mysteriöse Todesfälle Odcinek: 150
2:40 Autopsie - Mysteriöse Todesfälle Odcinek: 124
3:25 The Suspects - Wahre Verbrechen Odcinek: 7
4:10 Privatdetektive im Einsatz Odcinek: 235
5:10 Privatdetektive im Einsatz Odcinek: 236

Super RTL
6:00 Olivia Odcinek: 74
6:10 Olivia Odcinek: 75
6:20 Olivia Odcinek: 76
6:40 Chuggington - Die Loks sind los! Odcinek: 16
6:45 Chuggington - Die Loks sind los! Odcinek: 17
7:05 Bob der Baumeister
7:15 Bob der Baumeister
7:30 Caillou Odcinek: 41 Sezon: 1
8:00 Die Oktonauten Odcinek: 55
8:10 Die Oktonauten Odcinek: 56
8:25 Der Phantastische Paul Odcinek: 26
8:35 Der Phantastische Paul Odcinek: 25
8:45 Wow! Wow! Wubbzy! Odcinek: 61
9:00 Wow! Wow! Wubbzy! Odcinek: 62
9:15 Benjamin Blümchen Odcinek: 1
9:40 Kati und Mim-Mim Odcinek: 13
9:50 Thomas & seine Freunde
10:00 LazyTown - Los geht's Odcinek: 60
10:30 Sammy - Kleine Flossen, große Abenteuer Odcinek: 19
11:00 Familie Fox - Die Geheimnishüter Odcinek: 12
11:25 DINOTRUX Odcinek: 14
11:55 Sally Bollywood Odcinek: 2
12:15 Camp Sumpfgrund
12:30 Go Wild! - Mission Wildnis Odcinek: 56
13:00 Coop gegen Kat Odcinek: 47
13:25 Tom und Jerry
13:50 Mr. Bean - Die Cartoon-Serie Odcinek: 15
14:20 ALVINNN!!! und die Chipmunks Odcinek: 8
14:50 King Julien Odcinek: 5
15:15 Die Dschungelhelden Odcinek: 6
15:40 Familie Fox - Die Geheimnishüter Odcinek: 26
16:10 DINOTRUX Odcinek: 4
16:40 Go Wild! - Mission Wildnis Odcinek: 26
17:10 Mr. Bean - Die Cartoon-Serie Odcinek: 45
17:35 Sally Bollywood
18:15 Tom und Jerry
18:45 WOW Die Entdeckerzone
19:15 ALVINNN!!! und die Chipmunks Odcinek: 9
19:45 King Julien Odcinek: 21
20:15 Dr. House Odcinek: 58
21:10 Dr. House Odcinek: 59
22:05 Royal Pains Odcinek: 90
23:00 Royal Pains Odcinek: 46
23:55 Dr House Odcinek: 58
0:35 Infomercials
4:00 Nachtprogramm

VOX
6:00 CSI: NY Odcinek: 175 Sezon: 8
6:50 Verklag mich doch!
7:45 Verklag mich doch!
8:50 Verklag mich doch!
9:50 Verklag mich doch!
10:50 vox nachrichten
10:55 Mein himmlisches Hotel Odcinek: 396
12:00 Shopping Queen Odcinek: 870
13:00 4 Hochzeiten und eine Traumreise Odcinek: 529
14:00 Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn? Odcinek: 27 Sezon: 2
15:00 Shopping Queen Odcinek: 871
16:00 4 Hochzeiten und eine Traumreise Odcinek: 530
17:00 Mein himmlisches Hotel Odcinek: 397
18:00 mieten, kaufen, wohnen
19:00 Das perfekte Dinner Odcinek: 2564
20:00 Prominent!
20:15 Secrets and Lies Odcinek: 5 Sezon: 1
21:15 Secrets and Lies Odcinek: 6 Sezon: 1
22:05 Major Crimes Odcinek: 58 Sezon: 4
23:00 Motive Odcinek: 22 Sezon: 2
23:55 vox nachrichten
0:15 Major Crimes Odcinek: 4 Sezon: 1
1:00 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 127
1:45 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 84
2:30 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 116
3:15 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 80
4:05 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 145
4:50 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 6
5:20 CSI: NY Odcinek: 88 Sezon: 4

WDR
6:20 Lokalzeit aus Bonn
6:50 Lokalzeit aus Duisburg
7:20 Quarks & Co. bei Planet Schule
8:20 Planet Wissen Odcinek: 2
9:20 Eins zu eins
9:50 Aktuelle Stunde
10:35 Lokalzeit
11:05 Seehund, Puma & Co. Odcinek: 170 Sezon: 6
11:55 Leopard, Seebär & Co. Odcinek: 45 Sezon: 2
12:45 WDR aktuell
13:00 Planet Wissen Odcinek: 232
14:00 Servicezeit
14:30 Küstenparadies Kroatien Odcinek: 1
15:15 Quarks & Co.
16:00 WDR aktuell
16:15 daheim & unterwegs
18:00 WDR aktuell / Lokalzeit
18:15 Servicezeit
18:45 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau
20:15 Markt
21:00 Der Haushalts-Check mit Yvonne Willicks Odcinek: 64
21:45 WDR aktuell
22:10 Gift auf unseren Feldern
22:55 Citizenfour
0:45 Erlebnisreisen-Tipp
1:00 Domian
2:00 Lokalzeit aus Köln
2:30 Lokalzeit aus Aachen
3:00 Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25 Lokalzeit Bergisches Land
3:55 Lokalzeit Ruhr
4:25 Lokalzeit aus Dortmund
4:55 Lokalzeit Münsterland
5:25 Lokalzeit OWL
5:50 Lokalzeit Südwestfalen

ZDF
5:30 ARD-Morgenmagazin
9:00 heute Xpress
9:05 Volle Kanne - Service täglich
10:30 Die Rosenheim-Cops Odcinek: 218 Sezon: 11
11:15 SOKO Wismar Odcinek: 185 Sezon: 9
12:00 heute
12:10 drehscheibe
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht Odcinek: 1857
15:00 heute Xpress
15:05 Bares für Rares Odcinek: 178 Sezon: 6
16:00 heute - in Europa
16:10 Soko Donau Odcinek: 56 Sezon: 5
17:00 heute
17:10 hallo deutschland
17:45 Leute heute
18:05 SOKO Wismar Odcinek: 213 Sezon: 12
18:54 Lotto am Mittwoch - Die Gewinnzahlen
19:00 heute
19:20 Wetter
19:25 Küstenwache Odcinek: 258 Sezon: 16
20:15 Die Toten vom Bodensee Odcinek: 1
21:45 heute-journal
22:15 auslandsjournal
22:45 Gewinn statt Gewissen?
23:15 Markus Lanz Odcinek: 870
0:30 heute+
0:45 Das Jahrhunderthaus Odcinek: 2
1:30 Die Toten vom Bodensee Odcinek: 1
3:00 SOKO Wismar Odcinek: 213 Sezon: 12
3:45 auslandsjournal
4:15 Soko Donau Odcinek: 56 Sezon: 5
5:00 hallo deutschland

VIVA Polska
6:00 VIVA Power Dance
8:00 VIVA Dance
10:00 100% Dance
12:00 VIVA Dance
14:00 100% Dance
16:00 VIVA Dance
18:00 100% Dance
20:00 VIVA Power Dance
22:00 VIVA Dance Mix
0:00 VIVA Dance
2:00 VIVA Dance Mix

MTV Rocks
6:00 Morning Glory
8:00 Indie Shuffle
9:00 The Indie Years: 2003
10:00 1 Day 'Till Great Escape!
11:00 20 Years Of Indie Anthems!
14:55 Brand New Video!
15:00 Coldplay in Trouble?!
15:30 Kasabian: Leicester Legends!
16:00 Indie Shuffle
17:00 Epic Indie Classics!
18:45 Indie 5
19:00 The Indie Years: 2004
20:00 Official Top 10
21:00 When You Were Young: The 90s
22:00 Bloc Party Live: MTV Brand New for 2016
22:30 MTV Crashes Plymouth Odcinek: 101
23:00 Flaming Hot Indie Pop!
0:40 Indie Legends
1:00 When the Sun Goes Down!
3:00 Teleshopping

MTV Polska
6:00 Faking It: You Can't Handle The Truth or Dare (2) - serial komediowy
6:25 Faking It: Lust in Translation (3) - serial komediowy
6:55 Faking It: Lying Kings and Drama Queens (4) - serial komediowy
7:25 Faking It: Present Tense (5) - serial komediowy
7:55 Faking It: The Ecstasy and the Agony (6) - serial komediowy
8:25 Faking It: Date Expectations (7) - serial komediowy
8:55 Faking It: Zen and the Art of Pageantry (8) - serial komediowy
9:20 Faking It: Karmic Retribution (9) - serial komediowy
9:50 Faking It: Busted (10) - serial komediowy
10:15 Faking It: Stripped (11) - serial komediowy
10:45 Faking It: The Revengers: The Age of the Monocle (12) - serial komediowy
11:10 Faking It: Future Tense (13) - serial komediowy
11:40 Faking It: Saturday Fight Live (14) - serial komediowy
12:00 Faking It: Boiling Point (15) - serial komediowy
12:30 Faking It: Faking It... Again (16) - serial komediowy
13:00 Faking It: Prom Scare (17) - serial komediowy
13:25 Faking It: Nuclear Prom (18) - serial komediowy
13:55 Faking It: The Deep End (19) - serial komediowy
14:25 Faking It: School's Out (20) - serial komediowy
14:50 Faking It: It's All Good (1) - serial komediowy
15:20 Faking It: Let's Hear It for the Oy (2) - serial komediowy
15:50 Faking It: Karmygeddon (3) - serial komediowy
16:15 Faking It: Jagged Little Heart (4) - serial komediowy
16:45 Faking It: Third Wheels (5) - serial komediowy
17:10 Faking It: Spooking It (6) - serial komediowy
17:40 Faking It: Game Change (7) - serial komediowy
18:00 Faking It (8) - serial komediowy
18:30 Faking It: Ex-Posed (9) - serial komediowy
19:00 Faking It: New Flames (10) - serial komediowy
19:30 Inna: Home Again, Home Again (22) - serial komediowy
20:00 The Hills 4: Who to Choose? (10) - reality show
20:30 The Hills 4: You'll Never Have This... (11) - reality show
21:00 Niemożliwe! 4: Guy Fieri (18) - reality show
21:30 MTV's Bugging Out (3) - program rozrywkowy
22:00 Ekipa z Warszawy 5 (7) - reality show
23:00 Ekipa z Warszawy 5 (8) - reality show
23:55 Inna: Home Again, Home Again (22) - serial komediowy
0:25 Faking It: New Flames (10) - serial komediowy
0:55 Ekipa z Warszawy 5 (11) - reality show
1:50 Niemożliwe! 4: Lacey Chabert (21) - reality show
2:10 Night Videos - teledyski

TV Regionalna
06:00    Reportaże z regionu
06:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
07:00    Programy lokalne - Magazyn
07:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
08:00    Reportaże z regionu
08:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
09:00    Programy lokalne - Magazyn
09:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
10:00    Reportaże z regionu
10:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
11:00    Programy lokalne - Magazyn
11:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
12:00    Reportaże z regionu
12:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
13:00    Programy lokalne - Magazyn
13:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
14:00    Reportaże z regionu
14:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
15:00    Programy lokalne - Magazyn
15:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
16:00    Reportaże z regionu
16:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
17:00    Programy lokalne - Magazyn
17:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
18:00    Tylko dla kobiet
18:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
19:00    Programy lokalne - Magazyn
19:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
20:00    Tylko dla kobiet
20:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
21:00    Programy lokalne - Magazyn
21:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
22:00    Tylko dla kobiet
22:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
23:00    Programy lokalne - Magazyn
23:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
00:00    Tylko dla kobiet
00:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
01:00    Programy lokalne - Magazyn
01:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
02:00    Tylko dla kobiet
02:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
03:00    Programy lokalne - Magazyn
03:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
04:00    Tylko dla kobiet
04:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
05:00    Programy lokalne - Magazyn
05:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny

Travel Channel
6:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
6:25 Międzynarodowi poszukiwacze domów
6:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów
7:15 Międzynarodowi poszukiwacze domów
7:40 Międzynarodowi poszukiwacze domów
8:05 Obrońcy zabytków
8:30 Obrońcy zabytków
9:00 Alaska w budowie
10:00 Wyprawa w nieznane
11:00 Muzealne tajemnice
12:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
12:25 Międzynarodowi poszukiwacze domów
12:50 Międzynarodowi poszukiwacze domów
13:15 Międzynarodowi poszukiwacze domów
13:40 Projekt Vanilla Ice
14:05 Obrońcy zabytków
14:30 Obrońcy zabytków
15:00 Alaska w budowie
16:00 Mistrz południowoafrykańskiego grilla Braai
17:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta
18:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
18:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
19:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
19:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
20:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
20:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
21:00 Z Revem dookoła świata
21:30 Z Revem dookoła świata
22:00 Nieprzetarte szlaki
23:00 Wyprawa w nieznane
0:00 Muzealne tajemnice
1:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta
2:00 Z Revem dookoła świata
2:30 Z Revem dookoła świata
3:00 Nieprzetarte szlaki
4:00 Wyprawa w nieznane
5:00 Muzealne tajemnice

Discovery Channel
6:00 Domy na aukcji
6:30 Domy na aukcji
7:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata Odcinek: 145 Sezon: 10
8:00 Przetrwać nad Jukonem Sezon: 3
9:00 Gorączka złota Sezon: 6
10:00 Złomowisko PL Sezon: 2
11:00 Stacja Alaska
12:00 Nagi instynkt przetrwania Odcinek: 9 Sezon: 2
13:00 Gra o skarb
14:00 Ekstremalna Alaska
15:00 Niechciani w Gas Monkey Odcinek: 1
16:00 Auto-reaktywacja Odcinek: 1 Sezon: 3
17:00 Wojny magazynowe: Kanada Sezon: 2
17:30 Brytyjskie aukcje w ciemno Sezon: 2
18:00 Złomowisko PL Odcinek: 3
19:00 Gorączka złota Sezon: 6
20:00 Garaż rzeczy znalezionych
20:30 Łowcy okazji Sezon: 2
21:00 Wojny kontenerowe Odcinek: 9
21:30 Wojny kontenerowe Odcinek: 10
22:00 Brytyjskie aukcje w ciemno Sezon: 3
22:30 Brytyjskie aukcje w ciemno Sezon: 3
23:00 Krocie za starocie Odcinek: 8 Sezon: 2
0:00 Kraksa TV Odcinek: 10
0:30 Łowcy okazji
1:00 Dom na Alasce Sezon: 3
1:30 Dom na Alasce Sezon: 3
2:00 W sieci eksperymentów
2:48 Szkoła przetrwania Odcinek: 3 Sezon: 1
3:36 Najniebezpieczniejszy zawód świata Sezon: 4
4:24 Truckersi przez Australię Odcinek: 10 Sezon: 2
5:12 Kto da więcej? Sezon: 3
5:36 Garaż rzeczy znalezionych

ONTV
6:00 Wake up man
8:00 Video jogging
9:30 Stop klatka VDJ
9:45 VJ JAGO
11:45 Stop klatka VDJ
12:00 Nice day
15:00 VJ JAGO
17:00 By KAMYK
19:00 Stop klatka VDJ
19:15 Video jogging
22:45 Stop klatka VDJ
23:00 VJ JAGO
3:00 VJ KAMYK

Cartoon Network
6:00 Niesamowity świat Gumballa: Impreza/Zwrot gotówki - serial animowany
6:25 Premiera: Niesamowity świat Gumballa: The Signal - serial animowany
6:40 Niesamowity świat Gumballa: Stażysta - serial animowany
6:55 Młodzi Tytani: Akcja!: Boguś./Atak klonów - serial animowany
7:20 Ninjago - mistrzowie spinjitzu: Atak węży - serial animowany
7:50 Ninjago - mistrzowie spinjitzu: Dom - serial animowany
8:15 Transformers - zamaskowane roboty: Więcej niż dostrzega wzrok - serial animowany
8:45 Superciapy: Happy Noob-o-ween/Ciapy tańczą i śpiewają - serial animowany
9:10 Johnny Test: Johnny Vs. Brain Freezer/Johnny's Big Snow Job - serial animowany
9:40 Angelo rządzi: Break A Leg/Buddy Guard - serial animowany
10:05 Steven Universe: Piżama party/Wołanie o pomoc - serial animowany
10:30 Clarence: Ścigany/Pies widmo - serial animowany
11:00 Looney Tunes Show: The Shell Game - serial animowany
11:25 Wujcio Dobra Rada: The Mustache Tree/Little Mer-tiger - serial animowany
11:55 Pora na przygodę: Dwie najważniejsze osoby/Wspomnienia z góry Kup Kup - serial animowany
12:25 Młodzi Tytani: Akcja!: Kanapkowy Kradziej/Babski wieczór -serial animowany
12:55 Totalna porażka: Wariacki wyścig: Osiemnaście drużyn na starcie - część pierwsza - serial animowany
13:20 Premiera: Niesamowity świat Gumballa: The Signal - serial animowany
13:35 Niesamowity świat Gumballa: Stażysta - serial animowany
13:50 Niesamowity świat Gumballa: Impreza/Zwrot gotówki - serial animowany
14:15 Angelo rządzi: Girl Pyjama Party/Revolution - serial animowany
14:45 Clarence: Ścigany/Pies widmo - serial animowany
15:10 Superciapy: Supernatural Noobs/Ciapy w sporcie - serial animowany
15:40 Wujcio Dobra Rada: Ball Room/Back To The Library - serial animowany
16:05 Totalna porażka: Wariacki wyścig: Osiemnaście drużyn na starcie - część druga - serial animowany
16:35 Ninjago - mistrzowie spinjitzu - serial animowany
17:00 LEGO: Rycerze Nexo - serial animowany
17:30 Premiera: Niesamowity świat Gumballa: The Girlfriend - serial animowany
17:40 Niesamowity świat Gumballa: Świat - serial animowany
17:55 Premiera: Między nami, misiami: Charlie And The Snake - serial animowany
18:05 Między nami, misiami: Jadłowóz - serial animowany
18:25 Młodzi Tytani: Akcja!: Czułostkowe Potwory./Rąsie Pąsie./Wiedza - serial animowany
18:55 Ninjago - mistrzowie spinjitzu: Randka z wężem - serial animowany
19:20 Ninjago - mistrzowie spinjitzu: Kowale melodii - serial animowany
19:50 Jeźdźcy smoków: Wiking do wynajęcia - serial animowany
20:20 Pora na przygodę - serial animowany
20:45 Pora na przygodę - serial animowany
21:15 Kroniki Shaolin: Heylin Within - serial animowany
21:40 Kroniki Shaolin: Heal Me (14) - serial animowany
22:10 Ninjago - mistrzowie spinjitzu: The Forgotten Element - serial animowany
22:40 Ninjago - mistrzowie spinjitzu: The Day of the Dragon - serial animowany
23:05 Niesamowity świat Gumballa: Leniuchy/Duch/Tajemnica/Żart - serial animowany
0:00 Eliot Kid: The Rock Group/The Inspection/The Skate Park/Call Of The Wild - serial animowany
0:50 Robotboy: Museum Madness/Ooh That Smell/Small Problems/Gus's Big Mouth - serial animowany
1:35 Kung Fu Kurczaki: Chop Socky Ups - serial animowany
1:55 Kung Fu Kurczaki: Z deszczu w kanał - serial animowany
2:20 Kroniki Shaolin: Heylin Within - serial animowany
2:40 Kroniki Shaolin: Heal Me (14) - serial animowany
3:05 Ninjago - mistrzowie spinjitzu: Starcie w Cyberświecie - serial animowany
3:30 Niesamowity świat Gumballa: Leniuchy/Duch/Tajemnica/Żart - serial animowany
4:20 Robotboy: Stuck On You/Nursing A Grudge - serial animowany
4:50 Kung Fu Kurczaki: Kobura atakuje - serial animowany
5:10 Kung Fu Kurczaki: Albo Koloseum albo nic - serial animowany
5:30 Ben 10: Ostateczne wyzwanie - teleturniej
5:55 Akademia Cartoon Network - Futbol: Ronaldinhos Elastico - program dla dzieci

TNT
6:00 Na Zachodzie bez zmian - dramat wojenny, USA 1930
8:35 The Plunderers - western, USA 1960
10:25 ... Tick... tick... tick - dramat sensacyjny, USA 1970
12:20 Po tragedii "Posejdona" - dramat sensacyjny, USA 1979
14:30 Na wschód od Edenu - dramat obyczajowy, USA 1955
16:40 Wielka gonitwa - film familijny, USA 1978
18:55 Kandydat - thriller, USA 1972
23:10 Top Gun - film sensacyjny, USA 1986
1:25 Północ w ogrodzie dobra i zła - dramat kryminalny, USA 1997
3:55 Tropiciele - western, USA 1973
5:35 Ciało niepedagogiczne: Lady And The Skamp (3/10) - serial komediowy

TV5Monde
6:00 TV5Monde, le journal
6:11 L'invité
6:19 Le journal de l'économie
6:23 Météo
6:27 Pourquoi? parce que!
6:30 Télématin
6:54 #VF
7:00 Télématin
7:30 Télématin
7:48 L'invité
7:56 Le court du jour: Bienvenue à la maison
8:00 Journal Radio Canada
8:26 TV5Monde, le journal
8:38 Wari
9:05 Flash info
9:08 Curieux Bégin
9:34 Une brique dans le ventre
10:00 Flash info
10:02 Littoral
10:29 Épicerie fine: Terroirs gourmands
10:57 Pourquoi? parce que!
11:00 TV5Monde, le journal
11:14 Météo
11:18 Plus belle la vie Odcinek: 2358
11:45 Dans la peau d'un chef
12:32 Flash info
12:35 Les Persévérants Odcinek: 3
13:18 Excellence française
13:30 Journal belge
13:59 Clim'arts
14:54 Un pas vers l'Arctique, échos et visages du nord
15:46 Un gars, un chef!
16:24 Merci Professeur
16:27 Questions pour un champion
17:00 Flash info
17:02 13h15, le samedi
17:33 Géopolitis
17:47 Des hommes et des bêtes
18:00 64 minutes, le monde en français, 1re partie
18:23 Le journal de l'économie
18:27 Météo
18:30 L'invité
18:41 Borderline
20:20 À ciel ouvert
20:30 Journal
20:57 Météo
21:01 Des racines et des ailes
22:52 Villes et métiers d'art
23:00 Journal suisse
23:26 Journal Afrique
23:44 L'invité
23:52 Météo
23:56 19-2 Odcinek: 5 Sezon: 2
0:39 19-2 Odcinek: 6 Sezon: 2
1:23 Temps présent
2:16 Géolino
2:30 TV5Monde, le journal
2:50 Météo
2:53 Les secrets de la Seleção
3:42 Sauveteurs des mers
3:57 Pourquoi? parce que!

TVN Fabuła
6:00 Violetta (12/80) - serial komediowy
7:00 Kobra: Oddział specjalny 18 (11/16) - serial sensacyjny
8:00 Prosto w serce (142/196) - serial obyczajowo-komediowy
8:35 Prosto w serce (143/196) - serial obyczajowo-komediowy
9:11 Tajemnice Smallville 10 (3/22) - serial SF
10:10 Przepis na życie (11/13) - serial obyczajowy
11:10 Przepis na życie (12/13) - serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej (197/215) - serial obyczajowy
12:45 Na Wspólnej (198/215) - serial obyczajowy
13:20 Kobra: Oddział specjalny 18 (11/16) - serial sensacyjny
14:20 Kobra: Oddział specjalny 18 (12/16) - serial sensacyjny
15:20 Przerywnik kulturalny (14/40) - magazyn
15:25 Twarzą w twarz (7/13) - serial sensacyjny
16:25 Julia (150/186) - serial obyczajowo-komediowy
17:00 Julia (151/186) - serial obyczajowo-komediowy
17:35 Przerywnik kulturalny XXL (1/10) - magazyn
17:45 Gremliny rozrabiają - horror komediowy, USA 1984
19:55 Andrzej Sołtysik przedstawia: Cyrk (56/70) - magazyn
20:00 Kryminalni (6/13) - serial kryminalny
21:00 Kocha, lubi, szanuje - komedia romantyczna, USA 2011
23:25 Nie wszystko złoto, co się świeci - komedia przygodowa, USA 2008
1:45 Partnerki 2 (2) - serial kryminalny
2:40 Detektywi: Ona oszalała (849) - serial fabularno-dokumentalny
3:10 Ukryta prawda (104) - serial paradokumentalny
4:05 Ukryta prawda (105) - serial paradokumentalny
5:05 Kocham. Enter: Galerianka (1/44) - serial paradokumentalny
5:55 Zakończenie programu

13 Ulica
6:00 Morderstwa w Midsomer 13: Klasa mistrzowska (5) - serial kryminalny
8:00 Poirot 2: Samotny dom (2) - serial kryminalny
10:00 Castle 7: Nie z tej ziemi (16) - serial kryminalny
11:00 Bez śladu 7: Lepsze anioły (8) - serial kryminalny
12:00 Morderstwa w Midsomer 13: Szlachetna sztuka (6) - serial kryminalny
14:00 Akta zbrodni: Złoty chłopak (114) - serial paradokumentalny
14:30 Akta zbrodni: Walka o wolność (115) - serial paradokumentalny
15:00 Kobiety, które zabijają 10: Christine Paolilla (5) - serial dokumentalny
16:00 Poirot 3: Tajemnicza historia w Styles (1) - serial kryminalny
18:00 Castle 7: Pomoc z Hong Kongu (17) - serial kryminalny
19:00 Bez śladu 7: Od słowa do czynu (9) - serial kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6: Niebrzydki faul (13) - serial kryminalny
21:00 Prawo i porządek: Sekcja specjalna 10: Obcy (11) - serial kryminalny
22:00 Zbrodnia w kamerze: Widok na masakrę (5) - serial dokumentalny
23:00 Era Wodnika: Tyranizujące ego (13-ost.) - serial kryminalny
0:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 12: Dziwolągi i kujony (6) - serial kryminalny
1:00 Bez śladu 7: Od słowa do czynu (9) - serial kryminalny
2:00 Prawo i porządek: Sekcja specjalna 10: Obcy (11) - serial kryminalny
3:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6: Niebrzydki faul (13) - serial kryminalny
4:00 Poirot 3: Tajemnicza historia w Styles (1) - serial kryminalny

CBS Action
6:00 Skrzydła Odcinek: 15 Sezon: 3
6:30 Skrzydła Odcinek: 16 Sezon: 3
7:00 MacGyver Odcinek: 12
8:00 MacGyver Odcinek: 13
9:00 Gliniarz z dżungli Odcinek: 9 Sezon: 3
10:00 Tajne akcje CIA Odcinek: 7
11:00 Ed Odcinek: 6 Sezon: 2
12:00 Nieśmiertelny Odcinek: 6 Sezon: 2
13:00 Nieśmiertelny Odcinek: 7 Sezon: 2
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 19 Sezon: 4
15:00 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 22 Sezon: 3
16:00 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 23 Sezon: 3
17:00 Skrzydła Odcinek: 17 Sezon: 3
17:30 Skrzydła Odcinek: 18 Sezon: 3
18:00 Ed Odcinek: 7 Sezon: 2
19:00 Tajne akcje CIA Odcinek: 8
20:00 Gliniarz z dżungli Odcinek: 10 Sezon: 3
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 20 Sezon: 4
22:00 Chaos Odcinek: 13
23:00 Agenci NCIS Odcinek: 23 Sezon: 3
0:00 Agenci NCIS Odcinek: 24 Sezon: 3
1:00 Chaos Odcinek: 13
2:00 F/X Odcinek: 1
3:30 Opowieści z ciemnej strony Odcinek: 17 Sezon: 3
4:00 Mission: Impossible Odcinek: 13 Sezon: 3
5:00 Mission: Impossible Odcinek: 3 Sezon: 6

Disney XD
6:00 Randy Cunningham: nastoletni ninja Odcinek: 10
6:25 Szczeżujski Odcinek: 10
6:50 Dzieciak kontra kot Odcinek: 52 Sezon: 2
7:15 Supa Strikas Odcinek: 45 Sezon: 4
7:40 Supa Strikas Odcinek: 46 Sezon: 4
8:05 Strażnicy galaktyki Odcinek: 10
8:10 Kornisz i Fistach Odcinek: 3
8:35 Dzieciak kontra kot Odcinek: 31 Sezon: 2
9:00 Astro-małpy Odcinek: 38 Sezon: 3
9:25 Myszka Miki Odcinek: 35 Sezon: 2
9:30 Bystrzaki kontra Paskudy Odcinek: 5
9:55 Fineasz i Ferb Odcinek: 24
10:20 Fineasz i Ferb Odcinek: 25
10:50 Strażnicy galaktyki Odcinek: 1
11:15 Marvel's Ultimate Spider-Man Vs. the Sinister 6 Odcinek: 80 Sezon: 4
11:40 Randy Cunningham: nastoletni ninja Odcinek: 10
12:10 Duch i nas dwóch Odcinek: 18
12:35 Szczeżujski Odcinek: 10
13:00 Dzieciak kontra kot Odcinek: 45 Sezon: 2
13:30 Dzieciak kontra kot Odcinek: 46 Sezon: 2
13:55 Bystrzaki kontra Paskudy Odcinek: 12
14:20 Pokémon seria: XYZ Odcinek: 1831 Sezon: 18
14:45 Myszka Miki Odcinek: 36 Sezon: 2
14:50 Supa Strikas Odcinek: 45 Sezon: 4
15:15 Supa Strikas Odcinek: 46 Sezon: 4
15:40 Penn Zero: Bohater na pół etatu Odcinek: 13
16:10 Astro-małpy Odcinek: 39 Sezon: 3
16:35 Kornisz i Fistach Odcinek: 4
17:00 Penn Zero: Bohater na pół etatu Odcinek: 11
17:30 Dzieciak kontra kot Odcinek: 47 Sezon: 2
17:55 Dzieciak kontra kot Odcinek: 48 Sezon: 2
18:25 Strażnicy galaktyki Odcinek: 2
18:55 Supa Strikas Odcinek: 27 Sezon: 3
19:20 Supa Strikas Odcinek: 28 Sezon: 3
19:50 Marvel's Ultimate Spider-Man Vs. the Sinister 6 Odcinek: 82 Sezon: 4
20:20 Hulk i agenci S.M.A.S.H.! Odcinek: 28 Sezon: 2
20:50 Strażnicy galaktyki Odcinek: 3
21:20 Star Wars: Rebelianci Odcinek: 32 Sezon: 2
21:50 Kornisz i Fistach Odcinek: 10
22:20 Szczeżujski Odcinek: 13
22:50 Szczeżujski Odcinek: 14
23:20 Randy Cunningham: nastoletni ninja Odcinek: 19
23:45 Randy Cunningham: nastoletni ninja Odcinek: 20
0:10 Duch i nas dwóch Odcinek: 25
0:35 Misja Lanfeusta Odcinek: 8
1:05 Szczeżujski Odcinek: 10
1:30 Randy Cunningham: nastoletni ninja Odcinek: 10
1:50 Duch i nas dwóch Odcinek: 25
2:15 Misja Lanfeusta Odcinek: 8
2:35 Szczeżujski Odcinek: 10
3:00 Randy Cunningham: nastoletni ninja Odcinek: 10
3:20 Duch i nas dwóch Odcinek: 25
3:45 Misja Lanfeusta Odcinek: 8
4:05 Strange Hill High Odcinek: 10
4:30 Szczeżujski Odcinek: 10
4:50 Randy Cunningham: nastoletni ninja Odcinek: 10
5:15 Duch i nas dwóch Odcinek: 25
5:35 Misja Lanfeusta Odcinek: 8

CBS Europa
6:25 Syn smoka (1/2) - film przygodowy, USA 2006
8:10 Syn smoka (2-ost.) - film przygodowy, USA 2006
9:55 Głębokie błękitne morze - dramat obyczajowy, Wielka Brytania/USA 2011
11:50 Przyjęty - komedia obyczajowa, USA 2006
13:35 Posejdon (1/2) - dramat katastroficzny, USA 2005
15:25 Posejdon (2-ost.) - dramat katastroficzny, USA 2005
17:10 Między słowami - komediodramat, Japonia/USA 2003
19:05 Miłość i śmierć w Wenecji - melodramat, Wielka Brytania/USA 1997
21:00 Rącze konie - western, USA 2000
23:15 Boski chillout - komedia sensacyjna, USA 2008
1:25 Taksówkarz - dramat kryminalny, USA 1976
3:20 Opowieści z ciemnej strony 2 (16) - serial grozy
3:45 Premiera: Opowieści z ciemnej strony 2 (17) - serial grozy
4:10 Premiera: Opowieści z ciemnej strony 2 (19) - serial grozy
4:35 W sidłach uczuć - thriller, Kanada 2005

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.