FANDOM


TVP 1
06:00    Kawa czy herbata
07:30    Telezakupy
08:00    Wiadomości
08:11    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Mapeciątka; odc.11 - Daleko stąd w galaktyce; serial anim. prod. angielskiej
08:50    Lassie; odc.39 - Burmistrz na jeden dzień; serial prod.kanadyjskiej
09:15    Budzik; program dla najmłodszych
09:40    Kino Malucha; Dziewczynka z orzeszka; Jak Leszczynka umknęła przed złym krzyżakiem; serial anim.prod.czeskiej
09:50    Niezwykłe przygody pod wierzbami; odc.5 - Wizyta u borsuka; film animowany prod.czeskiej
10:00    Duch Filharmonii; odc.11 - Muzyka zbliża; serial anim.prod.USA
10:25    Duch Filharmonii; odc.12 - Potęga Muzyki; serial anim.prod.USA
10:50    Mysia
10:55    Telezakupy
11:10    Celtowie; odc.3/4 -Życie na peryferiach cz.I; serial dok.prod.angielskiej
11:40    Saga Rodu Ganzegal; odc.22 - Między nami krasnalami; nauka języka niemieckiego
12:00    Wiadomości
12:10    Agrobiznes
12:20    Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25    Rolnictwo na świecie
12:45    Plebania; odc.157; serial TVP; powt.
13:15    Gotowanie na ekranie
13:35    Telezakupy
13:50    Dziecko,troski i radości
14:10    Niepodobni; odc.1
14:25    Dzieci różnych bogów; Mniejszości religijne; reportaż
14:50    5 minut o Unii Europejskiej; odc.1
15:00    Wiadomości
15:10    Sprawa dla reportera; powt.
15:45    Układ scalony
16:00    Rower Błażeja
16:30    Moda na sukces; odc.1580; serial prod.USA
17:00    Teleexpress
17:20    Gość Jedynki
17:35    Klan; odc.570; telenowela TVP
18:05    Studio sport; MŚ w łyżwiarstwie figurowym; Nagano - występy par sportowych
19:00    Wieczorynka; Bob Budowniczy
19:30    Wiadomości
19:56    Sport
20:01    Pogoda
20:10    Wiktory 2001 - Nagrody Akademii Telewizyjnej
21:45    Sensacje XX wieku; Śmierć marszałka
22:40    Monitor Wiadomości
23:05    Sportowy flesz
23:10    Dobre książki
23:45    Niedziele Franciszki; Frantiska vasarnapjai; 1997 film fab.prod.węgierskie [za zgodą rodziców]
01:25    Przedmioty,czyli krótka historia kina; Ciężarówka
01:35    Zakończenie programu

TVP 2
06:55 Legendy:Marilyn Monroe; film dok.prod.angielskiej
07:50 Studio urody
08:00 PROGRAM LOKALNY
08:30 Na dobre i na złe; odc.95  Napad; serial prod. TVP; powt.
09:30 Kabaret na festiwalu; Fabularny show kabaretowy
10:25 Afryka moich marzeń; odc.9/12 - Śmierć pirata; serial prod.włosko-niemieckiej
12:00 Ojczyzna-polszczyzna; O języku Witkacego
12:15 Wizyta Prezydenta Światowego Związku Baptystycznego; reportaż
12:30 Po prostu żyć
13:00 Panorama
13:10 Zespół adwokacki; odc.11; serial TVP
14:00 Przygody Chucka Finn'a; odc.3 - Inspektor; serial prod.australijskiej
14:25 Krzyżówka 13-latków - czyli Światowid
14:50 Dzieci Kennedy'ch; cz.2-ost.; film dok.prod.USA
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc.401 - Mirka trzeba ratować; telenowela TVP; powt.
16:55 Na dobre i na złe; odc.95  Napad; serial prod. TVP; powt.
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Va banque; teleturniej
19:25 Oko w oko z żywiołem; odc.15; serial dok.prod.USA
19:55 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:28 Pogoda
21:35 Oddam życie za pracę; odc.2; film dok.Macieja Szumowskiego
22:05 997-magazyn kryminalny
22:45 Szczur; 1994  film fab. prod. polskiej [za zgodą rodziców]; reż: Jan Łomnicki; wyk: Jan Englert, Mariusz Benoit, Marek Kondrat
00:25 Szkolne oszołomienie; School Daze; 1988  film fab.prod.USA; reż: Spike Lee; wyk: Larry Fishburne,Giancarlo Esposito,Tisha Campbell
02:25 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
06.30 Kurier
06.35 Przegląd gospodarczy
07.00 Bajki małego czarodzieja (2) - serial anim.
07.30 Kurier
07.35 Kaczorek Huey (11) - serial anim.
08.00 Aktualności
08.15 Z krukiem w herbie - magazyn redakcji częstochowskiej
08.30 Kurier
08.45 Gość dnia
09.00 Malowanie obrazów - to proste - magazyn
09.30 Kurier
09.35 Ryzykanci (7) - telenowela
10.20 Regiony kultury - magazyn kulturalny
10.30 Kurier
10.45 Telekurier bis - magazyn
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 To jest temat - cykl reportaży
12.00 Od niedzieli do niedzieli
12.30 Kurier
12.35 Klaus Barbie - film dok., Francja
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes - magazyn
14.00 Świat - magazyn międzynarodowy
14.30 Kurier
14.45 To jest temat - cykl reportaży
15.00 Egipt (3): Piramidy - dok.
15.30 Kurier
15.40 Aktualności - program informacyjny
16.00 Telewizyjna 1 - magazyn
16.30 Kurier
16.45 Od niedzieli do niedzieli
17.15 To jest temat - cykl reportaży
17.30 Kurier
17.50 O tym się mówi
18.00 Aktualności
18.20 Regiony kultury - magazyn kulturalny
18.30 Telewizyjna 1 - magazyn
19.30 Portrety - cykl dokumentalny
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier
20.45 Echa dnia - pr. publicystyczny
21.15 Porozmawiajmy - pr. publicystyczny
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Aktualności
22.00 Bohaterowie z dziecięcych lat - dramat obyczajowy, USA
23.35 Kurier
00.00 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Seriale animowane
07.50 Wysoka fala (32) - serial przygodowy
08.40 Jezioro marzeń (64) - serial obyczajowy
09.30 Serca na rozdrożu (2) - telenowela
10.25 Samo życie (17) - serial obyczajowy
11.00 Amor latino (43) - telenowela
11.50 Z głową w chmurach (27) - telenowela
12.50 Życiowa szansa - teleturniej
13.45 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
14.15 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
14.45 Twój lekarz - magazyn medyczny
14.55 Wystarczy chcieć
15.15 Seriale animowane
16.30 Wysoka fala (33) - serial przygodowy
17.20 Bar - reality show
17.50 Serca na rozdrożu (3) - telenowela
18.40 Era biznesu
18.45 Informacje
19.05 Sport
19.15 Amor latino (44) - telenowela
20.00 Bar - reality show
20.45 Samo życie (18) - serial obyczajowy
21.15 Tajna broń - thriller, USA 1996
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
23.15 Informacje
23.30 Graffiti - program publicystyczny
23.40 Sport
23.50 Puls biznesu
00.05 Bar - Night Club - reality show
00.35 Bumerang - pr. publicystyczny
01.05 Na każdy temat - talk show
02.00 Muzyka na BIS: Chris de Burgh, Moffatts, Ricky Martin - Król życia, Eros Ramazotti, Spice Girls
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.35 Kropka nad i - pr. publicystyczny
05.50 Wiosenna namiętność (50) - telenowela
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (38) - telenowela
07.50 Seriale animowane
09.30 Telegra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.30 Big Brother: Ring - reality show
12.35 Rozmowy w toku - talk show
13.30 Seriale animowane
14.20 Beverly Hills 90210 (134) - serial obyczajowy
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty
16.15 Brzydula (39) - telenowela
17.10 Wiosenna namiętność (51) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - pr. publicystyczny
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Big Brother: Bitwa - reality show
20.50 Milionerzy - teleturniej
21.35 13 Posterunek 2 (29) - serial komediowy
22.15 Nauka jazdy - serial dokumentalny
22.45 Maraton uśmiechu - pr. rozrywkowy
23.15 TVN Fakty
23.30 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn gospodarczy
00.00 Big Brother: Extra - reality show
00.45 Multikino - magazyn filmowy
01.05 Kto Was tak urządził? - magazyn
01.35 Nie do wiary - opowieści niesamowite
02.05 Co za tydzień - magazyn
02.40 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Hoboczaki (111) - serial animowany
08.20 Alvaro (91) - serial obyczajowy
09.20 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
10.20 Ten drugi (15) - serial sensacyjny, Kanada
11.20 Miasteczko Evening Shade (18) - serial komediowy, USA
11.50 Oni, ona i pizzeria 4 (22) - serial komediowy, USA
12.20 Jak dwie krople czekolady (9) - serial komediowy, USA
12.50 Egzamin z życia (2) - serial obyczajowy, USA
13.15 V Max - magazyn motoryzacyjny
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Hoboczaki (112) - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 Miasteczko Evening Shade (19) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (92) - serial obycz., Brazylia
17.00 Kolorowy dom (1) - serial kom.
17.30 HOT CHAT 2001 - pr. publie.
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
19.00 Dark Angel (1) - serial sensacyjny, USA
20.00 Millennium 2 (11) - serial sensacyjny, USA
20.55 Obcy świat (4) - serial S-F, USA
21.50 Dziennik i Informacje sportowe
22.05 INFORmator prawny - magazyn Gazety Prawnej
22.15 POLICJANCI Z MIAMI (2) - pilot serialu kryminalnego, USA
23.15 Kojak (40) - serial krym., USA
00.15 BEZ TRZYMANKI 2 (3) - serial obyczajowy, Kanada
00.45 Nie zabierajcie mi tatusia - film dokumentalny
01.45 X Laski - program erotyczny
02.15 Muzyczne listy - magazyn muz.
03.05 Strefa P - magazyn muzyczny
03.40 Zakończenie programu

TVN 7
7.10 Kangoo
7.35 SOS Croco
8.00 Izabela
8.50 Maria Emilia
9.40 Melrose Place - serial USA
10.30 Tele Gra
11.00 Gorączka w mieście - serial USA
11.50 Telesklep
13.50 Angela
14.40 Kangoo
15.05 SOS Croco
15.30 Magiczni wojownicy
15.55 Dragon Ball
16.20 Belfer z klasą - serial USA
16.45 Zwariowana rodzinka - serial USA
17.15 Prezydencki poker - serial USA
18.10 Gorączka w mieście - serial USA
19.05 Melrose Place - serial USA
20.00 Pokój na piętrze - film USA
21.55 Medicopter 117 - serial USA
22.50 Stek kłamstw - film ang.
0.45 Śmieci - film USA
2.20 Koniec programu

TV Polonia
06:00    Kawa czy herbata
07:30    - Od A do Z; "Skaldowie"
07:45    Kawa czy herbata
08:00    Wiadomości
08:11    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Klan; odc. 556; telenowela TVP
08:50    Czas na antyki; Ikony; program Barbary Jakubiec
09:10    Język filmu; odc. 11 - Kolor obiektu; program Jerzego Zalewskiego i Jerzego Wójcika
09:25    Katalog zabytków; Darłowo - Zamek; program Macieja Wojtyńskiego
09:40    Twardy jak luter kole Cieszyna; reportaż Wojciecha Bartczaka
09:55    Małe ojczyzny; Dobry duch Przedborza; film dokumentalny Zygmunta Skoniecznego
10:15    - Od A do Z; Skaldowie; powt.
10:30    Od przedszkola do Opola; (Elżbieta Adamiak); powt.
11:05    Psi świat; (część II) Psie przyjęcie; serial animowany dla dzieci
11:30    Klan; odc. 556; telenowela TVP; powt.
12:00    Wiadomości
12:15    Biografie; Widziałem wielu bogów; film dokumentalny Jacka Kubiaka; powt.
13:10    Rodzina Połanieckich; odc. 2/7 - Między nienawiścią a miłością; 1978 serial prod.TVP; reż: Jan Rybkowski
14:30    Ze sztuką na ty; Pamiętnik filmowy Igi C.; film dokumentalny
15:00    Wiadomości
15:15    Czas na antyki; Ikony; program Barbary Jakubiec; powt.
15:35    Język filmu; odc. 11 - Kolor obiektu; program Jerzego Zalewskiego i Jerzego Wójcika; powt.
15:50    Katalog zabytków; Darłowo - Zamek; program Macieja Wojtyńskiego; powt.
16:00    Panorama
16:21    Pogoda
16:30    U siebie; Komu synagogę ?; reportaż Jerzego Kaliny
17:00    Teleexpress
17:20    Gość Jedynki
17:30    Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
17:35    Klub pana Rysia; Złowrogie pułapki; program dla młodych widzów
18:00    Psi świat; (część II) Psie przyjęcie; serial animowany dla dzieci; powt.
18:30    Panorama
18:50    Klan; odc. 556; telenowela TVP; powt.
19:15    Dobranocka; Przygód kilka wróbla Ćwirka; odc. 26 - Spółka z jaskółką; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości
19:55    Pogoda
19:57    Sport
20:00    Sportowy tydzień; program pod redakcją Krzysztofa Miklasa
20:50    Berliński express; magazyn
21:00    Rodzina Połanieckich; odc. 2/7 - Między nienawiścią a miłością; 1978 serial prod.TVP; reż: Jan Rybkowski; powt.
22:20    Wiktory 2001 - Nagrody Akademii Telewizyjnej
23:50    Monitor Wiadomości
00:10    Sportowy flesz
00:15    Czarne chmury; odc. 9 - Zaręczyny; 1973 serial prod. polskiej; reż: Andrzej Konic
01:05    Ojczyzna-polszczyzna; O Bożenie i Krystynie; program prof. Jana Miodka i Władysława T. Stecewicza
01:20    Przygód kilka wróbla Ćwirka; odc. 26 - Spółka z jaskółką; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30    Wiadomości; powt.
01:55    Sportowy flesz; powt.
02:00    Klan; odc. 556; telenowela TVP; powt.
02:25    Rodzina Połanieckich; odc. 2/7 - Między nienawiścią a miłością; 1978 serial prod.TVP; reż: Jan Rybkowski; powt.
03:45    Serce z węgla; odc. 9; telenowela dok. Jerzego Morawskiego
04:15    Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza; powt.
04:25    Zaproszenie; Sudety - pierwsze krokusy; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
04:45    Sportowy tydzień; powt.
05:35    U siebie; Komu synagogę ?; reportaż Jerzego Kaliny; powt.
06:00    Zakończenie programu

TV Puls
07.05 Polak, katolik, obywatel - magazyn
07.35 Telesklep
08.55 Seriale animowane
10.15 Detektyw w sutannie (30) - serial sensacyjny
11.10 Dotyk anioła (110) - serial
12.00 Rytm serca (11) - serial obyczajowy
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele (49) - serial sensacyjny
14.45 Cudowne lata (47) - serial obyczajowy
15.15 Bill Cosby Show (35) - serial komediowy
15.45 Kacper i przyjaciele - serial animowany
16.05 Baśnie braci Grimm
16.35 Byli sobie odkrywcy (9) - serial animowany
17.05 Domek na prerii (46) - serial przygodowy
18.00 Cudowne lata (48) - serial obyczajowy
18.30 Bill Cosby Show (36) - serial komediowy
19.00 Dotyk anioła (111) - serial obyczajowy
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego - pr. publicystyczny
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.30 Ulica zakochanych (6) - telenowela
21.25 Dziewczęta z Nowolipek - film obyczajowy, Polska
23.00 Wydarzenia
23.10 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego - pr. publicystyczny
23.25 M Kwadrat - talk show Manna i Materny
23.55 Dziewczęta z Nowolipek - film obyczajowy (powt.)
01.30 Piątka u Semki - pr. publicystyczny
02.00 Zakończenie programu

Hallmark
7:00 Podcięte skrzydła - serial hist.
8:00 Zaginieni - serial obycz. 
9:00 I nigdy nie pozwolić jej odejść (1/2) - thriller USA 
11:00 Przygody Wilhel- ma Telia - film przyg. USA 
13:00 Pod- cięte skrzydła - serial hist. 
14:00 Zagi- nieni - serial obycz. 
15:00 Katts i pies: Rodzinne nieporozumienie - serial 
15:30 Katts i pies: Księżniczka Rosa - serial 
16:00 I nigdy nie pozwolić jej odejść (1/2) - thriller USA 
18:00 Widok z huśtawki - komedia USA
20:00 Jedyna prawdziwa miłość - film obycz. USA 
22:00 Piosenki mi- łosne - dramat USA 
0:00 Jedyna prawdziwa miłość - film obycz. USA
2:00 Katts i pies: Rodzinne nieporozumienie - serial
2:30 Katts i pies: Księżniczka Rosa - serial
3:00 Piosenki mi- łosne - dramat USA 

Seasons
12:35    Witajcie w Seasons
12:40    Świat myśliwych i wędkarzy: Kurszumlia, nagonka na wilka     
13:10    Wiosenny odstrzał saren w Niemczech
13:50    Komentarz do filmu - Wiosenny odstrzał saren w Niemczech
14:05    Z biblioteki myśliwego
14:15    Polowania tradycyjne w Hiszpanii: Polowanie z bronią drzewcową     
14:40    Komentarz do filmu - Polowania tradycyjne w Hiszpanii: Polowanie z bronią drzewcową     
14:55    Spotkania tygodnia: Borsuki już się pojawiły     
15:00    Podwodne łowy w Quiberon
15:15    Łowienie w kanale Pemba
16:05    Przegląd prasy wędkarskiej
16:20    Strzelanie do rzutków: Double Trap z Giovanną Pasello     
16:45    Na łów i połów: Polowanie na kaczki w Karolinie Południowej     
17:05    Komentarz do filmu - Na łów i połów: Polowanie na kaczki w Karolinie Południowej     
17:20    Polowanie na ptactwo wędrowne: Bekasy     
18:00    Komentarz do filmu - Polowanie na ptactwo wędrowne: Bekasy     
18:10    Polowanie konne z psami gończymi
18:40    Myśliwi z lasu Orient
19:35    Komentarz do filmu - Myśliwi z lasu Orient
19:50    Z biblioteki wędkarza
20:00    Sekrety Pascala Cognarda
20:30    Odkrywanie tajemnic przyrody: Łosie z Willow Creek     
20:40    Kulinarne podróże po Europie: Hiszpańska Galicja     
21:10    Pasja wędkowania; Łowienie na muchę w Anglii     
21:30    Komentarz do filmu - Pasja wędkowania: Łowienie na muchę w Anglii     
21:45    Przegląd prasy myśliwskiej
21:55    Polowania selekcyjne w Apeninach: Lisy     
22:25    Costa Brava: Wczoraj i dziś     
22:50    Rusznikarstwo wszechstronne
23:05    Zawody związane z przyrodą: Rozkochani w Pirenejach     
0:00    Na ryby: Leszcze i wzdręgi z rzeki Shannon     
0:25    Komentarz do filmu - Na ryby: Leszcze i wzdręgi z rzeki Shannon

ARD "Das Erste"
05.30 Morgenmagazin
09.00 Heute
09.05 Ein Schloss am Wörthersee
09.55 Wetterschau
10.00 Heute
10.03 Brisan
10.25 Heinz Rührmann: Ein Mann geht durch die Wand
12.00 Heute mittag
12.15 Buffet
13.00 Mittagsmagazin
14.00 Tagesschau
14.03 WunschBox
15.00 Tagesschau um drei
15.15 Abenteuer Wildnis
16.00 Fliege - Die Talkshow
17.00 Tagesschau um fünf 
17.15 Brisant
17.43 vor acht
17.43 Regionale Nachrichten
17.55 Verbotene Liebe
18.25 Marienhof
18.50 Grosstadtrevier
19.50 Das Wetter im Ersten
19.55 Börse im Ersten
20.00 Tagesschau
20.15 Heimatmelodien: Kein schöner Land
21.00 Report
21.45 Das Rote Quadrat
22.30 Tagesthemen
23.00 Beckmann
00.00 Polylux
00.30 Nachmagazin
00.50 Die Pfarrhauskomödie
02.15 Fliege - Die Talk-show
03.15 Die schönsten Bahnstrecken Europas
03.55 Das Rote Quadrat
04.40 Tagesschau
04.45 Report

ZDF
05.30 Morgenmagazin
09.00 Heute
09.05 Volle Kanne - Service täglich
10.00 Heute
10.03 Die Schwarzwaldklinik
10.50 SPORTextra: Kunstschaatsen
13.00 Mittagsmagazin
14.00 Heute - in Deutschland
14.15 Discovery - Die Welt entdecken
15.00 Heute
15.10 Streit um Drei
16.00 Heute - in Europa
16.15 Risiko
17.00 Heute
17.15 Hallo Deutschand
17.40 Leute heute
17.50 Der Alte
19.00 Heute
19.20 Weerbericht
19.25 Wiso
20.15 Hanna - wo bist du?
21.45 Heute-journal
22.13 Wetter
22.15 Johannes B. Kerner
23.00 Tödliche Gelüste
00.25 Heute nacht
00.40 Das neue Land
02.50 Heute
02.55 Vor 30 Jahren - Antonios letzte Reise
03.20 Heute
03.25 Blond am Freitag
04.10 Nightscreen
04.45 Afrikanische Totenklage

NDR
06.00 Die Farben
06.30 The Best of Streifzüge
06.45 Tagesschau - Vor 20 Jahren
07.00 Kulturjournal
07.30 Sesamstrasse
08.00 Talk vor Mitternacht
09.00 Nordmagazin
09.30 Hamburg Journal
10.00 Schleswig-Holstein Magazin
10.30 Hallo Niedersachsen
11.00 Buten un binnen
11.30 Brisant
12.00 Flüsse in Nidersachsen
12.15 Katastrophen in Norddeutschland
13.00 Einfach genial!
13.30 Meereswelten
14.00 Fix und Foxi
15.00 Tagesschau um drei
15.15 Messemagazin
16.00 Das! am Nachmittag
17.55 Regional
18.00 Sesamstrasse
18.30 Unser Sandmännchen
18.35 Regional
18.45 Das!
19.30 Regional
20.00 Tagesschau
20.15 Tatort: Blaues Blut
21.45 Markt im Dritten
22.30 Kulturjournal
23.00 Talk vor Mitternacht
00.00 Bücherjournal
00.45 Kröte
02.00 Brisant
02.30 Mark im Dritten
03.15 Hallo Niedersachsen
03.45 Nordmagazin
04.15 Schleswig-Holstein Magazin
04.45 Hamburg Journal
05.15 Das!

RTL
06.00 Punkt 6
06.30 Guten Morgen Deutschland
07.00 Unter uns
07.30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
08.05 RTL Shop
09.00 Punkt 9
09.30 Meine Hochzeit
10.00 Dr. Stefan Frank
11.00 Familien duell
12.00 Punkt 12 - Das-Mittagsjournal
13.00 Oliver Geissen
14.00 Bärbel Schäfer
15.00 Die Wache
16.00 Jugendgericht
17.00 Nanny
17.30 Unter uns
18.00 Guten Abend
18.30 Exclusiv
18.45 Aktuell
19.10 Explosiv
19.40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten 
20.15 Wer wird Millionär? 
21.15 Hinter Gittern - Der Frauenknast
22.15 Hinter Gittern - Der Frauenknast
23.15 Extra - Das-Magazin
00.00 Nachtjournal
00.35 10 vor 11
01.00 Veronica
01.30 Nanny
02.00 Oliver Geissen 
02.50 Nachtjournal
03.20 RTL Shop
04.05 Bärbel Schäfer
05.20 Extra - Das-Magazin

H.O.T.
8:00     Guten Morgen
9:00     La Barca
10:00     Gold und Edelsteine
11:00     Dynasty Garden
12:00     Stein des Monats
13:00     Modeatelier
14:00     Modeatelier
15:00     Luxus 585
16:00     La Barca
17:00     Schönheitssalon
18:00     Von Buttlar Aktiv
19:00     Schönes Zuhause
20:00     Hobby Werkstatt
21:00     Multimedia
22:00     Harry Ivens Hotline
23:00     Harry Ivens Hotline

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.