FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Przygody Tin-Tina; odc. 1 - Krab o złotych Szczypcach; 1994  serial animowany prod. francusko-kanadyjskiej
08:50 Jedyneczka; program dla dzieci
09:20 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
09:30 Jaskiniowiec; odc. 1; (Stig of the Dump); 2002  serial prod. angielskiej; reż: John Hay; wyk: Geoffrey Palmer, Phyllida Law, Saskia Wickham
10:10 Nowa Ziemia; odc. 22; serial prod. USA
11:00 Szansa na życie; odc. 1
11:15 Dom pełen zwierząt
11:30 Czerwone złoto; odc. 4/6 - Krew i wojna cz. II; 2002  serial dokumentalny prod. USA
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 W drodze do Unii
12:45 Klan; telenowela TVP
13:10 Lokatorzy; Pierwsze przewinienie; serial TVP[stereo]
13:40 Wykrywacz kłamstw; quiz rozrywkowy
14:10 Brawo, bis!; odc. 7; serial prod. USA
14:35 Maciek, rower i ekonomia; odc. 11
14:50 Narodziny; odc. 11/24; (Images de la nature); serial dokumentalny prod. francuskiej
15:00 Wiadomości
15:10 reportaż
15:35 Otwarte drzwi; magazyn katolicki
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc. 1866; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; telenowela TVP
18:10 Forum; program publicystyczny[audiotele:0-700 25 011 opcja 1,0-700 25 012 opcja 2]
19:00 Wieczorynka; W krainie czarnoksiężnika Oza; Dar chińskiego mandaryna; serial animowany prod.polskiej
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Jedynka w Europie
20:20 Studio sport; Liga Mistrzów
22:40 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
23:05 Monitor  Wiadomości
23:25 Plus minus - magazyn ekonomiczny
23:55 Seans na życzenie; Telepasja; Broadcast News; 1987  film fabularny produkcji USA (128') /za zgodą rodziców/; reż: James L. Brooks; wyk: Holly Hunter, William Hurt, Albert Brooks, Joan Cusack
02:05 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; odc. 22/24 - Wyjazd babci Glorii; serial anim.prod.portugalsko-amerykańskiej
07:40 Dwójka Dzieciom; Plastusiowy pamiętnik; O tym jak to z Jolą było, ale dobrze się skończyło; serial animowany dla dzieci
07:45 Dwójka Dzieciom; Kangurek Hip-Hop; Żubr; serial animowany dla dzieci
08:00 Na dobre i na złe; odc. 19 - Ucieczka donikąd; serial TVP
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:15 Pół żartem, pół serial czyli Ostry dyżur w Leśnej Górze; spotkanie z bohaterami najpopularniejszego serialu Dwójki "Na dobre i na złe"
11:05 Znaki czasu; magazyn
11:25 Zielona karta; odc. 17; telenowela dok.TVP
11:50 Dwa światy; odc. 22/26; serial fantastyczno-przygodowy prod. polsko-australijskiej
12:25 Wideoteka Dorosłego Człowieka; program przypominający największe gwiazdy muzyki lat 60, 70 i 80
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc. 129 - Pieniądze, pieniądze...; telenowela TVP
13:40 Co nam w duszy gra; Wiosna-Niech nam tylko zakwitną jabłonie; [stereo]; wyk: Adrianna Biedrzyńśka, Katarzyna Jamróz, Hanna Banaszak, Katarzyna Skrzynecka, Hanna Śleszyńska, Joanna Kurowska, Krzysztof Tyniec i inni
14:40 Zrozumieć świat - Idziemy do Europy
15:10 Mroczny rycerz; odc. 19 - KHA; serial prod.angielsko-nowozelandzkiej [za zgodą rodziców]
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc. 496 - To nie sen; telenowela TVP
16:55 Szansa na sukces; "Raz Dwa Trzy"; stereo
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:52 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30 Ogród sztuk; Przeznaczenie; magazyn
19:50 Prawdę mówiąc - zza kulis serialu
20:10 M jak miłość; odc. 128; serial TVP
21:00 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:26 Pogoda
22:30 Studio sport; Liga Mistrzów; Deportivo La Coruna - Manchester U.
22:45 Studio sport; Liga Mistrzów
00:30 Wieczór filmowy Kocham Kino; Julia i Julia; (Giulia e Giulia); 1987  dramat prod. włoskiej (94') [tylko dla dorosłych]; reż: Peter Del Monte; wyk: Kathleen Turner, Gabriel Byrne, Sting, Gabriele Ferzetti, Angela Goodwin
02:05 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Mumia Niania, odc. 21 - serial animowany
7.25 Beyblade, odc. 5 - serial animowany
7.50 Najzabawniejsze zwierzęta świata
8.30 Strażnik Teksasu, odc. 165 - serial sensacyjny
9.20 Drogówka
9.50 Nikita 5, odc. 91 - serial sensacyjny
10.45 Awantura o kasę, odc. 56
11.40 Różowa pantera
11.55 Kachorra to ja, odc. 119 - serial obyczajowy
12.50 Luz Maria, odc. 111 - serial obyczajowy
13.45 Adam i Ewa, odc. 87 i 88 - serial obyczajowy
14.40 Pokemon 2, odc. 134 - serial animowany
15.10 Rodzina zastępcza, odc. 126 - serial obyczajowy
15.45 Informacje
16.10 Różowa pantera
16.20 Kachorra to ja, odc. 120 - serial obyczajowy
17.15 Largo, odc. 6 - serial sensacyjny
18.10 Przyjaciele 6, odc. 126 - serial komediowy
18.45 Informacje + sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Rosyjska ruletka, odc. 33
20.15 IDOL EXTRA - program rozrywkowy
20.50 Samo życie, odc. 186 - serial obyczajowy
21.25 Abbotowie prawdziwi - komedia romantyczna
21.30 Studio LOTTO
23.35 Biznes informacje
23.55 Prognoza pogody
0.00 Graffiti
0.15 Magazyn Ligi Mistrzów
1.15 W bieliźnie i bez 3
2.20 Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie

TVN
5.35 Kropka nad i
5.50 Miłość i nienawiść (105/124) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki (118/185) - telenowela
7.50 Magiczny kamień (11/26) - serial animowany
8.15 Animaniacy (42/65) - serial animowany
8.40 Przygody Animków (7/96) - serial animowany
9.05 Niesamowite opowiastki (12/26) - serial animowany
9.30 Tele Gra - teleturniej interaktywny na żywo
10.35 Telesklep
11.35 Rozmowy w toku - talk show
12.30 Na Wspólnej (37) - serial obyczajowy
13.00 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy
13.50 Niesamowite opowiastki (12/26) - serial animowany
14.15 Renegat II (18/22) - serial sensacyjny
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, Pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki (119/185) - telenowela
17.10 Miłość i nienawiść (106/124) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej (38) - serial obyczajowy
20.40 Zabójcza sieć - film sensacyjny, USA 1996
22.35 Kryminalne gry - serial
23.05 TVN Fakty
23.15 Kropka nad i
23.35 Kasia i Tomek (36) - serial komediowy
0.05 Cela
0.35 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3 Katowice
6.30 Czerwony pies Clifford (19/40) - serial animowany
7.00 Tęczowy domek (21/40) - serial animowany
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7.45 Aktualności + pogoda
8.00 Studio pod bukiem - program redakcji opolskiej
8.10 Schlesische Wochenschau
8.30 Kurier
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Siedem szczytów - korona ziemi (11/18) - serial dokumentalny
9.30 Kurier
9.40 Prognoza pogody
9.45 Przygody pana Michała (11/13)
10.15 Dzieje Warszawy w latach 1920-1939 (11/17)
10.30 Kurier
10.40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.40 Prognoza pogody
11.45 O tym, jak gary odkrywa Polskę
12.15 To jest temat
12.30 Kurier
12.35 Malowanie obrazów - to proste (1/24) - serial dokumentalny
13.00 Malowanie obrazów - to proste (2/24) - serial dokumentalny
13.30 Kurier
13.45 Prognoza pogody
13.50 Agrobiznes - magazyn rolniczy
14.00 Świat - magazyn międzynarodowy
14.30 Kurier
14.40 Prognoza pogody
14.45 Co w lesie piszczy
15.00 Słoneczna włócznia (11/13)
15.30 Kurier
15.40 Prognoza pogody
15.45 Gramy dla was
16.00 Magazyn medyczny
16.15 Aktualności + pogoda
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Kwartet - magazyn regionów czwórki wyszehradzkiej
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody
17.50 Wizytówki
18.00 Aktualności + pogoda
18.20 Wiadomości sportowe
18.30 Kurier kulturalny
18.40 Prognoza pogody
18.45 Nie tylko o muzyce
19.30 Kurier
19.35 Sport
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel - magazyn europejski
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Aktualności + pogoda
21.55 Wiadomości sportowe
22.00 Porozmawiajmy
22.15 Patrol Trójki - magazyn policyjny
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Wojna rosyjska - krew na śniegu (6/10) - serial dokumentalny
23.55 Dzieci Simone de beauvior (1/2) - serial fabularny
1.40 Zakończenie programu

TV 4
7.00 Muzyczne listy
7.50 Motomyszy z Marsa - serial anim.
8.10 Gęsia skórka (42) - serial
8.35 M.A.S.H. (37) - serial
9.00 Dziki księżyc (53) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (136) - serial
10.40 Biały Kieł (11) - serial
11.05 Zakręcony (11) - serial
11.35 Jets (13) - serial
12.30 Strefa P - magazyn
13.00 Super VIP - wydarzenia i plotki
13.30 Muzyczne listy - mag.
14.30 Teknoman - serial anim.
15.00 Potworne pomidory - serial anim.
15.30 Dziki księżyc (54) - serial
16.30 Hot Chat
16.45 Dziennik
16.58 Prognoza pogody
17.00 Egzamin z życia (5) - serial
17.30 Oni, ona i pizzeria (9) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (137) - serial
19.00 Ochrona absolutna (8) - serial
20.00 Kojak: Trzeba być ślepym - film krym. USA (1990)
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Liga Mistrzów
24.00 Masquerade (9) - serial
0.55 X Laski
1.25 Muzyczne listy - mag.
2.15 Muzyczny VIP - mag.
2.40 Super VIP - wydarzenia i plotki

TVN 7
6.55 Telesklep
7.10 Magiczni wojownicy - serial anim.
7.35 Grupa specjalna Eko - serial anim.
8.00 Potęga miłości (6) - telenowela
8.50 Prawo do szczęścia (8) - telenowela
9.40 Słoneczny patrol (26) - serial
10.30 Łamisłówka
11.15 Alf (59) - serial
11.40 Gorączka w mieście (13) - serial
12.35 Przeklęta miłość (98) - telenowela
13.25 Telesklep
14.55 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.20 Grupa specjalna Eko - serial anim.
15.45 Słoneczny patrol (27) - serial
16.40 Alf (60) - serial
17.10 Brygada ratunkowa (9) - serial
18.10 Aktualności
18.20 Gorączka w mieście (14) - serial
19.15 Drew Carey Show (85) - serial
19.40 Wojacy na medal (9) - serial
20.10 Prawo do miłości - film obycz. USA (1993)
22.00 Gliniarze na motorach (19) - serial
23.00 Na ratunek - serial dok.
23.30 Zabójczy grom - film sens. USA-RPA (1988)
1.20 Prawo do miłości - film obycz. USA (1993)
2.55 Drew Carey Show (85) - serial
3.20 Wojacy na medal (9) - serial
3.45 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Klan; odc. 671 (23'); telenowela TVP
08:45 Eurotel; magazyn
09:00 Pomysłowy Dobromir; odc. 5 - Budowa domu; serial animowany dla dzieci produkcji polskiej
09:10 Budzik; program dla dzieci
09:30 Gwiezdny pirat; odc. 4/7 - Porwanie (26'); serial TVP
10:00 Panorama
10:05 Lasy i Ludzie; Jeździeckie pasje; magazyn
10:20 Skarby Ciemnolicej Madonny; cz. 2; film dokumentalny Mieczysława Siemieńskiego
10:45 Przez taniec do Polski; reportaż
11:00 Panorama
11:05 Ze sztuką na ty; Marzenia są ciekawsze; cz. 2; Andrzej Wajda opowiada o swoich projektach filmowych i teatralnych
11:40 Muzka kameralna - nie taka straszna; Wieniawski w Kwartecie; .; wyk: Wieniawski String Quartet
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania; odc. 80 (26'); serial TVP (STEREO)
12:35 Sportowy tydzień
13:05 Święta wojna; odc. 44 - Ostatnia nadzieja białych (25'); serial TVP
13:30 Ludzie listy piszą
13:55 Zielona karta; odc. 23; telenowela dok.TVP
14:20 Ojczyzna-polszczyzna; Nalaliśmy sobie i śmialiśmy się do rozpuku; program prof. Jana Miodka
14:35 Folkogranie; "Sierra Manta"; występ zespołu
15:00 Wiadomości
15:10 Benefis Jacka Cygana; cz. 1; (STEREO); reż: Krzysztof Jasiński
16:05 Klan; odc. 671 (23'); telenowela TVP
16:30 Polak potrafi; program publicystyczno-rozrywkowy
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Budzik; program dla dzieci
18:05 Gwiezdny pirat; odc. 4/7 - Porwanie (26'); serial TVP
18:35 Nie tylko dla komandosów
19:00 Wieści polonijne
19:15 Dobranocka; Zaczarowany ołówek; odc. 10 - Powódź; serial animowany dla dzieci
19:30 Klan; odc. 671 (23'); telenowela TVP
19:55 Plebania; odc. 80 (26'); serial TVP (STEREO)
20:30 Wiadomości
20:58 Sport
21:04 Pogoda
21:10 Wideoteka Dorosłego Człowieka; program przypominający największe gwiazdy muzyki lat 60, 70 i 80
21:35 Zielona karta; odc. 23; telenowela dok.TVP
22:00 Ojczyzna-polszczyzna; Nalaliśmy sobie i śmialiśmy się do rozpuku; program prof. Jana Miodka
22:15 Ze sztuką na ty; Marzenia są ciekawsze; cz. 2; Andrzej Wajda opowiada o swoich projektach filmowych i teatralnych
22:45 Trochę kultury; magazyn kulturalno-rozrywkowy [stereo]
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Prognoza  pogody
23:30 Debata
00:20 Monitor  Wiadomości
00:40 Plus minus - magazyn ekonomiczny
01:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
01:15 Zaczarowany ołówek; odc. 10 - Powódź; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:10 Klan; odc. 671 (23'); telenowela TVP
02:35 Wieści polonijne
02:50 Plebania; odc. 80 (26'); serial TVP (STEREO)
03:15 Wideoteka Dorosłego Człowieka
03:45 Zielona karta; odc. 23; telenowela dok.TVP
04:10 Plus minus - magazyn ekonomiczny
04:40 Ojczyzna-polszczyzna; Nalaliśmy sobie i śmialiśmy się do rozpuku; program prof. Jana Miodka
04:55 Ze sztuką na ty; Marzenia są ciekawsze; cz. 2; Andrzej Wajda opowiada o swoich projektach filmowych i teatralnych
05:35 Monitor  Wiadomości
05:50 Gra; film animowany Aleksandra Oczki
06:00 Zakończenie programu

Canal +
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Pinochet kontra naród - film dok.
9.50 Fruwający wirus - film akcji USA (2001)
11.30 Portret podwójny - film obycz. pol. (2000)
13.20 Słoneczna aleja - komedia niem. (1999)
14.50 Rzeka bez powrotu - western USA (1954)
16.25 Powiedz, że to nie tak - komedia romant. USA (2001)
18.05 Królowie komedii - film biograf. USA
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Anna - dramat duń. (2000)
22.35 Szybcy i wściekli - film akcji USA (2001)
0.30 Róg Brzeskiej i Capri - film obycz. pol. (1979)
1.45 Szybki numer - film sens. ang.-franc.-niem. (2001)
3.25 Przybywa narzeczony - komedia muz. USA (1951)
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Na planie - magazyn
7.00 Vatel - film kostium. franc.
8.55 Szabla od komendanta - komedia pol.
10.40 Na planie - magazyn
10.55 Księżycowe opętanie - komedia wł.
12.25 Cinema, cinema - magazyn
12.50 Projekt "Jennie" - film famil. USA
14.05 Grosz do grosza - komedia USA
15.35 Zobacz w HBO - magazyn
16.05 Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń - film anim.
17.20 Porzuceni - film obycz. franc.
19.00 Vatel - film kostium. franc.
21.00 Gniazdo os - dramat USA
22.35 Wczoraj i dziś - dramat USA
0.25 Sześć stóp pod ziemią 2 (7) - serial
1.25 Dwa w jednym - komedia USA-ang.-niem.
2.55 Mój mąż zabójca - dramat austral.
4.35 Grosz do grosza - komedia USA

Polsat 2
06:00 Informacje, biznes informacje - Program informacyjny , 20 min.
06:20 Graffiti - Program publicystyczny , 10 min.
06:30 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 55 min.
07:30 Piosenka na życzenie - Magazyn muzyczny , 60 min.
08:30 Kinomaniak - Magazyn , 30 min.
09:00 Muzyczny relaks - Magazyn muzyczny , 120 min.
11:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 50 min.
11:50 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
12:05 Zerwane więzi - Talk show , 60 min.
13:05 Dyżurny satyryk kraju - Program rozrywkowy , 25 min.
13:30 Kalambury - Program rozrywkowy , 30 min.
14:00 VIP _ wydarzenia i plotki - Magazyn , 30 min.
14:30 Hugo - Program dla dzieci , Polska , 30 min.
15:00 Szczęśliwa 8 - Program muzyczny , 60 min.
16:00 Fundacja Polsat - Program publicystyczny , 10 min.
16:10 Informacje - Program informacyjny , 20 min.
16:30 Hot chat - Program publicystyczny , 15 min.
16:45 Dziennik - Program informacyjny , 15 min.
17:00 Punkt, set, mecz - Magazyn sportowy , 60 min.
18:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 30 min.
18:30 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
18:45 Cartoon Network - Magazyn filmów animowanych , 30 min.
19:15 Pasmo informacyjne - Program informacyjny , 25 min.
19:40 Graczykowie - Serial komediowy , Ryszard Zatorski , Joanna Kurowska,Zbigniew Buczkowski,Wojciech Kalbarczyk,Joanna Brodzik,Rafał Mohr,Paweł Wawrzecki,Tadeusz Wojtych , Polska , 25 min.
20:05 VIP _ wydarzenia i plotki - Magazyn , 30 min.
20:35 Rodzina zastępcza - Serial komediowy , Michał Kwieciński , Gabriela Kownacka,Piotr Fronczewski,Maryla Rodowicz,Sergiusz Żymałka,Monika Mrozowska,Aleksander Ihnatowicz,Aleksandra Szwed , Polska 2000 , 25 min.
21:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 30 min.
21:30 Hot chat - Program publicystyczny , 20 min.
21:50 Dziennik - Program informacyjny , 15 min.
22:05 Bumerang - Program publicystyczny , 25 min.
22:30 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 15 min.
22:45 Życie jak poker - Telenowela , Roman Boreczny , Monika Bolly,Joanna Pierzak,Dariusz Siatkowski,Małgorzata Szeptycka,Krzysztof Kuliński,Halina Rasiak , Polska 1998 , 25 min.
23:10 Życie jak poker - Telenowela , Roman Boreczny , Monika Bolly,Joanna Pierzak,Dariusz Siatkowski,Małgorzata Szeptycka,Krzysztof Kuliński,Halina Rasiak , Polska 1998 , 25 min.
23:35 Świat według Kiepskich - Serial komediowy , Andrzej Grabowski,Marzena Sztuka,Krystyna Feldman,Bartek Żukowski,Barbara Mularczyk , Polska , 25 min.
00:00 Informacje, biznes informacje - Program informacyjny , 20 min.
00:20 Graffiti - Program publicystyczny , 10 min.
00:30 Raz, dwa, trzy _ śpiewaj ty! - Program dla dzieci , 30 min.
01:00 Graczykowie - Serial komediowy , Ryszard Zatorski , Joanna Kurowska,Zbigniew Buczkowski,Wojciech Kalbarczyk,Joanna Brodzik,Rafał Mohr,Paweł Wawrzecki,Tadeusz Wojtych , Polska , 30 min.
01:30 Aficionado - Program dokumentalny , 30 min.
02:00 Pasmo informacyjne - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Zostać Miss - Serial , Wojciech Pacyna , Dominika Figurska,Aleksandra Nieśpielak,Wojciech Wysocki,Jan Nowicki,Damian Aleksander,Olimpia Ajakaye,Agnieszka Włodarczyk , Polska 2001 , 60 min.
03:30 Dziennik - Program informacyjny , 15 min.
03:45 Hot chat - Program publicystyczny , 15 min.
04:00 Bumerang - Program publicystyczny , 60 min.
05:00 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
05:15 Bar 1 - Reality show , Polska , 45 min.

TV Niepokalanów II
14:55 Program dnia - Program informacyjny , 5 min.
15:00 Godzina miłosierdzia - Magazyn , 25 min.
15:25 Niech się Polska przyśni tobie _ powstanie 1863 roku - Film dokumentalny , 20 min.
15:45 Nowenna do św. Józefa - Magazyn , 15 min.
16:00 Słowo życia _ Ewangelia dnia - Magazyn , 5 min.
16:05 Kalendarz liturgiczny - Magazyn , 5 min.
16:10 Pokochać na odległość - Reportaż , 10 min.
16:20 Odkrywamy planetę Ziemię - Program przyrodniczy , 45 min.
17:05 Marcelino chleb i wino - Film obyczajowy , 90 min.
18:35 Tajemniczy Kościół Santo Stefano w Bolonii - Film dokumentalny , 20 min.
18:55 Program dnia - Program informacyjny , 5 min.
19:00 Rok po roku - Film dokumentalny , 15 min.
19:15 Kościoły Archidiecezji Warszawskiej - Reportaż , 5 min.
19:20 Ja jestem z wami - Program dla dzieci , 25 min.
19:45 Ze wspomnień księcia Eustachego Sapiehy - Program publicystyczny , 20 min.
20:05 Czarno-biały - Program publicystyczny , 25 min.
20:30 Kościoły Archidiecezji Warszawskiej - Reportaż , 5 min.
20:35 Różaniec: część bolesna - Magazyn , 25 min.
21:00 Apel Jasnogórski - Reportaż , 5 min.
21:05 Słowo życia _ Ewangelia dnia - Magazyn , 5 min.
21:10 Kalendarz liturgiczny - Magazyn , 5 min.
21:15 Nowenna do św. Józefa - Magazyn , 15 min.
21:30 Filmujemy Czad - Film dokumentalny , 25 min.
21:55 Integracyjna rola ewangelizacji - Magazyn , 30 min.
22:25 Paul Gaugin i rosyjska awangarda - Magazyn , 25 min.
22:50 Rękopis - Reportaż , 15 min.
23:05 Program na następny dzień - Program informacyjny , 5 min.

Polonia 1
06:40 Przyjaciele - Film animowany (dzieci) , 50 min.
07:30 Yattaman - Film animowany (dzieci) , 30 min.
08:00 Top shop - Program informacyjny , 655 min.
18:55 Królewna Śnieżka - Film animowany (dzieci) , 25 min.
19:20 Celeste - Telenowela , Raul Lecouna , Andrea del Boca , Argentyna , 40 min.
20:00 Prawo do narodzin - Telenowela , Raul Araiza , Veronica Castro,Ignacio Lopez Tarsco,Sergio Jimenez , Meksyk 1981 , 30 min.
20:30 Dzień świąteczny - Komedia , Jacques Tati , Jacques Tati,Guy Decomble,Paul Frankeur,Santa Relli,Maine Valle,Roger Rafal , Francja 1949 , 85 min.
21:55 Wędrówki Guliwera - Program podróżniczy , 65 min.
23:00 Seks Show - Program erotyczny , 15 min.
23:15 Seks _ kulisy - Program erotyczny , 15 min.
23:30 Seksplozja - Program erotyczny , 15 min.
23:45 Eros Plaza - Program erotyczny , 15 min.
00:00 Seks laski - Program erotyczny , 20 min.
00:20 Seksplozja - Program erotyczny , 20 min.
00:40 Seks wspomnienia - Program erotyczny , 20 min.
01:00 Night Shop - Program erotyczny , 15 min.
01:15 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
01:45 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
02:15 Crazy Cat Show - Program erotyczny , 15 min.
02:30 Crazy Cat Show - Program erotyczny , 15 min.
02:45 Night Shop - Program erotyczny , 20 min.

Eurosport
08:30 Boarding Pass - Program sportowy , 30 min.
09:00 Liga Mistrzów - Program sportowy , 60 min.
10:00 Mistrzostwa świata _ Szanty-Mansijsk (Rosja) - Program sportowy , 105 min.
11:45 Eurogole - Magazyn piłkarski , 90 min.
13:15 Copa Libertadores - Program sportowy , 30 min.
13:45 Watts - Magazyn sportowy , 30 min.
14:15 Halowe MŚ _ Birmingham (Wielka Brytania) - Program sportowy , 120 min.
16:15 Eurogole - Magazyn piłkarski , 90 min.
17:45 Mistrzostwa świata _ Szanty-Mansijsk (Rosja) - Program sportowy , 90 min.
19:15 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
19:30 Copa Libertadores - Program sportowy , 30 min.
20:00 Turniej międzynarodowy _ Miccosukee (USA) - Program sportowy , 60 min.
21:00 Walka o mistrzostwo Francji _ Blagnac - Program sportowy , 120 min.
23:00 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
23:15 Walka o mistrzostwo Niemiec _ Norymberga - Program sportowy , 60 min.
00:15 Liga Mistrzów - Program sportowy , 60 min.
01:15 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.

Polsat Sport
08:00 ATP Masters Series w Indian Wells (USA) - Program sportowy , 115 min.
09:55 Gillette World Sport - Magazyn sportowy , 25 min.
10:20 Magazyn Bundesliga - Program sportowy , 45 min.
11:05 Liga grecka - Program sportowy , 110 min.
12:55 Narciarski raport - Magazyn sportowy , 30 min.
13:25 Liga grecka - Program sportowy , 110 min.
15:15 Narciarski raport - Magazyn sportowy , 25 min.
15:40 Snowboard - Magazyn sportowy , 25 min.
16:05 The Skaters Championship - Program sportowy , 60 min.
17:05 Magazyn ligi holenderskiej - Program sportowy , 30 min.
17:35 Futbol Mundial - Magazyn piłkarski , 25 min.
18:00 Liga Mistrzów: Lokomotiw Moskwa _ Real Madryt - Program sportowy , 110 min.
19:50 Najkrótsza historia polskiej piłki nożnej - Reportaż , 10 min.
20:00 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 35 min.
20:35 Liga Mistrzów: Deportivo La Coruna _ Manchester United - Program sportowy , 120 min.
22:35 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 20 min.
22:55 Liga Mistrzów _ skróty wtorkowych meczów - Program sportowy , 60 min.
23:55 Liga Mistrzów: AC Milan _ Borussia Dortmund - Program sportowy , 110 min.
01:45 Liga Mistrzów: FC Basel _ Juventus Turyn - Program sportowy , 110 min.
03:35 ATP Masters Series w Indian Wells (USA) - Program sportowy , 100 min.
05:25 V max - Magazyn , 25 min.
05:50 Liga Mistrzów: Lokomotiw Moskwa _ AC Milan - Program sportowy , 130 min.

DSF (polski)
06:00 La Ola - Program sportowy , 45 min.
06:45 Sports Bakka - Program rozrywkowy , 30 min.
07:15 Come on Baby - Program rozrywkowy , 45 min.
08:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
08:30 La Ola - Program sportowy , 30 min.
09:00 Hattrick - Program sportowy , 120 min.
11:00 Teleshopping - Program informacyjny , 30 min.
11:30 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
12:00 Teleshopping - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
13:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
13:05 NBA od środka - Program sportowy , 65 min.
14:10 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
14:15 Stoke spezial - Magazyn sportowy , 30 min.
14:45 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
14:50 Off Road - magazyn motocyklowy - Program sportowy , 60 min.
15:50 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
15:55 Magazyn samochodowy - Magazyn , 60 min.
16:55 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
17:00 La Ola - Program sportowy , 60 min.
18:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
18:15 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
18:30 Hattrick - Program sportowy , 30 min.
19:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 10 min.
19:10 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
19:25 Overtime - niemiecka liga hokejowa - Program sportowy , 140 min.
21:45 Maxim-TV - Program rozrywkowy , 30 min.
22:15 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
22:30 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
22:45 Motobike _ motocykle - Program sportowy , 60 min.
23:45 La Ola - Program sportowy , 45 min.
00:30 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 15 min.
00:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
01:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 30 min.
01:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
01:50 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 10 min.
02:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 15 min.
02:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 45 min.
02:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 5 min.
02:50 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 10 min.
03:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 90 min.
03:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 5 min.
03:50 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 10 min.
04:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 15 min.
04:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 45 min.
05:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 15 min.

Canal + Niebieski
07:00 Sportowe forum - Magazyn sportowy , 60 min.
08:00 Klub kibica: mecz Lech Poznań _ Odra Wodzisław - Program sportowy , 105 min.
09:45 Klub kibica: mecz Groclin Grodzisk _ Pogoń Szczecin - Program sportowy , 105 min.
11:30 Klub kibica: mecz Zagłębie Lubin _ Górnik Zabrze - Program sportowy , 105 min.
13:15 Digimon - Film animowany , Mamoru Hosoda, Minoru Hosoda, Shigeyasu Yamauchi , USA/Japonia 2000 , 85 min.
14:45 Klub kibica: mecz Garbarnia Jaworzno _ KSZO Ostrowiec - Program sportowy , 25 min.
16:25 Klub kibica: mecz Wisła Płock _ Polonia Warszawa - Program sportowy , 105 min.
18:10 Wstęp do meczu - Program sportowy , 20 min.
18:30 Liga polska: mecz Legia Warszawa _ Groclin Grodzisk - Program sportowy , 135 min.
20:45 Shrek - Film animowany , Andrew Adamson, Vicky Jenson , USA 2001 , 90 min.
22:15 Kuchnia filmowa: Shrek - Film dokumentalny , 25 min.
22:40 Mission: Impossible - Film sensacyjny , Brian De Palma , Tom Cruise,Emmanulle Béart,Henry Czerny,Marek Vašut,Jean Reno,Vanessa Redgrave,Kristin Scott-Thomas , USA 1996 , 110 min.
00:30 Wstęp do meczu - Program sportowy , 20 min.
00:50 Liga polska: mecz Legia Warszawa _ Groclin Grodzisk - Program sportowy , 135 min.
03:05 Szklana pułapka - Film sensacyjny , John McTiernan , Bruce Willis,Alan Rickman,Bonnie Bedelia,Alexander Godunow,Reginald VelJohnson,Paul Gleason,De'Voreaux White , USA 1988 , 130 min.
05:15 Grinch _ świąt nie będzie - Komedia , Ron Howard , Jim Carrey,Taylor Momsen,Jeffrey Tambor,Christine Baranski,Bill Irwin,Molly Shannon,Clint Howard , USA 2000 , 100 min.
06:00 Za drzwiami Actors Studio _ Melanie Griffith - Film dokumentalny , USA 2001 , 60 min.

Canal + Żółty
08:30 Miłość i koszykówka - Film obyczajowy , Gina Prince-Bythewood , Glenndon Chatman,Jess Willard,Chris Warren Jr.,Kyla Pratt,Alfre Woodard,Naykia Harris,Harry J. Lennix , USA 2000 , 125 min.
10:35 Uciekające kurczaki - Komedia , Peter Lord, Nick Park , Wielka Brytania 2000 , 85 min.
12:00 Minisport + - Program sportowy , 10 min.
12:10 Łapu capu - Magazyn , 5 min.
12:15 Nie przegap - Program informacyjny , 10 min.
12:25 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
13:00 Rok szympansa - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2001 , 50 min.
13:50 Aktualności filmowe - Magazyn , 30 min.
14:20 Jak pies z kotem - Komedia , Michael Lehmann , Uma Thurman,Janeane Garofalo,Ben Chaplin,Jamie Foxx,James McCaffrey,Richard Coca,Stanley DeSantis , USA 1996 , 95 min.
15:55 Dzień szakala - Film sensacyjny , Fred Zinnemann , Edward Fox,Terence Alexander,Michel Auclair,Alan Badel,Tony Britton,Denis Carey , Wielka Brytania/Francja 1973 , 140 min.
18:15 Przeklęte oko proroka - Film przygodowy , Paweł Komorowski , Lubomir Cwetkow,Zbigniew Borek,Andrzej Kozak,Henryk Bista,Edward Lubaszenko,Wiesław Gołas,Janusz Kłosiński , Polska 1985 , 105 min.
20:00 Na krawędzi - Film SF , Anne Heche, Hellen Mirren, Mary Stuart Masterson , John Goodman,David Hyde Pierce,Christopher Lloyd,Andie MacDowell,Helen Mirren,Sydney Tamiia Poitier,Beverly D'Angelo , USA 2001 , 95 min.
21:35 Za wszelką cenę - Komedia , Robert Adetuyi , Pras,Ja Rule,Jason Statham,Vondie Curtis-Hall,Tamala Jones,John Ralston,Chris Messina , USA 2001 , 85 min.
23:00 Anna - Film obyczajowy , Erik Wedersoe , Pernilla August,Gerard Bidstrup,Reine Brynolfsson,Jesper Christensen,Soren Pilmark,Asta August,Lise-Lotte Norup , Dania 2000 , 85 min.
00:25 Spadaj na ziemię - Komedia , Chris Weitz, Paul Weitz , Chris Rock,Regina King,Chazz Palminteri,Eugene Levy,Frankie Faison,Mark Addy,Greg Germann , USA/Niemcy 2001 , 85 min.
01:50 Ambasada USA - Serial , John David Coles, Stephen Cragg , Arija Bareikis,David Cubitt,Jonathan Cake,Jonathan Adams,Michael Cerveris,Davenia McFadden,Reiko Aylesworth , USA 2002 , 45 min.
02:35 Spin City 5 - Serial komediowy , Charlie Sheen,Heather Locklear,Barry Bostwick,Richard Kind,Alan Ruck,Michael Boatman , USA 2000 , 25 min.
03:00 Życie z potworami - Film dokumentalny , Niemcy 2000 , 55 min.

Le Cinema
14:00 Przystojniaki na bok - Film obyczajowy , Helmut Metzger , Jennifer Nitsch,Robert Giggenbach,Stefan Jürgens,Peter Sattmann,Dieter Matthes,Roland Schäfer,Roland Schäfer , Niemcy 2001 , 90 min.
15:30 Nie należy zmuszać dzieci do niegodziwości - Komedia , Michel Audiard , Françoise Rosay,Bernard Blier,Marlene Jobert , Francja 1968 , 80 min.
16:50 Oko diabła - Komedia , Ingmar Bergman , Bibi Andersson,Axel Dueberg,Jarl Kulle,Gunnar Björnstrand,Nils Poppe,Gertrud Fridh,Sture Lagerwall , Szwecja 1960 , 85 min.
18:15 Jak we śnie - Film obyczajowy , Mario Camus , Carmelo Gómez,Fernando Rey,Ana Belén,Eulalia Ramón,Judit Mascó,José Jordá,Václav Vodak , Hiszpania 1992 , 105 min.
20:00 Legendy kina: Marta Meszaros - Film dokumentalny , Polska 2002 , 15 min.
20:15 Sylwetki gwiazd: Peter Greenaway - Film dokumentalny 2002 , 15 min.
20:30 Wymarzony dom - Komedia , Peter Dalle , Björn Skifs,Suzanne Reuter,Pierre Lindstedt,Lena Nyman,Mikael Hack,Jan Malmsjö,Zara Zetterqvist , Szwecja 1993 , 100 min.
22:10 Blue - Film popularnonaukowy , Derek Jarman , Wielka Brytania 1993 , 80 min.
23:30 Układanka - Thriller , Llu~s Josep Comerón , Patti Andion,Joan Miralles,Antonio Banderas,Carme Elias,Hector Alterio , Hiszpania 1986 , 95 min.
01:05 Lęk przed światem - Film obyczajowy , Houchang Allahyari , Dolores Schmidinger,Fritz Karl,Leon Askin,Michael Niavarani,Hanno Pöschl , Austria 1994 , 105 min.

Tele 5
8.00 Świat wokół nas - serial dok.
8.25 Saint Tropez (99) - serial
9.15 Telezakupy
11.50 Zauroczenie (52) - serial
12.50 Werdykt
13.50 Dzieciaki w opałach (13) - serial
14.15 Nie zapomnij paszportu: Chile - serial dok.
15.05 Videofashion
15.30 Zauroczenie (53) - serial
16.30 Lux sfera (22) - serial dok.
16.55 Tarzan (55) - serial
17.15 Świat wokół nas - serial dok.
17.40 Mieszkanko dla dwojga (52) - serial
18.05 Auto-motor i sport
18.30 Prognoza pogody
18.35 Biały słoń (2) - film przyg. wł. (1998)
20.15 Prognoza pogody
20.20 Wydział do spraw specjalnych (21, 22) - serial
21.55 Szklany biznes (5) - serial
22.45 Prognoza pogody
22.50 Werdykt
23.20 Erotyczny awans - film erot.
1.00 Zakończenie programu

Romantica
06.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 64) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
07.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 95) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
08.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 43) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
09.00    Zemsta (La Revancha) (Część 122) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
10.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 63) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
11.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 94) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
12.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 42) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
13.00    Zemsta (La Revancha) (Część 121) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
14.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 64) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
15.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 95) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
16.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 43) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
17.00    Zemsta (La Revancha) (Część 122) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
18.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 63) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
19.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 94) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
20.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 42) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
21.00    Zemsta (La Revancha) (Część 121) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
22.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 64) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
23.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 95) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
24.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 43) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
01.00    Zemsta (La Revancha) (Część 122) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).

Discovery
09:00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 25 min.
09:25 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 30 min.
09:55 Turbo - Magazyn , 25 min.
10:20 Taksówki wielkich miast - Film dokumenatalny , 30 min.
10:50 Odrodzenie samochodu - Magazyn , 25 min.
11:15 Stulecie zwykłych ludzi - Film dokumenatalny , 55 min.
12:10 Sztuka przetrwania według Raya Mearsa - Film dokumenatalny , 55 min.
13:05 Siła burzy - Film dokumenatalny , 55 min.
14:00 Wielka rzecz - Film dokumentalny , 60 min.
15:00 Wielcy Egipcjanie - Film dokumenatalny , 60 min.
16:00 Pola bitew - Film dokumenatalny , 60 min.
17:00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 30 min.
17:30 Wędkarskie przygody Rexa Hunta - Program podróżniczy , 30 min.
18:00 Niesamowite maszyny - Film dokumenatalny , 60 min.
19:00 Nigel Marven i szczury - Film dokumentalny , 60 min.
20:00 Piramida zagłady _ pradawna tajemnica - Film dokumentalny , 60 min.
21:00 Wysypisko - Film dokumenatalny , 60 min.
22:00 Odbudowa "strefy zero" - Film dokumentalny , 60 min.
23:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie... - Film dokumenatalny , 30 min.
23:30 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie... - Film dokumenatalny , 30 min.
00:00 Narzędzia wojny - Film dokumenatalny , 60 min.
01:00 Otrzęsiny komandosów z Navy SEALS - Film dokumentalny , 60 min.
02:00 Stulecie zwykłych ludzi - Film dokumenatalny , 60 min.

National Geographic
08:00 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.
08:30 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
09:00 W pogoni za gepardem - Program edukacyjny , 30 min.
09:30 Więcej ślubów i kolejny pogrzeb - Film dokumenatalny , 30 min.
10:00 Efekt cieplarniany - Film dokumenatalny , 60 min.
11:00 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.
11:30 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
12:00 Czas na przygodę - Film dokumenatalny , 30 min.
12:30 Arktyczni piloci - Film dokumentalny , 30 min.
13:00 Skarby Yamashity - Film dokumentalny , 60 min.
14:00 W pogoni za gepardem - Program edukacyjny , 30 min.
14:30 Więcej ślubów i kolejny pogrzeb - Film dokumenatalny , 30 min.
15:00 Efekt cieplarniany - Film dokumenatalny , 60 min.
16:00 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.
16:30 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
17:00 Czas na przygodę - Film dokumenatalny , 30 min.
17:30 Arktyczni piloci - Film dokumentalny , 30 min.
18:00 Skarby Yamashity - Film dokumentalny , 60 min.
19:00 Fauna morska Jersey - Film dokumentalny , 30 min.
19:30 Więcej ślubów i kolejny pogrzeb - Film dokumenatalny , 30 min.
20:00 Neandertalska enigma - Film dokumentalny , 60 min.
21:00 Łowcy mórz - Film dokumenatalny , 60 min.
22:00 Zagadki śmierci - Film dokumenatalny , 60 min.
23:00 Poszukiwacze grobowców - Film dokumenatalny , 60 min.
00:00 Łowcy mórz - Film dokumenatalny , 60 min.
01:00 Zagadki śmierci - Film dokumenatalny , 60 min.

Animal Planet
07:00 Na ratunek - Program edukacyjny , 30 min.
07:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.
08:00 Lotnisko pełne zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
08:30 Opowieści z zoo - Program edukacyjny , 30 min.
09:00 Spotkania ze zwierzętami - Program edukacyjny , 30 min.
09:30 Zwierzęce archiwum X - Program edukacyjny , 30 min.
10:00 Weterynarz - Program edukacyjny , 30 min.
10:30 Weterynarz - Program edukacyjny , 30 min.
11:00 Łowca krokodyli - Program edukacyjny , 60 min.
12:00 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
12:30 Mistrzowie świata zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
13:00 Życie parku - Program edukacyjny , 30 min.
13:30 Intruzi - Program edukacyjny , 30 min.
14:00 Podróże Questa - Program podróżniczy , 60 min.
15:00 Na ratunek - Program edukacyjny , 30 min.
15:30 Na pomoc zwierzętom - Program edukacyjny , 30 min.
16:00 Lotnisko pełne zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.
16:30 Opowieści z zoo - Program edukacyjny , 30 min.
17:00 Świat zwierząt - Program edukacyjny , 60 min.
18:00 Strażnicy ziemi - Program edukacyjny , 30 min.
18:30 To moje dziecko - Program edukacyjny , 30 min.
19:00 Porównania w przyrodzie - Program edukacyjny , 60 min.
20:00 Naprawdę dziki show - Program edukacyjny , 30 min.
20:30 Naprawdę dziki show - Program edukacyjny , 30 min.
21:00 Łowca krokodyli - Program edukacyjny , 60 min.
22:00 Dzika przyroda z Jeffem Corwinem - Program edukacyjny , 30 min.
22:30 Na posterunku - Program edukacyjny , 30 min.
23:00 Najdziksza Azja - Program edukacyjny , 60 min.
00:00 Weterynaria przyszłości - Program edukacyjny , 30 min.
00:30 Pogotowie dla zwierząt - Program edukacyjny , 30 min.

Planete
08:35 Wojna w przestworzach - Film dokumenatalny , USA 1998 , 55 min.
09:30 Gułag - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1999 , 60 min.
10:30 Ostatnie skrawki raju - Film dokumenatalny , Hiszpania 1989 , 30 min.
11:00 Obyczaje zwierząt - Film dokumenatalny , Francja 1995 , 30 min.
11:30 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
12:00 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
12:30 César _ portet rzeźbiarza - Film dokumentalny , Francja 1996 , 50 min.
13:20 Arman, inżynier rzeźby - Film dokumentalny , Francja 1996 , 55 min.
14:15 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 35 min.
14:50 Skandal wokół Enrona - Film dokumentalny , USA 2002 , 55 min.
15:45 W kilku słowach: Skandale finansowe - Program publicystyczny , Francja 2003 , 30 min.
16:15 Pieniądze nigdy nie śpią - Film dokumentalny , Francja 1999 , 55 min.
17:10 Szpiegowska rozgrywka - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1999 , 50 min.
18:00 Szpiegowska rozgrywka - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1999 , 50 min.
18:50 Wielka biel - Film dokumentalny , Norwegia 2002 , 55 min.
19:45 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
20:15 Zwierzęce gwiazdy Hollywood - Film dokumenatalny , USA 1996 , 30 min.
20:45 Tajemnice Hollywood - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2002 , 55 min.
21:40 Tajemnice Hollywood - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2002 , 50 min.
22:30 Tajemnice Hollywood - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 2002 , 55 min.
23:25 Kajakiem na koniec świata - Film dokumentalny , Dania 2000 , 55 min.
00:20 Zwierzęce gwiazdy Hollywood - Film dokumenatalny , USA 1996 , 35 min.
00:55 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
01:20 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
01:50 Wojna w przestworzach - Film dokumenatalny , USA 1998 , 50 min.
02:40 Legendarne samoloty - Film dokumenatalny , USA 1998 , 50 min.

Discovery Civilisation
09:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 Sto lat odkryć - Film dokumentalny , 55 min.
10:50 Blitzkrieg - Film dokumenatalny , 55 min.
11:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
12:15 Sekrety starożytności - Film dokumenatalny , 55 min.
13:10 Terra X - Film dokumenatalny , 55 min.
14:05 Blitzkrieg - Film dokumenatalny , 55 min.
15:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 Sto lat odkryć - Film dokumentalny , 55 min.
16:50 Blitzkrieg - Film dokumenatalny , 55 min.
17:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
18:15 Sekrety starożytności - Film dokumenatalny , 55 min.
19:10 Terra X - Film dokumenatalny , 55 min.
20:05 Blitzkrieg - Film dokumenatalny , 55 min.
21:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 Sto lat odkryć - Film dokumentalny , 55 min.
22:50 Blitzkrieg - Film dokumenatalny , 55 min.
23:45 Cudem ocaleni - Film dokumentalny , 30 min.
00:15 Sekrety starożytności - Film dokumenatalny , 55 min.
01:10 Terra X - Film dokumenatalny , 55 min.
02:05 Blitzkrieg - Film dokumenatalny , 55 min.

Discovery Sci-Trek (polski)
06:40 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
07:05 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
07:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
08:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
09:00 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
09:25 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
09:55 Na Jowiszu - Magazyn , 55 min.
10:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
11:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
11:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
12:40 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
13:05 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
13:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
14:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
15:00 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
15:25 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
15:55 Na Jowiszu - Magazyn , 55 min.
16:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
17:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
17:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
18:40 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
19:05 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
19:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
20:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
21:00 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
21:25 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
21:55 Na Jowiszu - Magazyn , 55 min.
22:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
23:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
23:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.
00:40 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
01:05 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
01:35 Planeta żywiołów - Film dokumentalny , 55 min.
02:30 Ultranauka - Magazyn , 30 min.
03:00 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 25 min.
03:25 Łowcy duchów - Film dokumenatalny , 30 min.
03:55 Na Jowiszu - Magazyn , 55 min.
04:50 Na krawędzi - Magazyn , 25 min.
05:15 Magazyn Discover - Magazyn , 30 min.
05:45 Lotnicze szlaki - Magazyn , 55 min.

Discovery Travel and Adventure
09:00 Easy Riders - Film dokumentalny , 55 min.
09:55 Easy Riders - Film dokumentalny , 55 min.
10:50 Stare motory nigdy nie umierają - Film dokumentalny , 55 min.
11:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
12:40 Nieznana Afryka - Film dokumentalny , 30 min.
13:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
14:05 Stare motory nigdy nie umierają - Film dokumentalny , 55 min.
15:00 Easy Riders - Film dokumentalny , 55 min.
15:55 Easy Riders - Film dokumentalny , 55 min.
16:50 Stare motory nigdy nie umierają - Film dokumentalny , 55 min.
17:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
18:40 Nieznana Afryka - Film dokumentalny , 30 min.
19:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
20:05 Stare motory nigdy nie umierają - Film dokumentalny , 55 min.
21:00 Easy Riders - Film dokumentalny , 55 min.
21:55 Easy Riders - Film dokumentalny , 55 min.
22:50 Stare motory nigdy nie umierają - Film dokumentalny , 55 min.
23:45 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
00:40 Nieznana Afryka - Film dokumentalny , 30 min.
01:10 Obieżyświat - Film dokumenatalny , 55 min.
02:05 Stare motory nigdy nie umierają - Film dokumentalny , 55 min.

Club
06:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
06:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
06:55 Opowieści kryminalne 5 - Film dokumenatalny , USA , 50 min.
07:45 Najwspanialsze ogrody - Program podróżniczy , Holandia 2001 , 45 min.
08:30 Współczesne wnętrza 5 - Magazyn , Kanada 2000 , 30 min.
09:00 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
09:30 Niewyjaśnione historie - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 30 min.
10:00 Spotkania z Roseanne - Talk show , USA 1998 , 45 min.
10:45 Opowieści sądowe - Program dokumentalny , USA , 50 min.
11:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show , Kanada 2000 , 25 min.
12:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
12:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
12:55 Opowieści kryminalne 5 - Film dokumenatalny , USA , 50 min.
13:45 Najwspanialsze ogrody - Program podróżniczy , Holandia 2001 , 45 min.
14:30 Współczesne wnętrza 5 - Magazyn , Kanada 2000 , 30 min.
15:00 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
15:30 Niewyjaśnione historie - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 30 min.
16:00 Spotkania z Roseanne - Talk show , USA 1998 , 45 min.
16:45 Opowieści sądowe - Program dokumentalny , USA 1997 , 50 min.
17:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show , Kanada 2000 , 25 min.
18:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
18:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
18:55 Opowieści kryminalne 5 - Film dokumenatalny , USA , 50 min.
19:45 Najwspanialsze ogrody - Program podróżniczy , Holandia 2001 , 45 min.
20:30 Współczesne wnętrza 5 - Magazyn , Kanada 2000 , 30 min.
21:00 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
21:30 Niewyjaśnione historie - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 30 min.
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera - Talk show , 45 min.
22:45 Sypialniane sekrety - Program erotyczny , Kanada 2001 , 30 min.
23:15 Randka z "ex" - Program rozrywkowy , Wielka Brytania 2000 , 45 min.
00:00 Szkoła jogi - Program sportowy , USA , 25 min.
00:25 Świat fitnessu - Magazyn , 30 min.
00:55 Opowieści kryminalne - Program dokumentalny , 50 min.
01:45 Najwspanialsze ogrody - Program podróżniczy , Holandia 2001 , 45 min.
02:30 Współczesne wnętrza 5 - Magazyn , Kanada 2000 , 30 min.
03:00 Rozmowy kobiet - Talk show , Wielka Brytania , 30 min.
03:30 Niewyjaśnione historie - Program rozrywkowy , Wielka Brytania , 30 min.
04:00 Spotkania z Roseanne - Talk show , USA 1998 , 45 min.
04:45 Opowieści sądowe - Film dokumenatalny , USA , 50 min.
05:35 Na ślubnym kobiercu - Reality show , Kanada 1999 , 25 min.

Fashion TV
05:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 120 min.
07:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ trendy wiosna/lato 2003 - Magazyn , 60 min.
08:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
10:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 120 min.
12:00 Modelki - Magazyn , 60 min.
13:00 Tygodnie Mody: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Mediolan _ trendy wiosna/lato 2003 - Magazyn , 60 min.
14:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 30 min.
14:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
16:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 90 min.
17:30 Muzyka i moda - Magazyn , 30 min.
18:00 Modelki - Magazyn , 210 min.
21:30 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 30 min.
22:00 Gorąca północ - Magazyn , 60 min.
23:00 Najlepsze pokazy ubiegłych sezonów - Magazyn , 180 min.
02:00 Modelki - Magazyn , 120 min.
04:00 Hity Tygodni Mody - Magazyn , 60 min.

MiniMax
06.00      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Odludek odc. 4 
06.10      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Jedynak odc. 5 
06.20      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Zimowe zuchy odc. 6 
06.30      Olinek Okrąglinek: Robodziadek typ Y2 odc. 5 
06.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i kangury odc. 5 
07.00      Pełzaki: Niech nastanie jasność odc. 20 
07.25      Fragglesy: Złap tygrysa za ogon odc. 11 
07.50      Antek Mrówka: Latające mrówki. Atlantymrówidła odc. 11 
08.20      Królik Milczek: Matki bagażowe odc. 16 
08.25      Arnold: Napad odc. 9 
08.50      Moje miasto: Dżakarta odc. 10 
09.05      Wyspa przygód: Ładunek odc. 34 
09.30      Bolek i Lolek w Europie: W Hiszpanii odc. 3 
09.40      Bolek i Lolek w Europie: Wyścig Renów odc. 4 
09.50      Bolek i Lolek w Europie: Pod kraterem odc. 5 
10.00      Olinek Okrąglinek: Pan Rybka odc. 3 
10.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Krab Pustelnik odc. 3 
10.30      Pełzaki: Pierwsza miłość Angeliki odc. 18 
10.55      Fragglesy: Legendarny skarb odc. 9 
11.20      Antek Mrówka: Berło wrogobójcze. Wiedźmoora odc. 9 
11.50      Królik Milczek: Nowa kanapa odc. 12 
11.55      Arnold: Panny z VI klasy odc. 5 
12.20      Moje miasto: Bombaj odc. 6 
12.35      Wyspa przygód: Mit i magia odc. 30 
13.00      Podwieczorek u Mini i Maxa: Lingwiści i języki wieża Babel
13.30      Olinek Okrąglinek: Trochę podrasowane autko odc. 4 
13.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Gęsi z Kanady odc. 4 
14.00      Pełzaki: Opieka nad Stuim odc. 19 
14.25      Fragglesy: Nie płacz nad rozlanym mlekiem odc. 10 
14.50      Antek Mrówka: Wielki wyścig. Kryształowe więzienie odc. 10 
15.20      Królik Milczek: Kocie drzwiczki odc. 13 
15.25      Arnold: Upał odc. 6 
15.50      Moje miasto: Helsinki odc. 7 
16.05      Wyspa przygód: Pręgierz odc. 31 
16.30      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Nauka pływania odc. 7 
16.40      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Sąsiad odc. 8 
16.50      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Spółka z jaskółką odc. 9 
17.00      Olinek Okrąglinek: List ze szkoły odc. 6 
17.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i wąż odc. 6 
17.30      Pełzaki: Zjazd rodzinny odc. 21 
17.55      Fragglesy: Świetlisty palec odc. 12 
18.20      Antek Mrówka: Egipski krok. Przygoda na Antarktydzie odc. 12 
18.50      Królik Milczek: Potwór spod łóżka odc. 17 
18.55      Arnold: Tajemnicza przesyłka odc. 10 
19.20      Moje miasto: Johannesbourg odc. 11 
19.35      Wyspa przygód: Bądź zniewalający odc. 35

Hyper
20:00 Fresh Air - Magazyn , 30 min.
20:30 Klipy - Magazyn , 60 min.
21:30 Replay - Magazyn , 15 min.
21:45 Klipy - Magazyn , 15 min.
22:00 Anime - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
22:30 Klipy - Magazyn , 60 min.
23:30 Anime - Serial animowany (dzieci) , 30 min.

MTV
07:00 Budzik MTV - Magazyn muzyczny , 120 min.
09:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 Bytesize - Program muzyczny , 60 min.
11:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
12:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
13:00 Total Request - Magazyn muzyczny , 60 min.
14:00 Pop nowości MTV - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Data Videos - Magazyn , 60 min.
16:00 Polska lista MTV - Magazyn muzyczny , 120 min.
18:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 MTV Squad - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 Nowości MTV - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Pieprz - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 MTV w domu u... - Program dokumentalny , 30 min.
23:30 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 30 min.
00:00 PartyZone - Magazyn muzyczny , 120 min.
02:00 Night Videos - Magazyn muzyczny , 180 min.
05:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 120 min.

MTV Classic
09:00 Classic '80 - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
11:00 Hołdys Guru Limited - Program muzyczny , 60 min.
12:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 240 min.
16:00 Classic '60 - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 Classic '80 - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Hołdys Guru Limited - Program muzyczny , 60 min.
21:00 Dziesięć Wspaniałych _ proponuje Joe Satriani - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Classic Rock - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Classic Ballads - Magazyn muzyczny , 60 min.
00:00 Classic Hits - Magazyn muzyczny , 540 min.

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 420 min.
13:00 VIVA Hits Polska - Program muzyczny , 60 min.
14:00 Push Up - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
16:00 VIVAMAT - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 VIVA Rock - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Personality - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Hip-Hop - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 Overdrive - Program muzyczny , 60 min.
22:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 VIVA Rock - Magazyn muzyczny , 60 min.
00:00 Planet VIVA Alternativ - Magazyn muzyczny , 60 min.
01:00 NiteClub - Program muzyczny , 300 min.

ONYX
07:00 onyx@morning - Program muzyczny , 120 min.
09:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
12:00 Today@onyx - Program muzyczny , 180 min.
15:00 Just Call - Program muzyczny , 60 min.
16:00 Startalk - Program publicystyczny , 60 min.
17:00 best of "@onyx" - Program muzyczny , 60 min.
18:00 Rock On - Program muzyczny , 60 min.
19:00 sunset@onyx - Program muzyczny , 120 min.
21:00 Onyx ... in concert - Program muzyczny , 120 min.
23:00 chill@onyx - Program muzyczny , 60 min.
00:00 Sexy Clips - Program erotyczny , 60 min.
01:00 Electric Blue - Serial , GB 1979/1989 , 60 min.
02:00 Startalk - Program publicystyczny , 60 min.
03:00 onyx@night - Program muzyczny , 240 min.

Reality TV
06:00 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
06:25 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
06:50 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
07:15 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
07:40 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
08:05 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
08:30 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
08:55 Katastrofy - Film dokumenatalny , 25 min.
09:20 Hollywood. Za kulisami - Film dokumentalny , 25 min.
09:45 Szkoła dla niewidomych - Film dokumentalny , 50 min.
10:35 Policja - Film dokumentalny , 25 min.
11:00 Na własne oczy... - Film dokumenatalny , 25 min.
11:25 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
11:50 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
12:15 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
12:40 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
13:05 Hollywood. Za kulisami - Film dokumentalny , 25 min.
13:30 Gliniarze - Film dokumenatalny , 25 min.
13:55 Gliniarze - Film dokumenatalny , 25 min.
14:20 Na własne oczy... - Film dokumenatalny , 25 min.
14:45 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
15:10 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
15:35 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
16:00 Niezwykłe filmy z wakacji - Reportaż , 25 min.
16:25 Duchy uchwycone kamerą - Reportaż , 60 min.
17:25 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 20 min.
17:45 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 20 min.
18:05 Gliniarze - Film dokumenatalny , 30 min.
18:35 Gliniarze - Film dokumenatalny , 30 min.
19:05 Patrol miejski - Film dokumenatalny , 50 min.
19:55 Policja na świecie - Program publicystyczny , 30 min.
20:25 Duchy uchwycone kamerą - Reportaż , 50 min.
21:15 Impacto TV - Reportaż , 30 min.
21:45 Impacto TV - Reportaż , 25 min.
22:10 Zdrada - Film dokumentalny , 50 min.
23:00 Impacto TV - Reportaż , 25 min.
23:25 Hotel - Film dokumentalny , 30 min.
23:55 Hotel - Film dokumentalny , 30 min.
00:25 Duchy uchwycone kamerą - Reportaż , 50 min.
01:15 Impacto TV - Reportaż , 25 min.
01:40 Impacto TV - Reportaż , 25 min.
02:05 Zdrada - Film dokumenatalny , 50 min.
02:55 Patrol miejski - Film dokumenatalny , 50 min.
03:45 Na własne oczy... - Film dokumenatalny , 25 min.
04:10 Policja na świecie - Program publicystyczny , 25 min.
04:35 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
05:00 Duchy uchwycone kamerą - Reportaż , 50 min.

Avante
06:00 Ocalenie - Film dokumentalny , 30 min.
06:30 Loty doświadczalne - Magazyn , USA , 55 min.
07:25 Flota uderzeniowa - Film dokumentalny , USA , 30 min.
07:55 Nowoczesna technika - Magazyn , USA , 25 min.
08:20 Ratownicy - Film dokumentalny 2000 , 30 min.
08:50 Słynne samoloty - Magazyn , 30 min.
09:20 Rajd samochodowy N-American Rally Cup - Film dokumentalny , USA , 25 min.
09:45 Łodzie i krajobrazy - Film dokumenatalny , USA , 25 min.
10:10 24 godziny w Indianapolis - Program dokumentalny , USA , 55 min.
11:05 Samotna góra - Film dokumentalny , 55 min.
12:00 Świat samochodów - Magazyn , Wielka Brytania 2001 , 30 min.
12:30 Ocalenie - Film dokumentalny , 30 min.
13:00 Loty doświadczalne - Magazyn , USA , 55 min.
13:55 Flota uderzeniowa - Film dokumentalny , USA , 30 min.
14:25 Nowoczesna technika - Magazyn , USA , 25 min.
14:50 Ratownicy - Film dokumentalny 2000 , 30 min.
15:20 Słynne samoloty - Magazyn , 30 min.
15:50 Rajd samochodowy N-American Rally Cup - Film dokumentalny , USA , 25 min.
16:15 24 godziny w Indianapolis - Program dokumentalny , USA , 55 min.
17:10 Samotna góra - Film dokumentalny , 50 min.
18:00 Łodzie i krajobrazy - Film dokumenatalny , USA , 30 min.
18:30 Liniowiec klasy "Orzeł" - Film dokumenatalny , USA , 55 min.
19:25 Flota uderzeniowa - Film dokumentalny , USA , 30 min.
19:55 Nowoczesna technika - Magazyn , USA , 25 min.
20:20 Bohaterowie - Film dokumenatalny , USA 2001 , 30 min.
20:50 Dowód rzeczowy - Film dokumenatalny , USA 2001 , 25 min.
21:15 Świat samochodów - Magazyn , Wielka Brytania 2002 , 25 min.
21:40 Loty doświadczalne - Magazyn , USA , 55 min.
22:35 Ratownicy morscy - Film dokumentalny , Wielka Brytania , 50 min.
23:25 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1994 , 30 min.
23:55 Z Pekinu do Paryża - Program podróżniczy , Wielka Brytania , 5 min.
00:00 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1994 , 30 min.
00:30 Ocalenie - Film dokumentalny , 30 min.
01:00 Loty doświadczalne - Magazyn , USA , 55 min.
01:55 Flota uderzeniowa - Film dokumentalny , USA , 30 min.
02:25 Nowoczesna technika - Magazyn , USA , 25 min.
02:50 Ratownicy - Film dokumentalny 2000 , 30 min.
03:20 Dowód rzeczowy - Film dokumenatalny , USA 2001 , 50 min.
04:10 24 godziny w Indianapolis - Program dokumentalny , USA , 55 min.
05:05 Samotna góra - Film dokumentalny , 55 min.

TVN 24
06:00 Serwis informacyjny, prognoza pogody, sport, Studio24 - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
07:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
07:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
08:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
08:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
09:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
09:30 Bilans - Magazyn , 30 min.
10:00 Kropka nad i - Program publicystyczny , 30 min.
10:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
11:00 Serwis sportowy/Studio 24 - Magazyn , Polska 2002 , 30 min.
11:30 24 godziny - Magazyn , 30 min.
12:00 Serwis sportowy/przegląd prasy zagranicznej - Magazyn , Polska 2002 , 30 min.
12:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
13:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
13:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
14:00 Serwis sportowy/reportaż - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
14:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
15:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
15:30 Studio 24/Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
16:00 Serwis biznesowy/przegląd prasy zagranicznej - Magazyn , Polska 2002 , 30 min.
16:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
17:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
17:30 24 godziny - Magazyn , 60 min.
18:30 Bilans - Magazyn , 30 min.
19:00 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
19:30 Zdrowie - Program medyczny , 30 min.
20:00 Bilans/Kropka nad i - Magazyn , 30 min.
20:30 TVN24 News/Studio Europa - Magazyn , 30 min.
21:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
21:30 24 godziny - Magazyn , 60 min.
22:30 Bilans - Magazyn , 30 min.
23:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
23:30 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
00:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
00:30 24 godziny - Magazyn , 60 min.
01:30 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
02:00 Kropka nad i - Program publicystyczny , 30 min.
02:30 Bilans - Magazyn , 30 min.
03:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
03:30 24 godziny - Magazyn , 60 min.
04:30 Zdrowie - Program medyczny , 30 min.
05:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
05:30 Bilans - Magazyn , 30 min.

BBC Prime
06:00 Learning Languages _ Make French Your Business - Program edukacyjny , 35 min.
06:35 Learning English _ Kids English Zone - Program edukacyjny , 25 min.
07:00 The Story Makers - Teatr dla dzieci , 15 min.
07:15 Step Inside - Program dla dzieci , 10 min.
07:25 Yoho Ahoy - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:30 Toucan Tecs - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
07:40 SMart - Program dla dzieci , 25 min.
08:05 Incredible Games - Program dla dzieci , 25 min.
08:30 Ready, Steady, Cook - Magazyn , 45 min.
09:15 Big Strong Boys - Magazyn , 30 min.
09:45 Trading Up - Doku-Soap , 30 min.
10:15 Home Front - Magazyn , 30 min.
10:45 Bargain Hunt - Program rozrywkowy , 30 min.
11:15 Rolf's Amazing World of Animals - Program edukacyjny , 30 min.
11:45 The Biz - Dramat , Ania Sowinski,Natalie Anderson,John Glynn,Sacha Pitimson,Vanessa Cavanagh,Marie Wevill , 25 min.
12:10 The Biz - Dramat , Ania Sowinski,Natalie Anderson,John Glynn,Sacha Pitimson,Vanessa Cavanagh,Marie Wevill , 35 min.
12:45 The Weakest Link - Teleturniej , 45 min.
13:30 Doctors - Serial , 30 min.
14:00 Eastenders - Dramat , 30 min.
14:30 Big Strong Boys - Magazyn , 30 min.
15:00 Home Front - Magazyn , 30 min.
15:30 The Story Makers - Teatr dla dzieci , 15 min.
15:45 Step Inside - Program dla dzieci , 10 min.
15:55 Yoho Ahoy - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
16:00 Toucan Tecs - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
16:10 SMart - Program dla dzieci , 25 min.
16:35 Incredible Games - Program dla dzieci , 25 min.
17:00 Big Cat Diary - Program edukacyjny , 30 min.
17:30 Ready, Steady, Cook - Magazyn , 45 min.
18:15 The Weakest Link - Teleturniej , 45 min.
19:00 Gardeners' World - Magazyn , 30 min.
19:30 Doctors - Serial , 30 min.
20:00 Eastenders - Dramat , 30 min.
20:30 Fame Academy - Program muzyczny , 30 min.
21:00 A Many Splintered Thing - Serial komediowy , GB 1998 , 30 min.
21:30 One Foot in the Grave - Serial komediowy , Susan Belbin , Richard Wilson,Annette Crosbie,Doreen Mantle,Owen Brenman , GB 1990/1995 , 30 min.
22:00 Child of Our Time 2002 - Magazyn , 60 min.
23:00 Ultimate Killers - Program edukacyjny , 30 min.
23:30 Hope and Glory - Dramat , Lenny Henry,Amanda Redman,Clive Russel , GB , 60 min.
00:30 Fame Academy - Program muzyczny , 30 min.
01:00 Reputations - Magazyn , 60 min.
02:00 Reputations - Magazyn , 60 min.
03:00 I, Caesar - Program edukacyjny , 60 min.
04:00 Bubble Trouble - Magazyn , 60 min.
05:00 Learning from the OU _ A Source of Inspiration - Program edukacyjny , 25 min.
05:25 Learning From The OU _ Mind Bites - Program edukacyjny , 5 min.
05:30 Learning from the OU - Program edukacyjny , 30 min.

RAI 1
06:00 Euronews - Program informacyjny , 30 min.
06:30 TG 1 - Program informacyjny , 15 min.
06:45 Unomattina - 235 min.
10:40 Tuttobenessere - Magazyn , 30 min.
11:10 Dieci minuti di programmi dell'accesso - Program informacyjny , 10 min.
11:20 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
11:25 Che tempo fa - Program informacyjny , 5 min.
11:30 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
11:35 S.O.S Unomattina - 25 min.
12:00 La prova del cuoco - 90 min.
13:30 Telegiornale - Program informacyjny , 30 min.
14:00 TG 1 _ Economia - Magazyn , 5 min.
14:05 Casa Raiuno - 130 min.
16:15 La vita in diretta - 150 min.
18:45 L'eredit? - Teleturniej , 75 min.
20:00 Telegiornale - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Il castello - 20 min.
20:55 Film da definire - Film obyczajowy , 140 min.
23:15 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
23:20 Porta a porta - Program rozrywkowy , 95 min.
00:55 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
01:15 Non solo Italia - 20 min.
01:35 Sottovoce - Magazyn , 10 min.
01:45 Rai Educational - 30 min.
02:05 Rai Educational - 30 min.
02:15 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 225 min.
02:35 Rollerblades _ Sulle ali dei vento - Film przygodowy , Rob Bowman , Shane McDermott,Seth Green,Brittney Powell,Chris Conrad,Patrick O'Brien , USA 1993 , 95 min.
04:10 Rally _ Sogni di gloria - Program informacyjny , 60 min.
05:30 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 30 min.

RAI 2
06:00 L'elefante a fiori gialli - Program informacyjny , 5 min.
06:05 TG 2 _ Medicina 33 - Magazyn , 15 min.
06:20 La voce - 10 min.
06:30 Cercando cercando - Program informacyjny , 5 min.
06:35 Zibaldone, cose a caso - Magazyn , 25 min.
07:00 Go-Cart Mattina - Program dla dzieci , 165 min.
07:10 Anche i cani vanno in Paradiso - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:35 Pip Pop Pattle - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:40 Un'anatra in giallo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:05 Sandokan - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:30 Teletubbies - Film animowany (dzieci) , 25 min.
08:55 Braccio di ferro - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
09:00 Quell'uragano di pap? - Serial komediowy , 20 min.
09:20 Vivere in salute - Magazyn , 25 min.
09:45 Rai Educational _ Un mondo a colori - Program informacyjny , 15 min.
10:00 TG 2 _ Notizie - Program informacyjny , 60 min.
11:00 I fatti vostri - 120 min.
13:00 TG 2 _ Giorno - Program informacyjny , 30 min.
13:30 TG 2 _ Costume e societ? - 20 min.
13:50 TG 2 _ Salute - Magazyn , 15 min.
14:05 Al posto tuo - Magazyn , 85 min.
15:30 L'Italia sul Due - 65 min.
16:30 Cuori rubati - Serial , Luca Facchini , Paolo Maria Scalondro,Bettina Giovannini,Christiane Filangieri,Massimo De Rossi,Angiola Baggi,Eleonora D'Urso,Brigitte Boccoli , 30 min.
16:35 Cuori rubati - Serial , Paolo Maria Scalondro,Bettina Giovannini,Christiane Filangieri,Massimo De Rossi,Angiola Baggi,Eleonora D'Urso,Brigitte Boccoli , 25 min.
17:00 Art Attack - Program dla dzieci , 25 min.
17:25 Le avventure di Jackie Chan - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:50 TG 2 - Program informacyjny , 10 min.
18:00 Sportsera - Program sportowy , 25 min.
18:25 Seven Days - Serial SF , Jonathan LaPaglia,Justina Vail , 45 min.
18:35 Sereno variabile - Program podró?niczy , 30 min.
19:10 Streghe - Serial SF , Shannen Doherty,Holly Marie Combs,Alyssa Milano,Brian Krause , 50 min.
20:00 Cartoni alle venti - Cartoni , 30 min.
20:05 I classici Disney - Cartoni , 20 min.
20:25 Eureka - Magazyn , 5 min.
20:30 TG 2 _ 20.30 - Program informacyjny , 25 min.
20:55 Film da definire - Film obyczajowy , 125 min.
21:00 Un caso di coscienza - Serial , Luigi Perelli , Sebastiano Somma,Elisabetta Gardini,Loredana Cannata,Stephan Danailov,Nina Soldano,Paolo Maria Scalondro,Orso Maria Guerrini , 120 min.
23:00 Il paese delle meraviglie - 70 min.
23:45 Il paese delle meraviglie - 45 min.
00:10 Estrazioni del lotto - Program informacyjny , 5 min.
00:15 TG 2 _ Notte - Program informacyjny , 15 min.
00:30 Batti e ribatti - Program informacyjny , 15 min.
00:45 TG _ Parlamento - Magazyn , 5 min.
00:50 Meteo 2 - Program informacyjny , 10 min.
01:00 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
01:05 Il corvo - Serial sensacyjny , 30 min.
01:10 Meteo 2 - Program informacyjny , 5 min.
01:15 Il corvo - Serial sensacyjny , 45 min.
01:35 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 325 min.
02:00 TG 2 _ Salute - Magazyn , 15 min.
02:15 Tuttobenessere - Magazyn , 30 min.
02:45 La fatica di vivere - 5 min.
02:50 Gatto da guardia - Program informacyjny , 5 min.
02:55 L'uomo che parlava ai cavalli - Serial komediowy , Enzo Cerusico,Carlo Croccolo , 35 min.
03:30 Cercando cercando - Program informacyjny , 40 min.
04:10 Anima ed Hermes - Magazyn , 5 min.
04:15 Economia della sanit? - 45 min.
05:00 Valutazione delle politiche pubbliche - 45 min.
05:45 TG 2 _ Costume e societ? - 15 min.

TVE
06:00 Gente - Magazyn , 30 min.
06:30 TV educativa - Program edukacyjny , 60 min.
07:30 Telediario matinal - Program informacyjny , 120 min.
09:30 Los desayunos de TVE - Magazyn , 30 min.
10:00 La cocina de Karlos Argui?ano - Magazyn , 25 min.
10:25 Saber vivir - Program informacyjny , 35 min.
11:00 Por la ma?ana - Program informacyjny , 105 min.
12:45 Para gourmets - Magazyn , 15 min.
13:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
13:30 A su salud - Magazyn , 30 min.
14:00 Saber y ganar - Teleturniej , 30 min.
14:30 Corazón de invierno - Magazyn , 30 min.
15:00 Telediario 1 - Program informacyjny , 45 min.
15:45 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
15:50 A determinar - Program informacyjny , 40 min.
16:30 Geminis _ Venganza de amor - Serial , 30 min.
17:00 Barrio Sésamo - 30 min.
17:30 T~rame de la lengua - Program dla młodzieży , 30 min.
18:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 25 min.
18:25 La botica de la abuela - Magazyn , 15 min.
18:40 Al habla - 30 min.
19:10 Cerca de ti - Magazyn , 50 min.
20:00 Gente - Magazyn , 60 min.
21:00 Telediario 2 - Program informacyjny , 45 min.
21:45 El tiempo - Program informacyjny , 5 min.
21:50 El beso del sue?o - Thriller , Rafael Moreno Aiba , Maribel Verd ,Juan Diego,Eusebio Poncela,Tony Isbert , E 1992 , 120 min.
23:50 La noche abierta - Program rozrywkowy , 70 min.
01:00 La mandrágora - Magazyn , 30 min.
01:30 Polideportivo - Program sportowy , 30 min.
02:00 Canal 24 horas - Program informacyjny , 30 min.
02:30 La revancha - Telenowela , 90 min.
04:00 Saber y ganar - Teleturniej , 30 min.
04:30 A su salud - Magazyn , 30 min.
05:00 L~nea 900 - Program informacyjny , 30 min.
05:30 Esto está muy crudo - Magazyn , 30 min.

France 2
06:00 Les z'amours - Teleturniej , F , 30 min.
06:30 Télématin - Program informacyjny , 120 min.
08:30 Talent de vie - Program informacyjny , 5 min.
08:35 Un livre - Magazyn , 5 min.
08:40 Des jours et des vies - Serial komediowy , Austin Peck,Deidre Hall,Drake Hogestyn,Frank Parker,Joseph Mascolo,Kristian Alfonso , 20 min.
09:00 Amour, gloire et beauté - Serial komediowy , Bill Glenn, Michael Stich, Phyllis Guarnaccia , John McCook,Susan Flannery,Ronn Moss,Jeff Trachta,Katherine Kelly Lang,Darlene Conley , 25 min.
09:25 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
09:30 C'est au programme - Program informacyjny , 90 min.
11:00 Flash info - Program informacyjny , 5 min.
11:05 Motus - Teleturniej , 35 min.
11:40 Les z'amours - Teleturniej , F , 35 min.
12:15 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
12:20 Pyramide - Teleturniej , 30 min.
12:50 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 5 min.
12:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
13:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:45 Expression directe - Magazyn , 5 min.
13:50 Inspecteur Derrick - Horst Tappert,Fritz Wepper,Maria Becker , 60 min.
14:50 Le Renard - Zbynek Brynych , Rolf Schimpf,Michael Ande,Charly Muhamed Huber,Markus Böttcher,Gundrun Langrebe,Peter Bongartz , 65 min.
15:55 En qu?te de preuves - Uwe Fellensiek,Wolfgang Bathke,Britta Schmeling,Henry Van Lyck,Max Gertsch , 45 min.
16:40 Un livre - Magazyn , 5 min.
16:45 Des chiffres et des lettres - Teleturniej , 35 min.
17:20 La cible - Teleturniej , 35 min.
17:55 Livrets d'engagements - Program informacyjny , 5 min.
18:00 Urgences - Felix Enriquez-Alcala , Anthony Edwards,Sherry Stringfield,Noah Wyle,Julianna Margulies,Eriq La Salle,Gloria Reuben , 50 min.
18:50 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
18:55 On a tout essayé! - Program rozrywkowy , 45 min.
19:40 Objectif Terre - Program informacyjny , 5 min.
19:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
19:50 Un gars, une fille - Serial komediowy , Fabrice Michelin, Luc David, Tafari Tsige , Jean Dujardin,Alexandra Lamy , F , 10 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Image du jour - Program sportowy , 5 min.
20:40 Talent de vie - Program informacyjny , 5 min.
20:45 Météo - Program informacyjny , 10 min.
20:55 Wild Wild West - Film przygodowy , Barry Sonnenfeld , Will Smith,Kevin Kline,Kenneth Branagh,Salma Hayek,Ted Levine,M. Emmet Walsh , USA 1999 , 110 min.
22:45 Comme au cinéma - Magazyn , 10 min.
22:55 Judas Kiss - Film obyczajowy , Sebastian Gutierrez , Emma Thompson,Alan Rickman,Carla Gugino,Simon Baker-Denny,Til Schweiger,Gil Bellows , USA 1998 , 95 min.
00:30 Journal de la nuit - Program informacyjny , 20 min.
00:50 Météo - Program informacyjny , 5 min.
00:55 CD aujourd'hui - Program muzyczny , 5 min.
01:00 Carmen - Program muzyczny , Béatrice Uria Monzon,Leonitna Vaduva,Anne Sophie Schmidt,Merc?d?s , 145 min.
03:25 Chanter la vie - Program muzyczny , 50 min.
04:15 24 heures d'info - Program informacyjny , 15 min.
04:30 Météo - Program informacyjny , 5 min.
04:35 Bruce Springsteen - Program muzyczny , 5 min.
04:40 Gares et muses allemandes - Program podróżniczy , 35 min.
05:25 24 heures d'info - Program informacyjny , 15 min.
05:40 Météo - Program informacyjny , 10 min.
05:50 Bruce Springsteen - Program muzyczny , 5 min.
05:55 Un livre - Magazyn , 5 min.

France 3
06:00 Euronews - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Foot 3 - Program sportowy , 30 min.
07:00 TO3 - Program dla dzieci , 120 min.
09:00 Cosby - Serial komediowy , Bill Cosby,Phylicia Rashad,Madeline Kahn,T'Keyah Crystal Keymah,Doug E. Doug , USA , 30 min.
09:30 C'est mieux ensemble - Program informacyjny , 25 min.
09:55 Dr Stefan Frank - Serial , Olaf Götz , Sigmar Solbach,Cecilia Kunz,Erna Wassmer , 50 min.
10:45 Drčles de dames - Serial sensacyjny , John Peyser , Cheryl Ladd,Jaclyn Smith,Kate Jackson,Tanya Roberts,David Doyle,Norman Alden , USA , 50 min.
11:35 Bon appétit, bien s?r - Magazyn , 20 min.
11:55 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 5 min.
12:00 12/14 - Program informacyjny , 10 min.
12:10 Journal régional - Program informacyjny , 15 min.
12:25 Journal national - Program informacyjny , 30 min.
12:55 Journal régional - Program informacyjny , 40 min.
13:35 Journal de RFO - Program informacyjny , 5 min.
13:40 Journal des journaux - Program informacyjny , 10 min.
13:50 Keno - Teleturniej , 5 min.
13:55 C'est mon choix - Talk show , 55 min.
14:50 Le magazine du Sénat - Magazyn , 10 min.
15:00 Questions au gouvernement - Magazyn , 65 min.
16:05 Outremers - Program informacyjny , F , 30 min.
16:35 TO3 - Program dla dzieci , 50 min.
17:25 Envie d'agir - Program informacyjny , 5 min.
17:30 Mon kanar - Program dla dzieci , 15 min.
17:45 C'est pas sorcier - Program sportowy , F , 30 min.
18:15 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
18:20 Questions pour un champion - Teleturniej , 25 min.
18:45 La santé d'abord - Magazyn , 5 min.
18:50 19/20 informations - Program informacyjny , 5 min.
18:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
19:05 Journal régional - Program informacyjny , 25 min.
19:30 Journal national - Program informacyjny , 25 min.
19:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
20:05 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:10 Tout le sport - Program sportowy , 10 min.
20:20 Le fabuleux destin de... - Teleturniej , 35 min.
20:55 Pierre et Farid - Komedia , Michel Favart , Victor Lanoux,Kamel Belghazi,Virginie Desamauts,Florence Hautier,Pierre Beziers,Jacques Hansen , F 2002 , 95 min.
22:30 Débats en régions - Program publicystyczny , 55 min.
23:25 Météo - Program informacyjny , 5 min.
23:30 Soir 3 - Program informacyjny , 25 min.
23:55 La case de l'oncle Doc - Magazyn , 55 min.
00:50 Ombre et lumi?re - Program publicystyczny , 30 min.
01:20 Le fabuleux destin de... - Teleturniej , 25 min.
01:45 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
01:50 Passé sous silence - Magazyn , 55 min.
02:45 Les dossiers de l'Histoire - Magazyn , 60 min.
03:45 Echappées sauvages - Program edukacyjny , 55 min.
04:40 La ruée vers l'air - Program informacyjny , 25 min.
05:05 C'est mieux ensemble - Program informacyjny , 20 min.
05:25 Les matinales - Program informacyjny , 35 min.

TV 5 Europe
06:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
06:15 Journal d'Afrique - Program informacyjny , 105 min.
08:00 Journal Radio Canada - Program informacyjny , 30 min.
08:30 Cultivé et bien élevé - Program informacyjny , 30 min.
09:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Zig zag café - Program informacyjny , 55 min.
10:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
10:15 Salle d'attente - Film obyczajowy , Rosa Orinbassarova , Aleksandr Tshaban , Russie 1992 , 105 min.
11:15 Voyages, voyages: Saint-Pétersbourg - Program podróżniczy 1999 , 45 min.
12:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
12:05 faxculture - Magazyn , 55 min.
13:00 Journal belge - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Des chiffres et des lettres - Teleturniej , 30 min.
14:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
14:30 Maigret - Alain Tasma , Bruno Cremer,Roland Blanche,Johan Leysen,Myriam Boyer,Henry Courseaux , 90 min.
16:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 10 min.
16:10 Le journal de l'éco - Magazyn , 10 min.
16:20 TV 5, l'invité - Program publicystyczny , 10 min.
16:30 Stade Africa - Program sportowy , 30 min.
17:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Pyramide - Teleturniej , F , 25 min.
17:30 Questions pour un champion - Teleturniej , 30 min.
18:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
18:15 Oui, mais... - Komedia , Yves Lavandier , Émilie Dequenne,Gérard Jugnot,Alix De Konopka,Cyrille Thouvenin,Vanessa Jarry,Patrick Bonnel,Stéphane Szestak , F 2001 , 105 min.
20:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
20:05 Les carnets du bourlingueur - Program podróżniczy , 25 min.
20:30 Journal France 2 - Program informacyjny , 30 min.
21:00 Simenon et le marquis - Magazyn 2003 , 60 min.
22:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
22:30 Des racines et des ailes - Magazyn , 100 min.
00:10 Journal suisse - Program informacyjny , 30 min.
00:40 Journal d'Afrique - Program informacyjny , 15 min.
00:55 TV 5, l'invité - Program publicystyczny , 16 min.
01:11 France Europe Express - Program informacyjny , 114 min.
03:05 faxculture - Magazyn , 55 min.
04:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
04:30 France Europe Express - Program informacyjny , 90 min.
05:30 Arte reportage - Magazyn , 30 min.

TF 1
05:55 Le vent de l'aventure - Serial sensacyjny , Wolfgang Münstermann , Steffen Groth,Patrick Bach,Marco Girnth,Lisa Karlström,Eva Habermann,Helmut Zierl , 50 min.
06:45 TF 1 infos - Program informacyjny , 5 min.
06:50 TF! Jeunesse - Magazine de film d'animation , 95 min.
08:25 Météo - Program informacyjny , 5 min.
08:30 Téléshopping - Magazyn , 53 min.
09:23 Météo - Program informacyjny , 2 min.
09:25 Allč Quiz - Teleturniej , 90 min.
10:55 Météo - Program informacyjny , 10 min.
11:05 Medicopter - Serial sensacyjny , Rainer Grenkowitz,Manfred Stücklschwaiger,Serge Falck,Anja Freese,Sabine Petzl,Wolfgang Krewe , D , 50 min.
11:55 Tac O Tac TV - Teleturniej , 10 min.
12:05 Attention ? la marche - Teleturniej , 45 min.
12:50 A vrai dire - Program informacyjny , 10 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 35 min.
13:35 Promenade de santé - Magazyn , 5 min.
13:40 Les jardins de Laurent - Program edukacyjny , 5 min.
13:45 Météo - Program informacyjny , 10 min.
13:55 Les feux de l'amour - Serial komediowy , Heather Hill, Mike Denney, Kathryn Foster, Sally Mc Donald , Eric Braeden,Colleen Casey,Tricia Cast,Colby Chester,Carolyn Conwell,Jeanne Cooper , USA , 50 min.
14:45 La force du destin - Serial , Susan Lucci,Sarah Michelle Gellar,Julia Barr,Jill Larson,David Canary,Michael Nader , USA , 50 min.
15:35 New York, police judiciaire - Brian Mertes , Jerry Orbach,Benjamin Bratt,Sam Waterston,Carey Lowell,Steven Hill,S. Epatha Mekerson , 50 min.
16:25 Pacific Blue - Scott Lautanen , Jim Davidson,Paula Trickey,Shanna Moakler,Amy Hunter-Cornelius,Mario Lopez,Jeff Stearns , USA , 50 min.
17:15 Dawson - Serial dla młodzieży , Michael Lange , James Van DerBeek,Katie Holmes,Michelle Williams,Joshua Jackson,Mary Margaret Humes,Nina Repeta , USA , 50 min.
18:05 Zone rouge - Teleturniej , 50 min.
18:55 Le bigdil - Teleturniej , 55 min.
19:50 Mon doudou et moi - Program informacyjny , 5 min.
19:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
20:40 De table en table - Program informacyjny , 5 min.
20:45 Résultat des courses - Program sportowy , 5 min.
20:50 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:55 Men in Black - Film SF , Barry Sonnenfeld , Tommy Lee Jones,Will Smith,Linda Fiorentino,Vincent D'Onofrio,Rip Torn,Tony Shalhoub,Siobhan Fallon , USA 1997 , 105 min.
22:40 Vis ma vie - Talk show , 110 min.
00:30 Vol de nuit - Magazyn , 60 min.
01:30 Ligue des Champions - Program sportowy , 35 min.
02:05 Météo - Program informacyjny , 10 min.
02:15 Reportages - Program informacyjny , 25 min.
02:40 Aventures africaines, françaises, asiatiques - Film dokumentalny , 50 min.
03:30 Histoires naturelles - Program edukacyjny , 55 min.
04:25 Histoires naturelles - Film dokumentalny , 25 min.
04:50 Musique - Program muzyczny , 30 min.

ARD
05:30 ZDF-Morgenmagazin - Program informacyjny , 210 min.
09:00 heute - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Brisant - Program informacyjny , 40 min.
09:45 Weltmeisterschaft - Program sportowy , 135 min.
12:00 heute mittag - Program informacyjny , 15 min.
12:15 ARD-Buffet - Magazyn , 45 min.
13:00 ZDF-Mittagsmagazin - Program informacyjny , 60 min.
14:00 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
14:10 Ein Haus in der Toskana - Serial komediowy , Gabi Kubach , Renate Schroeter,Stefan Wigger,Muriel Baumeister,Claudio Insegno,Hanno Pöschl,Gerd Lohmeyer,Maria Salfa , D 1996 , 50 min.
15:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
15:15 Abenteuer Wildnis - Program edukacyjny , 45 min.
16:00 Fliege - Talk show , 60 min.
17:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
17:15 Brisant - Program informacyjny , 28 min.
17:20 Verbotene Liebe - Serial komediowy , Klaus Witting , Stefan Rudolf,Tanja Wenzel,Nils Brunkhorst,Yvonne Burbach,Alex Huber,Friederike Sipp,Dominic Saleh-Zaki , D 2003 , 25 min.
17:43 Regionale Information - Program informacyjny , 12 min.
17:45 Marienhof - Serial komediowy , Carsten Meyer-Grohbrügge , Frank Ruttloff,Nina Louise,Antonio Putignano,Susanne Steidle,Hanna Köhler,Franz A. Huber,Henriette Richter-Röhl , D 2003 , 30 min.
17:55 Verbotene Liebe - Serial komediowy , Klaus Witting , Stefan Rudolf,Tanja Wenzel,Nils Brunkhorst,Yvonne Burbach,Alex Huber,Friederike Sipp,Dominic Saleh-Zaki , D 2003 , 30 min.
18:15 buten un binnen Nachrichten - Program informacyjny , 5 min.
18:20 Berlin, Berlin - Serial komediowy , Franziska Meyer-Price , Felicitas Woll,Sandra Borgmann,Jan Sosniok,Matthias Klimsa,Marco Girnth,David Steffen,Ivonne Schönherr , D 2001 , 25 min.
18:25 Marienhof - Serial komediowy , Carsten Meyer-Grohbrügge , Frank Ruttloff,Nina Louise,Antonio Putignano,Susanne Steidle,Hanna Köhler,Franz A. Huber,Henriette Richter-Röhl , D 2003 , 25 min.
18:45 Das Quiz - Teleturniej , 35 min.
18:50 Berlin, Berlin - Serial komediowy , Franziska Meyer-Price , Felicitas Woll,Sandra Borgmann,Jan Sosniok,Matthias Klimsa,Marco Girnth,David Steffen,Ivonne Schönherr , D 2001 , 25 min.
19:15 Das Quiz - Teleturniej , 35 min.
19:20 buten un binnen - Program informacyjny , 30 min.
19:50 Das Wetter im Ersten - Program informacyjny , 5 min.
19:55 Börse im Ersten - Magazyn , 5 min.
20:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Um Himmels Willen - Serial komediowy , Ulrich König , Jutta Speidel,Fritz Wepper,Rosel Zech,Anna Luise Kish,Anne Weinknecht,Emanuela von Frankenberg,Karin Gregorek , D 2003 , 50 min.
21:05 In aller Freundschaft - Serial , Jürgen Brauer , Dieter Bellmann,Thomas Rühmann,Hendrikje Fitz,Johannes Steck,Andrea Kathrin Loewig,Jutta Kammann,Alexa Maria Surholt , D 2003 , 50 min.
21:55 Plusminus - Magazyn , 35 min.
22:30 Tagesthemen - Program informacyjny , 28 min.
22:58 Das Wetter im Ersten - Program informacyjny , 2 min.
23:00 Boulevard Bio - Talk show , 60 min.
00:00 Der Job - Serial sensacyjny , Adam Bernstein , Denis Leary,Lenny Clarke,Diane Farr,Adam Ferrara,Bill Nunn,John Ortiz,Julian Acosta , USA 2001 , 20 min.
00:20 Nachtmagazin - Program informacyjny , 20 min.
00:40 Go Now _ Jetzt erst recht - Film obyczajowy , Michael Winterbottom , Juliet Aubrey,Robert Carlyle,James Nesbitt,Berwick Kaler,Sam Mackenzie,Sophie Okonedo,Darren Tighe , GB 1996 , 80 min.
02:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
02:05 Fliege - Talk show , 60 min.
03:05 Die schönsten Bahnstrecken Deutschlands - Program rozrywkowy , 30 min.
03:35 Kulturreport - Magazyn , 30 min.
04:05 ARD-Buffet - Magazyn , 45 min.
04:50 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
04:55 Plusminus - Magazyn , 35 min.

ZDF
05:05 hallo Deutschland - Program informacyjny , 25 min.
05:30 ZDF-Morgenmagazin - Program informacyjny , 210 min.
09:00 heute - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Volle Kanne _ Service täglich - Magazyn , 55 min.
10:00 heute - Program informacyjny , 3 min.
10:03 Freunde fürs Leben - Serial , Stefan Bartmann , Bernd Herzsprung,Stephan Schwartz,Karsten Speck,Alexander May,Marek Erhardt,Renate Schroeter,Doris Schretzmayer , 47 min.
10:50 Reich und schön - Serial komediowy , Ronn Moss,Winsor Harmon,Hunter Tylo,John McCook,Susan Flannery,Katherine Kelly Lang,Lilly Melgar , 40 min.
11:30 Praxis täglich - Magazyn , 30 min.
12:00 heute mittag - Program informacyjny , 15 min.
12:15 drehscheibe Deutschland - Program informacyjny , 45 min.
13:00 ZDF-Mittagsmagazin - Program informacyjny , 60 min.
14:00 heute _ in Deutschland - Program informacyjny , 15 min.
14:15 Discovery _ Die Welt entdecken - Film dokumentalny , 45 min.
15:00 heute _ Sport - Program informacyjny , 10 min.
15:10 Streit um drei - Program publicystyczny , 50 min.
16:00 heute _ in Europa - Program informacyjny , 15 min.
16:15 Wunderbare Welt - Film dokumentalny , 45 min.
17:00 heute _ Wetter - Program informacyjny , 15 min.
17:15 hallo Deutschland - Program informacyjny , 30 min.
17:45 Leute heute - Program rozrywkowy , 15 min.
18:00 SOKO 5113 - Serial sensacyjny , Bodo Schwarz , Wilfried Klaus,Hartmut Schreier,Michel Guillaume,Christine Döring,Wolf Roth,Susann Uplegger,Patrick Rapold , 60 min.
19:00 heute - Program informacyjny , 20 min.
19:20 Wetter - Program informacyjny , 5 min.
19:25 Die Rosenheim-Cops - Serial dla dzieci , Wilhelm Engelhardt , Joseph Hannesschläger,Markus Böker,Karin Thaler,Marisa Burger,Max Müller,Thomas Stielner,Gerd Lohmeyer , 50 min.
20:15 Stalin - Magazyn , 45 min.
21:00 Frontal 21 - Program informacyjny , 45 min.
21:45 heute-journal - Program informacyjny , 28 min.
22:13 Wetter - Program informacyjny , 2 min.
22:15 D! _ Der Popstarmacher - Program informacyjny , 30 min.
22:45 Die Johannes-B.-Kerner-Show - Talk show , 60 min.
23:45 heute nacht - Program informacyjny , 15 min.
00:00 Gero von Boehm begegnet ... - Program publicystyczny , 45 min.
00:45 SOKO 5113 - Serial sensacyjny , Bodo Schwarz , Wilfried Klaus,Hartmut Schreier,Michel Guillaume,Christine Döring,Wolf Roth,Susann Uplegger,Patrick Rapold , 45 min.
01:30 heute - Program informacyjny , 5 min.
01:35 Zwei Freundinnen - Film obyczajowy , Claude Chabrol , Stéphane Audran,Jacqueline Sassard,Jean-Louis Trintignant,Nane Germon,Serge Bento , F/I 1967 , 95 min.
03:10 heute - Program informacyjny , 5 min.
03:15 Die Johannes-B.-Kerner-Show - Talk show , 60 min.
04:15 Neues. spezial - Magazyn , 30 min.
04:45 nightscreen - Program rozrywkowy , 15 min.

VOX
06:00 Dauerwerbesendung - Program informacyjny , 150 min.
08:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Johannes Schäfer, Jürgen Weber, Jörg Wilbrandt, Ariane Zeller , Hans Christiani,Lisa Riecken,Wolfgang Bahro,Rhea Harder,Mona Klare,Raphael Vogt,Nina Bott , D 2000 , 35 min.
09:05 Unter uns - Serial komediowy , Ulrike Hamacher, Jörg Schmidt , Christiane Maybach,Holger Franke,Petra Blossey,Janis Rattenni,Ben Ruedinger,Isabell Hertel,Sylvia Agnes Muc , D 2001 , 30 min.
10:10 Die Nanny - Serial komediowy , Dorothy Lyman , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1996/1997 , 30 min.
10:40 Die Nanny - Serial komediowy , Dorothy Lyman , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1997/1998 , 30 min.
11:10 Police Rescue _ Gefährlicher Einsatz 4 - Serial sensacyjny , Gary Sweet,Sonia Todd,Steve Bastoni,John Clayton,Tammy MacIntosh,Jeremy Callaghan,Ada Nicademou , AUS 1993/1994 , 60 min.
11:25 Kampf der Kobolde _ Die Legende einer verbotenen Liebe - Film przygodowy , John Henderson , Randy Quaid,Whoopi Goldberg,Roger Daltrey,Colm Meaney,Kieran Culkin,Zoë Wanamaker,Daniel Betts , USA 1999 , 100 min.
12:10 Nash Bridges 3 - Serial sensacyjny , Don Johnson,Cheech Marin,Jaime Gomez,James Gammon,Jody Lyn O'Keefe,Annette O'Toole,Jeff Perry , USA 1996/2001 , 55 min.
13:05 Eine himmlische Familie - Serial komediowy , Stephen Collins , Stephen Collins,Catherine Hicks,Barry Watson,Jessica Biel,Beverley Mitchell,David Gallagher,Mackenzie Rosman , USA 1997/2002 , 55 min.
14:00 Unter uns - Serial komediowy , Ulrike Hamacher, Jörg Schmidt , Christiane Maybach,Holger Franke,Petra Blossey,Janis Rattenni,Ben Ruedinger,Isabell Hertel,Sylvia Agnes Muc , D 2000 , 30 min.
14:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten - Serial komediowy , Johannes Schäfer, Jürgen Weber, Jörg Wilbrandt, Ariane Zeller , Hans Christiani,Lisa Riecken,Wolfgang Bahro,Rhea Harder,Mona Klare,Raphael Vogt,Nina Bott , D 2000 , 35 min.
15:05 St. Tropez - Serial komediowy , Audrey Hamm-Springers,Mélanie Page,Mathias Baudez,Bénédicte Delmas,Tonya Kinzinger,Marie-Christine Adam,Christine Lemler , F 1996/2002 , 65 min.
16:10 Eine himmlische Familie - Serial komediowy , Joel J. Feigenbaum , Stephen Collins,Catherine Hicks,Barry Watson,Jessica Biel,Beverley Mitchell,David Gallagher,Mackenzie Rosman , USA 1997/2002 , 55 min.
17:05 Nash Bridges 3 - Serial sensacyjny , John McPherson , Don Johnson,Cheech Marin,Jaime Gomez,James Gammon,Jody Lyn O'Keefe,Jeff Perry,Kelly Hu , USA 1996/2001 , 55 min.
18:00 Nachrichten - Program informacyjny , 15 min.
18:15 Kochduell - Magazyn , 60 min.
19:15 Die Nanny - Serial komediowy , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Lauren Lane,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima , USA 1993/1999 , 30 min.
19:45 Titus - Serial komediowy , Chris Titus,Stacy Keach,Cynthia Watros,Zack Ward,David Shatrow,Mary Lou Rosato,Robert Hawkins , USA 2000 , 30 min.
20:15 James Cameron's Dark Angel - Serial SF , Jessica Alba,Michael Weatherly,Jensen Ackles,Martin Cummings,Kevin Durand,Richard Gunn,J.C. MacKenzie , USA 2000/2001 , 55 min.
21:10 "Stern"-TV _ Reportage - Program informacyjny , 60 min.
22:10 Ally McBeal - Serial komediowy , Calista Flockhart,Greg Germann,Jane Krakowski,Peter MacNicol,Portia de Rossi,Regina Hall,Josh Hopkins , USA 1997/2002 , 60 min.
23:10 Ally McBeal - Serial komediowy , Bryan Gordon , Calista Flockhart,Courtney Thorne-Smith,Greg Germann,Lisa Nicole Carson,Jane Krakowski,Gil Bellows,Peter MacNicol , USA 1997/2001 , 55 min.
00:05 Spätnachrichten - Program informacyjny , 10 min.
00:15 Ein Strauß Schwestern - Film obyczajowy , Anne DeSalvo , Mercedes Ruehl,Paul Sorvino,Cloris Leachman,Sean Young,Dinah Manoff,Lilly Knight,Lee Grant , USA 2000 , 100 min.
01:55 Julie Lescaut - Serial sensacyjny , Charlotte Brandstrom , Véronique Genest,Mouss Diouf,Renaud Marx,Alexis Desseaux,Jean-Paul Rouve,Jennifer Lauret,Joséphine Serre , F 1997 , 100 min.
03:35 auto motor und sport tv - Magazyn , 65 min.
04:40 "Stern"-TV _ Reportage - Program informacyjny , 45 min.
05:00 Titus - Serial komediowy , Chris Titus,Stacy Keach,Cynthia Watros,Zack Ward,David Shatrow,Mary Lou Rosato,Robert Hawkins , USA 2000 , 25 min.

Super RTL
06:00 Infomercials - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Das Monster aus Versehen - Serial animowany (dzieci) , CDN 1996 , 25 min.
06:55 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , Gerhard Hahn , D 1992 , 30 min.
07:25 Pocket Dragon Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/1998 , 15 min.
07:40 Die Kleinen Monster - Serial animowany (dzieci) , USA 2001 , 10 min.
07:50 Oswald Oktopus - Serial animowany (dzieci) , USA 2000 , 15 min.
08:05 Little People - Serial animowany (dzieci) , USA 2002 , 5 min.
08:10 Bob, der Baumeister - Serial animowany (dzieci) , GB 1998 , 10 min.
08:20 Merlin, der Zauberhund - Serial animowany (dzieci) , GB 2000 , 15 min.
08:35 Blue's Clues _ Blau und schlau - Program dla dzieci , USA 1996 , 25 min.
09:00 Maggie und das Biest - Serial animowany (dzieci) , CDN 1998 , 20 min.
09:20 Riesenärger mit Ralf - Teatr dla dzieci , GB 1996 , 20 min.
09:40 Costa - Serial animowany (dzieci) , F 1991 , 5 min.
09:45 Birdz _ Echt komische Vögel - Serial animowany (dzieci) , CDN 1998 , 25 min.
10:10 Jim Hensons Dog City - Serial animowany (dzieci) 1992/1995 , 20 min.
10:30 Brüder Flub - Serial animowany (dzieci) , D/USA 1998 , 10 min.
10:40 Rescue Heroes - Serial sensacyjny , China 1999 , 20 min.
11:00 Mystic Knights _ Die Legende von Tir Na Nog - Serial sensacyjny , Lochlainn O'Mearain,Lisa Dwan,Vincent Walsh,Justin Pierre,Charlotte Bradley,Stephen Brennan,Barry Cassin , USA/Irland 1998 , 30 min.
11:30 Rockos modernes Leben - Serial animowany (dzieci) , USA 1993/1996 , 25 min.
11:55 Die Tex-Avery-Show - Serial animowany (dzieci) , USA 1997 , 25 min.
12:20 Käpt'n Balu und seine tollkühne Crew - Serial animowany (dzieci) , USA 1990 , 25 min.
12:45 Disneys Aladin - Serial animowany (dzieci) , USA 1994/1995 , 25 min.
13:10 Oggy und die Kakerlaken - Serial animowany (dzieci) , F/D 1999 , 15 min.
13:25 PB - Serial animowany (dzieci) , USA 1998 , 25 min.
13:50 Disneys 101 Dalmatiner - Serial animowany (dzieci) , USA 1996 , 25 min.
14:15 Große Pause - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/1998 , 25 min.
14:40 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , CDN 2000 , 25 min.
15:05 Hey Arnold! - Serial animowany (dzieci) , USA 1996/1997 , 25 min.
15:30 Das Monster aus Versehen - Serial animowany (dzieci) , CDN 1996 , 30 min.
16:00 Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , USA 1998/1999 , 25 min.
16:25 Die Tex-Avery-Show - Serial animowany (dzieci) , USA 1997 , 25 min.
16:50 Cosmo - Serial animowany (dzieci) , CDN 2000 , 25 min.
17:15 Oggy und die Kakerlaken - Serial animowany (dzieci) , F/D 1999 , 15 min.
17:30 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , D/DK 2002 , 30 min.
18:00 Käpt'n Balu und seine tollkühne Crew - Serial animowany (dzieci) , USA 1990 , 25 min.
18:25 Disneys Aladin - Serial animowany (dzieci) , USA 1994/1995 , 25 min.
18:50 Große Pause - Serial animowany (dzieci) , USA 1998/1999 , 30 min.
19:20 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , CDN 2000 , 25 min.
19:45 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA 1999/2000 , 30 min.
20:15 Mord ist ihr Hobby - Serial sensacyjny , David Hemmings , Angela Lansbury,Michael Horton,Tom Bosley,William Windom,Stephanie Dunnam,James Carroll Jordan,Sandy McPeak , USA 1986/1996 , 60 min.
21:15 Mord ist ihr Hobby - Serial sensacyjny , Peter Crane , Angela Lansbury,Michael Horton,Ron Masak,Geoffrey Lewis,Barney Martin,James Noble,Dorothy Lamour , USA 1986/1987 , 60 min.
22:15 Voll total - Program rozrywkowy , D 2002 , 60 min.
23:15 T.V. Kaiser - Program rozrywkowy , D , 50 min.
00:05 Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , USA 1998/1999 , 25 min.
00:30 Infomercials - Program informacyjny , 155 min.
03:05 Nachtprogramm - Program rozrywkowy , 175 min.

Arte
14:00 Zu Tisch in ... - Magazyn , D 2002 , 30 min.
14:30 La Boh?me - Program muzyczny , Zvetelina Vassileva,Daniela Bruera,Miroslav Dvorsky,Roman Trekel,Hanno Müller-Brachmann,Kwangchul Youn,Peter Jürgen Schmidt , D 2001 , 115 min.
15:15 Hommage für Sergej Prokofjew - Program muzyczny , F 2001 , 40 min.
15:55 Sokolov interpretiert Prokofjew - Program muzyczny , F 2002 , 30 min.
16:25 360° _ Die GEO-Reportage - Magazyn , 30 min.
16:55 Lola - Magazyn , F 2003 , 30 min.
17:25 KurzSchluss - Film obyczajowy , D 2003 , 95 min.
19:00 Archimedes - Magazyn , F 2003 , 45 min.
19:45 Info / Meteo - Program informacyjny , 30 min.
20:15 Basra - Program informacyjny , F 2003 , 30 min.
20:15 Reportage - Magazyn , F 2003 , 25 min.
20:40 Öl im Irak - Program informacyjny , F 2003 , 55 min.
20:45 Chavez - Magazyn , Irland 2003 , 60 min.
21:35 Reportage - Magazyn , D 2003 , 10 min.
21:45 Uruguay - Magazyn , D 2003 , 40 min.
22:05 Unser Freund Saddam - Program informacyjny , D/F 2003 , 55 min.
22:25 Kolumbien - Magazyn , D 2003 , 35 min.
23:00 Music Planet 2Nite - Program muzyczny , D 2003 , 65 min.
00:05 Der Flug der Biene - Film obyczajowy , Djamshed Usmonow, Min Biong-Hun , Muhammadschoni Schodi,Masturai Ortik,Taghoimurodi Rosik,Fachriddin Fathiddin,Beknasar Kabirow,Mardonkul Kulbobo , Tadschikistan/Südkorea 1998 , 85 min.
01:30 Wege zum Ruhm - Film obyczajowy , Stanley Kubrick , Kirk Douglas,Ralph Meeker,Adolphe Menjou,George Macready,Wayne Morris , USA 1958 , 80 min.
02:50 Sendepause - Sendepause , 670 min.

Kinderkanal
06:00 Meister Eder und sein Pumuckl - Serial dla dzieci , Ulrich König , Gustl Bayrhammer,,Helga Feddersen,Willy Harlander,Wolfgang Völz , D 1994/1995 , 25 min.
06:25 Oliver Twist - Serial animowany (dzieci) , Bruno Bianchi , USA/F 1996/1997 , 25 min.
06:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
07:00 Tom Sawyers Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , Hiroshi Saito , J 1980 , 25 min.
07:25 Feodor - Serial animowany (dzieci) , GB/D 1998 , 5 min.
07:30 Der kleine Eisbär - Serial animowany (dzieci) , Thilo Graf Rothkirch , D 2002 , 25 min.
07:55 Musik-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
08:00 Sesamstraße - Program dla dzieci , 30 min.
08:30 13 auf einen Streich - Serial animowany (dzieci) , Bruce W. Smith , USA 1994 , 30 min.
09:00 Teletubbies - Program dla dzieci , 25 min.
09:25 Bubu _ Der Hund mit dem Hausschuh - Serial animowany (dzieci) , GB 1997/1999 , 10 min.
09:35 Jim Hensons: Der Bär im großen blauen Haus - Serial animowany (dzieci) , USA 1996/2000 , 25 min.
10:00 Jim Hensons: Die Hoobs - Serial animowany (dzieci) , Iain McLean , GB 2000 , 25 min.
10:25 Spiel-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
10:30 Oiski! Poiski! _ Neues von Noahs Insel - Serial animowany (dzieci) , GB/F 1997/1999 , 25 min.
10:55 Tom Sawyers Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , J 1980 , 25 min.
11:20 Macius - Serial animowany (dzieci) , Lutz Stützner, Sandor Jesse , D/PL/F 2001/2002 , 10 min.
11:30 Gingers Welt - Serial animowany (dzieci) , Ron Noble , USA 1999/2001 , 25 min.
11:55 Tom, Jerry - Trickfilmmagazin , 30 min.
12:25 Meister Eder und sein Pumuckl - Serial dla dzieci , Ulrich König , Gustl Bayrhammer , D 1978/1988 , 25 min.
12:50 Tweenies - Serial animowany (dzieci) , Will Brenton , GB 1999 , 20 min.
13:10 Landmaus und Stadtmaus auf Reisen - Serial animowany (dzieci) , Marcos Da Silva , F/CDN/D 1996/1997 , 25 min.
13:35 Mowgli _ Neue Abenteuer aus dem Dschungel - Serial sensacyjny , Brent Loefke , Sean Price-McConnell,Lindsey Peter,Richard Assad,Bart Braverman,Otto Sander , CDN 1997 , 25 min.
14:00 Die Ritter der Schwafelrunde - Serial animowany (dzieci) , Lawrence Jacobs , CDN/F 1996 , 25 min.
14:25 Kikania _ Studio - Program dla dzieci , 10 min.
14:35 Jim Knopf - Serial animowany (dzieci) , Bruno Bianchi , D/F 1999/2000 , 30 min.
15:05 Kikania _ Studio - Program dla dzieci , 10 min.
15:15 Tolle Sachen - Program dla dzieci , 5 min.
15:20 Schloss Einstein - Serial dla dzieci , Klaus Kemmler , Juliane Brummund,Jenny Menga Huonder,Jürgen Schmidt,Laura Laß,Angela Neumann,Kumaran Ganeshan,Jessica Markus , D 1999 , 25 min.
15:45 Kikania _ Studio - Program dla dzieci , 15 min.
16:00 Eine lausige Hexe - Serial SF , A. Morgan, Stefan Pleszczynski , Georgina Sherrington,Clare Coulter,Kate Duch?ne,Una Stubbs,Claire Porter,Terence Hardiman,Relicity Jones , GB/CDN 1998 , 25 min.
16:25 The Tribe _ Eine Welt ohne Erwachsene - Serial SF , Julian McSwiney, John Reid, Costa Botes , Caleb Ross,Meryl Cassie,Dwayne Cameron,Michelle Ang,Ryan Runciman,Ashwath Sundarasan,Victoria Spence , Neuseeland 1999/2002 , 25 min.
16:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
17:00 Tom, Jerry - Trickfilmmagazin , 30 min.
17:30 Gingers Welt - Serial animowany (dzieci) , Dean Criswell , USA 1999/2001 , 25 min.
17:55 Oiski! Poiski! _ Neues von Noahs Insel - Serial animowany (dzieci) , GB/F 1997/1999 , 25 min.
18:20 Die Abenteuer von Paddington Bär - Serial animowany (dzieci) , CDN/F 1997/2001 , 10 min.
18:30 Der kleine Eisbär - Serial animowany (dzieci) , D 2002 , 25 min.
18:55 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 5 min.
19:00 Jim Knopf - Serial animowany (dzieci) , D/F 1999/2000 , 25 min.
19:25 Wissen macht Ah! - Program dla dzieci , 25 min.
19:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
20:00 Outriders _ Abenteuer Australien - Serial sensacyjny , Noel Price , Kate Raison,Luise Helm,Abbie Cornish,Oliver Ackland,Simon Scarlett,Mark Furze (Serie läuft Mo - Fr) , AUS/D 2002 , 25 min.
20:25 Kick der Woche - Program dla dzieci , 5 min.
20:30 Amanda und Betsy - Serial dla młodzieży , E. Jane Thompson , Laura Bertram,Lani Billard,Gail Kerbel,Karl Pruner,Tamara Podemski,Rebecca Bernstein,Liz Gordon , CDN 1993 , 25 min.
20:55 Bravo Bernd - Program dla dzieci , 5 min.
21:00 Sendepause - Sendepause , 540 min.

SF 1
07:30 Wetterkanal - Program informacyjny , 140 min.
09:50 Schweiz aktuell - Program informacyjny , 25 min.
10:15 Puls - Magazyn , 35 min.
10:50 B.magazin - Magazyn , 20 min.
11:10 C'est la vie - Magazyn , 30 min.
11:40 Forsthaus Falkenau - Serial komediowy , Klaus Grabowsky , Christian Wolff,Nora von Collande,Bruni Löbel,Walter Buschhoff,Katharina Köhntopp,Michael Wolf,Nicole Schmid , D 1998 , 50 min.
12:30 Telescoop - Program informacyjny , 20 min.
12:50 Meteo - Program informacyjny , 10 min.
13:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
13:15 Quiz today - Teleturniej , 65 min.
14:20 Aeschbacher - Talk show , 50 min.
15:10 Ein Hauch von Himmel - Serial SF , Roma Downey,Della Reese,John Dye,Valerie Harper,Sally Jessy Raphael , USA 1994/1998 , 50 min.
16:00 Telescoop - Program informacyjny , 25 min.
16:25 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Tim Allen,Patricia Richardson,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Earl Hindman,Richard Karn , USA 1998 , 25 min.
16:50 Jim Knopf - Serial animowany (dzieci) , Bruno Bianchi , F/D 1999 , 25 min.
17:15 Inuk - Serial animowany (dzieci) , GB 2001 , 15 min.
17:30 Gutenachtgeschichte - Program dla dzieci , GB , 15 min.
17:45 Tagesschau - Program informacyjny , 10 min.
17:55 Forsthaus Falkenau - Serial komediowy , Klaus Grabowsky , Christian Wolff,Nora von Collande,Bruni Löbel,Walter Buschhoff,Katharina Köhntopp,Michael Wolf,Nicole Schmid , D 1999 , 50 min.
18:45 Telesguard - Program informacyjny , 15 min.
19:00 Schweiz aktuell - Program informacyjny , 30 min.
19:30 Tagesschau - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Meteo - Program informacyjny , 10 min.
20:00 Derrick - Serial sensacyjny , Alfred Weidenmann , Horst Tappert,Fritz Wepper,Helmut Zierl,Nina Hoger,Svenja Pages,Ursula Lingen,Irene Clarin , D 1993 , 65 min.
21:05 Kassensturz - Magazyn , 30 min.
21:35 Voil? - Program podróżniczy 2003 , 15 min.
21:50 10 vor 10 - Program informacyjny , 30 min.
22:20 Zischtigsclub - Program publicystyczny , 85 min.
23:45 The District _ Einsatz in Washington - Serial sensacyjny , Craig T. Nelson,Justin Theroux,Jayne Brook,Lynne Thigpen,Roger Aaron Brown,David O'Hara,Sean Patrick Thomas , USA 2000 , 45 min.
00:30 Tagesschau - Program informacyjny , 420 min.

SF 2
09:00 Thema Wirtschaft - Program edukacyjny , 30 min.
09:30 Arbeit - Program edukacyjny , 15 min.
09:45 Raumschiff Erde - Geografie , 15 min.
10:00 Die Drillinge - Serial animowany (dzieci) , E , 30 min.
10:30 Rugrats - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
11:00 Expedition der Stachelbeeren - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
11:30 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA , 20 min.
11:50 Live! - Program dla dzieci , 10 min.
12:00 Hey Arnold! - Serial animowany (dzieci) , USA , 20 min.
12:20 Live! - Program dla dzieci , 10 min.
12:30 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
12:50 Quiz - Teleturniej 2003 , 10 min.
13:00 Rockos modernes Leben - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
13:30 Catdog - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
14:00 Aaahh!!! Monster - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
14:30 Rugrats - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
15:00 Expedition der Stachelbeeren - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
15:30 Rocket Power - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
16:00 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA , 30 min.
16:30 Kenan und Kel - Serial dla młodzieży , Thompson Kenan,Kel Michell , USA , 20 min.
16:50 Quiz - Teleturniej 2003 , 10 min.
17:00 King of the Hill - Serial animowany (dzieci) , Cyndi Tang-Loveland , USA 1997 , 30 min.
17:30 Jesse - Serial komediowy , Robby Benson , Christina Applegate,Bruno Campos,Eric Lloyd,Jennifer Milmore,Liza Snyder,George Dzundza,David DeLuise , USA 1999 , 25 min.
17:55 Sabrina _ Total verhext! - Serial komediowy , Linda Day , Melissa Joan Hart,Caroline Rhea,Beth Broderick,Nate Richert,Martin Mull,China Shavers,Jon Huertas , USA 1996 , 25 min.
18:20 Die Simpsons - Serial animowany (dzieci) , USA 1990 , 25 min.
18:45 OOPS! - Program dla młodzieży , 45 min.
19:30 Tagesschau - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Meteo - Program informacyjny , 10 min.
20:00 Champions League - Program sportowy , 45 min.
20:45 Champions League - Program sportowy , 155 min.
23:20 In - Komedia , Frank Oz , Kevin Kline,Joan Cusack,Tom Selleck,Matt Dillon,Debbie Reynolds,Wilford Brimley,Bob Newhart , USA 1997 , 95 min.
00:55 OOPS! - Program dla młodzieży , 30 min.
01:25 SwissTXT - Program informacyjny , 455 min.

ORF 1
06:00 Geschichten aus 1001 Nacht - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
06:15 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , D/DK 2002 , 25 min.
06:40 Der Zauberschulbus - Serial animowany (dzieci) , Larry Jacobs , USA 1995 , 25 min.
07:05 Mimi's Schnattershow - Program dla dzieci , 5 min.
07:10 Die Abenteuer der Maus auf dem Mars - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:15 Norman Normal - Serial animowany (dzieci) , D/Irland/F 2000 , 20 min.
07:35 Confetti Town - Program dla dzieci , 10 min.
07:45 Duck Tales _ Neues aus Entenhausen - Serial animowany (dzieci) , James T. Walker , USA 1987 , 25 min.
08:10 Die Nanny - Serial komediowy , Gail Mancuso , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima,Twiggy Lawson,Daniel Davis , USA 1993/1994 , 25 min.
08:35 Chaos City - Serial komediowy , Michael J. Fox,Barry Bostwick,Alan Ruck,Richard Kind,Michael Boatman,Connie Britton,Jennifer Esposito , USA 1999 , 20 min.
08:55 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Andy Cadiff , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1994/1995 , 25 min.
09:20 Baywatch _ Die Rettungsschwimmer von Malibu - Serial sensacyjny , Charles Winkler , David Hasselhoff,Pamela Anderson,David Charvet,Jeff Garland,Pamela Bach , USA 1994 , 40 min.
10:00 Asterix erobert Rom - Film animowany (dzieci) , René Goscinny, Albert Uderzo , F 1975 , 80 min.
11:20 25 - Program informacyjny , 25 min.
11:45 Ferdy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:10 Die Abenteuer der Maus auf dem Mars - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
12:15 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , D/DK 2002 , 20 min.
12:35 Confetti Play Town - Program dla dzieci , 5 min.
12:40 Mimi's Schnattershow - Program dla dzieci , 5 min.
12:45 Der Zauberschulbus - Serial animowany (dzieci) , Larry Jacobs , USA 1995 , 25 min.
13:10 Confetti Play Town - Program dla dzieci , 5 min.
13:15 Norman Normal - Serial animowany (dzieci) , D/Irland/F 2000 , 25 min.
13:40 Confetti Town - Program dla dzieci , 10 min.
13:50 Duck Tales _ Neues aus Entenhausen - Serial animowany (dzieci) , James T. Walker , USA 1987 , 25 min.
14:15 Confetti Play Town - Program dla dzieci , 5 min.
14:20 Animaniacs - Serial animowany (dzieci) , Rusty Mills,Alfred Gimeno,Michael Gerard , USA 1993 , 25 min.
14:45 Das Leben und ich - Serial komediowy , Jeff McCracken , Ben Savage,Rider Strong,William Daniels,William Russ,Betsy Randle,Will Friedle,Danielle Fishel , USA 1996/1997 , 25 min.
15:10 Baywatch _ Die Rettungsschwimmer von Malibu - Serial sensacyjny , Gregory J. Bonann , David Hasselhoff,Rebekah Carlton-Luff,David Charvet,Jaason Simmons,Anne Jeffreys , USA 1994 , 45 min.
15:55 Newsflash - Program informacyjny , 5 min.
16:00 Dawson's Creek - Serial dla młodzieży , Gregory Prange , James Van Der Beek,Katie Holmes,Joshua Jackson,Brittany Daniel , USA 1999/2000 , 50 min.
16:50 E.R. _ Emergency Room - Serial , John Wells , Anthony Edwards,Noah Wyle,Alex Kingston,Eriq La Salle,Laura Innes , USA 2000 , 45 min.
17:35 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Andy Cadiff , Tim Allen,Patricia Richardson,Jonathan Taylor Thomas,Earl Hindman,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1995 , 25 min.
18:00 Newsflash - Program informacyjny , 5 min.
18:05 Die Nanny - Serial komediowy , Gail Mancuso , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima,Lauren Lane , USA 1993/1994 , 25 min.
18:30 25 - Program informacyjny , 30 min.
19:00 Chaos City - Serial komediowy , Michael J. Fox,Barry Bostwick,Alan Ruck,Richard Kind,Michael Boatman,Connie Britton,Jennifer Esposito , USA 1999 , 30 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 23 min.
19:53 Wetter - Program informacyjny , 7 min.
20:00 Sport - Program sportowy , 15 min.
20:15 Wilde Engel - Serial sensacyjny , Raoul W. Heimrich, Roland Leyer , Birgit Stauber,Susan Uplegger,Eva Habermann,Filip Peters,Michael Hanemann,Sabine Winterfeldt,Ralf Grawe , D 2002 , 45 min.
21:00 Newsflash - Program informacyjny , 10 min.
21:10 Der Bulle von Tölz - Serial sensacyjny , Nikolaus Leytner , Ottfried Fischer,Katerina Jacob,Ruth Drexel,Andrea L'Arronge,August Schmölzer , D 2001 , 100 min.
22:50 Sex and the City - Serial komediowy , Michael Spiller , Sarah Jessica Parker,Kim Cattrall,Kristin Davis,Cynthia Nixon,Willie Garson,Christopher Noth,Ben Weber , USA 2001 , 30 min.
23:20 Champions League - Program sportowy , 60 min.
00:20 ÖFB-Memphis-Cup - Program sportowy , 20 min.
00:40 Die Sopranos - Allen Coulter , James Gandolfini,Lorraine Bracco,Edie Falco,Michael Imperioli,Dominic Chianese,Steven van Zandt,Tony Sirico , 50 min.
01:30 25 - Program informacyjny , 25 min.
01:55 Ein Herz und eine Kanone - Komedia , Eric Blakeney , Sandra Bullock,Liam Neeson,Oliver Platt,José Zuniga,Richard Schiff,Andrew Lauer,Mitch Pileggi , USA 2000 , 95 min.
03:30 Captive _ Ein kaltblütiger Plan - Thriller , Rodney Gibbons , Erika Eleniak,Michael Ironside,Catherine Colvey,Adrienne Ironside,Stewart Bick,Noel Burton,Laurel Paetz , CDN 1998 , 85 min.
04:55 Dawson's Creek - Serial dla młodzieży , Gregory Prange , James Van Der Beek,Katie Holmes,Joshua Jackson,Brittany Daniel , USA 1999/2000 , 65 min.
05:35 Das Leben und ich - Serial komediowy , Jeff McCracken , Ben Savage,William Daniels,Betsy Randle,Will Friedle,William Russ,Rider Strong,Danielle Fishel , USA 1995 , 25 min.

ORF 2
05:00 Dr. Sommerfeld _ Neues vom Bülowbogen - Serial , Jürgen Kaizik , Rainer Hunold,Marijam Agischewa,Alina Merkau,Gudrun Okras,Sybille Heyen,Tanja Geke,Sven Riemann , D 1998 , 45 min.
05:45 Paradiese der Tiere - Program edukacyjny , 20 min.
06:05 Text-aktuell - Program informacyjny , 55 min.
07:00 TW1-Frühstückswetter - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Wetter-Panorama - Program informacyjny , 90 min.
09:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Frisch gekocht ist halb gewonnen - Magazyn , 25 min.
09:30 Reich und schön - Serial komediowy , Michael Stich , Susan Flannery,Ronn Moss,John McCook,Darlene Conley,Hunter Tylo,Katherine Kelly Lang , 20 min.
09:50 Polizeiinspektion 1 - Serial komediowy , Günter Gräwert , Walter Sedlmayr,Max Griesser,Elmar Wepper,Uschi Glas,Bruni Löbel,Philipp Seiser,Johann Stadlbauer , D , 25 min.
10:15 Tierarzt Dr. Engel 2 - Serial , Werner Masten , Wolfgang Fierek,Susanne Czepl,Veronika Fitz,Hans Brenner,Conny Glogger,Heinz Josef Braun,Frithjof Vierock , D 1997/1999 , 45 min.
11:00 Dr. Sommerfeld _ Neues vom Bülowbogen - Serial , Jürgen Kaizik , Rainer Hunold,Marijam Agischewa,Alina Merkau,Gudrun Okras,Sybille Heyen,Tanja Geke,Sven Riemann , D 1998 , 50 min.
11:50 Wetterschau - Program informacyjny , 10 min.
12:00 ECO - Magazyn , 25 min.
12:25 Modern Times - Magazyn , 35 min.
13:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 15 min.
13:15 Frisch gekocht ist halb gewonnen - Magazyn , 25 min.
13:40 Polizeiinspektion 1 - Serial komediowy , Bernd Grawert , Walter Sedlmayr,Max Griesser,Elmar Wepper,Uschi Glas,Bruni Löbel,Philipp Seiser , D , 25 min.
14:05 Chefarzt Trapper John - Serial , Michael Caffey , Pernell Roberts,Gregory Harrison,Christopher Norris,Brian Mitchell,Joseph Cali,Charles Siebert , USA 1979/1986 , 45 min.
14:50 Tierarzt Dr. Engel - Serial , Werner Masten , Wolfgang Fierek,Veronika Fitz,Gerhart Lippert,Susanne Czepl,Julia Dahmen,Gregor Bloéb,Stephanie Brenner , D 1997/1999 , 45 min.
14:50 Zwei Männer am Herd - Serial komediowy , Stephan Meyer , Wolfgang Fierek,Florian Fitz,Jeanette Arndt,Friederike Wagner,Gerd Baltus , 45 min.
15:35 Reich und schön - Serial komediowy , Michael Stich , Susan Flannery,Ronn Moss,John McCook,Darlene Conley,Hunter Tylo,Katherine Kelly Lang , 25 min.
16:00 Die Barbara-Karlich-Show - Talk show , 60 min.
17:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 40 min.
17:45 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:50 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 35 min.
18:25 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
18:30 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 30 min.
19:00 Bundesland heute - Program informacyjny , 23 min.
19:23 Toi Toi Toi - Teleturniej , 7 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 23 min.
19:53 Wetter - Program informacyjny , 7 min.
20:00 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 15 min.
20:15 Universum - Program edukacyjny , 50 min.
21:05 Report - Program informacyjny , 55 min.
22:00 Zeit im Bild 2 - Program informacyjny , 30 min.
22:30 Am Schauplatz - Program informacyjny , 35 min.
23:05 Kreuz - Magazyn , 55 min.
00:00 Zeit im Bild 3 - Program informacyjny , 20 min.
00:20 Auf schlimmer und ewig - Serial komediowy , Sam W. Orender , Geoff Pierson,Stephanie Hodge,Kevin Connolly,Nikki Cox,Justin Berfield,Joyce Van Patten,Dana Daurey , USA 1995/1999 , 20 min.
00:40 Thema - Program informacyjny , 50 min.
01:30 Die Barbara-Karlich-Show - Talk show , 60 min.
02:30 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 5 min.
02:35 Universum - Program edukacyjny , 45 min.
03:20 Kreuz - Magazyn , 55 min.
04:15 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 40 min.
04:55 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 35 min.

CNN
05:00 Biz News - Program informacyjny , 180 min.
08:00 Business Central - Magazyn , 60 min.
09:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
09:30 World Report - Program informacyjny , 30 min.
10:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
10:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
11:00 Business International - Magazyn , 60 min.
12:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
13:00 Larry King - Talk show , 60 min.
14:00 Business International - Magazyn , 60 min.
15:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
16:00 Your World Today - Program informacyjny , 120 min.
18:00 Your World Today - Program informacyjny , 120 min.
20:00 World News Europe - Program informacyjny , 30 min.
20:30 World Business Today - Magazyn , 30 min.
21:00 World News Europe - Program informacyjny , 30 min.
21:30 World Business Today - Magazyn , 30 min.
22:00 Insight - Program informacyjny , 30 min.
22:30 World Sport - Program sportowy , 30 min.
23:00 Lou Dobbs Moneyline - Magazyn , 60 min.
00:00 Newsbiz Today - Program informacyjny , 90 min.
01:30 Insight - Program informacyjny , 30 min.
02:00 Larry King Live - Talk show , 60 min.
03:00 Newsnight with Aaron Brown - Program informacyjny , 60 min.
04:00 World News - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Moneyline - Magazyn , 30 min.

BBC World
06:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
06:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
07:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
07:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
08:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
08:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
08:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
09:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
09:30 Click Online - Magazyn , 30 min.
10:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
10:30 Earth Report - Magazyn , 30 min.
11:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
11:30 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
11:45 World Business Report - Magazyn , 15 min.
12:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
13:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
13:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
13:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
14:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
14:30 Fast Track - Program podróżniczy , 15 min.
14:45 Holiday - Program podróżniczy , 15 min.
15:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
15:30 Asia Today - Program informacyjny , 30 min.
16:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
16:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
17:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
17:30 Wild Moves - Program edukacyjny , 30 min.
18:00 BBC News - Program informacyjny , 15 min.
18:15 World Business Report - Magazyn , 15 min.
18:30 Earth Report - Magazyn , 30 min.
19:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
19:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
19:45 Sport Today - Program sportowy , 15 min.
20:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
20:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
21:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
21:30 Talking Movies - Magazyn , 30 min.
22:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
22:30 World Business Report - Magazyn , 30 min.
23:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
23:30 Reporters - Magazyn , 30 min.
00:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
00:30 World Business Report - Magazyn , 15 min.
00:45 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
01:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
01:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.
02:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Wild Moves - Program edukacyjny , 30 min.
03:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Reporters - Magazyn , 30 min.
04:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Asia Today - Program informacyjny , 15 min.
04:45 World Business Report - Magazyn , 15 min.
05:00 BBC News - Program informacyjny , 30 min.
05:30 Hardtalk - Program publicystyczny , 30 min.

TNT
05:15 James the Cat - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
05:35 Captain Pugwash - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:00 Boule - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
06:05 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
06:20 Mort - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:45 Mike, Lu - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
07:00 Totale Tom - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:25 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:50 The Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:15 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
08:30 Dastardly - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:55 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:20 Mike, Lu - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
09:35 Boule - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
09:40 Leo - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
09:45 Captain Pugwash - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:10 Pound Puppies - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:35 Yogi - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:00 Fat Dog Mendoza - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:25 Scooby Doo, where are you? - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
11:45 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:10 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:35 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:00 The Flintstones - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:25 Wacky Races - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:50 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
14:15 James the Cat - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
14:25 Leo - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
14:30 Boule - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
14:35 Captain Pugwash - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 Wally Gator - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
15:10 Tom - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:35 Mort - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:00 Mike, Lu - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:25 Scooby Doo, where are you? - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:50 The Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:15 Courage the cowardly Dog - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
17:30 Dexter's Laboratory - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
18:10 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:35 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:00 The Mask - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:25 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:50 What a Cartoon! - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
19:55 I am Weasel - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:20 The Flintstones - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:45 Who's Afraid of Virginia Woolf? - Film obyczajowy , Mike Nichols , Elizabeth Taylor,Richard Burton,Sandy Dennis,George Segal , USA 1965 , 125 min.
22:50 Seven Women - Film obyczajowy , John Ford , Anne Bancroft,Sue Lyon,Margaret Leighton,Flora Robson,Mildred Dunnock,Betty Field,Anna Lee , USA 1965 , 85 min.
00:15 The Postman Always Rings Twice - Film kryminalny , Bob Rafelson , Jack Nicholson,Jessica Lange,John Colicos,Michael Lerner,John P. Ryan,Anjelica Huston,William Traylor , USA 1980 , 130 min.
02:25 The Day They Robbed the Bank of England - Komedia , John Guillermin , Aldo Ray,Elizabeth Sellars,Peter O'Toole,Hugh Griffith,Peter O'Toole , GB 1960 , 80 min.
03:45 Amarcord - Komedia , Federico Fellini , Magali Noël,Pupella Maggio,Armando Brancia,Bruno Zanin,Giuseppe Ianigro,Nando Orfei,Francesco Maselli , I/F 1973 , 90 min.

SVT1
12:00 Rapport
12:10 Plus ekonomi
12:40 Trafikmagasinet
13:00 Lekande lätt
13:40 Gröna rum
14:00 En fattig miljonär
15:00 Karamelli
16:00 Rapport
16:05 24 minuter
16:30 Mitt i naturen
17:00 Utbildning
17:30 Krokodill
18:00 Barndokumentären
18:10 Kalle och hans nalle
18:20 Hur gör man...
18:30 Hjärnkontoret
19:00 24Seven
19:25 Spinntopp 1
19:30 Rapport
20:00 Uppdrag Granskning
21:00 Otroligt antikt
21:30 Cirkeln som slutade läsa
21:55 Leunig
22:00 Debatt
23:00 Jazz i Linköping
23:30 Rapport
23:40 Kulturnyheterna
23:50 Kobra

SVT2
16:25 Studio pop
16:55 Spurt
17:25 Oddasat
17:40 Nyhetstecken
17:45 Uutiset
17:55 Regionala nyheter
18:00 Aktuellt
18:15 Go’kväll
19:00 Kulturnyheterna
19:10 Regionala nyheter
19:30 Mosquito
20:00 Naturfilm - Sydamerika fran Anderna till Amazonas
21:00 Aktuellt
22:30 Utpressning

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.