FANDOM


TVP 1 HD

05:10 Kung Fu Panda Legenda o niezwykłości - Reakcja łańcuchowa, odc. 4 (Chain Reaction); serial animowany kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:35 TELEZAKUPY
05:55 Kawa czy herbata?; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:09 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Przygoda Hultaja, odc. 10 (Vagabonds Great Adventure); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Magiczne przygody misia Ruperta - Rupert i smok, odc. 31 (Rupert and the Clockwork Dragon); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 TELEZAKUPY
09:30 Johannes Hevelius Dantiscanus; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Operacja Życie - odc. 17; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Okrasa łamie przepisy - Na połów stynki; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 OPOLE! Kocham Cię!; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:35 Klimaty i smaki - Żywiecki raj; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Zwierzęta świata - Jak ryba w wodzie. seria 2 odc. 5 Nocą... (Fish Life. COMME UN POISSON DANS L`EAU) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Jaka to melodia? - odc. 2607; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Jedna Scena - Jezioro Bodeńskie; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Prawdziwe życie - /6/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Prawdziwe życie - /7/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:25 Ranczo - odc. 81 - Podróż w czasie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Moda na sukces - odc. 5796 (The Bold and the Beautiful ep. 5796); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Jaka to melodia? - Extra /4/; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:20 Jaka to melodia? - odc. 2608; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2416 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Elżbieta Jaworowicz. Tak było, tak jest -  txt. str. 777; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Wszystko przed nami - odc. 80 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Wieczorynka - Noddy w krainie zabawek - Lindo wróć, odc. 13 (Come Back Lindy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:05 Droga do Rio - Kronika; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Polski Wynalazek 2013 - finał konkursu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:05 Downton Abbey - odc. 3/7 (Downton Abbey ep. 3) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Żona w 10 Dni (Love Translated)  59'; film dokumentalny kraj prod.USA (2010); reż.:Julia Ivanowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Wszystko przed nami - odc. 80 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Randka w ciemno -  txt. str. 777  94'; komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Wojciech Wójcik; wyk.:Katarzyna Maciąg, Borys Szyc, Lesław Żurek, Anna Dereszowska, Zbigniew Zamachowski, Bogusław Linda, Tomasz Kot, Danuta Stenka, Krystyna Tkacz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:25 Notacje - Wojciech Giełżyński. Reporter; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Naszaarmia.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
03:05 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Żona w 10 Dni (Love Translated); film dokumentalny kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:05 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

05:55 TELEZAKUPY; STEREO, 16:9
06:15 Złotopolscy - odc. 71 - Przygotowania; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Dwójka Dzieciom - Eliasz - odc. 12 Wielki wyścig łodzi (Elias ep. Batracet); serial animowany kraj prod.Norwegia (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 165; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Barwy szczęścia - odc. 901 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe odc.11 - Zmowa milczenia; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:00 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Świat bez tajemnic - Chłopiec czy dziewczynka? (Transgender Kid’s); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Ja to mam szczęście! - odc. 29 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:10 Rodzinka.pl - odc. 11 "Nienormalnie normalna rodzina" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Panorama Kraj; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
16:05 Rodzinka.pl - odc. 83 "Orzeł czy pilot" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Rodzinka.pl - odc. 84 "W jakim wieku?" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Castle - odc. 21/58 (Castle ep. The Fifth Bullet); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 13/73; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Ja to mam szczęście! - odc. 29 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:05 Barwy szczęścia - odc. 902 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 975; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 711; Dla małoletnich od lat 12
21:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:50 Poniedziałek z gwiazdami – Tim Roth - Magia kłamstwa - odc. 22 (Lie to me s. II ep. 9 (Fold Equity)); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Czy świat oszalał? -Eurokatastrofa (The great eurocrash); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Taxi 3 (Taxi 3) -  txt. str. 777  83'; komedia sensacyjna kraj prod.Francja (2003); reż.:Gerard Krawczyk; wyk.:Sami Naceri, Frederic Difenthal, Bernard Farcy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
03:10 Oficer - odc.11/13 -  Napad; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:10 Magia kłamstwa - odc. 22 (Lie to me s. II ep. 9 (Fold Equity)); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie programu

TVP Info Szczecin

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:10 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:25 Pogoda

06:30 Serwis info

06:41 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:09 Pogoda

07:12 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:41 Pogoda

07:45 Poranek TVP Info

07:56 Pogoda

08:00 Serwis info

08:03 Gość poranka

08:17 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:40 Pogoda

08:43 Poranek TVP Info

08:56 Pogoda

09:00 Serwis info

09:06 Pogoda

09:10 Gość poranka

09:20 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:40 Pogoda

09:45 Serwis sportowy

09:50 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:10 Biznes - otwarcie dnia

10:19 Pogoda

10:21 Poranek TVP Info

10:26 Pogoda

10:30 Serwis info

10:41 Pogoda

10:45 Gość poranka

10:55 Serwis sportowy

11:00 Serwis info

11:20 Serwis sportowy

11:25 Pogoda

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Serwis info

12:20 Biznes

12:26 Pogoda

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Serwis info

13:25 Pogoda

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:55 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:10 Raport z Polski

14:24 Pogoda

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:11 Pogoda

15:15 Rozmowa dnia

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda

15:55 Serwis sportowy

16:00 Raport z Polski

16:25 Pogoda

16:30 Serwis info

16:51 Biznes

17:00 Przełącz się na TVP Szczecin: Stepnica - reportaż

17:25 Reportaże z Polski: Reportaż TVP Info: Huśtawka na spacerniaku

18:00 Kronika

18:10 Prognoza pogody

18:13 Menu kulturalne

18:16 Wokół nas

18:26 Prognoza pogody

18:30 Przegląd dnia

19:19 Prognoza pogody

20:00 Minęła dwudziesta

20:45 Infoexpress

21:00 Pogoda

21:06 Telekurier

21:23 Pogoda

21:30 Serwis info

21:41 Pogoda

21:45 Kronika flesz

21:47 Prognoza pogody

21:50 Kronika

22:09 Prognoza pogody

22:18 Serwis info

22:30 Info Dziennik

23:09 Pogoda

23:16 Sportowy wieczór

23:33 Ojcowie chrzestni Rosji: Polityk (3-ost.) - film dokumentalny (Wielka Brytania,2005)

00:46 Minęła dwudziesta

01:30 Infoexpress

01:38 Pogoda

01:45 Telekurier

02:05 Serwis info

02:12 Info Dziennik

02:50 Pogoda

02:55 60 lat razem

03:02 Głos mediów

03:30 Studio Wschód

03:54 Listy do PRL-u

04:00 Ojcowie chrzestni Rosji: Polityk (3-ost.) - film dokumentalny (Wielka Brytania,2005)

05:01 Infoexpress

05:10 Teleplotki

05:35 Raport z Polski

05:50 Zakończenie programu

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

08:00 Sylwester i Tweety na tropie 4 (20)

08:25 The Looney Tunes Show 2 (12)

08:55 I kto tu rządzi?: Absolwentka (31)

09:30 Świat według Kiepskich: Pląs (183)

10:00 Trudne sprawy (11)

11:00 Dlaczego ja? (185)

12:00 Wzór 5 (84)

13:00 Dom nie do poznania (8)

14:00 Pierwsza miłość (1667)

14:45 Trudne sprawy (282)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:30 Malanowski i partnerzy (510)

17:00 Dlaczego ja? (388)

18:00 Pierwsza miłość (1668)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich (368)

20:00 Megahit: Ja, robot - film SF (USA,2004)

22:20 Pociąg z forsą - film sensacyjny (USA,1995)

00:35 24 godziny 6 (127)

01:35 Zagadkowa noc

03:15 Tajemnice losu

TVN

04:55 Uwaga!

05:15 Rozmowy w toku: Wolę mieć psiaka niż chłopaka!

06:10 Mango

07:15 Co za tydzień

07:50 Doradca smaku (10) - magazyn kulinarny

08:00 Dzień dobry TVN

11:10 Ukryta prawda (151)

12:10 Kocham. Enter: Chciałem dobrze (25)

13:10 Szpital (25)

14:10 W-11 - Wydział Śledczy (581)

14:50 Kocham. Enter: Zła energia (26)

15:50 Rozmowy w toku: Gdzie dwóch się bije, tam kwitnie gejowska miłość

16:55 Szpital (26)

17:55 Ukryta prawda (152)

18:55 Doradca smaku (11) - magazyn kulinarny

19:00 Fakty

19:30 Sport

19:40 Pogoda

19:50 Uwaga!

20:05 Na Wspólnej (1729)

20:45 W-11 - Wydział Śledczy: Zabójstwo Rosieckiej (1008)

21:30 Lekarze (4)

22:30 Perfekcyjna pani domu (4) - program rozrywkowy

23:30 Wybrani (3)

00:30 Partnerki (1/15)

01:30 Uwaga!

01:45 Arkana magii (868)

03:05 Rozmowy w toku: Gdzie dwóch się bije, tam kwitnie gejowska miłość

04:00 Zakończenie programu

TV 4

05:10 I Like It - program muzyczny

05:30 Triumf miłości (93)

06:25 4music - magazyn muzyczny

07:30 Gliniarz i prokurator (41)

08:30 Komisarz Rex (3)

09:30 Otchłań namiętności (57)

10:30 Otchłań namiętności (58)

11:30 I Like It - magazyn muzyczny

12:30 Steven Seagal: Na straży prawa (19)

13:00 TV Market

13:20 Dziewczyny z fortuną

15:00 Komisarz Rex (4)

16:00 Gliniarz i prokurator (42)

17:00 Otchłań namiętności (59)

18:00 Otchłań namiętności (60)

19:00 Galileo (334) - program popularnonaukowy

20:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny

21:00 Zagadkowe zgony (5) - serial dokumentalny

21:30 Zagadkowe zgony (6) - serial dokumentalny

22:00 Niewygodny świadek - film przygodowy (Kanada,2001)

23:55 mała Czarna - talk show

00:55 I Like It - program muzyczny

01:55 To był dzień na świecie

02:25 4music - magazyn muzyczny

03:25 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 Dyżur (23) - serial dokumentalny

06:30 Menu na miarę (8) - program lifestylowy

07:00 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego (5)

07:30 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego (6)

08:00 Strażnik pierścienia (5)

09:00 Xena: wojownicza księżniczka (22)

10:00 Codzienna 2 m. 3 (29)

10:30 Codzienna 2 m. 3 (30)

11:00 Miami Medical (5)

12:00 Gliniarz z Memphis 2 (5)

13:00 Sekrety i kłamstwa (18) - reality show (Chorwacja,Serbia)

14:00 Steve Irwin - łowca krokodyli (3) - serial przyrodniczy

15:00 Przeżyć atak! (6) - serial dokumentalny

16:00 Xena: wojownicza księżniczka (23)

17:15 Gliniarz z Memphis 2 (6)

18:00 Miami Medical (6)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru (38)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru (39)

20:00 Rekiny: strefa śmierci - dramat przygodowy (USA,Bułgaria,2003)

21:55 Kolekcjoner dusz - film przygodowy (Niemcy,Austria,2011)

00:30 Kręcimy z gwiazdami: De Mono (12)

01:30 Taki jest świat - pod lupą - program rozrywkowy

02:30 Zobacz to!

TVN 7

05:05 Pascal: po prostu gotuj: Wino królów (8/16)

05:35 We dwoje (16) - program rozrywkowy

06:55 Męski typ 2: Ryszard Kalisz (9-ost.)

07:25 Brzydula (191)

07:55 Brzydula (192)

08:25 Sąd rodzinny: Zapłacisz mi za to (204)

09:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Testerka wierności (287)

10:25 Agenci NCIS 6 (7/25)

11:25 Mango

13:00 Sąd rodzinny: W obronie własnej (205)

14:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Prawda czy zemsta (288)

14:55 Dr House 2 (24-ost.)

15:55 Ostry dyżur (45/48)

16:55 Brzydula (193)

17:30 Brzydula (194)

18:05 Agenci NCIS 6 (8/25)

19:00 Dr House 3 (1/24)

20:00 Prawdziwe historie: Coronado - film sensacyjny (Niemcy,USA,2003)

21:50 Fringe: Na granicy światów 3 (22-ost.)

22:50 Beowulf - film przygodowy (USA,2007)

01:15 Arkana magii

03:20 Druga strona medalu 4: Anna Przybylska (7/8)

03:45 Druga strona medalu 4: Weronika Marczuk (8-ost.)

04:10 Druga strona medalu: Jolanta Szczypińska (1/8)

04:35 Druga strona medalu: Anna Domińska (2/8)

05:00 Zakończenie programu

TV Puls 2

06:00 Błękitny patrol (12)

07:00 Ja, ona i Eva (138)

08:00 Pippi (12)

08:30 Ja ci pokażę (9)

08:40 Ja ci pokażę (10)

09:00 Łowcy smoków (14)

09:25 Kropelka - przygody z wodą (4)

10:00 Pszczółka Maja (39)

10:25 Był sobie człowiek (14)

11:00 Był sobie kosmos (14)

11:30 Bolek i Lolek wyruszają w świat (17)

11:40 Bolek i Lolek wyruszają w świat (18)

12:00 Reksio (43)

12:10 Reksio (44)

12:25 Superauta (14)

13:00 Pippi (13)

13:30 Ja ci pokażę (9)

13:40 Ja ci pokażę (10)

14:00 Łowcy smoków (15)

14:25 Kropelka - przygody z wodą (5)

15:00 Pszczółka Maja (40)

15:25 Był sobie człowiek (14)

16:00 Był sobie kosmos (14)

16:30 Bolek i Lolek wyruszają w świat (17)

16:40 Bolek i Lolek wyruszają w świat (18)

17:00 Reksio (43)

17:10 Reksio (44)

17:25 Superauta (14)

18:00 Świat zwierząt (13) - serial przygodowy

18:30 Przeżyć atak! 2 (6) - serial dokumentalny

19:30 Jim wie lepiej 4 (94)

20:00 Jim wie lepiej 4 (95)

20:30 Błękitny patrol (13)

21:30 Codzienna 2 m 3 (29)

22:00 Sekrety i kłamstwa (15) - reality show (Chorwacja,Serbia)

23:00 Piękni i ambitni (9) - serial erotyczny

00:00 Gramy po polsku (29) - program muzyczny

01:00 Gramy po polsku (35) - program muzyczny

01:50 Gramy po polsku (36) - program muzyczny

03:00 Zakończenie programu

TV 6

06:25 4music - magazyn muzyczny

07:15 Eva Luna (22)

08:00 Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca (7)

08:25 Oggy i ferajna (13)

08:50 Galileo EXTRA (31) - program popularnonaukowy

09:45 Mam talent! - wersja amerykańska (34)

10:45 TV Market

11:25 You Can Dance - wersja amerykańska (11) - program rozrywkowy

12:20 Ryzykanci 4 (10)

13:20 TV Market

14:00 4music - magazyn muzyczny

15:10 Ryzykanci 4 (11)

16:05 Rodzice na skraju załamania nerwowego (11) - serial dokumentalny (Francja,2007)

17:00 Dekoratornia

17:30 Dekoratornia

18:00 Mam talent! - wersja amerykańska (35)

19:00 Eva Luna (23)

20:00 Galileo EXTRA (32) - program popularnonaukowy

21:00 Dzika planeta - horror SF (USA,Kanada,2007) 

22:50 Dragons' Den, czyli jak zostać milionerem? (3) - program rozrywkowy 

00:05 STOP Drogówka - magazyn policyjny 

01:05 Big Brother 5 - extra - reality show 

01:35 mała Czarna - talk show 

02:25 Big Brother 5 - prosto z domu - reality show 

02:45 Big Brother 5 - reality show 

03:30 Zakończenie programu 

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Siatkówka mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów - mecz półfinałowy: Zenit Kazań - Lokomotiw Nowosybirsk

08:00 Sport Flash

08:05 Siatkówka mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów - mecz półfinałowy: Zenit Kazań - Lokomotiw Nowosybirsk

09:00 Sport Flash

09:05 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Czechowskie Niedźwiedzie - THW Kiel

10:00 Sport Flash

10:05 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Czechowskie Niedźwiedzie - THW Kiel

11:00 Sport Flash

11:05 Siatkówka mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów - mecz półfinałowy: BRE Banca Lannutti Cuneo - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

12:00 Sport Flash

12:05 Siatkówka mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów - mecz półfinałowy: BRE Banca Lannutti Cuneo - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

13:00 Sport Flash

13:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam

14:00 Sport Flash

14:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam

15:00 Sport Flash

15:05 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: BM Atletico Madryt - Füchse Berlin

16:00 Sport Flash

16:05 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: BM Atletico Madryt - Füchse Berlin

17:00 Sport Flash

17:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht

18:00 Sport Flash

18:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht

19:00 Sport Flash

19:05 Piłka ręczna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Pick Szeged - VIVE Targi Kielce

20:00 Sport Flash

20:05 Piłka ręczna: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Pick Szeged - VIVE Targi Kielce

21:00 Sport Flash

21:05 Siatkówka mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów - mecz o 3. miejsce: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Zenit Kazań

22:00 Sport Flash

22:05 Siatkówka mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów - mecz o 3. miejsce: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Zenit Kazań

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Cafe Futbol

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Hity na czasie

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Hity na czasie

11:00 ESKA TV News

11:05 Hity na czasie

12:00 ESKA TV News

12:05 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 Kamera! Akcja! Gwiazdy!

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA

15:00 ESKA TV News

15:05 smESKA

16:00 ESKA TV News

16:05 Top 5

16:30 Szymorning

17:00 ESKA TV News

17:05 Hot plota

18:00 Zwolnienie z WF-u

18:30 ESKA TV News

19:00 Gorąca 20

21:00 Gwiazdy od kuchni

22:00 Zwolnienie z WF-u - best of week

23:00 Hity na czasie

00:00 Polska noc

TTV

06:00 Czarno na białym - magazyn

06:35 Blisko ludzi

07:05 Uwaga! po Uwadze

07:55 Rozmowy w toku

08:50 Kartoteka 4 (3/13) - serial fabularno-dokumentalny

09:50 W ostatniej chwili (9/11) - serial dokumentalny

10:20 Na granicy prawa (10-ost.) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

11:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska

12:25 Blisko ludzi

12:55 Rozmowy w toku

13:50 Ostra pobudka z Kim 2 (11/13) - reality show (Kanada,2009)

14:50 Uwaga! po Uwadze

15:40 Czarno na białym - magazyn

16:15 Wiem, co jem. Bosacka na tropie (3/8) - magazyn poradnikowy (Polska,2013)

17:15 Blisko ludzi

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Psie adopcje i nie tylko 2 (3/9) - serial dokumentalny

18:30 Bez recepty - magazyn medyczny

19:30 Sport raport

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Uwaga! po Uwadze

20:45 W trasie (6/10) - program krajoznawczy

21:15 Świat bez fikcji 2 (1/8) - program krajoznawczy (Wielka Brytania,2011)

21:45 Express

22:00 Pogoda

22:05 Wielkie przeprowadzki (8/13) - serial dokumentalny

22:35 Kartoteka 4 (3/13) - serial fabularno-dokumentalny

23:35 Wakacyjne piekło (11) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2008)

00:35 Kossakowski. Szósty zmysł (11/12) - serial dokumentalny (Polska,2012)

01:05 Taboo 7 (3/6) - serial popularnonaukowy

02:00 Rozmowy w toku

02:50 Wiem, co jem. Bosacka na tropie (3/8) - magazyn poradnikowy (Polska,2013)

03:45 Świat bez fikcji 2 (1/8) - program krajoznawczy (Wielka Brytania,2011)

04:10 Kartoteka 3 (4/13) - serial fabularno-dokumentalny

05:05 Ogrodowe pogotowie (3/8) - magazyn poradnikowy (Wielka Brytania,2012)

05:30 Zakończenie programu

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Gramy na życzenie!

08:00 Hit dnia

08:05 Szalone lata 90.

09:00 Power Play

09:05 Tylko disco!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Wszystko mi disco!

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Przeboje na czasie

14:00 Hit dnia

14:11 Disco Relax

15:00 Przebojowe historie

15:23 Przeboje na czasie

16:00 Przebojowe historie

16:13 Przeboje na czasie

17:00 Przebojowe historie

17:15 Slide Show

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Szalone lata 90.

20:00 Przebojowe historie

20:09 Szalone lata 90.

21:00 Wieczorne granie na ekranie

22:00 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:00 Hit dnia

23:05 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka

06:00 Wstawaj! Gramy!

06:45 Wstawaj! Gramy!

07:30 Rodzina zastępcza plus: Banita (161)

08:15 Rodzina zastępcza plus: Serce teścia (162)

09:00 Mamuśki (20)

09:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Rozwódka z dzieckiem (5)

10:00 Daleko od noszy: Los na loterii (79)

10:30 Pierwsza miłość (1666)

11:00 Rodzina zastępcza plus: Dobre intencje (271)

12:00 Pensjonat pod różą: Tylko seks (23)

13:00 Psie serce: Bimber (21)

14:00 Mamuśki (20)

14:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Rozwódka z dzieckiem (5)

15:00 Daleko od noszy: Anielska dobroć (51)

15:30 Graczykowie: Przeprowadzka (4)

16:00 Świat według Kiepskich: Proca Amora (42)

16:30 Pierwsza miłość (1667)

17:05 Awantura o kasę - teleturniej

18:00 Gra w ciemno - teleturniej

19:00 Rodzina zastępcza plus: Dylematy władzy (221)

20:00 Nieprawdopodobne, a jednak (12)

20:30 Mamuśki (20)

21:00 Fala zbrodni: Czy diabeł może umrzeć? (30)

22:00 Rodzina zastępcza plus: Dobre intencje (271)

23:00 Świat według Kiepskich: Rodzina zastępcza (43)

23:30 Mamuśki (20)

00:00 Synowie, czyli po moim trupie!: Rozwódka z dzieckiem (5)

00:30 Daleko od noszy: Anielska dobroć (51)

01:00 Awantura o kasę - teleturniej

02:00 Gra w ciemno - teleturniej

03:00 Zakończenie programu

TVP Kultura

08:10 Kulturanek: "To jest napad! Pakuj kasę!" (5)

08:45 Portrety: Kathleen Ferrier - film dokumentalny (Belgia,2012)

10:00 Diabły, diabły - film psychologiczny (Polska,1991)

11:35 Na wyrywki z rozrywki: Rozmowy o zmierzchu i świcie: Rozmowa 7. Seweryn Krajewski i prawie wszystko o piosence

12:10 Na wyrywki z rozrywki: 16. KFPP Opole '78. Koncert gwiazd

13:15 Kulturanek: "To jest napad! Pakuj kasę!" (5)

13:50 Sześć tygodni - film dokumentalny (Polska,2009)

14:20 Diabły, diabły - film psychologiczny (Polska,1991)

16:00 Hala odlotów: Kryzys w Kościele (25)

17:00 Portrety: Kathleen Ferrier - film dokumentalny (Belgia,2012)

18:15 Honor dziecka - komedia obyczajowa (Polska,1976)

19:30 Widzi Misie: Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci - magazyn kulturalny

19:40 Widzi Misie: Miś Uszatek: Bałwanek 

20:00 Informacje kulturalne 

20:20 Panorama kina światowego: Na krawędzi nieba - dramat obyczajowy (Niemcy,Turcja,Włochy,2007) 

22:20 Libera - Przewodnik po sztuce: Joseph Beuys (10) 

22:35 Informacje kulturalne 

23:05 Videogalerie: Justyna Górowska (75) 

00:05 Polskie granie: Dżem: PS Listu do R. (3) 

01:05 Sztuka czytania (11) - magazyn 

01:35 Panorama kina światowego: Na krawędzi nieba - dramat obyczajowy (Niemcy,Turcja,Włochy,2007) 

03:35 Zakończenie programu 

TVP Historia

07:30 Dziennik Telewizyjny - 18.03.1989

08:20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Piracki smak

09:00 Czas honoru 4: Wyprawa do Rzeszy (49)

10:00 Muzyka kina (3) - widowisko

10:45 Nadbużański Park Narodowy - film dokumentalny (Polska,2002)

11:20 Zaproszenie: Tajemnice książańskich szlaków

11:50 Sensacje XX wieku: Skarby Trzeciej Rzeszy

12:50 Cafe Historia: List intelektualistów

13:15 Ostatni bej Bałkanów: Diabelskie złoto, lata 1943-49 (4-ost.)

15:00 Największe muzea świata: Ogrody Luksemburskie

15:35 Pradawni bogowie: Rzymianie (3/6)

16:10 Największe muzea świata: Kawiarnie literackie przy Saint-Germain-des-Prés

16:40 Olgierd Budrewicz: W stolicy Peru - film dokumentalny

16:55 Czas honoru 4: Ostatnia podróż (50)

18:00 Flesz historii (122)

18:25 Kalendarium historyczne: Powtórka z historii: Zygmunt III Waza

18:50 Galeria malarstwa polskiego: "Pogrzeb Gedymina" Kazimierza Alchimowicza

19:00 Dziennik Telewizyjny - 18.03.1989

19:50 Spór o historię: Ludobójstwo na Wołyniu - debata

20:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

21:00 Wrota Europy - dramat wojenny (Polska,1999)

22:25 Przedwojenny chłopak - film dokumentalny (Polska,1998)

23:00 Widziałam: Inna wojna

23:35 Widziałam: Żeby nie było świadków

00:15 Powrót do Łodzi - film dokumentalny (Niemcy,Polska,2009)

01:20 Tajemnice początków Polski: Wyspa władców

02:10 Każdy powinien mieć swoje dzieciństwo - film dokumentalny (Polska,1993)

03:10 Zakończenie programu

TV Polonia

06:10 11. Przystanek Woodstock 2005 - Moskwa; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Las bliżej nas; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 4. Alarm na jeziorze -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
10:55 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
11:45 Galeria - odc. 139; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 777 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Nad rozlewiskiem... - odc. 1/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Sztuka życia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Notacje - Jan Matyjaszkiewicz. Ja cesarz.; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Dzika Polska - Koń wschodzącego słońca; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Polacy nad świętym morzem; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Złotopolscy - odc. 646* Pies ogrodnika; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 30 Woda -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Pod Tatrami; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 139; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia śląska; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Cafe Historia - Historia emancypacji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Barwy szczęścia - odc. 777 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 9/39 - Władca kur; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
20:50 Londyńczycy II - odc. 15/16 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - NYC - Ewa Soloma (194); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
22:45 Tygodnik Gospodarczy - (27); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 139; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 4. Alarm na jeziorze; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 9/39 - Władca kur; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
02:45 Londyńczycy II - odc. 15/16; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:05 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - NYC - Ewa Soloma (194); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Tygodnik Gospodarczy - (27); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Info Rzeszów

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:10 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:25 Pogoda

06:30 Serwis info

06:41 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:09 Pogoda

07:12 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:41 Pogoda

07:45 Poranek TVP Info

07:56 Pogoda

08:00 Serwis info

08:03 Gość poranka

08:17 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:40 Pogoda

08:43 Poranek TVP Info

08:56 Pogoda

09:00 Serwis info

09:06 Pogoda

09:10 Gość poranka

09:20 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:40 Pogoda

09:45 Serwis sportowy

09:50 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:10 Biznes - otwarcie dnia

10:19 Pogoda

10:21 Poranek TVP Info

10:26 Pogoda

10:30 Serwis info

10:41 Pogoda

10:45 Gość poranka

10:55 Serwis sportowy

11:00 Serwis info

11:20 Serwis sportowy

11:25 Pogoda

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Serwis info

12:20 Biznes

12:26 Pogoda

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Serwis info

13:25 Pogoda

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:55 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:10 Raport z Polski

14:24 Pogoda

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:11 Pogoda

15:15 Rozmowa dnia

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda

15:55 Serwis sportowy

16:00 Raport z Polski

16:25 Pogoda

16:30 Serwis info

16:51 Biznes

17:00 Kalejdoskop filmowy

17:05 Innowacyjne podkarpackie: Centrum Edukacji Międzynarodowej

17:30 Aktualności

17:50 Prognoza pogody

17:55 Kalejdoskop filmowy

18:00 Dzisiaj

18:30 Aktualności

18:53 Prognoza pogody

19:00 Sportowe wydarzenia

19:30 Aktualności

19:50 Prognoza pogody

20:00 Minęła dwudziesta

20:45 Infoexpress

21:00 Pogoda

21:06 Telekurier

21:23 Pogoda

21:30 Serwis info

21:41 Pogoda

21:45 Aktualności wieczorne

22:03 Prognoza pogody

22:18 Serwis info

22:30 Info Dziennik

23:09 Pogoda

23:16 Sportowy wieczór

23:33 Ojcowie chrzestni Rosji: Polityk (3-ost.) - film dokumentalny (Wielka Brytania,2005)

00:46 Minęła dwudziesta

01:30 Infoexpress

01:38 Pogoda

01:45 Telekurier

02:05 Serwis info

02:12 Info Dziennik

02:50 Pogoda

02:55 60 lat razem

03:02 Głos mediów

03:30 Studio Wschód

03:54 Listy do PRL-u

04:00 Ojcowie chrzestni Rosji: Polityk (3-ost.) - film dokumentalny (Wielka Brytania,2005)

05:01 Infoexpress

05:10 Teleplotki

05:35 Raport z Polski

05:50 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.