FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (212); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Co czytać? - /3/; magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Niespokojne umysły - Michał Kleiber; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Natura w Jedynce - Południowy Pacyfik - cz. 4. Ocean wulkanów (South Pacific) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Powrót fok szarych; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Moda na sukces - odc. 5946 (The Bold and the Beautiful ep. 5946); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Świat się kręci - /120/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Wójt roku - Wójt roku 2013 - sylwetki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przepis dnia - /70/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce - Południowy Pacyfik - cz. 5. Wyspy osobliwości (South Pacific) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /6/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2833; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Moda na sukces - odc. 5947 (The Bold and the Beautiful ep. 5947); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Klan - odc. 2556 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Drużyna A [ser. III] - odc. 19, Ruchome cele (The A - Team III, ep. 19, Moving Targets); serial kraj prod.USA (1984); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2834; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2557 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /121/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:20 Przepis dnia - /71/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Chicago Fire - odc. 10/24 (Chicago Fire, ep. 10, Merry Christmas) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ślady zbrodni (Cleaner) -  txt. str. 777  85'; thriller kraj prod.USA (2007); reż.:Renny Harlin; wyk.:Samuel L. Jackson, Ed Harris, Eva Mendes, Luis Guzman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Ekstradycja III - odc. 2/10 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
00:40 Drużyna A [ser. III] - odc. 19, Ruchome cele (The A - Team III, ep. 19, Moving Targets); serial kraj prod.USA (1984); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Świat się kręci - /121/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Notacje - Daniel Passent. Jak zostałem dziennikarzem "Polityki"; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Klan - odc. 2557; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Ślady zbrodni (Cleaner)  85'; thriller kraj prod.USA (2007); reż.:Renny Harlin; wyk.:Samuel L. Jackson, Ed Harris, Eva Mendes, Luis Guzman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:15 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Codzienna 2 m. 3 - odc. 32; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Baptystą być; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 466; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Barwy szczęścia - odc. 1086 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe - odc. 246 Ostatnie spojrzenie; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Makłowicz w podróży - Podróż 36 KORFU (134) "Wyspa homerycka"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Dżungla -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -  Ale Jazda ! Ale Meksyk! -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Jeden z dziesięciu - odc. 8/79; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 25; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:35 Kabaretowy Klub Dwójki - (27); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1048 -  JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Rodzinka.pl - odc. 20 Rodzice na 110% -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Rodzinka.pl - odc. 21 Ideały, a sprawa trawnika -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Jeden z dziesięciu - odc. 10/79; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Barwy szczęścia - odc. 1086 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1087 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 1049; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 783; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:50 Świat bez fikcji - Tabloidy - potęga skandalu (Tabloids! Anything for a scoop)  53'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Lauren Klein; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Na linii strzału - odc. 41 (In Plain Sight s. III ep. 13); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Czas honoru - odc. 75 "Plecak pełen dolarów" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Tabloidy - potęga skandalu (Tabloids! Anything for a scoop)  53'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Lauren Klein; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Na linii strzału - odc. 41 (In Plain Sight s. III ep. 13); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:40 Zakończenie programu

TVP Szczecin
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 18.03 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:31 Kronika; STEREO, 16:9
07:50 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 18.03 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Wyprzedzić chorobę - "Co każda pani wiedzieć powinna"
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 18.03 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wokół nas - pogoda
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Reportaż
11:10 Wokół nas - pogoda
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Rusz się człowieku; magazyn
11:50 Ślizg; magazyn turystyczny
12:05 Męska strefa; magazyn
12:30 Wokół nas - pogoda
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda
13:35 Tropami Wysockiego - Pieśni Niesforne - koncert Evgen Malinovskiy; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Fascynujące Śląskie - Józef Broda; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Kobiety, gazety i łzy; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Panie doktorze; magazyn medyczny; STEREO
17:20 Zapiski Łazęgi - Między lodowcem, a murami Trzcińska; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:31 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Barka; magazyn
17:57 Menu kulturalne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:01 Kronika; STEREO, 16:9
18:03 Sprawa polityczna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:16 Zawsze po; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:26 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:30 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:42 Zawsze po; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:16 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
19:19 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Sprawa polityczna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:12 Menu kulturalne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Eurosąsiedzi - odc. 169 (odc. 169); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Wokół Nas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Kronika 18 lat wcześniej
21:00 Pogoda - 18.03 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 18.03 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
22:02 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:05 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Wokół nas - pogoda
22:26 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Kobiety, gazety i łzy; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Wokół nas - pogoda
00:15 Pogoda - 18.03 - 3; STEREO, 16:9
00:20 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
00:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda - 18.03 - 4; STEREO, 16:9
01:15 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:50 Wokół nas - pogoda
02:55 Rusz się człowieku; magazyn
03:10 Ślizg; magazyn turystyczny
03:20 Męska strefa; magazyn
03:55 Kobiety, gazety i łzy; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Wokół nas - pogoda
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda
05:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda
06:05 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5.00 Wstawaj! Gramy!
6.00 Nowy dzień z Polsat News
8.20 Świat według Kiepskich
8.55 Malanowski i Partnerzy
10.00 Dzień, który zmieni moje życie
11.00 Dlaczego ja?
12.00 Ślubna gorączka
13.00 Trudne sprawy
14.00 Pierwsza miłość
14.45 Dzień, który zmieni moje życie
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.15 Interwencja
16.30 Malanowski i Partnerzy
17.00 Dlaczego ja?
18.00 Pierwsza miłość
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Świat według Kiepskich
20.05 Turysta - thriller, USA, 2010
22.10 Zasady walki II - Zdrada - film sensacyjny
0.25 Świat według Bundych
2.35 Dziewczyny z fortuną

TVN
5.55 Uwaga! - program interwencyjny
6.15 Mango - Telezakupy
7.20 Detektywi - program kryminalny 
7.55 Doradca smaku 
8.00 Dzień dobry TVN 
11.10 Ukryta prawda - program obyczajowy
12.10 Rozmowy w toku - talk show
13.10 Kryminalni - serial
14.15 Szpital - program obyczajowy
15.15 W - 11 Wydział Śledczy - serial
16.00 Rozmowy w toku - talk show
17.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport, Pogoda 
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.05 Doradca smaku 
20.10 Na Wspólnej - serial
20.50 W - 11 Wydział Śledczy - serial
21.30 Prawo Agaty - serial obyczajowy
22.30 Kuba Wojewódzki - talk show
23.30 Superwizjer - magazyn reporterów
0.05 Na językach - magazyn
1.05 Podkomisarz Brenda Johnson - serial
2.05 Uwaga! - program interwencyjny
2.20 Arkana magii
3.40 Rozmowy w toku - talk show
4.35 Przerwa w nadawaniu

TV 4
5.55 Doktor Oz radzi
6.50 Daleko od noszy - serial rozrywkowy
7.20 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
7.50 Garfield Show
8.25 Scooby Doo
8.55 Komisarz Rex - serial kryminalny
10.00 Nieposkromiona miłość
11.00 Kiedy się zakocham
12.00 Prawdziwe uczucie 
13.00 Interwencja 
13.40 Daleko od noszy
14.15 Tylko Muzyka. Must be the Music
16.20 Strażnik Teksasu 
17.20 Komisarz Rex - serial kryminalny 
18.30 Scooby Doo 
19.00 Garfield Show
19.30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
20.00 STOP Drogówka
21.00 Zagadki kryminalne
22.00 Boss ulicy - film fabularny USA, 2009
0.15 Interwencja
0.35 Zbrodnie, które - wstrząsnęły Polską
1.40 To był dzień
2.40 4MUSIC
3.50 mała Czarna
4.50 4MUSIC

TV Puls
5:45 Dyżur 2 (20) - serial dokumentalny
6:15 W blasku fleszy (3) - program rozrywkowy
6:45 Oggy i karaluchy 4 (53) - serial animowany
6:50 Oggy i karaluchy 4 (54) - serial animowany
7:00 Zwariowane melodie: Królik Bugs znowu w akcji (18) - serial animowany
7:20 Flintstonowie (124) - serial animowany
7:40 Flintstonowie (125) - serial animowany
8:15 SpongeBob Kanciastoporty (93) - serial animowany
8:50 Detektyw w habicie (2) - serial kryminalny
10:00 Gwiezdne wrota (14) - serial SF
11:00 Gliniarz i prokurator 3 (19) - serial kryminalny
12:00 Niania 3: Strajk (32) - serial komediowy
12:30 Zbuntowany anioł (92) - telenowela
13:30 Zbuntowany anioł (93) - telenowela
14:25 Kobieta w lustrze (28) - telenowela
15:20 Niania 3: Chłopak na opak (33) - serial komediowy
15:55 13 posterunek 2 (7) - serial komediowy
16:30 13 posterunek 2 (12) - serial komediowy
17:00 Gwiezdne wrota (15) - serial SF
18:00 Nowe przygody rodziny Addamsów (32) - serial komediowy
18:30 SpongeBob Kanciastoporty (94) - serial animowany
19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Arcywróg/Wielki stank (31) - serial animowany
19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Czas stop/Nasz człowiek w Greferbergerstanie (33) - serial animowany
20:00 Arrow (7) - serial sensacyjny
20:55 Arrow (8) - serial sensacyjny
21:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (8) - serial kryminalny
22:50 Spartakus: Zemsta: Miejsce w świecie (2) - serial historyczny
23:55 Pokój 205 - horror, Niemcy 2011
2:00 Zobacz to!: Taki jest świat (245) - program informacyjny
3:00 Muzyczne życzenia (20) - program muzyczny
3:45 Dyżur 3 (37) - serial dokumentalny
4:10 JRG w akcji (11) - serial dokumentalny
4:40 Menu na miarę (8) - program kulinarny
5:05 Z archiwum policji (2) - serial dokumentalny
5:30 Menu na miarę (9) - program kulinarny

TVN 7
5.50 We Dwoje - program rozrywkowy
7.10 W - 11 Wydział Śledczy - serial 
7.55 Ostry dyżur - serial
8.55 Sąd rodzinny
9.55 Sędzia Anna Maria Wesołowska
10.55 Dr House V - serial
11.55 Mango Telezakupy 
13.30 Sąd rodzinny 
14.30 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15.30 Agenci NCIS, Los Angeles - serial
16.30 Na Wspólnej  - serial
17.00 Zaklinaczka duchów - serial
18.00 Dr House V - serial
19.00 Agenci NCIS. Los Angeles - serial
20.00 Bezsenność - film sensacyjny USA, Kanada 2002
22.30 Lina - film sensacyjny USA 1984
0.55 Fringe. Na granicy swiatów - serial
2.05 Arkana magii
4.10 Druga strona medalu
5.10 Przerwa w nadawaniu

Puls 2
5:50 Detektyw w habicie (1) - serial kryminalny
7:00 Gliniarz i prokurator 3 (18) - serial kryminalny
8:00 Gwiezdne wrota (14) - serial SF
9:00 Tom i Jerry (31) - serial animowany
9:05 Tom i Jerry (32) - serial animowany
9:10 Tom i Jerry (33) - serial animowany
9:25 Pszczółka Maja (59) - serial animowany
10:00 Daltonowie: Daltonowie w młynie (19) - serial animowany
10:05 Daltonowie: Zimowe wakacje (20) - serial animowany
10:10 Daltonowie: Tunel na tunelu (21) - serial animowany
10:30 Wojownicze żółwie Ninja (11) - serial animowany
11:00 Bibi Blocksberg: Superzaklęcie (13) - serial animowany
11:30 Baranek Shaun (4) - serial animowany
11:35 Baranek Shaun (5) - serial animowany
11:40 Baranek Shaun (6) - serial animowany
12:00 Oggy i karaluchy 4 (53) - serial animowany
12:05 Oggy i karaluchy 4 (54) - serial animowany
12:25 Angry Birds (2) - serial animowany
12:30 SpongeBob Kanciastoporty 2 (94) - serial animowany
13:00 Wojownicze żółwie Ninja (12) - serial animowany
13:30 Hej, Arnold (12) - serial animowany
14:00 Daltonowie: Daltonowie w młynie (19) - serial animowany
14:05 Daltonowie: Zimowe wakacje (20) - serial animowany
14:10 Daltonowie: Tunel na tunelu (21) - serial animowany
14:25 Tom i Jerry (32) - serial animowany
14:35 Tom i Jerry (33) - serial animowany
14:45 Pszczółka Maja (59) - serial animowany
15:15 Bibi Blocksberg: Superzaklęcie (13) - serial animowany
15:50 Tristan i Izolda - film animowany, Francja/Luksemburg 2002
17:30 Hej, Arnold (12) - serial animowany
18:00 Baranek Shaun (4) - serial animowany
18:05 Baranek Shaun (5) - serial animowany
18:10 Baranek Shaun (6) - serial animowany
18:30 Ale numer! 10 (4) - program rozrywkowy
19:00 Łowcy mitów: Poszukiwanie pirackiego skarbu (3) - serial dokumentalny
20:00 Kobiety, które niosły śmierć 5: Dziecięcy zabójcy (13) - serial dokumentalny
21:00 13 posterunek 2 (12) - serial komediowy
21:30 Zbuntowany anioł (77) - telenowela
22:30 Goło i wesoło 4 (74) - program rozrywkowy
23:00 Goło i wesoło 4 (75) - program rozrywkowy
23:30 Na żywo: policyjne pościgi (24) - serial dokumentalny
0:30 Ale numer! 10 (4) - program rozrywkowy
1:00 Niania 3: Chłopak na opak (33) - serial komediowy
1:30 Menu na miarę (3) - program kulinarny
2:00 Z archiwum policji (5) - serial dokumentalny
2:30 Menu na miarę (4) - program kulinarny
3:00 Z archiwum policji (6) - serial dokumentalny
3:25 Menu na miarę (5) - program kulinarny
3:50 Dyżur 2 (27) - serial dokumentalny
4:15 JRG w akcji (8) - serial dokumentalny
4:40 Dyżur 2 (28) - serial dokumentalny
5:05 JRG w akcji (9) - serial dokumentalny
5:30 Dyżur 2 (29) - serial dokumentalny

TV 6
6:00 Szósty zmysł (489) - interaktywny program ezoteryczny
7:00 Świat według Bundych 6 (106) - serial komediowy
7:30 Świat według Bundych 6 (107) - serial komediowy
8:00 Galileo (159) - program popularnonaukowy
9:00 Rodzina zastępcza: Premiera (96) - serial komediowy
9:30 Rodzina zastępcza: Młodzieńczy bunt (97) - serial komediowy
10:00 Mam talent! - wersja amerykańska 7 (38) - program rozrywkowy
11:00 Jak oni śpiewają 6 (69) - program rozrywkowy
13:05 Mam talent! - wersja amerykańska 7 (39) - program rozrywkowy
14:00 Otchłań namiętności (1) - telenowela
15:00 Rodzina zastępcza: Wielki kryzys (98) - serial komediowy
15:30 Rodzina zastępcza: Skarb (99) - serial komediowy
16:05 Prawdziwe uczucie (131) - telenowela
17:00 Nieposkromiona miłość (129) - telenowela
18:00 Świat według Bundych 6 (108) - serial komediowy
18:30 Świat według Bundych 6 (109) - serial komediowy
19:00 Strażnik Teksasu (58) - serial sensacyjny
20:00 Galileo (160) - program popularnonaukowy
21:00 Rude Tube (9) - program rozrywkowy
21:30 Kwestia zaufania - komedia obyczajowa, USA 2005
23:35 Zaginiony wojownik - dramat historyczny, Hongkong/Chiny 2011
2:00 Regina (13) - serial obyczajowy
2:30 Regina (14) - serial obyczajowy
3:00 4music - magazyn muzyczny
4:05 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
5:00 Szósty zmysł (490) - interaktywny program ezoteryczny

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash - program informacyjny
7:05 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - 2. mecz półfinałowy: Dinamo Kazań - Rabita Baku
8:00 Sport Flash - program informacyjny
8:05 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - 2. mecz półfinałowy: Dinamo Kazań - Rabita Baku
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski
10:00 Sport Flash - program informacyjny
10:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:05 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin
12:00 Sport Flash - program informacyjny
12:05 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:05 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - 1. mecz półfinałowy: VakifBank Stambuł - Eczacibasi VitrA Stambuł
14:00 Sport Flash - program informacyjny
14:05 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - 1. mecz półfinałowy: VakifBank Stambuł - Eczacibasi VitrA Stambuł
15:00 Sport Flash - program informacyjny
15:05 Piłka nożna: Liga rosyjska - piłka nożna/futsal
16:00 Sport Flash - program informacyjny
16:05 Piłka nożna: Liga rosyjska - piłka nożna/futsal
17:00 Sport Flash - program informacyjny
17:05 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - mecz o 3. miejsce
18:00 Sport Flash - program informacyjny
18:05 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - mecz o 3. miejsce
19:00 Sport Flash - program informacyjny
19:05 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
20:00 Sport Flash - program informacyjny
20:05 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
21:00 Sport Flash - program informacyjny
21:05 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - mecz finałowy
22:00 Sport Flash - program informacyjny
22:05 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - mecz finałowy
23:00 Sportowe podsumowanie dnia
23:15 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven
0:00 Sportowe podsumowanie dnia
0:15 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven
1:00 Sportowe podsumowanie dnia
1:15 Zakończenie programu

Eska TV
6:00 Hity na czasie - program muzyczny
7:00 ImprESKA - program muzyczny
8:00 ESKA TV News
8:05 ESKA FIT - program muzyczny
9:00 ESKA TV News
9:05 Hity na czasie - program muzyczny
10:00 ESKA TV News
10:05 Hity na czasie - program muzyczny
11:00 ESKA TV News
11:05 Hity na czasie - program muzyczny
12:00 ESKA TV News
12:05 Hity na czasie - program muzyczny
13:00 ESKA TV News
13:05 smESKA - program muzyczny
14:00 ESKA TV News
14:05 smESKA - program muzyczny
15:00 Hot plota - magazyn
16:00 ESKA TV News
16:05 Gorąca 20 - program muzyczny
17:00 ESKA TV News
17:05 Gorąca 20 - program muzyczny
18:00 Hity na czasie - program muzyczny
18:30 ESKA TV News - podsumowanie dnia
19:00 Hity na czasie - program muzyczny
19:30 Top 5 - lista przebojów
20:00 School lista - program muzyczny
21:00 Glamki - program muzyczny
22:00 Don't Trust the B---- in Apartment 23 (17) - serial komediowy
22:30 Don't Trust the B---- in Apartment 23 (18) - serial komediowy
23:00 Hity na czasie - program muzyczny
0:00 Polska noc

TTV
5:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
6:45 Czarno na białym - magazyn
7:20 Blisko ludzi - program interwencyjny
7:50 Na noże (8) - program rozrywkowy
8:50 Rozmowy w toku - talk-show
9:45 Dzieciaki (9/12) - serial dokumentalny
10:15 Dzieciaki (10/12) - serial dokumentalny
10:45 Sąd rodzinny (108) - serial fabularno-dokumentalny
11:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
12:40 Blisko ludzi - program interwencyjny
13:10 Czarno na białym - magazyn
13:45 Ukryta prawda (53) - serial paradokumentalny
14:45 Obsesja zbierania 2 (5/17) - serial dokumentalny
15:45 Express - program informacyjny
16:00 Pogoda - program informacyjny
16:05 Kartoteka 5 (2) - serial fabularno-dokumentalny
17:10 Blisko ludzi - program interwencyjny
17:45 Express - program informacyjny
18:00 Pogoda - program informacyjny
18:05 Wojny magazynowe (12) - reality show
18:35 Orły za kółkiem (2/5) - serial fabularno-dokumentalny
19:10 Najdziwniejsze restauracje świata (9/13) - serial dokumentalny
19:45 Express - program informacyjny
20:00 Pogoda - program informacyjny
20:05 Uwaga! po Uwadze - program interwencyjny
20:45 Luksusowe zachcianki (3/6) - serial dokumentalny
21:45 Express - program informacyjny
21:57 Pogoda - program informacyjny
22:00 Taboo: Płeć uwięziona w ciele - film dokumentalny, USA 2014
23:00 Na krawędzi życia (3/8) - serial dokumentalny
23:30 Obsesja zbierania 2 (5/17) - serial dokumentalny
0:30 Idealna niania... bez sekretów (2/14) - serial dokumentalny
1:00 Ostre cięcie (3/12) - program rozrywkowy
1:40 Złoty interes (6) - serial dokumentalny
2:35 Blisko ludzi - program interwencyjny
3:00 Rozmowy w toku - talk-show
3:45 Uwaga! po Uwadze - program interwencyjny
4:25 Na poddaszu (13/65) - magazyn poradnikowy
4:50 Na poddaszu (14/65) - magazyn poradnikowy
5:20 Zakończenie programu

Polo TV
5:30 Święta wojna Odcinek: 39
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
10:00 Przebojowe historie
10:10 Kuchnia polowa
10:46 Dance w Polo tv
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo tv
13:00 Disco Star
13:14 Przeboje na czasie
14:00 Disco Star
14:10 Wszystko mi disco!
15:00 Disco Star
15:23 Przeboje na czasie
16:00 Disco Star
16:13 Przeboje na czasie
17:00 Disco Star
17:15 Discopolot
18:05 Poczekalnia DPL
18:28 Liga Przebojów DPL
19:00 Disco Star
19:14 Szalone lata 90-te
20:00 Przebojowe historie
20:14 Szalone lata 90-te
21:00 Disco Star
22:00 Zakochane Polo tv
22:36 Pikantne Polo tv
23:05 Święta wojna Odcinek: 39
23:31 Święta wojna Odcinek: 38
23:50 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
7:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
8:00 Luluś (107) - serial animowany
8:10 Mały Pingwinek Popolo (3) - serial animowany
8:20 Lisek Pablo (3) - serial animowany
8:25 Lusia (3) - serial animowany
8:30 Małe zoo Lucy (12) - serial animowany
8:45 Jak to działa? (10) - serial animowany
9:00 Rodzina zastępcza: Zazdrość i pisanina (6) - serial komediowy
9:30 Okazja: U siedmiu diabłów (6) - serial komediowy
10:00 Daleko od noszy 2: Pokaz mody szpitalnej (22) - serial komediowy
10:30 Daleko od noszy 2: Gdy zachoruje ordynator (23) - serial komediowy
11:00 Warto kochać (26) - serial obyczajowy
12:00 Pensjonat Pod Różą (2) - serial obyczajowy
13:00 Pierwsza miłość (1857) - serial obyczajowy
13:30 Ewa gotuje (142) - magazyn kulinarny
14:00 Graczykowie: Uczulenie (66) - serial komediowy
14:30 Graczykowie: Lecznica (67) - serial komediowy
15:00 Rodzina zastępcza: Czar uzależnień (203) - serial komediowy
16:00 Świat według Kiepskich: Kontener (382) - serial komediowy
16:30 Okazja: Safari (7) - serial komediowy
17:00 Daleko od noszy 2: Zmiana czasu (11) - serial komediowy
17:30 Daleko od noszy 2: Syn premiera (12) - serial komediowy
18:00 W pogoni za UFO: Zabawa dronów (6) - serial dokumentalny
19:00 Warto kochać (27) - serial obyczajowy
20:00 Rodzina zastępcza: Potop (202) - serial komediowy
21:00 Graczykowie: Panna psycholog (97) - serial komediowy
21:30 Graczykowie: Wędkarstwo uspokaja (98) - serial komediowy
22:00 Daleko od noszy 2: Eliksir starości (24) - serial komediowy
22:30 Daleko od noszy 2: Milion dolarów za Nobla (25) - serial komediowy
23:00 Świat według Kiepskich: W pale się nie mieści (98) - serial komediowy
23:25 Świat według Kiepskich: Kara Mustafa (97) - serial komediowy
0:05 Mamuśki: Świadkowie (5) - serial komediowy
0:35 Daleko od noszy 2: Eliksir starości (24) - serial komediowy
1:05 Daleko od noszy 2: Milion dolarów za Nobla (25) - serial komediowy
1:35 Gra w ciemno (219) - teleturniej
2:35 Awantura o kasę (11) - teleturniej
3:30 Linia życia (52) - serial obyczajowy
4:00 Linia życia (53) - serial obyczajowy
4:30 Daleko od noszy 2: Eliksir starości (24) - serial komediowy

TV Trwam
8:00 Informacje dnia
8:15 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
8:40 Świadkowie: Marian Tananis - uczestnik obławy augustowskiej (2) - reportaż
9:10 Niezwykłe stworzenia, które przeczą teorii ewolucji (2) - film dokumentalny
10:00 Informacje dnia
10:15 Jak My to widzimy - program publicystyczny
10:45 Tydzień z Ziemi Świętej - przegląd wydarzeń
11:05 Mocni w wierze - program religijny
11:35 Chcę żyć - film dokumentalny
12:00 Anioł Pański
12:05 Informacje dnia
12:20 Koncert pasyjny: "Krzyżu święty nade wszystko" w wykonaniu zespołu Viktoria. Sala Kongresowa w Warszawie 27.02.2005 r.
13:30 W nadziei dobra Rzeczpospolitej składa się publiczne wota - reportaż
14:00 W imię miłości - film obyczajowy, USA 2013
15:35 Matki dzieci niczyich - film dokumentalny
15:50 Pytasz i wiesz - program religijny
16:00 Informacje dnia
16:10 Kalejdoskop młodych: Tango2014
16:40 Aktualności akademickie WSKSiM w Toruniu
16:45 Serce i oblicze Boga - film dokumentalny
17:00 Aromatyczne inspiracje: Krem z groszku i wątróbka z jabłkami - magazyn poradnikowy
17:20 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
17:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie, św. Edwarda, męczennika
17:30 Reportaż dnia
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny
19:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie, św. Edwarda, męczennika
19:30 Każdy maluch to potrafi: Traktor - program dla dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc Ojczyzna: Felieton prof. Piotra Jaroszyńskiego
21:00 Apel Jasnogórski - transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
21:40 Niespełniony plan - film obyczajowy, USA 2012
23:15 Święty na każdy dzień: Wspomnienie, św. Edwarda, męczennika
23:20 Wypaczone sumienia - film dokumentalny
0:00 Program dla USA i Kanady

Stopklatka TV
6:00 Giuseppe w Warszawie - komedia wojenna, Polska 1964
8:05 Skok - dramat obyczajowy, Polska 1967
9:50 Krzyżacy (1/2) - film historyczny, Polska 1960
11:40 Nad Niemnem (1/2) - film obyczajowy, Polska 1986
13:20 W stronę morza - dramat biograficzny, Francja/Włochy/Hiszpania 2004
15:50 Charlotte Gray - dramat wojenny, Niemcy/Australia/Wielka Brytania 2001
18:10 Królowa - film biograficzny, Francja/Wielka Brytania/Włochy 2006
20:15 Cop Land - film sensacyjny, USA 1997
22:15 Kroll - film sensacyjny, Polska 1991
0:10 Amerykanin - dramat kryminalny, USA 2010
2:10 Pamięć złotej rybki - komedia, Irlandia 2003
3:55 Rzeczy, które robisz w Denver, będąc martwym - thriller, USA 1995
5:59 Zakończenie programu

TVP ABC
06:40 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Zygzaki - Czas; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 18/39 - Kuracja; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Miś Fantazy - Magiczny cylinder, odc. 5; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - odc. 5 Domowa fabryka czekolady; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Moliki książkowe; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Tabaluga - Kryształowa kula, odc. 49 (Scrying game); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Smerfy - Nie smerfuj mi kwiatów, odc. 41 (Don't smurf the flowers); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Pszczółka Maja - Ważka pocztowa, odc. 63 (Dragonfly Express); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Miś Uszatek - Szelest w nocy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Dziwny świat kota Filemona - Wielkie pranie; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Zygzaki - Czas; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Teledysk
10:15 Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 18/39 - Kuracja; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Miś Fantazy - Magiczny cylinder, odc. 5; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Kangurek Hip-Hop - odc. 6 Łoś; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - odc. 5 Domowa fabryka czekolady; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Moliki książkowe; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Tabaluga - Kryształowa kula, odc. 49 (Scrying game); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Smerfy - Ciamajda smerfuje przyszłość, odc. 40 (Clumsy Smurfs the future); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Pszczółka Maja - Ważka pocztowa, odc. 63 (Dragonfly Express); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Miś Uszatek - Szelest w nocy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Dziwny świat kota Filemona - Wielkie pranie; Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Zygzaki - Czas; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 18/39 - Kuracja; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Miś Fantazy - Magiczny cylinder, odc. 5; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - odc. 5 Domowa fabryka czekolady; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Moliki książkowe; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kangurek Hip-Hop - odc. 8 Bóbr; Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Tabaluga - Kryształowa kula, odc. 49 (Scrying game); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Smerfy - Ślub Papy Smerfa, odc. 39 (Papa?s wedding day); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Pszczółka Maja - Ważka pocztowa, odc. 63 (Dragonfly Express); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Miś Uszatek - Szelest w nocy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Dziwny świat kota Filemona - Wielkie pranie; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Słoneczna włócznia - odc. 11 - Ostatnie starcie -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Samochodzik i Templariusze - odc. 4/5 Podziemny labirynt -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Lippy and Messy - DO - BE - DO; język angielski dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Domowe przedszkole - Poproszę o kilo soku; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 19/39 - Cudak; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Miś Fantazy - Księga Prospera, odc. 6; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Ala i As - Komputerowe czary; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Tabaluga - Smocza góra, odc. 50 (Dragon Mountain); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Smerfy na morzu, odc. 42 (Smurfs at the sea); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Pokaz talentów, odc. 64 (On With the Show); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Miś Uszatek - Zakupy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Dziwny świat kota Filemona - Poważne zmartwienie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Świnka Peppa, seria II - Szafa na zabawki, odc. 44 (The Toy Cupboard, ep. 44); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Słoneczna włócznia - odc. 12 - Powrót do Bramy Słońca -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Samochodzik i Templariusze - odc. 5/5 Skarb Templariuszy -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Songowanie na ekranie - odc. 6; język angielski dla dzieci; Dla małoletnich od lat 7
21:35 Od przedszkola do Opola - Ireneusz Dudek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 TELEZAKUPY
22:35 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:25 Syzyfowe prace - odc. 5/6 - 1892 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Niepokorni kochankowie  50'; film dokumentalny; reż.:Barbara Lipińska, Barbara Lipińska; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Persona non grata (Persona non grata) -  txt. str. 777  112'; dramat kraj prod.Polska, ROSJA, Włochy (2005); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Nikita Michałkow, Jerzy Stuhr, Daniel Olbrychski, Maria Bekker, Andrzej Chyra, Remo Girone, Victoria Zinny, Halina Golanko, Tadeusz Bradecki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Klasyczny wtorek - Jonas Kaufmann - Arie niemieckie (Jonas Kaufmann Sehnsucht - Jonas Kaufmann sings German Arias); koncert kraj prod.Niemcy (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
13:25 Szalony zegar  11'; film animowany; reż.:Leszek Marek Gałysz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Persona non grata (Persona non grata) -  txt. str. 777  112'; dramat kraj prod.Polska, ROSJA, Włochy (2005); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Nikita Michałkow, Jerzy Stuhr, Daniel Olbrychski, Maria Bekker, Andrzej Chyra, Remo Girone, Victoria Zinny, Halina Golanko, Tadeusz Bradecki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Niepokorni kochankowie  50'; film dokumentalny; reż.:Barbara Lipińska, Barbara Lipińska; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Podkręć jak Beckham (Bend It Like Beckham (Kick It Like Beckham))  107'; komedia kraj prod.USA, Niemcy, Wielka Brytania (2002); reż.:Gurinder Chadha; wyk.:Keira Knightley, Jonathan Rhys Meyers, Parminder Nagra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Miesiąc z twórczością Izabelli Cywińskiej - Druga matka  60'; spektakl teatralny; reż.:Izabella Cywińska; wyk.:Przymysław Kaczyński, Jadwiga Cieślak Jankowska, Małgorzata Leśniewska, Maria Maj, Teresa Szmigielówna, Daria Trafankowska, Kazimierz Orzechowski, Agnieszka Krukówna, Mariusz Benoit, Beata Gołębiewska; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Zbliżenie na… Julianne Moore - Wszystko w porządku (The Kids Are All Right)  101'; film obyczajowy kraj prod.USA (2010); reż.:Lisa Cholodenko; wyk.:Julianne Moore, Annette Bening, Mark Ruffalo, Mia Wasikowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Młoda Polska - Zabicie ciotki  29'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2013); reż.:Mateusz Głowacki; wyk.:Marek Kossakowski, Ewa Kolasińska, Aleksandra Pisula, Maciej Ferlak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Kino nocne - Po tamtej stronie chmur (Al di la delle nuvole)  104'; film obyczajowy kraj prod.Francja, Włochy, Niemcy (1996); reż.:Michelangelo Antonioni, Wim Wenders; wyk.:Fanny Ardant, Chiara Caselli, Ir?ne Jacob, Sophie Marceau; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:20 Klasyczne albumy rocka - Peter Gabriel - So (Peter Gabriel - So) kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Byty subtelne - Jerzy Nowosielski; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Pasmo kontemplacyjne - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:30 Podróżnik - Granada i Federico Garcia Lorca; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Zestrzelony nad Czechosłowacją -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Chłopi - odc. 12/13 - Powroty -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Zamek Anet (Le chateau d'Anet)  26'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); Dla małoletnich od lat 12
10:40 Makłowicz w podróży - Podróż 8 Portugalia - "Porto" (35); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Spór o historię - Czarna legenda Narodowych Sił Zbrojnych; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Koło historii - Biały słoń patrzy w gwiazdy; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Flesz historii - odc. 173; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:50 Władysław hr. Zamoyski - Pan z Wielkopolski - Władca Tatr -  txt. str. 777  60'; film dokumentalny; reż.:Janusz Sidor; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Przeklęte dziedzictwo  46'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
14:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:25 Cafe Historia - 600 lat stosunków polsko-tureckich; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Ścinki; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Sensacje XX wieku - Więzień specjalny -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Chłopi - odc. 13/13 - Zemsta -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Kalendarium historyczne - Generał Władysław Anders; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Dziennik telewizyjny - 18.03.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Ginące cywilizacje - Gdybym był szamanem. Lud Qiang z Syczuanu odc. 23 (Enddangered civilisations) kraj prod.Francja (1998); Dla małoletnich od lat 12
20:50 Ex Libris - odc. 164; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:05 Polska i świat z historią w tle - Warszawianka; cykl reportaży; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:05 Sensacje XX wieku - 24 godziny Igora Guzenko -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Bohaterowie z przypadku cz. 2 (Eroi per caso (The last trench)); dramat wojenny kraj prod.Włochy (2011); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Na Królewskim Trakcie - Pałac Uruskich; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Hubal -  txt. str. 777  126'; dramat wojenny kraj prod.Polska (1973); reż.:Bohdan Poręba; wyk.:Ryszard Filipski, Małgorzata Potocka, Tadeusz Janczar, Stanisław Niwiński, Kazimierz Wichniarz, Emil Karewicz, Jan Stawarz, Zygmunt Malanowicz, Bolesław Idziak, Jerzy Korsztyn; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /120/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (213); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Sześć milionów sekund - odc. 3/19 Ja w sprawie szczebli; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 133; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1038 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Czas honoru - odc. 75* "Plecak pełen dolarów" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Dzika Polska - Lasy pełne życia - Czystość przede wszystkim; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
15:50 Złotopolscy - odc. 901* - Tajemnica Julii; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Fascynujące Śląskie - Prof. Julian Gembalski; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Galeria - odc. 133; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Japonia - Ikeda (433); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 "Zawsze gorzej może być" - koncert poświęcony pamięci Jerzego Wasowskiego (34. Przegląd Piosenki Aktorskiej); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1038 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 6 - Zdrada i fałsz; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 128 - Celebryta (seria X odc. 7) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /15/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Polonia w Komie - USA - XBABE (434); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Hala odlotów (s. II, odc. 26) - Lęk przed wojną; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Nie ma jak Polska - odc. 44 Po zdrowie i urodę cz. 2; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 133; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Sześć milionów sekund - odc. 3/19 Ja w sprawie szczebli; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 6 - Zdrada i fałsz; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 128 - Celebryta (seria X odc. 7) -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - USA - XBABE (434); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1038; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
05:45 Polska i świat z historią w tle - Ostatnia Chopionka; cykl reportaży; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:10 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 38; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Makłowicz w podróży - Podróż 2 - Ekwador. Pod wulkanem (11); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Okrasa łamie przepisy - Wołowina dojrzewająca; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (94) Polowanie na słonie; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Dzieciaki górą - odc. 40; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Śpiewające fortepiany - (9); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 42; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /3/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Kabaretowy Klub Dwójki - Studenci (59); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: TRASASASA (2) -  txt. str. 777; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Muzyka łączy pokolenia - Reni Jusis i Ewa Bem; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Szansa na Sukces - Beata Kozidrak; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Tarnów 2011 (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Tarnów 2011 (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Tarnów 2011 (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (86) Znachor -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Makłowicz w podróży - Podróż 3. Niemcy - Dolna Saksonia - Lüneburg (12); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia myśliwska; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 43; program kabaretowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (10); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Ale numer plebiscyt na skecz 30 - lecia PAKI - /12/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kabaretowy Klub Dwójki - Magia radia (56); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Życie to Kabaret - Z Grabowskim po kraju (1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Laskowik & Malicki (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Niezapomniane Koncerty - Made in Polska - INDIOS BRAVOS; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /9/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Życie to Kabaret - I kto to mówi? - (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki Opole 1984 - kabareton "Ostry dyżur" cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:49 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:46 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:58 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:58 Twoje Info - Twój głos; STEREO, 16:9, Na żywo
18:32 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:43 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
18:55 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:21 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:33 Coś dla Ciebie - Coś dla Ciebie 57; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:10 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:57 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:06 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
01:20 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:20 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
03:27 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:45 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:32 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:40 Twoje Info; STEREO, 16:9
05:05 Twoje Info - Twój głos; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.