TVP 1 HD
05:20 TELEZAKUPY; STEREO
05:55 Klan - odc. 2997 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Jaka to melodia? - odc. 3396; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Natura w Jedynce - Za polarną kurtyną Rosji (Russia's Wild Arctic); film dokumentalny kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Grzech Fatmagül - odc. 70 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 70) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Życie nad rozlewiskiem - odc. 7/13 -  txt. str. 777; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Królowa jednej nocy - odc. 12 (Gecenin Kralicesi, bolum 12) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:30 Magazyn Rolniczy - Embargo; Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Przepis dnia - /417/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce - Zebry. Świat w paski (Dust and Stripes); film dokumentalny kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Grzech Fatmagül - odc. 71 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 71) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Obserwator; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Ojciec Mateusz - odc. 4 - Narkotyk -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3397; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Przepis dnia - /418/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Klan - odc. 2998 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Królowa jednej nocy - odc. 13 (Gecenin Kralicesi, bolum 13) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Piłka nożna - Liga Mistrzów: Real Madryt - Legia Warszawa ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
20:35 Piłka nożna - Liga Mistrzów: Real Madryt - Legia Warszawa; STEREO, 16:9, Na żywo
23:25 Łowca smoków. - /1/; cykl reportaży; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Nadzór; dramat kraj prod.Polska (1984); reż.:Wiesław Saniewski; wyk.:Ewa Błaszczyk, Grażyna Szapołowska, Teresa Sawicka, Ewa Szykulska, Gabriela Kownacka, Elżbieta Zającówna, Ewa Dałkowska, Justyna Kulczycka, Ewa Ziętek, Alicja Migulanka; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Meta; film TVP kraj prod.Polska (1971); reż.:Antoni Krauze; wyk.:Asja Łamtiugina, Witold Pyrkosz, Henryk Hunko, Irmina Praszyńska, Czarek Machliński, Zdzisław Kuźniar, Jadwiga Skupnik, Ilona Bartosińska, Andrzej Bielski, Zuzanna Helska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Przeprowadzki - odc. 3/10 - Serwantka generałowej -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Notacje - o. Hieronim Warachim. Wojtyła papieżem; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
06:00 Rodzinka.pl - odc. 104 "Wiek mentalny kontra wiek fizyczny" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Dlaczego wybieram metodyzm?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1172 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Barwy szczęścia - odc. 1516 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 251 Tchórzliwy bohater; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Tylko z Tobą - odc 66 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Rodzinka.pl - odc. 16 "O miłości.." -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Makłowicz w podróży. Chorwacja - Lastovo i Mljet; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Cesarzowa Ki - odc. 37 (Empress Ki); serial kraj prod.Korea Połudn. (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:05 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1246 -  txt. str. 777 JM; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 67 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 16/95; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1516 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1517 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 1247 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 980; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Świat bez fikcji - Łowcy miodu; film dokumentalny kraj prod.Polska (2016); reż.:Krystian Matysek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 XVI Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2014; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Psychoza - odc 13/20 (Bates Motel ep. Caleb); serial kraj prod.USA (2013); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Psychoza - odc 14/20 (Bates Motel ep. Check - Out); serial kraj prod.USA (2013); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:30 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Łowcy miodu; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie programu

TVP 3
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 18.10 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Kreatywni odc. 15; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 130; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Pogoda - 18.10 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 721; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Ludzie plaży; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:15 Kwartet w operze; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pogoda - 18.10 - 3; STEREO, 16:9
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Powrót do przeszłości - odc. 7 - Radio vs. Telewizja; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Historie szczęśliwe odc. 15; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Jestem gotowy na wszystko; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Król Edward; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Polska samorządna - odc. 128; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Pogoda - 18.10 - 4; STEREO, 16:9
17:03 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 TELEZAKUPY
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 18.10 - 5; STEREO, 16:9
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Ksiądz; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Polska samorządna - odc. 128; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Ksiądz; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:40 Powrót do przeszłości - odc. 22 - Na rybkę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Echa atomowej grozy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Historie szczęśliwe odc. 15; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 721; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Kwartet w operze; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP 3 Warszawa
07:01 Pogoda; STEREO, 16:9
07:03 Puszcza Białowieska - wczoraj, dziś i jutro. Historia; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:34 Pogoda; STEREO, 16:9
07:35 Porozmawiajmy o... kulturze; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:58 Pogoda; STEREO, 16:9
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 18.10 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Kreatywni odc. 15; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 130; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Pogoda - 18.10 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 721; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Ludzie plaży; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:15 Kwartet w operze; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pogoda - 18.10 - 3; STEREO, 16:9
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Powrót do przeszłości - odc. 7 - Radio vs. Telewizja; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Historie szczęśliwe odc. 15; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Jestem gotowy na wszystko; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Król Edward; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Polska samorządna - odc. 128; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Pogoda - 18.10 - 4; STEREO, 16:9
17:03 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 TELEZAKUPY
17:30 Pogoda; STEREO, 16:9
17:33 Patelnia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:46 Magazyn Moto; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Kurier Mazowiecki; STEREO, 16:9, Na żywo
18:12 Pogoda; STEREO, 16:9
18:20 WOT 24; STEREO, 16:9
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, 16:9, Na żywo
18:49 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
18:51 Pogoda; STEREO, 16:9
18:53 Wywiad Kuriera; STEREO, 16:9, Na żywo
19:04 Saga rodów - Ród Fertnerów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:24 Szkoła przetrwania; magazyn
20:00 Telewizyjny Kurier Warszawski - skrót wydarzeń; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
20:08 Pogoda; STEREO, 16:9
20:10 Porozmawiajmy o... sporcie; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:31 Patelnia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:43 Magazyn Moto; Bez ograniczeń wiekowych
21:02 Z szafy Pietrzaka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:30 Telewizyjny Kurier Warszawski - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:48 Sport; STEREO, 16:9
21:52 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
21:54 Pogoda; STEREO, 16:9
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 18.10 - 5; STEREO, 16:9
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Ksiądz; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:30 Legendy regionalne - San Francisko w Ozimku; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Polska samorządna - odc. 128; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Ksiądz; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:40 Powrót do przeszłości - odc. 22 - Na rybkę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Echa atomowej grozy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Kamień, nożyce, papier  - Kaligraf; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:50 Historie szczęśliwe odc. 15; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 721; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zapiski Łazęgi - Ziemia choszczeńska; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Kwartet w operze; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 85 (seria VII, odc. 3) - Naciągacze -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Dobry klimat dla morza - Ssaki Bałtyku; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Mali światowcy - odc. 20 O czym marzą dzieci świata; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - KabareTOP Story /13/ - "Animator kultury"; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Krótka historia - (111) Kościuszkowcy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1478 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Bodo - odc. 6 -  txt. str. 777; serial biograficzny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kardynał Wojtyła Papieżem; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Dobry klimat dla morza - Ssaki Bałtyku; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Sonda 2 - (32) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Galeria - odc. 96; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Mali światowcy - odc. 20 O czym marzą dzieci świata; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (112) NZS; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Polska z Miodkiem - (131) Szczytno, Szczytniki; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Niedziela z.... Michałem Bajorem; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Pod Tatrami - Muzyka na Szczytach; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach.
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1478 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 250 lat teatru publicznego w Polsce - Przewrót styczniowy: premiery "Bzika tropikalnego" w reżyserii Grzegorza Jarzyny i "Elektry" w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego, 18 I 1997; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygody Kota Filemona - Szukaj wiatru w polu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 189 - Przemiana (Ojciec Mateusz XV odc. 3) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:15 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Tylko hity! Opole2012 - odc. 9 - KULTowePRZEBOJE; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
23:40 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Dobry klimat dla morza - Ssaki Bałtyku; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Polska z Miodkiem - (131) Szczytno, Szczytniki; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 96; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Mali światowcy - odc. 20 O czym marzą dzieci świata; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Kota Filemona - Szukaj wiatru w polu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 189 - Przemiana (Ojciec Mateusz XV odc. 3) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (112) NZS; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1478 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Polska z Miodkiem - (131) Szczytno, Szczytniki; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc.157; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 250 lat teatru publicznego w Polsce - Przewrót styczniowy: premiery "Bzika tropikalnego" w reżyserii Grzegorza Jarzyny i "Elektry" w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego, 18 I 1997; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP Info HD
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:46 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:52 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:16 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Gość Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
15:38 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:28 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:10 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:22 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:45 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
01:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:45 INFO Wieczór; STEREO, 16:9
02:40 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9
03:10 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
03:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:30 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9
03:50 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
04:05 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9

Polsat HD
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:00 Trudne sprawy (356) - serial paradokumentalny
9:00 Malanowski i partnerzy (749) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (750) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (91) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (288) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (287) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (668) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (2354) - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? (714) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Na ratunek 112 (37) - serial paradokumentalny
17:00 Gliniarze (37) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (2355) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (442) - serial komediowy
20:05 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (6) - reality show
21:40 Szklana pułapka 3 - film sensacyjny, USA 1995
0:10 Nędzne psy - thriller, USA 2011
2:35 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN HD
05:35 Uwaga! (4743)
06:05 Mango - Telezakupy
07:10 Wiem, co jem i wiem, co kupuję 4 (11/12)
07:50 Doradca smaku (26/40)
08:00 Dzień dobry TVN
10:55 Kuchenne rewolucje 8 (9/15)
12:00 Szkoła (329)
13:00 Szpital (566)
14:00 Ukryta prawda (677)
15:00 Rozmowy w toku (2642)
16:00 Szkoła (330)
17:00 Ukryta prawda (678)
18:00 Szpital (567)
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:50 Uwaga! (4744)
20:10 Doradca smaku (27/40)
20:15 Na Wspólnej 14 (2361)
20:55 Singielka (167)
21:30 Top Model 6 (7/13)
22:30 Kuba Wojewódzki 11 (7/14)
23:30 Superwizjer (1078)
00:05 Ślub od pierwszego wejrzenia (3/10)
01:05 Partnerki (11/15)
02:05 Uwaga! (4744)
02:30 Klub Magii (281)
03:50 Rozmowy w toku (2642)

TV 4 HD
6:00 Nie igraj z aniołem (166) - serial obyczajowy
7:00 Co nowego u Scooby'ego? (5) - serial animowany
7:30 Kacze opowieści (17) - serial animowany
7:55 Co nowego u Scooby'ego? (8) - serial animowany
8:25 Kacze opowieści (20) - serial animowany
8:55 Nieśmiertelny (11) - serial przygodowy
9:55 Po prostu Maria (31) - telenowela
10:55 Moja nadzieja (169) - telenowela
12:00 Detektywi w akcji (100) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (209) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Dom nie do poznania 6 (181) - reality show
16:00 Moja nadzieja (170) - telenowela
17:00 Po prostu Maria (32) - telenowela
18:00 Detektywi w akcji (101) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (210) - serial obyczajowy
20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (26) - serial kryminalny
21:00 Ultraviolet - film SF, USA 2006
22:40 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (25) - serial kryminalny
23:40 Spadkobiercy (3) - program rozrywkowy
0:40 Spadkobiercy (4) - program rozrywkowy
1:45 Interwencja - magazyn reporterów
2:00 Interwencja - magazyn reporterów
2:20 Graffiti - program publicystyczny
2:35 Tak czy nie? - magazyn
3:00 Puncher - magazyn sportów walki
4:00 Atleci - magazyn lekkoatletyczny
4:30 European Tour Weekly - magazyn golfowy
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TVN 7 HD
5:30 Szpital (484) - serial paradokumentalny
6:30 W-11 - Wydział Śledczy: Przeprowadzka (1112) - serial fabularno-dokumentalny
7:15 Sąd rodzinny: Kopciuszek (69) - serial fabularno-dokumentalny
8:15 Zagubieni (8) - serial przygodowy
9:15 Gotowe na wszystko (8) - serial obyczajowy
10:15 Mango - telezakupy
11:55 Ukryta prawda (131) - serial paradokumentalny
12:55 Sąd rodzinny: Winny (70) - serial fabularno-dokumentalny
13:55 Szpital (485) - serial paradokumentalny
14:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska (94) - serial fabularno-dokumentalny
15:55 Zagubieni (9) - serial przygodowy
16:55 Gotowe na wszystko (9) - serial obyczajowy
17:55 Brzydula (229) - serial komediowy
18:30 Brzydula (230) - serial komediowy
19:00 Ukryta prawda (132) - serial paradokumentalny
20:00 Sensacyjny wtorek: Smoking - komedia sensacyjna, USA 2002
22:10 Kino oldschool: Uciekający pociąg - dramat sensacyjny, Izrael/USA 1985
0:30 Skazany na śmierć (19) - serial sensacyjny
1:35 Yes-Meni naprawiają świat - film dokumentalny, Francja/Wielka Brytania/USA 2008
3:15 Klub magii - interaktywny program rozrywkowy
5:30 Zakończenie programu

TV Trwam
06:00 Głos serca (5)
07:20 Pustynia Boga
07:55 Świat w obrazach
08:00 Informacje dnia
08:15 Polski punkt widzenia
08:35 Słowo życia
08:40 Świadkowie
09:10 Święty Franciszek i brat Leon
09:50 Pocztówka z Indii. Dom Matki Teresy z Kalkuty
10:00 Informacje dnia
10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej
10:45 Tydzień z Ziemi Świętej
11:05 Mocni w wierze
11:35 Myśląc Ojczyzna
11:45 Matki dzieci niczyich
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Koncert o bł. ks. Jerzym Popiełuszce - „Jesteś”
13:00 Tekla - życie dla Ewangelii
14:00 Głos serca (5)
15:20 Nadzieja na słońce
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Jestem mamą (2)
16:30 Kalejdoskop młodych
16:50 Aktualności akademickie WSKSiM w Toruniu
17:00 Nasz Max i jego Przygoda z Biblią
17:30 Nowenna do św. Jana Pawła II
18:00 Msza święta
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Każdy maluch to potrafi
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc Ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Jan Paweł II - papież, który tworzył historię: Z Krakowa na stolicę św. Piotra (1979-1987) (1/5)
22:45 Katyń 1940 - pamiętamy
00:00 Słowo życia
00:05 Świat w obrazach
00:10 Informacje dnia
00:30 Nowenna do św. Jana Pawła II
01:00 Msza święta
02:25 Święty na każdy dzień
02:30 Każdy maluch to potrafi
02:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
03:00 Informacje dnia
03:20 Różaniec
03:50 Myśląc Ojczyzna
04:00 Apel Jasnogórski
04:20 Informacje dnia
04:40 Polski punkt widzenia
05:00 Jestem mamą
05:20 Koncert o bł. ks. Jerzym Popiełuszce - „Jesteś”

TVN 24 HD
5:55 Serwis informacyjny, pogoda
6:00 Serwis informacyjny, pogoda
6:15 Skrót informacji
6:30 Serwis informacyjny, pogoda
6:45 Skrót informacji
7:00 Serwis informacyjny, pogoda
7:15 Skrót informacji
7:30 Jeden na jeden
7:45 Skrót informacji
8:00 Serwis informacyjny, pogoda
8:15 Skrót informacji
8:30 Serwis informacyjny, pogoda
8:45 Serwis informacyjny, pogoda
9:00 Serwis informacyjny, pogoda
9:30 Serwis informacyjny, pogoda
10:00 Serwis informacyjny, pogoda
12:00 Fakty w południe
13:00 Serwis informacyjny, pogoda
15:00 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
17:30 Teleserwis, pogoda
18:00 Tak jest
19:00 Serwis informacyjny, pogoda
19:26 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:25 Czarno na białym
21:00 Teleserwis, pogoda
21:30 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
0:00 Fakty po Faktach
0:40 Kropka nad i
1:10 Pamięć absolutna
1:40 Szkło kontaktowe
2:40 Maja w ogrodzie
3:10 Fakty po Faktach
3:45 Dokument/ Inny punkt widzenia/ Polska i Świat
4:55 Maja w ogrodzie
5:35 Kropka nad i

TVN 24 BIS
6:00 Bilans
6:31 Biznes dla ludzi
7:00 Poranek na BiŚ
10:00 Otwarcie dnia
12:00 Świat w południe
14:00 Dzień na świecie
16:00 Świat o czwartej
17:00 Bilans
17:30 Biznes dla ludzi
18:00 24 godziny po południu
19:00 Fakty
19:25 Fakty po Faktach
19:55 Fakty z zagranicy
21:00 24 godziny
22:00 Świat według Russia Today
23:20 Fakty o świecie
0:22 Bilans
0:50 Biznes dla ludzi
1:19 24 godziny
2:15 Biznes dla ludzi
2:43 Drugie śniadanie mistrzów
3:37 Xięgarnia
4:00 Drugie śniadanie mistrzów
4:56 Fakty z zagranicy

Polsat News HD
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:50 Graffiti
9:00 Nowy dzień z Polsat News
10:00 Informacje
10:30 Informacje
10:55 Pogoda
11:00 Informacje
11:30 Informacje
11:55 Pogoda
12:00 Informacje
12:30 Informacje
12:55 Pogoda
13:00 Informacje
13:30 Informacje
13:55 Pogoda
14:00 Informacje
14:30 Informacje
14:55 Pogoda
15:00 Newstelegraf
15:35 Światowidz
15:50 Wydarzenia
16:10 Rozmowa "Wydarzeń"
16:25 Pogoda
16:30 To jest dzień
18:25 Pogoda
18:30 Biznes informacje
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość "Wydarzeń"
19:30 Informacje
19:55 Pogoda
20:00 To był dzień
21:00 Informacje
21:25 Pogoda
21:30 Tak czy nie
21:55 Pogoda
22:00 Wydarzenia
23:00 Informacje
23:30 Informacje
23:55 Pogoda
0:00 Interwencja
0:20 Gość "Wydarzeń"
0:35 Wydarzenia
1:25 To był dzień
2:15 Biznes informacje

Polsat News 2
6:00 WidziMiSię
7:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
8:00 To był dzień na świecie
9:00 WidziMiSię
10:00 Serwis informacyjny
10:20 Pogoda
10:30 Publicystyka
11:00 Serwis informacyjny
11:20 Pogoda
11:30 Publicystyka
12:00 Serwis informacyjny
12:20 Pogoda
12:30 Publicystyka
13:00 Serwis informacyjny
13:20 Pogoda
13:30 Publicystyka
14:00 Serwis informacyjny
14:20 Pogoda
14:30 Publicystyka
15:00 News telegraf
15:35 Światowidz
15:50 To był dzień na świecie
16:30 Pogoda
16:35 Zoom na giełdę
17:40 Światowidz
18:00 Rozmowa polityczna
18:30 Biznes informacje
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość "Wydarzeń"
19:35 Serwis informacyjny
19:55 Pogoda
20:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
21:00 To był dzień na świecie
22:00 WidziMiSię
23:00 Rozmowa polityczna
23:30 Biznes informacje
23:50 Interwencja
0:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
1:00 Wydarzenia
1:35 To był dzień na świecie
2:30 Wydarzenia
3:05 Nie daj się fiskusowi

TV Republika
5:34 Literatura na trzeźwo
6:16 Kulisy manipulacji
7:00 Polska na dzień dobry
7:01 Dzisiaj - serwis informacyjny
7:02 Prognoza pogody
7:07 Polska na dzień dobry
7:17 Dzisiaj - serwis informacyjny
7:23 Kalendarz historyczny
7:31 Dzisiaj - serwis informacyjny
7:32 Prognoza pogody
7:37 Prosto w oczy
7:45 Dzisiaj - serwis informacyjny
7:51 Chłodnym okiem
8:00 Dzisiaj - serwis informacyjny
8:01 Prognoza pogody
8:06 Polska na dzień dobry
8:16 Dzisiaj - serwis informacyjny
8:22 Kultura na dzień dobry
8:31 Dzisiaj - serwis informacyjny
8:32 Prognoza pogody
8:38 Gospodarka na dzień dobry
8:47 Dzisiaj - serwis informacyjny
8:52 Chłodnym okiem
9:00 Telezakupy
10:00 Republika na żywo - wiadomości
10:05 Telezakupy
10:20 Republika na żywo
10:35 Kalendarz historyczny
10:45 Telezakupy
11:00 Republika na żywo - wiadomości
11:05 Telezakupy
11:20 Republika na żywo
11:45 Telezakupy
12:00 Republika na żywo - wiadomości
12:05 Telezakupy
12:20 Republika na żywo
12:45 Telezakupy
13:00 Republika na żywo - wiadomości
13:05 Telezakupy
13:20 Republika na żywo
13:45 Telezakupy
14:00 Republika na żywo - wiadomości
14:05 Telezakupy
14:20 Republika na żywo
14:45 Telezakupy
15:00 Republika na żywo - wiadomości
15:05 Telezakupy
15:20 Republika na żywo
15:45 Telezakupy
16:00 Republika po południu
16:10 Telezakupy
16:25 Republika po południu
16:45 Telezakupy
17:00 Republika po południu
17:47 Blogosfera
17:56 Wolne głosy
18:38 Podsumowanie polityczne dnia
19:00 Dzisiaj - serwis informacyjny
19:27 Sport w Republice
19:36 Prognoza pogody
19:42 Świat wieczorem
20:00 W punkt
20:22 Kulisy manipulacji - flesz
20:32 Bul głowy
21:08 Odkodujmy Polskę!
21:30 Rozmowa ściśle jawna
22:11 Ekonomia raport
22:50 Suma dnia
23:26 Wolne głosy
0:12 Podsumowanie polityczne dnia
0:31 W punkt
0:56 Świat wieczorem
1:11 Bul głowy
1:49 Dzisiaj - serwis informacyjny
2:17 Sport w Republice
2:27 Prognoza pogody
2:35 Dokument w Republice
3:22 Rozmowa ściśle jawna
4:09 Dokument w Republice
4:58 Suma dnia

TV Puls HD
6.00 Gwiazdy polskiego kabaretu
7.00 Gwiazdy lombardu 5 - reality show
8.00 Gliniarz i prokurator 4 (7, 8) - serial sensacyjny
10.00 Napisała: Morderstwo 10 - serial kryminalny
11.00 Moje serce bije dla Loli - telenowela
12.00 Sila - odnaleźć przeznaczenie (31, 32) - telenowela Turcja
14.00 Dziesięć przykazań - serial kostiumowy
15.00 Gwiazdy lombardu 14 - reality show
15.30 13 posterunek 2 (32, 33) - serial komediowy
17.00 Gwiazdy polskiego kabaretu
18.00 Gwiazdy lombardu 5 (78, 79) - reality show
19.00 Gwiazdy lombardu 14 (307, 308) - reality show
20.00 Desperado - film sensacyjny USA/Meksyk (1995)
22.00 Siła rażenia - film sensacyjny Rumunia/USA/Wielka Brytania (2006)
0.00 Liberator - film sensacyjny USA/Francja (1992)
2.00 Zobacz to!

Puls 2 HD
6:00 Zaczarowany ołówek Odcinek: 38
6:15 Zaczarowany ołówek Odcinek: 39
6:20 Zaczarowany ołówek Odcinek: 1
6:40 Zaczarowany ołówek Odcinek: 2
6:50 Zaczarowany ołówek Odcinek: 3
7:00 Nowe przygody Toma i Jerry'ego Odcinek: 9
7:15 Nowe przygody Toma i Jerry'ego Odcinek: 10
7:25 Zwariowane melodie Odcinek: 2
7:35 Zwariowane melodie Odcinek: 3
7:40 Zwariowane melodie Odcinek: 4
7:55 Gumisie Odcinek: 6 Sezon: 3
8:20 Gumisie Odcinek: 7 Sezon: 3
8:50 Baranek Shaun Odcinek: 50
9:00 Baranek Shaun Odcinek: 51
9:10 Baranek Shaun Odcinek: 52
9:20 Baranek Shaun Odcinek: 53
9:25 Baranek Shaun Odcinek: 54
9:40 Baranek Shaun Odcinek: 55
9:50 Baranek Shaun Odcinek: 56
10:00 Krecik Odcinek: 3 Sezon: 2
10:05 Krecik Odcinek: 4 Sezon: 2
10:10 Krecik Odcinek: 5 Sezon: 2
10:15 Krecik Odcinek: 6 Sezon: 2
10:35 Dora poznaje świat Odcinek: 208 Sezon: 2
11:00 Zaczarowany ołówek Odcinek: 4
11:05 Zaczarowany ołówek Odcinek: 5
11:15 Zaczarowany ołówek Odcinek: 6
11:40 Zaczarowany ołówek Odcinek: 7
11:50 Zaczarowany ołówek Odcinek: 8
12:00 Zwariowane melodie Odcinek: 166
12:05 Zwariowane melodie Odcinek: 167
12:10 Zwariowane melodie Odcinek: 168
12:20 Zwariowane melodie Odcinek: 169
12:25 Zwariowane melodie Odcinek: 5
12:40 Zwariowane melodie Odcinek: 6
12:50 Zwariowane melodie Odcinek: 7
13:00 Sylwester i Tweety na tropie Odcinek: 12
13:20 Sylwester i Tweety na tropie Odcinek: 13
14:00 Kumple z dżungli - na ratunek! Odcinek: 17
14:10 Kumple z dżungli - na ratunek! Odcinek: 18
14:35 Kumple z dżungli - na ratunek! Odcinek: 19
14:45 Kumple z dżungli - na ratunek! Odcinek: 20
15:00 Star Wars: Rebelianci Odcinek: 15
15:35 Star Wars: Rebelianci Odcinek: 16 Sezon: 2
16:00 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 152
16:10 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 131
16:35 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 132
16:50 Alvinnn!!! I wiewiórki Odcinek: 133
17:10 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 94
17:35 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 95
18:00 Krudowie u zarania dziejów Odcinek: 6
18:35 Krudowie u zarania dziejów Odcinek: 7
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 36 Sezon: 2
19:35 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 37 Sezon: 2
20:00 Agenci NCIS Odcinek: 7 Sezon: 5
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 6 Sezon: 8
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 7 Sezon: 8
23:00 Domy rozpusty: historie prawdziwe Odcinek: 1
23:35 Domy rozpusty: historie prawdziwe Odcinek: 2
0:15 Hannibal Odcinek: 10 Sezon: 2
1:15 Z archiwum policji Odcinek: 1
1:50 No problem! Odcinek: 5
2:20 W blasku fleszy Odcinek: 2
2:50 Menu na miarę Odcinek: 7
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 2
3:25 No problem! Odcinek: 8
3:50 W blasku fleszy Odcinek: 3
4:15 W blasku fleszy Odcinek: 7
4:40 No problem! Odcinek: 6
5:05 W blasku fleszy Odcinek: 8
5:30 No problem! Odcinek: 7

TV 6
6:00 Na patrolu (13) - serial obyczajowy
6:30 Na patrolu (14) - serial obyczajowy
7:00 Nieśmiertelny (12) - serial przygodowy
8:00 Strażnik Teksasu 4 (92) - serial sensacyjny
9:00 Galileo (87) - program popularnonaukowy
10:00 Wszystko o psach (7) - serial przyrodniczy
11:00 Ice Road Truckers: Drogi śmierci 5 (14) - reality show
12:00 Miodowe lata: Nowy hymn (96) - serial komediowy
12:50 Miodowe lata: Wywiadówka (111) - serial komediowy
13:45 Rodzina zastępcza: Kręte ścieżki edukacji (164) - serial komediowy
14:45 Dekoratornia - magazyn
15:15 Czarodziejki (23) - serial fantasy
16:15 Strażnik Teksasu 4 (93) - serial sensacyjny
17:15 Hawaje 5-0 2 (21) - serial kryminalny
18:15 Miodowe lata: Kwartet egzotyczny (109) - serial komediowy
19:00 Miodowe lata: Miłość jest ślepa (93) - serial komediowy
20:00 Galileo (88) - program popularnonaukowy
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3 (63) - serial kryminalny
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3 (64) - serial kryminalny
22:55 Przed egzekucją - dramat psychologiczny, Wielka Brytania/USA 1995
1:30 Ice Road Truckers: Drogi śmierci 5 (11) - reality show
2:30 STOP Drogówka - magazyn policyjny
3:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
4:00 Disco Polo Life - program muzyczny
5:00 Disco Polo Life - program muzyczny

Canal + HD
6:00 Za jakie grzechy, dobry Boże?
7:40 Nie przegap
8:00 Łapu-Capu
8:30 Selma
10:05 Subotika - kraina cudów
10:25 Benek
12:05 Hiszpania z lotu ptaka Odcinek: 2
13:00 Ta nasza młodość
14:30 Aktualności filmowe+
15:00 W tonacji+
15:50 Bumerang
17:30 Nie przegap
17:40 Łapu-Capu
17:45 The Duff [#ta brzydka i gruba]
19:25 Kadet
19:45 Studio Ligi Mistrzów UEFA
20:40 Real Madryt - Legia Warszawa
22:45 Studio Ligi Mistrzów UEFA
0:00 Do utraty sił
2:05 Disco polo
3:55 Kiler-ów 2-óch

Canal + 1 HD
7:00 Za jakie grzechy, dobry Boże? - komedia, Francja 2014
8:40 Nie przegap - magazyn informacyjny
8:50 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
9:00 Selma - dramat biograficzny, Wielka Brytania/USA 2014
11:05 Subotika - Kraina cudów - film krótkometrażowy
11:25 Benek - komediodramat, Polska 2007
13:05 Hiszpania z lotu ptaka (2) - serial dokumentalny
14:00 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu - komedia romantyczna, Włochy/USA 2015
15:30 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
16:00 W tonacji+ - magazyn muzyczny
16:50 Bumerang - dramat obyczajowy, Francja 2015
18:30 O co biega? - magazyn sportowy
19:00 Nie przegap - magazyn informacyjny
19:10 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
19:15 The Duff [#ta brzydka i gruba] - komedia, USA 2015
21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - studio
21:40 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Real Madryt CF - Legia Warszawa
23:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów - studio
1:00 Do utraty sił - dramat obyczajowy, USA 2015
3:05 Disco polo - komedia muzyczna, Polska 2015
4:55 Kiler-ów 2-óch - komedia, Polska 1999

Canal + Film HD
6:00 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
6:30 500 dni miłości - komedia romantyczna, USA 2009
8:05 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
8:35 Grzech Antoniego Grudy - film obyczajowy, Polska 1975
9:50 Cudowny smak faworków - komediodramat, Francja 2015
11:30 Nie przegap - magazyn informacyjny
11:40 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
11:45 Amy - film dokumentalny, Wielka Brytania/USA 2015
13:50 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
14:20 Speed. Niebezpieczna prędkość - film sensacyjny, USA 1994
16:15 Kulisy sławy - dramat obyczajowy, USA 2014
18:10 Miłosne antidotum - komedia, Szwecja 2014
19:50 Nie przegap - magazyn informacyjny
20:00 Premiera: Panna Julia - dramat obyczajowy, Francja/Norwegia/Kanada/USA/Wielka Brytania/Irlandia 2014
22:10 Dar - thriller, Australia/Chiny/USA 2015
0:00 Jak zatrzymać ślub - melodramat, Szwecja 2014
1:15 Rajski ptak - melodramat, Polska 1987
2:50 Czas dojrzewania - dramat obyczajowy, Polska 1984
4:25 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
4:55 W tonacji+ - magazyn muzyczny
5:40 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

Canal + Seriale HD
6:00 Nie przegap
6:10 Łapu-Capu
6:20 W tonacji+
7:10 Pan Samochodzik i praskie tajemnice
8:35 Aktualności filmowe+
9:05 Bracia; Kadet; Fantastyczna miłość pszczelarza i kwiaciarki; Prawo; Druciane oprawki
10:10 Dolina Khumbu
11:00 Dziwna para Odcinek: 5 Sezon: 2
11:20 Dziwna para Odcinek: 6 Sezon: 2
12:05 Przeboje i oldboje
14:00 Dzika Francja Odcinek: 2
14:55 Co ukrywa "Belfer"? Na planie
15:30 Pamiętniki Carrie Odcinek: 5
16:10 Pamiętniki Carrie Odcinek: 6
17:00 Rodzina Warrenów Odcinek: 3
17:45 Rodzina Warrenów Odcinek: 4
18:30 Koniec dzieciństwa
20:00 Piraci Odcinek: 1 Sezon: 3
21:00 Piraci Odcinek: 2 Sezon: 3
22:00 Upadek królestwa Odcinek: 3
22:45 Upadek królestwa Odcinek: 4
23:35 [Rec] 4: Apokalipsa
1:10 Co ukrywa "Belfer"? Na planie
1:35 Pałac
3:05 Aktualności filmowe+
3:35 Łapu-Capu Extra
4:05 W tonacji+
4:55 Aktualności filmowe+
5:20 +De Lux

Canal + Family HD
6:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny
6:30 Lassie i przyjaciele (9) - serial animowany dla dorosłych
7:00 Lassie i przyjaciele (10) - serial animowany dla dorosłych
7:30 Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów - film animowany, USA 2009
9:05 Nie przegap - magazyn informacyjny
9:15 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
9:20 Klub Włóczykijów i tajemnica dziadka Hieronima - film familijny, Polska 2015
11:00 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
11:30 Poznaj uroki Bali - film dokumentalny, Węgry 2015
12:20 W tonacji+ - magazyn muzyczny
13:10 Niezwykłe przypadki panów Bronco - komedia przygodowa, USA 2009
14:40 Nie przegap - magazyn informacyjny
14:50 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
14:55 Dragonball: Ewolucja - film fantasy, Hongkong/Wielka Brytania/USA 2009
16:25 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
17:00 Amy Winehouse Live From London - koncert
17:25 Dom - film animowany, USA 2015
19:00 Dyniowe wieści (37) - serial animowany
19:15 Dyniowe wieści (38) - serial animowany
19:30 Tashi (39) - serial animowany
19:45 Tashi (40) - serial animowany
20:00 Wiek Adaline - dramat obyczajowy, Kanada/USA 2015
21:50 Eksperymentator - dramat biograficzny, USA 2015
23:30 Portret damy - dramat obyczajowy, Wielka Brytania/USA 1996
1:55 W środku lata - dramat psychologiczny, Polska 1975
3:20 Kochankowie roku tygrysa - melodramat, Chiny/Polska 2005
5:05 O co biega? - magazyn sportowy

Canal + Sport HD
6:00 Sport+ - magazyn sportowy
6:45 Ekstraklasa po godzinach - magazyn piłkarski
7:45 Ekstrapaka: 12. kolejka - magazyn piłkarski
8:45 Sport News+ - magazyn sportowy
9:00 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Liverpool FC - Manchester United FC
11:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: KS Vive Tauron Kielce - RK Celije Pivovarna Lasko
13:30 Piłka nożna: Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej
15:00 Piłka nożna: Liga+ Extra: Dogrywka - magazyn ligi polskiej
16:00 Magazyn Ligi Mistrzów - magazyn piłkarski
16:30 Premiera: Magazyn EHF - magazyn piłki ręcznej
17:00 Premiera: Piłka nożna: Premier League - magazyn ligi angielskiej
18:00 Premiera: Sport News+ - magazyn sportowy
18:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga - mecz: Górnik Zabrze - KS Vive Tauron Kielce
20:40 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Sporting CP - Borussia Dortmund
22:45 Sport+ - magazyn sportowy
23:30 Premiera: Sport News+ - magazyn sportowy
23:45 Piłka nożna: Premier League - magazyn ligi angielskiej
0:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów - piłka nożna
2:50 Magazyn EHF - magazyn piłki ręcznej
3:25 Magazyn PGNiG Superligi - magazyn piłki ręcznej
4:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Real Madryt CF - Legia Warszawa

Canal + Sport 2 HD
6:00 Magazyn Ligi Mistrzów UEFA
6:30 Kontratak
7:00 Crystal Palace - West Ham United
9:00 Liga+ Extra
10:30 Liga+ Extra
11:25 Ekstraklasa po godzinach
12:25 Ekstrapaka
13:25 Magazyn Ligi Mistrzów UEFA
13:50 Cracovia - Wisła Płock
15:45 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
17:50 KAE AEK - Szolnoki Olaj KK
20:05 Magazyn Ligi Mistrzów VELUX EHF
20:40 Olympique Lyonnais - Juventus FC
22:45 Real Madryt - Legia Warszawa
0:45 Magazyn Ligi Europy UEFA
1:40 Piast Gliwice - Ruch Chorzów

Canal + Discovery HD
6:00 Nie przegap
6:10 Pasja - sposób na życie Odcinek: 3
7:00 Niezapomniane lata 90. Odcinek: 7
7:45 O co biega? Odcinek: 14
8:15 Elita bodyguardów Odcinek: 10
9:00 Szkoły jakich mało Odcinek: 2
10:00 Nadludzkie zdolności Odcinek: 1
10:55 Sukces nie zna granic Odcinek: 8
11:40 Wolność na wózku Odcinek: 3
12:40 Rywalizujący geniusze Odcinek: 3
13:25 Wynalazcy przyszłości Odcinek: 3
14:20 Podróż w dorosłość Odcinek: 4 Sezon: 2
15:10 Podróż w dorosłość Odcinek: 5 Sezon: 2
16:00 Podróż w dorosłość Odcinek: 6 Sezon: 2
17:00 Wolność na wózku Odcinek: 3
18:00 Sukces nie zna granic Odcinek: 8
18:50 Kobiety w mundurach Odcinek: 4
19:15 Kobiety w mundurach Odcinek: 5
19:40 Kobiety w mundurach Odcinek: 6
20:05 Co ukrywa "Belfer"? Na planie
20:30 Kup pan zamek Odcinek: 10
21:00 Powrót do przeszłości Odcinek: 3 Sezon: 2
22:00 Jerozolima
22:45 Sukces nie zna granic Odcinek: 8
23:30 Ciemna strona Google'a
0:30 Tworzyć trendy
1:45 Niezapomniane lata 90. Odcinek: 6
2:30 O co biega? Odcinek: 14
3:00 Elita bodyguardów Odcinek: 10
3:45 Czas nadziei

HBO HD
6:00 Niespodzianka - komedia romantyczna, Belgia/Irlandia/Niemcy/Holandia 2015
7:40 U2 iNNOCENCE + eXPERIENCE: Powrót do Paryża - koncert
10:10 Dzień Świstaka - komedia, USA 1993
11:55 Body/Ciało - dramat obyczajowy, Polska 2015
13:30 Puls pod stopami - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2014
15:00 Antboy: Zemsta Czerwonej Furii - film familijny, Niemcy/Dania 2014
16:25 Testament młodości - dramat biograficzny, Wielka Brytania/Dania 2014
18:35 Odlotowa przygoda - film animowany, Hiszpania 2015
20:10 W głowie się nie mieści - film animowany, USA 2015
21:45 Avengers: Czas Ultrona - film SF, USA 2015
0:05 Eden - dramat obyczajowy, Francja 2014
2:15 Dobry Niemiec - dramat kryminalny, USA 2006
4:00 Wielkie bum, maleńka - musical, Kanada 2014
5:30 Filmy i gwiazdy - magazyn filmowy

HBO 2 HD
6:00 Atlantyda: Zaginiony ląd - film animowany, USA 2001
7:35 Tajemnicza przeszłość - dramat obyczajowy, USA 2014
9:05 Alex i Eve - komedia romantyczna, Australia 2015
10:35 Hotel Transylwania 2 - film animowany, USA 2015
12:05 Witam panie: Film - komedia, USA 2014
13:25 Villads z Valby - film familijny, Dania 2015
14:40 Labirynt kłamstw - dramat obyczajowy, Niemcy 2014
16:40 Rozwód (2) - serial komediowy
17:10 Niepewne (2) - serial komediowy
17:45 Łabędzi śpiew - dramat obyczajowy, USA 2015
19:35 Spojrzenia - dramat obyczajowy, USA 2016
21:00 Guru miłości - komedia romantyczna, Niemcy/Wielka Brytania/USA 2008
22:30 Westworld (3) - serial SF
23:30 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 3 (25) - talk-show
0:00 W potrzebie (5) - serial komediowy
0:35 Fort Bliss - dramat obyczajowy, Turcja/USA 2014
2:30 Miasteczko Cut Bank - thriller, USA 2014
4:05 Na planie - magazyn filmowy
4:35 Spojrzenia - dramat obyczajowy, USA 2016

HBO 3 HD
6:00 Max - film przygodowy, USA 2015
7:50 Święta w Conway - melodramat, USA 2013
9:25 Taka fajna jak ja - komedia, USA 2013
11:00 Sześć stóp pod ziemią 5 (1/12) - serial obyczajowy
11:55 Angie Tribeca 2 (3) - serial komediowy
12:15 Angie Tribeca 2 (4) - serial komediowy
12:40 Kto się odważy (1/6) - serial obyczajowy
13:40 List miłosny - komedia obyczajowa, USA 1999
15:10 Whitney - dramat biograficzny, USA 2015
16:40 Superman: Powrót - film przygodowy, Australia/USA 2006
19:10 Sześć stóp pod ziemią 5 (2) - serial obyczajowy
20:05 Zakazane imperium 2 (1/12) - serial obyczajowy
21:00 Tsunami: Po katastrofie (1/2) - film katastroficzny, Wielka Brytania/USA 2006
22:35 Tsunami: Po katastrofie (2-ost.) - film katastroficzny, Wielka Brytania/USA 2006
0:05 Zabiłam najlepszą przyjaciółkę - thriller, USA 2015
1:30 Ray Donovan 4 (11) - serial obyczajowy
2:30 Banshee 4 (7) - serial sensacyjny
3:20 Zakazane imperium 2 (1/12) - serial obyczajowy
4:15 Poważny człowiek - czarna komedia, Francja/Wielka Brytania/USA 2009

Cinemax HD
6:00 Jaskiniowiec - komedia, USA 1981
7:35 Prezydent - dramat obyczajowy, Francja/Niemcy/Gruzja/Wielka Brytania 2014
9:30 Klucz, dom, lustro - dramat obyczajowy, Dania 2015
11:05 Wszyscy mają się dobrze - dramat obyczajowy, Włochy/USA 2009
12:45 Niewidoczni - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2002
14:20 Dziewczyna z pistoletem - komedia, Włochy/USA 1968
16:00 Prezydent - dramat obyczajowy, Francja/Niemcy/Gruzja/Wielka Brytania 2014
18:00 Frankie i Johnny - komediodramat, USA 1991
20:00 Bandyci i aniołki - western, USA 2016
22:00 Zamęt (6) - serial obyczajowy
22:55 Wieczny klaun - komediodramat, Dania 2015
0:35 Mój syn - dramat obyczajowy, Holandia 2015
2:15 Klub 54 - dramat obyczajowy, USA 1998
3:50 Życie jest powieścią - komediodramat, Francja 1983
5:40 Od zawsze - film krótkometrażowy, Niemcy 2014

Cinemax 2 HD
6:00 Figurant
7:35 Pieśń słonia
9:15 Równolegle
10:55 Moment prawdy
12:40 Słowik
14:05 Duet na jeden instrument
15:50 W Hongkongu jest już jutro
17:10 Pieśń słonia
18:50 Wyznania nastolatki
20:30 Wujek John
22:25 Wyrmwood: Droga do żywych trupów
0:00 Mafia i pomidory
1:45 Gdzie jesteś, Amando?
3:40 Włoch szuka żony
5:30 Teatr w telewizji II: Interwencja Odcinek: 14 Sezon: 2

Sundance TV HD
6:00 The Wolfpack - film dokumentalny, USA 2015
7:30 Time Bandits - komedia SF, Wielka Brytania 1981
9:25 Movie Talk 5: Jacques Audiard (20) - talk-show
9:50 If I Was God... - film krótkometrażowy, Kanada 2015
10:00 Soldate Jeannette - dramat obyczajowy, Austria 2013
11:20 La Tendresse - komedia, Belgia/Francja/Niemcy 2013
12:40 Bible Quiz - film dokumentalny, USA 2013
14:00 The Wolfpack - film dokumentalny, USA 2015
15:30 Time Bandits - komedia SF, Wielka Brytania 1981
17:25 Movie Talk 5: Jacques Audiard (20) - talk-show
17:50 If I Was God... - film krótkometrażowy, Kanada 2015
18:00 Septien - komedia, USA 2011
19:20 Lucky - dramat obyczajowy, RPA 2011
21:00 Mad Men 7: The Runaways (5) - serial obyczajowy
21:50 Home - film krótkometrażowy, Holandia 2014
22:00 Mona Lisa - film obyczajowy
23:40 Life Itself - film biograficzny, USA 2014
1:40 The Portrait - film obyczajowy, USA 1993
2:00 Septien - komedia, USA 2011
3:20 Lucky - dramat obyczajowy, RPA 2011
5:00 Mad Men 7: The Runaways (5) - serial obyczajowy
5:50 Home - film krótkometrażowy, Holandia 2014

FilmBox
5:15 Jan Paweł II. Nie lękajcie się - film biograficzny, Litwa/Wielka Brytania/USA 2005
6:55 Klara i tajemnica niedźwiedzi - film familijny, Szwajcaria 2013
8:55 TV okazje
11:40 Dziewczyny z farmy 3 (2) - serial obyczajowy
12:45 Ezel (21) - serial kryminalny
13:45 Poirot: Żółty irys - serial kryminalny
14:55 Zostańmy przyjaciółmi - komedia romantyczna, Kanada/Niemcy/USA 2005
16:55 TV okazje
17:40 Ezel (22) - serial kryminalny
18:40 Świat według Bundych (5) - serial komediowy
19:15 Świat według Bundych (6) - serial komediowy
19:55 Poirot: Zaginiony testament - serial kryminalny
21:00 Zakochany Skorpion - melodramat, Hiszpania 2013
23:05 80 minut - film sensacyjny, Niemcy 2008
1:05 Justine - W płomieniach namiętności - film erotyczny, Francja 1995
2:50 W paszczy krokodyla - thriller, USA 2007
4:55 Lucky Luke - western komediowy, Francja/Argentyna 2009

FilmBox Extra HD
6:05 Indianin - film familijny, Holandia 2009
7:25 Rytmy Bollywood - komedia, USA 2009
9:15 Młodzi muszkieterowie - film kostiumowy, USA 2005
10:45 Romans (jak) z powieści - komediodramat, USA 2011
12:15 Felix - komediodramat, RPA 2013
13:50 Iluzjonista - dramat kostiumowy, Czechy/USA 2006
15:35 Tornado i zaklinacz koni z Kalahari - dramat obyczajowy, RPA 2009
17:30 Wielkie życie - film biograficzny, Niemcy/Wielka Brytania/USA 2004
19:25 Felix - komediodramat, RPA 2013
21:00 American Crime 2 (5) - serial kryminalny
21:45 American Crime 2 (6) - serial kryminalny
22:30 Przegrana - thriller, USA 2006
0:05 Świat według Barneya - dramat obyczajowy, Kanada/Włochy 2010
2:15 Zostań jeszcze chwilę - dramat obyczajowy, USA 2010
3:45 Kłopoty z Dee Dee - komedia obyczajowa, USA 2005
5:05 Zakończenie programu

FilmBox Family
6:35 Eryk w krainie owadów
8:15 Dzieciaki w Egipcie
9:35 Nastoletnie aniołki
10:55 Wielka przygoda Pima i Poma
12:10 Gwiezdny chłopak
13:50 Svein, szczur i UFO
15:05 Gilles
16:40 Przygoda na Jutlandii
18:00 Ikingut
19:25 Powrót do domu
21:00 Tatuś
22:15 Łowcy przygód

FilmBox Premium
5:55 Jeden dzień - melodramat, Wielka Brytania/USA 2011
7:40 Kod Karola Wielkiego - film przygodowy, Niemcy 2008
9:40 Witaj Kaniousha - film obyczajowy, Francja 2011
11:10 Miłość i inne kłopoty - komedia romantyczna, Finlandia 2012
12:40 Królowa - film biograficzny, Francja/Wielka Brytania/Włochy 2006
14:20 Letnie wino - dramat obyczajowy, USA 2013
15:50 Wielkie życie - film biograficzny, Niemcy/Wielka Brytania/USA 2004
17:45 Street Run - thriller, USA 2013
19:15 Fame - film muzyczny, USA 2009
21:00 American Crime 2 (3) - serial kryminalny
21:45 Kochanie, chyba cię zabiłem - czarna komedia, Polska 2014
23:15 Drugie życie króla - dramat obyczajowy, USA 2012
0:45 Klub 27: Wiecznie młodzi - dramat obyczajowy, USA 2008
2:15 Generacja hmm - dramat obyczajowy, USA 2012
3:50 Kochanie, chyba cię zabiłem - czarna komedia, Polska 2014
5:20 Zakończenie programu

TVP Kultura
07:00 Teledyski; Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Afisz kulturalny - 17 - 19 października; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Studio Kultura - Rozmowy - Krzysztof Masłoń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:15 Tradycja to rozum całego narodu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Chopin. Pragnienie miłości -  txt. str. 777; film fabularny kraj prod.Polska (2002); reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Danuta Stenka, Adam Woronowicz, Bożena Stachura, Andrzej Zieliński, Marian Opania, Jerzy Zelnik, Jadwiga Barańska, Anna Radwan, Piotr Adamczyk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
11:30 Daleko od szosy - odc. 7/7 - We dwoje -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Pajęczyna  40'; film TVP kraj prod.Polska (1982); reż.:Witold Starecki; wyk.:Wirgiliusz Gryń, Marek Kalita, Wojciech Alaborski, Zbigniew Buczkowski, Ryszard Pietruski; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Design - Pociąg TGV (Le TGV); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1999); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
14:55 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Hanna i jej siostry (Hannah and her sister)  102'; komediodramat kraj prod.USA (1986); reż.:Woody Allen; wyk.:Mia Farrow, Carrie Fisher, Barbara Hershey, Maureen O'Sullivan; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 15. Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego - przesłuchania III etapu (dzień 3); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
22:40 Chuligan Literacki (26); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Klasyka na nowo - Pestka -  txt. str. 777; melodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Krystyna Janda; wyk.:Krystyna Janda, Daniel Olbrychski, Agnieszka Krukówna, Jan Frycz, Anna Dymna, Jan Englert, Zbigniew Zamachowski, Edward Żentara; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Kino nocne - Wichry Kołymy (Within the Whirlwind) -  txt. str. 777  106'; dramat kraj prod.Niemcy, Polska (2009); reż.:Marleen Gorros; wyk.:Emily Watson, Ulrich Tukur, Benjamin Sadler, Ian Hart; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
03:20 Legendy rocka - Tina Turner (Tina Turner); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Informacje kulturalne ekstra - Londyn Design; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Chuligan Literacki (26); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Teledysk
05:40 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:20 Był taki dzień - 18 października odc. 322; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Telewizyjny Kurier Warszawski - wydania archiwalne - 26.03.1969; Dla małoletnich od lat 12
06:45 Ex Libris - Historyczna książka roku odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:55 Był taki dzień - 18 października odc. 322; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Ziemia - Podwodny świat - Ziemia. Podwodny świat cz 7. Nocne Życie i Połowa Księżyca -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7; Nocne Życie i Połowa Księżyca to opowieść filmowa o dwóch stronach życia.
Pod osłoną nocy drapieżniki poluje na swoje ofiary. Nie wszystkim będzie dane oglądać wschód słońca nad Morzem Czerwonym. Po drugiej stronie świata, przy wyspie Half Moon Caye, głębiny Morza Karaibskiego skrywają, tętniącą życiem, rafę koralową.
07:55 Był taki dzień - 18 października odc. 322; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Sensacje XX wieku - Fabryki śmierci cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Sensacje XX wieku - Fabryki śmierci cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 37 - Wielbłąd -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Naziści w CIA (Nazis in the CIA); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Polska walcząca - Przesyłka  48'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Jacek Kubiak, Dorota Latour; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Koło historii - Brygada; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Tajemnice początków Polski - Ukryte gniazdo dynastii -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; reż.:Zdzisław Cozac; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 193 (s. III, odc. 66) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 193) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Encyklopedia II wojny światowej - Eben Emael cz 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:25 Tajemnice III Rzeszy - odc. 5/6 Rodzina Hitlera (Last secrets of the Third Reich. Hitlers family); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Zawsze wierni  38'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1994); reż.:Andrzej Brzozowski; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Ex Libris - Historyczna książka roku odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Byłem w Gestapo; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Ośmiornica - s. 5 odc. 1/10 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Sensacje XX wieku - Dwa żywioły. Skrzydła -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Sensacje XX wieku - Dwa żywioły. Pancerz cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Dalekie Echa Wielkiej Wojny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Francja w ogniu alianckich bomb - odc. 1/2 (WWII - The Bombing War)  44'; serial dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Catherine Monfajon; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Czas honoru - odc. 37 "Pocztówka z Hajfy" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Tajemnice III Rzeszy - odc. 6/6 Architekt Hitlera (Last secrets of the Third Reich. Hitlers architect); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 80 milionów -  txt. str. 777 AD; film sensacyjny kraj prod.Polska (2011); reż.:Waldemar Krzystek; wyk.:Filip Bobek, Marcin Bosak, Wojceich Solarz, Krzysztof Czeczot, Piotr Głowacki, Mariusz Benoit, Jan Frycz, Mirosław Baka, Agnieszka Grochowska, Adam Ferency; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Ośmiornica - s. 5 odc. 1/10 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Ex Libris - Historyczna książka roku odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:35 Czas honoru - odc. 37 "Pocztówka z Hajfy" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 193 (s. III, odc. 66) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 193) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:50 Humor w odcinkach - Święta wojna - (304) Fotoodmładzanie; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:30 Familiada - odc. 2247 Odcinek Specjalny; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (77) Azja -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Okrasa łamie przepisy - W stołówce na warszawskiej Pradze -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Jeden z dziesięciu - odc. 3/91; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Kabaretowy Klub Dwójki - Zrób kabaret czyli PAKA w Klubie (21) -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Dubidu - odc. 6; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /97/ - "Jimmy Joe" - Karin Stanek; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Kierunek Kabaret - Walka o równouśmiesznienie płci /6/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Kochanie, ratujmy nasze dzieci - kulisy - (5); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Życie to Kabaret - Z Grabowskim po kraju (1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Życie to Kabaret - Z Grabowskim po kraju (2) -  txt. str. 777; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Familiada - odc. 2247 Odcinek Specjalny; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2013 (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Kabaretowa Mapa Polski - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2013 (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2013 (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie na lodzie -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (101) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 48 Hiszpania - "Prowincja Kadyks" (185); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 The Voice of Poland - kulisy
19:40 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (76); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (54); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 The Voice of Poland - kulisy
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - (24) - Na fali; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Bake off - Ale ciacho! kulisy - (14); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Bake off - Ale ciacho! - (7); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Bake off - Ale przepis - (7); Bez ograniczeń wiekowych
23:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (76); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /96/ - "Piosenka jest dobra na wszystko" - Kabaret Starszych Panów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Niezapomniane Koncerty - Koncert Jaromira Nohavicy i Andrzeja Sikorowskiego - "Gdyby ludzie słuchali piosenek"; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:30 Niezapomniane Koncerty - Sopot na bis - Maryla Rodowicz, Kayah; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Olga Lipińska zaprasza - (6); talk-show; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Rozrywka Retro - 14. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław '93. Warsztat - Koncert Gala (1); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:25 Smerfy - Nie rób drugiemu co tobie niemiłe, odc. 116 (Smurfs A Mile In My Shoes); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Peg + kot - Problem z łuko - maniakiem, odc. 47 (The Arch Villain Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Mami Fatale, seria 1 - Kość niezgody, odc. 5; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Powrót do Wiklinowej Zatoki - odc. 7/7 - Kto odlatuje, kto zostaje; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Bali - Bali poznaje nowych przyjaciół, odc. 47 (Bali making new friends); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Tree Fu Tom - Tom i marchewki zguby, odc. 47 (Ranger Tom and the Carrots of Doom); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Maks i Ruby - Zabawa w chowanego, odc. 2 (Seek and Hide) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Smerfy - Od przybytku głowa boli, odc. 149 (Papa Smurf, Papa Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Strażak Sam, seria 6 - Rozbeczane dziecko, odc. 8 (Baa Baa Baby); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Strażak Sam, seria 6 - Pomocnik mamy, odc. 9 (Mother’s Little Helper); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Tupcio Chrupcio - Słowo to słowo, odc. 49 (A Promise is a Promise); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Niełatwo być dzieckiem, odc. 35 (Kidding Around) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Masza i niedźwiedź - Dwie na jednego, odc. 36 (Two Much) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Przygody Bolka i Lolka - Zawody latawców, odc. 34; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - odc. 358 Dziura w spodniach, czyli to nie ja, to samo się zrobiło; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 O czym one mówią - odc. 75; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Moliki książkowe - odc. 3 Moliki i książki o podróżach; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Świnka Peppa, seria V - Ogródek Pepy i Georga, odc. 12 (Peppa and George's garden, ep. 12); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Świnka Peppa, seria V - Latający weterynarz, odc. 13 (The flying vet, ep. 13); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Peg + kot - Problem z łuko - maniakiem, odc. 47 (The Arch Villain Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Mami Fatale, seria 1 - Kość niezgody, odc. 5; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Powrót do Wiklinowej Zatoki - odc. 7/7 - Kto odlatuje, kto zostaje; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Bali - Bali poznaje nowych przyjaciół, odc. 47 (Bali making new friends); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Tree Fu Tom - Tom i marchewki zguby, odc. 47 (Ranger Tom and the Carrots of Doom); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria II - Sekrety Ponyville, odc. 23 (Ponyville Confidential); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Smerfy - Wielki płacz, odc. 168 (Crying Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Strażak Sam, seria 6 - Rozbeczane dziecko, odc. 8 (Baa Baa Baby); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Strażak Sam, seria 6 - Pomocnik mamy, odc. 9 (Mother’s Little Helper); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Tupcio Chrupcio - Słowo to słowo, odc. 49 (A Promise is a Promise); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Masza i niedźwiedź - Niełatwo być dzieckiem, odc. 35 (Kidding Around) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Masza i niedźwiedź - Dwie na jednego, odc. 36 (Two Much) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Cypisek, syn rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs z Cypiskiem grali w kręgle, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1972); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Cypisek, syn rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs z Cypiskiem pokonali niedźwiedzia, odc. 7 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1972); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - Hide and Seek, odc. 22; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Nela Mała Reporterka - odc. 22 Złoty Bangkok -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Noksu - Czas na kąpiel, odc. 34 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Mali światowcy - odc. 4; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Moliki książkowe - odc. 2 Domowi odkrywcy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Świnka Peppa, seria V - Kylie Kangur, odc. 14 (Kylie Kangaroo, ep. 14); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Świnka Peppa, seria V - Kapitan Tato Pies, odc. 15 (Captain Daddy Dog, ep. 15); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Domisie - odc. 360 Niedobra rada; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Supa Strikas - W pułapce, odc. 15 (Training Trap); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 75; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Peg + kot - Problem z prostym i wąskim, odc. 48 (The Straight and Narrow Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Mami Fatale, seria 1 - Mami Duale, odc. 6; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Podróże na burzowej chmurze - Kawa Babujagi, odc. 1 -  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Bali - To żadna frajda!, odc. 48 (I'm not having fun); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Tree Fu Tom - Narysuj to, odc. 48 (Picture This); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria II - Zagadka w Ekspresie Przyjaźni, odc. 24 (MMMystery on the Friendship Express); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Kukła Gargamela, odc. 169 (Gargamel’s Dummy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 6 - Kocia magia, odc. 10 (Cat Magic); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 6 - Kolor czerwony to ważna rzecz, odc. 11 (Seeing Red); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Tupcio Chrupcio - Najcenniejszy prezent na świecie, odc. 50 (The Most Precious Gift in the World); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Szklana Góra; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Wielka podróż, odc. 37 (Bon Voyage) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Masza i niedźwiedź - Wszystko na opak, odc. 38 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Supa Strikas - Niepokonany Skarra, odc. 16 (Super Skarra); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Billy - kot, seria II - Podwójny Billy, odc. 15 (Double Billy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Cypisek, syn rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs z Cypiskiem zdobyli plany wojenne, odc. 8 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1972); Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Cypisek, syn rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs z Cypiskiem uratowali raki, odc. 9 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1972); Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Przygody Bolka i Lolka - Bocian, odc. 35; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Moda na rodzinę - odc. 20; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Okrasa łamie przepisy - Smażenie powideł -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Jak to działa - odc. 59 Polskie sztuczne serce -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:50 Bulionerzy - odc. 32/75 - Kosmos; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Tygrysy Europy - odc. 9/18 - Żółte wyciszenie -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 17 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 17) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 M jak miłość - odc. 404; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Komisarz Alex - odc. 69 (seria VI, odc. 4) - Bratobójstwo; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rodzinka.pl - odc. 75 "Przelotne miłostki" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Rodzinka.pl - odc. 76 "Nowoczesna rodzinka" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Ranczo - odc. 65 (seria V, odc. 13) - Pakt z czartem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Ranczo - odc. 66 (seria VI, odc. 1) - Szlifierze diamentów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 8 - Wyrok -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 9 - Aktor -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 346 Groźne zwierzę; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 77 "Święta" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 67 (seria VI, odc. 2) - Kozi róg -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ranczo - odc. 68 (seria VI, odc. 3) - Narracja negacji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 78 "Kara" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Ojciec Mateusz - odc. 10 - Szantaż -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 18 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 18) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 69 (seria VI, odc. 4) - Wiatr w żaglach -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Ranczo - odc. 70 (seria VI, odc. 5) - Seks nocy letniej -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Ojciec Mateusz - odc. 11 - Zemsta -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 O mnie się nie martw - s. V odc. 7/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Czas honoru - Powstanie - odc. 3 "Hotel Victoria" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Czas honoru - Powstanie - odc. 4 "Kamień na kamieniu" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Tygrysy Europy - odc. 9/18 - Żółte wyciszenie -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 M jak miłość - odc. 404; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Bulionerzy - odc. 32/75 - Kosmos; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

TVP Sport HD
07:40 TELEZAKUPY; STEREO
08:00 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 17 - Jordania 2016: 1/2 F (2): Hiszpania - Japonia; STEREO, 16:9
10:05 Misja - kondycja. Magazyn biegacza i triathlonisty; magazyn; STEREO, 16:9
10:25 Hokej na lodzie - PHL: GKS Tychy - Comarch Cracovia Kraków; STEREO, 16:9
12:25 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 17 - Jordania 2016: 1/2 F (1): Wenezuela - Korea Północna; STEREO, 16:9
14:25 Piłkarski diament; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Hokej na lodzie - NHL: Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks; STEREO, 16:9
16:55 Pełnosprawni - odc. 176 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Lekkoatletyka dla każdego; magazyn; STEREO, 16:9
18:00 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
18:35 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
19:05 MŚ w karate tradycyjnym - Kraków 2016; transmisja; STEREO, 16:9
20:00 Gwiazdy TVP - Fundacja VIRO - mecz charytatywny; STEREO, 16:9
20:20 Hokej na lodzie - NHL: Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks; STEREO, 16:9
22:25 Magazyn hokejowy NHL (Magazyn hokejowy NHL) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:10 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Piłka nożna - Futsal: Ekstraklasa: 4 kolejka: Miasto Solne Wieliczka - Nbit Gliwice; STEREO, 16:9
00:40 Z archiwum
01:00 Hokej na lodzie - NHL: Washington Capitals - Colorado Avalanche (NHL: Washington Capitals - Colorado Avalanche) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
03:35 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Klan - odc. 2648 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Klan - odc. 2649 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rodzinka.pl - odc. 111 "Oświecenie" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 112 "Gips" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ranczo - odc. 38 (seria III, odc. 12) - Złoty deszcz -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Ojciec Mateusz - odc. 94 (seria VII, odc. 12) - Przytułek -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Klan - odc. 2650 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Klan - odc. 2651 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 O mnie się nie martw - s. V odc. 6/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 U Pana Boga w ogródku - odc. 6/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (91) Rejs dla zuchwałych -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (92) Macho -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Ranczo - odc. 32 (seria III, odc. 6) - Wielkie odkrycie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 33 - (seria III, odc. 7) - Sprawca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Rolnik szuka żony seria III - odc. 6; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 16; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 95 (seria VII, odc. 13) - Ikona -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 39 (seria III, odc. 13) - Szczęśliwe rozwiązanie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 113 "Nowe gniazdo" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 114 "Dziadkowie kontratakują" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (74) - Na ryby -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Na dobre i na złe - odc. 646 - "Powalczymy?" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Artyści - odc. 6 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Rodzinka.pl - odc. 59 "Młodość nie zna strachu" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Rodzinka.pl - odc. 60 "Gwiazda rocka" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Młodzi lekarze - odc. 6 -  txt. str. 777; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Podróże z historią - odc. 11 Legenda "Czarnej Wołgi" -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:05 Podróże z historią - odc. 12 Prezydenckie siedziby -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Las Story - odc. 6 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Ocalony świat - odc. 2 Leśny majestat -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Pasja ekstremalna - odc. 12; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Zakończenie dnia

TVN Fabuła HD
6:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 16 Sezon: 17
7:05 Niewinna intryga Odcinek: 25
8:05 Zaklinaczka duchów Odcinek: 5
9:05 Grey's Anatomy: Chirurdzy Odcinek: 20 Sezon: 2
10:05 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 1 Sezon: 18
11:05 Castle Odcinek: 6
12:05 Na Wspólnej Odcinek: 426
12:40 Na Wspólnej Odcinek: 427
13:15 Na Wspólnej Odcinek: 428
13:50 Numerek z Dorotą Odcinek: 20
13:55 Zaklinaczka duchów Odcinek: 6 Sezon: 5
14:55 Singielka Odcinek: 141
15:30 Lekarze Odcinek: 10 Sezon: 4
16:30 Grey's Anatomy: Chirurdzy Odcinek: 21 Sezon: 2
17:30 Szkoła filmowa Odcinek: 6
17:45 Small talk z Anią Odcinek: 47
17:55 Mała księżniczka
19:55 Przerywnik kulturalny Odcinek: 36
20:00 Naznaczony Odcinek: 4
21:00 Nieuchwytny
23:00 Cobra
0:50 PytAnia Odcinek: 56
1:05 Detektywi Odcinek: 989
1:35 Detektywi Odcinek: 990
2:10 Ukryta prawda Odcinek: 38
3:10 Ukryta prawda Odcinek: 39
4:10 Ukryta prawda Odcinek: 40
5:05 Kocham. Enter Odcinek: 23

Polsat Play HD
6:00 Stołeczna drogówka Odcinek: 47
6:30 Stołeczna drogówka Odcinek: 48
7:00 Stołeczna drogówka Odcinek: 49
7:30 Stołeczna drogówka Odcinek: 50
8:00 Cuda współczesnej techniki Odcinek: 5
8:30 Cuda współczesnej techniki Odcinek: 6
9:00 Hardkorowy lombard Odcinek: 90
9:30 Hardkorowy lombard Odcinek: 91
10:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 701
10:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 702
11:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 703
11:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 704
12:00 Dog, łowca bandytów Odcinek: 18
12:30 Dog, łowca bandytów Odcinek: 24
13:00 Top 20 - szokujące i komiczne Odcinek: 14
14:00 Hardkorowy lombard Odcinek: 76
14:30 Hardkorowy lombard Odcinek: 77
15:00 Łowcy aligatorów Odcinek: 5
16:00 Szok. Takie rzeczy tylko w Rosji Odcinek: 60
16:30 Szok. Takie rzeczy tylko w Rosji Odcinek: 61
17:05 Werdykty historii Odcinek: 9
18:35 Broń, która zmieniła losy II wojny światowej Odcinek: 10
19:00 Szpiedzy II wojny światowej Odcinek: 7
20:05 Hardkorowy lombard Odcinek: 37
20:30 Tajemnice najdziwniejszych broni świata Odcinek: 3
21:40 Poszukiwacze historii Odcinek: 38
22:05 Emil pogromca mandatów Odcinek: 15
22:35 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 4
23:05 Miasta grzechu Odcinek: 30
23:30 Claire i Cara spełniają wszystkie zachcianki
1:05 Matka i córka
3:00 Kama Sutra Odcinek: 15
4:00 Tajemnice polskiej mafii Odcinek: 16
4:30 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 37
5:00 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 38
5:30 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 39

Polsat Cafe HD
6:00 Zdrowie na widelcu Odcinek: 26
6:30 Próba smaku Odcinek: 4
7:00 Uzależnione od skalpela Odcinek: 2
8:00 Superniania Odcinek: 16
9:00 Małolaty Odcinek: 17
10:00 Oszukane Odcinek: 13
11:00 Shopping Queen - Królowa zakupów Odcinek: 18
12:00 Jacyków w twojej szafie Odcinek: 14
12:30 Kto wygląda lepiej Odcinek: 4
13:00 Poprawki skalpelem Odcinek: 8
14:00 Dwa ciała, jeden mózg
15:00 Wieloraczki
16:00 Kolacja z szefem Odcinek: 1
17:00 Nasz nowy dom Odcinek: 13
18:00 Szpital dziecięcy Odcinek: 6
19:00 Słoiki Odcinek: 4
20:00 Zdrady Odcinek: 50
21:00 Szpital dziecięcy Odcinek: 7
22:00 Grzeszki na widelcu Odcinek: 117
22:30 Gwiazdy na dywaniku Odcinek: 222
23:00 Z kamerą u Kardashianów Odcinek: 9
0:00 Wstydliwe choroby w wielkim mieście Odcinek: 1
1:00 Zdrady Odcinek: 21
2:00 Tajemniczy milioner Odcinek: 1
3:00 Tajna misja książąt Odcinek: 3
4:00 Z kamerą u Kardashianów Odcinek: 9
5:00 Plotka Odcinek: 6
5:30 Sexy mama - bo jesteś kobietą Odcinek: 50

4fun.tv
6:00 4fun budzi ludzi
9:00 Najwięcej muzyki na godzinę
12:00 Zawsze najlepsza muzyka
14:00 Chcesz? Masz!
15:00 Najwięcej muzyki na godzinę
18:00 Ulubiona 20
20:00 Hity na czacie
21:00 Najwięcej imprezy na godzinę
0:00 Ulubiona 20
2:00 Najwięcej muzyki nocą

4fun Gold Hits
6:00 Hits budzi ludzi
8:00 Greatest Hits
11:00 I love music
15:00 Hits cafe
18:00 Karaoke hits
19:00 Versus
20:00 Greatest Hits
23:00 Karaoke hits
0:00 Disco hits
2:00 I love Poland

4fun Dance
6:00 Fit Express
7:00 Dance budzi ludzi
8:00 Przeboje 4fun: Kids
10:00 Polski dance ma sens
12:00 Tylko dance ma sens
16:00 Disco & dance
18:00 Tylko dance ma sens
20:00 Electronic Beats
21:00 Disco & dance
0:00 Polski dance ma sens
2:00 Najlepsza muzyka nocą

Adventure TV
6:00 Focused
6:35 1000 dni dla Ziemi
7:30 Lasy Dolnego Śląska
7:50 Dzikie ścieżki Afryki
8:25 W świecie motocykli
8:50 Rybalizacja
9:25 Zanurzenie
9:50 Pamiętniki Ziemi
10:20 Celnicy Sezon: 2
10:50 Projekt Zambezi
11:20 Wędrówki z wędką
11:50 Kołowrotek
12:30 Kraina Karoo
13:30 Tajne akta UFO
14:25 Niesławne kobiety Biblii
14:50 Transsyberyjska odyseja
15:25 Strzeleckie ABC
15:45 Wyścig ze sztuką
16:25 Zbieracze z dzikiego zachodu Sezon: 2
17:15 Hardkorowe wędkowanie
17:45 Celnicy Sezon: 2
18:15 Eko podróże
18:50 Łowcy zaginionych skarbów
19:35 Tajemnice przyrody
19:50 Dzikie ścieżki Afryki
20:30 Super fabryki
21:30 Kraina Karoo
22:25 Zanurzenie
22:50 Projekt Zambezi
23:20 Hardkorowe wędkowanie
23:50 Rybalizacja
0:20 W świecie motocykli
0:50 Darz Bór HD
1:25 Film dokumentalno-przyrodniczy
2:35 Bazary świata
3:20 Film dokumentalno-przyrodniczy
4:20 Golf - pasja i sport
4:35 Tajemnice przyrody
4:50 Strzeleckie ABC
5:10 Lasy Dolnego Śląska
5:30 Wodny świat
5:50 Bez komentarza

Power TV
6:00 Power karaoke
7:00 Muzyczny poranek!
10:00 Extra klasyka
12:00 Power mix
14:00 Extra klasyka
16:00 Disco klasyka
17:00 Power mix
19:00 Extra klasyka
21:00 100% Power
23:00 Hot Power
1:00 PowerTV.pl

Nuta.TV
06:00     Śpiewaj z NUTA.TV!
07:00     NUTA NA DZIEŃ DOBRY
08:00     NAKRĘTKA
12:00     MUZYCZNA POTYCZKA
13:00     HIT NUTA
18:00     MIASTO HITÓW
22:00     IMPREZOWA NUTA
00:00     POLSKA NUTA

8TV
6:00 Program muzyczny
7:00 Godzina z… Odcinek: 14 Sezon: 1
8:00 Program muzyczny
14:00 Godzina z… Odcinek: 15 Sezon: 1
15:00 Trinny i Susannah ubierają Norwegię Odcinek: 12 Sezon: 1
15:30 Trinny i Susannah ubierają Norwegię Odcinek: 13 Sezon: 1
16:00 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 14 Sezon: 2
17:00 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 15 Sezon: 2
18:00 Program muzyczny
22:00 Projekt mąż Odcinek: 6 Sezon: 1
23:00 Program muzyczny

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.