FANDOM


Tvp1 logo

06:30 Proszę o odpowiedź
06:45 Przystanek Unia
07:35 Latające misie; odc.9 - Zakazany kwiat; serial anim.prod.chorwacko-kanadyjskiej
08:00 Legenda o Wilhelmie Tellu; odc.14 - Sobowtór; serial prod.nowozelandzkiej
09:00 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
09:05 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Kraków Błonia; transmisja
13:35 Wiadomości
13:45 50 lat TVP; Telefon zaufania; 1981  .; reż: Jeremi Przybora
14:35 Słoneczny patrol; odc.44; serial prod.USA
15:25 Studio sport; Żywiec S.A.Cup - meeting lekkoatletyczny
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
17:30 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Wawel; transmisja
19:30 Wieczorynka; Królowie i królowe
19:45 Wiadomości
20:10 Sport
20:19 Pogoda
20:30 Czas na dokument; Mordercza broń; odc.1/6 - Szybkość; serial dok.prod.angielskiej [stereo]
21:05 Jej dwa światy; cz.2-ost.; Best of Both Worlds; 2002  serial prod.angielskiej; reż: David Richards; wyk: Alice Evans,Jo-Stone-Fewings
22:25 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
22:45 Uczta kinomana; Generał; The General; 1998  film fab.prod.angielsko-irlandzkiej [za zgodą rodziców]; reż: John Boorman; wyk: Brendan Gleeson,Jon Voigt
00:50 Sportowa Jedynka
01:10 Taniec absurdu 2002; reportaż
01:35 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07:00 Tajemnice królestwa oceanu; Przetrwanie w morskiej głębinie; serial dok prod.USA
07:30 Błonia wielkich spotkań; reportaż ks. Andrzeja Baczyńskiego
07:55 Słowo na niedzielę; [dla niesłyszących]
08:00 Program lokalny
09:00 Dziwny jest ten świat
09:30 M jak miłość; odc.58; serial TVP; powt.
10:20 Nie tylko dla komandosów
10:45 Smak Europy; Za duńskie pieniądze
10:55 Podróż przez Amerykę Południową; odc.5/6 - Lasy Amazonii; serial dok.prod.angielskiej
11:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Fiesta ze smakiem; powt.
12:15 Niagara; Niagara; 1953  film fab.prod.USA; reż: Henry Hathaway; wyk: Marilyn Monroe,Joseph Cotten,Jean Peters
13:40 Smak Europy; Skansen w środku puszczy
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.404 - Placebo; telenowela TVP
15:00 Gala Piosenki Wczasowej; Piknik w Kołobrzegi cz.1; [stereo]
16:00 Na dobre i na złe; odc.99 - Przegrane ambicje; serial prod. TVP
16:50 Smak Europy; Coś z niczego
17:00 Święta wojna; Pensjonat trzygwiazdkowy; serial TVP
17:25 Smak Europy; Z Podlasia do Unii
17:30 7 dni świat
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:50 Marilyn wbrew sobie; film dok.prod.francusko-polskiej
19:55 Gala Piosenki Wczasowej; Piknik w Kołobrzegu cz.2; [stereo]
21:10 Z Archiwum X; odc.8/22; serial prod.USA [tylko dla dorosłych]
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Prognoza  pogody
22:35 Jest jak jest; odc.19 -ost. - Powrót z dalekiej podróży; serial TVP
23:10 Tele-Maski 2002; Wybór; 1999  autor: Jacek Włosek; reż: Jerzy Stuhr; wyk: Krystyna Janda, Tomasz Kot, Roman Gancarczyk, Dorota Pomykała
00:20 Camille Claudel; Camille Claudel; 1989  film biograficzny prod.francuskiej [tylko dla dorosłych,stereo]; reż: Bruno Nuytten; wyk: Isabelle Adjani,Gerard Depardieu,Alain Cluny
03:10 Zakończenie programu
Polsat-2

06.00 Disco Polo Live (335) - magazyn muzyczny
07.00 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
07.30 Magazyn religijny
08.00 Smocze opowieści (40) - serial animowany, USA
08.30 Psotny Bill (14) - serial animowany, Wlk. Bryt./Niemcy
08.55 Szkoła przetrwania - program dla dzieci
09.30 Power Rangers (186) - serial fantastyczny, USA
10.00 Disco Relax
11.00 Słoneczny patrol (126) - serial przygodowy, USA
12.00 Winnetou i jego przyjaciel Old Firehand - western, Niemcy/Jugosławia
13.45 Strażnicy miasta (5) - serial sensacyjny, USA
14.35 Benny Hill - program rozrywkowy
15.05 Niewiarygodne, ale prawdziwe - film dokumentalny, USA
15.30 Fundacja Polsat
15.45 Informacje
15.55 Prognoza pogody
16.00 Polski Monopol Loteryjny Fortuna
16.05 Samo życie (83) - serial obyczajowy, Poiska
16.30 Jak realizowano serial Samo życie - reportaż
17.00 Program sportowy
18.45 Informacje, sport
19.00 Prognoza pogody
19.05 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (8) - serial sensacyjny, USA
20.00 IDOL - program rozrywkowy
21.00 WIECZÓR FILMOWY Z KAWĄ GALA: Dwie matki - dramat obyczajowy, USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.45 KICK BOKSER 4 - film sensacyjny, USA
00.25 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu
Logo-19

6.00 Telesklep
8.00 Niezwykłe podróże Sindbada żeglarza [15/26] - serial anim.
8.25 Szczeniak zwany Scooby Doo [7/27] - serial anim.
8.50 Wiosenne przebudzenie - film obyczajowy USA
10.30 Kowboje - western USA
12.50 Północ Południe [24/24] - serial obyczajowy USA
13.50 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
14.20 Legendy kung-fu [17/44] - serial przygodowy USA
15.20 Styl - magazyn
15.50 Prawem na lewo - komedia USA
17.45 Kto Was tak urządził? - magazyn
18.15 Król przedmieścia - serial komediowy, Polska
19.00 TVN Fakty
20.00 Kwiaty we włosach - musical
20.20 Milionerzy - teleturniej
21.05 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
22.20 Adopcje - serial fab.-dok.
22.50 Nie do wiary - opowieści niesamowite
23.20 Noktowizjer - magazyn
23.55 Granice - serial fab.-dok.
0.25 Pamięć absolutna [8/22] - serial sensacyjny USA
1.20 Nic straconego - powtórki programów
TV 4 2000-2006 logo

06:10 Witajcie w Kapustowie (10) - serial animowany dla dzieci
06:40 Świniakowie z sąsiedztwa (10) - serial animowany dla dzieci
07:10 Leśny akrobata - film dokumentalny
07:40 Spadaj w podskokach - komedia sytuacyjna
09:10 Ania z Zielonego Wzgórza (36) - serial animowany dla dzieci
09:40 Przygody Rin Tin Tina (3) - western przygodowy dla dzieci
10:10  Załoga kapitana Lyncha - fabularny
12:00 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
12:30 Super VIP - wydarzenia i plotki
13:00 A ku ku - program rozrywkowy
13:30 NA topie - wywiad z... John Voight - wywiad
14:00 Harvey - komedia obyczajowa
16:00 Rycerz nocy 2 (5) - serial sensacyjny
16:50 Policyjny klan (12) - serial policyjny
17:45 Dziennik
17:58 Informacje sportowe
18:03 Prognoza pogody
18:05 Diabli nadali 2 (3) - serial komediowy
18:35 Gniew natury. Bez ostrzeżenia. - serial dokumentalny
19:30 Mapety i ich goście (6) - serial dla dzieci
20:00 Wielkie wakacje - komedia
21:55 Archiwum zbrodni - dokument kryminalny
22:20 Supergol - magazyn piłkarski
22:50 To się w głowie nie mieści - magazyn ciekawostek i sensacji
23:15 Na wirażu (7) - serial sensacyjny
00:15 Strzelaj bez pytania - film akcji
02:10 Super VIP - magazyn ciekawostek
02:40 Strefa P - magazyn muzyczny
03:15 Zakończenie programu

TVN 7
7.15 Telesklep 
8.45 Zorro 
9.10 Grupa specjalna EKO 
9.35 Yaiba - legendarny samuraj
10.00 Dragon Bali Z 
10.25 Tajemnicza wyspa (7/44) - serial przygod. USA 
10.50 Z życia gwiazd 2 (4/13) - serial kom. USA 
11.15 Dr Stefan Frank (7/16) - serial obycz. niem. (powt.) 
12.05 Letnia burza - film obycz. USA, 2000 (105 min) (powt.) 
13.50 Ryby rafy koralowej - film dok. 
14.45 Tenbit.pl - Klub przygód
15.40 Komando Małolat (11/16) - serial sens. niem.
16.30 Słoneczny patrol (39/44) - serial przygod. USA (powt.)
17.20 Cytrynowy sad - film obycz. USA, 1994 (powt.)
19.05 Zatoka szczęścia (9/17) - serial obycz. USA
20.00 W upalną noc - sekta śmierci - film sens. USA, 1994 (100 min)
21.45 Tenbit.pl - Klub przygód (6) - reality show
22.45 Indiańska krew - film obycz. USA, 1994 (110 min)
0.30 Ostatni skok: Historia Grega Louganisa - film obycz. USA, 1997 (95 min)
2.10 Zakończenie programu 

Tvp3-katowice.svg

06:30 Szkoła mistrzów - serial dla młodzieży Wielka Brytania 1992
07:00 Tęczowy domek - serial dla dzieci USA 2000
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Dany, opowiedz mi - serial animowany Francja 1990
08:00 Aktualności, Prognoza pogody
08:15 Z życia Kościoła - magazyn katolicki
08:35 Koncert życzeń
08:55 Prognoza pogody dla działkowiczów
09:00 Teleplotki - magazyn
09:30 Kurrer
09:40 Prognoza pogody
09:45 Nowe przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów - film przygodowy USA 1999
11:30 Kurier
11:35 Nad Niemnem - serial obyczajowy Polska 1986
12:30 Kurier
12:40 Prognoza pogody
12:45 Speed - magazyn motoryzacyjny
13:00 Przegonić wiatr - reportaż
13:45 Liga Światowa siatkówki - magazyn
14:00 Liga Światowa siatkówki - mecz o 3. miejsce
16:20 Liga Światowa siatkówki - magazyn
16:30 Liga Światowa siatkówki - finał
19:30 Liga Światowa siatkówki - magazyn
19:35 Liga Światowa siatkówki - wręczenie nagród
19:45 Liga Światowa siatkówki - magazyn
19:50 Siatkówka plażowa
20:20 Ziemia znana i bliska
20:30 Kurier
20:45 Prognoza pogody
20:55 Studio Wizyty Jana Pawła II w Polsce
21:15 Książka tygodnia
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Aktualności, pogoda
22:00 Niedzielny magazyn sportowy
22:30 Kurier
22:45 Prognoza pogody
22:50 Finał Mistrzostw Polski kobiet w Krynicy Morskiej i eliminacje do Mistrzostw Polski mężczyzn w siatkówce plażowej
23:40 Jazda na maxa
00:10 Konwój - film sensacyjny USA 1978
01:55 Zakończenie
Tvpoloniaekran

07:00 Słowo na niedzielę
07:05 M jak miłość; odc. 50; serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski
07:55 Nowa Tradycja; Swoją Drogą; występ zespołu
08:05 Królowa śniegu; film anim.prod.czeskiej
09:00 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
09:05 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Kraków Błonia; transmisja (Msza Święta na krakowskich Błoniach i wizyta na Rynku Krakowskim)
13:30 Letni Koncert; Dawne arie śpiewa Małgorzata Armanowska
13:50 Zaczarowany ogród Basi; reportaż Marka Borzęckiego
14:05 Stawka większa niż życie; odc. 3/18 - Ściśle tajne; 1968  serial prod. polskiej; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Stanisław Mikulski, Igor Śmiałowski, Wanda Koczewska, Emil Karewicz
15:00 Święta wojna; odc. 15 - Klimakterium; serial prod.TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
15:25 Studio sport; Żywiec S.A.Cup - meeting lekkoatletyczny
16:10 Żywiec S.A.Cup - meeting lekkoatletyczny
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
17:30 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Wawel; transmisja (Nawiedzenie Katedry Wawelskiej i modlitwa przy grobie rodziny)
19:30 Przygody Bolka i Lolka; - "Fotoreporter"; serial animowany dla dzieci
19:45 Wiadomości
20:13 Sport
20:19 Pogoda
20:20 Opowieści weekendowe; Skarby ukryte; 2000  film obyczajowy prod. polskiej (55'); reż: Krzysztof Zanussi; wyk: Maja Komorowska, Agata Buzek, Wojciech Siemion, Małgorzata Pritulak
21:15 Dary losu - koncert Ryszarda Rynkowskiego; (STEREO)
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Ekstradycja 2; odc. 2 /9/; 1996  serial prod. polskiej; reż: Wojciech Wójcik; wyk: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Maria Pakulnis, Witold Dębicki
23:25 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
23:40 Na Kresy ze Staśkiem Wielankiem; cz. 1; wyk: Kapela Staśka Wielanka, Beata Rybotycka, Józef Polok
00:30 M jak miłość; odc. 50; serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski
01:15 Przygody Bolka i Lolka; odc. 30 - Fotoreporter; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:56 Sport; powt.
02:00 Spółka rodzinna; odc. 15/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
02:30 Spółka rodzinna; odc. 16/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
03:00 Opowieści weekendowe; Skarby ukryte; 2000  film obyczajowy prod. polskiej (55'); reż: Krzysztof Zanussi; wyk: Maja Komorowska, Agata Buzek, Wojciech Siemion, Małgorzata Pritulak; powt.
04:00 Ekstradycja 2; odc. 2 /9/; 1996  serial prod. polskiej; reż: Wojciech Wójcik; wyk: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Maria Pakulnis, Witold Dębicki; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:25 Stawka większa niż życie; odc. 3/18 - Ściśle tajne; 1968  serial prod. polskiej; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Stanisław Mikulski, Igor Śmiałowski, Wanda Koczewska, Emil Karewicz; powt.
06:25 Pamiętaj o mnie...; program Doroty Szpetkowskiej; powt.
06:45 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce; powt.
07:00 Zakończenie programu

TV Puls
07:20    "Sarmacja, czyli Polska" film dokumentalny Polska 1995
08:00    "Jedynie prawda jest ciekawa" film dokumentalny Polska 1995
09:00    Msza święta na krakowskich Błoniach Pielgrzymka Papieża Jana Pawła II
13:30    Kuchnia polska magazyn kulinarny
14:00    Program o dobrej książce magazyn
14:30    "Zdarzyło się jutro" reż.John Kretchmer, wyk.Kyle Chandler, Shanesia Davis-Williams, Fisher Stevens, Stephanie Romanov serial sensacyjny USA 1996-2000
15:30    "Dotyk anioła" reż.Terence O'Hara, wyk.Roma Downey, Della Reese, John Dye, Barbara Mandrell serial obyczajowy USA 1994
16:30    Poznaj świat magazyn podróżniczy
17:00    "Dziwny, wspaniały świat" serial dokumentalny
17:30    Wizyta w Katedrze na Wawelu Pielgrzymka Papieża Jana Pawła II
19:00    "Dotyk anioła" reż.Burt Brinckerhoff, wyk.Roma Downey, Della Reese, Alanna Ubach, Marcia Dangerfield serial obyczajowy USA 1994
20:00    Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20:25    Studio Wizyty Papieskiej
21:00    Piątka u Semki program publicystyczny
21:35    "Detektyw w sutannie" reż.Charles Dubin, wyk.Tom Bosley, Tracy Nelson, Mary Wickes, Nick Dimitri serial sensacyjny USA 1989-1991
22:25    Program o dobrej książce magazyn
22:55    Jaka przyszłość polskiej rodziny? Studio otwarte - Cybernetyki 7 program publicystyczny
00:30    Siostra Faustyna Widzialne i niewidzialne magazyn zjawisk niezwykłych
01:00    Zakończenie programu 

HBO
06:30 Gra o miłość
08:15 Nieznany świat hazardu
09:05 Nędznicy
12:00 Największe wydarzenia XX wieku, odc. 6
12:50 Miłosna hipnoza
14:25 świat dziecka
16:00 Na planie, odc. 32
16:30 Turner i Hooch
18:05 Złoto Hollywood
19:00 Gra o miłość
21:00 Jak ugryźć 10 milionów
22:40 Kasa, odc. 10
23:25 Reich
00:55 Oszustwo
02:30 Kumpel do bicia
04:35 świat dziecka

CANAL+ NIEBIESKI
05:30    Liga+ magazyn ligi polskiej
07:00    Mecz + Mecz magazyn piłkarski
09:15    Wstęp do meczu
09:30    Liga polska Piłka nożna mecz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
11:30    Liga+ magazyn ligi polskiej
13:00    Liga francuska Piłka nożna mecz Montpellier - Bordeaux
14:55    Liga angielska Piłka nożna mecz Aston Villa - FC Liverpool
17:00    Wstęp do meczu
17:15    Liga polska Piłka nożna mecz Zagłebie Lubin - Wisła Kraków
19:15    Liga+ Extra magazyn ligi polskiej
20:45    Sport+ magazyn sportowy
22:00    Liga angielska Piłka nożna mecz Aston Villa - FC Liverpool
00:05    Liga+ Extra magazyn ligi polskiej
01:35    Sport+ magazyn sportowy
03:00    "Mick Jagger bez osłonek" film dokumentalny Francja 2001
04:05    "Piłka nożna" Deser film krótkometrażowy
04:15    Liga+ Extra magazyn ligi polskiej 

Le Cinema
14.00    Cyrano i D'Artagnian (Cyrano Et D'Artagnian / Secret Mask Of D'Artagnian) dramat Francja, 1963 133 min.
16.30    Naprawdę kocham moją rodzinę (Ich Liebe Meine Familie, Ehrlich) dramat obyczajowy Niemcy, 1999 87 min.
18.00    Koszula z węża (La Camisa De La Serpiente) komedia Hiszpania, 1997 91 min.
20.00    Dokument Sylwetki gwiazd: Carlos Saura Studio Company, 2002 30 min.
20.30    Piękny listopad (Un Belissimo Novembre) dramat Włochy, 1968 91 min.
22.00    Miłości, które zabijają (Amores Que Matan) komedia Hiszpania, 1996 88 min.
23.30    Todo Modo komedia Włochy, 1975 138 min.
02.00    Tajna placówka (Hidden Agenda) dramat Wielka Brytania, 1990 108 min.

Junior/Filmax
06:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
06:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Świniakowie z sąsiedztwa" serial animowany Niemcy
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
09:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
09:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
10:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
10:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
11:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
11:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Świniakowie z sąsiedztwa" serial animowany Niemcy
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
14:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
14:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
15:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
15:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
16:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
16:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Świniakowie z sąsiedztwa" serial animowany Niemcy
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
19:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
19:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
20:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
20:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
21:00    "Dziewczyna z Jersey" Filmax reż.David Burton Morris, wyk.Jami Gertz, Dylan McDermott, Sheryl Lee, Aida Turturro komedia romantyczna USA 1992
22:45    "Kręgi na wodzie" reż.Murray Battle, wyk.Daniel Baldwin, Leslie Hope, John Neville, Mimi Kuzyk thriller USA 1999
00:30    "Krwawe żniwo" reż.Stuart Burkin, wyk.James Van Der Beek, Jeffrey DeMunn, Mary McCormack, Fred Weller thriller USA 1999
02:05    Zakończenie programu 

AB Moteurs
08:00    Concept-car et realite Dream cars by design
08:55    Game Start magazyn komputerowy
09:00    Watkins Glen International Nascar Winston Cup
10:55    Les astuces du Doc Systeme Doc
11:00    GP d'Allemagne 10eme manche 250 ccm Direct / Motocross
11:30    Presente par Alexandre Debanne Pleins Phares
12:00    Spa, Belgique Championnat FIA GT
12:55    Game Start magazyn komputerowy
13:00    GP d'Allemagne 10eme manche 500 ccm Direct / Motocross
14:05    A l'assault du Cap Horn
15:00    GP d'Allemagne 10eme manche 125 ccm Direct / Motocross
16:00    GP Kuala Lumpur, Malaisie. direct Direct / Championnat du Monde de F1 Bateaux
17:00    Nurburgring, Allemagne Porsche Carrera Cup
17:30    Salsbourg, Allemagne V8 STAR
17:55    Game Start magazyn komputerowy
18:00    Jacksonville, Racing Monster Truck 2002
18:30    Trajectoires magazyn
19:00    V6 magazyn motoryzacyjny
19:30    Presente par Alexandre Debanne Pleins Phares
20:30    Communications radios, tableaux de bord, carburant Le grand test
21:00    Braga, Pologne Karting / FIA Chp/Monde
21:30    GP Elkhart Lake, Wisconsin. En direct Direct / CART Series 2002
00:05    Spa, Belgique Championnat FIA GT
01:05    Nurburgring, Allemagne Porsche Carrera Cup
01:35    Salzbourg, Allemagne V8 STAR
02:35    Zakończenie programu 

Seasons
13:30    Witajcie w Seasons
13:35    Afrykańskie doświadczenia
14:30    Komentarz do filmu
14:45    Polatucha - latająca wiewiórka
15:10    Tropami wilka w tundrze
15:55    Heinrich - muzyka na otwarcie łowów Łowieckie dźwięki
16:00    Buty myśliwskie Poradnik myśliwego
16:20    Muchowa imitacja wznoszącej się muchy Skuteczne przynęty
16:25    Łowcy marali Polowania na świecie
16:55    Springer spaniel, pies przyszłości
17:45    Cantin - "W puszczy" Łowieckie dźwięki
17:50    Komentarz do filmu
18:20    Ptaki wód i łąk
18:50    Magazyn myśliwski
19:05    Trzepot skrzydeł w lesie - apenińskie słonki
19:35    Barbet Towarzysze polowań
20:15    Zawodowy łowczy Poradnik myśliwego
20:30    Przegląd prasy wędkarskiej
20:45    Sieja Hobby wędkarstwo
21:15    Ludzie i tuńczyki
21:45    Techniki łowienia amurów białych Sekrety wędkarskie
22:45    Włochy - Sardynia Kulinarne podróże po Europie
23:15    Święte błota czyli ptasia zatoka
23:45    Jagnięta owiec gruborogich Odkrywanie tajemnic przyrody
00:00    Wędkowanie w wodach tropikalnych Hobby - wędkarstwo
00:30    Albule - duchy oceanu Wędkarskie kroniki
00:55    Dolina kozic pirenejskich Spotkania tygodnia
01:00    Kozica z Alp delfinackich Sceny polowań w Alpach
01:30    Zakończenie programu 

MTV Classic
05:00    Classic Hits - muzyka lat 60. 70. 80. i 90.
09:00    Classic 80' - mix teledysków z lat 80.
10:00    3 z 1
11:00    Blond weekend
16:00    Classic 60'/70' - mix teledysków z lat 60. i 70.
17:00    Classic 80' - mix teledysków z lat 80.
18:00    3 z 1
19:00    Nowości MTV Classic
20:00    Classic Hits
21:00    Bee Gees Alfabet gwiazd
22:00    Classic Rock - klasyka rocka i hard-rocka
23:00    Classic Ballads
00:00    Classic Hits - muzyka lat 60. 70. 80. i 90. 

MCM
06:00    MCM Tubes teledyski
07:00    N'importe quoi magazyn muzyczny
10:35    Kitsch TV magazyn
11:30    Cinemascope magazyn filmowy
11:45    MCM Tubes teledyski
12:50    N'importe quoi magazyn muzyczny
13:15    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
13:30    Le hit teledyski
14:30    MCM Tubes teledyski
17:15    Clipline
17:45    Replay magazyn muzyczny
18:00    MCM Tubes teledyski
18:50    HIT US lista przebojów
19:45    MCM Tubes teledyski
20:30    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
20:45    90's TV magazyn muzyczny
21:45    Starter TV magazyn
22:45    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
23:05    Fusion program muzyczny
23:30    Subculture program muzyczny
00:00    Life magazyn muzyczny
01:00    "Glisse extreme" film dokumentalny
02:00    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
02:15    MCM Tubes teledyski 

TVP3 Opole
06:30    "Szkoła mistrzów" reż.Justyna Zandberg/Steve Peddie, wyk.Joseph Atherden, Gillian Alexy serial dla młodzieży Wielka Brytania 1992
07:00    "Tęczowy domek" serial dla dzieci USA 2000
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
09:00    Teleplotki magazyn
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Nowe przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów" reż.Stewart Raffill, wyk.Jane Seymour, David Carradine, James Keach, John Asher film przygodowy USA 1999
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Nad Niemnem" reż.Zbigniew Kuźmiński, wyk.Iwona Pawlak, Adam Marjański, Marta Lipińska, Jacek Chmielnik serial obyczajowy Polska 1986
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
13:45    Liga Światowa siatkówki magazyn
14:00    Liga Światowa siatkówki mężczyzn mecz o III miejsce
16:20    Liga Światowa siatkówki magazyn
16:30    Liga Światowa siatkówki mężczyzn mecz o I miejsce
19:30    Liga Światowa siatkówki magazyn
19:35    Liga Światowa siatkówki mężczyzn - wręczenie nagród
19:45    Liga Światowa siatkówki magazyn
19:50    Siatkówka plażowa sprawozdanie
20:20    Ziemia znana i bliska
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
21:15    Książka tygodnia magazyn
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Telekurier - most Trójki
23:05    Finał Mistrzostw Polski kobiet w Krynicy Morskiej i eliminacje do Mistrzostw Polski mężczyzn Siatkówka plażowa
23:55    Jazda na maxa magazyn sportowy
00:20    "Konwój" reż.Sam Peckinpah, wyk.Kris Kristofferson, Burt Young, Ali MacGraw, Ernest Borgnine film sensacyjny USA 1978
02:05    Zakończenie programu 

CT 1
05:10    "Star Trek: Voyager 7" serial fantastyczny
05:55    Nasza wieś magazyn
06:15    "Slovácko sa nesúdí" reż.P. Tuček, wyk.J. Kroner, O. Velen, O. Vykypěl serial komediowy Czechosłowacja 1975
06:55    Dlaczego mamy się nie bawić program rozrywkowy
07:10    "Nieznana ziemia - Świat według Thora Heyerdahla" serial dokumentalny
07:30    Wakacyjny poranek niedzielny magazyn
07:35    "Cześć, siedlisko" serial obyczajowy
08:00    "Był sobie odkrywca" serial animowany
08:30    "Strachy i spółka" reż.J. Kos, wyk.P. Zedníček, K. Karafiát, J. Antl serial dla dzieci Czechy 1993
08:50    "Jak s Kubou šili všichni čerti" baśń filmowa Czechy 1990
09:25    Śpiewanki program muzyczny dla dzieci
09:30    "Garfield i przyjaciele" serial animowany
10:00    Obiektyw magazyn zagranicznych ciekawostek
10:30    Kalendarium program publicystyczny
10:45    Brak wiedzy nie usprawiedliwia program dokumentalny
11:00    "Slovácko sa nesúdí" reż.P. Tuček, wyk.J. Kroner, O. Velen, O. Vykypěl serial komediowy Czechosłowacja 1975
11:40    Dlaczego mamy się nie bawić program rozrywkowy
12:00    Wiadomości
12:05    Prognoza pogody
12:10    Domowe szczęście magazyn
12:40    Ekran magazyn
13:10    "Berenika" reż.S. Simonová, wyk.J. Preissová, B. Rösner, M. Pleštilová, L. Vaculík baśń filmowa Czechy 1989
14:00    ZOO Liberec program przyrodniczy
14:20    Magazyn religijny
14:55    Bladoniebieski świat magazyn publicystyczny
15:20    "Hej rup!" reż.M. Frič, wyk.J. Werich, J. Voskovec, H. Bušová, J. Skřivan, T. Pištěk komedia Czechosłowacja 1943
17:00    Kronika program dokumentalny
17:05    Poszukiwanie straconego czasu magazyn
17:30    Co z tym... magazyn
17:55    Prognoza pogody
18:00    Wiadomości
18:05    O skarby Elżbiety Czeskiej teleturniej historyczny
18:50    Świąteczne przemówienie magazyn
19:00    Dobranocka
19:15    Wiadomości
20:00    "Hadí pohledy" reż.V. Polesný, wyk.P. Rímský, M. Steinmasslová, B. Poloczek, O. Vízner film obyczajowy Czechy 1993
21:20    "Uszanowanie panu, panie Kohn" reż.J. Němcová, wyk.V. Brodský, M. Růžek, M. Kopecký serial obyczajowy Czechy 1992
21:55    Na ostro magazyn publicystyczny
22:35    Różne spojrzenia magazyn
22:45    Wiadomości
23:00    "Donovan Quick" reż.David Blair, wyk.Colin Firth, K. Murphy, David Brown, David Westhead, Ricky Callan komedia Wielka Brytania 1999
00:45    "Nikt poza tobą" wyk.R. Lumsden, G. Wise, L. Akhurst serial obyczajowy Wielka Brytania 1999
01:35    "Niebieska i szara" serial historyczny USA 1982
03:10    Brak wiedzy nie usprawiedliwia program dokumentalny
03:25    Na pływalni talk show
03:50    Mania podróżowania program dokumentalny
04:15    Piosenki na sierpień magazyn muzyczny 

ST 1
07:15    Wiadomości Czeskiej telewizji
07:40    Tydzień z kulturą magazyn
07:55    Telezakupy magazyn
08:05    Sladkowe abecadło program dla dzieci
08:15    "Przygody Sama" serial dla dzieci Australia 1997
08:40    Babeczka program dla dzieci
09:20    Hej hop! program dla dzieci
09:55    Opowiem ci bajeczkę program dla dzieci
10:05    "Na wysokiej skale" serial dla dzieci Słowacja 1978
11:00    "Rzeką Żółtą przez Chiny" film dokumentalny Francja
11:45    Inwencje program dokumentalny
11:55    Za pięć dwunasta magazyn
12:55    Świat w obrazach magazyn publicystyczny
13:20    Kultura a religia magazyn sztuki sakralnej
13:45    Kalendarz historyczny magazyn historyczny
14:00    Niech żyją! magazyn
14:30    "Obrońcy przyrody" serial dokumentalny Francja 1999
15:00    Rhytmick magazyn muzyczny
15:30    Pogadanki program rozrywkowy
15:45    "Mur Chiński - Chiny" "Skarby świata" serial dokumentalny
16:00    "Jožko Púčik a jeho kariéra" reż.Peter Opálený, wyk.Milan Lasica, Zora Kolínska, Martin Huba, Július Satinský film obyczajowy Czechosłowacja 1983
17:20    Gotuję, gotujesz, gotujemy i pieczemy magazyn kulinarny
17:30    Podróżuj z nami magazyn podróżniczy
18:00    Dobranocka program dla dzieci
18:10    Piosenki z gwiazdeczki program dla dzieci
18:15    "Leśni przyjaciele" serial animowany
18:45    "Przygody Sherley Holmes" serial przygodowy dla dzieci Wielka Brytania 1998
19:10    Losowanie na loterii magazyn
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Bramki, ciosy, sekundy magazyn sportowy
20:00    "Doktor Quinn 5" wyk.Jane Seymour serial obyczajowy USA 1996
20:55    Ktoś jest za drzwiami program muzyczno-rozrywkowy
21:40    Bramki, ciosy, sekundy magazyn sportowy
21:55    Wzdłuż i wszerz magazyn
22:10    "Hiroszima - epicentrum wybuchu" film dokumentalny Japonia 1985
23:25    "Pacific Blue" wyk.J. Davidson, P. Trickey, D. Vogel serial sensacyjny USA 1998
00:10    Country rok 2001 program rozrywkowy
00:40    Wiadomości
00:55    Telezakupy magazyn
01:05    Zakończenie programu 

France 2
06:15    Chut! Deconseille aux adultes - CD2A program dla dzieci i młodzieży
07:00    The ou cafe magazyn poranny
08:00    Chut! Deconseille aux adultes - CD2A program dla dzieci i młodzieży
08:20    Expression directe
08:30    Voix bouddhistes program religijny
08:45    Islam program religijny
09:15    Judaica program religijny
10:00    Presence protestante program religijny
11:00    Transmisja mszy świętej
11:50    Midi moins sept magazyn
12:05    Chanter la vie program muzyczny
12:55    Rapport du Loto
13:00    Journal wiadomości
13:25    "Le grand Batre" serial obyczajowy Francja
16:30    "Les annees d'orage" serial obyczajowy
18:10    "Thieves" serial obyczajowy USA 2001
18:55    Stade 2 program sportowy
20:00    Journal wiadomości
20:40    Meteo prognoza pogody
20:55    "Moja ulubiona pora roku" reż.Andre Techine, wyk.Catherine Deneuve, Daniel Auteull, Marthe Villalonga, Jean-Pierre Bouvier dramat obyczajowy Francja 1992
22:55    Contre - courant magazyn
23:50    Journal de la nuit wiadomości
00:10    Contre - courant magazyn
01:15    "Nouveau corps humain" film dokumentalny
01:55    "Gares et muses allemandes" film dokumentalny
02:40    "La femme de marbre" film dokumentalny
03:30    24 heures d'info wiadomości
03:55    Stade 2 magazyn sportowy 

France 3
06:00    Euronews program informacyjny
07:00    Decrochez vos vacances program dla dzieci
08:00    TO3 filmy animowane
10:15    C'est pas sorcier program dla dzieci
10:50    "Ocean vert" film dokumentalny
11:50    Bon appetit, bien sur magazyn kulinarny
12:15    Le 12/14 programy regionalne
13:20    C'est mon choix magazyn
14:50    Keno magazyn
14:55    "Christine Cromwell" serial kryminalny USA 1989
16:30    Sport du dimanche magazyn sportowy
18:55    Le 19/20 programy regionalne
20:45    Meteo prognoza pogody
20:50    "Siska" serial kryminalny Niemcy 2000
21:55    "Siska" serial kryminalny Niemcy 2000
23:00    Meteo prognoza pogody
23:05    Soir 3 program informacyjny
23:15    "On ne refait pas l'avenir" spektakl teatralny
01:50    "Rains Came" reż.Clarence Brown, wyk.Myrna Loy, Tyrone Power, George Brent, Brenda Joyce USA
02:35    Les nuits de France 3 

TF1
05:50    "Island detectives" serial przygodowy Francja 1999
06:45    TF1 Jeunesse filmy animowane
09:50    Mistrzowie w petanque
10:20    Auto moto magazyn sportowy
12:05    Attention a la marche magazyn
12:50    A vrai dire magazyn
13:00    Journal wiadomości
13:30    Grand Prix Węgier Formuła 1
16:10    "Law & Order: Special Victims Unit" wyk.Christopher Meloni, Mariska Hargitay, Richard Belzer, Dann Florek serial kryminalny USA 1999
17:05    "7th Heaven" serial obyczajowy USA 1996
18:00    Video gag program rozrywkowy
18:55    Le maillon faible teleturniej
20:00    Journal wiadomości
20:45    Meteo prognoza pogody
20:50    "Ripoux contre ripoux" reż.Claude Zidi, wyk.Philippe Noiret, Thierry Lhemitte, Guy Marchand, Jean-Pierre Castaldi komedia sensacyjna Francja 1990
22:45    "Indochiny" reż.Regis Wargnier, wyk.Catherine Deneve, Linh Dan Pham, Vincent Perez melodramat Francja 1991
01:40    Cheufs-d'oeuvre de la musique program rozrywkowy
02:35    Musique classique koncert
03:10    "Les travailleurs de la mer" reportaż
03:35    Tres chasse magazyn dla myśliwych
04:30    Histoires naturelles program przyrodniczy
04:55    Musique teledyski 

M6
08:10    "L'etalon noir" serial obyczajowy USA
08:45    "Indaba" serial dla dzieci
09:00    "Studio Sud" serial obyczajowy USA
09:30    M6 Kid filmy animowane
11:10    Teva Deco magazyn
11:40    Turbo magazyn
12:20    "Zdarzyło się jutro" reż.Jace Alexander/Daniel Attias, wyk.Kyle Chandler, Shanesia Davis-Williams, Fisher Stevens, Ron Dean serial sensacyjany USA 1996-2000
13:15    "Jeśli nadejdzie jutro" reż.Jerry London, wyk.Tom Berenger, Madolyn Smith, David Keith, Richard Kiley film obyczajowy USA 1986
15:40    "Jeśli nadejdzie jutro" reż.Jerry London, wyk.Tom Berenger, Madolyn Smith, David Keith, Richard Kiley film obyczajowy USA 1986
17:25    Drole de scene program rozrywkowy
17:40    "Queen of Swords" serial sensacyjny Francja/Hiszpania/Kanada 2000
18:40    Operation seduction aux Caraibes program rozrywkowy
19:50    Belle et Zen magazyn
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    E=M6 magazyn popularnonaukowy
20:40    Sport 6 magazyn sportowy
20:50    Capital magazyn
23:00    Secrets d'actualite magazyn
23:55    "Lolita 2000" film erotyczny USA
01:10    Sport 6 magazyn sportowy
01:50    M6 music teledyski 

TV 4 (szwed.)
12:30    Tjörn Runt magazyn sportowy
13:30    Studio Formel-1 magazyn sportowy
13:55    Formel 1 - VM 2002 magazyn sportowy
16:00    Martin Beck Bakom kulisserna reportaż
16:30    Söndagsbingo
16:55    Keno
17:00    V75 Vinnare
17:35    "Robot Wars" serial Szwecja 2002
18:30    Wiadomości
18:55    Prognoza pogody
19:00    Valintervjun
20:00    Sporten magazyn sportowy
20:30    Compaq Open Golf magazyn sportowy
21:00    "Beck - Spĺr i mörker" reż.Harald Hamrell, wyk.Peter Haber, Mikael Persbrandt, Figge Norling, Stina Rautelin film sensacyjny Szwecja 1997
22:00    Wiadomości i prognoza pogody
22:15    "Beck - Spĺr i mörker" reż.Harald Hamrell, wyk.Peter Haber, Mikael Persbrandt, Figge Norling, Stina Rautelin film sensacyjny Szwecja 1997
22:55    "Perfect World" serial Wielka Brytania 2000
23:30    "Uncovereds" serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
00:20    "Dangerous Curves" serial sensacyjny USA 1992
01:10    CBS 60 Minutes magazyn
02:00    Program na dobranoc
02:05    Zakończenie programu 

Kanal 5
05:10    Zakończenie programu
08:00    Tiny Toon program dla dzieci
08:25    "Oggy & The Cockroaches" serial USA
08:50    "Superman" serial animowany
09:15    "Mork & Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:45    "Sister, Sister" serial komediowy USA
10:45    "Cheers" serial komediowy USA
11:15    "Bob" serial komediowy USA 1992-93
11:40    TV Butiken
12:10    "Gliniarz i prokurator" serial sensacyjny USA
13:05    "Diagnosis Murder" serial USA 1999-2000
14:00    Tillbaka till Eden
15:45    an - Beachvolley Sport 5
18:30    "Nikki" serial komediowy USA 2000-01
19:00    "Dead Last" serial komediowy USA 2001
19:55    "Innocent Tricks" film dokumentalny Kanada
20:55    "Lies of the Heart: The Story of Laurie Kellogg" reż.Michael Toshiyuki Uno, wyk.Gregory Harrison, Jennie Garth, Steven Keats, Francis Guinan dramat obyczajowy USA 1994
23:15    "Fatalne zauroczenie" reż.Adrian Lyne, wyk.Michael Douglas, Glen Close thriller USA 1987
01:40    "Naked In Westminster" serial dokumentalny Wielka Brytania
02:40    "Abduction of Innocence" reż.James A. Conter, wyk.Katie Wright, Lucie Arnaz, Lochlyn Munro, Dean Paras film sensacyjny USA 1996
04:10    "War of the Worlds" serial sf USA 1988-90

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.