FANDOM


Tvp1 logo

06.30    Wszystko o działce i ogrodzie
06.55    Agrolinia - program rolniczy
07.40    Niezwykła Siódemka - turniej dla młodzieży
08.00    Na szczytach władzy (Powers That Be) (3/21) - serial komediowy, USA 1992, reż. Art Wolff, wyk. John Forsythe, Holland Taylor, Eve Gordon, Peter McNicol (24 min)
08.30    Wiadomości
08.40    Prognoza pogody
08.45    Ziarno - program dla dzieci
09.10    5-10-15 - program dla młodzieży
09.35    Walt Disney przedstawia: 101 Dalmatyńczyków - serial animowany (emisja z teletekstem)
10.00    Walt Disney przedstawia: Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki - serial dla młodzieży, USA 1996 (emisja z teletekstem)
10.50    Z kamerą wśród zwierząt: Trudne chwile - magazyn przyrodniczy
11.15    Pan Tadeusz - teleturniej
11.35    Reportaż Jedynki
12.00    Wiadomości
12.10    We własnym domu
12.30    Moskwa - cena za uległość
12.50    Sprzątanie świata
12.55    Miliard w rozumie - teleturniej
13.20    To jest telewizja
13.30    Śmiechu warte - program rozrywkowy
14.00    Studio sport: I liga piłki nożnej [w przerwie: Sprzątanie świata]
15.45    Jeśli nie Oxford, to co? - teleturniej
16.10    Kwadrat - magazyn
16.30    Miami 7 - serial dla młodzieży, W. Bryt. 1999, reż. Andrew Margetson, wyk. Paul Cattermole, Jon Lee, Bradley McIntosh, Jo O'Meara (25 min)
17.00    Teleexpress
17.25    Jaka to melodia? - quiz muzyczny (stereo)
17.50    Moda na sukces (941) - telenowela, USA 1991 (21 min)
18.15    MdM - program rozrywkowy
18.50    Dziennik Telewizyjny - program satyryczny Jacka Fedorowicza
19.00    Wieczorynka: Mapeciątka - serial animowany
19.30    Wiadomości i Sport
19.55    Prognoza pogody
20.05    Batman - film SF, USA 1989, reż. Tim Burton, wyk. Jack Nicholson, Michael Keaton, Kim Basinger, Jack Palance (121 min)
22.10    Sprzątanie świata
22.20    W krainie latających scyzoryków - program artystyczny (powt.)
23.00    Sportowa sobota
23.20    Poszukiwany żywy lub martwy (Wanted: Dead or Alive) - film sensacyjny, USA 1987, reż. Gary Sherman, wyk. Rutger Hauer, Gene Simmons, Robert Guillaume, Mel Harris (102 min)
01.10    Klan (242,243,244) - telenowela, Polska 1999, reż. Paweł Karpiński, wyk. Halina Dobrowolska, Zygmunt Kęstowicz, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger (75 min) (powt.)
02.25    Przyczajeni (Layin' Low) - komedia obyczajowa, USA 1995, reż. Danny Leiner, wyk. Jeremy Piven, Frank John Hughes, Edie Falco, Alanna Ubach (95 min)
04.00    Zakończenie programu
Logo-4

07.00    Echa tygodnia (dla niesłyszących)
07.30    Tacy sami - magazyn ludzi niepełnosprawnych
08.00    Program lokalny
09.00    Wydarzenie tygodnia
09.30    Jazda kulturalna - magazyn
10.15    Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Smak grzybów - magazyn kulinarny
10.45    Auto - magazyn motoryzacyjny
11.05    Ballykissangel (37-ost.): Ostateczna granica - serial obyczajowy, W. Bryt. 1998, reż. Simon Massey, wyk. Stephen Tompkinson, Dervla Kirwan, Tony Doyle, Niall Toibin (48 min)
12.00    Kino bez rodziców: Spotkanie z Hanna Barbera - seriale animowane dla dzieci
12.35    Kino bez rodziców: Cudowne lata (94): Powrót - serial obyczajowy, USA 1991, reż. Jim McBride, wyk. Fred Savage, Dan Lauria, Josh Saviano, Jason Harvey (23 min)
13.05    Szalejąca planeta: Wulkany - film dokumentalny, USA 1998
14.00    Animals: Arka Noego - magazyn przyrodniczy
14.30    Familiada - teleturniej
15.00    Złotopolscy (159): Komornik - telenowela, Polska 1999, reż. Ireneusz Engler, wyk. Krzysztof Stelmaszczyk, Henryk Machalica, Anna Nehrebecka, Magdalena Strużyńska (25 min)
15.30    Piknik Dwójki w Zamościu: Pożegnanie lata (1)
16.25    Polskie drogi (3/11): Najspokojniejsze miejsce na świecie - serial wojenny, Polska 1977, reż. Janusz Morgenstern, wyk. Karol Strasburger, Kazimierz Kaczor, Zofia Mrozowska, Piotr Pawłowski (91 min)
18.00    Program lokalny
18.30    Panorama
18.55    Duety do mety - teleturniej (stereo)
19.25    Piknik Dwójki w Zamościu: Pożegnanie lata (2)
20.50    Słowo na niedzielę
21.00    Panorama
21.20    Prognoza pogody
21.25    Sport telegram
21.30    Dwójkomania
21.40    Piknik Dwójki w Zamościu: Pożegnanie lata (3)
23.00    Sułtani westernu (City Slickers) - komedia przygodowa, USA 1991, reż. Ron Underwood, wyk. Billy Cristal, Daniel Stern, Bruno Kirby, Jack Palance (110 min)
00.50    Z zimną krwią (In Cold Blood) (2-ost.) - dramat sensacyjny, USA 1996, reż. Jonathan Kaplan, wyk. Anthony Edwards, Eric Roberts, Sam Neill, Lindsay Campbell (90 min)
02.20    Zakończenie programu
TVPReg 2k2

07.00    Animaniacy (24/33) - serial animowany
07.20    Pies, kot i... - serial animowany
07.35    Hej, Arnold (10/26) - serial animowany
08.00    Program lokalny
09.00    Taxi (3/24) - serial obyczajowy, Dania 1997, reż. Morten Arnfred/Jorn Faurschou, wyk. John Hahn-Petersen, Waage Sando, Torben Jensen, Peter Gantzler (40 min)
09.45    Ogrody bez granic (5/24) - serial dokumentalny
10.10    Wielka miłość Balzaka (ost.) - serial biograficzny, Polska 1973, reż. Wojciech Solarz, wyk. Beata Tyszkiewicz, Pierre Meyrand, Zdzisław Mrożewski, Rene Faure
11.05    Szlakiem odkrywców (3/13) - serial dokumentalny
11.35    Ja Cezar (3/6) - serial dokumentalny
12.30    Wojna Trojańska - poszukiwanie prawdy (2/6) - serial dokumentalny
13.30    Ratujmy przyrodę (1/13) - serial popularnonaukowy
14.00    Podróże bez biletu (10/26) - serial dla młodzieży
14.30    Sport na luzie - magazyn sportowy
14.45    Zaproszenie
15.05    Portrety miast - reportaż
15.30    Karino (1/13) - serial dla młodzieży, Polska 1975, reż. Jan Batory, wyk. Janusz Gajos, Władysław Hańcza, Leon Niemczyk, Zygmunt Kęstowicz (25 min)
16.00    KSU - reportaż
16.30    Budujemy mosty - teleturniej
17.00    Program lokalny
19.00    Studio sport: Finał Narodowych Mistrzostw Polski w Tenisie. Relacja z finału najważniejszej dla polskich tenisistów imprezy rozgrywanej w kraju
19.30    Piano Express
20.00    Taxi (3/24) - serial obyczajowy, Dania 1997, reż. Morten Arnfred/Jorn Faurschou, wyk. John Hahn-Petersen, Waage Sando, Torben Jensen, Peter Gantzler (40 min)
20.40    Zew natury (3/12) - serial dokumentalny
21.00    Program lokalny
22.00    Zwierzenia nieznajomemu (Confidences a un inconnu) - film obyczajowy, Francja/Rosja/Włochy 1994, reż. Georges Bardawil, wyk. William Hurt, Olga Volkova, Sergei Yurski, Sandrine Bonnaire (92 min)
23.30    Winobranie '99
Warszawski Oddział Telewizyjny

07.00    (WP) Animaniacy - serial animowany
07.20    (WP) Pies, kot i... - serial animowany
07.35    (WP) Hej, Arnold - serial animowany
08.00    Mazowiecki informator kulturalny
08.20    Halo gmina
08.40    Ziołomania - program poradnikowy
09.00    (WP) Taxi (3/24) - serial obyczajowy, Dania 1997, reż. Morten Arnfred/Jorn Faurschou, wyk. John Hahn-Petersen, Waage Sando, Torben Jensen, Peter Gantzler (40 min)
09.45    (WP) Ogrody bez granic - serial dokumentalny
10.10    (WP) Wielka miłość Balzaka (ost.) - serial biograficzny, Polska 1973, reż. Wojciech Solarz, wyk. Beata Tyszkiewicz, Pierre Meyrand, Zdzisław Mrożewski, Rene Faure
11.05    (WP) Szlakiem odkrywców - serial dokumentalny
11.35    (WP) Ja Cezar - serial dokumentalny
12.30    (WP) Wojna Trojańska - poszukiwanie prawdy - serial dokumentalny
13.30    (WP) Ratujmy przyrodę - serial popularnonaukowy
14.00    (WP) Podróże bez biletu - serial dla młodzieży
14.30    (WP) Sport na luzie - magazyn sportowy
14.45    (WP) Zaproszenie
15.05    (WP) Portrety miast - reportaż
15.30    (WP) Karino (1/13) - serial dla młodzieży, Polska 1975, reż. Jan Batory, wyk. Janusz Gajos, Władysław Hańcza, Leon Niemczyk, Zygmunt Kęstowicz (25 min)
16.00    (WP) KSU - reportaż
16.30    (WP) Budujemy mosty - teleturniej
17.00    Historia miłości - serial obyczajowy
17.50    Powstanie Warszawskie - serial dokumentalny
18.00    Telewizyjny Kurier Warszawski
18.20    Wierzę, wątpię, szukam - program katolicki
18.40    Są takie miejsca - magazyn kulturalny
19.00    (WP) Studio sport: Finał Narodowych Mistrzostw Polski w Tenisie
19.30    (WP) Piano Express
20.00    (WP) Taxi (3/24) - serial obyczajowy, Dania 1997, reż. Morten Arnfred/Jorn Faurschou, wyk. John Hahn-Petersen, Waage Sando, Torben Jensen, Peter Gantzler (40 min)
20.40    (WP) Zew natury - serial dokumentalny
21.00    Jak kochały - serial dokumentalny
21.30    Wiadomości Kuriera
21.35    Sport w WOT
22.00    (WP) Zwierzenia nieznajomemu (Confidences a un inconnu) - film obyczajowy, Francja/Rosja/Włochy 1994, reż. Georges Bardawil, wyk. William Hurt, Olga Volkova, Sergei Yurski, Sandrine Bonnaire (92 min)
23.30    (WP) Winobranie '99
00.30    Zakończenie programu
Polsat-2

06.00    Disco Relax
07.00    Dyżurny Satyryk Kraju - program Tadeusza Drozdy
07.30    W drodze - magazyn redakcji programów religijnych
08.00    Kosmiczne wojny (5) - serial animowany, USA 1996
08.25    Kalambury - teleturniej dla dzieci
08.50    Power Rangers (117) - serial fantastyczny, USA 1994 (25 min)
09.20    4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
09.50    Owocmocna lista przebojów - program muzyczny
10.00    Strażnik Teksasu (Walker Texas Ranger) - serial sensacyjny, USA 1996, reż. Vern Gillum, wyk. Chuck Norris, Clarence Gilyard, Sheree J. Wilson (45 min)
10.55    Wiosna w sercu (Young at Heart) - dramat obyczajowy, USA 1995, reż. Allan Arkush, wyk. Olympia Dukakis, Joe Penny, Philip Bosco, Louis Zorich (88 min)
12.45    Angelika i król (Angelique et le Roy) - film kostiumowy, Francja 1966, reż. Bernard Borderie, wyk. Michele Mercier, Sami Frey, Robert Hossein, Claude Giraud (100 min)
14.30    Gospodarz: gra - zabawa
15.00    Mister Poland '99 - reportaż
15.30    Link Journal - magazyn mody
16.00    Informacje
16.20    Macie co chcecie - program rozrywkowy
16.50    Sekrety rodzinne - program rozrywkowy
17.20    Jezioro marzeń (Dawson's Creek) (16) - serial obyczajowy, USA 1997-98, wyk. James Van Der Beek, Michelle Williams, Joshua Jackson, Katie Holmes (45 min)
18.10    Baza Pensacola (Pensacola) (25) - serial sensacyjny, USA 1997-98, wyk. James Brolin (45 min)
19.05    Idź na całość - show z nagrodami
20.00    Świat według Kiepskich (6) - serial komediowy, Polska, reż. Okik Khamidov, wyk. Andrzej Grabowowski, Marzena Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk (25 min)
20.30    Miodowe lata - serial komediowy, Polska, reż. Maciej Wojtyszko, wyk. Cezary Żak, Artur Barciś, Agnieszka Pilaszewska, Dorota Chotecka (25 min)
20.50    Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
21.00    Macie co chcecie - program rozrywkowy
21.30    Kurier sensacji - magazyn reporterów
22.00    Uderzenie lwa (Lion Strike) - film sensacyjny, USA 1994, reż. Rick Jacobson, wyk. Don The Dragon Wilson, Bobbie Phillips, Robert Costanzo, Morgan Hunter (88 min)
23.45    Ogłoszenie wyników LOTTO
23.50    Klub 'Udana Randka' (Head Over Heels) - serial komediowy, USA 1997, wyk. Peter Dobso, Mitchell Whitfield, Eva LaRue, Cindy Ambuehl (25 min)
00.20    Playboy: Nocne eskapady (2) - serial erotyczny
01.20    Nocne szepty (Night Calls, the Movie) - film erotyczny, USA 1997, reż. Bob Kubilos, wyk. Juli Ashton, Doria, Ceci Taylor, Daniel Namath (85 min)
02.55    Muzyka na BIS
05.00    Pożegnanie
Logo-19

07.00 Telesklep
08.00 Myszorki na prerii (13/16) - serial animowany dla dzieci
08.30 Mama, tata i ja - teleturniej dla dzieci i rodziców
09.00 Twój problem nasza głowa - program na żywo dla dzieci
10.00 Pepsi chart - program muzyczny
10.30 Pod koszem (3/26) - serial dla młodzieży, USA
11.00 Szalony świat (14/39) - serial dla młodzieży, USA
11.30 USA High (3/41) - serial dla młodzieży
12.00 Świadek oskarżenia (Witness for the Prosecution) - film kryminalny, USA 1982 reż. Alan Gibson, wyk. Ralph Richardson, Deborah Kerr, Beau Bridges, Donald Pleasence (120 min)
14.05 Siłacze
15.10 Przystań Hubbardów (3/26) - serial obyczajowy, Kanada
16.00 Zatoka szczęścia (Hyperion Bay) (3/17) - serial obyczajowy, USA
17.00 Plaże Malibu (Malibu Shores) (3/8) - serial obyczajowy, USA
18.00 Start w TVN, meta na scenie - program rozrywkowy
18.30 Ja, Malinowski - serial komediowy, Polska
18.55 Pogoda
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.30 Milionerzy - teleturniej
20.15 Obietnica (A Promise to Corolyn) - film sensacyjny, USA 1996, reż. Jerry London, wyk. Delta Burke, Swoosie Kurtz, Shirley Knight, Grace Zabriskie (105 min)
22.00 Maraton uśmiechu - liga dowcipów - program rozrywkowy
22.30 Miasto widmo (Phatom Town) - horror, USA 1998, reż. Jeff Burr, wyk. John Patrick White, Taylor Locke, Lauren Summers, Jimmy Herman (100 min)
00.15 Spot - magazyn kulturalny
00.45 Kto ma zabić moją żonę (I Wonder Who's Killing Her Now) - komedia, USA 1976, reż. Steven Hillard Stern, wyk. Bob Dishy, Joanna Barnes, Bill
02.20 Granie na zawołanie - program rozrywkowy
04.20 Granie na ekranie - program rozrywkowy
Nasza TV

07.30    Telesklep
08.00    Wrestling - wszystkie chwyty dozwolone - program sportowy
08.50    Telezakupy
09.00    Kobra (Cobra) (6) - serial sensacyjny, USA 1993/94, wyk. Michael Dudikoff, Allison Hossack, James Tolkan
09.50    Telezakupy
10.00    Nieśmiertelny (6) - serial przygodowy, W. Bryt. 1996, wyk. Adrian Paul, Stan Kirsch, Jim Byrnes
10.50    Telezakupy
11.00    Opowieści z klonowego miasteczka (7) - serial animowany
11.30    Magiczny kapelusz (Gadget Boy) (7) - serial animowany, Francja 1995
12.00    Melanżeria - program muzyczny
12.30    Gilette Sport - magazyn sportowy
13.00    Bractwo ekscentryków (Oddball Hall) - komedia, USA 1990, reż. Jackson Hunsicker, wyk. Don Ameche, Burgess Meredith, Bill Maynard, Tullio Moneta (87 min)
14.45    Polscy od kuchni - program kulinarny
15.00    Opowieści z klonowego miasteczka (7) - serial animowany
15.30    Magiczny kapelusz (Gadget Boy) (7) - serial animowany, Francja 1995
16.00    Kobra (Cobra) (7) - serial sensacyjny, USA 1993/94, wyk. Michael Dudikoff, Allison Hossack, James Tolkan
17.00    Nieśmiertelny (7) - serial przygodowy, W. Bryt. 1996, wyk. Adrian Paul, Stan Kirsch, Jim Byrnes
18.00    Wygraj! Wyśpiewaj! - program muzyczny dla dzieci
19.00    Extra Zoom - magazyn sensacji
19.35    Rodzina Potwornickich - serial komediowy
20.00    Miasteczko (Honky Tonk Freeway) - komedia, USA 1981, reż. John Schlesinger, wyk. Beau Bridges, Beverly D'Angelo, Hume Cronyn, William Devane (110 min)
21.55    Ogień (4) - serial obyczajowy, Australia, reż. Peter Fisk, wyk. Liddy Clark, Andy Anderson, Shane Feeney-Connor, Deborra-Lee Furness
22.55    Valentina - serial erotyczny, reż. Giandomenico Curi, wyk. Demetra Hampton, Russel Case, Guido Alberti
23.25    Szczelina (Rift) - dramat psychologiczny, USA 1993, reż. Edward S. Barkin, wyk. Marc C. Andrews, Angela Baker, Ronnie Brand, Jennifer Bransford (87 min)
01.05    Zakończenie programu
Tvpoloniaekran

06.00 W labiryncie (61,62): Telewizja nocą, Naprawa dachu - serial obyczajowy, Polska 1988, reż. Paweł Karpiński, wyk. Sławomira Łozińska, Marek Kondrat, Anna Chodakowska, Leon Niemczyk (58 min)
07.00 Echa tygodnia (program w języku migowym)
07.30 Co cię znów ugryzło? (11,12,13): Choroba, Żarty, Remont - serial obyczajowy, Polska 1998, reż. Maciej Wojtyszko, wyk. Bronisław Wrocławski, Bernadeta Machała-Krzemińska (45 min)
08.15 Dźwięki północy. Festiwal muzyki inspirowanej folklorem - reportaż Bożeny Olechnowicz (powt.)
08.45 Ziarno: Rodzina Pana Jezusa - program dla dzieci
09.10 Mała Księżniczka (39/46) - serial animowany, W. Bryt. 1990
09.40 Hity satelity - propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
10.00 Ostatnia droga Witkacego - film dokumentalny Sławomira Smoczyńskiego
11.00 Pegaz tygodnia - magazyn kulturalny
11.15 Teledyski na życzenie
11.25 Gościniec - magazyn kultury i sztuki ludowej
12.00 Wiadomości
12.10 Szatan z siódmej klasy - film przygodowy, Polska 1960, reż. Maria Kaniewska, wyk. Józef Skwark, Pola Raksa, Stanisław Milski, Krystyna Karkowska (107 min)
14.00 Skarbiec - magazyn historyczno-kulturalny
14.30 Piraci - teleturniej
15.00 Dziewczyna i chłopak (3/6): Szef i inni - serial przygodowy, Polska 1977, reż. Stanisław Loth, wyk. Stanisław Mikulski, Barbara Sołtysik, Wojciech Sieniawski, Anna Sieniawska (45 min)
15.45 Album śląski (2): Ludzie innej kategorii - reportaż Małgorzaty Imielskiej i Maciejki Mazan
16.00 Wieści polonijne
16.10 Mówi się... - program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka
16.30 Magazyn polonijny z Wielkiej Brytanii
17.00 Teleexpress
17.15 Benefis Jerzego Hoffmana (stereo)
18.25 Czterdziestolatek (3/21): Wpadnij kiedy zechcesz, czyli bodźce stępione - serial obyczajowy, Polska 1975, reż. Jerzy Gruza, wyk. Andrzej Kopiczyński, Anna Seniuk, Irena Kwiatkowska, Roman Kłosowski (48 min)
19.15 Dobranocka: Bodzio - mały helikopterek - serial animowany
19.30 Wiadomości
19.50 Prognoza pogody
19.55 Sport
20.00 II Biesiada Weselna w Węgrowie (1)
21.05 Panorama
21.30 Prognoza pogody
21.35 Komisarz Maigret (2-ost.): Cierpliwość Maigreta (La patience de Maigret) - film kryminalny, Francja 1997, reż. Andrzej Kostenko, wyk. Bruno Cremer, Agnes Soral, Eric Prat, Anne Bellec (81 min)
22.55 Dalej robię swoje - Jubileusz 35-lecia pracy artystycznej Wojciecha Młynarskiego (1)
23.50 Sportowa sobota
00.10 TV Polonia zaprasza - Powitanie Polonii amerykańskiej
00.15 Czterdziestolatek (3/21): Wpadnij kiedy zechcesz, czyli bodźce stępione - serial obyczajowy, Polska 1975, reż. Jerzy Gruza (powt.)
01.15 Bodzio - mały helikopterek - serial animowany (powt.)
01.30 Wiadomości, Sport i Prognoza pogody (powt.)
02.00 II Biesiada Weselna w Węgrowie (1) (powt.)
03.05 Panorama (powt.)
03.30 Komisarz Maigret (2-ost.): Cierpliwość Maigreta (La patience de Maigret) - film kryminalny, Francja 1997, reż. Andrzej Kostenko, wyk. Bruno Cremer, Agnes Soral, Eric Prat, Anne Bellec (81 min) (powt.)
04.50 Benefis Jerzego Hoffmana (stereo) (powt.)
Polsat 2

06.00    4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
06.30    Gospodarz - teleturniej
07.00    Kamera start - teleturniej
07.30    Junior - show Jurka Petersburskiego Juniora
08.00    Kojak (109) - serial kryminalny, USA 1973 (50 min) (powt.)
09.00    Hawaje pięć-zero (57) - serial kryminalny, USA (50 min)
10.00    Lu Lu i cudowny kwiat (27) - serial animowany
10.30    Kaskaderzy (40) - serial animowany
11.00    Po drugiej stronie lustra (Mirror, Mirror) (15) - serial przygodowy, Australia 1996, reż. John Banas/Sophia Turkiewicz, wyk. Petra Jared, Michala Banas, Judy McIntosh, Peter Bensley (25 min)
11.30    Komputerowy świat (VR. 5) (1) - serial SF, USA 1995, reż. Adam Cherry, wyk. Lori Singer, Will Patton, Anthony Head, David McCallum (50 min) (powt.)
12.30    Prawo do miłości (58) - telenowela, Brazylia 1987, wyk. Gloria Pires, Carlos Vereza, Lauro Corona, Cristina Proschaska (25 min)
13.00    Tajemnice piasków (58) - telenowela, Brazylia 1996, wyk. Gloria Pires, Guilherme Fontes, Raul Cortez, Viviane Pasmanter (25 min)
13.30    Magazyn Motoryzacyjny Młodych - program Maćka Ziętarskiego
14.00    Junior - show Jurka Petersburskiego Juniora
14.30    Superstar - program satyryczny z udziałem Jacka Ziobro
15.00    Disco Polo Live
16.10    Trzej muszkieterowie (Les trois mousquetaires) (1/2): Zapinki królowej - film kostiumowy, Francja 1961, reż. Bernard Borderie, wyk. Gerard Barray, Anne Tonietti, Guy Trejan, Jean Carmet, Mylene Demongeot, Jacques Toja (90 min)
18.00    Kojak (110) - serial kryminalny, USA 1973, wyk. Telly Savalas, Dan Frazer, Kevin Dobson (50 min)
19.00    Komputerowy świat (VR. 5) (2) - serial SF, USA 1995, reż. Adam Cherry, wyk. Lori Singer, Will Patton, Anthony Head, David McCallum (50 min)
19.55    Super Express TV
20.05    W poszukiwaniu Grace (Search for Grace) - thriller, USA 1994, reż. Sam Pillsbury, wyk. Lisa Black Hartman, Ken Wahl, Richard Masur, Suzzanne Douglass (90 min)
21.55    Idź na całość - show z nagrodami
22.55    Różowa landrynka
23.30    Pokonać lęk (Dare to Love) - thriller, USA 1995, reż. Armand Mastroianni, wyk. Josie Bisset, Jill Eikenberry, James B. Sikking, Jason Gedrick (90 min)
01.05    Spotkanie z UFO (UFO Incident) - film SF, USA 1975, reż. Richard A. Colla, wyk. James Earl Jones, Estelle Parsons, Bernard Hughes, Jeanne Joe (91 min)
02.30    Disco Relax
03.30    Pożegnanie
Rtl 7

07.15    Teleshopping
08.15    Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997, wyk. Lesley-Ann Down, Sam Behrens, Susan Ward, Clive Robertson (45 min)
09.00    Odjazdowe kreskówki: Doktor Zagu, Klejnot snów, Gdzie jest Wally? - filmy animowane
10.15    Zaginiony świat - serial dla młodzieży, USA, wyk. Timothy Bottoms, Robert Gavin, Jennifer Drugan, Ed Gale (25 min)
10.40    Policjanci z Miami - serial kryminalny, USA 1984, wyk. Don Johnson, Phillip Michael Thomas (40 min)
11.30    Żądło 2 (Sting II) - komedia sensacyjna, USA 1983, reż. Jeremy Paul Kagan, wyk. Jackie Gleason, Mac Davis, Teri Garr, Karl Malden (97 min)
13.15    Ukryta kamera - program rozrywkowy
13.40    Detektywi - serial komediowy, W. Brytania, wyk. Jasper Carrot, Robert Powell, George Sewell (30 min)
14.10    Tata major - serial komediowy, USA 1989, wyk. Gerald McRaney, Jon Cypher, Marlon Archey, Nicole Dubuc (25 min)
14.35    Opowieści złotej małpy - serial przygodowy, USA 1982, wyk. Stephen Collins, Caitlin O'Heaney, Jeff MacKay, Roddy McDowell (50 min)
15.30    Siódme niebo - serial familijny, USA, wyk. Stephen Collins, Catherine Hicks, Barry Watson, Jessica Biel (50 min)
16.20    Alfred Hitchcock przedstawia - serial sensacyjny, USA, wyk. Stephen Geoffreys, Mary Ellen Trainor, Dennis Libscomb, Kristen Vigard (25 min)
17.10    Nieustraszeni - serial sensacyjny, USA 1997, wyk. Brixton Karnes, Christine Steel, Duane Davies, Kathy Trageser (50 min)
18.00    Kameleon - serial SF, USA 1996, wyk. Michael T. Weiss, Andrea Parker, Patrick Bauchau (50 min)
18.50    7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny
19.00    Extra Zoom - magazyn sensacji
19.30    Prognoza pogody
19.35    Rodzina Potwornickich - serial komediowy, USA 1988, wyk. John Schuck, Lee Meriwether, Howard Morton, Jason Marsden (25 min)
20.00    -01.20 SOBOTA MOCNYCH WRAŻEŃ:
20.00    Miasteczko (Honky Tonk Freeway) - komedia, USA 1981, reż. John Schlesinger, wyk. Beau Bridges, Beverly D'Angelo, Hume Cronyn, William Devane (110 min)
21.55    Palais Royal - film sensacyjny, Kanada 1988, reż. Martin Lavut, wyk. Dean Stockwell, Kim Cattrall, Matt Craven, Brian George (91 min)
23.35    Na granicy (Borderline) - film sensacyjny, USA 1980, reż. Jerrold Freedman, wyk. Charles Bronson, Bruno Kirby, Bert Remsen, Michael Lerner (100 min)
01.20    Savannah - serial obyczajowy, USA 1996, wyk. David Gail, Robyn Lively, Jamie Luner, Paul Satterfield (50 min)
02.05    Cień wątpliwości (Shadow of a Doubt) - thriller, USA 1991, reż. Karen Arthur, wyk. Mark Harmond, Diana Ladd, Margaret Welsh, William Lanteau (95 min)
03.45    Na granicy (Borderline) - film sensacyjny, USA 1980, reż. Jerrold Freedman, wyk. Charles Bronson, Bruno Kirby, Bert Remsen, Michael Lerner (100 min) (powt.)
200px-Canal+ logo.svg

07.05    Łapu capu - chochliki telewizyjne
07.15    Diabelski Młyn - filmy animowane
08.00    Teletubbies - serial animowany
08.25    Świat dzikich zwierząt - serial animowany
08.30    Przyjaciele - serial komediowy
09.00    (K) Skradziona kolekcja - komedia, Polska 1979, reż. Jan Batory, wyk. Izabella Dziarska, Elżbieta Starostecka, Mieczysław Pawlikowski, Krzysztof Kowalewski (82 min)
10.30    (K) Wycieczki przyrodnicze: Rybołów - rybak doskonały - film dokumentalny, W. Brytania 1999
11.00    (K) Oszustka (The Con) - komedia, USA 1988, reż. Steven Schachter, wyk. Rebecca de Mornay, William H. Macy, Frances Sternhagen, Mike Nussbaum (88 min)
12.30    Rozkodowany Bunny - filmy animowane
13.30    Nie przegap
13.35    Kroniki Seinfelda - serial komediowy
14.00    Łapu capu - chochliki telewizyjne
14.10    Futbol Mundial - magazyn piłki nożnej
14.40    (K) Instynkt życia - film dokumentalny
15.35    (K) Szakal (The Jackal) - film sensacyjny, USA 1997, reż. Michael Caton-Jones, wyk. Bruce Willis, Richard Gere, Sidney Poitier, Diane Venora (119 min)
17.35    (K) Deser: Zmiana - film krótkometrażowy
18.00    (K) Mecz + Mecz - magazyn piłki nożnej
20.00    (K) Hi-Life - komedia obyczajowa, USA 1998, reż. Roger Hedden, wyk. Eric Stoltz, Daryl Hannah, Kathrin Cartlidge, Campbell Scott (85 min)
21.30    (K) Liga + - magazyn ligi polskiej
22.35    (K) Na dobre i na złe (Thick and Thin) - film sensacyjny, USA 1999, reż. Philippe Mora, wyk. Robert Townsend, Olivier Gruner (94 min)
00.15    (K) Stan wojny (Act of War) - film sensacyjny, USA 1997, reż. Robert Lee, wyk. Jack Scalia, Ingrid Torrance (95 min)
01.50    (K) Rzeźnik - film erotyczny (89 min)
03.20    (K) Boks zawodowy: Oscar de La Hoya - Trinidad
Wizja Jeden

06.30 Sposób Waldo - serial dla dzieci
07.00 Drogie świętoszki - serial obyczajowy, USA 1989 (powt.)
09.30 Moda TV - magazyn mody
10.00 Stylowe restauracje
10.30 Stylowe wnętrza
11.00 Projekt Alf (Alf) - komedia SF, Niemcy 1996, reż. Dick Lowry, wyk. Miguel Ferrer, William O'Leary, Jensen Daggett, Scott Michael Campbell (105 min)
12.45 Gość z chmur (Three Wishes) - film obyczajowy, USA 1995, reż. Martha Coolidge, wyk. Patrick Swayze, Mary Elizabeth Mastrantonio, Joseph Mazzello, Seth Mumy (112 min)
14.50 Filmy animowane
15.00 Szmaragdowy kamień - serial historyczny
16.00 Opowieści z mórz południowych - serial przygodowy, Australia 1998
17.00 Moda TV - magazyn mody
18.00 Showbiz report - program rozrywkowy
19.00 Lot 001 - serial komediowy, Polska 1999
19.30 The Monkees - serial komediowy, USA 1966
20.00 Słoneczne wakacje - serial obyczajowy, W. Bryt. 1999
21.00 Miłość, życie i kłopoty - serial obyczajowy, USA 1996
22.00 Austin Powers: Agent Specjalnej Troski (Austin Powers: International Man of Mystery) - komedia, USA 1997, reż. Jay Roach, wyk. Mike Myers, Elizabeth Hurley, Mimi Rogers, Michael York (95 min)
00.00 Rozpruwacz umysłów (Wes Craven Presents Mind Ripper) - horror, USA 1995, reż. Joe Gayton, wyk. Lance Henriksen, Claire Stansfield, Natasha Wagner, Dan Bloom (105 min)
01.45 James Dean - wyścig z przeznaczeniem - film dokumentalny
03.35 Wierne serce (Forever in My Heart) - film obyczajowy, Francja 1995, reż. Gerard Marx, wyk. Pierre Arditi, Michele Laroque, Sam Karman (90 min)
Wizja Sport

12:00 Otwarcie Kanału Wizja Sport
19:00 Żużel: Turniej O Złoty Kask
22:00 Boks
24:00 Zakończenie programu
VIVA 0

06.00    Viva Energiza - magazyn muzyczny. Wysokokaloryczna rozgrzewka o poranku
08.00    Viva Push-Up - magazyn muzyczny. Mieszanka najnowszych przebojów
10.00    Viva Sunshine - magazyn muzyczny. Przedpołudniowe spotkania z gwiazdami
11.00    Viva Sunshine - magazyn muzyczny. Przedpołudniowe spotkania z gwiazdami
12.00    Viva hity - magazyn muzyczny. Nowości i standardy pop-rockowej sceny
13.00    Top 100 - niemiecka lista przebojów
15.00    Viva Charts - parada światowych hitów
16.00    Interaktiv Spezial - gorąca linia Vivy
17.00    Planeta Viva - magazyn muzyczny
19.00    Obrotowy klub - taneczny program Vivy
20.00    Viva hity - magazyn muzyczny. Nowości i standardy pop-rockowej sceny: Will Smith
21.00    In Luv - talk show
22.00    Overdrive - magazyn muzyczny (pop-rockowe nowości)
23.00    Berlin House - program muzyczny. Nowości niemieckiej sceny muzycznej: techno, trans, ambient, house
00.00    Taneczna noc Vivy - program muzyczny
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.