TVP 1
05:20 Notacje - Jerzy Janicki; cykl dokumentalny
05:30 Przedszkolandia - odc. 3; cykl dokumentalny
05:55 Był taki dzień - 18 września; felieton
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Moda na sukces - odc. 3509; serial kraj prod.USA (2001)
09:00 Moda na sukces - odc. 3510; serial kraj prod.USA (2001)
09:25 Smocze opowieści - Trudno się dzielić; serial animowany kraj prod.USA (1999
09:55 Domowe przedszkole - Inżynier pająk; program dla dzieci
10:25 Eerie Indiana,czyli Dziwne Miasteczko - odc. 12; serial kraj prod.USA (1991)
10:55 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku; magazyn
11:05 Zwierzowiec - Zanim weźmiesz... Kot domowy
11:25 Recepty Jedynki - Ostre zapalenie wyrostka robaczkowego; magazyn
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Tak jak w Unii
12:40 Plebania - odc. 910; telenowela TVP
13:05 Klan - odc. 1299; telenowela TVP
13:30 Dzień Nauki - Polska 2007 - Wojsko od kuchni; magazyn
14:00 Prawdziwa wyprawa do Amazonii - odc. 3; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
14:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
15:00 Wiadomości
15:10 Szczęśliwa karta - odc. 7; serial kraj prod.Kanada (2003)
16:05 Moda na sukces - odc. 3511; serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces - odc. 3512; serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:30 Klan - odc. 1304 - txt str. 777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 915; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - O rety! Psoty Dudusia Wesołka - Jak Ferdek był robakiem kraj prod.USA (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 W krainie dreszczowców -  W paszczy krokodyla (Croc) - txt str. 777; film przygodowy kraj prod.USA (2007)
22:00 Misja specjalna; magazyn śledczy
22:30 Teleexpress nocą
22:50 Ekonomiczny kalejdoskop Jedynki; magazyn
23:15 Łossskot w Gdyni - Studio Festiwalowe XXXII FPFF; magazyn
23:35 Diabelska wyliczanka; film fabularny kraj prod.USA (1999)
01:10 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
01:35 Był taki dzień - 18 września; felieton
01:40 Notacje - Tadeusz Sułowski; cykl dokumentalny
01:55 Zakończenie programu

TVP 2
05:25 Statek miłości -  73/249; telenowela kraj prod.USA (1979)
06:15 Statek miłości -  odc. 74/249; telenowela kraj prod.USA (1979)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Trudny wiek? Trudny czas...; reportaż
07:40 Dwójka Dzieciom - Świat Królika Piotrusia i jego przyjaciół - Opowieść o Panu Todzie; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1996)
08:10 M jak miłość - odc. 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09:55, 11:00 i Pogoda: 9:25, 10:25
11:00 Codzienna 2 m. 3 - odc. 54; serial komediowy TVP
11:30 Magnum - Kłamstwa z miłości; serial kraj prod.USA (1987)
12:20 Trzy Szalone Zera odc. 1 - Niesprawiedliwe oskarżenie; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999)
12:55 Raj na końcu świata; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005)
13:50 Podróże z żartem - Podróże ze smakiem ; program rozrywkowy
14:50 Detektyw w sutannie - s. 3, odc. 15/22 (36)  RUCHOMY CEL; serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
15:45 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 515; serial TVP
16:35 Gliniarz i prokurator - Gdzie lub kiedy cz.2; serial sensacyjny kraj prod.USA (1991)
17:25 Biuro kryminalne -  Chińska pętla; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:50 Pogoda
19:00 Dwie strony medalu - odc. 88 - txt str. 777; serial TVP
19:30 Olimpijczycy 2008 - odc. 2; magazyn
20:00 M jak miłość - odc. 516; serial TVP
20:50 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 274
21:00 Magazyn Ekspresu Reporterów
21:30 Panorama
21:45 Pogoda
21:50 Sport Telegram
21:52 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp
21:55 Wieczór filmowy Kocham Kino - Fortuna czyha w lesie - txt str. 777; komedia kraj prod.Polska (2005)
23:30 Liga Mistrzów - skróty
00:25 Gwiazdy Mityngu Pedro's Cup
00:40 Przeznaczone do burdelu; film dokumentalny kraj prod.USA (2004)
02:05 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:10 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07.45 Aktualności Flesz + Pogoda
07.50 Gramy dla Was
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08.45 Schlesien Journal – magazyn mniejszości niemieckiej 
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:01 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:08 Pogoda; STEREO
10:12 Kurier Gość; STEREO
10:24 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Kurier Biznes; STEREO
11:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:51 Pogoda; STEREO
11:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:57 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:53 Pogoda; STEREO
12:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:59 Serwis sportowy; STEREO
13:06 Kurier Komentarze; STEREO
13:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:51 Pogoda; STEREO
13:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:57 Serwis sportowy; STEREO
14:06 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:53 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:00 Serwis sportowy; STEREO
15:08 Kurier Komentarze; STEREO
15:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:57 Pogoda; STEREO
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:06 Gwiazdy Mityngu Pedro's Cup; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16.45 Aktualności
16.48 Pogoda
16.50 Relacje – przegląd gospodarczy
17.00 Trójka dzieciom – Maurycy i Hawranek
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18.00 Aktualności
18.24 Magazyn Meteo
18.30 Aktualności sportowe
18.40 Trójka tam była
18.55 TV Katowice zaprasza...
19.00 Raport z akcji – magazyn o tematyce policyjnej
19.15 Bliżej natury – magazyn ekologiczny
19.40 Gramy dla Was
19.55 TV Katowice zaprasza...
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:44 Pogoda; STEREO
20:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21.45 Aktualności sportowe + Aktualności 
22:15 Kurier Biznes; STEREO
22:30 Kurier; STEREO
22:43 Pogoda; STEREO
22:46 16/16 - Hydrozagadka z Sobięcina; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:56 Pogoda; STEREO
24:00 Mydło z ludzi; film dokumentalny kraj prod.USA (2005); reż.:Mariusz Olbrychowski, Jarosław Olbrychowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:54 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:29 Kurier; STEREO
01:54 Pogoda; STEREO
01:57 Kurier Biznes; STEREO
02:09 SpełniONA w biznesie; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:23 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18 ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domisie - Nieprzespana noc; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Magazyn Medyczny - Cena uzależnienia; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Kwadrans na kawę; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Mieszkać w Europie - Białe miasta; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Czesław Niemen i Aerolit - Sopot '74; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Ranczo - Goście z zaświatów; serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 911; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1293; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Warto kochać - odc. 29; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Forum ; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Rozmowy na temat - Ośrodek Karta - fundacja, niezależna organizacja pozarządowa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Katyń - relacja z uroczystej premiery filmu Andrzeja Wajdy
15:30 Podróżnik - Algarve; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zwierzowiec - Spiżarnie-zapasy na trudne czasy ; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Magazyn Medyczny - Cena uzależnienia; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Kwadrans na kawę; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Domisie - Nieprzespana noc; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Polska z bocznej drogi - Ucieczka przed wschodem słońca; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 911; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Telegrafista; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1293; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Kopciuszek - odc. 3; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Warto rozmawiać - Katyń - od kłamstwa do prawdy?; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:46 Sport Telegram; STEREO
23:55 Kwadrans na kawę; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 911; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Telegrafista; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1293; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kopciuszek - odc. 3; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń ; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Warto rozmawiać - Katyń - od kłamstwa do prawdy?; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Polska z bocznej drogi - Ucieczka przed wschodem słońca; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Zacisze gwiazd - (20) Robert Moskwa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zwierzowiec - Spiżarnie-zapasy na trudne czasy ; Bez ograniczeń wiekowych

Polsat
05:45 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:30 Sekret Laury (157) - telenowela
07:30 TV Market - magazyn reklamowy
07:45 Wielka wygrana - teleturniej
08:45 Graczykowie, czyli Buła i spóła (72): Wróblowa - serial komediowy
09:15 Strażnik Teksasu (142) - serial sensacyjny
10:15 13 posterunek (11) - serial komediowy
10:45 Miodowe lata (84): Jajeczko Faberge - serial komediowy
11:30 Samo życie (938) - serial obyczajowy
12:00 Pensjonat Pod Różą - serial obyczajowy
13:00 Jesteś moim życiem (180) - serial obyczajowy
14:00 Pierwsza miłość (547) - serial obyczajowy
14:45 Świat według Bundych (92) - serial komediowy
15:15 Benny Hill (59) - program rozrywkowy
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:35 13 posterunek (12) - serial komediowy
17:05 Miodowe lata (85): Ukryte kamery - serial komediowy
18:00 Pierwsza miłość (548) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Samo życie (939) - serial obyczajowy
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (41) - serial kryminalny
20:55 Mission: Impossible 2 - film sensacyjny
21:55 Studio LOTTO
23:45 Chirurdzy (36) - serial obyczajowy
00:45 Threshold - strategia przetrwania (12) - serial science fiction
01:40 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
02:40 Nocne randki - program rozrywkowy
04:45 Music Spot - program muzyczny

TVN
05:15 Uwaga! - magazyn reporterów
05:35 Telesklep
06:30 Wykręć numer - teleturniej
07:30 Na Wspólnej - serial obyczajowy
08:00 Dzień dobry TVN - magazyn
10:00 Łapać złodzieja! - program rozrywkowy
10:30 Jak być wiecznie młodym: Jo Mayne - program edukacyjny
11:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
12:05 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
13:05 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13:45 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
14:15 Życie na fali - serial obyczajowy
15:15 Marina - telenowela
16:15 Rozmowy w toku - talk-show
17:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Fakty
19:30 Pogoda
19:40 Sport - program informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:15 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20:55 Na Wspólnej - serial obyczajowy
21:30 Twarzą w twarz - serial sensacyjny
22:30 Uwaga, faceci! - serial obyczajowy
23:30 Jaja ze stali - program rozrywkowy
00:25 Trzy po trzy - numery z kwatery - serial komediowy
00:55 Uwaga! - magazyn reporterów
01:15 Nocne igraszki - program interaktywny
02:15 Telesklep
02:35 Nic straconego - programy powtórkowe

TVN 7
05:40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06:10 Telesklep
07:10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
07:40 Aniołki z piekła rodem - serial kryminalny
08:40 Gorzka zemsta - telenowela
09:35 Kryminalni: Towar - serial kryminalny
10:40 Łowcy koszmarów - serial science fiction
11:40 Wyścig po kasę
12:35 Telesklep
13:55 Gorzka zemsta - telenowela
14:55 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
15:25 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
15:55 Przyjaciele - serial komediowy
16:25 Pomoc domowa - serial komediowy
17:00 Kryminalni: Kolekcjonerzy - serial kryminalny
18:05 Łowcy koszmarów - serial science fiction
19:05 Przyjaciele - serial komediowy
19:35 Pomoc domowa - serial komediowy
20:10 Nocny kurs - serial sensacyjny
21:10 Gdzie są moje dzieci? - dramat obyczajowy
23:10 W sieci - thriller
01:45 Zamach - film sensacyjny

TV 4
05:40 Cała prawda - niezwykłe historie zwykłych ludzi - talk-show
06:30 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07:35 TV Market - magazyn reklamowy
08:05 KINOmaniak - nowa formuła - magazyn filmowy
08:35 Dekoratornia - magazyn
09:05 Saint-Tropez (41) - serial obyczajowy
10:10 Big Brother 4:1 - prosto z domu - reality show
10:40 South Beach (1) - serial obyczajowy
11:40 Big Brother 4:1 - reality show
12:40 Wybrańcy fortuny (9) - serial obyczajowy
13:40 Skrzydła - serial komediowy
14:15 Wygraj fortunę - teleturniej
15:15 Piotruś Pan i piraci - serial obyczajowy
16:55 Skrzydła - serial komediowy
17:30 Wybrańcy fortuny (10) - serial obyczajowy
18:30 Big Brother 4:1 - prosto z domu - reality show
19:00 Zamieńmy się żonami w Ameryce (2): Heiss / Kestrel - reality show
20:00 Big Brother 4:1 - reality show
21:00 Sex FM (3) - serial komediowy
21:35 Włatcy móch (27) - serial animowany dla dorosłych
22:05 Czułe dranie - tragicznie satyryczny magazyn rozrywkowy
23:00 Big Brother 4:1 - extra - reality show
23:30 Kuba Wojewódzki - talk-show
00:35 Wydarzenia, sport, pogoda
01:15 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
02:15 Drogówka - magazyn policyjny
02:40 Komenda - magazyn policyjny
03:05 Zakończenie programu

Tele 5
05:50 Voltron - obrońca wszechświata - serial animowany
06:20 Zbuntowana - telenowela
07:05 Pogoda
07:15 Mroczny rycerz - serial przygodowy
08:20 Andromeda - serial science fiction
09:10 Buon Appetito! - magazyn kulinarny
10:15 Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy
10:40 Telezakupy
12:55 Zbuntowana - telenowela
13:35 Ty albo nikt - telenowela
14:05 Werdykt - program publicystyczny
15:05 Brygada Acapulco - serial obyczajowy
16:05 Mroczny rycerz - serial przygodowy
17:05 Ty albo nikt - telenowela
17:30 Lub czasopisma - program rozrywkowy
17:45 Pogoda
17:55 Andromeda - serial science fiction
18:45 Brygada Acapulco - serial obyczajowy
19:45 Pogoda
20:00 Zniewolenie - thriller
21:45 Pogoda
21:50 Sprawiedliwość na 18 kołach - serial sensacyjny
22:45 Lub czasopisma - program rozrywkowy
23:05 Gorączka w mieście - serial kryminalny
00:05 Najlepszy seks w życiu - serial erotyczny
02:40 Rybia nocka


TV Puls
05:55 Program religijny
06:55 Puls wieczoru - program publicystyczny
07:30 Wdowa w bieli (47) - telenowela, USA/Kolumbia 2006
08:30 Wdowa w bieli (48) - telenowela, USA/Kolumbia 2006
09:30 Bianka droga do szczęścia (158) - telenowela, Niemcy 2004-2005
10:30 Telezakupy
12:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
12:40 Pod prąd - program publicystyczny
13:30 Ostrożnie, yeti! - komedia, Polska 1960
15:00 Autostrada do nieba (22) - serial obyczajowy, USA 1984-1989
16:00 Wdowa w bieli (49) - telenowela, USA/Kolumbia 2006
17:00 Wdowa w bieli (50) - telenowela, USA/Kolumbia 2006
18:00 Bianka droga do szczęścia (159) - telenowela, Niemcy 2004-2005
19:00 MacGyver (52) - serial sensacyjny, USA/Kanada 1985-1992
20:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
20:45 Ja, Klaudiusz (10/12) - serial historyczny, Wielka Brytania 1976
21:45 Ja, Klaudiusz (11/12) - serial historyczny, Wielka Brytania 1976
22:45 Autostrada do nieba (22) - serial obyczajowy, USA 1984-1989
23:40 Pod prąd - program publicystyczny
00:20 MacGyver (52) - serial sensacyjny, USA/Kanada 1985-1992
01:10 Puls wieczoru - program publicystyczny
01:45 Ostatni kurs - film kryminalny, Polska 1963
03:20 Octava Dies
03:50 Wolność Słowa - program publicystyczny
04:20 Puls wieczoru - program publicystyczny
05:00 Pod prąd - program publicystyczny

Eurosport
08:30 Eurosport Buzz - magazyn sportowy
09:00 Mistrzostwa Świata w Chiang Mai - podnoszenie ciężarów
10:15 Eurogole - magazyn piłkarski
11:00 Niemcy Japonia - piłka nożna
12:00 Mistrzostwa Świata w Chiang Mai - podnoszenie ciężarów
14:00 Nigeria USA - piłka nożna
16:00 Vuelta a Espańa - kolarstwo
17:30 Szwecja Korea Północna - piłka nożna
18:00 Eurogole Flash - piłka nożna
18:15 Szwecja Korea Północna - piłka nożna
19:00 Mistrzostwa Świata w Chiang Mai - podnoszenie ciężarów
20:00 Evander Holyfield Lou Savarese - boks
21:00 Acelino Freitas Juan Diaz - boks
23:00 Grand Prix Polski w Bydgoszczy - żużel
00:00 Mistrzostwa Świata w Chiang Mai - podnoszenie ciężarów
01:00 FIA WTCC - magazyn fia wtcc

Eurosport 2
07:30 Wiadomości poranne
10:00 Mistrzostwa Europy w Barcelonie - baseball
11:30 Viking (1) - magazyn sportowy
12:00 Wiadomości
14:00 Lietuvos Rytas Wilno Real Madryt - koszykówka
15:00 THW Kiel SG Flensburg-Handewitt - piłka ręczna
16:00 Liga Europejska - siatkówka
17:00 Melbourne Kangaroos Hawthorn Hawks - futbol australijski
18:00 Wiadomości
18:30 Dew Action w USA - sporty ekstremalne
19:30 Wiadomości wieczorne
20:00 Liga hiszpańska - piłka ręczna
20:30 Wyścig w Spa-Francorchamps - seria gp2
21:00 Grand Prix Portugalii w Estoril - motocyklowe mistrzostwa świata
21:30 Grand Prix Portugalii w Estoril - motocyklowe mistrzostwa świata
22:00 Grand Prix Portugalii w Estoril - motocyklowe mistrzostwa świata
23:00 Wiadomości wieczorne
23:15 New Japan League - pro wrestling
00:15 Wiadomości
01:00 Wiadomości

Polsat: Sport
07:00 Elite League - żużel
09:10 Roda JC Kerkrade Feyenoord Rotterdam - piłka nożna
11:20 Chelsea Londyn Blackburn Rovers - piłka nożna
13:30 Celtic Glasgow Inverness Caledonian Thistle - piłka nożna
15:40 FC Porto Maritimo Funchal - piłka nożna
17:30 Studio Pucharu Ekstraklasy - piłka nożna
18:00 Legia Warszawa Ruch Chorzów - piłka nożna
20:00 Studio Pucharu Ekstraklasy - piłka nożna
20:30 Osasuna Pampeluna FC Barcelona - piłka nożna
20:55 Szkocja Rumunia - rugby
23:00 Konfrontacje Sztuk Walki - sporty walki


AXN
06:00    Szczury wodne - serial sensacyjny odc. 15    
07:00    Bez pardonu 3 - serial kryminalny odc. 22    
08:00    Tropem zbrodni 2 - serial kryminalny odc. 8    
09:00    V.I.P. 4 - serial sensacyjny odc. 5    
10:00    4400 - serial SF odc. 1    
11:00    Bez pardonu 3 - serial kryminalny odc. 22    
12:00    Szczury wodne - serial sensacyjny odc. 15    
13:00    Tropem zbrodni 2 - serial kryminalny odc. 8    
14:00    V.I.P. 4 - serial sensacyjny odc. 5    
15:00    4400 - serial SF odc. 2    
16:00    Szczury wodne - serial sensacyjny odc. 16    
17:00    Afterworld - animacja odc. 2    
17:05    Medium 2 - serial kryminalny odc. 2    
18:00    Tropem zbrodni 2 - serial kryminalny odc. 9    
19:00    V.I.P. 4 - serial sensacyjny odc. 6    
20:05    Medium 2 - serial kryminalny odc. 22    
21:00    Obłędny rycerz - komedia przygodowa    
23:30    Agentka o stu twarzach 2 - serial sensacyjny odc. 18    
00:25    Medium 2 - serial kryminalny odc. 22    
01:25    Obłędny rycerz - komedia przygodowa    
03:45    Agentka o stu twarzach 2 - serial sensacyjny odc. 18

Discovery Science
06:00    Lotnicze szaleństwo - serial dokumentalny odc. 7    
06:25    Podniebne wy¶cigi: Złoty wiek - serial dokumentalny    
06:50    Brainiac - serial dokumentalny odc. 6    
07:40    Jak to zbudowano?: Drapacze chmur - serial dokumentalny    
08:10    Klimatyczne cuda: Strach przed lataniem - serial dokumentalny    
08:35    Klimatyczne cuda: Wojna i pogoda - serial dokumentalny    
09:00    Prawdziwe bohaterstwo: Ogień - serial dokumentalny    
09:30    Prawdziwe bohaterstwo: Niespokojne niebo - serial dokumentalny    
10:00    Brainiac - serial dokumentalny odc. 6    
11:00    Krytycznym okiem: Tajemnicze cuda - serial dokumentalny    
12:00    Lotnicze szaleństwo - serial dokumentalny odc. 7    
12:30    Podniebne wy¶cigi: Złoty wiek - serial dokumentalny    
13:00    Brainiac - serial dokumentalny odc. 6    
14:00    Klimatyczne cuda: Strach przed lataniem - serial dokumentalny    
14:30    Klimatyczne cuda: Wojna i pogoda - serial dokumentalny    
15:00    Prawdziwe bohaterstwo: Ogień - serial dokumentalny    
15:30    Prawdziwe bohaterstwo: Niespokojne niebo - serial dokumentalny    
16:00    Brainiac - serial dokumentalny odc. 6    
17:00    Krytycznym okiem: Tajemnicze cuda - serial dokumentalny    
18:00    Superstatki: American Queen - pierwsza dama Missisipi - serial dokumentalny    
19:00    Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 27    
19:30    Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 28    
20:00    Wielkie trzęsienia ziemi: San Francisco - serial dokumentalny    
21:00    Słoneczne imperium: Narodziny gwiazdy - serial dokumentalny    
22:00    Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 27    
22:30    Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 28    
23:00    Robotica - magazyn popularnonaukowy odc. 1    
00:00    Superstatki: American Queen - pierwsza dama Missisipi - serial dokumentalny    
00:50    Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 27    
01:15    Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 28    
01:40    Jak to zbudowano?: Wspólnie z siłami natury - serial dokumentalny    
02:10    Wielkie trzęsienia ziemi: San Francisco - serial dokumentalny    
03:00    Słoneczne imperium: Narodziny gwiazdy - serial dokumentalny    
03:50    Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 27    
04:15    Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 28    
04:40    Jak to zbudowano?: Wspólnie z siłami natury - serial dokumentalny    
05:10    Robotica - magazyn popularnonaukowy odc. 1

HBO
06:00    Jak usidlić faceta - komedia    
07:40    Miss agent 2: Uzbrojona i urocza - komedia sensacyjna    
09:35    Elvis - dramat biograficzny    
11:15    Tajniak z klas± - komedia sensacyjna    
12:45    Na planie - magazyn filmowy    
13:20    Głowa do góry - dramat obyczajowy    
14:55    Gorsza siostra - komedia romantyczna    
17:00    Sky High - komedia przygodowa    
18:40    Rodzina Steedów - serial obyczajowy    
20:10    Premiera Studio 60 - serial obyczajowy odc. 21    
20:50    Deklaracja - thriller    
22:45    Dwie prawdy - dramat obyczajowy    
00:10    Kung Fu szał - komedia sensacyjna    
01:50    Studio 60 - serial obyczajowy odc. 21    
02:30    Deklaracja - thriller    
04:30    Dwie prawdy - dramat obyczajowy

Zone Reality
06:00    Plażowy patrol - serial dokumentalny    
06:25    Plażowy patrol - serial dokumentalny    
06:50    Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny    
07:15    Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny    
07:40    Burzliwe losy - serial dokumentalny    
08:05    Burzliwe losy - serial dokumentalny    
08:30    Uzdrowisko wstydliwych dolegliwo¶ci - serial dokumentalny    
09:25    Cwana pułapka - serial dokumentalny    
10:15    Chirurgia urody - serial dokumentalny    
10:40    Chirurgia urody - serial dokumentalny    
11:05    Kryminali¶ci - serial dokumentalny    
11:55    Burzliwe losy - serial dokumentalny    
12:20    Burzliwe losy - serial dokumentalny    
12:45    Karty chorobowe - serial dokumentalny    
13:10    Karty chorobowe - serial dokumentalny    
13:35    Uzdrowisko wstydliwych dolegliwo¶ci - serial dokumentalny    
14:25    Chirurgia urody - serial dokumentalny    
14:50    Chirurgia urody - serial dokumentalny    
15:15    Cwana pułapka - serial dokumentalny    
16:10    Burzliwe losy - serial dokumentalny    
16:35    Burzliwe losy - serial dokumentalny    
17:00    Kryminali¶ci - serial dokumentalny    
18:00    Plażowy patrol - serial dokumentalny    
18:30    Plażowy patrol - serial dokumentalny    
19:00    Uzdrowisko wstydliwych dolegliwo¶ci - serial dokumentalny    
20:00    Opowie¶ci z dreszczykiem - serial dokumentalny    
21:00    Na tropie zbrodni - serial dokumentalny    
22:00    Zdrada - serial dokumentalny    
23:00    Zdrada - serial dokumentalny    
00:00    Opowie¶ci z dreszczykiem - serial dokumentalny    
00:50    Na tropie zbrodni - serial dokumentalny    
01:40    Zdrada - serial dokumentalny    
02:30    Zdrada - serial dokumentalny    
03:20    Opowie¶ci z dreszczykiem - serial dokumentalny    
04:10    Burzliwe losy - serial dokumentalny    
04:35    Burzliwe losy - serial dokumentalny    
05:00    Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny    
05:30    Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny

TCM
06:35    Wielka parada komedii wytwórni MGM - film dokumentalny    
08:05    Historia Monty Strattona - film biograficzny    
09:50    Cały ten taniec! - film dokumentalny    
11:40    Gdzie byłe¶, gdy zgasły ¶wiatła? - komedia    
15:30    Z życia VIP-ów - dramat obyczajowy    
17:25    Cień zbrodni - film kryminalny    
19:05    To się wydarzyło na największej wystawie ¶wiata - film muzyczny    
21:00    Diner - komediodramat    
22:50    Gdzie byłe¶, gdy zgasły ¶wiatła? - komedia    
00:20    Historia Warner Brothers: 75 lat gwiazd filmowych - film dokumentalny    
01:15    To się wydarzyło na największej wystawie ¶wiata - film muzyczny    
03:00    Diner - komediodramat    
04:50    Niezatapialna Molly Brown - musical


ORF 1
6:00    Die Abenteuer der Maus auf dem Mars - Der gefährliche Marsfußball
6:05    Alice im Wunderland - Die Befreiung der Austern; (J 1980)
6:30    Zirkus um Confetti - Magazyn dziecięcy
6:45    Lapitch, der kleine Schuhmacher - "Wunschlos glücklich" (11); (D 2000)
7:10    Robo Roach - Der Weg nach Moskitau
7:20    Aladdin - Lieber ledig und lebendig; Orig: "Disney's Aladdin". Regie: Tad, Stones, Alan Zaslove, Bob Hathcock, Toby Shelton, Rob LaDuca (USA 1995)
7:40    Familie Feuerstein - Wer die Wahl hat; Orig: "The Flintstones". Regie: William Hanna (USA 1966)
8:05    Reba - Dumm gelaufen; Regie: Will MacKenzie (USA 2002)
8:25    Scrubs - Die Anfänger - Mein Einhorn; Orig: "Scrubs". Regie: Matthew Perry (USA 2004)
8:50    Eine schrecklich nette Familie - Warum ausgerechnet mein Friseur?; Orig: "Married ... with Children". Regie: James F. Hornbeck (USA 1989)
9:15    O.C., California - Rivalen; Orig: "The O.C.". Regie: Ian Toynton (USA 2003)
9:55    Malcolm mittendrin - Poker; Orig: "Malcolm in the Middle". Regie: Ken Kwapis (USA 2001)
10:20    Diplomat in Sachen Liebe - Komedia Orig: "Indiscreet". Regie: Richard Michaels (USA/GB 1988)
11:50    Full House - Der falsche Vetter; Regie: John Tracy (USA 1987)
12:15    Eine himmlische Familie - Meine Familie; Orig: "Seventh Heaven". Regie: Joel J. Feigenbaum (USA 2004)
13:00    Familie Feuerstein - Der Wohltätigkeitsball; (USA 1961) Orig: "The Flintstones"
13:30    Neue Micky Maus Geschichten - "Beim Angeln / Der violette Pluto / Die Geld Multiplikator-Maschine / Sandwichmacher / D. Liebespfeil" (7)
13:50    Aladdin - Die ungeheuerliche Schatzsuche; (USA 1995) Orig: "Disney's Aladdin"
14:10    Drachenschatz - Die Kinder-Spielshow
14:35    Schwammkopf - Hey, dein Schuh ist offen / Der Stellvertreter; (USA 2000) Orig: "SpongeBob SquarePants"
15:00    News - Die besten News für Kids
15:05    Die Simpsons - Angst essen Seele auf; Orig: "The Simpsons". Regie: Raymond S. Persi (USA 2005)
15:25    Reba - Wir kriegen Geld vom Staat!; Regie: Gail Mancuso (USA 2002)
15:45    ZIB Flash - Wiadomości
15:50    Eine schrecklich nette Familie - Im Drei-Sterne-Restaurant; Orig: "Married ... with Children". Regie: Gerry Cohen (USA 1989)
16:15    Mein cooler Onkel Charlie - Ich kann ihren Skrupel sehen; Orig: "Two and a Half Men". Regie: Gary Halvorson (NZ 2005)
16:35    Charmed - Zauberhafte Hexen - Schlechtes Karma; Orig: "Charmed". Regie: John T. Kretchmer (USA 2004)
17:20    Scrubs - Die Anfänger - Mein bester Moment; Orig: "Scrubs". Regie: Chris Koch (USA 2004)
17:45    ZIB Flash - Wiadomości
17:50    Wie bitte? - Infotainment-Magazin
18:10    Die Simpsons - Milhouse aus Sand und Nebel; Orig: "The Simpsons". Regie: Steven Dean Moore (USA 2005)
18:35    O.C., California - Die Wahrheit; Orig: "The O.C.". Regie: Rodman Flender (USA 2003)
19:25    Malcolm mittendrin - Die Katalog-Braut; Orig: "Malcolm in the Middle". Regie: Todd Holland (USA 2001)
19:50    Szene - Jugendmagazin
20:00    ZIB 20 - Wiadomości
20:07    Wetter - Pogoda
20:35    Champions League - 1.Spieltag: Real Madrid CF - Werder Bremen
0:00    ZIB 24 - Wiadomości
1:45    C.S.I.: Miami - Wer stirbt als nächstes?; Regie: Sam Hill (USA 2006)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.