FANDOM


Program 1
13.30 TV Technikum Rolnicze — Matematyka, sem. II — Zastosowanie trygonometrii do zadań z techniki
14.00 TV Technikum Rolnicze — Język polski, sem. II — Tragizm Kordiana
15.50 NURT — Szkoła patogenna
16.20 Program dnia - DT - Wiadomości
16.25 Dla młodych widzów: "Zwierzyniec" i film "Niebezpieczna zabawa" z serii - "Przygody czterech przyjaciół"
17.15 Teleexpress
17.30 "Nieszczęśliwi kochankowie" - odc. III filmu węgierskiego z serii - "Wdowa i jej córka"
18.20 "Witryna" - magazyn CZSP
18.30 "Laboratorium" — Krok za krokiem
18.50 Dla dzieci: Dobranoc „Ptaszek Tari”
19.00 "Rozmowa na telefon" (I)
19.05 Echa stadionów
19.30 Dziennik
20.00 Teatr Telewizji - David Mercer: "Dwoista perspektywa"
20.55 "Rozmowa na telefon" (II)
21.25 "Kościół katolicki w ZSRR"
22.00 "Apokalipsis" - dok. film TVP
22.40 DT - Komentarze
23.00 J. niemiecki - l. 30

Program 2
16.55 Program dnia
17.00 J. niemiecki - l. 30
17.30 "Śpiewnik domowy - pieśń myśliwska"
18.00 Program lokalny
18.30 Magazyn gier
19.00 Mistrzowie drugiego planu: Jan Himilsbach
19.30 Gwiazdy wielkiego sportu
20.00 "Nasza Warszawa"
20.45 "Gościniec" (2) - spotkanie z Wojciechem Żukrowskim
21.30 Panorama dnia
21.45 Biografie: "Johann Sebastian Bach" (1) - dok. film NRD
22.40 Kalendarz historyczny
22.55 IX Łódzkie Spotkania Baletowe
23.15 Wieczorne wiadomości

SBC 5
14.30 PETANG: SBCText - Contoh Muka Surat (Siaran Langsung)
15.00 Pembukaan & Ringkasan Rancangan - Filem penergangan: 'Lifestyles Of The Rich And Famous'
15.55 Siri pengetahuan mengenai masakmemasak - Take Six Cooks
16.20 Siri pengetahuan - Photoplay
16.45 Filem penerangan berbentuk hiburan: The Making Of Supergirl
17.35 Kartun - Perils Of Penelope Pitstop (u)
17.55 Rancangan untuk kanak-kanak - Share A Story (u)
18.00 Rancangan untuk kanak-kanak - Abu Nawas
18.25 Ringkasan Rancangan
18.30 Pertunjukan kartun - He-Man And The Masters Of The Universe
19.00 MALAM: Kisah Iucu dalam siri - Small Wonder
19.30 Berita (Bahasa Melayu)
19.50 Rancangan hiburan: Ragam Hiburan
20.30 Kisah Lucu - Family Ties
21.00 Berita & Laporan Kewangan (Inggeris)
21.30 Drama dalam siri - The Fifth Missile
22.30 Rancangan hiburan - Solid Gold
23.20 Drama penyiasatan dalam siri - The New Mike Hammer: 'Mike's Baby'
0.05 Tamat Siaran

SBC 8
17.20 PETANG: SBCText - Contoh Muka Surat (siaran langsung)
17.50 Pembukaan & Ringkasan Rancangan - Filem penerangan: Ecology Workshop (Tamil)
18.25 Berita (Tamil)
18.45 Drama Mandarin dalam siri - One Plus One
20.00 MALAM: Berita & Laporan Kewangan (Mandarin)
20.30 Pertunjukan anekaragam - Studio One Presents (Mandarin) (siaran langsung)
21.30 Drama Mandarin dalam siri - Paint A Rainbow
22.30 Drama Mandarin dalam siri - The Village Doctor
23.20 Berita (Mandarin)
23.40 Tamat Siaran

SBC 12
19.00 MALAM: SBCText - Contoh Muka Surat (siaran langsung)
19.30 Pembukaan & Ringkasan Rancangan - Drama dalam siri: The Winning Streak
20.25 Sorotan Rancangan: Saluran 12
20.30 Filem Penerangan - Newsnight
21.00 Persembahan Muzik Klasik - From East To West
22.00 Filem penerangan berbentuk hiburan - The King's Singers Madrigal History Tour (u)
22.30 Berita (Inggeris)
22.50 Tamat Siaran

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.