TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Kartka z kalendarza)
7.45 Muzyczna Jedynka
8.00 "Nie ma jak w domu" (40/158) - serial prod. australijskiej
8.30 Wiadomości
8.40 Studio pod pięciolinią
9.05 Gimnastyka - Na co dzień (3)
9.10 Mama i ja
9.25 Domowe przedszkole
9.50 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Dolina lalek" (2/5) - serial
10.50 Telezakupy
11.00 Zrób to tak, jak my: Bluza patchworkowa
11.15 Poradnik bałaganiarza: Bałaganiarz zapracowany
11.30 Książki, które wstrząsnęły światem: Koran
11.50 "Arcydzieła" (3/45): "Andrea Mantegna: Ukrzyżowanie Chrystusa" - serial dok. prod. angielskiej
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.20 Magazyn Notowań: Sposób na owce / Z nowego jadłospisu
12.40 "W plener"
13.05 Start - teleturniej sportowy
13.25 Gdzie są nasze pieniądze
13.50 Oświatowe informacje
13.55 Na skraju: Założenia
14.15 Fizjonomia kropli wody
14.30 ABC zawodów - księgowi
14.50 Program dnia
15.00 Wiadomości
15.10 Ekonomiczne opały rodziny Kowalskich (3): Kowalski zakłada sklep
15.30 "Nieustraszeni" (3/13) - serial prod. kanad.
16.00 Telezawody
16.25 Muzzy in Gondoland (13) - język angielski dla dzieci
16.30 Dla młodych widzów: Raj
16.50 Kartka z kalendarza
17.00 Teleexpress
17.25 "Inny świat" (30/44) - serial prod. USA
18.00 Miliard w rozumie - teleturniej
18.30 Rewizja nadzwyczajna: Tajemnica gibraltarska
19.00 Wieczorynka: "Madeline"
19.30 Wiadomości
20.10 "Zatopić «Rainbow Warrior>>" - film fab. prod. USA (1992 r., 90 min);
21.45 Program publicystyczny
22.20 Studio sport - magazyn
23.25 Wiadomości
23.35 Cafe Fusy (2)
0.05 "Amerykański romans Emily" - dramat psych. prod. USA (1964 r., 115 min)
2.00 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Panorama
7.05 Sport telegram
7.10 Poranny magazyn Dwójki / Dziennik krajowy
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program spotowo-rekreacyjny (audiotele: 0-70055666)
8.00 Program lokalny
8.30 "Moje trzy córki (5/13) - serial prod. USA
9.00 Świat kobiet (audiotele: 0-70035277)
9.30 "Walcząc o ich przetrwanie" (2/13): "W pogoni za kłusownikami" - serial dok. prod. francuskiej
10.00 Truskawkowe studio
10.25 Dialogi polskie: "Jezioro Bodeńskie"
10.55 Maraton trzeźwości (powt.)
11.25 30 lat Teatru
12.00 Koncerty na życzenie: "Wiedeńskie koncerty na szlaku"
12.30 Skrzydła bliżej marzeń
13.00 Panorama
13.20 "Doktor z alpejskiej wioski" (11/13) - serial prod. austriacko-włoskiej
14.10 Muzyczne nowości Dwójki
14.25 Clipol
15.00 "Sylvan" (8/26) - serial anim. prod. hiszp.
15.25 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (powt.)
15.35 Era Wodnika a Ewangelia: New Age - nowa era? (2)
16.00 Panorama
16.10 Pejzaże wsi polskiej
16.30 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej (audiotele: 0-70035217)
17.00 Seans filmowy
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Jeden z dziesięciu - teleturniej (audiotele: 0-70075800)
19.05 Ekspres reporterów
19.35 Truskawkowe studio (powt.)
20.00 Kocham kino: "Machina wyobrażni" (1/5): "Wehikuł przestrzeni i czasu" - ser. dok prod. ang.
21.00 Panorama
21.30 Sport telegram
21.40 Kocham kino: Festiwal Filmów Fabularnych - Gdynia '96
22.05 Kocham kino: "Lato miłości" - film fab. prod. polsko-białoruskiej (85 min)
23.35 "Nocleg" - dramat psychologiczny prod. polskiej (1974 r., 25 min)
0.05 Panorama
0.15 "O człowieku, który nie chciał być królem" - film dok.
1.10 Zakończenie programu 

TV Rzeszów
8.00 Aktualności - serwis informacyjny
8.10 Dziennikarze pytają
8.30 Programy dziecięco - młodzieżowe
9.15 "Niebezpieczna" - serial
10.00 - 15.00 TV Polonia
15.00 Powitanie i historia z kalendarza
15.05 Propozycje na dziś
15.10 "Szmacianki" - serial animowany
15.20 "Wesołe małpki" - serial animowany
15.25 "Roger Odrzutowiec" - serial
15.30 "Rodzina Gafowiczów" - serial animowany
15.35 "Mali mistrzowie" - serial dla dzieci
15.50 "Klarysa wyjaśni wszystko" - serial prod. USA
16.30 Granie na ekranie - teleturniej
17.00 Teleexpress
17.15 Konkurs dla telewidzów
17.30 Studio Tarnobrzeg
17.45 Pocztówka z regionu
18.00 Oglądaj TV Rzeszów
18.05 Muzyczna skrzynka
18.10 Aktualności
18.30 "Niebezpieczna" - serial wenezuelski
19.30 "Skandale" - serial dok. prod. USA
20.00 "Wiosenne wody" - film obyczajowy prod. rosyjskiej
21.25 Human League
21.45 Aktualności
22.00 ART - magazyn kulturalny
22.15 Rzeszowska Karta Historii - reportaż
22.30 Biblioteka chrześcijańska: Odwieczne tajemnice świata - serial dok.
0.10 Pożegnanie i program na jutro

Polsat
6.00 "Starsky i Hutch" - amerykański serial kryminalny
7.00 Poranek z Polsatem
7.55 Poranne informacje
8.00 Polityczne graffiti
8.15 Klub Fitness Woman
8.30 "Czarodziejka z księżyca" - serial animowany
9.00 "MacGyver" - amerykański serial sensacyjny
10.00 "Żar młodości" - kanadyjski serial obyczajowy
11.00 "Airwolf" - amerykański serial sensacyjny
12.00 Jesteśmy - magazyn redakcji programów religijnych
12.30 Plac słoneczny - program dla dzieci
13.00 Co jest grane
14.00 Motowiadomości
14.30 Link Journal
15.00 Halo Gra!My
15.20 Ye!Ye! Ye!
15.30 "Ufozaury" - serial animowany dla dzieci
16.00 Informacje
16.15 Nie tylko dla dam
16.45 Portret pamięciowy
17.10 "Kalambury"
17.40 "Alf" - amerykański serial
18.10 "Świat według Bundych" - amerykański serial komediowy
18.45 Informacje
19.00 Drużyna "A" - amerykański serial sensacyjny
19.50 Losowanie LOTTO
20.00 "Nieustraszony" - amerykański serial sensacyjny
21.00 "Starsky i Hutch" - amerykański serial sensacyjny
22.00 Informacje
22.25 Polityczne graffiti
22.35 "Ulice San Francisco" - amerykański serial sensacyjny
23.30 Sztuka informacji
23.55 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
0.30 "Żar młodości" - kanadyjski serial obyczajowy
1.35 Pożegnanie

TV Polonia
7.00 Program dnia
7.05 Z archiwum folkloru: Zespół regionalny "Skalni"
7.30 Przegląd publicystyczny (powt.)
8.30 Wiadomości
8.40 "Dwaj ludzie z filmem" - program Grzegorza Gajewskiego i Jerzego Armaty, poświęcony filmowi krótkiemu (powt.)
9.00 "Stawiam na Tolka Banana" (6/7): "Filipek" - serial dla młodych widzów (powt.)
9.35 "Historia - współczesność" (powt.)
10.05 Bank nie z tej ziemi (2/13): Daj monetę - serial TVP (powt.)
11.00 "Żeby nikt nikogo nie mógł szantażować przeszłością" - reportaż (powt.)
11.30 "Przeboje Muzycznej Jedynki" (powt.)
12.00 Wiadomości
12.10 Program dnia
12.15 Matki, żony i kochanki (3/12) - serial prod. polskiej (powt.)
13.25 "Auto-Moto-Klub" - magazyn sportów motorowych
13.45 "Warszawa '94 podróż sentymentalna" - film dokumentalny Marcela Łozińskiego (powt.)
14.15 Biografie: "Znaki życia - Maria Dąbrowska" - film dokumentalny (powt.)
15.00 Panorama
15.20 Program na popołudnie i wieczór
15.30 "Wielka historia małych miast" - Warka
16.00 U siebie: "Sobie i innym" - reportaż
16.30 "Auto-Moto-Klub" - magazyn sportów motorowych
17.00 Teleexpress
17.15 "Szkoła na wesoło" - program dla dzieci
17.45 "Krzyżówka szczęścia" - teleturniej
18.15 Teatr TV: "Restauracja"
19.45 Dobranocka: Lis Leon
20.00 Wiadomości
20.30 "Virtuti" - film fabularny prod. polskiej
22.15 Program na czwartek
22.30 Panorama
23.00 Ze sztuką na Ty: "Dotknięcie Dostojewskiego"
24.00 Uczmy się polskiego: lekcja 19 - "Droga pełna przygód"
0.30 Zaproszenie - "Jurajskie ostańce" - program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego (powt.)
0.50 Panorama
1.00 Teatr TV: "Restauracja" (powt.)
2.30 "Auto-Moto-Klub" - magazyn sportów motorowych (powt.)
3.00 Panorama (powt.)
3.30 "Virtuti" - film fabularny prod. polskiej (powt.)
5.15 Podpowiedzi w plenerze
5.30 "Krzyżówka szczęścia" - teleturniej (powt.)
6.00 Ze sztuką na Ty: "Dotknięcie Dostojewskiego"

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.