FANDOM


TVP 1
05:20 Notacje - Wojciech Zabłocki. Korzenie; cykl dokumentalny
05:30 Między duchem a materią pośredniczy matematyka... kraj prod.Polska (2007)
05:55 Był taki dzień - 19 czerwca; felieton
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny - Grzyby są wśród nas ; serial animowany kraj prod.Kanada (2004)
09:00 Jedynkowe Przedszkole; program dla dzieci
09:25 Domisiowe Bajki - Pasterka i kominiarczyk
09:35 Domisiowe Bajki - Kto jest najpiękniejszy
09:40 Atlantis High - odc. 26; serial komediowy kraj prod.Australia (2002)
10:10 Ja i mój Pan ; magazyn
10:25 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych
10:40 Smaki polskie; magazyn kulinarny
10:50 TELEZAKUPY
11:10 Moda na sukces - odc. 3883; serial kraj prod.USA (2003)
11:35 Moda na sukces - odc. 3884; serial kraj prod.USA (2003)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Europa bez miedzy
12:40 Plebania - odc. 1107; telenowela TVP
13:05 Klan - odc. 1496 - txt - str.777; telenowela TVP
13:35 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny
14:00 Lekcja angielskiego; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007)
14:30 My Wy Oni ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Port lotniczy LAX - odc.10; serial obyczajowy kraj prod.USA (2004)
16:05 Moda na sukces - odc. 3885; serial kraj prod.USA (2003)
16:30 Moda na sukces - odc. 3886; serial kraj prod.USA (2003)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Klan - odc. 1501 - txt - str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 1112; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Przyjaciele z podwórka - Olbrzymi kłopot; serial animowany kraj prod.Kanada (2005)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 MŚ w rajdach terenowych - Rajd Brazylii; felieton
20:10 Pogoda
20:20 Tajemnice prawdy - Głosy zza ściany - txt - str.777; film fabularny kraj prod.Kanada (2003)
22:00 Sprawa dla reportera
22:35 Kino dla dorosłych - Nagi instynkt; film fabularny kraj prod.USA, Francja (1992)
00:45 Pogoda dla kierowców
00:50 Łossskot!; magazyn
01:15 Bracia i siostry - odc. 20; serial obyczajowy kraj prod.USA (2006)
02:00 Trzy kolory - Czerwony; film fabularny kraj prod.Polska, Francja, Szwajcaria (1994)
03:35 Był taki dzień - 19 czerwca
03:38 Notacje - Henryk Mandelbaum. Jak to było możliwe?
03:50 Zakończenie dnia

TVP 2
05:45 Statek miłości - odc. 198/249; telenowela kraj prod.USA (1984)
06:35 Statek miłości - odc. 199/249; telenowela kraj prod.USA (1984)
07:20 Telezakupy
07:40 Dwójka Dzieciom - Kacper - Trio i bobasek; serial animowany kraj prod.USA (1996)
08:05 M jak miłość - odc. 202
09:00 Pytanie na śniadanie  - w tym Pogoda: 9:20,10:10
11:05 Święta wojna - Szynk u Bercika; serial TVP
11:40 Córki McLeoda odc.12 - Puszka Pandory kraj prod.Australia (2001)
12:30 Koło fortuny ; teleturniej
12:55 Z kabaretowego archiwum
13:05 Dancer w stanie Texas; komedia kraj prod.Meksyk (1998)
14:50 Gliniarz i prokurator odc.81 - Odkąd się w tobie zakochałem; serial sensacyjny kraj prod.USA (1992)
15:40 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 125; serial obyczajowy TVP
16:15 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 126; serial obyczajowy TVP
16:45 Z kabaretowego archiwum
16:55 MASH - odc. 49/147; serial komediowy kraj prod.USA (1974)
17:20 MASH - odc. 50/147; serial komediowy kraj prod.USA (1974)
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Sport Telegram
18:58 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu  - txt - str.777; teleturniej
19:35 Młodzi twórcy mistrzom - Nie ma odpoczynku na szczytach - Film o Profesorze Piotrze Sztompce
20:05 Barwy szczęścia - odc. 127 - txt - str.777; serial obyczajowy TVP
20:35 Barwy szczęścia - odc. 128 - txt - str.777; serial obyczajowy TVP
21:05 Rodzina Trendych - D jak Dziadek ; widowisko
21:35 Dr House - odc. 37/46; serial obyczajowy kraj prod.USA (2005)
22:25 Policjanci z Pitbulla - odc. 3
22:30 Warto rozmawiać - Czy warto wiedzieć, jak było naprawdę ? - "SB a Lech Wałęsa - przyczynek do biografii"
23:25 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza
24:00 Panorama
00:15 Pogoda
00:19 Czy świat oszalał? - Historia piłki nożnej; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008)
01:10 Miasteczko Twin Peaks - odc. 22/32; serial kryminalny kraj prod.USA (1991)
02:00 Sekcja 998 - Tunel; telenowela dokumentalna TVP
02:30 Zakończenie dnia

Polsat
05:00 Music Spot
05:30 Wstawaj! Gramy!
06:15 Muszkieterowie - nowe pokolenie odc.: 4
07:15 TV Market
07:30 Wielka wygrana
08:30 Alex odc.: 9
09:00 Alex odc.: 10
09:30 Strażnik Teksasu odc.: 85
10:30 Beverly Hills 90210 odc.: 95
11:30 Samo życie odc.: 1124
12:00 Klinika samotnych serc odc.: 13
13:00 Dom nie do poznania
14:00 Pierwsza miłość odc.: 729
14:45 Świat według Bundych odc.: 69
15:15 Świat według Bundych odc.: 70
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja
16:30 1300 gramów odc.: 4
17:30 Duża przerwa odc.: 16
18:00 Pierwsza miłość odc.: 730
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Samo życie odc.: 1125
20:00 Piłka nożna, Euro 2008 - studio
20:35 Piłka nożna, Euro 2008 - mecz ćwierćfinałowy
22:50 Piłka nożna, Euro 2008 - studio
23:00 Studio LOTTO
23:15 Euro 2008
23:45 Kosmiczny gniew
01:15 Zakończenie programu (przerwa techniczna)

TVN
05:35 Uwaga!
05:55 Telesklep
06:55 Hej-nał Show
08:00 Na Wspólnej odc.: 993
08:30 Dzień dobry TVN
11:00 Proste życie 3
11:35 Proste życie 3
12:05 Fabryka gry
13:05 You can dance - po prostu tańcz!
14:05 W-11 - Wydział Śledczy, Znajdę cię
14:45 Detektywi, Wzorowa opiekunka
15:15 Agenci NCIS odc.: 16/23
16:15 Rozmowy w toku, Czy to małżeństwo ma jeszcze sens?
17:25 Sąd rodzinny, Klimakterium mamy
18:25 Detektywi, Nocny ekspress
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:15 W-11 - Wydział Śledczy, Bez opieki
20:55 Na Wspólnej odc.: 994
21:30 Szpieg, odc.: 6-ost.
22:40 Matczyna sprawiedliwość
00:35 Multikino
01:00 Uwaga!
01:20 Wrzuć na luz
02:20 Telesklep
02:45 Nic straconego

TVP Info
06:00 Serwis info - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:10, 06:27, 06:57, 07:10, 07:25; Przegląd prasy 06:11, 06:23, 06:41, 06:53; 07:11, 07:19, 07:41; Serwis ekonomiczny 06:20, 06:50, 07:16; Serwis sportowy 06:16, 06:46, 07:22; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Serwis info flesz; STEREO
08:02 Gość poranka; STEREO
08:15 Serwis info flesz; STEREO
08:17 Przegląd prasy; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Pogoda; STEREO
08:30 Serwis info; STEREO
08:35 Korespondent TVP o Poranku; STEREO
08:40 Przegląd prasy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Serwis info; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Pogoda; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:16 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:22 Serwis sportowy; STEREO
09:25 Pogoda; STEREO
09:30 Serwis info; STEREO
09:55 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis sportowy; STEREO
10:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Gość poranka; STEREO
10:30 Serwis info; STEREO
10:51 Pogoda; STEREO
10:55 Serwis sportowy; STEREO
11:02 Biznes - otwarcie dnia; magazyn; STEREO
11:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Serwis info; STEREO
11:52 Pogoda; STEREO
11:53 Serwis sportowy; STEREO
11:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:06 Komentarz - Kraj; STEREO
12:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Serwis info; STEREO
12:51 Pogoda; STEREO
12:55 Serwis sportowy; STEREO
13:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:06 Komentarz - Świat; STEREO
13:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Serwis info; STEREO
13:54 Pogoda; STEREO
13:55 Serwis sportowy; STEREO
14:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:08 Komentarz - Kraj; STEREO
14:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Serwis info; STEREO
14:54 Pogoda; STEREO
14:58 Serwis sportowy; STEREO
15:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:10 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis info; STEREO
15:57 Pogoda; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:06 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:13 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis info; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Serwis info; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Minęła 20-ta; program publicystyczny; STEREO
20:30 Serwis info; STEREO
20:35 Minęła 20-ta; program publicystyczny; STEREO
21:00 Pogoda; STEREO
21:05 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis info; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:16 Ekonomia i Rynek. Magazyn TVP Info i Rzeczpospolitej; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Serwis info; STEREO
22:55 Pogoda; STEREO
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Serwis info; STEREO
23:54 Pogoda; STEREO
24:00 Bez końca; film dokumentalny kraj prod.USA (2007); reż.:Charles Ferguson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:57 Minęła 20-ta; program publicystyczny; STEREO
01:21 Minęła 20-ta; program publicystyczny; STEREO
01:39 Serwis info; STEREO
02:02 Pogoda; STEREO
02:03 Ekonomia i Rynek. Magazyn TVP Info i Rzeczpospolitej; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:14 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18 ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Budzik - Podróże małe i duże; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Raj ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Afisz - Remont Generalny; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Wideoteka dorosłego człowieka ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Mistrz wagi żywej - Film o profesorze Zygmuncie Pejsaku; reż.:Małgorzata Motecha; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:55 Wielkie sprzątanie; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Zaproszenie - Pielgrzymi i podróżnicy; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Plebania - odc. 1108; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc. 1490; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Tydzień Polski; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Jak zdobyć pieniądze, kobietę i sławę; film fabularny kraj prod.Polska (1969); reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Barbara Ludwiżaka, Bronisław Pawlik, Ewa Szykulska, Krzysztof Litwin, Jacek Woszczerowicz, Wanda Łuczycka, Jerzy Dobrowolski; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Honor generała; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Joanna Pieciukiewicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:15 TW Bolek - film dokumentalny TVP, reż. Robert Kaczmarek, Grzegorz Braun
15:40 Drogi do wolności; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Raj ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Budzik - Podróże małe i duże; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Kurier Pojednania - Nagroda Jana Nowaka Jeziorańskiego; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 1108; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Przygody Bolka i Lolka - Zdobywcy przestworzy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport; STEREO
20:10 Pogoda
20:15 Klan - odc. 1490; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Scena współczesna - Chciałam Ci tylko powiedzieć...; spektakl teatralny; reż.:Małgorzata Imielska; wyk.:Anna Dymna, Maja Ostaszewska, Rafał Maćkowiak, Olga Świderska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 TW Bolek - film dokumentalny TVP, reż. Robert Kaczmarek, Grzegorz Braun
22:55 Drogi do wolności; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Kres podróży; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Panorama; STEREO
00:35 Pogoda; STEREO
00:36 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 1108; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Przygody Bolka i Lolka - Zdobywcy przestworzy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1490; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Scena współczesna - Chciałam Ci tylko powiedzieć...; spektakl teatralny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:15 TW Bolek - film dokumentalny TVP, reż. Robert Kaczmarek, Grzegorz Braun
04:40 Drogi do wolności; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Kres podróży; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12

TVP Kultura
09:00 Przewodnik - magazyn kulturalny
09:05 Studio kultura Informacje - magazyn kulturalny
09:10 Czterysta batów - dramat obyczajowy, Francja 1959
10:50 SBB New Century - koncert
11:50 Kino krótkich filmów: Człowiek i chleb - film animowany, Polska 1997
12:00 Niezapomniany Leonard Bernstein: Spotkania z muzyką Hołd urodzinowy dla Szostakowicza - koncert
13:00 Studio R - cykl reportaży
13:30 Polski film dokumentalny: Konstelacje - film dokumentalny
14:25 Kombinat 23. Przegląd Piosenki Aktorskiej Wrocław - koncert
15:30 Baryton - dramat obyczajowy, Polska 1984
17:00 Przewodnik - magazyn kulturalny
17:05 Strefa sztuki: Mistrzowie - reportaż
17:40 Strefa sztuki: Sztuka ludowa przemiany, inspiracje - reportaż
18:15 Studio kultura Informacje - magazyn kulturalny
18:35 Rozmowy istotne (57) - rozmowa
19:00 Reżyserzy - serial dokumentalny
20:30 Studio Kultura - magazyn kulturalny
20:45 Kino jest sztuką: Inwazja barbarzyńców - komediodramat, Kanada/Francja 2003
22:20 Przewodnik - magazyn kulturalny
22:25 Projekt: Młoda Europa (6)
23:10 Studio TVP Kultura Telekino nocą - rozmowa
23:20 Telekino nocą: Błękitny pokój - dramat obyczajowy, Polska 1965
23:55 Strefa alternatywna: Studio alternatywne (23) - magazyn kulturalny
00:55 Strefa alternatywna: Dzieci Dalajlamy - reportaż
01:20 Kino nocne: Obca ziemia - dramat obyczajowy, Brazylia/Portugalia 1996
03:00 Studio kultura Informacje - magazyn kulturalny
03:15 Rozmowy istotne (57) - rozmowa
03:40 Czytelnia (65) - magazyn kulturalny

TV 4
05.20 Sztukateria - program kulturalny
05.40 VIP - magazyn kulturalno-rozrywkowy
06.05 FIFA Futbol Mundial
06.35 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.40 TV Market - magazyn reklamowy
08.15 Kasa na bank - program interaktywny
09.15 Pokemon (221) - serial, Japonia/USA
09.45 Zbuntowani (168) - serial obyczajowy, Meksyk, reż. Juan Carlos Munoz, wyk. Dulce Maria, Anahi
10.45 Mała czarna - talk show
11.45 Sidła miłości (64) - telenowela, Argentyna, reż. Fernando Espinosa
12.45 Happy Hour - program rozrywkowy
13.45 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
14.15 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.15 Saint-Tropez (14) - serial obyczajowy, Francja, wyk. Benedicte Delmas
16.25 Zbuntowani (169) - serial obyczajowy, Meksyk, wyk. Dulce Maria
17.25 Cudowne lata (14) - serial obyczajowy, wyk. Fred Savage
18.00 Mała czarna - talk show
19.00 Galileo - magazyn popularnonaukowy
20.00 Nowa generacja - program rozrywkowy
21.15 Gloria - dramat sensacyjny, USA 1980, reż. John Cassavetes, wyk. Gena Rowlands, John Adames
23.50 24 godziny (21) - serial sensacyjny, USA, wyk. Kiefer Sutherland, Elisha Cuthbert, Sarah Clarke
00.50 Zakończenie programu

TV Puls
06:00 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty - teleturniej
07:00 Puls o poranku
09:00 Puls kultury - magazyn kulturalny
09:30 Telezakupy
10:00 Z boską pomocą (24/52) - serial komediowy, Niemcy 2002
11:00 Telezakupy
11:30 Wszyscy kochają Raymonda (118) - serial komediowy, USA 1996-2005
12:00 Królowa miecza (2/22) - serial przygodowy, USA/Kanada/Hiszpania 2001
13:00 Klasyka polskiego kina: Chciałbym się zgubić - film psychologiczny, Polska 1979
15:00 Burza uczuć (79/150) - telenowela, Niemcy 2005
16:00 Hacjenda La Tormenta (163) - telenowela, Kolumbia 2005
17:00 Miłość jak czekolada (44) - telenowela, USA/Argentyna 2007
18:00 Tylko Ty - teleturniej
18:30 Puls raport
18:50 Pogoda
18:55 Sport
19:00 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty - teleturniej
20:00 Wszyscy kochają Raymonda (119) - serial komediowy, USA 1996-2005
20:30 Wszyscy kochają Raymonda (120) - serial komediowy, USA 1996-2005
21:00 Najgorszy polski kierowca 2 (2) - rozrywka
22:00 Puls raport
22:25 Pogoda
22:30 Sport
22:35 Tylko Ty - teleturniej
23:05 Klasyka polskiego kina: Chciałbym się zgubić - film psychologiczny, Polska 1979
01:00 Wszyscy kochają Raymonda (119) - serial komediowy, USA 1996-2005
01:30 Puls kultury - magazyn kulturalny
02:00 Puls raport
02:30 Temat numer 1 - program publicystyczny
03:00 Reporterzy - program publicystyczny
03:30 Żebro Adama - program publicystyczny
04:00 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty - teleturniej
05:00 Puls kultury - magazyn kulturalny

Eurosport
08:30 FIA WTCC - magazyn fia wtcc
09:00 Euro 2008 Show - piłka nożna
09:30 Szwajcaria Portugalia - piłka nożna
11:30 Austria Niemcy - piłka nożna
13:30 Turniej WTA w Eastbourne - tenis
18:00 Euro 2008 Show - piłka nożna
18:15 Polska Chorwacja - piłka nożna
20:00 Euro 2008 Show - piłka nożna
20:15 The Factory - formuła 1
20:45 Junior Witter Timothy Bradley - boks
23:00 Euro 2008 Show - piłka nożna
23:30 Grecja Hiszpania - piłka nożna

Eurosport 2
06:30 Konferencja prasowa Euro 2008 - piłka nożna
06:45 Wiadomości
07:00 Wiadomości poranne
07:15 Polska Chorwacja - piłka nożna
09:00 Wiadomości poranne
10:00 Superpuchar Porsche w Stambule - wyścigi samochodowe
10:30 Superpuchar Porsche w Monako - wyścigi samochodowe
11:00 Arizona Rattlers Colorado Crush - halowy futbol amerykański
12:00 Wiadomości
13:30 Dew Action - sporty ekstremalne
14:30 Turniej ATP w 's Hertogenbosch - tenis
16:30 Euroliga we Włoszech - piłka plażowa
17:45 Euroliga we Włoszech - piłka plażowa
19:00 Euroliga we Włoszech - piłka plażowa
20:00 Portugalia Grecja - siatkówka
21:30 Słowacja Holandia - siatkówka
23:00 Wiadomości wieczorne
23:30 Konferencja prasowa Euro 2008 - piłka nożna
23:45 FIA WTCC - magazyn fia wtcc
00:15 Wiadomości
00:30 Konferencja prasowa Euro 2008 - piłka nożna
00:45 Wiadomości
01:00 Wiadomości
01:30 Konferencja prasowa Euro 2008 - piłka nożna
01:45 Wiadomości
02:30 Konferencja prasowa Euro 2008 - piłka nożna
03:00 Wiadomości
03:30 Konferencja prasowa Euro 2008 - piłka nożna
03:45 Wiadomości
04:30 Konferencja prasowa Euro 2008 - piłka nożna
04:45 Wiadomości
05:30 Konferencja prasowa Euro 2008 - piłka nożna
05:45 Wiadomości

Polsat Sport
07:00 Total Rugby
07:30 Siatkówka mężczyzn, Liga Światowa - 1. mecz: Brazylia - Serbia
09:40 Siatkówka mężczyzn, Liga Światowa - 1. mecz: Kuba - Włochy
11:50 Piłka nożna, Euro 2008 - mecz: Grecja - Hiszpania
14:00 Piłka nożna, Euro 2008 - mecz: Rosja - Szwecja
16:10 Piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Brazylia - Argentyna
18:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Światowa - 2. mecz: Kuba - Włochy
20:30 Siatkówka mężczyzn, Liga Światowa - 2. mecz: Finlandia - USA
22:40 Boks, Gala w Londynie - waga półśrednia: Kevin McIntyre - Kell Brook
00:40 Zakończenie programu

Hallmark Channel
06:00 Zakazane terytorium - film biograficzny, USA 1997
08:00 Fungus The Bogey Man (1) - komedia, Wielka Brytania 2004
10:00 Morderstwa w Midsomer 5 (3) - serial kryminalny, Wielka Brytania 2002
12:00 Fungus The Bogey Man (1) - komedia, Wielka Brytania 2004
14:00 Kingdom (3) - serial obyczajowy, Wielka Brytania 2007
15:00 Morderstwa w Midsomer 5 (3) - serial kryminalny, Wielka Brytania 2002
17:00 Kingdom (3) - serial obyczajowy, Wielka Brytania 2007
18:00 Chłopak pilnie poszukiwany - komedia, Kanada/USA 2003
20:00 Morderstwa w Midsomer 5 (4) - serial kryminalny, Wielka Brytania 2002
22:00 Prawo i porządek: Sekcja specjalna 2 (13) - serial kryminalny, USA 2001
23:00 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar 5 (6) - serial sensacyjny, USA 2004
00:00 Prawo i porządek: Sekcja specjalna 2 (13) - serial kryminalny, USA 2001
01:00 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar 5 (6) - serial sensacyjny, USA 2004
02:00 Chłopak pilnie poszukiwany - komedia, Kanada/USA 2003
04:00 Zakazane terytorium - film biograficzny, USA 1997

Canal +
07:05 Minisport+
07:15 Łapu capu
07:20 Nie przegap
07:30 Simpsonowie 11 (5) - serial animowany, USA
08:00 Dom - film dokumentalny
09:20 Arizona Junior - komedia sensacyjna, USA 1987
11:00 SexiPistols - western, Meksyk/USA/Francja 2006
12:40 Historia Glenna Millera - film biograficzny, USA 1953
14:35 Rządy gargulców - film fantastyczny, USA 2007
16:10 Wall Street - dramat kryminalny, USA 1987
18:20 Przeczucie - thriller, USA 2007
20:00 Łapu capu
20:10 Simpsonowie 11 (6) - serial animowany, USA
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu capu
20:50 Minisport+
21:00 Detektyw Monk 6 (11/16) - serial kryminalny, USA 2007
21:50 Premiera: Rockefeller Plaza 30 2 (8) - serial komediowy, USA 2006
22:20 Muzyczny Cineklub: Janis Joplin - film dokumentalny
00:00 Grindhouse vol. 2 Planet Terror - horror, USA 2007
01:50 Opowieść kryminalna - dramat kryminalny, Wlk. Brytania/Włochy/Francja 2005
04:20 Beautiful - komediodramat, Polska 2006

Canal + Film
08:30 Farba - dramat obyczajowy, Polska 1997
09:55 Deser: Źle narysowany Roy - film krótkometrażowy
10:20 Sky Kapitan i świat jutra - film sf, USA 2004
12:10 Simpsonowie 11 (5) - serial animowany
12:35 Minisport+ - magazyn sportowy
12:45 Łapu capu
12:50 Nie przegap
13:00 Zacne grzechy - komedia, Polska 1963
14:25 Nocny gość - dramat obyczajowy, USA 2006
16:00 Anna i król - melodramat, USA 1999
18:25 Flicka - film przygodowy, USA/Wielka Brytania 2006
20:00 Nieustraszony - film sensacyjny, Chiny/Hongkong/USA 2006
21:45 Gdyby Słońce było bogiem - film obyczajowy, USA 2007
23:15 Detektyw Monk 6 (11/16) - serial kryminalny, USA 2007
00:10 Rockefeller Plaza 30 2 (8) - serial komediowy, USA 2006
00:35 South Park 11 (5) - serial animowany, USA 2007
01:00 Euforia - film obyczajowy, Rosja 2006
02:15 Angelus - film obyczajowy, Polska 2001
04:00 Videodrome - horror, Kanada 1983

HBO
06:00 Wyznania panny młodej - komedia romantyczna, USA 2005
07:30 Czacha dymi - komedia, USA 1992
08:50 Złodzieje z klasą - film sensacyjny, USA 2005
10:20 Podróż do Nowej Ziemi - film przygodowy, USA 2005
12:30 Show-biznes: droga na Broadway - film dokumentalny
14:10 Zoom: Akademia superbohaterów - film przygodowy, USA 2006
15:35 Klik: i robisz, co chcesz - komedia, USA 2006
17:20 Zaginiony skarb templariuszy - film przygodowy, Dania 2006
18:45 Przyjaciele z kasą - komedia, USA 2006
20:10 Świąteczny więzień - komedia, USA 2007
21:40 Pachnidło: Historia mordercy - thriller, Niemcy/Francja/Hiszpania/USA 2006
00:05 Jak wam się podoba - komedia, USA/Wielka Brytania 2006
02:05 Świąteczny więzień - komedia, USA 2007
03:35 Pachnidło: Historia mordercy - thriller, Niemcy/Francja/Hiszpania/USA 2006

HBO 2
06:00 Biedni arystokraci - komedia, Francja 2006
07:20 Aryjska para - dramat wojenny, Wielka Brytania/Polska/USA 2004
09:20 Ciasteczko - komedia romantyczna, Kanada/USA 2005
10:50 Kobieta w błękitnej wodzie - thriller, USA 2006
12:35 Prestiż, splendor i blask - komedia, Holandia 2004
14:15 Czas na mnie - komedia, USA 2005
15:55 Happy wkręt - film animowany, USA 2007
17:20 Scenariusz - komedia, USA 2003
18:55 RV: Szalone wakacje na kółkach - komedia, USA 2006
20:30 Demon drugiej młodości - komedia, Francja 2005
22:00 Na stojaka! (208) - kabaret i satyra
22:30 Kelnerzy - komedia, USA 2005
00:00 Powiedz, że mnie kochasz (5) - serial obyczajowy, USA 2007
00:50 Ultraviolet - film fantastyczny, USA 2006
02:15 Na planie (25) - magazyn filmowy
02:45 Konkwistador - thriller, Hiszpania 2004
04:20 Kelnerzy - komedia, USA 2005

Cartoon Network
06:00 Zwariowane melodie - serial dla dzieci
06:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
07:00 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
07:25 Ben 10 - serial dla dzieci
07:50 Robotboy - serial dla dzieci
08:15 Johnny Test - serial dla dzieci
08:40 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
09:05 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001
09:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
09:55 Baranek Shaun - serial dla dzieci
10:15 Bernard - serial dla dzieci
10:30 Scooby Doo - serial dla dzieci
10:55 Tom i Jerry - serial dla dzieci
11:20 Ufolągi - serial dla dzieci
11:45 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
12:10 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
12:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
13:00 Harcerz Lazlo - serial dla dzieci
13:25 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
13:50 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA
14:15 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001
14:40 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
15:05 Wiewiórek - serial dla dzieci
15:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
15:55 Bernard - serial dla dzieci
16:00 Storm Hawks - serial dla dzieci
16:25 Johnny Test - serial dla dzieci
16:50 Klasa 3000 - serial dla dzieci
17:15 Szpiegowska rodzinka - serial dla dzieci
17:40 Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą - serial dla dzieci
18:00 Ben 10 - serial dla dzieci
18:25 Chowder - serial dla dzieci
18:50 Samuraj Jack - serial dla dzieci
19:15 Xiaolin: pojedynek mistrzów - serial dla dzieci
19:40 Młodzi tytani - serial dla dzieci
20:05 Robotboy - serial dla dzieci
20:40 Jam łasica - serial dla dzieci, USA 1999
21:00 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA
21:30 Mroczne przygody Billy'ego i Mandy - serial dla dzieci, USA
21:55 Zło w potrawce - serial dla dzieci
22:20 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
22:45 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
23:10 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
23:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
00:00 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
00:50 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA
01:40 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
02:30 Jam łasica - serial dla dzieci, USA 1999
03:00 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA
03:25 Mroczne przygody Billy'ego i Mandy - serial dla dzieci, USA
03:50 Zło w potrawce - serial dla dzieci
04:05 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
04:20 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
04:45 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
05:10 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
05:35 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA

ZigZap
06:00 Histeria (37) - serial animowany, USA 1998
06:25 Pinky i Mózg (27) - serial animowany, USA 1995-1998
06:50 Sushi Pack (29) - serial animowany, USA 2007
07:00 Freakazoid 2 (10) - serial animowany, USA 1995-1998
07:25 Kod Lyoko 3 (21) - serial animowany, Francja 2007
07:50 6 w pracy 6 (11) - serial animowany, Kanada
08:15 Przymierzalnia: Friday Wear 3 (26) - serial animowany, Francja
08:18 Przymierzalnia - program dla młodzieży
08:20 Przymierzalnia: Generation O! (8) - serial animowany, USA 2000
08:45 Przymierzalnia - program dla młodzieży
08:55 Przymierzalnia: Darcy życie na farmie (14) - serial młodzieżowy, USA 2004
09:15 Przymierzalnia - program dla młodzieży
09:25 Przymierzalnia: Naturalnie, Sadie (28) - serial młodzieżowy, Kanada 2004-2005
09:50 Przymierzalnia - program dla młodzieży
09:55 Przymierzalnia: Friday Wear 3 (14) - serial animowany, Francja
10:00 Histeria (38) - serial animowany, USA 1998
10:25 Pinky i Mózg (28) - serial animowany, USA 1995-1998
10:50 Sushi Pack (23) - serial animowany, USA 2007
11:00 Freakazoid 2 (11) - serial animowany, USA 1995-1998
11:25 Planeta Rocka 2 (50) - serial dokumentalny
11:50 Derek kontra rodzinka (23) - serial młodzieżowy, USA 2006
12:15 W pułapce czasu (40) - serial animowany, Belgia 2006
12:45 Świat Raven (5) - serial młodzieżowy, USA 2004
13:10 Dziewczyny i miłość (16) - serial młodzieżowy, Wielka Brytania 2003
13:35 Gwiazda od zaraz 3 (9) - serial młodzieżowy, Kanada 2007
14:00 Degrassi nowe pokolenie (81) - serial młodzieżowy, Kanada
14:25 Zoom - program dla młodzieży
15:10 Klub Winx 3 (20) - serial animowany, Włochy 2007
15:35 Ruby Gloom (26) - serial animowany, USA
16:00 Aparatka (60) - serial animowany, Kanada 2001
16:25 Zakręceni Gliniarze (29) - serial animowany, Francja 2006
16:50 Świat Raven (6) - serial młodzieżowy, USA 2004
17:15 Krewni i znajomi królika - program dla młodzieży
17:35 Kod Lyoko 3 (22) - serial animowany, Francja 2007
18:00 6 w pracy 6 (12) - serial animowany, Kanada
18:25 W pułapce czasu (1) - serial animowany, Belgia 2006
18:50 Gwiazda od zaraz 3 (10) - serial młodzieżowy, Kanada 2007
19:15 Derek kontra rodzinka (24) - serial młodzieżowy, USA 2006
19:40 Dziewczyny i miłość (17) - serial młodzieżowy, Wielka Brytania 2003
20:05 Planeta Rocka 2 (51) - serial dokumentalny
20:30 Degrassi nowe pokolenie (82) - serial młodzieżowy, Kanada

Hyper
21:00 Tsubasa Chronicle 2 (2) - serial animowany, 2005
21:30 Replay
21:45 Game Factory
22:00 Hyper Express
22:15 Making of "Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki" - reportaż
22:30 Fresh Air
23:00 Fresh Air
23:15 Tsubasa Chronicle 2 (1) - serial animowany, 2005
23:45 Game Play
00:00 Z wizytą w EA Sports Vancouver - reportaż
00:30 Hyper Classic

Jetix
06:00 Motomyszy z Marsa - serial animowany
06:25 Planeta skeczu - serial dla dzieci
06:50 Yin Yang Yo - serial dla dzieci
07:15 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
07:40 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
08:05 Pucca - serial dla dzieci
08:20 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
08:35 Leniuchowo - serial dla dzieci
09:00 Iggy Arbuckle - serial dla dzieci
09:25 Power Rangers Mystic Force - serial dla dzieci
09:50 W.I.T.C.H. - serial animowany, Francja/USA 2005
10:15 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
10:40 Yin Yang Yo - serial dla dzieci
11:05 Monster Buster Club - serial dla dzieci
11:30 Miejskie szkodniki - serial dla dzieci
12:00 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:20 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:45 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
13:10 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
13:35 H2O wystarczy kropla - serial młodzieżowy
14:00 H2O wystarczy kropla - serial młodzieżowy
14:25 Iggy Arbuckle - serial dla dzieci
14:50 Leniuchowo - serial dla dzieci
15:15 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
15:30 Yin Yang Yo - serial dla dzieci
15:55 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
16:20 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
16:45 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
17:10 Power Rangers Mystic Force - serial dla dzieci
17:35 Monster Buster Club - serial dla dzieci
18:00 H2O wystarczy kropla - serial młodzieżowy
18:25 H2O wystarczy kropla - serial młodzieżowy
18:50 Pucca - serial dla dzieci
19:00 Naruto - serial dla dzieci
19:25 Monster Buster Club - serial dla dzieci
19:50 Miejskie szkodniki - serial dla dzieci
20:15 H2O wystarczy kropla - serial młodzieżowy
20:40 H2O wystarczy kropla - serial młodzieżowy
21:05 Fantastyczna czwórka - serial animowany
21:30 Power Rangers Dino Thunder - serial dla dzieci
21:55 Power Rangers Dino Thunder - serial dla dzieci
22:20 Power Rangers Dino Thunder - serial dla dzieci
22:45 Power Rangers Dino Thunder - serial dla dzieci
23:10 Power Rangers Dino Thunder - serial dla dzieci
23:40 Power Rangers Dino Thunder - serial dla dzieci

TVN Turbo
06:00 Operacja tuning
06:30 Telezakupy
08:00 Mechanik
08:30 Gadżet Lab
09:15 De Lux 2
09:30 Jazda polska
10:00 Legendy PRL 2
10:30 Na każdą kieszeń
11:00 Motoszoł - rozrywka
12:00 Telezakupy
12:30 Magazyn żeglarski - magazyn żeglarski
12:45 Grand Prix na torze
13:15 Zakup kontrolowany 5
14:15 Wypadek przypadek
14:45 28 sekund - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
15:15 Auto-sport
15:30 Na osi
16:00 USA S.W.A.T.
16:30 Uwaga! Pirat!
17:00 Poza kontrolą
17:30 Raport Turbo
17:45 Motorwizja
18:15 Toolbox
18:45 Test 300
19:15 Legendy PRL 2
19:45 Raport Turbo
20:00 28 sekund - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2008
20:30 Motocyklicznie
21:00 Raport Turbo 2
21:15 Jak to ruszyć?
21:45 Powietrzny patrol - serial dokumentalny
22:15 Wypadek przypadek
22:45 Raport Turbo 2
23:00 Auto-sport
23:15 Operacja tuning
23:45 Magazyn żeglarski - magazyn żeglarski
00:00 Turbo erotyk - erotyka
03:00 Operacja tuning
03:30 Test 300
04:00 Zakup kontrolowany 5

Kino Polska
06:05 Seans: Pan na ekranie Krzysztof Komeda: Pingwin - film obyczajowy, Polska 1964
07:45 Seans: Pan na ekranie Krzysztof Komeda: Wybrańcy bogów umierają młodo - film dokumentalny
08:20 Seans: Pan na ekranie Krzysztof Komeda: Jam dwór polski - film dokumentalny
08:50 Rodzina do kina: Podróż za jeden uśmiech (6/7) - serial przygodowy, Polska 1972
09:30 Rodzina do kina: Podróż za jeden uśmiech (7/7) - serial przygodowy, Polska 1972
10:10 Rodzina do kina: Wielka podróż Bolka i Lolka - film animowany, Polska 1977
11:55 Seans: Czasy i obyczaje: Pejzaż horyzontalny - film obyczajowy, Polska 1978
13:30 Seans: Czasy i obyczaje: Plac budowy - film dokumentalny
13:40 Seans: Czasy i obyczaje: Budowy wpisane w życiorys - film dokumentalny
14:00 Seans: Czasy i obyczaje: Centralny - film dokumentalny
14:25 Seans: Czasy i obyczaje: Noce i dnie (1/12) - serial obyczajowy, Polska 1975
15:35 Seans: Gwiazda na horyzoncie Joanna Trzepiecińska: Nad rzeką, której nie ma - film psychologiczny, Polska 1991
17:05 Seans: Gwiazda na horyzoncie Joanna Trzepiecińska: Chwila wspomnień 1962 - film dokumentalny
17:45 Seans: Pan na ekranie Krzysztof Komeda: Pingwin - film obyczajowy, Polska 1964
19:25 Seans: Pan na ekranie Krzysztof Komeda: Wybrańcy bogów umierają młodo - film dokumentalny
20:05 Seans: Poprawka z historii: Komentarz: Jerzy Eisler - rozmowa
20:20 Seans: Poprawka z historii: Gniazdo - dramat historyczny, Polska 1974
22:05 Seans: Poprawka z historii: Bitwa nad Odrą - reportaż
22:30 Seans: Czasy i obyczaje: Noce i dnie (1/12) - serial obyczajowy, Polska 1975
23:30 Seans: Czasy i obyczaje: Pejzaż horyzontalny - film obyczajowy, Polska 1978
01:00 Seans: Czasy i obyczaje: Plac budowy - film dokumentalny
01:15 Seans: Czasy i obyczaje: Budowy wpisane w życiorys - film dokumentalny
01:35 Seans: Czasy i obyczaje: Centralny - film dokumentalny
02:00 W obiektywie: Partita na instrument drewniany - film psychologiczny, Polska 1975
03:20 W obiektywie: Papierowy ptak - film obyczajowy, Polska 1972

Canal + Sport
7:00 Wielkie kino
8:25 Noc w muzeum
10:20 Statyści
12:25 Droga do Eldorado
14:00 Wielka cisza
16:55 Nocny wędrowiec
18:25 Koszykówka mężczyzn: NBA Action
18:55 Koszykówka mężczyzn: NBA
22:15 Przez 24 godziny 5 (14)
23:05 Ludzkie dzieci
1:00 To przez Fidela
2:40 Ocean strachu 2
4:20 Oblężona twierdza
5:55 Opus Dei - utajona krucjata

Ale Kino!
8:00 Mały Cheung 
9:50 ostatni seans: Dwa anioły 
11:10 ostatni seans: Szalony z miłości 
13:05 Przeciwnik 
15:20 Sławni i bogaci: Michael Caine 
15:55 Kochanica Francuza 
18:05 Być albo nie być 
20:00 Kino Mówi 
20:05 ale świat: W cieniu słońca 
21:45 Kiedy niebo runie 
23:40 Clean 
1:35 Uno 
3:15 Za drzwiami Actors Studio: Michelle Pfeiffer 
4:00 Zakończenie programu

Animal Planet
6:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (7) 
6:30 Zwierzęta nie z tej ziemi (4) 
7:00 Na pomoc zwierzętom (91) 
7:30 Na ratunek przyrodzie (1) 
8:00 Pies na medal (3) 
9:00 Policja dla zwierząt w Phoenix: Poza przejściem dla pieszych 
10:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (7) 
10:30 Zwierzęta nie z tej ziemi (4) 
11:00 Małe zoo walczy!: Dzień z życia 
12:00 Przedziwny świat owadów: Nieznane oblicza Amazonki 
13:00 Szczęki w powietrzu 
14:00 Austin Stevens - twarzą w twarz z niebezpieczeństwem: W poszukiwaniu latającego węża 
15:00 Ekstremalne zwierzęta (2) 
16:00 Na pomoc zwierzętom (91) 
16:30 Na ratunek przyrodzie (1) 
17:00 Policja dla zwierząt w Houston (14) 
18:00 Na ratunek przyrodzie (2) 
18:30 Na ratunek przyrodzie (3) 
19:00 Pies na medal (4) 
20:00 Policja dla zwierząt w Miami: Labrador ratownikiem 
21:00 Policja dla zwierząt w Phoenix: Obietnica dana matce 
22:00 Na posterunku: Samson, Delilah i Disco 
23:00 Na posterunku: Stopień zagrożenia 
23:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata (9) 
0:00 Na ratunek przyrodzie (2) 
0:30 Pogotowie dla zwierząt: Badanie na ślepo 
1:00 Pies na medal (4) 
2:00 Policja dla zwierząt w Miami: Labrador ratownikiem 
3:00 Policja dla zwierząt w Phoenix: Obietnica dana matce 
4:00 Na posterunku: Samson, Delilah i Disco 
5:00 Na posterunku: Stopień zagrożenia 
5:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata (9)

AXN
6:00 Misja: Epidemia (1/20) 
6:54 Zoom 
7:00 Policjanci z Mt. Thomas 2 (28) 
8:00 Brygada ratunkowa 2 (1) 
9:00 Zagadki Cosby'ego (13) 
10:00 Dr House (13/22) 
11:00 Policjanci z Mt. Thomas 2 (28) 
12:00 Misja: Epidemia (1/20) 
12:54 Zoom 
13:00 Zagadki Cosby'ego (13) 
14:00 Dr House (13/22) 
15:00 Brygada ratunkowa 2 (1) 
16:00 Policjanci z Mt. Thomas 2 (29) 
17:00 Zagadki Cosby'ego (14) 
18:00 Misja: Epidemia (2) 
19:00 Dr House (14/22) 
19:54 Zoom 
20:00 Brygada ratunkowa 2 (2) 
21:00 Pentagon: Sektor E (4) 
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 7 (21) 
22:54 Zoom 
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 6 (2) 
0:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 5 (9) 
1:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 7 (22) 
1:55 Pentagon: Sektor E (4) 
2:50 CSI: Kryminalne zagadki Miami 6 (2) 
3:45 CSI: Kryminalne zagadki Miami 5 (9) 
4:40 Blok promocyjny AXN

AXN Crime
7:00 Blok promocyjny AXN Crime 
15:00 Policjanci z Mt. Thomas 4 (42) 
16:00 V.I.P. 4 (10) 
17:00 Babski oddział 4 (21) 
18:00 Policjanci z Mt. Thomas 4 (43) 
19:00 V.I.P. 4 (11) 
20:00 Wydział zabójstw Baltimore (7) 
21:00 Babski oddział 4 (22) 
22:00 Agentka o stu twarzach 2 (7) 
23:00 V.I.P. 4 (11) 
0:00 Bez pardonu 3 (15) 
1:00 Agentka o stu twarzach 2 (7) 
2:00 Babski oddział 4 (22) 
3:00 Wydział zabójstw Baltimore (7)
4:00 Agentka o stu twarzach 2 (7) 
5:00 Bez pardonu 3 (15) 
6:00 Policjanci z Mt. Thomas 4 (43)

AXN Sci-Fi
6:00 Martwa strefa 3 (3) 
7:00 Star Trek: Następne pokolenie (13) 
8:00 Gwiezdne wrota (19) 
9:00 Blok promocyjny AXN Sci-Fi 
15:00 Czynnik PSI (16/88) 
16:00 Gwiezdne wrota 3 (12) 
17:00 Ziemia: Ostatnie starcie (20) 
18:00 Sliders: Piąty wymiar 5 (14) 
19:00 Star Trek: Następne pokolenie (13) 
20:00 Gwiezdne wrota (19) 
21:00 Czynnik PSI (17/88) 
22:00 Ucieczka w kosmos (7) 
23:00 Ziemia: Ostatnie starcie (21) 
0:00 Martwa strefa 3 (4) 
1:00 Star Trek: Następne pokolenie (14) 
2:00 Gwiezdne wrota (20) 
3:00 Czynnik PSI (17/88) 
4:00 Gwiezdne wrota 3 (12) 
5:00 Ziemia: Ostatnie starcie (20)

BBC CBeebies
6:00 Teletubisie (18) 
6:25 Binka (17) 
6:30 Roly Mo zaprasza (14) 
6:45 Małe roboty (9) 
6:55 Smyki (19) 
7:15 Charlie i Lola (4) 
7:30 Zawiadowca Ernie (6) 
7:45 Bill i Ben (20) 
7:55 Świat Todda (20) 
8:10 Muzyczne przygody Spota (11) 
8:15 Dobranocny ogród (7) 
8:45 Finley, strażacki wóz (14) 
8:55 Traktor Tom (14) 
9:10 Boogie Beebies (11) 
9:25 Supercyfry (3) 
9:40 Błyśnij-błyskula (33) 
10:00 Teletubisie (17) 
10:25 Binka (16) 
10:30 Roly Mo zaprasza (13) 
10:45 Małe roboty (8) 
10:55 Smyki (18) 
11:15 Charlie i Lola (3) 
11:30 Zawiadowca Ernie (5) 
11:45 Bill i Ben (19) 
11:55 Świat Todda (19) 
12:10 Muzyczne przygody Spota (10) 
12:15 Dobranocny ogród (6) 
12:45 Finley, strażacki wóz (13) 
12:55 Traktor Tom (13) 
13:10 Boogie Beebies (10) 
13:25 Supercyfry (2) 
13:40 Błyśnij-błyskula (32) 
14:00 Teletubisie (18) 
14:25 Binka (17) 
14:30 Roly Mo zaprasza (14) 
14:45 Małe roboty (9) 
14:55 Smyki (19) 
15:15 Charlie i Lola (4) 
15:30 Zawiadowca Ernie (6) 
15:45 Bill i Ben (20) 
15:55 Świat Todda (20) 
16:10 Muzyczne przygody Spota (11) 
16:15 Dobranocny ogród (7) 
16:45 Finley, strażacki wóz (14) 
16:55 Traktor Tom (14) 
17:10 Boogie Beebies (11) 
17:25 Supercyfry (3) 
17:40 Błyśnij-błyskula (33) 
18:00 Teletubisie (17) 
18:25 Binka (16) 
18:30 Roly Mo zaprasza (13) 
18:45 Małe roboty (8) 
18:55 Smyki (18) 
19:15 Charlie i Lola (3) 
19:30 Zawiadowca Ernie (5) 
19:45 Bill i Ben (19) 
19:55 Świat Todda (19) 
20:10 Muzyczne przygody Spota (10) 
20:15 Dobranocny ogród (6) 
20:45 Finley, strażacki wóz (13) 
20:55 Traktor Tom (13) 
21:10 Boogie Beebies (10) 
21:25 Supercyfry (2) 
21:40 Błyśnij-błyskula (32) 
22:00 Teletubisie (18) 
22:25 Binka (17) 
22:30 Roly Mo zaprasza (14) 
22:45 Małe roboty (9) 
22:55 Smyki (19) 
23:15 Charlie i Lola (4) 
23:30 Zawiadowca Ernie (6) 
23:45 Bill i Ben (20) 
23:55 Świat Todda (20) 
0:10 Muzyczne przygody Spota (11) 
0:15 Dobranocny ogród (7) 
0:45 Finley, strażacki wóz (14) 
0:55 Traktor Tom (14) 
1:10 Boogie Beebies (11) 
1:25 Supercyfry (3) 
1:40 Błyśnij-błyskula (33) 
2:00 Teletubisie (18) 
2:25 Binka (17) 
2:30 Roly Mo zaprasza (14) 
2:45 Małe roboty (9) 
2:55 Smyki (19) 
3:15 Charlie i Lola (4) 
3:30 Zawiadowca Ernie (6) 
3:45 Bill i Ben (20) 
3:55 Świat Todda (20) 
4:10 Muzyczne przygody Spota (11) 
4:15 Dobranocny ogród (7) 
4:45 Finley, strażacki wóz (14) 
4:55 Traktor Tom (14) 
5:10 Boogie Beebies (11) 
5:25 Supercyfry (3) 
5:40 Błyśnij-błyskula (33)

BBC Entertainment
6:00 Czerwony Karzeł (1) 
6:30 Rozbitkowie - wojna wysp 
7:25 Życie w Hollyoaks (48) 
7:50 Najsłabsze ogniwo 
8:45 Doktor Who: Gwiazdkowa inwazja (1) 
9:40 Jonathan Creek (2) 
10:35 Najsłabsze ogniwo 
11:25 Doktor Who: Gwiazdkowa inwazja (1) 
12:25 Allo, Allo (4) 
13:00 Absolutnie fantastyczne (1) 
13:35 Czerwony Karzeł (1) 
14:10 Hotel Zacisze (2) 
14:45 Tylko głupcy i konie (7) 
15:20 Tylko głupcy i konie (1) 
15:50 Jonathan Creek (2) 
16:50 Życie w Hollyoaks (49) 
17:20 Rozbitkowie - wojna wysp 
18:10 Najsłabsze ogniwo 
19:10 Graham Norton 
19:45 Dobrej nocki (2) 
20:20 Dobrej nocki (3) 
21:00 Tajniacy (10) 
22:00 Przekręty (1) 
23:00 Rozbitkowie - wojna wysp 
0:00 Dobrej nocki (2) 
0:35 Dobrej nocki (3) 
1:10 Tajniacy (10) 
2:05 Przekręty (1) 
3:00 Dobrej nocki (2) 
3:35 Dobrej nocki (3) 
4:10 Tajniacy (10) 
5:05 Przekręty (1)

BBC Knowledge
6:00 Dni, które wstrząsnęły światem (22) 
6:30 Top Gear 7 (9) 
7:25 Planety (8) 
8:20 Top Gear 10 (8) 
9:15 Top Gear 2004 (7) 
10:10 Auschwitz. Naziści i "ostateczne rozwiązanie" (5/6) 
11:05 Walka o życie (5) 
12:00 Dni, które wstrząsnęły światem (21) 
12:30 Dni, które wstrząsnęły światem (22) 
13:00 Michael Palin - przygoda w stylu Hemingwaya (1) 
14:00 W 80 skarbów dookoła świata (4) 
15:00 Top Gear 7 (9) 
16:00 Auschwitz. Naziści i "ostateczne rozwiązanie" (5/6) 
17:00 Michael Palin - przygoda w stylu Hemingwaya (2) 
18:00 W 80 skarbów dookoła świata (5) 
19:00 Dni, które wstrząsnęły światem (21) 
19:30 Dni, które wstrząsnęły światem (22) 
20:00 Równik (1) 
21:00 SAS: twardziele w dżungli (3) 
22:00 W 80 skarbów dookoła świata (5) 
23:00 Top Gear 2004 (7) 
0:00 Równik (1) 
0:55 SAS: twardziele w dżungli (3) 
1:50 Michael Palin - przygoda w stylu Hemingwaya (2) 
2:45 Walka o życie (5) 
3:40 Dni, które wstrząsnęły światem (21) 
4:10 Top Gear 7 (9) 
5:05 Auschwitz. Naziści i "ostateczne rozwiązanie" (5/6)

BBC Lifestyle
6:00 Mistrz kuchni - wielki konkurs (26) 
6:35 Forsa na strychu (16) 
7:00 Forsa na strychu (11) 
7:25 Mistrz kuchni - wielki konkurs (26) 
8:00 Cała prawda o jedzeniu (2) 
8:55 Architektura przyszłości (3) 
9:20 Dom jak dzieło sztuki: Modernizm (3) 
9:50 Kochanie, mordujemy dzieciaki (2) 
10:40 Forsa na strychu (16) 
11:05 Forsa na strychu (11) 
11:30 Mistrz kuchni - wielki konkurs 
12:05 10 lat mniej (44) 
12:30 Randka doskonała (1) 
13:30 Kochanie, mordujemy dzieciaki (2) 
14:30 Cała prawda o jedzeniu (2) 
15:30 Forsa na strychu (17) 
15:55 Forsa na strychu (12) 
16:20 Mistrz kuchni - wielki konkurs (26) 
17:00 Kuchenne koszmary - powrót (2) 
18:00 Ukryty potencjał (21) 
18:30 Ukryty potencjał (22) 
19:00 Małe aniołki (3) 
19:30 Małe aniołki (4) 
20:00 Kuchenne koszmary - powrót (2) 
21:00 Ukryty potencjał (21) 
21:30 Ukryty potencjał (22) 
22:00 Małe aniołki (3) 
22:30 Małe aniołki (4) 
23:00 Forsa na strychu (17) 
23:25 Forsa na strychu (12) 
23:50 Mistrz kuchni - wielki konkurs (26) 
0:25 Kuchenne koszmary - powrót (2) 
1:25 10 lat mniej (44) 
1:50 Randka doskonała (1) 
2:45 Małe aniołki (3) 
3:15 Małe aniołki (4) 
3:40 Forsa na strychu (17) 
4:05 Forsa na strychu (12) 
4:30 Mistrz kuchni - wielki konkurs (26) 
5:05 Małe aniołki (3) 
5:30 Małe aniołki (4)

Boomerang
6:00 Tom i Jerry 
6:30 Zwariowane melodie 
7:00 Miś Yogi 
7:30 Szczeniak zwany Scooby-Doo 
7:55 Droopy i Dripple 
8:20 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 
8:40 Niebezpieczna mysz 
8:45 Figle z Flintstonami 
9:10 Rodzina Addamsów 
9:35 Odlotowe wyścigi 
10:00 Jetsonowie 
10:25 Kapitan Grotman i Aniołkolatki 
10:50 Scooby i Scrappy-Doo 
11:15 Flintstonowie 
11:40 Tom i Jerry 
12:05 Zwariowane melodie 
12:30 Dastardly i Muttley 
12:55 Pomocy! To banda kudłacza 
13:20 Josie i Kociaki 
13:45 Popeye 
14:10 Hong Kong Fu-i 
14:35 Jetsonowie 
15:00 Tom i Jerry 
15:25 Scooby i Scrappy-Doo 
15:50 Kocia ferajna 
16:15 Strażnicy czasu 
16:40 Niebezpieczna mysz 
17:05 Hrabia Kaczula 
17:30 Szopy 
17:55 Maska 
18:20 Kocia ferajna 
18:45 Scooby-Doo, gdzie jesteś? 
19:10 Tom i Jerry 
19:35 Flintstonowie 
20:00 Dastardly i Muttley 
20:25 Odlotowe wyścigi 
20:50 Scooby-Doo 
21:15 Flintstonowie 
21:40 Tom i Jerry 
22:00 Kapitan Grotman i Aniołkolatki 
22:30 Jabber Jaw 
22:55 Quick Draw McGraw 
23:20 Perypetie Penelopy Pitstop 
23:45 Jetsonowie 
0:10 Josie i Kociaki 
0:35 Pies Huckleberry 
1:00 Snag 
1:25 Detektyw Pchełka na tropie 
1:50 Heathcliff i Marmaduke 
2:15 Odlotowe wyścigi 
2:40 Goryl Magilla 
3:05 Lew Lippy 
3:30 Pixie i Dixie 
3:55 Szczeniak zwany Scooby-Doo 
4:15 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 
4:42 Droopy i Dripple 
5:00 Yogi - łowca skarbów 
5:20 Atomrówek 
5:45 Popeye

Cinemax
6:00 Inny 
7:25 Mumia powraca 
9:30 Dni niebios 
11:00 Premiera: Najlepsze w Hollywood 3: Czarujący Brytyjczycy 
11:25 Kolor miłości 
12:55 Czas doliczony 
14:30 Mój mały świat 
16:05 Szare dusze 
17:50 Mumia powraca 
20:00 Premiera: 4400 4 (12) 
20:45 Duchy Jindabyne 
22:45 Z podniesionym czołem 2: Odwet 
0:20 Ellektra 
2:05 Plazma 
3:40 Metoda Grönholma 
5:35 W blasku Hollywood 2: Billy Crystal

Zone Club
6:00 Bazar (6) 
6:30 Obieżyświat (24) 
7:00 Areszt domowy (26) 
7:30 Ćwiczenia na Karaibach (30) 
8:00 Telezakupy 
9:00 Randka na czas (25) 
9:30 Randka na czas (26) 
10:00 Modny świat (759) 
10:30 Sobota w kuchni (66) 
11:00 Ikony popkultury: Nicole Kidman 
12:00 Porządek musi być (7) 
12:30 Porządek musi być (8) 
13:00 Kulinarne podróże z Tonym (13) 
13:30 Porady różowej brygady (3) 
14:30 Oblicza sławy: Operacje 
15:30 10 lat mniej (14) 
16:00 Wakacje marzeń (2) 
16:30 Randka na czas (25) 
17:00 Randka na czas (26) 
17:30 Kulinarne podróże z Tonym (13) 
18:00 Porady różowej brygady (3) 
19:00 Porządek musi być (7) 
19:30 Porządek musi być (8) 
20:00 Ikony popkultury: Nicole Kidman 
21:00 Klub niegrzecznych dziewczynek (8) 
21:30 Klub niegrzecznych dziewczynek (9) 
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera 11 (166) 
23:00 Potyczki Jerry'ego Springera 10 (168) 
0:00 Porozmawiajmy o seksie (104) 
1:00 Potyczki Jerry'ego Springera 11 (166) 
2:00 Rozmowy o seksie: Saddle up (9) 
3:00 Potyczki Jerry'ego Springera 10 (168) 
4:00 Porozmawiajmy o seksie (104) 
5:00 Randka na czas (25) 
5:30 Randka na czas (26)

Comedy Central
6:00 Bill Cosby Show (401) 
6:25 Pan Złota Rączka (413) 
6:50 Pan Złota Rączka (414) 
7:10 On, ona i dzieciaki (407) 
7:35 On, ona i dzieciaki (408) 
8:00 Roseanne (211) 
8:25 Cybill (319) 
8:50 Zdrówko! (513) 
9:15 Zdrówko! (514) 
9:40 Moja rodzinka (502) 
10:05 Moja rodzinka (503) 
10:30 Moja rodzinka (504) 
10:55 Jim wie lepiej (410) 
11:20 Pan Złota Rączka (415) 
11:45 Pan Złota Rączka (416) 
12:10 Hoży doktorzy (509) 
12:35 Hoży doktorzy (510) 
13:00 Wszyscy kochają Raymonda (401) 
13:30 Wszyscy kochają Raymonda (402) 
14:00 On, ona i dzieciaki (409) 
14:25 On, ona i dzieciaki (410) 
14:55 Zdrówko! (515) 
15:20 Zdrówko! (516) 
15:45 Bill Cosby Show (317) 
16:10 Pan Złota Rączka (417) 
16:35 Pan Złota Rączka (418) 
17:00 Cybill (320) 
17:25 Wszyscy kochają Raymonda (404) 
17:50 Wszyscy kochają Raymonda (405) 
18:15 On, ona i dzieciaki (411) 
18:40 On, ona i dzieciaki (412) 
19:05 Jim wie lepiej (410) 
19:30 Hoży doktorzy (511) 
19:55 Hoży doktorzy (512) 
20:20 Alex (105) 
20:45 Bogaci bankruci (114) 
21:10 Hoży doktorzy (622) 
21:35 IT Crowd: Technicy - magicy (202) 
22:00 IT Crowd: Technicy - magicy (203) 
22:25 Peep Show (103) 
22:50 Seks w wielkim mieście (317) 
23:15 Seks w wielkim mieście (318) 
23:40 South Park (506) 
0:05 Włatcy móch (109) 
0:30 Włatcy móch (110) 
1:00 IT Crowd: Technicy - magicy (106) 
1:25 IT Crowd: Technicy - magicy (201) 
1:50 IT Crowd: Technicy - magicy (202) 
2:10 South Park (506) 
2:35 Peep Show (103) 
3:00 Hoży doktorzy (511) 
3:30 Hoży doktorzy (512) 
3:50 Seks w wielkim mieście (317) 
4:15 Seks w wielkim mieście (318) 
4:40 Zdrówko! (515) 
5:05 Zdrówko! (516) 
5:30 Roseanne (211)

VH1 Polska
6:00 Espresso 
8:00 Rock Your Baby 
9:00 Pop lista 
10:00 90/godz. 
10:30 W domu u... 
11:00 VH1 Music 
12:00 Aerobic 
13:00 VH1 Greatest Hits 
14:00 VH1 Music 
15:00 VH1 Yesterday 
16:00 Pop lista 
17:00 Best of Charts 
18:00 Smells Like 90's 
19:00 Music For The Masses 
20:00 VH1 Legends 
21:00 W domu u... 
21:30 Wspaniałe życie 
22:00 VH1 Yesterday 
22:30 VH1 Greatest Hits 
23:30 VH1 Oldschool 
0:30 VH1 Hits 
4:00 Chillout

Discovery Channel
6:00 Brainiac (3) 
7:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Hel i piłka nożna 
8:00 Jak to jest zrobione? (6) 
8:30 Jak to jest zrobione? (45) 
9:00 Superjazda: Warsztat Moalów 
10:00 Strefa śmierci: Zasadzka w Hawidży 
11:00 Szaleni kaskaderzy: Lot nad rekinami 
11:30 Szaleni kaskaderzy: Skok na motocyklu 
12:00 Cuda stworzone przez człowieka - Chiny: Most w zatoce Hangzhou 
13:00 Brainiac (3) 
14:00 Brudna robota: Sprzątanie tankowca 
15:00 Jak to jest zrobione? (6) 
15:30 Jak to jest zrobione? (45) 
16:00 poTURBOwani (10) 
17:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Argentyna - wielkie przetasowania 
18:00 Amerykański hot-rod: Roadster '36 (3) 
19:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Hel i piłka nożna 
20:00 Jak to jest zrobione? (7) 
20:30 Jak to jest zrobione? (46) 
21:00 Wybuchowa rodzina (1) 
22:00 Brudna robota Petera Schmeichela: Włochy 
23:00 Wojny na stadionach: Holandia 
0:00 Fani czterech kółek: Porsche (1) 
0:30 Fani czterech kółek: Porsche (2) 
1:00 Detektywi sądowi: Motywy zbrodni 
2:00 Na miejscu zbrodni: Komandos morderca 
3:00 Wybuchowa rodzina (1) 
4:00 Brudna robota Petera Schmeichela: Włochy 
5:00 Amerykański hot-rod: Roadster '36 (3)

Discovery Historia
6:00 Profesjonaliści (1) 
6:55 Imperium rzymskie: Od świetności do upadku 
7:50 Moda: Lata 60. 
8:40 Potęga wiedzy - najsłynniejsze uniwersytety Europy (4) 
9:30 Zaginione skarby Egiptu 
10:20 Profesjonaliści: Jestem jaka jestem - Beata Tyszkiewicz 
11:10 Challenger - tuż przed tragedią (2) 
12:00 Wydarzenia, które zmieniły świat: Powstanie w getcie warszawskim 
12:50 Wybory '89 (1) 
13:40 Profesjonaliści: Jestem jaka jestem - Nina Andrycz 
14:30 Wielcy Egipcjanie: Tutanchamon 
15:20 Moda: Lata 80. 
16:10 Wrzesień '39: Semper Fidelis 
16:35 Magazynek: TKS 
17:00 Wampiry (2) 
17:50 Było, nie było: Porwanie króla Stasia 
18:40 Na tropach tajemnic: Prawdziwa twarz Kopernika (2) 
19:30 Wrzesień '39: Halo, halo - czy nas słyszycie? 
19:55 Magazynek: T-34 
20:20 Niewyjaśnione historie: Wojownicy ninja 
21:10 Tajemnice Azteków - okrutna prawda 
22:00 Życie i śmierć w Rzymie: Chaos 
22:50 Biblia pod lupą: Jezus: Kaznodzieja 
23:40 Rozmowy niekontrolowane Macieja Szumowskiego: Rozmowa ze Stefanem Bratkowskim 
0:30 Z archiwum Czołówki (11) 
1:00 Tajemnice Azteków - okrutna prawda 
1:50 Życie i śmierć w Rzymie: Chaos 
2:40 Z archiwum Czołówki (11) 
3:05 Biblia pod lupą: Jezus: Kaznodzieja 
3:55 Rozmowy niekontrolowane Macieja Szumowskiego: Rozmowa ze Stefanem Bratkowskim 
4:45 Wrzesień '39: Lany poniedziałek 
5:10 Magazynek: Kubuś 
5:35 Z archiwum Czołówki (11)

Discovery Science
6:00 Spojrzenie w przyszłość (17) 
7:00 Jak to jest zrobione? (13) 
7:30 Jak to jest zrobione? (78) 
8:00 Zrozumieć asteroidy i komety 
9:00 Wyścig na Marsa (2) 
10:00 Supermaszyny: Broń 
11:00 Odlotowe cuda techniki (1) 
11:30 Jak to działa? (3) 
12:00 Spojrzenie w przyszłość (17) 
13:00 Jak to jest zrobione? (13) 
13:30 Jak to jest zrobione? (78) 
14:00 Zrozumieć asteroidy i komety 
15:00 Wyścig na Marsa (2) 
16:00 Supermaszyny: Broń 
17:00 Odlotowe cuda techniki (1) 
17:30 Jak to działa? (3) 
18:00 Spojrzenie w przyszłość (18) 
19:00 Jak to jest zrobione? (27) 
19:30 Jak to jest zrobione? (40) 
20:00 Dziesięć sposobów: Kontakty z duchami 
21:00 Przedziwne opowieści o UFO: Wampiry z kosmosu 
22:00 Supermaszyny: Bombowce 
23:00 Odlotowe cuda techniki (2) 
23:30 Jak to działa? (4) 
0:00 Spojrzenie w przyszłość (18) 
1:00 Jak to jest zrobione? (27) 
1:30 Jak to jest zrobione? (40) 
2:00 Dziesięć sposobów: Kontakty z duchami 
3:00 Przedziwne opowieści o UFO: Wampiry z kosmosu 
3:50 Supermaszyny: Bombowce 
4:40 Odlotowe cuda techniki (2) 
5:10 Jak to działa? (4) 
5:35 Narodziny samochodu terenowego (10)

Discovery World
6:00 Strażacy: Za mną! 
7:00 Śmiertelny gniew Wezuwiusza 
8:00 Wyspa Minotaura: W labiryncie 
9:00 Monarchie królewskie 2: Oliver Cromwell i królobójca 
10:00 Historia oręża: Karabiny snajperskie 
11:00 Autopsja mumii 
12:00 Strażacy: Za mną! 
13:00 Śmiertelny gniew Wezuwiusza 
14:00 Wyspa Minotaura: W labiryncie 
15:00 Monarchie królewskie 2: Oliver Cromwell i królobójca 
16:00 Historia oręża: Karabiny snajperskie 
17:00 Pola bitew: Bitwa o Krym (2) 
18:00 Strażacy: Za mną! 
19:00 Śmiertelny gniew Wezuwiusza 
20:00 Wyspa Minotaura: W labiryncie 
21:00 Monarchie królewskie 2: Oliver Cromwell i królobójca 
22:00 Historia oręża: Karabiny snajperskie 
23:00 Detektywi sądowi: Zabójcze spotkanie 
0:00 Strażacy: Za mną! 
1:00 Śmiertelny gniew Wezuwiusza 
2:00 Wyspa Minotaura: W labiryncie 
3:00 Monarchie królewskie 2: Oliver Cromwell i królobójca 
3:55 Historia oręża: Karabiny snajperskie 
4:45 Detektywi sądowi: Zabójcze spotkanie 
5:35 Wynalazki przemysłowe w Europie: Królewski jedwab

Disney Channel
6:00 Klub przyjaciół Myszki Miki 
6:25 Zajączkowo 
6:50 Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś 
7:00 Nowa szkoła króla 
7:25 Nowa szkoła króla 
7:50 Fineasz i Ferb 
8:00 Fineasz i Ferb 
8:15 Wymiennicy 
8:40 Wymiennicy 
9:05 Przygody Timmy'ego 
9:30 Przygody Timmy'ego 
9:50 Hannah Montana 
10:15 Hannah Montana 
10:40 Brenda i pan Whiskers 
11:05 Brenda i pan Whiskers 
11:30 Byle do przerwy 
11:45 Cafe Myszka 
12:10 Legenda Tarzana 
12:35 Lilo i Stitch 
12:55 Amerykański smok Jake Long 
13:20 Fillmore na tropie 
13:40 Byle do przerwy 
14:05 Kim Kolwiek 
14:30 Brenda i pan Whiskers 
14:55 Przygody Timmy'ego 
15:15 Nowa szkoła króla 
15:35 Amerykański smok Jake Long 
16:00 Kim Kolwiek 
16:25 Hannah Montana 
16:50 Wymiennicy 
17:00 Fineasz i Ferb 
17:15 Brenda i pan Whiskers 
17:35 Amerykański smok Jake Long 
18:00 Hannah Montana 
18:25 Nie ma to jak hotel 
18:45 Fineasz i Ferb 
19:00 Przygody Timmy'ego 
19:10 Brenda i pan Whiskers 
19:25 Czarodzieje z Waverly Place 
19:50 Cory w Białym Domu 
20:10 Hannah Montana 
20:35 Nie ma to jak hotel 
21:00 Nie ma to jak hotel 
21:25 Filip z przyszłości 
21:50 Klasyka Disneya 
22:00 Zakończenie programu

Edusat
6:00 Programy sportowe 
7:55 Program dnia 
8:00 Analiza ekonomiczna - dr Jan Wąsik (12) 
8:50 Analiza ekonomiczna - dr Jan Wąsik (13) 
9:40 Program dnia 
9:45 Powiat bełchatowski. Dynamika i sukces 
10:05 Analiza ekonomiczna - dr Jan Wąsik (14) 
10:55 Petra 
11:45 Język rosyjski - dr Natalia Gołka (9) 
12:30 Program dnia 
12:35 Język rosyjski - dr Natalia Gołka (10) 
13:25 Edukacja zdrowotna - prof. dr hab. Andrzej Jaczewski (9) 
14:15 Edukacja zdrowotna - prof. dr hab. Andrzej Jaczewski (10) 
15:05 Pojęcia i systemy pedagogiczne - prof. dr hab. Andrzej Janowski (11) 
15:55 Program dnia 
16:00 Uczelnia przyszłości 
16:15 Pojęcia i systemy pedagogiczne - prof. dr hab. Andrzej Janowski (12) 
17:05 Psychologia rozwojowa i osobowości - dr hab. prof. UJ Maria Kielar-Turska (16) 
17:55 Psychologia rozwojowa i osobowości - dr hab. prof. UJ Maria Kielar-Turska (17) 
18:45 Psychologia rozwojowa i osobowości - dr hab. prof. UJ Maria Kielar-Turska (18) 
19:35 Dziedzictwo kulturowe Europy: Świat arabski 
20:25 Tropem tajemnic Tarnowa: Sanguszkowie 
21:10 Album wilanowski: Plener malarski 
21:25 Program dnia 
21:30 Programy sportowe 
22:40 Programy sportowe 
23:30 Analiza ekonomiczna - dr Jan Wąsik (12) 
0:20 Analiza ekonomiczna - dr Jan Wąsik (13) 
1:10 Analiza ekonomiczna - dr Jan Wąsik (14) 
2:00 Język rosyjski - dr Natalia Gołka (9) 
2:50 Język rosyjski - dr Natalia Gołka (10) 
3:40 Edukacja zdrowotna - prof. dr hab. Andrzej Jaczewski (9) 
4:30 Edukacja zdrowotna - prof. dr hab. Andrzej Jaczewski (10) 
5:15 Tropem tajemnic Tarnowa: Sanguszkowie

ESPN Classic
6:00 World Match Play: Film z 1996 roku 
7:00 Wspaniałe sportowe pojedynki: Kolarstwo - Jan Ullrich 
8:00 Jackie Stewart: Latający Szkot: Wszystko przemija 
8:30 Jackie Stewart: Latający Szkot: Nigdy nie mów nigdy 
9:00 Tour de France z 1997 roku - 2. tydzień 
9:30 Tour de France z 1997 roku - 3. tydzień 
10:00 Planeta Surfingu: Surfing na zimnych wodach 
10:30 Najwspanialsze momenty igrzysk olimpijskich: Narodowa duma 
11:00 ESPN - wielkie walki: Thomas Hearns 
12:00 ESPN - wielkie walki: Nigel Benn - Chris Eubank z 1990 roku 
13:00 Wspaniałe sportowe pojedynki: Kolarstwo - Jan Ullrich 
14:00 World Match Play: Film z 1996 roku 
15:00 Jackie Stewart: Latający Szkot: Wszystko przemija 
15:30 Jackie Stewart: Latający Szkot: Nigdy nie mów nigdy 
16:00 Tour de France z 1997 roku - 2. tydzień 
16:30 Tour de France z 1997 roku - 3. tydzień 
17:00 Mistrzostwa świata Strong Man z 2002 roku (1) 
17:30 Mistrzostwa świata Strong Man z 2002 roku" (2) 
18:00 Wspaniałe sportowe pojedynki: Kolarstwo - Jan Ullrich 
19:00 ESPN - wielkie walki: Muhammad Ali - Jürgen Blin z 1971 roku 
20:00 Sezon: Boks: Trening z mistrzem wagi ciężkiej Hasimmem Rahmanem 
21:00 Droga do chwały: Gimnastyka 
22:00 Do zwycięstwa: Srebrna paproć: Nowa Zelandia na igrzyskach (2) 
23:00 Paryż-Roubaix 2005 
0:00 ESPN - wielkie walki: Chris Eubank - Dan Sherry z 23.02.1991 roku 
1:00 Mistrzostwa świata Strong Man z 2002 roku (1) 
1:30 Mistrzostwa świata Strong Man z 2002 roku (2) 
2:00 Sezon: Boks: Trening z mistrzem wagi ciężkiej Hasimmem Rahmanem 
3:00 Droga do chwały: Gimnastyka 
4:00 Do zwycięstwa: Srebrna paproć: Nowa Zelandia na igrzyskach (2) 
5:00 ESPN - wielkie walki: Chris Eubank - Dan Sherry z 23.02.1991 roku

Extreme Sports
6:00 The Reality Of Speed (1) 
6:30 High Octane 2006 (1) 
7:00 Verbier Ride 07 (23) 
7:30 10 Count (30) 
8:00 Ride Guide Mountain Bike 2007 (12) 
8:30 Amazing Adventures of a Nobody (8) 
9:00 Monster Energy Motocross Nationals (7) 
10:00 FIA Drag Racing Champs 2006 (3) 
10:30 Backpackers (6) 
11:00 Ocean - The 2006/2007 Velux 5 Oceans (1) 
11:30 Awe (13) 
12:00 Monster Energy Motocross Nationals (7) 
13:00 The Reality Of Speed (1) 
13:30 High Octane 2006 (1) 
14:00 FIA Drag Racing Champs 2006 (3) 
14:30 Backpackers (6) 
15:00 2007 Tecate Score Baja 1000 (4) 
16:00 Verbier Ride 07 (23) 
16:30 10 Count (30) 
17:00 Ride Guide Mountain Bike 2007 (12) 
17:30 Amazing Adventures of a Nobody (8) 
18:00 Monster Energy Motocross Nationals (7) 
19:00 Ocean - The 2006/2007 Velux 5 Oceans (1) 
19:30 Awe (13) 
20:00 FIA Drag Racing Champs 2006 (3) 
20:30 Backpackers (6) 
21:00 Monster Energy Motocross Nationals (7) 
22:00 The Ultimate Fighter - Series 2 (6) 
23:00 Verbier Ride 07 (23) 
23:30 10 Count (30) 
0:00 Ride Guide Mountain Bike 2007 (12) 
0:30 Amazing Adventures of a Nobody (8) 
1:00 The Ultimate Fighter - Series 2 (6) 
2:00 FIA Drag Racing Champs 2006 (3) 
2:30 Backpackers (6) 
3:00 The Reality Of Speed (1) 
3:30 High Octane 2006 (1) 
4:00 Ocean - The 2006/2007 Velux 5 Oceans (1) 
4:30 Awe (13) 
5:00 2007 Tecate Score Baja 1000 (4)

Filmbox
7:00 Miłość i śmierć w Wenecji 
8:40 Rozbitkowie 
10:10 Buntownik z wyboru 
12:10 Rain 
13:45 Igraszki losu 
15:10 Człowiek z M-3 
16:45 Dulscy 
18:10 Lekarstwo na miłość 
19:50 W życiu jak w kartach 
21:20 Wasabi: Hubert zawodowiec 
22:55 Amerykański cyborg 
0:30 Zabójczy instynkt 
2:10 Amerykański cyborg 
3:50 Uśmiech fortuny 
5:35 Angielski pacjent

Filmbox Extra
7:25 Frida 
9:25 Skateboard 
11:00 Genesis 
12:25 Siła złego na jednego 
14:05 Agent z przypadku 
15:30 Łuk 
17:00 Kłamstwo 
18:30 Dziewczyna na urodziny 
20:00 21 gramów 
22:00 Modesty Blaise - Początek 
23:15 Arsene Lupin 
1:25 6. Batalion 
3:35 Dracula 3: Dziedzictwo 
5:00 Uśpione dziecko

Filmbox HD
8:30 Tajniak z klasą 
10:05 Czas przemian 
12:00 Mali agenci 2: Wyspa Marzeń 
13:40 Asterix i wikingowie 
15:00 Marzyciel 
16:40 Anthony Zimmer 
18:10 Genesis 
19:30 Starsza pani musi zniknąć 
21:00 Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd 
22:20 Izolacja 
23:55 Krwawy ring 
1:30 Sin City - Miasto Grzechu 
3:30 Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd 
4:55 Emma

Fox Life
8:10 Czas na Briana 2: Co ze ślubem (2) 
9:00 Summerland: Wstaje nowy dzień (2) 
9:55 Kevin Hill: Doktryna Monroe (19) 
10:50 Jordan 4: Cudowna kobieta (19) 
11:40 Ally McBeal 2: To moje przyjęcie (4) 
12:30 Gotowe na wszystko 3: Weekend za miastem (3) 
13:25 Czas na Briana 2: Nie do wiary (3) 
14:20 Kevin Hill: Pierwsza fryzura (20) 
15:25 Jordan 4: Ślady krwi (20) 
16:20 Gotowe na wszystko 3: Jak było naprawdę (4) 
17:10 America's Next Top Model 3: Jak dziewczyny dotarły do tego etapu (8) 
18:10 Zaklinacz dusz 3: Podwójna odsłona (6) 
19:10 Chirurdzy: Rusz się! (5) 
20:05 Jordan 4: Ofiara z przeszłości (21) 
21:00 Gotowe na wszystko 4: Kiedy oczy nie widzą (3) 
22:00 Zaginiona: Tunel (2) 
22:50 Czas na Briana 2: Zakład (4) 
23:50 Kevin Hill: Niewinne ofiary (21) 
0:40 Ally McBeal 2: Wróg kobiet (2) 
1:30 Jordan 4: Nieukarane zbrodnie (17) 
2:20 Być jak gwiazda: Cameron Diaz (34)

HBO Comedy
10:00 Pod jednym dachem 4 (11) 
11:25 Bolly dublerka 
13:10 Gang dzikich wieprzy 
14:50 Obcy w Ameryce (9) 
15:15 Wróć na scenę 
17:05 Bolly dublerka 
18:50 Gang dzikich wieprzy 
20:30 Premiera: Obcy w Ameryce (10) 
20:55 Klub Dzikich Kotek 
22:30 Chłopiec na posyłki 
0:10 Obcy w Ameryce (10) 
0:35 Fabryka snów 
2:00 Pani Henderson 
3:40 Zakończenie programu

History
6:20 Tajemnice przejścia 
7:10 Egipt - sekrety piramid 
8:00 Krwawe diamenty 
9:50 Rewolucja amerykańska 
10:40 Śledztwo sprzed lat 
11:30 Współczesne cuda techniki 
12:20 Tajemnice przejścia 
13:10 Egipt - sekrety piramid 
14:00 Krwawe diamenty 
15:50 Rewolucja amerykańska 
16:40 Śledztwo sprzed lat 
17:30 Współczesne cuda techniki 
18:20 Tajemnice przejścia 
19:10 Egipt - sekrety piramid 
20:00 Wielkie spiski 
20:55 Disaster 
21:50 Ciężarówką przez krainę lodu 
22:40 Snajperzy 
23:30 Współczesne cuda techniki 
0:20 Niebezpieczne przeprowadzki 
1:10 Akta ujawnione 
2:00 Wielkie spiski 
2:55 Disaster 
3:50 Ciężarówką przez krainę lodu 
4:40 Snajperzy 
5:30 Współczesne cuda techniki

History HD
6:20 Pamiętnik wojenny 
8:00 Ciężarówką przez krainę lodu 
8:55 Sztuka tworzenia imperium 
9:50 Wszechświat 
10:40 Niebezpieczne przeprowadzki 
11:30 W ogniu walki 
12:20 Pamiętnik wojenny 
14:00 Ciężarówką przez krainę lodu 
14:55 Sztuka tworzenia imperium 
15:50 Wszechświat 
16:40 Niebezpieczne przeprowadzki 
17:30 W ogniu walki 
18:20 Pamiętnik wojenny 
20:00 Rozszyfrować przeszłość (2) 
20:55 Plaga 
22:40 Zaginione światy 
23:30 Podziemne miasta 
0:20 Podziemne miasta 
1:10 Mumia 
2:00 Rozszyfrować przeszłość (2) 
2:55 Plaga 
4:40 Zaginione światy 
5:30 Podziemne miasta

Kuchnia TV
7:00 Telesprzedaż 
7:30 Bosonoga Contessa: Piknik podczas meczu (47) 
8:00 Gotowanie dla dzieci z Luisem: Szalona tortilla Luisa (5) 
8:10 Julie gotuje: Mrożony jogurt (79) 
8:15 Para w kuchni 2: Sosy do ozdabiania - Maryla Musidłowska (12) 
8:45 Telesprzedaż 
9:15 Kurs gotowania Donny Dooher: Pieczemy indyka... (16) 
9:45 Moja grecka kuchnia: Thessaloniki (13) 
10:10 Gotuj zieleninę z Sophie: Pomidory, papryka i bakłażan (8) 
10:45 Kogel-mogel (25) 
11:00 Sobota w kuchni: Merrilees Parker i Simon Rimmer (66) 
11:30 Telesprzedaż
12:05 Szefowie kuchni 2 (1) 
12:35 Gotowanie dla dzieci z Luisem: Szalona tortilla Luisa (5) 
12:45 Telesprzedaż 
13:20 Kuchnia jak życie (9) 
13:45 Martha 2: Jennie Garth (28) 
14:30 Julie gotuje: Mrożony jogurt (79) 
14:35 Bosonoga Contessa: Zjazd prawie rodzinny (48) 
15:00 Moja grecka kuchnia: Mykonos 2 (14) 
15:25 Niewolnicy kambuza (4) 
15:50 Kurs gotowania Donny Dooher: Składkowe przyjęcie (17) 
16:20 Na słodko: Pistacje (37) 
16:45 Julie gotuje: Mrożony jogurt (79) 
16:50 Sobota w kuchni: John Torode i Mary Berry (67) 
17:25 Gary Rhodes w Zjednoczonym Królestwie Smaku: Manchester, Lancashire (1) 
17:55 Gotuj zieleninę z Sophie: Korzenie i bulwy (1) 
18:25 Jamie w domu: Kapusta i reszta (5) 
19:00 Julie gotuje: Mrożony jogurt (79) 
19:05 Martha 2: Jane Seymour (29) 
19:50 Gotowanie dla dzieci z Luisem: Francuskie grzanki i żaba w dziurze (6) 
20:00 Szef kuchni!: Jak zły szeląg (17) 
20:30 Ken Hom i kuchnia chińska: Stir-fry (2) 
20:55 Gotuj z Kuroniem 4: Bigos (3) 
21:20 Kuchnia jak życie (8) 
21:50 Kogel-mogel (26) 
22:00 Restauracja Jamiego - Australia (10) 
22:55 Moja restauracja górą 2 (10) 
23:45 Hoduj zieleninę z Sophie: Korzenie i bulwy (1) 
0:15 Jamie w domu: Truskawki (4) 
0:45 Dietosfera (9) 
1:15 Niewolnicy kambuza (3) 
1:40 Kogel-mogel (26) 
1:50 Spaghetti z tuńczykiem (4) 
2:15 Na słodko: Gorzka czekolada (36) 
2:40 Gary Rhodes w Zjednoczonym Królestwie Smaku: Przyprawy Karaibów (18) 
3:10 Para w kuchni: Truskawki (32) 
3:35 Bosonoga Contessa: Zjazd prawie rodzinny (48) 
4:00 Słodki drań 2: Tarty (6) 
4:25 Spaghetti z tuńczykiem (4) 
4:45 Jedząc kiełbasę 
5:00 Zakończenie programu

Mezzo
5:00 Divertimezzo 
10:00 Pianistka Laure Favre-Khan w Katedrze w Cannes, 2002 
10:55 Laure Favre-Kahn interpretuje Chopina 
11:25 Recital Nemanji Radulovica na Festiwalu Radia Francuskiego w Montpellier, 2004 
12:20 Portrety: Nemanja Radulovic 
12:50 Dzieła Henry Purcella wykonuje zespół Orpheus Britannicus 
13:30 Divertimezzo 
17:00 'Cursive II' 
18:10 Lin Hwai-Min, medytacja, taniec, przesłanie 
19:10 Królewski Balet z Kambodży na Festiwalu Mawazine, Maroko 2004 
20:30 Franz Schubert: IV symfonia c-moll 'Tragiczna' 
21:10 Świecka muzyka Jana Sebastiana Bacha z Nicolasem Harnoncourtem 
22:10 Johann Kuhnau: Magnificat oraz Jan Sebastian Bach: Magnificat D-dur BWV 243 
23:40 Jan Sebastian Bach: 'Koncert włoski' 
0:00 Larry Carlton na żywo z New Morning, 2004 
1:00 Divertimezzo 
2:00 Medeski, Martin and Wood: The Dropper na Festiwalu Jazzowym w Vienne, 2005 
3:00 Divertimezzo 
4:00 Larry Garner na żywo z New Morning, 2003

MGM HD
6:30 Sayonara 
8:55 Dziadek do orzechów 
10:20 Charlie Chan i klątwa Dragon Queen 
11:55 Sayonara 
14:20 Schadzka 
16:00 Szkoła wyrzutków 
17:50 Przeciwności 
19:30 Dzikus 
21:00 Dziadek do orzechów 
22:25 Amerykańskie smoki 
0:05 Anioły i owady 
2:00 Kto czyha w domu? 
3:35 Krwawy teatr 
5:20 Zakończenie programu

MiniMini
6:00 Kacze opowieści 3 (11) 
6:25 Milton Mikroskopek (7) 
6:30 Tabaluga 3 (22) 
6:55 Tomek i przyjaciele (35) 
7:05 Mój mały kucyk (28) 
7:30 Witaj, Franklin (32) 
7:55 Lisek Pablo (30) 
8:00 Noddy (37) 
8:10 Powiedz to z Noddym po francusku (27) 
8:15 Blanka (1) 
8:25 Świnka Peppa (41) 
8:30 Pingu 6 (2) 
8:40 SamSam (1) 
8:50 Rumcajs (22) 
9:00 Zdjęciaki 2 (66) 
9:05 Strażak Sam (21) 
9:20 Listonosz Pat 5, 6 (17) 
9:35 Luluś (17) 
9:45 Bracia koala (68) 
10:00 Bawmy się, Sezamku (53) 
10:25 Globtroter Grover (15) 
10:30 Klaun Kiri (15) 
10:35 Opowieści mamy Mirabelle (15) 
11:00 Noddy (36) 
11:10 Powiedz to z Noddym po francusku (26) 
11:15 Blanka (26) 
11:25 Świnka Peppa (40) 
11:30 Pingu 6 (1) 
11:40 SamSam (26) 
11:50 Rumcajs (21) 
12:00 Nurkuj, Olly (5) 
12:25 Śniegusie (21) 
12:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (56) 
12:55 Dziwne przygody Koziołka Matołka (25) 
13:05 Fifi Niezapominajka (10) 
13:20 Magiczne przygody misia Ruperta (50) 
13:30 Szczenięce lata Clifforda (19) 
14:00 Kacze opowieści 3 (10) 
14:25 Milton Mikroskopek (6) 
14:30 Tabaluga 3 (21) 
14:55 Tomek i przyjaciele (34) 
15:05 Mój mały kucyk (27) 
15:30 Witaj, Franklin (31) 
15:55 Lisek Pablo (29) 
16:00 Zdjęciaki 2 (65) 
16:05 Strażak Sam (20) 
16:20 Listonosz Pat 5, 6 (16) 
16:35 Luluś (16) 
16:45 Bracia koala (67) 
17:00 Bawmy się, Sezamku (52) 
17:25 Globtroter Grover (14) 
17:30 Klaun Kiri (14) 
17:35 Opowieści mamy Mirabelle (14) 
18:00 Nurkuj, Olly (6) 
18:25 Śniegusie (22) 
18:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (57) 
18:55 Dziwne przygody Koziołka Matołka (26) 
19:05 Fifi Niezapominajka (11) 
19:20 Magiczne przygody misia Ruperta (51) 
19:30 Szczenięce lata Clifforda (20) 
20:00 Zakończenie programu

MTV Polska
6:00 Alarm MTV 
7:00 MTV kofeina 
8:00 Music non-stop 
10:00 Moje supersłodkie urodziny 
13:00 Audiomix 
14:00 MTV Maxxx Hits 
15:00 Player MTV 
15:30 MTV w domu u... 
16:00 Co ty na to, tato? 
16:30 Exposed 
17:00 Date My Mom 
17:30 Penetratorzy 
18:00 Moje supersłodkie urodziny 
18:30 Pimp My Room 
19:00 Efekt Eks 
19:30 Króliczki Playboya 
20:30 Koty obiboki 
21:00 Włatcy móch 
21:30 Pojedynek gwiazd 
22:00 South Park 
22:30 South Park 
23:00 Najszczęśliwsi geje pod słońcem 
23:30 Don't kill the music

National Geographic Channel
6:00 Niezwykłe ujęcia (3)
6:30 Kolejne niezwykłe ujęcia (3)
7:00 Przewodnik po świecie dla smakoszy: Nowatorskie przepisy
7:30 Przewodnik po świecie dla smakoszy: Smaki Chile
8:00 Łowcy mórz: Angielska flota na Pacyfiku
9:00 Najgroźniejsze zwierzęta świata: Kostaryka
10:00 Człowiek niedźwiedź
11:00 Czysta nauka: Zagłada ludzkości
12:00 Megamiasta: Las Vegas
13:00 Przewodnik po świecie dla smakoszy: Nowatorskie przepisy
13:30 Przewodnik po świecie dla smakoszy: Smaki Chile
14:00 Najgroźniejsze zwierzęta świata: Kostaryka
15:00 Człowiek niedźwiedź
16:00 Ogólne szaleństwo (22)
16:30 Z życia dzikiej przyrody (18)
17:00 Małpy z ulic miasta: Wygnańcy
18:00 Niezwykłe ujęcia (4)
18:30 Kolejne niezwykłe ujęcia (4)
19:00 Premiera: Przewodnik po świecie dla smakoszy: Zapraszamy do Włoch
19:30 Premiera: Przewodnik po świecie dla smakoszy: Fast food
20:00 Tuż przed tragedią: Titanic
21:00 Premiera: Najgroźniejsze zwierzęta świata: Azja Południowo-Wschodnia i Australazja
22:00 Małpa geniuszem
23:00 Czysta nauka: Uratowani przez Słońce...?
0:00 Najgroźniejsze zwierzęta świata: Azja Południowo-Wschodnia i Australazja
1:00 Małpa geniuszem
2:00 Tuż przed tragedią: Titanic
3:00 Najgroźniejsze zwierzęta świata: Azja Południowo-Wschodnia i Australazja
4:00 Małpa geniuszem
5:00 Czysta nauka: Uratowani przez Słońce...?


nSport
8:00 Piłka nożna: Puchar UEFA 
9:00 Serwis 
9:10 Euro 2008 poranek 
10:00 Serwis 
10:10 Euro od kuchni 
10:30 Przed startem - Pekin 2008 
11:00 Serwis 
11:05 Kolarstwo: Tour de Suisse 
12:30 eMeReS 
13:00 Serwis 
13:05 Mój sport, moje życie: Tomasz Wołek, Krzysztof Rawa 
14:00 Serwis 
14:10 Ring wolny!: Czy Robert Kubica zostanie mistrzem świata Formuły 1 już w tym sezonie? 
14:30 Futbolissimo - the best of 
15:00 Serwis 
15:05 Euro 2008 
16:00 Serwis 
16:30 Przed startem - Pekin 2008 
17:00 Serwis 
17:05 Kolarstwo: Tour de Suisse 
19:00 Serwis 
19:10 Portret: Mariusz Lewandowski 
20:00 Piłka nożna: Euro 2008 
20:45 Euro od kuchni 
21:00 Serwis 
21:05 Legia - stawka większa niż mecz 
21:30 Piłka nożna: Euro 2008 - analiza 1. połowy meczu 
21:45 Euro od kuchni 
22:00 Serwis 
22:05 Futbolissimo - the best of 
22:30 Piłka nożna: Euro 2008 
23:15 Euro od kuchni 
23:30 Kolarstwo: Tour de Suisse 
1:00 Pasmo powtórkowe

Planete
6:45 Lotnictwo: Samoloty wojskowe na świecie: Avro Lancaster (7/17) 
7:50 Lotnictwo: Bitwy lotnicze II wojny światowej: Kamikadze - boski wiatr (6-ost.) 
8:45 Przyroda i podróże: Szlakiem dzikiej przyrody: Nurkowanie z manatami (9/13) 
9:20 Przyroda i podróże: Szlakiem dzikiej przyrody: Appalachy (10/13) 
9:50 Lotnictwo: Samoloty wojskowe na świecie: Lotnicza parada (1/17) 
10:55 Lotnictwo: Samoloty wojskowe na świecie: Spitfire - narodziny legendy (4/17) 
12:10 Przyroda i podróże: Szlakiem dzikiej przyrody: Nurkowanie i żeglowanie na Outer Banks (11/13) 
12:40 Przyroda i podróże: Szlakiem dzikiej przyrody: Spływ rzeką Bonaventure (12/13) 
13:10 Współczesny świat: Ruszamy w świat: Korsyka (4/26) 
13:40 Współczesny świat: Ruszamy w świat: Gwadelupa (9/26) 
14:15 Przyroda i podróże: Szlakiem dzikiej przyrody: Na rowerze śladami wikingów (13-ost.) 
14:45 Przyroda i podróże: Szlakiem dzikiej przyrody: Przez równiny Oklahomy (2/13) 
15:15 Historia: Miejsca w pamięci: Plac Vendôme 26 (10/13) 
16:15 Mała planeta: Rodziny na świecie: Portoryko (10/18) 
16:50 Przyroda i podróże: W zgodzie z naturą. Drogowcy, ekolodzy, leśnicy 
17:15 Nasza planeta: Madagaskar - królestwo kameleona 
18:15 Filmowe dochodzenia: Węzeł małżeński 
19:45 Premiera. Współczesny świat: Współczesne dylematy (7/16) 
20:15 Premiera. Przyroda i podróże: Milion projektów 
20:55 Premiera. Historia: Ściśle tajne: Bohaterowie i zdrajcy (1/3) 
21:45 Premiera. Historia: Ściśle tajne: Szpiegostwo w czasach zimnej wojny (2/3) 
22:35 Seans Planete: Geje w Jerozolimie 
0:05 Seans Planete: Zapętlenia 
1:40 Przyroda i podróże: Szlakiem dzikiej przyrody: Wspinaczka na Mount Rainier (7/13) 
2:15 Przyroda i podróże: Archeologiczna podróż do Peru: Tropami tajemnic (1/3) 
2:45 Współczesny świat: Targi i bazary: Szari Al-Souk (5/6)

Podróże TV
7:00 MIX ofert turystycznych z całego świata 
9:00 Last Minute i prognoza pogody 
9:05 Afryka Północna - Tunezja 
9:30 Last Minute 
9:35 MIX ofert turystycznych z całego świata 
10:00 Last Minute i prognoza pogody 
10:05 MIX ofert turystycznych z całego świata 
10:30 Last Minute 
10:35 Podróżne tematy 
11:00 Last Minute i prognoza pogody 
11:05 Europa - Chalkidiki 
11:30 Last Minute 
11:35 MIX ofert turystycznych z całego świata 
12:00 Last Minute i prognoza pogody 
12:05 MIX ofert turystycznych z całego świata 
12:30 Last Minute 
12:35 MIX ofert turystycznych z całego świata 
13:00 Last Minute i prognoza pogody 
13:05 Europa - Turcja 
13:30 Last Minute 
13:35 MIX ofert turystycznych z całego świata 
14:00 Last Minute i prognoza pogody 
14:05 MIX ofert turystycznych z całego świata 
14:30 Last Minute 
14:35 MIX ofert turystycznych z całego świata 
15:00 Last Minute i prognoza pogody 
15:05 Europa - Kreta 
15:30 Last Minute 
15:35 MIX ofert turystycznych z całego świata 
16:00 Last Minute i prognoza pogody 
16:05 Oferty pod lupą 
16:30 Last Minute 
16:35 MIX ofert turystycznych z całego świata 
17:00 Last Minute i prognoza pogody 
17:05 Europa - Egipt 
17:30 Last Minute 
17:35 MIX ofert turystycznych z całego świata 
18:00 Last Minute i prognoza pogody 
18:05 Karaiby 
18:30 Last Minute 
18:35 MIX ofert turystycznych z całego świata 
19:00 Last Minute i prognoza pogody 
19:05 Europa - Portugalia 
19:30 Last Minute 
19:35 Turystyka i biznes 
20:00 Last Minute i prognoza pogody 
20:05 Egzotycznie niskie ceny 
21:00 Last Minute i prognoza pogody 
21:05 Europa - Zakynthos 
21:30 Last Minute 
21:35 MIX ofert turystycznych z całego świata 
22:00 Last Minute i prognoza pogody 
22:05 Europa - Rodos 
22:30 Last Minute 
22:35 MIX ofert turystycznych z całego świata 
23:00 Last Minute i prognoza pogody 
23:05 Podróże TV nocą

Polonia 1
6:35 Magiczne igraszki (10/45) 
6:55 Księga dżungli (38/52) 
7:20 Klub Hawaje (14/80) 
8:00 Top Shop 
19:05 Prawo do narodzin (48/190) 
19:30 Celeste (128/172) 
20:25 Casablanca 
22:25 Zdrowy puls 
22:45 Erotyczna giełda 
23:00 Amatorki 
23:20 Erotyczna ruletka 
23:35 Nocne perwersje 
23:40 Zaniedbywane 
23:50 Amore TV 
0:00 Spoty 
0:10 Polki amatorki 
0:30 Mandarino 
0:45 Reflex 
0:55 Zaniedbywana mężatka 
1:00 Podejrzane 
1:10 News 
1:15 Dziewczyny z twojej okolicy 
1:25 Polskie Foki 
1:45 Nocne igraszki 
2:00 Anonse 
2:40 Spoty 
3:00 Amatorki 
3:20 Eurocast 
5:20 Zakończenie programu

Polsat 2
6:00 Wydarzenia 
6:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Urok Waldusia (85) 
7:00 Gra w ciemno 
8:00 Pierwsza miłość (723) 
8:45 Samo życie (1096) 
9:15 Wygraj teraz 
10:15 Awantura o kasę 
11:15 Gra w ciemno 
12:10 Interwencja 
12:30 Drogówka 
13:00 Daleko od noszy: Sobowtór Karinki (139) 
13:30 Świat według Kiepskich: Tyrtum Pyrtum (184) 
14:00 mała Czarna 
15:00 Tylko miłość (37) 
16:00 Pensjonat Pod Różą: Milionerka (1) 
17:05 Drogówka 
17:35 Wydarzenia 
18:05 Gra w ciemno 
19:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Horoskopy nie kłamią (86) 
19:35 Interwencja 
20:00 Wydarzenia 
20:45 Pierwsza miłość (724) 
21:30 Samo życie (1097) 
22:00 Fala zbrodni: Misja niemożliwa (85) 
23:00 Świat według Kiepskich: Korumpcja (185) 
23:30 Rodzina zastępcza: Miłość i telewizja (34) 
0:00 Daleko od noszy: Cudowne prądy salowego Basena (140) 
0:30 Drogówka 
1:00 Samo życie (1097) 
1:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Horoskopy nie kłamią (86) 
2:05 Interwencja 
2:30 Wydarzenia 
3:15 Pierwsza miłość (724) 
4:00 Świat według Kiepskich: Korumpcja (185) 
4:30 Daleko od noszy: Cudowne prądy salowego Basena (140) 
5:00 Fala zbrodni: Misja niemożliwa (85)

Polsat Sport Extra
6:00 Piłka nożna: Euro 2008 
6:35 Piłka nożna: Euro 2008 
8:45 Piłka nożna: Euro 2008 
9:00 Piłka nożna: Euro 2008 
11:10 Piłka nożna: Euro 2008 
11:50 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa 
14:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa 
16:10 Clip 
16:20 K.O. TV Classics 
17:30 Prosto z Bad Waltersdorf 
18:00 Piłka nożna: Euro 2008 
20:35 Piłka nożna: Euro 2008 
22:45 Piłka nożna: Euro 2008 
1:00 Zakończenie programu

Religia TV
7:00 Telesklep 
8:00 Jesteśmy katolikami (8) 
8:25 Opowieści bobasa (4) 
8:35 Historia Kościoła katolickiego (6) 
9:10 Kapłan i robotnik z Santiago 
9:45 Mistrzowie i ich Arcydzieła (5) 
10:00 Rozmównica (170) 
11:00 Stan posiadania 
12:45 Jan Sarkander ze Skoczowa 
13:45 Lumen 2000 (43) 
14:15 Szaleńcy Pana Boga (15) 
15:00 Skalpel i dusza (35) 
15:30 Kruchta kulturalna (34) 
16:00 Rozmównica (170) 
17:00 Między sklepami (34) 
18:00 Lumen 2000 (44) 
18:30 Nieznani - zapomniani (33) 
19:00 Sakramenty (6) 
19:15 Święta matka Kinga 
20:00 Stan posiadania 
21:50 Opowieści bobasa (4) 
22:00 Rozmównica (171) 
23:00 Anielska kuchnia (31) 
23:15 Anielska kuchnia (29) 
23:30 Rozmównica (162) 
0:55 Zakończenie programu

Sci-Fi Channel
9:00 Czarodziejki: Lody dla ochłody (10) 
10:00 Czarodziejki: Oślepiająca światłość (11) 
11:00 Zagubiony w czasie: Miss Południa (6) 
12:00 Enterprise: Terra Nova (6) 
13:00 Angel: Pierwsze wrażenie (3) 
14:00 Mroczny anioł: Sprzątanie (2) 
15:00 Zagubiony w czasie: Miss Południa (6) 
16:00 Czarodziejki: Lody dla ochłody (10) 
17:00 Czarodziejki: Oślepiająca światłość (11) 
18:00 Enterprise: Terra Nova (6) 
19:00 Angel: Pierwsze wrażenie (3) 
20:00 Mroczny anioł: Sprzątanie (2) 
21:00 Czarodziejki: Małe potwory (9) 
22:00 Czarodziejki: W tarapatach (10) 
23:00 Mordercza obsesja 
1:00 Czarodziejki: Małe potwory (9) 
2:00 Czarodziejki: W tarapatach (10)
3:00 Zakończenie programu

Sportklub
5:00 Boks: Gala w Scranton z 13.06.2007 roku 
6:30 Koszykówka mężczyzn: NCAA 
8:00 Snooker: Premier League Snooker 2007 
10:00 Pool: Mosconi Cup 
11:00 PartyGammon 2007 
11:30 Mango 
12:30 Tenis ziemny: Turniej ATP w Nottingham 
16:00 Boks: Gala w Scranton z13.06.2007 roku 
17:45 Tenis ziemny: Turniej ATP w Nottingham 
21:15 Piłka nożna: Liga brazylijska 
23:15 Bushido 
0:15 Snooker: Premier League Snooker 2007 
2:00 Pool: Mosconi Cup 
3:00 Zimowe X Games 2008 
4:00 Piłka nożna: MLS

Sportklub+
5:00 Darts: Premier League Snooker 2007 
7:00 Darts: Premier League Darts 2008 w Cardiff (2) 
9:00 Pływanie: Mare Rostrum w Barcelonie 
11:00 Piłka nożna: Liga argentyńska 
12:45 Mango 
14:00 Kręgle: World TenPin 
15:00 Pływanie: Mare Rostrum w Barcelonie 
17:00 Pływanie: Mare Rostrum w Canet 
19:00 Wyścigi samochodowe: Grand American 
19:30 Bayern TV 
19:45 Zimowe X Games 2008 
20:45 Koszykówka mężczyzn: NCAA 
22:15 Poker: UK Poker Open 4 2007 
0:00 Sporty walki: Pro Elite 
2:00 Darts: Premier League Snooker 2007 
4:00 Kręgle: World TenPin

Superstacja
6:00 Dziennik 
6:10 Dzień dobry Polsko 
6:15 Flesz 
6:18 Dzień dobry Polsko 
6:30 Flesz 
6:40 Dzień dobry Polsko 
6:45 Flesz 
6:48 Dzień dobry Polsko 
7:00 Dziennik 
7:10 Dzień dobry Polsko 
7:15 Flesz 
7:18 Dzień dobry Polsko 
7:30 Flesz 
7:40 Dzień dobry Polsko 
7:45 Flesz 
7:48 Dzień dobry Polsko 
8:00 Dziennik 
8:10 Dzień dobry Polsko 
8:15 Flesz 
8:18 Dzień dobry Polsko 
8:30 Flesz 
8:35 Dzień dobry Polsko 
8:45 Flesz 
8:48 Dzień dobry Polsko 
9:00 Dziennik 
9:10 Dzień dobry Polsko 
9:15 Flesz 
9:18 Dzień dobry Polsko 
9:30 Flesz 
9:35 Dzień dobry Polsko 
9:45 Flesz 
9:48 Dzień dobry Polsko 
10:00 Dziennik 
10:15 Raport - analizy i komentarze 
10:30 Flesz 
10:33 Raport - analizy i komentarze 
11:00 Dziennik 
11:15 Raport - analizy i komentarze 
11:30 Flesz 
11:35 Raport - analizy i komentarze 
11:45 Najlepsze w "Rezonansie" 
12:00 Dziennik 
12:15 Raport - analizy i komentarze 
12:30 Flesz 
12:35 Raport - analizy i komentarze 
13:00 Dziennik 
13:15 Raport - analizy i komentarze 
13:30 Flesz 
13:35 Raport - analizy i komentarze 
14:00 Dziennik 
14:15 Raport - analizy i komentarze 
14:30 Flesz 
14:35 Tea time 
15:00 Dziennik 
15:15 Tea time 
16:00 Dziennik 
16:15 Tea time 
16:45 Najlepsze w "Do Elizy" 
17:00 Dziennik 
17:15 Superstudio 
17:30 Flesz 
17:35 Superstudio 
18:00 Superstudio - Dzień wg ... 
18:30 Flesz 
18:35 Superstudio - Dzień wg ... 
19:00 Dziennik 
19:15 Superstudio 
19:30 Flesz 
19:35 Rezonans 
20:15 Dziennik 
20:35 Do Elizy 
21:00 News dnia 
21:30 Moje Twoje Państwowe 
22:00 Dziennik 
22:30 Finał dnia 
0:00 Dziennik 
0:30 Nocne pasmo powtórkowe

TCM
6:30 To jest rozrywka! 
8:35 To jest rozrywka! 2 
10:40 W kręgu zła 
12:40 Stacja arktyczna "Zebra" 
15:00 Północno-zachodnie przejście 
17:05 Witajcie w Ciężkich Czasach 
19:00 Ucieczka z Fortu Bravo 
21:00 Złoto dla zuchwałych 
23:25 Zawadiaki
1:40 Miła staruszka 
3:00 Złoto dla zuchwałych 
5:20 Dolina zemsty

Tele 5
6:45 Jeździec srebrnej szabli (30/52) 
7:10 Telezakupy 
8:45 Brygada Acapulco (7/48) 
9:35 Werdykt 
10:05 Conan (3/22) 
11:00 Łowca (12/22) 
12:00 Lub czasopisma 
12:15 Buon Appetito! 
12:50 Moja piękna grubaska (149/178) 
13:50 Brygada Acapulco (8/48) 
14:35 Telezakupy 
15:15 Czynnik PSI (21/88) 
16:05 Łowca (13/22) 
17:05 Moja piękna grubaska (150/178) 
18:05 Czynnik PSI (22/88) 
19:05 Conan (4/22) 
20:00 Zmienić skórę 
21:55 Oblicza zbrodni (1/52) 
22:55 Lub czasopisma 
23:05 Zachodni wiatr (24/52) 
0:10 Mroczne grzechy 
1:40 Rybia nocka

Discovery Travel & Living
6:00 Zagubiony w lesie (12) 
6:25 Śnieżny patrol: Chamonix 
6:50 Królowie koktajli: Paryż 
7:15 Niecodzienne rarytasy: Hiszpania 
8:10 Kiedy Cię nie było...: Fairfield - witamy w domu 
9:00 Wielkie projekty: Amersham 
9:55 Wielkie łowienie, czyli zarzuć wędkę: Kanada - łosoś 
10:20 Przygody w dżungli: Poranne wędkowanie 
10:50 Lonely Planet: Wielkie miasta: Hongkong 
11:45 Zagubiony w lesie (12) 
12:10 Śnieżny patrol: Chamonix
12:40 Królowie koktajli: Paryż 
13:05 Niecodzienne rarytasy: Hiszpania 
14:00 Kiedy Cię nie było...: Fairfield - witamy w domu 
15:00 Wielkie projekty: Amersham 
15:55 Wielkie łowienie, czyli zarzuć wędkę: Kanada - łosoś 
16:20 Przygody w dżungli: Poranne wędkowanie 
16:50 Lonely Planet: Wielkie miasta: Hongkong 
17:45 Zagubiony w lesie (12) 
18:10 Śnieżny patrol: Chamonix 
18:40 Królowie koktajli: Paryż 
19:05 Niecodzienne rarytasy: Hiszpania 
20:00 Kiedy Cię nie było...: Fairfield - witamy w domu 
21:00 Wielkie projekty: Surrey 
21:55 Szkoła dla stewardów i stewardes (6) 
22:20 Szkoła dla stewardów i stewardes (7) 
22:45 Lonely Planet: Wielkie miasta: Melbourne 
23:35 Zagubiony w lesie (13) 
0:00 Śnieżny patrol: Słowenia 
0:30 Królowie koktajli: Nowy Jork 
1:00 Kiedy Cię nie było...: Nowy Jork - oaza spokoju 
2:00 Niecodzienne rarytasy: Filipiny 
3:00 Domy marzeń (12) 
4:00 Lonely Planet: Wielkie miasta: Londyn 
5:00 Wielkie łowienie, czyli zarzuć wędkę: Kanada - pstrąg i jesiotr 
5:30 Przygody w dżungli: Koniec trasy

Travel Channel
6:00 Obieżyświat: Nowa Zelandia (2) 
7:00 Od Pekinu do Paryża: Najtrudniejszy dzień 
7:30 Podróż w świat wina - Republika Południowej Afryki: Paarl 
8:00 Wszerz i wzdłuż: Port Villa, Vanuatu 
8:30 Taksówką za 100 dolarów: Stambuł, Panama 
9:00 Żyłka podróżnicza: Zachodnie wybrzeże Florydy 
9:30 Pielgrzymki - indyjskie podróże: Radżasthan, Ladakh i azjatyckie słonie 
10:00 Luksusowe podróże - najlepsze programy: Monako (1) 
10:30 Smaki Peru: Pustynne wybrzeże 
11:00 Obieżyświat: Góry Ameryki 
12:00 Pola golfowe Kalifornii: Temecula 
12:30 Droga nr 66: Deszczu precz! 
13:00 Wszerz i wzdłuż: Hue, Wietnam 
13:30 W poszukiwaniu smaków: Malezja 
14:00 Pielgrzymki - indyjskie podróże: Gwalior i Bhutan 
14:30 Caprice i jej podróże: Jordania 
15:00 Obieżyświat: Nieznany Meksyk 
16:00 Wszerz i wzdłuż: Przygody w Rotorua, Nowa Zelandia 
16:30 Luksusowe podróże Varuna Sharmy: Londyn (2) 
17:00 Smaki Peru: Pustynne wybrzeże 
17:30 Spragniony podróżnik: Peru, Pisco 
18:00 Świat Graingera: Czasy wikingów 
19:00 Ludzie żądni przygód: Wietnam 
20:00 Gniewna Planeta: Tornada 
20:30 Gniewna Planeta: Pustynny monsun 
21:00 Zielone wakacje: New Forest 
21:30 Włoski luksus: Vinamaggio 
22:00 Obieżyświat: Nowa Zelandia (2) 
23:00 Od Pekinu do Paryża: Najtrudniejszy dzień 
23:30 Podróż w świat wina - Republika Południowej Afryki: Paarl 
0:00 Luksusowe podróże Varuna Sharmy: Londyn (1) 
0:30 Luksusowe podróże Varuna Sharmy: Londyn (2) 
1:00 Obieżyświat: Przewodnik po Marrakeszu i Dubaju 
2:00 Świat Graingera: Czasy wikingów 
3:00 Ludzie żądni przygód: Wietnam 
4:00 Gniewna Planeta: Tornada 
4:30 Gniewna Planeta: Pustynny monsun 
5:00 Zielone wakacje: New Forest 
5:30 Koczownicy świata - Chiny: Prowincja Yunnan i lud Mosu

TV 1000
6:00 Miejsce na ziemi 
8:00 Nic nie mów
10:00 Dziecko Rosemary 
12:20 Star Trek 
14:20 Bogate biedaki 
16:00 Bye Bye, Love 
18:00 Jack Niedźwiadek 
20:00 Zaginiona 
22:00 Rajska droga 
0:00 Sandy - Parfum Brulart 
2:00 Sea, Sex and Boat 
4:00 Pole miłości

TV Biznes
7:00 Saldo dnia 
7:05 Rozmowa TV Biznes 
7:15 Podsumowanie sesji na GPW 
7:30 Biznes dzisiaj 
7:35 Rozmowa dnia 
7:50 Rozmowa TV Biznes 
8:00 Dzisiaj 
8:10 Przegląd prasy krajowej 
8:15 Rozmowa TV Biznes 
8:30 Biznes dzisiaj 
8:40 Przegląd prasy krajowej 
8:45 Poranek prasowy 
9:00 Dzisiaj 
9:12 Waluty - komentarz 
9:30 Biznes dzisiaj 
9:45 Rozmowa TV Biznes 
10:00 Dzisiaj 
10:15 Rozmowa TV Biznes 
10:30 Biznes dzisiaj 
10:45 Rozmowa TV Biznes 
11:00 Dzisiaj 
11:15 Rozmowa TV Biznes 
11:30 Biznes dzisiaj 
11:45 Rozmowa TV Biznes 
12:00 Dzisiaj 
12:15 Rozmowa TV Biznes 
12:30 Biznes dzisiaj 
12:45 Rozmowa TV Biznes 
13:00 Dzisiaj 
13:15 Rozmowa TV Biznes 
13:30 Biznes dzisiaj 
13:45 Rozmowa TV Biznes 
14:00 Dzisiaj 
14:15 Rozmowa TV Biznes 
14:30 Biznes dzisiaj 
14:45 Rozmowa TV Biznes 
15:00 Dzisiaj 
15:15 Rozmowa TV Biznes 
15:30 Biznes dzisiaj 
15:45 Rozmowa TV Biznes 
15:55 Aktywny weekend 
16:00 Dzisiaj 
16:15 Rozmowa TV Biznes 
16:30 Biznes dzisiaj 
16:45 Rozmowa TV Biznes 
16:55 Aktywny weekend 
17:00 Dzisiaj 
17:10 Poradnik bankowy 
17:30 Biznes dzisiaj 
17:40 Podsumowanie sesji na GPW 
17:55 Aktywny weekend 
18:00 Dzisiaj 
18:10 Ruch w nieruchomościach 
18:30 Biznes dzisiaj 
18:40 Polscy milionerzy 
18:55 Aktywny weekend 
19:00 Dzisiaj 
19:10 Nie daj się fiskusowi 
19:30 Biznes dzisiaj 
19:45 Eurolinia plus 
19:55 Aktywny weekend 
20:00 Dzisiaj 
20:15 Sam na sam 
20:30 Biznes dzisiaj 
20:37 Rozmowa TV Biznes 
20:55 Aktywny weekend 
21:00 Saldo dnia 
21:20 Rozmowa dnia 
21:35 W 600 sekund dookoła świata 
21:45 Rozmowa TV Biznes 
21:55 Aktywny weekend 
22:00 Saldo dnia 
22:05 Godzina publicystów 
22:55 Aktywny weekend 
23:00 Saldo dnia 
23:20 Rozmowa dnia 
23:35 W 600 sekund dookoła świata 
23:45 Polscy milionerzy 
0:00 Saldo dnia 
0:05 e-Biznes 
0:20 Błękitna kropka 
0:40 Finanse osobiste

TV Toya
14:30 Bufet radiowo-telewizyjny
15:25 Mixtura - program muzyczny
16:15 Prosto z miasta
16:30 Punkt widzenia - program publicystyczny
16:35 Gaudeamus - felieton
16:50 Sport, sport, sport - magazyn sportowy
17:00 Stylizacje - reportaż
17:15 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia
17:35 Pogoda dla Łodzi
17:40 Punkt widzenia - program publicystyczny
17:50 Prosto z miasta
18:00 Stadion Łódź
18:15 Wydarzenia flesz
18:20 Nasze sprawy - reportaż
18:30 Toya Net
19:15 Wydarzenia flesz
19:20 Mixtura - program muzyczny
20:15 Wydarzenia
20:30 Sport
20:35 Pogoda dla Łodzi
20:40 Punkt widzenia - program publicystyczny
20:50 Prosto z miasta
21:00 Sport, sport, sport - magazyn sportowy
21:15 Wydarzenia flesz
21:20 Po godzinach - felieton
21:50 To & owo na ekranie
22:10 Ludzie wiedzą lepiej - felieton
22:15 Wydarzenia flesz
22:20 To jest kino - reportaż
22:45 Wydarzenia
23:00 Sport
23:05 Pogoda dla Łodzi
23:10 Punkt widzenia - program publicystyczny
23:20 Toya Net

TVN 24
5:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
5:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
6:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
6:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
6:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
6:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
7:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
7:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
7:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
7:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
8:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
8:15 Eurocafe 
8:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
8:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
9:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
9:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
9:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
9:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
10:15 Eurocafe 
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
10:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody 
11:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody 
11:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody 
12:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody 
12:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody 
13:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody 
13:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody 
14:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody 
14:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody 
15:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody 
15:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody 
16:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody 
16:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Prognoza pogody 
16:50 Bilans dnia 
17:10 Prosto z Polski 
17:30 Magazyn 24 godziny 
18:30 Skaner polityczny 
19:00 Fakty, ludzie, pieniądze 
19:26 Fakty po Faktach 
19:50 Sportowe podsumowanie dnia 
20:00 Kropka nad i 
20:30 Polska i świat 
21:00 Magazyn 24 godziny 
22:00 Szkło kontaktowe 
23:15 Eurocafe 
23:25 Dzień po dniu 
23:45 Bilans dnia 
0:00 Skrót informacji 
0:02 Kropka nad i 
0:25 Serwis sportowy 
0:30 Polska i świat 
1:00 Dzień po dniu 
1:35 Wydanie drugie, poprawione 
1:55 Serwis sportowy 
2:00 Magazyn 24 godziny 
2:50 Supermeteo 
3:00 Szkło kontaktowe 
3:50 Serwis sportowy 
4:00 Supermeteo 
4:10 Wydanie drugie, poprawione 
4:30 Magazyn 24 godziny 
5:20 Supermeteo

TVN 7
5:15 Music Chat 
6:20 Telesklep 
7:25 Życie na fali (12) 
8:25 Ostry dyżur (109) 
9:25 Magda M. (32) 
10:25 Kryminalni: Gdzie jest Maciek? (9) 
11:30 Telesklep 
12:35 Fabryka gry 
13:30 Serce z kamienia (69) 
14:25 Magda M. (33) 
15:30 Życie na fali (13) 
16:30 Ostry dyżur (110) 
17:30 Kryminalni (10/13) 
18:35 Domowy front 2 (11/22) 
19:05 Przyjaciele (12) 
19:35 Diabli nadali (1/25) 
20:05 Nazajutrz 
22:10 Bez śladu (17) 
23:10 Miasteczko Salem (2-ost.) 
1:10 Wróżki 
2:15 Laski na czacie 
3:45 Zakończenie programu

TVN CNBC Biznes
7:30 Pieniądze od rana 
9:00 Dzień na rynkach 
12:00 Biznes lunch 
14:00 Dzień na rynkach 
16:50 Bilans 
17:05 Piąta godzina 
18:55 Fakty, ludzie, pieniądze 
20:00 Inwestuj! 
20:30 Praca 
21:00 Program 
21:30 90 minut 
23:00 Bilans 
0:00 Powtórki programów

TVN Style
6:00 Telezakupy 
7:45 Czas na herbatę 
7:50 Mamo, to ja 3 
8:15 Zdrowy start 
8:20 Agentka do zadań specjalnych 
8:50 Tajemnice ciała 3 (4) 
9:25 Nigella ekspresowo 
10:00 Targowisko próżności (5/6) 
11:00 Miasto kobiet 
11:55 Trinny i Susannah rozbierają 2 (1) 
12:50 Co za tydzień 
13:15 Telezakupy 
13:30 Zaklinacze wnętrz 3 (14) 
14:00 Telewizja od kuchni - flash 
14:16 Czas na herbatę 
14:20 Ślubne pogotowie 
14:50 Jak dobrze wyglądać nago 2 
15:20 W roli głównej: Sharon Stone 
15:50 Tajemnice ciała 3 (4) 
16:25 Prywatny instruktor tańca 
16:55 Mamo, to ja 3 
17:20 Zdrowy start 
17:25 Miasto kobiet 
18:20 Taka miłość się nie zdarza: Bogumiła Wander 
18:50 Tajemnice ciała 3 (4) 
19:25 Perfekcyjna pani domu 3 (8) 
20:30 W roli głównej: Sharon Stone 
21:00 Tori & Dean 2 (8) 
21:30 Agentka do zadań specjalnych 
22:00 Po mojemu - Wojciech Cejrowski 
22:30 Targowisko próżności (6-ost.) 
23:30 Taka miłość się nie zdarza: Aleksandra Śląska 
0:00 Lekcja stylu 3 
0:30 Mamo, to ja 3 
1:00 Przeglądarka 
1:10 Czas na herbatę 
1:15 Telezakupy 
2:15 Za drzwiami Actors Studio: Robert Redford 
3:05 Grunt to zdrowie 
3:30 Szkoła randkowania 
3:55 Młodsza, piękniejsza, szczęśliwsza? 
4:20 Poznaj moich rodziców 
4:55 Zakończenie programu

TVP Historia
9:00 Notacje: Zbigniew Kowalski (2) 
10:00 Konflikty, bitwy, wojny: Żołnierze wyklęci. 'Huzar' na Podlasiu 
10:30 Operacja "Cezary" 
11:00 Z archiwów PRL-u 
11:30 Dzieje Polaków: Bratania krew majowa 
11:40 Zamach majowy 
13:00 Zakręty dziejów: Gorze nam się stało! 
13:15 Legnickie pole 
13:40 Powrót Czyngis Chana 
14:30 U źródeł cywilizacji: Przez kontynenty: Światowe Dni Młodzieży 
14:45 My, wy, oni (82) 
15:30 Historia i dokument: W imieniu Rzeczypospolitej 
16:00 Po co nam to było?: Uszatek i inni 
17:00 Z archiwów PRL-u 
17:30 Siła bezsilnych: Czerwiec '76 
17:45 Miasto z wyrokiem: Protest 
19:00 Przygody pana Michała: Mąż Basi (5/13) 
19:30 Przygody pana Michała: Komendant stanicy (6/13) 
20:00 Kontrowersje: Układ Sikorski - Majski 
20:25 Jeśli zapomnę o nich 
21:30 Konflikty, bitwy, wojny: Marynarze z Polesia 
21:40 Zapomniana flotylla 
23:00 Notacje: Zbigniew Kowalski (3) 
23:55 Zakończenie programu

TVP Sport
7:05 Rajdy terenowe: Rajdy Enduro Kwidzyn 2008 
7:35 Pełnosprawni 
8:05 Tenis ziemny: Turniej Orange Warsaw Open 
10:00 Polskie Ligi: Piłka ręczna mężczyzn: Puchar Polski 
11:30 Kolarstwo górskie: Puchar Świata MTB w Vallnord (2) 
12:00 Droga do Pekinu 
12:30 Łucznictwo: Puchar Świata (3) 
13:00 Piłka nożna: Copa Libertadores 
14:50 Olimpijczycy - Pekin 2008 (19) 
15:15 Wioślarstwo: Olimpijskie regaty kwalifikacyjne w Poznaniu 
17:15 Rajdy terenowe: Rajdy Enduro Kwidzyn 2008 
17:45 Rajdy samochodowe: Rajd Polski 
18:10 Lekkoatletyka: Zawody Pucharu Europy w Monachium z 2007 roku 
19:15 Lekkoatletyka: Zawody Pucharu Europy w Monachium z 2007 roku 
21:05 Reżyseria Leo Beenhakker 
22:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata MTB w Vallnord (2) 
22:30 K.O. TV 
23:00 Olimpijczycy - Pekin 2008 (11) 
23:20 Rajdy terenowe: Rajd Brazylii 
23:30 BMX: Mistrzostwa Świata w Taiyuan 
0:25 Zakończenie programu

TVS
10:00 Silesia informacje 
10:10 Okno na południe 
11:25 Telezakupy 
11:40 Góromania: Paralotnie 
12:00 Kuklok kulturalny: Neinert 
12:30 Wywiady ks. Arkadiusza Nowaka 
12:45 Telezakupy 
13:00 Śląski koncert życzeń 
13:30 Gość TVS 
13:45 Studenckie debiuty: "Ja Tadek" 
14:15 Telezakupy 
14:30 Gość TVS 
14:45 Pierwsza liga 
15:05 Telezakupy 
15:25 Kuklok kulturalny: Neinert 
15:55 Wywiady ks. Arkadiusza Nowaka 
16:15 Gość TVS 
16:30 Reporter 
16:50 Śląski koncert życzeń 
17:15 S2 Śląsk: Kwiotki 
17:45 Reporter 
18:00 Silesia informacje 
18:15 Gość TVS 
18:30 Okno na południe - najlepsze fragmenty 
19:35 Propozycje do "Listy śląskich szlagierów" 
20:00 Blok promocyjny TV Silesia 
20:05 Tajemniczy Śląsk: Frankenstein 
20:30 Gość TVS 
20:45 Reporter 
21:00 Silesia informacje 
21:45 Gość TVS 
22:00 Akcja kryminalna 
22:25 Telezakupy 
22:40 S2 Śląsk: Duchy 
23:00 Silesia informacje 
23:45 Zakończenie programu

Universal Channel
9:00 Diagnoza: morderstwo: Reality show (7) 
10:00 Prawo i porządek: Pokaz broni (1) 
11:00 Columbo: Wielkie oszustwa (49) 
13:00 Diagnoza: morderstwo: Reality show (7) 
14:00 Prawo i porządek: Pokaz broni (1) 
15:00 Detektyw Monk: Pan Monk i bardzo stary człowiek (5) 
16:00 Columbo: Wielkie oszustwa (49) 
18:00 Diagnoza: morderstwo: Reality show (7) 
19:00 Prawo i porządek: Pokaz broni (1) 
20:00 Detektyw Monk: Pan Monk i bardzo stary człowiek (5) 
21:00 Sprawa dla Frosta: Wnioski (3) 
23:00 Rzym: Farsalos (7) 
0:00 Rzym: Cezarion (8) 
1:00 Prawo i porządek: Pokaz broni (1) 
2:00 Diagnoza: morderstwo: Reality show (7) 
3:00 Zakończenie programu

Viasat Explorer
5:00 Uwaga! Niebezpieczeństwo: Budowa/rozbiórka (2) 
6:00 Ian Wright - Harleyem przez Amerykę (4) 
7:00 Wojna czterech kółek (8) 
8:00 Fans united (4) 
8:30 Taaaka ryba! (4) 
9:00 Kroniki śmierci: Rozpruwacz z Miami (2) 
9:30 Łowcy nagród - najemna policja USA (2) 
10:00 Medycyna sądowa pod lupą 
11:00 Uwaga! Niebezpieczeństwo: Budowa/rozbiórka (2) 
12:00 Ian Wright - Harleyem przez Amerykę (4) 
13:00 Wojna czterech kółek (8) 
14:00 Fans united (4) 
14:30 Taaaka ryba! (4) 
15:00 Kroniki śmierci: Rozpruwacz z Miami (2) 
15:30 Łowcy nagród - najemna policja USA (2) 
16:00 Medycyna sądowa pod lupą 
17:00 Uwaga! Niebezpieczeństwo: Dom (3) 
18:10 Wspaniałe przygody: Neil Morrisey i jego wspaniała przygoda (3/6) 
19:00 Warsztaty czołgowe: M18 Hellcat Niszczyciel. Karl Smith, Salt Lake City, Utah, USA. (4) 
20:00 Rajdy klasyczne GT (3) 
21:00 Rodzina, która zginęła bez śladu 
22:00 Porno-tydzień (23) 
22:30 Dolina porno (10) 
23:00 Zakończenie programu

Viasat History
6:00 Wojna o Falklandy 
7:00 Stulecie: Katastrofa (9/13) 
8:00 Mój pamiętnik (4) 
8:30 Dzienniki księżniczek: Izabela, Kastylijski Klejnot. Hiszpania, rok 1466. (3-ost.) 
9:00 Opowieść o zamkach i królach: Zamek w Pradze - siedziba ducha Czech (4/6) 
10:00 Siedem cudów techniki (3) 
11:00 Miłość i polityka: Państwo Reagan (2/3) 
12:00 W poszukiwaniu przejścia północno-zachodniego (2-ost.) 
13:00 Wojna stulecia (7) 
14:00 Wojna o Falklandy 
15:00 Stulecie: Katastrofa (9/13) 
16:00 Opowieści z dna mórz (5) 
16:30 Wielcy brytyjscy dowódcy (5) 
17:00 Opowieść o zamkach i królach: Alhambra - nieskończenie rajem inspirowane (5/6) 
18:00 Siedem cudów techniki (4) 
19:00 Miłość i polityka: Państwo Gorbaczow (3-ost.) 
20:00 Ostatnia bitwa Mao - rewolucja kulturalna (1/2) 
21:00 Życie z wrogiem (1) 
22:00 Król Stonehenge 
23:00 Hiroshima (1/2) 
0:00 Opowieści z dna mórz (5) 
0:30 Wielcy brytyjscy dowódcy (5) 
1:00 Opowieść o zamkach i królach: Alhambra - nieskończenie rajem inspirowane (5/6) 
2:00 Siedem cudów techniki (4) 
3:00 Miłość i polityka: Państwo Gorbaczow (3-ost.) 
4:00 Ostatnia bitwa Mao - rewolucja kulturalna (1/2) 
5:00 Życie z wrogiem (1)

VIVA Polska
6:00 Planet VIVA 
9:00 Kochaj albo rzuć 
9:30 O co kaman? 
9:40 Kocha, nie kocha 
10:00 Parot 
10:30 Kochlik 
11:00 Całuśnik 
11:30 Parot 
12:00 Kocha, nie kocha 
12:30 Rendez-vous 
12:40 Parot 
13:00 Kochlik 
13:30 Zwierzak 
14:00 PL Top 10 
15:00 In & Out 
16:00 VivaSpot 
17:00 Eurotop 
17:50 Rendez-vous 
18:00 Parot 
18:30 Kochaj albo rzuć 
19:00 Parot 
19:30 Kochlik 
20:00 O co kaman? 
21:00 Hot or Not 
22:00 Net Charts 
22:50 Rendez-vous 
23:00 Nightrider

Wojna i Pokój
9:05 Brygada (4/15) 
10:00 Prawda: Wielka literatura: "Przygody Hucka Finna" 
10:15 Przygody Hucka Finna 
11:50 Droga 
12:20 180 i więcej 
13:55 Syn pułku (1/2) 
15:05 Syn pułku (2-ost.) 
16:10 Prawda: Wielka literatura: "Otello" 
16:25 Otello 
18:15 Dziecko na listopad 
19:50 Brygada (5/15) 
20:45 Prawda: Klasyka kina radzieckiego: "Afonia" 
21:00 Afonia 
22:35 Prawda: Kino Daniela Olbrychskiego: "Moskwa nie wierzy łzom" 
22:50 Moskwa nie wierzy łzom 
1:15 Prawda: Wielka literatura: "Przygody Hucka Finna" 
1:30 Przygody Hucka Finna 
3:05 Zakończenie programu

WTK
8:00 Puls dnia 
8:15 Sport - informacje 
8:25 Biznes 
8:45 Sofa - architektura, budownictwo, wnętrza 
9:00 Puls dnia 
9:15 Sport - informacje 
9:25 Z życia uniwersytetu 
9:45 Serwis komunikacyjny 
10:00 Puls dnia 
10:15 Z pierwszej strony 
10:30 Z pierwszej strony 
10:45 Serwis komunikacyjny 
11:15 Korner 
11:30 Korner 
14:40 Towarzyski tydzień 
15:00 Z pierwszej strony 
15:15 Z pierwszej strony 
15:31 Motomania 
15:50 Qulturalny Poznań 
16:00 Na zdrowie 
16:20 Qulturalny Poznań 
16:30 Prognoza pogody 
16:40 V 12 (1) 
16:55 V 12 (2) 
17:15 Qulturalny Poznań 
17:25 Serwis komunikacyjny 
17:30 Puls dnia 
17:40 Kino 
18:00 Puls dnia 
18:20 Prognoza pogody 
18:30 Puls dnia 
18:32 Prognoza pogody 
18:39 Qulturalny Poznań 
18:47 Sport - informacje 
18:55 Serwis komunikacyjny 
19:00 Puls dnia 
19:20 Prognoza pogody 
19:30 Puls dnia 
19:32 Prognoza pogody 
19:40 Otwarta antena 
20:00 Puls dnia 
20:15 Gorący temat 
20:30 Puls dnia 
20:32 Prognoza pogody 
20:33 Gorący temat 
20:50 Serwis komunikacyjny 
21:00 Puls dnia 
21:25 Prognoza pogody 
21:30 Puls dnia 
21:32 Prognoza pogody 
21:35 Sport - informacje 
21:44 WTK wywiad 
22:00 Puls dnia 
22:25 Prognoza pogody 
22:30 Puls dnia 
22:32 Prognoza pogody 
22:35 Sport - informacje 
22:45 Serwis komunikacyjny 
23:00 Puls dnia 
23:25 Prognoza pogody 
23:30 Puls dnia 
23:32 Prognoza pogody 
23:40 Otwarta antena 
0:00 Puls dnia 
0:25 Gorący temat 
0:40 Gorący temat 
1:00 Puls dnia 
1:25 Prognoza pogody 
1:30 Nasze bezpieczeństwo 
1:45 Zakończenie programu

Zone Europa
8:00 Siódmy zwój (3-ost.) 
9:40 Dziewica Joanna: Bitwa (1/2) 
12:25 Koniec nauki 
14:00 Umierający w ich butach 
15:45 Cudowna podróż Kornela Estiego 
17:30 Cinemania (269) 
18:00 Pożegnanie z filmem: Bal 
20:00 Obfitość 
22:10 Diva 
0:15 Pszczelarz 
2:20 Dzikie trzciny 
4:10 Dwie Angielki i kontynent

Zone Reality
6:00 Niezwykłe filmy z wakacji 
6:20 Niezwykłe filmy z wakacji 
6:45 Szpital dziecięcy 
7:35 Dlaczego? 
8:00 Telezakupy 
9:00 Dlaczego? 
9:25 Nieznane opowieści z izby przyjęć 
10:15 Opowieści o narodzinach 
10:40 Opowieści o narodzinach 
11:05 Detektyw Parco 
11:30 Oko za oko 
11:55 Szpital dziecięcy 
12:45 Eko-patrol 
13:10 Eko-patrol 
13:35 Opowieści o narodzinach 
14:00 Opowieści o narodzinach 
14:25 Detektyw Parco 
14:50 Oko za oko 
15:15 Dlaczego? 
15:40 Dlaczego? 
16:05 Eko-patrol 
16:30 Eko-patrol 
17:00 Szpital dziecięcy 
18:00 Nieznane opowieści z izby przyjęć 
19:00 Zaginieni 
19:30 Zaginieni 
20:00 John Edwards: Spotkania z medium 
21:00 Interwencje 
22:00 Niebezpieczne ślicznotki 
22:30 Niebezpieczne ślicznotki 
23:00 Na tropie zbrodni 
0:00 Zdrada 
1:00 Zdrada 
1:50 Interwencje 
2:40 Niebezpieczne ślicznotki 
2:55 Niebezpieczne ślicznotki 
3:30 Na tropie zbrodni 
4:20 Nieznane opowieści z izby przyjęć 
5:10 Dlaczego? 
5:35 Dlaczego?

Zone Romantica
6:00 Ojciec Coraje (183) 
7:00 Smak twoich ust (93) 
8:00 Żona dla taty (96) 
9:00 Córka ogrodnika (115) 
10:00 Pokraka (105) 
11:00 Marzenia nic nie kosztują (144) 
12:00 Smak twoich ust (93) 
13:00 Perła (34) 
14:00 Klon (33) 
15:00 Pokraka (106) 
16:00 Żona dla taty (97) 
17:00 Córka ogrodnika (116) 
18:00 Kochankowie (34) 
19:00 Perła (34) 
20:00 Żona dla taty (97) 
21:00 Klon (34) 
22:00 Wszyscy mamy coś do ukrycia (45) 
23:00 Zaplątani w sieci (10) 
0:00 Pokraka (106) 
1:00 Córka ogrodnika (116) 
1:55 Klon (34) 
2:40 Wszyscy mamy coś do ukrycia (45) 
3:30 Zaplątani w sieci (10) 
4:20 Ojciec Coraje (183) 
5:10 Marzenia nic nie kosztują (144)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.