FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info, Gość Poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wakacje z Jedynką - Przygody Donalda i Mikiego - Znoś to pogodnie, odc. 33 (Adventures of Mickey and Donald / Grin and bear it ep. 33); serial animowany kraj prod.USA (1982); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Miejsce z historią - Świątynia trzech Anien; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:45 Biała sukienka - txt. str. 777 AD; film TVP kraj prod.Polska (2003); reż.:Michał Kwieciński; wyk.:Sambor Czarnota, Paweł Małaszyński, Izabela Dąbrowska, Bogdan Kalus, Elżbieta Karkoszka; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Transmisja Mszy Świętej - Uroczystość Bożego Ciała z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach; STEREO, 16:9, Transmisja
13:05 Natura w Jedynce - Wielkie migracje - Wyścig o życie - odc. 3/4 (Great Migrations. Race to Survive - ep. 3/4); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Znachor - txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1981); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Miś - txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1980); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Stanisław Tym, Barbara Burska, Christine Paul, Krzysztof Kowalewski, Bronisław Pawlik, Zenon Wiktorczyk, Janusz Zakrzeński, Wojciech Pokora; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda - txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:15 Piąty Stadion - odc. 120, "Ebi" (seria VI odc. 8); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Studio Plaża; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Mundial 2014 - studio: Urugwaj - Anglia; STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 Mundial 2014 - Urugwaj - Anglia kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Studio Plaża; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Mundial 2014 - skróty meczów (.) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
23:35 Znachor - txt. str. 777; dramat; Dla małoletnich od lat 12
01:55 Słoneczne Matki (SOLAR MAMAS); film dokumentalny kraj prod.Dania (2012); reż.:Mona Eldaief, Jehane Noujaim; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Notacje - Józef Hen. Zawsze czułem się pisarzem; cykl dokumentalny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Sąsiad na widelcu - /7/; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
04:30 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Mikołajek - odc. 28 Biwak (Le Petit Nicolas ep. Les Campeurs); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Mikołajek - odc. 29 Lornetka (Le Petit Nicolas ep. Les jumelles); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 M jak miłość - odc. 532; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Księga mistrzów (Kniga masterow / Book of Masters); baśń filmowa kraj prod.ROSJA (2009); reż.:Wadim Sokołowski; wyk.:Leonid Kurawliow, Aleksandr Lenkow, Jekaterina Wilkowa, Marija Andriejewa, Maksim Łoktionow; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Rodzinne oglądanie - Papież Franciszek (Francis The People's Pope); film dokumentalny kraj prod.Włochy (2013); reż.:Juan Martin Ezratty; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Gang Olsena daje dyla (Olsen banden flugt over plankevaerket) kraj prod.Dania (1981); reż.:Erik Balling; wyk.:Ove Sprogoe, Poul Bundgaard, Morten Grunwald; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:15 Gwiazdy w południe - Księga dżungli 2 (Second Jungle Book: Mowgli and Baloo); film przygodowy kraj prod.USA (1997); reż.:Duncan McLachlan; wyk.:Jamie Williams, Paul Francis David, Gulshan Grover, Dyrk Ashton; Dla małoletnich od lat 7
14:00 Familiada - odc. 2045; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Rodzinka.pl - odc. 2 - Opiekunki - txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Rodzinka.pl - odc. 3 - Kieszonkowe - txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
16:15 Pogoda; STEREO, 16:9
16:25 Mundial 2014 - skrót: Australia - Holandia, Hiszpania - Chile, Kamerun - Chorwacja (skrót: Australia - Holandia, Hiszpania - Chile, Kamerun - Chorwacja) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
17:20 Studio Plaża; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Mundial 2014 - studio: Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Mundial 2014 - Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej (Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Studio Plaża; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Wymyk - txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (2011); reż.:Greg Zgliński; wyk.:Robert Więckiewicz, Łukasz Simlat, Gabriela Muskała, Marian Dziędziel, Karolina Kominek, Paweł Tomaszewski, Tomasz Schuchardt; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:00 Zaginiony - odc. 1/10 (Missing ep. Pilot); serial sensacyjny kraj prod.USA (2012); reż.:Stephen Shill; wyk.:Ashley Judd, Sean Bean, Nick Eversman, Cliff Curtis, Adriano Giannini; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Zaginiony - odc. 2/10 (Missing ep. The Hard Drive); serial sensacyjny kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Piąty Stadion - odc. 120, "Ebi" (seria VI odc. 8); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Mundial 2014 - studio: Japonia - Grecja; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Mundial 2014 - Japonia - Grecja (Japonia - Grecja) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
02:25 Odkąd cię nie ma (Since you've been gone); komedia kraj prod.USA (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
04:05 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XII, odc. 18/22 (Crime Scene Investigation XII, ep. Malice in Wonderland); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:50 Zakończenie dnia

TVP Poznań
07:05 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:40 Pogoda - 19.06 - 1; STEREO, 16:9
07:43 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:55 Studio reportażu - Boże ciało; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:30 Chiny: Schodami do nieba kraj prod.Polska (2014); reż.:Remigiusz Jakubowski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Co u nas? -; STEREO, 16:9
09:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Złote łany - odc. 6; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Teleskop poranny
10:05 Pogoda
10:07 Ja wSPAniała; program poradnikowy; Dla małoletnich od lat 7
10:46 Placido Domingo w Poznaniu; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Statkiem po trawie; film dokumentalny kraj prod.Polska (2013); reż.:Krystian Matysek; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Chiny kolebka herbaty kraj prod.Polska (2013); reż.:Remigiusz Jakubowski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Cudze chwalicie, swego nie znacie - Zwierzyniec bałtowski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Nigdy nie przestanę; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Zdarzyło się przed laty - Nareszcie lato; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kaprysy Łazarza; film TVP kraj prod.Polska (1972); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Henryk Borowski, Wanda Łuczycka, Józef Nalberczak, Franciszek Pieczka, Ewa Ziętek, Aleksander Dzwonkowski, Witold Skaruch, Henryk Bąk, Jerzy Turek, Jerzy Rogalski; Dla małoletnich od lat 7
14:20 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:24 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Fatima i świat - Fatima - cud w Europie: sanktuaria i świadectwa (Fatima a Miracle in Europe, Shrines and Testimonies); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2010); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Iskierka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Apetyt na ciszę; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:25 Co u nas? -; STEREO, 16:9
16:35 Sprawa na dziś - odc. 6; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Podlaski redyk; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleskop popołudniowy
17:42 Pogoda
17:48 Magazyn Targowy; Bez ograniczeń wiekowych
18:02 Teleskop Gospodarczy; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:25 Pogoda
18:30 Teleskop
18:47 Pogoda
18:58 Boże Ciało na kwiecistych dywanach
19:12 Ewa i jej goście - Irena Santor; talk-show; Dla małoletnich od lat 7
19:48 Placido Domingo w Poznaniu; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Teleskop
20:16 Pogoda
20:22 Życie z tańcem - Olga Kuźmińska
20:46 Boże Ciało na kwiecistych dywanach
21:00 Jazz bez światła; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:05 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Superman - człowiek ze Strykowa; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Pogoda - 19.06 - 4; STEREO, 16:9
22:01 Teleskop Wieczorny
22:19 Pogoda
22:24 Boże Ciało na kwiecistych dywanach
22:37 Życie z tańcem - Olga Kuźmińska
22:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
23:05 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Iskierka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Fatima i świat - Fatima - cud w Europie: sanktuaria i świadectwa (Fatima a Miracle in Europe, Shrines and Testimonies); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2010); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
01:05 Apetyt na ciszę; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:10 Co u nas? -; STEREO, 16:9
01:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
01:25 Nigdy nie przestanę; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Mundial 2014 - Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej (Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
03:55 Mundial 2014 - Urugwaj - Anglia (Urugwaj - Anglia) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
05:55 Telenotatnik - Śladami Arkadego Fiedlera; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP Wrocław
07:05 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:40 Pogoda - 19.06 - 1; STEREO, 16:9
07:43 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:55 Studio reportażu - Boże ciało; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:30 Chiny: Schodami do nieba kraj prod.Polska (2014); reż.:Remigiusz Jakubowski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Co u nas? -; STEREO, 16:9
09:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Złote łany - odc. 6; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:01 Msza flamenco - Paco Pena. 36 Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:52 Bąblandia - Kwiat paproci odc. 18; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Statkiem po trawie; film dokumentalny kraj prod.Polska (2013); reż.:Krystian Matysek; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Chiny kolebka herbaty kraj prod.Polska (2013); reż.:Remigiusz Jakubowski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Cudze chwalicie, swego nie znacie - Zwierzyniec bałtowski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Nigdy nie przestanę; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Zdarzyło się przed laty - Nareszcie lato; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kaprysy Łazarza; film TVP kraj prod.Polska (1972); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Henryk Borowski, Wanda Łuczycka, Józef Nalberczak, Franciszek Pieczka, Ewa Ziętek, Aleksander Dzwonkowski, Witold Skaruch, Henryk Bąk, Jerzy Turek, Jerzy Rogalski; Dla małoletnich od lat 7
14:20 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:24 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Fatima i świat - Fatima - cud w Europie: sanktuaria i świadectwa (Fatima a Miracle in Europe, Shrines and Testimonies); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2010); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Iskierka; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
16:35 Sprawa na dziś - odc. 6; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Podlaski redyk; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:32 Kłodzko w średniowieczu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:56 Śnieżka - Impresja; Bez ograniczeń wiekowych
18:01 Kowalski i Schmidt; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Fakty - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda
18:49 Strefa Wrocław - Strefa Wrocław 32; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Agnieszka Osiecka; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:03 Hotel pod Różami - Koncert Galowy 27. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Jazz bez światła; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Superman - człowiek ze Strykowa; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Pogoda - 19.06 - 4; STEREO, 16:9
22:02 Fakty - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
22:16 Pogoda
22:20 Strefa Wrocław - Strefa Wrocław 33; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:26 Mój pierwszy dzień; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:53 Kwitnące okienko - Bonsai; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Fatima i świat - Fatima - cud w Europie: sanktuaria i świadectwa (Fatima a Miracle in Europe, Shrines and Testimonies); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2010); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
01:05 Apetyt na ciszę; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:10 Co u nas? -; STEREO, 16:9
01:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
01:25 Nigdy nie przestanę; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Mundial 2014 - Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej (Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
03:55 Mundial 2014 - Urugwaj - Anglia (Urugwaj - Anglia) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
06:05 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2668
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:45 Franklin i skarb jeziora
9:30 Scooby-Doo na tropie Mumii
11:05 Anna i król
14:05 Woda dla słoni
16:45 Dlaczego ja? Odcinek: 381
17:45 Trudne sprawy Odcinek: 4 Sezon: 6
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 223
20:00 Pamiętnik księżniczki
22:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 5 Sezon: 8
23:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 6 Sezon: 8
0:25 Georgia O'Keeffe
2:20 Tajemnice losu Odcinek: 1670

TVN
6:00 Uwaga! Odcinek: 3956
6:20 Mango - Telezakupy
7:25 Detektywi Odcinek: 565
8:00 Dzień Dobry TVN Odcinek: 1442
11:10 Kamień życzeń
13:00 Baśń z tysiąc drugiej nocy
15:05 Potwory kontra obcy
17:15 Książę i ja IV: W krainie słoni
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 3957
20:05 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 1054
20:50 Kuchenne rewolucje Odcinek: 7 Sezon: 8
21:50 Ocean's 13
0:20 Tożsamość szpiega Odcinek: 3
1:20 Uwaga! Odcinek: 3957
1:35 Sekrety magii Odcinek: 50
2:55 Rozmowy w toku Odcinek: 2205
3:55 Przerwa w nadawaniu

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu
6:05 Copernicus Odcinek: 4
6:35 Teletubisie Odcinek: 19 Sezon: 14
7:05 In the Night Garden Odcinek: 19 Sezon: 2
7:40 Jak to się robi? Odcinek: 39
7:50 Sąsiedzi Odcinek: 39
8:00 Po przygody w świat przyrody Odcinek: 19 Sezon: 2
8:20 Para daje radę Odcinek: 33
9:15 Wychowanie to wyzwanie Odcinek: 13
10:15 Kuchenni detektywi Odcinek: 3 Sezon: 2
10:45 Lista Fokusa Odcinek: 24
11:15 Para daje radę Odcinek: 34
12:15 Fabryka jedzenia Odcinek: 13 Sezon: 2
12:50 Zaginiona flota Kolumba
13:55 Dzika dusza koników polskich
14:30 Piwnice Jukatanu - ogrody Belize Odcinek: 11
15:05 Projekt "Adrenalina" Odcinek: 26 Sezon: 2
15:40 Szkoła opieki nad zwierzakami Odcinek: 9
16:15 Najśmieszniejsze zwierzęta świata Odcinek: 13
16:45 Ekstremalni do bólu Odcinek: 19 Sezon: 2
17:15 X-tremalna kolekcja Odcinek: 28
17:50 Wehikuł czasu
17:55 Fabryka jedzenia Odcinek: 13 Sezon: 2
18:30 Lista Fokusa Odcinek: 20
19:05 Pojedynek: Kasparow kontra maszyna
20:45 Podróże motocyklowe Drake'a McElroya Odcinek: 6
21:15 Wstrząsająca przyszłość Ziemi Odcinek: 1
22:20 Zwierzęca inwazja Odcinek: 1
23:25 Wiem, kto mnie zabił Odcinek: 8
23:55 Lista Fokusa Odcinek: 18
0:30 X-tremalna kolekcja Odcinek: 28
1:00 Ekstremalni do bólu Odcinek: 19 Sezon: 2
1:30 1:1 Prawdziwa historia Thierrego Henry
2:30 Copernicus Odcinek: 4
3:00 Dzika dusza koników polskich
3:30 Para daje radę Odcinek: 34
4:30 Lista Fokusa Odcinek: 20
5:00 Piwnice Jukatanu - ogrody Belize Odcinek: 12
5:30 Badacze natury Odcinek: 13
5:45 Badacze natury Odcinek: 5

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:43 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:49 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:19 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:46 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:24 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:17 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:13 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:28 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:47 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:05 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:31 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:52 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:36 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:52 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Twoje Info; STEREO, 16:9
00:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:01 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:16 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:48 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:11 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:27 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:30 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:35 Prof. Zbigniew Brzeziński i świat - rozmowa Barbary Czajkowskiej; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:02 Równo - ważni - Województwo podlaskie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat

TV Polonia
06:05 Czarodzieje - piosenki Agnieszki Osieckiej; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Polonia w Komie - Alcatraz - Sebastian (499); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Amangarij; reportaż; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 7. Zaufanie - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Smak tradycji - Od Zielonych Świątek do Bożego Ciała; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:05 Dwie strony medalu - odc. 43 - txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 3 /2/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Bulionerzy - odc. 14/75 - Tygrys; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Transmisja Mszy Świętej - Uroczystość Bożego Ciała z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach; STEREO, 16:9, Na żywo
13:10 M jak miłość - odc. 1038; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Przystań - odc. 12/13 - Plecaczek - txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju - Koncert Galowy cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 968* - Tylko przez kobiety; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Smak tradycji - Od Zielonych Świątek do Bożego Ciała; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 43 - txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Jubileusz (500); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:40 Łamigłówka - Pisarze polscy 3 /2/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bulionerzy - odc. 14/75 - Tygrys; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - Narodziny wojny - polityka cz. 3; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 4* - Przysięga - txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 4 - Kukuryku; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Pisarze polscy 3 /2/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Komisarz Alex - odc. 42 (seria IV, odc. 3) - Pogrzebana żywcem - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Alaska - Kusmider (501); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Glina - odc. 18 - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:35 TE DEUM LAUDAMUS - Polonia Świata Janowi Pawłowi II; koncert; reż.:Konrad Smuga; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 43 - txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 3 /2/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 7. Zaufanie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 4 - Kukuryku; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Komisarz Alex - odc. 42 (seria IV, odc. 3) - Pogrzebana żywcem; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Alaska - Kusmider (501); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 14/75 - Tygrys; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Brat papieża; dokument fabularyzowany; reż.:Stanisław Janicki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Notacje - Eugeniusz Mróz. Mój kolega Lolek Wojtyła; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.