Wikia o Starej Telewizji
Advertisement

SOBOTA 19.06.2021

TVP 1 HD
05:05 Klan - odc. 3828 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:30 Klan - odc. 3829 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Magazyn Ekspresu Reporterów; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze; STEREO, 16:9, Transmisja
07:35 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Rok w ogrodzie Extra; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:15 wojsko - polskie.pl - odc. 156; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Pełnosprawni - odc. 409 -  (JM); magazyn dla niepełnosprawnych; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Sprawa dla reportera -  (N); Dla małoletnich od lat 12
10:00 Kasia Ballou (Cat Ballou)  92'; western kraj prod.USA (1965); reż.:Elliot Silvertstein; wyk.:Jane Fonda, Lee Marvin, Michael Callan, Dwayne Hickman; Dla małoletnich od lat 12
11:40 Fascynujący świat - Prądy odpływowe - niebezpieczeństwa nad wodą (RIP current heroes) -  (N); film dokumentalny kraj prod.USA (2017); Dla małoletnich od lat 12
12:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (108) - Peru. Cuzco -  (N) (AD); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (109) - Peru. Koka -  (N) (AD); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Przyrodnik na tropie - /24/ - Padalec -  (N) (JM); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Z pamięci - Jerzy Główczewski cz. 1; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Gra na Maksa - /9/ Grill; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:35 EURO 2020 - Węgry - Francja (studio) (Węgry - Francja) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 EURO 2020 - Węgry - Francja (Węgry - Francja) -  (N) (AD) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9
17:30 Jaka to melodia? - odc. 4422; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Stulecie Winnych s.I - odc. 1 -  (N) (AD); serial TVP; reż.:Piotr Trzaskalski; wyk.:Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Olaf Lubaszenko, Arkadiusz Janiczek, Adam Ferency, Karolina Bacia, Roman Gancarczyk, Barbara Wypych, Katarzyna Kwiatkowska, Witold Dębicki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Sport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Pogoda -  (N); STEREO, 16:9
20:10 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Gra na Maksa - /9/ Grill; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:35 EURO 2020 - Hiszpania - Polska (studio) (Hiszpania - Polska) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 EURO 2020 - Hiszpania - Polska (Hiszpania - Polska) -  (N) (AD) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Na żywo
23:50 Hit na sobotę - Creed: Narodziny legendy (Creed)  127'; dramat kraj prod.USA (2015); reż.:Ryan Coogler; wyk.:Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson; Dla małoletnich od lat 16
02:10 Idol z ulicy (Ya Tayr El Tayer)  94'; dramat kraj prod.PALESTYNA, Katar, Egipt, Wielka Brytania (2015); reż.:Hany Abu - Assad; wyk.:Tawfeek Barhom, Kais Attalah, Hiba Attalah, Ahmad Qasem; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Kopciuszek - odc. 6 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Kopciuszek - odc. 7 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Kopciuszek - odc. 8 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:15 Z pamięci - Jerzy Główczewski cz. 1; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
05:50 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2406 -  (N) (JM); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Dla niesłyszących - Barwy szczęścia - odc. 2407 -  (N) (JM); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1571 -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Zainwestuj w marzenia s.III - odc. 43 - "Leasing zwrotny"; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Rodzinny ekspres - Bierzmowanie, sakrament mojej dojrzałości chrześcijańskiej; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
11:35 Janosik; film przygodowo-historyczny kraj prod.Polska (1974); reż.:Jerzy Passendorfer; wyk.:Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2579; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Koło fortuny - odc. 788 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Festiwal Zaczarowanej Piosenki (2021) - Koncert Finałowy cz. 1; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Na sygnale - odc. 299 "Witaj, tato!" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Lajk!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Słowo na niedzielę - Święta burza czyli trzy cechy Pani Halinki -  (JM); Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Gra na Maksa - /9/ Grill; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:35 EURO 2020 - Portugalia - Niemcy (studio) (Portugalia - Niemcy) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 EURO 2020 - Portugalia - Niemcy (Portugalia - Niemcy) -  (N) (AD) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Na żywo
20:10 Gra na Maksa - /9/ Grill; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The best of Krzysztof Krawczyk - cz. 1; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The best of Krzysztof Krawczyk - cz. 2; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Poszukiwany, poszukiwana -  (N)  83'; komedia kraj prod.Polska (1972); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Adam Mularczyk, Wojciech Siemion, Jolanta Wołłejko, Bohdan Łazuka, Jerzy Januszkiewicz, Jan Kobuszewski, Wojciech Pokora, Jolanta Bohdaj, Maria Chwalibóg, Wiesław Gołas; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Zaraz wracam (While She Was Out)  82'; film fabularny kraj prod.Kanada, Niemcy, USA (2008); reż.:Susan Montford; wyk.:Kim Basinger, Lukas Haas, Craig Sheffer; Dozwolone od lat 18
01:45 Przypadkowy mąż (Accidental Husband); komedia kraj prod.USA (2008); reż.:Hugh Wilson, Griffin Dunne; wyk.:Uma Thurman, Colin Firth, Jeffrey Dean Morgan, Sam Shepard; Dla małoletnich od lat 12
03:20 6 kul (Six Bullets); film akcji kraj prod.USA (2012); reż.:Ernie Barbarash; wyk.:Jean-Claude Van Damme, Joe Flanigan, Charlotte Beaumont, Uriel Emil Pollack; Dla małoletnich od lat 16
05:15 Zakończenie dnia

TVP 3
06:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Przystanek Historia - odc. 37; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy -  (N) (JM); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pogoda 1; STEREO, 16:9
07:35 Turystyczna Jazda - odc. 128 Vodice; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; W tym tygodniu Turystyczna Jazda po raz kolejny w Chorwacji. Zajrzymy do miasteczka Vodice, leżącego na wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Wybierzemy się na pobliską wyspę, a następnie dowiemy się jak wygląda proces tłoczenia oliwy. Krótko mówiąc - odkryjemy klimat prawdziwej Dalmacji.
07:50 Starszaki; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Koszuty; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Lato z TVP3; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Całkiem niezła historia - Pies - istota społeczna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Przyrodnik na tropie - odc. 2 - Bóbr -  (N) (JM); cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Lato z TVP3; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Nożem i widelcem - odc. 128 - Tagiale wieprzowe ze szparagami, pulpeciki z szynką serrano w tapenadzie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
12:05 Moda na rodzinę - odc. 172 -  (JM); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Qulszoł - kulinarne potyczki; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9
13:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Lato z TVP3; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
13:45 Piosenka u Ciebie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Całkiem niezła historia - Walka; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Lato z TVP3; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Dla niesłyszących - Dobre historie - Dobry przykład -  (JM); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Lato z TVP3; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
16:05 Okiem Wiary; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Lato z TVP3; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
16:40 Pogoda 2; STEREO, 16:9
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Tomek na granicach... Rzeczypospolitej -  (N) (AD); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Piosenka dla Ciebie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Tygodnik polityczny; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
21:50 STUDIO LOTTO
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Regionalny Magazyn Sportowy - Sobota; magazyn sportowy; STEREO, 16:9
22:40 Pogoda 3; STEREO, 16:9
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Kabaret. Super Show Dwójki - odc. 11; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Astronarium - (47) - "Pulsary"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:30 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Całkiem niezła historia - W cieniu czerwonego dzioba; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Starszaki; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy -  (N) (JM); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Piosenka dla Ciebie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Piosenka u Ciebie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
04:55 Dzieci słońca: pszczoły (Children of the Sun - Wild Bees and Butterflies); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2017); reż.:Jan Haft; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:00 Dla niesłyszących - Telekurier - (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Przystanek Historia - odc. 37; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy - (N) (JM); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pogoda 1; STEREO, 16:9
07:35 Turystyczna Jazda - odc. 128 Vodice; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; W tym tygodniu Turystyczna Jazda po raz kolejny w Chorwacji. Zajrzymy do miasteczka Vodice, leżącego na wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Wybierzemy się na pobliską wyspę, a następnie dowiemy się jak wygląda proces tłoczenia oliwy. Krótko mówiąc - odkryjemy klimat prawdziwej Dalmacji.
07:50 Starszaki; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Koszuty; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Lato z TVP3; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Całkiem niezła historia - Pies - istota społeczna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Przyrodnik na tropie - odc. 2 - Bóbr - (N) (JM); cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Lato z TVP3; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Nożem i widelcem - odc. 128 - Tagiale wieprzowe ze szparagami, pulpeciki z szynką serrano w tapenadzie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Pogoda; STEREO, 16:9
10:02 Muzealne opowieści - odc. 108; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Krótka opowieść o postaci, fakcie lub przedmiocie historycznym. Miejsce: RYNEK PODZIEMNY. Opowiada: KATARZYNA MOSKAL. Temat: TABLICA ŚW. ELIGIUSZA
10:05 Drugie życie po krakowsku; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 W dobrej wierze - odc. 42; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Kronika kulturalna 2021; magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:47 Turystyczna Jazda - odc. 129 Olsztyn 2021; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; W tym tygodniu Turystyczna Jazda odwiedza północno - wschodnią Polskę. Będziemy aktywnie spędzać czas w Olsztynie. Czeka tam na nas spływ kajakowy rzeką Łyną, wycieczki rowerowe oraz rejs łodzią motorową po jeziorze Ukiel. Poznamy także przepis na regionalne danie, znane jako karmuszka.
10:57 Dinara pyta - odc. 11 Świece z pszczelego wosku; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Jedź bezpiecznie - odc. 848; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Odkryj regiony - Odc. 47; magazyn; STEREO, 16:9
11:24 Prosto z lasu 10/21; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:38 Policzmy się dla Polski - odc. 110; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:44 Onkoczujni - odc. 4/21 Kraków; magazyn medyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; W czwartym odcinku poruszymy temat: PracoDawca Zdrowia. Pokażemy firmy, które ponadprzeciętnie dbają o zdrowie swoich pracowników. PracoDawca Zdrowia to program Ministerstwa Zdrowia, promujący pracodawców, którzy zachęcają, w przeróżny sposób, swoich pracowników do dbania o własne zdrowie.
11:56 Odkrywamy Małopolskę - odc. 20 Rudniański Park Krajobrazowy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Moda na rodzinę - odc. 172 - (JM); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Qulszoł - kulinarne potyczki; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9
13:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Lato z TVP3; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
13:45 Piosenka u Ciebie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Całkiem niezła historia - Walka; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Lato z TVP3; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Dla niesłyszących - Dobre historie - Dobry przykład - (JM); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Lato z TVP3; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
16:05 Okiem Wiary; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Lato z TVP3; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
16:40 Pogoda 2; STEREO, 16:9
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Tomek na granicach... Rzeczypospolitej - (N) (AD); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Pogoda; STEREO, 16:9
17:33 Raport pogodowy 2021; STEREO, 16:9
17:35 Muzealne opowieści - odc. 109; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Krótka opowieść o postaci, fakcie lub przedmiocie historycznym. Miejsce: RYNEK PODZIEMNY. Opowiada: KATARZYNA MOSKAL. Temat: RÓŻANIEC CECHU KRAMARZY
17:40 Pod Tatrami - Zakopiański Dzień Dziecka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; U stóp Giewontu, na Równi Krupowej rozłożyło się dziecięce miasteczko. Liczba atrakcji przygotowanych przez organizatorów Zakopiańskiego Dnia Dziecka zapewniła zabawę i edukację przez niemalże cały dzień. To pierwsza taka impreza dedykowana najmłodszym zorganizowana po poluzowaniu obostrzeń związanych z pandemią.
W drugim module szczepienia w Zakopanem.
17:50 Spichlerz smaków - odc. 34; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Kolejny sezon Spichlerza Smaków kończymy grillem, ale na "międzynarodowo". Będą japońskie teriyaki, indonezyjski satay a także polska karkówka i sos czosnkowy. A w prezencie autorski przepis od Adama - sałatka trolla II.
18:03 Drugie życie po krakowsku; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Odkrywamy Małopolskę - odc. 18 Trzebinia; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:13 Krzemionki 30. Przystanek reportaż - odc. 5 Bezpieczny lot; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7; Program przybliża sylwetkę Pana Marcina, który od 14 lat jest sokolnikiem w Porcie Lotniczym Kraków Balice. W materiale pokazujemy jak Pan Marcin zamienił pasję w pracę. Pracę, której podwaliny zostały odkryte tysiące lat temu, a dziś okazała się potrzebna w najbardziej zaawansowanym technologicznie przemyśle - lotnictwie.
18:30 Kronika - serwis informacyjny, Na żywo
18:50 Pogoda; STEREO, 16:9
18:52 Odkrywamy Małopolskę - odc. 20 Rudniański Park Krajobrazowy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:54 Rzecz w kulturze - odc. 38; magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:16 Raport pogodowy 2021; STEREO, 16:9
19:18 Kronika kulturalna 2021; magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Brzmi dobrze - odc. 1 Nuty w przelocie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Policzmy się dla Polski - odc. 114; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Raport pogodowy 2021; STEREO, 16:9
20:00 Piosenka dla Ciebie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Tygodnik polityczny; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Policzmy się dla Polski - odc. 120; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kronika - serwis informacyjny, Na żywo
21:42 Pogoda; STEREO, 16:9
21:44 Kronika sportowa; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:50 STUDIO LOTTO
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Regionalny Magazyn Sportowy - Sobota; magazyn sportowy; STEREO, 16:9
22:40 Pogoda 3; STEREO, 16:9
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Kabaret. Super Show Dwójki - odc. 11; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Astronarium - (47) - "Pulsary"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:30 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Całkiem niezła historia - W cieniu czerwonego dzioba; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Starszaki; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy - (N) (JM); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Piosenka dla Ciebie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Piosenka u Ciebie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - (JM); STEREO, 16:9
04:55 Dzieci słońca: pszczoły (Children of the Sun - Wild Bees and Butterflies); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2017); reż.:Jan Haft; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Zakończenie dnia

Polsat HD
4:40 Disco Gramy - program muzyczny
5:25 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy
6:00 Nowy dzień - program informacyjny
8:45 Tarzan 2 - film animowany, USA 2005
10:10 Ewa gotuje (391) - magazyn kulinarny
10:40 Nasz nowy dom (196) - reality show
11:40 Wolni od długów (4) - reality show
12:40 Bogaty dom - biedny dom (26) - reality show
13:40 Łowcy nagród (17) - teleturniej
14:40 Rolnicy. Podlasie (2) - serial dokumentalny
15:45 Więzienie (60) - serial dokumentalny
16:15 Więzienie (61) - serial dokumentalny
16:45 Więzienie (62) - serial dokumentalny
17:15 Więzienie (63) - serial dokumentalny
17:45 Chłopaki do wzięcia (205) - serial dokumentalny
18:15 Chłopaki do wzięcia (206) - serial dokumentalny
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:25 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
19:45 Sport - magazyn sportowy
19:55 Pogoda - magazyn informacyjny
20:00 Iron Man - film SF, USA 2008
22:50 Legenda Herkulesa - film przygodowy, USA 2014
1:00 Sprzymierzeni - thriller, Wielka Brytania/USA 2016
3:45 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN HD
5:10 Uwaga! - magazyn reporterów
5:25 Ukryta prawda (1039) - serial paradokumentalny
6:25 Kuchenne rewolucje: Łódź, El Toro (14) - program rozrywkowy
7:25 Wymarzone ogrody 4 (7) - program rozrywkowy
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
11:30 Na Wspólnej (3238) - serial obyczajowy
12:00 Na Wspólnej (3239) - serial obyczajowy
12:30 Na Wspólnej (3240) - serial obyczajowy
13:00 Na Wspólnej (3241) - serial obyczajowy
13:25 Tylko dla orłów - film wojenny, Wielka Brytania/USA 1968
16:25 Równi sobie (4) - reality show
17:25 Wymarzone ogrody 4 (8) - program rozrywkowy
17:55 Zaplanuj długie życie! (1) - program medyczny
18:00 Patent na dom (1/4) - program rozrywkowy
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Sport - magazyn sportowy
19:35 Pogoda - magazyn informacyjny
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Millerowie - komedia kryminalna, USA 2013
22:15 Miłość bez końca - melodramat, USA 2014
0:25 Mroczne cienie - czarna komedia, USA 2012
2:55 Kuchenne rewolucje (4) - program rozrywkowy
3:55 NOC Magii - interaktywny program rozrywkowy

TV 4 HD
6:00 Szczeniak zwany Scooby-Doo: Noc żywego hamburgera (5) - serial animowany
6:35 Szczeniak zwany Scooby-Doo: Robot jest wśród nas (6) - serial animowany
7:00 Galileo (845) - program popularnonaukowy
8:00 Galileo (846) - program popularnonaukowy
9:00 Galileo (882) - program popularnonaukowy
10:00 Galileo (883) - program popularnonaukowy
11:00 Dziewczyny z drużyny 4 - komedia, USA 2007
13:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
14:00 Policjantki i Policjanci (731) - serial obyczajowy
15:00 Policjantki i Policjanci (732) - serial obyczajowy
16:00 Policjantki i Policjanci (733) - serial obyczajowy
17:00 Policjantki i Policjanci (734) - serial obyczajowy
18:00 Policjantki i Policjanci (735) - serial obyczajowy
19:00 Galileo (884) - program popularnonaukowy
20:00 Obserwowani (5) - serial kryminalny
21:00 Obserwowani (6) - serial kryminalny
22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (452) - serial kryminalny
23:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (453) - serial kryminalny
0:00 Cenny ładunek - film sensacyjny, Kanada 2016
1:55 Śmierć na 1000 sposobów (3) - serial dokumentalny
2:25 Disco Polo Life - program muzyczny
3:25 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
4:25 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:30 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy

TVN 7 HD
5:00 Szpital (734) - serial paradokumentalny
6:00 Wiza na miłość 6 (23/26) - reality show
7:00 Ukryta prawda (1097) - serial paradokumentalny
8:00 Kosmiczny wykop: Nuka (11/26) - serial animowany
8:15 Kosmiczny wykop: Ekipa (12/26) - serial animowany
8:30 Ukryta prawda (1098) - serial paradokumentalny
9:30 Ukryta prawda (1100) - serial paradokumentalny
10:30 Ukryta prawda (1102) - serial paradokumentalny
11:30 Brzydula (51/55) - serial komediowy
12:00 Brzydula (52/55) - serial komediowy
12:35 Brzydula (53/55) - serial komediowy
13:05 Brzydula (54/55) - serial komediowy
13:35 Brzydula (55) - serial komediowy
14:10 Jak ukraść Księżyc - film animowany, USA 2010
16:10 Akademia policyjna 7: Misja w Moskwie - komedia, USA 1994
17:55 Idealny facet - komedia romantyczna, USA 2005
20:00 Minionki rozrabiają - film animowany, USA 2013
22:10 Ocean's Twelve: Dogrywka - komedia sensacyjna, Australia/USA 2004
0:40 Zbrodnie z pierwszych stron gazet: Oskarżony Jeffrey MacDonald (10/11) - serial dokumentalny
1:50 Druga strona medalu 2: Anna Komorowska (2/7) - talk-show
2:30 NOC Magii - interaktywny program rozrywkowy
4:55 Zakończenie programu

TV Puls HD
6:00 Castle 2 (20) - serial kryminalny
7:00 Taki jest świat 6 (25) - program informacyjny
8:00 Lombard. Życie pod zastaw 2 (40) - serial obyczajowy
9:00 Lombard. Życie pod zastaw 2 (41) - serial obyczajowy
10:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (176) - serial obyczajowy
11:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (177) - serial obyczajowy
12:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (178) - serial obyczajowy
13:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (179) - serial obyczajowy
14:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (180) - serial obyczajowy
15:00 Lombard. Życie pod zastaw 8 (369) - serial obyczajowy
16:00 Lombard. Życie pod zastaw 8 (370) - serial obyczajowy
17:00 Lombard. Życie pod zastaw 8 (371) - serial obyczajowy
18:00 Lombard. Życie pod zastaw 8 (372) - serial obyczajowy
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 8 (373) - serial obyczajowy
20:00 Mocne sobotnie kino: Riddick - thriller SF, Wielka Brytania/USA 2013
22:30 Kobiety mafii 2 - film sensacyjny, Polska 2019
1:10 Zlecenie - thriller, Meksyk/USA 2017
3:00 Castle 2 (21) - serial kryminalny
3:55 Zobacz to!: Taki jest świat 6 (25) - program informacyjny
5:00 Dyżur 3 (38) - serial dokumentalny
5:30 Dyżur 3 (39) - serial dokumentalny

Puls 2 HD
6:00 Ale numer! (33) - program rozrywkowy
6:30 Ale numer! (34) - program rozrywkowy
7:00 Ale numer! (35) - program rozrywkowy
7:30 Ale numer! (36) - program rozrywkowy
8:00 Ale numer! (37) - program rozrywkowy
8:40 Miki i raźni rajdowcy 2: Rajdówki/Szkoła relaksu (32) - serial animowany
9:05 Miki i raźni rajdowcy 2: Wielka le kradzież/Paryskie kukułki (33) - serial animowany
9:35 Blaze i megamaszyny 4: Konkurs stu jaj (19) - serial animowany
9:55 Ciekawski George 6: DJ George / Malowanie piaskiem (8) - serial animowany
10:30 Ciekawski George 6: Ucieczka Gnocchi / Przypływ i odpływ (9) - serial animowany
10:55 Moonzy 2: Nieustraszony/Kamienny sad (13) - serial animowany
11:05 Bing: Zabawa w chowanego (15) - serial animowany
11:15 Bing: Pierniczki (16) - serial animowany
11:25 Cry Babies 2: Prima Aprilis! (20) - serial animowany
11:30 Cry Babies 2: Świąteczny falstart (21) - serial animowany
11:45 Timon i Pumba 4: Wiedza to mordęgi klucz/Polowanie na wielki błękit (71) - serial animowany
12:20 Timon i Pumba 4: Hej, ho! do wojska by się szło/Bezsenność w dżungli (72) - serial animowany
12:40 Blaze i megamaszyny 4: Nocna mila (20) - serial animowany
13:15 Denver - ostatni dinozaur: Dinopanika (6) - serial animowany
13:25 Denver - ostatni dinozaur: Groźny dinozaur (7) - serial animowany
13:45 Alvinnn!!! I wiewiórki 4: O myszce i wiewiórkach (47) - serial animowany
14:00 Mustang: Duch wolności 2 (4) - serial animowany
14:35 Mustang: Duch wolności 2 (5) - serial animowany
15:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot: Cofelia (4) - serial animowany
15:35 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot: Reflekdoll (5) - serial animowany
16:00 Fineasz i Ferb 4: Fineasz i Ferb ratują lato, część 1 (27) - serial animowany
16:40 Fineasz i Ferb 4: Fineasz i Ferb ratują lato, część 2 (28) - serial animowany
17:15 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Powrót smoka (24) - serial animowany
17:35 Pingwiny z Madagaskaru 3: Operacja "Wielka Kula" (3) - serial animowany
18:15 Pingwiny z Madagaskaru 3: Koty dwa/Akcja bez zadęcia (4) - serial animowany
18:35 Pingwiny z Madagaskaru 3: Kura mózgowa/Królestwo za kciuk (5) - serial animowany
19:00 Psi Patrol 5: Akcja Ratunkowa: Pieski ratują królewskie kociaki (11) - serial animowany
19:20 Psi Patrol 5: Pieski ratują zimową wycieczkę/Pieski ratują staw kaczek (12) - serial animowany
20:00 Mój brat niedźwiedź 2 - film animowany, USA 2006
21:35 Krzyk 2 - horror, USA 1997
0:05 Piątek trzynastego 3 - horror, USA 1982
2:00 Ale numer! (38) - program rozrywkowy
2:30 Ale numer! (39) - program rozrywkowy
3:05 Lombard. Życie pod zastaw 4 (174) - serial obyczajowy
4:15 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada jeździecka: Kabanosy (7) - serial dokumentalny
4:55 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka (9) - serial dokumentalny
5:30 Dyżur 3 (30) - serial dokumentalny

TVP Info HD
05:55 Powitanie - Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:31 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:01 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:11 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:31 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 W Kontrze; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Salon dziennikarski; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
10:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
10:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:59 Serwis Info Dzień weekend - (N); STEREO, 16:9, Na żywo
12:29 Serwis Info Dzień weekend - (N); STEREO, 16:9, Na żywo
12:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:59 Serwis Info Dzień weekend - (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień weekend - (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:59 Serwis Info Dzień weekend - (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień weekend - (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
14:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9
16:30 Koronawirus. Szczepionka; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Dla niesłyszących - Teleexpress - (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Dla niesłyszących - Teleexpress Extra - (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Studio Wschód - (N); magazyn; STEREO, 16:9
18:00 Dla niesłyszących - Panorama - (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
18:18 Serwis Info Wieczór weekend - (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Kobiecym okiem - (N); magazyn; STEREO, 16:9
18:52 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Dla niesłyszących - Wiadomości - (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Dla niesłyszących - Gość Wiadomości - (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
20:13 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:25 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Magazyn śledczy Anity Gargas - /199/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Wiadomości - (N); STEREO, 16:9
00:28 Gość Wiadomości - (N); STEREO, 16:9
00:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:00 Salon dziennikarski; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:56 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:00 Serwis dla Polonii; STEREO, 16:9
03:20 Ukraińska Modlitwa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:16 Kupcy i fabrykanci; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Reportaż TVP INFO - Haiti - wyspa wielu Bogów; reportaż; STEREO, 16:9
05:28 Magazyn śledczy Anity Gargas - /199/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TV Polonia HD
06:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
06:30 Poland in Undiscovered - odc. 20 - Chełmno; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Turystyczna Jazda - Bieszczady Cisna; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Barwy szczęścia - odc. 2402 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Barwy szczęścia - odc. 2403 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /19/ - "Zegarmistrz światła" - Tadeusz Woźniak; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Do przerwy 0:1 - odc. 2/7 - Ratuj Paragon -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
11:40 Do przerwy 0:1 - odc. 3/7 - Kłopoty z kasą -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
12:15 Wielkie rodziny - odc. 2 -  (N) (AD); telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The best of Krzysztof Krawczyk - cz. 1; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The best of Krzysztof Krawczyk - cz. 2; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The best of Krzysztof Krawczyk - cz. 3; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Kulturalni PL - (565); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Ja wam pokażę! - odc. 2/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Szansa na sukces. Opole 2021 s.I - odc. 1 Bajm; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Lajk!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport; STEREO, 16:9
20:10 Pogoda; STEREO, 16:9
20:20 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 4/13 -  (N) (AD); serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 The Voice of Poland s. XI - Przesłuchania w ciemno (1) Mazowsze; Dla małoletnich od lat 12
22:10 The Voice of Poland s. XI - Przesłuchania w ciemno (2) Małopolska i Podkarpacie; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Piechotą do lata - piosenki na słoneczną porę; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Ja wam pokażę! - odc. 2/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Zakochaj się w Polsce - odc. 210 Kazimierz krakowski -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
01:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:00 Sport; STEREO, 16:9
02:04 Pogoda; STEREO, 16:9
02:10 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 4/13 -  (N) (AD); serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Rozmowy kontrolowane -  (N) (AD); komedia kraj prod.Polska (1991); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Stanisław Tym, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Krzysztof Kowalewski, Marian Opania, Jerzy Turek, Jerzy Bończak, Zofia Merle, Bożena Dykiel, Artur Barciś; Dla małoletnich od lat 12
04:35 Kabaretowe Naj - Legenda Kabaretu - Jan Kobuszewski /skrót/; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Kulturalni PL - (565); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVS
5:10 Przy muzyce po Śląsku - program rozrywkowy
6:05 Program kulinarny
6:35 Muzyczny weekend - magazyn muzyczny
7:20 Koncert życzeń - magazyn muzyczny
9:05 Rocolinowy świat - program dla dzieci
9:45 Napisała: Morderstwo - serial kryminalny
10:50 Podróże z wędrownymi motylami - magazyn turystyczny
11:20 Spotkanie z balladą - program rozrywkowy
12:20 Spotkanie z balladą - program rozrywkowy
13:30 Film fabularny - film
15:25 Szlagroteka - program muzyczny
16:00 Koncert życzeń - magazyn muzyczny
17:50 Perły Śląska - program kulturalny
18:20 Śląska karuzela - program muzyczny
19:20 Muzyczny weekend - -magazyn muzyczny
20:00 Koncert w TVS - program muzyczny
22:00 Koncert życzeń - magazyn muzyczny
23:45 Przy muzyce po Śląsku - program rozrywkowy
0:20 Pasmo ciekawostek - program popularnonaukowy
3:00 Śląska karuzela - program muzyczny

TVN 24 HD
5:55 Powitanie poranka - program informacyjny
6:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:05 Strefa kibica - magazyn sportowy
8:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
12:10 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
15:15 Ranking Mazura - program informacyjny
16:00 Fakty po południu - program informacyjny
16:40 Strefa kibica - magazyn sportowy
16:55 Fakty po południu - program informacyjny
18:00 Nasze 20-lecie - magazyn
19:05 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
19:20 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:00 Superwizjer - magazyn reporterów
21:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
21:30 Czarno na białym - magazyn
22:00 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
23:00 Dzień po dniu - magazyn publicystyczny
0:00 Fakty po Faktach - program informacyjny
0:45 Czarno na białym - magazyn
1:30 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
1:50 Akademia ogrodnika - magazyn ogrodniczy
1:55 Superwizjer - magazyn reporterów
2:55 Nasze 20-lecie - magazyn
3:55 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
5:00 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
5:20 Fakty po Faktach - program informacyjny

TVN 24 BIS
6:00 Fakty o świecie - program informacyjny
6:40 Polska i świat - magazyn informacyjny
7:40 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
8:35 Sprawdzam - program publicystyczny
9:00 Byk i Niedźwiedź - magazyn ekonomiczny
9:35 Wielkie podróże: Przygody na lądzie (1) - serial dokumentalny
10:40 Polska i świat - magazyn informacyjny
11:45 Tak jest - program publicystyczny
12:45 Fakty o świecie - rozmowa - program informacyjny
13:40 Byk i Niedźwiedź - magazyn ekonomiczny
14:00 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
15:00 Akcja: innowacja: Energia słoneczna - serial dokumentalny
16:00 Podziemne sekrety: Zaginiony piracki skarb (2) - serial dokumentalny
17:00 Podziemne sekrety: Tesla (6) - serial dokumentalny
18:00 7 dni Unia - program publicystyczny
18:30 Horyzont - magazyn międzynarodowy
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:20 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:00 Wyspy szczęśliwe 3: La Gomera (6) - serial dokumentalny
21:05 Ekologiczna rewolucja - film dokumentalny, USA 2014
22:20 Malezja - raj zagrożony - film dokumentalny, Francja 2019
23:30 Horyzont - magazyn międzynarodowy
0:00 Fakty po Faktach - program informacyjny
0:45 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
1:20 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
2:05 Tak jest - program publicystyczny
3:05 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
4:00 Fakty po Faktach - program informacyjny
4:45 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
5:35 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy

Polsat News HD
5:00 Stołeczna drogówka - serial dokumentalny
5:20 Z klimatem i z pasją - program publicystyczny
5:45 Interwencja - magazyn reporterów
6:00 Nowy dzień - program informacyjny
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:55 Pogoda - program informacyjny
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:55 Pogoda - program informacyjny
13:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:55 Pogoda - program informacyjny
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:55 Pogoda - program informacyjny
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:55 Pogoda - program informacyjny
16:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
16:25 Pogoda - program informacyjny
16:30 Czysta Polska - program informacyjny
17:10 Interwencja - taka jest Polska - magazyn reporterów
18:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:25 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
19:50 Debata tygodnia - program publicystyczny
21:00 Raport - program informacyjny
21:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
22:30 Dzień na świecie - program informacyjny
22:55 Pogoda - program informacyjny
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
23:45 Pogoda - program informacyjny
23:55 Interwencja - taka jest Polska - magazyn reporterów
0:40 Wydarzenia - magazyn informacyjny
1:15 Interwencja - magazyn reporterów
1:30 SuperLudzie - serial dokumentalny
1:50 Z klimatem i z pasją - program publicystyczny
2:10 #Jesteśmy dla dzieci - magazyn
2:35 SuperLudzie - serial dokumentalny

Super Polsat HD
6:00 Wydarzenia - program informacyjny
6:35 SuperLudzie Extra (17) - magazyn
7:00 Psi Patrol 2 (5) - serial animowany
7:30 Psi Patrol 2 (6) - serial animowany
8:00 Psi Patrol 2 (8) - serial animowany
8:30 Psi Patrol 2 (9) - serial animowany
9:00 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (25) - serial animowany
9:30 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości (26) - serial animowany
10:00 Świat według Kiepskich: Samouk (550) - serial komediowy
10:30 Świat według Kiepskich: Kalibaba (551) - serial komediowy
11:00 SuperLudzie (27) - serial dokumentalny
11:30 Kopernik była kobietą: Wieczność (31) - program popularnonaukowy
12:30 Nasz nowy dom (103) - reality show
13:30 Wyścigi konne: Oficjalne Międzynarodowe Zawody w skokach CSIO5* Longines FEI Jumping Nations Cup - wyścigi konne
16:45 Noc w muzeum - film przygodowy, Wielka Brytania/USA 2006
19:00 Świat według Kiepskich: Non profit (523) - serial komediowy
19:30 Świat według Kiepskich: Arcyfakt (524) - serial komediowy
20:00 Kobiety bez wstydu - komedia, Polska 2016
22:15 Kongo - film przygodowy, USA 1995
0:40 Polsat SuperHit Festiwal 2016: Radiowy Przebój Roku Super Hit FM (5) - koncert
3:00 Polacy za granicą: Kapsztad (15) - serial dokumentalny
4:00 Polacy za granicą: Madagaskar (16) - serial dokumentalny
5:00 Na ratunek 112: Tajemnica spowiedzi (461) - serial paradokumentalny
5:30 Na ratunek 112: Stadnina (462) - serial paradokumentalny

Polsat Rodzina HD
6:00 Mamma mia! The Best of - magazyn poradnikowy
7:30 #Jesteśmy dla dzieci - magazyn
8:00 Był sobie kosmos: Wielki komputer (24) - serial animowany
8:30 Był sobie kosmos: Starcie tytanów (25) - serial animowany
9:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć. The Best of - program publicystyczny
10:00 Tainá - przygód ciąg dalszy - film przygodowy, Brazylia 2004
12:00 Ania z Zielonego Wzgórza (1/2) - film obyczajowy, Kanada/RFN/USA 1985
14:00 Miodowe lata: Idol (51) - serial komediowy
15:00 Wielkie węzły komunikacyjne (6) - serial dokumentalny
16:00 Dziwny jest świat widziany z kosmosu (18) - serial dokumentalny
17:00 Byli sobie podróżnicy: Alexandra David-Néel (23) - serial animowany
17:30 Byli sobie podróżnicy: Piccard (24) - serial animowany
18:00 Ciekawski George: Woda dla kaczek / Zwierzęcy magnetyzm (11) - serial animowany
18:30 Ciekawski George: Doktor małpka/Ciekawski George architektem (12) - serial animowany
19:00 Łowcy nagród (5) - teleturniej
20:00 Łowcy nagród (6) - teleturniej
21:00 Miodowe lata: Wspólny wróg (112) - serial komediowy
22:00 Twoja Twarz Brzmi Znajomo (68) - program rozrywkowy
0:00 GOPR - na ratunek: Ponton (13) - serial dokumentalny
0:30 GOPR - na ratunek: Wspinaczka (14) - serial dokumentalny
1:00 Nasz nowy dom (94) - reality show
2:00 SuperLudzie (27) - serial dokumentalny
2:30 SuperLudzie (28) - serial dokumentalny
3:00 Ewa gotuje (340) - magazyn kulinarny
3:30 Ewa gotuje (341) - magazyn kulinarny
4:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (37) - serial dokumentalny
4:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (38) - serial dokumentalny
5:00 Kołowrotek (64) - magazyn wędkarski
5:30 Kołowrotek (65) - magazyn wędkarski

Polsat 2 HD
6:00 Disco Gramy - program muzyczny
7:00 Awantura o kasę (108) - teleturniej
8:00 Nasz nowy dom (205) - reality show
9:00 Dlaczego ja?: 22-latka zapomniała, że ma trafić do aresztu (858) - serial paradokumentalny
10:00 Dlaczego ja?: Babcia wyrzuca z balkonu 120 tys. zł (859) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja?: 17-latka znika bez śladu po wakacjach (860) - serial paradokumentalny
12:00 Dlaczego ja?: Sześciolatek chce zostać policjantem (861) - serial paradokumentalny
13:00 Dlaczego ja?: Ciężko chory pacjent utrzymuje, że jest ojcem (862) - serial paradokumentalny
14:00 Przyjaciółki (184) - serial obyczajowy
15:00 Nasz nowy dom (199) - reality show
16:00 W rytmie serca (1) - serial obyczajowy
17:00 W rytmie serca (2) - serial obyczajowy
18:00 Komisarz Mama (6) - serial kryminalny
19:00 Kowalscy kontra Kowalscy (7) - serial obyczajowy
19:30 Kowalscy kontra Kowalscy (8) - serial obyczajowy
20:05 Wydarzenia - magazyn informacyjny
20:30 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
21:10 Replikant - thriller SF, USA 2001
23:20 Zastępca - film sensacyjny, Rumunia/USA 2006
1:15 Kabaretowa Ekstraklasa (74) - program rozrywkowy
2:05 Wydarzenia - magazyn informacyjny
2:50 #Jesteśmy dla dzieci - magazyn
3:20 Echo lasu - program dla dzieci
3:50 Echo lasu - program dla dzieci
4:20 Interwencja - magazyn reporterów
4:35 Interwencja - magazyn reporterów
4:50 Interwencja - magazyn reporterów
5:05 Interwencja - magazyn reporterów
5:20 Górale (16) - serial dokumentalny
5:45 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy

Polsat Sport HD
6:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - mecz: Polska - USA
8:00 Cafe Euro - magazyn piłkarski
9:00 ATP World Tour Uncovered - magazyn tenisowy
9:30 Clip - magazyn sportowy
9:50 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - mecz: Dominikana - Serbia
11:50 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - mecz: USA - Rosja
13:30 Jeździectwo: Zawody Pucharu Narodów w Sopocie - jeździectwo
15:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - studio
15:50 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - mecz: Chiny - Polska
18:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - studio
19:20 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - mecz: Brazylia - Holandia
21:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - studio
22:45 Cafe Euro - magazyn piłkarski
1:00 Sporty walki: KSW 53 - walka: Mateusz Gamrot - Norman Parke 11.07.2020
3:00 Boks: Walka o pas mistrzowski federacji WBC w Houston - waga średnia: Jermall Charlo - Juan Macias Montiel

Polsat Sport Extra HD
6:00 Koszykówka mężczyzn - mecz towarzyski: Polska - Tunezja
8:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów - mecz: Niemcy - Polska
10:05 Formuła 3: Grand Prix Francji - 1. wyścig
11:00 ATP World Tour Uncovered - magazyn tenisowy
12:00 Tenis: Turniej ATP w Halle - 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej
14:00 Tenis: Turniej ATP w Halle - 2. mecz półfinałowy gry pojedynczej
16:00 Tenis: Turniej ATP w Londynie - 2. mecz półfinałowy gry pojedynczej
17:50 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - mecz: Korea Południowa - Turcja
20:50 Siatkówka kobiet: Liga Narodów - mecz: Belgia - Włochy
23:30 Formuła 3: Grand Prix Francji - 2. wyścig
1:00 Sporty walki: UFC Fight Night: The Korean Zombie vs. Ige - waga piórkowa: Chan Sung Jung - Dan Ige
3:00 Boks: Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu - waga junior ciężka: Igor Jakubowski - Michal Plesnik 11.12.2020

Polsat Games HD
6:00 Gliniarze: Listy do królowej (40) - serial paradokumentalny
7:00 Gliniarze: Wielkie polowanie (51) - serial paradokumentalny
7:50 Navi - Lato sportowych emocji 2021 (14) - program informacyjny
8:00 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (29) - serial dokumentalny
8:30 Tajna historia XX wieku: Milcząca barykada - część 1 (1) - serial dokumentalny
9:00 Giereczkowo By Day: Immortals Fenyx Rising (19) - magazyn komputerowy
10:00 Po Lekcjach: LEGO CITY - Tajny Agent (18) - magazyn komputerowy
10:30 Po Lekcjach: LEGO CITY - Tajny Agent (19) - magazyn komputerowy
11:00 Dragon Ball Super (107) - serial anime
11:30 Dragon Ball Super (108) - serial anime
12:00 Inazuma Eleven Go (24) - serial anime
12:30 Inazuma Eleven Go (25) - serial anime
13:00 Inazuma Eleven Go (26) - serial anime
13:30 Dragon Ball Super (66) - serial anime
14:00 Dragon Ball Super (67) - serial anime
14:30 Dragon Ball Super (68) - serial anime
15:00 Tajna historia XX wieku: Milcząca barykada - część 1 (1) - serial dokumentalny
15:30 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (29) - serial dokumentalny
16:00 SuperLudzie (27) - serial dokumentalny
16:30 Level 7: 7 gier, których soundtrack rozpoznasz od razu (8) - magazyn komputerowy
16:45 E-sport: LEC - Summer 2021 (5) - sport elektroniczny
22:00 Love Island. Wyspa miłości - reality show
23:00 Ex na plaży PL (4) - reality show
23:50 Navi - Lato sportowych emocji 2021 (14) - program informacyjny
0:00 Śmierć na 1000 sposobów (2) - serial dokumentalny
0:30 Śmierć na 1000 sposobów (3) - serial dokumentalny
1:00 E-sport: LEC - Summer 2021 (5) - sport elektroniczny

Eurosport 1 HD
7:00 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Francji - jazda indywidualna na czas
8:30 Igrzyska Olimpijskie: Galeria Sław Londyn 2012 - magazyn sportowy
9:30 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Francji 2020 - kolarstwo
11:00 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Hiszpanii - kolarstwo
13:00 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Francji - kolarstwo
15:00 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Hiszpanii - kolarstwo
16:00 Kajakarstwo: Zawody Pucharu Świata w Markkleebergu - kajakarstwo
16:45 Jeździectwo: Global Champions Tour w Sztokholmie - jeździectwo
19:00 FIA World Endurance Championship: Wyścig 8-godzinny w Portimao - wyścigi samochodowe
20:30 Formuła E: Podsumowanie sezonu
21:30 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Polski - 1. dzień
22:00 Formuła E: ePrix Meksyku - kwalifikacje
22:30 Formuła E: ePrix Meksyku - 1. wyścig
0:00 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Polski - 1. dzień
0:30 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Francji - kolarstwo
1:30 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield - mecz półfinałowy
3:00 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Hiszpanii - kolarstwo
4:00 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Francji - kolarstwo
5:00 FIA World Endurance Championship: Wyścig 8-godzinny w Portimao - wyścigi samochodowe

FightBox HD
06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019 - program sportowy
06:15 King of Kings - World Series, Helsinki, Finland, 29.02.2020 - Part 1 - program sportowy
08:10 WGP Kickboxing Brazil, Ep. 13 - program sportowy
11:20 World Grand Prix Fight TNA, FINAL, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 07.12.2018 - program sportowy
14:05 WUKF I International Professional Karate Championships 2019 Szczecin, Poland - program sportowy
16:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019 - program sportowy
16:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019 - program sportowy
16:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019 - program sportowy
16:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019 - program sportowy
17:05 King of Kings - Summer Special Edition, 02.08.2020 - Part 1 - program sportowy
19:00 Colosseum Tournament, 19.06.2021 - LIVE - program sportowy
22:00 We Love MMA 43, 24.11.2018 - program sportowy
01:40 NEW No Regrets 2019 - program sportowy
03:30 Mix Fight Gala Pre-Fights, Germany, 24.10.2020 - program sportowy
05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019 - program sportowy
05:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019 - program sportowy
05:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019 - program sportowy
05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019 - program sportowy
05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019 - program sportowy

Canal + Premium HD
6:00 Miasta rytm: Katowice - serial dokumentalny
6:50 Obrońcy skarbów - dramat wojenny, Niemcy/USA 2014
8:45 Egipt z góry (2) - serial dokumentalny
9:40 Gang zwierzaków - film animowany, Niemcy/Wielka Brytania/Chiny 2019
11:10 Barany - komediodramat, Australia 2020
13:05 Hollywood Buzz - magazyn filmowy
13:35 Pieśń imion - dramat obyczajowy, Kanada/Niemcy/Wielka Brytania/Węgry 2019
15:25 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
15:45 Speed - niebezpieczna prędkość - film sensacyjny, USA 1994
17:40 Moja gwiazda. Teen Spirit - film muzyczny, Wielka Brytania/USA 2018
19:15 Rok na całe życie - dramat obyczajowy, USA 2020
21:00 Premiera: Human Capital - dramat obyczajowy, USA 2019
22:35 Banksterzy - dramat obyczajowy, Polska 2020
0:15 Guwernantka - horror, Kanada/Irlandia/Wielka Brytania/USA/Indie 2020
1:50 Charles Manson: Tajne filmy sekty - film dokumentalny, Wielka Brytania 2018
3:15 Jestem REN - thriller, Polska 2019
4:30 Zmruż oczy - komediodramat, Polska 2003

HBO HD
6:00 Rocky Balboa - dramat obyczajowy, USA 2006
7:40 Święty wyścig - film dokumentalny, Belgia 2018
8:55 Transporter - film sensacyjny, Francja/USA 2002
10:30 Na skraju jutra - film SF, Australia/USA 2014
12:20 Wielkie uwodzenie - komedia, Kanada 2013
14:15 Woda dla słoni - dramat obyczajowy, USA 2011
16:15 Wonder Woman 1984 - film fantasy, Hiszpania/Wielka Brytania/USA 2020
18:45 Premiera: Leśna gazetka - film animowany, Belgia/Holandia 2018
20:10 Prawo dżungli - dramat obyczajowy, Wielka Brytania/USA 2019
21:40 Na skraju jutra - film SF, Australia/USA 2014
23:30 Doktor Sen - horror, Wielka Brytania/USA 2019
2:00 Kwas - dramat obyczajowy, Rosja 2018
3:35 Kryptonim U.N.C.L.E. - komedia sensacyjna, Wielka Brytania/USA 2015
5:30 Na planie - magazyn filmowy

Cinemax HD
6:00 Moja mała Zoe - dramat obyczajowy, Francja/Niemcy/Wielka Brytania 2019
7:45 Względność - dramat obyczajowy, Niemcy 2019
9:35 Krętacze - komediodramat, Argentyna/Hiszpania 2019
11:40 Mosad - komedia, Izrael 2019
13:15 Podróż poślubna - komediodramat, Izrael 2020
14:45 Wyścig o wszystko - komediodramat, Belgia/Luksemburg/Irlandia 2020
16:20 Moja mała Zoe - dramat obyczajowy, Francja/Niemcy/Wielka Brytania 2019
18:05 Względność - dramat obyczajowy, Niemcy 2019
20:00 Premiera: Kłótnia - komedia, USA 2020
21:25 Relikt - horror, Australia/USA 2020
22:55 Rozmowa - dramat sensacyjny, USA 1974
0:50 W zawieszeniu - dramat obyczajowy, Niemcy 2019
2:20 Noc na stojąco - film krótkometrażowy, Francja 2018
2:40 Inicjały SG - komediodramat, Argentyna/Liban/USA 2019
4:20 Dzień po moim odejściu - dramat obyczajowy, Francja/Izrael 2019

Tele 5 HD
6:00 Kochać to za mało (111) - telenowela
7:00 Autostrada do nieba: Właściwa decyzja (23) - serial obyczajowy
8:00 Mango - telezakupy
9:15 Telesprzedaż
11:45 Na osi (337) - magazyn motoryzacyjny
12:25 Droga wolna 2 (5) - magazyn motoryzacyjny
12:50 Autostrada do nieba: Powrót Zamaskowanego Jeźdźca (4) - serial obyczajowy
13:55 Autostrada do nieba: Pieśń o Dzikim Zachodzie (5) - serial obyczajowy
14:55 Autostrada do nieba: Świeża lemoniada (6) - serial obyczajowy
16:00 Autostrada do nieba: Świeża lemoniada (7) - serial obyczajowy
17:00 Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru, część 2 (7) - program rozrywkowy
18:00 Kabaretowy Szał: Kabaret Smile, część 2 (9) - program rozrywkowy
19:00 Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 1 (1) - program rozrywkowy
20:00 Królik bez uszu - komedia romantyczna, Niemcy 2007
22:30 Królik bez uszu 2 - komedia obyczajowa, Niemcy 2013
1:05 Uczeń mordercy - dramat kryminalny, Kanada/USA/Norwegia 1988
3:00 Niesamowite tajemnice: Numer (30) - serial grozy
4:00 Niesamowite tajemnice: Ty (31) - serial grozy
5:00 Na osi (337) - magazyn motoryzacyjny
5:45 Świat z powietrza (3) - serial przyrodniczy

TV Trwam
6:00 Hildegarda z Bingen. Światło Boga - film dokumentalny, Francja 2011
6:55 Sanktuarium Betharram - film dokumentalny, Francja 2015
7:50 Kolory świętości: Św. Romuald - serial dokumentalny
7:55 Poczet wielkich Polaków: Ruta Czaplińska "Ewa" - program historyczny
8:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
8:15 Westerplatte młodych - program edukacyjny
8:55 Słowo życia: (Mt 6, 24-34) Ufność w opatrzność Bożą - rozważanie Ewangelii dnia
9:00 Głos serca (31) - serial obyczajowy
9:40 Mahajanga - film dokumentalny, Polska 2014
10:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
10:15 Retrospekcja: Lupy do zwrotu - program publicystyczny
10:20 Święty na każdy dzień: 19 czerwca, wspomnienie św. Romualda z Camaldoli, opata
10:25 Myśląc Ojczyzna: Ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr
10:35 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
10:55 Ingres Ks. Bp. Krzysztofa Wętkowskiego do katedry włocławskiej - transmisja nabożeństwa
13:05 Święty na każdy dzień: 19 czerwca, wspomnienie św. Romualda z Camaldoli, opata
13:10 100 cudownych miejsc na świecie: Meksyk: Jukatan, Chichen Itza - serial dokumentalny
13:20 Ocalić od zapomnienia: Gizela Herbergier cz.2 - cykl felietonów
13:30 Msza święta z Jasnej Góry
14:20 100 cudownych miejsc na świecie: USA: Key West - serial dokumentalny
14:30 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela" - magazyn informacyjny
14:35 Ludwig Maria Grignion de Montfort - film dokumentalny, Francja 2011
15:30 Wierzę w Boga: Grzegorz Wacław Dziki cz. 2 - program religijny
15:50 100 cudownych miejsc na świecie: USA: Maiami: Dzielnica art Deco - serial dokumentalny
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 HistoriaPL: Bp Jan Olszański - 'pasterz i twierdza' - magazyn
17:00 Z Parlamentu Europejskiego: Problem przyszłego funkcjonowania Europy - program publicystyczny
17:30 Mocni Jego mocą: Wy jesteście światłem świata - reportaż
17:55 Poczet wielkich Polaków: Ruta Czaplińska "Ewa" - program historyczny
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia - magazyn informacyjny
18:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny
19:25 Święty na każdy dzień: 19 czerwca, wspomnienie św. Romualda z Camaldoli, opata
19:30 Katecheza ks. bp. Antoniego Długosza: Psalmy Dawida - program religijny
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci - program religijny
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. Mieczysław Ryba
21:00 Apel Jasnogórski - transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
21:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
22:00 Galilejczyk - prezentuje Keith Garner (2) - serial dokumentalny
22:30 Mała Nellie od Świętego Boga - reportaż
23:00 Głos serca (31) - serial obyczajowy
23:45 100 cudownych miejsc na świecie: USA: Key West - serial dokumentalny
23:55 Kolory świętości: Św. Romuald - serial dokumentalny
0:00 Słowo życia: (Mt 6, 24-34) Ufność w opatrzność Bożą - rozważanie Ewangelii dnia
0:05 Świat w obrazach - magazyn informacyjny
0:10 Informacje dnia - magazyn informacyjny
0:30 Mocni Jego mocą: Wy jesteście światłem świata - reportaż
0:55 Poczet wielkich Polaków: Ruta Czaplińska "Ewa" - program historyczny
1:00 Anioł Pański
1:05 Święty na każdy dzień: 19 czerwca, wspomnienie św. Romualda z Camaldoli, opata
1:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny
2:25 Kolory świętości: Św. Romuald - serial dokumentalny
2:30 Katecheza ks. bp. Antoniego Długosza: Psalmy Dawida - program religijny
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci - program religijny
3:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
3:20 Różaniec
3:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. Mieczysław Ryba
4:00 Apel Jasnogórski - transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
4:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
5:00 Głos serca (31) - serial obyczajowy
5:45 Sobowtór - film obyczajowy, USA 2014

Stopklatka
6:00 Doktor Martin 2 (3) - serial obyczajowy
7:00 Doktor Martin 2 (4) - serial obyczajowy
8:00 Komisarz Rex 7: Policjantów się nie całuje (91) - serial kryminalny
9:00 Komisarz Rex 7: Zabawy przy barze (92) - serial kryminalny
10:00 Hudson i Rex: Nawiedzona przeszłość (5) - serial kryminalny
11:05 Stawka większa niż życie: Wielka wsypa (7) - serial wojenny
12:20 Stawka większa niż życie: Genialny plan pułkownika Krafta (8) - serial wojenny
13:40 Komedia małżeńska - komedia obyczajowa, Polska 1993
15:45 Dobry rok - komediodramat, Wielka Brytania/USA 2006
18:10 U Pana Boga w ogródku (5) - serial komediowy
19:05 U Pana Boga w ogródku (6) - serial komediowy
20:00 Watchmen. Strażnicy - film SF, USA 2009
23:25 Adrenalina - film sensacyjny, Wielka Brytania/USA 2006
1:00 Wesele - komediodramat, Polska 2004
3:25 Perła w koronie - dramat obyczajowy, Polska 1971
5:45 Nowa Scena Śmiechu 2: Rewers - Dwóch u lekarza - program rozrywkowy
5:55 Zakończenie programu

Fokus TV HD
6:00 Wehikuł czasu: 19 czerwca - program informacyjny
6:15 Redakcja: Dział Śledczy: Nasz syn się nie zabił (14) - serial paradokumentalny
7:15 Wehikuł czasu: 19 czerwca - program informacyjny
7:20 Pod lupą (10) - magazyn popularnonaukowy
7:45 Pod lupą (11) - magazyn popularnonaukowy
8:20 Plemienna szkoła przetrwania: Chiny (1) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2018
9:20 Supersamoloty bojowe: Chinook (2) - film dokumentalny, USA 2015
10:25 Poszukiwacze historii: Po pas w bagnie (11) - serial dokumentalny
10:50 Nieznane oblicza Chin: Chiny z lotu ptaka: Żywa przeszłość cz. 2 (4) - serial dokumentalny
11:30 Premiera: Zaginione skarby Egiptu (2) - serial dokumentalny
12:25 Premiera: Święte tajemnice (2) - film dokumentalny
13:20 Gwiazdy lombardu (21) - reality show
13:40 Gwiazdy lombardu (1) - reality show
14:00 Gwiazdy lombardu (2) - reality show
14:35 Gwiazdy lombardu (3) - reality show
14:55 Gwiazdy lombardu (4) - reality show
15:40 Kryptonim szef (7) - serial dokumentalny
16:30 Kryptonim szef Polska: Intersport (3) - serial dokumentalny
17:30 Kryptonim szef (8) - serial dokumentalny
18:25 Starożytni kosmici. Ostateczny dowód (1) - serial dokumentalny
19:00 Starożytni kosmici. Ostateczny dowód (2) - serial dokumentalny
20:00 Starożytni kosmici. Ostateczny dowód (3) - serial dokumentalny
21:00 Starożytni kosmici. Ostateczny dowód (4) - serial dokumentalny
21:55 Podwodna wojna: HMS Upholder - Przeciwko Rommlowi (4) - serial dokumentalny
22:55 Jak wykończyć świat na 10 sposobów (5) - serial dokumentalny
23:55 Tabu (3) - serial popularnonaukowy
1:00 Tajna historia XX wieku: Pałac na uboczu (3) - serial dokumentalny
1:35 Tajna historia XX wieku: Tajemnica Herberta K. (4) - serial dokumentalny
2:15 Poszukiwacze historii: Tajemnica opuszczonej wioski (10) - serial dokumentalny
2:35 Poszukiwacze historii: Bitwa pod Uzdowem (11) - serial dokumentalny
3:15 Rolnicy. Podlasie (23) - serial dokumentalny
3:55 Rolnicy. Podlasie (24) - serial dokumentalny
4:55 Kołowrotek (9) - magazyn wędkarski
5:35 Kołowrotek (10) - magazyn wędkarski

Nowa TV HD
6:00 TV okazje
6:15 TV okazje
6:45 Interwencja - taka jest Polska (22) - magazyn reporterów
7:35 Disco Landia - nutki do pobudki (1) - program muzyczny
7:55 Disco Landia - nutki do pobudki (2) - program muzyczny
8:35 Były sobie Ameryki: Champlain (14) - serial animowany
9:00 Były sobie Ameryki: 13 kolonii Anglii (15) - serial animowany
9:40 Były sobie Ameryki: Indianie w XVII wieku (16) - serial animowany
10:10 Premiera: Rewolucyjne remonty w 3D (5/8) - serial dokumentalny
11:35 Fabryka domowych przedmiotów (1) - serial dokumentalny
12:00 Fabryka domowych przedmiotów (2) - serial dokumentalny
12:35 Dom - weź to sprzedaj 2 (10) - reality show
13:30 Shopping Queens. Królowe Zakupów (13) - program rozrywkowy
14:30 Bogaty dom - biedny dom (3) - reality show
15:30 Bogaty dom - biedny dom (4) - reality show
16:30 Rolnicy. Podlasie (9) - serial dokumentalny
17:25 Rolnicy. Podlasie (10) - serial dokumentalny
18:25 Kabaret na żywo: Za mundurem panny sznurem (5) - program rozrywkowy
20:15 Premiera: Demaskator. Poza prawem 2: Kurierski przekręt (9) - serial paradokumentalny
21:00 Atlas chmur - dramat SF, Hongkong/Niemcy/Singapur/USA 2012
0:40 Szkoła uwodzenia 2 - komediodramat, USA 2000
2:35 Więzienie (22) - serial dokumentalny
3:00 TV okazje
3:15 TV okazje
3:45 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Nowaki (2) - program rozrywkowy
4:00 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Łowcy.B (1) - program rozrywkowy
4:55 Pod lupą (5) - magazyn popularnonaukowy
5:35 Pod lupą (6) - magazyn popularnonaukowy

Zoom TV
6:00 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
6:30 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
6:55 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
7:20 Cesar Millan: Zaklinacz psów 6 (14) - reality show
8:20 Cesar Millan: Zaklinacz psów 6 (15) - reality show
9:20 Cesar Millan: Zaklinacz psów 6 (16) - reality show
10:25 Zjawiska paranormalne 2: Duchy i zjawy (7) - serial dokumentalny
11:30 Największe zagadki świata: Czy Elvis nadal żyje (8) - serial dokumentalny
12:00 Największe zagadki świata: Poprzednie wcielenia (9) - serial dokumentalny
12:35 Największe zagadki świata: Przypadek Betty i Barneya Hillów (10) - serial dokumentalny
13:15 I love kabaret EXTRA (2) - program rozrywkowy
13:40 I love kabaret EXTRA (1) - program rozrywkowy
13:50 Hity polskiego kabaretu 4: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów (46) - program rozrywkowy
14:45 Hity polskiego kabaretu 4: Kabaret Ani Mru-Mru, Fair Play Crew, Kabaret Moralnego Niepokoju (13) - program rozrywkowy
15:45 Gang Olsena nigdy się nie poddaje - komedia sensacyjna, Dania 1979
18:00 Gang Olsena daje dyla - komedia sensacyjna, Dania 1981
20:00 Skazany na bluesa - dramat biograficzny, Polska 2005
22:00 Hity polskiego kabaretu 4: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Moralnego Niepokoju (39) - program rozrywkowy
23:00 Magia nagości (9) - serial dokumentalny
0:00 Magia nagości (9) - serial dokumentalny
1:00 Zabójcze umysły: Machismo (19) - serial kryminalny
2:00 Zabójcze umysły: Oczaruj i zabij (20) - serial kryminalny
3:00 Hity polskiego kabaretu 4: Kabaret Młodych Panów, Artur Andrus i Grupa MoCarta, Kabaret Moralnego Niepokoju (7) - program rozrywkowy
4:00 Hity polskiego kabaretu 4: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki (37) - program rozrywkowy
4:55 Tajemniczy Dolny Śląsk (6) - serial dokumentalny
5:30 Telesprzedaż

Metro
6:00 WstajeMY! (6/50) - program rozrywkowy
7:00 Detektyw Monk 4 (8/16) - serial kryminalny
8:00 Detektyw Monk 4 (9/16) - serial kryminalny
9:00 Detektyw Monk 4 (10/16) - serial kryminalny
10:00 Cuda z drewna (1/8) - serial dokumentalny
11:00 Łowcy staroci 10 (15) - serial dokumentalny
12:00 Przedsionek piekła - western, USA 1999
14:00 Raport tygodnia - program informacyjny
14:30 Jak to jest zrobione? (17/26) - serial dokumentalny
15:00 W dziczy z Bearem Gryllsem 4 (5/8) - serial dokumentalny
16:00 Wojny magazynowe - Teksas 3 (5/11) - reality show
16:30 Wojny magazynowe - Teksas 3 (6/11) - reality show
17:00 Niezwykłe Stany Prokopa (1/5) - program rozrywkowy
17:30 Niezwykłe Stany Prokopa (2/5) - program rozrywkowy
18:00 Parker na złotym szlaku (2/8) - serial dokumentalny
19:00 Górnicy PL (7-ost.) - program dokumentalny
20:00 Niedokończone życie - dramat obyczajowy, Niemcy/USA 2005
22:20 Radio na fali - komediodramat, Francja/Niemcy/Wielka Brytania/USA 2009
1:00 Co za kabaret!: Kabaret Hrabi (3/8) - serial dokumentalny
2:00 Co Ty wiesz o broni? (7/9) - program rozrywkowy
2:40 Dziewczyny z Hollywood 2: Jane Fonda (9/10) - program rozrywkowy
2:50 Metro Art - magazyn
3:00 Wynalazcy przyszłości (7/10) - serial dokumentalny
4:00 Wędkarstwo nasze hobby 4 (11/20) - magazyn wędkarski
4:30 Wędkarstwo nasze hobby 4 (12/20) - magazyn wędkarski
5:00 Życie na podium: Lech Piasecki (3/6) - serial dokumentalny

WP
6:00 Cuda współczesnej techniki: Mega Stores (1) - serial dokumentalny
7:00 Porzucone budowle 4 (3) - serial dokumentalny
8:00 Porzucone budowle 4 (4) - serial dokumentalny
9:00 Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy (12) - reality show
9:55 Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy (13) - reality show
10:55 Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy (1) - reality show
11:50 Premiera: Prosto z grilla (8) - program rozrywkowy
12:05 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (2) - serial dokumentalny
13:05 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (25) - serial dokumentalny
14:00 Pokochaj lub sprzedaj 7 (16) - serial dokumentalny
15:00 Pokochaj lub sprzedaj 7 (17) - serial dokumentalny
16:00 Nowy aranż (8) - program rozrywkowy
16:35 Zamieszkajmy nad wodą (8) - program rozrywkowy
17:00 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (8) - serial dokumentalny
17:55 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (9) - serial dokumentalny
18:55 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (10) - serial dokumentalny
19:50 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (11) - serial dokumentalny
20:50 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (12) - serial dokumentalny
21:50 Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru (10) - program rozrywkowy
22:45 Mistrzowie Kabaretu 8: Czesuaf (1) - program rozrywkowy
23:45 Mistrzowie Kabaretu 8: Chyba (2) - program rozrywkowy
0:45 Premiera: Hot lista OPEN.FM (130) - program rozrywkowy
1:45 Mistrzowie Kabaretu 2 (12) - program rozrywkowy
2:10 Mistrzowie Kabaretu 9: Smile (4) - program rozrywkowy
3:10 Mistrzowie Kabaretu 9: Jurki (5) - program rozrywkowy
4:05 Mistrzowie Kabaretu 4: Artur Andrus (2) - program rozrywkowy

TVP ABC
04:30 Nela Mała Reporterka - odc. 38 Podróż do plemienia Galeb -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - Boimy się burzy, odc. 118; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Domisie - Raz a porządnie -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Rodzina Treflików - Pułapka, odc. 42 -  (JM); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 2 - Koronacja (ep. 2 - Le Grande Jour); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Przygody Kota Filemona - Co w szafie piszczy?, odc. 11; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Reksio - Reksio i gąsior, odc. 57; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Tru i Tęczowe Królestwo - Księżniczka Gryzbot, odc. 11 (Princess Grizbot); serial animowany kraj prod.Kanada (2017); Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Trolle: Impreza trwa! - Smyktidigitator, odc. 24 (Smidgician); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:15 Billy - Modny Billy, odc. 51 (Fashion Will); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 32 - NA KONIEC ŚWIATA; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham - Ukryte skarby, odc. 51 (Hidden Treasures); film animowany kraj prod.Singapur, Australia, USA (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Super Wings - Bueno burrito, odc. 141 (A Bueno Burrito) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Super Wings - Jak zebrać Kiwi?, odc. 142 (Kiwifruit Catastrophe) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Masza i niedźwiedź - Bajeczna bajka, odc. 54 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Świnka Peppa, seria VII - Lekarze, odc. 39 (Doctors); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Świnka Peppa, seria VII - Super Ziemniak!, odc. 40 (Super Potato); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Strażak Sam, seria 7 - Strażak James, odc. 19 (Fireman James); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Strażak Sam, seria 7 - Niespodzianka dla Dilys, odc. 20 (Dilys Big Surprise); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Teledysk ABC - Figu Migu - Hau hau, miau miau; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Domisie - Zły sen Bazylego -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Świnka Peppa, seria IV - Pani Królik zostaje w domu, odc. 11 (Miss Rabbit’s day off); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Studio ABC - Studio ABC, odc. 95; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Przyjaciele z podwórka - Roboty Rozrabiają część pierwsza, odc. 61 (Robot Rampage part 1); serial animowany kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 6 - Igrzyska; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 16 - W drogę na Togo - Pogo (ep. 16); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Super Wings - Domek dla ptaków, odc. 89 (Barcelona Birdhouse) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Super Wings - Kot w pudełku, odc. 90 (Cat In The Box) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Świnka Peppa, seria IV - Wiosna, odc. 7 (Spring); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Ugotuj nam bajkę - Alicja w Krainie Czarów; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Strażak Sam, seria 7 - Duch Normana, odc. 12 (Norman’s Ghost); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Księżyc i ja - Miły dzień Lilianki, odc. 35 (Lily Plant's Lovely Day); serial animowany kraj prod.Kanada (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 ALCHEMIK - Sekret, odc. 56 -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Billy - Trener osobisty, odc. 22 (Personal Trainer); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:20 Heidi - Szkolny test, odc. 31 (THE SCHOOL TEST); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:50 44 koty - Misja strych, odc. 30 (Attic mission); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 44 koty - Latający kot, odc. 31 (The flying cat); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Stacyjkowo - Reporter kolejowy Wilson, odc. 71 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Stacyjkowo - Zosia i pszczoły, odc. 72 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Strażak Sam, seria 6 - Nie wywołuj wilka z lasu, odc. 19 (Cry Wolf); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Strażak Sam, seria 6 - Uwaga, owce!, odc. 20 (Sheep on the Road); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Świnka Peppa, seria IV - Śmigłowiec Pani Królik, odc. 8 (Miss Rabbit’s Helicopter); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Świnka Peppa, seria IV - Duzi przyjaciele Chloe, odc. 20 (Chloe’s Big Friends); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Halo halo! - odc. 9 Ciasto Niespodzianka; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Zwierzaki Czytaki - odc. 90 - Selfie; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Yakari - Poświęcenie Pięknej Tęczy, odc. 63 (Rainbow's sacrifice); serial animowany kraj prod.Francja (2008); Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Przyjaciele z podwórka - Tańczymy polkę, odc. 14 (Backyardigans // Polka Palace Party, ep. 14); serial animowany kraj prod.Kanada (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Clifford - wielki, czerwony pies - Odwołana wizyta / Strażak Tucker, odc. 72 (Coming soon / The Fire Tucker.); serial animowany kraj prod.Kanada (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Kucharz Shane - Festiwal Smaków, odc. 33 (Food Festival); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:10 Wissper - Hipopotastrofa, odc. 91 (Hippopotamess); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Wissper - Zakurzony dzień Monty'ego, odc. 92 (Monty's Dusty Day); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Robot Trains - Najnowszy eksperyment Mistrza X, odc. 79 (TrainX's Latest Funny Experiment!); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Robot Trains - Nareszcie! Rzeźba Luisa ukończona!, odc. 80 (Finally! Louie's Railer Sculpture!); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Mia i ja - Olbrzymi motyl, odc. 70 (Giant Butterfly); serial animowany kraj prod.Niemcy (2010); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Zagubiona w Oz - Zaćmienie, odc. 22 (The Eclipse); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Wieczorynka - Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 40 - ZDJĘCIA PRÓBNE; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - 44 koty - Neko, kot - szczęściarz, odc. 8 (Neko, the Lucky Cat); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - 44 koty - Nasz przyjaciel pies, odc. 9 (A Dog as a Friend); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Ricky Zoom - Wzór dla Ricky’ego, odc. 7 (Ricky’s Role Model); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wieczorynka - Wieczór z Wiadomirkiem - Charlie Chaplin, odc. 5; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - Kulki i kostki, odc. 72 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Masza i niedźwiedź - Wydanie piłkarskie - Doceniaj przeciwnika, odc. 5 (.); serial animowany kraj prod.Rosja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Piosenki Maszy - Szczęśliwego nowego roku... znowu!, odc. 7 (China); serial animowany kraj prod.Rosja (2020); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 The Garfield Show - Muskularna mysz, odc. 125 (Muscle Mouse); serial animowany kraj prod.USA, Francja (2016); Dla małoletnich od lat 7
20:45 The Garfield Show - Kot Kupidyn, odc. 126 (Cupid Cat); serial animowany kraj prod.USA, Francja (2016); Dla małoletnich od lat 7
21:00 Kicia to nie kot - Komar/Kicia na wysokości, odc. 44 (The Mosquito / Hitting The Heights); serial animowany kraj prod.Australia (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Power Rangers - Beast Morphers - Alarm: Intruz, odc. 32 (Intruder Alert!) kraj prod.USA (2019); Dla małoletnich od lat 12
21:55 Hotel pod żyrafą i nosorożcem - odc. 7/13 - Kocury -  (N) (JM); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Okrasa łamie przepisy - Wszystko z gryki -  (N) (JM); magazyn kulinarny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Jak to działa - odc. 65 Świat bez ludzi -  (N) (JM); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Plecak pełen przygód - odc. 7/13 (.) -  (N) (JM); serial kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (1993); Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Zakończenie dnia

TVP Dokument HD
06:00 Dzika Polska - Las kormoranów; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Dzika Polska - Fenomeny Marzenny; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Barbara Krafftówna. Moi mistrzowie, moje role; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Wokół mórz. Krawiec kapłanów (Around the Sea. Panos Theodoropoulos, tailor to the Popes); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2018); Dla małoletnich od lat 7
07:30 Japonia z góry Odc. 4 Ziemia Bogów (Japan from above 4. The land of gods); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2018); Dla małoletnich od lat 7
08:35 Szkocja. W poszukiwaniu dzikiej przyrody (Wild Quest in Scotland / Ecosse, la quete du Sauvage) -  (N); film dokumentalny kraj prod.Francja (2018); Dla małoletnich od lat 7
09:35 Cudowny świat przyrody XI 8. Zdumiewający powrót. Ryba Aju. Japonia (Cudowny świat przyrody XI 8. Amazing Comeback - Ayu, Japan); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2017); Dla małoletnich od lat 7
10:05 Cudowny świat przyrody XI 9. Szybki i schludny. Ryjoskoczek. Afryka. (Cudowny świat przyrody XI 9. Quick and Tidy! - - Sengi, Africa); serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2017); Dla małoletnich od lat 7
10:35 Turcja. Zapachy Orientu (Flavors); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2008); Dla małoletnich od lat 7
11:35 Barbara Krafftówna. W filmie i kabarecie Starszych Panów; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Stany Zjednoczone z lotu ptaka. Północno - zachodnie wybrzeże (USA from the sky / Les Etats - Unis vus du Ciel); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2011); Dla małoletnich od lat 7
12:20 Niepokonany. Opowieść o generale Stanisławie Maczku; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Paprotniki z Polskiej Czerwonej Księgi Roślin; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Macierzyństwo w świecie zwierząt. Krok w dorosłość (Animal Mums. Growing Up) -  (N); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); Dla małoletnich od lat 7
14:45 W poszukiwaniu wymarzonej pracy (Paradise Hunters (Paradise Headhunters)); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2018); reż.:Guy Gilbert; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Czym oddycha Ziemia? (Every Breath We Take: Understanding Our Atmosphere); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Jonathan Renouf; Dla małoletnich od lat 12
16:40 Barbara Krafftówna. Kresowe dzieciństwo; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Wokół mórz. Droga (Around the Sea. The road) -  (N); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2018); Dla małoletnich od lat 7
17:15 Niezwykłe miasta - Amsterdam. Odc. 1/3 (Secret Cities seria 1) kraj prod.Wielka Brytania (2017); Dla małoletnich od lat 12
18:10 Rzecz Polska - Plakat Zamecznika i Polska Szkoła Plakatu; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Podróże z historią s.IV - odc. 37 Atomowa tajemnica -  (N) (AD); cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Zakochaj się w Polsce - odc. 48 Nowy Sącz -  (N); magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:35 Kawałek lata; film dokumentalny; reż.:Marta Minorowicz; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Bracia -  (N); film dokumentalny kraj prod.Polska (2013); reż.:Wojciech Staroń; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Gry domowe; film dokumentalny kraj prod.Polska (2018); reż.:Alisa Kovalenko; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Moje pokolenie (My generation) kraj prod.Wielka Brytania (2017); reż.:David Batty; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Wokół mórz. Dodo (Around the Sea. The dodo, the dear departed); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2018); Dla małoletnich od lat 7
00:25 Henryk Mandelbaum. Jak to było możliwe?; cykl dokumentalny; Dozwolone od lat 18
00:40 Być kobietą w Himalajach -  (N); film dokumentalny kraj prod.Polska (2018); reż.:Eliza Kubarska; Dla małoletnich od lat 12
01:30 Czasem śnię, że latam -  (N); film dokumentalny kraj prod.Polska (2012); reż.:Aneta Popiel-Machnicka; Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Zakończenie dnia

TVP Kobieta HD
05:35 Rodzinka.pl s.IX - odc. 187 "Zero tolerancji" sezon 9 - (N) (AD); serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Rodzinka.pl s.IX - odc. 188 "Na dwa fronty" sezon 9 - (N) (AD); serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Najlepsze pod słońcem s. 11 - odc. 12 (A place in the sun) kraj prod.Wielka Brytania (2020); Dla małoletnich od lat 12
07:35 Polska od kuchni - /2/; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (93) - (N); cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (94) - (N); cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Poranny rozruch z TVP Kobieta - /1/ Jędrne pośladki i smukłe uda; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Hiszpania (195) - Almeria; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Happy & Zen. Odnaleźć szczęście. - odc. 17 (Happy & Zen); magazyn kraj prod.Francja (2021); Dla małoletnich od lat 7
10:35 Happy & Zen. Odnaleźć szczęście. - odc. 18 (Happy & Zen); magazyn kraj prod.Francja (2021); Dla małoletnich od lat 7
11:10 Pięknie przyprawiONA - /2/ Płaski brzuch; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Ziołowa apteka - Imbir; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kwiaty na warsztat - /4/; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Egzotyczne smaki - odc. 3 (Amazon Taste); magazyn kulinarny kraj prod.Brazylia (2021); Dla małoletnich od lat 12
14:55 Egzotyczne smaki - odc. 4 (Amazon Taste); magazyn kulinarny kraj prod.Brazylia (2021); Dla małoletnich od lat 12
15:30 The Voice of Poland s. X - Przesłuchania w ciemno (1) Mazowsze; Dla małoletnich od lat 12
16:35 The Voice of Poland s. X - Przesłuchania w ciemno (2) Pomorze; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Słodkie smaki świata - /1/ Katalonia; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Ale się dzieje - /6/; magazyn kulturalno-społeczny; Dla małoletnich od lat 7
18:30 Rzecz Polska s.I - Cukiernica Julii Keilowej; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Kobiety w drodze - /3/ Anna Raciborska; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:30 Urodzona gwiazda - odc. 2 (Rożdiennaja zwiezdoj) - (N); serial kraj prod.Rosja (2015); Dla małoletnich od lat 12
20:30 Najlepsze pod słońcem s. 11 - odc. 13 (A place in the sun) kraj prod.Wielka Brytania (2020); Dla małoletnich od lat 12
21:25 Podstawy stylu - odc. 9 (Back to basis); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2021); Dla małoletnich od lat 7
21:55 Podstawy stylu - odc. 10 (Back to basis); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2021); Dla małoletnich od lat 7
22:35 Miłość aż po ślub (Jour J); komedia romantyczna kraj prod.Francja (2017); reż.:Reem Kherici; wyk.:Nicolas Duvauchelle, Julia Piaton, Reem Kherici, Sylvie Testud, Francois - Xavier Demaison; Dla małoletnich od lat 16
00:15 Mata Hari - odc. 2 (Mata Hari); serial kraj prod.Rosja (2016); Dla małoletnich od lat 12
01:15 Grzech przeszłości (Wrong Daughter, The); film fabularny kraj prod.USA, Wielka Brytania (2018); reż.:Ben Meyerson; wyk.:April Bowlby, Sydney Sweeney, Cindy Busby; Dla małoletnich od lat 16
02:50 Głęboka woda - odc. 3/13 "Kultowy nauczyciel" - (N); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Ziołowa apteka - Czystek; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Zakończenie dnia

TVP Kultura HD
07:20 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Pomniki historii - Kruszyniany; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Opole 2007 na bis - Niebo z moich stron - Piosenki Seweryna Krajewskiego - cz. 1; koncert; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Słowobranie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Maestro Angry Bird (Singing With Angry Bird); film dokumentalny kraj prod.Korea Połudn., Indie (2016); Dla małoletnich od lat 12
10:55 Serialowa nostalgia - Czarne chmury - odc. 9/10 - Zaręczyny - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Tamte lata, tamte dni - Cezary Harasimowicz - (JM); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Kawki na drodze (Vsechno bude); dramat kraj prod.Słowacja, Polska, Czechy (2018); reż.:Olmo Omerzu; wyk.:Tomas Mrvik, Jan Frantisek Uher, Zdenek Mucha, Lenka Vlasakova, Eliska Krenkova; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Komediowe lato - Cafe pod Minogą - (N) 88'; komedia kraj prod.Polska (1959); reż.:Bronisław Brok; wyk.:Adolf Dymsza, Włodzimierz Skoczylas, Feliks Chmurkowski, Hanka Bielicka, Jerzy Duszyński, Wacław Jankowski, Sefania Górska, Krystyna Kołodziejczyk, Bolesław Płotnicki, Aleksander Dzwonkowski; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Zaginione Skarby - "Madonna z Dzieciątkiem" Lucasa Cranacha starszego; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Retro kino - Pół żartem, pół serio (Some Like It Hot) - (N) 116'; komedia kraj prod.USA (1959); reż.:Billy Wilder; wyk.:Tony Curtis, Jack Lemmon, Marylin Monroe, Edward G. Robinson, Billy Gray; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Opus 1 (Opus 1); film animowany kraj prod.Francja (2019); Dla małoletnich od lat 12
18:30 Co dalej? - Czy Polska jest marką?; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Sami Yaffa na tropie dźwięków - odc. 3 - Brazylia (Sami Yaffa - Sound Tracker - ep. 3); cykl dokumentalny kraj prod.Finlandia (2014); Dla małoletnich od lat 12
20:00 Bilet do kina - Księgarnia z marzeniami (Bookshop, The); film obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy, Hiszpania (2018); reż.:Isabel Coixet; wyk.:Emily Mortimer, Bill Nighy, Patricia Clarkson; Dla małoletnich od lat 12
22:05 Pearl Jam - Let's Play Two (Pearl Jam - Let's Play Two); koncert kraj prod.USA (2017); Dla małoletnich od lat 12
00:15 Mocne Kino - Róża - (N) 93'; dramat kraj prod.Polska (2011); reż.:Wojciech Smarzowski; wyk.:Agata Kulesza, Marcin Dorociński, Kinga Preis, Jacek Braciak, Marian Dziędziel, Edward Linde - Lubaszenko, Eryk Lubos, Lech Dyblik, Szymon Bobrowski, Andrzej Konopka; Dozwolone od lat 18
02:00 Co dalej? - Czy Polska jest marką?; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Kino nocne - Co słonko widziało - (N); film obyczajowy kraj prod.Polska (2006); reż.:Michał Rosa; wyk.:Damian Hryniewicz, Dominika Kluźniak, Krzysztof Stroiński, Tomasz Sapryk, Jadwiga Jankowska Cieślak, Kinga Preis, Jan Machulski, Rafał Maćkowiak, Andrzej Mastalerz, Krzysztof Dracz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:35 Mnich z Morza kraj prod.Polska (2014); reż.:Rafał Skalski; Dla małoletnich od lat 12
05:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

TVP Kultura 2
08:00 Klasyczne poranki - Polish Cello Quartet; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Od ucha do ucha - Koncert Fundacji Anny Dymnej - Razem Mimo Wszystko; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Od ucha do ucha - Zaczarowany świat... - odc. 27 Nieposkromiony apetyt wawelskiego smoka.; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Od ucha do ucha - Zaczarowany świat... - odc. 28 Tajemnica klucza do nieborowskiego pałacu.; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Od ucha do ucha - Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 5/7 - Straszna nora; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Podróże z historią - W świecie Łemków; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Serialowa nostalgia - Rzeka kłamstwa - odc. 6; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Tamte lata, tamte dni - Cezary Harasimowicz - (JM); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
12:55 Najlepsze na bis - Kawki na drodze (Vsechno bude); dramat kraj prod.Słowacja, Polska, Czechy (2018); Dla małoletnich od lat 12
14:15 Jakub Paulski Trio - In Bb; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Chuligan Literacki (1); magazyn o książkach; Dla małoletnich od lat 12
14:55 SBB - Cięcie; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Letnia scena taneczna - Tańce dawne; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Retro kino - Bo oszalałem dla niej; komediodramat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Boarte Piano Trio - Sergiusz Rachmaninov Trio elegijne g - moll; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Retro kino - Aktorka; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:50 Jakub Paulski Trio - Subtelny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Czas honoru - odc. 3 Przydział - (AD); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Czas honoru - odc. 4 Przysięga - (AD); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Zagrajmy to jeszcze raz - Pink Freud - Dziwny jest ten kraj; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Teraz animacje! - To pewna wiadomość; film animowany; Dla małoletnich od lat 7
19:50 Zagrajmy to jeszcze raz - Krzysztof Zalewski - Jak dobrze; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Karolina Mikołajczyk & Iwo Jedynecki Bla Bartók Rumuńskie tańce ludowe; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Bilet do kina - Księgarnia z marzeniami (Bookshop, The); film obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy, Hiszpania (2018); reż.:Isabel Coixet; wyk.:Emily Mortimer, Bill Nighy, Patricia Clarkson; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Teraz animacje! - Jonasz i morze (Zeezucht / Jonas and the Sea); film animowany kraj prod.Niderlandy (Holandia) (2015); Dla małoletnich od lat 12
22:05 Pearl Jam - Let's Play Two (Pearl Jam - Let's Play Two); koncert kraj prod.USA (2017); Dla małoletnich od lat 12
24:00 Tamte lata, tamte dni - Cezary Harasimowicz - (JM); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Notacje - Stanisław Janicki. W starym kinie; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:55 Był taki dzień - 19 czerwca; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Biblia - Estera cz. 2 (Estera p. 2); serial kraj prod.Niemcy, Francja, Włochy (1994); Dla małoletnich od lat 12
07:55 Z Andrusem po Galicji - Trzebinia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Janosik - odc. 3/13 - W obcej skórze - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:25 Zaginione Skarby - "Madonna z Dzieciątkiem" Lucasa Cranacha starszego; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Przeczytaj mi tę historię - odc. 81; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Czesław Kaczmarek. Biskup niezłomny; film dokumentalny kraj prod.Polska (2020); reż.:Sławomir Mazur; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Szlak nadziei - /2/; reality show; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Wisła od źródła do ujścia - odc. 3. Od ujścia Narwi do Bałtyku - (N); film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
12:35 Brazylia. Historia naturalna. Dzikie serce (Wild Brazil); serial dokumentalny kraj prod.Austria (2014); reż.:Christian Baumeister, Paul Reddish; Dla małoletnich od lat 7
13:40 Kuchnia Polskich Żydów - Nowa Jerozolima.; magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Tu wszystko jest Polską - odc. 2 Współodpowiedzialność; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Dom - odc. 3/25 - Warkocze naszych dziewcząt będą białe - (N); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Wyprawa przez Wielki Kanion - odc. 1/2 (odc. 1/2); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); Dla małoletnich od lat 12
17:15 Spór o historię - Obrona Brześcia w 1939 roku; debata; Dla małoletnich od lat 12
17:50 07 zgłoś się - odc. 12/21 - Ścigany przez samego siebie - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Giganci historii - odc. 37. Stosunki polsko - węgierskie na przestrzeni dziejów; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Mata Hari - odc. 3 (Mata Hari); serial kraj prod.Rosja (2016); Dla małoletnich od lat 12
20:55 ROK 1981. Kalendarium - odc. 24; Dla małoletnich od lat 12
21:10 Historia w postaciach zapisana - Clemanceau. Tygrys o wielkim sercu (Clemanceau); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Laure Delalex; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Austeria 102'; dramat kraj prod.Polska (1982); reż.:Jerzy Kawalerowicz; wyk.:Franciszek Pieczka, Wojciech Pszoniak, Jan Szurmiej, Ewa Domańska, Wojciech Standełło; Dla małoletnich od lat 12
01:05 Migawki historii - Wolfgang Thomas. Obywatel NRD w roku 1989 (Snapshots of history) kraj prod.Francja (2016); Dla małoletnich od lat 16
01:40 Dzień grozy w Gunsight Pass (Fury at Gunsight Pass) kraj prod.USA (1956); reż.:Fred Sears; wyk.:David Brian, Neville Brand, Richard Long; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Zakończenie dnia

TVP Historia 2
07:00 Był taki dzień - 19 czerwca; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:03 Przeczytaj mi tę historię - odc. 57; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Biblia - Estera cz. 2 (Estera p. 2); serial kraj prod.Niemcy, Francja, Włochy (1994); Dla małoletnich od lat 12
07:55 Piosenką przez historię - Uniwerek 200 lat; teledysk; Dla małoletnich od lat 7
08:05 Z Andrusem po Galicji - Rzeszów; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Rodziny Wyklętych mają głos - Jan Żurek ps. Groźny; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Janosik - odc. 3/13 - W obcej skórze; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:45 Czesław Kaczmarek. Biskup niezłomny; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Był taki dzień - 19 czerwca; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szlak nadziei - /2/; reality show; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Wszystkie kolory świata - Magiczna Sabaudia (Flavors); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2008); Dla małoletnich od lat 12
12:05 Ukryte skarby - Jan z Czerniny i Biała Dama; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Ukryte skarby - Tajemnice Józefa Wybickiego i śmierć na Wyspie Edwarda.; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Ukryte skarby - Odpoczywalna góra i goły kościół; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (117) - Peru. Fabryka czekolady; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Kuchnia Polskich Żydów - Nowa Jerozolima.; magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Tu wszystko jest Polską - odc. 2 Współodpowiedzialność; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Dom - odc. 3/25 - Warkocze naszych dziewcząt będą białe; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Wielka woda; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Był taki dzień - 19 czerwca; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Z widokiem na Wawel - Sojusznicy; magazyn publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
17:15 Spór o historię - Obrona Brześcia w 1939 roku; debata; Dla małoletnich od lat 12
17:45 W pół do Trzeciej RP - odc. 70; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Historia broni - Broń miotająca. Odc. 1/10 (History of Weapons) kraj prod.Niemcy (2017); Dla małoletnich od lat 12
19:00 Był taki dzień - 19 czerwca; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Giganci historii - odc. 37. Stosunki polsko - węgierskie na przestrzeni dziejów; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Historia na ten czas - Krzysztof Koehler cz. 1; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Mata Hari - odc. 3 (Mata Hari); serial kraj prod.Rosja (2016); Dla małoletnich od lat 12
20:50 Historia w postaciach zapisana - Clemanceau. Tygrys o wielkim sercu (Clemanceau); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2013); Dla małoletnich od lat 12
22:40 Nie ma róży bez ognia; komedia kraj prod.Polska (1974); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Jacek Fedorowicz, Stanisława Celińska, Mieczysław Czechowicz, Stanisław Tym, Wiesław Gołas, Jan Kobuszewski, Bronisław Pawlik, Henryk Kluba, Wojciech Siemion, Jacek Fedorowicz; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Austeria; dramat kraj prod.Polska (1982); reż.:Jerzy Kawalerowicz; wyk.:Franciszek Pieczka, Wojciech Pszoniak, Jan Szurmiej, Ewa Domańska, Wojciech Standełło; Dla małoletnich od lat 12
01:55 Medyceusze: władcy Florencji s.I - Odc. 4 (Medici: Masters of Florence) kraj prod.Francja (2016); Dla małoletnich od lat 12
02:50 Był taki dzień - 20 czerwca; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:05 Zakochaj się w Polsce - odc. 46 Szlak Orlich Gniazd - (N); magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Podróże z historią s.IV - odc. 42 Na ratunek! - (N) (AD); cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Kuchnia Jagiellonów - odc. 4. Jadwiga i Jagiełło. Fuzja jadłospisów. - (N); Dla małoletnich od lat 7
07:40 Cafe piosenka - Małgorzata Szarek; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
08:10 Koło fortuny - odc. 1046 ed. 10; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Kabaret POTEM - Bajki dla potłuczonych (1); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
09:40 Tylko jeden skecz - Kabaret TEY (2); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Sanatorium miłości s.II - odc. 3 - (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Postaw na milion s.I - odc. 113; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Ania Rusowicz; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Smaki świata po polsku s.II - odc. 21 - (N) (AD); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Przyrodnik na tropie - /19/ - Jemioła - (N) (JM); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Prywatne życie zwierząt - sezon 5 - (odc. 5) - Dzioby - (N); reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (108) - Peru. Cuzco - (N) (AD); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Postaw na milion - odc. 243; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Bulionerzy - odc. 43 - Wyścig; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Bulionerzy - odc. 44 - Wolny strzelec; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Kabaret. Super Show Dwójki - odc. 12; program kabaretowy; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Ameryka da się lubić - (1) Good Morning America - (N) (AD); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Życie to Kabaret - Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia - Kabaret Hrabi - "Terapia"; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Życie to Kabaret - Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia - "Zielonogórskie zagłębie kabaretowe"; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
20:50 Postaw na milion s.I - odc. 114; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Giganci historii - odc. 21. Bohaterowie polskiego podziemia okresu II wojny światowej i pierwszych lat po jej zakończeniu; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
22:50 Kabaretomaniacy - (11); Dla małoletnich od lat 12
23:50 Rodzina, ach rodzina - (odc. 8) - Teściowie; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Koło fortuny - odc. 1045 ed. 10; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa - Złote Bobry (1) - (N); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa - Złote Bobry (2) - (N); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa - Złote Bobry (3) - (N); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Kabaret POTEM - Bajki dla potłuczonych (1); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Sport HD
05:20 EUROwieczór - (JM); STEREO, 16:9
05:55 EURO 2020 - Anglia - Szkocja (Anglia - Szkocja) - (AD) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9
08:00 Studio EURO; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 EUROdebata; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Studio EURO; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Łączy nas EURO; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Piłka nożna - 2 liga: baraże Finał: KKS 1925 Kalisz - Skra Częstochowa; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Klub Reprezentanta; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Mecz dnia; magazyn; STEREO, 16:9
15:50 Siatkówka kobiet - Liga Narodów, Rimini: Chiny - Polska; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 EURO 2020 - Hiszpania - Polska (studio) (Hiszpania - Polska) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 EURO 2020 - Hiszpania - Polska (Hiszpania - Polska) - (N) (AD) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
00:30 EURO 2020 - skróty (Wegry-Francja; Portugalia-Niemcy) (Węgry - Francja) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9
01:40 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Seson regularny, Dzień 5. cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00 Boks - Gala w Meksyku - walka wieczoru: Julio Cesar Chavez - Hector Camacho jr; STEREO, 16:9, Na żywo
05:40 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:45 Na sygnale - odc. 63 "Ciuchcia" - (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Czterdziestolatek - odc. 3/21 - Wpadnij, kiedy zechcesz, czyli bodźce stępione - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:15 Na sygnale - odc. 64 "Pole rażenia" - (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:45 Na sygnale - odc. 65 "Majka podfruwajka" - (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:20 Na sygnale - odc. 66 "Za późno" - (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Na sygnale - odc. 67 "Ratujcie naszą mamę!" - (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Na sygnale - odc. 68 "Nowe życie" - (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Bulionerzy - odc. 25/75 - Kukła; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Bulionerzy - odc. 26/75 - Jadło domowe; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Ranczo s.VII - odc. 83 (seria VII, odc. 5) - Model życia artysty - (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Rodzinka.pl s.IV - odc. 101 "Bez mieszkania" - (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Rodzinka.pl s.IV - odc. 102 "Nawarzyłeś piwa, to teraz je pij" - (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:55 Rodzinka.pl s.IV - odc. 103 "Czas na zmiany" - (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 178 (Ojciec Mateusz XIV odc. 5) - Poza światem - (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Ranczo s.VII - odc. 84 (seria VII, odc. 6) - Słowa senatora - (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Ranczo s.VII - odc. 85 (seria VII, odc. 7) - Pojedynek czarownic - (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Ranczo s.VII - odc. 86 (seria VII, odc. 8) - Droga na szczyt - (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Czterdziestolatek - odc. 4/21 - Portret czyli jak być kochanym - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
18:20 Komisarz Alex s.XV - odc. 183 - (seria XV. odc. 6) - Oliwier - (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 179 (Ojciec Mateusz XIV odc. 6) - Geniusz - (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 180 (Ojciec Mateusz XIV odc. 7) - Życiowy rekord - (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 181 (Ojciec Mateusz XIV odc. 8) - Piekło - (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Ranczo s.VII - odc. 87 (seria VII, odc. 9) - Ciężka ręka prawa - (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:50 Ranczo s.VII - odc. 88 (seria VII, odc. 10) - Koniec świata w Wilkowyjach - (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:50 Pitbull. Nowe porządki - (N); film sensacyjny; Dozwolone od lat 18
02:05 Nowa - Pacjentka - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
02:55 Strażacy s.II - odc. 16 (seria II, odc. 6) - Kryzys - (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Rodzinka.pl - odc. 253 "Uroczy poranek" sezon 14 - (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Rodzinka.pl - odc. 254 "Rozliczenia" sezon 14 - (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Ja to mam szczęście! - odc. 19 - (N); serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:25 Zakończenie dnia

Eleven Sports 1 HD
6:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: AS Saint-Etienne - Paris Saint-Germain
8:00 Formuła 1: Grand Prix Francji - 1. sesja treningowa
9:30 Formuła 1: Grand Prix Francji - 2. sesja treningowa
11:00 GP Confidential (7) - magazyn Formuły 1
11:30 Formuła 1: Grand Prix Francji - studio
11:55 Formuła 1: Grand Prix Francji - 3. sesja treningowa
13:10 Formuła 1: Grand Prix Francji - studio
13:30 GP Confidential (7) - magazyn Formuły 1
14:00 Formuła 1: Grand Prix Francji - studio
14:55 Formuła 1: Grand Prix Francji - sesja kwalifikacyjna
16:20 Formuła 1: Grand Prix Francji - studio
17:30 GP Confidential (7) - magazyn Formuły 1
18:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Paris Saint-Germain - Olympique Lyon
20:00 Formuła 1: Grand Prix Francji - sesja kwalifikacyjna
21:30 GP Confidential (7) - magazyn Formuły 1
22:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05
0:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Inter Mediolan
2:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Real Madryt CF
4:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - FC Bayern Monachium

Eleven Sports 2 HD
6:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: AC Milan - Spezia Calcio
8:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Real Madryt CF
10:00 La Liga Top Scorer - magazyn piłkarski
10:30 DTM: Wyścig w Monzy - sesja kwalifikacyjna
11:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05
13:00 The Best Of 2020 - magazyn
13:30 DTM: Wyścig w Monzy - wyścigi samochodowe
15:00 Bundesliga Special: Season Review - magazyn piłkarski
16:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: AS Saint-Etienne - Paris Saint-Germain
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Real Madryt CF
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - FC Bayern Monachium
22:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - AC Milan
0:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Granada CF
2:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - RB Lipsk
4:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Paris Saint-Germain - Olympique Lyon

Eleven Sports 3 HD
6:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Juventus FC
8:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - CA Osasuna
10:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Hellas Werona
12:00 Ligue 1 Show: Season Review - magazyn piłkarski
13:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: AS Monaco - Olympique Marsylia
15:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Spezia Calcio - Juventus FC
17:00 Bundesliga Special: Season Review - magazyn piłkarski
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Real Betis Balompie
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - 1. FC Köln
22:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Olympique Marsylia - Stade Reims
0:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Juventus FC
2:00 Serie A TIM: Season Review - magazyn piłkarski
3:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - RB Lipsk
5:00 Ligue 1 Show: Season Review - magazyn piłkarski

Eleven Sports 4 HD
6:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - 1. FC Köln
8:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Spezia Calcio - Juventus FC
10:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Olympique Marsylia - Stade Reims
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - FC Barcelona
14:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Olympique Marsylia - RC Lens
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - RB Lipsk
18:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Juventus FC
20:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
22:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Hellas Werona
0:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - 1. FC Köln
2:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Spezia Calcio - Juventus FC
4:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - CA Osasuna

Brazzers TV Europe
06:00 Library Lechery - film erotyczny
06:23 Her Daughter's Too Tight - film erotyczny
06:44 Crushing His Dreams - film erotyczny
07:10 Petite Redhead Takes A Big Dick - film erotyczny
07:35 Blonde Filled With Customer Service - film erotyczny
08:00 Shadowplay 2 - film erotyczny
08:23 Sensual Seduction - film erotyczny
08:47 Tiny Rae Fucks Her Trainer - film erotyczny
09:09 Carnal Catsuit Cravings - film erotyczny
09:33 Tapas That Ass - film erotyczny
09:56 For Foxxx Sake - film erotyczny
10:20 Radiant Booty - film erotyczny
10:43 The Assistant's Affair - film erotyczny
11:05 This Guy Works Wonders - film erotyczny
11:28 Waking Beauty - film erotyczny
11:49 Turning Party Tricks - film erotyczny
12:10 Her Daughter's Best Friend 3 - film erotyczny
12:36 I'll Fuck Who She's Fucking - film erotyczny
13:00 Cumming On A Little Strong - film erotyczny
13:19 That's Not Cheating Pt.2 - film erotyczny
13:38 Physical Education - film erotyczny
14:00 Library Lechery - film erotyczny
14:23 Her Daughter's Too Tight - film erotyczny
14:44 Crushing His Dreams - film erotyczny
15:10 Petite Redhead Takes A Big Dick - film erotyczny
15:35 Blonde Filled With Customer Service - film erotyczny
16:00 Shadowplay 2 - film erotyczny
16:23 Sensual Seduction - film erotyczny
16:47 Tiny Rae Fucks Her Trainer - film erotyczny
17:09 Carnal Catsuit Cravings - film erotyczny
17:33 Tapas That Ass - film erotyczny
17:56 For Foxxx Sake - film erotyczny
18:20 Radiant Booty - film erotyczny
18:43 The Assistant's Affair - film erotyczny
19:05 This Guy Works Wonders - film erotyczny
19:28 Waking Beauty - film erotyczny
19:49 Turning Party Tricks - film erotyczny
20:10 Her Daughter's Best Friend 3 - film erotyczny
20:36 I'll Fuck Who She's Fucking - film erotyczny
21:00 Cumming On A Little Strong - film erotyczny
21:19 That's Not Cheating Pt.2 - film erotyczny
21:38 Physical Education - film erotyczny
22:00 Horny And Open To Anal - film erotyczny
22:23 A Slippery Situation - film erotyczny
22:47 Sweet And Sour - film erotyczny
23:11 Lexi Gets Drenched - film erotyczny
23:35 Don't Breathe...Just Fuck - film erotyczny
00:00 Tru Kait's Steamy Lingerie Shower - film erotyczny
00:23 Asstronomy - film erotyczny
00:47 My Dirty Little Secret - film erotyczny
01:11 Don't Wake Your Girlfriend! - film erotyczny
01:35 Glass Ass - film erotyczny
01:58 The Nerd Nails The Girl - film erotyczny
02:14 Mail Order Dominatrix - film erotyczny
02:39 Who Owns Whom - film erotyczny
03:02 Latexxx - film erotyczny
03:28 Overcum - film erotyczny
03:52 Pantomime Pounding - film erotyczny
04:14 The Voyeur Next Door: Part 2 - film erotyczny
04:37 My Boss Gets Off - film erotyczny
05:00 Piper Gets Piped - film erotyczny
05:20 My Buddy's Sister's Boobs - film erotyczny
05:39 I'll Take It Thick & Creamy - film erotyczny

Home TV
04:55 Dzika kuchnia - serial dokumentalny
05:25 Dzika kuchnia - serial dokumentalny
06:00 Wieczne ogrody - serial dokumentalny
06:30 Przepis na ogród - magazyn przyrodniczy
06:40 Ogród bez tajemnic - magazyn poradnikowy
07:05 Łowca nieruchomości - serial dokumentalny
07:35 Domowe metamorfozy - serial dokumentalny
08:05 Front od nowa - program rozrywkowy
08:35 Dieta na ratunek - serial dokumentalny
09:05 ABC Designu - magazyn poradnikowy
09:20 Wielki plan - serial dokumentalny
09:55 Dzika kuchnia - serial dokumentalny
10:25 Żyj zielono - magazyn ekologiczny
11:05 Budowlańcy na medal - serial dokumentalny
12:10 Projektantki - serial dokumentalny
12:35 Justin Bonello: Mistrz patelni - magazyn kulinarny
13:10 Ogrody marzeń - serial dokumentalny
13:45 Mario i jego ekodom - reality show
14:20 Wielki plan - serial dokumentalny
14:50 Wieczne ogrody - serial dokumentalny
15:20 Ogród bez tajemnic - magazyn poradnikowy
15:50 Łowca nieruchomości - serial dokumentalny
16:20 Domowe metamorfozy - serial dokumentalny
16:50 Front od nowa - program rozrywkowy
17:20 Dieta na ratunek - serial dokumentalny
17:50 ABC Designu - magazyn poradnikowy
18:05 Przepis na ogród - magazyn przyrodniczy
18:15 Wielki plan - serial dokumentalny
18:45 Dzika kuchnia - serial dokumentalny
19:20 Żyj zielono - magazyn ekologiczny
19:50 Projektantki - serial dokumentalny
20:20 Budowlańcy na medal - serial dokumentalny
21:30 Justin Bonello: Mistrz patelni - magazyn kulinarny
22:00 Wielki plan - serial dokumentalny
22:35 Mario i jego ekodom - reality show
23:10 Ogrody marzeń - serial dokumentalny
23:45 Wieczne ogrody - serial dokumentalny
00:15 Przepis na ogród - magazyn przyrodniczy
00:25 Ogród bez tajemnic - magazyn poradnikowy
00:50 Vademecum przetrwania - magazyn
01:30 BCRec on tour - Trip Scotland - serial dokumentalny
01:45 Kołowrotek - magazyn wędkarski
02:15 Zew natury - magazyn
02:45 Patrol Drogówki - magazyn policyjny
03:20 Wodny świat - magazyn sportowy
03:35 W służbie natury - magazyn
03:55 Myśliwiec z PL - magazyn
04:10 Golf - pasja i sport - magazyn golfowy
04:25 Darz Bór - magazyn myśliwski

TVP HD
05:45 Przyrodnik na tropie - /16/ - Borowik -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Kuchnia Polskich Żydów - odc. Jom Kipur. Post i obżarstwo.; magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Polski grill - /1/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Makłowicz w podróży. Podróż 44 - Sardynia (169) Costa Smeralda; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Okrasa łamie przepisy - Staropolski post -  (N) (JM); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Przystanek slow food - odc. 1 - Mazury; magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 7
09:05 Ja to mam szczęście! - odc. 19 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:35 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 40; Dla małoletnich od lat 7
09:40 Rodzinka.pl s.VI - odc. 144 "Rodzicem być!" sezon 6 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl s.VI - odc. 145 "Tradycyjnie nowoczesne święta" sezon 6 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Rodzinka.pl s.VI - odc. 146 "Podejmowanie decyzji" sezon 6 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Okrasa łamie przepisy - Inne gołąbki -  (N) (JM); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (120) - Peru. Nie chce - cie tam być -  (N) (AD); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (73) - Łódź -  (N); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Stawka większa niż życie - odc. 1/18 - Wiem, kim jesteś -  (N); serial TVP kraj prod.Polska (1967); reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Stanisław Mikulski, Janina Borońska, Mieczysław Stoor, Krzysztof Chamiec, Andrzej May, Alicja Zommer, Seweryn Butrym, Wiktor Nanowski; Dla małoletnich od lat 7
14:15 Stawka większa niż życie - odc. 2/18 - Hotel Excelsior -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
15:25 Na sygnale - odc. 297 "Sobota w nocy" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Anything goes. Ale jazda! - (2); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Anything goes. Ale jazda! - (3); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Giganci historii - odc. 33. Krzysztof Kamil Baczyński i jego pokolenie; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Sekretne życie kotów s.I - odc. 4 (Adrian, Józefina, Koka); reality show; Dla małoletnich od lat 7
19:55 Ranczo s.IV - odc. 47 (seria IV, odc. 8) - W samo południe -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Ranczo s.IV - odc. 48 (seria IV, odc. 9) - Bohaterski strajk -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem. (Borg McEnroe)  103'; dramat kraj prod.Dania, Szwecja, Finlandia (2017); reż.:Janus Metz; wyk.:Sverrir Gudnason, Shia LeBeouf, Tuva Novotny; Dla małoletnich od lat 16
23:55 Życie na gorąco - odc. 3/9 - Marsylia -  (N); serial sensacyjny TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Życie na gorąco - odc. 4/9 - Malavita -  (N); serial sensacyjny TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Życie na gorąco - odc. 5/9 - Monachium -  (N); serial sensacyjny TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

Ultra TV 4K
06:00 Ultra poranek - program muzyczny
10:15 Ultra muzyka - program muzyczny
14:15 Ultra hity - program muzyczny
19:15 FILM
20:15 Ultra muzyka - program muzyczny
23:15 Polska w 4K - program muzyczny

Top Kids
05:05 Rodzina Treflików - serial animowany
05:15 Rodzina Treflików - serial animowany
05:25 Rodzina Treflików - serial animowany
05:35 Rodzina Treflików - serial animowany
05:45 Rodzina Treflików - serial animowany
06:00 Nastolatki z Beverly Hills - serial animowany
06:25 Johnny Test - serial animowany
06:50 Rodzina Treflików - serial animowany
07:05 Rastamysz - serial animowany
07:20 Dennis Rozrabiaka - serial animowany
07:45 Sabrina - serial animowany
08:15 Rodzina Treflików - serial animowany
08:40 Dolina Koni - serial animowany
09:05 Tata superbohater - serial animowany
09:15 Potworek Matma i jego drużyna - serial animowany
09:45 Inspektor Gadżet - serial animowany
10:10 Sabrina - serial animowany
10:45 Paka z Pniaka - serial animowany
11:10 Nastolatki z Beverly Hills - serial animowany
11:40 Dolina Koni - serial animowany
12:05 Johnny Test - serial animowany
12:35 Kajtuś - serial animowany
12:45 Dolina Koni - serial animowany
13:15 Inspektor Gadżet - serial animowany
13:40 Rastamysz - serial animowany
13:55 Dennis Rozrabiaka - serial animowany
14:20 Rodzina Treflików - serial animowany
14:50 Potworek Matma i jego drużyna - serial animowany
15:15 Tata superbohater - serial animowany
15:25 Dennis Rozrabiaka - serial animowany
15:50 Sabrina - serial animowany
16:20 Rodzina Treflików - serial animowany
16:35 Rastamysz - serial animowany
16:45 Paka z Pniaka - serial animowany
17:10 Dennis Rozrabiaka - serial animowany
17:45 Inspektor Gadżet - serial animowany
18:15 Potworek Matma i jego drużyna - serial animowany
18:40 Rodzina Treflików - serial animowany
19:05 Rastamysz - serial animowany
19:20 Inspektor Gadżet - serial animowany
19:50 Dolina Koni - serial animowany
20:15 Tata superbohater - serial animowany
20:25 Rastamysz - serial animowany
20:40 Paka z Pniaka - serial animowany
21:05 Sabrina - serial animowany
21:35 Nastolatki z Beverly Hills - serial animowany
22:10 Kołysanki - program muzyczny

Top Kids Jr
06:00 Pobudka z Top Kids Jr - program dla dzieci
14:00 Top Kids Jr Music - program dla dzieci
21:00 Kołysanki - program muzyczny
22:00 Noc z Top Kids Jr - program dla dzieci

Biznes24 HD
06:00 Rozmowy B24 - wywiad
06:30 Biznesmania - magazyn ekonomiczny
07:00 A&S Bezpieczny biznes - magazyn ekonomiczny
07:30 ITbiznes - magazyn ekonomiczny
08:00 Pieniądze z papieru - magazyn ekonomiczny
08:30 Film dokumentalny - film dokumentalny
09:30 Wiadomości handlowe - magazyn ekonomiczny
10:00 A&S Bezpieczny biznes - magazyn ekonomiczny
10:30 Pieniądze z papieru - magazyn ekonomiczny
11:00 ITbiznes - magazyn ekonomiczny
11:30 Biznesmania - magazyn ekonomiczny
12:00 Film dokumentalny - film dokumentalny
13:00 Rozmowy B24 - wywiad
13:15 Polubić sprzedaż - magazyn ekonomiczny
13:30 Kadry w pigułce - magazyn ekonomiczny
13:45 Zarządzanie sprzedażą - magazyn ekonomiczny
14:00 Wiadomości handlowe - magazyn ekonomiczny
14:30 A&S Bezpieczny biznes - magazyn ekonomiczny
15:00 Biznesmania - magazyn ekonomiczny
15:30 Pieniądze z papieru - magazyn ekonomiczny
16:00 ITbiznes - magazyn ekonomiczny
16:30 Film dokumentalny - film dokumentalny
17:30 A&S Bezpieczny biznes - magazyn ekonomiczny
18:00 Wiadomości handlowe - magazyn ekonomiczny
18:30 Pieniądze z papieru - magazyn ekonomiczny
19:00 Biznesmania - magazyn ekonomiczny
19:30 ITbiznes - magazyn ekonomiczny
20:00 Film dokumentalny - film dokumentalny
21:00 Kadry w pigułce - magazyn ekonomiczny
21:15 Polubić sprzedaż - magazyn ekonomiczny
21:30 Film dokumentalny - film dokumentalny
22:30 Wiadomości handlowe - magazyn ekonomiczny
23:00 Film dokumentalny - film dokumentalny
00:00 Rozmowy B24 - wywiad
00:15 Polubić sprzedaż - magazyn ekonomiczny
00:30 Film dokumentalny - film dokumentalny
01:30 Kadry w pigułce - magazyn ekonomiczny
01:45 Zarządzanie sprzedażą - magazyn ekonomiczny
02:00 Film dokumentalny - film dokumentalny
03:00 Wiadomości handlowe - magazyn ekonomiczny
03:30 A&S Bezpieczny biznes - magazyn ekonomiczny
04:00 Film dokumentalny - film dokumentalny
05:00 Biznesmania - magazyn ekonomiczny
05:30 Pieniądze z papieru - magazyn ekonomiczny

Antena HD
06:00 Kołowrotek
06:35 Śląskie Szlagiery
07:45 Artland: Galeria Na Kółkach
08:55 Tajemnice Brytanii
09:55 Wieczne Ogrody
10:25 Perły Włoch
10:55 Front od nowa
11:25 Cyfrowy Niezbędnik
11:55 Śmieszne filmiki
12:30 Kabaretowy Szał
13:25 Kabaretowy Szał
14:25 Kabaretowy Szał
15:25 Szalona Ukryta kamera
15:55 Cięcie w Atlancie
16:50 Luksusowe Podróże
17:25 Tata, a Marcin powiedział
17:30 Tata, a Marcin powiedział
17:45 Tata, a Marcin powiedział
17:50 Tata, a Marcin powiedział
18:00 Tata, a Marcin powiedział
18:15 Śmieszne filmiki
18:45 Bonanza
19:45 Kabaretowy Szał
20:45 Kabaretowy Szał
21:50 Kabaretowy Szał
22:50 Wróżka Prawdę Ci Powie
23:50 Duchołapy
00:40 Power Karaoke
04:55 Dzika Kuchnia
05:25 Dzika Kuchnia

TV Art Live
06:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
10:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
13:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
17:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
20:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
00:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
03:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio

The Miki Show
06:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
12:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
18:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
00:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio

Mangas
07:10 Tajemnicze miasta złota
07:40 Tajemnicze miasta złota
08:05 Tajemnicze miasta złota
08:35 Tajemnicze miasta złota
09:00 Tajemnicze miasta złota
09:30 Tajemnicze miasta złota
10:00 Tajemnicze miasta złota
10:25 Tajemnicze miasta złota
10:55 Tajemnicze miasta złota
11:25 Tajemnicze miasta złota
11:55 Tajemnicze miasta złota
12:25 Tajemnicze miasta złota
12:50 Łowca chyliń
13:15 Łowca chyliń
13:35 Łowca chyliń
14:00 Łowca chyliń
14:30 Wybielacz
15:00 Wybielacz
15:25 Wybielacz
15:50 Wybielacz
16:20 Wybielacz
16:45 Wybielacz
17:10 Wybielacz
17:35 Wybielacz
18:05 Wybielacz
18:30 Wybielacz
19:00 Wybielacz
19:25 Wybielacz
19:50 Wybielacz
20:15 Wybielacz
20:45 Wybielacz
21:10 Olive i Tom, mistrzowie piłki nożnej
21:35 Olive i Tom, mistrzowie piłki nożnej
22:05 Olive i Tom, mistrzowie piłki nożnej
22:30 Olive i Tom, mistrzowie piłki nożnej
22:55 Olive i Tom, mistrzowie piłki nożnej
23:25 Olive i Tom, mistrzowie piłki nożnej
23:45 Olive i Tom, mistrzowie piłki nożnej
00:10 Olive i Tom, mistrzowie piłki nożnej
00:35 Olive i Tom, mistrzowie piłki nożnej
01:00 Olive i Tom, mistrzowie piłki nożnej
01:25 M.A.S.K.
01:50 M.A.S.K.
02:15 Conan Poszukiwacz przygód
02:36 Conan Poszukiwacz przygód
02:58 Conan Poszukiwacz przygód
03:20 Conan Poszukiwacz przygód
03:42 Conan Poszukiwacz przygód
04:04 Conan Poszukiwacz przygód
04:25 Conan Poszukiwacz przygód
04:47 Conan Poszukiwacz przygód

Trace Urban
06:00 Weekendowe wibracje
09:30 DYK (DYK)
10:00 Trafienie 30
11:45 Dźwięki śladu
12:00 Przewiń
13:00 Przesyłaj strumieniowo
13:45 Dźwięki śladu
14:00 Weekendowe wibracje
17:00 Hit US
18:00 Trafienie 10
18:30 DYK (DYK)
19:00 Juba (Juba)
19:49 Listy odtwarzania
20:00 Trafienie 30
21:45 Dźwięki śladu
22:00 Wideo Trace Mix Vocal Teknix
22:58 Listy odtwarzania
23:00 Wideo Trace Mix Vocal Teknix
23:56 Listy odtwarzania
00:00 Przewiń do tyłu 100% Karaibów
01:00 Tylko dla dorosłych
02:00 Śledzenie w nocy
05:00 Strefa słodka

Trace Africa
08:00 Trafienie 30
09:50 Lista odtwarzania
17:15 Trafienie 10
17:55 Lista odtwarzania
18:00 Nowy
18:56 Listy odtwarzania
19:00 Trafienie 30
20:50 Listy odtwarzania
21:00 Śledzenie Video Mix przez VJ BDK
21:56 Listy odtwarzania
22:00 100% Partia
23:00 100% Partia
00:00 Lista odtwarzania

Trace Tropical
03:00 Nowy
04:00 Karaiby na żywo
04:20 Dźwięki Karaibów
06:00 Najlepsi Ayiti 10
06:45 Dźwięki Karaibów
07:00 Lista odtwarzania
07:02 Śledzenie Video Mix przez VJ Lou
07:58 Lista odtwarzania
08:02 Śledzenie Video Mix przez VJ Lou
08:58 Lista odtwarzania
09:00 Karaibski styl życia
09:30 Dźwięki Karaibów
12:00 Budzić
16:00 Karaibskie Wellness
16:30 Karaibskie Wellness
17:00 Hit 30
19:00 Dźwięki Karaibów
19:15 Dźwięki Karaibów
19:30 Karaiby Vibes
20:00 Śledzenie Video Mix przez VJ Lou
23:00 Słoneczne wibracje
01:15 Trafienie 10
02:00 Hity i teksty

Trace Sport Stars
05:55 Klub
06:23 Palący problem
06:50 Gwiazdy piłki nożnej
07:20 Walcz z gwiazdami
07:45 Atrakcja gwiazdkowa
08:15 Prawda o
08:40 Bohaterów
09:10 Krótka lista
09:35 Prawda o
10:05 Courtside
10:30 Gwiazda... Lub nie
11:00 Walcz z gwiazdami
11:25 Klub
11:55 Palący problem
12:20 Gwiazdy piłki nożnej
12:50 Oktagon MMA
16:30 Klub
16:58 Palący problem
17:25 Gwiazdy piłki nożnej
17:50 Oktagon MMA
21:05 Klub
21:30 Gwiazdy piłki nożnej
22:00 Palący problem
22:30 Walcz z gwiazdami
23:00 Atrakcja gwiazdkowa
23:30 Gwiazdy piłki nożnej
00:00 Atrakcja gwiazdkowa
00:28 Palący problem
00:55 Klub
01:20 Walcz z gwiazdami
01:50 Oktagon MMA
05:30 Walcz z gwiazdami

MediaShop
06:00 Teleshopping MediaShop
12:00 Teleshopping MediaShop
18:00 Teleshopping MediaShop
00:00 Teleshopping MediaShop

Stingray Festival 4K
06:16 Gusgus - program muzyczny
07:20 STUFF. live at BIRD Rotterdam - program muzyczny
09:00 Ben Frost - program muzyczny
09:51 Cabaret Contemporain - Trabendo Paris - program muzyczny
10:44 Cassy @ Trabendo 2018 - program muzyczny
11:54 Ricardo Herz Trio - Da Pá Virada Sessions - program muzyczny
13:03 The Garifuna Collektive - WOMEX 2018 - program muzyczny
13:56 Mat Kearney (1) - program muzyczny
15:01 BtoB Time - program muzyczny
16:39 Monty Alexander - program muzyczny
17:37 Matthew Dear - program muzyczny
18:40 Rocky Mountain Way - program muzyczny
20:01 Rae Sremmurd - program muzyczny
21:00 Sven Väth at Family Piknik 2017 - program muzyczny
22:04 The All-American Rejects - program muzyczny
23:00 Goodbye June - program muzyczny
00:01 Fred Hersch Trio - Jazz Ramatuelle - program muzyczny
01:33 Lalah Hathaway - Sing Jazz 2018 - program muzyczny
03:00 Panorama do Choro - Da Pá Virada Sessions - program muzyczny
04:07 Caixa Cubo - Da Pá Virada Sessions - program muzyczny
05:01 Banda Magda: live at BIRD Rotterdam - program muzyczny

8 Mont Blanc
06:00 Consule à Katmandou
07:00 Top Accordéon
08:00 En direct : Trail du Grammont
12:00 Consule à Katmandou
13:00 JT des régions
13:15 Les sorties ciné
13:30 Cycling Series
14:00 Le Grand JT des territoires
14:30 Vue d’ici
14:45 Web TV Culture
15:00 Top Accordéon
16:00 Panorama
17:00 Sensibles, une montagne en partage
18:00 Les sorties ciné
18:15 JT des régions
18:30 Cycling Series
19:00 En tête à tête
19:15 Voyons voir
19:30 Un automne avec les chamois
20:00 Le Grand JT des territoires
20:30 Vue d’ici
20:45 Web TV Culture
21:00 Top Accordéon
22:00 Panorama
23:00 Sensibles, une montagne en partage
01:30 Un automne avec les chamois
02:00 Le Grand JT des territoires
03:00 Top Accordéon
03:30 Vue d’ici
03:45 Web TV Culture
04:00 Panorama
05:00 Sensibles, une montagne en partage

Olympia TV
06:00 Plansze i zapowiedzi
20:30 Koncert
02:00 Zakończenie programu

TVP 4K
12:35 EURO 2020 - Anglia - Szkocja (Anglia - Szkocja) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9
14:35 EURO 2020 - Węgry - Francja (studio) (Węgry - Francja) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 EURO 2020 - Węgry - Francja (Węgry - Francja) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 EURO 2020 - Portugalia - Niemcy (studio) (Portugalia - Niemcy) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 EURO 2020 - Portugalia - Niemcy (Portugalia - Niemcy) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 EURO 2020 - Hiszpania - Polska (studio) (Hiszpania - Polska) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 EURO 2020 - Hiszpania - Polska (Hiszpania - Polska) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9, Na żywo
23:35 EURO 2020 - Portugalia - Niemcy (Portugalia - Niemcy) kraj prod.Szwajcaria (2021); STEREO, 16:9
01:25 Zakończenie dnia

TVP Wilno
06:00 Info Wilno - odc. 443
06:15 Studio Wilno - 178; STEREO, 16:9
06:25 Polonia 24; STEREO, 16:9
06:50 wojsko - polskie.pl - odc. 155; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Cafe piosenka - Loka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
07:40 Odkryj regiony - Odc. 43; magazyn
07:55 Przepis dnia - /112/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Etno - Małopolska - Krakowiacy Zachodni i Wschodni; Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Wilno łączy! - odc. 56 (odc. 56) kraj prod.Litwa (2021); Dla małoletnich od lat 7
08:40 Smaki świata po polsku s.II - odc. 16 -  (N) (AD); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Rzeka kłamstwa - odc. 7 -  (N); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 W światłach muzyki na bis - Andrzej Stankiewicz; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Plebania - odc. 153; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Plebania - odc. 154; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Wielcy Polacy, wielkie historie - Dziewczęta z Auschwitz -  (N); film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Historia jednego obrazu - /33/ Bitwa cykl Polonia Artur Grottger; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Hity wszech czasów - (13); magazyn muzyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Rolnik szuka żony seria VI - odc. 2 -  (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Giganci historii - odc. 26. Świat w czasach Chrystusa; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 M jak miłość - odc. 149; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:05 M jak miłość - odc. 150; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /79/ - "Lato" - Formacja Nieżywych Schabuff; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Strażacy s.II - odc. 8 - Bohater roku -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:00 CO SIĘ DZIEJE - odc. 59; Dla małoletnich od lat 7
18:20 Ewangeliarz Wileński - sezon II odc. 89 (sezon II odc. 89) kraj prod.Litwa (2021); Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Kulturalni PL - (565); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport; STEREO, 16:9
20:05 Joanna -  (N) (AD); dramat kraj prod.Polska (2010); reż.:Feliks Falk; wyk.:Urszula Grabowska, Sara Knothe, Stanisława Celińska, Kinga Preis, Halina Łabonarska, Izabela Kuna, Monika Kwiatkowska; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /79/ - "Lato" - Formacja Nieżywych Schabuff; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Etno - Małopolska - Krakowiacy Zachodni i Wschodni; Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Giganci historii - odc. 26. Świat w czasach Chrystusa; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
23:15 CO SIĘ DZIEJE - odc. 59; Dla małoletnich od lat 7
23:35 Dziewczyny ze Lwowa s.II - odc. 26 (seria II odc. 13) - Jedna za wszystkie -  (N) (AD); serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Zakończenie dnia

La 1 HD
06:00 Noticias 24H
10:15 Comando Actualidad - Un billete a Tokio
11:15 Comando Actualidad - Un antes y un después
12:18 Comando Actualidad - Al Pan Pan
13:30 Audiencia abierta
14:00 Flash Moda
14:30 Corazón
15:00 Telediario 1 Fin de Semana
15:52 El tiempo
16:00 Asuntos familiares
17:30 Un beso al despertar
19:00 Y si no, nos enfadamos
21:00 Telediario 2 Fin de Semana
21:25 El tiempo
21:30 Informe Semanal
22:05 La canción de July - Episodio 1
23:30 La canción de July - Episodio 2
00:55 Y de repente tú
02:50 Noticias 24H

La 2 HD
05:55 El cazador de cerebros - Olfato, el sentido olvidado
06:25 Detrás del instante - Maysún
06:55 Qué es la belleza - Asia
07:20 La 2 express
07:30 UNED
08:00 Los conciertos de La 2
09:35 Planeta selva - La jungla oscura
10:00 Agrosfera
10:40 Para todos La 2
11:10 Pequeños felinos, grandes personalidades
12:00 Animales al natural - Grandes Felinos
12:55 Sin equipaje - Etiopia: Parques Nacionales
13:15 Turismo rural en el mundo - Serbia
13:50 La navaja de Ockham - Chamanes
14:20 Tendido cero
15:05 Descubrir - Quito y alrededores
15:35 Saber y ganar fin de semana
16:20 Norte América - Nacida salvaje
17:05 Norte América - Sin escapatoria
17:50 Históricos anónimos - Tercer Concilio de Toledo
18:40 Guardianes del Patrimonio - Operación Destierro
19:10 Mujeres que hicieron historia - Isabel I
20:00 Grandes viajes ferroviarios continentales - De Kiev a Odessa
20:59 Grandes viajes ferroviarios continentales - De Batumi a Bakú
22:05 Jake
23:25 Cortometraje - Yo soy una niña
23:50 Vivir sin país, el exilio rohingya
00:51 Tráfico de personas
01:45 Documentos TV - El último secreto del Titanic
02:55 El Gran Teatro Chino de Manolita Chen - El cabaret de los pobres
03:50 Postcards & Memories
04:40 Norte América - Nacida salvaje
05:25 Norte América - Sin escapatoria

Telecinco HD
06:50 I Love TV - Lo mejor
07:55 Mejor llama a Kiko
08:25 Got Talent España
11:00 Más Que Coches
12:00 Got Talent España. Momentazos
13:30 Socialité
15:00 Informativos Telecinco Fin de Semana
15:40 El tiempo
15:45 Deportes
16:00 Viva la vida
20:00 La Eurocopa: Juntos en Mediaset
21:00 Eurocopa - España-Polonia
23:00 La Eurocopa: Juntos en Mediaset
00:30 Top Star. ¿Cuánto vale tu voz?
02:40 Horóscopo de Esperanza Gracia
02:45 La tienda en casa
03:00 Mejor llama a Kiko
03:30 Mejor llama a Kiko
04:00 Miramimúsica

Cuatro HD
07:00 Mejor llama a Kiko
07:30 El zapping de Surferos - Lo mejor
07:40 Malas pulgas - Episodio 6
08:20 Malas pulgas - Episodio 4
09:25 El líder de la manada
10:35 Callejeros Viajeros - Lisboa
11:30 Callejeros Viajeros - París tiene un precio
12:35 Viajeros Cuatro - Estambul
13:50 Cuatro al día fin de semana
14:30 Deportes Cuatro fin de semana
15:00 Eurocopa - Hungría-Francia
17:00 Deportes Cuatro en la Eurocopa
18:00 Eurocopa - Portugal-Alemania
20:00 Cuatro al día fin de semana
20:55 El Tiempo
21:10 First dates: En anteriores citas
21:45 First dates
22:50 Ocho apellidos vascos
00:26 Viajeros Cuatro: España, sin ir más lejos - Lanzarote
01:40 Especial Callejeros - Vida de ricos
02:40 Ola Ola
03:20 Puro Cuatro
04:00 La tienda en casa
05:15 Puro Cuatro La Sexta HD
07:15 Bestial
08:00 Zapeando
09:40 Equipo de investigación
11:00 Equipo de investigación
12:40 Equipo de investigación
14:00 laSexta Noticias Fin de Semana
14:35 laSexta Deportes Fin de Semana
15:15 laSexta Meteo
15:20 Asesinato en la Casa Blanca
17:10 2012: el día del juicio final
18:50 Tempestad ártica
20:00 laSexta Noticias Fin de Semana
20:20 laSexta Meteo
20:40 laSexta Deportes Fin de Semana
21:00 laSexta Noche
02:30 World Poker Tour
03:15 Live casino
04:00 Minutos musicales