TVP 1
6.00 Kawa czy herbata - w tym Wiadomości: 6.05, 6.30, 7.00, 7.25
7.30 Telezakupy
7.45 Kawa czy herbata
8.00 Wiadomości
8.10 Pogoda
8.15 Krakowskie Przedmieście 27
8.25 Mapeciątka (odc. 36) - serial anim. prod. brytyjskiej
8.50 Jedyneczka
9.20 Mapeciątka (odc. 43) - serial anim. prod. brytyjskiej
9.50 Świat lalek według Jima Hensona (odc. 5) - serial prod. USA
10.45 Telezakupy
11.00 Teologia ikon: Malarstwo bizantyjskie ze szkoły kreteńskiej (odc. 2/2) - film dok. prod. greckiej
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Czas relaksu
12.45 Plebania (odc. 171, 172) - serial TVP
13.35 Telezakupy
13.55 Tygodnik polityczny Jedynki
14.40 Światowe dziedzictwo kultury: Klasztor w Sankt Gallen - film dok. prod. niemieckiej
14.50 5 minut o Unii Europejskiej
15.00 Wiadomości
15.10 Randka z jeleniem - reportaż
15.35 Szerokie tory
16.05 Raj
16.30 Moda na sukces (odc. 1607) - serial prod. USA
17.00 Teleexpress
17.20 Gość Jedynki
17.30 Plebania (odc. 173) - serial TVP
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.45 Jaka to melodia? - quiz muzyczny /stereo/
19.10 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 LOCH NESS - film przygodowy, USA/Wlk. Bryt.
21.50 Na Żywo
22.30 Monitor Wiadomości
22.55 Sportowy flesz
23.05 OPIEKUNKA - thriller, USA
00.40 Obrońcy - w labiryncie zła  - film kryminalny, USA
02.15 Noc z Muppetami: Muppet show, czyli rewia gwiazd
04.05 Zakończenie programu

TVP 2
07.20 Psi świat (24/26): Złodziej - serial dla dzieci, Kanada
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.25 W labiryncie (106/120): Pokaz mody - serial obyczajowy, Polska
09.00 Fatalny rewolwer - serial przygodowy, USA
09.45 Co nam w duszy gra: Wiosna - program rozrywkowy
10.35 Oby tak dalej - film obyczajowy, Francja
12.00 Program publicystyczny
12.25 Nieznane siły przyrody (4/7): Zagadka czasu - seńal dokumentalny
13.00 Panorama
13.10 Fatalny rewolwer - serial
13.55 Przygody Chucka Finna (20): Pogromcy duchów - serial przygodowy
14.25 Euro-quiz - teleturniej dla młodzieży
14.55 Wokół nas: Żółtodzioby - sztuka Magdaleny Wleklik, Polska
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 07 zgłoś się (12/21): Ścigany przez samego siebie - serial kryminalny
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Przebojowa Łódź Podwodna (1) -  program rozrywkowy
20.00 Wiosenny koncert życzeń kabaretu OT.TO (2)
21.00 Panorama
21.20 Sport telegram
21.25 Prognoza pogody
21.35 Lista Sendlerowej - film dokumentalny Michała Dudziewicza
22.25 Wieczór z Jagieiskim: Wadim  Brodski, Katarzyna Bujakiewicz
23.10 ŚWIĘTY Z FORTU WASHINGTON - film obyczajowy, USA
00.55 NOWOJORSCY GLINIARZE  (14) - serial sensacyjny, USA
01.40 SZMAT CZASU - dramat kryminalny USA
03.15 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Faceci w czerni 3 (36) - serial animowany
07.25 Młody Herkules (30) - serial fantastyczny, USA
07.50 Legendy kung-fu (80) - serial sensacyjny, USA
08.40 Ostry dyżur (151) - serial obyczajowy, USA
09.30 W imieniu prawa - talk show
10.25 Samo życie (35) - serial obyczajowy, Polska
11.00 Amor latino (66) - telenowela, Argentyna
11.45 Z głową w chmurach (50) - serial obyczajowy, Brazylia
12.45 Życie jak poker (14) - telenowela, Polska
13.15 Raz, dwa, trzy - śpiewaj Ty - program muzyczny dla dzieci
13.45 Disco Relax
14.45 Rodzina zastępcza (92): Test kulinarny - serial komediowy, Pol.
15.15 Incredible Hulk (19) - serial animowany
15.45 Informacje
16.15 Raz, dwa, trzy - śpiewaj Ty - program muzyczny dla dzieci
16.30 Wysoka fala (42) - serial przygodowy, USA
17.20 Bar - reality show
17.50 Serca na rozdrożu (16) - telenowela
18.40 Prognoza pogody
18.45 Informacje
19.05 Sport i prognoza pogody
19.15 Amor latino (67) - telenowela
20.00 Bar - reality show
20.45 Samo zycie (36) - serial obycz.
21.15 Idol - program rozrywkowy
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.10 Z ARCHIWUM X (3) - serial
23.05 Informacje
23.15 Graffiti - program publicystyczny
23.25 Sport i prognoza pogody
23.35 Puls biznesu
23.45 Bar - Night Club - reality show
00.15 ROCKY HORROR PlCTURE SHOW - film muzyczny, Wlk. Bryt.
02.00 Playboy - mag. erotyczny
03.00 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.35 Kropka nad i - program public.
05.50 Wiosenna namiętność (73/80) - telenowela, Argentyna
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (61/169) - telenowela
07.50 Laboratorium Dextera (7/39) - serial animowany
08.15 Zorro (8/26) - serial animowany
08.40 Młody Robin Hood (9/26) - serial animowany
09.05 Niezwykle podróże Sindbada (8/26) - serial animowany
09.30 Telegra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.30 Big Brother: Bitwa - reality show
12.10 Rozmowy w toku - talk show
13.05 Laboratorium Dextera (7/39) - serial animowany
13.30 Zorro (8/26) - serial animowany
13.55 Młody Robin Hood (9/26) - serial animowany
14.20 Beverly Hills 90210 (157) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (62/169) - telenowela
17.10 Wiosenna namiętność (74/80) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publicystyczny
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Big Brother: Bitwa - reality show
20.45 SUPERKINO: EGZEKUTOR - film sensacyjny, USA
23.00 Nocne rozmowy w toku - talk show
00.00 Big Brother: Extra - reality show
00.45 PIEKIELNY POSTERUNEK - film sensacyjny, USA
02.25 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Gdańsk
06:30 Kurier
06:35 Echa dnia
07:00 Tommy i Oscar - serial
07.30 Kurier
07.35 Dany, opowiedz mi - serial
08.00 Panorama, Prognoza pogody
08.15 Magazyn olsztyński
08.30 Kurier
08.45 Gość dnia
09.00 Przewodnik po biznesie - serial dok.
09.30 Kurier
09.35 Mike Hammer - Prywatny Detektyw - serial
10.20 Regiony kultury
10.30 Kurier
10.45 Telekurier - mag.
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 To jest temat
12.00 Piąta pora roku: Pospolite-niepospolite
12.20 Polskie krajobrazy: Szczecin
12.30 Kurier
12.35 Superkonstrukcje
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes - mag.
14.00 Medycyna 2001
14.30 Kurier
14.45 To jest temat
15.00 Świat ogrodów - serial
15.30 Kurier
15.40 Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
15.55 Kość niezgody
16.30 Kurier
16.45 Piąta pora roku: Pospolite-niepospolite - dok.
17.05 Polskie krajobrazy: Szczecin
17.15 Getto nie pokorne
17.30 Kurier
17.50 Panorama - flesz, Punkt - temat dnia
18.00 Panorama
18.20 Regiony kultury
18.30 Gość Trójki
18.40 Halo Trójka
18.55 Brulion kulturalny - mag.
19.30 Pamiętam ciebie z dawnych lat...: Kazimierz Kowalski
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 EuroteI
20.55 Echa dnia
21.15 Magazyn olsztyński
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Panorama
22.00 Polska liga siatkówki
23.30 Kurier
00.00 Straż przyboczna - dramat historyczny, Japonia
01.45 Zakończenie programu

TVP 3 Białystok
6:30    Kurier Informacje
6:35    Echa dnia Informacje
7:00    Tommy i Oscar Serial rysunkowy odc. 1/26; (Włochy 1998) Org: "Tommy and Oscar"     
7:30    Kurier Informacje
7:35    Dany opowiedz mi Serial "O gorylach i gniewie wulkanu" odc. 3/52; Org: "Les gorilles et la colere du volcan". Reżyseria: Renaldo Cerri (Francja 1990)     
7:45    Dany opowiedz mi Serial "Uszatka i podwodny ogród" odc. 4/52; Org: "L'otarie et le jardin sous la mer". Reżyseria: Renaldo Cerri (Francja 1990)     
8:00    Obiektyw Informacje
8:13    Kartka z kalendarza Historia
8:15    Kinoman Program kulturalny
8:25    Koneser Muzyka
8:30    Kurier Informacje
8:45    Gość dnia Rozmowa
9:00    Przewodnik po biznesie odc. 5/10     
9:30    Kurier Informacje
9:35    Mike Hammer - prywatny detektyw Serial "Zgubny zapach" odc. 8/26; Org: "Mike Hammer - Private Eye". Reżyseria: Rex Piano (USA 1994)     
10:20    Regiony kultury Program kulturalny
10:30    Kurier Informacje
10:45    Telekurier Reportaż
11:15    Gość dnia Rozmowa
11:30    Kurier Informacje
11:45    To jest temat Reportaż
12:00    Piąta pora roku: Pospolite - niepospolite     
12:20    Polskie krajobrazy: Szczecin odc. 4     
12:30    Kurier Informacje
12:35    Superkonstrukcje: Kanał Panamski odc. 5/5     
13:30    Kurier Informacje
13:45    Agrobiznes Inne
14:00    Medycyna 2001: odc. 4/10     
14:30    Kurier Informacje
14:45    To jest temat Reportaż
15:00    Świat ogrodów: odc. 28/28     
15:30    Kurier Informacje
15:40    Obiektyw Informacje
15:45    Kartka z kalendarza Historia
15:47    Gość dnia Rozmowa
16:00    Portrety Reportaż
16:30    Kurier Informacje
16:45    Piąta pora roku Film dokumentalny
17:10    Polskie krajobrazy: Szczecin     
17:15    Getto niepokorne Reportaż
17:30    Kurier Informacje
17:50    Prezentacje Program kulturalny
18:00    Obiektyw Informacje
18:20    Regiony kultury Program kulturalny
18:35    Gość dnia Rozmowa
18:45    Miss Podlasia Reportaż
19:00    Studio 3 Informacje
19:30    Pamiętam ciebie z tamtych lat: Kazimierz Kowalski     
20:00    Telekurier Reportaż
20:30    Kurier Informacje
20:45    Eurotel Informacje
20:55    Echa dnia Informacje
21:15    Prezentacje Program kulturalny
21:25    Koneser Muzyka
21:30    Kurier gospodarczy Informacje
21:45    Obiektyw Informacje
22:00    Polska liga: Pierwsze spotkanie finałowe     
23:30    Kurier Informacje
0:00    Straż przyboczna Dramat Org: "Yojimbo". Reżyseria: Akira Kurosawa (Japonia 1961)

TVP 3 Lublin
6:30    Kurier Informacje
6:35    Echa dnia Informacje
7:00    Tommy i Oscar Serial rysunkowy odc. 1/26; (Włochy 1998) Org: "Tommy and Oscar"     
7:30    Kurier Informacje
7:35    Dany opowiedz mi Serial "O gorylach i gniewie wulkanu" odc. 3/52; Org: "Les gorilles et la colere du volcan". Reżyseria: Renaldo Cerri (Francja 1990)     
7:45    Dany opowiedz mi Serial "Uszatka i podwodny ogród" odc. 4/52; Org: "L'otarie et le jardin sous la mer". Reżyseria: Renaldo Cerri (Francja 1990)
8:00    Panorama lubelska Wiadomości
8:15    Temat dnia Informacje
8:30    Kurier Informacje
8:45    Gość dnia Rozmowa
9:00    Przewodnik po biznesie; odc. 5/10     
9:30    Kurier Informacje
9:35    Mike Hammer - prywatny detektyw Serial "Zgubny zapach" odc. 8/26; Org: "Mike Hammer - Private Eye". Reżyseria: Rex Piano (USA 1994)     
10:20    Regiony kultury Program kulturalny
10:30    Kurier Informacje
10:45    Telekurier Reportaż
11:15    Gość dnia Rozmowa
11:30    Kurier Informacje
11:45    To jest temat Reportaż
12:00    Piąta pora roku: Pospolite - niepospolite     
12:20    Polskie krajobrazy: Szczecin odc. 4     
12:30    Kurier Informacje
12:35    Superkonstrukcje: Kanał Panamski odc. 5/5     
13:30    Kurier Informacje
13:45    Agrobiznes Inne
14:00    Medycyna 2001: odc. 4/10     
14:30    Kurier Informacje
14:45    To jest temat Reportaż
15:00    Świat ogrodów: odc. 28/28     
15:30    Kurier Informacje
15:40    Panorama lubelska Wiadomości
16:00    Afisz Program kulturalny
16:30    Kurier Informacje
16:45    Piąta pora roku Film dokumentalny
17:10    Polskie krajobrazy: Szczecin     
17:15    Getto niepokorne Reportaż
17:30    Kurier Informacje
17:50    Temat dnia Informacje
18:00    Panorama lubelska Wiadomości
18:20    Regiony kultury Program kulturalny
18:30    Reporterzy TVP 3 zapraszają Informacje
18:55    Sprawcy, motywy, ofiary Informacje
19:30    Pamiętam ciebie z tamtych lat: Kazimierz Kowalski     
20:00    Telekurier Reportaż
20:30    Kurier Informacje
20:45    Eurotel Informacje
20:55    Echa dnia Informacje
21:15    Reporterzy TVP 3 zapraszają Informacje
21:30    Kurier gospodarczy Informacje
21:45    Panorama lubelska Wiadomości
22:00    Polska liga: Pierwsze spotkanie finałowe     
23:30    Kurier Informacje
0:00    Straż przyboczna Dramat Org: "Yojimbo". Reżyseria: Akira Kurosawa (Japonia 1961)

TVP 3 Poznań
6:30    Kurier Informacje
6:35    Echa dnia Informacje
7:00    Tommy i Oscar Serial rysunkowy odc. 1/26; (Włochy 1998) Org: "Tommy and Oscar"     
7:30    Kurier Informacje
7:35    Dany opowiedz mi Serial "O gorylach i gniewie wulkanu" odc. 3/52; Org: "Les gorilles et la colere du volcan". Reżyseria: Renaldo Cerri (Francja 1990)     
7:45    Dany opowiedz mi Serial "Uszatka i podwodny ogród" odc. 4/52; Org: "L'otarie et le jardin sous la mer". Reżyseria: Renaldo Cerri (Francja 1990)
8:00    Teleskop - flesz Wiadomości
8:05    Wywiad Teleskopu Informacje
8:15    Oto moto Informacje
8:30    Kurier Informacje
8:45    Gość dnia Rozmowa
9:00    Przewodnik po biznesie: odc. 5/10     
9:30    Kurier Informacje
9:35    Mike Hammer - prywatny detektyw Serial "Zgubny zapach" odc. 8/26; Org: "Mike Hammer - Private Eye". Reżyseria: Rex Piano (USA 1994)     
10:20    Regiony kultury Program kulturalny
10:30    Kurier Informacje
10:45    Telekurier Reportaż
11:15    Gość dnia Rozmowa
11:30    Kurier Informacje
11:45    To jest temat Reportaż
12:00    Piąta pora roku: Pospolite - niepospolite     
12:20    Polskie krajobrazy: Szczecin odc. 4     
12:30    Kurier Informacje
12:35    Superkonstrukcje: Kanał Panamski odc. 5/5     
13:30    Kurier Informacje
13:45    Agrobiznes Inne
14:00    Medycyna 2001: odc. 4/10     
14:30    Kurier Informacje
14:45    To jest temat Reportaż
15:00    Świat ogrodów: odc. 28/28     
15:30    Kurier Informacje
15:40    Teleskop Wiadomości
16:00    Czas na rozrywkę Rozrywka
16:30    Kurier Informacje
16:45    Piąta pora roku Film dokumentalny
17:10    Polskie krajobrazy: Szczecin     
17:15    Getto niepokorne Reportaż
17:30    Kurier Informacje
17:50    Znani z Wiejskiej Informacje
18:00    Teleskop Wiadomości
18:20    Regiony kultury Program kulturalny
18:30    Teleskop poznański Wiadomości
18:45    Na granicy Informacje
19:05    Widnokrąg Informacje
19:30    Pamiętam ciebie z tamtych lat: Kazimierz Kowalski     
20:00    Telekurier Reportaż
20:30    Kurier Informacje
20:45    Eurotel Informacje
20:55    Echa dnia Informacje
21:15    Sport Wiadomości
21:20    Wywiad Teleskopu Informacje
21:30    Kurier gospodarczy Informacje
21:45    Teleskop miejski Wiadomości
22:00    Polska liga: Pierwsze spotkanie finałowe     
23:30    Kurier Informacje
0:00    Straż przyboczna Dramat Org: "Yojimbo". Reżyseria: Akira Kurosawa (Japonia 1961)

TVP 3 Rzeszów
6:30    Kurier Informacje
6:35    Echa dnia Informacje
7:00    Tommy i Oscar Serial rysunkowy odc. 1/26; (Włochy 1998) Org: "Tommy and Oscar"     
7:30    Kurier Informacje
7:35    Dany opowiedz mi Serial "O gorylach i gniewie wulkanu" odc. 3/52; Org: "Les gorilles et la colere du volcan". Reżyseria: Renaldo Cerri (Francja 1990)     
7:45    Dany opowiedz mi Serial "Uszatka i podwodny ogród" odc. 4/52; Org: "L'otarie et le jardin sous la mer". Reżyseria: Renaldo Cerri (Francja 1990)
8:00    Aktualności Informacje
8:05    Raport Aktualności Informacje
8:15    Bariery Informacje
8:30    Kurier Informacje
8:45    Gość dnia Rozmowa
9:00    Przewodnik po biznesie: odc. 5/10     
9:30    Kurier Informacje
9:35    Mike Hammer - prywatny detektyw Serial "Zgubny zapach" odc. 8/26; Org: "Mike Hammer - Private Eye". Reżyseria: Rex Piano (USA 1994)     
10:20    Regiony kultury Program kulturalny
10:30    Kurier Informacje
10:45    Telekurier Reportaż
11:15    Gość dnia Rozmowa
11:30    Kurier Informacje
11:45    To jest temat Reportaż
12:00    Piąta pora roku: Pospolite - niepospolite     
12:20    Polskie krajobrazy: Szczecin odc. 4     
12:30    Kurier Informacje
12:35    Superkonstrukcje: Kanał Panamski odc. 5/5     
13:30    Kurier Informacje
13:45    Agrobiznes Inne
14:00    Medycyna 2001: odc. 4/10     
14:30    Kurier Informacje
14:45    To jest temat Reportaż
15:00    Świat ogrodów: odc. 28/28     
15:30    Kurier Informacje
15:40    Aktualności Informacje
15:45    Panorama powiatów Informacje
16:00    Stan zagrożenia Informacje
16:15    Bariery Informacje
16:30    Kurier Informacje
16:45    Piąta pora roku Film dokumentalny
17:10    Polskie krajobrazy: Szczecin     
17:15    Getto niepokorne Reportaż
17:30    Kurier Informacje
17:50    Kalejdoskop podkarpacki Informacje
18:20    Regiony kultury Program kulturalny
18:30    Diagnoza Informacje
18:50    Chwila ze mną: Iwona Konieczkowska     
19:15    Panorama powiatów Informacje
19:30    Pamiętam ciebie z tamtych lat: Kazimierz Kowalski     
20:00    Telekurier Reportaż
20:30    Kurier Informacje
20:45    Eurotel Informacje
20:55    Echa dnia Informacje
21:15    Raport Aktualności Informacje
21:30    Kurier gospodarczy Informacje
21:45    Aktualności Informacje
22:00    Polska liga: Pierwsze spotkanie finałowe     
23:30    Kurier Informacje
0:00    Straż przyboczna Dramat Org: "Yojimbo". Reżyseria: Akira Kurosawa (Japonia 1961)

TVP 3 Szczecin
6:30    Kurier Informacje
6:35    Echa dnia Informacje
7:00    Tommy i Oscar Serial rysunkowy odc. 1/26; (Włochy 1998) Org: "Tommy and Oscar"     
7:30    Kurier Informacje
7:35    Dany opowiedz mi Serial "O gorylach i gniewie wulkanu" odc. 3/52; Org: "Les gorilles et la colere du volcan". Reżyseria: Renaldo Cerri (Francja 1990)     
7:45    Dany opowiedz mi Serial "Uszatka i podwodny ogród" odc. 4/52; Org: "L'otarie et le jardin sous la mer". Reżyseria: Renaldo Cerri (Francja 1990)
8:00    Kronika Wiadomości
8:25    Na afiszu Program kulturalny
8:30    Kurier Informacje
8:45    Gość dnia Rozmowa
9:00    Przewodnik po biznesie: odc. 5/10     
9:30    Kurier Informacje
9:35    Mike Hammer - prywatny detektyw Serial "Zgubny zapach" odc. 8/26; Org: "Mike Hammer - Private Eye". Reżyseria: Rex Piano (USA 1994)     
10:20    Regiony kultury Program kulturalny
10:30    Kurier Informacje
10:45    Telekurier Reportaż
11:15    Gość dnia Rozmowa
11:30    Kurier Informacje
11:45    To jest temat Reportaż
12:00    Piąta pora roku: Pospolite - niepospolite     
12:20    Polskie krajobrazy: Szczecin odc. 4     
12:30    Kurier Informacje
12:35    Superkonstrukcje: Kanał Panamski odc. 5/5     
13:30    Kurier Informacje
13:45    Agrobiznes Inne
14:00    Medycyna 2001: odc. 4/10     
14:30    Kurier Informacje
14:45    To jest temat Reportaż
15:00    Świat ogrodów: odc. 28/28     
15:30    Kurier Informacje
15:40    Kronika Wiadomości
15:45    Szukam pracy Magazyn poradnikowy
15:55    Chwila kultury Program kulturalny
16:30    Kurier Informacje
16:45    Piąta pora roku Film dokumentalny
17:10    Polskie krajobrazy: Szczecin     
17:15    Getto niepokorne Reportaż
17:30    Kurier Informacje
17:50    Portrety Felieton
18:00    Kronika Wiadomości
18:20    Regiony kultury Program kulturalny
18:30    Szukam pracy Magazyn poradnikowy
18:40    Fonograf Muzyka
19:20    Portrety Felieton
19:25    Na afiszu Program kulturalny
19:30    Pamiętam ciebie z tamtych lat: Kazimierz Kowalski     
20:00    Telekurier Reportaż
20:30    Kurier Informacje
20:45    Eurotel Informacje
20:55    Echa dnia Informacje
21:15    Kronika Wiadomości
21:25    Na afiszu Program kulturalny
21:30    Kurier gospodarczy Informacje
21:45    Kronika Wiadomości
21:55    Program na sobotę Zapowiedź programu
22:00    Polska liga: Pierwsze spotkanie finałowe     
23:30    Kurier Informacje
0:00    Straż przyboczna Dramat Org: "Yojimbo". Reżyseria: Akira Kurosawa (Japonia 1961)

TVP 3 Warszawa
6:30    Kurier Informacje
6:35    Echa dnia Informacje
7:00    Tommy i Oscar Serial rysunkowy odc. 1/26; (Włochy 1998) Org: "Tommy and Oscar"     
7:30    Kurier Informacje
7:35    Dany opowiedz mi Serial "O gorylach i gniewie wulkanu" odc. 3/52; Org: "Les gorilles et la colere du volcan". Reżyseria: Renaldo Cerri (Francja 1990)     
7:45    Dany opowiedz mi Serial "Uszatka i podwodny ogród" odc. 4/52; Org: "L'otarie et le jardin sous la mer". Reżyseria: Renaldo Cerri (Francja 1990)
8:00    Telewizyjny Kurier Warszawski Wiadomości
8:05    Telewizyjny Kurier Mazowiecki Wiadomości
8:20    Sekrety Warszawy i Mazowsza Inne
8:25    Pogoda dla Warszawy i Mazowsza Pogoda
8:30    Kurier Informacje
8:45    Gość dnia Rozmowa
9:00    Przewodnik po biznesie: odc. 5/10     
9:30    Kurier Informacje
9:35    Mike Hammer - prywatny detektyw Serial "Zgubny zapach" odc. 8/26; Org: "Mike Hammer - Private Eye". Reżyseria: Rex Piano (USA 1994)     
10:20    Regiony kultury Program kulturalny
10:30    Kurier Informacje
10:45    Telekurier Reportaż
11:15    Gość dnia Rozmowa
11:30    Kurier Informacje
11:45    To jest temat Reportaż
12:00    Piąta pora roku: Pospolite - niepospolite     
12:20    Polskie krajobrazy: Szczecin odc. 4     
12:30    Kurier Informacje
12:35    Superkonstrukcje: Kanał Panamski odc. 5/5     
13:30    Kurier Informacje
13:45    Agrobiznes Inne
14:00    Medycyna 2001: odc. 4/10     
14:30    Kurier Informacje
14:45    To jest temat Reportaż
15:00    Świat ogrodów: odc. 28/28     
15:30    Kurier Informacje
15:40    Telewizyjny Kurier Mazowiecki Wiadomości
16:00    Wiadomości Kuriera Wiadomości
16:05    Rozmowa dnia Informacje
16:20    Komunikaty i ogłoszenia Wiadomości
16:25    Sekrety Warszawy i Mazowsza Inne
16:30    Kurier Informacje
16:45    Piąta pora roku Film dokumentalny
17:10    Polskie krajobrazy: Szczecin     
17:15    Getto niepokorne Reportaż
17:30    Kurier Informacje
17:50    Wiadomości Telewizyjnego Kuriera Mazowieckiego Wiadomości
18:00    Telewizyjny Kurier Warszawski Wiadomości
18:20    Regiony kultury Program kulturalny
18:30    Gość WOT Rozmowa
18:40    Kulturalny wywiad Program kulturalny
18:50    Co, gdzie, kiedy? Program kulturalny
19:00    Sekrety Warszawy i Mazowsza Inne
19:05    Gość WOT Rozmowa
19:15    Rozmowa dnia Informacje
19:30    Pamiętam ciebie z tamtych lat: Kazimierz Kowalski     
20:00    Telekurier Reportaż
20:30    Kurier Informacje
20:45    Eurotel Informacje
20:55    Echa dnia Informacje
21:15    Puls stolicy Informacje
21:30    Kurier gospodarczy Informacje
21:45    Telewizyjny Kurier Warszawski Wiadomości
21:55    Wiadomości sportowe Wiadomości
22:00    Polska liga: Pierwsze spotkanie finałowe     
23:30    Kurier Informacje
0:00    Straż przyboczna Dramat Org: "Yojimbo". Reżyseria: Akira Kurosawa (Japonia 1961)

TV 4
06.00 Muzyczny VIP - magazyn muz.
06.30 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Alicja w krainie czarów (8) - serial animowany, Japonia/USA
08.20 Fiorella (4) - serial obyczajowy
09.20 Życiowa szansa - teleturniej
10.20 Policjanci z Miami (9) - serial
11.20 Miasteczko EveningShade (41) - serial komediowy, USA
11.50 Dharma i Greg (18) - serial kom.
12.20 Jak dwie krople czekolady (10) - serial komediowy, USA
12.50 Egzamin z życia (3) - serial obyczajowy, USA
13.15 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
13.45 Muzyczny VIP - magazyn muz.
14.20 Alicja w krainie czarów (9) - serial animowany, Japonia/USA
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 Miasteczko Evening Shade (42) - serial komediowy, USA
16.00 Fiorella (5) - serial obyczajowy, Peru
17.00 Kolorowy dom 3 (9) - serial kom.
17.30 HOT CHAT 2001- program publicystyczny
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Viper (3) - serial sens., USA
20.00 ZNAJOMY Z PARKINGU - thriller, USA
21.50 Dziennik
22.00 Inf. sportowe i prognoza pogody
22.05 VIP - wydarzenia i plotki - mag.
22.15 CIEŃ ANIOŁA (6) - serial sensacyjny, USA
23.15 O czym mówią gwiazdy - serial
00.15 X Laski - program erotyczny
00.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
01.35 Strefa P - program muzyczny
02.10 Zakończenie programu

TVN Siedem
6.00 Izabela - telenowela 
6.45 Telesklep 
7.00 Świat na dzień dobry - TVN24 
9.40 Maria Emilia - telenowela 
10.30 Tele Gra 
11.00 Gorączka w mieście - serial 
11.50 Telesklep 
13.50 Angela - telenowela 
14.40 Kangoo - serial anim. 
15.05 SOS Croco - serial anim. 
15.30 Magiczni wojownicy - serial anim. 
15.55 Dragon Ball - serial anim. 
16.20 Belfer z klasą - serial 
16.45 Krok za krokiem - serial 
17.15 Cobra - oddział specjalny - serial 
18.10 Gorączka w mieście - serial 
19.05 Melrose Place - serial 
20.00 Odzyskać dziecko - film obycz. USA (1994), wyk. Rebecca DeMornay, Ellen Burstyn, Robert Knepper, Carol Mitchell-Leon, Richard Jenkins 
21.45 Kochane kłopoty - serial 
22.35 Oblicza strachu - film sens. USA (1994), wyk. Darlanne Fleugel, Martin Neufeld, James Broiin, Denise Crosby, M.Emmett Walsh 
0.15 Co za tydzień - mag. 
0.40 Big Brother Bitwa - na żywo 
1.40 Bezprawnie twój - komedia USA (1988), wyk. Rob Lowe, Colleen Camp, Kenneth Mars 
3.30 Koniec programu 

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata
07:30 Gość Jedynki; powt.
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Złotopolscy; odc. 377 - Nocne harce; telenowela TVP
08:50 Mistrzowie; Profesor Antonina Rumińska; program Anity Ostaszewskiej
09:15 Z lamusa techniki; Droga światła cz. 2; program Andrzeja Kozłowskiego
09:25 Parnas Literacki; Jan Długosz
09:35 Tygodnik polityczny Jedynki; powt.
10:30 Budzik; program dla dzieci
11:00 Hrabia Kaczula; odc. 3 - Ale cyrk; serial animowany dla dzieci
11:30 Złotopolscy; odc. 377 - Nocne harce; telenowela TVP; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Forum Polonijne; program publicystyczny; powt.
13:15 Więzy krwi; odc. 6/13; 2000  serial prod. polskiej
14:00 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia
14:15 Wieczór z Jagielskim; odc. 108
15:00 Wiadomości
15:15 Mistrzowie; Profesor Antonina Rumińska; program Anity Ostaszewskiej; powt.
15:40 Z lamusa techniki; Droga światła cz. 2; program Andrzeja Kozłowskiego; powt.
15:50 Parnas Literacki; Jan Długosz; powt.
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:30 Pegaz; magazyn kulturalny; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
17:45 Nie tylko o...
18:00 Hrabia Kaczula; odc. 3 - Ale cyrk; serial animowany dla dzieci; powt.
18:30 Panorama
18:50 Złotopolscy; odc. 377 - Nocne harce; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; Babuleńka; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:55 Pogoda
19:58 Sport
20:00 Wieści polonijne
20:15 Zaproszenie; Augustów - ... Generały ten kanał budowały"; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
20:40 Mówi się...; program poradnikowy
21:00 Więzy krwi; odc. 6/13; 2000  serial prod. polskiej; powt.
21:45 Nie tylko o...; powt.
22:05 Młodość w czasach zagłady; film dok. Małgorzaty Imielskiej
23:00 Porozmawiajmy
00:00 Monitor  Wiadomości
00:20 Sportowy flesz
00:25 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
00:40 Od przedszkola do Opola; (Big Day); powt.
01:15 Miś Uszatek; Babuleńka; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz; powt.
02:00 Złotopolscy; odc. 377 - Nocne harce; telenowela TVP; powt.
02:30 Więzy krwi; odc. 6/13; 2000  serial prod. polskiej; powt.
03:15 Nie tylko o...; powt.
03:30 Kolejka - Lista przebojów; powt.
04:00 Kawaleria powietrzna; odc. 13 - Smutny żołnierz, czyli pożegnanie z bronią; serial dokumentalny prod. polskiej
04:30 Wieści polonijne; powt.
04:45 Zaproszenie; "Augustów-...Generały ten kanał budowały"; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
05:05 Mówi się...; program poradnikowy; powt.
05:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Opolski smak
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
7:35    Telesklep Program reklamowy
8:35    Kacper i przyjaciele Serial rysunkowy odc. 41; (USA) Org: "Harveytoons"     
9:00    Baśnie braci Grimm: Jaś i Małgosia     
9:25    Był sobie człowiek Serial rysunkowy "Wiek upadku" odc. 6; (Francja 1998)     
9:50    Przebudzenie Dramat Org: "Awakenings". Reżyseria: Penny Marshall (USA 1990)     
12:00    Allo, Allo Serial komediowy odc. 5; (Wielka Brytania 1984-1992)     
12:25    Allo, Allo Serial komediowy odc. 6; (Wielka Brytania 1984-1992)     
12:50    Telesklep Program reklamowy
13:55    Remington Steele Serial sensacyjny "Steele na antenie" odc. 75; Reżyseria: Christopher Hibler (USA 1982)     
14:45    Cudowne lata Serial obyczajowy "Spojrzenie wstecz" odc. 69; Org: "The Wonder Years". Reżyseria: Lyndall Hobbs (USA 1987)     
15:15    Bill Cosby Show Serial komediowy odc. 57; Reżyseria: Jay Sandrich (USA 1990)     
15:45    Kacper i przyjaciele Serial rysunkowy odc. 41; (USA) Org: "Harveytoons"     
16:05    Baśnie braci Grimm: Jaś i Małgosia     
16:35    Był sobie człowiek Serial rysunkowy "Wiek upadku" odc. 6; (Francja 1998)     
17:05    Domek na prerii Serial obyczajowy "Czas zmian" odc. 71; Org: "Little House of the Prairie". Reżyseria: Michael Landon (USA 1974-1983)     
18:00    Cudowne lata Serial obyczajowy "Jezioro" odc. 70; Org: "The Wonder Years". Reżyseria: Daniel Stern (USA 1987)     
18:30    Bill Cosby Show Serial komediowy odc. 58; Reżyseria: Jay Sandrich (USA 1990)     
19:00    Dotyk anioła Serial obyczajowy "Bar micwa" odc. 138; Org: "Touched by an Angel". Reżyseria: Jeff Kanew (USA 1994)     
19:45    Pytania Krzysztofa Skowrońskiego Informacje
20:00    Wydarzenia Wiadomości
20:20    Sport Wiadomości
20:25    Pogoda Pogoda
20:30    Rodzina Churchillów: Syn swego rodu odc. 3     
21:30    Pogotowie lotnicze Serial sensacyjny "Zostawiony sam" odc. 30; Org: "Die Rettungsflieger". Reżyseria: Georg Schiemann (Niemcy 1996)     
22:20    Real autoklub.pl Informacje
22:50    Wydarzenia Wiadomości
23:00    Pytania Krzysztofa Skowrońskiego Informacje
23:15    Jesień Czejenów Western Org: "Cheyenne Autumn". Reżyseria: John Ford (USA 1964)     
2:15    Rodzina Churchillów: Syn swego rodu odc. 3

Tele 5
20:00 Uroczyste otwarcie telewizji Tele 5 - na żywo
21:10 Benefis Eltona Johna - program muzyczny
21:55 Transmisja z otwarcia telewizji Tele 5 - na żywo
22:05 Graham Norton - talk show
22:30 Transmisja z otwarcia telewizji Tele 5 - na żywo
22:35 "W sieci" - serial obyczajowy
23:25 Transmisja z otwarcia telewizji Tele 5 - na żywo
23:30 "Mieszkanko dla dwojga" - serial komediowy, wyk. Emma Colberti, Franck Neel, Astrid Veillon, Xavier Vilsek 26 min, Francja 1996
23:55 Transmisja z otwarcia telewizji Tele 5 - na żywo
00:05 Videofashion - magazyn mody
00:30 Zakończenie programu

Canal+
7.00 Minisport+ (o) 
7.10 Łapu-capu (o) 
7.15 Nie przegap - magazyn (o) 
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o) 
8.00 Kadosz - dramat izrael. (1999) 
9.55 Zabaweczki - film fantasy USA (1992) 
11.55 Bohater z okładki - komedia romant. austral. (1998) 
13.30 Zdjęcia próbne - film obycz. pol. (1977), wyk. Daria Trafankowska, Andrzej Pieczyński 
15.10 Pojedynek na szosie - thriller USA (2000), wyk. Dennis Weaver, Jacqueline Scott 
16.25 Jeden strzał zabija - dramat USA (2000), wyk. Anne Heche, Sam Shepard
17.55 Spin City - serial 
18.20 Bob i Rose - serial 
19.15 Aktualności muzyczne - magazyn 
19.45 Wstęp do meczu (o) 
20.00 Liga polska - piłka nożna 
22.05 Dzień na wyścigach - koncert Stereophonics 
23.35 Przekleństwa niewinności - film obycz. USA (1999), wyk. James Woods, Kathleen Turner, Kirsten Dunst 
1.10 Wierność - dramat franc. (2000) 
3.50 Elektroniczna zjawa - horror 
5.25 Wewnętrzna sprawa CIA - komedia USA (1994) 
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Mały wielki konik - film famil. USA 
8.15 Cinema, cinema - magazyn 
8.45 Wszyscy albo nikt - dramat chiń. 
10.30 Mariken - film famil. hol. 
12.05 Wirtuoz - film krótkometr. 
12.25 Polowanie na grube ryby - komedia ang. 
14.15 Christina Aguilera: Moje odbicie - koncert 
15.15 Dick Tracy - komedia USA 
17.05 Gwiazdy Hollywood - Leonardo Dicaprio - film dok. 
17.40 Bodzio w Krainie Mruków - komedia USA 
19.00 Mały wielki konik - film famil. USA 
20.30 Cinema, cinema - magazyn 
21.00 Kompania braci (3) - serial 
22.05 Kompania braci (4) - serial 
23.05 Droga straceńców - dramat nowozel. 
0.50 Sześć stóp pod ziemią - serial 
1.45 Historię tworzy się w nocy - dramat USA 
3.20 Lep na muchy - komedia USA 
5.15 Christina Aguilera: Moje odbicie - koncert  

Le Cinema
14.00 Wystąpek i cnota (Le Vice Et La Vertu) dramat obyczajowy, Francja 1963, 105 min.
16.00 Zapico (Zapico) thriller, Hiszpania, 1996, 90 min. 
18.00 Hennessy (Hennessy) thriller, Wielka Brytania, 1974, 100 min.  
20:00 Dokument. Tajemnice i skandale: Otto Preminger, Studio Company, 2002, 30 min.
20.30 Exodus (Exodus) dramat, USA, 1961, 213 min.  
00.00 Z archiwum seksu (4 z 7): Portret duszy (The Sex Files (4 of 7): Portrait Of The Soul) film erotyczny, Wielka Brytania, 1998, 90 min.  

SAT 1
9:00     Home Shopping Europe: Verkaufsshow      
10:00     Trapper John, M.D.: Ein diplomatischer Patient; Regie: Michael Caffey (USA 1979/1986)      
11:00     Franklin
12:00     Vera am Mittag
13:00     Britt
14:00     Zwei bei Kallwass: Beziehungskonflikte im Gespräch      
15:00     Richterin Barbara Salesch: Gerichtsshow      
16:00     Richter Alexander Hold: Gerichtsshow      
17:00     Quizfire
17:30     17:30: Regionalmagazine      
18:00     Die Quizshow
18:30     18:30 Nachrichten
18:30     1 x tägl.: Die Gesundheitssendung      
18:55     1 x tägl. win
19:00     blitz: Boulevardmagazin      
19:40     Die Quizshow
20:15     Die Stunde der Wahrheit: Familienshow mit Christian Clerici      
21:15     Was guckst du?!: Comedyshow      
21:45     Hausmeister Krause - Ordnung muss sein: Der Verräter; Regie: Gerit Schieske (D 2000)      
22:15     Ladykracher: Comedyshow mit Anke Engelke      
22:45     ran - SAT.1-Bundesliga
23:15     Die Harald-Schmidt-Show: Late Night Comedy      
0:15     Die Nacht: Nachrichten      
0:40     Becker: Dinner mit dem Doc; Regie: Lee Shallat Chemel (USA 1998/1999)      
1:10     Richterin Barbara Salesch: Gerichtsshow      
2:05     Home Shopping Europe: Verkaufsshow      
3:05     Die Harald-Schmidt-Show: Late Night Comedy 

TCM
21:00     Zakazana planeta Film SF Org: "Forbidden Planet". Reżyseria: Fred McLeod Wilcox (USA 1956)      
22:40     Nawiedzony dom Horror Org: "The Haunting". Reżyseria: Robert Wise (USA 1963)      
0:35     Conagher Western Reżyseria: Rey Villalobos (USA 1991) 

WTK
10.00 Puls dnia - serwis informacyjny
10.15 Puls sportu
10.30 Program lokalny
11.00 Stolice i metropolie świata - Amman
11.30 Temat dla prezydenta 
12.15 Policjanci - magazyn policyjny
12.25 Muzyka z WTK
12.45 Jak powstał film - program dokumentalny
13.15 Europejskie ogrody zoologiczne - Berlin Wschodni
13.30 Muzyka z WTK
14.30 Program lokalny
15.00 Góra Mojżesza - film dokumentalny
15.30 Gdyby place mogły mówić (Plac Tienanmen w Pekinie) - serial dokumentalny, Holandia 1995
16.30 Program lokalny
17.00 W twoim stylu - reportaż
17.15 Puls dnia - serwis informacyjny
17.30 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny
18.00 Bajki
18.10 Motomania - magazyn motoryzacyjny
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Scena - magazyn kulturalny
19.25 Solidarność dziś i jutro - magazyn
19.45 Puls sportu
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.30 Na zdrowie - magazyn medyczny
21.00 Na pełnym morzu (30) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992
22.00 Program lokalny
22.30 Puls dnia - serwis informacyjny
22.45 Puls sportu
23.00 Motomania - magazyn motoryzacyjny
23.20 Scena - magazyn kulturalny
23.40 Solidarność dziś i jutro - magazyn
23.55 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.