FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata - w tym Wiadomości: 6.05, 6.30, 7.00, 7.25
7.30 Telezakupy
7.45 Kawa czy herbata
8.00 Wiadomości
8.10 Pogoda
8.15 Krakowskie Przedmieście 27
8.25 Mapeciątka (odc. 36) - serial anim. prod. brytyjskiej
8.50 Jedyneczka
9.20 Mapeciątka (odc. 43) - serial anim. prod. brytyjskiej
9.50 Świat lalek według Jima Hensona (odc. 5) - serial prod. USA
10.45 Telezakupy
11.00 Teologia ikon: Malarstwo bizantyjskie ze szkoły kreteńskiej (odc. 2/2) - film dok. prod. greckiej
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Czas relaksu
12.45 Plebania (odc. 171, 172) - serial TVP
13.35 Telezakupy
13.55 Tygodnik polityczny Jedynki
14.40 Światowe dziedzictwo kultury: Klasztor w Sankt Gallen - film dok. prod. niemieckiej
14.50 5 minut o Unii Europejskiej
15.00 Wiadomości
15.10 Randka z jeleniem - reportaż
15.35 Szerokie tory
16.05 Raj
16.30 Moda na sukces (odc. 1607) - serial prod. USA
17.00 Teleexpress
17.20 Gość Jedynki
17.30 Plebania (odc. 173) - serial TVP
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.45 Jaka to melodia? - quiz muzyczny /stereo/
19.10 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 LOCH NESS - film przygodowy, USA/Wlk. Bryt.
21.50 Na Żywo
22.30 Monitor Wiadomości
22.55 Sportowy flesz
23.05 OPIEKUNKA - thriller, USA
00.40 Obrońcy - w labiryncie zła  - film kryminalny, USA
02.15 Noc z Muppetami: Muppet show, czyli rewia gwiazd
04.05 Zakończenie programu

TVP 2
07.20 Psi świat (24/26): Złodziej - serial dla dzieci, Kanada
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.25 W labiryncie (106/120): Pokaz mody - serial obyczajowy, Polska
09.00 Fatalny rewolwer - serial przygodowy, USA
09.45 Co nam w duszy gra: Wiosna - program rozrywkowy
10.35 Oby tak dalej - film obyczajowy, Francja
12.00 Program publicystyczny
12.25 Nieznane siły przyrody (4/7): Zagadka czasu - seńal dokumentalny
13.00 Panorama
13.10 Fatalny rewolwer - serial
13.55 Przygody Chucka Finna (20): Pogromcy duchów - serial przygodowy
14.25 Euro-quiz - teleturniej dla młodzieży
14.55 Wokół nas: Żółtodzioby - sztuka Magdaleny Wleklik, Polska
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 07 zgłoś się (12/21): Ścigany przez samego siebie - serial kryminalny
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Przebojowa Łódź Podwodna (1) -  program rozrywkowy
20.00 Wiosenny koncert życzeń kabaretu OT.TO (2)
21.00 Panorama
21.20 Sport telegram
21.25 Prognoza pogody
21.35 Lista Sendlerowej - film dokumentalny Michała Dudziewicza
22.25 Wieczór z Jagieiskim: Wadim  Brodski, Katarzyna Bujakiewicz
23.10 ŚWIĘTY Z FORTU WASHINGTON - film obyczajowy, USA
00.55 NOWOJORSCY GLINIARZE  (14) - serial sensacyjny, USA
01.40 SZMAT CZASU - dramat kryminalny USA
03.15 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Faceci w czerni 3 (36) - serial animowany
07.25 Młody Herkules (30) - serial fantastyczny, USA
07.50 Legendy kung-fu (80) - serial sensacyjny, USA
08.40 Ostry dyżur (151) - serial obyczajowy, USA
09.30 W imieniu prawa - talk show
10.25 Samo życie (34) - serial obyczajowy, Polska
11.00 Amor latino (66) - telenowela, Argentyna
11.45 Z głową w chmurach (50) - serial obyczajowy, Brazylia
12.45 Życie jak poker (14) - telenowela, Polska
13.15 Raz, dwa, trzy - śpiewaj Ty - program muzyczny dla dzieci
13.45 Disco Relax
14.45 Rodzina zastępcza (92): Test kulinarny - serial komediowy, Pol.
15.15 Incredible Hulk (19) - serial animowany
15.45 Informacje
16.15 Raz, dwa, trzy - śpiewaj Ty - program muzyczny dla dzieci
16.30 Wysoka fala (42) - serial przygodowy, USA
17.20 Bar - reality show
17.50 Serca na rozdrożu (16) - telenowela
18.40 Prognoza pogody
18.45 Informacje
19.05 Sport i prognoza pogody
19.15 Amor latino (67) - telenowela
20.00 Bar - reality show
20.45 Samo zycie (35) - serial obycz.
21.15 Idol - program rozrywkowy
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.10 Z ARCHIWUM X (3) - serial
23.05 Informacje
23.15 Graffiti - program publicystyczny
23.25 Sport i prognoza pogody
23.35 Puls biznesu
23.45 Bar - Night Club - reality show
00.15 ROCKY HORROR PlCTURE SHOW - film muzyczny, Wlk. Bryt.
02.00 Playboy - mag. erotyczny
03.00 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.35 Kropka nad i - program public.
05.50 Wiosenna namiętność (73/80) - telenowela, Argentyna
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (61/169) - telenowela
07.50 Laboratorium Dextera (7/39) - serial animowany
08.15 Zorro (8/26) - serial animowany
08.40 Młody Robin Hood (9/26) - serial animowany
09.05 Niezwykle podróże Sindbada (8/26) - serial animowany
09.30 Telegra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.30 Big Brother: Bitwa - reality show
12.10 Rozmowy w toku - talk show
13.05 Laboratorium Dextera (7/39) - serial animowany
13.30 Zorro (8/26) - serial animowany
13.55 Młody Robin Hood (9/26) - serial animowany
14.20 Beverly Hills 90210 (157) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (62/169) - telenowela
17.10 Wiosenna namiętność (74/80) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publicystyczny
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Big Brother: Bitwa - reality show
20.45 SUPERKINO: EGZEKUTOR - film sensacyjny, USA
23.00 Nocne rozmowy w toku - talk show
00.00 Big Brother: Extra - reality show
00.45 PIEKIELNY POSTERUNEK - film sensacyjny, USA
02.25 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Gdańsk
07.30 Kurier
07.35 Dany, opowiedz mi - serial
08.00 Panorama, Prognoza pogody
08.15 Magazyn olsztyński
08.30 Kurier
08.45 Gość dnia
09.00 Przewodnik po biznesie - serial dok.
09.30 Kurier
09.35 Mike Hammer - Prywatny Detektyw - serial
10.20 Regiony kultury
10.30 Kurier
10.45 Telekurier - mag.
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 To jest temat
12.00 Piąta pora roku: Pospolite-niepospolite
12.20 Polskie krajobrazy: Szczecin
12.30 Kurier
12.35 Superkonstrukcje
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes - mag.
14.00 Medycyna 2001
14.30 Kurier
14.45 To jest temat
15.00 Świat ogrodów - serial
15.30 Kurier
15.40 Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
15.55 Kość niezgody
16.30 Kurier
16.45 Piąta pora roku: Pospolite-niepospolite - dok.
17.05 Polskie krajobrazy: Szczecin
17.15 Getto nie pokorne
17.30 Kurier
17.50 Panorama - flesz, Punkt - temat dnia
18.00 Panorama
18.20 Regiony kultury
18.30 Gość Trójki
18.40 Halo Trójka
18.55 Brulion kulturalny - mag.
19.30 Pamiętam ciebie z dawnych lat...: Kazimierz Kowalski
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 EuroteI
20.55 Echa dnia
21.15 Magazyn olsztyński
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Panorama
22.00 Polska liga siatkówki
23.30 Kurier
00.00 Straż przyboczna - dramat historyczny, Japonia
01.45 Zakończenie programu

TVP 3 Szczecin
07.30 Kurier
07.35 Dany, opowiedz mi - serial
08.00 Kronika
08.25 Na afiszu
08.30 Kurier
08.45 Gość dnia
09.00 Przewodnik po biznesie - serial dok.
09.30 Kurier
09.35 Mike Hammer - Prywatny Detektyw - serial
10.20 Regiony kultury
10.30 Kurier
10.45 Telekurier - mag.
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 To jest temat
12.00 Piąta pora roku: Pospolite-niepospolite
12.20 Polskie krajobrazy: Szczecin
12.30 Kurier
12.35 Superkonstrukcje
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes - mag.
14.00 Medycyna 2001
14.30 Kurier
14.45 To jest temat
15.00 Świat ogrodów - serial
15.30 Kurier
15.40 Kronika
15.45 Szukam pracy
15.55 Chwila kultury
16.30 Kurier
16.45 Piąta pora roku: Pospolite-niepospolite - dok.
17.05 Polskie krajobrazy: Szczecin
17.15 Getto nie pokorne
17.30 Kurier
17.50 Portrety
18.00 Kronika
18.20 Regiony kultury
18.30 Szukam pracy
18.40 Fonograf
19.20 Portrety
19.25 Na afiszu
19.30 Pamiętam ciebie z dawnych lat...: Kazimierz Kowalski
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 EuroteI
20.55 Echa dnia
21.15 Kronika
21.25 Na afiszu
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Kronika
21.55 Program na sobotę
22.00 Polska liga siatkówki
23.30 Kurier
00.00 Straż przyboczna - dramat historyczny, Japonia
01.45 Zakończenie programu

TV 4
06.00 Muzyczny VIP - magazyn muz.
06.30 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Alicja w krainie czarów (8) - serial animowany, Japonia/USA
08.20 Fiorella (4) - serial obyczajowy
09.20 Życiowa szansa - teleturniej
10.20 Policjanci z Miami (9) - serial
11.20 Miasteczko EveningShade (41) - serial komediowy, USA
11.50 Dharma i Greg (18) - serial kom.
12.20 Jak dwie krople czekolady (10) - serial komediowy, USA
12.50 Egzamin z życia (3) - serial obyczajowy, USA
13.15 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
13.45 Muzyczny VIP - magazyn muz.
14.20 Alicja w krainie czarów (9) - serial animowany, Japonia/USA
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 Miasteczko Evening Shade (42) - serial komediowy, USA
16.00 Fiorella (5) - serial obyczajowy, Peru
17.00 Kolorowy dom 3 (9) - serial kom.
17.30 HOT CHAT 2001- program publicystyczny
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Viper (3) - serial sens., USA
20.00 ZNAJOMY Z PARKINGU - thriller, USA
21.50 Dziennik
22.00 Inf. sportowe i prognoza pogody
22.05 VIP - wydarzenia i plotki - mag.
22.15 CIEŃ ANIOŁA (6) - serial sensacyjny, USA
23.15 O czym mówią gwiazdy - serial
00.15 X Laski - program erotyczny
00.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
01.35 Strefa P - program muzyczny
02.10 Zakończenie programu

TVN Siedem
6.00 Izabela - telenowela 
6.45 Telesklep 
7.00 Świat na dzień dobry - TVN24 
9.40 Maria Emilia - telenowela 
10.30 Tele Gra 
11.00 Gorączka w mieście - serial 
11.50 Telesklep 
13.50 Angela - telenowela 
14.40 Kangoo - serial anim. 
15.05 SOS Croco - serial anim. 
15.30 Magiczni wojownicy - serial anim. 
15.55 Dragon Ball - serial anim. 
16.20 Belfer z klasą - serial 
16.45 Krok za krokiem - serial 
17.15 Cobra - oddział specjalny - serial 
18.10 Gorączka w mieście - serial 
19.05 Melrose Place - serial 
20.00 Odzyskać dziecko - film obycz. USA (1994), wyk. Rebecca DeMornay, Ellen Burstyn, Robert Knepper, Carol Mitchell-Leon, Richard Jenkins 
21.45 Kochane kłopoty - serial 
22.35 Oblicza strachu - film sens. USA (1994), wyk. Darlanne Fleugel, Martin Neufeld, James Broiin, Denise Crosby, M.Emmett Walsh 
0.15 Co za tydzień - mag. 
0.40 Big Brother Bitwa - na żywo 
1.40 Bezprawnie twój - komedia USA (1988), wyk. Rob Lowe, Colleen Camp, Kenneth Mars 
3.30 Koniec programu 

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata
07:30 Gość Jedynki; powt.
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Złotopolscy; odc. 377 - Nocne harce; telenowela TVP
08:50 Mistrzowie; Profesor Antonina Rumińska; program Anity Ostaszewskiej
09:15 Z lamusa techniki; Droga światła cz. 2; program Andrzeja Kozłowskiego
09:25 Parnas Literacki; Jan Długosz
09:35 Tygodnik polityczny Jedynki; powt.
10:30 Budzik; program dla dzieci
11:00 Hrabia Kaczula; odc. 3 - Ale cyrk; serial animowany dla dzieci
11:30 Złotopolscy; odc. 377 - Nocne harce; telenowela TVP; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Forum Polonijne; program publicystyczny; powt.
13:15 Więzy krwi; odc. 6/13; 2000  serial prod. polskiej
14:00 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia
14:15 Wieczór z Jagielskim; odc. 108
15:00 Wiadomości
15:15 Mistrzowie; Profesor Antonina Rumińska; program Anity Ostaszewskiej; powt.
15:40 Z lamusa techniki; Droga światła cz. 2; program Andrzeja Kozłowskiego; powt.
15:50 Parnas Literacki; Jan Długosz; powt.
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:30 Pegaz; magazyn kulturalny; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
17:45 Nie tylko o...
18:00 Hrabia Kaczula; odc. 3 - Ale cyrk; serial animowany dla dzieci; powt.
18:30 Panorama
18:50 Złotopolscy; odc. 377 - Nocne harce; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; Babuleńka; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:55 Pogoda
19:58 Sport
20:00 Wieści polonijne
20:15 Zaproszenie; Augustów - ... Generały ten kanał budowały"; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
20:40 Mówi się...; program poradnikowy
21:00 Więzy krwi; odc. 6/13; 2000  serial prod. polskiej; powt.
21:45 Nie tylko o...; powt.
22:05 Młodość w czasach zagłady; film dok. Małgorzaty Imielskiej
23:00 Porozmawiajmy
00:00 Monitor  Wiadomości
00:20 Sportowy flesz
00:25 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
00:40 Od przedszkola do Opola; (Big Day); powt.
01:15 Miś Uszatek; Babuleńka; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz; powt.
02:00 Złotopolscy; odc. 377 - Nocne harce; telenowela TVP; powt.
02:30 Więzy krwi; odc. 6/13; 2000  serial prod. polskiej; powt.
03:15 Nie tylko o...; powt.
03:30 Kolejka - Lista przebojów; powt.
04:00 Kawaleria powietrzna; odc. 13 - Smutny żołnierz, czyli pożegnanie z bronią; serial dokumentalny prod. polskiej
04:30 Wieści polonijne; powt.
04:45 Zaproszenie; "Augustów-...Generały ten kanał budowały"; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
05:05 Mówi się...; program poradnikowy; powt.
05:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Opolski smak
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
07.35 Telesklep
08.35 Kacper i przyjaciele - serial
09.00 Baśnie braci Grimm: Jaś i Małgosia - serial
09.25 Był sobie człowiek - serial
09.50 Przebudzenie - dramat psychologiczny, USA
12.00 Allo, allo - serial
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele - serial
14.45 Cudowne lata - serial
15.15 Bill Cosby Show - serial kom.
15.45 Kacper i przyjaciele - serial
16.05 Baśnie braci Grimm: Jaś i Małgosia - serial anim.
16.35 Był sobie człowiek - serial anim.
17.05 Domek na prerii - serial przyg.
18.00 Cudowne lata - serial obycz.
18.30 Bill Cosby Show - serial kom.
19.00 Dotyk anioła - serial obycz.
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego - program publicystyczny
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Rodzina Churchillów - serial dok.
21.30 Pogotowie lotnicze - serial sens.
22.20 Moto Puls - mag.
22.50 Wydarzenia
23.00 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego - pr. public.
23.15 Jesień Cheyennów - western, USA
02.15 Rodzina Churchillów - serial doku.
03.15 Zakończenie programu

Tele 5
20:00 Uroczyste otwarcie telewizji Tele 5 - na żywo
21:10 Benefis Eltona Johna - program muzyczny
21:55 Transmisja z otwarcia telewizji Tele 5 - na żywo
22:05 Graham Norton - talk show
22:30 Transmisja z otwarcia telewizji Tele 5 - na żywo
22:35 "W sieci" - serial obyczajowy
23:25 Transmisja z otwarcia telewizji Tele 5 - na żywo
23:30 "Mieszkanko dla dwojga" - serial komediowy, wyk. Emma Colberti, Franck Neel, Astrid Veillon, Xavier Vilsek 26 min, Francja 1996
23:55 Transmisja z otwarcia telewizji Tele 5 - na żywo
00:05 Videofashion - magazyn mody
00:30 Zakończenie programu

Canal+
7.00 Minisport+ (o) 
7.10 Łapu-capu (o) 
7.15 Nie przegap - magazyn (o) 
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o) 
8.00 Kadosz - dramat izrael. (1999) 
9.55 Zabaweczki - film fantasy USA (1992) 
11.55 Bohater z okładki - komedia romant. austral. (1998) 
13.30 Zdjęcia próbne - film obycz. pol. (1977), wyk. Daria Trafankowska, Andrzej Pieczyński 
15.10 Pojedynek na szosie - thriller USA (2000), wyk. Dennis Weaver, Jacqueline Scott 
16.25 Jeden strzał zabija - dramat USA (2000), wyk. Anne Heche, Sam Shepard
17.55 Spin City - serial 
18.20 Bob i Rose - serial 
19.15 Aktualności muzyczne - magazyn 
19.45 Wstęp do meczu (o) 
20.00 Liga polska - piłka nożna 
22.05 Dzień na wyścigach - koncert Stereophonics 
23.35 Przekleństwa niewinności - film obycz. USA (1999), wyk. James Woods, Kathleen Turner, Kirsten Dunst 
1.10 Wierność - dramat franc. (2000) 
3.50 Elektroniczna zjawa - horror 
5.25 Wewnętrzna sprawa CIA - komedia USA (1994) 
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Mały wielki konik - film famil. USA 
8.15 Cinema, cinema - magazyn 
8.45 Wszyscy albo nikt - dramat chiń. 
10.30 Mariken - film famil. hol. 
12.05 Wirtuoz - film krótkometr. 
12.25 Polowanie na grube ryby - komedia ang. 
14.15 Christina Aguilera: Moje odbicie - koncert 
15.15 Dick Tracy - komedia USA 
17.05 Gwiazdy Hollywood - Leonardo Dicaprio - film dok. 
17.40 Bodzio w Krainie Mruków - komedia USA 
19.00 Mały wielki konik - film famil. USA 
20.30 Cinema, cinema - magazyn 
21.00 Kompania braci (3) - serial 
22.05 Kompania braci (4) - serial 
23.05 Droga straceńców - dramat nowozel. 
0.50 Sześć stóp pod ziemią - serial 
1.45 Historię tworzy się w nocy - dramat USA 
3.20 Lep na muchy - komedia USA 
5.15 Christina Aguilera: Moje odbicie - koncert  

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.