FANDOM


Tvp1 logo


06.55 Podróże małe i duże: Bocznymi drogami - Jaćwież - pr. edukacyjny
07.15 Telezakupy
07.30 Górnicze miasteczko (15) - serial obyczajowy
08.00 Wiadomości
08.15 Wszystko gra - pr. dla dzieci
08.30 A ja jestem: Hipopotam - program dla dzieci
08.50 Karino (7) - serial dla młodzieży
09.15 Raj - magazyn dla młodzieży
09.45 Tęczowe rybki: Skutki pewnego kłamstwa. Opowieści dziadka - serial animowany
10.05 Frasier (20) - serial komediowy
10.30 A teraz Susan (19) - serial komediowy
10.55 Gwiazdy w Jedynce: Enrique Iglesias
11.20 Wielkie sprzątanie - magazyn
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn infor.
12.20 Klan (540,541)
13.15 Rewolwer i melonik (21) - serial sensacyjny
14.10 Klan (542,543) - telenowela
15.00 Wiadomości
15.10 50 lat TVP: Balet dla wszystkich
15.40 Plebania (128,129) - serial obyczajowy
16.30 Moda na sukces (1679)
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Lokatorzy - serial komediowy
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.45 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
19.10 Wieczorynka: Bajki z mchu i paproci
19.30 Wiadomości
19.55 Sport
20.10 Kino w mundurze: Patton (2-ost.) -film wojenny, USA 1970
21.30 Mój ślad w Telewizji - cykl dokumentalny
21.40 Studio sport: Mityng lekkoatletyczny Golden League
22.45 Monitor Wiadomości
23.00 Serial z pieprzykiem: Rekiny i płotki (7,8) - serial obyczajowy
00.40 Motown Live
02.15 Randall i duch Hopkirka (2) - serial kryminalny
03.05 Torcik podano (2): Morderstwo - serial komediowy
03.35 Zakończenie programu

CHUDA DWÓJKA


07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Złotopolscy (343)
09.00 Transmisja obrad Sejmu
13.00 Panorama
13.10 Gala Piosenki Wczasowej (1): Piknik w Kołobrzegu - program rozrywkowy
14.00 Sławny Jett Jackson (31) - serial dla młodzieży
14.25 Tata, a Marcin powiedział... - przypowiastka satyryczna
14.35 Taksówka Jedynki: W korku, czyli damski detektyw - program rozrywkowy
14.50 Doktor z alpejskiej wioski (66) - serial obyczajowy
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.25 Ach, jak przyjemnie - telenowela dokumentalna
16.50 Złotopolscy (344,345)
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 50 lat TVP: Janosik (10): Wszyscy za jednego - serial przygodowy
19.50 Studio sport: Mityng lekkoatletyczny Golden League
21.05 Seks, frytki i rock'n’roll (4/6) - serial obyczajowy
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.25 Prognoza pogody
22.35 Krupier - film obyczajowy, Niemcy/Wielka Brytania 1998
00.10 Benefis Jarosława Śmietany - pr. artystyczny
01.00 Zakończenie programu

TVP3 Łódź 2001


6.55 Program dnia
7.00 Tommy i Oscar - serial animowany dla dzieci
7.30 Kurier - program informacyjny
7.45 Dany opowiedz mi - serial przyrodniczy
8.00 Łódzkie Wiadomości Dnia
8.10 Male co nieco
8.30 Kurier - program informacyjny
8.45 Gość dnia - bieżące wydarzenia komentują znane postaci życia politycznego i społecznego
9.00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
15.30 Kurier - program informacyjny
15.40 Łódzkie Wiadomości Dnia
16.00 Przygody zwierząt - serial dokumentalny
16.30 Kurier - program informacyjny
16.45 Magazyn turystyczny
17.10 Znaki czasu - cykl ten przedstawia zabytki przyrody nieożywionej w krajobrazie Polski
17.30 Kurier - program informacyjny
17.50 Łódzkie Wiadomości Dnia 100 sekund
17.55 Rozmowa dnla
18.00 Łódzkie Wiadorńości Dnia
18.20 Wideowizyty
19.00 Światowa liga siatkówki
20.30 Kurier - program informacyjny
20.50 Światowa liga siatkówki
21.20 Rozmowa dnia
21.30 Kurier gospodarczy - program informacyjny
21.45 Łódzkie Wiadomości Dnia
22.00 Eurotel
22.10 Raport policyjny - magazyn kryminalny
22.30 Kurier - program informacyjny
22.45 Prognoza pogody
22.50 Ponette - dramat psychologiczny prod. francuskiej
0.25 Hazard - czarna komedia prod. USA
1.55 Program na jutro

Polsat-2


6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Zamek czarodziejów (22)
7.25 Szkoła przetrwania
7.50 Jednostka DELTA (1) - serial
8.50 Xena, wojownicza księżniczka (75) - serial
9.45 Graczykowie, czyli Buła i spóła (64) - serial
10.15 Podryw kontrolowany
10.45 Przyjaciele (105) - serial
11.15 Largo (26) - serial
12.10 Adam i Ewa (14) - serial
12.55 Apetyt na miłość (9) - serial
13.25 Z afrykańskiego pamiętnika (9) - serial
14.20 Disco Relax
15.20 Robocop - serial anim.
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (72) - serial
16.50 Crime Story (2) - serial
17.50 Różowa pantera
17.55 Adam i Ewa (15) - serial
18:45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Jezioro marzeń (43) - serial
20.00 Idol
21.00 Pierwszy rok służby (2) - serial, ok. 21.30 Losowanie LOTTO 
22.00 Z Archiwum X (15) - serial
23.00 Informacje + sport
23.25 Prognoza pogody
23.30 Różowe lata siedemdziesiąte (12) - serial
24.00 Pojedynek w powietrzu - film akcji USA (1992) wyk. Jurgen Prochnow, Andrew Divoff, Elizabeth Morehead, J. Kenneth Campbell, Jon Cedar
1.40 Muzyka na BIS

1340px-TVN logo.svg


5.35 Kropka nad i
5.50 Tajemnice pocałunku - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula - telenowela
7.50 Szaleństwa Alvina wiewiórki - serial animowany
8.15 Nowe przygody Guliwera - serial animowany dla dzieci
8.40 Huckelbery Finn - serial animowany dla dzieci
9.30 Łamisłówka
10.30 Telesklep
11.35 Tele Gra
12.30 Kto was tak urządził? - magazyn
13.00 Nowe przygody Guliwera - serial animowany
13.25 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial animowany dla dzieci
13.55 Przygody Animków - serial animowany dla dzieci
14.15.Szaleństwa Alvina wiewiórki - serial animowany
14.35 Klient - serial sensacyjny
15.30 Milionerzy - teleturniej
16.15 Brzydula - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Superkino: Conan niszczyciel - film fantasy prod. USA
21.50 Sprawa Sharky'ego - film sensacyjny
0.10 Nocne rozmowy w toku
1.10 HBO na stojaka
1.45 Nic straconego

TV 4 2000-2006 logo


6.00 Muzyczny VIP - mag.
6.30 A ku-ku
7.00 Muzyczne listy
7.50 Arthur - serial anim.
8.15 Kapitan Star (6) - serial
8.35 Beetleborgs (14) - serial
9.00 Fiorella (66) - telenowela
9.55 Życiowa szansa 2
10.50 Najemnicy (14) - serial
11.40 Oni, ona i pizzeria (3) - serial
12.05 Podglądanie natury (3) - serial
13.00 Muzyczny VIP - mag.
13.30 A ku-ku
13.50 Arthur - serial anim.
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
14.35 Beetleborgs (15) - serial
15.00 Fiorella (67) - telenowela
16.00 Muzyczne listy - mag.
17.00 Tato, co ty na to (12) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa 2
19.00 Baza Pensacola (6) - serial
20.00 Gorzka sprawiedliwość - film fab. USA (1986)
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Cień anioła (19) - serial
23.15 Gadka szmatka... (3) - serial
23.45 O czym mówią gwiazdy (51) - serial
0.45 X Laski
1.15 Muzyczne listy - mag.
2.05 Strefa P - magazyn
2.40 Super VIP - wydarzenia i plotki
3.10 Zakończenie prog.

2017. 08. 10. - 2


7.10 Dragon Ball Z - serial dla dzieci
8.00 Labirynt namiętności - telenowela
8.50 Nigdy Cię nie zapomnę - telenowela
9.40 Melrose Place - serial obyczajowy
10.30 Łamisłówka
11.25 Big Brother I
12.05 Porywy serca - telenowela
12.55 Telesklep
15.05 Maska - serial animowany dla dzieci
15.30 Dragon Ball Z - serial dla dzieci
16.15 Pełna chata - serial komediowy
16.45 Szkoła złamanych serc - serial obyczajowy
17.15 Władca zwierząt - serial przygodowy
18.10 Wzywam dr Brucknera - serial obyczajowy
19.00 Melrose Place - serial obyczajowy
20.00 The Sandy Bolton Orchestra - film obyczajowy
22.00 Władca zwierząt - serial przygodowy prod. USA
22.55 Big Brother I
23.40 Odwet - film sensacyjny
1.25 Prawdziwe kłamstwa - film sensacyjny
3.55 Zakończenie programu

Tvpoloniaekran


7.00 Animacje dla dorosłych - Czarny Kapturek
7.05 Animacje dla dorosłych - Fotodrama
7.10 Animacje dla dorosłych - Klomb
7.15 Zezem [5/10] - serial prod. TVP
7.30 Wielka historia małych miast
8.00 Wiadomości
8.10 Pogoda
8.20 Spółka rodzinna [8/19]
8.50 Bolek i Lolek w Europie [4/5] - serial anim. dla dzieci
9.00 Sówka [4] - teleturniej dla dzieci
9.25 Hrabia Kaczula [15/44] - serial anim. dla dzieci
9.45 Kolorowe nutki - program muzyczny dla dzieci
10.00 Wielcy reformatorzy teatru [3]
10.20 W rajskim ogrodzie: Krymski ślad Mickieiwcza
10.40 Sensacje XX wieku
11.10 Tygodnik polityczny Jedynki
12.00 Wiadomości
12.15 Zespół adwokacki [6/12] - serial TVP
13.05 Hity satelity - propozycje programowe TV Polonia
13.20 Wieczór z Jagieiskim [99]
14.00 To widzowie podziwiali
15.00 Wiadomości
15.15 Eurotel - magazyn
15.25 Wielcy reformatorzy teatru [3]
15.45 W rajskim ogrodzie
16.05 Polonijne organizacje w Gruzji
16.20 Nie tylko o ...
16.35 Sensacje XX wieku - program Bogusława Wołoszańskiego
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Bolek i Lolek w Europie [5-ost.]
17.45 Bolek i Lolek [1/13] - serial anim. dla dzieci
17.55 Sówka [4] - teleturniej dla dzieci
18.20 Hrabia Kaczula [15/44] - serial anim. dla dzieci
18.50 Spółka rodzinna [8/19]- serial TVP
19.15 Dobranocka: Miś Uszatek
19.30 Wiadomości, Sport, Pogoda
20.05 Zespół adwokacki [6/12] - serial TVP
20.50 Hity satelity - propozycje programowe TV Polonia
21.05 Bezludna wyspa
22.00 Panorama
22.30 Życie na gorąco [3/9] - serial TVP
0.00 Monitor Wiadomości
0.10 Szansa na sukces
1.05 Polonijne organizacje w Gruzji
1.20 Miś Uszatek
1.30 Wiadomości, Sport, Pogoda
2.00 Spółka rodzinna [8/19]
2.30 Zespół adwokacki [6/12]
3.20 Bezludna wyspa
4.20 Kawaleria powietrzna [26-ost.]
4.45 Hity satelity
5.00 Panorama
5.30 Sensacje XX wieku
6.00 Nie tylko o ...
6.15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Śląski smak
6.40 Chrześcijańskie dziedzictwo Czarnej Afryki - Malowidła z Faras - film dok.
7.00 Zakończenie programu

TVPuls2001


7.00 Jak się robi? - reportaż
7.30 Telesklep
8.10 Ulica zakochanych - telenowela
9.05 Kacper i przyjaciele - serial animowany
9.30 Było sobie życie - serial animowany dla dzieci
10.00 Dotyk anioła - serial obyczajowy
11.00 Kobiety mojego życia - serial obyczajowy
11.55 Allo, allo - serial komediowy
12.20 M Kwadrat
12.50 Telesklep
14.50 M Kwadrat - talk show Manna i Materny
15.15 Cudowne lata - serial obyczajowy
15.45 Kacper i przyjaciele - serial animowany
16.35 Było sobie życie - serial animowany
17.05 Kobiety mojego życia - serial obyczajowy
18.00 M Kwadrat
18.30 Cudowne lata - serial komediowy
19.00 Dotyk anioła
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.20 Orle skrzydło - western prod. USA
22.10 Real autoklub.pl - magazyn motoryzacyjny
22.40 Resurrectlon Bolevard - serial obyczajowy
23.35 M Kwadrat - talk show
0.35 Resurrection Boulevard - serial obyczajowy
1.30 Zakończenie programu

Canal


7.00 Kabaret Negliż (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap - magazyn (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Teletubbies II - serial anim.
8.25 Norma Rae - film obycz. USA (1979)
10.15 Kroniki sportowe - komediodramat USA (2001)
11.45 Wojaczek-film psych. (2000)
13.15 Tajemniczy Joe - film obycz. USA (2000)
15.05 Pol Pot - Morderczy uścisk - film dok.
16.00 Szkoła dziewic - film fab. (2000)
17.55 Spin City IV - serial
18.20 Jordan w akcji - serial
19.05 Łapu-capu extra
19.35 Teletubbies II - serial anim.
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap - magazyn (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Kabaret Negliż (o)
21.00 Fasolowa wojna - film obycz. USA (1998)
22.55 Łowcy wampirów - horror USA (1998)
0.40 Dom na przeklętym wzgórzu - horror USA (1989)
2.10 Omen 2 - Damian - horror
3.55 Nocne zjawy - horror ang. (1962)
5.15 Anastazja - film obycz. USA (1956)
(o) - odkodowany

HBO


6.30 Bodzio w Krainie Mruków - komedia famil. USA
7.45 Robbie Williams - koncert w Kolonii, 2001
9.10 Ciasteczko losu - komedia USA
11.00 Pechowy skrzat - film SF USA
12.35 Niezniszczalny Kelly - komedia austral.
13.55 Casper i Wendy - film famil. USA
15.30 Długa droga do domu - film famil. USA
17.00 Na planie - magazyn
17.30 W tobie cała nadzieja - film famil. duń.
19.00 Bodzio w Krainie Mruków - komedia famil. USA
20.15 Wirtuoz - film krótkom.
20.30 Premiera: Cinema, cinema - magazyn
21.00 60 sekund - film akcji USA
22.55 Premiera: Zgiń, przepadnij! - komedia USA
0.25 Fenomen żonatego faceta (7) - serial
0.55 Happy, Texas - komedia USA
2.30 Koruptor - film akcji USA
4.15 Gwiazdy Hollywood - Dustin Hoffman - film dok.
4.45 Casper i Wendy - film famil. USA

Discovery Channel 2000


9.00 Wędkarski świat Rexa Hunta
9.25 Buena Vista Fishing Club
9.55 Turbo
10.20 Więzy krwi: Sellersi
10.50 Odrodzenie samochodu
11.15 Samotna planeta: Przewodnik po Meksyku
12.10 Łowca krokodyli: Niebezpieczni Afrykanie
13.05 Siła natury: Osunięcia ziemi
14.00 Skrzynka
15.00 Odrzutowiec XXI wieku
16.00 Wszystko o ... : Samoloty
17.00 Wędkarski świat Rexa Hunta
17.30 Buena Vista Fishing Club
18.00 Wyprawy w czasie
19.00 Planeta oceanów: Strumień w ciemności
20.00 Więzy krwi: Campbell
20.30 Odrodzenie samochodu
21.00 Wysypisko: Młynek do kawy
22.00 Niesamowite maszyny - wydanie specjalne - mosty
23.00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie„.
0.00 Czołgi: Bitwa o Kursk
1.00 Wyprawy w czasie
2.00 Specjaliści
3.00 Zakończenie programu

Eurosport 2001


08:30    Zawody CSIO w Neuendorfie Jeździectwo
09:30    Tour de France - 11 etap Pau - La Mongie 158 km Kolarstwo
10:45    Tour de France - 12 etap Lannemezan - Plateau de Beille 198 km Kolarstwo (na żywo)
18:00    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Niemiec na Sachsenringu - trening Sport motocyklowy (wydarzenia dnia)
19:00    Tour de France + magazyn
19:30    YOZ - Youth Only Zone Special magazyn sportów ekstremalnych
20:00    YOZ - Youth Only Zone magazyn sportów ekstremalnych
21:00    Zawody w Szkocji Zawody siłaczy
22:00    Tour de France - 12 etap Lannemezan - Plateau de Beille 198 km Kolarstwo
23:30    Wiadomości Eurosportu
23:45    YOZ - Youth Only Zone magazyn sportów ekstremalnych (powt.)
00:15    Zawody Pucharu Świata w Grouse Mountain Kolarstwo górskie
00:45    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Niemiec na Sachsenringu - trening Sport motocyklowy (wydarzenia dnia)
01:15    Wiadomości Eurosportu (powt.)
01:30    Zakończenie programu 

Ale Kino !!! (1999-2003)


8.00 Nie jesteśmy w Nowym Jorku - film krótkometrażowy
8.15 Kobieta z prowincji - film obyczajowy prod. polskiej
10.00 Na zawsze w mojej pamięci - film krótkometrażowy
10.15 Magia kina - żywioły natury - dokument
10.45 Niebezpieczne ulice - film obyczajowy prod. USA
12.15 Magia kina - modele i miniatury - dokument
12.45 Mleko - film obyczajowy
14.25 Dwaj panowie N - film kryminalny
16.10 Magia kina - animacja bezfazowa - dokument
16.40 Trzej muszkieterowie: Diamenty królowej - film przygodowy prod. hiszpańskiej
18.25 Pozdrowienia - komedia prod. USA
20.00 O rany, nic się nie stało!!! - komedia
21.30 Martwa strefa - thriller
23.20 Priscilla królowa pustyni - komediodramat
1.00 Północ - dramat
2.10 David Cronenberg - Z krwi kości
2.55 Zakończenie

TVP3 Gdańsk
07:00    "Tommy i Oscar" serial animowany (WP) Włochy 1998
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:40    Prognoza pogody (WP)
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany (WP) Francja 1990
08:00    Panorama, Prognoza pogody
08:15    Magazyn olsztyński
08:30    Kurier program informacyjny (WP)
08:40    Prognoza pogody (WP)
08:45    Gość dnia (WP)
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
09:30    Kurier program informacyjny (WP)
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
10:30    Kurier program informacyjny (WP)
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
11:30    Kurier program informacyjny (WP)
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
12:30    Kurier program informacyjny (WP)
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
13:30    Kurier program informacyjny (WP)
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
14:30    Kurier program informacyjny (WP)
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:35    Prognoza pogody (WP)
15:40    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
15:55    Hanza
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:40    Prognoza pogody (WP)
16:45    Wyprawa za jeden uśmiech magazyn turystyczny (WP)
17:15    Znaki czasu magazyn (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:45    Prognoza pogody (WP)
17:50    Panorama - flesz
18:00    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
18:20    Halo, Trójka
18:35    Oliwa latem (powt.)
19:00    Liga Światowa - mecz Polska - Argentyna Siatkówka mężczyzn (WP)
20:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny (WP)
21:15    Magazyn olsztyński (powt.)
21:30    Kurier gospodarczy (WP)
21:40    Prognoza pogody (WP)
21:45    Panorama - wydanie wieczorne, Prognoza pogody
22:05    Eurotel magazyn (WP)
22:15    Patrol Trójki magazyn (WP)
22:30    Kurier program informacyjny (WP)
22:45    Prognoza pogody (WP)
22:50    "Ponette" reż.Jacques Doillon, wyk.Victoire Thivisol, Marie Trintignant, Xavier Beauvois, Claire Nebout dramat psychologiczny (WP) Francja 1996
00:25    "Hazard" reż.Alex Cox, wyk.Rebecca DeMornay, Vincent D'Onofrio, Richard Edson, Delroy Lindo komedia kryminalna (WP) USA 1996
01:55    Zakończenie programu 

Polsat 2
05:00    Informacje
05:15    Różowa landrynka program erotyczny
05:45    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
06:15    Komicy występują w Polsacie
07:05    Muzyka polska
08:30    Piosenka na życzenie
09:30    Program muzyczny
10:00    Muzyczny relax
12:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:50    Komicy występują w Polsacie
13:05    Program muzyczny
14:00    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
14:30    A ku ku program rozrywkowy
15:00    Program muzyczny
15:30    Kalambury teleturniej
16:10    Informacje
16:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
17:00    4x4 magazyn motoryzacyjny
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
18:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    "Gosia i Małgosia" serial komediowy Polska
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
21:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30    TV Market
21:50    Dziennik
22:05    Hot Chat program publicystyczny
22:15    Program muzyczny
22:30    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00    Informacje
23:15    Program muzyczny
00:00    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
00:30    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
01:00    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
01:30    Pasmo informacyjne
01:45    "Gosia i Małgosia" serial komediowy Polska
02:15    TV Market
02:30    Program muzyczny
03:15    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
03:45    Dziennik
04:00    Hot Chat program publicystyczny
04:10    Program muzyczny
04:25    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:45    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Gospodarka Jamajka" reż.Alfred Hitchcock, wyk.Charles Laughton, Maureen O'Hara, Leslie Banks, Robert Newton thriller W. Bryt. 1939
22:35    Erasure koncert
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:15    Crazy Cat magazyn erotyczny
23:35    Co za szok - erotyczne wiadomości
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Klub 69 magazyn erotyczny
00:25    Max magazyn erotyczny
00:40    Podglądacz magazyn erotyczny
01:00    Magazyn erotyczny
01:40    Max magazyn erotyczny
01:55    Magazyn erotyczny
02:30    XXX Show magazyn erotyczny
02:45    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
03:00    Crazy Cat magazyn erotyczny
03:15    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    "Michael Bricker" film dokumentalny W. Bryt.
08:30    Teraz Muzyczna Telewizja
09:00    W garnku - poradnik kulinarny
09:30    Telesprzedaż
09:45    Teraz Muzyczna Telewizja
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
13:00    "Wskrzeszony konserwatyzm" film dokumentalny USA
13:30    "Michael Bricker" film dokumentalny W. Bryt.
14:00    Teraz Muzyczna Telewizja
14:45    Telesprzedaż
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    V6 magazyn motoryzacyjny
16:30    Smak muzyki magazyn muzyczny
17:00    Telesprzedaż
17:30    Teraz Muzyczna Telewizja
18:00    W garnku - poradnik kulinarny
18:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Teraz Muzyczna Telewizja
20:30    Muzyczny głos magazyn muzyczny
21:00    "Dzisiejsza Wielka Brytania" film dokumentalny W. Bryt. 2001
21:30    TMT - Trucker Music Television magazyn
22:00    Smak muzyki magazyn muzyczny
22:30    Teraz Muzyczna Telewizja
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu 

CANAL+ NIEBIESKI
06:10    Zakończenie programu
09:00    "Rok Konia" film dokumentalny Jima Jarmuscha
10:50    "Czyściec" Deser film krótkometrażowy
11:00    "Arizona junior" reż.Joel Coen, wyk.Nicolas Cage, Holly Hunter, Trey Wilson, John Goodman komedia sensacyjna USA 1987
12:35    "Czerwone BMW" Deser film krótkometrażowy
13:00    "Wielki Gatsby" reż.Jack Clayton, wyk.Robert Redford, Mia Farrow, Karen Black, Bruce Dern dramat obyczajowy USA 1974
15:30    Klub Kibica: Liga francuska - mecz Olympique Masylia - PSG (117 min) Piłka nożna
17:30    Klub Kibica: Liga francuska - mecz RC Lens - EA Guingamp (107 min) Piłka nożna
19:25    "Magiczny czas Piotra" Deser film krótkometrażowy
20:00    "Puchar Himalajów" reż.Khyentse Norbu, wyk.Orgyen Tobgyal, Neten Chokling, Jamyang Lodro, Lama Chonjor komedia Australia 1999
21:35    "Młode szpady" reż.Mario Andreacchio, wyk.Hugh Dancy, Scott Hickman, Anthony Strachan, Callum Blue film przygodowy Francja/W. Bryt. 2000
23:10    "Fasolowa wojna" reż.Robert Redford, wyk.Ruben Blades, Richard Bradford, Sonia Braga, Julie Carmen film obyczajowy USA 1998
01:05    "Na swoje podobieństwo" reż.Grzegorz Zgliński, wyk.Darek Taraszkieiwcz, Gabriela Muskała, Romana Kamińska, Zygmunt Malanowicz film psychologiczny Polska 2001
02:00    "Wakacyjna pułapka" reż.Thomas Bahmann, wyk.Herbert Knaup, Andrea Sawatzki, Ben Becker, Alexandra Maria Lara komedia Niemcy 1999
03:35    Klub Kibica: Liga francuska - mecz Olympique Masylia - PSG (117 min) Piłka nożna (powt.) 

CANAL+ ŻÓŁTY
05:30    Zakończenie programu
12:00    Kabaret Negliż program rozrywkowy
12:10    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Teletubbies 2" serial animowany
13:25    "Zygfryd" reż.Andrzej Domalik, wyk.Gustaw Holoubek, Tomasz Hudziec, Maria Pakulnis, Jan Nowicki dramat obyczajowy Polska 1986
15:00    "Maybe Baby" reż.Ben Elton, wyk.Hugh Laurie, Joely Richardson, Adrian Lester, James Purefoy komedia W. Bryt. 2000
16:45    "Zakładnicy" film dokumentalny
17:40    "Tańcząc w ciemnościach" reż.Lars von Trier, wyk.Björk, Catherine Deneuve, David Morse, Peter Stormare dramat obyczajowy Dania/Szwecja/Francja 2000
20:00    "Szósty zmysł" reż.M. Night Shyamalan, wyk.Bruce Willis, Olivia Williams, Toni Collette, Haley Joel Osment thriller USA 1999
21:45    "Zagubieni w raju" reż.George Gallo/Martin Walters, wyk.Nicolas Cage, Richard B. Shull, Jon Lovitz, Dana Carvey komedia sensacyjna USA 1994
23:35    "Miasteczko South Park" film animowany dla dorosłych USA 1999
00:55    "Stan zagrożenia" reż.Phillip Noyce, wyk.Harrison Ford, Willem Dafoe, Anne Archer, James Earl Jones film sensacyjny USA 1994
03:15    "Zbrodnia i kara na przedmieściu" reż.Rob Schmidt, wyk.Monica Keena, Ellen Barkin, Michael Ironside, Vincent Kartheiser film obyczajowy USA 2000
04:50    Wieczór krótkiego metrażu (97 min) 

Le Cinema
14:00    "Perła nocy" reż.Claude Autant Lara, wyk.Michele Morgan, Yves Montand, Pierre Palau, Fernand Sardou film obyczajowy Francja/Włochy 1956
16:30    "Ostatnia chwała Troi" reż.Albert Band/Giorgio Rivalta, wyk.Steve Reeves, Gianni Garko, Giacomo Rossi-Stuart, Carla Marlier dramat obyczajowy Włochy 1962
18:30    "Dobry mężczyzna to martwy mężczyzna" reż.Wolf Gremm, wyk.Thekla Carola Wied, Dieter Mann, Rolf Becker, Michael Roll dramat obyczajowy Niemcy 1999
20:00    "Za kulisami: 'Asterix i Obelix: Misja Kleopatra'" Dokument film dokumentalny
20:30    "Mąż idealny" reż.Beda Docampo Feijoo, wyk.Tim Roth, Ana Belen, Aitana Sanchez Gijon, Peter Firth melodramat Argentyna/W. Bryt./Czechy 1992
22:00    "Ostatnie tango w Paryżu" reż.Bernardo Bertolucci, wyk.Marlon Brando, Maria Schneider, Jean-Pierre Leaud, Darling Legitimus dramat erotyczny Francja 1972
00:30    "Emmanuelle: Ostatnie rozkosze" reż.Jean-Jacques Lamare, wyk.Krista Allen, Jennifer Leigh Burton, Timothy Dipri film erotyczny Francja 1996
02:00    Zakończenie programu 

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
12:25    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
13:45    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:15    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
15:45    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
16:15    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny
16:45    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:45    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:15    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
22:40    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny
23:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela 

Junior/Filmax
06:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.
06:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
09:00    "Poochini" serial animowany USA
09:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
10:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
11:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.
11:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
14:00    "Poochini" serial animowany USA
14:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
15:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
16:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.
16:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany Japonia/USA
19:00    "Poochini" serial animowany USA
19:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
20:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
21:00    "Do odważnych świat należy" Filmax reż.Ian Sharp, wyk.Lewis Collins, Judy Davis, Richard Widmark, Edward Woodward film sensacyjny Szwajcaria/W. Bryt. 1982
23:00    "Śmiertelny okup" reż.Robert Hyatt, wyk.Loren Avedon, Lisa Crosato, Lawrence Lowe, Brion James film sensacyjny USA 1997
00:35    "Rejs pod przymusem" reż.Brian Trenchard Smith, wyk.Lindsay Wagner, Michael Ironside, Horst Buchholz, Martin Sheen thriller Niemcy 1998
02:05    Zakończenie programu 

Discovery Civilisation
09:00    Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów
09:25    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
09:55    Don Kichote Wielkie powieści
10:50    Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie
11:45    Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów
12:15    Zagięcia czasoprzestrzeni Łowcy duchów
12:40    Fatalna wyprawa Cudem ocaleni
13:10    Walka o Angkor Podróżnicy w czasie
13:35    Aztekowie Dawni wojownicy
14:05    Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie
15:00    Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów
15:25    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
15:55    Don Kichote Wielkie powieści
16:50    Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie
17:45    Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów
18:15    Zagięcia czasoprzestrzeni Łowcy duchów
18:40    Fatalna wyprawa Cudem ocaleni
19:10    Walka o Angkor Podróżnicy w czasie
19:35    Aztekowie Dawni wojownicy
20:05    Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie
21:00    Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów
21:25    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
21:55    Don Kichote Wielkie powieści
22:50    Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie
23:45    Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów
00:15    Zagięcia czasoprzestrzeni Łowcy duchów
00:40    Fatalna wyprawa Cudem ocaleni
01:10    Walka o Angkor Podróżnicy w czasie
01:35    Aztekowie Dawni wojownicy
02:05    Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie
03:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:45    Szybując po niebie Lotnicze szlaki
06:40    Animatorzy
07:10    Statki widma z Pizy Magazyn Discover 5B
07:35    Mordercze burze Fenomeny pogody
08:05    Rozszalałe żywioły Ultranauka
08:30    Poza rok 2000
09:00    Eleganckie rozwiązanie
09:25    Transport Problemy przyszłości
09:55    Dolina dinozaurów Jurassica
10:20    Unikając katastrofy Poszukiwania
10:50    Powódź Planeta żywiołów
11:45    Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki
12:40    Animatorzy
13:10    Plaga komarów w NY Magazyn Discover 5B
13:35    Niszczycielskie siły Fenomeny pogody
14:05    Kosmiczne burze Ultranauka
14:30    Poza rok 2000
15:00    Eleganckie rozwiązanie
15:25    Transport Problemy przyszłości
15:55    Dolina dinozaurów Jurassica
16:20    Unikając katastrofy Poszukiwania
16:50    Powódź Planeta żywiołów
17:45    Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki
18:40    Animatorzy
19:10    Plaga komarów w NY Magazyn Discover 5B
19:35    Niszczycielskie siły Fenomeny pogody
20:05    Kosmiczne burze Ultranauka
20:30    Poza rok 2000
21:00    Eleganckie rozwiązanie
21:25    Transport Problemy przyszłości
21:55    Dolina dinozaurów Jurassica
22:20    Unikając katastrofy Poszukiwania
22:50    Powódź Planeta żywiołów
23:45    Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki
00:40    Animatorzy
01:10    Plaga komarów w NY Magazyn Discover 5B
01:35    Niszczycielskie siły Fenomeny pogody
02:05    Kosmiczne burze Ultranauka
02:30    Poza rok 2000
03:00    Eleganckie rozwiązanie
03:25    Transport Problemy przyszłości
03:55    Dolina dinozaurów Jurassica
04:20    Unikając katastrofy Poszukiwania
04:50    Powódź Planeta żywiołów

Travel Channel
13:00    Nowa Zelandia, USA i powrót do domu Dookoła świata na 2 kółkach
13:30    Belfast Krótkie wycieczki do Irlandii
14:00    San Francisco W podróży
14:15    Rodzinna Ayia Napa na Cyprze W podróży
14:30    Australia Podróż do Azji i dalej
15:00    Region Kimberley Australijska panorama
15:30    Ghana, Ghana, Top Banana! Co za wakacje! - Afryka
16:00    Istambuł Podróże z przewodnikiem
17:00    Los Angeles z Tamarą Beckwith Pocztówki z raju
17:30    Maraton w Medoc Tradycje i święta
18:00    Cypr Planeta wakacje
18:30    Mesyna Crawshaw i jego malowniczy szlak
19:00    Australia Podróż do Azji i dalej
19:30    Orvieto Avventura - sekrety kuchni włoskiej
20:00    Ryzykanci Dzika Kalifornia
21:00    Dublin, Irlandia Żyłka podróżnicza
21:30    Sussex Przejażdżki na krawędzi
22:00    Maroko Kuchnie świata
23:00    Od Liverpoolu do Brighton Kalejdoskop wybrzeża
23:30    Trasa do Sardynii Odległe lądy
00:00    Sardynia Tu i tam
00:30    Dublin, Irlandia Żyłka podróżnicza
01:00    Zakończenie programu 

Extreme Sports
05:00    Destination Adventure
06:00    Archiwum Ex
07:00    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
08:00    Telewizja Buntownik
08:30    Sportsworx
09:00    YOZ Magazine
09:30    Nieustraszeni
10:00    Niespokojny duch
10:30    Hardkorowcy
11:30    Waveriderz
12:00    Świat wakeboardu
12:30    Telewizja Buntownik
13:00    Nieustraszeni
13:30    Sportsworx
14:00    Niespokojny duch
14:30    Destination Adventure
15:30    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
16:30    Telewizja Buntownik
17:00    Hardkorowcy
18:00    YOZ Magazine
18:30    Waveriderz
19:00    Adrenalina
19:30    Niespokojny duch
20:00    Sportsworx
20:30    Telewizja Buntownik
21:00    Świat wakeboardu
21:30    Hardkorowcy
22:30    Waveriderz
23:00    Archiwum Ex
00:00    Destination Adventure
01:00    YOZ Magazine
01:30    Adrenalina
02:00    Archiwum Ex
03:00    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
04:00    Waveriderz
04:30    Świat wakeboardu 

Fox Kids
06:00    "Przygody Pytalskich"
06:20    "Kot Ik!"
06:45    "Pecola"
07:10    "Bob Budowniczy"
07:20    "Denis rozrabiaka"
07:30    "Bob Budowniczy"
07:40    "Szalony Jack, pirat"
07:50    "Tajne akta Psiej Agencji"
08:00    "Walter Melon"
08:10    "Digimon"
08:35    "Spiderman"
09:00    "Świat według Ludwiczka"
09:45    "Denis rozrabiaka"
10:05    "Kot Ik!"
10:30    "Świat według Ludwiczka"
10:50    "Kleszcz"
11:15    "Świat według Ludwiczka"
12:00    "Denis rozrabiaka"
12:20    "Inspektor Gadżet"
12:45    "Pokemon"
13:05    "Spiderman"
13:30    "Digimon"
13:50    "The New Addams Family"
14:15    "Mighty Morphin Power Rangers"
14:35    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:00    "Wunschpunsch"
15:25    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:40    "Szalony Jack, pirat"
15:50    "Walter Melon"
16:00    "Kot Ik!"
16:20    "Inspektor Gadżet"
16:45    "Jerry i paczka"
17:10    "The New Addams Family"
17:30    "Łebski Harry"
17:55    "Świat według Ludwiczka"
18:15    "Lochy i Smoki"
18:40    "Denis rozrabiaka"
19:05    "Walter Melon"
19:30    "Łebski Harry"
19:50    "The New Addams Family"
20:10    "Jerry i paczka"
20:30    "Gęsia skórka"
20:50    "Liceum na morzu"
21:15    "X Men"
21:35    "Fantastyczna czwórka"
22:00    Zakończenie programu 

VIVA
06:00    Pobudka z Vivą program muzyczny
09:00    VIVAMAT magazyn muzyczny
12:00    Voll Viva magazyn muzyczny
13:00    Chartsurfer D - notowania niemieckich list przebojów (powt.)
14:00    Enrique Iglesias Co jest grane? magazyn muzyczny
15:00    Brooklyn Bounce, Marlon, Samajona - gorąca linia Vivy Interaktiv In School
17:00    Wonderwall - notowania niemieckich list przebojów Top 100
19:00    Sasha Voll Viva magazyn muzyczny
20:00    Chartsurfer na życzenie
21:00    Szybkie przewijanie magazyn muzyczny
21:50    Trendspotting magazyn mody i modnych trendów
22:00    Club Rotation - obrotowy klub taneczny VIVY z Daisy Dee, czyli jump do upadłego
23:00    Electronic Beats magazyn muzyczny (powt.)
00:00    Szybkie przewijanie magazyn muzyczny (powt.)
00:50    Trendspotting magazyn mody i modnych trendów (powt.)
01:00    Nocny express magazyn muzyki tanecznej 

Avante
05:00    Lordowie mafii
06:00    Home Toxins Horyzonty
06:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
07:00    John Surtees Great Racing Drivers
08:00    Podniebni gliniarze
08:30    Legendy lotnictwa wojskowego
09:00    Czciciele szybkości
09:30    Nowoczesna technika
10:00    Spaceflight
11:00    Lordowie mafii
12:00    Home Toxins Horyzonty
12:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
13:00    John Surtees Great Racing Drivers
14:00    Podniebni gliniarze
14:30    Legendy lotnictwa wojskowego
15:00    Czciciele szybkości
15:30    Nowoczesna technika
16:00    Spaceflight
17:00    Lordowie mafii
18:00    Garlic And Rice Horyzonty
18:30    Sea Ray 340 Sundancer Świat morza
19:00    The Carriers Wojny w przestworzach
20:00    Antartica Against The Odds
20:30    US Airforce Combat Wing Walki powietrzne
21:00    Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny
21:30    Nowoczesna technika
22:00    Skrzydła nad światem
23:00    Airbus - czarodziejski ptak Europy
23:30    Tajemnice, magia i cuda
00:00    Garlic And Rice Horyzonty
00:30    Sea Ray 340 Sundancer Świat morza
01:00    The Carriers Wojny w przestworzach
02:00    Antartica Against The Odds
02:30    US Airforce Combat Wing Walki powietrzne
03:00    Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny
03:30    Nowoczesna technika
04:00    Skrzydła nad światem 

TV Dami
09:45    Muzyczna Dami program muzyczny
10:00    Teledziennik
10:15    Muzyczna Dami program muzyczny
10:30    Przerwa w programie
14:00    "Perła nocy" reż.Claude Autant Lara, wyk.Michele Morgan, Yves Montand, Pierre Palau, Fernand Sardou film obyczajowy Francja/Włochy 1956
16:30    Muzyczna Dami program muzyczny
17:20    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
17:40    Dami Net
17:50    Edukacja Nasze sprawy program publicystyczny
18:10    Muzyczna Dami program muzyczny
18:30    "Dobry mężczyzna to martwy mężczyzna" reż.Wolf Gremm, wyk.Thekla Carola Wied, Dieter Mann, Rolf Becker, Michael Roll dramat obyczajowy Niemcy 1999
20:00    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
20:20    Muzyczna Dami program muzyczny
20:30    "Mąż idealny" reż.Beda Docampo Feijoo, wyk.Tim Roth, Ana Belen, Aitana Sanchez Gijon, Peter Firth melodramat Argentyna/W. Bryt./Czechy 1992
22:00    Muzyczna Dami program muzyczny
23:00    Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
23:20    Muzyczna Dami program muzyczny
00:30    "Emmanuelle: Ostatnie rozkosze" reż.Jean-Jacques Lamare, wyk.Krista Allen, Jennifer Leigh Burton, Timothy Dipri film erotyczny Francja 1996
02:00    Zakończenie programu 

TeDe
06:00    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
06:30    Topowe lato program dla młodzieży
07:00    Muzyczne listy magazyn muzyczny
07:50    "Arthur" serial animowany (powt.)
08:15    "Kapitan Star" serial animowany (powt.)
08:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy (powt.) USA 1996
09:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy (powt.) Peru 2000
09:55    Życiowa szansa teleturniej
10:50    "Najemnicy" wyk.Brad Johnson, Tim Andrews, Real Andrews, Melinda Clarke serial sensacyjny (powt.) USA 1997
11:40    "Oni, Ona i pizzeria" reż.James Widdoes, wyk.Ryan Reynolds, Richard Ruccolo, Taylor Howard, Jennifer Westfeldt serial komediowy (powt.) USA 1997-98
12:05    "Podglądanie natury" serial dokumentalny
13:00    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
13:30    Topowe lato program dla młodzieży
13:50    "Arthur" serial animowany
14:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" reż.Kisajuki Toriumi serial animowany Austria/Japonia 1980
14:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996
15:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00    Muzyczne listy magazyn muzyczny
17:00    "Tato, co Ty na to" reż.Jason Bateman/Robby Benson, wyk.William Ragsdale, Sean O'Bryan, Justin Cooper, Bess Meyer serial komediowy USA 1998-99
17:30    HOT CHAT program publicystyczny
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    Życiowa szansa teleturniej
19:00    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny (powt.) USA 1997-98
20:00    "Gorzka sprawiedliwość" reż.Rod Holcomb, wyk.Tim Matheson, Lisa Eichorn, Mii Kuzyk, Tom Atkins dramat obyczajowy USA 1986
21:50    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:05    Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:15    "Cień anioła" reż.Sarah Pia Anderson/Duane Clark, wyk.Jessica Alba, Michael Weatherly, Jamie Bell, Valarie Rae Miller serial sensacyjny USA 2000
23:15    "Gadka szmatka" wyk.Kyra Sedgwick, Beverly D'Angelo, Nicole Sullivan, Peter Jacobson serial komediowy USA 2000
23:45    "O czym mówią gwiazdy" serial dokumentalny
00:45    X Laski program erotyczny
01:15    Muzyczne listy magazyn muzyczny
02:05    Strefa P program muzyczny
02:40    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
03:10    Zakończenie programu 

TKK
17:00    Abecadło M2
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:35    Komentarz dnia
17:40    Ludzie i sprawy program publicystyczny
18:00    Godzina z TKK
19:00    Godzina z TKK
20:00    Godzina z TKK
21:00    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Starachowicki Serwis Informacyjny
17:35    Rozmaitości Jarmark u Starzecha
18:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
18:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
18:35    Rozmaitości Jarmark u Starzecha (powt.)
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
19:35    Rozmaitości Jarmark u Starzecha (powt.)
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
20:35    Rozmaitości Jarmark u Starzecha (powt.)
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
21:35    Rozmaitości Jarmark u Starzecha (powt.)
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
22:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
22:30    Zakończenie programu 

WTK
10.00 Puls dnia - serwis informacyjny 
10.15 Puls sportu 
10.30 Program lokalny 
11.00 Muzyka z WTK 
12.00 Stolice i metropolie świata - Jerozolima 
12.30 Scena - magazyn kulturalny 
12.50 Dwie ojczyzny - Kresy schodnie w obiektywie PTTK Rataje 
13.15 Walizka pełna zmierzchu - recital pieśni żydowskich 
13.30 Tajemnice żeń szenia - wywiad z plantatorem 
13.45 Muzyka z WTK 
14.30 Program lokalny 
15.00 Wspaniałości przyrodnicze Ameryki (1) - serial przyrodniczo - krajoznawczy 
15.30 Na zdrowie - magazyn medyczny
15.50 Czy wiecie, że... - program edukacyjny
16.00 Jak powstał film
16.30 Program lokalny
17.00 Wyprawy kulinarne - magazyn
17.20 Z planu filmowego
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny
18.00 Bajki
18.10 Motomania - magazyn motoryzacyjny
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Muzyka z WTK
19.45 Puls sportu
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.30 W związku z Solidarnością - magazyn
20.45 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
21.00 Na pełnym morzu (56) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992
22.00 Program lokalny
22.30 Puls dnia - serwis informacyjny
22.45 Puls sportu
23.00 Zakończenie programu 

TVP3 Opole
07:00    "Tommy i Oscar" serial animowany (WP) Włochy 1998
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:40    Prognoza pogody (WP)
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany (WP) Francja 1990
08:00    Opolski serwis informacyjny
08:10    Publicystyka opolska
08:30    Kurier program informacyjny (WP)
08:40    Prognoza pogody (WP)
08:45    Gość dnia (WP)
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
09:30    Kurier program informacyjny (WP)
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
10:30    Kurier program informacyjny (WP)
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
11:30    Kurier program informacyjny (WP)
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
12:30    Kurier program informacyjny (WP)
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
13:30    Kurier program informacyjny (WP)
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
14:30    Kurier program informacyjny (WP)
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:35    Prognoza pogody (WP)
15:40    Opolski serwis informacyjny
15:50    Rozmowa dnia program publicystyczny
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:40    Prognoza pogody (WP)
16:45    Wyprawa za jeden uśmiech magazyn turystyczny (WP)
17:15    Znaki czasu magazyn (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:45    Prognoza pogody (WP)
17:50    Publicystyka opolska
18:00    Opolski serwis informacyjny
18:15    Sport opolski, Prognoza pogody
19:00    Liga Światowa - mecz Polska - Argentyna Siatkówka mężczyzn (WP)
20:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny (WP)
22:05    Eurotel magazyn (WP)
22:15    Patrol Trójki magazyn (WP)
22:30    Kurier program informacyjny (WP)
22:45    Prognoza pogody (WP)
22:50    "Ponette" reż.Jacques Doillon, wyk.Victoire Thivisol, Marie Trintignant, Xavier Beauvois, Claire Nebout dramat psychologiczny (WP) Francja 1996
00:25    "Hazard" reż.Alex Cox, wyk.Rebecca DeMornay, Vincent D'Onofrio, Richard Edson, Delroy Lindo komedia kryminalna (WP) USA 1996
01:55    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    "Bindi Millionaires" serial dokumentalny
05:40    Starożytny Egipt Pejzaże program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka włoskiego
06:30    Starting Business English kurs języka angielskiego
07:00    Spryciarze program dla dzieci
07:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
07:30    Salut Serge program dla dzieci
07:45    Bodger i Badger program dla dzieci
08:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
08:20    Naprawdę dziki show program dla dzieci
08:45    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
09:15    Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny
09:45    Zgadnij, co to jest? teleturniej
10:15    Siły lądowe magazyn
10:45    Gardeners' World
11:15    The Weakest Link quiz
12:00    "Otwarte non stop" serial komediowy
12:30    "Lekarze" serial obyczajowy
13:00    "EastEnders" telenowela
13:30    "Wszystkie istoty duże i małe" serial obyczajowy
14:30    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
15:00    Spryciarze program dla dzieci
15:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
15:30    Salut Serge program dla dzieci
15:45    Bodger i Badger program dla dzieci
16:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
16:20    Naprawdę dziki show program dla dzieci
16:45    "Lovejoy" serial obyczajowy
17:45    "Dzika przyroda: Tygrys" serial przyrodniczy
18:45    The Weakest Link quiz
19:30    "Płynne opowieści" serial dokumentalny
20:00    Parkinson wywiady
21:00    "Dalziel i Pascoe" serial obyczajowy
22:30    Później z Jools Holland program rozrywkowy
23:30    Hity muzyki pop - Prime program muzyczny
00:00    Hity muzyki pop - Eurochart program muzyczny
00:30    Widmowe światło Doktor Who
01:00    "Płynne opowieści" serial dokumentalny
01:30    "Wojna stulecia: Ucząc się wygrywać" serial dokumentalny
02:30    "Konspiracje: Szpiegowska gra" serial dokumentalny
03:00    Zamek horroru program edukacyjny
03:30    Dzikie morze Sargasowe program edukacyjny 

ST 2
15:55    Żywa panorama
16:05    Infotext
16:20    Telezakupy magazyn
16:30    Tipos Bingo magazyn
17:05    Co nas boli? magazyn publicystyczny
17:30    Temat magazyn
18:30    Tygodnik regionalny magazyn
19:00    Familia magazyn o problemach współczesnej rodziny
19:30    Wiadomości
19:50    Prognoza pogody
20:00    Lekkoatletyka Studio sport (na żywo)
22:30    Sport program sportowy
22:35    "Japonia - duch i forma" serial dokumentalny Japonia 1990
23:25    Wspaniały świat magazyn podróżniczy
23:50    Wiadomości z czeskiej telewizji
00:15    Zakończenie programu 

Rai Due
05:10    Historia technologii XX w. . Wykład 5 program edukacyjny
05:55    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
06:30    Nikt nie jest doskonały. Chwile śmieszne i nie tylko
07:00    "Gegen den Wind" serial sensaacyjny Niemcy 1995
07:50    Go cart program dla dzieci
09:50    "For Your Love" serial komediowy USA 1998
10:15    Kolorowy świat Telewizja edukacyjna
10:30    Wiadomości
10:35    Społeczeństwo i obyczaj magazyn
10:45    Magazyn medyczny
11:00    Wiadomości
11:15    "Amiche nemiche" serial
12:05    "Jake and the Fatman" serial kryminalny USA 1987
13:00    Wiadomości
13:30    Społeczeństwo i obyczaj magazyn
13:50    Magazyn medyczny
14:05    "Silk Stalkings" serial sensacyjny USA 1991
14:50    Włochy na Dwójce
15:45    "Da un giorno all'altro" serial
16:30    "Cuore e batticuore" serial
17:25    "Lupo de lupis" serial animowany
17:35    "Ufo Baby" serial animowany
18:00    Wiadomości
18:05    Prognoza pogody
18:10    Zmienna pogoda
18:30    Magazyn sportowy
18:40    "Cuori rubati" serial obyczajowy Włochy 2002
19:10    "Now and Again" serial sensacyjny USA 1999
20:00    "Tom & Jerry", "Popeye" filmy animowane dla dzieci
20:30    Wiadomości
20:55    Koncert Julio Iglesiasa transmisja z Placu Św. Marka w Wenecji
22:40    Convenscion Express
23:45    Wiadomości
00:15    Wiadomości parlamentarne magazyn aktualności
00:25    Prognoza pogody
00:30    żeglarstwo. Żeglarskie Giro d'Italia Studio sport
01:00    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
01:05    "Silk Stalkings" serial sensacyjny USA 1991
01:50    Magazyn medyczny
02:00    Z kronik
02:10    Śpiew dla duszy
02:40    "Il prezzo dell'innocenza" film dokumentalny
03:20    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
03:40    Network dla Uniwersytetu. Mieszkać w XXI w. . Wykład 7 Uniwersytet Telewizyjny program edukacyjny
04:25    Nauka, technika i instytucje naukowe we współczesnych Włoszech . Wykład 3 program edukacyjny 

Rai Tre
05:00    Wiadomości i prognoza pogody
05:15    Superzap
05:30    Wiadomości i prognoza pogody
05:45    USA 24 godz.
06:00    Wiadomości i prognoza pogody
06:15    Magazyn tematyczny
06:30    Wiadomości i prognoza pogody
06:45    instrukcja obsługi Włochy magazyn aktualności
07:00    Wiadomości i prognoza pogody
07:15    Przegląd prasy włoskiej magazyn aktualności
07:30    Ekonomia i rynki magazyn gospodarczy
07:45    Telenet magazyn aktualności
08:00    Wiadomości
08:05    Włoski alfabet. Zmienne losy narodu włoskiego Telewizja edukacyjna
09:05    "Abbasso la ricchezza!" reż.Gennaro Righelli, wyk.Anna Magnani, Vittorio De Sica, Galeazzo Benti, Virgilio Riento film obyczajowy Włochy 1946
10:30    Na dobry początek latem magazyn rozmaitości
12:00    Wiadomości sportowe i prognoza pogody
12:25    Na dobry początek latem magazyn rozmaitości
13:10    "Matlock" serial kryminalny USA 1986
14:00    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
14:15    Wiadomości
14:35    połączenie satelitarne Przypadkowi żeglarze
14:40    Filmy animowane Melevisione program dla dzieci
15:30    kolarstwo szosowe. 89. Tour de France. 12. etap: Lannemezan - Plateau de Beille Studio sport
17:20    kolarstwo szosowe. Giro d'Italia kobiet. Etap dookoła Medy Studio sport
17:30    Geo Magazine
18:00    Prognoza pogody
18:05    "Drużyna" wcześniej...
19:00    Wiadomości
19:30    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
20:00    Wiadomości sportowe
20:10    Blob
20:30    Miejsce pod słońcem
20:50    "Gale Force" reż.Jim Wynorski, wyk.Treat Williams, Michael Dudikoff, Paul Logan, Renee Ridgeley film sensacyjny USA 2002
22:45    Wiadomości
22:50    Wiadomości regionalne
23:05    "Oberto, conte di San Bonifacio" Giuseppe Verdiego reż.Pier'Alli, wyk.Orchestra Filarmonica Marchigiana pod dyr. Daniele Callegariego, Chór regionu Marche im. Vincenzo Belliniego oraz Michele Pertusi, Giovanna De Liso i Fabio Sartori - transmisja z Teatro Lauro Rossi w Maceracie
01:20    Wiadomości i prognoza pogody
01:30    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
01:35    Kolorowy świat. Wydanie specjalne. Imigranci, pokolenie X" Telewizja edukacyjna
02:05    "La catena umana" - materiały wideo i niepublikowane zdjęcia sędziów Giovanniego Falcone i Paola Borsellino z Palermo z lat 1988 - 1993 Poza rozkładem

Kanal 5
05:15    Zakończenie programu
06:35    Tiny Toon I program dla dzieci
07:25    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55    "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:25    "Taxi" serial komediowy USA 1981-83
09:55    Jenny Jones talkshow
10:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:05    TV-Butiken
11:55    "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
12:50    "Star Trek" reż.Robert Wise, wyk.William Shatner, Leonard Nimoy, DeForest Kelley, James Doohan film SF USA 1978
15:15    Jenny Jones talkshow
16:05    "Sister, Sister" serial komediowy USA
16:35    "Skrzydła" serial komediowy USA
17:05    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:35    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
19:00    "Wild Things" serial przyrodniczy USA
20:00    "Brottsvĺg II" serial policyjny Szwecja 2000
21:00    "V" serial sf USA 1983-84
22:45    "Twardy glina" reż.Bruno Barreto, wyk.Stephen Baldwin, Chris Penn, Gina Gershon, Mike McGlone film sensacyjny USA 1998
02:00    The Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
02:50    "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80
03:40    "War of the Worlds" serial sf USA 1988-90
04:30    "Mission Impossible" serial sensacyjny USA 

TV Norge
11:40    Norge pĺ kryss og tvers
11:55    "Cannon" serial sensacyjny USA
12:50    "Matlock" serial kryminalny USA
13:45    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA
14:40    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
15:10    "Lois & Clark" serial USA
16:00    "Pełna chata" serial komediowy USA
16:30    "Sister, Sister" serial komediowy USA
17:00    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
17:25    TVNorges Jackpot
17:30    "Laverne & Shirley" serial komediowy USA
18:00    Wiadomości i prognoza pogody
18:15    Norge pĺ kryss og tvers
18:30    "Skrzydła" serial komediowy USA
19:00    Wiadomości i prognoza pogody
19:15    Norge pĺ kryss og tvers
19:30    "Change of Heart"
20:00    Best of Biker Jens
21:00    "Biały myśliwy, czarne serce" reż.Clint Eastwood, wyk.Clint Eastwood, Jeff Fahey, Marisa Berenson, George Dzundza dramat psychologiczny USA 1990
22:30    Wiadomości i prognoza pogody
22:45    "Biały myśliwy, czarne serce" reż.Clint Eastwood, wyk.Clint Eastwood, Jeff Fahey, Marisa Berenson, George Dzundza dramat psychologiczny USA 1990
23:15    "Hogans Heroes" serial komediowy USA
23:45    "Sprawiedliwość na 18 kołach" serial sensacyjny USA
00:35    "Romans na telefon" reż.E.W. Swackhamer, wyk.Jane Seymour, Parker Stevenson film sensacyjny USA 1991
01:35    Wiadomości i prognoza pogody
01:50    "Romans na telefon" reż.E.W. Swackhamer, wyk.Jane Seymour, Parker Stevenson film sensacyjny USA 1991
02:30    Big Brother 2001
04:20    Zakończenie programu 

RTPI
05:15    NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
06:15    LEVADAS DA MADEIRA
06:45    REPÓRTER RTP program publicystyczny
07:30    ENTRE NÓS
08:00    BOM DIA PORTUGAL Directo
11:00    PRAÇA DA ALEGRIA Directo
14:00    JORNAL DA TARDE Directo
15:00    A IDADE DA LOBA e 60
16:30    JÚNIOR program dla dzieci
17:30    ENTRE NÓS
18:00    NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
19:00    PONTOS DE FUGA
19:30    QUEBRA CABEÇAS (V)
20:15    BANQUEIRA DO POVO
21:00    TELEJORNAL Directo
21:55    CONTRA-INFORMAÇĂO
22:00    UM ESTRANHO EM CASA
23:00    CRÓNICA DO SÉCULO (I série)
00:00    NOVAS ONDAS 

France 3
06:00    Euronews program informacyjny
07:00    Decroches vos vacances program dla dzieci
08:00    TO3 program dla dzieci
10:50    Sur la route du tour magazyn
11:40    Bon appetit, bien sur program kulinarny
12:00    Le 12/14 programy regionalne
13:05    Le Journal de RFO magazyn informacyjny
13:20    Keno magazyn
13:25    C'est mon choix magazyn
14:25    "Drole de dames" serial komediowy USA 1997
15:15    "Refuge pour la vie" reż.Arthur Allan Seidelman, wyk.Ellen Burstyn, Jonathan Thomas, Pat Corley, Mark Hamill film obyczajowy USA 2000
16:50    "Les coulisses du pouvoir" reż.Daniel Petrie, wyk.Anthony Quinn, E. G. Marshall, Robert Reed, Pat Hingle komedia obyczajowa USA 1971
18:20    Questions pour un champion teleturniej
18:45    Les Jours euros
18:50    Le 19/20 programy regionalne
20:05    Prognoza pogody
20:10    Tout le sport magazyn sportowy
20:20    Tous egaux
20:55    Thalassa program podróżniczy
22:50    Prognoza pogody
22:55    Soir 3 wiadomości
23:00    "Droles de doubles" film dokumentalny
00:30    "L'hotel - Dieu de Beaune" film dokumentalny
02:50    La nuits de France 3 

M6
05:50    M comme musique magazyn muzyczny
07:00    Morning Live magazyn poranny
09:15    M6 boutique - telezakupy
09:55    M comme musique magazyn muzyczny
10:20    Kidpaques filmy animowane
11:45    Camera cafe magazyn
11:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
12:05    "Family Matters" serial komediowy USA 1989
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Domek na prerii" wyk.Michael Landon, Karen Grassle, Melissa Sue Anderson, Melissa Gilbert, Matthew Laborteaux serial przygodowy USA 1974-1983
13:35    "Czas życia" reż.Rick Wallace, wyk.Liza Minelli, Jeffrey de Munn, Corey Haim, Swoosie Kurtz dramat obyczajowy USA 1985
15:15    "Touched by an Angel" serial obyczajowy USA 1994
16:05    M6 Music - teledyski
16:55    C'est l'after program rozrywkowy
17:50    "Clown" serial kryminalny Niemcy 1999
18:50    Sydney Fox, l'aventuriere" serial sensacyjny
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    "Step by Step" serial komediowy USA 1991
20:55    "Daylight Robbery" (!/2) reż.David Innes Edwards, wyk.Michelle Collins, Lesley Sharp, Geraldine Somerville, Emily Woof film kryminalny USA 1999.
22:50    "Daylight Robbery" reż.David Innes Edwards, wyk.Michelle Collins, Lesley Sharp, Geraldine Somerville, Emily Woof film kryminalny USA 1999.
00:40    Tour de France a la voile program sportowy
00:45    Zone interdite program rozrywkowy
03:15    M6 music - teledyski 

ARD
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Blankenese" serial obyczajowy Niemcy 1993
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03    Brisant magazyn publicystyczny (powt.)
10:25    "Galimatias" reż.Alexander Mackendrick, wyk.Tony Curtis, Claudia Cardinale, Sharon Tate, Robert Webber komedia obyczajowa USA 1967
12:00    Wiadomości
12:15    Bufet ARD magazyn rozmaitości
12:45    Grand Prix Francji (trening) Formuła 1 relacja z toru Magny-Cours (na żywo)
14:15    Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00    Wiadomości
15:15    "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00    "Barbara Wussow" We własnej osobie program dokumentalny
16:30    Alfredissimo! magazyn kulinarny
17:00    Wiadomości
17:15    Brisant magazyn publicystyczny
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    "Paczka z nabrzeża" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:15    Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:15    "Droga serca" reż.Giuliana Gamba, wyk.Veronica Pivetti, Robert Atzorn, Jessica Trani, Mattia Sbragia film obyczajowy Niemcy/Włochy 2000
21:40    Tylko w ARD
22:10    Comedy Classics program kabaretowy
22:40    Prosto z Berlina magazyn informacyjny
23:10    "Telefon 110" serial kryminalny Niemcy 1995
00:40    Magazyn nocny
01:00    "Skorumpowani" reż.Claude Zidi, wyk.Philippe Noiret, Thierry Lhemitte, Grace de Capitani, Julien Guiomar komedia sensacyjna Francja 1984
02:40    Wiadomości
02:45    "Hawkins" serial kryminalny USA 1973
03:55    Quer - tydzień z Christophem Süßem magazyn informacyjny
04:40    Wiadomości
04:45    Najpiękniejsze trasy kolejowe Niemiec program krajoznawczy 

ZDF
05:05    Halo Niemcy magazyn aktualności (powt.)
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    Pełen dzbanek - codzienny serwis magazyn poranny
10:00    Wiadomości
10:03    Tour de France (Bergetappe Lannemezan - Plateau de Beille) Kolarstwo szosowe relacja (na żywo)
18:05    "Hotel na zamku Orth" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:00    Wiadomości
19:20    Prognoza pogody
19:25    "Leśniczówka Falkenau" serial obyczajowy Niemcy 2002
20:15    "Detektyw" serial kryminalny Niemcy 2002
21:15    Klan Klitschków
21:45    Aspekty magazyn kulturalny
22:45    "Anglia!" reż.Achim von Borries spektakl teatru tv
00:15    Wiadomości
00:30    "Mit - plan - wizja" film dokumentalny
01:15    Wiadomości
01:20    "Uciekinierzy" reż.Francis Veber, wyk.Gerard Depardieu, Pierre Richard, Jean Carmet, Michel Blanc komedia Francja 1986
02:45    Wiadomości
02:50    Giełda 3sat magazyn gospodarczy
03:25    Wiadomości
03:30    Spór o trzeciej magazyn prawny (powt.)
04:20    Klan Klitschków (powt.)
04:50    Praktyka magazyn medyczny (powt.) 

3SAT
07:00    Panorama alpejska program krajoznawczy
09:00    Wiadomości
09:05    Czas na kulturę magazyn (powt.)
09:45    "Eksploracja zasobów naturalnych i ochrona przyrody" serial dokumentalny
10:15    Beckmann talk show
11:15    Migawki z Tyrolu Południowego magazyn krajoznawczy
11:45    Hobbyteka magazyn poradnikowy
12:15    quivive magazyn medyczny
13:00    Wiadomości
13:15    Cosma Shiva Hagen Gero von Boehm spotyka magazyn kulturalny (powt.)
14:00    Hitparade magazyn muzyczny
14:45    "Café Hawelka" film dokumentalny
15:00    20 lat Greenpeace w Niemczech program ekologiczny
16:00    "Dzień w życiu przodka Germanów" film dokumentalny
16:30    "Szwajcaria" Szlaki wycieczek serial dokumentalny
17:15    Sztuka i rupiecie magazyn kulturalny
17:45    Wydarzyło się w Szwajcarii magazyn informacyjny
17:50    Schweizweit magazyn informacyjny
18:00    "Zwierzęta jako terapeuci" film dokumentalny
18:30    "Chciane dzieci" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
19:00    Wiadomości
19:20    Czas na kulturę
20:00    Wiadomości
20:15    "Ostrzał z kosmosu" film dokumentalny
20:55    Wydarzenia na świecie magazyn korespondentów
21:30    Giełda 3sat magazyn gospodarczy
22:10    Wiadomości
22:30    "Niepokoje wychowanka Törlessa" reż.Volker Schlondorff, wyk.Mathieu Carriere, Bernd Tischer, Marian Seidowsky, Alfred Dietz dramat psychologiczny Francja 1966
23:55    Auto MA 2412 program rozrywkowy
00:20    10 przed 10 magazyn informacyjny
00:45    Spojrzenia z boku magazyn kulturalny
00:50    Joe Louis Walker and The Bosstalkers Jazzfestival Bern 2001 koncert
01:45    Czas na kulturę magazyn (powt.)
02:20    Migawki z Tyrolu Południowego magazyn krajoznawczy (powt.)
02:50    Sztuka i rupiecie magazyn kulturalny (powt.)
03:20    Wydarzenia na świecie magazyn korespondentów (powt.) 

SAT 1
05:30    Telewizja śniadaniowa (na żywo)
09:00    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
10:00    "Trapper John, M. D." serial obyczajowy USA 1979
11:00    Franklin - Twoja szansa o 11 talk show
12:00    Vera w południe talk show
13:00    Britt - dyskusja o pierwszej talk show
14:00    We dwójkę u Angeliki Kallwass talk show
15:00    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny
16:00    Sędzia Alexander Hold magazyn prawny
17:00    QUIZFIRE teleturniej
17:30    17:30 live magazyn regionalny
18:00    Quiz Show teleturniej (na żywo)
18:30    Szósta trzydzieści magazyn informacyjny
19:00    Blitz magazyn aktualności
19:40    Quiz Show teleturniej (na żywo)
20:15    "Star Trek 3 - W poszukiwaniu Spocka" reż.Leonard Nimoy, wyk.William Shatner, DeForest Kelley, James Doohan, Walter Koenig film SF USA 1984
22:35    "Pełny magazynek" reż.Stanley Kubrick, wyk.Matthew Modine, Adam Baldwin, Vincent d'Onofrio, Lee Ermey dramat wojenny Wielka Brytania 1987
00:50    Wiadomości
01:10    "Doktor Fitz" serial kryminalny USA 1997
02:05    Home Shopping Europe magazyn reklamowy 

RTL 2
05:20    Seriale animowane
08:00    "Pan i pani Smith" serial komediowy USA 1996-97
09:45    Śmiechu warte program rozrywkowy (powt.)
11:35    "Cudowne lata" serial komediowy (powt.) USA 1988-93
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    Ale plama! program rozrywkowy
18:30    "Ranma 1/2" serial animowany
19:00    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    "Czysta gra" reż.Andrew Sipes, wyk.William Baldwin, Cindy Crawford, Steve Berkoff, Christopher McDonald thriller USA 1995
22:00    "Agent specjalny Alexa" reż.Joseph Merhi, wyk.Alex Cord, Pam Dixon, Lorenzo Lamaz film sensacyjny USA 1992
23:40    "Dylemat" reż.Eric Larsen, wyk.Thomas Howell, Sofia Shinas, Danny Trejo, Mark Melville film sensacyjny USA 1997
01:20    Wiadomości
01:35    "Destination Vegas" reż.Paul Wynne, wyk.Jennifer Sommerfield, Claude Duhamel, Richard Lynch, Robert Z Dar film sensacyjny (powt.) USA 1995
03:10    "Headless Body in Topless Bar" reż.James Bruce, wyk.Raymond J. Barry, Rustam Branaman, Jennifer MacDonald, Taylor Nichols film kryminalny (powt.) USA 1995
04:55    "The Jamie Foxx Show" serial komediowy 1996-2001

VOX
05:15    Antarktyda Bezchmurnie magazyn turystyczny (powt.)
05:55    Rave around the World - taneczna noc dla wyspanych
06:00    Magazyn reklamowy
08:50    "Golden Girls" serial komediowy (powt.) USA 1985/92
09:20    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 1992/99
10:25    "Ta cholerna miłość" reż.Carl Reiner, wyk.Bette Midler, Dennis Farina, Paula Marshall, Gail O'grady komedia (powt.) USA 1997
12:20    "Nash Bridges" serial kryminalny (powt.) USA 1996/2001
13:15    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
14:10    "Między nami" telenowela Niemcy 1994/99
14:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 1992/99
15:15    "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy USA 1994/01
16:10    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
17:05    "Nash Bridges" serial sensacyjny USA 1996/01
18:00    Wiadomości
18:15    Kucharski pojedynek magazyn kulinarny
19:15    "Oni, ona i pizzeria" serial komediowy 1998/01
19:45    "Golden Girls" serial komediowy USA 1985/92
20:15    "Lody na patyku 3" reż.Boaz Davidson, wyk.Jesse Katzur, Zachi Noy, Jonathan Segal, Sibylle Rauch komedia Izrael/RFN 1981
22:00    "Cięcie" reż.Paul Raimondi, wyk.Costas Mandylor, Megan Gallagher, Casey Sander, Allen Cuter film sensacyjny USA 1995
23:55    Wiadomości
00:10    Noc z barokową operą Magazyn o północy - wydanie specjalne program muzyczny 

SuperRTL
06:00    Infomercials magazyn reklamowy
06:30    "Doug" serial animowany
06:55    "Pocket Dragon Adventures" serial animowany
07:25    "Trzy misie" serial animowany
07:55    "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany
08:10    "Tiny Planets" serial animowany
08:20    "Dreamstreet" serial animowany
08:30    "Przygody Mumfiego" serial animowany
08:40    "Merlin, czarodziejski pies" serial animowany
08:50    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "Maggie i dzika bestia" serial animowany
09:20    "Tommy i Oscar" serial animowany
09:45    "Dog City" serial animowany
10:15    "Opowieści z krypty" serial animowany
10:40    "Bracia Flub" serial animowany
11:10    "Bob Morane" serial animowany
11:40    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
11:55    Darkwing Duck" serial animowany
12:15    Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci
12:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:45    "Trzy misie" serial animowany
13:10    "To cały Andy!" serial animowany
13:35    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:00    "CatDog" serial animowany
14:30    "Doug" serial animowany
15:00    "Nowe przygody Misia Puchatka" serial animowany
15:30    "Księga dżungli - dzieciaki" serial animowany
15:55    "Ned's Newt" serial animowany
16:35    "Extreme Dinosaurus" serial animowany
17:00    "Bobry" serial animowany
17:25    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
18:00    "Darkwing Duck" serial animowany
18:25    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    "To cały Andy!" serial animowany
19:50    "Doug" serial animowany
20:15    "The Princess And The Goblin" reż.Jozsef Gemes film animowany Węgry/Wielka Brytania 1991
21:45    "Tropikalna gorączka" serial komediowy Kanada 1993
22:40    "Szata zdobi człowieka" reż.Helmut Käutner, wyk.Heinz Rühmann, Hertha Feiler, Aribert Wäscher, Erich Ponto komedia Niemcy 1940
00:35    Infomercial magazyn reklamowy
03:05    Program nocny 

Arte
14:00    Absolut magazyn publicystyczny (powt.)
14:30    "Rozwój" "O tym, jak z małp powstali ludzie" serial dokumentalny (powt.) Niemcy 2001
15:15    "Ślad jedwabiu" "Trzy drogi do Samarkandy" film dokumentalny (powt.) Niemcy 2000
16:15    "Cheerleaderki" serial dokumentalny (powt.) Niemcy 2001
16:40    Album rodzinny magazyn familijny (powt.)
17:25    "Kto kocha, ten ma rację" reż.Matti Geschonneck, wyk.Iris Berben, Robert Atzorn, Sibylle Canonica, Ulrike Kriener melodramat (powt.) Niemcy 2002
19:00    Tracks magazyn muzyczny
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    Namiętność do flamenco
20:40    "Hannas Baby" reż.Diethard Klante, wyk.Johanna Klante, Heikko Deutschmann, Hans Peter Hallwachs, Renate Krößner dramat obyczajowy Niemcy 2002
22:15    "Letniskowa trylogia" (na żywo z festiwalu teatralnego w Awinionie) Carlo Goldoni reż.Jean-Louis Benoit, wyk.Jean-Claude Barbier, Jean-Claude Bolle-Reddat, Ninon Bretecher spektakl teatralny Francja 2002
23:25    "Tide of Empire" reż.Allan Dwan, wyk.Renee Adoree, George Dureya, George Fawcett film przygodowy USA 1929
00:50    "Sztalugi: Pompeje - freski z willi misteriów" film dokumentalny (powt.) Francja 2002
01:20    "Inseparables" - komediodramat, Francja 1999 reż.Michel Couvelard, wyk.Jean-Pierre Darroussin, Catherine Frot, Fabienne Babe, Sami Mouajila (powt.) 

BBC World
05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Talking Movies
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Developing World
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    Talking Movies
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Vespa The Bike's The star
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    21st Century English
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Correspondent
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    Click Online
03:00    BBC News
03:30    Correspondent 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.