MaciejOlek1 (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
Gameworld1 (tablica | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 24: | Linia 24: | ||
<br />9.00 Wędkarski świat Rexa Hunta<br />9.25 Buena Vista Fishing Club<br />9.55 Turbo<br />10.20 Więzy krwi: Sellersi<br />10.50 Odrodzenie samochodu<br />11.15 Samotna planeta: Przewodnik po Meksyku<br />12.10 Łowca krokodyli: Niebezpieczni Afrykanie<br />13.05 Siła natury: Osunięcia ziemi<br />14.00 Skrzynka<br />15.00 Odrzutowiec XXI wieku<br />16.00 Wszystko o ... : Samoloty<br />17.00 Wędkarski świat Rexa Hunta<br />17.30 Buena Vista Fishing Club<br />18.00 Wyprawy w czasie<br />19.00 Planeta oceanów: Strumień w ciemności<br />20.00 Więzy krwi: Campbell<br />20.30 Odrodzenie samochodu<br />21.00 Wysypisko: Młynek do kawy<br />22.00 Niesamowite maszyny - wydanie specjalne - mosty<br />23.00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie„.<br />0.00 Czołgi: Bitwa o Kursk<br />1.00 Wyprawy w czasie<br />2.00 Specjaliści<br />3.00 Zakończenie programu |
<br />9.00 Wędkarski świat Rexa Hunta<br />9.25 Buena Vista Fishing Club<br />9.55 Turbo<br />10.20 Więzy krwi: Sellersi<br />10.50 Odrodzenie samochodu<br />11.15 Samotna planeta: Przewodnik po Meksyku<br />12.10 Łowca krokodyli: Niebezpieczni Afrykanie<br />13.05 Siła natury: Osunięcia ziemi<br />14.00 Skrzynka<br />15.00 Odrzutowiec XXI wieku<br />16.00 Wszystko o ... : Samoloty<br />17.00 Wędkarski świat Rexa Hunta<br />17.30 Buena Vista Fishing Club<br />18.00 Wyprawy w czasie<br />19.00 Planeta oceanów: Strumień w ciemności<br />20.00 Więzy krwi: Campbell<br />20.30 Odrodzenie samochodu<br />21.00 Wysypisko: Młynek do kawy<br />22.00 Niesamowite maszyny - wydanie specjalne - mosty<br />23.00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie„.<br />0.00 Czołgi: Bitwa o Kursk<br />1.00 Wyprawy w czasie<br />2.00 Specjaliści<br />3.00 Zakończenie programu |
||
[[Plik:Eurosport_2001.png|left|thumb|80x80px]] |
[[Plik:Eurosport_2001.png|left|thumb|80x80px]] |
||
+ | <br />08:30 Zawody CSIO w Neuendorfie Jeździectwo<br />09:30 Tour de France - 11 etap Pau - La Mongie 158 km Kolarstwo<br />10:45 Tour de France - 12 etap Lannemezan - Plateau de Beille 198 km Kolarstwo (na żywo)<br />18:00 Motocyklowe MŚ - Grand Prix Niemiec na Sachsenringu - trening Sport motocyklowy (wydarzenia dnia)<br />19:00 Tour de France + magazyn<br />19:30 YOZ - Youth Only Zone Special magazyn sportów ekstremalnych<br />20:00 YOZ - Youth Only Zone magazyn sportów ekstremalnych<br />21:00 Zawody w Szkocji Zawody siłaczy<br />22:00 Tour de France - 12 etap Lannemezan - Plateau de Beille 198 km Kolarstwo<br />23:30 Wiadomości Eurosportu<br />23:45 YOZ - Youth Only Zone magazyn sportów ekstremalnych (powt.)<br />00:15 Zawody Pucharu Świata w Grouse Mountain Kolarstwo górskie<br />00:45 Motocyklowe MŚ - Grand Prix Niemiec na Sachsenringu - trening Sport motocyklowy (wydarzenia dnia)<br />01:15 Wiadomości Eurosportu (powt.)<br />01:30 Zakończenie programu |
||
− | <br />8.30 Piłka nożna<br />11.30 Siatkówka plażowa<br />12.30 Pitka nożna: Mistrzostwa Europy lat 19<br />14.00 Kolarstwo: Wyścig Tour de France<br />18.00 Sporty ekstremalne<br />19.00 Kolarstwo<br />19.30 Formuła 1: Magazyn lndise Formula<br />20.00 Boks<br />22.00 Kolarstwo: Wyścig Tour de France<br />0.()0 Wiadomości<br />0.15 Sporty ekstremalne<br />1.15 Wiadomości<br />1.30 Zakończenie programu |
||
− | [[Plik: |
+ | [[Plik:Ale_Kino_!!!_(1999-2003).png|thumb|left|100px]] |
<br />8.00 Nie jesteśmy w Nowym Jorku - film krótkometrażowy<br />8.15 Kobieta z prowincji - film obyczajowy prod. polskiej<br />10.00 Na zawsze w mojej pamięci - film krótkometrażowy<br />10.15 Magia kina - żywioły natury - dokument<br />10.45 Niebezpieczne ulice - film obyczajowy prod. USA<br />12.15 Magia kina - modele i miniatury - dokument<br />12.45 Mleko - film obyczajowy<br />14.25 Dwaj panowie N - film kryminalny<br />16.10 Magia kina - animacja bezfazowa - dokument<br />16.40 Trzej muszkieterowie: Diamenty królowej - film przygodowy prod. hiszpańskiej<br />18.25 Pozdrowienia - komedia prod. USA<br />20.00 O rany, nic się nie stało!!! - komedia<br />21.30 Martwa strefa - thriller<br />23.20 Priscilla królowa pustyni - komediodramat<br />1.00 Północ - dramat<br />2.10 David Cronenberg - Z krwi kości<br />2.55 Zakończenie |
<br />8.00 Nie jesteśmy w Nowym Jorku - film krótkometrażowy<br />8.15 Kobieta z prowincji - film obyczajowy prod. polskiej<br />10.00 Na zawsze w mojej pamięci - film krótkometrażowy<br />10.15 Magia kina - żywioły natury - dokument<br />10.45 Niebezpieczne ulice - film obyczajowy prod. USA<br />12.15 Magia kina - modele i miniatury - dokument<br />12.45 Mleko - film obyczajowy<br />14.25 Dwaj panowie N - film kryminalny<br />16.10 Magia kina - animacja bezfazowa - dokument<br />16.40 Trzej muszkieterowie: Diamenty królowej - film przygodowy prod. hiszpańskiej<br />18.25 Pozdrowienia - komedia prod. USA<br />20.00 O rany, nic się nie stało!!! - komedia<br />21.30 Martwa strefa - thriller<br />23.20 Priscilla królowa pustyni - komediodramat<br />1.00 Północ - dramat<br />2.10 David Cronenberg - Z krwi kości<br />2.55 Zakończenie |
||
+ | |||
+ | TVP3 Gdańsk<br />07:00 "Tommy i Oscar" serial animowany (WP) Włochy 1998<br />07:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />07:40 Prognoza pogody (WP)<br />07:45 "Dany, opowiedz mi" serial animowany (WP) Francja 1990<br />08:00 Panorama, Prognoza pogody<br />08:15 Magazyn olsztyński<br />08:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />08:40 Prognoza pogody (WP)<br />08:45 Gość dnia (WP)<br />09:00 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)<br />09:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />09:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)<br />10:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />10:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)<br />11:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />11:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)<br />12:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />12:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)<br />13:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />13:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)<br />14:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />14:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)<br />15:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />15:35 Prognoza pogody (WP)<br />15:40 Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe<br />15:55 Hanza<br />16:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />16:40 Prognoza pogody (WP)<br />16:45 Wyprawa za jeden uśmiech magazyn turystyczny (WP)<br />17:15 Znaki czasu magazyn (WP)<br />17:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />17:45 Prognoza pogody (WP)<br />17:50 Panorama - flesz<br />18:00 Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe<br />18:20 Halo, Trójka<br />18:35 Oliwa latem (powt.)<br />19:00 Liga Światowa - mecz Polska - Argentyna Siatkówka mężczyzn (WP)<br />20:30 Kurier, Prognoza pogody program informacyjny (WP)<br />21:15 Magazyn olsztyński (powt.)<br />21:30 Kurier gospodarczy (WP)<br />21:40 Prognoza pogody (WP)<br />21:45 Panorama - wydanie wieczorne, Prognoza pogody<br />22:05 Eurotel magazyn (WP)<br />22:15 Patrol Trójki magazyn (WP)<br />22:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />22:45 Prognoza pogody (WP)<br />22:50 "Ponette" reż.Jacques Doillon, wyk.Victoire Thivisol, Marie Trintignant, Xavier Beauvois, Claire Nebout dramat psychologiczny (WP) Francja 1996<br />00:25 "Hazard" reż.Alex Cox, wyk.Rebecca DeMornay, Vincent D'Onofrio, Richard Edson, Delroy Lindo komedia kryminalna (WP) USA 1996<br />01:55 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | Polsat 2<br />05:00 Informacje<br />05:15 Różowa landrynka program erotyczny<br />05:45 "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska<br />06:15 Komicy występują w Polsacie<br />07:05 Muzyka polska<br />08:30 Piosenka na życzenie<br />09:30 Program muzyczny<br />10:00 Muzyczny relax<br />12:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy<br />12:50 Komicy występują w Polsacie<br />13:05 Program muzyczny<br />14:00 Dyżurny satyryk kraju program satyryczny<br />14:30 A ku ku program rozrywkowy<br />15:00 Program muzyczny<br />15:30 Kalambury teleturniej<br />16:10 Informacje<br />16:30 "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska<br />17:00 4x4 magazyn motoryzacyjny<br />17:30 Hot Chat program publicystyczny<br />17:45 Dziennik<br />18:00 "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska<br />18:30 "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska<br />19:15 Pasmo informacyjne<br />19:40 "Gosia i Małgosia" serial komediowy Polska<br />20:05 VIP - wydarzenia i plotki<br />20:35 "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska<br />21:00 "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000<br />21:30 TV Market<br />21:50 Dziennik<br />22:05 Hot Chat program publicystyczny<br />22:15 Program muzyczny<br />22:30 "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000<br />23:00 Informacje<br />23:15 Program muzyczny<br />00:00 "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska<br />00:30 "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska<br />01:00 "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska<br />01:30 Pasmo informacyjne<br />01:45 "Gosia i Małgosia" serial komediowy Polska<br />02:15 TV Market<br />02:30 Program muzyczny<br />03:15 "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska<br />03:45 Dziennik<br />04:00 Hot Chat program publicystyczny<br />04:10 Program muzyczny<br />04:25 "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000 |
||
+ | |||
+ | Polonia 1<br />06:30 "Przyjaciele" serial animowany<br />07:20 "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna<br />08:00 Top Shop<br />12:10 "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna<br />12:45 Top Shop<br />19:10 "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna<br />20:00 "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna<br />20:30 "Gospodarka Jamajka" reż.Alfred Hitchcock, wyk.Charles Laughton, Maureen O'Hara, Leslie Banks, Robert Newton thriller W. Bryt. 1939<br />22:35 Erasure koncert<br />23:00 Seksplozja magazyn erotyczny<br />23:15 Crazy Cat magazyn erotyczny<br />23:35 Co za szok - erotyczne wiadomości<br />23:50 Erosplaza magazyn erotyczny<br />00:05 Klub 69 magazyn erotyczny<br />00:25 Max magazyn erotyczny<br />00:40 Podglądacz magazyn erotyczny<br />01:00 Magazyn erotyczny<br />01:40 Max magazyn erotyczny<br />01:55 Magazyn erotyczny<br />02:30 XXX Show magazyn erotyczny<br />02:45 Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny<br />03:00 Crazy Cat magazyn erotyczny<br />03:15 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | TMT<br />07:00 Program dnia<br />07:05 Teraz Muzyczna Telewizja<br />08:00 "Michael Bricker" film dokumentalny W. Bryt.<br />08:30 Teraz Muzyczna Telewizja<br />09:00 W garnku - poradnik kulinarny<br />09:30 Telesprzedaż<br />09:45 Teraz Muzyczna Telewizja<br />10:00 Lato z TMT 2002 program rozrywkowy<br />10:30 TMT w krainie bajki filmy animowane<br />12:00 Telesprzedaż<br />12:15 Teraz Muzyczna Telewizja<br />13:00 "Wskrzeszony konserwatyzm" film dokumentalny USA<br />13:30 "Michael Bricker" film dokumentalny W. Bryt.<br />14:00 Teraz Muzyczna Telewizja<br />14:45 Telesprzedaż<br />15:00 Lato z TMT 2002 program rozrywkowy<br />15:30 TMT w krainie bajki filmy animowane<br />16:00 V6 magazyn motoryzacyjny<br />16:30 Smak muzyki magazyn muzyczny<br />17:00 Telesprzedaż<br />17:30 Teraz Muzyczna Telewizja<br />18:00 W garnku - poradnik kulinarny<br />18:30 Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny<br />19:00 Lato z TMT 2002 program rozrywkowy<br />19:30 TMT w krainie bajki filmy animowane<br />20:00 Teraz Muzyczna Telewizja<br />20:30 Muzyczny głos magazyn muzyczny<br />21:00 "Dzisiejsza Wielka Brytania" film dokumentalny W. Bryt. 2001<br />21:30 TMT - Trucker Music Television magazyn<br />22:00 Smak muzyki magazyn muzyczny<br />22:30 Teraz Muzyczna Telewizja<br />23:00 Lato z TMT 2002 program rozrywkowy<br />23:30 Teraz Muzyczna Telewizja<br />00:00 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | CANAL+ NIEBIESKI<br />06:10 Zakończenie programu<br />09:00 "Rok Konia" film dokumentalny Jima Jarmuscha<br />10:50 "Czyściec" Deser film krótkometrażowy<br />11:00 "Arizona junior" reż.Joel Coen, wyk.Nicolas Cage, Holly Hunter, Trey Wilson, John Goodman komedia sensacyjna USA 1987<br />12:35 "Czerwone BMW" Deser film krótkometrażowy<br />13:00 "Wielki Gatsby" reż.Jack Clayton, wyk.Robert Redford, Mia Farrow, Karen Black, Bruce Dern dramat obyczajowy USA 1974<br />15:30 Klub Kibica: Liga francuska - mecz Olympique Masylia - PSG (117 min) Piłka nożna<br />17:30 Klub Kibica: Liga francuska - mecz RC Lens - EA Guingamp (107 min) Piłka nożna<br />19:25 "Magiczny czas Piotra" Deser film krótkometrażowy<br />20:00 "Puchar Himalajów" reż.Khyentse Norbu, wyk.Orgyen Tobgyal, Neten Chokling, Jamyang Lodro, Lama Chonjor komedia Australia 1999<br />21:35 "Młode szpady" reż.Mario Andreacchio, wyk.Hugh Dancy, Scott Hickman, Anthony Strachan, Callum Blue film przygodowy Francja/W. Bryt. 2000<br />23:10 "Fasolowa wojna" reż.Robert Redford, wyk.Ruben Blades, Richard Bradford, Sonia Braga, Julie Carmen film obyczajowy USA 1998<br />01:05 "Na swoje podobieństwo" reż.Grzegorz Zgliński, wyk.Darek Taraszkieiwcz, Gabriela Muskała, Romana Kamińska, Zygmunt Malanowicz film psychologiczny Polska 2001<br />02:00 "Wakacyjna pułapka" reż.Thomas Bahmann, wyk.Herbert Knaup, Andrea Sawatzki, Ben Becker, Alexandra Maria Lara komedia Niemcy 1999<br />03:35 Klub Kibica: Liga francuska - mecz Olympique Masylia - PSG (117 min) Piłka nożna (powt.) |
||
+ | |||
+ | CANAL+ ŻÓŁTY<br />05:30 Zakończenie programu<br />12:00 Kabaret Negliż program rozrywkowy<br />12:10 Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)<br />12:15 Nie przegap magazyn informacyjny<br />12:25 Diabelski Młyn filmy animowane<br />13:00 "Teletubbies 2" serial animowany<br />13:25 "Zygfryd" reż.Andrzej Domalik, wyk.Gustaw Holoubek, Tomasz Hudziec, Maria Pakulnis, Jan Nowicki dramat obyczajowy Polska 1986<br />15:00 "Maybe Baby" reż.Ben Elton, wyk.Hugh Laurie, Joely Richardson, Adrian Lester, James Purefoy komedia W. Bryt. 2000<br />16:45 "Zakładnicy" film dokumentalny<br />17:40 "Tańcząc w ciemnościach" reż.Lars von Trier, wyk.Björk, Catherine Deneuve, David Morse, Peter Stormare dramat obyczajowy Dania/Szwecja/Francja 2000<br />20:00 "Szósty zmysł" reż.M. Night Shyamalan, wyk.Bruce Willis, Olivia Williams, Toni Collette, Haley Joel Osment thriller USA 1999<br />21:45 "Zagubieni w raju" reż.George Gallo/Martin Walters, wyk.Nicolas Cage, Richard B. Shull, Jon Lovitz, Dana Carvey komedia sensacyjna USA 1994<br />23:35 "Miasteczko South Park" film animowany dla dorosłych USA 1999<br />00:55 "Stan zagrożenia" reż.Phillip Noyce, wyk.Harrison Ford, Willem Dafoe, Anne Archer, James Earl Jones film sensacyjny USA 1994<br />03:15 "Zbrodnia i kara na przedmieściu" reż.Rob Schmidt, wyk.Monica Keena, Ellen Barkin, Michael Ironside, Vincent Kartheiser film obyczajowy USA 2000<br />04:50 Wieczór krótkiego metrażu (97 min) |
||
+ | |||
+ | Le Cinema<br />14:00 "Perła nocy" reż.Claude Autant Lara, wyk.Michele Morgan, Yves Montand, Pierre Palau, Fernand Sardou film obyczajowy Francja/Włochy 1956<br />16:30 "Ostatnia chwała Troi" reż.Albert Band/Giorgio Rivalta, wyk.Steve Reeves, Gianni Garko, Giacomo Rossi-Stuart, Carla Marlier dramat obyczajowy Włochy 1962<br />18:30 "Dobry mężczyzna to martwy mężczyzna" reż.Wolf Gremm, wyk.Thekla Carola Wied, Dieter Mann, Rolf Becker, Michael Roll dramat obyczajowy Niemcy 1999<br />20:00 "Za kulisami: 'Asterix i Obelix: Misja Kleopatra'" Dokument film dokumentalny<br />20:30 "Mąż idealny" reż.Beda Docampo Feijoo, wyk.Tim Roth, Ana Belen, Aitana Sanchez Gijon, Peter Firth melodramat Argentyna/W. Bryt./Czechy 1992<br />22:00 "Ostatnie tango w Paryżu" reż.Bernardo Bertolucci, wyk.Marlon Brando, Maria Schneider, Jean-Pierre Leaud, Darling Legitimus dramat erotyczny Francja 1972<br />00:30 "Emmanuelle: Ostatnie rozkosze" reż.Jean-Jacques Lamare, wyk.Krista Allen, Jennifer Leigh Burton, Timothy Dipri film erotyczny Francja 1996<br />02:00 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | Ona<br />07:00 "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela<br />07:45 "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997<br />08:30 "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996<br />09:30 "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA<br />10:00 Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA<br />10:30 "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela<br />11:15 "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela<br />12:00 "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA<br />12:25 Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA<br />13:00 "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997<br />13:45 "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996<br />14:30 "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela<br />15:15 Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania<br />15:45 "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA<br />16:15 Ludzie się liczą magazyn publicystyczny<br />16:45 "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela<br />17:45 Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania<br />18:15 "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela<br />19:00 "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996<br />19:45 "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997<br />20:30 "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela<br />21:20 "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela<br />22:15 "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA<br />22:40 Ludzie się liczą magazyn publicystyczny<br />23:10 Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania<br />23:40 "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996<br />00:30 "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela<br />01:15 "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela |
||
+ | |||
+ | Junior/Filmax<br />06:00 "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.<br />06:30 "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia<br />07:00 "Hoboczaki" serial dla dzieci<br />07:30 "Mumia Niania" serial animowany Francja<br />08:00 "Przygody Artura" serial animowany<br />08:30 "Biały Kieł" serial przygodowy Australia<br />09:00 "Poochini" serial animowany USA<br />09:30 "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania<br />10:30 "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela<br />11:00 "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.<br />11:30 "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia<br />12:00 "Hoboczaki" serial dla dzieci<br />12:30 "Mumia Niania" serial animowany Francja<br />13:00 "Przygody Artura" serial animowany<br />13:30 "Biały Kieł" serial przygodowy Australia<br />14:00 "Poochini" serial animowany USA<br />14:30 "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania<br />15:30 "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela<br />16:00 "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.<br />16:30 "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia<br />17:00 "Hoboczaki" serial dla dzieci<br />17:30 "Mumia Niania" serial animowany Francja<br />18:00 "Przygody Artura" serial animowany<br />18:30 "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany Japonia/USA<br />19:00 "Poochini" serial animowany USA<br />19:30 "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania<br />20:30 "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela<br />21:00 "Do odważnych świat należy" Filmax reż.Ian Sharp, wyk.Lewis Collins, Judy Davis, Richard Widmark, Edward Woodward film sensacyjny Szwajcaria/W. Bryt. 1982<br />23:00 "Śmiertelny okup" reż.Robert Hyatt, wyk.Loren Avedon, Lisa Crosato, Lawrence Lowe, Brion James film sensacyjny USA 1997<br />00:35 "Rejs pod przymusem" reż.Brian Trenchard Smith, wyk.Lindsay Wagner, Michael Ironside, Horst Buchholz, Martin Sheen thriller Niemcy 1998<br />02:05 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | Discovery Civilisation<br />09:00 Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów<br />09:25 Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii<br />09:55 Don Kichote Wielkie powieści<br />10:50 Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie<br />11:45 Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów<br />12:15 Zagięcia czasoprzestrzeni Łowcy duchów<br />12:40 Fatalna wyprawa Cudem ocaleni<br />13:10 Walka o Angkor Podróżnicy w czasie<br />13:35 Aztekowie Dawni wojownicy<br />14:05 Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie<br />15:00 Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów<br />15:25 Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii<br />15:55 Don Kichote Wielkie powieści<br />16:50 Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie<br />17:45 Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów<br />18:15 Zagięcia czasoprzestrzeni Łowcy duchów<br />18:40 Fatalna wyprawa Cudem ocaleni<br />19:10 Walka o Angkor Podróżnicy w czasie<br />19:35 Aztekowie Dawni wojownicy<br />20:05 Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie<br />21:00 Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów<br />21:25 Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii<br />21:55 Don Kichote Wielkie powieści<br />22:50 Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie<br />23:45 Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów<br />00:15 Zagięcia czasoprzestrzeni Łowcy duchów<br />00:40 Fatalna wyprawa Cudem ocaleni<br />01:10 Walka o Angkor Podróżnicy w czasie<br />01:35 Aztekowie Dawni wojownicy<br />02:05 Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie<br />03:00 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | Discovery Sci-Trek<br />05:45 Szybując po niebie Lotnicze szlaki<br />06:40 Animatorzy<br />07:10 Statki widma z Pizy Magazyn Discover 5B<br />07:35 Mordercze burze Fenomeny pogody<br />08:05 Rozszalałe żywioły Ultranauka<br />08:30 Poza rok 2000<br />09:00 Eleganckie rozwiązanie<br />09:25 Transport Problemy przyszłości<br />09:55 Dolina dinozaurów Jurassica<br />10:20 Unikając katastrofy Poszukiwania<br />10:50 Powódź Planeta żywiołów<br />11:45 Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki<br />12:40 Animatorzy<br />13:10 Plaga komarów w NY Magazyn Discover 5B<br />13:35 Niszczycielskie siły Fenomeny pogody<br />14:05 Kosmiczne burze Ultranauka<br />14:30 Poza rok 2000<br />15:00 Eleganckie rozwiązanie<br />15:25 Transport Problemy przyszłości<br />15:55 Dolina dinozaurów Jurassica<br />16:20 Unikając katastrofy Poszukiwania<br />16:50 Powódź Planeta żywiołów<br />17:45 Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki<br />18:40 Animatorzy<br />19:10 Plaga komarów w NY Magazyn Discover 5B<br />19:35 Niszczycielskie siły Fenomeny pogody<br />20:05 Kosmiczne burze Ultranauka<br />20:30 Poza rok 2000<br />21:00 Eleganckie rozwiązanie<br />21:25 Transport Problemy przyszłości<br />21:55 Dolina dinozaurów Jurassica<br />22:20 Unikając katastrofy Poszukiwania<br />22:50 Powódź Planeta żywiołów<br />23:45 Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki<br />00:40 Animatorzy<br />01:10 Plaga komarów w NY Magazyn Discover 5B<br />01:35 Niszczycielskie siły Fenomeny pogody<br />02:05 Kosmiczne burze Ultranauka<br />02:30 Poza rok 2000<br />03:00 Eleganckie rozwiązanie<br />03:25 Transport Problemy przyszłości<br />03:55 Dolina dinozaurów Jurassica<br />04:20 Unikając katastrofy Poszukiwania<br />04:50 Powódź Planeta żywiołów |
||
+ | |||
+ | Travel Channel<br />13:00 Nowa Zelandia, USA i powrót do domu Dookoła świata na 2 kółkach<br />13:30 Belfast Krótkie wycieczki do Irlandii<br />14:00 San Francisco W podróży<br />14:15 Rodzinna Ayia Napa na Cyprze W podróży<br />14:30 Australia Podróż do Azji i dalej<br />15:00 Region Kimberley Australijska panorama<br />15:30 Ghana, Ghana, Top Banana! Co za wakacje! - Afryka<br />16:00 Istambuł Podróże z przewodnikiem<br />17:00 Los Angeles z Tamarą Beckwith Pocztówki z raju<br />17:30 Maraton w Medoc Tradycje i święta<br />18:00 Cypr Planeta wakacje<br />18:30 Mesyna Crawshaw i jego malowniczy szlak<br />19:00 Australia Podróż do Azji i dalej<br />19:30 Orvieto Avventura - sekrety kuchni włoskiej<br />20:00 Ryzykanci Dzika Kalifornia<br />21:00 Dublin, Irlandia Żyłka podróżnicza<br />21:30 Sussex Przejażdżki na krawędzi<br />22:00 Maroko Kuchnie świata<br />23:00 Od Liverpoolu do Brighton Kalejdoskop wybrzeża<br />23:30 Trasa do Sardynii Odległe lądy<br />00:00 Sardynia Tu i tam<br />00:30 Dublin, Irlandia Żyłka podróżnicza<br />01:00 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | Extreme Sports<br />05:00 Destination Adventure<br />06:00 Archiwum Ex<br />07:00 Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych<br />08:00 Telewizja Buntownik<br />08:30 Sportsworx<br />09:00 YOZ Magazine<br />09:30 Nieustraszeni<br />10:00 Niespokojny duch<br />10:30 Hardkorowcy<br />11:30 Waveriderz<br />12:00 Świat wakeboardu<br />12:30 Telewizja Buntownik<br />13:00 Nieustraszeni<br />13:30 Sportsworx<br />14:00 Niespokojny duch<br />14:30 Destination Adventure<br />15:30 Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych<br />16:30 Telewizja Buntownik<br />17:00 Hardkorowcy<br />18:00 YOZ Magazine<br />18:30 Waveriderz<br />19:00 Adrenalina<br />19:30 Niespokojny duch<br />20:00 Sportsworx<br />20:30 Telewizja Buntownik<br />21:00 Świat wakeboardu<br />21:30 Hardkorowcy<br />22:30 Waveriderz<br />23:00 Archiwum Ex<br />00:00 Destination Adventure<br />01:00 YOZ Magazine<br />01:30 Adrenalina<br />02:00 Archiwum Ex<br />03:00 Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych<br />04:00 Waveriderz<br />04:30 Świat wakeboardu |
||
+ | |||
+ | Fox Kids<br />06:00 "Przygody Pytalskich"<br />06:20 "Kot Ik!"<br />06:45 "Pecola"<br />07:10 "Bob Budowniczy"<br />07:20 "Denis rozrabiaka"<br />07:30 "Bob Budowniczy"<br />07:40 "Szalony Jack, pirat"<br />07:50 "Tajne akta Psiej Agencji"<br />08:00 "Walter Melon"<br />08:10 "Digimon"<br />08:35 "Spiderman"<br />09:00 "Świat według Ludwiczka"<br />09:45 "Denis rozrabiaka"<br />10:05 "Kot Ik!"<br />10:30 "Świat według Ludwiczka"<br />10:50 "Kleszcz"<br />11:15 "Świat według Ludwiczka"<br />12:00 "Denis rozrabiaka"<br />12:20 "Inspektor Gadżet"<br />12:45 "Pokemon"<br />13:05 "Spiderman"<br />13:30 "Digimon"<br />13:50 "The New Addams Family"<br />14:15 "Mighty Morphin Power Rangers"<br />14:35 "Tajne akta Psiej Agencji"<br />15:00 "Wunschpunsch"<br />15:25 "Tajne akta Psiej Agencji"<br />15:40 "Szalony Jack, pirat"<br />15:50 "Walter Melon"<br />16:00 "Kot Ik!"<br />16:20 "Inspektor Gadżet"<br />16:45 "Jerry i paczka"<br />17:10 "The New Addams Family"<br />17:30 "Łebski Harry"<br />17:55 "Świat według Ludwiczka"<br />18:15 "Lochy i Smoki"<br />18:40 "Denis rozrabiaka"<br />19:05 "Walter Melon"<br />19:30 "Łebski Harry"<br />19:50 "The New Addams Family"<br />20:10 "Jerry i paczka"<br />20:30 "Gęsia skórka"<br />20:50 "Liceum na morzu"<br />21:15 "X Men"<br />21:35 "Fantastyczna czwórka"<br />22:00 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | VIVA<br />06:00 Pobudka z Vivą program muzyczny<br />09:00 VIVAMAT magazyn muzyczny<br />12:00 Voll Viva magazyn muzyczny<br />13:00 Chartsurfer D - notowania niemieckich list przebojów (powt.)<br />14:00 Enrique Iglesias Co jest grane? magazyn muzyczny<br />15:00 Brooklyn Bounce, Marlon, Samajona - gorąca linia Vivy Interaktiv In School<br />17:00 Wonderwall - notowania niemieckich list przebojów Top 100<br />19:00 Sasha Voll Viva magazyn muzyczny<br />20:00 Chartsurfer na życzenie<br />21:00 Szybkie przewijanie magazyn muzyczny<br />21:50 Trendspotting magazyn mody i modnych trendów<br />22:00 Club Rotation - obrotowy klub taneczny VIVY z Daisy Dee, czyli jump do upadłego<br />23:00 Electronic Beats magazyn muzyczny (powt.)<br />00:00 Szybkie przewijanie magazyn muzyczny (powt.)<br />00:50 Trendspotting magazyn mody i modnych trendów (powt.)<br />01:00 Nocny express magazyn muzyki tanecznej |
||
+ | |||
+ | Avante<br />05:00 Lordowie mafii<br />06:00 Home Toxins Horyzonty<br />06:30 Świat samochodów magazyn motoryzacyjny<br />07:00 John Surtees Great Racing Drivers<br />08:00 Podniebni gliniarze<br />08:30 Legendy lotnictwa wojskowego<br />09:00 Czciciele szybkości<br />09:30 Nowoczesna technika<br />10:00 Spaceflight<br />11:00 Lordowie mafii<br />12:00 Home Toxins Horyzonty<br />12:30 Świat samochodów magazyn motoryzacyjny<br />13:00 John Surtees Great Racing Drivers<br />14:00 Podniebni gliniarze<br />14:30 Legendy lotnictwa wojskowego<br />15:00 Czciciele szybkości<br />15:30 Nowoczesna technika<br />16:00 Spaceflight<br />17:00 Lordowie mafii<br />18:00 Garlic And Rice Horyzonty<br />18:30 Sea Ray 340 Sundancer Świat morza<br />19:00 The Carriers Wojny w przestworzach<br />20:00 Antartica Against The Odds<br />20:30 US Airforce Combat Wing Walki powietrzne<br />21:00 Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny<br />21:30 Nowoczesna technika<br />22:00 Skrzydła nad światem<br />23:00 Airbus - czarodziejski ptak Europy<br />23:30 Tajemnice, magia i cuda<br />00:00 Garlic And Rice Horyzonty<br />00:30 Sea Ray 340 Sundancer Świat morza<br />01:00 The Carriers Wojny w przestworzach<br />02:00 Antartica Against The Odds<br />02:30 US Airforce Combat Wing Walki powietrzne<br />03:00 Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny<br />03:30 Nowoczesna technika<br />04:00 Skrzydła nad światem |
||
+ | |||
+ | TV Dami<br />09:45 Muzyczna Dami program muzyczny<br />10:00 Teledziennik<br />10:15 Muzyczna Dami program muzyczny<br />10:30 Przerwa w programie<br />14:00 "Perła nocy" reż.Claude Autant Lara, wyk.Michele Morgan, Yves Montand, Pierre Palau, Fernand Sardou film obyczajowy Francja/Włochy 1956<br />16:30 Muzyczna Dami program muzyczny<br />17:20 Teledziennik, Sport i Prognoza pogody<br />17:40 Dami Net<br />17:50 Edukacja Nasze sprawy program publicystyczny<br />18:10 Muzyczna Dami program muzyczny<br />18:30 "Dobry mężczyzna to martwy mężczyzna" reż.Wolf Gremm, wyk.Thekla Carola Wied, Dieter Mann, Rolf Becker, Michael Roll dramat obyczajowy Niemcy 1999<br />20:00 Teledziennik, Sport i Prognoza pogody<br />20:20 Muzyczna Dami program muzyczny<br />20:30 "Mąż idealny" reż.Beda Docampo Feijoo, wyk.Tim Roth, Ana Belen, Aitana Sanchez Gijon, Peter Firth melodramat Argentyna/W. Bryt./Czechy 1992<br />22:00 Muzyczna Dami program muzyczny<br />23:00 Teledziennik, Sport i Prognoza pogody<br />23:20 Muzyczna Dami program muzyczny<br />00:30 "Emmanuelle: Ostatnie rozkosze" reż.Jean-Jacques Lamare, wyk.Krista Allen, Jennifer Leigh Burton, Timothy Dipri film erotyczny Francja 1996<br />02:00 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | TeDe<br />06:00 Muzyczny VIP magazyn muzyczny<br />06:30 Topowe lato program dla młodzieży<br />07:00 Muzyczne listy magazyn muzyczny<br />07:50 "Arthur" serial animowany (powt.)<br />08:15 "Kapitan Star" serial animowany (powt.)<br />08:35 "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy (powt.) USA 1996<br />09:00 "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy (powt.) Peru 2000<br />09:55 Życiowa szansa teleturniej<br />10:50 "Najemnicy" wyk.Brad Johnson, Tim Andrews, Real Andrews, Melinda Clarke serial sensacyjny (powt.) USA 1997<br />11:40 "Oni, Ona i pizzeria" reż.James Widdoes, wyk.Ryan Reynolds, Richard Ruccolo, Taylor Howard, Jennifer Westfeldt serial komediowy (powt.) USA 1997-98<br />12:05 "Podglądanie natury" serial dokumentalny<br />13:00 Muzyczny VIP magazyn muzyczny<br />13:30 Topowe lato program dla młodzieży<br />13:50 "Arthur" serial animowany<br />14:15 "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" reż.Kisajuki Toriumi serial animowany Austria/Japonia 1980<br />14:35 "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996<br />15:00 "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000<br />16:00 Muzyczne listy magazyn muzyczny<br />17:00 "Tato, co Ty na to" reż.Jason Bateman/Robby Benson, wyk.William Ragsdale, Sean O'Bryan, Justin Cooper, Bess Meyer serial komediowy USA 1998-99<br />17:30 HOT CHAT program publicystyczny<br />17:45 Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody<br />18:00 Życiowa szansa teleturniej<br />19:00 "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny (powt.) USA 1997-98<br />20:00 "Gorzka sprawiedliwość" reż.Rod Holcomb, wyk.Tim Matheson, Lisa Eichorn, Mii Kuzyk, Tom Atkins dramat obyczajowy USA 1986<br />21:50 Informacje Telewizji Dolnośląskiej<br />22:05 Informacje sportowe i Prognoza pogody<br />22:15 "Cień anioła" reż.Sarah Pia Anderson/Duane Clark, wyk.Jessica Alba, Michael Weatherly, Jamie Bell, Valarie Rae Miller serial sensacyjny USA 2000<br />23:15 "Gadka szmatka" wyk.Kyra Sedgwick, Beverly D'Angelo, Nicole Sullivan, Peter Jacobson serial komediowy USA 2000<br />23:45 "O czym mówią gwiazdy" serial dokumentalny<br />00:45 X Laski program erotyczny<br />01:15 Muzyczne listy magazyn muzyczny<br />02:05 Strefa P program muzyczny<br />02:40 Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn<br />03:10 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | TKK<br />17:00 Abecadło M2<br />17:15 Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty<br />17:35 Komentarz dnia<br />17:40 Ludzie i sprawy program publicystyczny<br />18:00 Godzina z TKK<br />19:00 Godzina z TKK<br />20:00 Godzina z TKK<br />21:00 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | TVK Starachowice<br />17:10 Powitanie<br />17:15 Starachowicki Serwis Informacyjny<br />17:35 Rozmaitości Jarmark u Starzecha<br />18:00 Warto wiedzieć, Czas relaksu<br />18:15 Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)<br />18:35 Rozmaitości Jarmark u Starzecha (powt.)<br />19:00 Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)<br />19:15 Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)<br />19:35 Rozmaitości Jarmark u Starzecha (powt.)<br />20:00 Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)<br />20:15 Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)<br />20:35 Rozmaitości Jarmark u Starzecha (powt.)<br />21:00 Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)<br />21:15 Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)<br />21:35 Rozmaitości Jarmark u Starzecha (powt.)<br />22:00 Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)<br />22:15 Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)<br />22:30 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | WTK<br />10.00 Puls dnia - serwis informacyjny <br />10.15 Puls sportu <br />10.30 Program lokalny <br />11.00 Muzyka z WTK <br />12.00 Stolice i metropolie świata - Jerozolima <br />12.30 Scena - magazyn kulturalny <br />12.50 Dwie ojczyzny - Kresy schodnie w obiektywie PTTK Rataje <br />13.15 Walizka pełna zmierzchu - recital pieśni żydowskich <br />13.30 Tajemnice żeń szenia - wywiad z plantatorem <br />13.45 Muzyka z WTK <br />14.30 Program lokalny <br />15.00 Wspaniałości przyrodnicze Ameryki (1) - serial przyrodniczo - krajoznawczy <br />15.30 Na zdrowie - magazyn medyczny<br />15.50 Czy wiecie, że... - program edukacyjny<br />16.00 Jak powstał film<br />16.30 Program lokalny<br />17.00 Wyprawy kulinarne - magazyn<br />17.20 Z planu filmowego<br />17.50 Puls dnia - serwis informacyjny<br />18.00 Bajki<br />18.10 Motomania - magazyn motoryzacyjny<br />18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)<br />19.05 Muzyka z WTK<br />19.45 Puls sportu<br />20.00 Puls dnia - serwis informacyjny<br />20.30 W związku z Solidarnością - magazyn<br />20.45 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze<br />21.00 Na pełnym morzu (56) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992<br />22.00 Program lokalny<br />22.30 Puls dnia - serwis informacyjny<br />22.45 Puls sportu<br />23.00 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | TVP3 Opole<br />07:00 "Tommy i Oscar" serial animowany (WP) Włochy 1998<br />07:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />07:40 Prognoza pogody (WP)<br />07:45 "Dany, opowiedz mi" serial animowany (WP) Francja 1990<br />08:00 Opolski serwis informacyjny<br />08:10 Publicystyka opolska<br />08:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />08:40 Prognoza pogody (WP)<br />08:45 Gość dnia (WP)<br />09:00 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)<br />09:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />09:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)<br />10:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />10:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)<br />11:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />11:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)<br />12:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />12:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)<br />13:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />13:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)<br />14:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />14:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)<br />15:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />15:35 Prognoza pogody (WP)<br />15:40 Opolski serwis informacyjny<br />15:50 Rozmowa dnia program publicystyczny<br />16:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />16:40 Prognoza pogody (WP)<br />16:45 Wyprawa za jeden uśmiech magazyn turystyczny (WP)<br />17:15 Znaki czasu magazyn (WP)<br />17:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />17:45 Prognoza pogody (WP)<br />17:50 Publicystyka opolska<br />18:00 Opolski serwis informacyjny<br />18:15 Sport opolski, Prognoza pogody<br />19:00 Liga Światowa - mecz Polska - Argentyna Siatkówka mężczyzn (WP)<br />20:30 Kurier, Prognoza pogody program informacyjny (WP)<br />22:05 Eurotel magazyn (WP)<br />22:15 Patrol Trójki magazyn (WP)<br />22:30 Kurier program informacyjny (WP)<br />22:45 Prognoza pogody (WP)<br />22:50 "Ponette" reż.Jacques Doillon, wyk.Victoire Thivisol, Marie Trintignant, Xavier Beauvois, Claire Nebout dramat psychologiczny (WP) Francja 1996<br />00:25 "Hazard" reż.Alex Cox, wyk.Rebecca DeMornay, Vincent D'Onofrio, Richard Edson, Delroy Lindo komedia kryminalna (WP) USA 1996<br />01:55 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | BBC Prime<br />05:00 "Bindi Millionaires" serial dokumentalny<br />05:40 Starożytny Egipt Pejzaże program edukacyjny<br />06:00 Ucząc się języków kurs języka włoskiego<br />06:30 Starting Business English kurs języka angielskiego<br />07:00 Spryciarze program dla dzieci<br />07:15 Bajkotwórcy program dla dzieci<br />07:30 Salut Serge program dla dzieci<br />07:45 Bodger i Badger program dla dzieci<br />08:00 Baw się razem z nami program dla dzieci<br />08:20 Naprawdę dziki show program dla dzieci<br />08:45 Ogrodowi najeźdźcy magazyn<br />09:15 Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny<br />09:45 Zgadnij, co to jest? teleturniej<br />10:15 Siły lądowe magazyn<br />10:45 Gardeners' World<br />11:15 The Weakest Link quiz<br />12:00 "Otwarte non stop" serial komediowy<br />12:30 "Lekarze" serial obyczajowy<br />13:00 "EastEnders" telenowela<br />13:30 "Wszystkie istoty duże i małe" serial obyczajowy<br />14:30 Ogrodowi najeźdźcy magazyn<br />15:00 Spryciarze program dla dzieci<br />15:15 Bajkotwórcy program dla dzieci<br />15:30 Salut Serge program dla dzieci<br />15:45 Bodger i Badger program dla dzieci<br />16:00 Baw się razem z nami program dla dzieci<br />16:20 Naprawdę dziki show program dla dzieci<br />16:45 "Lovejoy" serial obyczajowy<br />17:45 "Dzika przyroda: Tygrys" serial przyrodniczy<br />18:45 The Weakest Link quiz<br />19:30 "Płynne opowieści" serial dokumentalny<br />20:00 Parkinson wywiady<br />21:00 "Dalziel i Pascoe" serial obyczajowy<br />22:30 Później z Jools Holland program rozrywkowy<br />23:30 Hity muzyki pop - Prime program muzyczny<br />00:00 Hity muzyki pop - Eurochart program muzyczny<br />00:30 Widmowe światło Doktor Who<br />01:00 "Płynne opowieści" serial dokumentalny<br />01:30 "Wojna stulecia: Ucząc się wygrywać" serial dokumentalny<br />02:30 "Konspiracje: Szpiegowska gra" serial dokumentalny<br />03:00 Zamek horroru program edukacyjny<br />03:30 Dzikie morze Sargasowe program edukacyjny |
||
+ | |||
+ | ST 2<br />15:55 Żywa panorama<br />16:05 Infotext<br />16:20 Telezakupy magazyn<br />16:30 Tipos Bingo magazyn<br />17:05 Co nas boli? magazyn publicystyczny<br />17:30 Temat magazyn<br />18:30 Tygodnik regionalny magazyn<br />19:00 Familia magazyn o problemach współczesnej rodziny<br />19:30 Wiadomości<br />19:50 Prognoza pogody<br />20:00 Lekkoatletyka Studio sport (na żywo)<br />22:30 Sport program sportowy<br />22:35 "Japonia - duch i forma" serial dokumentalny Japonia 1990<br />23:25 Wspaniały świat magazyn podróżniczy<br />23:50 Wiadomości z czeskiej telewizji<br />00:15 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | Rai Due<br />05:10 Historia technologii XX w. . Wykład 5 program edukacyjny<br />05:55 Scanzonatissima magazyn rozrywkowy<br />06:30 Nikt nie jest doskonały. Chwile śmieszne i nie tylko<br />07:00 "Gegen den Wind" serial sensaacyjny Niemcy 1995<br />07:50 Go cart program dla dzieci<br />09:50 "For Your Love" serial komediowy USA 1998<br />10:15 Kolorowy świat Telewizja edukacyjna<br />10:30 Wiadomości<br />10:35 Społeczeństwo i obyczaj magazyn<br />10:45 Magazyn medyczny<br />11:00 Wiadomości<br />11:15 "Amiche nemiche" serial<br />12:05 "Jake and the Fatman" serial kryminalny USA 1987<br />13:00 Wiadomości<br />13:30 Społeczeństwo i obyczaj magazyn<br />13:50 Magazyn medyczny<br />14:05 "Silk Stalkings" serial sensacyjny USA 1991<br />14:50 Włochy na Dwójce<br />15:45 "Da un giorno all'altro" serial<br />16:30 "Cuore e batticuore" serial<br />17:25 "Lupo de lupis" serial animowany<br />17:35 "Ufo Baby" serial animowany<br />18:00 Wiadomości<br />18:05 Prognoza pogody<br />18:10 Zmienna pogoda<br />18:30 Magazyn sportowy<br />18:40 "Cuori rubati" serial obyczajowy Włochy 2002<br />19:10 "Now and Again" serial sensacyjny USA 1999<br />20:00 "Tom & Jerry", "Popeye" filmy animowane dla dzieci<br />20:30 Wiadomości<br />20:55 Koncert Julio Iglesiasa transmisja z Placu Św. Marka w Wenecji<br />22:40 Convenscion Express<br />23:45 Wiadomości<br />00:15 Wiadomości parlamentarne magazyn aktualności<br />00:25 Prognoza pogody<br />00:30 żeglarstwo. Żeglarskie Giro d'Italia Studio sport<br />01:00 Spotkanie w kinie magazyn filmowy<br />01:05 "Silk Stalkings" serial sensacyjny USA 1991<br />01:50 Magazyn medyczny<br />02:00 Z kronik<br />02:10 Śpiew dla duszy<br />02:40 "Il prezzo dell'innocenza" film dokumentalny<br />03:20 Scanzonatissima magazyn rozrywkowy<br />03:40 Network dla Uniwersytetu. Mieszkać w XXI w. . Wykład 7 Uniwersytet Telewizyjny program edukacyjny<br />04:25 Nauka, technika i instytucje naukowe we współczesnych Włoszech . Wykład 3 program edukacyjny |
||
+ | |||
+ | Rai Tre<br />05:00 Wiadomości i prognoza pogody<br />05:15 Superzap<br />05:30 Wiadomości i prognoza pogody<br />05:45 USA 24 godz.<br />06:00 Wiadomości i prognoza pogody<br />06:15 Magazyn tematyczny<br />06:30 Wiadomości i prognoza pogody<br />06:45 instrukcja obsługi Włochy magazyn aktualności<br />07:00 Wiadomości i prognoza pogody<br />07:15 Przegląd prasy włoskiej magazyn aktualności<br />07:30 Ekonomia i rynki magazyn gospodarczy<br />07:45 Telenet magazyn aktualności<br />08:00 Wiadomości<br />08:05 Włoski alfabet. Zmienne losy narodu włoskiego Telewizja edukacyjna<br />09:05 "Abbasso la ricchezza!" reż.Gennaro Righelli, wyk.Anna Magnani, Vittorio De Sica, Galeazzo Benti, Virgilio Riento film obyczajowy Włochy 1946<br />10:30 Na dobry początek latem magazyn rozmaitości<br />12:00 Wiadomości sportowe i prognoza pogody<br />12:25 Na dobry początek latem magazyn rozmaitości<br />13:10 "Matlock" serial kryminalny USA 1986<br />14:00 Wiadomości regionalne i prognoza pogody<br />14:15 Wiadomości<br />14:35 połączenie satelitarne Przypadkowi żeglarze<br />14:40 Filmy animowane Melevisione program dla dzieci<br />15:30 kolarstwo szosowe. 89. Tour de France. 12. etap: Lannemezan - Plateau de Beille Studio sport<br />17:20 kolarstwo szosowe. Giro d'Italia kobiet. Etap dookoła Medy Studio sport<br />17:30 Geo Magazine<br />18:00 Prognoza pogody<br />18:05 "Drużyna" wcześniej...<br />19:00 Wiadomości<br />19:30 Wiadomości regionalne i prognoza pogody<br />20:00 Wiadomości sportowe<br />20:10 Blob<br />20:30 Miejsce pod słońcem<br />20:50 "Gale Force" reż.Jim Wynorski, wyk.Treat Williams, Michael Dudikoff, Paul Logan, Renee Ridgeley film sensacyjny USA 2002<br />22:45 Wiadomości<br />22:50 Wiadomości regionalne<br />23:05 "Oberto, conte di San Bonifacio" Giuseppe Verdiego reż.Pier'Alli, wyk.Orchestra Filarmonica Marchigiana pod dyr. Daniele Callegariego, Chór regionu Marche im. Vincenzo Belliniego oraz Michele Pertusi, Giovanna De Liso i Fabio Sartori - transmisja z Teatro Lauro Rossi w Maceracie<br />01:20 Wiadomości i prognoza pogody<br />01:30 Spotkanie w kinie magazyn filmowy<br />01:35 Kolorowy świat. Wydanie specjalne. Imigranci, pokolenie X" Telewizja edukacyjna<br />02:05 "La catena umana" - materiały wideo i niepublikowane zdjęcia sędziów Giovanniego Falcone i Paola Borsellino z Palermo z lat 1988 - 1993 Poza rozkładem |
||
+ | |||
+ | Kanal 5<br />05:15 Zakończenie programu<br />06:35 Tiny Toon I program dla dzieci<br />07:25 "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA<br />07:55 "Pełna chata" serial obyczajowy USA<br />08:25 "Happy Days" serial obyczajowy USA<br />08:55 "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82<br />09:25 "Taxi" serial komediowy USA 1981-83<br />09:55 Jenny Jones talkshow<br />10:45 Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy<br />11:05 TV-Butiken<br />11:55 "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92<br />12:50 "Star Trek" reż.Robert Wise, wyk.William Shatner, Leonard Nimoy, DeForest Kelley, James Doohan film SF USA 1978<br />15:15 Jenny Jones talkshow<br />16:05 "Sister, Sister" serial komediowy USA<br />16:35 "Skrzydła" serial komediowy USA<br />17:05 "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA<br />17:35 "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996<br />19:00 "Wild Things" serial przyrodniczy USA<br />20:00 "Brottsvĺg II" serial policyjny Szwecja 2000<br />21:00 "V" serial sf USA 1983-84<br />22:45 "Twardy glina" reż.Bruno Barreto, wyk.Stephen Baldwin, Chris Penn, Gina Gershon, Mike McGlone film sensacyjny USA 1998<br />02:00 The Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy<br />02:50 "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80<br />03:40 "War of the Worlds" serial sf USA 1988-90<br />04:30 "Mission Impossible" serial sensacyjny USA |
||
+ | |||
+ | TV Norge<br />11:40 Norge pĺ kryss og tvers<br />11:55 "Cannon" serial sensacyjny USA<br />12:50 "Matlock" serial kryminalny USA<br />13:45 "Moda na sukces" serial obyczajowy USA<br />14:40 "Krok za krokiem" serial komediowy USA<br />15:10 "Lois & Clark" serial USA<br />16:00 "Pełna chata" serial komediowy USA<br />16:30 "Sister, Sister" serial komediowy USA<br />17:00 "Krok za krokiem" serial komediowy USA<br />17:25 TVNorges Jackpot<br />17:30 "Laverne & Shirley" serial komediowy USA<br />18:00 Wiadomości i prognoza pogody<br />18:15 Norge pĺ kryss og tvers<br />18:30 "Skrzydła" serial komediowy USA<br />19:00 Wiadomości i prognoza pogody<br />19:15 Norge pĺ kryss og tvers<br />19:30 "Change of Heart"<br />20:00 Best of Biker Jens<br />21:00 "Biały myśliwy, czarne serce" reż.Clint Eastwood, wyk.Clint Eastwood, Jeff Fahey, Marisa Berenson, George Dzundza dramat psychologiczny USA 1990<br />22:30 Wiadomości i prognoza pogody<br />22:45 "Biały myśliwy, czarne serce" reż.Clint Eastwood, wyk.Clint Eastwood, Jeff Fahey, Marisa Berenson, George Dzundza dramat psychologiczny USA 1990<br />23:15 "Hogans Heroes" serial komediowy USA<br />23:45 "Sprawiedliwość na 18 kołach" serial sensacyjny USA<br />00:35 "Romans na telefon" reż.E.W. Swackhamer, wyk.Jane Seymour, Parker Stevenson film sensacyjny USA 1991<br />01:35 Wiadomości i prognoza pogody<br />01:50 "Romans na telefon" reż.E.W. Swackhamer, wyk.Jane Seymour, Parker Stevenson film sensacyjny USA 1991<br />02:30 Big Brother 2001<br />04:20 Zakończenie programu |
||
+ | |||
+ | RTPI<br />05:15 NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny<br />06:15 LEVADAS DA MADEIRA<br />06:45 REPÓRTER RTP program publicystyczny<br />07:30 ENTRE NÓS<br />08:00 BOM DIA PORTUGAL Directo<br />11:00 PRAÇA DA ALEGRIA Directo<br />14:00 JORNAL DA TARDE Directo<br />15:00 A IDADE DA LOBA e 60<br />16:30 JÚNIOR program dla dzieci<br />17:30 ENTRE NÓS<br />18:00 NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny<br />19:00 PONTOS DE FUGA<br />19:30 QUEBRA CABEÇAS (V)<br />20:15 BANQUEIRA DO POVO<br />21:00 TELEJORNAL Directo<br />21:55 CONTRA-INFORMAÇĂO<br />22:00 UM ESTRANHO EM CASA<br />23:00 CRÓNICA DO SÉCULO (I série)<br />00:00 NOVAS ONDAS |
||
+ | |||
+ | France 3<br />06:00 Euronews program informacyjny<br />07:00 Decroches vos vacances program dla dzieci<br />08:00 TO3 program dla dzieci<br />10:50 Sur la route du tour magazyn<br />11:40 Bon appetit, bien sur program kulinarny<br />12:00 Le 12/14 programy regionalne<br />13:05 Le Journal de RFO magazyn informacyjny<br />13:20 Keno magazyn<br />13:25 C'est mon choix magazyn<br />14:25 "Drole de dames" serial komediowy USA 1997<br />15:15 "Refuge pour la vie" reż.Arthur Allan Seidelman, wyk.Ellen Burstyn, Jonathan Thomas, Pat Corley, Mark Hamill film obyczajowy USA 2000<br />16:50 "Les coulisses du pouvoir" reż.Daniel Petrie, wyk.Anthony Quinn, E. G. Marshall, Robert Reed, Pat Hingle komedia obyczajowa USA 1971<br />18:20 Questions pour un champion teleturniej<br />18:45 Les Jours euros<br />18:50 Le 19/20 programy regionalne<br />20:05 Prognoza pogody<br />20:10 Tout le sport magazyn sportowy<br />20:20 Tous egaux<br />20:55 Thalassa program podróżniczy<br />22:50 Prognoza pogody<br />22:55 Soir 3 wiadomości<br />23:00 "Droles de doubles" film dokumentalny<br />00:30 "L'hotel - Dieu de Beaune" film dokumentalny<br />02:50 La nuits de France 3 |
||
+ | |||
+ | M6<br />05:50 M comme musique magazyn muzyczny<br />07:00 Morning Live magazyn poranny<br />09:15 M6 boutique - telezakupy<br />09:55 M comme musique magazyn muzyczny<br />10:20 Kidpaques filmy animowane<br />11:45 Camera cafe magazyn<br />11:54 6 Six minutes magazyn informacyjny<br />12:05 "Family Matters" serial komediowy USA 1989<br />12:30 Prognoza pogody<br />12:35 "Domek na prerii" wyk.Michael Landon, Karen Grassle, Melissa Sue Anderson, Melissa Gilbert, Matthew Laborteaux serial przygodowy USA 1974-1983<br />13:35 "Czas życia" reż.Rick Wallace, wyk.Liza Minelli, Jeffrey de Munn, Corey Haim, Swoosie Kurtz dramat obyczajowy USA 1985<br />15:15 "Touched by an Angel" serial obyczajowy USA 1994<br />16:05 M6 Music - teledyski<br />16:55 C'est l'after program rozrywkowy<br />17:50 "Clown" serial kryminalny Niemcy 1999<br />18:50 Sydney Fox, l'aventuriere" serial sensacyjny<br />19:54 6 Six minutes magazyn informacyjny<br />20:05 "Step by Step" serial komediowy USA 1991<br />20:55 "Daylight Robbery" (!/2) reż.David Innes Edwards, wyk.Michelle Collins, Lesley Sharp, Geraldine Somerville, Emily Woof film kryminalny USA 1999.<br />22:50 "Daylight Robbery" reż.David Innes Edwards, wyk.Michelle Collins, Lesley Sharp, Geraldine Somerville, Emily Woof film kryminalny USA 1999.<br />00:40 Tour de France a la voile program sportowy<br />00:45 Zone interdite program rozrywkowy<br />03:15 M6 music - teledyski |
||
+ | |||
+ | ARD<br />05:30 Magazyn poranny<br />09:00 Wiadomości<br />09:05 "Blankenese" serial obyczajowy Niemcy 1993<br />09:55 Prognoza pogody<br />10:00 Wiadomości<br />10:03 Brisant magazyn publicystyczny (powt.)<br />10:25 "Galimatias" reż.Alexander Mackendrick, wyk.Tony Curtis, Claudia Cardinale, Sharon Tate, Robert Webber komedia obyczajowa USA 1967<br />12:00 Wiadomości<br />12:15 Bufet ARD magazyn rozmaitości<br />12:45 Grand Prix Francji (trening) Formuła 1 relacja z toru Magny-Cours (na żywo)<br />14:15 Skrzynka życzeń magazyn muzyczny<br />15:00 Wiadomości<br />15:15 "Przygoda z naturą" serial dokumentalny<br />16:00 "Barbara Wussow" We własnej osobie program dokumentalny<br />16:30 Alfredissimo! magazyn kulinarny<br />17:00 Wiadomości<br />17:15 Brisant magazyn publicystyczny<br />17:43 Magazyn regionalny<br />17:55 "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000<br />18:25 "Marienhof" telenowela Niemcy 2001<br />18:50 "Paczka z nabrzeża" serial obyczajowy Niemcy 2000<br />19:15 Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej<br />19:50 Prognoza pogody<br />20:00 Wiadomości<br />20:15 "Droga serca" reż.Giuliana Gamba, wyk.Veronica Pivetti, Robert Atzorn, Jessica Trani, Mattia Sbragia film obyczajowy Niemcy/Włochy 2000<br />21:40 Tylko w ARD<br />22:10 Comedy Classics program kabaretowy<br />22:40 Prosto z Berlina magazyn informacyjny<br />23:10 "Telefon 110" serial kryminalny Niemcy 1995<br />00:40 Magazyn nocny<br />01:00 "Skorumpowani" reż.Claude Zidi, wyk.Philippe Noiret, Thierry Lhemitte, Grace de Capitani, Julien Guiomar komedia sensacyjna Francja 1984<br />02:40 Wiadomości<br />02:45 "Hawkins" serial kryminalny USA 1973<br />03:55 Quer - tydzień z Christophem Süßem magazyn informacyjny<br />04:40 Wiadomości<br />04:45 Najpiękniejsze trasy kolejowe Niemiec program krajoznawczy |
||
+ | |||
+ | ZDF<br />05:05 Halo Niemcy magazyn aktualności (powt.)<br />05:30 Magazyn poranny<br />09:00 Wiadomości<br />09:05 Pełen dzbanek - codzienny serwis magazyn poranny<br />10:00 Wiadomości<br />10:03 Tour de France (Bergetappe Lannemezan - Plateau de Beille) Kolarstwo szosowe relacja (na żywo)<br />18:05 "Hotel na zamku Orth" serial obyczajowy Niemcy 2000<br />19:00 Wiadomości<br />19:20 Prognoza pogody<br />19:25 "Leśniczówka Falkenau" serial obyczajowy Niemcy 2002<br />20:15 "Detektyw" serial kryminalny Niemcy 2002<br />21:15 Klan Klitschków<br />21:45 Aspekty magazyn kulturalny<br />22:45 "Anglia!" reż.Achim von Borries spektakl teatru tv<br />00:15 Wiadomości<br />00:30 "Mit - plan - wizja" film dokumentalny<br />01:15 Wiadomości<br />01:20 "Uciekinierzy" reż.Francis Veber, wyk.Gerard Depardieu, Pierre Richard, Jean Carmet, Michel Blanc komedia Francja 1986<br />02:45 Wiadomości<br />02:50 Giełda 3sat magazyn gospodarczy<br />03:25 Wiadomości<br />03:30 Spór o trzeciej magazyn prawny (powt.)<br />04:20 Klan Klitschków (powt.)<br />04:50 Praktyka magazyn medyczny (powt.) |
||
+ | |||
+ | 3SAT<br />07:00 Panorama alpejska program krajoznawczy<br />09:00 Wiadomości<br />09:05 Czas na kulturę magazyn (powt.)<br />09:45 "Eksploracja zasobów naturalnych i ochrona przyrody" serial dokumentalny<br />10:15 Beckmann talk show<br />11:15 Migawki z Tyrolu Południowego magazyn krajoznawczy<br />11:45 Hobbyteka magazyn poradnikowy<br />12:15 quivive magazyn medyczny<br />13:00 Wiadomości<br />13:15 Cosma Shiva Hagen Gero von Boehm spotyka magazyn kulturalny (powt.)<br />14:00 Hitparade magazyn muzyczny<br />14:45 "Café Hawelka" film dokumentalny<br />15:00 20 lat Greenpeace w Niemczech program ekologiczny<br />16:00 "Dzień w życiu przodka Germanów" film dokumentalny<br />16:30 "Szwajcaria" Szlaki wycieczek serial dokumentalny<br />17:15 Sztuka i rupiecie magazyn kulturalny<br />17:45 Wydarzyło się w Szwajcarii magazyn informacyjny<br />17:50 Schweizweit magazyn informacyjny<br />18:00 "Zwierzęta jako terapeuci" film dokumentalny<br />18:30 "Chciane dzieci" telenowela dokumentalna Niemcy 2001<br />19:00 Wiadomości<br />19:20 Czas na kulturę<br />20:00 Wiadomości<br />20:15 "Ostrzał z kosmosu" film dokumentalny<br />20:55 Wydarzenia na świecie magazyn korespondentów<br />21:30 Giełda 3sat magazyn gospodarczy<br />22:10 Wiadomości<br />22:30 "Niepokoje wychowanka Törlessa" reż.Volker Schlondorff, wyk.Mathieu Carriere, Bernd Tischer, Marian Seidowsky, Alfred Dietz dramat psychologiczny Francja 1966<br />23:55 Auto MA 2412 program rozrywkowy<br />00:20 10 przed 10 magazyn informacyjny<br />00:45 Spojrzenia z boku magazyn kulturalny<br />00:50 Joe Louis Walker and The Bosstalkers Jazzfestival Bern 2001 koncert<br />01:45 Czas na kulturę magazyn (powt.)<br />02:20 Migawki z Tyrolu Południowego magazyn krajoznawczy (powt.)<br />02:50 Sztuka i rupiecie magazyn kulturalny (powt.)<br />03:20 Wydarzenia na świecie magazyn korespondentów (powt.) |
||
+ | |||
+ | SAT 1<br />05:30 Telewizja śniadaniowa (na żywo)<br />09:00 Home Shopping Europe magazyn reklamowy<br />10:00 "Trapper John, M. D." serial obyczajowy USA 1979<br />11:00 Franklin - Twoja szansa o 11 talk show<br />12:00 Vera w południe talk show<br />13:00 Britt - dyskusja o pierwszej talk show<br />14:00 We dwójkę u Angeliki Kallwass talk show<br />15:00 Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny<br />16:00 Sędzia Alexander Hold magazyn prawny<br />17:00 QUIZFIRE teleturniej<br />17:30 17:30 live magazyn regionalny<br />18:00 Quiz Show teleturniej (na żywo)<br />18:30 Szósta trzydzieści magazyn informacyjny<br />19:00 Blitz magazyn aktualności<br />19:40 Quiz Show teleturniej (na żywo)<br />20:15 "Star Trek 3 - W poszukiwaniu Spocka" reż.Leonard Nimoy, wyk.William Shatner, DeForest Kelley, James Doohan, Walter Koenig film SF USA 1984<br />22:35 "Pełny magazynek" reż.Stanley Kubrick, wyk.Matthew Modine, Adam Baldwin, Vincent d'Onofrio, Lee Ermey dramat wojenny Wielka Brytania 1987<br />00:50 Wiadomości<br />01:10 "Doktor Fitz" serial kryminalny USA 1997<br />02:05 Home Shopping Europe magazyn reklamowy |
||
+ | |||
+ | RTL 2<br />05:20 Seriale animowane<br />08:00 "Pan i pani Smith" serial komediowy USA 1996-97<br />09:45 Śmiechu warte program rozrywkowy (powt.)<br />11:35 "Cudowne lata" serial komediowy (powt.) USA 1988-93<br />12:05 Seriale animowane<br />17:00 "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93<br />17:30 Ale plama! program rozrywkowy<br />18:30 "Ranma 1/2" serial animowany<br />19:00 "Dragon Ball Z" serial animowany<br />20:00 Wiadomości<br />20:15 "Czysta gra" reż.Andrew Sipes, wyk.William Baldwin, Cindy Crawford, Steve Berkoff, Christopher McDonald thriller USA 1995<br />22:00 "Agent specjalny Alexa" reż.Joseph Merhi, wyk.Alex Cord, Pam Dixon, Lorenzo Lamaz film sensacyjny USA 1992<br />23:40 "Dylemat" reż.Eric Larsen, wyk.Thomas Howell, Sofia Shinas, Danny Trejo, Mark Melville film sensacyjny USA 1997<br />01:20 Wiadomości<br />01:35 "Destination Vegas" reż.Paul Wynne, wyk.Jennifer Sommerfield, Claude Duhamel, Richard Lynch, Robert Z Dar film sensacyjny (powt.) USA 1995<br />03:10 "Headless Body in Topless Bar" reż.James Bruce, wyk.Raymond J. Barry, Rustam Branaman, Jennifer MacDonald, Taylor Nichols film kryminalny (powt.) USA 1995<br />04:55 "The Jamie Foxx Show" serial komediowy 1996-2001 |
||
+ | |||
+ | VOX<br />05:15 Antarktyda Bezchmurnie magazyn turystyczny (powt.)<br />05:55 Rave around the World - taneczna noc dla wyspanych<br />06:00 Magazyn reklamowy<br />08:50 "Golden Girls" serial komediowy (powt.) USA 1985/92<br />09:20 "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 1992/99<br />10:25 "Ta cholerna miłość" reż.Carl Reiner, wyk.Bette Midler, Dennis Farina, Paula Marshall, Gail O'grady komedia (powt.) USA 1997<br />12:20 "Nash Bridges" serial kryminalny (powt.) USA 1996/2001<br />13:15 "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00<br />14:10 "Między nami" telenowela Niemcy 1994/99<br />14:40 "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 1992/99<br />15:15 "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy USA 1994/01<br />16:10 "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00<br />17:05 "Nash Bridges" serial sensacyjny USA 1996/01<br />18:00 Wiadomości<br />18:15 Kucharski pojedynek magazyn kulinarny<br />19:15 "Oni, ona i pizzeria" serial komediowy 1998/01<br />19:45 "Golden Girls" serial komediowy USA 1985/92<br />20:15 "Lody na patyku 3" reż.Boaz Davidson, wyk.Jesse Katzur, Zachi Noy, Jonathan Segal, Sibylle Rauch komedia Izrael/RFN 1981<br />22:00 "Cięcie" reż.Paul Raimondi, wyk.Costas Mandylor, Megan Gallagher, Casey Sander, Allen Cuter film sensacyjny USA 1995<br />23:55 Wiadomości<br />00:10 Noc z barokową operą Magazyn o północy - wydanie specjalne program muzyczny |
||
+ | |||
+ | SuperRTL<br />06:00 Infomercials magazyn reklamowy<br />06:30 "Doug" serial animowany<br />06:55 "Pocket Dragon Adventures" serial animowany<br />07:25 "Trzy misie" serial animowany<br />07:55 "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany<br />08:10 "Tiny Planets" serial animowany<br />08:20 "Dreamstreet" serial animowany<br />08:30 "Przygody Mumfiego" serial animowany<br />08:40 "Merlin, czarodziejski pies" serial animowany<br />08:50 "Bumpety Boo" serial animowany<br />09:00 "Maggie i dzika bestia" serial animowany<br />09:20 "Tommy i Oscar" serial animowany<br />09:45 "Dog City" serial animowany<br />10:15 "Opowieści z krypty" serial animowany<br />10:40 "Bracia Flub" serial animowany<br />11:10 "Bob Morane" serial animowany<br />11:40 "Ekstremalne kaczki" serial animowany<br />11:55 Darkwing Duck" serial animowany<br />12:15 Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci<br />12:20 "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany<br />12:45 "Trzy misie" serial animowany<br />13:10 "To cały Andy!" serial animowany<br />13:35 "Baśnie Braci Grimm" serial animowany<br />14:00 "CatDog" serial animowany<br />14:30 "Doug" serial animowany<br />15:00 "Nowe przygody Misia Puchatka" serial animowany<br />15:30 "Księga dżungli - dzieciaki" serial animowany<br />15:55 "Ned's Newt" serial animowany<br />16:35 "Extreme Dinosaurus" serial animowany<br />17:00 "Bobry" serial animowany<br />17:25 "Ekstremalne kaczki" serial animowany<br />18:00 "Darkwing Duck" serial animowany<br />18:25 "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany<br />18:50 "Baśnie Braci Grimm" serial animowany<br />19:20 "To cały Andy!" serial animowany<br />19:50 "Doug" serial animowany<br />20:15 "The Princess And The Goblin" reż.Jozsef Gemes film animowany Węgry/Wielka Brytania 1991<br />21:45 "Tropikalna gorączka" serial komediowy Kanada 1993<br />22:40 "Szata zdobi człowieka" reż.Helmut Käutner, wyk.Heinz Rühmann, Hertha Feiler, Aribert Wäscher, Erich Ponto komedia Niemcy 1940<br />00:35 Infomercial magazyn reklamowy<br />03:05 Program nocny |
||
+ | |||
+ | Arte<br />14:00 Absolut magazyn publicystyczny (powt.)<br />14:30 "Rozwój" "O tym, jak z małp powstali ludzie" serial dokumentalny (powt.) Niemcy 2001<br />15:15 "Ślad jedwabiu" "Trzy drogi do Samarkandy" film dokumentalny (powt.) Niemcy 2000<br />16:15 "Cheerleaderki" serial dokumentalny (powt.) Niemcy 2001<br />16:40 Album rodzinny magazyn familijny (powt.)<br />17:25 "Kto kocha, ten ma rację" reż.Matti Geschonneck, wyk.Iris Berben, Robert Atzorn, Sibylle Canonica, Ulrike Kriener melodramat (powt.) Niemcy 2002<br />19:00 Tracks magazyn muzyczny<br />19:45 Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody<br />20:15 Namiętność do flamenco<br />20:40 "Hannas Baby" reż.Diethard Klante, wyk.Johanna Klante, Heikko Deutschmann, Hans Peter Hallwachs, Renate Krößner dramat obyczajowy Niemcy 2002<br />22:15 "Letniskowa trylogia" (na żywo z festiwalu teatralnego w Awinionie) Carlo Goldoni reż.Jean-Louis Benoit, wyk.Jean-Claude Barbier, Jean-Claude Bolle-Reddat, Ninon Bretecher spektakl teatralny Francja 2002<br />23:25 "Tide of Empire" reż.Allan Dwan, wyk.Renee Adoree, George Dureya, George Fawcett film przygodowy USA 1929<br />00:50 "Sztalugi: Pompeje - freski z willi misteriów" film dokumentalny (powt.) Francja 2002<br />01:20 "Inseparables" - komediodramat, Francja 1999 reż.Michel Couvelard, wyk.Jean-Pierre Darroussin, Catherine Frot, Fabienne Babe, Sami Mouajila (powt.) |
||
+ | |||
+ | BBC World<br />05:00 BBC News<br />05:30 HARDtalk<br />06:00 BBC News<br />06:30 World Business Report<br />07:00 BBC News<br />07:30 World Business Report<br />08:00 BBC News<br />08:30 World Business Report<br />08:45 Sport Today<br />09:00 BBC News<br />09:30 Talking Movies<br />10:00 BBC News<br />10:30 HARDtalk<br />11:00 BBC News<br />11:30 Developing World<br />12:00 BBC News<br />12:30 Asia Today<br />12:45 World Business Report<br />13:00 BBC News<br />13:30 HARDtalk<br />14:00 BBC News<br />14:30 World Business Report<br />14:45 Sport Today<br />15:00 BBC News<br />15:30 Talking Movies<br />16:00 BBC News<br />16:30 Asia Today<br />17:00 BBC News<br />17:30 HARDtalk<br />18:00 BBC News<br />18:15 World Business Report<br />18:30 Vespa The Bike's The star<br />19:00 BBC News<br />19:30 World Business Report<br />19:45 Sport Today<br />20:00 BBC News<br />20:30 HARDtalk<br />21:00 BBC News<br />21:30 21st Century English<br />22:00 BBC News<br />22:30 World Business Report<br />23:00 BBC News<br />23:30 Correspondent<br />00:00 BBC News<br />00:30 World Business Report<br />00:45 Asia Today<br />01:00 BBC News<br />01:30 HARDtalk<br />02:00 BBC News<br />02:30 Click Online<br />03:00 BBC News<br />03:30 Correspondent |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVP 3 Łódź z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Polsat z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVN z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVN 7 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TV Puls z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Canal + z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki HBO z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Discovery Channel z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Eurosport z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Ale Kino! z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVP 3 Gdańsk z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Polsat 2 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Polonia 1 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TMT z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Canal + Niebieski z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Canal + Żółty z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Le Cinema z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Ona z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Junior z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Filmax z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Discovery Civilisation z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Discovery Sci-Trek z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Travel Channel z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Extreme Sports z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Fox Kids z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki VIVA z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Avante z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TV Dami z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TeDe z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TKK z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVK Starachowice z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki WTK z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TVP 3 Opole z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki BBC Prime z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki ST 2 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Rai Due z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Rai Tre z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Kanal 5 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki TV Norge z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki RTPI z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki France 3 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki M6 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki ARD z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki ZDF z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki 3sat z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Sat 1 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki RTL 2 z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki VOX z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Super RTL z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki Arte z 2002 roku]] |
||
+ | [[Kategoria:Ramówki BBC World z 2002 roku]] |
Aktualna wersja na dzień 10:42, 9 lip 2020
06.55 Podróże małe i duże: Bocznymi drogami - Jaćwież - pr. edukacyjny
07.15 Telezakupy
07.30 Górnicze miasteczko (15) - serial obyczajowy
08.00 Wiadomości
08.15 Wszystko gra - pr. dla dzieci
08.30 A ja jestem: Hipopotam - program dla dzieci
08.50 Karino (7) - serial dla młodzieży
09.15 Raj - magazyn dla młodzieży
09.45 Tęczowe rybki: Skutki pewnego kłamstwa. Opowieści dziadka - serial animowany
10.05 Frasier (20) - serial komediowy
10.30 A teraz Susan (19) - serial komediowy
10.55 Gwiazdy w Jedynce: Enrique Iglesias
11.20 Wielkie sprzątanie - magazyn
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn infor.
12.20 Klan (540,541)
13.15 Rewolwer i melonik (21) - serial sensacyjny
14.10 Klan (542,543) - telenowela
15.00 Wiadomości
15.10 50 lat TVP: Balet dla wszystkich
15.40 Plebania (128,129) - serial obyczajowy
16.30 Moda na sukces (1679)
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Lokatorzy - serial komediowy
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.45 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
19.10 Wieczorynka: Bajki z mchu i paproci
19.30 Wiadomości
19.55 Sport
20.10 Kino w mundurze: Patton (2-ost.) -film wojenny, USA 1970
21.30 Mój ślad w Telewizji - cykl dokumentalny
21.40 Studio sport: Mityng lekkoatletyczny Golden League
22.45 Monitor Wiadomości
23.00 Serial z pieprzykiem: Rekiny i płotki (7,8) - serial obyczajowy
00.40 Motown Live
02.15 Randall i duch Hopkirka (2) - serial kryminalny
03.05 Torcik podano (2): Morderstwo - serial komediowy
03.35 Zakończenie programu
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Złotopolscy (343)
09.00 Transmisja obrad Sejmu
13.00 Panorama
13.10 Gala Piosenki Wczasowej (1): Piknik w Kołobrzegu - program rozrywkowy
14.00 Sławny Jett Jackson (31) - serial dla młodzieży
14.25 Tata, a Marcin powiedział... - przypowiastka satyryczna
14.35 Taksówka Jedynki: W korku, czyli damski detektyw - program rozrywkowy
14.50 Doktor z alpejskiej wioski (66) - serial obyczajowy
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.25 Ach, jak przyjemnie - telenowela dokumentalna
16.50 Złotopolscy (344,345)
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 50 lat TVP: Janosik (10): Wszyscy za jednego - serial przygodowy
19.50 Studio sport: Mityng lekkoatletyczny Golden League
21.05 Seks, frytki i rock'n’roll (4/6) - serial obyczajowy
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.25 Prognoza pogody
22.35 Krupier - film obyczajowy, Niemcy/Wielka Brytania 1998
00.10 Benefis Jarosława Śmietany - pr. artystyczny
01.00 Zakończenie programu
6.55 Program dnia
7.00 Tommy i Oscar - serial animowany dla dzieci
7.30 Kurier - program informacyjny
7.45 Dany opowiedz mi - serial przyrodniczy
8.00 Łódzkie Wiadomości Dnia
8.10 Male co nieco
8.30 Kurier - program informacyjny
8.45 Gość dnia - bieżące wydarzenia komentują znane postaci życia politycznego i społecznego
9.00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
15.30 Kurier - program informacyjny
15.40 Łódzkie Wiadomości Dnia
16.00 Przygody zwierząt - serial dokumentalny
16.30 Kurier - program informacyjny
16.45 Magazyn turystyczny
17.10 Znaki czasu - cykl ten przedstawia zabytki przyrody nieożywionej w krajobrazie Polski
17.30 Kurier - program informacyjny
17.50 Łódzkie Wiadomości Dnia 100 sekund
17.55 Rozmowa dnla
18.00 Łódzkie Wiadorńości Dnia
18.20 Wideowizyty
19.00 Światowa liga siatkówki
20.30 Kurier - program informacyjny
20.50 Światowa liga siatkówki
21.20 Rozmowa dnia
21.30 Kurier gospodarczy - program informacyjny
21.45 Łódzkie Wiadomości Dnia
22.00 Eurotel
22.10 Raport policyjny - magazyn kryminalny
22.30 Kurier - program informacyjny
22.45 Prognoza pogody
22.50 Ponette - dramat psychologiczny prod. francuskiej
0.25 Hazard - czarna komedia prod. USA
1.55 Program na jutro
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Zamek czarodziejów (22)
7.25 Szkoła przetrwania
7.50 Jednostka DELTA (1) - serial
8.50 Xena, wojownicza księżniczka (75) - serial
9.45 Graczykowie, czyli Buła i spóła (64) - serial
10.15 Podryw kontrolowany
10.45 Przyjaciele (105) - serial
11.15 Largo (26) - serial
12.10 Adam i Ewa (14) - serial
12.55 Apetyt na miłość (9) - serial
13.25 Z afrykańskiego pamiętnika (9) - serial
14.20 Disco Relax
15.20 Robocop - serial anim.
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (72) - serial
16.50 Crime Story (2) - serial
17.50 Różowa pantera
17.55 Adam i Ewa (15) - serial
18:45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Jezioro marzeń (43) - serial
20.00 Idol
21.00 Pierwszy rok służby (2) - serial, ok. 21.30 Losowanie LOTTO
22.00 Z Archiwum X (15) - serial
23.00 Informacje + sport
23.25 Prognoza pogody
23.30 Różowe lata siedemdziesiąte (12) - serial
24.00 Pojedynek w powietrzu - film akcji USA (1992) wyk. Jurgen Prochnow, Andrew Divoff, Elizabeth Morehead, J. Kenneth Campbell, Jon Cedar
1.40 Muzyka na BIS
5.35 Kropka nad i
5.50 Tajemnice pocałunku - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula - telenowela
7.50 Szaleństwa Alvina wiewiórki - serial animowany
8.15 Nowe przygody Guliwera - serial animowany dla dzieci
8.40 Huckelbery Finn - serial animowany dla dzieci
9.30 Łamisłówka
10.30 Telesklep
11.35 Tele Gra
12.30 Kto was tak urządził? - magazyn
13.00 Nowe przygody Guliwera - serial animowany
13.25 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial animowany dla dzieci
13.55 Przygody Animków - serial animowany dla dzieci
14.15.Szaleństwa Alvina wiewiórki - serial animowany
14.35 Klient - serial sensacyjny
15.30 Milionerzy - teleturniej
16.15 Brzydula - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Superkino: Conan niszczyciel - film fantasy prod. USA
21.50 Sprawa Sharky'ego - film sensacyjny
0.10 Nocne rozmowy w toku
1.10 HBO na stojaka
1.45 Nic straconego
6.00 Muzyczny VIP - mag.
6.30 A ku-ku
7.00 Muzyczne listy
7.50 Arthur - serial anim.
8.15 Kapitan Star (6) - serial
8.35 Beetleborgs (14) - serial
9.00 Fiorella (66) - telenowela
9.55 Życiowa szansa 2
10.50 Najemnicy (14) - serial
11.40 Oni, ona i pizzeria (3) - serial
12.05 Podglądanie natury (3) - serial
13.00 Muzyczny VIP - mag.
13.30 A ku-ku
13.50 Arthur - serial anim.
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
14.35 Beetleborgs (15) - serial
15.00 Fiorella (67) - telenowela
16.00 Muzyczne listy - mag.
17.00 Tato, co ty na to (12) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa 2
19.00 Baza Pensacola (6) - serial
20.00 Gorzka sprawiedliwość - film fab. USA (1986)
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Cień anioła (19) - serial
23.15 Gadka szmatka... (3) - serial
23.45 O czym mówią gwiazdy (51) - serial
0.45 X Laski
1.15 Muzyczne listy - mag.
2.05 Strefa P - magazyn
2.40 Super VIP - wydarzenia i plotki
3.10 Zakończenie prog.
7.10 Dragon Ball Z - serial dla dzieci
8.00 Labirynt namiętności - telenowela
8.50 Nigdy Cię nie zapomnę - telenowela
9.40 Melrose Place - serial obyczajowy
10.30 Łamisłówka
11.25 Big Brother I
12.05 Porywy serca - telenowela
12.55 Telesklep
15.05 Maska - serial animowany dla dzieci
15.30 Dragon Ball Z - serial dla dzieci
16.15 Pełna chata - serial komediowy
16.45 Szkoła złamanych serc - serial obyczajowy
17.15 Władca zwierząt - serial przygodowy
18.10 Wzywam dr Brucknera - serial obyczajowy
19.00 Melrose Place - serial obyczajowy
20.00 The Sandy Bolton Orchestra - film obyczajowy
22.00 Władca zwierząt - serial przygodowy prod. USA
22.55 Big Brother I
23.40 Odwet - film sensacyjny
1.25 Prawdziwe kłamstwa - film sensacyjny
3.55 Zakończenie programu
7.00 Animacje dla dorosłych - Czarny Kapturek
7.05 Animacje dla dorosłych - Fotodrama
7.10 Animacje dla dorosłych - Klomb
7.15 Zezem [5/10] - serial prod. TVP
7.30 Wielka historia małych miast
8.00 Wiadomości
8.10 Pogoda
8.20 Spółka rodzinna [8/19]
8.50 Bolek i Lolek w Europie [4/5] - serial anim. dla dzieci
9.00 Sówka [4] - teleturniej dla dzieci
9.25 Hrabia Kaczula [15/44] - serial anim. dla dzieci
9.45 Kolorowe nutki - program muzyczny dla dzieci
10.00 Wielcy reformatorzy teatru [3]
10.20 W rajskim ogrodzie: Krymski ślad Mickieiwcza
10.40 Sensacje XX wieku
11.10 Tygodnik polityczny Jedynki
12.00 Wiadomości
12.15 Zespół adwokacki [6/12] - serial TVP
13.05 Hity satelity - propozycje programowe TV Polonia
13.20 Wieczór z Jagieiskim [99]
14.00 To widzowie podziwiali
15.00 Wiadomości
15.15 Eurotel - magazyn
15.25 Wielcy reformatorzy teatru [3]
15.45 W rajskim ogrodzie
16.05 Polonijne organizacje w Gruzji
16.20 Nie tylko o ...
16.35 Sensacje XX wieku - program Bogusława Wołoszańskiego
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Bolek i Lolek w Europie [5-ost.]
17.45 Bolek i Lolek [1/13] - serial anim. dla dzieci
17.55 Sówka [4] - teleturniej dla dzieci
18.20 Hrabia Kaczula [15/44] - serial anim. dla dzieci
18.50 Spółka rodzinna [8/19]- serial TVP
19.15 Dobranocka: Miś Uszatek
19.30 Wiadomości, Sport, Pogoda
20.05 Zespół adwokacki [6/12] - serial TVP
20.50 Hity satelity - propozycje programowe TV Polonia
21.05 Bezludna wyspa
22.00 Panorama
22.30 Życie na gorąco [3/9] - serial TVP
0.00 Monitor Wiadomości
0.10 Szansa na sukces
1.05 Polonijne organizacje w Gruzji
1.20 Miś Uszatek
1.30 Wiadomości, Sport, Pogoda
2.00 Spółka rodzinna [8/19]
2.30 Zespół adwokacki [6/12]
3.20 Bezludna wyspa
4.20 Kawaleria powietrzna [26-ost.]
4.45 Hity satelity
5.00 Panorama
5.30 Sensacje XX wieku
6.00 Nie tylko o ...
6.15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Śląski smak
6.40 Chrześcijańskie dziedzictwo Czarnej Afryki - Malowidła z Faras - film dok.
7.00 Zakończenie programu
7.00 Jak się robi? - reportaż
7.30 Telesklep
8.10 Ulica zakochanych - telenowela
9.05 Kacper i przyjaciele - serial animowany
9.30 Było sobie życie - serial animowany dla dzieci
10.00 Dotyk anioła - serial obyczajowy
11.00 Kobiety mojego życia - serial obyczajowy
11.55 Allo, allo - serial komediowy
12.20 M Kwadrat
12.50 Telesklep
14.50 M Kwadrat - talk show Manna i Materny
15.15 Cudowne lata - serial obyczajowy
15.45 Kacper i przyjaciele - serial animowany
16.35 Było sobie życie - serial animowany
17.05 Kobiety mojego życia - serial obyczajowy
18.00 M Kwadrat
18.30 Cudowne lata - serial komediowy
19.00 Dotyk anioła
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.20 Orle skrzydło - western prod. USA
22.10 Real autoklub.pl - magazyn motoryzacyjny
22.40 Resurrectlon Bolevard - serial obyczajowy
23.35 M Kwadrat - talk show
0.35 Resurrection Boulevard - serial obyczajowy
1.30 Zakończenie programu
7.00 Kabaret Negliż (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap - magazyn (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Teletubbies II - serial anim.
8.25 Norma Rae - film obycz. USA (1979)
10.15 Kroniki sportowe - komediodramat USA (2001)
11.45 Wojaczek-film psych. (2000)
13.15 Tajemniczy Joe - film obycz. USA (2000)
15.05 Pol Pot - Morderczy uścisk - film dok.
16.00 Szkoła dziewic - film fab. (2000)
17.55 Spin City IV - serial
18.20 Jordan w akcji - serial
19.05 Łapu-capu extra
19.35 Teletubbies II - serial anim.
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap - magazyn (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Kabaret Negliż (o)
21.00 Fasolowa wojna - film obycz. USA (1998)
22.55 Łowcy wampirów - horror USA (1998)
0.40 Dom na przeklętym wzgórzu - horror USA (1989)
2.10 Omen 2 - Damian - horror
3.55 Nocne zjawy - horror ang. (1962)
5.15 Anastazja - film obycz. USA (1956)
(o) - odkodowany
6.30 Bodzio w Krainie Mruków - komedia famil. USA
7.45 Robbie Williams - koncert w Kolonii, 2001
9.10 Ciasteczko losu - komedia USA
11.00 Pechowy skrzat - film SF USA
12.35 Niezniszczalny Kelly - komedia austral.
13.55 Casper i Wendy - film famil. USA
15.30 Długa droga do domu - film famil. USA
17.00 Na planie - magazyn
17.30 W tobie cała nadzieja - film famil. duń.
19.00 Bodzio w Krainie Mruków - komedia famil. USA
20.15 Wirtuoz - film krótkom.
20.30 Premiera: Cinema, cinema - magazyn
21.00 60 sekund - film akcji USA
22.55 Premiera: Zgiń, przepadnij! - komedia USA
0.25 Fenomen żonatego faceta (7) - serial
0.55 Happy, Texas - komedia USA
2.30 Koruptor - film akcji USA
4.15 Gwiazdy Hollywood - Dustin Hoffman - film dok.
4.45 Casper i Wendy - film famil. USA
9.00 Wędkarski świat Rexa Hunta
9.25 Buena Vista Fishing Club
9.55 Turbo
10.20 Więzy krwi: Sellersi
10.50 Odrodzenie samochodu
11.15 Samotna planeta: Przewodnik po Meksyku
12.10 Łowca krokodyli: Niebezpieczni Afrykanie
13.05 Siła natury: Osunięcia ziemi
14.00 Skrzynka
15.00 Odrzutowiec XXI wieku
16.00 Wszystko o ... : Samoloty
17.00 Wędkarski świat Rexa Hunta
17.30 Buena Vista Fishing Club
18.00 Wyprawy w czasie
19.00 Planeta oceanów: Strumień w ciemności
20.00 Więzy krwi: Campbell
20.30 Odrodzenie samochodu
21.00 Wysypisko: Młynek do kawy
22.00 Niesamowite maszyny - wydanie specjalne - mosty
23.00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie„.
0.00 Czołgi: Bitwa o Kursk
1.00 Wyprawy w czasie
2.00 Specjaliści
3.00 Zakończenie programu
08:30 Zawody CSIO w Neuendorfie Jeździectwo
09:30 Tour de France - 11 etap Pau - La Mongie 158 km Kolarstwo
10:45 Tour de France - 12 etap Lannemezan - Plateau de Beille 198 km Kolarstwo (na żywo)
18:00 Motocyklowe MŚ - Grand Prix Niemiec na Sachsenringu - trening Sport motocyklowy (wydarzenia dnia)
19:00 Tour de France + magazyn
19:30 YOZ - Youth Only Zone Special magazyn sportów ekstremalnych
20:00 YOZ - Youth Only Zone magazyn sportów ekstremalnych
21:00 Zawody w Szkocji Zawody siłaczy
22:00 Tour de France - 12 etap Lannemezan - Plateau de Beille 198 km Kolarstwo
23:30 Wiadomości Eurosportu
23:45 YOZ - Youth Only Zone magazyn sportów ekstremalnych (powt.)
00:15 Zawody Pucharu Świata w Grouse Mountain Kolarstwo górskie
00:45 Motocyklowe MŚ - Grand Prix Niemiec na Sachsenringu - trening Sport motocyklowy (wydarzenia dnia)
01:15 Wiadomości Eurosportu (powt.)
01:30 Zakończenie programu
8.00 Nie jesteśmy w Nowym Jorku - film krótkometrażowy
8.15 Kobieta z prowincji - film obyczajowy prod. polskiej
10.00 Na zawsze w mojej pamięci - film krótkometrażowy
10.15 Magia kina - żywioły natury - dokument
10.45 Niebezpieczne ulice - film obyczajowy prod. USA
12.15 Magia kina - modele i miniatury - dokument
12.45 Mleko - film obyczajowy
14.25 Dwaj panowie N - film kryminalny
16.10 Magia kina - animacja bezfazowa - dokument
16.40 Trzej muszkieterowie: Diamenty królowej - film przygodowy prod. hiszpańskiej
18.25 Pozdrowienia - komedia prod. USA
20.00 O rany, nic się nie stało!!! - komedia
21.30 Martwa strefa - thriller
23.20 Priscilla królowa pustyni - komediodramat
1.00 Północ - dramat
2.10 David Cronenberg - Z krwi kości
2.55 Zakończenie
TVP3 Gdańsk
07:00 "Tommy i Oscar" serial animowany (WP) Włochy 1998
07:30 Kurier program informacyjny (WP)
07:40 Prognoza pogody (WP)
07:45 "Dany, opowiedz mi" serial animowany (WP) Francja 1990
08:00 Panorama, Prognoza pogody
08:15 Magazyn olsztyński
08:30 Kurier program informacyjny (WP)
08:40 Prognoza pogody (WP)
08:45 Gość dnia (WP)
09:00 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
09:30 Kurier program informacyjny (WP)
09:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
10:30 Kurier program informacyjny (WP)
10:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
11:30 Kurier program informacyjny (WP)
11:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
12:30 Kurier program informacyjny (WP)
12:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
13:30 Kurier program informacyjny (WP)
13:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
14:30 Kurier program informacyjny (WP)
14:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
15:30 Kurier program informacyjny (WP)
15:35 Prognoza pogody (WP)
15:40 Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
15:55 Hanza
16:30 Kurier program informacyjny (WP)
16:40 Prognoza pogody (WP)
16:45 Wyprawa za jeden uśmiech magazyn turystyczny (WP)
17:15 Znaki czasu magazyn (WP)
17:30 Kurier program informacyjny (WP)
17:45 Prognoza pogody (WP)
17:50 Panorama - flesz
18:00 Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
18:20 Halo, Trójka
18:35 Oliwa latem (powt.)
19:00 Liga Światowa - mecz Polska - Argentyna Siatkówka mężczyzn (WP)
20:30 Kurier, Prognoza pogody program informacyjny (WP)
21:15 Magazyn olsztyński (powt.)
21:30 Kurier gospodarczy (WP)
21:40 Prognoza pogody (WP)
21:45 Panorama - wydanie wieczorne, Prognoza pogody
22:05 Eurotel magazyn (WP)
22:15 Patrol Trójki magazyn (WP)
22:30 Kurier program informacyjny (WP)
22:45 Prognoza pogody (WP)
22:50 "Ponette" reż.Jacques Doillon, wyk.Victoire Thivisol, Marie Trintignant, Xavier Beauvois, Claire Nebout dramat psychologiczny (WP) Francja 1996
00:25 "Hazard" reż.Alex Cox, wyk.Rebecca DeMornay, Vincent D'Onofrio, Richard Edson, Delroy Lindo komedia kryminalna (WP) USA 1996
01:55 Zakończenie programu
Polsat 2
05:00 Informacje
05:15 Różowa landrynka program erotyczny
05:45 "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
06:15 Komicy występują w Polsacie
07:05 Muzyka polska
08:30 Piosenka na życzenie
09:30 Program muzyczny
10:00 Muzyczny relax
12:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:50 Komicy występują w Polsacie
13:05 Program muzyczny
14:00 Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
14:30 A ku ku program rozrywkowy
15:00 Program muzyczny
15:30 Kalambury teleturniej
16:10 Informacje
16:30 "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
17:00 4x4 magazyn motoryzacyjny
17:30 Hot Chat program publicystyczny
17:45 Dziennik
18:00 "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
18:30 "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
19:15 Pasmo informacyjne
19:40 "Gosia i Małgosia" serial komediowy Polska
20:05 VIP - wydarzenia i plotki
20:35 "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
21:00 "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30 TV Market
21:50 Dziennik
22:05 Hot Chat program publicystyczny
22:15 Program muzyczny
22:30 "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00 Informacje
23:15 Program muzyczny
00:00 "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
00:30 "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
01:00 "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
01:30 Pasmo informacyjne
01:45 "Gosia i Małgosia" serial komediowy Polska
02:15 TV Market
02:30 Program muzyczny
03:15 "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
03:45 Dziennik
04:00 Hot Chat program publicystyczny
04:10 Program muzyczny
04:25 "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
Polonia 1
06:30 "Przyjaciele" serial animowany
07:20 "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00 Top Shop
12:10 "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:45 Top Shop
19:10 "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00 "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30 "Gospodarka Jamajka" reż.Alfred Hitchcock, wyk.Charles Laughton, Maureen O'Hara, Leslie Banks, Robert Newton thriller W. Bryt. 1939
22:35 Erasure koncert
23:00 Seksplozja magazyn erotyczny
23:15 Crazy Cat magazyn erotyczny
23:35 Co za szok - erotyczne wiadomości
23:50 Erosplaza magazyn erotyczny
00:05 Klub 69 magazyn erotyczny
00:25 Max magazyn erotyczny
00:40 Podglądacz magazyn erotyczny
01:00 Magazyn erotyczny
01:40 Max magazyn erotyczny
01:55 Magazyn erotyczny
02:30 XXX Show magazyn erotyczny
02:45 Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
03:00 Crazy Cat magazyn erotyczny
03:15 Zakończenie programu
TMT
07:00 Program dnia
07:05 Teraz Muzyczna Telewizja
08:00 "Michael Bricker" film dokumentalny W. Bryt.
08:30 Teraz Muzyczna Telewizja
09:00 W garnku - poradnik kulinarny
09:30 Telesprzedaż
09:45 Teraz Muzyczna Telewizja
10:00 Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30 TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00 Telesprzedaż
12:15 Teraz Muzyczna Telewizja
13:00 "Wskrzeszony konserwatyzm" film dokumentalny USA
13:30 "Michael Bricker" film dokumentalny W. Bryt.
14:00 Teraz Muzyczna Telewizja
14:45 Telesprzedaż
15:00 Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30 TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00 V6 magazyn motoryzacyjny
16:30 Smak muzyki magazyn muzyczny
17:00 Telesprzedaż
17:30 Teraz Muzyczna Telewizja
18:00 W garnku - poradnik kulinarny
18:30 Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
19:00 Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30 TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00 Teraz Muzyczna Telewizja
20:30 Muzyczny głos magazyn muzyczny
21:00 "Dzisiejsza Wielka Brytania" film dokumentalny W. Bryt. 2001
21:30 TMT - Trucker Music Television magazyn
22:00 Smak muzyki magazyn muzyczny
22:30 Teraz Muzyczna Telewizja
23:00 Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30 Teraz Muzyczna Telewizja
00:00 Zakończenie programu
CANAL+ NIEBIESKI
06:10 Zakończenie programu
09:00 "Rok Konia" film dokumentalny Jima Jarmuscha
10:50 "Czyściec" Deser film krótkometrażowy
11:00 "Arizona junior" reż.Joel Coen, wyk.Nicolas Cage, Holly Hunter, Trey Wilson, John Goodman komedia sensacyjna USA 1987
12:35 "Czerwone BMW" Deser film krótkometrażowy
13:00 "Wielki Gatsby" reż.Jack Clayton, wyk.Robert Redford, Mia Farrow, Karen Black, Bruce Dern dramat obyczajowy USA 1974
15:30 Klub Kibica: Liga francuska - mecz Olympique Masylia - PSG (117 min) Piłka nożna
17:30 Klub Kibica: Liga francuska - mecz RC Lens - EA Guingamp (107 min) Piłka nożna
19:25 "Magiczny czas Piotra" Deser film krótkometrażowy
20:00 "Puchar Himalajów" reż.Khyentse Norbu, wyk.Orgyen Tobgyal, Neten Chokling, Jamyang Lodro, Lama Chonjor komedia Australia 1999
21:35 "Młode szpady" reż.Mario Andreacchio, wyk.Hugh Dancy, Scott Hickman, Anthony Strachan, Callum Blue film przygodowy Francja/W. Bryt. 2000
23:10 "Fasolowa wojna" reż.Robert Redford, wyk.Ruben Blades, Richard Bradford, Sonia Braga, Julie Carmen film obyczajowy USA 1998
01:05 "Na swoje podobieństwo" reż.Grzegorz Zgliński, wyk.Darek Taraszkieiwcz, Gabriela Muskała, Romana Kamińska, Zygmunt Malanowicz film psychologiczny Polska 2001
02:00 "Wakacyjna pułapka" reż.Thomas Bahmann, wyk.Herbert Knaup, Andrea Sawatzki, Ben Becker, Alexandra Maria Lara komedia Niemcy 1999
03:35 Klub Kibica: Liga francuska - mecz Olympique Masylia - PSG (117 min) Piłka nożna (powt.)
CANAL+ ŻÓŁTY
05:30 Zakończenie programu
12:00 Kabaret Negliż program rozrywkowy
12:10 Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
12:15 Nie przegap magazyn informacyjny
12:25 Diabelski Młyn filmy animowane
13:00 "Teletubbies 2" serial animowany
13:25 "Zygfryd" reż.Andrzej Domalik, wyk.Gustaw Holoubek, Tomasz Hudziec, Maria Pakulnis, Jan Nowicki dramat obyczajowy Polska 1986
15:00 "Maybe Baby" reż.Ben Elton, wyk.Hugh Laurie, Joely Richardson, Adrian Lester, James Purefoy komedia W. Bryt. 2000
16:45 "Zakładnicy" film dokumentalny
17:40 "Tańcząc w ciemnościach" reż.Lars von Trier, wyk.Björk, Catherine Deneuve, David Morse, Peter Stormare dramat obyczajowy Dania/Szwecja/Francja 2000
20:00 "Szósty zmysł" reż.M. Night Shyamalan, wyk.Bruce Willis, Olivia Williams, Toni Collette, Haley Joel Osment thriller USA 1999
21:45 "Zagubieni w raju" reż.George Gallo/Martin Walters, wyk.Nicolas Cage, Richard B. Shull, Jon Lovitz, Dana Carvey komedia sensacyjna USA 1994
23:35 "Miasteczko South Park" film animowany dla dorosłych USA 1999
00:55 "Stan zagrożenia" reż.Phillip Noyce, wyk.Harrison Ford, Willem Dafoe, Anne Archer, James Earl Jones film sensacyjny USA 1994
03:15 "Zbrodnia i kara na przedmieściu" reż.Rob Schmidt, wyk.Monica Keena, Ellen Barkin, Michael Ironside, Vincent Kartheiser film obyczajowy USA 2000
04:50 Wieczór krótkiego metrażu (97 min)
Le Cinema
14:00 "Perła nocy" reż.Claude Autant Lara, wyk.Michele Morgan, Yves Montand, Pierre Palau, Fernand Sardou film obyczajowy Francja/Włochy 1956
16:30 "Ostatnia chwała Troi" reż.Albert Band/Giorgio Rivalta, wyk.Steve Reeves, Gianni Garko, Giacomo Rossi-Stuart, Carla Marlier dramat obyczajowy Włochy 1962
18:30 "Dobry mężczyzna to martwy mężczyzna" reż.Wolf Gremm, wyk.Thekla Carola Wied, Dieter Mann, Rolf Becker, Michael Roll dramat obyczajowy Niemcy 1999
20:00 "Za kulisami: 'Asterix i Obelix: Misja Kleopatra'" Dokument film dokumentalny
20:30 "Mąż idealny" reż.Beda Docampo Feijoo, wyk.Tim Roth, Ana Belen, Aitana Sanchez Gijon, Peter Firth melodramat Argentyna/W. Bryt./Czechy 1992
22:00 "Ostatnie tango w Paryżu" reż.Bernardo Bertolucci, wyk.Marlon Brando, Maria Schneider, Jean-Pierre Leaud, Darling Legitimus dramat erotyczny Francja 1972
00:30 "Emmanuelle: Ostatnie rozkosze" reż.Jean-Jacques Lamare, wyk.Krista Allen, Jennifer Leigh Burton, Timothy Dipri film erotyczny Francja 1996
02:00 Zakończenie programu
Ona
07:00 "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45 "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
08:30 "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30 "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
10:00 Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30 "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15 "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00 "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
12:25 Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00 "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
13:45 "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:30 "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:15 Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
15:45 "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
16:15 Ludzie się liczą magazyn publicystyczny
16:45 "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45 Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
18:15 "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00 "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:45 "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
20:30 "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20 "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:15 "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
22:40 Ludzie się liczą magazyn publicystyczny
23:10 Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
23:40 "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30 "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15 "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
Junior/Filmax
06:00 "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.
06:30 "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
07:00 "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30 "Mumia Niania" serial animowany Francja
08:00 "Przygody Artura" serial animowany
08:30 "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
09:00 "Poochini" serial animowany USA
09:30 "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
10:30 "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
11:00 "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.
11:30 "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
12:00 "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30 "Mumia Niania" serial animowany Francja
13:00 "Przygody Artura" serial animowany
13:30 "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
14:00 "Poochini" serial animowany USA
14:30 "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
15:30 "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
16:00 "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.
16:30 "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
17:00 "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30 "Mumia Niania" serial animowany Francja
18:00 "Przygody Artura" serial animowany
18:30 "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany Japonia/USA
19:00 "Poochini" serial animowany USA
19:30 "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
20:30 "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
21:00 "Do odważnych świat należy" Filmax reż.Ian Sharp, wyk.Lewis Collins, Judy Davis, Richard Widmark, Edward Woodward film sensacyjny Szwajcaria/W. Bryt. 1982
23:00 "Śmiertelny okup" reż.Robert Hyatt, wyk.Loren Avedon, Lisa Crosato, Lawrence Lowe, Brion James film sensacyjny USA 1997
00:35 "Rejs pod przymusem" reż.Brian Trenchard Smith, wyk.Lindsay Wagner, Michael Ironside, Horst Buchholz, Martin Sheen thriller Niemcy 1998
02:05 Zakończenie programu
Discovery Civilisation
09:00 Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów
09:25 Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
09:55 Don Kichote Wielkie powieści
10:50 Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie
11:45 Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów
12:15 Zagięcia czasoprzestrzeni Łowcy duchów
12:40 Fatalna wyprawa Cudem ocaleni
13:10 Walka o Angkor Podróżnicy w czasie
13:35 Aztekowie Dawni wojownicy
14:05 Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie
15:00 Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów
15:25 Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
15:55 Don Kichote Wielkie powieści
16:50 Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie
17:45 Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów
18:15 Zagięcia czasoprzestrzeni Łowcy duchów
18:40 Fatalna wyprawa Cudem ocaleni
19:10 Walka o Angkor Podróżnicy w czasie
19:35 Aztekowie Dawni wojownicy
20:05 Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie
21:00 Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów
21:25 Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
21:55 Don Kichote Wielkie powieści
22:50 Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie
23:45 Skarb z Kronana Poszukiwacze skarbów
00:15 Zagięcia czasoprzestrzeni Łowcy duchów
00:40 Fatalna wyprawa Cudem ocaleni
01:10 Walka o Angkor Podróżnicy w czasie
01:35 Aztekowie Dawni wojownicy
02:05 Kaiserschlacht 1918 Wielkie kampanie
03:00 Zakończenie programu
Discovery Sci-Trek
05:45 Szybując po niebie Lotnicze szlaki
06:40 Animatorzy
07:10 Statki widma z Pizy Magazyn Discover 5B
07:35 Mordercze burze Fenomeny pogody
08:05 Rozszalałe żywioły Ultranauka
08:30 Poza rok 2000
09:00 Eleganckie rozwiązanie
09:25 Transport Problemy przyszłości
09:55 Dolina dinozaurów Jurassica
10:20 Unikając katastrofy Poszukiwania
10:50 Powódź Planeta żywiołów
11:45 Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki
12:40 Animatorzy
13:10 Plaga komarów w NY Magazyn Discover 5B
13:35 Niszczycielskie siły Fenomeny pogody
14:05 Kosmiczne burze Ultranauka
14:30 Poza rok 2000
15:00 Eleganckie rozwiązanie
15:25 Transport Problemy przyszłości
15:55 Dolina dinozaurów Jurassica
16:20 Unikając katastrofy Poszukiwania
16:50 Powódź Planeta żywiołów
17:45 Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki
18:40 Animatorzy
19:10 Plaga komarów w NY Magazyn Discover 5B
19:35 Niszczycielskie siły Fenomeny pogody
20:05 Kosmiczne burze Ultranauka
20:30 Poza rok 2000
21:00 Eleganckie rozwiązanie
21:25 Transport Problemy przyszłości
21:55 Dolina dinozaurów Jurassica
22:20 Unikając katastrofy Poszukiwania
22:50 Powódź Planeta żywiołów
23:45 Kosmiczna odyseja Lotnicze szlaki
00:40 Animatorzy
01:10 Plaga komarów w NY Magazyn Discover 5B
01:35 Niszczycielskie siły Fenomeny pogody
02:05 Kosmiczne burze Ultranauka
02:30 Poza rok 2000
03:00 Eleganckie rozwiązanie
03:25 Transport Problemy przyszłości
03:55 Dolina dinozaurów Jurassica
04:20 Unikając katastrofy Poszukiwania
04:50 Powódź Planeta żywiołów
Travel Channel
13:00 Nowa Zelandia, USA i powrót do domu Dookoła świata na 2 kółkach
13:30 Belfast Krótkie wycieczki do Irlandii
14:00 San Francisco W podróży
14:15 Rodzinna Ayia Napa na Cyprze W podróży
14:30 Australia Podróż do Azji i dalej
15:00 Region Kimberley Australijska panorama
15:30 Ghana, Ghana, Top Banana! Co za wakacje! - Afryka
16:00 Istambuł Podróże z przewodnikiem
17:00 Los Angeles z Tamarą Beckwith Pocztówki z raju
17:30 Maraton w Medoc Tradycje i święta
18:00 Cypr Planeta wakacje
18:30 Mesyna Crawshaw i jego malowniczy szlak
19:00 Australia Podróż do Azji i dalej
19:30 Orvieto Avventura - sekrety kuchni włoskiej
20:00 Ryzykanci Dzika Kalifornia
21:00 Dublin, Irlandia Żyłka podróżnicza
21:30 Sussex Przejażdżki na krawędzi
22:00 Maroko Kuchnie świata
23:00 Od Liverpoolu do Brighton Kalejdoskop wybrzeża
23:30 Trasa do Sardynii Odległe lądy
00:00 Sardynia Tu i tam
00:30 Dublin, Irlandia Żyłka podróżnicza
01:00 Zakończenie programu
Extreme Sports
05:00 Destination Adventure
06:00 Archiwum Ex
07:00 Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
08:00 Telewizja Buntownik
08:30 Sportsworx
09:00 YOZ Magazine
09:30 Nieustraszeni
10:00 Niespokojny duch
10:30 Hardkorowcy
11:30 Waveriderz
12:00 Świat wakeboardu
12:30 Telewizja Buntownik
13:00 Nieustraszeni
13:30 Sportsworx
14:00 Niespokojny duch
14:30 Destination Adventure
15:30 Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
16:30 Telewizja Buntownik
17:00 Hardkorowcy
18:00 YOZ Magazine
18:30 Waveriderz
19:00 Adrenalina
19:30 Niespokojny duch
20:00 Sportsworx
20:30 Telewizja Buntownik
21:00 Świat wakeboardu
21:30 Hardkorowcy
22:30 Waveriderz
23:00 Archiwum Ex
00:00 Destination Adventure
01:00 YOZ Magazine
01:30 Adrenalina
02:00 Archiwum Ex
03:00 Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
04:00 Waveriderz
04:30 Świat wakeboardu
Fox Kids
06:00 "Przygody Pytalskich"
06:20 "Kot Ik!"
06:45 "Pecola"
07:10 "Bob Budowniczy"
07:20 "Denis rozrabiaka"
07:30 "Bob Budowniczy"
07:40 "Szalony Jack, pirat"
07:50 "Tajne akta Psiej Agencji"
08:00 "Walter Melon"
08:10 "Digimon"
08:35 "Spiderman"
09:00 "Świat według Ludwiczka"
09:45 "Denis rozrabiaka"
10:05 "Kot Ik!"
10:30 "Świat według Ludwiczka"
10:50 "Kleszcz"
11:15 "Świat według Ludwiczka"
12:00 "Denis rozrabiaka"
12:20 "Inspektor Gadżet"
12:45 "Pokemon"
13:05 "Spiderman"
13:30 "Digimon"
13:50 "The New Addams Family"
14:15 "Mighty Morphin Power Rangers"
14:35 "Tajne akta Psiej Agencji"
15:00 "Wunschpunsch"
15:25 "Tajne akta Psiej Agencji"
15:40 "Szalony Jack, pirat"
15:50 "Walter Melon"
16:00 "Kot Ik!"
16:20 "Inspektor Gadżet"
16:45 "Jerry i paczka"
17:10 "The New Addams Family"
17:30 "Łebski Harry"
17:55 "Świat według Ludwiczka"
18:15 "Lochy i Smoki"
18:40 "Denis rozrabiaka"
19:05 "Walter Melon"
19:30 "Łebski Harry"
19:50 "The New Addams Family"
20:10 "Jerry i paczka"
20:30 "Gęsia skórka"
20:50 "Liceum na morzu"
21:15 "X Men"
21:35 "Fantastyczna czwórka"
22:00 Zakończenie programu
VIVA
06:00 Pobudka z Vivą program muzyczny
09:00 VIVAMAT magazyn muzyczny
12:00 Voll Viva magazyn muzyczny
13:00 Chartsurfer D - notowania niemieckich list przebojów (powt.)
14:00 Enrique Iglesias Co jest grane? magazyn muzyczny
15:00 Brooklyn Bounce, Marlon, Samajona - gorąca linia Vivy Interaktiv In School
17:00 Wonderwall - notowania niemieckich list przebojów Top 100
19:00 Sasha Voll Viva magazyn muzyczny
20:00 Chartsurfer na życzenie
21:00 Szybkie przewijanie magazyn muzyczny
21:50 Trendspotting magazyn mody i modnych trendów
22:00 Club Rotation - obrotowy klub taneczny VIVY z Daisy Dee, czyli jump do upadłego
23:00 Electronic Beats magazyn muzyczny (powt.)
00:00 Szybkie przewijanie magazyn muzyczny (powt.)
00:50 Trendspotting magazyn mody i modnych trendów (powt.)
01:00 Nocny express magazyn muzyki tanecznej
Avante
05:00 Lordowie mafii
06:00 Home Toxins Horyzonty
06:30 Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
07:00 John Surtees Great Racing Drivers
08:00 Podniebni gliniarze
08:30 Legendy lotnictwa wojskowego
09:00 Czciciele szybkości
09:30 Nowoczesna technika
10:00 Spaceflight
11:00 Lordowie mafii
12:00 Home Toxins Horyzonty
12:30 Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
13:00 John Surtees Great Racing Drivers
14:00 Podniebni gliniarze
14:30 Legendy lotnictwa wojskowego
15:00 Czciciele szybkości
15:30 Nowoczesna technika
16:00 Spaceflight
17:00 Lordowie mafii
18:00 Garlic And Rice Horyzonty
18:30 Sea Ray 340 Sundancer Świat morza
19:00 The Carriers Wojny w przestworzach
20:00 Antartica Against The Odds
20:30 US Airforce Combat Wing Walki powietrzne
21:00 Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny
21:30 Nowoczesna technika
22:00 Skrzydła nad światem
23:00 Airbus - czarodziejski ptak Europy
23:30 Tajemnice, magia i cuda
00:00 Garlic And Rice Horyzonty
00:30 Sea Ray 340 Sundancer Świat morza
01:00 The Carriers Wojny w przestworzach
02:00 Antartica Against The Odds
02:30 US Airforce Combat Wing Walki powietrzne
03:00 Świat dragsterów magazyn motoryzacyjny
03:30 Nowoczesna technika
04:00 Skrzydła nad światem
TV Dami
09:45 Muzyczna Dami program muzyczny
10:00 Teledziennik
10:15 Muzyczna Dami program muzyczny
10:30 Przerwa w programie
14:00 "Perła nocy" reż.Claude Autant Lara, wyk.Michele Morgan, Yves Montand, Pierre Palau, Fernand Sardou film obyczajowy Francja/Włochy 1956
16:30 Muzyczna Dami program muzyczny
17:20 Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
17:40 Dami Net
17:50 Edukacja Nasze sprawy program publicystyczny
18:10 Muzyczna Dami program muzyczny
18:30 "Dobry mężczyzna to martwy mężczyzna" reż.Wolf Gremm, wyk.Thekla Carola Wied, Dieter Mann, Rolf Becker, Michael Roll dramat obyczajowy Niemcy 1999
20:00 Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
20:20 Muzyczna Dami program muzyczny
20:30 "Mąż idealny" reż.Beda Docampo Feijoo, wyk.Tim Roth, Ana Belen, Aitana Sanchez Gijon, Peter Firth melodramat Argentyna/W. Bryt./Czechy 1992
22:00 Muzyczna Dami program muzyczny
23:00 Teledziennik, Sport i Prognoza pogody
23:20 Muzyczna Dami program muzyczny
00:30 "Emmanuelle: Ostatnie rozkosze" reż.Jean-Jacques Lamare, wyk.Krista Allen, Jennifer Leigh Burton, Timothy Dipri film erotyczny Francja 1996
02:00 Zakończenie programu
TeDe
06:00 Muzyczny VIP magazyn muzyczny
06:30 Topowe lato program dla młodzieży
07:00 Muzyczne listy magazyn muzyczny
07:50 "Arthur" serial animowany (powt.)
08:15 "Kapitan Star" serial animowany (powt.)
08:35 "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy (powt.) USA 1996
09:00 "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy (powt.) Peru 2000
09:55 Życiowa szansa teleturniej
10:50 "Najemnicy" wyk.Brad Johnson, Tim Andrews, Real Andrews, Melinda Clarke serial sensacyjny (powt.) USA 1997
11:40 "Oni, Ona i pizzeria" reż.James Widdoes, wyk.Ryan Reynolds, Richard Ruccolo, Taylor Howard, Jennifer Westfeldt serial komediowy (powt.) USA 1997-98
12:05 "Podglądanie natury" serial dokumentalny
13:00 Muzyczny VIP magazyn muzyczny
13:30 Topowe lato program dla młodzieży
13:50 "Arthur" serial animowany
14:15 "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" reż.Kisajuki Toriumi serial animowany Austria/Japonia 1980
14:35 "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996
15:00 "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00 Muzyczne listy magazyn muzyczny
17:00 "Tato, co Ty na to" reż.Jason Bateman/Robby Benson, wyk.William Ragsdale, Sean O'Bryan, Justin Cooper, Bess Meyer serial komediowy USA 1998-99
17:30 HOT CHAT program publicystyczny
17:45 Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00 Życiowa szansa teleturniej
19:00 "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny (powt.) USA 1997-98
20:00 "Gorzka sprawiedliwość" reż.Rod Holcomb, wyk.Tim Matheson, Lisa Eichorn, Mii Kuzyk, Tom Atkins dramat obyczajowy USA 1986
21:50 Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:05 Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:15 "Cień anioła" reż.Sarah Pia Anderson/Duane Clark, wyk.Jessica Alba, Michael Weatherly, Jamie Bell, Valarie Rae Miller serial sensacyjny USA 2000
23:15 "Gadka szmatka" wyk.Kyra Sedgwick, Beverly D'Angelo, Nicole Sullivan, Peter Jacobson serial komediowy USA 2000
23:45 "O czym mówią gwiazdy" serial dokumentalny
00:45 X Laski program erotyczny
01:15 Muzyczne listy magazyn muzyczny
02:05 Strefa P program muzyczny
02:40 Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
03:10 Zakończenie programu
TKK
17:00 Abecadło M2
17:15 Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:35 Komentarz dnia
17:40 Ludzie i sprawy program publicystyczny
18:00 Godzina z TKK
19:00 Godzina z TKK
20:00 Godzina z TKK
21:00 Zakończenie programu
TVK Starachowice
17:10 Powitanie
17:15 Starachowicki Serwis Informacyjny
17:35 Rozmaitości Jarmark u Starzecha
18:00 Warto wiedzieć, Czas relaksu
18:15 Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
18:35 Rozmaitości Jarmark u Starzecha (powt.)
19:00 Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
19:15 Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
19:35 Rozmaitości Jarmark u Starzecha (powt.)
20:00 Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
20:15 Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
20:35 Rozmaitości Jarmark u Starzecha (powt.)
21:00 Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
21:15 Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
21:35 Rozmaitości Jarmark u Starzecha (powt.)
22:00 Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
22:15 Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
22:30 Zakończenie programu
WTK
10.00 Puls dnia - serwis informacyjny
10.15 Puls sportu
10.30 Program lokalny
11.00 Muzyka z WTK
12.00 Stolice i metropolie świata - Jerozolima
12.30 Scena - magazyn kulturalny
12.50 Dwie ojczyzny - Kresy schodnie w obiektywie PTTK Rataje
13.15 Walizka pełna zmierzchu - recital pieśni żydowskich
13.30 Tajemnice żeń szenia - wywiad z plantatorem
13.45 Muzyka z WTK
14.30 Program lokalny
15.00 Wspaniałości przyrodnicze Ameryki (1) - serial przyrodniczo - krajoznawczy
15.30 Na zdrowie - magazyn medyczny
15.50 Czy wiecie, że... - program edukacyjny
16.00 Jak powstał film
16.30 Program lokalny
17.00 Wyprawy kulinarne - magazyn
17.20 Z planu filmowego
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny
18.00 Bajki
18.10 Motomania - magazyn motoryzacyjny
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Muzyka z WTK
19.45 Puls sportu
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.30 W związku z Solidarnością - magazyn
20.45 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
21.00 Na pełnym morzu (56) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992
22.00 Program lokalny
22.30 Puls dnia - serwis informacyjny
22.45 Puls sportu
23.00 Zakończenie programu
TVP3 Opole
07:00 "Tommy i Oscar" serial animowany (WP) Włochy 1998
07:30 Kurier program informacyjny (WP)
07:40 Prognoza pogody (WP)
07:45 "Dany, opowiedz mi" serial animowany (WP) Francja 1990
08:00 Opolski serwis informacyjny
08:10 Publicystyka opolska
08:30 Kurier program informacyjny (WP)
08:40 Prognoza pogody (WP)
08:45 Gość dnia (WP)
09:00 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
09:30 Kurier program informacyjny (WP)
09:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
10:30 Kurier program informacyjny (WP)
10:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
11:30 Kurier program informacyjny (WP)
11:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
12:30 Kurier program informacyjny (WP)
12:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
13:30 Kurier program informacyjny (WP)
13:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
14:30 Kurier program informacyjny (WP)
14:35 Transmisja obrad Sejmu RP (WP)
15:30 Kurier program informacyjny (WP)
15:35 Prognoza pogody (WP)
15:40 Opolski serwis informacyjny
15:50 Rozmowa dnia program publicystyczny
16:30 Kurier program informacyjny (WP)
16:40 Prognoza pogody (WP)
16:45 Wyprawa za jeden uśmiech magazyn turystyczny (WP)
17:15 Znaki czasu magazyn (WP)
17:30 Kurier program informacyjny (WP)
17:45 Prognoza pogody (WP)
17:50 Publicystyka opolska
18:00 Opolski serwis informacyjny
18:15 Sport opolski, Prognoza pogody
19:00 Liga Światowa - mecz Polska - Argentyna Siatkówka mężczyzn (WP)
20:30 Kurier, Prognoza pogody program informacyjny (WP)
22:05 Eurotel magazyn (WP)
22:15 Patrol Trójki magazyn (WP)
22:30 Kurier program informacyjny (WP)
22:45 Prognoza pogody (WP)
22:50 "Ponette" reż.Jacques Doillon, wyk.Victoire Thivisol, Marie Trintignant, Xavier Beauvois, Claire Nebout dramat psychologiczny (WP) Francja 1996
00:25 "Hazard" reż.Alex Cox, wyk.Rebecca DeMornay, Vincent D'Onofrio, Richard Edson, Delroy Lindo komedia kryminalna (WP) USA 1996
01:55 Zakończenie programu
BBC Prime
05:00 "Bindi Millionaires" serial dokumentalny
05:40 Starożytny Egipt Pejzaże program edukacyjny
06:00 Ucząc się języków kurs języka włoskiego
06:30 Starting Business English kurs języka angielskiego
07:00 Spryciarze program dla dzieci
07:15 Bajkotwórcy program dla dzieci
07:30 Salut Serge program dla dzieci
07:45 Bodger i Badger program dla dzieci
08:00 Baw się razem z nami program dla dzieci
08:20 Naprawdę dziki show program dla dzieci
08:45 Ogrodowi najeźdźcy magazyn
09:15 Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny
09:45 Zgadnij, co to jest? teleturniej
10:15 Siły lądowe magazyn
10:45 Gardeners' World
11:15 The Weakest Link quiz
12:00 "Otwarte non stop" serial komediowy
12:30 "Lekarze" serial obyczajowy
13:00 "EastEnders" telenowela
13:30 "Wszystkie istoty duże i małe" serial obyczajowy
14:30 Ogrodowi najeźdźcy magazyn
15:00 Spryciarze program dla dzieci
15:15 Bajkotwórcy program dla dzieci
15:30 Salut Serge program dla dzieci
15:45 Bodger i Badger program dla dzieci
16:00 Baw się razem z nami program dla dzieci
16:20 Naprawdę dziki show program dla dzieci
16:45 "Lovejoy" serial obyczajowy
17:45 "Dzika przyroda: Tygrys" serial przyrodniczy
18:45 The Weakest Link quiz
19:30 "Płynne opowieści" serial dokumentalny
20:00 Parkinson wywiady
21:00 "Dalziel i Pascoe" serial obyczajowy
22:30 Później z Jools Holland program rozrywkowy
23:30 Hity muzyki pop - Prime program muzyczny
00:00 Hity muzyki pop - Eurochart program muzyczny
00:30 Widmowe światło Doktor Who
01:00 "Płynne opowieści" serial dokumentalny
01:30 "Wojna stulecia: Ucząc się wygrywać" serial dokumentalny
02:30 "Konspiracje: Szpiegowska gra" serial dokumentalny
03:00 Zamek horroru program edukacyjny
03:30 Dzikie morze Sargasowe program edukacyjny
ST 2
15:55 Żywa panorama
16:05 Infotext
16:20 Telezakupy magazyn
16:30 Tipos Bingo magazyn
17:05 Co nas boli? magazyn publicystyczny
17:30 Temat magazyn
18:30 Tygodnik regionalny magazyn
19:00 Familia magazyn o problemach współczesnej rodziny
19:30 Wiadomości
19:50 Prognoza pogody
20:00 Lekkoatletyka Studio sport (na żywo)
22:30 Sport program sportowy
22:35 "Japonia - duch i forma" serial dokumentalny Japonia 1990
23:25 Wspaniały świat magazyn podróżniczy
23:50 Wiadomości z czeskiej telewizji
00:15 Zakończenie programu
Rai Due
05:10 Historia technologii XX w. . Wykład 5 program edukacyjny
05:55 Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
06:30 Nikt nie jest doskonały. Chwile śmieszne i nie tylko
07:00 "Gegen den Wind" serial sensaacyjny Niemcy 1995
07:50 Go cart program dla dzieci
09:50 "For Your Love" serial komediowy USA 1998
10:15 Kolorowy świat Telewizja edukacyjna
10:30 Wiadomości
10:35 Społeczeństwo i obyczaj magazyn
10:45 Magazyn medyczny
11:00 Wiadomości
11:15 "Amiche nemiche" serial
12:05 "Jake and the Fatman" serial kryminalny USA 1987
13:00 Wiadomości
13:30 Społeczeństwo i obyczaj magazyn
13:50 Magazyn medyczny
14:05 "Silk Stalkings" serial sensacyjny USA 1991
14:50 Włochy na Dwójce
15:45 "Da un giorno all'altro" serial
16:30 "Cuore e batticuore" serial
17:25 "Lupo de lupis" serial animowany
17:35 "Ufo Baby" serial animowany
18:00 Wiadomości
18:05 Prognoza pogody
18:10 Zmienna pogoda
18:30 Magazyn sportowy
18:40 "Cuori rubati" serial obyczajowy Włochy 2002
19:10 "Now and Again" serial sensacyjny USA 1999
20:00 "Tom & Jerry", "Popeye" filmy animowane dla dzieci
20:30 Wiadomości
20:55 Koncert Julio Iglesiasa transmisja z Placu Św. Marka w Wenecji
22:40 Convenscion Express
23:45 Wiadomości
00:15 Wiadomości parlamentarne magazyn aktualności
00:25 Prognoza pogody
00:30 żeglarstwo. Żeglarskie Giro d'Italia Studio sport
01:00 Spotkanie w kinie magazyn filmowy
01:05 "Silk Stalkings" serial sensacyjny USA 1991
01:50 Magazyn medyczny
02:00 Z kronik
02:10 Śpiew dla duszy
02:40 "Il prezzo dell'innocenza" film dokumentalny
03:20 Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
03:40 Network dla Uniwersytetu. Mieszkać w XXI w. . Wykład 7 Uniwersytet Telewizyjny program edukacyjny
04:25 Nauka, technika i instytucje naukowe we współczesnych Włoszech . Wykład 3 program edukacyjny
Rai Tre
05:00 Wiadomości i prognoza pogody
05:15 Superzap
05:30 Wiadomości i prognoza pogody
05:45 USA 24 godz.
06:00 Wiadomości i prognoza pogody
06:15 Magazyn tematyczny
06:30 Wiadomości i prognoza pogody
06:45 instrukcja obsługi Włochy magazyn aktualności
07:00 Wiadomości i prognoza pogody
07:15 Przegląd prasy włoskiej magazyn aktualności
07:30 Ekonomia i rynki magazyn gospodarczy
07:45 Telenet magazyn aktualności
08:00 Wiadomości
08:05 Włoski alfabet. Zmienne losy narodu włoskiego Telewizja edukacyjna
09:05 "Abbasso la ricchezza!" reż.Gennaro Righelli, wyk.Anna Magnani, Vittorio De Sica, Galeazzo Benti, Virgilio Riento film obyczajowy Włochy 1946
10:30 Na dobry początek latem magazyn rozmaitości
12:00 Wiadomości sportowe i prognoza pogody
12:25 Na dobry początek latem magazyn rozmaitości
13:10 "Matlock" serial kryminalny USA 1986
14:00 Wiadomości regionalne i prognoza pogody
14:15 Wiadomości
14:35 połączenie satelitarne Przypadkowi żeglarze
14:40 Filmy animowane Melevisione program dla dzieci
15:30 kolarstwo szosowe. 89. Tour de France. 12. etap: Lannemezan - Plateau de Beille Studio sport
17:20 kolarstwo szosowe. Giro d'Italia kobiet. Etap dookoła Medy Studio sport
17:30 Geo Magazine
18:00 Prognoza pogody
18:05 "Drużyna" wcześniej...
19:00 Wiadomości
19:30 Wiadomości regionalne i prognoza pogody
20:00 Wiadomości sportowe
20:10 Blob
20:30 Miejsce pod słońcem
20:50 "Gale Force" reż.Jim Wynorski, wyk.Treat Williams, Michael Dudikoff, Paul Logan, Renee Ridgeley film sensacyjny USA 2002
22:45 Wiadomości
22:50 Wiadomości regionalne
23:05 "Oberto, conte di San Bonifacio" Giuseppe Verdiego reż.Pier'Alli, wyk.Orchestra Filarmonica Marchigiana pod dyr. Daniele Callegariego, Chór regionu Marche im. Vincenzo Belliniego oraz Michele Pertusi, Giovanna De Liso i Fabio Sartori - transmisja z Teatro Lauro Rossi w Maceracie
01:20 Wiadomości i prognoza pogody
01:30 Spotkanie w kinie magazyn filmowy
01:35 Kolorowy świat. Wydanie specjalne. Imigranci, pokolenie X" Telewizja edukacyjna
02:05 "La catena umana" - materiały wideo i niepublikowane zdjęcia sędziów Giovanniego Falcone i Paola Borsellino z Palermo z lat 1988 - 1993 Poza rozkładem
Kanal 5
05:15 Zakończenie programu
06:35 Tiny Toon I program dla dzieci
07:25 "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55 "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25 "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55 "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:25 "Taxi" serial komediowy USA 1981-83
09:55 Jenny Jones talkshow
10:45 Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:05 TV-Butiken
11:55 "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
12:50 "Star Trek" reż.Robert Wise, wyk.William Shatner, Leonard Nimoy, DeForest Kelley, James Doohan film SF USA 1978
15:15 Jenny Jones talkshow
16:05 "Sister, Sister" serial komediowy USA
16:35 "Skrzydła" serial komediowy USA
17:05 "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:35 "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
19:00 "Wild Things" serial przyrodniczy USA
20:00 "Brottsvĺg II" serial policyjny Szwecja 2000
21:00 "V" serial sf USA 1983-84
22:45 "Twardy glina" reż.Bruno Barreto, wyk.Stephen Baldwin, Chris Penn, Gina Gershon, Mike McGlone film sensacyjny USA 1998
02:00 The Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
02:50 "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80
03:40 "War of the Worlds" serial sf USA 1988-90
04:30 "Mission Impossible" serial sensacyjny USA
TV Norge
11:40 Norge pĺ kryss og tvers
11:55 "Cannon" serial sensacyjny USA
12:50 "Matlock" serial kryminalny USA
13:45 "Moda na sukces" serial obyczajowy USA
14:40 "Krok za krokiem" serial komediowy USA
15:10 "Lois & Clark" serial USA
16:00 "Pełna chata" serial komediowy USA
16:30 "Sister, Sister" serial komediowy USA
17:00 "Krok za krokiem" serial komediowy USA
17:25 TVNorges Jackpot
17:30 "Laverne & Shirley" serial komediowy USA
18:00 Wiadomości i prognoza pogody
18:15 Norge pĺ kryss og tvers
18:30 "Skrzydła" serial komediowy USA
19:00 Wiadomości i prognoza pogody
19:15 Norge pĺ kryss og tvers
19:30 "Change of Heart"
20:00 Best of Biker Jens
21:00 "Biały myśliwy, czarne serce" reż.Clint Eastwood, wyk.Clint Eastwood, Jeff Fahey, Marisa Berenson, George Dzundza dramat psychologiczny USA 1990
22:30 Wiadomości i prognoza pogody
22:45 "Biały myśliwy, czarne serce" reż.Clint Eastwood, wyk.Clint Eastwood, Jeff Fahey, Marisa Berenson, George Dzundza dramat psychologiczny USA 1990
23:15 "Hogans Heroes" serial komediowy USA
23:45 "Sprawiedliwość na 18 kołach" serial sensacyjny USA
00:35 "Romans na telefon" reż.E.W. Swackhamer, wyk.Jane Seymour, Parker Stevenson film sensacyjny USA 1991
01:35 Wiadomości i prognoza pogody
01:50 "Romans na telefon" reż.E.W. Swackhamer, wyk.Jane Seymour, Parker Stevenson film sensacyjny USA 1991
02:30 Big Brother 2001
04:20 Zakończenie programu
RTPI
05:15 NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
06:15 LEVADAS DA MADEIRA
06:45 REPÓRTER RTP program publicystyczny
07:30 ENTRE NÓS
08:00 BOM DIA PORTUGAL Directo
11:00 PRAÇA DA ALEGRIA Directo
14:00 JORNAL DA TARDE Directo
15:00 A IDADE DA LOBA e 60
16:30 JÚNIOR program dla dzieci
17:30 ENTRE NÓS
18:00 NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
19:00 PONTOS DE FUGA
19:30 QUEBRA CABEÇAS (V)
20:15 BANQUEIRA DO POVO
21:00 TELEJORNAL Directo
21:55 CONTRA-INFORMAÇĂO
22:00 UM ESTRANHO EM CASA
23:00 CRÓNICA DO SÉCULO (I série)
00:00 NOVAS ONDAS
France 3
06:00 Euronews program informacyjny
07:00 Decroches vos vacances program dla dzieci
08:00 TO3 program dla dzieci
10:50 Sur la route du tour magazyn
11:40 Bon appetit, bien sur program kulinarny
12:00 Le 12/14 programy regionalne
13:05 Le Journal de RFO magazyn informacyjny
13:20 Keno magazyn
13:25 C'est mon choix magazyn
14:25 "Drole de dames" serial komediowy USA 1997
15:15 "Refuge pour la vie" reż.Arthur Allan Seidelman, wyk.Ellen Burstyn, Jonathan Thomas, Pat Corley, Mark Hamill film obyczajowy USA 2000
16:50 "Les coulisses du pouvoir" reż.Daniel Petrie, wyk.Anthony Quinn, E. G. Marshall, Robert Reed, Pat Hingle komedia obyczajowa USA 1971
18:20 Questions pour un champion teleturniej
18:45 Les Jours euros
18:50 Le 19/20 programy regionalne
20:05 Prognoza pogody
20:10 Tout le sport magazyn sportowy
20:20 Tous egaux
20:55 Thalassa program podróżniczy
22:50 Prognoza pogody
22:55 Soir 3 wiadomości
23:00 "Droles de doubles" film dokumentalny
00:30 "L'hotel - Dieu de Beaune" film dokumentalny
02:50 La nuits de France 3
M6
05:50 M comme musique magazyn muzyczny
07:00 Morning Live magazyn poranny
09:15 M6 boutique - telezakupy
09:55 M comme musique magazyn muzyczny
10:20 Kidpaques filmy animowane
11:45 Camera cafe magazyn
11:54 6 Six minutes magazyn informacyjny
12:05 "Family Matters" serial komediowy USA 1989
12:30 Prognoza pogody
12:35 "Domek na prerii" wyk.Michael Landon, Karen Grassle, Melissa Sue Anderson, Melissa Gilbert, Matthew Laborteaux serial przygodowy USA 1974-1983
13:35 "Czas życia" reż.Rick Wallace, wyk.Liza Minelli, Jeffrey de Munn, Corey Haim, Swoosie Kurtz dramat obyczajowy USA 1985
15:15 "Touched by an Angel" serial obyczajowy USA 1994
16:05 M6 Music - teledyski
16:55 C'est l'after program rozrywkowy
17:50 "Clown" serial kryminalny Niemcy 1999
18:50 Sydney Fox, l'aventuriere" serial sensacyjny
19:54 6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05 "Step by Step" serial komediowy USA 1991
20:55 "Daylight Robbery" (!/2) reż.David Innes Edwards, wyk.Michelle Collins, Lesley Sharp, Geraldine Somerville, Emily Woof film kryminalny USA 1999.
22:50 "Daylight Robbery" reż.David Innes Edwards, wyk.Michelle Collins, Lesley Sharp, Geraldine Somerville, Emily Woof film kryminalny USA 1999.
00:40 Tour de France a la voile program sportowy
00:45 Zone interdite program rozrywkowy
03:15 M6 music - teledyski
ARD
05:30 Magazyn poranny
09:00 Wiadomości
09:05 "Blankenese" serial obyczajowy Niemcy 1993
09:55 Prognoza pogody
10:00 Wiadomości
10:03 Brisant magazyn publicystyczny (powt.)
10:25 "Galimatias" reż.Alexander Mackendrick, wyk.Tony Curtis, Claudia Cardinale, Sharon Tate, Robert Webber komedia obyczajowa USA 1967
12:00 Wiadomości
12:15 Bufet ARD magazyn rozmaitości
12:45 Grand Prix Francji (trening) Formuła 1 relacja z toru Magny-Cours (na żywo)
14:15 Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00 Wiadomości
15:15 "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00 "Barbara Wussow" We własnej osobie program dokumentalny
16:30 Alfredissimo! magazyn kulinarny
17:00 Wiadomości
17:15 Brisant magazyn publicystyczny
17:43 Magazyn regionalny
17:55 "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25 "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50 "Paczka z nabrzeża" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:15 Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:15 "Droga serca" reż.Giuliana Gamba, wyk.Veronica Pivetti, Robert Atzorn, Jessica Trani, Mattia Sbragia film obyczajowy Niemcy/Włochy 2000
21:40 Tylko w ARD
22:10 Comedy Classics program kabaretowy
22:40 Prosto z Berlina magazyn informacyjny
23:10 "Telefon 110" serial kryminalny Niemcy 1995
00:40 Magazyn nocny
01:00 "Skorumpowani" reż.Claude Zidi, wyk.Philippe Noiret, Thierry Lhemitte, Grace de Capitani, Julien Guiomar komedia sensacyjna Francja 1984
02:40 Wiadomości
02:45 "Hawkins" serial kryminalny USA 1973
03:55 Quer - tydzień z Christophem Süßem magazyn informacyjny
04:40 Wiadomości
04:45 Najpiękniejsze trasy kolejowe Niemiec program krajoznawczy
ZDF
05:05 Halo Niemcy magazyn aktualności (powt.)
05:30 Magazyn poranny
09:00 Wiadomości
09:05 Pełen dzbanek - codzienny serwis magazyn poranny
10:00 Wiadomości
10:03 Tour de France (Bergetappe Lannemezan - Plateau de Beille) Kolarstwo szosowe relacja (na żywo)
18:05 "Hotel na zamku Orth" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:00 Wiadomości
19:20 Prognoza pogody
19:25 "Leśniczówka Falkenau" serial obyczajowy Niemcy 2002
20:15 "Detektyw" serial kryminalny Niemcy 2002
21:15 Klan Klitschków
21:45 Aspekty magazyn kulturalny
22:45 "Anglia!" reż.Achim von Borries spektakl teatru tv
00:15 Wiadomości
00:30 "Mit - plan - wizja" film dokumentalny
01:15 Wiadomości
01:20 "Uciekinierzy" reż.Francis Veber, wyk.Gerard Depardieu, Pierre Richard, Jean Carmet, Michel Blanc komedia Francja 1986
02:45 Wiadomości
02:50 Giełda 3sat magazyn gospodarczy
03:25 Wiadomości
03:30 Spór o trzeciej magazyn prawny (powt.)
04:20 Klan Klitschków (powt.)
04:50 Praktyka magazyn medyczny (powt.)
3SAT
07:00 Panorama alpejska program krajoznawczy
09:00 Wiadomości
09:05 Czas na kulturę magazyn (powt.)
09:45 "Eksploracja zasobów naturalnych i ochrona przyrody" serial dokumentalny
10:15 Beckmann talk show
11:15 Migawki z Tyrolu Południowego magazyn krajoznawczy
11:45 Hobbyteka magazyn poradnikowy
12:15 quivive magazyn medyczny
13:00 Wiadomości
13:15 Cosma Shiva Hagen Gero von Boehm spotyka magazyn kulturalny (powt.)
14:00 Hitparade magazyn muzyczny
14:45 "Café Hawelka" film dokumentalny
15:00 20 lat Greenpeace w Niemczech program ekologiczny
16:00 "Dzień w życiu przodka Germanów" film dokumentalny
16:30 "Szwajcaria" Szlaki wycieczek serial dokumentalny
17:15 Sztuka i rupiecie magazyn kulturalny
17:45 Wydarzyło się w Szwajcarii magazyn informacyjny
17:50 Schweizweit magazyn informacyjny
18:00 "Zwierzęta jako terapeuci" film dokumentalny
18:30 "Chciane dzieci" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
19:00 Wiadomości
19:20 Czas na kulturę
20:00 Wiadomości
20:15 "Ostrzał z kosmosu" film dokumentalny
20:55 Wydarzenia na świecie magazyn korespondentów
21:30 Giełda 3sat magazyn gospodarczy
22:10 Wiadomości
22:30 "Niepokoje wychowanka Törlessa" reż.Volker Schlondorff, wyk.Mathieu Carriere, Bernd Tischer, Marian Seidowsky, Alfred Dietz dramat psychologiczny Francja 1966
23:55 Auto MA 2412 program rozrywkowy
00:20 10 przed 10 magazyn informacyjny
00:45 Spojrzenia z boku magazyn kulturalny
00:50 Joe Louis Walker and The Bosstalkers Jazzfestival Bern 2001 koncert
01:45 Czas na kulturę magazyn (powt.)
02:20 Migawki z Tyrolu Południowego magazyn krajoznawczy (powt.)
02:50 Sztuka i rupiecie magazyn kulturalny (powt.)
03:20 Wydarzenia na świecie magazyn korespondentów (powt.)
SAT 1
05:30 Telewizja śniadaniowa (na żywo)
09:00 Home Shopping Europe magazyn reklamowy
10:00 "Trapper John, M. D." serial obyczajowy USA 1979
11:00 Franklin - Twoja szansa o 11 talk show
12:00 Vera w południe talk show
13:00 Britt - dyskusja o pierwszej talk show
14:00 We dwójkę u Angeliki Kallwass talk show
15:00 Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny
16:00 Sędzia Alexander Hold magazyn prawny
17:00 QUIZFIRE teleturniej
17:30 17:30 live magazyn regionalny
18:00 Quiz Show teleturniej (na żywo)
18:30 Szósta trzydzieści magazyn informacyjny
19:00 Blitz magazyn aktualności
19:40 Quiz Show teleturniej (na żywo)
20:15 "Star Trek 3 - W poszukiwaniu Spocka" reż.Leonard Nimoy, wyk.William Shatner, DeForest Kelley, James Doohan, Walter Koenig film SF USA 1984
22:35 "Pełny magazynek" reż.Stanley Kubrick, wyk.Matthew Modine, Adam Baldwin, Vincent d'Onofrio, Lee Ermey dramat wojenny Wielka Brytania 1987
00:50 Wiadomości
01:10 "Doktor Fitz" serial kryminalny USA 1997
02:05 Home Shopping Europe magazyn reklamowy
RTL 2
05:20 Seriale animowane
08:00 "Pan i pani Smith" serial komediowy USA 1996-97
09:45 Śmiechu warte program rozrywkowy (powt.)
11:35 "Cudowne lata" serial komediowy (powt.) USA 1988-93
12:05 Seriale animowane
17:00 "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30 Ale plama! program rozrywkowy
18:30 "Ranma 1/2" serial animowany
19:00 "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00 Wiadomości
20:15 "Czysta gra" reż.Andrew Sipes, wyk.William Baldwin, Cindy Crawford, Steve Berkoff, Christopher McDonald thriller USA 1995
22:00 "Agent specjalny Alexa" reż.Joseph Merhi, wyk.Alex Cord, Pam Dixon, Lorenzo Lamaz film sensacyjny USA 1992
23:40 "Dylemat" reż.Eric Larsen, wyk.Thomas Howell, Sofia Shinas, Danny Trejo, Mark Melville film sensacyjny USA 1997
01:20 Wiadomości
01:35 "Destination Vegas" reż.Paul Wynne, wyk.Jennifer Sommerfield, Claude Duhamel, Richard Lynch, Robert Z Dar film sensacyjny (powt.) USA 1995
03:10 "Headless Body in Topless Bar" reż.James Bruce, wyk.Raymond J. Barry, Rustam Branaman, Jennifer MacDonald, Taylor Nichols film kryminalny (powt.) USA 1995
04:55 "The Jamie Foxx Show" serial komediowy 1996-2001
VOX
05:15 Antarktyda Bezchmurnie magazyn turystyczny (powt.)
05:55 Rave around the World - taneczna noc dla wyspanych
06:00 Magazyn reklamowy
08:50 "Golden Girls" serial komediowy (powt.) USA 1985/92
09:20 "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 1992/99
10:25 "Ta cholerna miłość" reż.Carl Reiner, wyk.Bette Midler, Dennis Farina, Paula Marshall, Gail O'grady komedia (powt.) USA 1997
12:20 "Nash Bridges" serial kryminalny (powt.) USA 1996/2001
13:15 "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
14:10 "Między nami" telenowela Niemcy 1994/99
14:40 "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 1992/99
15:15 "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy USA 1994/01
16:10 "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
17:05 "Nash Bridges" serial sensacyjny USA 1996/01
18:00 Wiadomości
18:15 Kucharski pojedynek magazyn kulinarny
19:15 "Oni, ona i pizzeria" serial komediowy 1998/01
19:45 "Golden Girls" serial komediowy USA 1985/92
20:15 "Lody na patyku 3" reż.Boaz Davidson, wyk.Jesse Katzur, Zachi Noy, Jonathan Segal, Sibylle Rauch komedia Izrael/RFN 1981
22:00 "Cięcie" reż.Paul Raimondi, wyk.Costas Mandylor, Megan Gallagher, Casey Sander, Allen Cuter film sensacyjny USA 1995
23:55 Wiadomości
00:10 Noc z barokową operą Magazyn o północy - wydanie specjalne program muzyczny
SuperRTL
06:00 Infomercials magazyn reklamowy
06:30 "Doug" serial animowany
06:55 "Pocket Dragon Adventures" serial animowany
07:25 "Trzy misie" serial animowany
07:55 "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany
08:10 "Tiny Planets" serial animowany
08:20 "Dreamstreet" serial animowany
08:30 "Przygody Mumfiego" serial animowany
08:40 "Merlin, czarodziejski pies" serial animowany
08:50 "Bumpety Boo" serial animowany
09:00 "Maggie i dzika bestia" serial animowany
09:20 "Tommy i Oscar" serial animowany
09:45 "Dog City" serial animowany
10:15 "Opowieści z krypty" serial animowany
10:40 "Bracia Flub" serial animowany
11:10 "Bob Morane" serial animowany
11:40 "Ekstremalne kaczki" serial animowany
11:55 Darkwing Duck" serial animowany
12:15 Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci
12:20 "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:45 "Trzy misie" serial animowany
13:10 "To cały Andy!" serial animowany
13:35 "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:00 "CatDog" serial animowany
14:30 "Doug" serial animowany
15:00 "Nowe przygody Misia Puchatka" serial animowany
15:30 "Księga dżungli - dzieciaki" serial animowany
15:55 "Ned's Newt" serial animowany
16:35 "Extreme Dinosaurus" serial animowany
17:00 "Bobry" serial animowany
17:25 "Ekstremalne kaczki" serial animowany
18:00 "Darkwing Duck" serial animowany
18:25 "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:50 "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20 "To cały Andy!" serial animowany
19:50 "Doug" serial animowany
20:15 "The Princess And The Goblin" reż.Jozsef Gemes film animowany Węgry/Wielka Brytania 1991
21:45 "Tropikalna gorączka" serial komediowy Kanada 1993
22:40 "Szata zdobi człowieka" reż.Helmut Käutner, wyk.Heinz Rühmann, Hertha Feiler, Aribert Wäscher, Erich Ponto komedia Niemcy 1940
00:35 Infomercial magazyn reklamowy
03:05 Program nocny
Arte
14:00 Absolut magazyn publicystyczny (powt.)
14:30 "Rozwój" "O tym, jak z małp powstali ludzie" serial dokumentalny (powt.) Niemcy 2001
15:15 "Ślad jedwabiu" "Trzy drogi do Samarkandy" film dokumentalny (powt.) Niemcy 2000
16:15 "Cheerleaderki" serial dokumentalny (powt.) Niemcy 2001
16:40 Album rodzinny magazyn familijny (powt.)
17:25 "Kto kocha, ten ma rację" reż.Matti Geschonneck, wyk.Iris Berben, Robert Atzorn, Sibylle Canonica, Ulrike Kriener melodramat (powt.) Niemcy 2002
19:00 Tracks magazyn muzyczny
19:45 Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15 Namiętność do flamenco
20:40 "Hannas Baby" reż.Diethard Klante, wyk.Johanna Klante, Heikko Deutschmann, Hans Peter Hallwachs, Renate Krößner dramat obyczajowy Niemcy 2002
22:15 "Letniskowa trylogia" (na żywo z festiwalu teatralnego w Awinionie) Carlo Goldoni reż.Jean-Louis Benoit, wyk.Jean-Claude Barbier, Jean-Claude Bolle-Reddat, Ninon Bretecher spektakl teatralny Francja 2002
23:25 "Tide of Empire" reż.Allan Dwan, wyk.Renee Adoree, George Dureya, George Fawcett film przygodowy USA 1929
00:50 "Sztalugi: Pompeje - freski z willi misteriów" film dokumentalny (powt.) Francja 2002
01:20 "Inseparables" - komediodramat, Francja 1999 reż.Michel Couvelard, wyk.Jean-Pierre Darroussin, Catherine Frot, Fabienne Babe, Sami Mouajila (powt.)
BBC World
05:00 BBC News
05:30 HARDtalk
06:00 BBC News
06:30 World Business Report
07:00 BBC News
07:30 World Business Report
08:00 BBC News
08:30 World Business Report
08:45 Sport Today
09:00 BBC News
09:30 Talking Movies
10:00 BBC News
10:30 HARDtalk
11:00 BBC News
11:30 Developing World
12:00 BBC News
12:30 Asia Today
12:45 World Business Report
13:00 BBC News
13:30 HARDtalk
14:00 BBC News
14:30 World Business Report
14:45 Sport Today
15:00 BBC News
15:30 Talking Movies
16:00 BBC News
16:30 Asia Today
17:00 BBC News
17:30 HARDtalk
18:00 BBC News
18:15 World Business Report
18:30 Vespa The Bike's The star
19:00 BBC News
19:30 World Business Report
19:45 Sport Today
20:00 BBC News
20:30 HARDtalk
21:00 BBC News
21:30 21st Century English
22:00 BBC News
22:30 World Business Report
23:00 BBC News
23:30 Correspondent
00:00 BBC News
00:30 World Business Report
00:45 Asia Today
01:00 BBC News
01:30 HARDtalk
02:00 BBC News
02:30 Click Online
03:00 BBC News
03:30 Correspondent