FANDOM


TVP 1
06.30    Wszystko o działce i ogrodzie (powt.)
06.55    Agrolinia - program rolniczy
07.45    Polacy w służbie pokoju - reportaż Stanisława Wolnego
08.05    Z kamerą wśród zwierząt: Rodzina płazów bezogonowych - program przyrodniczy
08.30    Wiadomości
08.40    Prognoza pogody
08.45    Ziarno: Caritas - znaczy miłość - program dla dzieci
09.10    5-10-15 - program dla młodzieży
09.35    Walt Disney przedstawia: 101 Dalmatyńczyków - serial animowany (dubbing) (emisja z teletekstem)
10.00    Walt Disney przedstawia: Zorro (13,14) - serial przygodowy, USA 1957
10.55    Doktor Quinn (Dr Quinn. Medicine Woman) (3) - serial obyczajowy, USA 1992
11.45    Szalone sporty (2/8) - serial dokumentalny, W. Bryt. 1999
12.00    Zwierzęta świata: Z życia makaków (1/2) - film dokumentalny, W. Bryt. 1997 (stereo)
13.00    Wiadomości
13.10    Współcześni wojownicy: Pocisk balistyczny - reportaż
13.30    Świat po prostu - magazyn
14.00    Studio Sport: I liga siatkówki mężczyzn - mecz Warka Czarni Radom - Mostostal Azoty Kędzierzyn
15.45    Ludzie za burtą - reportaż
16.05    Zimna wojna (2/24): Żelazna kurtyna 1945 - 1947 - serial dokumentalny, USA 1998
17.00    Teleexpress
17.25    Jaka to melodia? - quiz muzyczny (stereo)
17.50    Moda na sukces (1065) - telenowela, USA 1992 (22 min)
18.15    MdM - program rozrywkowy
18.50    Dziennik Telewizyjny - program satyryczny Jacka Fedorowicza
19.00    Wieczorynka: Mapeciątka (45) - serial animowany, W. Bryt. 1984 (25 min) (dubbing)
19.30    Wiadomości
19.50    Sport
19.55    Prognoza pogody
20.05    Ich własna liga (A League of Their Own) - komedia obyczajowa, USA 1992
22.15    Muzyczne urodziny: Andrzej Rosiewicz - program rozrywkowy (stereo)
23.00    Taksówka Jedynki: Telenowelki - program rozrywkowy
23.10    Sportowa sobota
23.30    Rambo 3 - film sensacyjny, USA 1988
01.15    Klan (307,308,309) - telenowela, Polska 1999
02.30    Gdzie jest jednooki Jimmy? (The Search for One-Eye Jimmy) - komedia, USA 1993
03.55    Kłamcy (Les menteurs) - film obyczajowy, Francja 1995
05.40    Zakończenie programu

TVP 2
07.00    Echa tygodnia (dla niesłyszących)
07.30    Tacy sami - magazyn ludzi niepełnosprawnych
08.00    Program lokalny
09.00    Wydarzenie tygodnia
09.30    Auto - magazyn motoryzacyjny
09.50    Proton: Granice wydolności ludzkiego organizmu - magazyn sensacji naukowych
10.15    Jazda kulturalna - magazyn kulturalny
11.05    Terytorium krokodyli - film dokumentalny, USA 1996
12.00    Kino bez rodziców - Spotkanie z Hanna Barbera: Jetsonowie - serial animowany, USA 1976 (25 min) (dubbing)
12.25    Kino bez rodziców - Spotkanie z Hanna Barbera: Goryl Magilla - serial animowany, USA 1968 (7 min) (dubbing)
12.30    Kino bez rodziców: Cudowne lata (114): Lato - serial obyczajowy, USA 1991
12.55    Złota dwunastka polskiego dokumentu: Piątka z Kalwarii - film dokumentalny Jerzego Hoffmana i Edwarda Skórzewskiego
13.15    Nasz Charly (26): Charly i kangur - serial obyczajowy, Niemcy 1997
14.05    Arka Noego - magazyn
14.30    Familiada - teleturniej
15.05    Złotopolscy (205): Mielizna - telenowela, Polska 1999
15.35    Wielka gra - teleturniej
16.30    Providence (15) - serial obyczajowy, USA 1999
17.15    Arena - program sportowy
18.00    Program lokalny
18.30    Panorama
18.55    Duety do mety - teleturniej (stereo)
19.20    Dwójkomania
19.40    Biesiada włoska (stereo)
20.50    Słowo na niedzielę
21.00    Panorama
21.20    Prognoza pogody
21.25    Sport telegram
21.30    Dwójkomania
21.35    Pałac gier (Pleasure Palace) - dramat obyczajowy, USA 1980
23.15    Miłość w Hollywood (1): Randka w Hollywood - serial dokumentalny, W. Bryt. 1995
00.00    Cygaro i papierosy - film dokumentalny
00.45    Obserwator (The Watcher) (3) - serial sensacyjny, USA
01.30    Zakończenie programu

WOT
07.00    (WP) Bajkowe trojaczki - serial animowany, Hiszpania 1997 (25 min) (dubbing)
07.30    (WP) Merlin z Kryształowej Groty - serial fantastyczny
08.00    Mazowiecki informator kulturalny
08.20    Co, gdzie, kiedy - informator kulturalny
08.25    Halo gmina
08.40    Super cena - felieton
09.00    (WP) Taxi (ost.) - serial obyczajowy, Dania 1997
09.40    (WP) Wynalazki przyrody - serial dokumentalny
10.10    (WP) Daleki dystans - film obyczajowy, Polska 1985
11.00    (WP) Wiek dwudziesty - stulecie odkryć - serial dokumentalny
11.30    (WP) Niezwykłe wyścigi - serial dokumentalny
12.00    (WP) Sekrety kobiet - magazyn
12.30    (WP) Wielkie epoki sztuki europejskiej - serial dokumentalny
13.30    (WP) Drogi wodne - serial dokumentalny
14.00    (WP) Podróże bez biletu - serial dla młodzieży
14.30    (WP) Magazyn snowboardowy
14.45    (WP) Zaproszenie - magazyn
15.05    (WP) Sanktuaria przyrody - serial przyrodniczy
15.30    (WP) Wieża - teleturniej
15.50    (WP) Reportaż z koncertu
16.10    (WP) Labirynty kultury
16.30    (WP) Piano Express - program rozrywkowy
17.00    Stasiek Wielanek - koncert
17.45    Gość WOT: Kabaret literacki Antyqariat
18.00    Telewizyjny Kurier Warszawski
18.20    Moda i okolice - magazyn Anny Frankowskiej
18.40    Są takie miejsca - magazyn kulturalny
19.00    (WP) Program sportowy
19.30    (WP) Tajemnicze archiwum Shelby Woo (The Mystery Files of Shelby Woo) (4/26) - serial obyczajowy, USA 1998
20.00    (WP) Program muzyczny
21.00    Sławni i bogaci - serial dokumentalny
21.30    Wiadomości Kuriera
21.35    Sport w WOT
22.00    (WP) Prezenterka (Almost Golden: The Jessica Savitch Story) - film obyczajowy, USA 1995
23.30    (WP) Trubadur (ost.) - opera
00.40    Zakończenie programu

TVP Regionalna
07.00    Bajkowe trojaczki (11/13) - serial animowany, Hiszpania 1997 (25 min) (dubbing)
07.30    Merlin z Kryształowej Groty (5/6) - serial fantastyczny
08.00    Program lokalny
09.00    Taxi (ost.) - serial obyczajowy, Dania 1997
09.40    Wynalazki przyrody (1/13) - serial dokumentalny
10.10    Daleki dystans - film obyczajowy, Polska 1985
11.00    Wiek dwudziesty - stulecie odkryć (18/20) - serial dokumentalny
11.30    Niezwykłe wyścigi (ost.) - serial dokumentalny
12.00    Sekrety kobiet - magazyn
12.30    Wielkie epoki sztuki europejskiej (5/10) - serial dokumentalny
13.30    Drogi wodne (7/16) - serial dokumentalny
14.00    Podróże bez biletu (ost.) - serial dla młodzieży
14.30    Magazyn snowboardowy
14.45    Zaproszenie - magazyn
15.05    Sanktuaria przyrody (12/13) - serial przyrodniczy
15.30    Wieża - teleturniej
15.50    Reportaż z koncertu
16.10    Labirynty kultury
16.30    Piano Express - program rozrywkowy
17.00    Program lokalny
19.00    Program sportowy
19.30    Tajemnicze archiwum Shelby Woo (The Mystery Files of Shelby Woo) (4/26) - serial obyczajowy, USA 1998
20.00    Program muzyczny
21.00    Program lokalny
22.00    Prezenterka (Almost Golden: The Jessica Savitch Story) - film obyczajowy, USA 1995
23.30    Trubadur (ost.) - opera

Polsat
06.00    Disco Relax (277) - program muzyczny
07.00    Piramida - teleturniej
07.30    W drodze - magazyn redakcji programów religijnych
08.00    Sok z żuka (Beetlejuice) (8) - serial animowany, USA 1989-92 (25 min) (dubbing)
08.30    Kalambury - teleturniej dla dzieci
09.00    Power Rangers (157) - serial fantastyczny, USA 1994 (25 min) (dubbing)
09.30    4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
10.00    Strażnicy miasta (Sons of Thunder) (1) - serial sensacyjny, USA 1999
10.55    Nowe przygody Pippi Langstrumpf (New Adventures of Pippi Langstumpf) - film przygodowy, USA 1988
12.30    Fantomas wraca (Fantomas se dechaine) - komedia sensacyjna, Francja/Włochy 1965
14.30    Gospodarz - teleturniej
15.00    Brygada Acapulco (Acapulco H.E.A.T) (5) - serial sensacyjny, USA 1993
16.00    Informacje
16.10    Prognoza pogody
16.20    Macie co chcecie - program rozrywkowy
16.50    Miłość od pierwszego wejrzenia - program rozrywkowy
17.20    Lekarze z Los Angeles (L.A. Doctors) (1/24) - serial obyczajowy, USA 1998
18.10    Słoneczny patrol (Baywatch) (98) - serial przygodowy, USA 1992
19.05    Idź na całość - show z nagrodami
20.00    Świat według Kiepskich (27) - serial komediowy, Polska 2000
20.30    Miodowe lata (23) - serial komediowy, Polska 1999
20.50    Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
21.10    Niewiarygodne, ale prawdziwe (13) - serial dokumentalny, USA 1999
21.40    Kurier sensacji - magazyn reporterów
22.05    Rycerz uliczny (Street Knight) - film sensacyjny, USA 1994
23.45    Wyniki losowania LOTTO
23.50    Opowieści z krypty (Tales from the Crypt) (36) - serial, USA 1994
00.15    Playboy: Beverly Hills Bordelo - serial erotyczny, USA 1996
00.45    Playboy: Zatoka Namiętności (Passion Cave) (2) - serial erotyczny, USA 1999
01.15    Nasienie zła (Damien's Seed) - film erotyczny, USA 1996
02.55    Muzyka na BIS
05.00    Pożegnanie

TVN
7.00 Telesklep
8.00 Myszorki na prerii (26) - serial animowany dla dzieci
8.30 Mama, tata i ja - teleturniej dla dzieci i rodziców
9.00 Twój problem nasza głowa - program na żywo dla dzieci
10.00 Pepsi chart - program muzyczny
10.30 Pod koszem (19) - serial dla młodzieży, USA
11.00 Szalony świat (34) - serial dla młodzieży, USA
11.30 USA High (18) - serial dla młodzieży, USA
12.00 Jak ukraść milion dolarów - komedia sensacyjna, USA
14.15 Katie Joplin (5) - serial, USA
14.45 Siłacze - Międzynarodowe Zawody Strong Man
15.25 Przystań Hubbardów (22) - serial obyczajowy, USA
16.20 Modelki (15) - serial obyczajowy, USA
17.15 Gorączka złota - program rozrywkowy
18.30 Maraton uśmiechu - liga dowcipów
19.00 TVN Fakty
19,20 Sport
19.25 Pogoda
19.30 Milionerzy - teleturniej
20.25 Rozgrzeszenie - film sensacyjny, USA
22.20 Świadek mimo woli - film sensacyjny, USA
0.30 Laura - film kryminalny, USA
2.00 Granie na zawołanie

TV Polonia
06.00 W labiryncie (105,106): Znowu w kraju, Pokaz mody - serial obyczajowy, Polska 1989
07.00 Echa tygodnia (program w języku migowym)
07.30 Klan (301,302,303) - telenowela, Polska 1999
08.45 Ziarno - program dla dzieci
09.10 5-10-15 - program dla młodzieży
09.30 Babar (4/65) - film animowany, Kanada 1990 (dubbing)
10.00 Hity satelity - propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień (powt.)
10.15 Brawo! Bis! - magazyn
11.30 Pegaz tygodnia - magazyn kulturalny
11.45 O świcie i przed zmierzchem - film dokumentalny Kazimierza Karabasza
12.40 W piątą stronę świata (4/8): Gdzie jest ojciec? - serial dla młodzieży, Polska 1991
13.25 Polscy górnicy we Francji - reportaż
14.05 Rozmowy Jerzego Markuszewskiego z Kazimierzem Brandysem (10)
14.15 Przegląd Prasy Polonijnej
14.30 Kocham Polskę - teleturniej
15.00 Skarbiec - magazyn historyczno-kulturalny
15.30 Wieczór z Jagielskim: prof. Jerzy Bralczyk, Liroy
15.55 Ginące zawody: Brązownictwo
16.10 Mówi się... - program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka
16.30 Magazyn polonijny z Wielkiej Brytanii
17.00 Teleexpress
17.15 Swego nie znacie - program Marty Piszczatowskiej
17.45 Zaproszenie: Perła wód polskich - program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
18.05 Teledyski na życzenie
18.15 Czterdziestolatek - 20 lat później (2/15): Głodówka, czyli zamykanie parasola - serial komediowy, Polska 1993
19.15 Dobranocka: Sceny z życia smoków (3/7) - serial animowany (dubbing)
19.30 Wiadomości
19.50 Prognoza pogody i Sport
20.00 Historia niemoralna - dramat psychologiczny, Polska 1990
21.40 Maryla Rodowicz - Karnawał 2000 (1) - program rozrywkowy
22.30 Panorama
22.50 Sport-telegram
23.00 Popis mistrzowski Ireny Kwiatkowskiej - program rozrywkowy
23.55 Sportowa sobota
00.10 TV Polonia zaprasza - program dnia
00.15 Czterdziestolatek - 20 lat później (2/15): Głodówka, czyli zamykanie parasola - serial komediowy, Polska 1993, reż. Jerzy Gruza (powt.)
01.15 Sceny z życia smoków (3/7) - serial animowany (dubbing) (powt.)
01.30 Wiadomości, Sport i Prognoza pogody (powt.)
02.00 Historia niemoralna - dramat psychologiczny, Polska 1990
03.40 Maryla Rodowicz - Karnawał 2000 (1) - program rozrywkowy (powt.)
04.30 Panorama (powt.)
04.50 Sport-telegram (powt.)
05.00 O świcie i przed zmierzchem - film dokumentalny Kazimierza Karabasza (powt.)

RTL 7
06.30    Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997
07.10    Teleshopping
08.10    Airwolf - serial sensacyjny, USA 1984
09.00    Odjazdowe kreskówki: SOS Croco, Kangoo, Dr Slump - filmy animowane
10.25    Medicopter 117 - serial sensacyjny, Niemcy 1997
11.15    Krwawe rozwiązanie (Pregnant Danger) - dramat obyczajowy, Niemcy 1994
12.55    Ukryta kamera - program rozrywkowy
13.20    Trzecia planeta od Słońca - serial komediowy, USA 1996
13.45    Tata major - serial komediowy, USA 1989
14.10    Autostrada do Nieba - serial familijny, USA 1989
15.05    Alfred Hitchcock przedstawia - serial sensacyjny, USA
15.30    Zagubiony w czasie - serial SF, USA 1989
16.20    Sliders - serial SF, USA 1995
17.10    Nieśmiertelna - serial SF, USA/Francja 1998
18.00    Czynnik PSI 3 - serial SF, Kanada 1998
18.50    7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny
19.00    Extra Zoom - magazyn sensacji
19.30    Akwanauci - serial przygodowy, USA 1999
20.00    Zniknięcie Christiny (The Disappearance of Christina) - film sensacyjny, USA 1993
21.45    W cudzej skórze - serial sensacyjny, USA 1997
22.35    Usłyszeć strach (Baby Monitor: Sound of Fear) - thriller, USA 1998
00.10    Oblicza Nowego Jorku - serial sensacyjny, USA 1996
00.55    Airwolf - serial sensacyjny, USA 1984
01.45    Alfred Hitchcock przedstawia - serial sensacyjny, USA
02.10    Nieśmiertelna - serial SF, USA/Francja 1998
02.55    Czynnik PSI 3 - serial SF, Kanada 1998
03.40    Usłyszeć strach (Baby Monitor: Sound of Fear) - thriller, USA 1998

Polsat 2
06.00    Muzyka na bis
07.00    Kamera start - teleturniej
07.30    Junior - show Jurka Petersburskiego Juniora
08.00    Sekrety gwiazd: Henry Fonda - serial dokumentalny
09.00    Hawaje pięć-zero (97) - serial kryminalny, USA 1968-80
10.00    Zwierzęta z zielonego lasu (The Animals of Farthing Wood) (17) - serial animowany, W. Bryt. 1998 (25 min) (dubbing)
10.30    Bill Cosby i straszne dzieciaki (Kids Say the Darndest Things) (27) - serial komediowy, USA 1997-98
11.00    Jackie Collins: rozmowy bez tajemnic (Jackie Collins) (10/30) - serial dokumentalny, USA 1998
11.30    Dziedziczna nienawiść (Rei Do Gado) (38) - telenowela, Brazylia 1996
12.30    Tajemnice piasków (175, 176) - telenowela, Brazylia 1996
13.30    Magazyn Motoryzacyjny Młodych - program Maćka Ziętarskiego
14.00    Junior - show Jurka Petersburskiego Juniora
14.30    Jacek Ziobro Superstar - program rozrywkowy
15.00    Disco Polo Live
16.05    Widmo (The Wraith) - film sensacyjny, USA 1986
19.45    Super Express TV - magazyn
20.00    Ambulans (The Ambulance) - thriller, USA 1990
21.45    Kameleon (The Pretender) (7/22) - serial sensacyjny, USA 1996-9
22.40    Klutz - komedia obyczajowa, Francja 1973
23.55    Dobry książę Charlie (Bonnie Prince Charlie) - film historyczny, W. Bryt. 1948
02.00    Disco Relax
03.00    Pożegnanie

Nasza TV TeDe
06.15    Program publicystyczny
06.45    iTD - informacje Telewizji Dolnośląskiej
07.00    Telesklep
08.00    Kobra - serial sensacyjny
09.00    Przygody Rin Tin Tina - serial przygodowy
10.05    Zbrodnie w obiektywie - serial sensacyjny
11.00    Opowieści z klonowego miasteczka - serial animowany
11.30    Magiczny Kapelusz - serial animowany
12.00    60 minut
13.00    Auto zwiad - informator motoryzacyjny
13.30    Techno party - program muzyczny
14.00    Przygody Rin Tin Tina - serial przygodowy
15.00    Opowieści z klonowego miasteczka - serial animowany dla dzieci
15.30    Magiczny Kapelusz - serial animowany
16.00    Kobra - serial sensacyjny
17.00    Czas dla Wrocławia - talk show
17.30    Paragraf - magazyn kryminalny
17.45    iTD - informacje Telewizji Dolnośląskiej
18.00    Zbrodnie w obiektywie - serial sensacyjny
19.00    Extra Zoom - magazyn sensacji
19.30    Akwanauci - serial przygodowy
20.00    Zniknięcie Christiny (The Disappearance of Christina) - film sensacyjny, USA 1993
21.45    Dziennik - wydarzenia tygodnia
22.05    Ludzie Tajfuna - serial
22.55    Nieznajomi. Wizyta - serial obyczajowy
23.25    Zakazane zabawy (Forbidden Games) - film sensacyjny, USA 1995
01.00    Dziennik - wydarzenia tygodnia
01.20    iTD - informacje Telewizji Dolnośląskiej
01.50    Życie jak poker - telenowela
03.20    Program publicystyczny

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.