FANDOM


TVP 1
06.00 Kawa czy herbata?
07.30 Telezakupy
07.45 Kawa czy herbata?
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27 - program publicystyczny
08.25 Kawa czy herbata?
08.45 Opowieści mamy gęsi (6) - serial animowany, Wlk. Bryt.
09.10 Jedyneczka - pr. dla dzieci
09.35 Bajeczki Jedyneczki - dla dzieci
10.00 Muppet show, czyli rewia gwiazd: Star Wars, Christopher Reeve
10.55 Telezakupy
11.10 Bojownik walki z rakiem - dok.
11.40 Saga rodu Ganzegal - kurs języka niemieckiego
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - mag. informacyjny
12.20 W drodze do Unii - program publicystyczny
12.45 Klan (558) - telenowela, Pol.
13.15 Szansa na życie - felieton
13.30 Narodziny - serial dok., Fr.
13.35 Telezakupy
13.50 Współcześni wojownicy - mag.
14.10 Pisarze - świadkowie epoki: Charles Dickens - seria dok., Fr.
14.35 Rodowody - Polskie młyny i wiatraki: W poszukiwaniu wiatraków
15.00 Wiadomości
15.10 Studio sport: Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002
16.15 Moda na sukces (1560) - telenowela, USA
16.40 Teleexpress
17.00 Klan (559) - telenowela. Pol.
17.30 Studio sport: Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002: narciarstwo klasyczne - biegi
18.05 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - magazyn kryminalny
19.00 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 JAG. - WOJSKOWE BIURO ŚLEDCZE (22) - serial sens.. USA
21.10 Forum - program pUblicystyczny
22.15 Wrzuć Jedynkę
22.30 Monitor Wiadomođci i Sportowy flesz
23.00 Plus minus - mag. ekonomiczny
23.35 MROCZNE DZIEDZICTWO 3 (21): Zastępy dnia - serial SF, USA
00.20 Studio sport: Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002: hokej na lodzie - mecz pół- finałowy, bobsleje - dwójki kobiet
05.35 Zakończenie programu

TVP 2
07.05 Felicity (22/45) - serial obycz.
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 W labiryncie (78): Pan mnie nie poznaje - serial obyczajowy, Polska
09.00 Fatalny rewolwer (12): Śmierć za śmierć - serial przygodowy, USA
09.45 Święta wojna - serial kom.
10.15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - magazyn kulinarny
10.40 Wielka odmiana (5): Bractwo wspólnego garnituru - serial obycz.
11.35 Studio sport Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002 - relacje
13.00 Panorama
13.10 JAG. - Wojskowe Biuro Śledcze (2/25) - serial sensacyjny, USA
14.00 Opowieści według Enid Blyton: Przygoda w dolinie (2) - serial przyg.
14.25 30 ton! Lista, lista - lista przebojów (powt)
14.55 Felicity (30/45) - serial obycz.
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.25 Złotopolscy - telenowela, Pol.
16.55 Fatalny rewolwer (18): Zmartwychwywstanie - serial przygodowy, USA
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.25 Ogród sztuk - mag. kulturalny
19.55 Studio sport: Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002: narciarstwo akrobatyczne, narciarstwo klasyczne - sprint
21.00 Panorama
21.20 Sport telegram i prognoza pogody
21.35 Studio sport: Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002: narciarstwo klasyczne
23.40 Wieczór filmowy - Kocham kino: INSTYTUT BENJAMENTA, CZYLI TEN SEN, KTÓRY LUDZIE NAZYWAJĄ ŻYCIEM - dramat obycz,. Wlk. Bryt.
01.25 Wieczór artystyczny: JACK DE JOHNIDE; TOMASZ STAŃKO TRIO - koncert
02.15 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon (145) - serial animowany, Japonia/USA
07.25 Młody Herkules (11) - serial fantastyczny, USA
07.50 Wysoka fala (21) - serial przygodowy, USA
08.40 Miłość czy kochanie (4) - serial obyczajowy, USA
09.30 Cud miłości (205) - telenowela, Peru
10.25 Amor latino (24) - telenowela, Argentyna
11.15 Z głową w chmurach (8) - telenowela, Brazylia
12.15 Rozwód po amerykańsku (19) - serial obyczajowy, USA
12.45 Rozbij bank - teleturniej
13.45 Czas na kabaret - program rozrywkowy
14.45 Graczykowie - czyli Buła i spóła (76): Piórkowska - serial komediowy, Poiska
15.15 Pokemon (146) - serial animowany, Japonia/USA
15.45 Informacje
16.05 Słoneczny patrol (106) - serial przygodowy, USA
17.00 Młody Herkules (12) - serial
17.30 Cud miłości (206) - telenowela
18.30 Graffiti - program publicystyczny
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 AMOR LATINO (25) - telenowela
20.00 Samo życie (4) - serial obycz.
20.40 RODZINA ZASTĘPCZA (89): Sztuka przewidywania - serial
21.10 TIN CUP - komedia romantyczna,USA
21.30 Losowanie LOTTO
23.35 Era biznesu i informacje
23.50 Sport
23.55 Prognoza pogody
00.00 Puls biznesu
00.10 13 Posterunek (7) - serial komediowy, Polska
00.45 Magazyn Ligi Mistrzów
01.45 Zerwane więzi - talk show
02.40 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.45 Kropka nad i - program publicystyczny
06.00 Miłość i przeznaczenie (65/75) - telenowela, Meksyk
06.40 Telesklep
07.10 Cena miłości (81/95) - telenowela, Meksyk
07.50 Maska (2/54) - serial animowany
08.15 Oliver Twist (8/52) - serial animowany
08.40 Omer (18/26) - serial animowany
09.05 Świat Bobby'ego (15) - serial animowany
09.30 Tele Gra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku - talk show
12.40 Teleturniej
13.10 Maska (2/54) - serial anim.
13.35 Omer (18/26) - serial anim.
14.00 Oliver Twist (8/52) - serial animowany
14.25 Beverly Hills 90210 (116) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (20/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Wiosenna namiętność (32/80) - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk SHOW
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program public.
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 OCZY NOCY - film sens., USA
21.45 Na ratunek - serial dokumentalny
22.15 Na tropie agenta
22.45 TVN Fakty
23.00 Nikki (5/22) - serial komediowy,USA
23.30 MELROSE PLACE (34) - serial obyczajowy, USA
00.25 Tenbit.pl - magazyn internetowy
01.25 Nauka jazdy - serial dok.
01.55 Extra Wizjer - magazyn
02.15 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Gdańsk
07.00 Madeline - serial
07.35 Kłopoty z Zosią - serial
08.00 Dzień dobry, tu Gdańsk
08.20 Panorama
08.35 Więzy krwi - serial
09.25 Książki z górnej półki - prezentacje - magazyn
09.30 Piknik - kurs języka francuskiego
10.00 Słoneczny patrol - serial
10.45 Telekurier - magazyn (powt.)
11.15 Kino w południe: Trzecia granica - serial
12.05 To jest temat - cykl reportaży
12.20 Z Kartaginy na Saharę - film dok.,
13.15 To się wytnie
14.00 Klan - telenowela, Pol.
15.00 Przygody skrzata Pumukla - serial
15.25 Studio Trójki
15.40 Podać rękę - mag.
16.00 Gdański dywanik - program publicystyczny (powt.)
16.30 Kino familijne: Przyjaciele zwierząt - serial
17.15 Studio Trójki
17.25 Rodno zemia - mag.
17.50 Panorama - flesz, Wiadomości sportowe
18.00 Panorama - wydanie główne, Prognoza pogody
18.20 Punkt - temat dnia - pr. public.
18.30 Zderzenia parlamentarne - program publicystyczny
19.00 Cudze szczęście - dramat obyczajowy, Polska/Niemcy
20.35 Telekurier - magazyn
21.00 Zupełnie niewiarygodne - serial
21.30 Panorama - wydanie wieczorne
21.45 Etos - mag.
22.00 Sweetie - dramat obyczajowy, Australia
23.35 Wojna rosyjska - krew na śniegu (7/10) - film dokumentalny, Wlk. Bryt.
00.25 Randall i duch Hopkirka (19) - serial kryminalny, Wlk. Bryt.
01.15 Zakończenie programu

TV 4
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 Supergol - magazyn piłkarski
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Hoboczaki (88) - serial animowany
08.20 Alvaro (72) - serial obyczajowy, Brazylia
09.20 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
10.20 Kameleon (19) - serial sensacyjny, USA
11.20 M.A.S.H. (69) - serial komediowy, USA
11.50 Oni, ona i pizzeria 4 (15) - serial komediowy, USA
12.20 Posterunek przy Hill Street (18) - serial sensacyjny, USA
13.15 TV4 Kropka pl - magazyn internetowy
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Hoboczaki (89) - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - program muzyczny
15.35 Miasteczko Evening Shade (3) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (73) - serial obyczajowy, Brazylia
17.00 Dharma i Greg (1) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001 - pr. public.
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
19.00 Gliniarz z dżungli (4) - serial sensacyjny, USA
20.00 Wesoły babiniec (3) - serial komediowy, USA
20.30 Liga Mistrzów
21.30 Dziennik
21.45 Liga Mistrzów
22.40 TEN DRUGI (8) - serial sensacyjny, Kanada
23.40 Mniej niż zero - dramat obyczajowy, USA
01.30 X Laski - program erotyczny
02.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
02.50 MUZYCZNY VIP - magazyn muzyczny
03.25 Zakończenie programu

RTL 7
6.40 Teledyski
7.10 Teleshopping
7.40 Odjazdowe kreskówki: Dragon Bali, Kangoo, SOS Croco, Magiczni wojownicy
9.35 Conan - serial
10.20 W obcym mieście - serial
10.45 Ukryte miasto - serial
11.10 Maria Emilia - telenowela
12.00 Izabella - telenowela
12.45 Teleshopping
14.15 Maria Emilia - telenowela
15.05 W obcym mieście - serial
15.30 Ukryte miasto - serial
16.00 Odjazdowe kreskówki: Kangoo, SOS Croco, Magiczni wojownicy, Dragon Bali
18.00 Conan - serial
18.50 Władca zwierząt - serial
19.35 Trzecia planeta od Słońca - serial
20.00 Columbo - serial
21.20 Czerwona flaga - ostateczna rozgrywka - film sens. USA (1981), wyk. Barry Bostwick, Fred McCarren, Joan Van Ark
23.00 Władca zwierząt - serial
23.45 Trzecia planeta od Słońca - serial
0.05 Columbo - serial
1.15 Czerwona flaga - ostateczna rozgrywka - film sens. USA (1981), wyk. Barry Bostwick, Fred McCarren, Joan Van Ark

TV Polonia
06:00    Kawa czy herbata
07:30    Rozmowa dnia; powt.
07:45    Kawa czy herbata
08:00    Wiadomości
08:12    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Kawa czy herbata
08:45    Klan; odc. 545; telenowela TVP
09:10    Lekcja w Muzeum; reportaż Artura Głowackiego
09:25    Gułowianki; reportaż Sławomira Koehlera
09:45    Skansen w Łowiczu; program Mai Kossakowskiej
09:55    Gwiazdozbiór polskiego sportu; Jerzy Pawłowski; powt.
10:30    Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
10:35    Południk 19-ty; Kontynentalne puzzle; magazyn geograficzno - podróżniczy dla dzieci
11:00    Tajemnica Sagali; odc. 1 /14/ - Mały czarodziej; 1996 serial dla młodych widzów; reż: Jerzy Łukaszewicz; wyk: Grzegorz Ruda, Marcin Nowacki, Jan Jankowski, Małgorzata Foremniak
11:30    Klan; odc. 545; telenowela TVP; powt.
12:00    Wiadomości
12:15    Sportowy tydzień; powt.
13:15    Plebania; odc. 24; serial TVP
13:40    Co Pani na to?; program publicystyczny
14:15    Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc. 9 - Charles Aznavour; serial prod. USA
14:40    Ojczyzna-polszczyzna; Walenty i Walentynki; program prof. Jana Miodka; powt.
15:00    Wiadomości
15:15    W Lipnicy Wielkiej; reportaż
15:35    Zaścianek; program I. Borowego i J. Ziółkowskiej
16:00    Panorama
16:21    Pogoda
16:25    Raj; magazyn katolicki
17:00    Teleexpress
17:15    Rozmowa dnia; powt.
17:30    Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
17:35    Południk 19-ty; Kontynentalne puzzle; magazyn geograficzno - podróżniczy dla dzieci; powt.
18:00    Tajemnica Sagali; odc. 1 /14/ - Mały czarodziej; 1996 serial dla młodych widzów; reż: Jerzy Łukaszewicz; wyk: Grzegorz Ruda, Marcin Nowacki, Jan Jankowski, Małgorzata Foremniak; powt.
18:30    Panorama
18:50    Klan; odc. 545; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
19:15    Dobranocka; Reksio; odc. 50 - Reksio wędrowiec; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości
19:55    Pogoda
19:57    Sport
20:00    Forum Polonijne; program publicystyczny
21:00    Panorama
21:20    Sport-telegram
21:27    Pogoda
21:30    Plebania; odc. 24; powt.
22:00    Co Pani na to?; program publicystyczny; powt.
22:30    Muppet show, czyli rewia gwiazd; odc. 9 - Charles Aznavour; serial prod. USA; powt.
23:00    Forum; program publicystyczny
23:45    Monitor Wiadomości
00:05    Sportowy flesz
00:10    Lista przebojów; [stereo]; powt.
00:40    Rodzina Leśniewskich; odc. 5 /7/ - Ucieczka; 1978 serial prod. polskiej; reż: Janusz Łęski
01:15    Dobranocka; Reksio; odc. 50 - Reksio wędrowiec; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30    Wiadomości; powt.
01:55    Sportowy flesz; powt.
02:00    Klan; odc. 545; telenowela TVP; powt.
02:30    Plebania; odc. 24; serial TVP; powt.
03:00    To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Najważniejszy dzień życia; Karuzela; 1974 serial prod. polskiej; reż: Ryszard Ber; wyk: Andrzej Kierc, Anna Dymna, Małgorzata Pritulak, Halina Buymo, MAria Zbyszewska
04:00    Gwiazdozbiór polskiego sportu; Jerzy Pawłowski; powt.
04:30    Panorama; powt.
04:50    Rozmowa dnia
05:05    Forum Polonijne; program publicystyczny; powt.
06:00    Zakończenie programu


WTK
08.00 Muzyka z WTK 
08.30 Puls dnia - serwis informacyjny 
08.45 Puls sportu 
09.00 10 min. dla.... 
09.15 Kawa na │awŕ 
09.40 Wyprawy kulinarne - magazyn 
10.00 Muzyka z WTK 
10.30 Program lokalny 
11.00 Pod s│o˝cem Afryki (7) - serial przyrodniczy, Pd. Afryka 1991 
11.40 Scena - magazyn kulturalny
12.00 Arena - magazyn sportowy
12.25 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
12.40 Z planu filmowego
13.00 Muzyka z WTK
13.40 Artur i mamuśka (6) - serial komediowy, Australia 1987
14.10 TeleKonin - magazyn 
14.30 Program lokalny
15.00 Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu cz.1
16.30 Program lokalny
17.15 Puls dnia - serwis informacyjny
17.30 Konkurs muzyczny
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny
18.00 Bajki
18.10 Kolejorz - magazyn piłkarski
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu cz.2
19.45 Puls sportu
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.20 Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu cz. 3
21.10 Na pełnym morzu (15) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992
22.00 Program lokalny
22.30 Puls dnia - serwis informacyjny
22.45 Puls sportu
23.00 Kolejorz - magazyn piłkarski
23.20 Policjanci - magazyn policyjny
23.35 TeleKonin - magazyn 
23.55 Muzyka z WTK
01.30 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.