FANDOM


TVP 1
05:05 Na krawędziach  34'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2003)
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Rolnictwo na świecie
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Teletubisie - odc. 117/156 (Teletubbies, season VII Carnival II); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
08:55 Domisiowe Bajki - O Nosaczach Obrażalskich
09:00 Budzik - Żarłoki i niejadki
09:25 Domisiowe Bajki - Jak błaznował Błazenek
09:30 Lippy and Messy -  Treasureland; język angielski dla dzieci
09:35 Ferie z Jedynką
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 50 (odc. 50); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995)
10:50 Jaka to melodia? - wydanie specjalne - [8]; teleturniej
11:35 Cukrzyca. Nie zawsze cukier krzepi! - Retinopatia i nefropatia cukrzycowa; felieton
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3215 (The Bold and the Beautiful ep.3430); serial kraj prod.USA (2000)
12:35 Moda na sukces - odc.3216 (The Bold and the Beautiful ep.3431); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc. 1217; telenowela TVP
13:25 Plebania - odc. 826; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc.1392; teleturniej muzyczny
14:15 Bulionerzy - odc. 40 - Odchudzanie; serial komediowy TVP
14:40 Zwierzowiec - Inteligencja odc. 67
15:00 Wiadomości
15:10 Mieszkać w Europie - Przeprowadzki; reportaż
15:30 Laboratorium XXI wieku - odc. 14; magazyn
16:00 Moda na sukces - odc.3217 (The Bold and the Beautiful ep.3432); serial kraj prod.USA (2000)
16:25 Moda na sukces - odc.3218 (The Bold and the Beautiful ep.3433); serial kraj prod.USA (2000)
16:50 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan - odc. 1221 - (txt s.777); telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc.1393; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 830; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny - Najlepsza koleżanka 23 (Best Bug Buddies); serial animowany kraj prod.Kanada (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Ring; talk-show
21:00 Teatr Telewizji - Oszuści; autor: Michael Jacobs  73'; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2002)
22:20 Z refleksem; program publicystyczny
22:40 Regał; magazyn literacki
23:15 Żądza krwi III - Kiedy rozum śpi, odc. 3 (Wire in the Blood III ep. 3, Nothing But the Night); serial kryminalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
00:45 Infiltracja komórki Al-Kaidy we Francji (Infiltration of an Al-Quaida cell in France/ Infiltration d'une cellule d'al. Quaida en France)  59'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005)
01:45 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata
01:55 Zakończenie dnia

TVP 2
05:50 Statek miłości - odc. 164/249; telenowela kraj prod.USA (1983)
06:25 Statek miłości - odc. 165/249; telenowela kraj prod.USA (1983)
07:10 TELEZAKUPY
07:30 Przystanek praca
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc. 1 (Marvi Haemmer prasentiert National Geographic World); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:05 Na dobre i na złe - odc.164, Życiowy wybór; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.45 ; Pogoda: 9.25,10.25,10.50
10:53 Święta wojna - Operacja Sosnowiec (224); serial TVP
11:15 Codzienna 2 m. 3 - odc. 39; serial komediowy TVP
11:45 Magnum - odc. 25/162 Z Moskwy na Maui (MAGNUM P. I. s. 2 ep. 22 From Moscow to Maui); serial kraj prod.USA (1981)
12:30 Allo, Allo - odc. 77 (Allo, Allo s. VIII ep. 6); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1992)
13:05 Rodziny grubasów - odc.1 (Fat families); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:25 Pokochaj mnie i moje dzieci - odc 4 (Merries); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:00 Znaki czasu ; magazyn
14:20 Zakręcony tydzień - odc. 3; widowisko
15:10 Dr Quinn - seria III, odc.  6 (Dr Quinn, Medicine Woman s. III); serial kraj prod.USA (1994)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - Na dobre i na złe - odc. 283 Podrzutek; serial TVP
17:15 Magazyn Ligi Mistrzów
17:45 Program lokalny
18:15 Zorro - odc. 6/78 (.) - (txt s.777); serial kraj prod.USA (1957)
18:45 Panorama
19:10 Biznes
19:15 Sport Telegram
19:20 Pogoda
19:30 Oto jest pytanie - odc.38; teleturniej
20:05 Viva Najpiękniejsi 2006; widowisko
21:20 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (3); talk-show
22:15 Panorama
22:35 Sport Telegram
22:40 Pogoda
22:50 Warto rozmawiać
23:50 Alfabet Bartoszewskiego
24:00 Kryminalne zagadki Las Vegas s.IV, odc. 16/23; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2003)
00:45 Kryminalne zagadki Las Vegas - s.IV, odc. 17/23 (Crime Scene Investigation IV, ep. 417); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2003)
01:25 Wieczór artystyczny - Łom (film o Tadeuszu Łomnickim)  51'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2001)
02:15 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:20 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sidła miłości (35) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Halo! Kasa! - teleturniej
08.55 Roseanne (24) - serial komediowy
09.25 Rodzina zastępcza (34): Miłość i telewizja - serial komediowy
10.00 Sekret Laury (13) - telenowela
11.00 Dharma i Greg (35) - serial komediowy
11.30 Samo życie (838) - serial obyczajowy
12.00 Dom nie do poznania - reality show
12.55 Jesteś moim życiem (35) - telenowela
13.55 Pierwsza miłość (447) - serial obyczajowy
14.45 Świat według Bundych (175) - serial komediowy
15.15 Rodzina zastępcza (35): Duch w piwnicy - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Interwencja - magazyn
17.00 Gra w ciemno - teleturniej
18.00 Pierwsza miłość (448) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport. Prognoza pogody
19.30 Samo życie (839) - serial obyczajowy
20.00 Z Archiwum X (146) - serial sensacyjny
21.00 Replikant - film sensacyjny, USA 2001
21.55 Studio LOTTO
23.15 Nieustraszeni - reality show
00.15 Bumerang - program publicystyczny
01.10 Magazyn sportowy
03.00 Nocne randki
05.55 Zakończenie programu

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn
05.55 Telesklep
06.45 Weronika Mars (11) - serial kryminalny
07.35 Żielone drzwi - magazyn
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
09.05 Wykręć numer - teletumiej
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.10 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.30 Pokojowe rewolucje - magazyn wnętrzarski
14.00 Weronika Mars (12) - serial kryminalny
15.00 Prawo pożądania (7) - telenowela
16.00 Fakty popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (763) - serial obyczajowy
21.30 Bez śladu (16) - serial kryminalny
22.30 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
23.30 Firma - magazyn
00.00 Wydanie drugie poprawione - magazyn
00.30 Multikino - magazyn
00.55 Uwaga! - magazyn
01.15 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02.15 Telesklep
02.35 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 FIFA Futbol Mundial - magazyn
09.00 Australijskie oceanaria (5) - serial dokumentalny
09.30 Automobilizm: Rajdowe MŚ - rajd Szwecji
10.30 Jesteś moim życiem (121) - telenowela
11.35 Kamienica - pr. rozrywkowy
13.10 Express do fortuny - program interaktywny
15.20 Power Rangers (495) - serial animowany
15.40 Młodzieńcza miłość (97) - telenowela
16.50 Pensjonat Pod Różą (87): Tatuś - serial obyczajowy
17.50 Za wszelką cenę - reality show
18.55 Jesteś moim życiem (122) - telenowela
20.00 Tajemniczy element (15) - serial SF
21.00 Zagadki historii (1): J.F. Kennedy: Śladem tajemniczej kuli - serial dokumentalny
22.00 Poza prawem - komediodramat. USA/RFN 1986
00.10 Automobilizm: Rajdowe MŚ - rajd Norwegii
01.10 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.45 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
02.35 Muzyczne listy - program muzyczny
03.25 FIFA Futbol Mundial - mag.
03.50 V-max - mag. motoryzacyjny
04.10 Ja tylko pytam - talk show
04.55 Zakończenie programu

TVN 7
06:00     Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06:30     Telesklep
07:30     Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08:00     Medicopter 117 - serial sensacyjny odc. 12/13 Niemcy 1998
09:00     Grzesznica - telenowela odc. 15/95 reż. Benjamín Cann, Meksyk 2004
09:55     Lekarze marzeń - serial obyczajowy odc. 11/14 USA 2002
10:55     Przystanek Alaska - serial obyczajowy odc. 84/110 reż. David Chase, USA 1990
11:55     Strażnik kasy - teleturniej
12:55     Telesklep
14:15     Grzesznica - telenowela odc. 16/95 reż. Benjamín Cann, Meksyk 2004
15:10     Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
15:40     Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
16:10     Drew Carey Show - serial komediowy odc. 13/26 USA 2004
16:40     Pępek świata - serial komediowy odc. 10/15 reż. Andy Ackerman, Terry Hughes, USA 2004
17:10     Lekarze marzeń - serial obyczajowy odc. 12/14 USA 2002
18:10     Przystanek Alaska - serial obyczajowy odc. 84/110 reż. David Chase, USA 1990
19:10     Drew Carey Show - serial komediowy odc. 14/26 USA 2004
19:40     Pępek świata - serial komediowy odc. 11/15 reż. Andy Ackerman, Terry Hughes, USA 2004
20:10     Brygada ratunkowa - serial sensacyjny odc. 10/22 USA 1999
21:10     Strzał w serce - dramat obyczajowy reż. Agnieszka Holland, wyk. Giovanni Ribisi, Elias Koteas, Eric Bogosian, Lee Tergesen USA 2001
23:10     Ostateczne rozwiązanie - dramat wojenny reż. Frank R. Pierson, wyk. Kenneth Branagh, Stanley Tucci, Colin Firth, Barnaby Kay Wlk. Brytania 2001 

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Don Camillo (Don Camillo)  117'; film fabularny kraj prod.Włochy (1983); reż.:Terence Hill; wyk.:Joseph Ragno, Terence Hill, Colin Blakely, Mimsy Farmer, Andy Luotto; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Archiwum Jazzu i Rocka - Portret jazzem malowany. Muddy Waters; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Więcej niż fikcja - Wizjoner (Vision Man)  50'; film dokumentalny kraj prod.Szwecja (1997); reż.:William Long; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Rondo; dramat; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Galeria malarstwa polskiego - Bretonka na progu domu; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Królowa Bona - odc. 11; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Dżem Live cz.1; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Matka (Mat)  83'; dramat kraj prod.ZSRR (1926); reż.:Wsiewołod Pudowkin; wyk.:Aleksandr Chistiakow, Aleksandr Sawitsky, Aleksandr Gromow, Ivan Kowal - Samborski, Anna Zemstowa; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Kobieta Łazarz (Lady Lazarus)  23'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1991); reż.:Sandra Lahire; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Richard Bona w Fabryce Trzciny; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Kino krótkich filmów - Lunapark; film animowany kraj prod.Polska (1989); reż.:Kazimierz Urbański; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Biegiem, biegiem  41'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1992); Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Uczniowie "Łoma"; film dokumentalny kraj prod.Polska (1992); Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Studio TVP Kultura - Telekino ; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Telekino - W domu  40'; film fabularny kraj prod.Polska (1975); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Zygmunt Zintel, Hanna Biedrzyńska, Gilbert Nsangata, Alicja Sobieraj, Kazimierz Wichniarz, Ewa Zdzieszyńska; Dla małoletnich od lat 7
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Luty z Hrabalem - Święto przebiśniegu (Slavnosti snezenek)  82'; komedia kraj prod.Czechosłowacja (1983); reż.:Jiri Menzel; wyk.:Jirí Krejcík, Rudolf Hrusinsky, Frantisek Vlacil, Blazena Holisova, Jaromir Hanzlik; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Rozmowy istotne ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Glenn Gould prywatnie (Glenn Gould off the record); film dokumentalny kraj prod.Kanada (1984); Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Strefa - Czytanie dramatu - Rum z wódką; widowisko kameralne; Dozwolone od lat 18
23:20 Strefa - Różewicz audytywnie; Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Strefa - Wielka Wojna (The Great War); spektakl teatralny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Strefa - Piernik & Janicki - koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Mój wujaszek (Mon oncle)  110'; komedia kraj prod.Francja (1958); reż.:Jacques Tati; wyk.:Jacques Tati, Jean-Pierre Zola, Becourt Alain, Adrienne Servantie, Lucien Fregis, Betty Schneider; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Kwartet Theloniousa Monka; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedyneczka - /Kolekcja odc.169/; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 My Wy Oni; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Zdarzyło się - Mikołaja Iwanowa Przypadki na Wschodzie - Marchlewszczyzna - polski eksperyment; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Mój pierwszy raz - (32); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Biografie - Dekalog pewnej aktorki czyli Stasia Celińska; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Klan - odc.1179; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 624; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tam gdzie jesteśmy - Budować razem; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:05 M jak miłość - odc. 425; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Defekt - odc. 7/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Jedyneczka - /Kolekcja odc.169/; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Berliński express; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Klan - odc.1179; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Kinematograf; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:40 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Jest takie miejsce - Zamość.; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Świadkowie nieznanych historii; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Kościół i świat; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Dobranocka - Wyprawa  profesora Gąbki - odc.2 - Pierwszy Myping; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Plebania - odc. 624; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Praca bez granic - Norwegia; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
21:00 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Wiedźmy - odc. 12/13 - Jak struś z psem; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Viva Najpiękniejsi 2006; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Klan - odc.1179; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Jest takie miejsce - Zamość.; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Świadkowie nieznanych historii; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wyprawa  profesora Gąbki - odc.2 - Pierwszy Myping; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 624; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Praca bez granic - Norwegia; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
02:50 Kapitan Paszke - w samotnym rejsie dookoła świata; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Wiedźmy - odc. 12/13 - Jak struś z psem; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Viva Najpiękniejsi 2006; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Zacisze gwiazd - (9) Ewa Dałkowska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Salon kresowy - Jechać do Lwowa; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TV Puls
6:30    Program religijny
7:30    Wieczny płomień miłości - Telenowela odc. 34; Org: "Gitanas". Reżyseria: Jorge Fons (Meksyk 2004)
8:30    Kobieta w lustrze - Telenowela odc. 34; (Kolumbia 2004) Org: "La Mujer en el espejo"
9:30    Bianka - droga do szczęścia - Telenowela odc. 12; Org: "Bianca - Wege zum Glück". Reżyseria: Tanja Roitzheim (Niemcy 2004-2005)
10:25    Telezakupy - Program reklamowy
11:45    Wielkopolskie parki krajobrazowe - Park Sierakowski
12:20    Dymsza i dymszolodzy - Film dokumentalny
13:10    Klątwa wściekłego indyka - Komedia Org: "Dinner at Fred's". Reżyseria: Shawn Thomson (Kanada 1999)
15:00    Władca zwierząt - Serial fantastyczny "Minotaur" odc. 13; Org: "Beastmaster". Reżyseria: Pino Amenta, Peter Andrikidis (Kanada/USA 1999-2002)
16:00    Wieczny płomień miłości - Telenowela odc. 35; Org: "Gitanas". Reżyseria: Jorge Fons (Meksyk 2004)
17:00    Kobieta w lustrze - Telenowela odc. 35; (Kolumbia 2004) Org: "La Mujer en el espejo"
18:00    Bianka - droga do szczęścia - Telenowela odc. 13; Org: "Bianca - Wege zum Glück". Reżyseria: Tanja Roitzheim (Niemcy 2004-2005)
19:00    Wideowizyty - Węgry odc. 2
19:25    Opactwa i klasztory - Monastery w Bułgarii odc. 19/26
20:00    Puls wieczoru - Informacje
20:45    Kopernik - Film biograficzny Reżyseria: Ewa Petelska, Czesław Petelski (Polska 1972)
23:20    Władca zwierząt - Serial fantastyczny "Minotaur" odc. 13; Org: "Beastmaster". Reżyseria: Pino Amenta, Peter Andrikidis (Kanada/USA 1999-2002)
0:10    Octava Dies - Wiadomości watykańskie
0:40    Puls wieczoru - Informacje
1:15    Małe greckie wesele - Komedia Org: "Odyssey of Hearts/Unter weißen Segeln". Reżyseria: Erwin Keusch (Niemcy 2005)
2:45    Wideowizyty - Węgry odc. 2
3:05    Puls wieczoru - Informacje

Eurosport
8:30    Rajd Norwegii - 3. dzień
9:00    Winterpark Weekend - Inne
9:30    Puchar Europy - Sporty wodne
11:00    Turniej WTA w Dubaju - 1. dzień
14:30    Puchar Świata w Oberstdorfie - Konkurs na skoczni HS 137
15:30    Puchar Świata w Oberstdorfie - Konkurs na skoczni HS 137
16:00    Turniej WTA w Dubaju - 1. dzień
17:45    Eurogole - Magazyn piłkarski
18:30    Watts - Magazyn sportowy
19:00    Welsh Open w Newport - Sport
21:00    Fight Club - 2 Hot 2 Handle
23:00    Eurogole - Magazyn piłkarski
23:45    Watts - Magazyn sportowy
0:00    Winterpark Weekend - Inne
0:30    LG Action Sports - Sporty ekstremalne

Eurosport 2
7:30    Wiadomości poranne - Wiadomości
10:00    Halowy Puchar Świata mężczyzn w Wiedniu - Finał
11:00    Turniej ATP w San Jose - Finał
12:00    Wiadomości - Wiadomości
14:00    Philadelphia Wings - Buffalo Bandits - National Lacrosse League - sezon zasadniczy
15:30    RK Krim Mercator Lublana - Aalborg DH - Liga Mistrzyń - 5. kolejka fazy grupowej
16:30    Halowy Puchar Świata kobiet w Wiedniu - Finał
17:15    Halowy Puchar Świata mężczyzn w Wiedniu - Finał
18:00    Wiadomości - Wiadomości
18:30    Winterpark Weekend - Inne
19:00    Liga hiszpańska - Gry zespołowe
19:30    Wiadomości wieczorne - Wiadomości
20:00    Unicaja Malaga - Real Madryt - Liga hiszpańska - sezon zasadniczy
21:30    Liga hiszpańska - Gry zespołowe
22:00    European Tour w Barcelonie - Inne
23:00    Wiadomości wieczorne - Wiadomości
23:15    Halowe Mistrzostwa Świata w Lizbonie - Inne
0:15    Wiadomości - Wiadomości
1:00    Wiadomości - Wiadomości

Polsat Sport
07:00     Piłka nożna Liga portugalska - mecz Boavista Porto - Vitória Setúbal
09:00     Piłka nożna Liga szkocka - mecz FC Aberdeen - Celtic Glasgow
10:30     Krótka piłka - magazyn siatkarski
11:00     Piłka nożna Liga holenderska - mecz Ajax Amsterdam - Excelsior Rotterdam
13:00     Piłka nożna Liga włoska - mecz Catania Calcio - AC Fiorentina
15:00     Koszykówka mężczyzn Liga hiszpańska - mecz Unicaja Malaga - Real Madryt
16:55     FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
17:30     Punkt, set, mecz - magazyn siatkarski
18:30     Gol - magazyn piłkarski
20:30     FC Liverpool TV - magazyn piłkarski
22:30     Arsenal TV Niezapomniane mecze - magazyn piłkarski Arsenal Londyn - PSV Eindhoven 
00:30     Gillette World Sport - magazyn sportowy

Polsat Sport Extra
7:00    Ajax Amsterdam - Excelsior Rotterdam - Liga holenderska
9:00    Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht - Liga holenderska
11:00    PAOK Saloniki - Iraklis Saloniki - Liga grecka
13:00    FC Aberdeen - Celtic Glasgow - Liga szkocka
15:00    Catania Calcio - AC Fiorentina - Liga włoska
17:00    Lazio Rzym - FC Torino - Liga włoska
19:00    Valencia CF - FC Barcelona - Liga hiszpańska - skrót meczu
20:00    UD Leiria - Sporting Braga - Liga portugalska
22:00    Manchester United - FC Reading - Puchar Anglii - 5. runda
0:00    Chelsea Londyn - Norwich City - Puchar Anglii - 5. runda

Canal + Sport
06:05     Szaman - lekarz duszy - film dokumentalny reż. Jose Manuel Novoa, wyk. Hiszpania 2005
07:00     Piłka nożna Liga włoska: Palermo - Chievo
09:00     Sport+ - magazyn sportowy
10:30     Piłka nożna Liga hiszpańska: Valencia - Barcelona
12:30     Piłka nożna Liga hiszpańska: Sevilla - Atletico
14:30     Koszykówka NBA All-Star Weekend: Mecz Wschód - Zachód
18:30     Gol+Gol - magazyn lig europejskich
19:20     Nie przegap - magazyn informacyjny
19:30     Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
20:00     Koszykówka NBA All-Star Weekend: Konkursy
23:30     Gol+Gol - magazyn lig europejskich 
00:15     Rycerze południowego Bronksu - dramat obyczajowy reż. Allen Hughes, wyk. Ted Danson, Philip Akin, Cameron Ansell, Brandon Bally USA 2005
01:45     Zakończenie programu (przerwa techniczna)

ESPN Classic
8.30 Sezon - Hokej: Detroit Red Wings (1-2)
10.30 Samo życie - Leigh Steinberg, Roy Jones Jr, Jeanette Lee
11.00 Igrzyska olimpijskie Moskwa 1980
13.30 Sezon - Koszykówka: NCAA, Oklahoma (6)
14.00 Detroit Red Wings (powt.)
16.00 Klasyka zimowych igrzysk sportów ekstremalnych 1998
17.00 Rowerowe akrobacje DaveŐa Mirry - Tour 2001 (7)
18.00 Gillette World Sport - mag.
18.30 Legendy sportu - Byron Nelson
19.00 Piłka nożna: finał Pucharu Europy 1973, Ajax Amsterdam - Juventus Turyn
20.00 Piłka nożna: Historia Arsenalu - Przeciwnik z Hiszpanii
21.00 Stulecie olimpiad (2)
22.00 Olimpijski los - Vegard Ulvang
22.30 Bohaterowie zimy
23.00 Boks: Nino Benvenuti
0.00 Boks: Michael Watson - Mike McCallum 1990

Sportklub
12.00 Piłka nożna: liga niemiecka, Werder Brema - Hamburger SV (powt.)
14.00 Automobilizm: wyścig Grand America w Laguna Seca
15.00 Koszykówka: NCAA (powt.)
17.15 Poker: UK Open
19.15 Bundesliga - mag. ligi niemieckiej
20.15 (na żywo) Piłka nożna: II liga niemiecka, Greuter Fźrth - SC Freiburg
22.15 Boks: Walki stulecia (17)
22.45 Sporty walki: Bushido

nSport
8.00 Piłka nożna: Liga Mistrzów (powt.)
9.00 Serwis informacyjny
9.05 Dogrywka (powt.)
10.00 Serwis
10.05 Liga Mistrzów (powt.)
12.00 Serwis
12.05 Mój sport, moje życie (powt.)
13.00 Serwis (short)
13.05 Polowanie - Marek Plawgo (powt.)
13.30 Piłka nożna: liga angielska
14.00 Serwis (short)
14.05 Dogrywka (powt.)
15.00 Serwis
15.05 Złote archiwum (powt.)
16.00 Serwis
16.30 Liga angielska
17.00 Analizator - mag. piłkarski
18.00 Serwis
18.05 Liga Mistrzów - zapowiedź 1/8 finału (powt.)
19.00 Serwis (short)
19.05 Ring wolny (powt.)
19.30 Mag. Ligi Mistrzów (powt.)
20.00 nMagazyn
21.00 Euro-gol - mag. piłkarski
22.00 Serwis
22.30 Piłka nożna: liga niemiecka, Werder Brema - Hamburger SV (powt.)

Ale Kino!
08:00     Dyskretna - komediodramat reż. Christian Vincent, wyk. Fabrice Luchini, Judith Henry, Maurice Garrel, Marie Bunel Francja 1990
09:40     Prawdziwa słodycz - komediodramat reż. Gail Singer, wyk. Leslie Hope, Kyle McCulloch, Jill Riley, Judah Katz Kanada 1991
11:25     Operacja Hollywood - film dokumentalny reż. Emilio Pacull, wyk. Francja 2004
13:05     Beata - film obyczajowy reż. Anna Sokołowska, wyk. Pola Raksa, Marian Opania, Piotr Pawłowski, Renata Kossobudzka Polska 1964
14:50     Syn panny młodej - komediodramat reż. Juan José Campanella, wyk. Ricardo Darín, Hector Alterio, Norma Aleandro, Eduardo Blanco Argentyna 2001
17:00     Zbliżenia: Leonardo DiCaprio - film dokumentalny
17:35     Nic do stracenia - film krótkometrażowy
18:10     ostatni seans Trzech mężczyzn i dziecko - komedia reż. Leonard Nimoy, wyk. Steve Guttenberg, Ted Danson, Tom Selleck, Nancy Travis USA 1987
20:00     ale klasyczne! Bugsy Malone - komedia muzyczna reż. Alan Parker, wyk. Scott Baio, Jodie Foster, John Cassisi, Martin Lev Wlk. Brytania 1976
21:40     Wojna plemników - komedia reż. Michel Gondry, wyk. Patricia Arquette, Rhys Ifans, Tim Robbins, Miranda Otto USA/ Francja 2001
23:25     Płatne w całości - dramat kryminalny reż. Charles Stone III, wyk. Wood Harris, Mekhi Phifer, Kevin Carroll, Esai Morales USA 2002 
01:10     Generał - komedia reż. Clyde Bruckman, Buster Keaton, wyk. Buster Keaton, Marion Mack, Charles Henry Smith, Richard Allen USA 1927
02:30     Jeszcze tylko ten las - dramat wojenny reż. Jan Łomnicki, wyk. Ryszarda Hanin, Marta Klubowicz-Różycka, Joanna Friedman, Marzena Trybała Polska 1991

AXN
7:20    Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "Slide Like an Egyptian" odc. 14; (USA 1997) Org: "Sliders"
8:10    Zagadki z przeszłości - Serial przygodowy "Deadline" odc. 22; (USA/Francja/Niemcy/Kanada 2000) Org: "Relic Hunter"
9:00    Wyścig - Serial dokumentalny odc. 13; (USA 2004) Org: "The Amazing Race"
9:50    Robinsonowie - Serial dokumentalny "Now Who's in Charge Here?!" odc. 12; (USA) Org: "Survivor"
10:40    Wydział spraw zamkniętych - Serial sensacyjny "Common Knowledge" odc. 2; (USA 2000) Org: "Cold Squad"
11:30    Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "Slide Like an Egyptian" odc. 14; (USA 1997) Org: "Sliders"
12:20    Wyścig - Serial dokumentalny odc. 13; (USA 2004) Org: "The Amazing Race"
13:10    Zagadki z przeszłości - Serial przygodowy "Deadline" odc. 22; (USA/Francja/Niemcy/Kanada 2000) Org: "Relic Hunter"
14:00    Robinsonowie - Serial dokumentalny "Now Who's in Charge Here?!" odc. 12; (USA) Org: "Survivor"
14:50    Wydział spraw zamkniętych - Serial sensacyjny "Common Knowledge" odc. 2; (USA 2000) Org: "Cold Squad"
15:40    Sliders: Piąty wymiar - Serial fantastyczny "Paradise Lost" odc. 15; (USA 1997) Org: "Sliders"
16:30    Zagadki z przeszłości - Serial przygodowy "Wages of Sydney" odc. 1; (USA 2001) Org: "Relic Hunter"
17:20    Wyścig - Serial dokumentalny "The Game's Afoot" odc. 1; (USA) Org: "The Amazing Race"
18:15    Robinsonowie - Serial dokumentalny "Eruptions of a Volvanic Magnitude!" odc. 13; (USA) Org: "Survivor"
19:10    Wydział spraw zamkniętych - Serial sensacyjny "Murder Farm" odc. 3; (USA 2000) Org: "Cold Squad"
20:05    Bez pardonu - Serial kryminalny odc. 8/22; (USA 2004) Org: "The District"
21:00    Lost: Zagubieni - Serial przygodowy odc. 2; (USA 2006) Org: "Lost"
21:55    Martwa strefa - Serial grozy "Outsider" odc. 4/19; (USA 2002) Org: "The Dead Zone"
22:50    Uśpiona komórka - Serial sensacyjny "Scholar" odc. 4; (USA 2005) Org: "Sleeper Cell"
23:45    Bez pardonu - Serial kryminalny odc. 8/22; (USA 2004) Org: "The District"
0:35    Lost: Zagubieni - Serial przygodowy odc. 2; (USA 2006) Org: "Lost"
1:25    Martwa strefa - Serial grozy "Outsider" odc. 4/19; (USA 2002) Org: "The Dead Zone"
2:15    Uśpiona komórka - Serial sensacyjny "Scholar" odc. 4; (USA 2005) Org: "Sleeper Cell"

AXN Crime
12:00    Złodziejska liga - Serial kryminalny odc. 13; (Argentyna 2005) Org: "Master Thieves"
13:00    Sprawiedliwość na 18 kołach - Serial sensacyjny "Through a Glass Darkly" odc. 8; (USA 2000) Org: "18 Wheels of Justice"
14:00    Tajne akcje CIA - Serial sensacyjny "Pilot" odc. 5/22; Org: "The Agency". Reżyseria: Mikael Salomon (USA 2001)
15:00    Szczury wodne - Serial sensacyjny "Sex Games" odc. 35; (Australia 1996-2001) Org: "Water Rats"
16:00    Bez przeszłości - Serial sensacyjny "Forever Jung" odc. 16; (USA 1995) Org: "Nowhere Man"
17:00    Złodziejska liga - Serial kryminalny odc. 13; (Argentyna 2005) Org: "Master Thieves"
18:00    Sprawiedliwość na 18 kołach - Serial sensacyjny "Through a Glass Darkly" odc. 8; (USA 2000) Org: "18 Wheels of Justice"
19:00    Tajne akcje CIA - Serial sensacyjny "Pilot" odc. 5/22; Org: "The Agency". Reżyseria: Mikael Salomon (USA 2001)
20:00    Szczury wodne - Serial sensacyjny "Sex Games" odc. 35; (Australia 1996-2001) Org: "Water Rats"
21:00    Bez przeszłości - Serial sensacyjny "Forever Jung" odc. 16; (USA 1995) Org: "Nowhere Man"
22:00    Obrońca - Serial obyczajowy "All Is Mended" odc. 14; (USA 2004) Org: "The Guardian"
23:00    Sprawiedliwość na 18 kołach - Serial sensacyjny "Fire Next Time" odc. 9; (USA 2000) Org: "18 Wheels of Justice"
0:00    Tajne akcje CIA - Serial sensacyjny "Anthrax" odc. 6/22; Org: "The Agency". Reżyseria: Mikael Salomon (USA 2001)
1:00    Szczury wodne - Serial sensacyjny "Eye for an eye" odc. 36; (Australia 1996-2001) Org: "Water Rats"
2:00    Bez przeszłości - Serial kryminalny "Shine a Light on You" odc. 17; (USA 1995) Org: "Nowhere Man"

AXN Sci-Fi
12:00    Lunatycy - Serial fantastyczny "Cassandra" odc. 9; (USA) Org: "Sleepwalkers"
13:00    Star Trek: Następne pokolenie - Serial fantastyczny "Symbiosis" odc. 23; (USA 1987) Org: "Star Trek: The Next Generation / Star Trek: TNG"
14:00    Pokolenie mutantów - Serial fantastyczny "Cirque des Merveilles" odc. 21; (USA/Kanada 2003) Org: "Mutant X"
15:00    Star Trek: Enterprise - Serial fantastyczny "Zemsta" odc. 26; (USA 2002) Org: "Enterprise"
16:00    Andromeda - Serial fantastyczny "Exalted Reason Resplendent Daughter" odc. 10; (USA/Kanada 2003)
17:00    Lunatycy - Serial fantastyczny "Cassandra" odc. 9; (USA) Org: "Sleepwalkers"
18:00    Star Trek: Następne pokolenie - Serial fantastyczny "Symbiosis" odc. 23; (USA 1987) Org: "Star Trek: The Next Generation / Star Trek: TNG"
19:00    Pokolenie mutantów - Serial fantastyczny "Cirque des Merveilles" odc. 21; (USA/Kanada 2003) Org: "Mutant X"
20:00    Star Trek: Enterprise - Serial fantastyczny "Zemsta" odc. 26; (USA 2002) Org: "Enterprise"
21:00    Andromeda - Serial fantastyczny "Exalted Reason Resplendent Daughter" odc. 10; (USA/Kanada 2003)
22:00    Lexx - Serial fantastyczny odc. 16/20; Reżyseria: Christoph Schrewe, Paul Donovan (Kanada 1999)
23:00    Star Trek: Następne pokolenie - Serial fantastyczny "We Will Always Have Paris" odc. 24; (USA 1987) Org: "Star Trek: The Next Generation / Star Trek: TNG"
0:00    Pokolenie mutantów - Serial fantastyczny "The Assault" odc. 22; (USA/Kanada 2003) Org: "Mutant X"
1:00    Star Trek: Enterprise - Serial fantastyczny "Informator" odc. 1; (USA 2003) Org: "Enterprise"
2:00    Andromeda - Serial fantastyczny "The Torment, The Release" odc. 11/22; (USA/Kanada 2003)

Zone Europa
8:00    List do Ameryki - Dramat Org: "Letter to America / Pismo do Amerika". Reżyseria: Iglika Triffonowa (Bułgaria/Holandia/Węgry 2001)
9:40    Ośmiornica - Serial kryminalny odc. 1/12; Org: "La Piovra / Allein gegen die Mafia". Reżyseria: Luigi Perelli (Włochy/Francja/Austria/Niemcy 1994)
10:40    W poszukiwaniu cudów - Komedia Org: "Heavenly Pursuits / The Gospel According to Vic". Scenariusz i reżyseria: Charles Gormley (Wielka Brytania 1985)
12:15    Imperia, wielka kurtyzana - Film historyczny Org: "Imperia, la grande cortigiana". Reżyseria: Pier Francesco Pingitore (Włochy 2005)
13:55    Adam i Ewa - Komedia Org: "Adam and Eva". Reżyseria: Paul Harather (Austria/Niemcy 2003)
15:40    Na zawsze ty - Komedia Org: "Come te nessuno mai / But Forever in My Mind". Reżyseria: Gabriele Muccino (Włochy 1999)
17:20    Faust - Film SF Reżyseria: Jan Svankmajer (Czechy/Francja/Wlk. Bryt. 1994)
19:00    Ośmiornica - Serial kryminalny odc. 1/12; Org: "La Piovra / Allein gegen die Mafia". Reżyseria: Luigi Perelli (Włochy/Francja/Austria/Niemcy 1994)
20:00    Imperia, wielka kurtyzana - Film historyczny Org: "Imperia, la grande cortigiana". Reżyseria: Pier Francesco Pingitore (Włochy 2005)
21:40    Królowa Margot - Film historyczny Org: "La Reine Margot / La Regina Margot". Reżyseria: Patrice Chereau (Francja/Włochy/Niemcy 1994)
0:10    Modelka - Film erotyczny Org: "The Model". Reżyseria: Luc de Saint Sernin (Francja 2002)
1:05    Gwałtowna zemsta - Film erotyczny Org: "Torrid revenge / Vengeance brulante". Reżyseria: Marc Riva (Francja 2005)
2:40    Sens życia według Monty Pythona - Komedia Org: "The Meaning of Life / Monty Python's the Meaning of Life". Reżyseria: Terry Gilliam, Terry Jones (Wielka Brytania 1983)

Canal +
06:00     Chiński boom: Partyjne igrzyska - serial dokumentalny odc. 4 ost. reż. William Cobban, Neil Docherty, Kanada/Francja/Niemcy 2006
07:05     Łapu-capu - chochliki telewizyjne
07:15     Nie przegap - magazyn informacyjny
07:25     Diabelski młyn - filmy animowane
08:00     Bomba zegarowa - dramat sensacyjny reż. Stephen Gyllenhaal, wyk. David Arquette, Angela Bassett, Larry Day, Jamieson Boulanger Kanada/USA 2006
09:35     Dowódca - film dokumentalny reż. Oliver Stone, wyk. Fidel Castro, Oliver Stone, Juanita Vera Hiszpania/USA 2003
11:20     Kontrola gniewu - komedia reż. Steve Carr, wyk. Martin Lawrence, Wendy Raquel Robinson, Breckin Meyer, Amy Bruckner USA 2005
12:55     Mieszkanie numer 12 - komedia romantyczna reż. Dan Bootzin, wyk. Mark Ruffalo, Beth Ulrich, Alan Gelfant, Manuel Cabral USA 2001
14:30     Francuski numer - komedia reż. Robert Wichrowski, wyk. Karolina Gruszka, Jan Frycz, Jakub Tolak, Yaya Samake Polska 2006
16:15     Nie w naszym imieniu - film dokumentalny reż. Philippe Borrel, wyk. Francja 2006
17:25     Pianista - dramat wojenny reż. Roman Polański, wyk. Adrien Brody, Frank Finlay, Krzysztof Pieczyński, Maureen Lipman Francja/ Polska/ Wlk. Brytania/ Niemcy 2001
20:00     Diabelski młyn - filmy animowane
20:35     Nie przegap - magazyn informacyjny
20:45     Łapu-capu - chochliki telewizyjne
20:50     Minisport+ - newsy sportowe
21:00     Premiera Nowa policyjna opowieść - dramat sensacyjny reż. Benny Chan, wyk. Jackie Chan, Nicholas Tse, Mak Bau, Tak-bun Wong Hongkong/Chiny 2004
23:10     Premiera Rozminować - film dokumentalny reż. Brian Liu, Mary Wareham, wyk. USA/Islandia/Nowa Zelandia 2005 
00:25     Opowieści z krypty - horror komediowy reż. Richard Donner, Walter Hill, Robert Zemeckis, wyk. Mary Ellen Trainor, Gustav Vintas, Robert Wuhl, Larry Drake USA 1989
01:50     Zakończenie programu (przerwa techniczna)

Canal + Film
08:30     Mąż idealny - komedia romantyczna reż. Glenn Gordon Caron, wyk. Jennifer Aniston, Jay Mohr, Kevin Bacon, Olympia Dukakis, Illeana Douglas, Kevin Dunn, Anne Twomey USA 1997
10:10     Deser Marcel! - film krótkometrażowy
10:20     Historia Wendella Bakera - komediodramat reż. Andrew Wilson, Luke Wilson, wyk. Luke Wilson, Seymour Cassel, Eva Mendes, Owen Wilson USA 2005
12:00     Diabelski młyn - filmy animowane
12:35     Łapu-capu - chochliki telewizyjne
12:50     Nie przegap - magazyn informacyjny
13:00     Dar Emmanuela - film dokumentalny reż. Lisa Lax, Nancy Stern, wyk. USA 2005
14:20     Titanic - dramat katastroficzny reż. Jean Negulesco, wyk. Barbara Stanwyck, Clifton Webb, Robert Wagner, Audrey Dalton USA 1953
16:00     Deser Kosmiczny raj - film krótkometrażowy
16:20     Madagaskar - film animowany
17:45     Broken Flowers - komediodramat reż. Jim Jarmusch, wyk. Bill Murray, Sharon Stone, Tilda Swinton, Julie Delpy USA/Francja 2005
19:30     Aktualności filmowe - magazyn filmowy
20:00     Wszystko zostaje w rodzinie - czarna komedia reż. Niall Johnson, wyk. Rowan Atkinson, Kristin Scott Thomas, Maggie Smith, Patrick Swayze Wlk. Brytania 2005
21:40     Odmienne stany moralności - dramat kryminalny reż. Matthew Ryan Hoge, wyk. Ryan Gosling, Don Cheadle, Kevin Spacey, Chris Klein USA 2003
23:30     Nowa policyjna opowieść - dramat sensacyjny reż. Benny Chan, wyk. Jackie Chan, Nicholas Tse, Mak Bau, Tak-bun Wong Hongkong/Chiny 2004 
01:35     Zakończenie programu (przerwa techniczna)

HBO
06:30     Dishdogz - film przygodowy reż. Mikey Hilb, wyk. Marshall Allman, Jane Brucker, John Cantwell, Francis Capra USA 2005
08:10     Czekając na cud - dramat obyczajowy reż. Chazz Palminteri, wyk. Susan Sarandon, Paul Walker, Penélope Cruz, Alan Arkin USA 2004
09:45     Prosto z zoo do Indii - film przygodowy reż. Johan Nijenhuis, wyk. Tarun Anand, Kim Boekhoorn, Marco Borsato, Ewout Genemans Holandia 2006
11:20     Cinema, cinema - magazyn filmowy
11:50     Zemsta kobiety w średnim wieku - dramat obyczajowy reż. Sheldon Larry, wyk. Christine Lahti, Bryan Brown, Brian Kerwin, Caroline Aaron USA 2004
13:20     Kids in America - komedia reż. Josh Stolberg, wyk. Gregory Smith, Malik Yoba, Julie Bowen, Adam Arkin USA 2005
14:50     Frajer - komedia romantyczna reż. Amy Heckerling, wyk. Amy Heckerling, Jason Biggs, Jimmi Simpson, Mena Suvari USA 2000
16:25     Wielki skok - komedia kryminalna reż. George Armitage, wyk. Owen Wilson, Sara Foster, Charlie Sheen, Morgan Freeman USA 2004
17:55     Premiera Polubić czy poślubić - komedia romantyczna reż. Andy Tennant, wyk. Matthew Perry, Salma Hayek, Jon Tenney, Tomas Milian USA 1997
19:40     Premiera Na planie - magazyn filmowy
20:10     Wyspa - thriller SF reż. Michael Bay, wyk. Ewan McGregor, Scarlett Johansson, Djimon Hounsou, Sean Bean USA 2005
22:25     Szemrany interes - komedia kryminalna reż. David Caesar, wyk. John Goodman, Felix Williamson, Bryan Brown, Toni Collette Australia/Kanada 2002 
00:00     Randka na moście - komedia romantyczna reż. Eric Schaeffer, wyk. Sarah Jessica Parker, Eric Schaeffer, Ben Stiller, Elle Macpherson USA 1996
01:30     PitBull - film kryminalny reż. Patryk Vega, wyk. Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Janusz Gajos, Weronika Rosati Polska 2005
03:10     Murderball - gra o życie - film dokumentalny reż. Henry Alex Rubin, Dana Adam Shapiro, wyk. Joe Bishop, Keith Cavill, Andy Cohn, Scott Hogsett USA 2005
04:35     Frajer - komedia romantyczna reż. Amy Heckerling, wyk. Amy Heckerling, Jason Biggs, Jimmi Simpson, Mena Suvari USA 2000

HBO 2
6:30    Szczwany lis - Film obyczajowy (USA 2004)
8:20    Cinema, cinema - Program kulturalny
8:50    Antoni, Boży wojownik - Film biograficzny Org: "Antonio Guerriero di Dio". Reżyseria: Antonello Bellucco (Włochy 2006)
10:35    Miss Agent - Komedia Org: "Miss Congeniality". Reżyseria: Donald Petrie (USA 2000)
12:25    Prawda i inne kłamstwa - Komedia Org: "El juego de la verdad / The Truth and Other Lies". Reżyseria: Alvaro Fernandez Armero (Hiszpania 2004)
13:55    Hotelik w Prowansji - Komedia Org: "Bienvenue au gite / Bed and Breakfast". Reżyseria: Claude Duty (Francja/Wielka Brytania 2003)
15:40    Cinema, cinema - Program kulturalny
16:10    Żona mojego partnera - Komedia Org: "L'amour aux trousses / My Partner's Wife". Reżyseria: Philippe De Chauveron (Francja 2005)
17:40    Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - Film przygodowy Org: "The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch & The Wardrobe". Reżyseria: Andrew Adamson (USA 2005)
20:00    Kłopotliwy transport - Komedia Org: "Spivs". Reżyseria: Colin Teague (Wielka Brytania 2004)
21:35    Huff - Serial obyczajowy odc. 3; Org: "Huff II". Reżyseria: Scott Winant (USA 2005)
22:35    Podwodne życie ze Stevem Zissou - Komedia Org: "The Life Aquatic with Steve Zissou". Reżyseria: Wes Anderson (USA 2004)
0:30    Być jak Stanley Kubrick - Komedia Org: "Colour Me Kubrick". Reżyseria: Brian W. Cook (Wielka Brytania/Francja 2005)
1:55    Dzieci pierestrojki - Film dokumentalny
2:55    Lazurowy dynamit - Film obyczajowy Org: "Blue Juice". Reżyseria: Carl Prechezer (Wielka Brytania 1995)
4:35    Żona mojego partnera - Komedia (Francja 2005)

HBO Comedy
10:00    Rycerz Pierwszej Damy
11:40    Diukowie Hazzardu
13:30    To nie ja, to kto inny
15:05    Rycerz Pierwszej Damy
16:40    Diukowie Hazzardu
18:30    To nie ja, to kto inny
20:05    Domowy front II, odc. 1
20:30    Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia
22:00    HBO na stojaka! Odc. 170
22:35    Porwanie na żądanie
00:10    Wielkie nic
01:40    Anioł Stróż

Cinemax
6:00    Mroźny pocałunek - Dramat Org: "Vinterkyss". Reżyseria: Sara Johnsen (Norwegia 2005)
7:20    Troll - Film SF Reżyseria: John Carl Buechler (USA 1986)
8:45    Kawalkada - Dramat Org: "Cavalcade". Reżyseria: Steve Suissa (Francja 2005)
10:15    Zabierz mnie do domu - Komedia Org: "Nez rouge / Take me home". Reżyseria: Eric Canuel (Kanada 2003)
12:15    Kto sieje wiatr - Dramat Org: "Inherit the Wind". Reżyseria: Daniel Petrie (USA 1999)
14:10    Nic wielkiego - Komedia Org: "J'invente rien / Handy Man". Scenariusz i reżyseria: Michel Leclerc (Francja 2006)
15:45    2001: Odyseja kosmiczna - Film SF Org: "A Space Odyssey". Reżyseria: Stanley Kubrick (USA/Wielka Brytania 1968)
18:10    Cudotwórca - Film obyczajowy Org: "Leap of Faith". Reżyseria: Richard Pearce (USA 1992)
20:00    Być kobietą: Nieświadomi - Komedia Org: "Inconscientes / Unconscious". Reżyseria: Joaquin Oristrell (Hiszpania 2004)
22:00    Pamiętasz mnie? - Komedia Org: "Remember Me". Reżyseria: Nick Hurran (Wielka Brytania 1997)
23:20    4400 - Serial fantastyczny odc. 28; Org: "The 4400". Reżyseria: Scott Peters (USA 2006)
0:05    4400 - Serial fantastyczny odc. 29; Org: "The 4400". Reżyseria: Scott Peters (USA 2006)
0:50    Tajemnica spowiedzi - Dramat Org: "Le confessional / The confessional". Scenariusz i reżyseria: Robert Lepage (Kanada 1995)
2:30    Hotel El Cortez - Dramat Org: "El cortez / Three for the devil". Reżyseria: Stephen Purvis (USA 2006)

Cinemax 2
6:00    Za szybcy, za wściekli - Film przygodowy Org: "2 Fast 2 Furious". Reżyseria: John Singleton (USA/Niemcy 2003)
7:45    Błękit nieba - Dramat Org: "Blue Sky". Reżyseria: Tony Richardson (USA 1994)
9:25    Zbrodnie i wykroczenia - Komedia Org: "Crimes and Misdemeanors". Scenariusz i reżyseria: Woody Allen (USA 1989)
11:10    Witamy w Hollywood - Komedia Org: "Welcome To Hollywood". Reżyseria: Adam Rifkin, Tony Markes (USA 1998)
12:35    W blasku Hollywood - Angelina Jolie odc. 13
13:05    Alicja - Komedia Org: "Alice". Scenariusz i reżyseria: Woody Allen (USA 1990)
14:50    Mroźny pocałunek - Dramat Org: "Vinterkyss / Kissed by winter". Reżyseria: Sara Johnsen (Norwegia 2005)
16:10    Za szybcy, za wściekli - Film przygodowy Org: "2 Fast 2 Furious". Reżyseria: John Singleton (USA/Niemcy 2003)
17:55    Zabierz mnie do domu - Komedia Org: "Nez rouge / Take me home". Reżyseria: Eric Canuel (Kanada 2003)
20:00    Mechanik - Film przygodowy Org: "The Mechanic". Reżyseria: Michael Winner (USA 1972)
22:00    Mistrzowie horroru - Serial grozy odc. 7; Org: "Masters of Horror". Reżyseria: John Landis (USA 2005)
23:00    Gangster - Dramat Org: "Hoodlum". Reżyseria: Bill Duke (USA 1997)
1:05    American Pie: Wesele - Komedia Org: "American Wedding". Reżyseria: Jesse Dylan (USA/Niemcy 2003)
2:40    Fargo - Film sensacyjny Reżyseria: Joel Coen (USA 1996)

Cartoon Network
06:00     Atomówki - serial animowany
06:35     Laboratorium Dextera - serial animowany
07:00     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
07:25     Robotboy - serial animowany
07:50     Ed, Edd i Eddy - serial animowany
08:15     Pet Alien - serial animowany
08:40     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
09:05     Bliźniaki Cramp - serial animowany
09:30     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
10:00     Tom i Jerry - serial animowany
10:30     Zwariowane melodie - serial animowany
10:55     Flintstonowie - serial animowany
11:20     Scooby Doo - serial animowany
11:45     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
12:10     Atomówki - serial animowany
12:35     Laboratorium Dextera - serial animowany
13:00     Chojrak - tchórzliwy pies - serial animowany
13:25     Johnny Bravo - serial animowany
13:50     Ed, Edd i Eddy - serial animowany
14:15     Bliźniaki Cramp - serial animowany
14:40     Atomówki - serial animowany
15:05     Laboratorium Dextera - serial animowany
15:30     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
15:55     Bernard - serial animowany
16:00     Pet Alien - serial animowany
16:25     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
16:50     Robotboy - serial animowany
17:10     Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą - serial animowany
17:30     Baranek Shaun - serial animowany
17:40     Ed, Edd i Eddy - serial animowany
18:00     Podwójne życie Jagody Lee - serial animowany
18:30     Xiaolin - pojedynek mistrzów - serial animowany
18:55     Bernard - serial animowany
19:00     Ben 10 - serial animowany
19:25     Teen Titans - serial animowany
19:50     Liga Sprawiedliwych - serial animowany
20:10     Transformers Energon - serial animowany
20:40     Scooby Doo - serial animowany 

ZigZap
06:00   Kosmiczni ścigacze: Serce Xenoka odc. 10 
06:25   Gruby pies Mendoza: Jak gruby pies uratował miasteczko X odc. 25 
06:50   Maqlatura
07:00   Ekstremalne kaczory odc. 69 
07:10   Maqlatura
07:40   Bratz: Biwak odc. 14 
08:05   Sabrina: Magiczny show-biznes odc. 21 
08:30   Trans sport
08:55   Wielka płyta
09:20   Martin Tajemniczy 2: Noc stracha na wróble odc. 12 
09:45   Wybraniec smoka odc. 18 
10:10   Kod Lyoko: Lęk wysokości odc. 44 
10:35   Karol do kwadratu: Kolczyk w języku odc. 25 
11:00   Maqlatura
11:10   Kosmiczni ścigacze: Nie ma sprawiedliwości odc. 11 
11:40   Gruby pies Mendoza: Pomyłka mamusi odc. 26 
12:10   Ekstremalne kaczory odc. 70 
12:20   Trans sport
12:50   Ekstremalne kaczory odc. 63 
13:00   6 w pracy 4: Śliczni chłopcy odc. 13 
13:30   Lizzie McGuire 3: Kto mówi prawdę? odc. 10 
14:00   Klinika pod kangurem odc. 18/25 
14:30   Degrassi - nowe pokolenie: Plotki odc. 10 
15:00   Maqlatura
15:10   Bratz: Tajemnica szafy odc. 15 
15:35   Sabrina: Pułapka na dziadków odc. 22 
16:00   Sabrina: Zwariowane miasto odc. 23 
16:25   Skyland: Początek nowego świata odc. 8 
16:55   Martin Tajemniczy 2: Dzień cieni odc. 13 
17:20   Wybraniec smoka odc. 19 
17:45   Kod Lyoko: Zimna wojna odc. 45 
18:10   Karol do kwadratu: Klonie wróć do domu odc. 26 
18:35   Ekstremalne kaczory odc. 64 
18:45   6 w pracy 3: Gorzej być nie może odc. 1 
19:10   Lizzie McGuire 3: Zwariowany świat Lizzie odc. 11 
19:35   Klinika pod kangurem odc. 19/25 
20:00   Degrassi - nowe pokolenie: Piątkowy wieczór odc. 11 
20:25   Szał na Amandę odc. 22 
20:50   Maqlatura

Jetix
6:00    Kapitan Flamingo - Serial
6:25    Odlotowe agentki - Serial Org: "Totally Spies"
6:50    Odlotowe agentki - Serial Org: "Totally Spies"
7:15    The Far Out Adventures of Team Galaxy - Serial
7:35    A.T.O.M. - Org: "Alpha Teens On Machines"
8:00    Power Rangers SPD - Serial
8:25    Power Rangers SPD - Serial
8:50    Shuriken School - Serial
9:10    Pucca - Serial
9:35    Król Szamanów - Org: "Shaman King"
10:00    Jerry i paczka - Org: "Three Friend and Jerry"
10:25    Jerry i paczka - Org: "Three Friend and Jerry"
10:50    W.I.T.C.H. - Serial rysunkowy
11:15    Tutenstein - Serial rysunkowy
11:40    Ach, ten Andy! - Org: "What's With Andy?"
12:00    Ach, ten Andy! - Org: "What's With Andy?"
12:25    Odlotowe agentki - Org: "Totally Spies"
12:50    The Far Out Adventures of Team Galaxy - Serial
13:15    Kapitan Flamingo - Serial
13:35    Świat według Ludwiczka - Org: "Life with Louie"
14:00    Świat według Ludwiczka - Org: "Life with Louie"
14:20    Jerry i paczka - Org: "Three Friend and Jerry"
14:25    Pucca - Serial
14:45    Shuriken School - Serial
15:05    Power Rangers SPD - Serial
15:30    Power Rangers SPD - Serial
15:55    Galactik Football - Serial
16:20    W.I.T.C.H. - Serial rysunkowy
16:45    W.I.T.C.H. - Serial rysunkowy
17:10    OBAN Star Racers - Serial
17:35    Odlotowe agentki - Org: "Totally Spies"
18:00    Odlotowe agentki - Org: "Totally Spies"
18:25    The Far Out Adventures of Team Galaxy - Serial
18:50    Galactik Football - Serial
19:15    Planet Sketch - Serial
19:25    Naruto - Serial
19:50    Król Szamanów - Org: "Shaman King"
20:15    Dark Oracle - Serial
20:40    Galactik Football - Serial
21:05    Naruto - Serial
21:30    OBAN Star Racers - Serial
21:55    Dark Oracle - Serial
22:20    A.T.O.M. - Org: "Alpha Teens On Machines"
22:45    Król Szamanów - Org: "Shaman King"
23:10    Naruto - Serial
23:35    X-Men - Serial rysunkowy

MiniMini
6:00    Miś Uszatek - odc. 49
6:10    Miś Uszatek - odc. 50
6:20    Miś Uszatek - odc. 51
6:30    Tabaluga - odc. 9
6:55    Krecik - odc. 8; (Czechosłowacja 1958)
7:05    Olinek Okrąglinek - odc. 34
7:30    Witaj Franklin - odc. 66
7:55    Pingu - odc. 90
8:00    Noddy - odc. 79
8:10    Powiedz to z Noddym - odc. 38
8:15    Pomysłowy Dobromir - odc. 13
8:25    Pingu - odc. 109
8:30    Pingu - odc. 110
8:35    Reksio - odc. 56
8:45    Reksio - odc. 57
9:00    Zdjęciaki - odc. 10; (Irlandia 2006) Org: "Picme"
9:05    Listonosz Pat - odc. 30
9:20    Czerwony traktorek - odc. 4
9:30    Hydronauci - odc. 23; (Wlk. Brytania/Francja/Niemcy 2001)
9:45    Bracia koala - odc. 23; (Wielka Brytania 2005) Org: "Coala brothers"
10:00    Świat Elmo - odc. 42
10:15    Bawmy się Sezamku - odc. 42
10:40    Globtroter Grover - odc. 11
10:45    Sesame English - odc. 34
11:00    Noddy - odc. 79
11:10    Powiedz to z Noddym - odc. 37
11:15    Pomysłowy Dobromir - odc. 12
11:25    Pingu - odc. 107
11:30    Pingu - odc. 108
11:35    Reksio - odc. 54
11:45    Reksio - odc. 55
12:00    Mały pingwin Pik-Pok - odc. 21
12:15    Tęczowe rybki - odc. 49
12:30    Kacze opowieści - odc. 25; (USA 1987)
13:00    Dziwny świat kota Filemona - odc. 23
13:10    Pszczółka Maja - odc. 39
13:35    Clifford - odc. 15
14:00    Miś Uszatek - odc. 46
14:10    Miś Uszatek - odc. 47
14:20    Miś Uszatek - odc. 48
14:30    Tabaluga - odc. 8
14:55    Krecik - odc. 7; (Czechosłowacja 1958)
15:05    Olinek Okrąglinek - odc. 33
15:30    Witaj Franklin - odc. 65
15:55    Pingu - odc. 89
16:00    Zdjęciaki - odc. 9; (Irlandia 2006) Org: "Picme"
16:05    Listonosz Pat - odc. 29
16:20    Czerwony traktorek - odc. 3
16:30    Hydronauci - odc. 22; (Wlk. Brytania/Francja/Niemcy 2001)
16:45    Bracia koala - odc. 22; (Wielka Brytania 2005) Org: "Coala brothers"
17:00    Świat Elmo - odc. 41
17:15    Bawmy się Sezamku - odc. 41
17:40    Globtroter Grover - odc. 10
17:45    Sesame English - odc. 33
18:00    Mały pingwin Pik-Pok - odc. 22
18:15    Tęczowe rybki - odc. 50
18:30    Kacze opowieści - odc. 26; (USA 1987)
18:55    Przygody kota Filemona - odc. 11
19:05    Pszczółka Maja - odc. 40
19:30    Clifford - odc. 16

Hyper
21:00    Paranoia Agent - Serial rysunkowy odc. 5
21:20    Java Games - Informacje
21:30    FIFA Interactive World Cup - Relacja
21:45    Klipy - Informacje
22:15    Replay - Informacje
22:30    Hot News - Informacje
23:00    Hall of Fame - Heroes of Might and Magic
23:15    Klipy - Informacje
23:30    Game Play - Informacje
23:45    Klipy - Informacje
0:00    Hyper Classic - Informacje
0:30    Paranoia Agent - Serial rysunkowy odc. 4

TVN Turbo
06:00    Kaskaderzy i amatorzy
06:30    Carnage
07:00    Mean Machines
07:30    Vitadierct
08:00    GP Racing
08:30    Rentgen 2.0
09:00    Samochód - mag. każdego kierowcy
09:30    Czas Tuningu
10:00    Toolbox
10:30    Ale Dziura
11:00    Auto Mundial
11:30    Mean Machines
12:00    Zakup Kontrolowany 2
13:00    Monster House 2
14:00    Vroom Vroom
15:00    Wędkarstwo - Męskie hobby
15:30    Monster Garage
16:30    Toolbox
17:00    Gadżet
17:30    Raport Turbo
17:40    Automaniak Max
18:10    Samochód - mag. każdego kierowcy
18:40    Uwaga! Pirat
19:10    Toolbox
19:40    Raport Turbo
20:00    Kaskaderzy i amatorzy
20:30    Karambol
21:00    Raport Turbo
21:10    Top Gear
22:10    Zakup Kontrolowany 2
22:30    Raport Turbo
23:30    Nocny Gracz
00:30    Turbo granie
02:30    Samochód - mag. każdego kierowcy
03:00    Uwaga! Pirat
03:30    Rentgen 2.0
04:00    Monster Garage

TVN Style
06:00    WF    
07:15    Przeglądarka    
07:30    Multikino    
08:00    Magiel towarzyski    
08:30    Miasto kobiet - the best of...    
09:00    Kto tu TERAZ rządzi?    
09:30    Mamo już jestem    
10:00    Nigella gryzie    
10:30    Salon piękności    
11:00    Lekcja stylu    
11:30    Notes Kulinarny    
12:00    Przeglądarka    
12:15    101 największych metamorfoz    
13:00    Coś więcej niż cztery ściany    
13:30    Miasto kobiet - the best of...    
14:00    Mamo już jestem    
14:30    Co za tydzień    
15:00    Nigella gryzie    
15:30    Salon piękności    
16:00    Biografie    
17:00    Zaklinacze wnętrz    
17:30    Bądź zdrowa    
18:00    Co za tydzień    
18:30    Notes Kulinarny    
19:00    Lekcja stylu    
19:30    Magiel towarzyski    
20:00    Te koszmarne nastolatki - wyprowadzam się!    
21:00    I Ty możesz mieć Superdziecko    
21:30    101 największych metamorfoz    
22:30    Miasto kobiet - the best of...    
23:30    Bądź zdrowa    
00:00    Notes Kulinarny    
00:30    Telewizja od kuchni    
01:00    Salon piękności    
01:30    Multikino    
02:00    Maja w ogrodzie    
02:30    Telewizja od kuchni    
03:00    Mamo już jestem    
03:30    Ona czyli ja    
04:00    Co za tydzień    
04:30    Multikino

Kino Polska
6:05    Rodzina do kina: Pan Samochodzik i niesamowity dwór - Film przygodowy Reżyseria: Janusz Kidawa (Polska 1987)
7:35    Rodzina do kina: Dwa koty i pies - Serial rysunkowy "Nieustraszeni pogromcy duchów" odc. 20; Reżyseria: Stefan Janik (Polska 1991)
7:45    Rodzina do kina: W muzeum - Reżyseria: Bogdan Nowicki (Polska 1962)
8:05    Czterej pancerni, pies i...: Czterej pancerni, pies i wspomnienia - Film dokumentalny
8:45    Czterej pancerni, pies i...: Czterej pancerni i pies - Serial ""Rudy", miód i krzyże" odc. 5/21; Reżyseria: Konrad Nałęcki (Polska 1966)
9:40    Czterej pancerni, pies i...: Czterej pancerni i pies - Serial "Most" odc. 6/21; Reżyseria: Konrad Nałęcki (Polska 1966)
10:40    Byłem małym chłopcem - (Polska 2000)
10:50    Kreacje - Film dokumentalny
11:05    Seans: Pan na ekranie - Andrzej Kostenko: Wypowiedź: Andrzej Kostenko - Inne
11:15    Seans: Pan na ekranie - Andrzej Kostenko: Sam na sam - Film psychologiczny Reżyseria: Andrzej Kostenko (Polska 1977)
12:35    Seans: Pan na ekranie - Andrzej Kostenko: Portret mężczyzny z medalem - Film krótkometrażowy Reżyseria: Witold Leszczyński (Polska 1959)
12:50    Seans: Pan na ekranie - Andrzej Kostenko: Ściana emocji - Film krótkometrażowy Reżyseria: Stefan Szlachtycz (Polska)
13:05    Seans: Gwiazda na horyzoncie - Teresa Budzisz-Krzyżanowska: Wypowiedź: Teresa Budzisz-Krzyżanowska - Inne
13:15    Seans: Gwiazda na horyzoncie - Teresa Budzisz-Krzyżanowska: Odjazd - Dramat Scenariusz i reżyseria: Magdalena Łazarkiewicz, Piotr Łazarkiewicz (Polska 1991)
15:20    Seans: Czasy i obyczaje: Pejzaż horyzontalny - Film obyczajowy Scenariusz i reżyseria: Janusz Kidawa (Polska 1978)
16:45    Seans: Czasy i obyczaje: Plac budowy - Film dokumentalny
17:00    Stawka większa niż życie: Kloss i Brunner - jaka była stawka? - Film dokumentalny
17:20    Stawka większa niż życie - Serial "Edyta" odc. 14/18; Reżyseria: Andrzej Konic (Polska 1967)
18:30    Stawka większa niż życie - Serial "Oblężenie" odc. 15/18; Reżyseria: Andrzej Konic (Polska 1967)
19:30    Będzie lepiej - Film dokumentalny
19:45    Claire - Film krótkometrażowy Reżyseria: Michał Fazlejew (Polska 2000)
20:10    Młode kadry - Wojciech Staroń: El Missionero - Film dokumentalny
21:10    Portrety - Tadeusz Łomnicki: Ja, Komediant - Film dokumentalny To był tylko koniec pierwszego aktu odc. 3
22:20    Portrety - Tadeusz Łomnicki: Comedie Polonaise - Film dokumentalny
23:09    KinOFFteka - Odkrycie roku 2006: Koperta - Komedia Reżyseria: Hubert Gotkowski (Polska 2006)
23:13    KinOFFteka - Odkrycie roku 2006: Stiudent - Film krótkometrażowy Reżyseria: Hubert Gotkowski (Polska 2005)
23:30    KinOFFteka - Odkrycie roku 2006: Przepraszam - Film krótkometrażowy Reżyseria: Hubert Gotkowski (Polska 2006)
0:15    Seans: Gwiazda na horyzoncie - Teresa Budzisz-Krzyżanowska: Wypowiedź: Teresa Budzisz-Krzyżanowska - Inne
0:25    Seans: Gwiazda na horyzoncie - Teresa Budzisz-Krzyżanowska: Odjazd - Dramat Scenariusz i reżyseria: Magdalena Łazarkiewicz, Piotr Łazarkiewicz (Polska 1991)

TCM
21:00     Skarb Sierra Madre - dramat przygodowy     
23:05     Katarzyna Figura - Off Set - wywiad     
23:30     Nieustraszeni zabójcy wampirów - horror komediowy     
01:15     Kl±twa - film kryminalny 

Comedy Central
8:00    Ale wtopa! - Rozrywka odc. 1629
8:30    Ale wtopa! - Rozrywka odc. 1630
9:00    Bill Cosby Show - Serial komediowy odc. 515; (USA 1984-1992) Org: "The Cosby Show"
9:30    Bill Cosby Show - Serial komediowy odc. 516; (USA 1984-1992) Org: "The Cosby Show"
10:00    On, ona i dzieciaki - Serial komediowy odc. 406; (USA 2001-2005) Org: "My Wife & Kids"
10:30    Moja rodzinka - Serial komediowy odc. 402; (Wielka Brytania 2000-2006) Org: "My Family"
11:00    Roseanne - Serial komediowy odc. 313; (USA 1988-1997)
11:30    Cybill - Serial komediowy odc. 222; (USA 1995-1998)
12:00    Diabli nadali - Serial komediowy odc. 423; (USA 1998-2002) Org: "King of Queens"
12:30    Diabli nadali - Serial komediowy odc. 424; (USA 1998-2002) Org: "King of Queens"
13:00    Bill Cosby Show - Serial komediowy odc. 517; (USA 1984-1992) Org: "The Cosby Show"
13:30    Bill Cosby Show - Serial komediowy odc. 518; (USA 1984-1992) Org: "The Cosby Show"
14:00    Wszyscy kochają Raymonda - Serial komediowy odc. 313; (USA 1996-2005) Org: "Everybody Loves Raymond"
14:30    On, ona i dzieciaki - Serial komediowy odc. 407; (USA 2001-2005) Org: "My Wife & Kids"
15:00    Zdrówko! - Serial komediowy odc. 319; (USA 1982-1993) Org: "Cheers"
15:30    Roseanne - Serial komediowy odc. 313; (USA 1988-1997)
16:00    Ale wtopa! - Rozrywka odc. 1631
16:30    Ale wtopa! - Rozrywka odc. 1632
17:00    Bill Cosby Show - Serial komediowy odc. 519; (USA 1984-1992) Org: "The Cosby Show"
17:30    Bill Cosby Show - Serial komediowy odc. 520; (USA 1984-1992) Org: "The Cosby Show"
18:00    Diabli nadali - Serial komediowy odc. 425; (USA 1998-2002) Org: "King of Queens"
18:30    Diabli nadali - Serial komediowy odc. 501; (USA 1998-2002) Org: "King of Queens"
19:00    On, ona i dzieciaki - Serial komediowy odc. 408; (USA 2001-2005) Org: "My Wife & Kids"
19:30    Cybill - Serial komediowy odc. 223; (USA 1995-1998)
20:00    Zdrówko! - Serial komediowy odc. 320; (USA 1982-1993) Org: "Cheers"
20:30    Moja rodzinka - Serial komediowy odc. 403; (Wielka Brytania 2000-2006) Org: "My Family"
21:00    Wszyscy kochają Raymonda - Serial komediowy odc. 314; (USA 1996-2005) Org: "Everybody Loves Raymond"
21:30    Frasier - Serial komediowy odc. 311; (USA 1993-2004)
22:00    Seks w wielkim mieście - Serial komediowy odc. 309; (USA 1998-2004) Org: "Sex and the City"
22:35    South Park - Serial rysunkowy 1 odc. 203; (USA 1997-2007)
23:05    Saturday Night Live - Show odc. 573
0:00    Zdrówko! - Serial komediowy odc. 320; (USA 1982-1993) Org: "Cheers"
0:30    Frasier - Serial komediowy odc. 311; (USA 1993-2004)
1:00    Saturday Night Live - Show odc. 145

TVP 3 Białystok
6:00    Kurier - Informacje
7:45    Obiektyw - Informacje
8:00    Kurier - Informacje
8:05    Kurier - gość - Informacje
8:15    Kurier - flesh - Informacje
8:18    Prognoza pogody - Pogoda
8:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
8:24    Przegląd prasy - Informacje
8:25    Kamera Kuriera - Felieton
8:30    Kurier - Informacje
8:35    Przegląd prasy - Informacje
8:40    Serwis sportowy - Wiadomości
8:45    Magazyn łomżyński - Informacje
9:00    Kurier - Informacje
9:10    Przegląd prasy - Informacje
9:13    Serwis sportowy - Wiadomości
9:15    Kurier - flesh - Informacje
9:17    Prognoza pogody - Pogoda
9:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:24    Przegląd prasy - Informacje
9:25    Kamera Kuriera - Felieton
9:30    Kurier - Informacje
9:40    Prognoza pogody - Pogoda
9:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:50    Serwis sportowy - Wiadomości
9:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
9:55    Kurier - flesh - Informacje
10:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
10:30    Kurier - Informacje
10:45    Prognoza pogody - Pogoda
10:47    Serwis ekonomiczny - Informacje
10:50    Serwis sportowy - Wiadomości
10:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
10:59    Kurier - flesh - Informacje
11:00    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
11:30    Kurier - Informacje
11:45    Prognoza pogody - Pogoda
11:48    Serwis ekonomiczny - Informacje
11:50    Serwis sportowy - Wiadomości
11:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
11:59    Kurier - flesh - Informacje
12:00    Młodzież kontra - Informacje
12:30    Kurier - Informacje
12:45    Prognoza pogody - Pogoda
12:46    Serwis ekonomiczny - Informacje
12:50    Serwis sportowy - Wiadomości
12:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
12:55    Kurier - flesh - Informacje
13:00    Studio Wschód - Informacje
13:30    Kurier - Informacje
13:40    Prognoza pogody - Pogoda
13:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
13:50    Serwis sportowy - Wiadomości
13:54    Serwis kulturalny - Program kulturalny
13:55    Kurier - flesh - Informacje
14:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
14:30    Kurier - Informacje
14:45    Prognoza pogody - Pogoda
14:50    Serwis ekonomiczny - Informacje
14:53    Serwis sportowy - Wiadomości
14:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
15:00    Kurier - flesh - Informacje
15:05    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
15:30    Kurier - Informacje
15:55    Prognoza pogody - Pogoda
15:58    Serwis ekonomiczny - Informacje
16:00    Serwis sportowy - Wiadomości
16:05    Serwis kulturalny - Program kulturalny
16:10    Rozmowa dnia - Informacje
16:25    Kamera Kuriera - Felieton
16:30    Kurier - Informacje
16:40    Prognoza pogody - Pogoda
16:45    Obiektyw - flesz - Informacje
16:50    Gość dnia - Rozmowa
17:00    Plus minus - Informacje
17:25    Serwis sportowy - Wiadomości
17:30    Kurier - Informacje
17:40    Prognoza pogody - Pogoda
17:45    Obiektyw - Informacje
18:05    Przegląd suwalsko-mazurski - Informacje
18:15    Podlaskie Forum Parlamentarne - Informacje
18:40    Everyday English - Angielski
19:00    Powroty - Felieton
19:05    Pod Twoją obronę - Informacje
19:30    Regiony na antenie - Reportaż
20:00    Telekurier - Reportaż
20:30    Kurier - Informacje
20:50    Prognoza pogody - Pogoda
20:55    Trzeci wymiar - Informacje
21:30    Kurier - Informacje
21:40    Prognoza pogody - Pogoda
21:45    Obiektyw - Informacje
22:00    Short Sport - Wiadomości
22:05    Gość dnia - Rozmowa
22:15    Plus minus - Informacje
22:30    Kurier - Informacje
22:45    Prognoza pogody - Pogoda
22:50    Sportowy wieczór - Jak mieszkać
23:10    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny
0:00    Plus minus - Informacje
0:25    Kurier - Informacje
0:40    Prognoza pogody - Pogoda
0:44    Trzeci wymiar - Informacje
1:10    Plus minus - Informacje
1:25    Telekurier - Reportaż
1:50    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny

TVP 3 Bydgoszcz
6:00    Kurier - Informacje
7:45    Zbliżenia - Informacje
7:50    Felieton - Felieton
8:00    Kurier - Informacje
8:05    Kurier - gość - Informacje
8:15    Kurier - flesh - Informacje
8:18    Prognoza pogody - Pogoda
8:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
8:24    Przegląd prasy - Informacje
8:25    Kamera Kuriera - Felieton
8:30    Kurier - Informacje
8:35    Przegląd prasy - Informacje
8:40    Serwis sportowy - Wiadomości
8:45    Tele-VIP - Informacje
9:00    Kurier - Informacje
9:10    Przegląd prasy - Informacje
9:13    Serwis sportowy - Wiadomości
9:15    Kurier - flesh - Informacje
9:17    Prognoza pogody - Pogoda
9:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:24    Przegląd prasy - Informacje
9:25    Kamera Kuriera - Felieton
9:30    Kurier - Informacje
9:40    Prognoza pogody - Pogoda
9:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:50    Serwis sportowy - Wiadomości
9:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
9:55    Kurier - flesh - Informacje
10:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
10:30    Kurier - Informacje
10:45    Prognoza pogody - Pogoda
10:47    Serwis ekonomiczny - Informacje
10:50    Serwis sportowy - Wiadomości
10:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
10:59    Kurier - flesh - Informacje
11:00    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
11:30    Kurier - Informacje
11:45    Prognoza pogody - Pogoda
11:48    Serwis ekonomiczny - Informacje
11:50    Serwis sportowy - Wiadomości
11:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
11:59    Kurier - flesh - Informacje
12:00    Młodzież kontra - Informacje
12:30    Kurier - Informacje
12:45    Prognoza pogody - Pogoda
12:46    Serwis ekonomiczny - Informacje
12:50    Serwis sportowy - Wiadomości
12:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
12:55    Kurier - flesh - Informacje
13:00    Studio Wschód - Informacje
13:30    Kurier - Informacje
13:40    Prognoza pogody - Pogoda
13:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
13:50    Serwis sportowy - Wiadomości
13:54    Serwis kulturalny - Program kulturalny
13:55    Kurier - flesh - Informacje
14:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
14:30    Kurier - Informacje
14:45    Prognoza pogody - Pogoda
14:50    Serwis ekonomiczny - Informacje
14:53    Serwis sportowy - Wiadomości
14:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
15:00    Kurier - flesh - Informacje
15:05    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
15:30    Kurier - Informacje
15:55    Prognoza pogody - Pogoda
15:58    Serwis ekonomiczny - Informacje
16:00    Serwis sportowy - Wiadomości
16:05    Serwis kulturalny - Program kulturalny
16:10    Rozmowa dnia - Informacje
16:25    Kamera Kuriera - Felieton
16:30    Kurier - Informacje
16:40    Prognoza pogody - Pogoda
16:45    Zbliżenia - Informacje
17:00    Plus minus - Informacje
17:25    Serwis sportowy - Wiadomości
17:30    Kurier - Informacje
17:40    Prognoza pogody - Pogoda
17:45    Zbliżenia - Informacje
18:10    Rozmowa dnia - Informacje
18:30    Zimowe co nieco - Program kulturalny
18:35    Polski rolnik w Europie - Informacje
18:40    Nasz biznes - Informacje
19:00    60 minut dookoła sportu - Magazyn sportowy
19:45    Magazyn siatkarski - Gry zespołowe
20:00    Telekurier - Reportaż
20:30    Kurier - Informacje
20:50    Prognoza pogody - Pogoda
20:55    Trzeci wymiar - Informacje
21:30    Kurier - Informacje
21:40    Prognoza pogody - Pogoda
21:45    Zbliżenia - Informacje
22:15    Plus minus - Informacje
22:30    Kurier - Informacje
22:45    Prognoza pogody - Pogoda
22:50    Sportowy wieczór - Jak mieszkać
23:10    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny
0:00    Plus minus - Informacje
0:25    Kurier - Informacje
0:40    Prognoza pogody - Pogoda
0:44    Trzeci wymiar - Informacje
1:10    Plus minus - Informacje
1:25    Telekurier - Reportaż
1:50    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny

TVP 3 Gdańsk
6:00    Kurier - Informacje
7:45    Panorama - Wiadomości
8:00    Kurier - Informacje
8:05    Kurier - gość - Informacje
8:15    Kurier - flesh - Informacje
8:18    Prognoza pogody - Pogoda
8:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
8:24    Przegląd prasy - Informacje
8:25    Kamera Kuriera - Felieton
8:30    Kurier - Informacje
8:35    Przegląd prasy - Informacje
8:40    Serwis sportowy - Wiadomości
8:45    Smak poniedziałku - Informacje
9:00    Kurier - Informacje
9:10    Przegląd prasy - Informacje
9:13    Serwis sportowy - Wiadomości
9:15    Kurier - flesh - Informacje
9:17    Prognoza pogody - Pogoda
9:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:24    Przegląd prasy - Informacje
9:25    Kamera Kuriera - Felieton
9:30    Kurier - Informacje
9:40    Prognoza pogody - Pogoda
9:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:50    Serwis sportowy - Wiadomości
9:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
9:55    Kurier - flesh - Informacje
10:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
10:30    Kurier - Informacje
10:45    Prognoza pogody - Pogoda
10:47    Serwis ekonomiczny - Informacje
10:50    Serwis sportowy - Wiadomości
10:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
10:59    Kurier - flesh - Informacje
11:00    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
11:30    Kurier - Informacje
11:45    Prognoza pogody - Pogoda
11:48    Serwis ekonomiczny - Informacje
11:50    Serwis sportowy - Wiadomości
11:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
11:59    Kurier - flesh - Informacje
12:00    Młodzież kontra - Informacje
12:30    Kurier - Informacje
12:45    Prognoza pogody - Pogoda
12:46    Serwis ekonomiczny - Informacje
12:50    Serwis sportowy - Wiadomości
12:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
12:55    Kurier - flesh - Informacje
13:00    Studio Wschód - Informacje
13:30    Kurier - Informacje
13:40    Prognoza pogody - Pogoda
13:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
13:50    Serwis sportowy - Wiadomości
13:54    Serwis kulturalny - Program kulturalny
13:55    Kurier - flesh - Informacje
14:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
14:30    Kurier - Informacje
14:45    Prognoza pogody - Pogoda
14:50    Serwis ekonomiczny - Informacje
14:53    Serwis sportowy - Wiadomości
14:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
15:00    Kurier - flesh - Informacje
15:05    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
15:30    Kurier - Informacje
15:55    Prognoza pogody - Pogoda
15:58    Serwis ekonomiczny - Informacje
16:00    Serwis sportowy - Wiadomości
16:05    Serwis kulturalny - Program kulturalny
16:10    Rozmowa dnia - Informacje
16:25    Kamera Kuriera - Felieton
16:30    Kurier - Informacje
16:40    Prognoza pogody - Pogoda
16:45    Panorama - Wiadomości
17:00    Plus minus - Informacje
17:25    Serwis sportowy - Wiadomości
17:30    Kurier - Informacje
17:40    Prognoza pogody - Pogoda
17:45    Panorama, studio sport, pogoda - Wiadomości
18:15    Kaszebe - Informacje
19:00    Na morze - Informacje
19:30    Tajne, nieznane, zapomniane - Reportaż
20:00    Telekurier - Reportaż
20:30    Kurier - Informacje
20:50    Prognoza pogody - Pogoda
20:55    Trzeci wymiar - Informacje
21:30    Kurier - Informacje
21:40    Prognoza pogody - Pogoda
21:45    Panorama - Wiadomości
22:00    Smak poniedziałku - Informacje
22:15    Plus minus - Informacje
22:30    Kurier - Informacje
22:45    Prognoza pogody - Pogoda
22:50    Sportowy wieczór - Jak mieszkać
23:10    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny
0:00    Plus minus - Informacje
0:25    Kurier - Informacje
0:40    Prognoza pogody - Pogoda
0:44    Trzeci wymiar - Informacje
1:10    Plus minus - Informacje
1:25    Telekurier - Reportaż
1:50    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny

TVP 3 Katowice
6:00    Kurier - Informacje
7:45    Aktualności flesz, pogoda - Wiadomości
7:50    Gramy dla was - Muzyka
8:00    Kurier - Informacje
8:05    Kurier - gość - Informacje
8:15    Kurier - flesh - Informacje
8:18    Prognoza pogody - Pogoda
8:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
8:24    Przegląd prasy - Informacje
8:25    Kamera Kuriera - Felieton
8:30    Kurier - Informacje
8:35    Przegląd prasy - Informacje
8:40    Serwis sportowy - Wiadomości
8:45    Ewangelia na dachach - Magazyn katolicki
9:00    Kurier - Informacje
9:10    Przegląd prasy - Informacje
9:13    Serwis sportowy - Wiadomości
9:15    Kurier - flesh - Informacje
9:17    Prognoza pogody - Pogoda
9:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:24    Przegląd prasy - Informacje
9:25    Kamera Kuriera - Felieton
9:30    Kurier - Informacje
9:40    Prognoza pogody - Pogoda
9:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:50    Serwis sportowy - Wiadomości
9:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
9:55    Kurier - flesh - Informacje
10:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
10:30    Kurier - Informacje
10:45    Prognoza pogody - Pogoda
10:47    Serwis ekonomiczny - Informacje
10:50    Serwis sportowy - Wiadomości
10:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
10:59    Kurier - flesh - Informacje
11:00    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
11:30    Kurier - Informacje
11:45    Prognoza pogody - Pogoda
11:48    Serwis ekonomiczny - Informacje
11:50    Serwis sportowy - Wiadomości
11:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
11:59    Kurier - flesh - Informacje
12:00    Młodzież kontra - Informacje
12:30    Kurier - Informacje
12:45    Prognoza pogody - Pogoda
12:46    Serwis ekonomiczny - Informacje
12:50    Serwis sportowy - Wiadomości
12:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
12:55    Kurier - flesh - Informacje
13:00    Studio Wschód - Informacje
13:30    Kurier - Informacje
13:40    Prognoza pogody - Pogoda
13:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
13:50    Serwis sportowy - Wiadomości
13:54    Serwis kulturalny - Program kulturalny
13:55    Kurier - flesh - Informacje
14:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
14:30    Kurier - Informacje
14:45    Prognoza pogody - Pogoda
14:50    Serwis ekonomiczny - Informacje
14:53    Serwis sportowy - Wiadomości
14:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
15:00    Kurier - flesh - Informacje
15:05    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
15:30    Kurier - Informacje
15:55    Prognoza pogody - Pogoda
15:58    Serwis ekonomiczny - Informacje
16:00    Serwis sportowy - Wiadomości
16:05    Serwis kulturalny - Program kulturalny
16:10    Rozmowa dnia - Informacje
16:25    Kamera Kuriera - Felieton
16:30    Kurier - Informacje
16:40    Prognoza pogody - Pogoda
16:45    Aktualności - Informacje
16:50    Gramy dla was - Muzyka
17:00    Plus minus - Informacje
17:25    Serwis sportowy - Wiadomości
17:30    Kurier - Informacje
17:40    Prognoza pogody - Pogoda
17:45    Pogoda - Pogoda
17:50    Aktualności - Informacje
18:15    Aktualności sportowe - Wiadomości
18:25    Tropiciele - Informacje
18:45    Wyłuskani - Program życiu prywatnym i zawodowym polskich emigrantów
19:00    A ja zostaję - Program o młodych Polakach chcących budować swoją przyszłość w kraju
19:20    Trudny rynek - Informacje
19:40    Piekary Śląskie - statuetki lidera - Relacja
19:45    Pełnoprawni niepełnosprawni - Inne
20:00    Telekurier - Reportaż
20:30    Kurier - Informacje
20:50    Prognoza pogody - Pogoda
20:55    Trzeci wymiar - Informacje
21:30    Kurier - Informacje
21:40    Prognoza pogody - Pogoda
21:45    Aktualności flesz - Wiadomości
21:47    Aktualności sportowe - Wiadomości
21:55    Aktualności - Informacje
22:11    Pogoda - Pogoda
22:15    Plus minus - Informacje
22:30    Kurier - Informacje
22:45    Prognoza pogody - Pogoda
22:50    Sportowy wieczór - Jak mieszkać
23:10    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny
0:00    Plus minus - Informacje
0:25    Kurier - Informacje
0:40    Prognoza pogody - Pogoda
0:44    Trzeci wymiar - Informacje
1:10    Plus minus - Informacje
1:25    Telekurier - Reportaż
1:50    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny

TVP 3 Kraków
6:00    Kurier - Informacje
7:45    Kronika - Wiadomości
7:55    Pogoda w regionie - Pogoda
8:00    Kurier - Informacje
8:05    Kurier - gość - Informacje
8:15    Kurier - flesh - Informacje
8:18    Prognoza pogody - Pogoda
8:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
8:24    Przegląd prasy - Informacje
8:25    Kamera Kuriera - Felieton
8:30    Kurier - Informacje
8:35    Przegląd prasy - Informacje
8:40    Serwis sportowy - Wiadomości
8:45    Nowohucka kronika filmowa - Informacje
8:50    Co warto wiedzieć - Informacje
8:55    Pogoda w regionie - Pogoda
9:00    Kurier - Informacje
9:10    Przegląd prasy - Informacje
9:13    Serwis sportowy - Wiadomości
9:15    Kurier - flesh - Informacje
9:17    Prognoza pogody - Pogoda
9:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:24    Przegląd prasy - Informacje
9:25    Kamera Kuriera - Felieton
9:30    Kurier - Informacje
9:40    Prognoza pogody - Pogoda
9:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:50    Serwis sportowy - Wiadomości
9:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
9:55    Kurier - flesh - Informacje
10:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
10:30    Kurier - Informacje
10:45    Prognoza pogody - Pogoda
10:47    Serwis ekonomiczny - Informacje
10:50    Serwis sportowy - Wiadomości
10:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
10:59    Kurier - flesh - Informacje
11:00    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
11:30    Kurier - Informacje
11:45    Prognoza pogody - Pogoda
11:48    Serwis ekonomiczny - Informacje
11:50    Serwis sportowy - Wiadomości
11:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
11:59    Kurier - flesh - Informacje
12:00    Młodzież kontra - Informacje
12:30    Kurier - Informacje
12:45    Prognoza pogody - Pogoda
12:46    Serwis ekonomiczny - Informacje
12:50    Serwis sportowy - Wiadomości
12:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
12:55    Kurier - flesh - Informacje
13:00    Studio Wschód - Informacje
13:30    Kurier - Informacje
13:40    Prognoza pogody - Pogoda
13:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
13:50    Serwis sportowy - Wiadomości
13:54    Serwis kulturalny - Program kulturalny
13:55    Kurier - flesh - Informacje
14:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
14:30    Kurier - Informacje
14:45    Prognoza pogody - Pogoda
14:50    Serwis ekonomiczny - Informacje
14:53    Serwis sportowy - Wiadomości
14:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
15:00    Kurier - flesh - Informacje
15:05    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
15:30    Kurier - Informacje
15:55    Prognoza pogody - Pogoda
15:58    Serwis ekonomiczny - Informacje
16:00    Serwis sportowy - Wiadomości
16:05    Serwis kulturalny - Program kulturalny
16:10    Rozmowa dnia - Informacje
16:25    Kamera Kuriera - Felieton
16:30    Kurier - Informacje
16:40    Prognoza pogody - Pogoda
16:45    Kronika - Wiadomości
16:50    Nowohucka kronika filmowa - Informacje
17:00    Plus minus - Informacje
17:25    Serwis sportowy - Wiadomości
17:30    Kurier - Informacje
17:40    Prognoza pogody - Pogoda
17:45    Kronika - Wiadomości
18:00    Pogoda - Pogoda
18:05    Tematy dnia - Informacje
18:10    Okiem kamery - Zespół reporterów TV Kraków przedstawia
18:20    Co warto wiedzieć - Informacje
18:25    Studio otwarte TV Kraków - Informacje
19:00    Czas reporterów - Reportaż
19:20    Nowohucka kronika filmowa - Informacje
19:30    Speed 2 - Informacje
19:40    Jedź bezpiecznie - Informacje
19:55    Co warto wiedzieć - Informacje
20:00    Telekurier - Reportaż
20:30    Kurier - Informacje
20:50    Prognoza pogody - Pogoda
20:55    Trzeci wymiar - Informacje
21:30    Kurier - Informacje
21:40    Prognoza pogody - Pogoda
21:45    Kronika - Wiadomości
21:55    Pogoda - Pogoda
22:00    Okiem kamery - Zespół reporterów TV Kraków przedstawia
22:15    Plus minus - Informacje
22:30    Kurier - Informacje
22:45    Prognoza pogody - Pogoda
22:50    Sportowy wieczór - Jak mieszkać
23:10    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny
0:00    Plus minus - Informacje
0:25    Kurier - Informacje
0:40    Prognoza pogody - Pogoda
0:44    Trzeci wymiar - Informacje
1:10    Plus minus - Informacje
1:25    Telekurier - Reportaż
1:50    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny

TVP 3 Lublin
6:00    Kurier - Informacje
7:45    Panorama Lubelska - Wiadomości
8:00    Kurier - Informacje
8:05    Kurier - gość - Informacje
8:15    Kurier - flesh - Informacje
8:18    Prognoza pogody - Pogoda
8:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
8:24    Przegląd prasy - Informacje
8:25    Kamera Kuriera - Felieton
8:30    Kurier - Informacje
8:35    Przegląd prasy - Informacje
8:40    Serwis sportowy - Wiadomości
8:45    Panorama Lubelska - Wiadomości
9:00    Kurier - Informacje
9:10    Przegląd prasy - Informacje
9:13    Serwis sportowy - Wiadomości
9:15    Kurier - flesh - Informacje
9:17    Prognoza pogody - Pogoda
9:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:24    Przegląd prasy - Informacje
9:25    Kamera Kuriera - Felieton
9:30    Kurier - Informacje
9:40    Prognoza pogody - Pogoda
9:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:50    Serwis sportowy - Wiadomości
9:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
9:55    Kurier - flesh - Informacje
10:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
10:30    Kurier - Informacje
10:45    Prognoza pogody - Pogoda
10:47    Serwis ekonomiczny - Informacje
10:50    Serwis sportowy - Wiadomości
10:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
10:59    Kurier - flesh - Informacje
11:00    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
11:30    Kurier - Informacje
11:45    Prognoza pogody - Pogoda
11:48    Serwis ekonomiczny - Informacje
11:50    Serwis sportowy - Wiadomości
11:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
11:59    Kurier - flesh - Informacje
12:00    Młodzież kontra - Informacje
12:30    Kurier - Informacje
12:45    Prognoza pogody - Pogoda
12:46    Serwis ekonomiczny - Informacje
12:50    Serwis sportowy - Wiadomości
12:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
12:55    Kurier - flesh - Informacje
13:00    Studio Wschód - Informacje
13:30    Kurier - Informacje
13:40    Prognoza pogody - Pogoda
13:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
13:50    Serwis sportowy - Wiadomości
13:54    Serwis kulturalny - Program kulturalny
13:55    Kurier - flesh - Informacje
14:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
14:30    Kurier - Informacje
14:45    Prognoza pogody - Pogoda
14:50    Serwis ekonomiczny - Informacje
14:53    Serwis sportowy - Wiadomości
14:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
15:00    Kurier - flesh - Informacje
15:05    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
15:30    Kurier - Informacje
15:55    Prognoza pogody - Pogoda
15:58    Serwis ekonomiczny - Informacje
16:00    Serwis sportowy - Wiadomości
16:05    Serwis kulturalny - Program kulturalny
16:10    Rozmowa dnia - Informacje
16:25    Kamera Kuriera - Felieton
16:30    Kurier - Informacje
16:40    Prognoza pogody - Pogoda
16:45    Panorama Lubelska - Wiadomości
16:50    Gość Trójki - Informacje
17:00    Plus minus - Informacje
17:25    Serwis sportowy - Wiadomości
17:30    Kurier - Informacje
17:40    Prognoza pogody - Pogoda
17:45    Panorama Lubelska - Wiadomości
18:05    Prognoza pogody - Pogoda
18:15    Parlamentarne debaty - Informacje
18:45    Było, nie minęło - Historia
19:05    Znaki czasu - Karmelici Bosi
19:15    Magazyn sportowy - Magazyn sportowy
19:45    Gość Trójki - Informacje
20:00    Telekurier - Reportaż
20:30    Kurier - Informacje
20:50    Prognoza pogody - Pogoda
20:55    Trzeci wymiar - Informacje
21:30    Kurier - Informacje
21:40    Prognoza pogody - Pogoda
21:45    Panorama Lubelska - Wiadomości
22:05    Prognoza pogody - Pogoda
22:15    Plus minus - Informacje
22:30    Kurier - Informacje
22:45    Prognoza pogody - Pogoda
22:50    Sportowy wieczór - Jak mieszkać
23:10    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny
0:00    Plus minus - Informacje
0:25    Kurier - Informacje
0:40    Prognoza pogody - Pogoda
0:44    Trzeci wymiar - Informacje
1:10    Plus minus - Informacje
1:25    Telekurier - Reportaż
1:50    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny

TVP 3 Łódź
6:00    Kurier - Informacje
7:45    Łódzkie Wiadomości Dnia - Wiadomości
7:57    Pogoda - Pogoda
8:00    Kurier - Informacje
8:05    Kurier - gość - Informacje
8:15    Kurier - flesh - Informacje
8:18    Prognoza pogody - Pogoda
8:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
8:24    Przegląd prasy - Informacje
8:25    Kamera Kuriera - Felieton
8:30    Kurier - Informacje
8:35    Przegląd prasy - Informacje
8:40    Serwis sportowy - Wiadomości
8:45    Łódzkie Wiadomości Dnia - Wiadomości
9:00    Kurier - Informacje
9:10    Przegląd prasy - Informacje
9:13    Serwis sportowy - Wiadomości
9:15    Kurier - flesh - Informacje
9:17    Prognoza pogody - Pogoda
9:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:24    Przegląd prasy - Informacje
9:25    Kamera Kuriera - Felieton
9:30    Kurier - Informacje
9:40    Prognoza pogody - Pogoda
9:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:50    Serwis sportowy - Wiadomości
9:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
9:55    Kurier - flesh - Informacje
10:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
10:30    Kurier - Informacje
10:45    Prognoza pogody - Pogoda
10:47    Serwis ekonomiczny - Informacje
10:50    Serwis sportowy - Wiadomości
10:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
10:59    Kurier - flesh - Informacje
11:00    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
11:30    Kurier - Informacje
11:45    Prognoza pogody - Pogoda
11:48    Serwis ekonomiczny - Informacje
11:50    Serwis sportowy - Wiadomości
11:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
11:59    Kurier - flesh - Informacje
12:00    Młodzież kontra - Informacje
12:30    Kurier - Informacje
12:45    Prognoza pogody - Pogoda
12:46    Serwis ekonomiczny - Informacje
12:50    Serwis sportowy - Wiadomości
12:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
12:55    Kurier - flesh - Informacje
13:00    Studio Wschód - Informacje
13:30    Kurier - Informacje
13:40    Prognoza pogody - Pogoda
13:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
13:50    Serwis sportowy - Wiadomości
13:54    Serwis kulturalny - Program kulturalny
13:55    Kurier - flesh - Informacje
14:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
14:30    Kurier - Informacje
14:45    Prognoza pogody - Pogoda
14:50    Serwis ekonomiczny - Informacje
14:53    Serwis sportowy - Wiadomości
14:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
15:00    Kurier - flesh - Informacje
15:05    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
15:30    Kurier - Informacje
15:55    Prognoza pogody - Pogoda
15:58    Serwis ekonomiczny - Informacje
16:00    Serwis sportowy - Wiadomości
16:05    Serwis kulturalny - Program kulturalny
16:10    Rozmowa dnia - Informacje
16:25    Kamera Kuriera - Felieton
16:30    Kurier - Informacje
16:40    Prognoza pogody - Pogoda
16:45    Impresje - Reportaż
17:00    Plus minus - Informacje
17:25    Serwis sportowy - Wiadomości
17:30    Kurier - Informacje
17:40    Prognoza pogody - Pogoda
17:45    Łódzkie Wiadomości Dnia - Wiadomości
18:00    Sport - Wiadomości
18:05    Pogoda - Pogoda
18:15    Rozmowa dnia - Informacje
18:25    Łódzkie forum - Informacje
19:10    Dobry wieczór - Felieton
19:30    Łodzianin roku - Reportaż
19:40    Na sygnale - Informacje
20:00    Telekurier - Reportaż
20:30    Kurier - Informacje
20:50    Prognoza pogody - Pogoda
20:55    Trzeci wymiar - Informacje
21:30    Kurier - Informacje
21:40    Prognoza pogody - Pogoda
21:45    Łódzkie Wiadomości Dnia - Wiadomości
21:58    Pogoda - Pogoda
22:00    Studio XIII Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych - Informacje
22:15    Plus minus - Informacje
22:30    Kurier - Informacje
22:45    Prognoza pogody - Pogoda
22:50    Sportowy wieczór - Jak mieszkać
23:10    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny
0:00    Plus minus - Informacje
0:25    Kurier - Informacje
0:40    Prognoza pogody - Pogoda
0:44    Trzeci wymiar - Informacje
1:10    Plus minus - Informacje
1:25    Telekurier - Reportaż
1:50    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny

TVP 3 Poznań
6:00    Kurier - Informacje
7:45    Teleskop - Wiadomości
7:50    Okno na Wielkopolskę - Reportaż
8:00    Kurier - Informacje
8:05    Kurier - gość - Informacje
8:15    Kurier - flesh - Informacje
8:18    Prognoza pogody - Pogoda
8:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
8:24    Przegląd prasy - Informacje
8:25    Kamera Kuriera - Felieton
8:30    Kurier - Informacje
8:35    Przegląd prasy - Informacje
8:40    Serwis sportowy - Wiadomości
8:45    Bazar - wielkopolski magazyn gospodarczy - Informacje
9:00    Kurier - Informacje
9:10    Przegląd prasy - Informacje
9:13    Serwis sportowy - Wiadomości
9:15    Kurier - flesh - Informacje
9:17    Prognoza pogody - Pogoda
9:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:24    Przegląd prasy - Informacje
9:25    Kamera Kuriera - Felieton
9:30    Kurier - Informacje
9:40    Prognoza pogody - Pogoda
9:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:50    Serwis sportowy - Wiadomości
9:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
9:55    Kurier - flesh - Informacje
10:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
10:30    Kurier - Informacje
10:45    Prognoza pogody - Pogoda
10:47    Serwis ekonomiczny - Informacje
10:50    Serwis sportowy - Wiadomości
10:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
10:59    Kurier - flesh - Informacje
11:00    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
11:30    Kurier - Informacje
11:45    Prognoza pogody - Pogoda
11:48    Serwis ekonomiczny - Informacje
11:50    Serwis sportowy - Wiadomości
11:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
11:59    Kurier - flesh - Informacje
12:00    Młodzież kontra - Informacje
12:30    Kurier - Informacje
12:45    Prognoza pogody - Pogoda
12:46    Serwis ekonomiczny - Informacje
12:50    Serwis sportowy - Wiadomości
12:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
12:55    Kurier - flesh - Informacje
13:00    Studio Wschód - Informacje
13:30    Kurier - Informacje
13:40    Prognoza pogody - Pogoda
13:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
13:50    Serwis sportowy - Wiadomości
13:54    Serwis kulturalny - Program kulturalny
13:55    Kurier - flesh - Informacje
14:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
14:30    Kurier - Informacje
14:45    Prognoza pogody - Pogoda
14:50    Serwis ekonomiczny - Informacje
14:53    Serwis sportowy - Wiadomości
14:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
15:00    Kurier - flesh - Informacje
15:05    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
15:30    Kurier - Informacje
15:55    Prognoza pogody - Pogoda
15:58    Serwis ekonomiczny - Informacje
16:00    Serwis sportowy - Wiadomości
16:05    Serwis kulturalny - Program kulturalny
16:10    Rozmowa dnia - Informacje
16:25    Kamera Kuriera - Felieton
16:30    Kurier - Informacje
16:40    Prognoza pogody - Pogoda
16:45    Teleskop - Wiadomości
17:00    Plus minus - Informacje
17:25    Serwis sportowy - Wiadomości
17:30    Kurier - Informacje
17:40    Prognoza pogody - Pogoda
17:45    Teleskop - flesz - Wiadomości
18:10    Wydarzenia i opinie - Informacje
18:35    Medycyna i ty - Program edukacyjny
18:50    Okno na Wielkopolskę - Reportaż
19:00    Telewizja Poznań - przed emisją - Reportaż
19:15    Teleskop - Wiadomości
19:30    Indeks - Informacje
19:45    Historia na progu świątyni - Reportaż
20:00    Telekurier - Reportaż
20:30    Kurier - Informacje
20:50    Prognoza pogody - Pogoda
20:55    Trzeci wymiar - Informacje
21:30    Kurier - Informacje
21:40    Prognoza pogody - Pogoda
21:45    Teleskop - Wiadomości
22:05    Wiadomości sportowe - Wielkopolska - Wiadomości
22:15    Plus minus - Informacje
22:30    Kurier - Informacje
22:45    Prognoza pogody - Pogoda
22:50    Sportowy wieczór - Jak mieszkać
23:10    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny
0:00    Plus minus - Informacje
0:25    Kurier - Informacje
0:40    Prognoza pogody - Pogoda
0:44    Trzeci wymiar - Informacje
1:10    Plus minus - Informacje
1:25    Telekurier - Reportaż
1:50    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny

TVP 3 Rzeszów
6:00    Kurier - Informacje
7:45    Aktualności - Informacje
8:00    Kurier - Informacje
8:05    Kurier - gość - Informacje
8:15    Kurier - flesh - Informacje
8:18    Prognoza pogody - Pogoda
8:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
8:24    Przegląd prasy - Informacje
8:25    Kamera Kuriera - Felieton
8:30    Kurier - Informacje
8:35    Przegląd prasy - Informacje
8:40    Serwis sportowy - Wiadomości
8:45    Parnas - Program kulturalny
9:00    Kurier - Informacje
9:10    Przegląd prasy - Informacje
9:13    Serwis sportowy - Wiadomości
9:15    Kurier - flesh - Informacje
9:17    Prognoza pogody - Pogoda
9:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:24    Przegląd prasy - Informacje
9:25    Kamera Kuriera - Felieton
9:30    Kurier - Informacje
9:40    Prognoza pogody - Pogoda
9:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:50    Serwis sportowy - Wiadomości
9:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
9:55    Kurier - flesh - Informacje
10:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
10:30    Kurier - Informacje
10:45    Prognoza pogody - Pogoda
10:47    Serwis ekonomiczny - Informacje
10:50    Serwis sportowy - Wiadomości
10:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
10:59    Kurier - flesh - Informacje
11:00    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
11:30    Kurier - Informacje
11:45    Prognoza pogody - Pogoda
11:48    Serwis ekonomiczny - Informacje
11:50    Serwis sportowy - Wiadomości
11:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
11:59    Kurier - flesh - Informacje
12:00    Młodzież kontra - Informacje
12:30    Kurier - Informacje
12:45    Prognoza pogody - Pogoda
12:46    Serwis ekonomiczny - Informacje
12:50    Serwis sportowy - Wiadomości
12:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
12:55    Kurier - flesh - Informacje
13:00    Studio Wschód - Informacje
13:30    Kurier - Informacje
13:40    Prognoza pogody - Pogoda
13:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
13:50    Serwis sportowy - Wiadomości
13:54    Serwis kulturalny - Program kulturalny
13:55    Kurier - flesh - Informacje
14:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
14:30    Kurier - Informacje
14:45    Prognoza pogody - Pogoda
14:50    Serwis ekonomiczny - Informacje
14:53    Serwis sportowy - Wiadomości
14:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
15:00    Kurier - flesh - Informacje
15:05    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
15:30    Kurier - Informacje
15:55    Prognoza pogody - Pogoda
15:58    Serwis ekonomiczny - Informacje
16:00    Serwis sportowy - Wiadomości
16:05    Serwis kulturalny - Program kulturalny
16:10    Rozmowa dnia - Informacje
16:25    Kamera Kuriera - Felieton
16:30    Kurier - Informacje
16:40    Prognoza pogody - Pogoda
16:45    Magazyn katolicki - Informacje
17:00    Plus minus - Informacje
17:25    Serwis sportowy - Wiadomości
17:30    Kurier - Informacje
17:40    Prognoza pogody - Pogoda
17:45    Aktualności - Informacje
18:15    Kalejdoskop - Informacje
18:30    Punkty widzenia - Informacje
19:10    Sportowe wydarzenia weekendu - Magazyn sportowy
19:35    Rok w ogrodzie - Magazyn poradnikowy
20:00    Telekurier - Reportaż
20:30    Kurier - Informacje
20:50    Prognoza pogody - Pogoda
20:55    Trzeci wymiar - Informacje
21:30    Kurier - Informacje
21:40    Prognoza pogody - Pogoda
21:45    Aktualności - Informacje
22:00    Kalejdoskop - Informacje
22:15    Plus minus - Informacje
22:30    Kurier - Informacje
22:45    Prognoza pogody - Pogoda
22:50    Sportowy wieczór - Jak mieszkać
23:10    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny
0:00    Plus minus - Informacje
0:25    Kurier - Informacje
0:40    Prognoza pogody - Pogoda
0:44    Trzeci wymiar - Informacje
1:10    Plus minus - Informacje
1:25    Telekurier - Reportaż
1:50    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny

TVP 3 Szczecin
6:00    Kurier - Informacje
7:45    Kronika - Wiadomości
7:50    Wokół nas - Reportaż
8:00    Kurier - Informacje
8:05    Kurier - gość - Informacje
8:15    Kurier - flesh - Informacje
8:18    Prognoza pogody - Pogoda
8:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
8:24    Przegląd prasy - Informacje
8:25    Kamera Kuriera - Felieton
8:30    Kurier - Informacje
8:35    Przegląd prasy - Informacje
8:40    Serwis sportowy - Wiadomości
8:45    Kronika - Wiadomości
9:00    Kurier - Informacje
9:10    Przegląd prasy - Informacje
9:13    Serwis sportowy - Wiadomości
9:15    Kurier - flesh - Informacje
9:17    Prognoza pogody - Pogoda
9:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:24    Przegląd prasy - Informacje
9:25    Kamera Kuriera - Felieton
9:30    Kurier - Informacje
9:40    Prognoza pogody - Pogoda
9:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:50    Serwis sportowy - Wiadomości
9:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
9:55    Kurier - flesh - Informacje
10:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
10:30    Kurier - Informacje
10:45    Prognoza pogody - Pogoda
10:47    Serwis ekonomiczny - Informacje
10:50    Serwis sportowy - Wiadomości
10:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
10:59    Kurier - flesh - Informacje
11:00    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
11:30    Kurier - Informacje
11:45    Prognoza pogody - Pogoda
11:48    Serwis ekonomiczny - Informacje
11:50    Serwis sportowy - Wiadomości
11:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
11:59    Kurier - flesh - Informacje
12:00    Młodzież kontra - Informacje
12:30    Kurier - Informacje
12:45    Prognoza pogody - Pogoda
12:46    Serwis ekonomiczny - Informacje
12:50    Serwis sportowy - Wiadomości
12:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
12:55    Kurier - flesh - Informacje
13:00    Studio Wschód - Informacje
13:30    Kurier - Informacje
13:40    Prognoza pogody - Pogoda
13:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
13:50    Serwis sportowy - Wiadomości
13:54    Serwis kulturalny - Program kulturalny
13:55    Kurier - flesh - Informacje
14:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
14:30    Kurier - Informacje
14:45    Prognoza pogody - Pogoda
14:50    Serwis ekonomiczny - Informacje
14:53    Serwis sportowy - Wiadomości
14:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
15:00    Kurier - flesh - Informacje
15:05    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
15:30    Kurier - Informacje
15:55    Prognoza pogody - Pogoda
15:58    Serwis ekonomiczny - Informacje
16:00    Serwis sportowy - Wiadomości
16:05    Serwis kulturalny - Program kulturalny
16:10    Rozmowa dnia - Informacje
16:25    Kamera Kuriera - Felieton
16:30    Kurier - Informacje
16:40    Prognoza pogody - Pogoda
16:45    Kronika - Wiadomości
16:47    Menu kulturalne - Program kulturalny
16:50    Szczeciński przegląd informacji ewentualnie kulturalnych - Program kulturalny
17:00    Plus minus - Informacje
17:25    Serwis sportowy - Wiadomości
17:30    Kurier - Informacje
17:40    Prognoza pogody - Pogoda
17:45    Kronika - Wiadomości
18:05    Kronika - Wiadomości
18:10    Menu kulturalne - Program kulturalny
18:15    Kronika - Wiadomości
18:40    Znani od kuchni - Felieton
19:00    O nich bez nich - Felieton
19:25    Arka - Informacje
20:00    Telekurier - Reportaż
20:30    Kurier - Informacje
20:50    Prognoza pogody - Pogoda
20:55    Trzeci wymiar - Informacje
21:30    Kurier - Informacje
21:40    Prognoza pogody - Pogoda
21:45    Kronika - Wiadomości
22:15    Plus minus - Informacje
22:30    Kurier - Informacje
22:45    Prognoza pogody - Pogoda
22:50    Sportowy wieczór - Jak mieszkać
23:10    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny
0:00    Plus minus - Informacje
0:25    Kurier - Informacje
0:40    Prognoza pogody - Pogoda
0:44    Trzeci wymiar - Informacje
1:10    Plus minus - Informacje
1:25    Telekurier - Reportaż
1:50    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza ; STEREO
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury ; magazyn; STEREO
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza ; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:10 Przegląd prasy; STEREO
09:13 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:24 Przegląd prasy; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kurier flesz; STEREO
10:00 Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella, odc. 19 (Great mysteries and myths of the Twentieth Century.); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:59 Kurier flesz; STEREO
11:00 Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa (Body Wars. Asthma); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:59 Kurier flesz; STEREO
12:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:46 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier flesz; STEREO
13:00 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:40 Pogoda; STEREO
13:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Kurier flesz; STEREO
14:00 Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella, odc. 19 (Great mysteries and myths of the Twentieth Century.); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa (Body Wars. Asthma); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:45 Pogoda dla Warszawy ; STEREO
16:50 Wywiad Kuriera ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki ; STEREO
17:55 Wiadomości sportowe - (19.02.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza ; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:10 Raport na gorąco; STEREO
18:15 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:25 Teraz Mazowsze - TERAZ MAZOWSZE - 19.02.; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Studio reportażu - Bezdomnośćnie jedno ma imię; Dla małoletnich od lat 7
19:05 Za zamkniętymi drzwiami - Laboratorium policyjne - prem 19.02.; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:20 Mój pies i inne zwierzaki - Mój pies i inne zwierzaki - PREM. 18.02.; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Kontr-o-wersje - Kontr - o - wersje prem 15.02.; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza ; STEREO
21:55 Raport na gorąco; STEREO
21:55 Wiadomości sportowe - (19.02.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:05 Wywiad Kuriera ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:45 Pogoda; STEREO
22:50 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Przekłuwanie ciała (Body Piercing); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kurier; STEREO
00:40 Pogoda; STEREO
00:44 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Przekłuwanie ciała (Body Piercing); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Zakończenie dnia

TVP 3 Wrocław
6:00    Kurier - Informacje
7:45    Fakty - wydanie poranne - Informacje
8:00    Kurier - Informacje
8:05    Kurier - gość - Informacje
8:15    Kurier - flesh - Informacje
8:18    Prognoza pogody - Pogoda
8:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
8:24    Przegląd prasy - Informacje
8:25    Kamera Kuriera - Felieton
8:30    Kurier - Informacje
8:35    Przegląd prasy - Informacje
8:40    Serwis sportowy - Wiadomości
8:45    Fakty - komentarze - Wiadomości
9:00    Kurier - Informacje
9:10    Przegląd prasy - Informacje
9:13    Serwis sportowy - Wiadomości
9:15    Kurier - flesh - Informacje
9:17    Prognoza pogody - Pogoda
9:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:24    Przegląd prasy - Informacje
9:25    Kamera Kuriera - Felieton
9:30    Kurier - Informacje
9:40    Prognoza pogody - Pogoda
9:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:50    Serwis sportowy - Wiadomości
9:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
9:55    Kurier - flesh - Informacje
10:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
10:30    Kurier - Informacje
10:45    Prognoza pogody - Pogoda
10:47    Serwis ekonomiczny - Informacje
10:50    Serwis sportowy - Wiadomości
10:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
10:59    Kurier - flesh - Informacje
11:00    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
11:30    Kurier - Informacje
11:45    Prognoza pogody - Pogoda
11:48    Serwis ekonomiczny - Informacje
11:50    Serwis sportowy - Wiadomości
11:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
11:59    Kurier - flesh - Informacje
12:00    Młodzież kontra - Informacje
12:30    Kurier - Informacje
12:45    Prognoza pogody - Pogoda
12:46    Serwis ekonomiczny - Informacje
12:50    Serwis sportowy - Wiadomości
12:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
12:55    Kurier - flesh - Informacje
13:00    Studio Wschód - Informacje
13:30    Kurier - Informacje
13:40    Prognoza pogody - Pogoda
13:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
13:50    Serwis sportowy - Wiadomości
13:54    Serwis kulturalny - Program kulturalny
13:55    Kurier - flesh - Informacje
14:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
14:30    Kurier - Informacje
14:45    Prognoza pogody - Pogoda
14:50    Serwis ekonomiczny - Informacje
14:53    Serwis sportowy - Wiadomości
14:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
15:00    Kurier - flesh - Informacje
15:05    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
15:30    Kurier - Informacje
15:55    Prognoza pogody - Pogoda
15:58    Serwis ekonomiczny - Informacje
16:00    Serwis sportowy - Wiadomości
16:05    Serwis kulturalny - Program kulturalny
16:10    Rozmowa dnia - Informacje
16:25    Kamera Kuriera - Felieton
16:30    Kurier - Informacje
16:40    Prognoza pogody - Pogoda
16:45    Fakty - Wiadomości
17:00    Plus minus - Informacje
17:25    Serwis sportowy - Wiadomości
17:30    Kurier - Informacje
17:40    Prognoza pogody - Pogoda
17:45    Fakty - wydanie główne - Wiadomości
18:05    Sport - Wiadomości
18:10    Pogoda - Pogoda
18:15    Gość Faktów - Informacje
18:30    Posłowie - Informacje
19:00    Labirynty kultury - Program kulturalny
19:15    Praca - Tygodnik Telewizyjny - Informacje
19:30    M2 ona i on - Informacje
20:00    Telekurier - Reportaż
20:30    Kurier - Informacje
20:50    Prognoza pogody - Pogoda
20:55    Trzeci wymiar - Informacje
21:30    Kurier - Informacje
21:40    Prognoza pogody - Pogoda
21:45    Fakty - wydanie wieczorne - Wiadomości
22:05    Sport - Wiadomości
22:10    Pogoda - Pogoda
22:15    Plus minus - Informacje
22:30    Kurier - Informacje
22:45    Prognoza pogody - Pogoda
22:50    Sportowy wieczór - Jak mieszkać
23:10    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny
0:00    Plus minus - Informacje
0:25    Kurier - Informacje
0:40    Prognoza pogody - Pogoda
0:44    Trzeci wymiar - Informacje
1:10    Plus minus - Informacje
1:25    Telekurier - Reportaż
1:50    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny

Discovery Channel
06:00     Mistrzowie inżynierii: Tung Chung - nowa kolejka linowa w Hongkongu - serial dokumentalny
07:00     Najniebezpieczniejszy zawód świata: Człowiek w walce z lodem - serial dokumentalny
08:00     Test Case: Woda - serial dokumentalny
08:30     Test Case: Broń - serial dokumentalny
09:00     Amerykański hot-rod: Woodie '42 - serial dokumentalny
10:00     Amerykański chopper: Motocykl dla Carrolla Shelby'ego - serial dokumentalny
11:00     Wojny na złomowisku: Samochody odrzutowe - serial dokumentalny
12:00     Mistrzowie inżynierii: Tung Chung - nowa kolejka linowa w Hongkongu - serial dokumentalny
13:00     Najniebezpieczniejszy zawód świata: Człowiek w walce z lodem - serial dokumentalny
14:00     Test Case: Woda - serial dokumentalny
14:30     Test Case: Broń - serial dokumentalny
15:00     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 46
15:30     Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 47
16:00     Superjazda: Droga po trofeum - serial dokumentalny
17:00     Amerykański hot-rod: Woodie '42 - serial dokumentalny
18:00     Amerykański chopper: Motocykl dla Carrolla Shelby'ego - serial dokumentalny
19:00     Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Spadochron ze sklejki - serial dokumentalny
20:00     Mistrzowie inżynierii: Most nad Zaporą Hoovera - serial dokumentalny
21:00     Urazówka - życie i śmierć w izbie przyjęć: Same nieszczęścia - serial dokumentalny
22:00     Z akt FBI: Wojna gangów - serial dokumentalny
23:00     Supermaszyny: Samochody sportowe - serial dokumentalny 
00:00     Kulisy tragedii: Big Blue - serial dokumentalny
01:00     Inżynieria ekstremalna: Holenderskie zapory morskie - serial dokumentalny
02:00     Superjazda: Wściekły byk - serial dokumentalny
03:00     Amerykański hot-rod: Woodie '42 - serial dokumentalny
04:00     Amerykański chopper: Motocykl dla Carrolla Shelby'ego - serial dokumentalny
05:00     Wojny na złomowisku: Łódź wyścigowa - serial dokumentalny

Discovery Civilisation
9:00    Nieznana historia Egiptu - Film dokumentalny
9:55    Niewyjaśnione historie - Kto zabił prezydenta Kennedy'ego?
10:50    Wiek wojen - odc. 4
11:45    Pola bitew - Tunezja odc. 1
12:40    Tajemnice starożytnych imperiów - Pierwsze cywilizacje
13:35    Łowcy duchów - Pilot - widmo
14:05    Wiek wojen - odc. 4
15:00    Nieznana historia Egiptu - Film dokumentalny
15:55    Niewyjaśnione historie - Kto zabił prezydenta Kennedy'ego?
16:50    Wiek wojen - odc. 4
17:45    Pola bitew - Tunezja odc. 1
18:40    Tajemnice starożytnych imperiów - Pierwsze cywilizacje
19:35    Łowcy duchów - Pilot - widmo
20:05    Wiek wojen - odc. 4
21:00    Nieznana historia Egiptu - Film dokumentalny
21:55    Niewyjaśnione historie - Kto zabił prezydenta Kennedy'ego?
22:50    Wiek wojen - odc. 4
23:45    Pola bitew - Tunezja odc. 1
0:40    Tajemnice starożytnych imperiów - Pierwsze cywilizacje
1:35    Łowcy duchów - Pilot - widmo
2:05    Wiek wojen - odc. 4

Discovery Science
06:00 Wiatr w żaglach
06:25 Wiatr w żaglach
06:50 Najlepsze samochody, Studebaker
07:15 Najlepsze samochody, Renault
07:40 Szaleństwo zdalnie kierowane (10)
08:10 Jurassica, Prawdziwy park jurajski
09:00 Zaginione dinozaury
09:55 Słoneczne imperium, Narodziny gwiazdy
10:45 Szaleństwo zdalnie kierowane (1)
11:10 Brytyjscy łowcy UFO
12:00 Wiatr w żaglach (6)
12:25 Wiatr w żaglach (7)
12:50 Najlepsze samochody, Studebaker
13:15 Najlepsze samochody, Renault
13:40 Szaleństwo zdalnie kierowane (1)
14:10 Jurassica, Prawdziwy park jurajski
15:00 Zaginione dinozaury
15:55 Słoneczne imperium, Narodziny gwiazdy
16:45 Szaleństwo zdalnie kierowane (1)
17:10 Brytyjscy łowcy UFO
18:00 Lotnicze szaleństwo (6)
18:25 Lotnicze szaleństwo (7)
18:50 Podróż do wnętrza Ziemi, część 1
19:40 Czas przyszły, Przestępstwa
20:10 Nowy Roswell
21:00 Planeta żywiołów, Wulkan
21:55 Podróż do wnętrza Ziemi, część 1
22:45 Czas przyszły, Przestępstwa
23:10 Krytycznym okiem, Legendy i mity
00:00 Lotnicze szaleństwo (6)
00:25 Lotnicze szaleństwo (7)
00:50 Podróż do wnętrza Ziemi, część 1
01:40 Czas przyszły, Przestępstwa
02:10 Nowy Roswell
03:00 Planeta żywiołów, Wulkan
03:55 Podróż do wnętrza Ziemi, część 1
04:45 Czas przyszły, Przestępstwa
05:10 Krytycznym okiem, Legendy i mity

Discovery Travel & Living
9:00    Nowi odkrywcy - W amazońskiej dżungli
9:55    Słońce, morze i rusztowania - Hiszpania odc. 4
10:20    Luksusowe rezydencje - Przestrzeń życiowa
10:50    Przygoda z golfem - Dubaj
11:15    Przygoda z golfem - Australia
11:45    Przygody w dżungli - Amazońska przeprawa
12:10    Wielkie łowienie - czyli zarzuć wędkę - Kanada/Pstrąg i jesiotr
12:40    Lonely Planet: Wielkie miasta - Meksyk
13:35    Nad brzegiem morza - Fidżi
14:05    Wielkie projekty za granicą - odc. 6
15:00    Nowi odkrywcy - W amazońskiej dżungli
15:55    Słońce, morze i rusztowania - Hiszpania odc. 4
16:20    Luksusowe rezydencje - Przestrzeń życiowa
16:50    Przygoda z golfem - Dubaj
17:15    Przygoda z golfem - Australia
17:45    Przygody w dżungli - Amazońska przeprawa
18:10    Wielkie łowienie - czyli zarzuć wędkę - Kanada/Pstrąg i jesiotr
18:40    Lonely Planet: Wielkie miasta - Meksyk
19:35    Nad brzegiem morza - Fidżi
20:05    Wielkie projekty za granicą - odc. 6
21:00    Wielkie projekty - odc. 3
21:55    Wielka wyprawa - Karaiby - St. Barts i St. Martin
22:20    Na szlaku - Drogą po grani
22:50    Życie w mieście - Budapeszt
23:45    Nowi odkrywcy - Japonia
0:40    Podróże na chybił trafił - odc. 3
1:05    Koleje z dawnych lat - Lokomotywa parowa
1:35    Klub wędkarski Buena Vista - odc. 7
2:05    Życie w mieście - Budapeszt

National Geographic
08:00     Wojna drapieżników - film dokumentalny odc. 1/2
09:00     Katastrofa: Wybuch wulkanu Pinatubo - serial dokumentalny
10:00     W Zakazanym Mieście: Walka o przetrwanie - serial dokumentalny
11:00     Wielkie konstrukcje: Wojskowy transport lotniczy - serial dokumentalny
12:00     Tuż przed tragedią: Powódź koło zapory Stava - serial dokumentalny
13:00     Wojna drapieżników - film dokumentalny odc. 1/2
14:00     Katastrofa: Wybuch wulkanu Pinatubo - serial dokumentalny
15:00     W Zakazanym Mieście: Walka o przetrwanie - serial dokumentalny
16:00     Psie profesje: Cooper, Wasabe i Frito - serial dokumentalny
16:30     W świecie krokodyli: W poszukiwaniu pytona - serial dokumentalny
17:00     Czysta nauka: Stonehenge - serial dokumentalny
18:00     Wielkie konstrukcje: Port w Rotterdamie - serial dokumentalny
19:00     Wojna drapieżników - film dokumentalny odc. 1/2
20:00     I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 6
20:30     Niezwykłe ujęcia - serial dokumentalny odc. 1
21:00     Interpol: Wąż - serial dokumentalny
22:00     Interpol: Bilet w jedną stronę - serial dokumentalny
23:00     Wierzyć, nie wierzyć?: Kod Leonarda da Vinci - serial dokumentalny 
00:00     Interpol: Wąż - serial dokumentalny
01:00     Interpol: Bilet w jedną stronę - serial dokumentalny

Travel Channel
8:00    W stronę przygody - Nowa Zelandia, Szwajcaria i Francja
9:00    Caprice i jej podróże - Los Angeles
9:30    Opowieści - Południowe Chile - klejnoty południa
10:00    Poszukiwacze niewiarygodnych przygód - Haida Gwaii - lśniąca wyspa
11:00    Obieżyświat - RPA i Lesotho
12:00    Podróże marzeń - Południowy Pacyfik - Wyspy Cooka i Fidżi
12:30    Spragniony podróżnik - Rosyjska wódka
13:00    Podróże marzeń - Południowy Pacyfik - Tahiti i Bora-Bora
13:30    Żyłka podróżnicza - Gambia
14:00    Turysta - Nowa Szkocja - Halifax
14:30    Śródziemnomorskie wędrówki - Hiszpania - Barcelona
15:00    Obieżyświat - Papua - Nowa Gwinea
16:00    Wszerz i wzdłuż - Trynidad, Kuba
16:30    Żyłka podróżnicza - Tajlandia
17:00    Imprezy z przewodnikiem - Luty
17:30    Spragniony podróżnik - Nowofundlandzki screech i Iceberg Vodka
18:00    Spragniony podróżnik - Peru, Pisco
18:30    Podróże marzeń - Francja - Arles i Szampania
19:00    Obieżyświat - Kalifornia
20:00    Azja - Bali odc. 1
20:30    Wszerz i wzdłuż - Wyspy - Laos
21:00    Wkrótce otwarcie! - Restauracja "Country" w Nowym Jorku
21:30    Opowieści - W sercu Andów
22:00    Obieżyświat - Turcja
23:00    Spragniony podróżnik - Kanada - Rye Whisky
23:30    Poszukiwacze przygód - Walia, Francja i Finlandia
0:00    Caprice i jej podróże - Hiszpania - Costa del Sol
0:30    Imprezy z przewodnikiem - Najsłynniejsze karnawały
1:00    Nie zapomnij paszportu - Północna Namibia, Afryka

Planete
06:45 Na krawędzi bankructwa Kathleen, odc. 3/10
07:15 Na krawędzi bankructwa Jacqueline, odc. 4/10
07:45 Na krawędzi bankructwa Shelley, odc. 5/10
08:15 Opiekunowie niezwykłych gatunków Malcolm i niedźwiedzie polarne, odc. 12/39
08:45 Na krawędzi bankructwa Charlene, odc. 6/10
09:15 Na krawędzi bankructwa Donna, odc. 7/10
09:45 Zagrać chińską kartą Nixon i Mao, odc. 1/2
10:40 Zagrać chińską kartą Zakładnik z placu Tian'anmen, odc. 2-ost.
11:35 Senne życie
12:25 Znakomitości Irene Khan, odc. 3/19
13:15 Opiekunowie niezwykłych gatunków Lars i sowy, odc. 2/39
13:50 2000 lat chrześcijaństwa Od Jezusa do Chrystusa, odc. 1/13
14:40 Ravi Shankar
15:45 Weekend Weekend w Marsylii, odc. 1/10
16:15 Mój świat tańca Niurvys z Kuby, Alejandro z Hiszpanii, odc. 7/13
16:45 Z życia niskich ludzi Historia Ammie, odc. 2/4
17:15 Historia futbolu Media, odc. 10/13
18:15 Wyspy zapomnienia Maui, odc. 7/10
18:45 Rycerze Saladyn, rycerz świętej wojny, odc. 7/9
19:45 Piłka w grze Niemcy, odc. 6-ost.
20:15 Opiekunowie niezwykłych gatunków Andrew i diabły tasmańskie, odc. 27/39
20:45 We władzy ropy
21:45 Japońska bomba atomowa
22:35 Loty doświadczalne Pasja szybkości, odc. 2/3
23:35 Katastrofy lotnicze Dopuszczalne ryzyko, odc. 4-ost.
00:25 Trudna wiara
01:55 Weekend Weekend w Budapeszcie, odc. 9/10
02:25 Weekend Weekend w Dublinie, odc. 4/10
02:55 Wyspy zapomnienia Fidżi raz jeszcze, odc. 2/10

Zone Reality
6:00    Szpital Księcia Alfreda - Dokument
6:25    Dlaczego? - Dokument
6:50    Na przeków wszystkiemu - Dokument
7:15    Wyścig - Dokument
8:05    Szpital dziecięcy - Dokument
8:55    Oko za oko - Dokument
9:25    Rozbitkowie - Dokument
9:50    Rozbitkowie - extra - Dokument
10:15    Zwierzęce pogotowie - Dokument
10:40    Zwierzęce cuda - Film dokumentalny
11:30    Wzgórze odkupienia - Film dokumentalny
12:20    Zoo - Dokument
12:45    Dlaczego? - Dokument
13:10    Szpital Księcia Alfreda - Dokument
13:35    Szpital dziecięcy - Dokument
14:25    Wyścig - Dokument
15:15    Oko za oko - Dokument
15:40    Zwierzęce pogotowie - Dokument
16:10    Zwierzęce cuda - Film dokumentalny
17:00    Sezon narciarski - Film dokumentalny
17:30    Straż przybrzeżna - Film dokumentalny
18:00    Czyś ty oszalał? - Dokument
19:00    Opowieści o narodzinach - Dokument
19:30    Opowieści o narodzinach - Dokument
20:00    72 godziny - Dokument
20:30    72 godziny - Dokument
21:00    Swatka - Dokument
21:30    Swatka - Dokument
22:00    Swatka - Dokument
22:30    Swatka - Dokument
23:00    Swatka - Dokument
23:30    Swatka - Dokument
0:00    Swatka - Dokument
0:25    Swatka - Dokument
0:50    Paparazzi - Film dokumentalny
1:40    Czyś ty oszalał? - Dokument
2:30    Zdrada - Dokument
3:20    Zwierzęce pogotowie - Dokument
3:45    Zwierzęce cuda - Film dokumentalny

Viasat Explorer
5:00    Pierwszy przeszczep głowy - Film dokumentalny
6:00    Wakacje w strefie niebezpieczeństwa: Wybrzeże przemocy - Z kamerą wśród krajów wybrzeża afrykańskiego odc. 3
7:00    Wóz albo przewóz - Budowa motocykla odc. 8
8:00    72 godziny: Kroniki kryminalne - Prawdziwe i skomplikowane śledztwa odc. 3
8:30    Genialni przestępcy - Skomplikowane sztuczki kryminalne odc. 18
9:00    Polowanie na waszyngtońskiego snajpera - 22 dni strachu
10:00    Powszedni dzień człowieka sukcesu - Dzień z życia gwiazd odc. 1
11:00    Pierwszy przeszczep głowy - Film dokumentalny
12:00    Wakacje w strefie niebezpieczeństwa: Wybrzeże przemocy - Z kamerą wśród krajów wybrzeża afrykańskiego odc. 3
13:00    Wóz albo przewóz - Budowa motocykla odc. 8
14:00    72 godziny: Kroniki kryminalne - Prawdziwe i skomplikowane śledztwa odc. 3
14:30    Genialni przestępcy - Skomplikowane sztuczki kryminalne odc. 18
15:00    Polowanie na waszyngtońskiego snajpera - 22 dni strachu
16:00    Powszedni dzień człowieka sukcesu - Dzień z życia gwiazd odc. 1
17:00    Odrażający uzdrowiciele - Przewodnik po owadach, które pomagają wyzdrowieć
18:10    Przełamując granice - Egzotyczne wyprawy odc. 3
19:00    Zawód: Kierowca wyścigowy - Świat wyścigów samochodowych odc. 12
19:30    Kolumbijska wojna narkotykowa - Prawda o sytuacji w Kolumbii
20:00    Świat gadżetów - Najnowsze modele gadżetów odc. 3
20:30    Podwodna misja - Na pokładzie australijskiej łodzi podwodnej odc. 3
21:00    Narkotyki na granicy - Szokująca prawda o sposobach przemytu narkotyków
22:00    Tabu: krwawe rytuały - Kontrowersyjne zwyczaje i obrzędy

Viasat History
6:00    Opus Dei i "Kod Leonarda da Vinci" - Prawdziwe oblicze Opus Dei
7:00    Churchill - Historia życia Winstona Churchilla odc. 3
8:00    Żyć dla miłości - historia Natalie Cole - Biografia Natalie Cole odc. 1
10:00    W Iraku Sadama - Tajemnice reżimu Saddama Hussaina odc. 4
11:00    Skradzione złoto - Olimpijskie zwycięstwa i porażki
12:00    Opus Dei i "Kod Leonarda da Vinci" - Prawdziwe oblicze Opus Dei
13:00    Churchill - Historia życia Winstona Churchilla odc. 3
14:00    Żyć dla miłości - historia Natalie Cole - Biografia Natalie Cole odc. 1
16:00    W Iraku Sadama - Tajemnice reżimu Saddama Hussaina odc. 4
17:00    Skradzione złoto - Olimpijskie zwycięstwa i porażki
18:00    H.G. Wells: Wojna ze światem - Film dokumentalny
19:30    Siła pieniądza: Porwanie - Tajemnica śmierci Rudi'ego Pesci
20:00    Bertie i Elizabeth - Org: "Bertie & Elizabeth". Reżyseria: Giles Foster (Wielka Brytania 2002)
22:00    Wojna świata - Burzliwy wiek XX odc. 5
23:00    Konkwistadorzy - Historia podboju azteckiego imperium przez Corteza odc. 1

Polonia 1
06:35 - Tickle (odc. 22)
06:55 - Tygrysia maska (odc. 10)
07:20 - Generał Daimos (odc. 31)
07:40 - Helena i chłopcy (Helene et garçon)(56/80) - serial, Francja 1992
08:10 - Telezakupy
19:00 - Namiętności (93)(Pasiones) - telenowela, Argentyna 1988
19:50 - Rozgrywki wyższych sfer (201)(Lotte di Classe) - telenowela, Argentyna
20:20 - Bank samotnych serc
20:35 - Odliczanie (Countdown) - film SF, USA 1968, reż. Robert Altman, William Conrad
22:20 - Świat jest piękny
22:45 - Zaniedbywana mężatka
23:00 - Polskie foki
23:35 - Erotyczne sensacje
23:40 - News
23:50 - Amore TV
00:00 - Turbo sex hotel
00:10 - Erotyczne sensacje
00:30 - Ania i Kasia
00:45 - Reflex
00:55 - Erotyczna giełda
01:10 - Ogłoszenia towarzyskie
01:25 - Sex hotel
01:45 - Zaniedbywana mężatka
02:00 - Night shop
02:10 - Foki Ewa
02:30 - Night shop
02:40 - Oferty towarzyskie
03:00 - Sex hotel
03:20 - Night shop
03:30 - Koniec programu

TMT
5:00    Bajeczna pora - Pasmo polskich bajek dla dzieci
8:00    Muzyczne pobudzenie - Muzyka
8:15    Świat fitnessu - Informacje
8:45    Muzyczne pobudzenie - Muzyka
9:00    Telezakupy - Program reklamowy
10:00    Hobbissimo: Kuchnia smaku - Skarbnica kulinarnych pomysłów
10:30    Dom i ogród: Ogród bez tajemnic - Informacje
11:00    Babski świat - Informacje
11:30    Na czasie - Muzyka
12:00    Bajeczna pora - Pasmo polskich bajek dla dzieci
15:00    V6 - Informacje
15:30    Mocna jazda - Informacje
16:00    Godzina sportu w TMT - Magazyn sportowy
17:00    Eskapady TMT: Polskie szlaki - Informacje
18:00    Eskapady TMT: Dalekie podróże - Informacje
19:00    TMT nocą: Muzyczny salon 2 - Rozrywka
19:30    Hit & Bit: TMT Klip - Muzyka
21:00    W telesieci - Informacje
23:00    Z archiwum TMT: Noc z TMT - Rozrywka
0:00    TMT nocą: Jesteśmy z tej samej gliny - Informacje
0:30    Filmy animowane dla dorosłych - Film animowany
1:00    TMT nocą: Muzyczny salon 2 - Rozrywka
1:30    Nocne klipy - Rozrywka
2:00    Telezakupy - Program reklamowy
3:00    Muzyczny Trance Vision - Muzyka

MTV Polska
06:00     Starter - klipy na dobry początek dnia
07:00     Penetratorzy - sekrety alkowy
07:30     Wade Robson Project - konkurs tańca
08:00     Starter - klipy na dobry początek dnia
09:00     Odliczanka MTV - hity jednego artysty lub zespołu
10:00     Księżniczki piękności - w pogoni za koroną miss
11:00     Wspaniałe życie: Dzieci gwiazd w 2006 r. - kulisy życia prywatnego gwiazd
12:00     Moje supersłodkie urodziny - balangi nastolatek
13:00     Księżniczki piękności - w pogoni za koroną miss
14:00     Laguna Beach - reality show
14:30     MTV Maxxx Hits - notowanie
15:30     Zatańcz to! - szkoła tańca
16:00     Pimp My Ride - wszystko o tuningu
16:30     Penetratorzy - sekrety alkowy
17:00     Date My Mom - rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci
17:30     Real World v. Road Rules - reality show
18:30     Rap pakamera - magazyn hiphopowy
19:00     50 Cent i Olivia kręcą teledysk - reportaż
19:30     Parental Control - przemówić dziecku do rozsądku
20:00     Odliczanka MTV - hity jednego artysty lub zespołu
21:00     Wspaniałe życie: Słodcy tatusiowie - kulisy życia prywatnego gwiazd
22:00     MTV w domu u...: Gwiazdy futbolu - z wizytą u gwiazd
22:30     Happy Tree Friends - kreskówki dla niegrzecznych dzieciaków
23:00     MTV Play - program interaktywny 
00:00     Viva La Bam - autorski program Bama Margery
01:00     Bezsenność z MTV - klipy dla nocnych marków

VH1 Polska
06:00 – Espresso – pobudzające hity na dobry początek dnia
09:00 – Pop Lista - notowanie
10:00 – VH1 Greatest Hits – hity dekady
11:00 – Za Kulisami teledysku „Can’t stop” Red Hot Chili Peppers – wizyta na planie
11:30 – W domu u… – z wizytą u gwiazd
12:00 – Best of charts – przegląd list przebojów
13:00 – So 80’s – największe hity sprzed 20 lat
13:30 – Smells like 90’s – przeboje ery grunge’u
14:00 – 3 z 1 – przeboje jednego artysty lub zespołu puszczane pod rząd
14:30 – VH1 Hits – hity dekady
15:00 – Twoja Muzyka Twoja Lista – klipy na życzenie widzów
16:00 – Pop Lista - notowanie
17:00 – Smells like 90’s – przeboje ery grunge’u
18:00 – Best of charts – hity z pierwszych miejsc list przebojów
19:00 – Na Temat - teledyski z tematem przewodnim
20:00 – Behind The Music z Georgem Michaelem – wszystko o karierze wokalisty
21:00 – Nierandkowi – aaaby skutecznie się umówić
21:30 – VH1 Soul – hity soul & r&b
22:30 – Greatest Hits – największe przeboje
23:30 – Beavis & Butthead – kultowa animacja
00:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków
00:01 – VH1 Hits – hity dekady
04:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków

MTV 2
6:00     Spanking New Music
6:15     100% MTV2
7:00     The Rock: Top 10
8:00     The Red Button Chart
9:00     NME Chart Show
10:00     Spanking New Music
10:15     100% MTV2
11:00     Spanking New Music
11:15     100% MTV2
12:00     Spanking New Music
12:15     100% MTV2
13:00     Spanking New Music
13:15     100% MTV2
14:00     Spanking New Music
14:15     100% MTV2
15:00     Spanking New Music
15:15     100% MTV2
16:00     Brits, Drugs & Rock N Roll
17:00     The Red Button Chart
18:00     The Rock: Top 10
18:45     Spanking New Music
19:00     NME Chart Show
20:00     Spanking New Music
20:15     100% MTV2
21:00     Mike Patton Takeover
22:00     Spanking New Music
23:00     The Red Button Chart
0:00     Me, Myself and I
1:00     120 Minutes

VIVA Polska
06:00     Planet VIVA - najnowsze hity
09:00     VIVA górą
09:10     Planet VIVA - najnowsze hity
09:30     O co kaman - program muzyczny
09:40     Planet VIVA - najnowsze hity
10:30     Tom kultury - magazyn kulturalny
10:40     Planet VIVA - najnowsze hity
10:50     VIVA górą
11:00     Kocha, nie kocha
11:30     Parot
12:00     VIVA górą
12:10     Zajefajnick - gra SMS-owa
12:30     Rendez-vous - program rozrywkowy
12:40     Kocha, nie kocha
13:00     VIVA górą
13:10     Parot
13:30     Sobotwór - gra SMS-owa
14:00     Tom kultury - magazyn kulturalny
14:10     Planet VIVA - najnowsze hity
14:40     Big in America - reality show
15:00     In & Out - wiadomości ze świata show biznesu
15:50     Tom kultury - magazyn kulturalny
16:00     VIVAMAT - program prowadzony wbrew wszelkim regułom
17:00     Ring Charts - notowanie dzwonków SMS-owych
17:50     Rendez-vous - program rozrywkowy
18:00     Parot
18:30     Sobotwór - gra SMS-owa
19:00     VIVA górą
19:10     Kocha, nie kocha
19:30     Zajefajnick - gra SMS-owa
19:50     Tom kultury - magazyn kulturalny
20:00     Personality - teledyskowy życiorys wybranej gwiazdy
20:50     VIVA górą
21:00     Planet VIVA - najnowsze hity
21:30     O co kaman - program muzyczny
21:40     Planet VIVA - najnowsze hity
21:50     VIVA górą
22:00     Download Charts - program rozrywkowy
22:50     Rendez-vous - program rozrywkowy
23:00     Kocha, nie kocha - Extreme
23:30     Parot - Extreme 
00:00     VIVA górą
00:10     Hitbuster - program muzyczny
01:00     Nightrider

4fun TV
06:00    4fun.hits
07:00    Teraz.pl - Notowanie polskich hitów
08:00    Parszywe Pozycje
09:00    4fun.hits.new
10:00    4fun.hits
11:00    4fun'rocks
12:00    Teraz.pl
13:00    4fun.hits
14:00    Parszywe Pozycje
15:00    Kartony
16:00    4fun'rocks
17:00    4fun.hits
18:00    Parszywa 13: Konfrontacje - Lista najgorszych teledysków
20:00    Kartony
21:00    4fun.hiphop
22:00    4fun'rocks
23:00    Kartony
00:00    4fun'ocka
03:00    4fun.chill

TVN Gra
8:00    Music Chat - Rozrywka
8:45    Telesklep - Program reklamowy
11:55    Strażnik kasy - Rozrywka
12:55    Strażnik kasy - Rozrywka
15:00    Rozbij bank - Rozrywka
17:00    Seans filmowy - Rozrywka
18:30    Kasa gra - Rozrywka
23:30    Seans filmowy - Rozrywka
0:30    Turbo granie - Rozrywka
2:30    SerwisMania - Rozrywka

Zone Romantica
06.00    (Amor Amor) Tak jak w kinie (Como En El Cine) (Część 200) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Lorena Rojas, Olivia Collins, Mauricio Ochmann, Betty Monroe, (50 min.).
07.00    (Amor Amor) Perła (Perla) (Część 79) - telenowela, Meksyk 1998, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Silvia Navarro, Leonardo Garcia, Vanessa Acosta, Gina Romand, (50 min.).
08.00    (Premiere) Miłość i przemoc (Amor a Palos) (Część 120) - serial, Wenezuela 2005, reż. Jose Alcalde, Jose Manuel Carvajal, wyk. Hilda Abrahamz, Norkys Batista, Yoletty Cabrera, Emma Rabbe, Lorenzo Jordan. (50 min.).
09.00    Śnię o twej miłości (Sueno con tu amor) (Część 31) - telenowela, Wenezuela 2006, reż. Carlom Izquierdo, wyk. Fabiola Colmenares, Jorge Reyes, Crisol Carabal, Miguel de Leon, (50 min.).
10.00    (Premiere) Miłość na sprzedaż (Amores de Mercado) (Część 27) - telenowela, USA 2006, reż. Rodolfo Hoyos, Andres Bierman, wyk. Michel Brown, Andres Velasco, Paola Rey, Salvador del Solar, (50 min.).
11.00    (Amor Amor) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 128) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (45 min.).
12.00    (Amor Amor) Perła (Perla) (Część 79) - telenowela, Meksyk 1998, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Silvia Navarro, Leonardo Garcia, Vanessa Acosta, Gina Romand, (50 min.).
13.00    (Premiere) Miłość i przemoc (Amor a Palos) (Część 120) - serial, Wenezuela 2005, reż. Jose Alcalde, Jose Manuel Carvajal, wyk. Hilda Abrahamz, Norkys Batista, Yoletty Cabrera, Emma Rabbe, Lorenzo Jordan. (50 min.).
14.00    Śnię o twej miłości (Sueno con tu amor) (Część 31) - telenowela, Wenezuela 2006, reż. Carlom Izquierdo, wyk. Fabiola Colmenares, Jorge Reyes, Crisol Carabal, Miguel de Leon, (50 min.).
15.00    (Premiere) Miłość na sprzedaż (Amores de Mercado) (Część 27) - telenowela, USA 2006, reż. Rodolfo Hoyos, Andres Bierman, wyk. Michel Brown, Andres Velasco, Paola Rey, Salvador del Solar, (50 min.).
16.00    (Premiere) Miłość i przemoc (Amor a Palos) (Część 120) - serial, Wenezuela 2005, reż. Jose Alcalde, Jose Manuel Carvajal, wyk. Hilda Abrahamz, Norkys Batista, Yoletty Cabrera, Emma Rabbe, Lorenzo Jordan. (50 min.).
17.00    (Amor Amor) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 128) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (45 min.).
18.00    Śnię o twej miłości (Sueno con tu amor) (Część 31) - telenowela, Wenezuela 2006, reż. Carlom Izquierdo, wyk. Fabiola Colmenares, Jorge Reyes, Crisol Carabal, Miguel de Leon, (50 min.).
19.00    (Premiere) Miłość na sprzedaż (Amores de Mercado) (Część 27) - telenowela, USA 2006, reż. Rodolfo Hoyos, Andres Bierman, wyk. Michel Brown, Andres Velasco, Paola Rey, Salvador del Solar, (50 min.).
20.00    (Amor Amor) Tak jak w kinie (Como En El Cine) (Część 200) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Lorena Rojas, Olivia Collins, Mauricio Ochmann, Betty Monroe, (50 min.).
21.00    (Premiere) Miłość i przemoc (Amor a Palos) (Część 120) - serial, Wenezuela 2005, reż. Jose Alcalde, Jose Manuel Carvajal, wyk. Hilda Abrahamz, Norkys Batista, Yoletty Cabrera, Emma Rabbe, Lorenzo Jordan. (50 min.).
22.00    Śnię o twej miłości (Sueno con tu amor) (Część 31) - telenowela, Wenezuela 2006, reż. Carlom Izquierdo, wyk. Fabiola Colmenares, Jorge Reyes, Crisol Carabal, Miguel de Leon, (50 min.).
23.00    (Amor Amor) Perła (Perla) (Część 79) - telenowela, Meksyk 1998, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Silvia Navarro, Leonardo Garcia, Vanessa Acosta, Gina Romand, (50 min.).
00.00    (Premiere) Miłość i przemoc (Amor a Palos) (Część 120) - serial, Wenezuela 2005, reż. Jose Alcalde, Jose Manuel Carvajal, wyk. Hilda Abrahamz, Norkys Batista, Yoletty Cabrera, Emma Rabbe, Lorenzo Jordan. (50 min.).
01.00    (Premiere) Miłość na sprzedaż (Amores de Mercado) (Część 27) - telenowela, USA 2006, reż. Rodolfo Hoyos, Andres Bierman, wyk. Michel Brown, Andres Velasco, Paola Rey, Salvador del Solar, (50 min.).
01.50    (Amor Amor) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 128) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (45 min.).
02.40    (Amor Amor) Perła (Perla) (Część 79) - telenowela, Meksyk 1998, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Silvia Navarro, Leonardo Garcia, Vanessa Acosta, Gina Romand, (50 min.).
03.30    (Amor Amor) Tak jak w kinie (Como En El Cine) (Część 199) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Lorena Rojas, Olivia Collins, Mauricio Ochmann, Betty Monroe, (25 min.).
04.20    (Amor Amor) Tak jak w kinie (Como En El Cine) (Część 200) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Lorena Rojas, Olivia Collins, Mauricio Ochmann, Betty Monroe, (25 min.).
05.10    (Amor Amor) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 128) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (45 min.).

TVN 24
05:30     Powitanie Poranka TVN 24
05:45     Skrót informacji
06:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
06:15     Skrót informacji
06:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
06:45     Skrót informacji
07:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
07:15     Skrót informacji
07:25     Biznes - program publicystyczny
07:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
07:45     Skrót informacji
08:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
08:05     Rozmowa Poranka TVN 24
08:15     Skrót informacji
08:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
08:45     Szkło kontaktowe - skrót
09:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
09:10     Gość poranny - wywiad
09:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
09:45     Skrót informacji
09:50     Autorski przegląd prasy zagranicznej
09:55     Bilans giełdowy - program ekonomiczny
10:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:45     Serwis biznesowy
11:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:45     Serwis biznesowy
12:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:45     Serwis biznesowy
13:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:45     Serwis biznesowy
14:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:45     Serwis biznesowy
15:00     Serwis informacyjny
15:20     InterNET24 - magazyn informacyjny
15:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:45     Serwis biznesowy
16:00     Bilans dnia - magazyn ekonomiczny
16:30     Raport popołudniowy
17:10     Prosto z Polski - magazyn informacyjny
17:30     24 godziny - magazyn informacyjny
18:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
18:40     Skaner polityczny - magazyn
19:00     Fakty, ludzie, pieniądze
20:00     Kropka nad i - program publicystyczny
20:30     Raport wieczorny
21:00     24 godziny - magazyn informacyjny
22:00     Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
23:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
23:10     Bilans dnia - magazyn ekonomiczny
23:30     Serwis informacyjny - podsumowanie 
00:00     Skrót informacji
00:05     Kropka nad i - program publicystyczny
00:30     Skrót informacji
00:40     Skaner polityczny - magazyn
01:00     Serwis informacyjny - podsumowanie
01:30     24 godziny - magazyn informacyjny
02:30     Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
03:30     Skrót filmowy
03:35     Bilans - magazyn ekonomiczny
04:00     Serwis informacyjny - podsumowanie
04:30     24 godziny - magazyn informacyjny

TV Biznes
6:55    Biznes dzisiaj - Informacje
7:15    Podsumowanie sesji na GPW - Informacje
7:30    Biznes dzisiaj - Informacje
7:45    Studio biznes - gość - Informacje
7:55    Biznes dzisiaj - Informacje
8:10    Przegląd prasy krajowej - Informacje
8:15    Studio biznes - gość - Informacje
8:30    Biznes dzisiaj - Informacje
8:40    Przegląd prasy krajowej - Informacje
8:45    Nie daj się fiskusowi - Vademecum podatnika
8:55    Biznes dzisiaj - Informacje
9:12    Waluty - komentarz - Informacje
9:20    Poranna prognoza TV Biznes - Wiadomości
9:30    Biznes dzisiaj - Informacje
9:45    Przegląd prasy krajowej - Informacje
9:55    Biznes dzisiaj - Informacje
10:10    Klub Polska 2015+ - Informacje
10:30    Biznes dzisiaj - Informacje
10:45    Poranna prognoza TV Biznes - Wiadomości
10:55    Biznes dzisiaj - Informacje
11:10    Indeks 7 - Informacje
11:30    Biznes dzisiaj - Informacje
11:45    Studio biznes - gość - Informacje
11:55    Biznes dzisiaj - Informacje
12:10    e-Biznes - Magazyn poradnikowy
12:30    Biznes dzisiaj - Informacje
12:45    Studio biznes - gość - Informacje
12:55    Biznes dzisiaj - Informacje
13:10    Pociąg do biznesu - Panorama branż
13:30    Biznes dzisiaj - Informacje
13:45    Studio biznes - gość - Informacje
13:55    Biznes dzisiaj - Informacje
14:10    Błękitna kropka - Informacje
14:30    Biznes dzisiaj - Informacje
14:45    Studio biznes - gość - Informacje
14:55    Biznes dzisiaj - Informacje
15:10    Sektory, wektory, trendy - Przegląd światowej gospodarki
15:30    Biznes dzisiaj - Informacje
15:45    Nie daj się fiskusowi - Vademecum podatnika
15:55    Biznes dzisiaj - Informacje
16:10    Eurolinia - Przewodnik po funduszach europejskich
16:30    Biznes dzisiaj - Informacje
16:45    Studio biznes - gość - Informacje
16:55    Biznes dzisiaj - Informacje
17:15    Style i biznes - Informacje
17:30    Biznes dzisiaj - Informacje
17:45    Podsumowanie sesji na GPW - Informacje
17:55    Biznes dzisiaj - Informacje
18:15    Partnerski bank - Informacje
18:30    Biznes dzisiaj - Informacje
18:40    Studio biznes - gość - Informacje
18:55    Biznes dzisiaj - Informacje
19:15    e-Biznes - Magazyn poradnikowy
19:30    Biznes dzisiaj - Informacje
19:40    Studio biznes - gość - Informacje
19:55    Biznes dzisiaj - Informacje
20:15    Biznes i książki - Informacje
20:30    Biznes dzisiaj - Informacje
20:40    Studio biznes - gość - Informacje
20:55    Biznes dzisiaj - Informacje
21:15    Sektory, wektory, trendy - Przegląd światowej gospodarki
21:30    Biznes dzisiaj - Informacje
21:40    Studio biznes - gość - Informacje
21:55    Biznes dzisiaj - Informacje
22:15    W 600 sekund dookoła świata - Informacje
22:30    Biznes dzisiaj - Informacje
22:40    Podsumowanie sesji na GPW - Informacje
22:55    Biznes dzisiaj - Informacje
23:15    W drodze na listę - Informacje
23:30    Biznes dzisiaj - Informacje
23:40    Studio biznes - gość - Informacje
23:55    Biznes dzisiaj - Informacje
0:15    Studio biznes - gość - Informacje
0:30    Biznes dzisiaj - Informacje
0:40    Studio biznes - gość - Informacje

Polsat Zdrowie i Uroda
7:00    Telemarket - Program reklamowy
7:15    Zdrowe normy - Poradnik medyczny odc. 4
7:30    Relaks z Tai Chi - Gimnastyka odc. 2
7:45    Jesteśmy - odc. 154
8:15    Doniesienia medyczne - Magazyn medyczny odc. 154
8:30    Post scriptum - Program kulturalny odc. 31
8:45    Szpital na perypetiach - Serial komediowy odc. 16; (Polska 2001)
9:15    Zobacz więcej - odc. 201
9:30    Gymnasion na zdrowie - Serial obyczajowy odc. 7; Reżyseria: Paweł Miraldi Kasri (Polska 2006)
10:00    Zjednoczone Emiraty Arabskie - Film dokumentalny odc. 5
10:30    Prosto do Europy - Poradnik medyczny Skolioza odc. 2
10:45    Rodzina zastępcza plus - Serial komediowy "Potop" odc. 202; Reżyseria: Wojciech Nowak (Polska 2004)
11:30    Doniesienia medyczne - Magazyn medyczny odc. 154
11:45    Telemarket - Program reklamowy
12:00    Psie serce - Serial obyczajowy "Pauza" odc. 3; Reżyseria: Tomasz Dembiński (Polska 2002)
12:45    Zobacz więcej - odc. 201
13:00    Młodzi naukowcy - scope - Program edukacyjny Zwierzęta i medycyna odc. 24
13:30    Między wschodem a zachodem - Program edukacyjny odc. 30
14:00    Domowa kawiarenka - odc. 41
14:30    Exclusive - odc. 189
15:00    Relaks z Tai Chi - Gimnastyka odc. 2
15:15    Twój lekarz - Poradnik medyczny odc. 74
15:40    Echo lasu - odc. 73
16:15    Doniesienia medyczne - Magazyn medyczny odc. 154
16:30    Post scriptum - Program kulturalny odc. 31
16:45    Chcę być piękna - Reality show odc. 10
17:30    Operacje - odc. 26
17:50    Chcę być piękna i nie tylko - Lifestyle odc. 11
18:15    Alfabet kulinarny Kurta Schellera - odc. 11
18:45    Żeński rozmiar - Talkshow Tajemnice piękna odc. 9
19:15    Szpital na perypetiach - Serial komediowy odc. 16; (Polska 2001)
19:45    Psie serce - Serial obyczajowy "Pauza" odc. 3; Reżyseria: Tomasz Dembiński (Polska 2002)
20:30    Rodzina zastępcza plus - Serial komediowy "Potop" odc. 202; Reżyseria: Wojciech Nowak (Polska 2004)
21:15    Chcę być piękna - Reality show odc. 10
22:00    Operacje - odc. 26
22:30    Warto wiedzieć - Powrót do życia odc. 23
22:45    Doniesienia medyczne - Magazyn medyczny odc. 154
23:00    Post scriptum - Program kulturalny odc. 31
23:15    Nasze dzieci - Talkshow Resocjalizacja odc. 20
0:00    Z kamerą wśród ludzi - Talkshow Gotowanie odc. 3
0:45    Telemarket - Program reklamowy
1:00    Telemarket - Program reklamowy

Kuchnia TV
7:00    Telesprzedaż - Program reklamowy
7:30    Martha - Najgorsi kucharze odc. 6
8:15    Telesprzedaż - Program reklamowy
8:50    Przekręty Jamiego Olivera - Apetycznie i grzesznie odc. 3
9:25    Szkoła gotowania Delii Smith - Kuchenne utensylia odc. 21
10:00    Na słodko - Kawa odc. 27
10:30    Antonio Carluccio ucztuje w Italii - Piemont odc. 2
11:00    Kylie Kwong - czysta magia - Kryjówka na wyspach Hong Kongu odc. 6
11:30    Telesprzedaż - Program reklamowy
12:00    Martha - Donald Trump z żoną odc. 8
12:45    Telesprzedaż - Program reklamowy
13:20    Na słodko - Czekolada odc. 28
13:50    Para w kuchni - odc. 20
14:20    Słodki drań - odc. 12
14:50    Street Cafe - Wietnam - Ho Shi Minh odc. 8
15:15    Kylie Kwong - czysta magia - Szkoła woka odc. 7
15:45    Szkoła gotowania Delii Smith - Rośliny strączkowe odc. 23
16:20    Na słodko - Przyprawy korzenne odc. 29
16:55    Przysmaki Jamesa Martina - Kuchnia włoska odc. 2
17:30    Przekręty Jamiego Olivera - Remont u sąsiadów odc. 5
18:00    Martha - Jamie Oliver odc. 11
18:50    Antonio Carluccio ucztuje w Italii - Emilia - Romania odc. 3
19:25    Morska odyseja Ricka Steina - Wyprawa w morze i tułaczka po Goa odc. 2
20:00    Kuchnia Billa - Kiedy pada deszcz odc. 8
20:30    Słodki drań - odc. 12
21:00    Kylie Kwong - czysta magia - Modne jedzenie w Hongkongu odc. 4
21:30    Para w kuchni - odc. 20
22:00    Przysmaki Jamesa Martina - Kuchnia włoska odc. 2
22:30    Przekręty Jamiego Olivera - Jedzenie na drogę odc. 4
23:00    Morska odyseja Ricka Steina - Słoneczne Włochy i tradycyjna Anglia odc. 1
23:30    Martha - Najgorsi kucharze odc. 6
0:15    Telesprzedaż - Program reklamowy
1:15    Szkoła gotowania Delii Smith - Poręczne gadżety odc. 22
1:45    Przekręty Jamiego Olivera - Apetycznie i grzesznie odc. 3
2:15    Na słodko - Kawa odc. 27
2:45    Kylie Kwong - czysta magia - Modne jedzenie w Hongkongu odc. 4
3:15    Szkoła gotowania Delii Smith - Kuchenne utensylia odc. 21

Tele 5
05:30 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 79)
06:25 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 87)
06:50 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 88)
07:15 Prognoza pogody - program/pogoda
07:25 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 92)
08:25 Cyrograf - serial/sensacyjny Kanada 2004 (odc. 10)
09:15 Telezakupy - program/Telezakupy
11:10 Ślub stulecia - film/komedia romantyczna USA/Francja 1993
12:55 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 89)
13:20 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 90)
13:45 Telezakupy - program/Telezakupy
14:20 Brygada Acapulco - serial/sensacyjny USA 1993 (odc. 10)
15:15 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 77)
16:15 Cyrograf - serial/sensacyjny Kanada 2004 (odc. 11)
17:10 Prognoza pogody - program/pogoda
17:20 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 93)
18:20 Brygada Acapulco - serial/sensacyjny USA 1993 (odc. 11)
19:15 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:30 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:55 Prognoza pogody - program/pogoda
20:00 Kompania karna - film/dramat USA 1990
21:55 Prognoza pogody - program/pogoda
22:00 Wydział do spraw specjalnych - serial/kryminalny Kanada 2003 (odc. 36)
23:00 Gorączka w mieście - serial/kryminalny USA 1996 (odc. 15)
00:00 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
00:30 Zwierzęcy instynkt 3 - film/erotyczny USA 1995
02:10 Rybia nocka - program/inne

Edusat
6:00    Pasmo sportowe - Relacja
7:35    Pasmo sportowe - Relacja
7:58    Program dnia - Zapowiedź programu
8:00    Informatyka - odc. 3
8:45    Informacja o studiach podyplomowych wydziału ekonomicznego WSSE - Program edukacyjny
9:10    Informatyka - odc. 4
9:55    Prosto z winnicy - odc. 10
10:15    Język rosyjski - odc. 9
11:05    Język rosyjski - odc. 10
11:50    Klinika lęków i stresów - Adaptacja za granicą odc. 5
12:20    Informacja o kursie "Akademia Mikroekonomii" WSSE - Program edukacyjny
12:28    Program dnia - Zapowiedź programu
12:30    Język rosyjski - odc. 11
13:20    Język rosyjski - odc. 12
14:05    Triathlon - Reportaż
14:25    Matematyka - odc. 10
15:15    Matematyka - odc. 11
16:00    Informacja o studiach licencjackich WSSE - Program edukacyjny
16:10    Edukacja w USA - odc. 5
16:50    Elementy psychologii klinicznej - odc. 7
17:40    Elementy psychologii klinicznej - odc. 8
18:25    Program dnia - Zapowiedź programu
18:30    Wybrane zagadnienia z filozofii - odc. 11
19:20    Wybrane zagadnienia z filozofii - odc. 12
20:10    Polityka gospodarcza i społeczna - Polityka naukowa na tle UE
20:35    Banki a rozwój gospodarczy - Bank spółdzielczy
21:10    Informacja o studiach podyplomowych wydziału pedagogicznego WSSE - Program edukacyjny
21:25    Program dnia - Zapowiedź programu
21:30    Polska - Mołdawia - Inne
22:50    Żużel - Sporty motorowe
23:30    Informatyka - odc. 3
0:20    Informatyka - odc. 4
1:10    Język rosyjski - odc. 9
2:00    Język rosyjski - odc. 10
2:50    Język rosyjski - odc. 11
3:40    Elementy psychologii klinicznej - odc. 7

TV Toya
15:35    Mixtura - Muzyka
16:25    Dla prawo- i leworęcznych - Informacje
16:35    Sport i nie sport - Informacje
16:50    Stylizacje - Reportaż
17:00    Nasze sprawy - Reportaż
17:15    Wydarzenia - Wiadomości
17:30    Sport - Wiadomości
17:35    Pogoda dla Łodzi - Pogoda
17:40    Dla prawo- i leworęcznych - Informacje
17:50    Sport, sport, sport - Magazyn sportowy
18:15    Wydarzenia - flesz - Wiadomości
18:20    W cztery oczy - Reportaż
18:30    Konfrontacje - Informacje
19:15    Wydarzenia - flesz - Wiadomości
19:20    Mixtura - Muzyka
20:15    Wydarzenia - Wiadomości
20:30    Sport - Wiadomości
20:35    Pogoda dla Łodzi - Pogoda
20:40    Dla prawo- i leworęcznych - Informacje
20:50    Cztery łapy - Informacje
21:05    Nasze sprawy - Reportaż
21:15    Wydarzenia - flesz - Wiadomości
21:20    Oblicza przygody - Felieton
21:50    Łódzkie migawki - Informacje
21:55    Kierunkowskaz - Informacje
22:05    Człowiek miesiąca - Reportaż
22:15    Wydarzenia - flesz - Wiadomości
22:20    Sport, sport, sport - Magazyn sportowy
22:45    Wydarzenia - Wiadomości
23:00    Sport - Wiadomości
23:05    Pogoda dla Łodzi - Pogoda
23:10    Dla prawo- i leworęcznych - Informacje
23:20    Konfrontacje - Informacje

WTK
8:00    Puls dnia - serwis informacyjny - Wiadomości
8:15    Sport - Wiadomości
8:25    Muzyczne pobudzenie - Muzyka
9:00    Puls dnia - serwis informacyjny - Wiadomości
9:15    Sport - Wiadomości
9:25    Na zdrowie - Magazyn medyczny
9:45    Muzyczne pobudzenie - Muzyka
10:00    Puls dnia - serwis informacyjny - Wiadomości
10:15    Muzyczne pobudzenie - Muzyka
10:30    Program lokalny - Informacje
11:00    Studio sport - Sport
12:35    Książka nie tylko do poduszki - Nowości wydawnicze
12:55    Natura - Inne
13:20    Granie na żądanie - Muzyka
14:10    Telekonin - Przegląd wydarzeń konińskich
14:30    Program lokalny - Informacje
15:00    Piękny obiekt pożądania - Moda
15:35    Granie na żądanie - Muzyka
16:00    Towarzyski Tydzień - Program kulturalny
16:20    Pogoda - Pogoda
16:30    Program lokalny - Informacje
17:00    Książka nie tylko do poduszki - Nowości wydawnicze
17:20    Qulturalny Poznań - Informacje
17:30    Na zdrowie - Magazyn medyczny
17:50    Sport - Wiadomości
18:00    Puls dnia - serwis informacyjny - Wiadomości
18:10    Qulturalny Poznań - Informacje
18:20    Pogoda - Pogoda
18:30    Puls dnia - serwis informacyjny - Wiadomości
18:50    Sport - Wiadomości
19:00    Puls dnia - serwis informacyjny - Wiadomości
19:10    Qulturalny Poznań - Informacje
19:20    Biznes Magazyn - Informacje
19:50    Pogoda - Pogoda
20:00    Puls dnia - serwis informacyjny - Wiadomości
20:10    Motomania - Informacje
20:30    Puls dnia - serwis informacyjny - Wiadomości
20:55    Pogoda - Pogoda
21:00    Puls dnia - serwis informacyjny - Wiadomości
21:10    Sport - Wiadomości
21:25    Pogoda - Pogoda
21:30    Puls dnia - serwis informacyjny - Wiadomości
21:55    Pogoda - Pogoda
22:00    Program lokalny - Informacje
22:30    Puls dnia - serwis informacyjny - Wiadomości
22:50    Sport - Wiadomości
23:05    Na zdrowie - Magazyn medyczny
23:25    Pogoda - Pogoda
23:30    Puls dnia - serwis informacyjny - Wiadomości
23:50    Biznes Magazyn - Informacje
0:30    Puls dnia - serwis informacyjny - Wiadomości
0:50    Pogoda - Pogoda
0:55    Motomania - Informacje
1:15    Biznes Magazyn - Informacje

TVP 3 Lubuska
6:00    Kurier - Informacje
7:46    Informacje lubuskie - Wiadomości z regionu
8:00    Kurier - Informacje
8:05    Kurier - gość - Informacje
8:15    Kurier - flesh - Informacje
8:18    Prognoza pogody - Pogoda
8:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
8:24    Przegląd prasy - Informacje
8:25    Kamera Kuriera - Felieton
8:30    Kurier - Informacje
8:35    Przegląd prasy - Informacje
8:40    Serwis sportowy - Wiadomości
8:45    Informacje sportowe - Wiadomości
9:00    Kurier - Informacje
9:10    Przegląd prasy - Informacje
9:13    Serwis sportowy - Wiadomości
9:15    Kurier - flesh - Informacje
9:17    Prognoza pogody - Pogoda
9:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:24    Przegląd prasy - Informacje
9:25    Kamera Kuriera - Felieton
9:30    Kurier - Informacje
9:40    Prognoza pogody - Pogoda
9:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:50    Serwis sportowy - Wiadomości
9:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
9:55    Kurier - flesh - Informacje
10:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
10:30    Kurier - Informacje
10:45    Prognoza pogody - Pogoda
10:47    Serwis ekonomiczny - Informacje
10:50    Serwis sportowy - Wiadomości
10:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
10:59    Kurier - flesh - Informacje
11:00    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
11:30    Kurier - Informacje
11:45    Prognoza pogody - Pogoda
11:48    Serwis ekonomiczny - Informacje
11:50    Serwis sportowy - Wiadomości
11:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
11:59    Kurier - flesh - Informacje
12:00    Młodzież kontra - Informacje
12:30    Kurier - Informacje
12:45    Prognoza pogody - Pogoda
12:46    Serwis ekonomiczny - Informacje
12:50    Serwis sportowy - Wiadomości
12:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
12:55    Kurier - flesh - Informacje
13:00    Studio Wschód - Informacje
13:30    Kurier - Informacje
13:40    Prognoza pogody - Pogoda
13:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
13:50    Serwis sportowy - Wiadomości
13:54    Serwis kulturalny - Program kulturalny
13:55    Kurier - flesh - Informacje
14:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
14:30    Kurier - Informacje
14:45    Prognoza pogody - Pogoda
14:50    Serwis ekonomiczny - Informacje
14:53    Serwis sportowy - Wiadomości
14:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
15:00    Kurier - flesh - Informacje
15:05    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
15:30    Kurier - Informacje
15:55    Prognoza pogody - Pogoda
15:58    Serwis ekonomiczny - Informacje
16:00    Serwis sportowy - Wiadomości
16:05    Serwis kulturalny - Program kulturalny
16:10    Rozmowa dnia - Informacje
16:25    Kamera Kuriera - Felieton
16:30    Kurier - Informacje
16:40    Prognoza pogody - Pogoda
16:45    Informacje lubuskie - Wiadomości z regionu
16:58    Prognoza pogody - Pogoda
17:00    Plus minus - Informacje
17:25    Serwis sportowy - Wiadomości
17:30    Kurier - Informacje
17:40    Prognoza pogody - Pogoda
17:45    Informacje lubuskie - Wiadomości z regionu
18:10    Prognoza pogody - Pogoda
18:15    Rozmowa dnia - Komentarz do wydarzeń dnia
18:27    Prognoza pogody - Pogoda
18:30    Dogrywka - Wydarzenia w sporcie
18:45    Raport gospodarczy - Informacje
19:00    Pol'and'Rock - Teledyski i ciekawostki
19:28    Prognoza pogody - Pogoda
19:30    Dzień nauki - Przyszłość w nauce
19:55    Prognoza pogody - Pogoda
20:00    Telekurier - Reportaż
20:30    Kurier - Informacje
20:50    Prognoza pogody - Pogoda
20:55    Trzeci wymiar - Informacje
21:30    Kurier - Informacje
21:40    Prognoza pogody - Pogoda
21:45    Informacje lubuskie - Wiadomości z regionu
21:58    Prognoza pogody - Pogoda
22:00    Rozmowa dnia - Komentarz do wydarzeń dnia
22:15    Plus minus - Informacje
22:30    Kurier - Informacje
22:45    Prognoza pogody - Pogoda
22:50    Sportowy wieczór - Jak mieszkać
23:10    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny
0:00    Plus minus - Informacje
0:25    Kurier - Informacje
0:40    Prognoza pogody - Pogoda
0:44    Trzeci wymiar - Informacje
1:10    Plus minus - Informacje
1:25    Telekurier - Reportaż
1:50    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny

TVP 3 Kielce
6:00    Kurier - Informacje
7:45    Informacje - Informacje
7:50    Przegląd prasy - Informacje
7:55    Pogoda w regionie - Pogoda
8:00    Kurier - Informacje
8:05    Kurier - gość - Informacje
8:15    Kurier - flesh - Informacje
8:18    Prognoza pogody - Pogoda
8:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
8:24    Przegląd prasy - Informacje
8:25    Kamera Kuriera - Felieton
8:30    Kurier - Informacje
8:35    Przegląd prasy - Informacje
8:40    Serwis sportowy - Wiadomości
8:45    TELE VIZJA Kielce - Najciekawsze informacje i wydarzenia regionu
8:50    Młodzi pracodawcy - Magazyn poradnikowy
8:55    Pogoda w regionie - Pogoda
9:00    Kurier - Informacje
9:10    Przegląd prasy - Informacje
9:13    Serwis sportowy - Wiadomości
9:15    Kurier - flesh - Informacje
9:17    Prognoza pogody - Pogoda
9:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:24    Przegląd prasy - Informacje
9:25    Kamera Kuriera - Felieton
9:30    Kurier - Informacje
9:40    Prognoza pogody - Pogoda
9:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:50    Serwis sportowy - Wiadomości
9:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
9:55    Kurier - flesh - Informacje
10:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
10:30    Kurier - Informacje
10:45    Prognoza pogody - Pogoda
10:47    Serwis ekonomiczny - Informacje
10:50    Serwis sportowy - Wiadomości
10:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
10:59    Kurier - flesh - Informacje
11:00    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
11:30    Kurier - Informacje
11:45    Prognoza pogody - Pogoda
11:48    Serwis ekonomiczny - Informacje
11:50    Serwis sportowy - Wiadomości
11:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
11:59    Kurier - flesh - Informacje
12:00    Młodzież kontra - Informacje
12:30    Kurier - Informacje
12:45    Prognoza pogody - Pogoda
12:46    Serwis ekonomiczny - Informacje
12:50    Serwis sportowy - Wiadomości
12:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
12:55    Kurier - flesh - Informacje
13:00    Studio Wschód - Informacje
13:30    Kurier - Informacje
13:40    Prognoza pogody - Pogoda
13:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
13:50    Serwis sportowy - Wiadomości
13:54    Serwis kulturalny - Program kulturalny
13:55    Kurier - flesh - Informacje
14:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
14:30    Kurier - Informacje
14:45    Prognoza pogody - Pogoda
14:50    Serwis ekonomiczny - Informacje
14:53    Serwis sportowy - Wiadomości
14:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
15:00    Kurier - flesh - Informacje
15:05    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
15:30    Kurier - Informacje
15:55    Prognoza pogody - Pogoda
15:58    Serwis ekonomiczny - Informacje
16:00    Serwis sportowy - Wiadomości
16:05    Serwis kulturalny - Program kulturalny
16:10    Rozmowa dnia - Informacje
16:25    Kamera Kuriera - Felieton
16:30    Kurier - Informacje
16:40    Prognoza pogody - Pogoda
16:45    Informacje - Informacje
16:50    Pogoda w regionie - Pogoda
16:55    Murowane abecadło - Magazyn krajoznawczy
17:00    Plus minus - Informacje
17:25    Serwis sportowy - Wiadomości
17:30    Kurier - Informacje
17:40    Prognoza pogody - Pogoda
17:45    Informacje - Informacje
18:10    Pogoda w regionie - Pogoda
18:15    7 minut - rozmowa dnia - Komentarze do wydarzeń dnia
18:20    Podaj cegłę - Magazyn poradnikowy
18:30    TELE VIZJA Kielce - Najciekawsze informacje i wydarzenia regionu
18:40    EOL - Magazyn społeczny
18:50    Warownie pogranicznych szlaków - Reportaż
19:00    Pogoda w regionie - Pogoda
19:05    X wagon - Dla dzieci
19:30    Everyday English - Nauka języka angielskiego
19:55    Młodzi pracodawcy - Magazyn poradnikowy
20:00    Telekurier - Reportaż
20:30    Kurier - Informacje
20:50    Prognoza pogody - Pogoda
20:55    Trzeci wymiar - Informacje
21:30    Kurier - Informacje
21:40    Prognoza pogody - Pogoda
21:45    Informacje - Informacje
21:55    Pogoda w regionie - Pogoda
22:00    7 minut - rozmowa dnia - Komentarze do wydarzeń dnia
22:05    Murowane abecadło - Magazyn krajoznawczy
22:10    Pogoda w regionie - Pogoda
22:15    Plus minus - Informacje
22:30    Kurier - Informacje
22:45    Prognoza pogody - Pogoda
22:50    Sportowy wieczór - Jak mieszkać
23:10    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny
0:00    Plus minus - Informacje
0:25    Kurier - Informacje
0:40    Prognoza pogody - Pogoda
0:44    Trzeci wymiar - Informacje
1:10    Plus minus - Informacje
1:25    Telekurier - Reportaż
1:50    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny

TVP 3 Olsztyn
6:00    Kurier - Informacje
7:46    Informacje, pogoda - Informacje
8:00    Kurier - Informacje
8:05    Kurier - gość - Informacje
8:15    Kurier - flesh - Informacje
8:18    Prognoza pogody - Pogoda
8:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
8:24    Przegląd prasy - Informacje
8:25    Kamera Kuriera - Felieton
8:30    Kurier - Informacje
8:35    Przegląd prasy - Informacje
8:40    Serwis sportowy - Wiadomości
8:46    Informacje sportowe - Wiadomości
9:00    Kurier - Informacje
9:10    Przegląd prasy - Informacje
9:13    Serwis sportowy - Wiadomości
9:15    Kurier - flesh - Informacje
9:17    Prognoza pogody - Pogoda
9:20    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:24    Przegląd prasy - Informacje
9:25    Kamera Kuriera - Felieton
9:30    Kurier - Informacje
9:40    Prognoza pogody - Pogoda
9:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
9:50    Serwis sportowy - Wiadomości
9:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
9:55    Kurier - flesh - Informacje
10:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
10:30    Kurier - Informacje
10:45    Prognoza pogody - Pogoda
10:47    Serwis ekonomiczny - Informacje
10:50    Serwis sportowy - Wiadomości
10:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
10:59    Kurier - flesh - Informacje
11:00    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
11:30    Kurier - Informacje
11:45    Prognoza pogody - Pogoda
11:48    Serwis ekonomiczny - Informacje
11:50    Serwis sportowy - Wiadomości
11:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
11:59    Kurier - flesh - Informacje
12:00    Młodzież kontra - Informacje
12:30    Kurier - Informacje
12:45    Prognoza pogody - Pogoda
12:46    Serwis ekonomiczny - Informacje
12:50    Serwis sportowy - Wiadomości
12:53    Serwis kulturalny - Program kulturalny
12:55    Kurier - flesh - Informacje
13:00    Studio Wschód - Informacje
13:30    Kurier - Informacje
13:40    Prognoza pogody - Pogoda
13:45    Serwis ekonomiczny - Informacje
13:50    Serwis sportowy - Wiadomości
13:54    Serwis kulturalny - Program kulturalny
13:55    Kurier - flesh - Informacje
14:00    Zagadkowe historie XX stulecia - Śmierć Donalda Campbella odc. 19/26
14:30    Kurier - Informacje
14:45    Prognoza pogody - Pogoda
14:50    Serwis ekonomiczny - Informacje
14:53    Serwis sportowy - Wiadomości
14:55    Serwis kulturalny - Program kulturalny
15:00    Kurier - flesh - Informacje
15:05    Medyczny front - Astma - dychawica oskrzelowa odc. 5/5
15:30    Kurier - Informacje
15:55    Prognoza pogody - Pogoda
15:58    Serwis ekonomiczny - Informacje
16:00    Serwis sportowy - Wiadomości
16:05    Serwis kulturalny - Program kulturalny
16:10    Rozmowa dnia - Informacje
16:25    Kamera Kuriera - Felieton
16:30    Kurier - Informacje
16:40    Prognoza pogody - Pogoda
16:45    Informacje - flesz, pogoda - Wiadomości
16:50    Z archiwum EOL - Informacje
17:00    Plus minus - Informacje
17:25    Serwis sportowy - Wiadomości
17:30    Kurier - Informacje
17:40    Prognoza pogody - Pogoda
17:45    Informacje, pogoda - Informacje
18:15    Opinie - Program prezentuje poglądy dotyczącej najważniejszych wydarzeń
18:30    Puls ziemi - Inne
18:40    Pod lupą - Przegląd wydarzeń politycznych i gospodarczych
19:00    Zielonym do góry - Magazyn poradnikowy
19:15    Odkrywanie Podkarpacia - Felieton
19:40    Z archiwum EOL - Informacje
20:00    Telekurier - Reportaż
20:30    Kurier - Informacje
20:50    Prognoza pogody - Pogoda
20:55    Trzeci wymiar - Informacje
21:30    Kurier - Informacje
21:40    Prognoza pogody - Pogoda
21:45    Informacje, pogoda - Informacje
22:00    Puls ziemi - Inne
22:15    Plus minus - Informacje
22:30    Kurier - Informacje
22:45    Prognoza pogody - Pogoda
22:50    Sportowy wieczór - Jak mieszkać
23:10    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny
0:00    Plus minus - Informacje
0:25    Kurier - Informacje
0:40    Prognoza pogody - Pogoda
0:44    Trzeci wymiar - Informacje
1:10    Plus minus - Informacje
1:25    Telekurier - Reportaż
1:50    Przekłuwanie ciała - Film dokumentalny

CNN
5:00    World News Wiadomości
5:30    World Sport Sport
6:00    CNN Today Wiadomości
9:00    Business International Ekonomia i konsumpcja
10:00    World News Wiadomości
10:30    World Sport Sport
11:00    Larry King Talkshow
12:00    Business International Ekonomia i konsumpcja
13:00    World News Asia Wiadomości
14:00    World News Wiadomości
14:30    World Sport Sport
15:00    World News Asia Wiadomości
15:30    Mainsail Informacje
16:00    Your World Today Wiadomości
19:30    Mainsail Informacje
20:00    Insight Informacje
20:30    World Business Today Ekonomia i konsumpcja
21:00    World News Europe Wiadomości
21:30    World Business Today Ekonomia i konsumpcja
22:00    World News Europe Wiadomości
22:30    World Sport Sport
23:00    Business International Ekonomia i konsumpcja
0:00    Insight Informacje
0:30    World Sport Sport
1:00    CNN Today Wiadomości
3:30    World Sport Sport

BBC World
5:00    BBC News Wiadomości
5:30    Hardtalk Rozmowa
6:00    BBC News Wiadomości
6:30    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
7:00    BBC News Wiadomości
7:30    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
8:00    BBC News Wiadomości
8:30    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
8:45    Sport Today Sport
9:00    BBC News Wiadomości
9:30    Our World Informacje
10:00    BBC News Wiadomości
10:30    Hardtalk Rozmowa
11:00    BBC News Wiadomości
11:30    Vaccine Hunters Zdrowie i medycyna
12:00    BBC News Wiadomości
12:30    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
12:45    Sport Today Sport
13:00    World News Today Informacje
14:00    BBC News Wiadomości
14:30    Asia Today Informacje
14:45    Sport Today Sport
15:00    BBC News Wiadomości
15:30    Hardtalk Rozmowa
16:00    BBC News Wiadomości
16:30    Click Informacje
17:00    BBC News Wiadomości
17:30    Asia Today Informacje
18:00    BBC News Wiadomości
18:30    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
18:45    Sport Today Sport
19:00    BBC News Wiadomości
19:30    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
19:45    Sport Today Sport
20:00    BBC News Wiadomości
20:30    Hardtalk Rozmowa
21:00    BBC News Wiadomości
21:30    Fast Track Turystyka
22:00    World News Today Informacje
23:00    BBC News Wiadomości
23:15    Sport Today Sport
23:30    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
0:00    BBC News Wiadomości
0:30    Asia Today Informacje
0:45    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
1:00    BBC News Wiadomości
1:30    Hardtalk Rozmowa
2:00    BBC News Wiadomości
2:30    World Business Report Ekonomia i konsumpcja
3:00    BBC News Wiadomości
3:30    Click Informacje

CNBC
5:00    Meet the Press Rozmowa
6:00    Today's Business Inne
7:00    Squawk Box Europe Informacje
11:00    Power Lunch Europe Informacje
13:00    Make Green Pay Rozrywka
14:00    Extended Informacje
14:15    Programming Informacje
16:00    European Closing Bell Informacje
19:00    Global Players with Sabine Christiansen Rozrywka
20:00    Europe Tonight Ekonomia i konsumpcja
20:30    Make Green Pay Rozrywka
21:30    Location: Prague Rozrywka
22:00    World Business Inne
22:30    Change Reaction Informacje
23:00    Tonight Show with Jay Leno Rozrywka
23:45    Late Night with Conan O'Brien Rozrywka
0:30    NBC Nightly News Wiadomości
1:00    Poker Rozrywka
1:15    Programming Informacje

BBC Prime
06:10     Kucharz duży, kucharz mały - program dla dzieci     
06:30     Tikkabilla - program dla dzieci     
07:00     Roztańczone Beebies - program dla dzieci     
07:15     Tweenies - program dla dzieci     
07:35     Balamory - program dla dzieci     
07:55     Teletubisie - serial animowany     
08:20     Fimbles - program dla dzieci     
08:40     Kucharz duży, kucharz mały - program dla dzieci     
09:00     Co by tu zmienić? - magazyn poradnikowy     
09:30     Klasztor - program dokumentalny     
10:30     Inwazja na ogród - program ogrodniczy     
11:00     Rok w ogrodzie Kew - program przyrodniczy     
11:30     Wielkie koty - pamiętnik - program przyrodniczy     
12:30     Jedn± nog± w grobie - serial komediowy     
13:00     Moja rodzinka - serial komediowy     
13:30     Całuj mnie, Kate - serial komediowy     
14:00     Duma i uprzedzenie - serial kostiumowy     
15:00     Szpital Holby - serial obyczajowy     
16:00     Duzi, silni chłopcy - magazyn     
16:30     Co by tu zmienić? - magazyn poradnikowy     
17:00     Forsa na strychu - program hobbystyczny     
17:30     Zupełnie jak w domu - magazyn poradnikowy     
18:00     Oszaleć przez Alice - serial komediowy     
18:30     Całuj mnie, Kate - serial komediowy     
19:00     Tony i Giorgio - program kulinarny     
19:30     Brygada ogrodowa - magazyn poradnikowy     
20:00     Dalziel i Pascoe - serial sensacyjny     
21:00     Ostre cięcie - serial obyczajowy     
22:00     Mała Brytania - serial komediowy     
22:30     Dwa piwa i paczka czipsów - serial komediowy     
23:00     Dalziel i Pascoe - serial sensacyjny     
00:00     Jedn± nog± w grobie - serial komediowy     
00:30     Ostre cięcie - serial obyczajowy     
01:30     Oszaleć przez Alice - serial komediowy     
02:00     Całuj mnie, Kate - serial komediowy     
02:30     EastEnders - serial komediowy     
03:00     Dalziel i Pascoe - serial sensacyjny     
04:00     Szpital Holby - serial obyczajowy     
05:00     Inwazja na ogród - program ogrodniczy     
05:30     Balamory - program dla dzieci     
05:50     Tweenies - program dla dzieci 

Tele 5 (Niemcy)
5:10    Wir lieben Kino - Kinomagazin
5:45    Das "Making of" eines aktuellen Kinofilms - Film i teatr
6:10    Medabots - Metabee ist verliebt; (J 2000)
6:30    Medabots - Liebe oder Roboduell; (J 2000)
7:00    One Piece - Chopper in Gefahr; Reżyseria: Konosuke Uda (J 1999)
7:20    One Piece - Die Prüfung der Schnüre; Reżyseria: Konosuke Uda (J 1999)
7:45    Der Draufgänger - Dramat Org: "L'héritier". Reżyseria: Philippe Labro (F/I 1973)
10:00    Tarot heute - Rozrywka
11:05    Homeshopping - Program reklamowy
13:00    Bei Anruf - Spiel! - Call-in-Show
14:00    Schlau & Reich - Call-in-Show
15:00    Die Stunde der Gewinner - Call-in-Show
16:05    Stargate SG-1 - Tödlicher Verrat; (USA 1999)
17:00    One Piece - Das Geheimnis des Upper Yard; Reżyseria: Konosuke Uda (J 1999)
17:30    One Piece - Angriff auf den Götterschrein; Reżyseria: Konosuke Uda (J 1999)
18:00    Sonnenklar-TV - Reiseshopping
19:20    Stargate SG-1 - Harsesis' Rettung; Reżyseria: Peter F. Woeste (USA 1997)
20:15    Ragtime - Dramat Reżyseria: Milos Forman (USA 1981)
23:10    Kommando Schwarzer Panter - Film wojenny Org: "Wartime / Tempi di guerra". Reżyseria: Umberto Lenzi (I/JUG 1987)
1:00    War Devils - Die Kriegsteufel kommen - Dramat Org: "I diavoli della guerra / War Devils". Reżyseria: Bitto Albertini (I/E 1969) 2:45    Kommando Schwarzer Panter - Film wojenny
Org: "Wartime / Tempi di guerra". Reżyseria: Umberto Lenzi (I/JUG 1987)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.