FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Przygody Misia Colargola; Powrót na Ziemię; serial animowany dla dzieci
08:40 Przygody Misia Colargola; Wakacje Colargola; serial animowany dla dzieci
08:55 Jedyneczka; program dla dzieci
09:20 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
09:30 Eckhart - mysz o wielkim sercu; odc. 4 - Pozory mylą; film animowany dla dzieci
10:00 Piknik u Ozyrysa; odc. 1/4; (Pique-Nique chez Osiris); 2000  serial prod. francuskiej; reż: Nina Companeez; wyk: Marina Hands, Dominique Reymond, Annie Duperey, DOminique Blanc
11:00 Medycyna naturalna w Europie; odc. 7/ost.; serial dokumentalny
11:30 Imperium brytyjskie w kolorze; odc. 2/6 - Spotkanie z przeznaczeniem cz. II; British Empire in Colour; 2002  serial dokumentalny prod. angielskiej
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Samo życie; reportaż
12:45 Klan; telenowela TVP
13:10 Siódme niebo; odc. 53; serial familijny prod. USA (stereo)
14:00 Plus minus - magazyn ekonomiczny
14:30 www.media.spoko; odc. 2/8; program edukacyjny
14:50 Narodziny; odc. 12/24; (Images de la nature); serial dokumentalny prod. francuskiej
15:00 Wiadomości
15:10 reportaż
15:35 Bezpieczna Jedynka
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc. 1867; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; telenowela TVP
18:10 Tylko u nas; magazyn
18:40 Książki na zimę
18:45 Eurobarometr
19:00 Wieczorynka; Witaj, Franklin; serial animowany prod. kanadyjskiej
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Okruchy życia; Z miłości do Nancy; For the love of Nancy; 1994  film fabularny prod. USA (89'); reż: Paul Schneider; wyk: William Devane, Jill Clayburgh, Tracey Gold, Terry King
21:50 Jedynka w Europie
22:00 Kronika kryminalna Jedynki - Poza prawem; [tylko dla dorosłych]
22:25 Oblicza mediów; magazyn
23:00 Monitor  Wiadomości
23:20 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
23:25 Czas na...kontrowersyjny dokument; Więzienny biznes; Profits of Punishment; 2000  film dokumentalny prod. australijskiej
00:20 Kino nocnych Marków; Pieśń o złamanym sercu; (One Heart Broken into Song); 1999  film fab. prod. kandyjskiej (86'); reż: Clement Virgo; wyk: Linette Robinson, Rainbow Francks, Djanet Sears, Ardon Bess
01:45 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; odc. 23/24 - Konkurs czarów; serial anim.prod.portugalsko-amerykańskiej
07:40 Dwójka Dzieciom; Plastusiowy pamiętnik; O kleksie z kałamarza, co na nikogo nie zważa; serial animowany dla dzieci
07:50 Dwójka Dzieciom; Kangurek Hip-Hop; Wilk; serial animowany dla dzieci
08:00 Na dobre i na złe; odc. 20 - Rozbite szczęście; serial TVP
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:20 Magazyn Ekspresu Reporterów
11:20 Wędrówki przyrodnicze; odc. 8 - Góralek - młodszy brat słonia; (Wildlife on One); serial dokumentalny prod. angielskiej; wyk: David Attenborough (narrator)
11:50 Dwa światy; odc. 23/26; serial fantastyczno-przygodowy prod. polsko-australijskiej
12:15 Zabawa w Kopydłowie
12:35 Kochaj mnie; odc. 18; telenowela dok. prod TVP
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc. 130 - Stara miłość nie rdzewieje...; telenowela TVP
13:40 Szansa na sukces - To już 10 lat !; Wielki Koncert Jubileuszowy (1); [stereo]
14:40 Euro-Quiz; program dla młodzieży
15:10 Mroczny rycerz; odc. 20 - Stormguard; serial prod.angielsko-nowozelandzkiej [za zgodą rodziców]
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc. 497 - Bezsenność; telenowela TVP
16:55 Podróże w czasie i przestrzeni; Okiem słonia; (Ele-Tele); 2000  film dokumentalny prod. angielskiej [stereo]
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:53 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30 Aria i makaron; magazyn muzyczny
19:50 Prawdę mówiąc - zza kulis serialu
20:10 M jak miłość; odc. 129; serial TVP
21:00 Linia specjalna; Roman Giertych; audiotele: 0-700 25 022 nie, 0-700 25 055 tak
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:26 Pogoda
22:35 Kino Mocnych Wrażeń; Uśpieni; Sleepers; 1996  dramat społeczno-obycz.prod.USA (141') [tylko dla dorosłych]; reż: Barry Levinson; wyk: Kevin Bacon, Robert De Niro, Dustin Hoffman, Brad Pitt
01:00 W obronie prawa; odc. 9; serial kryminalny prod.USA [tylko dla dorosłych]
01:45 Zakończenie programu

TVP 3 Łódź
6.25 Program dnia
6.30 Opowieści taty bobra
7.00 Angela Anakonda
7.30 Kurier
7.45 ŁWD
8.00 Ssaki, ptaki i Inne zwierzaki
8.10 Tworzone rękę ludzką
8,30 Kurier
8.45 Gość dnia
9.00 Monet w Giverny
9.30 Kurier
9.45 Przygody Pana Michała
10.15 Dzieje Warszawy
10.30 Kurier
10.45 Telekurier
11.15 Gość Dnla
11.30 Kurier
11.45 Gala piosenki
12.10 Integracja
12.30 Kurier
12.35 Podwodne Iowy
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes
14.00 Teleplotki
14.30 Kurier
14.45 Eurotel
15.00 Słoneczna włócznia
15.30 Kurier
15.45 Magazyn kulturalny
16.10 ŁWD 100 sekund
16.10 Co słychaó doktorku?
16.30 Kurier
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Psychatria bez lęku
17.30 Kurier
17.50 ŁWD 100 sekund
17.50 Roztnowa dnia
18.00 ŁWD
18.30 Kurier
18.45 Budżet nie tylko domowy
19.15 Małe co nieco
19.30 Kurier
19.40 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20,50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 ŁWD
22.05 Rozmowa dnia
22,15 To jest temat
22.30 Kurier
22.45 Sport
23.00 Sabotaż - film fabularny
0.35 Dorosłe sprawy - serial. fabularny
1.25 Zakończenie

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Atomówki, Laboratorium Dextera - seriale anim.
7.30 Pokemon - serial anim.
7.55 Idol extra
8.30 Largo (6) - serial
9.20 Przyjaciele (126) - serial
9.50 Samo życie (185, 186) - serial
10.45 Rosyjska ruletka
11.40 Różowa pantera
11.50 Kachorra to ja (120) - serial
12.45 Luz Maria (112) - serial
13.40 Adam i Ewa (89, 90) - serial
14.40 Tajemniczy rycerze - serial anim.
15.10 Szpital na perypetiach (20) - serial
15.45 Informacje
16.10 Różowa pantera
16.20 Kachorra to ja (121) - serial
17.15 Largo (7) - serial
18.10 Drogówka - magazyn
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę
20.10 Debiut extra
20.40 Mecz Ligi Mistrzów, w przerwie meczu, ok. 21.30 Losowanie LOTTO
22.45 Telewizyjne Biuro Śledcze
23.15 Biznes informacje
23.35 Prognoza pogody
23.40 Graffiti
23.55 Magazyn Ligi Mistrzów
1.00 Playboy: W bieliźnie i bez (4)
2.00 Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie

TVN
5.25 Kropka nad "i"
5.40 Miłość i nienawiść (106) - telenowela
6.25 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki (119) - telenowela
7.50 Magiczny kamień - serial anim.
8.15 Animaniacy - serial anim.
8.40 Action Man - serial anim.
9.05 Niesamowite opowiastki - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.35 Rozmowy w toku - talk show
12.30 Na Wspólnej (38) - serial
13.00 Magiczny kamień - serial anim.
13.25 Action Man - serial anim.
13.50 Niesamowite opowiastki - serial anim.
14.15 Renegat II (19) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki (120) - telenowela
17.10 Miłość i nienawiść (107) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej (39) - serial
20.40 Jestem, jaki jestem
21.25 Jak łyse konie
22.40 Sextet
23.10 TVN Fakty
23.20 Kropka nad "i"
23.35 Sport
23.45 Magia sukcesu - serial
0.40 Kryminalne gry - serial dok.
1.10 Superwizjer - magazyn
1.35 Nic straconego - powtórki programów

TV 4
6.00 Muzyczny VIP - mag.
6.30 KINOmaniaK - mag.
7.00 Muzyczne listy - mag.
7.50 Teknoman - serial anim.
8.10 Potworne pomidory - serial anim.
8.35 Oni, ona i pizzeria (9) - serial
9.00 Dziki księżyc (54) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (137) - serial
10.40 Dorośnij! (7) - serial
11.05 Jak pan może, panie doktorze? (25) - serial
11.35 MacGyver (21) - serial
12.30 Muzyczny VIP - mag.
13.00 KINOmaniaK - mag.
13.30 Muzyczne listy - mag.
14.30 Motomyszy z Marsa - serial anim.
15.00 Gęsia skórka (43) - serial
15.30 Dziki księżyc (55) - serial
16.30 Hot Chat
16.45 Dziennik
16.58 Prognoza pogody
17.00 Egzamin z życia (6) - serial
17.30 M.A.S.H. (38) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (138) - serial
19.00 Policyjna opowieść 2 - film akcji Hongkong (1986)
20.55 Komisarz Rex (81) - serial
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Viper (5) - serial
23.15 Rambo 3 - film sens. USA (1988)
1.15 X laski
1.45 Muzyczne listy - mag.
2.35 Strefa P - magazyn
3.00 KINOmaniaK - mag

TVN 7
6.55 Telesklep
7.10 Magiczni wojownicy - serial anim.
7.35 Grupa specjalna Eko - serial anim.
8.00 Potęga miłości (7) - telenowela
8.50 Prawo do szczęścia (9) - telenowela
9.40 Słoneczny patrol (27) - serial
10.30 Łamisłówka
11.15 Alf (60)-serial
11.40 Gorączka w mieście (14) - serial
12.35 Przeklęta miłość (99) - telenowela
13.25 Telesklep
14.55 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.20 Grupa specjalna Eko - serial anim.
15.45 Słoneczny patrol (28) - serial
16.40 Alf (61) - serial
17.10 Gliniarze na motorach (19) - serial
18.10 Aktualności
18.20 Gorączka w mieście (15) - serial
19.15 Drew Carey Show (86) - serial
19.40 Wojacy na medal (10) - serial
20.10 Na granicy - film obycz. USA (1996), wyk. Chris Cooper, Elizabeth Pena, Kris Kristofferson
22.50 Gliniarze (29) - serial
23.50 Jestem, jaki jestem - extra
0.35 Raport Feniksa - film sens. USA (1992), wyk. William Smith
2.10 Prawdziwa zbrodnia - film sens. USA (1996)
3.40 Drew Carey Show (86) - serial
4.05 Wojacy na medal (10) - serial
4.30 Koniec programu

TV Polonia
6.00 Kawa czy herbata, w tym Widomości: 6.05, 6.30, 7.00, 7.30
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.25 Klan − telenowela TVP
8.45 Eurotel − magazyn
9.00 Pomysłowy Dobromir
9.10 Zaczarowany pociąg
9.35 Tajemnice wiklinowej zatoki
10.00 Panorama
10.05 Plus minus
10.30 Spotkanie z literaturą: Przeszłość jest nieśmiertelna − Jarosław Rymkiewicz  − widowisko poetyckie
11.00 Panorama
11.05 Forum
11.50 Kierdel
12.00 Wiadomości
12.10 Wieści polonijne
12.25 Co nam w duszy gra: Zima
13.15 Marcowe migdały
14.45 Dzieje jednego wynalazku: Guzik z pętelką
15.00 Wiadomości
15.10 Wieczór z Jagielskim − talk show
15.45 Film animowany
16.00 Klan  − telenowela TVP
16.25 Kulisy PRL−u
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Zaczarowany pociąg
18.05 Zgadnij odpowiedz
18.10 Tajemnice wiklinowej zatoki
18.35 Magazyn olimpijski − Echa stdionów
19.05 Eurobarometr − magazyn
19.15 Dobranocka
19.30 Wiadomości
19.59 Sport
20.05 Pogoda
20.10 Klan − telenowela TVP
20.35 Dalecy − Bliscy
21.05 Marcowe migdały
22.30 Między Odrą a Renem − magazyn
23.00 Panorama
23.20 Sport−telegram
23.23 Prognoza pogody
23.25 Linia specjalna
0.22 Monitor Wiadomości
0.35 Kurs dnia − magazyn ekonomiczny
0.40 Magazyn olimpijski − Echa stadionów
1.15 Opowiadania muminków
1.30 Wiadomości
1.57 Sport
2.02 Pogoda
2.10 Klan  − telenowela TVP
2.35 Dalecy − Bliscy
3.05 Marcowe migdały
4.30 Między Odrą a Renem − magazyn
5.00 Ludzie listy piszą
5.25 Eurobarometr − magazyn
5.35 Monitor Wiadomości
5.50 Kurs dnia − magazyn ekonomiczny (10 min.)
6.00 Zakończenie programu

Polsat 2
06:00 Informacje, biznes informacje - Program informacyjny , 20 min.
06:20 Graffiti - Program publicystyczny , 10 min.
06:30 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 55 min.
07:30 Piosenka na życzenie - Magazyn muzyczny , 60 min.
08:30 4 x 4 - Magazyn , 30 min.
09:00 Muzyczny relaks - Magazyn muzyczny , 120 min.
11:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 50 min.
11:50 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
12:05 Akademia filmowa - Program dokumentalny , 60 min.
13:05 Dyżurny satyryk kraju - Program rozrywkowy , 25 min.
13:30 Kalambury - Program rozrywkowy , 30 min.
14:00 VIP _ wydarzenia i plotki - Magazyn , 30 min.
14:30 Raz, dwa, trzy _ śpiewaj ty! - Program dla dzieci , 30 min.
15:00 Hitmania - Program muzyczny , Polska 2002 , 55 min.
15:55 Smakosze i rozkosze - Magazyn , 15 min.
16:10 Informacje - Program informacyjny , 20 min.
16:30 Hot chat - Program publicystyczny , 15 min.
16:45 Dziennik - Program informacyjny , 15 min.
17:00 Aficionado - Program dokumentalny , 30 min.
17:30 Bumerang - Program publicystyczny , 30 min.
18:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 30 min.
18:30 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
18:45 Cartoon Network - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
19:20 Pasmo informacyjne - Program informacyjny , 20 min.
19:40 Rodzina zastępcza - Serial komediowy , Michał Kwieciński , Gabriela Kownacka,Piotr Fronczewski,Maryla Rodowicz,Sergiusz Żymałka,Monika Mrozowska,Aleksander Ihnatowicz,Aleksandra Szwed , Polska 2000 , 25 min.
20:05 VIP _ wydarzenia i plotki - Magazyn , 30 min.
20:35 Obieżyświat - Program podróżniczy , 25 min.
21:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 30 min.
21:30 Hot chat - Program publicystyczny , 20 min.
21:50 Dziennik - Program informacyjny , 15 min.
22:05 Twój lekarz - Magazyn , 15 min.
22:20 Wystarczy chcieć - Program informacyjny , 10 min.
22:30 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 15 min.
22:45 Życie jak poker - Telenowela , Roman Boreczny , Monika Bolly,Joanna Pierzak,Dariusz Siatkowski,Małgorzata Szeptycka,Krzysztof Kuliński,Halina Rasiak , Polska 1998 , 25 min.
23:10 Życie jak poker - Telenowela , Roman Boreczny , Monika Bolly,Joanna Pierzak,Dariusz Siatkowski,Małgorzata Szeptycka,Krzysztof Kuliński,Halina Rasiak , Polska 1998 , 25 min.
23:35 Myszka Walewska - Serial , Polska 2001 , 25 min.
00:00 Informacje, biznes informacje - Program informacyjny , 20 min.
00:20 Graffiti - Program publicystyczny , 10 min.
00:30 Bractwo Orła Białego - Program dla dzieci , 15 min.
00:45 Smakosze i rozkosze - Magazyn , 15 min.
01:00 Rodzina zastępcza - Serial komediowy , Michał Kwieciński , Gabriela Kownacka,Piotr Fronczewski,Maryla Rodowicz,Sergiusz Żymałka,Monika Mrozowska,Aleksander Ihnatowicz,Aleksandra Szwed , Polska 2000 , 30 min.
01:30 Aficionado - Program dokumentalny , 30 min.
02:00 Pasmo informacyjne - Program informacyjny , 60 min.
03:00 Obieżyświat - Program podróżniczy , 30 min.
03:30 Dziennik - Program informacyjny , 15 min.
03:45 Hot chat - Program publicystyczny , 15 min.
04:00 Twój lekarz - Magazyn , 15 min.
04:15 Wystarczy chcieć - Program informacyjny , 15 min.
04:30 4 x 4 - Magazyn , 30 min.
05:00 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
05:15 Bar 1 - Reality show , Polska , 45 min.

TMT
07:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
07:30 Amerykańskie slumsy - Film dokumenatalny , USA 1996 , 30 min.
08:00 Zwyczaje i obrzędy ludów tybetańskich - Film dokumentalny , Chiny 1989 , 30 min.
08:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 45 min.
09:15 Telezakupy - Program informacyjny , 15 min.
09:30 W garnku - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
10:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 120 min.
12:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
12:30 Telezakupy - Program informacyjny , 15 min.
12:45 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 45 min.
13:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
14:00 Pieczary Dun Huiang - Film dokumentalny , Chiny , 30 min.
14:30 GTO - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
15:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 90 min.
16:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
17:00 Jednym śladem - Magazyn , 30 min.
17:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
18:00 Tajemnica zagadki wody - Film dokumentalny , Austria , 60 min.
19:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 60 min.
20:00 Muzyczny salon - Program muzyczny , Polska 2003 , 30 min.
20:30 TV Yacht Klub - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
21:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
21:30 W garnku - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
22:00 Babski świat - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
22:30 Autoklub - Magazyn , 30 min.
23:00 Ostatni dzwonek - Film obyczajowy , Rich Wilkes , Ben Affleck,Sam Rockwell,Megan Ward,French Stewart,Vien Hong,Vinnie DeRamus,Kristin Bauer , USA 1996 , 60 min.

Polonia 1
06:40 Przyjaciele - Film animowany (dzieci) , 50 min.
07:30 Yattaman - Film animowany (dzieci) , 30 min.
08:00 Top shop - Program informacyjny , 655 min.
18:55 Królewna Śnieżka - Film animowany (dzieci) , 25 min.
19:20 Celeste - Telenowela , Raul Lecouna , Andrea del Boca , Argentyna , 40 min.
20:00 Prawo do narodzin - Telenowela , Raul Araiza , Veronica Castro,Ignacio Lopez Tarsco,Sergio Jimenez , Meksyk 1981 , 30 min.
20:30 Mały Cezar - Film sensacyjny , Mervyn Le Roy , Edward G. Robinson,Douglas Fairbanks Jr.,Glenda Farrell,William Collier Jr. , USA 1930 , 85 min.
21:55 Wędrówki Guliwera - Program podróżniczy , 65 min.
23:00 Seks Show - Program erotyczny , 15 min.
23:15 Seks _ kulisy - Program erotyczny , 15 min.
23:30 Seksplozja - Program erotyczny , 15 min.
23:45 Eros Plaza - Program erotyczny , 15 min.
00:00 Seks laski - Program erotyczny , 20 min.
00:20 Seksplozja - Program erotyczny , 20 min.
00:40 Seks wspomnienia - Program erotyczny , 20 min.
01:00 Night Shop - Program erotyczny , 15 min.
01:15 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
01:45 Playboy - Program erotyczny , 30 min.
02:15 Crazy Cat Show - Program erotyczny , 15 min.
02:30 Crazy Cat Show - Program erotyczny , 15 min.
02:45 Night Shop - Program erotyczny , 20 min.

Eurosport
08:30 YOZ Session - Program sportowy , 30 min.
09:00 Mistrzostwa świata _ Szanty-Mansijsk (Rosja) - Program sportowy , 60 min.
10:00 Mistrzostwa świata _ Szanty-Mansijsk (Rosja) - Program sportowy , 120 min.
12:00 Puchar Świata _ Sapporo (Japonia) - Program sportowy , 30 min.
12:30 Puchar Świata _ Inawashiro (Japonia) - Program sportowy , 30 min.
13:00 Boarding Pass - Program sportowy , 30 min.
13:30 Zimowe igrzyska sportów ekstremalnych - Program sportowy , 60 min.
13:30 Mistrzostwa świata _ Szanty-Mansijsk (Rosja) - Program sportowy , 60 min.
14:30 Mistrzostwa świata _ Nimes (Francja) - Program sportowy , 30 min.
15:00 Puchar Świata _ Meksyk - Program sportowy , 30 min.
15:30 Watts - Magazyn sportowy , 30 min.
15:30 Copa Libertadores - Program sportowy , 30 min.
16:00 Halowe MŚ _ Birmingham (Wielka Brytania) - Program sportowy , 120 min.
17:30 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
17:45 Mistrzostwa świata _ Szanty-Mansijsk (Rosja) - Program sportowy , 105 min.
19:30 Mecz towarzyski: Francja _ Niemcy - Program sportowy , 90 min.
21:00 Wednesday Selection - Magazyn sportowy , 15 min.
21:15 Puchar Świata _ Dortmund (Niemcy) - Program sportowy , 60 min.
22:15 Turniej z cyklu US PGA Honda Classic - Program sportowy , 60 min.
23:15 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
23:30 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
23:45 Mecz towarzyski: Francja _ Niemcy - Program sportowy , 90 min.
01:15 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.

Polsat Sport
08:00 Magazyn Ligi Mistrzów - Magazyn piłkarski , 60 min.
09:00 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 35 min.
09:35 Liga Mistrzów: Deportivo La Coruna _ Manchester United - Program sportowy , 120 min.
11:35 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 20 min.
11:55 Liga Mistrzów _ skróty wtorkowych meczów - Program sportowy , 60 min.
12:55 Liga Mistrzów: FC Basel _ Juventus Turyn - Program sportowy , 110 min.
14:45 Liga Mistrzów: Lokomotiw Moskwa _ Real Madryt - Program sportowy , 110 min.
16:35 KO TV classics - Program sportowy , 55 min.
17:30 Gillette World Sport - Magazyn sportowy , 25 min.
17:55 Euroliga: Efes Stambuł _ CSKA Moskwa - Program sportowy , 110 min.
19:45 Najkrótsza historia polskiej piłki nożnej - Reportaż , 15 min.
20:00 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 35 min.
20:35 Liga Mistrzów: Newcastle United _ FC Barcelona - Program sportowy , 120 min.
22:35 Studio Ligi Mistrzów - Program sportowy , 20 min.
22:55 Liga Mistrzów _ skróty środowych meczów - Program sportowy , 60 min.
23:55 Liga Mistrzów: AS Roma _ Ajax Amsterdam - Program sportowy , 110 min.
01:45 Liga Mistrzów: Bayer Leverkusen _ Inter Mediolan - Program sportowy , 110 min.
03:35 Liga Mistrzów: CF Valencia _ Arsenal Londyn - Program sportowy , 105 min.
05:25 KO TV classics - Program sportowy , 55 min.
06:20 KO TV - Program sportowy , 100 min.

DSF (polski)
06:00 Sport na wesoło - Program rozrywkowy , 30 min.
06:30 Sports Bakka - Program rozrywkowy , 15 min.
06:45 Sports Bakka - Program rozrywkowy , 30 min.
07:15 Come on Baby - Program rozrywkowy , 45 min.
08:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
08:30 Hattrick - Program sportowy , 30 min.
09:00 La Ola - Program sportowy , 120 min.
11:00 Teleshopping - Program informacyjny , 15 min.
11:15 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
11:45 Teleshopping - Program informacyjny , 15 min.
12:00 Sprawni inaczej - Magazyn , 30 min.
12:30 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
13:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
13:05 Sports Bakka - Program rozrywkowy , 25 min.
13:30 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
13:35 Stoke - Magazyn sportowy , 30 min.
14:05 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
14:10 Samochody sportowe - Program sportowy , 30 min.
14:40 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
14:45 Motobike _ motocykle - Program sportowy , 60 min.
15:45 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
15:50 La Ola - Program sportowy , 60 min.
16:50 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
16:55 Fujuma - młodzieżowy magazyn piłkarski - Program sportowy , 30 min.
17:25 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
17:30 La Ola - Program sportowy , 30 min.
18:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
18:15 Piłka nożna - Program sportowy , 130 min.
20:25 Motobike _ motocykle - Program sportowy , 60 min.
21:25 Magazyn samochodowy _ klasyczne modele - Magazyn , 50 min.
22:15 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
22:30 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
22:45 Billard - Program sportowy , 60 min.
23:45 K.-o.-TV - Program sportowy , 30 min.
00:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 30 min.
00:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
01:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 30 min.
01:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
01:50 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 10 min.
02:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 15 min.
02:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 45 min.
02:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 5 min.
02:50 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 10 min.
03:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 90 min.
03:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 5 min.
03:50 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 10 min.
04:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 15 min.
04:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 45 min.
05:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 15 min.

Le Cinema
14.00 W cieniu Kaina (La Sombra De Cain) thriller, Hiszpania, 1999, 88 min
15.30 O tych paniach (All These Women / For Att Inte Tala Om Alla Dessa) komedia, Szwecja, 1964, 80 min
16.50 Kronika wypadków (The Falls) dramat psychologiczny, Wielka Brytania, 1980, 187 min
20.00 Dokument. Za kulisami: I twoją matkę też. Studio Company, 2003, 30 min
20.30 Pół godziny po północy (A La Media Noche Y Media) melodramat, Wenezuela / Holandia / Francja, 1994, 94 min
22.05 Szwejk z Wiednia cz. II (Der Bockerer II) tragikomedia, Austria, 1996, 95 min
23.45 Justyna (6 z 7): Sen nocy letniej (Justine Series (6 of 7): A Midsummer Night's Dream) film erotyczny, Wielka Brytania, 1996, 90 min
01.15 Tajemniczy gość (L' Invite Surprise ) dramat sensacyjny, Francja 1989, 96 min.

Romantica
06.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 61) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
07.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 92) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
08.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 40) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
09.00    Zemsta (La Revancha) (Część 119) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
10.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 60) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
11.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 91) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
12.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 39) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
13.00    Zemsta (La Revancha) (Część 118) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
14.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 61) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
15.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 92) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
16.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 40) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
17.00    Zemsta (La Revancha) (Część 119) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
18.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 60) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
19.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 91) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
20.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 39) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
21.00    Zemsta (La Revancha) (Część 118) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).
22.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 61) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
23.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 92) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
24.00    Słoneczniki dla Lucii (Girasoles Para Lucia) (Część 40) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Aldo Salvini, Lucho Barrios, wyk. Gianella Neyra, Jorge Aravena, Pablo Martin, Daniela Sarfaty, (60 min.).
01.00    Zemsta (La Revancha) (Część 119) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Pepe Sanchez, wyk. Danna Garcia, Jorge Reyes, Marcela Pezet, Jorge Aravena, (60 min.).

National Geographic
08:00 Łowcy mórz - Film dokumenatalny , 60 min.
09:00 Fauna morska Jersey - Film dokumentalny , 30 min.
09:30 Więcej ślubów i kolejny pogrzeb - Film dokumenatalny , 30 min.
10:00 Neandertalska enigma - Film dokumentalny , 60 min.
11:00 Łowcy mórz - Film dokumenatalny , 60 min.
12:00 Zagadki śmierci - Film dokumenatalny , 60 min.
13:00 Największe polowanie - Film dokumentalny , 60 min.
14:00 Fauna morska Jersey - Film dokumentalny , 30 min.
14:30 Więcej ślubów i kolejny pogrzeb - Film dokumenatalny , 30 min.
15:00 Neandertalska enigma - Film dokumentalny , 60 min.
16:00 Łowcy mórz - Film dokumenatalny , 60 min.
17:00 Zagadki śmierci - Film dokumenatalny , 60 min.
18:00 Największe polowanie - Film dokumentalny , 60 min.
19:00 Kongo w Nowym Jorku - Film dokumentalny , 60 min.
20:00 Sekrety Chin - Film dokumenatalny , 60 min.
21:00 Planeta małp - Film dokumenatalny , 60 min.
22:00 Planeta małp - Film dokumenatalny , 60 min.
23:00 Poszukiwacze grobowców - Film dokumenatalny , 60 min.
00:00 Goryle z gór Wirunga - Program edukacyjny , 60 min.
01:00 Życie wśród goryli - Film dokumentalny , 60 min.

Planete
08:25 Wielkie lasy Północy - Film dokumentalny , Kanada 1997 , 50 min.
09:15 Wielkie lasy Północy - Film dokumentalny , Kanada 1997 , 50 min.
10:05 Ostatnie skrawki raju - Film dokumenatalny , Hiszpania 1989 , 30 min.
10:35 Obyczaje zwierząt - Film dokumenatalny , Francja 1995 , 30 min.
11:05 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
11:30 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
12:00 Françoise Giroud _ królowa francuskiego dziennikarstwa - Film dokumentalny , 50 min.
12:50 Kobiety, które nie poleciały w kosmos - Film dokumentalny , Francja 2002 , 55 min.
13:45 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
14:15 Osiedle jakich wiele - Film dokumentalny , Francja 2001 , 60 min.
15:15 W kilku słowach: Przedmieścia wielkich miast - Program publicystyczny , Francja 2003 , 25 min.
15:40 Tarterets _ dzielnica bez nienawiści - Film dokumentalny , Francja 1999 , 65 min.
16:45 Zdradzony Leningrad - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2002 , 50 min.
17:35 Gułag - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1999 , 65 min.
18:40 Maniacy śnieżnego szaleństwa - Film dokumentalny , Kanada 2001 , 75 min.
19:55 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
20:20 Zwierzęce gwiazdy Hollywood - Film dokumenatalny , USA 1996 , 25 min.
20:45 Statyści Hollywood - Film dokumentalny , USA 1998 , 55 min.
21:40 Łowcy talentów w Hollywood - Film dokumentalny , USA 2000 , 55 min.
22:35 Szusować przez życie - Film dokumentalny , Francja 1996 , 30 min.
23:05 Zwierzęce gwiazdy Hollywood - Film dokumenatalny , USA 1996 , 25 min.
23:30 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
23:55 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
00:25 Wojna w przestworzach - Film dokumenatalny , USA 1998 , 50 min.
01:15 Legendarne samoloty - Film dokumenatalny , USA 1998 , 50 min.

Travel
08:00 Nie zapomnij paszportu - Program podróżniczy , 60 min.
09:00 Pocztówki z Australii - Program podróżniczy , 60 min.
10:00 Smaki Australii - Program podróżniczy , 30 min.
10:30 Podróże i tradycje - Program podróżniczy , 30 min.
11:00 Avventura _ sekrety kuchni włoskiej - Program podróżniczy , 30 min.
11:30 Avventura _ sekrety kuchni włoskiej - Program podróżniczy , 30 min.
12:00 Kanadyjska uczta - Program podróżniczy , 30 min.
12:30 Grubas w Kent - Program podróżniczy , 30 min.
13:00 Przygody w zdumiewającym świecie - Program podróżniczy , 30 min.
13:30 Wspaniała Wielka Brytania - Program podróżniczy , 30 min.
14:00 W podróży... - Program podróżniczy , 15 min.
14:15 W podróży... - Program podróżniczy , 15 min.
14:30 Smaki Australii - Program podróżniczy , 30 min.
15:00 Tu i tam - Program podróżniczy , 30 min.
15:30 Wędrówki po świecie - Program podróżniczy , 30 min.
16:00 Nie zapomnij paszportu - Program podróżniczy , 60 min.
17:00 Robbie Coltrane w cadillacu - Program podróżniczy , 30 min.
17:30 Kanadyjska uczta - Program podróżniczy , 30 min.
18:00 Podróże i tradycje - Program podróżniczy , 30 min.
18:30 Wspaniałe wyprawy - Program podróżniczy , 30 min.
19:00 Tu i tam - Program podróżniczy , 30 min.
19:30 Smaki Australii - Program podróżniczy , 30 min.
20:00 Avventura _ sekrety kuchni włoskiej - Program podróżniczy , 30 min.
20:30 Avventura _ sekrety kuchni włoskiej - Program podróżniczy , 30 min.
21:00 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
21:30 Azja - Program podróżniczy , 30 min.
22:00 Podróże z przewodnikiem - Program podróżniczy , 60 min.
23:00 Przemierzając świat - Program podróżniczy , 30 min.
23:30 Caprice i jej podróże - Program podróżniczy , 30 min.
00:00 Odległe lądy - Program podróżniczy , 30 min.
00:30 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
01:00 Pocztówki z Australii - Program podróżniczy , 60 min.

Minimax
06.00      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Nauka pływania odc. 7 
06.10      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Sąsiad odc. 8 
06.20      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Spółka z jaskółką odc. 9 
06.30      Olinek Okrąglinek: List ze szkoły odc. 6 
06.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i wąż odc. 6 
07.00      Pełzaki: Zjazd rodzinny odc. 21 
07.25      Fragglesy: Świetlisty palec odc. 12 
07.50      Antek Mrówka: Egipski krok. Przygoda na Antarktydzie odc. 12 
08.20      Królik Milczek: Potwór spod łóżka odc. 17 
08.25      Arnold: Tajemnicza przesyłka odc. 10 
08.50      Moje miasto: Johannesbourg odc. 11 
09.05      Wyspa przygód: Bądź zniewalający odc. 35 
09.30      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Własne gniazdko odc. 1 
09.40      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Sianokosy odc. 2 
09.50      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Piórko z ogona odc. 3 
10.00      Olinek Okrąglinek: Trochę podrasowane autko odc. 4 
10.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Gęsi z Kanady odc. 4 
10.30      Pełzaki: Opieka nad Stuim odc. 19 
10.55      Fragglesy: Nie płacz nad rozlanym mlekiem odc. 10 
11.20      Antek Mrówka: Wielki wyścig. Kryształowe więzienie odc. 10 
11.50      Królik Milczek: Kocie drzwiczki odc. 13 
11.55      Arnold: Upał odc. 6 
12.20      Moje miasto: Helsinki odc. 7 
12.35      Wyspa przygód: Pręgierz odc. 31 
13.00      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Odludek odc. 4 
13.10      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Jedynak odc. 5 
13.20      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Zimowe zuchy odc. 6 
13.30      Olinek Okrąglinek: Robodziadek typ Y2 odc. 5 
13.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i kangury odc. 5 
14.00      Pełzaki: Niech nastanie jasność odc. 20 
14.25      Fragglesy: Złap tygrysa za ogon odc. 11 
14.50      Antek Mrówka: Latające mrówki. Atlantymrówidła odc. 11 
15.20      Królik Milczek: Matki bagażowe odc. 16 
15.25      Arnold: Napad odc. 9 
15.50      Moje miasto: Dżakarta odc. 10 
16.05      Wyspa przygód: Ładunek odc. 34 
16.30      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Mysikrólik odc. 10 
16.40      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Remont z przeszkodami odc. 11 
16.50      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Nauczyciel śpiewu odc. 12 
17.00      Olinek Okrąglinek: Gdzie się podział Oli? odc. 7 
17.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Dziobaki odc. 7 
17.30      Pełzaki: Kości zostały rzucone odc. 22 
17.55      Fragglesy: Kochamy cię Wembleyu odc. 13 
18.20      Antek Mrówka: To mój skarb. Wyprawa po cukier odc. 13 
18.50      Królik Milczek: Psychiatra odc. 18 
18.55      Arnold: Grzejący ławę odc. 11 
19.20      Moje miasto: Lizbona odc. 12 
19.35      Wyspa przygód: Na morzu odc. 36

MTV
07:00 Budzik MTV - Magazyn muzyczny , 120 min.
09:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 Bytesize - Program muzyczny , 60 min.
11:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
12:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
13:00 Total Request - Magazyn muzyczny , 60 min.
14:00 Pop nowości MTV - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Data Videos - Magazyn , 60 min.
16:00 European Top 20 - Magazyn muzyczny , 120 min.
18:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 MTV Squad - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 Nowości MTV - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Pieprz - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Beavis and Butthead - Serial dla młodzieży , 30 min.
23:30 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 30 min.
00:00 Alt.mtv - Magazyn muzyczny , 120 min.
02:00 Night Videos - Magazyn muzyczny , 180 min.
05:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 120 min.

MTV Classic
09:00 Classic '80 - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
11:00 Hołdys Guru Limited - Program muzyczny , 60 min.
12:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 240 min.
16:00 Classic '60 - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 Lista wszech czasów - Magazyn muzyczny , 120 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Hołdys Guru Limited - Program muzyczny , 60 min.
21:00 Dziesięć Wspaniałych _ proponuje Isaak Hayes - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Classic Rock - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Classic Ballads - Magazyn muzyczny , 60 min.
00:00 Classic Hits - Magazyn muzyczny , 540 min.

ONYX
07:00 onyx@morning - Program muzyczny , 120 min.
09:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
12:00 Today@onyx - Program muzyczny , 180 min.
15:00 Just Call - Program muzyczny , 60 min.
16:00 Kino Hits News - Magazyn , 60 min.
17:00 best of "@onyx" - Program muzyczny , 60 min.
18:00 Startalk - Program publicystyczny , 60 min.
19:00 sunset@onyx - Program muzyczny , 120 min.
21:00 Club Inferno - Program rozrywkowy , 60 min.
22:00 chill@onyx - Program muzyczny , 120 min.
00:00 Sexy Clips - Program erotyczny , 60 min.
01:00 Electric Blue - Serial , GB 1979/1989 , 60 min.
02:00 Kino Hits News - Magazyn , 60 min.
03:00 onyx@night - Program muzyczny , 240 min.

Reality TV
06:00 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
06:25 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
06:50 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
07:15 Kanadyjska policja konna - Program publicystyczny , 25 min.
07:40 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
08:05 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
08:30 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
08:55 Katastrofy - Film dokumenatalny , 25 min.
09:20 Hollywood. Za kulisami - Film dokumentalny , 25 min.
09:45 Ludzie gór - Reportaż , 50 min.
10:35 Policja - Film dokumentalny , 25 min.
11:00 Na własne oczy... - Film dokumenatalny , 25 min.
11:25 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
11:50 Królewski Szpital Księcia Alfreda - Program medyczny , 25 min.
12:15 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
12:40 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
13:05 Hollywood. Za kulisami - Film dokumentalny , 25 min.
13:30 Gliniarze - Film dokumenatalny , 25 min.
13:55 Gliniarze - Film dokumenatalny , 25 min.
14:20 Na własne oczy... - Film dokumenatalny , 25 min.
14:45 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
15:10 Szpital dziecięcy - Program medyczny , 25 min.
15:35 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
16:00 Niezwykłe filmy z wakacji - Reportaż , 25 min.
16:25 Z pogranicza wiary - Reportaż , 50 min.
17:15 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
17:40 Sprawa Curtisa - Film dokumenatalny , 25 min.
18:05 Gliniarze - Film dokumenatalny , 30 min.
18:35 Gliniarze - Film dokumenatalny , 30 min.
19:05 Patrol miejski - Film dokumenatalny , 50 min.
19:55 Policja na świecie - Program publicystyczny , 30 min.
20:25 Całkowity absurd - Program rozrywkowy , 50 min.
21:15 Impacto TV - Reportaż , 30 min.
21:45 Impacto TV - Reportaż , 25 min.
22:10 Zdrada - Film dokumentalny , 50 min.
23:00 Impacto TV - Reportaż , 30 min.
23:30 Anatomia przestępstwa - Film dokumenatalny , 50 min.
00:20 Całkowity absurd - Program rozrywkowy , 50 min.
01:10 Impacto TV - Reportaż , 25 min.
01:35 Impacto TV - Reportaż , 30 min.
02:05 Zdrada - Film dokumenatalny , 50 min.
02:55 Patrol miejski - Film dokumenatalny , 50 min.
03:45 Na własne oczy... - Film dokumenatalny , 25 min.
04:10 Policja na świecie - Program publicystyczny , 25 min.
04:35 Szalone koła - Film dokumenatalny , 25 min.
05:00 Całkowity absurd - Program rozrywkowy , 50 min.

TVN 24
06:00 Serwis informacyjny, prognoza pogody, sport, Studio 24 - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
07:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
07:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
08:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
08:30 Przegląd prasy - Magazyn , 30 min.
09:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
09:30 Bilans - Magazyn , 30 min.
10:00 Kropka nad i - Program publicystyczny , 30 min.
10:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
11:00 Serwis sportowy/Studio 24 - Magazyn , Polska 2002 , 30 min.
11:30 24 godziny - Magazyn , 30 min.
12:00 Serwis sportowy/przegląd prasy zagranicznej - Magazyn , Polska 2002 , 30 min.
12:30 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
13:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
13:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
14:00 Serwis sportowy/reportaż - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
14:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
15:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
15:30 Studio 24/Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
16:00 Serwis biznesowy/przegląd prasy zagranicznej - Magazyn , Polska 2002 , 30 min.
16:30 Serwis biznesowy - Magazyn ekonomiczny , 30 min.
17:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
17:30 24 godziny - Magazyn , 60 min.
18:30 Bilans - Magazyn , 30 min.
19:00 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
19:30 Styl - Magazyn , 30 min.
20:00 Bilans/Kropka nad i - Magazyn , 30 min.
20:30 TVN24 News/Studio Europa - Magazyn , 30 min.
21:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
21:30 24 godziny - Magazyn , 60 min.
22:30 Bilans - Magazyn , 30 min.
23:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
23:30 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
00:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
00:30 24 godziny - Magazyn , 60 min.
01:30 Fakty - Program informacyjny , 30 min.
02:00 Kropka nad i - Program publicystyczny , 30 min.
02:30 Bilans - Magazyn , 30 min.
03:00 Serwis sportowy - Magazyn sportowy , Polska 2002 , 30 min.
03:30 24 godziny - Magazyn , 60 min.
04:30 Styl - Magazyn , 30 min.
05:00 Studio 24 - Program publicystyczny , 30 min.
05:30 Bilans - Magazyn , 30 min.

RAI 1
06:00 Euronews - Program informacyjny , 30 min.
06:30 TG 1 - Program informacyjny , 15 min.
06:45 Unomattina - 235 min.
10:40 Tuttobenessere - Magazyn , 30 min.
11:10 Dieci minuti di programmi dell'accesso - Program informacyjny , 10 min.
11:20 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
11:25 Che tempo fa - Program informacyjny , 5 min.
11:30 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
11:35 S.O.S Unomattina - 25 min.
12:00 La prova del cuoco - 90 min.
13:30 Telegiornale - Program informacyjny , 30 min.
14:00 TG 1 _ Economia - Magazyn , 5 min.
14:05 Casa Raiuno - 130 min.
16:15 La vita in diretta - 150 min.
18:45 L'eredit? - Teleturniej , 75 min.
20:00 Telegiornale - Program informacyjny , 35 min.
20:35 Il castello - 20 min.
20:55 Film da definire - Film obyczajowy , 125 min.
23:00 TG 1 - Program informacyjny , 5 min.
23:05 Porta a porta - Program rozrywkowy , 85 min.
23:10 Porta a porta - Program rozrywkowy , 95 min.
00:30 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
00:45 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
00:50 Non solo Italia - 25 min.
01:05 Non solo Italia - 20 min.
01:15 Sottovoce - Magazyn , 30 min.
01:25 Sottovoce - Magazyn , 30 min.
01:45 Rai Educational - 20 min.
01:55 Rai Educational - 30 min.
02:05 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 235 min.
02:25 Lo chiameremo Andrea - Komedia , Vittorio De Sica , Nino Manfredi,Mariangela Melato,Lino Patruno,Violetta Chiarini,Isa Miranda,Alberto Schiappadori,Enzo Monteduro , I 1972 , 105 min.
04:10 Un caso per Schwartz - Serial sensacyjny , 40 min.
04:50 Videocomic - Program rozrywkowy , 40 min.
05:10 Videocomic - Program rozrywkowy , 30 min.
05:40 TG 1 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.

RAI 2
06:00 L'elefante a fiori gialli - Program informacyjny , 5 min.
06:05 TG 2 _ Medicina 33 - Magazyn , 15 min.
06:20 La voce - 10 min.
06:30 Cercando cercando - Program informacyjny , 5 min.
06:35 Zibaldone, cose a caso - Magazyn , 25 min.
07:00 Go-Cart Mattina - Program dla dzieci , 165 min.
07:10 Anche i cani vanno in Paradiso - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:35 Pip Pop Pattle - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:40 Un'anatra in giallo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:05 Sandokan - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:30 Teletubbies - Film animowany (dzieci) , 30 min.
09:00 Quell'uragano di pap? - Serial komediowy , 20 min.
09:20 E vissero infelici per sempre - Serial komediowy , 25 min.
09:45 Rai Educational _ Un mondo a colori - Program informacyjny , 15 min.
10:00 TG 2 _ Notizie - Program informacyjny , 60 min.
11:00 I fatti vostri - 120 min.
13:00 TG 2 _ Giorno - Program informacyjny , 30 min.
13:30 TG 2 _ Costume e societ? - 20 min.
13:50 TG 2 _ Salute - Magazyn , 15 min.
14:05 Al posto tuo - Magazyn , 85 min.
15:30 L'Italia sul Due - 65 min.
16:30 Cuori rubati - Serial , Luca Facchini , Paolo Maria Scalondro,Bettina Giovannini,Christiane Filangieri,Massimo De Rossi,Angiola Baggi,Eleonora D'Urso,Brigitte Boccoli , 30 min.
16:35 Cuori rubati - Serial , Paolo Maria Scalondro,Bettina Giovannini,Christiane Filangieri,Massimo De Rossi,Angiola Baggi,Eleonora D'Urso,Brigitte Boccoli , 25 min.
17:00 Art Attack - Program dla dzieci , 25 min.
17:25 Le avventure di Jackie Chan - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:50 TG 2 - Program informacyjny , 10 min.
18:00 Sportsera - Program sportowy , 25 min.
18:25 Seven Days - Serial SF , Jonathan LaPaglia,Justina Vail , 45 min.
18:35 Sereno variabile - Program podró?niczy , 30 min.
19:10 Streghe - Serial SF , Shannen Doherty,Holly Marie Combs,Alyssa Milano,Brian Krause , 50 min.
20:00 I classici Disney - Cartoni , 20 min.
20:05 I classici Disney - Cartoni , 10 min.
20:15 Il lotto alle otto - 10 min.
20:20 Il lotto alle otto - 10 min.
20:25 Eureka - Magazyn , 5 min.
20:30 TG 2 _ 20.30 - Program informacyjny , 25 min.
20:55 Paolo Limiti Show - 145 min.
21:00 Paolo Limiti Show - 140 min.
23:20 Friends - Serial komediowy , Jennifer Aniston,Courteney Cox,Lisa Kudrow,Matt LeBlanc,Matthew Perry,David Schwimmer , 50 min.
00:10 Estrazioni del lotto - Program informacyjny , 5 min.
00:15 TG 2 _ Notte - Program informacyjny , 15 min.
00:30 Batti e ribatti - Program informacyjny , 10 min.
00:40 TG 2 _ Neon Cinema - Magazyn , 4 min.
00:44 TG _ Parlamento - Magazyn , 16 min.
00:50 TG _ Parlamento - Magazyn , 10 min.
01:00 Meteo 2 - Program informacyjny , 5 min.
01:05 Il corvo - Serial sensacyjny , 85 min.
01:50 TG 2 _ Salute - Magazyn , 10 min.
02:00 Tuttobenessere - Magazyn , 30 min.
02:30 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 270 min.
02:35 Gatto da guardia - Program informacyjny , 5 min.
02:40 Sestante - 30 min.
03:10 Versilia 66 diciott'anni - Serial komediowy , Margherita Buy,GianMarco Tognazzi , 30 min.
03:40 Cercando cercando - Program informacyjny , 30 min.
04:10 Anima ed Hermes - Magazyn , 5 min.
04:15 Economia della sanit? - 45 min.
05:00 Valutazione delle politiche pubbliche - 45 min.
05:45 TG 2 _ Costume e societ? - 15 min.

France 3
06:00 Euronews - Program informacyjny , 60 min.
07:00 TO3 - Program dla dzieci , 245 min.
11:05 Tous égaux - Program informacyjny , 30 min.
11:35 Bon appétit, bien s?r - Magazyn , 20 min.
11:55 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 5 min.
12:00 12/14 - Program informacyjny , 10 min.
12:10 Journal régional - Program informacyjny , 15 min.
12:25 Journal national - Program informacyjny , 30 min.
12:55 Journal régional - Program informacyjny , 40 min.
13:35 Journal de RFO - Program informacyjny , 5 min.
13:40 Journal des journaux - Program informacyjny , 10 min.
13:50 Keno - Teleturniej , 5 min.
13:55 C'est mon choix - Talk show , 65 min.
15:00 Questions au gouvernement - Magazyn , 65 min.
16:05 TO3 - Program dla dzieci , 80 min.
17:25 Envie d'agir - Program informacyjny , 5 min.
17:30 Mon kanar - Program dla dzieci , 15 min.
17:45 C'est pas sorcier - Magazyn , 30 min.
18:15 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
18:20 Questions pour un champion - Teleturniej , 25 min.
18:45 La santé d'abord - Magazyn , 5 min.
18:50 19/20 informations - Program informacyjny , 5 min.
18:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
19:05 Journal régional - Program informacyjny , 25 min.
19:30 Journal national - Program informacyjny , 25 min.
19:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
20:05 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:10 Tout le sport - Program sportowy , 10 min.
20:20 Le fabuleux destin de... - Teleturniej , 35 min.
20:55 Vie privée _ vie publique - Magazyn , 115 min.
22:50 Météo - Program informacyjny , 5 min.
22:55 Soir 3 - Program informacyjny , 25 min.
23:20 Culture et dépendances - Program publicystyczny , 95 min.
00:55 Ombre et lumi?re - Program publicystyczny , 35 min.
01:30 Les dossiers de l'Histoire - Magazyn , 60 min.
02:30 Le fabuleux destin de... - Teleturniej , 25 min.
02:55 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
03:00 Une semaine sur Public Sénat - Magazyn , 150 min.
05:05 Soir 3 - Program informacyjny , 25 min.
05:30 C'est mieux ensemble - Program informacyjny , 20 min.
05:50 Les matinales - Program informacyjny , 10 min.

Kinderkanal
06:00 Meister Eder und sein Pumuckl - Serial dla dzieci , Ulrich König , Gustl Bayrhammer , D 1978/1988 , 25 min.
06:25 Landmaus und Stadtmaus auf Reisen - Serial animowany (dzieci) , Marcos Da Silva , F/CDN/D 1996/1997 , 25 min.
06:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
07:00 Tom Sawyers Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , J 1980 , 25 min.
07:25 Feodor - Serial animowany (dzieci) , GB/D 1998 , 5 min.
07:30 Der kleine Eisbär - Serial animowany (dzieci) , D 2002 , 25 min.
07:55 Musik-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
08:00 Sesamstraße - Program dla dzieci , 30 min.
08:30 13 auf einen Streich - Serial animowany (dzieci) , USA 1994 , 30 min.
09:00 Teletubbies - Program dla dzieci , 25 min.
09:25 Bubu _ Der Hund mit dem Hausschuh - Serial animowany (dzieci) , GB 1997/1999 , 10 min.
09:35 Jim Hensons: Der Bär im großen blauen Haus - Serial animowany (dzieci) , USA 1996/2000 , 25 min.
10:00 Jim Hensons: Die Hoobs - Serial animowany (dzieci) , Richard Bradley , GB 2000 , 25 min.
10:25 Spiel-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
10:30 Oiski! Poiski! _ Neues von Noahs Insel - Serial animowany (dzieci) , GB/F 1997/1999 , 25 min.
10:55 Tom Sawyers Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , J 1980 , 25 min.
11:20 Macius - Serial animowany (dzieci) , Lutz Stützner, Sandor Jesse , D/F/PL 2002 , 10 min.
11:30 Gingers Welt - Serial animowany (dzieci) , Dean Criswell , USA 1999/2001 , 25 min.
11:55 Tom, Jerry - Trickfilmmagazin , 30 min.
12:25 Meister Eder und sein Pumuckl - Serial dla dzieci , Ulrich König , Gustl Bayrhammer,,Helga Feddersen,Willy Harlander,Wolfgang Völz , D 1978/1988 , 25 min.
12:50 Tweenies - Serial animowany (dzieci) , Will Brenton , GB 1999 , 20 min.
13:10 Landmaus und Stadtmaus auf Reisen - Serial animowany (dzieci) , F/CDN/D 1996/1998 , 25 min.
13:35 Mowgli _ Neue Abenteuer aus dem Dschungel - Serial sensacyjny , Brent Loefke , Sean Price-McConnell,Lindsey Peter,Richard Assad,Bart Braverman,Otto Sander , CDN 1997 , 25 min.
14:00 Die Ritter der Schwafelrunde - Serial animowany (dzieci) , Lawrence Jacobs , CDN/F 1996 , 25 min.
14:25 Kikania _ Studio - Program dla dzieci , 10 min.
14:35 Jim Knopf - Serial animowany (dzieci) , D/F 1999/2000 , 30 min.
15:05 Kikania _ Studio - Program dla dzieci , 10 min.
15:15 Tolle Sachen - Program dla dzieci , 5 min.
15:20 Schloss Einstein - Serial dla dzieci , Severin Lohmer , Juliane Brummund,Karsten Blumenthal,Ludwig Hollburg,Laura Laß,Raimund Widra,Kumaran Ganeshan,Philip Baumgarten , D 1999 , 25 min.
15:45 Kikania _ Studio - Program dla dzieci , 15 min.
16:00 Eine lausige Hexe - Serial SF , A. Morgan, Stefan Pleszczynski , Georgina Sherrington,Clare Coulter,Kate Duch?ne,Una Stubbs,Claire Porter,Terence Hardiman,Relicity Jones , GB/CDN 1998 , 25 min.
16:25 The Tribe _ Eine Welt ohne Erwachsene - Serial SF , Julian McSwiney, John Reid, Costa Botes , Caleb Ross,Meryl Cassie,Dwayne Cameron,Michelle Ang,Ryan Runciman,Ashwath Sundarasan,Victoria Spence , Neuseeland 1999/2002 , 25 min.
16:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
17:00 Tom, Jerry - Trickfilmmagazin , 30 min.
17:30 Gingers Welt - Serial animowany (dzieci) , Carol Millican , USA 1999/2001 , 25 min.
17:55 Oiski! Poiski! _ Neues von Noahs Insel - Serial animowany (dzieci) , Philippe Leclerc, Frederic Trouillot, Alan Simpson , GB/F 1997/1999 , 25 min.
18:20 Die Abenteuer von Paddington Bär - Serial animowany (dzieci) , CDN/F 1997/2001 , 10 min.
18:30 Der kleine Eisbär - Serial animowany (dzieci) , Thilo Graf Rothkirch , D 2003 , 25 min.
18:55 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 5 min.
19:00 Jim Knopf - Serial animowany (dzieci) , D/F 1999/2000 , 25 min.
19:25 Wissen macht Ah! - Program dla dzieci , 25 min.
19:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
20:00 Outriders _ Abenteuer Australien - Serial sensacyjny , AUS/D 2002 , 25 min.
20:25 Kick der Woche - Program dla dzieci , 5 min.
20:30 Amanda und Betsy - Serial dla młodzieży , Allan King , Laura Bertram,Lani Billard,Diana Reis,Gerry Mendicino,Joe Griffin,Noah Plener,Kari Matchett , CDN 1993 , 25 min.
20:55 Bravo Bernd - Program dla dzieci , 5 min.
21:00 Sendepause - Sendepause , 540 min.

ORF 1
06:00 Rufus - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
06:10 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , D/DK 2002 , 25 min.
06:35 Der Zauberschulbus - Serial animowany (dzieci) , Larry Jacobs , USA 1995 , 25 min.
07:00 Mimi's Schnattershow - Program dla dzieci , 5 min.
07:05 Die Abenteuer der Maus auf dem Mars - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:10 Norman Normal - Serial animowany (dzieci) , D/Irland/F 2000 , 20 min.
07:30 Confetti Town - Program dla dzieci , 10 min.
07:40 Duck Tales _ Neues aus Entenhausen - Serial animowany (dzieci) , James T. Walker , USA 1987 , 25 min.
08:05 Die Nanny - Serial komediowy , Gail Mancuso , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima,Lauren Lane , USA 1993/1994 , 25 min.
08:30 Chaos City - Serial komediowy , Michael J. Fox,Barry Bostwick,Alan Ruck,Richard Kind,Michael Boatman,Connie Britton,Jennifer Esposito , USA 1999 , 20 min.
08:50 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Andy Cadiff , Tim Allen,Patricia Richardson,Jonathan Taylor Thomas,Earl Hindman,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1995 , 25 min.
09:15 Baywatch _ Die Rettungsschwimmer von Malibu - Serial sensacyjny , Gregory J. Bonann , David Hasselhoff,Rebekah Carlton-Luff,David Charvet,Jaason Simmons,Anne Jeffreys , USA 1994 , 40 min.
09:55 Columbo - Serial sensacyjny , Daryl Duke , Peter Falk,George Hamilton,Peter Haskell,Penny Johnson,Rick Najera,Dennis Bailey,Patricia Allison , USA 1991 , 85 min.
11:20 25 - Program informacyjny , 25 min.
11:45 Ferdy - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:10 Die Abenteuer der Maus auf dem Mars - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
12:15 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , D 2002 , 20 min.
12:35 Confetti Play Town - Program dla dzieci , 5 min.
12:40 Mimi's Schnattershow - Program dla dzieci , 5 min.
12:45 Der Zauberschulbus - Serial animowany (dzieci) , Larry Jacobs , USA 1995 , 25 min.
13:10 Confetti Play Town - Program dla dzieci , 5 min.
13:15 Norman Normal - Serial animowany (dzieci) , D/Irland/F 2000 , 25 min.
13:40 Confetti Town - Program dla dzieci , 10 min.
13:50 Duck Tales _ Neues aus Entenhausen - Serial animowany (dzieci) , James T. Walker , USA 1987 , 25 min.
14:15 Confetti Play Town - Program dla dzieci , 5 min.
14:20 Animaniacs - Serial animowany (dzieci) , Gary Hartle , USA 1993 , 25 min.
14:45 Das Leben und ich - Serial komediowy , Jeff McCracken , Ben Savage,Betsy Randle,Will Friedle,Lily Nicksay,Rider Strong,William Russ,William Daniels , USA 1995/1997 , 25 min.
15:10 Baywatch _ Die Rettungsschwimmer von Malibu - Serial sensacyjny , Douglas Schwartz , David Hasselhoff,Nicole Eggert,Jeremy Jackson,Pamela Denise Anderson,David Charvet,Rebekah Carlton-Luff,Julian Stone , USA 1994 , 45 min.
15:55 Newsflash - Program informacyjny , 5 min.
16:00 Dawson's Creek - Serial dla młodzieży , Melanie Mayron , James Van Der Beek,Joshua Jackson,John Wesley Shipp,Kerr Smith,Meredith Monroe,Katie Holmes,Michelle Williams , USA 1999 , 50 min.
16:50 E.R. _ Emergency Room - Serial , Jonathan Kaplan , Anthony Edwards,Alex Kingston,Noah Wyle,Eriq La Salle,Laura Innes,Michael Michele,Ming-Na , USA 2000 , 45 min.
17:35 Hör mal, wer da hämmert! - Serial komediowy , Peter Filsinger , Tim Allen,Patricia Richardson,Earl Hindman,Jonathan Taylor Thomas,Zachery Ty Bryan,Taran Noah Smith,Richard Karn , USA 1994/1995 , 25 min.
18:00 Newsflash - Program informacyjny , 5 min.
18:05 Die Nanny - Serial komediowy , Gail Mancuso , Fran Drescher,Charles Shaughnessy,Daniel Davis,Nicholle Tom,Benjamin Salisbury,Madeline Zima,Joe Bologna , USA 1995 , 25 min.
18:30 25 - Program informacyjny , 30 min.
19:00 Chaos City - Serial komediowy , Michael J. Fox,Barry Bostwick,Alan Ruck,Richard Kind,Michael Boatman,Connie Britton,Jennifer Esposito , USA 1999 , 30 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 23 min.
19:53 Wetter - Program informacyjny , 7 min.
20:00 Sport - Program sportowy , 15 min.
20:15 Champions League - Program sportowy , 155 min.
22:50 Champions League - Program sportowy , 40 min.
23:30 Martial Law _ Der Karate-Cop 2 - Serial sensacyjny , Max Tash , Sammo Hung,Arsenio Hall,Kelly Hu,Gretchen Egolf,Christian Payne,Nick Kokotakis,Kari Coleman , USA 1998/2000 , 45 min.
00:15 Mystery Science Theatre 3000 - Film SF , Jim Mallon , Michael J. Nelson,Trace Beaulieu,John Brady,Kevin Murphy,Jim Mallon , USA 1996 , 70 min.
01:25 25 - Program informacyjny , 25 min.
01:50 Go Now _ Jetzt erst recht - Film obyczajowy , Michael Winterbottom , Juliet Aubrey,Robert Carlyle,James Nesbitt,Berwick Kaler,Sam Mackenzie,Sophie Okonedo,Darren Tighe , GB 1996 , 85 min.
03:15 Hair - Film muzyczny , Milos Forman , John Savage,Treat Williams,Beverly D'Angelo,Annie Golden,Dorsey Wright,Don Dacus,Richard Bright , USA 1977 , 115 min.

ORF 2
05:30 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 30 min.
06:00 Text-aktuell - Program informacyjny , 60 min.
07:00 TW1-Frühstückswetter - Program informacyjny , 30 min.
07:30 Wetter-Panorama - Program informacyjny , 90 min.
09:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Frisch gekocht ist halb gewonnen - Magazyn , 25 min.
09:30 Reich und schön - Serial komediowy , Michael Stich , Susan Flannery,Ronn Moss,John McCook,Darlene Conley,Hunter Tylo,Katherine Kelly Lang , 20 min.
09:50 Polizeiinspektion 1 - Serial komediowy , Bernd Grawert , Walter Sedlmayr,Max Griesser,Elmar Wepper,Uschi Glas,Bruni Löbel,Philipp Seiser , D , 25 min.
10:15 Tierarzt Dr. Engel - Serial , Werner Masten , Wolfgang Fierek,Veronika Fitz,Gerhart Lippert,Susanne Czepl,Julia Dahmen,Gregor Bloéb,Stephanie Brenner , D 1997/1999 , 45 min.
10:15 Zwei Männer am Herd - Serial komediowy , Stephan Meyer , Wolfgang Fierek,Florian Fitz,Jeanette Arndt,Friederike Wagner,Gerd Baltus , 45 min.
11:00 Dr. Sommerfeld _ Neues vom Bülowbogen - Serial , Jürgen Kaizik , Rainer Hunold,Marijam Agischewa,Alina Merkau,Gudrun Okras,Sybille Heyen,Tanja Geke,Sven Riemann , D 1998 , 50 min.
11:50 Wetterschau - Program informacyjny , 10 min.
12:00 Report - Program informacyjny , 55 min.
12:55 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 5 min.
13:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 15 min.
13:15 Frisch gekocht ist halb gewonnen - Magazyn , 25 min.
13:40 Polizeiinspektion 1 - Serial komediowy , Franz Peter Wirth , Walter Sedlmayr,Max Griesser,Elmar Wepper,Uschi Glas,Bruni Löbel,Philipp Seiser,Holger Petzold , D , 25 min.
14:05 Chefarzt Trapper John - Serial , Earl Bellamy , Pernell Roberts,Gregory Harrison,Charles Siebert,Rue McClanahan,Dick O'Neill,Rick Lohman , USA 1979/1986 , 45 min.
14:50 Tierarzt Dr. Engel - Serial , Werner Masten , Wolfgang Fierek,Veronika Fitz,Gerhart Lippert,Susanne Czepl,Julia Dahmen,Gregor Bloéb,Stephanie Brenner , D , 45 min.
15:35 Reich und schön - Serial komediowy , Michael Stich , Susan Flannery,Ronn Moss,John McCook,Darlene Conley,Hunter Tylo,Katherine Kelly Lang , 25 min.
16:00 Die Barbara-Karlich-Show - Talk show , 60 min.
17:00 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 40 min.
17:45 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
17:50 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 35 min.
18:25 Zeit im Bild - Program informacyjny , 5 min.
18:30 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 18 min.
18:48 Lotto 6 aus 45 mit Joker - Program informacyjny , 12 min.
19:00 Bundesland heute - Program informacyjny , 23 min.
19:23 Toi Toi Toi - Teleturniej , 7 min.
19:30 Zeit im Bild und Kultur - Program informacyjny , 23 min.
19:53 Wetter - Program informacyjny , 7 min.
20:00 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 15 min.
20:15 Auch Erben will gelernt sein - Komedia , Karola Meeder , Hardy Krüger jr.,Julia Thurnau,Michaela May,Heinrich Schafmeister,Elmar Wepper,Marion Mitterhammer,Judy Winter , D 2002 , 85 min.
21:40 Seitenblicke spezial - Program rozrywkowy , 20 min.
22:00 Zeit im Bild 2 - Program informacyjny , 30 min.
22:30 Weltjournal - Magazyn , 45 min.
23:15 Dokumente - Magazyn , 45 min.
00:00 Zeit im Bild 3 - Program informacyjny , 20 min.
00:20 Auf schlimmer und ewig - Serial komediowy , Gerry Cohen , Geoff Pierson,Stephanie Hodge,Kevin Connolly,Nikki Cox,Justin Berfield,Joyce Van Patten , USA 1995/1999 , 20 min.
00:40 Am Schauplatz - Program informacyjny , 30 min.
01:10 Die Barbara-Karlich-Show - Talk show , 60 min.
02:10 Seitenblicke - Program rozrywkowy , 5 min.
02:15 Weltjournal - Magazyn , 45 min.
03:00 Dokumente - Magazyn , 45 min.
03:45 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 40 min.
04:25 Willkommen Österreich - Program informacyjny , 35 min.

Euronews
06:00 Frühstücksfernsehen - Program informacyjny , 300 min.
11:00 News - Program informacyjny , 120 min.
13:00 Mittagsnachrichten - Program informacyjny , 120 min.
15:00 News - Program informacyjny , 240 min.
19:00 Nachrichten und Analysen - Program informacyjny , 100 min.
20:40 Perspectives - Program informacyjny , 10 min.
20:50 Das Abendmagazin - Program informacyjny , 10 min.
21:00 Nachrichten und Analysen - Program informacyjny , 40 min.
21:40 Perspectives - Program informacyjny , 10 min.
21:50 Das Abendmagazin - Program informacyjny , 10 min.
22:00 Nachrichten und Analysen - Program informacyjny , 30 min.
22:30 Perspectives I - Program informacyjny , 30 min.
23:00 News - Program sportowy , 30 min.
23:30 Perspectives II - Program informacyjny , 30 min.
00:00 Spätnachrichten - Program informacyjny , 360 min.

Eurosport Niemieckisch
08:30 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
09:00 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 60 min.
09:45 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 15 min.
10:00 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 120 min.
12:00 Weltcup - Program sportowy , 30 min.
12:30 Freestyle - Program sportowy , 30 min.
13:00 YOZ Mag _ Youth Only Zone - Program sportowy , 30 min.
13:30 Winter-X-games - Program sportowy , 60 min.
14:30 European Champions League - Program sportowy , 60 min.
15:00 UIPM-Weltcup - Program sportowy , 30 min.
15:30 WATTS - Program sportowy , 30 min.
16:00 Hallen-Weltmeisterschaften - Program sportowy , 120 min.
18:00 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
18:15 Weltmeisterschaften - Program sportowy , 75 min.
19:00 Internationales Testspiel - Program sportowy , 60 min.
19:30 Internationales Testspiel - Program sportowy , 90 min.
21:00 Eurosport spezial - Reportaż , 15 min.
21:15 Weltcup - Program sportowy , 60 min.
22:15 US PGA Tour - Program sportowy , 60 min.
23:15 Business of Sport - Program sportowy , 15 min.
23:30 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
23:45 Olympia Magazin - Program sportowy , 30 min.
01:15 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
01:30 Sendepause - Sendepause , 420 min.

TNT
05:15 James the Cat - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
05:35 Captain Pugwash - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:00 Boule - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
06:05 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
06:20 Mort - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:45 Mike, Lu - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
07:00 Totale Tom - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:25 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:50 The Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:15 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
08:30 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:55 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:20 Courage the cowardly Dog - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:45 The Mask - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:10 The Powepuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:35 Dexter's Laboratory - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:00 Totale Tom - Serial animowany (dzieci) , 45 min.
11:45 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:10 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:35 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:00 Superman - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
13:20 Batman of the Future - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:45 The Justice Friends - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
14:00 Dial M for Monkey - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
14:10 The Mask - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
14:35 Dumb - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 What a Cartoon! - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
15:10 Fat Dog Mendoza - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:35 The Adam's Family - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:00 Pinky and the Brain - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:25 I am Weasel - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:50 The Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:15 Courage, the cowardly dog - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
17:30 Dexter's Laboratory - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
18:10 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:35 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:00 The Mask - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:25 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:50 What a Cartoon! - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
19:55 I am Weasel - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:20 The Flintstones - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:45 Gorillas in the Mist - Film obyczajowy , Michael Apted , Sigourney Weaver,Bryan Brown,Julie Harris,John Omirah Miluwi,Iain Cuthbertson,Constantin Alexandrov,Waigwa Wachira , USA 1988 , 135 min.
23:00 Frantic - Thriller , Roman Polanski , Harrison Ford,Betty Buckley,Emmanuelle Seigner,John Mahoney,Jimmy Ray Weeks,Gérard Klein,David Huddleston , F 1987 , 120 min.
01:00 TCM Loves DVD - Magazyn , 15 min.
01:15 I Confess - Thriller , Alfred Hitchcock , Montgomery Clift,Anne Baxter,Karl Malden,Brian Aherne,O.E. Hasse,Dolly Haas,Roger Dann , USA 1953 , 100 min.
02:55 The Shining - Thriller , Stanley Kubrick , Jack Nicholson,Shelley Duvall,Danny Lloyd,Barry Nelson,Scatman Crothers,Philip Stone,Joe Turkel , GB 1979 , 140 min.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.