FANDOM


TVP 1
05:15 Pierwszy krzyk odc.5; cykl dokumentalny
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Rolnictwo na świecie
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Rok 2030 - Więźniowie; serial kraj prod.Kanada (2001)
09:00 Budzik - Zioła i nie tylko
09:30 Sąsiedzi - Chałka; serial animowany kraj prod.CZECHY (2003)
09:35 Teletubisie ; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:05 Jaka to melodia? - wydanie specjalne; teleturniej
10:50 Wielki świat małych odkrywców - Jeszcze jedna (o)? ; magazyn
11:10 ZUS dla ciebie - odc. 41; program poradnikowy
11:15 Rue Wiertz 60 - Parlament Europejski a ochrona środowiska; cykl reportaży
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces odc.3253; serial kraj prod.USA (2000)
12:30 Moda na sukces odc.3254; serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan odc.1233; telenowela TVP
13:20 Plebania odc.842; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
14:15 Bulionerzy odc.46-Zmiana klimatu; serial komediowy TVP
14:40 Zwierzowiec - Demokracja
15:00 Wiadomości
15:10 Sprawiedliwi - Kto ratuje jedno życie...; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2006)
15:30 Łossskot!; magazyn kulturalny
16:05 Moda na sukces odc.3255; serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces odc.3256; serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Klan - odc. 1237 - (TXT - str.777); telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania odc.846; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny - Grzyby są wśród nas; serial animowany kraj prod.Kanada (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Na własne oczy - Na linie; film dokumentalny kraj prod.Norwegia, Kanada (2005)
21:15 Zaproszenie do Teatru Telewizji
21:25 Teatr Telewizji - Słowo honoru; spektakl teatralny
22:50 Z refleksem; program publicystyczny
23:10 Regał; magazyn literacki
23:45 Żądza krwi IV odc.3-Pustka w sercu; serial sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
01:10 Z gorącego serca - "Żegota"; film dokumentalny
01:45 Zakończenie programu

TVP 2
05:30 Statek miłości odc. 204/249; telenowela kraj prod.USA (1984)
06:20 Statek miłości odc. 205/249; telenowela kraj prod.USA (1984)
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Przystanek praca
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury odc. 21/52; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2005)
08:05 Na dobre i na złe odc. 184 - Impas
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09.45, 10.35 i Pogoda: 9.20,10.10,10.40
10:45 Codzienna 2 m. 3 - odc. 43; serial komediowy TVP
11:15 Magnum odc.45/162 - Czas przeszły; serial kraj prod.USA (1982)
12:05 Przygody Tarzana odc.12/75; serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:35 Niesforne aniołki s. II odc. 6; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
13:05 Jesteś tym, co jesz s. II odc.9; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:35 Znaki czasu ; magazyn
14:00 Zakręcony tydzień ; widowisko
14:35 Smaczne Go!; magazyn kulinarny
15:25 Dlaczego... -  program reporterski
15:45 Program lokalny
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:15 Dla niesłyszących - Pogoda
16:20 Dla niesłyszących - Na dobre i na złe odc.287; serial TVP
17:15 Z Dwójką bezpieczniej
17:25 Jak się nie ubierać - Liz seria III odc. 1 (What Not To Wear); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
18:00 Anna Dymna - spotkajmy się
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:05 Jeden z dziesięciu - (TXT - str.777); teleturniej
19:35 Starter - magazyn aktualności
20:05 M jak miłość odc.480; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 239
21:05 Quo vadis? odc.2/6; serial TVP
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:30 Sport Telegram
22:35 Pogoda
22:45 Warto rozmawiać
23:40 Alfabet Bartoszewskiego odc. 5; felieton
23:50 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. IV, odc. 23 ost.; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2003)
00:35 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. V, odc. 1/25; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2004)
01:20 Wieczór artystyczny - "A mury runą..." - recital Jacka Kaczmarskiego
02:00 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:05 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:25 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:04 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:04 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 OTV - PASMO LOKALNE
15:55 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kurier flesz; STEREO
17:04 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier ; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 16/16 - Emigracja; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Czy ktoś ma jakiś plan?; film dokumentalny kraj prod.SERBIA I CZARNOGÓRA (2006); reż.:Lode Desmet, Ana Petruseva; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Kurier; STEREO
02:05 Pogoda; STEREO
02:10 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Czy ktoś ma jakiś plan? (Does Anyone Have A Plan?); film dokumentalny kraj prod.SERBIA I CZARNOGÓRA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Nowohucka kronika filmowa
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda w regionie
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:25 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:04 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:04 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 Pogoda w regionie
15:50 Nowohucka kronika filmowa
15:55 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kurier flesz; STEREO
17:04 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Pogoda w regionie
17:50 Nowohucka kronika filmowa
18:00 Kronika
18:20 Okiem kamery
18:30 Kronika
18:40 Tematy dnia
18:45 Studio otwarte TV Kraków
19:15 Czas reporterów
19:35 Speed 2
19:45 Jedź bezpiecznie
19:55 Co warto wiedzieć
20:00 Telekurier ; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda w regionie
22:00 Okiem kamery
22:10 Co warto wiedzieć
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 16/16 - Emigracja; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Czy ktoś ma jakiś plan?; film dokumentalny kraj prod.SERBIA I CZARNOGÓRA (2006); reż.:Lode Desmet, Ana Petruseva; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Kurier; STEREO
02:05 Pogoda; STEREO
02:10 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Czy ktoś ma jakiś plan? (Does Anyone Have A Plan?); film dokumentalny kraj prod.SERBIA I CZARNOGÓRA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:25 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:04 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:04 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
15:45 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
15:50 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:55 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kurier flesz; STEREO
17:04 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
17:55 Wiadomości sportowe - (19.03.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:10 Pogoda dla Warszawy
18:15 Qadrans qltury; magazyn
18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
18:35 Raport na gorąco; STEREO
18:35 Wiadomości sportowe - (19.03.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:45 Za zamkniętymi drzwiami - Huta Szkła - prem 26.03.; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Teraz Mazowsze - TERAZ MAZOWSZE - 19.03.; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Mój pies i inne zwierzaki - Mój pies i inne zwierzaki - PREM. 18.03.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Kontr-o-wersje - Kontr - o - wersje prem 15.03.; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Telekurier ; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:55 Raport na gorąco; STEREO
22:00 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:05 Wywiad Kuriera ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 16/16 - Emigracja; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Czy ktoś ma jakiś plan?; film dokumentalny kraj prod.SERBIA I CZARNOGÓRA (2006); reż.:Lode Desmet, Ana Petruseva; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Kurier; STEREO
02:05 Pogoda; STEREO
02:10 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Czy ktoś ma jakiś plan? (Does Anyone Have A Plan?); film dokumentalny kraj prod.SERBIA I CZARNOGÓRA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sidła miłości (55) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Halo! Kasa! - teleturniej
08.55 Roseanne (44) - serial komediowy
09.25 Rodzina zastępcza (54) - serial komediowy
10.00 Sekret Laury (33) - telenowela
11.00 Ambush Makeover - reality show
11.30 Samo życie (858) - serial obyczajowy
12.00 Dom nie do poznania - reality show
13.00 Jesteś moim życiem (55) - telenowela
14.00 Pierwsza miłość (461) - serial obyczajowy
14.45 Świat według Bundych (195) - serial komediowy
15.15 Rodzina zastępcza (55): Skradziony skarb - serial komediowy
15.45 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Interwencja - magazyn
17.00 Gra w ciemno - teleturniej
18.00 Pierwsza miłość (468) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Samo życie (859) - serial obyczajowy
20.00 Z Archiwum X (150) - serial sensacyjny
21.00 Nożownik - film sensacyjny, USA 2003
21.55 Studio LOTTO
23.15 Nieustraszeni - reality show
00.15 Bumerang - program publicystyczny
01.00 Magazyn sportowy
03.00 Nocne randki
05.55 Zakończenie programu

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn
05.55 Telesklep
06.45 Weronika Mars (8) - serial kryminalny
07.35 Uwaga! - magazyn
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.10 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.10 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
13.20 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
14.00 Weronika Mars (9) - serial kryminalny
15.00 Prawo pożądania (21) - telenowela
16.00 Fakty popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (119) - serial obyczajowy
21.30 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
22.35 Taniec z gwiazdami: Kulisy - program rozrywkowy
23.05 Hela w opałach 2 (11): Łzy radości - serial komediowy
23.35 Firma - magazyn
00.05 Wydanie drugie poprawione - magazyn
00.35 Multikino - magazyn
01.00 Co za tydzień - magazyn
01.25 Uwaga! - magazyn
01.45 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02.45 Telesklep
03.05 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 FIFA Futbol Mundial - magazyn
09.00 Australijskie oceanaria (9) - serial dokumentalny
09.30 Formuła 1: Grand Prix Australii - wyścig
10.30 Jesteś moim życiem (141) - telenowela
11.35 Gram.tv - program o grach komputerowych
12.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
12.35 VIP - wydarzenia i plotki
13.10 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (15) - serial animowany
15.50 Młodzieńcza miłość (111) - telenowela
16.50 Pensjonat Pod Różą (102): Układ (1) - serial obyczajowy
17.50 Łowcy skarbów (13) - serial przygodowy
18.55 Jesteś moim życiem (142) - telenowela
20.00 Tajemniczy element (19) - serial SF
21.00 Zagadki historii: Zamachowcy samobójcy - serial dokumentalny
22.00 Formuła 1: Grand Prix Australii - podsumowanie
23.00 Na pierwszy rzut oka - film obyczajowy, USA 2000
01.20 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.55 Talk2Szok - program rozrywkowy
02.45 Muzyczne listy - program muzyczny
03.35 FIFA Futbol Mundial - magazyn
04.00 V-max - magazyn motoryzacyjny
04.20 Ja tylko pytam - talk show
05.05 Zakończenie programu

TVN 7
05.50 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.20 Telesklep
07.20 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
07.50 Inwazja (3) - serial SF
08.50 Grzesznica (35) - telenowela
09.50 Ostry dyżur (17) - serial obyczajowy
10.50 Nash Bridges (81) - serial krym.
11.50 Strażnik kasy - pr. rozrywkowy
12.50 Telesklep
14.05 Grzesznica (36) - telenowela
15.05 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
16.05 Alf (34) - serial komediowy
16.35 Przyjaciele (15) - serial kom.
17.05 Ostry dyżur (18) - serial obycz.
18.05 Nash Bridges (82) - serial krym.
19.05 Alf (35) - serial komediowy
19.40 Przyjaciele (16) - serial kom.
20.10 Brygada ratunkowa (14) - serial sensacyjny
21.10 Grom z jasnego nieba - dramat obyczajowy, USA 1996
23.10 Strefa mroku - film SF, USA 1983
01.15 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedyneczka - Ulubione zajęcia; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Życie jak pomnik; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Rodzina jak z nut - odc. 1; widowisko muzyczne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Biografie - Emil Karewicz. Portret aktora; film dokumentalny kraj prod.Polska (2003); reż.:Stefan Mateusz Szlachtycz, Michał Kalicki; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Smak Europy - Tkacz koniunktury....; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania odc. 644; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan odc.1191; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tam gdzie jesteśmy - O zaćmieniu ale nie tylko...; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:05 M jak miłość odc.433; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Chłopi odc.2/13-Jarmark; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Jedyneczka - Ulubione zajęcia; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Między Odrą a Renem; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 My Wy Oni ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Kinematograf; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:40 Jest takie miejsce - Wieżyca (wspomnienie zimy); cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Świadkowie nieznanych historii; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Smak Europy - Po marzenia do nieba...; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Kościół i świat; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania odc. 644; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Wyprawa  profesora Gąbki-W Nasturcji; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan odc.1191; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Praca bez granic - Finlandia; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
21:05 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Warto kochać odc.3; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Telewizja 81. Weryfikacja; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); Dla małoletnich od lat 12
23:10 Przyjaciel mieszka w książce - VI Poznańskie Spotkania z Książką dla Dzieci i Młodzieży; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Jest takie miejsce - Wieżyca (wspomnienie zimy); cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Świadkowie nieznanych historii; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania odc. 644; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wyprawa  profesora Gąbki-W Nasturcji; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Klan odc.1191; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Praca bez granic - Finlandia; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
02:55 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Warto kochać odc. 3; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Telewizja 81. Weryfikacja; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006); Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zacisze gwiazd - Piotr Skarga; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Salon kresowy - Kresowianka; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12

TVP Kultura
09:00 Przewodnik
09:05 Awans; film TVP kraj prod.Polska (1974); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Marian Opania, Bożena Dykiel, Małgorzata Różniatowska, Gustaw Lutkiewicz, Katarzyna Łaniewska, Janusz Paluszkiewicz; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Jazz Jamboree '78 - Laboratorium; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Więcej niż fikcja - Mur; film dokumentalny kraj prod.Francja, Izrael (2004); reż.:Simone Bitton; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Richard Bona w Fabryce Trzciny; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Modrzejewska odc. 3-Czerniowce    ; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Gorączka złota; film fabularny kraj prod.USA (1925); reż.:Charles Chaplin; wyk.:Charles Chaplin, Mack Swain, Tom Murray, Henry Bergman, Georgia Hale; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Chaplin dzisiaj: Gorączka złota; film dokumentalny kraj prod.Francja (2003); Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik
17:05 Archiwum Jazzu i Rocka - Jazz Jamboree '74 - McCoy Tyner; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Kino krótkich filmów - Zabicie jaja; film animowany kraj prod.Holandia (1977); reż.:Paul Driessen; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Kino krótkich filmów - Słoneczna strona; film animowany kraj prod.Holandia (1985); reż.:Paul Driessen; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Dekalog pewnej aktorki czyli Stasia Celińska; film dokumentalny kraj prod.Polska (2001); Dla małoletnich od lat 12
18:50 Przegląd piosenki niekoniecznie aktorskiej - 28 PPA - Wrocław 2007; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Studio TVP Kultura - Telekino ; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Telekino - Żółw; film obyczajowy kraj prod.Polska (1973); reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Piotr Fronczewski, Władysław Kowalski, Jerzy Januszewicz, Marian Godlewski, Marek Kępiński, Ewa Lemańska, Anna Seniuk, Piotr Kąkolewski, Józef Nalberczak; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Prawo i pięść; film fabularny kraj prod.Polska (1964); reż.:Jerzy Hoffman, Edward Skórzewski; wyk.:Gustaw Holoubek, Wiesław Gołas, Zofia Mrozowska, Ewa Wiśniewska, Jerzy Przybylski, Hanna Skarżanka, Ryszard Pietruski; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Przewodnik
22:05 Rozmowy istotne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Możdżer & AUKSO - Wakacyjny Festiwal Gwiazd Międzyzdroje - 2005; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Strefa - Studio alternatywne - rozmowa o sztuce "Śmierć Człowieka Wiewiórki"; Dla małoletnich od lat 16
23:10 Strefa - Czytanie dramatu - Śmierć Człowieka Wiewiórki; widowisko kameralne; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Strefa - Konstrukcja w procesie. Ta ziemia jest kwiatem.; reportaż; Dla małoletnich od lat 16
00:55 Przewodnik
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Wybaczenie; film fabularny kraj prod.Republika Południowej Afryki (2004); reż.:Ian Gabriel; wyk.:Quanita Adams, Arnold Vosloo, Christo Davids, Zane Meas, Lionel Newton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Hurricane Festival 2005 - System of a Dawn (System of a Dawn); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zakończenie programu

Canal +
07.05 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
07.15 Nie przegap - magazyn informacyjny
07.25 Diabelski Młyn - filmy anim.
08.00 Sky Fighters - film przygodowy, Francja 2005
09.45 Kłopotliwy gośc - komedia, Polska 1971
11.15 Doborowa jednostka - komedia, USA 1997
13.10 Tam wędrują bizony - komedia, USA 1980
14.55 Z pamiętnika wściekłej żony - komedia. USA 2005
16.55 Hollywood - z kanapy na plan - film dokumentalny. USA/Niemcy 2005
18.10 Broken Flowers - komediodramat. USA/Francja 2005
20.00 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
20.10 Simpsonowie (11) - serial
20.35 Nie przegap - magazyn informacyjny
20.45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
20.50 Minisport + - newsy sportowe
21.00 Premiera: Ostatni zjazd - thriller. Kanada 2006
22.35 Premiera: Cena sławy (2) - serial dokumentalny
23.35 Opowieści z krypty - horror, USA 1989
01.10 Cube Zero - horror SF, Kanada 2004
02.45 Bękarty diabła - horror. USA/Niemcy 2005

HBO
06.30 Najwspanialsza gra w dziejach - film biograficzny, USA 2005
08.30 Stracić wszystko - dramat biograficzny. USA 2004
10.00 Dziedzic Maski - komedia sensacyjna, USA/Niemcy 2005
11.35 Raj odzyskany - dramat obyczajowy. USA 1991
13.25 Trzecie życzenie - komedia romantyczna, USA 2005
15.00 Rocket Man - komedia, USA 1997
16.30 Plan lotu - thriller, USA 2005
18.10 Premiera: Kim jest ta dziewczyna - komedia obyczajowa, USA 1987
19.40 Premiera: Na planie - magazyn filmowy
20.10 Diukowie Hazzardu - komedia sensacyjna, USA 2005
21.55 Be Cool - komedia kryminalna, USA 2005
23.50 Blade: Mroczna trójca - horror. USA 2004
01.40 Pięć palców - thriller. USA 2006
03.10 Rytm to jest to! - film dokumentalny, Niemcy
04.55 Zapomnienie - dramat. Kanada 2002

TVN 24
05:30 Powitanie poranka TVN 24
05:45 Skrót informacji
06:00 Serwis informacyjny
06:15 Skrót informacji
06:30 Serwis informacyjny
06:45 Skrót informacji
07:00 Serwis informacyjny
07:15 Skrót informacji
07:25 Biznes
07:30 Serwis informacyjny
07:45 Skrót informacji
08:00 Serwis informacyjny
08:05 Rozmowa poranka
08:15 Skrót informacji
08:30 Serwis informacyjny
08:45 Szkło kontaktowe – skrót
09:00 Serwis informacyjny
09:10 Gość poranny
09:30 Serwis informacyjny
09:45 Skrót informacji
09:50 Autorski przegląd prasy zagranicznej
09:55 Bilans giełdowy
10:00 Serwis informacyjny – dzień na żywo
10:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
10:30 Serwis informacyjny
10:45 Serwis biznesowy
11:00 Serwis informacyjny
11:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
11:30 Serwis informacyjny
11:45 Serwis biznesowy
12:00 Serwis informacyjny
12:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
12:30 Serwis informacyjny
12:45 Serwis biznesowy
13:00 Serwis informacyjny
13:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
13:30 Serwis informacyjny
13:45 Serwis biznesowy
14:00 Serwis informacyjny
14:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
14:30 Serwis informacyjny
14:45 Serwis biznesowy
15:00 Serwis informacyjny
15:15 Serwis sportowy: Wiadomości sportowe
15:20 InterNET 24
15:30 Serwis informacyjny
15:45 Serwis biznesowy
16:00 Bilans dnia
16:20 InterNET 24
16:30 Raport popołudniowy
17:10 Prosto z Polski
17:30 24 godziny
18:30 Serwis informacyjny
18:40 Skaner polityczny
19:00 Fakty, ludzie, pieniądze – wieczór 
20:00 Kropka nad i
20:30 Raport wieczorny
21:00 24 godziny
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Serwis informacyjny
23:10 Bilans dnia
23:30 Serwis informacyjny – podsumowanie dnia
00:00 Skrót informacji – powtórki
00:05 Kropka nad i
00:30 Skrót informacji
00:40 Skaner polityczny
01:00 Serwis informacyjny – podsumowanie dnia
01:30 24 godziny
02:30 Szkło kontaktowe
03:30 Skrót informacji
03:35 Bilans
04:00 Serwis informacyjny – podsumowanie dnia
04:30 24 godziny

Eurosport
08:30 Niemcy – Szwecja: Curling Mistrzostwa Świata kobiet w Aomori – faza grupowa
10:00 Liga Mistrzyń: Siatkówka Play-off
10:30 Mistrzostwa Świata w Melbourne: Skoki do wody 1. dzień
12:00 Szwajcaria – Niemcy: Curling Mistrzostwa Świata kobiet w Aomori – faza grupowa
15:00 UCI ProTour – Tirreno-Adriatico: Kolarstwo
16:00 Japonia – Kanada: Curling Mistrzostwa Świata kobiet w Aomori – faza grupowa
17:30 Eurogole
18:30 Watts: Magazyn sportowy
19:00 Szwajcaria – Niemcy: Curling Mistrzostwa Świata kobiet w Aomori – faza grupowa
20:30 Mistrzostwa Europy w Warszawie: Łyżwiarstwo figurowe Pokazy mistrzów
22:00 Fight Club: Sporty walki
00:00 Eurogole
01:00 Eurosport Buzz: Magazyn sportowy

Ale Kino!
08:00 Kenneth Loach 
09:00 Portfel: film 
09:20 Pociąg: film 
11:00 Nowiny dla kościoła: film 
11:30 Stajnia na Salwatorze: film 
13:00 Azjatycka odyseja filmowa: serial 
14:05 Pollock: film 
16:15 Syn panny młodej: film 
18:25 W środku lata: film 
20:00 Wielkie nadzieje: film 
22:05 Święty dym: film 
00:05 Zanim zapadnie noc: film 
02:20 Prawdziwa słodycz: film 

Cartoon Network
05:10 Laboratorium Dextera: serial
05:35 Ed, Edd i Eddy: serial
06:00 Atomówki: serial
06:35 Laboratorium Dextera: serial
07:00 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster: serial
07:25 Robotboy: serial
07:50 Ed, Edd i Eddy: serial
08:15 Pet Alien: serial
08:40 Kryptonim: Klan na drzewie: serial
09:05 Bliźniaki Cramp: serial
09:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster: serial
10:00 Tom i Jerry: serial
10:30 Zwariowane melodie: serial
10:55 Flintstonowie: serial
11:20 Scooby Doo: serial
11:45 Kryptonim: Klan na drzewie: serial
12:10 Atomówki: serial
12:35 Laboratorium Dextera: serial
13:00 Chojrak – tchórzliwy pies: serial
13:25 Johnny Bravo: serial
13:50 Ed, Edd i Eddy: serial
14:15 Bliźniaki Cramp: serial
14:40 Atomówki: serial
15:05 Laboratorium Dextera: serial
15:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster: serial
15:55 Bernard: serial
16:00 Pet Alien: serial
16:25 Kryptonim: Klan na drzewie: serial
16:50 Robotboy: serial
17:10 Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą: serial
17:30 Baranek Shaun: serial
17:40 Ed, Edd i Eddy: serial
18:00 Podwójne życie Jagody Lee: serial
18:30 Xiaolin: pojedynek mistrzów: serial
18:55 Bernard: serial
19:00 Ben 10: serial
19:25 Teen Titans: serial
19:50 Liga sprawiedliwych: serial
20:10 Transformers Energon: serial
20:40 Scooby Doo: serial
21:05 Scooby Doo: serial
21:30 Flintstonowie: serial
21:55 Flintstonowie: serial
22:20 Tom i Jerry: serial
23:10 Zwariowane melodie: serial
00:00 Johnny Bravo: serial
00:50 Krowa i kurczak: serial
01:40 Laboratorium Dextera: serial
02:30 Jam łasica: serial
03:00 Krowa i kurczak: serial
03:25 Mroczni i źli: serial
03:50 Zło w potrawce: serial
04:05 Kryptonim: Klan na drzewie: serial
04:20 Johnny Bravo: serial
04:45 Atomówki: serial

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.