FANDOM


Tvp1 logo


06:55 Podróże małe i duże; W rajskim ogrodzie- Watykan
07:15 Telezakupy
07:30 Teledyski dzieci dzieciom
07:35 Górnicze miasteczko; odc.35-Szansa; serial prod.kanadyjskiej
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Lato z Czarodziejem
08:40 Ranczo pod Zieloną Siódemką; odc.14/ost./-O tym,jak wszyscy dostaliśmy klaustrofobii
09:05 Kulfon co z ciebie wyrośnie; odc.12 Najgłupszy kawał
09:10 Budujemy Mosty; teleturniej
09:35 Stinky i Jake; odc.64; serial anim.prod.angielskiej
10:00 Transmisja Liturgii ze Świętej Góry Grabarki
11:15 Kiosk przy Wspólnej; odc.20
11:25 Na haczyku - magazyn wędkarski; Pstrągi z Jeziora Piaseczno
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Zaginiony świat; odc.13 -Władza absolutna; serial prod. kanadyjskiej[stereo]
13:10 Rewolwer i melonik; odc.45-Przesłuchanie; serial prod.angielskiej
14:05 Klan; odc.588; telenowela TVP
14:30 Klan; odc.589; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Międzynarodowy Turniej siatkówki plażowej
15:30 5 minut o Unii Europejskiej; odc.43
15:35 Plebania; odc.175; serial TVP[stereo]
16:00 Plebania; odc.176; serial TVP[stereo]
16:25 Moda na sukces; odc.1700; serial prod.USA
16:55 Teleexpress
17:15 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
17:20 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski - Pożegnanie w w Krakowie
18:55 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
19:00 Wieczorynka; Królowie i królowe; odc.59 -Mini-Mini nowej kropki się zachciało
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:07 Pogoda
20:15 50 lat TVP; Alternatywy 4; odc.9-ost.-Upadek; serial TVP
21:40 Mój ślad w Telewizji; Xymena Zaniewska
21:45 Tele-Maski 2002-Kryminał na wakacje; Od szóstej do szóstej; autor:Philip McDonald; reż: Filip Zylber; wyk: Grażyna Szapołowska,Bronisław Wrocławski
22:48 Monitor  Wiadomości
23:00 W życiu, jak w teatrze
23:20 Przed Sopotem
23:30 Gwiazdy w Jedynce
00:00 Konserwacja nadajnika dla Warszawy i okolic od god.24.00 do 6.00
00:00 Kino w podróży; Lukratywna dobroczynność; Charite Biznes; 1998  film fab.prod.francuskiej; reż: Thierry Barthes,Pierre Jamin; wyk: Smain, Elie Semoun
01:25 Sprawy rodzinne; odc.17; serial prod.USA
02:10 Zakończenie programu

CHUDA DWÓJKA


07:45 Studio urody
08:00 PROGRAM LOKALNY
08:30 Co ludzie powiedzą; odc.39/40; serial kom.prod.angielskiej
09:00 Klara i Angelika; 1976  film fab. prod. pol.; reż: Irena Kamieńska; wyk: Zofia Mrozowska,Emilia Krakowska
09:45 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
09:50 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Kalwaria Zebrzydowska
12:25 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
12:30 Papieska Kalwaria; reportaż Andrzeja Baczyńskiego
13:00 Panorama
13:10 Szaleństwa panny Ewy; odc. 1/3 -Pieskie życie; serial prod. polskiej
14:00 Przygody Chucka Finn'a; odc. 11- Swat; serial prod.australijskiej
14:25 Arka Noego; odc.362
14:50 Doktor z alpejskiej wioski; odc.85; serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Zgadula; odc.23; teleturniej
16:50 Złotopolscy; odc. 405 I po co nam to było?; telenowela TVP
17:15 Złotopolscy; odc. 406 Siedem czerwonych róż; telenowela TVP
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Bliżej życia; Rozmowy kontrolowane; 1991  komedia prod. polskiej (94'); reż: Sylwester Chęciński; wyk: Stanisław Tym, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Krzysztof Kowalewski, Marian Opania
20:30 Polska bez fikcji; Czarny punkt
21:00 Śpiewające Fortepiany; odc.42
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 997-magazyn kryminalny
23:10 Kino Mocnych Wrażeń; Stacja Zachodzącego Słońca; cz.2; Dead by Sunset; 1996  film fab.prod.USA; reż: Karen Arthur; wyk: Ken Olin,Lindsay Frost
00:40 Konserwacja nadajnika dla Warszawy i okolic do 6.00
00:40 Dżem-list do R. /cz.1/
01:45 Zakończenie programu

Polsat-2


6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Kosmiczne wojny 1 [18]
7.25 Jednorożec Kleo [3]
7.50 Crime Story [14]
8.40 Policjanci [8]
9.35 Miodowe lata 3 [38]
10.15 Graczykowie, czyli Buła i spóła [76] - serial
10.45 Różowe lata siedemdziesiąte [21]
11.15 Idol
12.15 Różowa pantera
12.30 Adam i Ewa [35]
13.00 Apetyt na miłość [21]
13.30 Z afrykańskiego pamiętnika [22]
14.20 Rozbij bank [15]
15.15 Kosmiczne wojny 1 [19]
15.45 Informacje
16.05 Serce na rozdrożu [93]
16.50 Crime Story [15]
17.45 Różowa pantera
17.50 Sabrina, nastoletnia czarownica [84] - serial
18.15 Adam i Ewa [36]
18.45 Informacje
19.10 Jezioro marzeń [55]
20.00 Rodzina zastępcza [67]
20.30 Świat według Kiepskich [86]
21.05 Turner i Hooch - film USA (1989)
21.30 Losowanie LOTTO
23.05 Informacje i sport
23.30 Graffiti
23.40 Różowe lata siedemdziesiąte [22]
0.10 Sztuczne serce - film USA (2000)
1.00 Muzyka na BIS

Logo-19


5.50 Tajemnice pocałunku [60/99]
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula
7.50 Niezwykłe podróże Sindbada żeglarza [16/26]- serial anim.
8.15 Kapitan Planeta [10/52]- serial
8.40 Szczeniak zwany Scooby Doo [8/27] - serial anim.
9.05 Przygody Animków [56/96]
9.30 Telegra - teleturniej
10.35 Telesklep
11.50 Wybacz mi - talk-show
13.00 Zwariowana forsa - program rozrywkowy
13.30 Kapitan Planeta [10/52] - serial
13.55 Szczeniak zwany Scooby Doo [8/27] - serial anim.
14.20 Przygody Animków [56/96]
14.45 Król przedmieścia [8] - serial
15.30 Milionerzy - teleturniej
16.15 Brzydula [144/169]
17.10 Tajemnice pocałunku [61/99]
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
19.00 TVN Fakty
20.00 Od wesela do wesela - komedia USA
22.00 Łowcy skarbów [8/22] - serial
23.00 TVN Fakty
23.15 Fakty, ludzie, pieniądze - mag.
23.45 Pamięć absolutna [9/22]
0.40 Maraton uśmiechu
1.10 HBO na stojaka
1.40 Extra Wizjer - magazyn
2.00 Nic straconego

TVP3 Łódź 2001


6:30 Program dnia (oprawa)
6:35 Szkoła mistrzów (25) - serial fabularny
7.00 Zuzia i jej przyjaciele [21/30] - serial kukiełkowy prod. kanadyjskiej, dla dzieci.
7.30 Kurier - program informacyjny
7:40 Prognoza pogody
7.45 Kasztaniaki [19/38]
8:00 Łódzkie wiadomości dnia
8:10 Ssaki, ptaki i inne zwierzaki (powt.odc.25)
8.30 Kurier - program informacyjny
8:40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Święta i uroczystości na świecie [3/12] - Radosne i barwne święto Heiva i Tahiti.
9.30 Kurier - program informacyjny
9:35 Prognoza pogody
9.40 Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a [14] - serial fabularny
10.30 Kurier - program informacyjny
10:40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier - magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP.
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier - program informacyjny
11:40 Prognoza pogody
11.45 Wielkopolski burmistrz - Wójt Roku 2002
12.30 Kurier - program informacyjny
12.35 Sfinks zagadki historii (8) - serial dokumentalny
13.30 Kurier - program informacyjny
13:40 Prognoza pogody
13.45 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
14.00 Od niedzieli do niedzieli - utrzymany w lekkiej formie przegląd wydarzeń mijającego tygodnia
14.30 Kurier - program informacyjny
14:40 Prognoza pogody
14.45 Eurotel
15.00 Lassie [1/12] - serial przygodowy
15.30 Kurier
15:35 Prognoza pogody
15.40 Łódzkie wiadomości dnia
16:00 Magazyn sportowy (powt.)
16.30 Kurier - program informacyjny
16:40 Prognoza pogody
16.45 Przegląd gospodarczy - magazyn ekonomiczny
17.15 Wyścigi Służewiec 2002
17.30 Kurier - program informacyjny
17:45 Prognoza pogody
17:50 ŁWD 100 sekund
17:50 Rozmowa dnia
18:00 Łódzkie wiadomości dnia
18:20 Videowizyty - zwiedzamy Australię cz. 1
18:55 W poszukiwaniu zaginionych skarbów (powt.odc.9)
19.20 Regiony kultury
19.30 Niegrzeczne aniołki (16) - serial fabularny
20.00 Telekurier - magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP.
20.30 Kurier - program informacyjny
20:45 Prognoza pogody
20.50 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
21.20 Rozmowa dnia (powt.)
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Łódzkie wiadomości dnia
22.00 Eurotel
22.10 To jest temat - cykl reportażu krajowego z Oddziałów TVP
22.30 Kurier - program informacyjny
22:45 Prognoza pogody
22.50 Znowu w akcji
0.25 Jazz nocą

TV 4 2000-2006 logo


06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Arthur (38) - serial animowany
08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (22) - serial animowany, Austria/Japonia
08.35 Beetleborgs (35) - serial przygodowy, USA
09.00 Fiorella (87) - serial obyczajowy, Peru
09.55 Życiowa szansa - teleturniej
10.50 Baza Pensacola (14) - serial sensacyjny, USA
11.40 Tato, co Ty na to (20) - serial komediowy, USA
12.05 Policyjny klan (12) - serial sensacyjny, USA
13.00 Strefa P - magazyn muzyczny
13.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
13.50 Arthur (39) - serial animowany
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (23) - serial animowany, Austria/ Japonia
14.35 Beetleborgs (36) - serial przygodowy, USA
15.00 Fiorella (88) - serial obyczajowy, Peru
16.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
17.00 Tato, co Ty na to (21) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT - program publicystyczny
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Baza Pensacola (15) - serial
20.00 KAMELEON (7) - serial sensacyjny, USA
20.55 POLOWANIE NA JEDNOROŻCA (3) - serial sensacyjny, USA
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i prognoza pogody
22.15 Extra Liga Żużlowa: Zawody o drużynowe mistrzostwo Polski - runda 15
23.15 Przygody Sindbada Żeglarza (6) - serial przygodowy, USA
00.15 Zamieszani w sprawie (2) - thriller, Włochy
02.00 X Laski - program erotyczny
02.30 Muzyczne listy - magazyn muz.
03.20 Strefa P - magazyn muzyczny
03.55 V Max - magazyn motoryzacyjny
04.25 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
04.55 Zakończenie programu

TVN 7
7.10 Dragon Bali z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (73) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (71). telenowela
9.40 Melrose Place (163) - serial
10.30 Łamisłówka
11.00 Big Brother I
11.40 Porywy serca (40) - telenowela
12.30 Telesklep
14.40 Albert - serial anim.
15.05 Dragon Ball GT - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
15.55 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (73) - serial
16.45 Szkoła złamanych serc (36) - serial
17.15 Władca zwierząt (32) - serial
18.10 Wzywam dr. Brucknera II (3) - serial
19.05 Melrose Place (164) - serial
20.00 Ostatni skok - Historia Grega Louganisa - film obycz. USA (1997), wyk. Mario Lopez, Michael Murphy, Jeffrey Meek, Rosemary Dunsmore
21.50 Władca zwierząt (33) - serial
22.45 Big Brother I
23.30 Co jest grane - komedia USA (1980), wyk. Ali McGraw, Alan King, Myrna Loy, Keenan Wynn, Tony Roberts, Peter Weller, Dina Merrill
1.30 Klub - horror kanad. (1994), wyk. J.H. Wyman, Kim Coates, Andrea Roth, Rino Romano, Zack Ward, Kelli Taylor
3.05 Koniec programu

Tvpoloniaekran


07:00 Animacje dla dorosłych; Pan Korek; film Lidii Hornickiej
07:10 Aby do świtu; odc. 15 /18/ - Gdzie są pieniądze?; 1992  serial prod. polskiej
07:30 Wielka historia małych miast; Pszczyna; program Andrzeja Kozłowskiego
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Fitness Club; odc. 13; 1994  serial TVP; reż: Paweł Karpiński
08:50 Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie; odc. 5 /7/ - Koniokrad; serial animowany prod. polskiej
09:00 Dziewczyna i chłopak; odc. 5 - Oliwa do ognia; 1977  serial prod. polskiej; reż: Stanisław Loth; wyk: Anna Sieniawska, Wojciech Sieniawski, Stanisław Mikulski, Barbara Sołtysik
09:50 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Kalwaria Zebrzydowska; transmisja (Msza Święta z okazji 400-lecia konsekracji Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej)
12:30 Papieska Kalwaria; reportaż Andrzeja Baczyńskiego
12:55 Muzyka w zabytkach; Koncert w Zamku Królewskim w Warszawie; (STEREO); wyk: Orkiestra Teatro la Fenice, Diego Dini Ciacci - obój, dyryguje Giovanni Guglielmo
13:35 Z dziecięcej estrady; program dla dzieci
14:05 Powrót po latach; reportaż Teresy Olearczyk
14:30 Kochamy polskie seriale; teleturniej
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Rozumieć sztukę; Ilustracja - Figuracja; program Jerzego Madeyskiego
15:45 Pan Adam; odc. 8 - Kiedy zrobiłem pierwszy program; (spotkanie z Adamem Hanuszkiewiczem)
16:10 Ojczyzna-polszczyzna; Engel, Staszel, Skupień; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza
16:30 Rewizja nadzwyczajna; Józef Beck - wróg publiczny nr 1; program historyczny Dariusza Baliszewskiego
16:55 Teleexpress
17:15 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
17:20 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Pożegnanie w Krakowie; transmisja
18:55 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
19:00 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci
19:15 Dobranocka; Pomysłowy Dobromir; odc. 8 - Pożyteczne śmigło; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
20:02 Sport
20:07 Pogoda
20:10 Zielona miłość; odc. 2/3 - Iwona; serial prod. polskiej; reż: Stanisław Jędryka; wyk: Joanna Pacuła, Jan Frycz, Andrzej Pieczyński
21:40 Mój ślad w Telewizji; Janusz Rzeszewski
21:45 Klasówka z polskiego
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Polonijny Turniej Golfa - Polonia Cup
22:45 Wielkie chwile polskiego futbolu
23:40 Lato z klasyką; Dawne arie śpiewa Małgorzata Armanowska
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Pogranicze w ogniu; odc. 4; 1990  serial prod. polskiej; reż: Andrzej Konic; wyk: Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko
01:15 Pomysłowy Dobromir; odc. 8 - Pożyteczne śmigło; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
02:01 Sport; powt.
02:05 Fitness Club; odc. 13; 1994  serial TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
02:35 Zielona miłość; odc. 2/3 - Iwona; serial prod. polskiej; reż: Stanisław Jędryka; wyk: Joanna Pacuła, Jan Frycz, Andrzej Pieczyński; powt.
04:05 Wielkie chwile polskiego futbolu; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:30 Oddam życie za pracę; odc. 2; serial dokumentalny Macieja Szumowskiego
06:00 Ojczyzna-polszczyzna; Engel, Staszel, Skupień; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
06:15 Zaproszenie; "Toruń - świątynia gotyku"; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
06:35 Rewizja nadzwyczajna; Józef Beck - wróg publiczny nr 1; program historyczny Dariusza Baliszewskiego; powt.
07:00 Zakończenie programu

My HBO


06:30 Na planie, odc. 32
07:00 Zakręcony
08:35 Sielska kraina
10:30 Największe wydarzenia XX wieku, odc. 4
11:20 Wróżka
12:50 Gwiazdy Hollywood - Joan Cusack
13:20 Dick Tracy
15:10 Tzatzii
16:45 Cinema, cinema, odc. 33
17:15 Gwiezdny pył 
19:00 Zakręcony
20:30 Na planie, odc. 33
21:00 Romeo musi umrzeć
22:55 Panny i wdowy
01:20 Tropiciel
02:50 Wokół ognia
04:30 Dick Tracy

Puls logo 1


7.00 Jak się robi...? - reportaż
7.30 Telesklep
8.10 Ulica zakochanych [80]
9.05 Kacper i przyjaciele [69] - serial
9.30 Dziwny, wspaniały świat [7] - serial dok. (powt.)
10.15 Pielgrzymka Papieża Jana Pawła II - Msza św. w Kalwarii Zebrzydowskiej
12.30 Pontyfikat Jana Pawła II (1) - film dokumentalny, Polska
13.15 Dotyk anioła - serial USA
14.00 Kobiety mojego życia - serial
14.50 Program o dobrej książce
15.15 Globtroter - mag. podróżniczy
15.45 Kacper i przyjaciele [69] - serial animowany USA (powt.)
16.10 Było sobie człowiek [14]: Włoski renesans - serial anim.
16.40 Kobiety mojego życia [27]: Supermen - serial obycz.
17.30 Pielgrzymka Papieża Jana Pawła II - pożegnanie na lotnisku w Balicach
19.00 Dotyk anioła [83]: Anielskie wzloty - serial obyczajowy USA
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.25 Studio Wizyty Papieskiej
20.55 Smażalnia story - kom. obycz.
22.25 Nietykalni [14]: Ślepa ulica - serial sensacyjny USA
23.15 Piątka u Semki - prog. public.
23.50 Smażalnia story - kom. obycz.
1.20 Zakończenie programu

Telewizja Niepokolanów II


15.00 Godzina Miłosierdzia
15.15 Archeologia: Detektywi faraonów - film dokumentalny
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16.05 Kalendarz liturgiczny: św. Jana Eudesa
16.10 Indie - ziemia Hindusów - program edukacyjny
16.35 Teatr jest światem - Musical Jonasz - reportaż
17.00 Z wizytą u... [8] - wizyta u Krzysztofa Krawczyka
17.30 Cudowny medalik - film dok.
17.45 Opowieści Maurycego Szwendaczka: Kultura - program dla dzieci
18.05 U Pana Boga za piecem - magazyn niepełnosprawnych
18.20 Święty Serafin z Montegranaro - film dokumentalny
18.45 In Corpore Sano [9] - Ćwiczenia wyszczuplające biodra, uda i pośladki - magazyn medyczny
19.00 Kraina Tysiąca Jezior - magazyn turystyczny
19.20 Przygody Błękitnego Rycerzyka [1] - Romantyczna przygoda - film animowany dla dzieci
19.30 Spotkania ze sztuką: Maryja i Konfederacja Barska w twórczości Jacka Kowalskiego - program o sztuce
19.55 Laski - miejsce nadziei - reportaż
20.15 Muzyczne okienko, wywiady na bis [5] - Katarzyna Groniec - magazyn muzyczny
20.35 Różaniec - część radosna
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny: św. Jana Eudesa
21.15 Syn marnotrawny - film fab.
22.20 Sanktuarium maryjne w Skępem - film dok.
22.50 Drogami Europy: Montserrat - film krajoznawczy

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:45    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Pogrom Frankensteina" reż.Herbert L. Strock, wyk.Whit Bissell, Robert Burton, George Lynn, John Cliff horror USA 1958
22:30    "Norwegia" "Wędrówki Guliwera" serial dokumentalny
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:15    Crazy Cat magazyn erotyczny
23:35    Co za szok wiadomości erotyczne
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Erotic Dreams magazyn erotyczny
00:25    Podglądacz magazyn erotyczny
00:45    Magazyn erotyczny
02:00    XXX Show magazyn erotyczny
02:15    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
02:30    Crazy Cat magazyn erotyczny
02:45    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    "Baronowa Flatcher" film dokumentalny Wielka Brytania
09:00    W garnku poradnik kulinarny
09:30    "Muzyk popowy" film dokumentalny Wielka Brytania
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
13:00    "Baronowa Flatcher" film dokumentalny Wielka Brytania
13:30    Smak muzyki magazyn muzyczny
14:00    Teraz Muzyczna Telewizja
14:30    "Zimna wojna" film dokumentalny USA
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Teraz Muzyczna Telewizja
16:15    Telesprzedaż
16:30    Magia Tarota magazyn
17:00    W garnku poradnik kulinarny
17:30    "Zimna wojna" film dokumentalny USA
18:00    Telesprzedaż
18:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Telesprzedaż
20:30    "Głęboka miłość do ojczystej ziemi" film dokumentalny Tajwan
21:10    Teraz Muzyczna Telewizja
21:30    TMT - Trucker Music Television magazyn
22:00    Smak muzyki magazyn muzyczny
22:30    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu 

Ale Kino!
08:00    "Nie jesteśmy w Nowym Jorku" film krótkometrażowy
08:15    "Czterej muszkieterowie. Zemsta milady" reż.Richard Lester, wyk.Michael York, Richard Chamberlain, Oliver Reed, Raquel Welch film przygodowy Hiszpania/Wielka Brytania 1974
10:00    "Pani Buchan" film krótkometrażowy
10:15    "Maskarada" reż.Janusz Kijowski, wyk.Adrianna Biedrzyńska, Piotr Fronczewski, Bogusław Linda, Zbigniew Zapasiewicz dramat obyczajowy Polska 1986
11:55    "Jedna kropelka" film krótkometrażowy
12:05    "Towarzysze broni" reż.Jean Renoir, wyk.Jean Gabin, Erich von Stroheim, Dita Parlo, Pierre Fresnay film wojenny Francja 1937
14:00    "Koniec linii" reż.Jay W. Russell, wyk.Kevin Bacon, Holly Hunter, Michael Beach, Barbara Barrie film obyczajowy Niemcy/USA/Francja 1987
15:45    "Magia kina - Efekty specjalne w komedii" film dokumentalny USA
16:15    "Ballada o Cable Hogue" reż.Sam Peckinpah, wyk.Jason Robards, Stella Stevens, David Warner, Strother Martin western USA 1970
18:15    "Żelazną ręką" reż.Ryszard Ber, wyk.Jerzy Kryszak, Krzysztof Kolberger, Krzysztof Jasiński, Marcin Troński film historyczny Polska 1989
20:00    "Teściowie" reż.Arthur Hiller, wyk.Peter Falk, Alan Arkin, Richard Libertini, Nancy Dussault komedia USA 1979
21:40    "Grot" film krótkometrażowy
22:00    "Cześć, mamo!" KLASYCZNE ALE! reż.Brian de Palma, wyk.Robert de Niro, Charles Durning, Allen Garfield, Jennifer Salt komedia USA 1970
23:25    "Samolot" film krótkometrażowy
23:35    "Życie wewnętrzne" reż.Marek Koterski, wyk.Wojciech Wysocki, Joanna Sienkiewicz, Maria Probosz, Henryk Bista film obyczajowy Polska 1986
01:05    "W potrzasku" film krótkometrażowy
01:15    Zakończenie programu 

Le Cinema
14.00    Wakacje z Moniką (Summer With Monika / Sommaren Med Monika) dramat psychologiczny Szwecja, 1953 96 min.
16.00    Chora energia (Nervous Energy) komediodramat Wielka Brytania, 1997 90 min.
18.00    Yerma dramat Hiszpania, 1998 98 min.
20.00    Dokument Canneńskie remanenty cz. II: Studio Company, 2002 30 min.
20.30    Adelajda (Adelaide) dramat Włochy, 1991 90 min.
22.00    Narzeczona Stalina (La Fiancee De Staline / Stalin's Bride) dramat Węgry, 1991 90 min.
23.30    Guy de Maupassant film biograficzny Francja, 1982 130 min.
02.00    Przyjaciele Petera (Peter's Friends) komedia Wielka Brytania, 1992 90 min.

Romantica
06:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata telenowela Wenezuela 1999
07:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
08:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
10:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata telenowela Wenezuela 1999
11:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
12:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
13:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata telenowela Wenezuela 1999
15:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
16:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
18:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata telenowela Wenezuela 1999
19:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
20:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00    "W poszukiwaniu miłości" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata telenowela Wenezuela 1999
23:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
00:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
01:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Civilisation
09:00    Wielkie nadzieje Wielkie powieści
09:55    Wrak "Stelli"
10:50    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
11:15    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
11:45    Gorączka złota na górze Diwata Łowcy skarbów
12:15    Samuraje Dawni wojownicy
12:40    Bitwa o Angkor Podróżnicy w czasie
13:10    Nawiedzona sala balowa Łowcy duchów
13:35    Mity i legendy Stworzenia fantastyczne
14:05    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
14:35    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
15:00    Wielkie nadzieje Wielkie powieści
15:55    Wrak "Stelli"
16:50    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
17:15    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
17:45    Gorączka złota na górze Diwata Łowcy skarbów
18:15    Samuraje Dawni wojownicy
18:40    Bitwa o Angkor Podróżnicy w czasie
19:10    Nawiedzona sala balowa Łowcy duchów
19:35    Mity i legendy Stworzenia fantastyczne
20:05    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
20:35    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
21:00    Wielkie nadzieje Wielkie powieści
21:55    Wrak "Stelli"
22:50    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
23:15    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
23:45    Gorączka złota na górze Diwata Łowcy skarbów
00:15    Samuraje Dawni wojownicy
00:40    Bitwa o Angkor Podróżnicy w czasie
01:10    Nawiedzona sala balowa Łowcy duchów
01:35    Mity i legendy Stworzenia fantastyczne
02:05    Strzał, który rozpoczął wielką wojnę Punkty zwrotne historii
02:35    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
03:00    Zakończenie programu 

MiniMax/Hyper
06:00    "Worek prezentów" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:10    "Żubr" "Kangurek Hip Hop" serial animowany Polska
06:20    "Czarna rodzinka" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Franklin idzie do szkoły" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
06:55    "Ethelbert i żółw" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
07:00    "Urocze miejsce" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:25    "Traszka Normana" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:50    "Świat dzikich zwierząt" serial animowany Niemcy
08:20    "Zdjęcie paszportowe" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
08:25    "Wąż Apopis" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
08:50    "Ntsenguyumva z Burundi" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
09:30    "W cieniu sosny" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:40    "Niedźwiedź" "Kangurek Hip Hop" serial animowany Polska
09:50    "Wyjątkowo spokojni sąsiedzi" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Franklin gra w piłkę" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
10:25    "Ethelbert i czarna pantera" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
10:30    "Światła, kamera, Newton" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
10:55    "Potrząśnij mózgiem" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
11:20    "Świat dzikich zwierząt" serial animowany Niemcy
11:50    "Miłe popołudnie z Dostojewskim" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
11:55    "Wysłannik" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
12:20    "Asmina z Grecji" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
13:00    "Kajtek" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
13:10    "Kozica" "Kangurek Hip Hop" serial animowany Polska
13:20    "Kraksa pod chmurką" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
13:30    "Pośpiesz się Franklinie" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
13:55    "Ethelbert i ptasznik" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
14:00    "Powrót do przyszłości" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:25    "Rodzinny piknik" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:50    "Świat dzikich zwierząt" serial animowany Niemcy
15:20    "Małż" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
15:25    "Łzy księżniczki" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
15:50    "Eden z Izraela" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
16:30    "Czerwony kur" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Dzik" "Kangurek Hip Hop" serial animowany Polska
16:50    "Kłopoty z Gackiem" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Franklin nie ma humoru" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
17:25    "Ethelbert i dziki" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
17:30    "Gdy but Cię uwiera" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
17:55    "Dogonić wirusa" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
18:20    "Świat dzikich zwierząt" serial animowany Niemcy
18:50    "Królik ryba" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
18:55    "Wysłannicy Ozyrysa" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
19:20    "Janne z Finlandii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    Codename Fresh Air magazyn
20:30    "Gamez!" Salt Lake 2002 / Etherlords / Nascar Racing / Shadow Force: Razor Unit / New York Race / Star Trek ... serial dokumentalny
21:00    Wolfenstein Fresh Air magazyn
21:15    Wiedźmin Making of reportaż
21:30    Imperatorki 2001 reportaż
22:00    "Vision of Escaflowne" ANIME serial animowany
22:30    Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
23:00    "Gamez!" Serious Sam: The Second Encounter / X-COM Enforcer / Monopoly Tycoon / Gothic / Gorasul / Frank ... serial dokumentalny
23:30    "Vision of Escaflowne" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

CARTOON NETWORK/TCM
06:00    "Żywiołki" CARTOON NETWORK - SERIALE ANIMOWANE
06:25    "Kacper"
06:55    "Miś Yogi"
07:20    "Szczeniak zwany Scooby Doo"
07:45    "Mike, Lu i Og"
08:10    "Laboratorium Dextera"
08:35    "Atomówki"
09:00    "Bliźniaki Cramp"
09:25    "Strażnicy czasu"
09:50    "Owca w wielkim mieście"
10:15    "Ed, Edd i Eddy"
10:35    "Maska"
11:00    "Głupi i głupszy"
11:25    "Dwa głupie psy"
11:50    "Tex Avery"
12:00    "Jam Łasica"
12:30    "Ed, Edd i Eddy"
12:55    "Atomówki"
13:20    "Laboratorium Dextera"
13:45    "Johnny Bravo"
14:00    "Nowe przygody Freda i Barniego"
14:25    "Jetsonowie"
14:45    "Scooby Doo"
15:35    "Laboratorium Dextera"
16:00    "Atomówki"
16:30    "Ed, Edd i Eddy"
17:00    "Johnny Bravo"
17:30    "Bliźniaki Cramp"
18:00    "Chojrak - tchórzliwy pies"
18:30    "Looney Tunes"
19:00    "Tom i Jerry"
19:30    "Flintstonowie"
20:00    "X-Men: Ewolucja"
20:30    "Batman przyszłości"
21:00    "Wszystko o Bette" NOCNY SEANS FILMOWY TCM film dokumentalny USA 1994
22:00    "Jezebel" reż.William Wyler, wyk.Bette Davis, Henry Fonda, George Brent, Fay Bainter film obyczajowy USA 1938
23:50    "Jak zdobyć męża" reż.Charles Walters, wyk.David Niven, Shirley MacLaine, Gig Young, Rod Taylor komedia USA 1959
01:30    "To było morderstwo" reż.George Pollock, wyk.Margaret Rutherford, Arthur Kennedy, Muriel Pavlow, Charles Tingwell komedia kryminalna Wielka Brytania 1962

Fox Kids
06:00    "Przygody Pytalskich"
06:20    "Kot Ik!"
06:45    "Pecola"
07:10    "Bob Budowniczy"
07:20    "Denis rozrabiaka"
07:30    "Bob Budowniczy"
07:40    "Szalony Jack, pirat"
07:50    "Tajne akta Psiej Agencji"
08:00    "Walter Melon"
08:10    "Digimon"
08:35    "Spiderman"
09:00    "Kot Ik!"
09:45    "Świat według Ludwiczka"
10:05    "Pokemon"
10:30    "Spiderman"
10:50    "Jerry i paczka"
11:15    "Kot Ik!"
12:00    "Denis rozrabiaka"
12:20    "Inspektor Gadżet"
12:45    "Pokemon"
13:05    "Spiderman"
13:30    "Digimon"
13:50    "The New Addams Family"
14:15    "Mighty Morphin Power Rangers"
14:35    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:00    "Wunschpunsch"
15:25    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:40    "Szalony Jack, pirat"
15:50    "Walter Melon"
16:00    "Kot Ik!"
16:20    "Inspektor Gadżet"
16:45    "Jerry i paczka"
17:10    "The New Addams Family"
17:30    "Łebski Harry"
17:55    "Świat według Ludwiczka"
18:15    "Lochy i Smoki"
18:40    "Denis rozrabiaka"
19:05    "Walter Melon"
19:30    "Łebski Harry"
19:50    "The New Addams Family"
20:10    "Jerry i paczka"
20:30    "Gęsia skórka"
20:50    "Liceum na morzu"
21:15    "X Men"
21:35    "Fantastyczna czwórka"
22:00    Zakończenie programu 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA - najnowsze hity
13:00    Nowe na VIVIE magazyn muzyczny
14:00    VIVA Push-Up - nowości ze świata muzycznego szołbiznesu oraz najlepsze teledyski
15:00    Planet VIVA - najnowsze hity
16:00    VIVAMAT - interaktywny program wbrew wszelkim regułom z waszymi gwiazdami
17:00    Chartsurfer - sms-owa lista przebojów VIVY
19:00    Planet VIVA - najnowsze hity
21:00    12 - dwanaście klipów, jeden wspólny motyw
22:00    Hip Hop Hits - hip hopowa lista przebojów
23:00    Burnt Friedman - wizualizacja dźwięków trzeciego tysiąclecia VS.
00:00    Planet VIVA - najnowsze hity
01:00    Night Club 

TV 5 EUROPE
05:00    Wiadomości
05:05    TV5 zaprasza program publicystyczny
05:20    Dziennik
06:00    Wiadomości
06:15    Dziennik
06:30    Telewizja śniadaniowa
08:00    Wiadomości - Radio Kanada
08:30    Macaronis tout garnis program dla młodzieży
08:45    Silence ca pousse
09:00    Wiadomości
09:05    Zig Zag Cafe magazyn
10:00    Wiadomości
10:15    "L'enfant des Appalaches" reż.Jean-Philippe Duval, wyk.Christine Boisson, Anne Dorval, Mirianne Brule, Marc Messier film obyczajowy Francja 1997
12:00    Wiadomości
12:05    Les Z'Amours teleturniej
12:30    Wiadomości tv francuskiej
13:00    Wiadomości
13:05    Mise au point magazyn
13:45    Architechtour
14:00    Wiadomości
14:15    "L'enfant des Appalaches" reż.Jean-Philippe Duval, wyk.Christine Boisson, Anne Dorval, Mirianne Brule, Marc Messier film obyczajowy Francja 1997
16:00    Wiadomości
16:15    TV5 zaprasza program publicystyczny
16:30    Wiedzieć wszystko /A bon entendeur magazyn konsumentów
17:00    Wiadomości
17:05    Piramida teleturniej
17:30    Pytania dla mistrza teleturniej
18:00    Wiadomości
18:15    "L'enfant des Appalaches" reż.Jean-Philippe Duval, wyk.Christine Boisson, Anne Dorval, Mirianne Brule, Marc Messier film obyczajowy Francja 1997
20:00    Wiadomości tv szwajcarskiej
20:30    Wiadomości tv francuskiej
21:00    Wiadomości
21:05    Punkt magazyn
22:00    Wiadomości
22:15    "Au coeur du mensonge" reż.Claude Chabrol, wyk.Sandrine Bonnaire, Jacques Gamblin, Antoine de Caunes, Valeria Bruni-Tedeschi film obyczajowy Francja 1999
00:00    Wiadomości tv belgijskiej
00:25    Soir 3 magazyn informacyjny
00:45    Dzisiejsza Kanada
01:00    Wiadomości
01:05    Des racines et des ailes magazyn
03:00    Wiadomości
03:05    Punkt magazyn
04:00    Wiadomości
04:30    Dziennik 

BBC World
05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Mary Anne's Bikes
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Correspondent
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    Predictions
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Click Online
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    Fast Track
21:45    Holiday
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Earth Report
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    Click Online
03:00    BBC News
03:30    Earth Report
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.