FANDOM


TVP 1
05.05 Moda na sukces - telenowela
06.00 Kawa czy herbata?
08.05 Polityka przy kawie
08.20 Podróż za jeden uśmiech (5/7) - serial przygodowy
08.55 Budzik - program dla dzieci
09.25 Moliki książkowe - magazyn
09.45 Heidi (7) - serial dla młodzieży
10.10 Zagubieni z lotu 29 (10) - serial przygodowy
10.40 Raj - magazyn
11.10 ABC klimatu - magazyn
11.25 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - magazyn rolniczy
12.40 Świry (12) - serial kryminalny
13.40 Plebania - serial obyczajowy
14.05 Klan - telenowela
14.40 Kabaretowa Jedynka - program rozrywkowy
15.00 Wiadomości
15.10 Pogoda
15.15 Jaka to melodia? - teleturniej muzyczny
15.50 Moda na sukces - telenowela
16.40 Celownik - magazyn reporterów
17.00 Teleexpress
17.15 Pogoda
17.25 Plebania - serial obyczajowy
17.55 Klan - telenowela
18.35 Jaka to melodia? - teleturniej muzyczny
19.05 Wieczorynka: Olimpiada Bolka i Lolka (13)
19.15 Wieczorynka: Buli (80)
19.30 Wiadomości
20.00 Sport
20.10 Pogoda
20.25 Bananowy doktor 2 (6) - serial obyczajowy
21.20 Filantrop (3/8) - serial przygodowy
22.15 Nora Roberts: Płomienie wspomnień - dramat obyczajowy, USA 2007
00.05 Herosi 2 (5, 6/11) - serial SF
01.45 Kino nocnych marków: Kwaśne pomarańcze - komedia, USA 2002
03.50 Zagadkowa Jedynka - program rozrywkowy
04.50 Zakończenie programu

TVP 2
05:40 MASH - odc. 159 (MASH (s. VII, 113 An eye for a tooth)); serial komediowy kraj prod.USA (1979); Dla małoletnich od lat 12
06:10 Córki McLeoda - odc. 182 Komplikacje (McLeod's Daughters, s. 7 ep. (Warts and all)); serial obyczajowy kraj prod.Australia (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 TELEZAKUPY
07:30 Na dobre i na złe - odc. 95 - Napad; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Pytanie na śniadanie - w tym:  Panorama 9:39; Pogoda 9:02, 10:17; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:55 Aleja gwiazd: Otylia Jędrzejczak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Gilotyna - odc. 42; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Tak to leciało! - (68); teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Pogoda na piątek - odc. 8; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Święta wojna - Cellulit (252); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Barwy szczęścia - odc. 526 - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 803; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Panorama Świat; STEREO, Na żywo
16:15 Giełda; STEREO, Na żywo
16:19 Pogoda; STEREO, Na żywo
16:30 Tancerze - odc. 12; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Jeden z dziesięciu - odc. 15/64; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, Na żywo
18:35 Pogoda; STEREO, Na żywo
18:40 Gorący temat; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:00 Licencja na wychowanie - odc. 48 - Terroryzm na mikroskalę; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:35 Sąsiedzi - odc. 8 Ukryty talent; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 527 - txt str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Nowa - odc. 7 - txt str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kino na maksa - Ona to on (SHE’S THE MAN)  100'; film fabularny kraj prod.USA (2006); reż.:Andy Fickman; wyk.:Amanda Bynes, Channing Tatum, Jessica Lucas, James Kirk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Bionic Woman - Agentka przyszłości - odc 3/8 (Bionic Woman); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:30 Dr House - s. VI, odc. 129 (House M. D. , s. 6, ep. 19 Open and Shut); serial obyczajowy kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:20 Skarby Australijskich Parków Narodowych - Pustynie i mokradła - odc. 3 (Riches of deserts and wetlands - odc. 3)  57'; cykl dokumentalny kraj prod.Holandia (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Sekcja 998 - Przejazd, odc.5; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Sekcja 998 - Balkon, odc. 6; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Ona to on (SHE’S THE MAN)  100'; film fabularny kraj prod.USA (2006); reż.:Andy Fickman; wyk.:Amanda Bynes, Channing Tatum, Jessica Lucas, James Kirk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:05 Zakończenie dnia

TVP Info Katowice
05:55 Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:08 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:23 Info Traffic; STEREO, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:39 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
06:42 Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:53 Info Traffic; STEREO, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
07:10 Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:23 Info Traffic; STEREO, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:38 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
07:41 Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:48 Twoja@sprawa; STEREO, Na żywo
07:52 Info Traffic; STEREO, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, Na żywo
08:53 Info Traffic; STEREO, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
09:08 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
09:12 Gość poranka; STEREO, Na żywo
09:22 Info Poranek; STEREO, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
09:41 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
09:44 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:11 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, Na żywo
10:20 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
10:22 Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
10:44 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
10:50 Gość poranka; STEREO, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
11:19 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
11:54 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
12:16 Biznes; STEREO, Na żywo
12:26 Pogoda Info; STEREO
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
13:10 Raport z Polski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:26 Pogoda Info; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
14:21 Pogoda Info; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
15:10 Raport z Polski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
15:49 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
15:54 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
16:00 Rozmowa dnia; STEREO, Na żywo
16:15 Biznes; STEREO, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
16:57 Pogoda Info; STEREO
17:00 Po sąsiedzku - Kraków zaprasza
17:25 TV Katowice zaprasza
17:30 Pogoda, Aktualności flesz
17:35 Kroniki miejskie
17:45 Magazyn reporterów TV Katowice
18:15 Co, gdzie, kiedy?
18:30 Aktualności
18:50 Gość Aktualności
19:00 Sport
19:15 Magazyn meteo
19:20 Rycerskość i chwała
19:40 Telezakupy
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo
20:09 zwiastun Blok ekskluzywny pn - pt
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, Na żywo
21:00 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
21:07 zwiastun Blok ekskluzywny pn - pt
21:08 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
21:45 Aktualności
22:00 Sport
22:10 Pogoda
22:16 Info Dziennik flesz; STEREO, Na żywo
22:24 Pogoda Info; STEREO
22:30 Info Dziennik - Gość; STEREO, Na żywo
22:45 Info Dziennik; STEREO, Na żywo
23:30 INFO Dziennik - Raport Dnia; STEREO, Na żywo
23:50 Pogoda Info; STEREO
23:55 Sportowy Wieczór; STEREO
00:12 Był Luksemburg...; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:12 Zakończenie dnia

TVP Info Warszawa
05:55 Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:08 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:23 Info Traffic; STEREO, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:39 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
06:42 Info Poranek; STEREO, Na żywo
06:53 Info Traffic; STEREO, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
07:10 Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:23 Info Traffic; STEREO, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:38 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
07:41 Info Poranek; STEREO, Na żywo
07:48 Twoja@sprawa; STEREO, Na żywo
07:52 Info Traffic; STEREO, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, Na żywo
08:53 Info Traffic; STEREO, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
09:08 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
09:12 Gość poranka; STEREO, Na żywo
09:22 Info Poranek; STEREO, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
09:41 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
09:44 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:11 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, Na żywo
10:20 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
10:22 Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
10:44 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
10:50 Gość poranka; STEREO, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
11:19 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
11:54 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
12:16 Biznes; STEREO, Na żywo
12:26 Pogoda Info; STEREO
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
13:10 Raport z Polski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:26 Pogoda Info; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
14:21 Pogoda Info; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
15:10 Raport z Polski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
15:49 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
15:54 Serwis sportowy; STEREO, Na żywo
16:00 Rozmowa dnia; STEREO, Na żywo
16:15 Biznes; STEREO, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO, Na żywo
16:57 Pogoda Info; STEREO
17:01 Wiadomości Kuriera; STEREO
17:06 Raport na gorąco; STEREO
17:08 Pogoda; STEREO
17:09 Wiadomości sportowe; STEREO
17:13 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:27 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:41 E - lementarz; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Agrokurier; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:08 Kronika waw. pl; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, Na żywo
18:42 Raport na gorąco; STEREO
18:45 Pogoda; STEREO
18:47 Kurier Mazowiecki; STEREO, Na żywo
18:57 Wiadomości sportowe; STEREO
19:05 Żadnej pracy się nie boję; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:16 Dziecko wolności; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:48 Kronika waw. pl; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:53 Pogoda; STEREO
19:54 Raport na gorąco; STEREO
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo
20:09 zwiastun Blok ekskluzywny pn - pt
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, Na żywo
21:00 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
21:07 zwiastun Blok ekskluzywny pn - pt
21:08 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, Na żywo
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO, Na żywo
21:58 Raport na gorąco; STEREO
22:00 Wiadomości sportowe; STEREO, Na żywo
22:05 Pogoda; STEREO
22:06 Kronika waw. pl; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:16 Info Dziennik flesz; STEREO, Na żywo
22:24 Pogoda Info; STEREO
22:30 Info Dziennik - Gość; STEREO, Na żywo
22:45 Info Dziennik; STEREO, Na żywo
23:30 INFO Dziennik - Raport Dnia; STEREO, Na żywo
23:50 Pogoda Info; STEREO
23:55 Sportowy Wieczór; STEREO
00:12 Był Luksemburg...; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:12 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
07.30 Babar - król słoni - film animowany, Francja/Kanada/Niemcy 1999
09.00 Miodowe lata (54) - serial komediowy
10.00 Szpital na perypetiach (5, 6) - serial komediowy
11.00 Malanowski i partnerzy (105) - serial fab.-dok.
11.30 I kto tu rządzi (3) - serial komediowy
12.00 Rodzina zastępcza plus (248) - serial komediowy
13.00 Niania (65, 66) - serial komediowy
14.00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy
14.45 Gotowe na wszystko 4 (82) - serial obyczajowy
15.50 Wydarzenia
16.10 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn reporterów
16.30 Malanowski i partnerzy (106) - serial fab.-dok.
17.00 Dlaczego ja? (30) - serial fab.-dok.
18.00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Świat według Kiepskich (210, 325) - serial komediowy
20.30 Nowy - komedia, USA 2002
22.30 Kabareton na Topie (2) - program rozrywkowy
23.30 Misjonarz - komedia, Wielka Brytania 1982
01.15 Program interaktywny
04.40 TV Market - magazyn reklamowy

TVN
05.40 Uwaga! - magazyn reporterów
06.00 Mango - telezakupy
07.00 Granie na śniadanie - teleturniej interaktywny
08.00 Prosto w serce (12) - serial obyczajowo-komediowy
08.30 Dzień dobry TVN - magazyn
11.00 Na Wspólnej - serial obyczajowy
11.30 Granie na ekranie - teleturniej interaktywny
12.25 Mango - telezakupy
13.20 Detektywi - serial fab.-dok.
13.55 Kobra - oddział specjalny (9) - serial sensacyjny
14.55 Miedzy kuchnią a salonem - talk-show
15.55 Rozmowy w toku - talk-show
16.55 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fab.-dok.
17.55 Prosto w serce (13) - serial obyczajowo-komediowy
18.25 Detektywi - serial fab.-dok.
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn reporterów
20.05 Na Wspólnej - serial obyczajowy
20.45 W-11 - Wydział Śledczy - serial fab.-dok.
21.30 Szósty batalion - dramat wojenny, USA/Australia 2005
00.10 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
01.10 Uwaga! - magazyn reporterów
01.30 Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy
02.50 Kuba Wojewódzki - talk-show
03.40 Rozmowy w toku - talk-show
04.35 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
5:00 KINOmaniak - magazyn filmowy
5:20 Galileo - program popularnonaukowy
6:10 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
7:15 Słoneczny patrol - odc. 99, serial obyczajowy, USA 1989
8:20 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
9:20 Morze miłości - odc. 93, Meksyk 2009
10:20 Osaczona - odc. 81, USA 2007
11:20 Nie igraj z aniołem - odc. 103, Meksyk 2008
12:20 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
13:30 KINOmaniak - magazyn filmowy
14:00 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
15:00 Słoneczny patrol - odc. 100, serial obyczajowy, USA 1989
16:00 Zbuntowani 2 - odc. 62, Meksyk 2005
17:00 Osaczona - odc. 82, USA 2007
18:00 Nie igraj z aniołem - odc. 104, Meksyk 2008
19:00 Morze miłości - odc. 94, Meksyk 2009
20:00 Galileo - odc. 177
21:00 Lima: Przerwane milczenie - film sensacyjny, USA 1998
23:00 Geneza - odc. 20, Hiszpania 2007
00:10 Formuła - film sensacyjny, USA, Wielka Brytania, Kanada 2001
2:05 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
3:10 Nasze polskie wesele - telenowela dokumentalna, Polska 2008
3:55 KINOmaniak - magazyn filmowy
4:20 TV Market - magazyn reklamowy
4:50 Zakończenie programu

TVN 7
5:25    Marina (105) - telenowela, USA/Meksyk 2006
6:15    Na Wspólnej (828) - serial obyczajowy, Polska 2007
6:45    Kuba Wojewódzki: Małgorzata Kożuchowska i Rafał Mohr - talk-show
7:40    Plotkara 3 (15) - serial obyczajowy, USA 2009
8:30    Brzydula (197) - serial komediowy, Polska 2009
9:00    Brzydula (198) - serial komediowy, Polska 2009
9:30    JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 4 (24-ost.) - serial sensacyjny, USA 1998
10:30    JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (1) - serial sensacyjny, USA 1999-2000
11:30    Mango - telezakupy
13:05    Apetyt na kasę - teleturniej
14:05    Marina (106) - telenowela, USA/Meksyk 2006
15:05    Kuba Wojewódzki: Gaba Kulka i Tomasz Kammel - talk-show
16:05    Plotkara 3 (16) - serial obyczajowy, USA 2009
17:00    Brzydula (199) - serial komediowy, Polska 2009
17:30    Brzydula (200) - serial komediowy, Polska 2009
18:00    JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (2) - serial sensacyjny, USA 1999-2000
19:00    JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (3) - serial sensacyjny, USA 1999-2000
20:00    Środa na miarę Oscara: Jestem Sam - dramat obyczajowy, USA 2001
22:40    Bez śladu (19) - serial kryminalny, USA 2003
23:40    Tupac - zmartwychwstanie - film dokumentalny, USA 2003
1:55    Arkana magii - interaktywny program rozrywkowy

Tele 5
6:05 Anita Odcinek: 65
7:00 Telezakupy
10:00 Kosmica TV
12:00 Anita Odcinek: 66
12:55 Był sobie złodziej Odcinek: 1
13:55 Rozbitkowie Odcinek: 8
14:55 Najgorszy tydzień mojego życia Odcinek: 6
15:30 Lub czasopisma
15:45 Był sobie złodziej Odcinek: 2
16:45 Łowcy niewolników Odcinek: 8
18:10 Rycerz z Westender
20:10 Bez skrupułów
21:55 Do diabła z kryminałem Odcinek: 21 Sezon: 2
22:55 Lub czasopisma
23:10 Akta zbrodni Odcinek: 25 Sezon: 10
23:40 Akta zbrodni Odcinek: 26 Sezon: 10
0:10 Grzeszna zazdrość
1:40 Nocny patrol

TV Puls
6:00 Stacja Porankowo
7:00 Sędzia Judy Odcinek: 99
7:30 Burza uczuć Odcinek: 619
8:30 Pustynna miłość Odcinek: 99
9:30 Domy nie do sprzedania Odcinek: 25
10:00 Gdzie jest Elisa? Odcinek: 99
11:00 Burza uczuć Odcinek: 620
12:00 Hi Hi TV Odcinek: 29
12:30 Sędzia Judy Odcinek: 100
13:00 Pustynna miłość Odcinek: 100
14:00 Gdzie jest Elisa? Odcinek: 100
15:00 Bajki animowane
16:00 Robin Hood Odcinek: 15
17:00 Robin Hood Odcinek: 16
18:00 Bajki animowane
18:30 Karmelowy obóz Odcinek: 27
19:00 Pszczółka Maja Odcinek: 41
19:30 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego Odcinek: 13
20:00 Jetsonowie Odcinek: 9
20:45 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm
22:00 Goło i wesoło Odcinek: 70
22:30 Szok wideo
23:30 Wyścig namiętności
1:30 Programy powtórkowe
5:30 Telemarket

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót: 6:00,6:30, 7:00, 7:30,8.00; Pogoda 6:02,6:32, 7:02, 7:34,8.05; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:05 Polityka przy kawie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 Podróż za jeden uśmiech - odc. 6/7 - Polowanie na kapelusz; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szansa na Sukces - Mieczysław Szcześniak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Smaki polskie - Szynka cielęca na zimno; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Nowy Rok bieży w jasełkach leży; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Wściekłe gary - odc. 2; magazyn kulinarny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:10 M jak miłość - odc. 789; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, Na żywo
12:15 Plebania - odc. 1611; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Złotopolscy - odc. 88* - Inspekcja; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 5/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Polska 24 - Opinie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Benefis - Zbigniewa Górnego cz. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Jestem synem ludobójcy (Jestem synem ludobójcy)  52'; film dokumentalny kraj prod.USA, Polska (2008); reż.:Mariusz Olbrychowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Info jazda - odc. 3; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, Na żywo
17:30 DAAB - To co najlepsze cz. 1; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Plebania - odc. 1611; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Pod Tatrami; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wilnoteka; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Dobranocka - Przygody  Kota Filemona  - Rozgrzewka; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, Na żywo
20:00 Sport; STEREO, Na żywo
20:15 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 2 - Za bronią  72'; komedia kraj prod.Polska (1970); reż.:Tadeusz Chmielewski; wyk.:Marian Kociniak, Piotr Fronczewski, Wacław Kowalski, Kazimierz Rudzki; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:30 Opole 2009 na bis /26/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Polska 24 - Informacje; STEREO, 16:9
22:35 Paszporty Polityki (2011); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Warto rozmawiać - Raport MAK - kłamstwo smoleńskie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Info jazda - odc. 3; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Alfabet uczuć czyli 10 lat z M jak miłość - odc. 9 - Anna Karczmarczyk i Adrian Żuchewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 1611; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Przygody Kota Filemona - Rozgrzewka; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:10 Londyńczycy - odc. 12/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Polska 24 - Informacje; STEREO, 16:9
03:25 Kabaretowa Scena Dwójki - Historia świata w/g Kabaretu Moralnego Niepokoju (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Tygrysy Europy - odc. 18/18 - Festiwal; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Warto rozmawiać - Raport MAK - kłamstwo smoleńskie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Pod Tatrami; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
8:05 Życie za życie. Maksymilian Kolbe - film biograficzny, Niemcy, Polska 1990
9:40 Bahrtalo! Powodzenia - komedia, Niemcy, Austria, Węgry 2008
11:10 Kino krótkich filmów - Wszystkie małe kłamstwa Anny - film krótkometrażowy, Polska 2009
11:45 Śpiewa Andrzej Hiolski - koncert, Polska 1988
12:00 Być Cyganem - Marzenia Ferdiego - film dokumentalny, Włochy 2009
12:30 Palety - Veronese. Obraz przed Trybunałem Francja 1989
13:05 Album Chopinowski - 1841
13:35 Album Chopinowski - 1841 - 1842
14:05 Nowa fala po czesku - "Diamenty nocy" - felieton
14:10 Nowa fala po czesku - Diamenty nocy - dramat obyczajowy, Czechosłowacja 1964
15:15 Nowa fala po czesku - "Pierwszy krzyk" - felieton
15:20 Nowa fala po czesku - Pierwszy krzyk - dramat obyczajowy, Czechosłowacja 1963
16:45 Dudamel i orkiestra Simona Bolivara - III symfonia Ludwiga van Beethovena - koncert, Niemcy 2008
17:40 Kino krótkich filmów - W takim niedużym mieście... - film dokumentalny, Polska 1971
18:00 Louis Armstrong - Good Evening Ev'rybody - film dokumentalny, Wielka Brytania 1999
19:05 Podsłuchane życie - film dokumentalny, Polska 2010
20:00 Nowa fala po czesku - "Gdy przychodzi kot" - felieton
20:10 Nowa fala po czesku - Gdy przychodzi kot - komedia, Czechosłowacja 1963
21:50 Noc z rockiem - Witamy w latach 80. - Rap, Breakdance i graffiti
22:50 Noc z rockiem - Emerson Lake and Palmer - Beyond the Begining - film dokumentalny, USA 2005
0:00 Noc z jazzem - Legendy jazzu - Organy Hammonda USA 2003
0:30 Noc z jazzem. Polski jazz w TVP Kultura - Krzysztof Urbański Quartet - koncert, Polska 2009
1:40 Szatański plan - dramat obyczajowy, Australia 2006
3:05 Sztuka mediów - odc. 11, magazyn
3:50 Rozmowy istotne - Orhan Pamuk
4:15 Zakończenie programu

TVS
06.30 Zumba z Fitness Center
06.40 Telezakupy
07.00 Pobudka z TVS
08.00 Radio Silesia
10.50 Propozycje do VIPO
11.05 Pasión Morena - serial prod. meksykańskiej, 2009 (98)
12.00 Muzyczny poranek 13.00 Telezakupy
15.55 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
16.20 Informator miejski
16.35 Pasión Morena - serial prod. meksykańskiej, 2009 (99)
17.30 Propozycje do Muzycznego Relaksu
17.45 Silesia informacje
18.05 Simply Sapney
18.45 Bajkowa TVS
19.05 Carramba
19.35 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
20.00 Silesia informacje
20.25 Carramba
21.00 W świecie nauki
21.40 Prekursorzy
22.15 Shabaas India
23.00 Film erotyczny
00.45 Film erotyczny (powt.)
02.15 W świecie nauki
03.15 Shabaash India
03.45 Muzyka w TVS

Kino Polska
6:05 Reksio Odcinek: 6
6:15 Dwa koty i pies Odcinek: 9
6:25 Baśnie i waśnie Odcinek: 7
6:35 Lis Leon Odcinek: 3
6:45 Na tropie Odcinek: 4
7:00 Reksio Odcinek: 11
7:10 Dwa koty i pies Odcinek: 14
7:20 Baśnie i waśnie Odcinek: 11
7:30 Plastelinki Odcinek: 1
7:35 Na tropie Odcinek: 9
7:50 Krecik Odcinek: 12
8:10 Życie na gorąco Odcinek: 2
9:40 Klub profesora Tutki Odcinek: 7
10:10 Trzecia granica Odcinek: 6
11:15 Loża krytyków - Podsumowanie roku w polskim kinie
11:40 Poszukiwany, poszukiwana
13:15 Małżeństwo z rozsądku
15:00 Polskie drogi Odcinek: 11
17:00 Reksio Odcinek: 12
17:10 Dwa koty i pies Odcinek: 15
17:20 Baśnie i waśnie Odcinek: 12
17:45 Trzecia granica Odcinek: 6
18:50 Przygody pana Michała Odcinek: 11
19:25 Przygody pana Michała Odcinek: 12
20:00 Krecik Odcinek: 13
20:15 Przygody psa Cywila Odcinek: 2
21:00 Gracze
22:50 Tulipan Odcinek: 2
23:55 Nowy Jork, czwarta rano
1:25 Na ekranie i na planie
1:40 Mój balet
1:45 Koniec
1:55 Rabbit in my coffee
1:59 Eine kleine movie
2:02 Topossi - The Engineer
2:09 Rogers The Puppeteer
2:14 Halucynacje Hrabiego Von Zeit
2:24 Głęboko z Gardła
2:48 Po po po pom
3:28 Tajemnica Alberta
3:56 Że życie ma sens
5:00 Szelest
5:20 Osiem
5:35 Ja nic nie chcę
5:45 Zakończenie programu

TV 1000
4:00    Jedyne wyjście - dramat kryminalny, Niemcy/USA 2006
6:00    Zdjęcia Ginger 2 - horror, Kanada 2004
8:00    Czarna wdowa - thriller, USA 1987
10:00    Crash Kids: Nie ufaj nikomu - film sensacyjny, Niemcy 2006
11:40    Doktor Dolittle - film familijny, USA 1967
14:20    Gdyby ściany mogły mówić 2 - dramat obyczajowy, USA 2000
16:00    Tragedia "Posejdona" - film katastroficzny, USA 1972
18:00    Polowanie na króliki - dramat obyczajowy, Australia 2002
20:00    Jedyne wyjście - dramat kryminalny, Niemcy/USA 2006
22:00    Pająk - dramat psychologiczny, Kanada/Wielka Brytania 2002
0:00    Les Tales - film erotyczny, 2009
2:00    Heterosexual 2: Scent of Love - film erotyczny, Wielka Brytania 2009

Sportklub
5:00 K.O. TV Classics - magazyn bokserski
6:00 SportsWoman - magazyn sportowy
6:30 nPower Championship - magazyn sportowy
7:00 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - mecz: Sevilla FC - Villarreal FC
9:00 Poker - Full Tilt Poker - Poker After Dark
10:00 TeleMarketing - magazyn reklamowy
11:00 TeleMarketing - magazyn reklamowy
12:00 Studio Moderna - magazyn reklamowy
13:00 Piłka nożna - Puchar Anglii - mecz: Manchester City - Leicester City
15:00 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - mecz: Sevilla FC - Villarreal FC
17:00 Global Football - magazyn piłkarski
17:30 SportMax - magazyn sportowy
18:30 Jeździectwo - Equestrian World
19:00 Poker - Full Tilt Poker - Poker After Dark
20:00 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - mecz: Deportivo La Coruna - US Almeria
22:00 Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - mecz: Betis Sewilla - FC Barcelona
0:00 Piłka nożna - Puchar Anglii - mecz: Leeds United - Arsenal Londyn
2:00 Sport motorowodny - Powerboat P1 Superstock - sport
2:30 Global Football - magazyn piłkarski
3:00 SportMax - magazyn sportowy
4:00 Poker - Full Tilt Poker - Poker After Dark

nSport
9:00 Serwis
9:05 nWieczór
10:00 Serwis
10:05 Hapoel Tel Awiw - Olympique Lyon
11:00 Serwis
11:05 Z archiwum "Stawki": Legia - stawka większa niż mecz
12:00 Serwis
12:05 Mój sport, moje życie
13:00 Serwis
13:05 Sporting Braga - Szachtar Donieck
15:00 Serwis
15:05 nWieczór
16:00 Serwis
16:05 Z archiwum "Stawki": Legia - stawka większa niż mecz
17:00 Serwis
17:05 Z archiwum "Stawki": Legia - stawka większa niż mecz
18:00 Serwis
18:05 Skok na stok
18:30 Tydzień na maksa
19:00 Serwis
19:05 Sylwetka
20:00 nWieczór
21:00 Serwis
21:10 Mój sport, moje życie
22:00 Serwis
22:30 Przesłuchanie
23:00 Serwis
23:10 Z archiwum "Stawki": Legia - stawka większa niż mecz
0:00 nWieczór
1:00 Zakończenie programu

Planete
6:45    Współczesny świat: Tajniki przyrody 6: Kukawka srokata i jej gniazdo w kaktusie (1)
7:20    Współczesny świat: Tajniki przyrody 6: Niezwykła podróż kangura rudego (2/13)
7:55    Współczesny świat: Tajniki przyrody 6: Manta zwana diabłem morskim (3/13)
8:30    Historia: Renesans. Epoka, w której odrodził się świat - film dokumentalny, Dania 2009
9:25    Społeczeństwo: W powodzi gwiazdkowych świateł - film dokumentalny, USA 2009
10:20    Współczesny świat: Podwodne safari: Big Brother (1/2) - serial dokumentalny, Polska 2010
10:50    Współczesny świat: Podwodne safari: Big Brother (2-ost.) - serial dokumentalny, Polska 2010
11:20    Filmowe dochodzenia: Wielość płci - film dokumentalny, USA 2009
12:20    Współczesny świat: Między nami skaterami (3/13) - serial dokumentalny, RPA 2006
12:50    Współczesny świat: Między nami skaterami (4/13) - serial dokumentalny, RPA 2006
13:20    Społeczeństwo: Kłopot z ateizmem - film dokumentalny, Wielka Brytania 2007
14:15    Filmowe dochodzenia: Za kulisami specnazu: Pitbule spuszczone ze smyczy (2-ost.) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2000
15:15    Portrety: Dzikie szczęście - film dokumentalny, Polska 2008
16:15    Mała planeta: Podwórkowe mądrości (16/26) - serial dokumentalny, Australia 2005
16:50    Historia: Miss Universe '29. Królowa z Wiednia - film dokumentalny, Holandia/Austria/Niemcy/Węgry/Finlandia 2006
18:05    Seans Planete: Chemia - film dokumentalny, Polska 2009
19:10    Współczesny świat: Dzika Polska: Czas leśnych brodaczy (1/10) - cykl reportaży
19:45    Współczesny świat: Dzika Polska: Wilczym tropem (2/10) - cykl reportaży
20:15    Premiera. Współczesny świat: Piosenki, które zmieniły świat: Ramones (7/12) - serial dokumentalny, USA/Kanada 2003
20:45    Premiera. Nauka i technika: U-Booty. Rekiny Hitlera: Odgłos werbli (3-ost.) - film dokumentalny, Hiszpania 2009
21:50    Premiera. Nauka i technika: Mózg zmienia się sam - film dokumentalny, Kanada 2009
22:50    Współczesny świat: Mała planeta, wielkie pomysły: Firmy (8/13) - serial dokumentalny, USA 2009
23:20    Portrety: Rocksteady. Korzenie reggae - film dokumentalny, Szwajcaria/Kanada 2009
1:00    Planete Doc Review: Moja córka jest gwiazdą - film dokumentalny, USA 2009
2:30    Filmowe dochodzenia: Kazirodztwo. Ostatnie tabu - film dokumentalny, Wielka Brytania 2010
3:20    Zakończenie programu

Mezzo
4:00    Mare Nostrum' - Richard Galliano, Paolo Fresu i Jan Lundgren na Festiwalu Jazzowym w Grenoble - koncert
5:00    Intermezzo
9:00    Chopin Open Festival - La Folle Journee, Warszawa 2010 (7) - koncert
10:00    Chopin Open Festival - La Folle Journee, Warszawa 2010 (8) - koncert
11:05    Chopin Open Festival - La Folle Journee, Warszawa 2010 (9) - koncert
12:10    Intermezzo
13:00    'Koniec ziemi' - balet Philippe'a Genty i Mary Underwood
15:00    Israel Cachao Lopez, El Ultimo - koncert muzyki świata
16:00    Intermezzo
16:30    Darius Milhaud: 'Byk na dachu' - balet oraz Francis Poulenc: 'Piersi Terezjasza' - opera komiczna, 2010
18:00    Dymitr Szostakowicz: 'Moskwa-Czeriomuszki' - operetka, 2009
20:30    Sonaty Beethovena na fortepian i skrzypce (1) - koncert, 2010
21:45    Muzyka kameralna na Festiwalu Bel Air - koncert, 2010
0:30    Ikony wśród nas: Quiet Revolution (1) - film dokumentalny, 2009
1:15    Intermezzo
2:00    Po północy: 'Blue Note Sessions' i Nigel Kennedy Quintet na żywo z New Morning - koncert
3:00    Intermezzo

Cartoon Network
4:00    Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany, USA
4:25    Bliźniaki Cramp - serial animowany, USA
4:50    Atomówki - serial animowany, USA
5:15    Bliźniaki Cramp - serial animowany, USA
5:40    Mroczne przygody Billy'ego i Mandy - serial animowany, USA
6:00    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany, USA
6:25    Atomówki - serial animowany, USA
6:50    Scooby-Doo - serial animowany, USA
7:15    13 demonów Scooby'ego-Doo: Statek duchów - serial animowany
7:40    Johnny Test - serial animowany, USA 2005
8:05    Tom i Jerry - serial animowany, USA
8:15    Bakugan młodzi wojownicy: Nowa Vestroja - serial animowany, Japonia 2009
8:40    Angelo rządzi - serial animowany, Francja/Kanada 2010
9:05    Hero 108 - serial animowany, USA/Wielka Brytania 2010
9:30    Ben 10 - serial animowany, USA
9:55    Tom i Jerry - serial animowany, USA
10:35    Cartoon Toon Toon: Młodzi Tytani - serial animowany, USA
11:25    Cartoon Toon Toon: Ben 10: Obca potęga - serial animowany, USA 2008-2009
12:15    Xiaolin - pojedynek mistrzów - serial animowany, USA
12:40    Hero 108 - serial animowany, USA/Wielka Brytania 2010
13:05    Młodzi Tytani - serial animowany, USA
13:30    Młodzi Tytani - serial animowany, USA
13:55    Ed, Edd i Eddy - serial animowany, USA
14:20    Bliźniaki Cramp - serial animowany, USA
14:45    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany, USA
15:10    Edek Debeściak - serial animowany, USA 2008
15:35    Ben 10 - serial animowany, USA
16:00    Johnny Test - serial animowany, USA 2005
16:25    Bakugan młodzi wojownicy: Nowa Vestroja - serial animowany, Japonia 2009
16:50    Hero 108 - serial animowany, USA/Wielka Brytania 2010
17:15    Niezwykłe przypadki Flapjacka - serial animowany, USA 2008
17:40    Angelo rządzi - serial animowany, Francja/Kanada 2010
18:05    Tom i Jerry - serial animowany, USA
18:10    Ben 10: Obca potęga - serial animowany, USA 2008-2009
18:35    Chowder - serial animowany, USA 2007
19:00    Bakugan młodzi wojownicy - serial animowany, Japonia 2007
19:25    Batman: Odważni i bezwzględni - serial animowany, USA 2008
19:50    Tajemniczy Sobotowie - serial animowany, USA
20:15    Xiaolin - pojedynek mistrzów - serial animowany, USA
20:40    Atomówki - serial animowany, USA
21:00    Bliźniaki Cramp - serial animowany, USA
21:25    Ed, Edd i Eddy - serial animowany, USA
21:50    Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany, USA
22:15    Atomówki - serial animowany, USA
22:40    Bliźniaki Cramp - serial animowany, USA
23:05    Robotboy - serial animowany, Francja 2005
23:30    Skunk Fu! - serial animowany, Irlandia 2007
23:55    Ed, Edd i Eddy - serial animowany, USA
0:20    Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany, USA
0:45    Atomówki - serial animowany, USA
1:10    Bliźniaki Cramp - serial animowany, USA
1:35    Robotboy - serial animowany, Francja 2005
2:00    Skunk Fu! - serial animowany, Irlandia 2007
2:15    Bliźniaki Cramp - serial animowany, USA
2:40    Nieustraszeni bracia Adrenalini - serial animowany
3:00    Robotboy - serial animowany, Francja 2005
3:35    Bliźniaki Cramp - serial animowany, USA

Romance TV
00:00 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Kamień 
00:45 Rosamunde Pilcher: Dzieci szczęścia
02:20 Rosamunde Pilcher: Niebo nad Kornwalią
03:55 Barbara Wood - Drżenie serca cz. 1
05:25 Barbara Wood - Drżenie serca cz. 2
06:55 Burza uczuć, Epizod 22
07:45 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Kamień 
08:30 Wywiady z gwiazdami odc. Eva Habermann
08:50 Najlepszy rok jej życia
10:25 Moja siostra i ja
12:00 Burza uczuć, Epizod 22
12:50 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Kamień 
13:35 Rosamunde Pilcher: Dzieci szczęścia
15:10 Rosamunde Pilcher: Niebo nad Kornwalią
16:45 Pod żaglami: Odyseja serc
18:20 Burza uczuć, Epizod 23
19:10 Klinika w Szwarcwaldzie odc. Dziecko, dziecko, dziecko
20:00 Krąg miłości odc. Trudne rozmowy
20:50 Krąg miłości odc. Samotny rajd
21:40 Pan Niania - Mąż dla mamy
23:10 Burza uczuć, Epizod 23

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.