FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 "W sieci" (6/10) - serial komediowy prod. USA
8.30 Wiadomosci
8.40 Zgadywanki muzyczne
9.05 Gimnastyka: Ping-pong
9.15 Mama i ja
9.30 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Milagros" (2/202)
10.55 Muzyczna Jedynka
11.00 Telezakupy
11.15 Szkola zdrowia i urody
11.30 Sensacje XX wieku: Szpieg swiata
12.00 Wiadomosci
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.20 Magazyn Notowań: Vademecum hodowcy niosek
12.50 Inwestor
Srody artystyczne
13.15 "Zagary" (5): "Świat się pali. Czeslaw Milosz"
13.45 Język filmu (10): "Światło"
14.00 Zgadnij, wykaz się
14.05 "Swiat ze slów" - magazyn literacki
14.15 Wielka historia malych miast: Wyszogród
14.40 "Arcydziela" (25/45): "Kurt Schwitters: Obraz Mertz 25A" - serial dok. prod. angielskiej
14.55 No problem - nauka języka angielskiego
15.00 Wiadomosci
15.10 Ochroniarz
15.15 Program dnia
15.25 "Nieustraszeni" (20/26) - serial prod. kanadyjskiej
15.50 Dia mlodych widzów: Pojutrze - magazyn harcerski
16.15 Król zwierząt - quiz dla dzieci
16.40 Czasy - katolicki magazyn informacyjny
17.00 Teleexpress
17.25 "Moda na sukces" - serial prod. USA
18.00 Miliard w rozumie - teleturniej
18.25 Rachunek wladzy
19.00 Wieczorynka: "Muminki"
19.30 Wiadomości
20.10 "Zabójcy z autostrady" (1/2) - film fab. USA (1990)
21.35 Anno Domini '96 (2)
22.15 Agnieszka Holland na planie
22.30 W centrum uwagi
23.00 Pól godziny teatru
23.25 Studio sport: Magazyn Ligi Polskiej / mecze koszykówki: Mazowszanka - Unicaja Malaga, FC Porto - Nobiles Azoty Wloclawek
0.35 Wiadomosci
0.40 "Papierowa gwiazda" - dramat psych.-obycz. prod. finskiej (1989)
2.10 Zakończenie programu

TVP 2
6.45 Kurs języka angielskiego
7.00 Panorama
7.05 Sport telegram
7.10 Poranny magazyn Dwójki (w tym: Dziennik krajowy)
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (070055666)
8.00 Program lokalny
8.30 "Zwariowany tata" (12/18) - serial prod. USA
9.00 Transmisja obrad Sejmu (w przerwie obrad, ok. 13.00 Panorama)
14.55 Powitanie
15.00 "Król dżungli" (2) - serial anim. prod. USA
15.25 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (powt.)
15.35 Poszukiwanie prawdy - spotkanie z Olgierdem Lukaszewiczem
16.00 Panorama
16.10 Swiat wokół nas: Złote na zielone
16.30 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej (070035217)
17.00 Seans filmowy
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Jeden z dziesięciu - teleturniej (070075800)
19.05 Ekspres reporterów
19.35 Po rozum do glowy
20.00 Zawal - diagnoza sluzba zdrowia
21.00 Panorama
21.30 Sport telegram
21.40 Reporterzy Dwójki przedstawiają: Wlasciciel dusz
22.10 "Karaoke" (4) - serial prod. angielskiej
23.15 Olma: Wiara (1)
24.00 Panorama
0.10 Biografie: "Roderick O'Connor - podróz malarza" - film dok. prod. ang.
1.00 Zakonczenie programu

TV 3 Gdańsk
7.55 Prog. dnia
8.00 Panorama
8.10 Dzień dobry, tu Gdańsk
8.30 Trójmiejski serwis inform.
8.40 Zderzenia - prog. public. powt.
9.20 Pętlowa Lista Przebojów powt.
9.50 Raban - Wędrowiec - serial powt.
10.15 Rozmowy ze zwierzętami - prog. powt.
10.35 Morskie wyzwania - serial powt.
11.15 Szaleństwo - prog. powt.
11.40 Maria Celeste - serial powt.
12.25 Personel - dramat obycz. pol. powt.
13.30 Mity medycyny - mag. medyczny powt.
14.05 Dookoła świata
14.30 Etos - mag. katolicki powt.
14.50 Prog. dnia
14.55 Panorama
15.10 Mokradełka odc. 10
15.35 Maluda odc. 2 - serial
16.00 Niezwykłe przygody odc. 7 /ost./ - serial
16.30 45 minut - mag.
17.15 Mag. konsumenta
17.30 Temat wiejski
17.55 Na planie filmowym
18.00 PANORAMA /retransmisja z TVP 2/
18.10 Panorama - wydanie główne
18.30 Maria Celeste /97/ - serial
19.20 Punkt - temat dnia
19.30 Podbój kosmosu odc. 3 /ost./ - serial
20.00 Na ratunek odc. 5 - serial
20.55 Historia baletu Kirowa - film dok. prod. ang.
21.45 Panorama
22.00 Leksykon Katolicki
22.20 Kamerton - mag. muzyki klasycznej
22.35 Namiętność odc.182 - serial
24.00 Zakończenie prog.

Polsat
6.00 Central Park West - serial USA
7.00 Poranek z Polsatem
7.55 Informacje
8.00 Polityczne graffiti
8.15 Klub Fitness Woman
8.30 Ufozaury
9.00 Drużyna "A"
10.00 Żar młodości
11.00 Miasteczko Twin Peaks - serial
12.00 Disco Relax
13.00 Oskar - mag. nowości filmowych
13.30 Sztuka sprawiedliwości - magazyn prawniczy
14.00 Kuba zaprasza
14.30 Twój lekarz - mag. med.
15.00 HALOGRA!MY!
15.20 Ye!Ye!Ye!
15.30 Czarodziejka z Księżyca
16.00 Informacje
16.15 Link Journal
16.45 Gwiazdy i rozgwiazdy
17.10 Kalambury
17.40 Skrzydła
18.10 Świat według Bundych - serial USA
18.40 Moim zdaniem - prog. polit.
18.45 Informacje
19.00 MacGyver
19.50 Losowania LOTTO
20.00 Tekwar, nowe terytorium - film USA (1994)
21.40 Reportaż
22.00 Informacje
22.25 Polityczne graffiti
22.35 Gliniarz i prokurator
23.30 Na każdy temat
0.30 Żar młodości - serial
1.25 Pożegnanie

TV Polonia
7.00 Panorama
7.05 Sport telegram
7.15 Muzyczne małe co nieco z... Anną Marią Jopek (powt.)
8.10 Dziennik Telewizyjny - program satyryczny (powt.)
8.20 Ocalić od zapomnienia
8.30 Wiadomości
9.00 Detektywi na wakacjach (5): Na tropie - serial dia młodych widzów (powt.)
9.30 Historia - Współczesność (powt.)
10.00 Dorastanie (1) - serial prod. polskiej (powt.)
11.00 Rozmowy, rozmówki (powt.)
11.35 Polska piosenka - Ludzie, zjawiska, epizody (powt.)
12.00 Wiadomości
12.15 Doktor Murek (2/7) - serial prod. polskiej (powt.)
13.15 Żywcem pogrzebany - film dok. (powt.)
13.40 Bohater w alfabecie (powt.)
14.05 Program powtórkowy
14.30 Rozmowa dnia
15.00 Panorama
15.20 Omówienie programu dnia
15.30 Żagary (1): Włóczędzy i intelektualiści
16.00 Kowalski i Schmidt
16.30 Auto-Moto-Klub - magazyn sportów motorowych (powt.)
17.00 Teleexpress
17.15 Polskie ABC - program dla dzieci
17.45 Krzyzówka szczęścia - teleturniej
18.15 Sport z satelity
19.40 Dobranocka: Bajki z mchu i paproci - film animowany dla dzieci
20.00 Wiadomości
20.30 Legenda Tatr - film fab. prod. polskiej
22.25 Program na czwartek
22.30 Panorama
23.00 Ze sztuką na ty: Kult kina
23.20 Kultura duchowa narodu: Pamiętnik teatralny
24.00 Uprawiałem malarstwo - film dok.
0.30 Auto-Moto-Klub (powt.)
0.50 Panorama
1.00 Sport z satelity (powt.)
2.30 Kowalski i Schmidt (powt.)
3.00 W centrum uwagi
3.30 Legenda Tatr - film fab. prod. polskiej (powt.)
5.30 Krzyzówka szczęścia - teleturniej (powt.)
6.00 Ze sztuką na ty: Kult kina (powt.)
6.20 Kultura duchowa narodu: Pamiętnik teatralny (powt.)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.