FANDOM


TVP 1
05:00 Barbórka -  AD  67'; film TVP kraj prod.Polska (2005); reż.:Maciej Pieprzyca; wyk.:Iwona Sitkowska, Marcin Dorociński, Grażyna Bułka, Robert Talarczyk, Tadeusz Madeja, Grażyna Zielińska, Mariusz Kiljan, Maciej Wojdyła; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Ekspres Miłosierdzia; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Pełnosprawni - odc. 84; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Las Story - odc. 14 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Dzień dobry w sobotę - Wydanie specjalne - wyjazdowe: Pułtusk; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:35 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Rewia Gwiazd - odc. 5; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 15 Teleskop -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Dzika Polska - W dzień foczego narodzenia; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Jaka to melodia? - odc. 2993; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Chłopi - odc. 12/13 - Powroty -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Chłopi - odc. 13/13 - Zemsta -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Okrasa łamie przepisy - Zdrowe tradycje wigilijne -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny ( studio ) (Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
14:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny ( 1 seria ) (Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 Ranczo - odc. 93 (seria VIII, odc. 2) - Wykapany ojciec -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Idą święta z Telewizyjną Jedynką i Radiem Zet; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Kronika ME w piłce ręcznej kobiet; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Hit na sobotę - Ultimatum Bourne'a (Bourne Ultimatum, The) -  txt. str. 777  110'; film sensacyjny kraj prod.USA (2007); reż.:Paul Greengrass; wyk.:Matt Damon, Julia Stiles, Paddy Considine; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Nora Roberts - Angels Fall (Nora Roberts' Angels Fall) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA, Kanada (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Ona to on (SHE'S THE MAN) -  txt. str. 777  100'; komedia kraj prod.USA (2006); reż.:Andy Fickman; wyk.:Amanda Bynes, Channing Tatum, Jessica Lucas, James Kirk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Czerwony świt (Red Dawn(2012))  89'; film akcji kraj prod.USA (2012); reż.:Dan Bradley; wyk.:Chris Hemsworth, Josh Peck, Josh Hutcherson, Adrianne Palicki, Isabel Lucas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:45 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 Król rozlewiska (Crocodile King); film dokumentalny kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1101 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
09:55 Program do czytania - (6); magazyn literacki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Biegi narciarskie - Puchar Świata: Davos - 10 km stylem dowolnym ( studio ) (Puchar Świata: Davos - 10 km stylem dowolnym) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Biegi narciarskie - Puchar Świata: Davos - 10 km stylem dowolnym (Puchar Świata: Davos - 10 km stylem dowolnym) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Śmiech na sali; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Barwy szczęścia - odc. 1209 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Polska Molskiej - Warmia; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Interaktywny Sylwester 2014 - odc. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 26 / 26 seria 2 (Deadly 60 - ep. 26 / 26 s. 2); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2162; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Rodzinka.pl - odc. 16 "O miłości.." -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Jak ukraść księżyc (Despicable Me) -  txt. str. 777  90'; film animowany kraj prod.USA (2010); reż.:Chris Renaud, Pierre Coffin; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Dzięki Bogu już weekend - (29); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Kulisy - Postaw na milion - odc. 88; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 88; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Słodko i wytrawnie - Świąteczne ciasteczka; felieton; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014.; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 3 - Wśród swoich -  txt. str. 777 AD  72'; komedia kraj prod.Polska (1970); reż.:Tadeusz Chmielewski; wyk.:Marian Kociniak, Władysław Kowalski, Kazimierz Rudzki, Jan Świderski, Lech Ordon, Krystyna Borowicz, Anna Głębicka, Zdzisław Kuźniar; MONO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:35 Grzegorz Ciechowski - spotkanie z legendą; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Niebezpieczna piękność (Dangerous Beauty (a. k. a. Destiny of Her Own, The))  107'; dramat kraj prod.USA (1998); reż.:Marshall Herskowitz; wyk.:Catherine McCormack, Rufus Sewell, Oliver Platt; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Radio na fali (Pirate Radio (a.k.a. Boat That Rocked, The))  129'; komedia kraj prod.Wielka Brytania, Francja, USA (2009); reż.:Richard Curtis; wyk.:Philip Seymour Hoffman, Bill Nighy, Rhys Ifans, Nick Frost, Kenneth Branagh, Tom Sturridge, Chris O'Dowd, Ralph Brown, Jack Davenport, January Jones; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:05 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:45 Jeźdźcy smoków Odcinek: 2
8:15 Co nowego u Scooby'ego? Odcinek: 28
8:45 Scooby Doo, gdzie jesteś?! Odcinek: 1
9:15 Scooby Doo, gdzie jesteś?! Odcinek: 2
9:45 Scooby Doo, gdzie jesteś?! Odcinek: 3
10:05 Ewa gotuje Odcinek: 235
10:45 Dr Dolittle II
12:20 Nowa księga dżungli
14:45 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 8
15:45 Trudne sprawy Odcinek: 74 Sezon: 5
16:45 Dlaczego ja? Odcinek: 244
17:45 Nasz nowy dom Odcinek: 26
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 407
20:00 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących
22:00 Zakon
23:55 Pandorum
2:20 Tajemnice losu Odcinek: 1844
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2846

TVN
5:50 Mango - Telezakupy
7:55 Kobieta na krańcu świata Odcinek: 3 Sezon: 5
8:30 Dzień Dobry TVN Odcinek: 789
11:00 Na Wspólnej Odcinek: 1987
11:25 Na Wspólnej Odcinek: 1988
11:50 Na Wspólnej Odcinek: 1989
12:10 Na Wspólnej Odcinek: 1990
12:45 Mama kontra mama Odcinek: 1
13:50 Mam talent Odcinek: 1 Sezon: 7
15:30 Science Show Odcinek: 2
16:00 Top Model Odcinek: 3 Sezon: 4
17:00 Perfekcyjna pani domu Odcinek: 3 Sezon: 5
18:00 Kuchenne rewolucje Odcinek: 5 Sezon: 9
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! Odcinek: 4079
20:00 Jak przeżyć święta
22:00 Wredne dziewczyny
0:00 Jeniec: Jak daleko nogi poniosą Odcinek: 2
1:45 Kuba Wojewódzki Odcinek: 27 Sezon: 5
2:50 Uwaga! Odcinek: 4079
3:05 Sekrety magii Odcinek: 232
4:25 Przerwa w nadawaniu
5:30 Uwaga! Odcinek: 4079

TV 4
6:00 Komisarz Rex Odcinek: 1 Sezon: 13
7:00 Garfield Show Odcinek: 33
7:15 Garfield Show Odcinek: 34
7:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 31
8:05 Garfield Show Odcinek: 40
8:20 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 34
8:50 Potęga żywiołów Odcinek: 2
9:50 Inwazja obcych
10:55 Galileo Odcinek: 466
11:55 Potęga żywiołów Odcinek: 3
12:55 Katastrofy na morzu: Dlaczego statki toną?
13:55 STOP Drogówka Odcinek: 78
14:55 Nokaut
16:55 Leśny wojownik
19:00 Galileo Odcinek: 468
20:00 Ostatnia strzała
22:35 Wrogie niebo Odcinek: 10 Sezon: 2
23:35 Kruk IV
1:40 Obserwator
3:40 Interwencja
4:00 4music Odcinek: 694
5:00 4music Odcinek: 697

TV Puls
6:00 Dyżur Odcinek: 16 Sezon: 2
6:30 Menu na miarę Odcinek: 11
7:00 Taki jest świat Odcinek: 285
7:50 Boso przez świat Odcinek: 23
8:20 Boso przez świat Odcinek: 25
8:50 Boso przez świat Odcinek: 27
9:20 Boso przez świat Odcinek: 29
10:00 Trzej muszkieterowie Odcinek: 1
11:05 Trzej muszkieterowie Odcinek: 2
11:05 Trzej muszkieterowie Odcinek: 3
12:05 Trzej muszkieterowie Odcinek: 4
14:25 Miłość, szmaragd i krokodyl
16:30 Powrót do przyszłości III
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 120
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 121
20:00 Ostatnie zlecenie
22:00 Grobowiec diabła
23:55 Nieuchwytny cel
2:00 Konsul
3:50 Zobacz to!
4:30 Z archiwum policji Odcinek: 8
4:55 Taki jest świat Odcinek: 285

TVN 7
5:20 Szymon Majewski Show Odcinek: 12 Sezon: 12
6:25 Mango - Telezakupy
8:30 Violetta Odcinek: 67
9:35 Brzydula Odcinek: 23
10:05 Brzydula Odcinek: 24
10:40 Brzydula Odcinek: 25
11:10 Brzydula Odcinek: 26
11:40 Elf
13:40 Goonies
16:00 Czterej pancerni i pies Odcinek: 1
17:10 Czterej pancerni i pies Odcinek: 2
18:20 Czterej pancerni i pies Odcinek: 3
19:30 Legalna blondynka
21:35 Męska rzecz
23:45 Infiltracja
2:55 Sekrety magii Odcinek: 232

Puls 2
5:50 Rodzinny ogród Odcinek: 1 Sezon: 2
6:20 Rodzinny ogród Odcinek: 2 Sezon: 2
6:55 Podróże pana Kleksa Odcinek: 1
8:45 Podróże pana Kleksa Odcinek: 2
10:25 Pan Kleks w kosmosie Odcinek: 1
12:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 11 Sezon: 3
12:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 12 Sezon: 3
13:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 2 Sezon: 2
13:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 3 Sezon: 2
14:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 79 Sezon: 5
14:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 80 Sezon: 5
15:00 Łowcy okazji Odcinek: 26 Sezon: 2
15:30 Łowcy okazji Odcinek: 10 Sezon: 3
16:00 Handlarz doskonały Odcinek: 2021 Sezon: 2
16:30 Handlarz doskonały Odcinek: 2022 Sezon: 2
17:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 11 Sezon: 3
17:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 12 Sezon: 3
18:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 20
18:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 21
19:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta Odcinek: 7
19:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta Odcinek: 8
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 23 Sezon: 4
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 1 Sezon: 3
21:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 2 Sezon: 3
22:50 Kobiety, które niosły śmierć Odcinek: 16 Sezon: 5
23:50 Historie pisane krwią Odcinek: 16
0:50 Spartakus: Zemsta Odcinek: 10 Sezon: 2
2:00 Maszyna zmian Odcinek: 5
2:35 Maszyna zmian Odcinek: 6
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 6
3:25 Menu na miarę Odcinek: 5
3:50 Dyżur Odcinek: 1
4:15 JRG w akcji Odcinek: 8
4:40 Dyżur Odcinek: 2
5:05 JRG w akcji Odcinek: 11
5:30 W blasku fleszy Odcinek: 11

TV 6
6:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 40
6:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 41
7:00 Mega Chichot Odcinek: 25
7:30 Benny Hill Odcinek: 76
8:05 Benny Hill Odcinek: 77
8:45 Przyjaciele z Kieszonkowa
9:05 Przyjaciele z Kieszonkowa
9:20 Legendy Chima Odcinek: 3
9:50 Legendy Chima Odcinek: 4
10:15 Legendy Chima Odcinek: 5
10:45 Legendy Chima Odcinek: 6
11:10 Apokalipsa androidów
13:05 Lucky Luke - miasteczko Daisy
14:40 Rusz głową Odcinek: 1
15:40 Tajny dostęp: Air Force One
16:40 Największe z największych Odcinek: 3
17:50 Bracia - tajemnica długowieczności
20:05 Włatcy móch Odcinek: 53
20:30 La Maviuta - gender romance Odcinek: 1
21:00 Rude Tube Odcinek: 1
21:30 Starcie tytanów Odcinek: 10
22:30 Ludzie. 4 miliardy lat ewolucji
23:35 Inwazja rekinów
1:25 Rude Tube Odcinek: 9
1:55 Zbrodnie namiętności Odcinek: 3
2:55 Ostatnia szansa Odcinek: 5
3:55 I Like It Odcinek: 24
5:00 Szósty zmysł Odcinek: 880

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash
7:07 SK bank Legionovia Legionowo - BKS Aluprof Bielsko-Biała
9:00 Sport Flash
9:07 Marek Junion-Iwkoni Dupnica - CAI Teruel
11:00 Sport Flash
11:07 Halkbank SK - Tours VB
13:00 Sport Flash
13:07 PGE Skra Bełchatów - Hypo Tirol Innsbruck
15:00 Sport Flash
15:07 Puncher Extra Time
17:00 Sport Flash
17:07 Lokomotiw Nowosybirsk - Jastrzębski Węgiel
19:00 Sport Flash
19:07 Puchar Świata w Seulu
21:00 Sport Flash
21:07 Puchar Świata w Pokljuce
22:45 Sportowe podsumowanie dnia
23:00 Monster Jam w Houston
0:00 Sportowe podsumowanie dnia
0:15 Puchar Świata w Seulu
1:00 Sportowe podsumowanie dnia
1:15 Przerwa w nadawaniu

Eska TV
8:00 Poranna rozgrzewka
10:00 Hity na czasie
11:00 Przeglądarka
11:30 Hity na czasie
13:00 Teenage lista
14:00 Weekend specjalny - świąteczne must be
16:00 smESKA
17:00 Fejslista
18:00 Polska lista
19:00 Hity na czasie
20:00 Let's Dance
21:00 ImprESKA + smsy
23:00 Freshmix
2:00 Polska noc

TTV
5:30 Blisko ludzi
6:00 Express
6:15 Gry uliczne Odcinek: 19
6:45 Gry uliczne Odcinek: 20
7:15 Orzeł czy reszka? Odcinek: 8 Sezon: 4
8:15 Cała prawda o jedzeniu. Extra Odcinek: 1 Sezon: 2
8:45 Szalone kuracje Odcinek: 4
9:15 Tajemnice otyłości Odcinek: 6 Sezon: 2
10:15 Sekretne operacje Odcinek: 6 Sezon: 2
11:15 Najdziwniejsze restauracje świata Odcinek: 10 Sezon: 2
11:45 Usterka Odcinek: 9 Sezon: 3
12:15 Usterka Odcinek: 4 Sezon: 3
12:45 Emil - łowca fotoradarów Odcinek: 2
13:15 defacto Odcinek: 16
13:45 Wojny magazynowe Odcinek: 5
14:15 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 3
14:45 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 4
15:15 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 6 Sezon: 4
15:45 Express
15:55 Pogoda
16:00 Handlarze Odcinek: 1
16:45 Remont w stylu Vegas Odcinek: 8 Sezon: 2
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Wojny przewoźników Odcinek: 3 Sezon: 3
18:40 Wojny przewoźników Odcinek: 4 Sezon: 3
19:10 Kossakowski. Inicjacja Odcinek: 8
19:30 Kulisy sławy extra Odcinek: 3 Sezon: 3
19:45 Express
19:55 Pogoda
20:00 Piekielna autostrada Odcinek: 8 Sezon: 2
21:00 Wojny magazynowe - Nowy Jork Odcinek: 5 Sezon: 2
21:30 Wojny magazynowe - Nowy Jork Odcinek: 6 Sezon: 2
22:00 Mój pierwszy... Odcinek: 7
22:30 Gogglebox Odcinek: 3
23:00 Troy Odcinek: 6
23:55 Nagie Newsy Odcinek: 2
0:25 Sekrety striptizerek Odcinek: 9
0:55 Sekrety striptizerek Odcinek: 10
1:25 Handlarze Odcinek: 1
2:15 Gogglebox Odcinek: 3
2:40 Ostre cięcie Odcinek: 4 Sezon: 4
3:25 Bagaż osobisty Odcinek: 3
3:55 Kartoteka Odcinek: 3 Sezon: 5
4:50 Przerwa w nadawaniu

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Weekend w Polo tv
7:00 Power Play
7:05 Weekend w Polo tv
8:00 Hit dnia
8:05 Weekend w Polo tv
9:00 Przebojowe historie
9:14 Weekend w Polo tv
10:06 Vipo-disco hity
11:00 Szalone lata 90.
12:50 Dance w Polo tv
13:00 Weekend z...
13:14 Dance w Polo tv
14:00 Weekend z...
14:14 Przeboje na czasie
15:00 Weekend z...
15:15 Top 20
16:00 Weekend z...
16:14 Koncert w Polo tv
17:13 Szalone lata 90.
18:00 Gwiazdy Polo tv
19:00 Disco Polo Live
19:50 Profesorre Toplalala
20:11 Dyskoteka Polo tv
21:10 Video Mix Sierockiego
22:20 Dyskoteka Polo tv
23:00 Power Play
23:05 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
5:30 Wstawaj! Gramy!
6:30 Wstawaj! Gramy!
7:30 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 9
7:40 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 10
7:50 Popeye i przyjaciele Odcinek: 10
8:00 Casper Odcinek: 11
8:10 Kot Felix Odcinek: 4
8:20 Świnka Porky Odcinek: 2
8:30 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 11
8:40 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 12
8:50 Popeye i przyjaciele Odcinek: 11
9:00 Wierzyć nie wierzyć? Odcinek: 7
10:00 W pogoni za UFO Odcinek: 5
11:00 Zjawiska paranormalne 1Odcinek: 5
12:00 Szaleni naukowcy Odcinek: 1
12:30 Szaleni naukowcy Odcinek: 2
13:00 Czas na kulturę Odcinek: 5
13:30 Na rybę Odcinek: 8
14:00 Daleko od noszy Odcinek: 38
14:30 Daleko od noszy Odcinek: 40
15:00 Daleko od noszy Odcinek: 42
15:30 Daleko od noszy Odcinek: 44
16:00 Halo, Hans! Odcinek: 12
17:00 Halo, Hans! Odcinek: 13
18:00 W pogoni za UFO Odcinek: 1
19:00 Wierzyć nie wierzyć? Odcinek: 8
20:00 Syn chrzestny
22:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 207
22:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 208
23:00 Dudesons
0:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 202
1:00 Mamuśki Odcinek: 7
1:30 Dobranoc ATM Odcinek: 1
2:00 Gra w ciemno Odcinek: 142
3:00 Awantura o kasę Odcinek: 71
4:00 Czas na kulturę Odcinek: 1
4:30 Wstawaj! Gramy!

TV Trwam
8:00 Informacje dnia
8:15 Westerplatte młodych
8:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
9:00 Biblia. Natchnione przez Boga słowo Odcinek: 3
9:40 Święty na każdy dzień
9:45 Mój brat papież
10:00 Informacje dnia
10:15 Myśląc ojczyzna
10:35 Polski punkt widzenia
11:00 Kropelka radości
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Warto zauważyć… w mijającym tygodniu
12:50 Na tropie
13:20 Siódmy sakrament
13:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
13:55 Święty na każdy dzień
14:00 Powołanie
15:00 Historia uzdrowienia Patryka
15:30 Powrót do Domu Ojca
16:00 Informacje dnia
16:10 W naszej rodzinie
17:00 Z Parlamentu Europejskiego
17:30 Reportaż dnia
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
19:30 Program dla dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Przegląd tygodnika rodzin katolickich "Źródło"
21:00 Apel Jasnogórski
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Ocalenie
23:25 Święty na każdy dzień
23:30 Anatolia - zatopiony raj
0:00 Program dla USA i Kanady

Stopklatka TV
6:00 Gdzie jest generał?
8:00 Pułapki umysłu Odcinek: 3 Sezon: 2
8:35 Opowieść wigilijna
10:20 Mały mistrz
12:35 Robinson Crusoe
14:20 Herkules Odcinek: 2
16:05 Miłosna rozgrywka
18:25 Filip z konopi
20:00 Kiss Kiss Bang Bang
22:20 Chłopaczki z sąsiedztwa
0:00 Nieznani
1:50 Byle do woja
4:00 Kruk II: Miasto aniołów
5:35 Echo

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu Odcinek: 1220
6:10 Królowie podwodnego nieba Odcinek: 9
6:40 Podwodny raj Borneo Odcinek: 20
7:05 Sąsiedzi Odcinek: 3
7:20 Sąsiedzi Odcinek: 4
7:35 Rozmowy nieoswojone Odcinek: 4
8:10 Wehikuł czasu Odcinek: 1220
8:15 Najśmieszniejsze zwierzęta świata Odcinek: 7
8:45 Egzamin z przetrwania Odcinek: 1
9:15 Egzamin z przetrwania Odcinek: 2
9:50 Myślisz, że jesteś bezpieczny? Odcinek: 3
10:55 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 46
11:25 Kontrasty Wschodu Odcinek: 8
12:25 Nagie miasto Odcinek: 3
13:25 W poszukiwaniu Dżyngis-chana
14:25 Tajemnica rzymskich wraków
15:30 Tajemnice historii Odcinek: 8
16:00 Teorie spiskowe Odcinek: 4
17:00 Akcje ratunkowe wszech czasów Odcinek: 5
18:05 Sekrety scjentologii
19:20 Mordercze przeprawy Odcinek: 9
19:50 Wizyta u szamana Odcinek: 3
20:50 Kto zabił Iwana Groźnego?
21:50 Korea Północna: reżim umysłu
23:00 Prawdziwa historia rodu Borgiów Odcinek: 4
0:05 Badacze natury Odcinek: 3
0:30 Życie Bałtyku Odcinek: 15
1:00 Królowie podwodnego nieba Odcinek: 9
1:30 Podwodny raj Borneo Odcinek: 20
2:00 Życie Bałtyku Odcinek: 11
2:30 Dzika Polska Odcinek: 10
3:00 Copernicus Odcinek: 6
3:30 Lista Fokusa Odcinek: 52
4:00 Lista Fokusa Odcinek: 58
4:30 Życie Bałtyku Odcinek: 20
5:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 41
5:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 42

TV Polonia
06:35 Złotopolscy - odc. 1094* - Spotkanie na Starym Mieście; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 1095* - Awans Kaliny; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 1096* - Poślubne kłopoty z mamusią; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Złotopolscy - odc. 1097* - Spadek; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 1098* - Udręki i marzenia kobiet; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Przyjaciele lasu - odc. 11; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Petersburski Music Show - odc. 5; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Załoga Eko - III Na szlaku Natura 2000 - Woda z gór; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Świat się kręci - /252/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Czarne chmury - odc. 3/10 - Zawiść -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Regiony z Historią - Pułtusk; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Łamigłówka
12:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Ojciec Mateusz - odc. 97 (seria VIII odc. 2) - Bieg -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 KucinAlina - (11) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Na dobre i na złe - odc. 572 Pilna sprawa; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Pancerne relikty puszcz; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL - (224); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (244); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1092; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Opole na bis - "Panna, madonna, legenda tych lat (...)"; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - odc. 8 - Dwanaście miesięcy; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Londyńczycy II - odc. 16/16 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (78); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Pułkownik Kwiatkowski -  txt. str. 777  122'; komediodramat; reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Marek Kondrat, Renata Dancewicz, Zbigniew Zamachowski, Adam Ferency, Artur Barciś; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Łamigłówka
00:50 M jak miłość - odc. 1092; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - odc. 8 - Dwanaście miesięcy; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:35 Londyńczycy II - odc. 16/16; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (78); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Pułkownik Kwiatkowski  122'; komediodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Marek Kondrat, Renata Dancewicz, Zbigniew Zamachowski, Adam Ferency, Artur Barciś; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:22 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Świat i ludzie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Reportaż TVP INFO - Drukarze; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:15 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Debata po europejsku; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Kapitalny program; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:15 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:21 Prawdę mówiąc - Irena Santor - odc. 24; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:08 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:43 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
21:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 INFO Newsroom; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
24:00 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:25 INFO Newsroom; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
02:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9
02:20 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:20 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Kapitalny program; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Reportaż TVP INFO - Drukarze; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:30 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:46 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:54 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:25 Crimen - odc. 5/6 -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Style życia - Pina (Pina); film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, Francja (2011); reż.:Wim Wenders; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Lepiej być piękną i bogatą (Lepiej być piękną i bogatą) -  txt. str. 777  94'; komedia kraj prod.Polska, Niemcy, Ukraina (1993); reż.:Filip Bajon; wyk.:Marek Kondrat, Adrianna Biedrzyńska, Daniel Olbrychski, Ryszard Pietruski, Aleksander Bielawski, Anna Prucnal; Dla małoletnich od lat 12
12:20 Cappuccino z książką 15; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
13:15 Dokument tygodnia - Włodzimierz Wysocki i Marina Vlady. Ostatni pocałunek. (Visotsky and Marina Vlady. The last kiss); film dokumentalny kraj prod.ROSJA (2008); reż.:Natalia Gugueva, Arkadi Kogan; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Zezem - Mokry władca rozumu  17'; film TVP; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Jan Tadeusz Stanisławski, Małgorzata Andrzejewska, Teofilia Koronkiewicz, Ewa Milde, Krystyna Loska; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Benefis - Ireny Kwiatkowskiej; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Dolina Kreatywna czyli czego szuka młoda sztuka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Opowiedz mi o deszczu (Parlez - moi de la pluie)  94'; dramat kraj prod.Francja (2008); reż.:Agnes Jaoui; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Klasyczne albumy rocka - Phil Collins - Face Value (Phil Collins - Face Value) kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Bilet do kina - Moskitiera (La Mosquitera)  94'; dramat kraj prod.Hiszpania (2010); reż.:Agusti Vila; wyk.:Geraldine Chaplin, Martina Garcia, Emma Suarez, Eduard Fernandez; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:10 Freddie Mercury: The Tribute Concert (Freddie Mercury: The Tribute Concert); koncert kraj prod.Wielka Brytania (1992); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Kino nocne - Spaleni słońcem (Utomlyonnye solntsem)  141'; dramat kraj prod.Francja, ROSJA (1994); reż.:Nikita Michałkov; wyk.:Oleg Michałkov, Ingeborga Dapkunaite, Nadezhda Michałkova, Andre Oumansky, Nikita Michałkov, Wiaczesław Tichonov; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Bilet do kina - Moskitiera (La Mosquitera)  94'; dramat kraj prod.Hiszpania (2010); reż.:Agusti Vila; wyk.:Geraldine Chaplin, Martina Garcia, Emma Suarez, Eduard Fernandez; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:20 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:25 Dziedzictwo - Droby; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Ginące cywilizacje - Ogród bogów. Ajnowie z Hokkaido odc. 19 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1997); Dla małoletnich od lat 12
09:05 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 3/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Sploty jednego warkocza; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:45 Wielka historia małych miast - Tarnowskie Góry; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
11:20 Kraj za miastem - Rozświetlić wieś; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
11:50 Dziedzictwo i tajemnice morskiego świata - Morskie tajemnice drugiej wojny światowej odc. 5 (Heritage & Enigmas of The Marine World); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Najpiękniejsze zamki Francji - Wersal (The Castle of The Loire Valley and The Ile de France); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szerokie tory - Jeden dzień z życia nielegalnego handlarza bursztynów w Kaliningradzie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Spór o historię - Polacy na Kremlu - przegrane zwycięstwo; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Dzieje Kultury Polskiej - Edukacja i upadek (XVIII w); Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Z kabaretowego archiwum; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Encyklopedia II wojny światowej - Samobójcy -  txt. str. 777; magazyn historyczny; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 4/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Ex Libris - odc. 194; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:20 Cafe Historia - Świąteczny rozejm w okopach I wojny światowej; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:45 8 Kontynent - cz. I Poszukiwacze przygód i Kozacy; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:50 8 Kontynent - cz.II Naukowcy i podróżnicy; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Koło historii - Silniejszy od warunków; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Tarcza Rzeczpospolitej; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Polska i świat z historią w tle - Bomba w torcie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Encyklopedia II wojny światowej - U - boot cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
23:40 1920. Wojna i miłość - odc. 8/13 - Odwrót -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Pan Tadeusz Adama Mickiewicza odc. 9; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:40 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Widziane na Ziemi - Maroko (Somewhere on the Earth); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Przełomowe dni - odc. 3 (Red Chapters); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Przełomowe dni - odc. 4 (Red Chapters); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/2 F: Czarnogóra - Hiszpania (Mistrzostwa Europy: 1/2 F: Czarnogóra - Hiszpania) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
08:45 Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/2 F: Czarnogóra - Hiszpania (Mistrzostwa Europy: 1/2 F: Czarnogóra - Hiszpania) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
09:40 Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/2 F: Norwegia - Szwecja (Mistrzostwa Europy: 1/2 F: Norwegia - Szwecja) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
11:25 Bobsleje - Puchar Świata - Calgary - Dwójki mężczyzn - (1. i 2. przejazd) (Puchar Świata - Calgary - Dwójki mężczyzn - (1. i 2. przejazd)) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
12:30 Zawody lotnicze - Red Bull Air Race 2014 - podsumowanie (Red Bull Air Race 2014 - podsumowanie); relacja kraj prod.Austria (2014); STEREO, 16:9
13:35 Liga Mistrzów - 6 kolejka: (2): JUVENTUS TURYN - ATLETICO MADRYT; STEREO, 16:9
14:35 Liga Mistrzów - 6 kolejka: (2): JUVENTUS TURYN - ATLETICO MADRYT; STEREO, 16:9
15:40 Liga Mistrzów - 6 kolejka:(0): FC Barcelona - Paris Saint - Germain; STEREO, 16:9
17:45 Siatkówka mężczyzn - 1 Liga: KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS Siedlce - KS Camper Wyszków; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Siatkówka mężczyzn - 1 Liga: KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS Siedlce - KS Camper Wyszków; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Siatkówka mężczyzn - 1 Liga: KPS Banki Spółdzielcze z Grupy BPS Siedlce - KS Camper Wyszków; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Bobsleje - Puchar Świata - Calgary - Kobiety, 2.przejazd (Puchar Świata - Calgary - Kobiety, 2.przejazd) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Bobsleje - Puchar Świata - Calgary - Czwórki mężczyzn, 1.przejazd (Puchar Świata - Calgary - Czwórki mężczyzn, 1.przejazd) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:20 Bobsleje - Puchar Świata - Calgary - Czwórki mężczyzn, 2.przejazd (Puchar Świata - Calgary - Czwórki mężczyzn, 1.przejazd) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
00:40 Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/2 F: Norwegia - Szwecja (Mistrzostwa Europy: 1/2 F: Norwegia - Szwecja) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
02:15 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (90) Statek -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Makłowicz w podróży - Podróż 11 Chorwacja (46) Nad Dunajem; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Okrasa łamie przepisy - Rewolucja gazowa w kuchni -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Ocalony świat - odc. 3 Dlaczego głuszec żyje w głuszy? -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Rodzinka.pl - odc. 113 "Nowe gniazdo" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinka.pl - odc. 114 "Dziadkowie kontratakują" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Rodzinka.pl - odc. 115 "Rywalizacja ojciec - syn" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Janosik - odc. 1/13 - Pierwsze nauki -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Janosik - odc. 2/13 - Zbójnickie prawa -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:45 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - Jeden przepis - Przepiórki z grzybami, Grzanki z jajkiem przepiórczym; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Cudze szczęście -  txt. str. 777  88'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1997); reż.:Mirosław Bork; wyk.:Danuta Stenka, Susanne Luning, Maciej Robakiewicz, Oliver Stritzel, Jan Machulski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 22 (s. II odc. 9); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Makłowicz w podróży - Podróż 11 Chorwacja (46) Nad Dunajem; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 M jak miłość - odc. 1099; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 M jak miłość - odc. 1100 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Na dobre i na złe - odc. 578 Ocena ryzyka; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 50. KFPP Opole 2013 - Kabareton (2); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Ranczo - odc. 57 (seria V, odc. 5) - Człowiek z Rio -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:50 Ranczo - odc. 58 (seria V, odc. 6) - Obcy krajowcy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Kontrakt na zabijanie (Contract, The) -  txt. str. 777  92'; thriller kraj prod.USA, Niemcy (2006); reż.:Bruce Beresford; wyk.:John Cusack, Morgan Freeman, Megan Dodds; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Ciemna strona Wenus  87'; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1997); reż.:Radosław Piwowarski; wyk.:Agnieszka Wagner, Jan Englert, Paweł Deląg, Anna Przybylska, Marcin Jędrzejewski; STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
01:15 Filary Ziemi - odc. 4/8 (Pillars of the Earth, ep. 4); serial kraj prod.USA, Niemcy (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 50. KFPP Opole 2013 - Kabareton (2); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Strefa 3D - Koralowy ogród  4'; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Seriale
05:35 Ojciec Mateusz - odc. 75 (seria VI, odc. 6) - Zanik pamięci -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Licencja na wychowanie - odc. 93 - Zabawa w chowanego; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Czterdziestolatek - odc. 15/21 - Kosztowny drobiazg, czyli rewizyta -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:15 Pogranicze w ogniu - odc. 23/24; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Ranczo - odc. 36 (seria III, odc. 10) - Miedź brzęcząca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Ranczo - odc. 37 (seria III, odc. 11) - Zrozumieć kobietę -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Rodzinka.pl - odc. 63 'Bal maturalny" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Rodzinka.pl - odc. 64 "Wakacje w lubuskiem" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Ojciec Mateusz - odc. 76 (seria VI, odc. 7) - Jacek -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ranczo - odc. 38 (seria III, odc. 12) - Złoty deszcz -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Ranczo - odc. 39 (seria III, odc. 13) - Szczęśliwe rozwiązanie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Ranczo - odc. 40 (seria IV, odc. 1) - Szok poporodowy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Alternatywy 4 - odc. 9/9 - Upadek -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Ranczo Wilkowyje -  txt. str. 777; komedia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 07 zgłoś się - odc. 13/21 - Strzał na dancingu -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Dlaczego nie! -  txt. str. 777; komedia romantyczna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Ojciec Mateusz - odc. 152 - Niania (Ojciec Mateusz XII odc. 5) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Na sygnale - s. 2 odc. 14 "Ryzyko zawodowe" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Pitbull - odc. 27 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:45 Glina - odc. 11/25; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Krew z krwi - odc. 6/8; serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:45 Rodzinka.pl - odc. 66 "Król jest nagi"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Rodzinka.pl - odc. 67 "Komunikacja głupcze"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Rodzinka.pl - odc. 68 "Rodzice na zawsze"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:30 Humor w odcinkach - Słodkie życie - Męska choroba /6/; sitcom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Śpiewające fortepiany - (53); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Ale numer - /17/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Z archiwum kabaretu Tey czyli RetroTEYada odc. 12; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Humor w odcinkach - Słodkie życie - Prawdziwy wzór /8/ -  txt. str. 777; sitcom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Życie to Kabaret - Łowcy śmiechu - Grzegorz Halama; program kabaretowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Życie to Kabaret - Dzięki Bogu już weekend - (18); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (59) - Kokosy z kokosów -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Okrasa łamie przepisy - Steki z polskiej wołowiny -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Sylwester z Europą - (2); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Kabaretowy Klub Kanapowy - (1) Kochajmy sie mocno - Kabaret Skeczów Męczących; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Humor w odcinkach - Słodkie życie - Psychoanaliza /10/ -  txt. str. 777; sitcom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Słodko i wytrawnie - Kurczak w cieście kokosowym z sosem czekoladowym; felieton; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Dzięki Bogu już weekend - (22); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Festiwal cyrkowy w Monte Carlo 2012 odc. 1 (36rd International Circus Festival of Monte Carlo 2012) kraj prod.Monako (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Szperacze.tv - (12); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Życie to Kabaret - Łowcy śmiechu - Koń Polski; program kabaretowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Ale numer - /14/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Hydrozagadka -  txt. str. 777  70'; film TVP kraj prod.Polska (1970); reż.:Andrzej Kondratiuk; wyk.:Roman Kłosowski, Zdzisław Maklakiewicz, Wiesław Michnikowski, Józef Nowak, Wiesław Gołas, Jerzy Duszyński, Franciszek Pieczka, Jerzy Turek, Iga Cembrzyńska, Ewa Szykulska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Tylko jeden skecz - Neo - Nówka i Kabaret Moralnego Niepokoju; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Humor w odcinkach - Słodkie życie - Konkury /12/ -  txt. str. 777; sitcom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Humor w odcinkach - Słodkie życie - Casting /13/ -  txt. str. 777; sitcom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Śpiewające fortepiany - (55); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Niezapomniane Koncerty - SADE - "Bring Me Home: Live 2011"; film muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Tylko jeden skecz - "UFO" - Kabaret Młodych Panów; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Życie to Kabaret - Tylko dla dorosłych - (odc. 4); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Tylko jeden skecz - Neo - Nówka i Paranienormalni; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Kabaretowa Mapa Polski - XIV Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2008 - Autostrada do śmiechu (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Kabaretowa Mapa Polski - XIV Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2008 - Autostrada do śmiechu (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Kabaretowa Mapa Polski - XIV Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2008 - Autostrada do śmiechu (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Sylwester z Europą - (2); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Z archiwum kabaretu Tey czyli RetroTEYada odc. 12; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

TVP Regionalna
07:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:40 Pogoda - 20.12 - 1; STEREO, 16:9
07:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
08:00 Przystanek Ziemia - odc. 68; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 ŚLIZG 2014/2015 - odc. 2; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Dla niesłyszących - Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Zapiski Łazęgi - Nowowarpieńska pastorałka; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Z kapitanem Cichockim dookoła świata - odc. 11; relacja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:35 AgroSzansa - odc. 49; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:00 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 56; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:25 Wokół ryb 2014 - odc. 10 - Duże i europejskie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Z twardej gliny zbudowane...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Rączka gotuje; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Europejczycy 2014 - Odcinek 8; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Ogłoszenie matrymonialne  52'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1972); reż.:Zbigniew Chmielewski; wyk.:Tadeusz Borowski, Joanna Bolewska, Hanna Giza, Ilona Kuśmierska, Marta Lipińska, Teresa Lipowska, Anna Milewska, Maria Wróblewska, Jolanta Zykun; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Król Edward; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Eurosąsiedzi - odc. 213 (odc. 213); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Naturalnie tak - odc. 55; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Rolnik szuka żony - /2/; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Wnuczka Wieszcza; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 360; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Zjazd z Kasprowego; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Astroregion; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Męska strefa - 12.12.2014; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
21:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie. ABC Inwestora. /10/; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Pogoda - 20.12 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 20.12 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Nożem i widelcem - odc. 64)Miruna na grilowanych marchewkach i buraku, świąteczna szynka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:00 OTV - PASMO LOKALNE
23:05 Kultowe rozmowy - odc. 58 - Bogdan Główczewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Christa; film dokumentalny; reż.:Sławomir W. Malinowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Seniorada - odc. 13 skrót 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Dekorady; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
01:15 Naturalnie tak - odc. 55; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Pogoda - 20.12 - 2; STEREO, 16:9
01:25 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:50 Pogoda - 20.12 - 3; STEREO, 16:9
01:55 Ogłoszenie matrymonialne; film obyczajowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Król Edward; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:05 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
03:10 Nożem i widelcem - odc. 64)Miruna na grilowanych marchewkach i buraku, świąteczna szynka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:25 Eurosąsiedzi - odc. 213 (odc. 213); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Kultowe rozmowy - odc. 58 - Bogdan Główczewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
04:15 Europejczycy 2014 - Odcinek 8; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Przystanek Ziemia - odc. 68; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 AgroSzansa - odc. 49; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:40 Męska strefa - 12.12.2014; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Rączka gotuje - 6.12.2014; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 ŚLIZG 2014/2015 - odc. 2; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:40 Bolek i Lolek na wakacjach - Pierwszy dzień wakacji, odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Marceli Szpak dziwi się światu - Szpak na nartach; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Smerfy - Dobry, zły i smerfny, odc. 28 (The good, the bad and the smurfy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Teledysk ABC - Święta Bożego Narodzenia z TVP ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Misja w kosmosie - odc. 4; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Moliki książkowe; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Mały szpieg, odc. 16 (The chief spy); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Przygody Bolka i Lolka - Śniadanie na biwaku, odc. 29; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 13 Jadą Misie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 A ja jestem - Małpa; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 14 -  JM; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Najmilsza pamiątka; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Mały Miś s. III - Przyjaciele na niepogodę, odc. 50 (Rainy day friends); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Smerfy - Dobry, zły i smerfny, odc. 28 (The good, the bad and the smurfy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Reksio - Reksio i wrona, odc. 49; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Pszczółka Maja - Wielki, zły skorek, odc. 73 (The Big Bad Earwing); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 O czym one mówią - odc. 13; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Misja w kosmosie - odc. 4; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Moliki książkowe; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Zygzaki - Zygzakowa gwiazdka; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 13 Jadą Misie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 A ja jestem - Małpa; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Misiowanki - odc. 37 Ten pieniek musi zniknąć (That stump must go); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Domisie - Najmilsza pamiątka; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Mały Miś s. III - Modropiórek, odc. 48 (Blue feather); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Smerfy - Magiczna grzechotka, odc. 80 (The magic rattle); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Reksio - Reksio i koguty, odc. 48; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Pszczółka Maja - Wielki, zły skorek, odc. 73 (The Big Bad Earwing); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 O czym one mówią - odc. 13; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 14 -  JM; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Mali światowcy - odc. 6; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Masz wiadomość! - odc. 14 -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Wesołe miasteczko, odc. 17 (Felix Goes To The Fun Fair); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Przygody Bolka i Lolka - Przygoda na dwóch kółkach, odc. 30; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 13; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Nela Mała Reporterka - odc. 2 Morskie skarby Zanzibaru -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Przyjaciele lasu - odc. 6; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Misiowanki - odc.  40 W górę i w dół (Go up and down) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Domisie - Bardzo ważne słowo przepraszam; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Mały Miś s. III - Mały Miś i potwór morski, odc. 51 (Littler bear and the sea monster...); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Siostra Smerf, odc. 29 (Sister Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Reksio - Reksio i świerszcz, odc. 50; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Podstęp, odc. 74 (Doc Slick); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Miś Kudłatek - Leć ptaszku, odc. 11; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Domek dla lalek; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Bajeczki Maszy - org. Masha Tale's. Czerwony kapturek, odc. 4 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Mordziaki - Mordziak w krainie Liliputów odc.6; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Mama - nic - odc. 1/4 - Fotomodelka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
21:20 Duże dzieci - Święta; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Masza i niedźwiedź - Smacznego!, odc. 24 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:20 Szlakiem gwiazd - odc. 28 Zbigniew Zamachowski -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 43 Inżynieria genetyczna -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Smerfy - Siostra Smerf, odc. 29 (Sister Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.