FANDOM


Logo

6.30 Biblioteka rodzinna: Opowieść wielkanocna - film animowany
7.15 Plebania (298) - serial obyczajowy (powt.)
7.40 Siódme niebo (58): Zdarzyło się pewnej nocy - serial dla młodzieży prod. USA
8.25 Teleranek - program dla dzieci
8.55 Chłopak w Krainie Aladyna - film fabularny, USA 1997
10.25 Transmisja mszy świętej Zmartwychwstania Pańskiego. Błogosławieństwo Urbi et Orbi
12.55 Kochamy polskie seriale - teleturniej
13.30 Flubber - komedia, USA 1997
15.00 Śmiechu warte - program rozrywkowy
15.30 Jaka to melodia? - wydanie świąteczne - quiz muzyczny
16.05 Dziobem i pazurem - dokumentalny film przyrodniczy
17.00 Teleexpress
17.20 Plebania (299, 300) - serial obyczajowy
18.15 Wykrywacz kłamstw - wydanie świąteczne - talk show
18.45 Złota płyta Roda Stewarda
19.00 Wieczorynka - Kubusiowe opowieści - Czy to ja ?
19.30 Wiadomości
19.50 Sport
20.00 Prognoza pogody
20.10 Przedwiośnie (5/6): Bal w Odolanach - serial obyczajowy
21.10 Bez twarzy - film fabularny, USA 1997 /za zgodą rodziców/
23.30 Rosyjski łącznik -film sensacyjny, ros.-kanad,-ang. 1995
0.55 Amerykański kick boxer - film fabularny, USA 1991
2.30 Zakończenie programu
Logo-2

6.50 Film dla niesłyszących: Czterdziestolatek - 20 lat później (1/15): Jubileusz, czyli jeszcze nie sprzątają - serial komediowy
7.50 Orędzie wielkanocne prymasa Polski
8.00 Wielkanoc w Krainie Zajączków - film animowany
8.50 Zaginiony świat Ziemi Świętej - film dokumentalny
9.45 Żona dla Australijczyka - komedia obyczajowa, pol. 1963
11.15 Stacja Milówka (1) - koncert Golec uOrkiestra
12.10 Sissi - młoda cesarzowa - - film kostiumowy, aus. 1956
14.00 Familiada - wydanie specjalne - teleturniej
14.35 Złotopolscy (507): Pogryziony - telenowela
15.00 Bezludna wyspa: Jan Peszek, Wiktor Zborowski, Piotr Gąsowski z córkami - program rozrywkowy
16.00 Na dobre i na złe (136): Oskrzelowy song - serial obyczajowy
17.00 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - magazyn kulinarny
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.50 Prognoza pogody
19.00 Rain Man - dramat psychologiczny, USA 1988
21.15 Benefis Wojciecha Młynarskiego (2) - program artystyczny
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.25 Prognoza pogody
22.35 Złoto dezerterów - komedia, pol. 1998
0.35 Śledztwa Joanna: Tajemnica sprzed lat - film sensacyjny, ameryk.-kanad. 2000
2.10 Zakończenie programu
Logo-10

06:00 Niezła sztuka - program dokumentalny 
06:30 Domowa kawiarenka (3) - magazyn kulinarny Polska 2003 
07:00 Niezakazane reklamy (3) - program rozrywkowy Polska 2003 
07:30 Magazyn redakcji programów religijnych - program religijny 
08:00 Casper (13) - serial anim. USA 1995 
08:25 Smocze opowieści (6) - serial anim. USA 1999 
08:55 Hugo - program dla dzieci Polska 
09:30 Casper - komedia USA 1995 
11:30 Pożegnanie z Afryką - melodramat USA 1985 
14:30 Wiesio Szoł - program rozrywkowy Polska 2003 
14:45 Trzej muszkieterowie: Naszyjnik królowej - film przygodowy Hiszpania/Panama 1973 
16:55 Babe, świnka z klasą - komedia Australia 1995 
18:45 Informacje, sport 
19:05 Prognoza pogody 
19:10 Debiut - Wielki finał - program rozrywkowy Polska 2003 
20:30 Jak rozpętałem II wojnę światową (2) - komedia Polska 1970 
21:30 Studio Lotto (w przerwie filmu) 
22:10 Debiut - wyniki - program rozrywkowy Polska 2003 
22:40 Kuba Wojewódzki (32) - talk show Polska 
23:45 Na szczycie - film sensacyjny USA 1998 
01:25 Muzyka na bis - program muzyczny
Logo-19

06:05 Telesklep - reklama 
07:50 Wodnikowe Wzgórze 2 (3) - serial anim. 
08:15 Przygody Animków (17) - serial anim. USA 1992 
08:40 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (8) - serial dla dzieci USA 
09:05 Quo vadis (2) - film historyczny USA 1951 
10:45 Druga księga dżungli - film przygodowy USA 1997 
12:35 We dwoje - teleturniej 
13:50 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy 
14:35 Zielone drzwi - program publicystyczny 
15:20 Złoto dla zuchwałych - film wojenny USA 1970 
18:15 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy 
19:00 TVN Fakty 
19:25 Sport 
19:35 Pogoda 
19:40 Uwaga! - program publicystyczny 
20:00 Kasia i Tomek (47) - serial kom. Polska 2003 
20:30 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy 
21:55 Pieniądze to nie wszystko - komedia Polska 2000 
00:10 Fajerwerki próżności - tragikomedia USA 1990 
02:30 Ale plama - program rozrywkowy
Tvp3 poznan 2003

06:30 Angela Anakonda (15/26) - film animowany prod. kanadyjskiej
07:00 Angela Anakonda (16/26) - film animowany prod. CAN 1999
07:10 Kasztaniaki - odc.6 i7/44 -polski serial fab.-animowany
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 45 lat TVP w Poznaniu - 25 lat Eleni - koncert
08:30 Kurier
08:40 Prognoza pogody
08:45 Widnokrąg - wydanie specjalne
09:00 Teleplotki
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Wszystkie stworzenia duże i małe - film fab. GBR 1974
11:15 Książka tygodnia
11:30 Kurier
11:40 Prognoza pogody
11:45 Recital w Harendzie cz.1
12:30 Kurier
12:40 Prognoza pogody
12:45 Świąteczna Mała czarna z Telewizją Poznan
13:50 Warsztaty operowe z A.Hanuszkiewiczem i F.Starowiejskim
14:30 Kurier
14:40 Prognoza pogody
14:35 Człowiek i przyroda -(16/26) -film dok. prod. AUS 1999
15:20 Sztuka sztuki - odc. 7/16
15:30 Kurier
15:40 Prognoza pogody
15:45 Ring Galicyjsko - Wielkopolski
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:40 Kabaretowa Scena Trójki - Kabaret - Przechowalnia cz.1
17:30 Kurier
17:35 Teleplotki - program publicystyczny
18:00 Teleskop
18:15 Sen o Poznaniu - cz.1
18:30 Kurier
18:35 Prognoza pogody
18:40 Ogniem i mieczem (3/4)- film fab. prod. polskiej
19:35 Zielono mi... piosenki Agnieszki Osieckiej cz. 3
20:30 Kurier
20:45 Studio pogody
20:55 Teleskop
21:15 Sen o Poznaniu - cz.2
21:30 Kurier
21:40 Studio pogody
21:50 Moja piękna teściowa - film fab. prod. francuskiej 1999
23:40 Zmowa - film fab. prod. USA 1994
01:05 Podwodne łowy odc. 8/10
02:00 Sport - wiadomości
02:05 Zakończenie programu
Logo-tv3krakow

6:30 Filmy animowane dla dzieci
7:30 Kurier, Pogoda
7:45 Kronika
7:55 Pogoda w regionie
8:00 U siebie-magazyn
8:20 W Ulanowie na święta
8:30 Kurier, Pogoda
8:45 Tryptyk rzymski-felieton Krzysztofa Glondysa
9:00 Teleplotki
9:30 Kurier, Pogoda
9:45 Wszystkie stworzenia duże i małe-serial
11:15 Książki tygodnia
11:30 Kurier, Pogoda
11:45 Recital w Harendzie cz.I
12:30 Kurier, Pogoda
12:45 Portrety
13:10 U progu świętości-krakowskie lata biskupa Józefa Pelczara
13:30 Złota jesień krakowskiego średniowiecza
14:25 Warto wiedzieć
14:30 Kurier
14:35 Człowiek i przyroda-film dok.
15:20 Sztuka sztuki: Perkusjonata
15:30 Kurier, Pogoda
15:45 Tak było, jak jest-film dok.
16:15 e-Cafe Europa-magazyn
16:30 Kurier, Pogoda
16:45 Kabaretowa Scena Trójki
17:30 Kurier
17:35 Teleplotki
18:00 Kronika
18:15 Pogoda w regionie
18:20 Tematy dnia
18:30 Kurier, Pogoda
18:40 Ogniem i mieczem-serial
19:35 Zielono mi...Piosenki Agnieszki Osieckiej cz.III
20:30 Kurier, Pogoda
20:55 Kronika, Pogoda
21:10 Tryptyk rzymski-felieton Krzysztofa Glondysa
21:30 Kurier, Pogoda
21:50 Moja piękna teściowa-film
23:40 Zmowa-film
1:10 Podwodne łowy-film dok.
2:00 Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

6.00 Świniakowie z sąsiedztwa (12) - serial animowany
6.30 Alicja w krainie czarów (21) - serial animowany
7.00 Biały Kieł (16) - serial przygodowy
7.30 Winnetou powraca, cz. I - western, USA 1998
9.00 Alicja w krainie czarów (22) - serial animowany
9.30 Ania z Zielonego Wzgórza (13) - serial animowany
10.00 Biały Kieł (17) - serial przygodowy
10.30 Moby Dick, cz. 1 - film przygodowy, Wielka Brytania-Australia-USA 1998
12.10 Kingsajz - komedia, Polska 1987
14.10 Titanic - legenda żyje - film animowany, Włochy 2001
15.10 Kochaj i rób co chcesz - komedia obyczajowa, Polska 1997
17.00 Działa Nawarony - USA 1961
20.00 Samotni - komedia, Czechy 2000
22.00 Cuba Feliz - film muzyczny, Francja-Kuba 2000
23.40 Bohater przyszłości - film akcji, Hongkong 1988
1.20 Super VIP - wydarzenia i plotki
1.45 Strefa P - magazyn muzyczny
2.10 Zakończenie programu

TVN 7
6:15 Telesklep
8:00 Luzaki i kujony: film
8:50 Nauka jazdy
9:20 Biblia--Od Abrahama do Moj- żesza, odc. 1: serial
11:00 Sekret Atolu Rangiroa
11:55 Młody Ivanhoe: film
13:40 Nowe przygody Robin Hooda: serial
14:35 Rio Diablo: film
16:20 Kochane kłopoty: serial
17:15 Biblia--Od Abrahama do Moj- żesza, odc. 2: serial
19:05 Klient: serial
20:00 Duchy Missisipi: film
22:30 Rodzina Soprano: serial
23:30 Emma: film
1:40 Młody Ivanhoe: film

TVP Polonia

07:50 Orędzie Wielkanocne Prymasa Polski - wersja dla niesłyszących
08:00 M jak miłość; odc.85 [42 min.]; serial TVP
08:45 Słowo na niedzielę
08:50 Simba, król zwierząt; odc.20/52 - Środki owadobójcze; 1993  film animowany prod. francusko-włoskiej
09:15 Z kapitańskiego salonu; magazyn
09:30 Złotopolscy; odc.438 Poważna gra (25'); telenowela TVP
09:55 Złotopolscy; odc.439 Wylany lubczyk (25'); telenowela TVP
10:25 Transmisja Mszy Świętej Zmartwychwstania Pańskiego.Błogosławieństwo Urbi et Orbi
12:55 Jose Cura śpiewa największe przeboje; koncert; wyk: Jose Cura,Małgorzata Walewska,Sinfonia Varsovia
13:45 Teatr Telewizji; Nikt mnie nie zna; 1994  autor:Aleksander Fredro [42 min.]; reż: Andrzej Łapicki; wyk: Piotr Machalica,Dorota Nowakowska,Grzegorz Wons
14:30 Odlotowe wakacje; 1999  film fab.prod.polskiej (91'); reż: Marek Piestrak; wyk: Ewa Sałacka,Piotr Gąsowski,Małgorzata Potocka
16:05 Biografie; Panna Madonna, legenda tych lat; reportaż Janusza Chodzewicza o Ewie Demarczyk
17:00 Teleexpress
17:15 M jak miłość; odc.85 (42'); serial TVP
18:00 Kochamy polskie seriale; teleturniej
18:25 Zaproszenie; Rabka, śniegowa palmowa; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
18:45 Bajeczki Jedyneczki; Kosmiczne kurczaki; program dla dzieci
19:00 Dobranocka; Kocia Wielkanoc; film animowany
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Zaginiona; odc.5/7 Areszt (48'); serial TVP
20:55 Laureaci Nowej Tradycji; rozdanie nagród
21:50 Fuks; 1999  komedia sensacyjna prod. polskiej (85'); reż: Maciej Dutkiewicz; wyk: Agnieszka Krukówna, Maciej Stuhr, Adam Ferency, Janusz Gajos i inni
23:16 Panorama
23:35 Sport-telegram
23:40 Pogoda
23:45 Francis Goya gra polskie przeboje; recital [stereo]; wyk: Francis Goya - gitara, Orkiestra Capella Bydgostiensis
00:05 M jak miłość; odc.85 (42'); serial TVP
00:50 Bajeczki Jedyneczki; Kosmiczne kurczaki; program dla dzieci
01:00 Simba, król zwierząt; odc. 20 - Środki owadobójcze; 1993  film animowany prod. francusko-włoskiej
01:30 Wiadomości
01:49 Sport
01:57 Pogoda
02:00 IV Mazurska Biesiada Kabaretowa; czyli Moja droga ja cię kocham cz.1
02:50 Tam gdzie jesteśmy; Kalwaryjskie peregrynacje Polaków
03:20 Biografie; Panna Madonna, legenda tych lat; reportaż Janusza Chodzewicza o Ewie Demarczyk
04:10 Fuks; 1999  komedia sensacyjna prod. polskiej (85'); reż: Maciej Dutkiewicz; wyk: Agnieszka Krukówna, Maciej Stuhr, Adam Ferency, Janusz Gajos i inni
05:35 Z kapitańskiego salonu; magazyn
05:55 Jose Cura śpiewa największe przeboje
06:40 Zaproszenie; Rabka, śniegowa palmowa; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
07:00 Zakończenie programu

Canal +
8:00 Teletubbies 2 - serial
8:25 Syzyfowe prace - polski film obyczajowy
10:05 Zatopić pancernik Bismarck - angielski film wojenny
11:40 Niepokonany - kanadyjsko-amerykański film sensacyjny
13:10 Kapitan Corelli - melodramat angielski
15:15 Hollywoodzkie kulisy - Moulin Rouge
15:40 Polowanie na Czerwony Październik - film sensacyjny USA
17:55 Detektyw Monk - Kuchnia Filmowa
18:15 Detektyw Monk - serial sensacyjny
19:00 Aktualności filmowe
19:30 Spin City 5 - serial
19:55 Nie przegap
20:00 Moulin Rouge - musical amerykańsko-australijski
22:05 Moulin Rouge - Kuchnia Filmowa - dokument
22:30 Kanikan - musical USA (1960), reż. Walter Lang
0:40 Szybki numer - angielsko-francusko-niemiecki film sensacyjny (2001)
2:20 Przejażdżka z diabłem - dramat wojenny USA (1999)
4:35 South Park 5 - serial animowany

HBO
6:30 Szkoła cudotwórców - film obyczajowy USA
8:05 Marzenia do spełnienia - komedia angielska
9:35 Cinema, cinema
10:05 Pokemon II: Uwierz w swoją siłę
11:50 Glitter - film obyczajowy USA
13:30 Premiera: Na planie filmu: Statek widmo, Dwa tygodnie na miłość
13:55 Wyścig - film sensacyjny USA
15:50 Pearl Harbor - film wojenny USA
18:40 Na planie filmu: Schmidt
19:00 Premiera: Gwiezdne wrota: Przesiedlenie: W okowach lodu - serial
20:30 Premiera: Zobacz w HBO - magazyn
21:00 Premiera: Ulubieńcy Ameryki - komedia obyczajowa USA
22:40 Quo vadis - polski dramat historyczny (2001), reż. Jerzy Kawalerowicz
1:20 W potrzasku - thriller kanadyjski
2:40 U progu sławy - film obyczajowy USA
4:40 Pokemon II: Uwierz w swoją siłę

Polsat 2
06:00 Pasmo informacyjne - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 60 min.
07:20 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 60 min.
08:20 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 50 min.
09:10 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 60 min.
10:10 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 50 min.
11:00 Muzyczne rozmaitości - Program muzyczny , 60 min.
12:00 Kalejdoskop - Magazyn , 30 min.
12:30 Kalambury dla dzieci - Program dla dzieci , 30 min.
13:00 Piłkarski salon - Magazyn piłkarski , 60 min.
14:00 Magazyn katolicki - Program religijny , Polska 2003 , 30 min.
14:30 4 x 4 - Magazyn , 30 min.
15:00 Hugo - Program dla dzieci , Polska , 30 min.
15:30 Punkt, set, mecz - Magazyn sportowy , 60 min.
16:30 Kinomaniak - Magazyn , 30 min.
17:00 Raz, dwa, trzy _ śpiewaj ty! - Program dla dzieci , 30 min.
17:30 Watykan Jana Pawła II - Film dokumenatalny , Polska 2000 , 30 min.
18:00 Akademia filmowa - Program dokumentalny , 45 min.
18:45 Watykan Jana Pawła II - Film dokumenatalny , Polska 2000 , 30 min.
19:15 Informacje - Program informacyjny , 20 min.
19:35 Bractwo Orła Białego - Program dla dzieci , 15 min.
19:50 Smakosze i rozkosze - Magazyn , 15 min.
20:05 Promenada sukcesu - Talk show , Polska , 40 min.
20:45 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
21:00 Obieżyświat - Program podróżniczy , 30 min.
21:30 Gosia i Małgosia - Serial , 30 min.
22:00 Fundacja Polsat - Program publicystyczny , 15 min.
22:15 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 60 min.
23:15 Strefa P - Magazyn muzyczny , 30 min.
23:45 Zerwane więzi - Talk show , 45 min.
00:30 Watykan Jana Pawła II - Film dokumenatalny , Polska 2000 , 30 min.
01:00 Watykan Jana Pawła II - Film dokumenatalny , Polska 2000 , 30 min.
01:30 Aficionado - Program dokumentalny , 30 min.
02:00 Pasmo informacyjne - Program informacyjny , 20 min.
02:20 Duża przerwa - Serial komediowy , Mirosław Bork , Stanisław Brudny,Ewa Konstancja Bułhak,Tadeusz Chudecki,Bernadetta Machała-Krzemińska,Andrzej Mastalerz,Ewa Oksza-Łapicka,Sławomir Orzechowski , Polska 2000 , 25 min.
02:45 Duża przerwa - Serial komediowy , Mirosław Bork , Stanisław Brudny,Ewa Konstancja Bułhak,Tadeusz Chudecki,Bernadetta Machała-Krzemińska,Andrzej Mastalerz,Ewa Oksza-Łapicka,Sławomir Orzechowski , Polska 2000 , 25 min.
03:10 Duża przerwa - Serial komediowy , Mirosław Bork , Stanisław Brudny,Ewa Konstancja Bułhak,Tadeusz Chudecki,Bernadetta Machała-Krzemińska,Andrzej Mastalerz,Ewa Oksza-Łapicka,Sławomir Orzechowski , Polska , 25 min.
03:35 Duża przerwa - Serial komediowy , Mirosław Bork , Stanisław Brudny,Ewa Konstancja Bułhak,Tadeusz Chudecki,Bernadetta Machała-Krzemińska,Andrzej Mastalerz,Ewa Oksza-Łapicka,Sławomir Orzechowski , Polska , 25 min.
04:00 Kingsajz - Komedia , Juliusz Machulski , Jacek Chmielnik,Jerzy Stuhr,Katarzyna Figura,Grzegorz Heromiński,Joachim Lamża,Maciej Kozłowski,Jan Machulski , Polska 1987 , 105 min.
05:45 Gang Olsena _ Krzysztof Krawczyk - Program muzyczny , 15 min.

Polonia 1
6:30 Przyjaciele - serial animowany
7:20 Kurs rysunku dla dzieci
8:00 Top Shop
18:05 Wielka włóczęga - komedia
20:20 Słomiany wdowiec - komedia
22:20 Niezawodne przepisy kuchni chińskiej - magazyn
22:30 Eurovillage - magazyn
23:00 Sex Show - magazyn erotyczny
23:15 Sex - kulisy - magazyn erotyczny
23:30 Seksplozja - magazyn erotyczny
23:45 Erosplaza - magazyn erotyczny
0:00 Sex Laski - magazyn
0:20 Night Show - magazyn
0:35 Sex wspomnienia
0:55 Night Shop - magazyn

Canal + Żółty
6:00 Oko proroka - polski film historyczny
7:55 Jak pies z kotem - komedia USA
9:30 Rozkodowany Bugs Bunny - filmy
10:30 Aktualności filmowe - magazyn filmowy
11:00 Prywatne życie kuny Stelli - dokument
12:00 Słodki listopad - melodramat USA
14:00 Przyjaciele 8 - serial komediowy
17:45 Szybcy i wściekli - film sensacyjny USA
19:35 Teletubbies 2
20:00 6-ty dzień - kanadyjsko-amerykański film s.f. (2000), reż. Roger Spottiswoode
22:05 Inni - horror amerykańsko-francusko-hiszpański (2001), reż. Alejandry Amenabar
23:50 Moulin Rouge - musical amerykańsko -australijski (2001)
1:55 Ciepła woda pod Czerwonym Mostem - komedia japońska (2001), reż. Shohei Imamura
3:55 Romeo i Julia - melodramat USA (1996)

Ale Kino!
08:00 Komedia romantyczna - Film dokumentalny , 45 min.
08:45 Wallace i Gromit: Przyjemności życia - Nick Park , Wielka Brytania 1992 , 25 min.
09:10 Dzień na wyścigach - Komedia , Sam Wood , Groucho Marx,Harpo Marx,Chico Marx,Allan Jones,Maureen O'Sullivan,Margaret Dumont,Leonard Ceeley , USA 1937 , 115 min.
11:05 Wallace i Gromit: Wściekłe gacie - Nick Park , Wielka Brytania 1993 , 35 min.
11:40 Noc w operze - Komedia , Sam Wood , Groucho Marx,Harpo Marx,Chico Marx,Margaret Dumont,Kitty Carlisle,Allan Jones,Walter Woolf King , USA 1935 , 95 min.
13:15 Wallace i Gromit: Golenie owiec - Nick Park , Wielka Brytania 1995 , 35 min.
13:50 Za drzwiami Actors Studio _ Melanie Griffith - Film dokumentalny , 55 min.
14:45 Randka w ciemno - Komedia , Blake Edwards , Kim Basinger,Bruce Willis,John Larroquette,William Daniels,George Coe,Mark Blum,Phil Hartman , USA 1987 , 95 min.
16:20 Świnka Wata - Peter Lord , Wielka Brytania 1996 , 15 min.
16:35 Telemaniak - Komedia , Ben Stiller , Jim Carrey,Matthew Broderick,Leslie Mann,Jack Black,George Segal,Diane Baker , USA 1996 , 95 min.
18:10 Kocha, nie kocha - Jeff Newitt , Wielka Brytania 1992 , 10 min.
18:20 Osiem głów w torbie - Komedia , Tom Schulman , Joe Pesci,Andy Comeau,Kristy Swanson,Todd Louiso,George Hamilton,Dyan Cannon,David Spade , USA 1997 , 100 min.
20:00 Ci, którzy przetrwają - Komedia , Michael Ritchie , Walter Matthau,Robin Williams,Jerry Reed,James Wainwright,Kirsten Vigard,Annie McEnroe,Bernard Barrow , USA 1983 , 105 min.
21:45 Pocztówki znad krawędzi - Film obyczajowy , Mike Nichols , Meryl Streep,Shirley MacLaine,Dennis Quaid,Gene Hackman,Richard Dreyfuss,Rob Reiner,Mary Wickes , Francja/USA 1990 , 105 min.
23:30 Bad Boys - Film sensacyjny , Michael Bay , Martin Lawrence,Will Smith,Téa Leoni,Tchéky Karyo,Joe Pantoliano,Theresa Randle,Marg Helgenberger , USA 1995 , 120 min.
01:30 Irma Vep - Komedia , Olivier Assayas , Maggie Cheung,Jean-Pierre Léaud,Nathalie Richard,Antoine Basler,Nathalie Boutefeu,Alex Descas , Francja 1996 , 100 min.
03:10 Kłopotliwy gość - Komedia , Jerzy Ziarnik , Bronisław Pawlik,Barbara Krafftówna,Barbara Ludwiżanka,Jakub Wierciak,Krystyna Borowicz,Krystyna Chimanienko,Zofia Czerwińska , Polska 1971 , 85 min.

Hallmark
6:00 Hans Christian Andersen - film biograficzny USA
7:45 Maria, matka Jezusa - film obyczajowy USA
9:30 Powrót do tajemniczego ogrodu - amerykańsko-niemiecki film obyczajowy
11:15 Bezkresny świat Herberta George'a Wellsa - amerykańsko-angielski film fantastyczny
13:00 Hans Christian Andersen - film biogra- ficzny USA
14:45 Powrót do tajemniczego ogrodu - ane- rykańsko-niemiecki film obyczajowy (2000), reż. Michael Tuchmer
16:30 Maria, matka Jezusa - film obyczajowy USA (1999), reż. Kevin Connor
18:00 Ze spuścizny Agaty Christie: Morderstwo na polu golfowym - thriller angielski
20:00 Morderstwa w Midsomer: Wierna do śmierci - film sensacyjny (1998), reż. Baz Taylor
22:00 Taggart: Czarna orchidea - dramat USA
0:00 Morderstwo na polu golfowym - thriller

Europa Europa
10:00 Z CYKLU RENDEZ-VOUS Z BRIGITTE BARDOT: Brigitte Bardot: Historia gwiazdy
11:10 Z CYKLU RENDEZ-VOUS Z BRIGITTE BARDOT: Wielkie manewry - francuski film kostiumowy (1955), reż. Rene Clair
13:05 Lisa - francuski dramat obyczajowy (2001)
15:00 Historia Diego Marina - hiszpański film przygodowy (1996)
16:30 Nieznajoma z Sans- Souci - francuski dramat obyczajowy (1982)
18:20 Psychiatra - komedia francuska (1981)
20:00 Bon Voyage - film krótkometrażowy
20:30 Z CYKLU: RENDEZ-VOUS Z BRIGITTE BARDOT: Brigitte Bardot: Historia gwiazdy
21:30 Z CYKLU: RENDEZ-VOUS Z BRIGITTE BARDOT: Wielkie manewry - francuski film kostiumowy (1955)
23:20 Zagubiona autostrada - thriller francusko -amerykański (1997)
1:40 Emmanuelle VI - francuski film erotyczny
3:10 Psychiatra - komedia francuska (1981)

Tele 5
8:15 Telezakupy
9:50 Szeherezada - serial
10:15 Benefis Ricky'ego Martina
11:15 Zmartwychwstanie - dramat psychologiczny
12:55 Nie zapomnij paszportu: Gwaternala
13:45 Wujek Silas - serial
14:35 Taaka ryba - magazyn
15:05 Auto Motor i Sport
15:30 Tragiczne błędy lekarzy
16:25 Studenci - serial
17:25 W 80 dni dookoła świata - film przygodowy
19:00 Nie tylko uroda - dokument
19:55 Prognoza pogody
20:00 Cień wilka - film przygodowy
21:50 Tragiczne błędy lekarzy
22:50 Na luzie - rozmowa z ...: Sade
23:45 Pan mama - komedia USA
1:30 Dzień z gwiazdą - rozrywka

TCM
21:00 NOCNY SEANS FILMOWY TCM: Powiększenie - dramat psychologiczny
23:00 Nieodżałowani - komedia USA (1965)
1:00 Brodziec - film sensacyjny USA (1965)

Discovery
9:00 Wojna na wędki
9:25 Discovery dla dzieci: Zwierzęce maleństwa
9:55 Łowcy tajemnic: Hipnoza, Zwierzęce media
10:20 Podróż olbrzyma
11:15 Mumie - zatrzymane w czasie
12:10 Czas na rozbiórkę: Stadion Three Rivers
13:05 Wysypisko: Samochów na parę
14:00 Odyseja Sasquatcha
15:00 Ślady starożytności: Śmierć na bagnach
16:00 Mayday: Niebezpieczne zabawy
17:00 Największe kradzieże: Napad z bronią w ręku i wielki napad na pociąg
18:00 W ukryciu: Londyn z ukrytej kamery
19:00 Walka z naturą: Na przekór huraganom
20:00 Morskie katastrofy: Dramat na pełnym morzu
21:00 Brat Jezusa
22:00 Jezus Chrystus
23:00 Poszukiwania świętego Graala
0:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie: Romans
0:30 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie: Masturbacja
1:00 Grubas też człowiek
2:00 Czołgi: Sturmgeschutze
3:00 Zakończenie programu

National Geographic
8:00 Dingo - przyjaciel czy wróg?
9:00 Owady z piekła rodem
9:30 Detektywi przyrody: Handel tygrysami
10:00 Olbrzymie homary
11:00 Poskramiacze węży: Zbieranie jadu
11:30 W świecie krokodyli II
12:00 Mumie Chiribajów
12:30 Tajemnice zmarłych
13:00 Dingo - przyjaciel czy wróg?
14:00 Owady z piekła rodem
14:30 Detektywi przyrody: Handel tygrysami
15:00 Olbrzymie homary
16:00 Poskramiacze węży: Zbieranie jadu
16:30 W świecie krokodyli
17:00 Mumie Chiribajów
17:30 Tajemnice zmarłych
18:00 Dingo - przyjaciel czy wróg?
19:00 Pazury
20:00 Sekrety głębin: Chiński Titanic
21:00 Sekrety głębin: Sekrety Titanica
22:00 Zagadki śmierci: Da Vinci i całun turyński
23:00 Skrajności klimatu: Królestwo deszczu
0:00 Sekrety Titanica
1:00 Zagadki śmierci: Da Vinci i całun turyński
2:00 Zakończenie programu

Animal Planet
7:30 Na pomoc zwierzętom
8:00 Archiwum krokodyli
9:00 Weterynarze z Abu Dhabi
9:30 Weterynarz
10:00 Przygody na Błękitnej Rafie 2
10:30 Młode i dzikie
11:00 To moje dziecko
12:00 Rezerwaty raf i strumieni
13:00 Podróże z gwiazdami: Robin Williams i delfiny
14:00 Bracia chmur
15:00 Dolina kruków
16:00 Papuga w garści
17:00 Na ratunek
18:00 Na pomoc zwierzętom
19:00 Nowe rezerwaty przyrody: Rezerwaty raf i strumieni
20:00 Wielkie rzeki Afryki: Shire
20:30 Wielkie rzeki Afryki: Hoanib
21:00 łowcy: Wielki grizli z wyspy Kodiak
22:00 Pogotowie dla zwierząt
22:30 Weterynaria przyszłości: Samson
23:00 Schwytani: Egzekucja
0:00 Na ratunek przyrodzie
0:30 Na pomoc zwierzętom
1:00 Zakończenie programu

Club
06:00    Medycyna alternatywna
06:25    Alternatywne style życia
06:50    Coś z niczego
07:20    Weekendowi wojownicy
07:50    Rozmowy Kobiet
08:20    Czego pragną mężczyźni
08:50    Moda i styl
09:20    Kreatorzy mody
09:50    Oprah
10:40    Mężczyźni o sobie
11:10    Swatka
11:35    Na ślubnym kobiercu
12:00    Medycyna alternatywna
12:25    Alternatywne style życia
12:50    Coś z niczego
13:20    Weekendowi wojownicy
13:50    Rozmowy Kobiet
14:20    Czego pragną mężczyźni
14:50    Moda i styl
15:20    Kreatorzy mody
15:50    Oprah
16:40    Mężczyźni o sobie
17:10    Swatka
17:35    Na ślubnym kobiercu
18:00    Medycyna alternatywna
18:25    Alternatywne style życia
18:50    Coś z niczego
19:20    Weekendowi wojownicy
19:50    Rozmowy Kobiet
20:20    Czego pragną mężczyźni
20:50    Moda i styl
21:20    Kreatorzy mody
21:50    Potyczki Jerrego Springera
22:45    Sekrety Sypialni
23:20    Swatka
23:50    Na ślubnym kobiercu
00:15    Sekrety Sypialni
00:45    Rozmowy Kobiet
01:10    Czego pragną mężczyźni
01:35    Coś z niczego
02:05    Weekendowi wojownicy
02:35    Trzech kucharzy w Afryce
03:05    Podróże Loyda
03:35    Kulinarne podróże
04:05    Coś z niczego
04:35    Weekendowi wojownicy
05:05    Przysmaki Szkocji
05:35    Cztery pory roku

Avante
06:00    Świat samochodów
06:30    Horyzonty
06:55    Krytyczne Sytuacje
07:20    Wielcy Wloscy Motocykliœci
08:50    Z Pekinu do Pary¿a
09:20    Przyjaciele w przestworzach
09:50    Bohaterowie
10:20    Najemcy
10:45    Świat samochodów
11:15    Horyzonty
11:40    Magnum
12:30    Świat samochodów
13:00    Horyzonty
13:25    Krytyczne Sytuacje
13:50    Wielcy Wloscy Motocykliœci
15:20    Z Pekinu do Pary¿a
15:50    Przyjaciele w przestworzach
16:20    Bohaterowie
16:45    Najemcy
17:10    Magnum
18:00    Ratownicy
18:30    Paintball
19:00    Wyścig
19:50    Podniebni Gliniarze
20:20    Łodzie i krajobrazy
20:50    World's Most Daring Rescues            
21:40    Bohaterowie
22:10    Magnum
23:00    Peep Show
23:30    24 godziny na pokładzie.
00:00    Ratownicy
00:30    Paintball
01:00    Peep Show
01:30    Wyścig
02:20    Podniebni Gliniarze
02:50    Łodzie i krajobrazy
03:20    Śmiałe akcje ratownicze
04:10    Bohaterowie
04:35    Apollo 13: Nieznane fakty
05:30    24 godziny na pokładzie.

MiniMax
06.00      Misie i ich dom: Niezdarny kryzys odc. 3 
06.25      Mamemo odc. 11 
06.30      Bolek i Lolek: Indiańskie trofeum odc. 7 
06.40      Bolek i Lolek: Kosmonauci odc. 8 
06.50      Bolek i Lolek: Król puszczy odc. 9 
07.00      Nieustraszeni ratownicy: Czas wspomnień odc. 23 
07.25      Nieustraszeni ratownicy: Na fali odc. 24 
07.50      Pitaszki: nie dziób zdobi ptaka odc. 12 
08.20      Królik Milczek: Zaćmienie odc. 43 
08.25      Chłopiec z malajskiej wioski: Dzień w dżungli odc. 10 
08.50      Moje podróżowanie: Woosung z Korei Południowej odc. 11 
09.05      Crash Zone: Urodziny odc. 9 
09.30      Misie i ich dom: Skaczące piłeczki odc. 5 
09.55      Mamemo odc. 13 
10.00      Bolek i Lolek: Dwaj rycerze odc. 13 
10.10      Bolek i Lolek na wakacjach: Lunapark odc. 1 
10.20      Bolek i Lolek na wakacjach: Grzybobranie odc. 2 
10.30      Ciemny kryształ
12.05      Królik Milczek: Randka odc. 50 
12.10      Królik Milczek: Wyprawa na ryby odc. 51 
12.15      Królik Milczek: Balet o sennym ciasteczku odc. 52 
12.20      Moje podróżowanie: Arttu z Finlandii odc. 18 
12.35      Crash Zone: Za darmo odc. 16 
13.00      Misie i ich dom: Smak dżemu odc. 4 
13.25      Mamemo odc. 12 
13.30      Bolek i Lolek: Robinson odc. 10 
13.40      Bolek i Lolek: Poławiacze skarbów odc. 11 
13.50      Bolek i Lolek: Sportowcy odc. 12 
14.00      Nieustraszeni ratownicy: Wytrzęsieni w dżungli odc. 25 
14.25      Nieustraszeni ratownicy: Roboratownicy odc. 26 
14.50      Pitaszki: Czterej muszkieterowie odc. 13 
15.20      Królik Milczek: U weterynarza odc. 49 
15.25      Chłopiec z malajskiej wioski: Plotki odc. 16 
15.50      Moje podróżowanie: Mattia z Neapolu odc. 17 
16.05      Crash Zone: To jest sztuka odc. 15 
16.30      Misie i ich dom: Skaczące piłeczki odc. 5 
16.55      Mamemo odc. 13 
17.00      Podwieczorek u Mini i Maxa
17.30      Ciemny kryształ
19.05      Królik Milczek: Randka odc. 50 
19.10      Królik Milczek: Wyprawa na ryby odc. 51 
19.15      Królik Milczek: Balet o sennym ciasteczku odc. 52 
19.20      Moje podróżowanie: Arttu z Finlandii odc. 18 
19.35      Crash Zone: Za darmo odc. 16

Reality TV
6:00 Sprawa Curtisa
6:45 Katastrofy lotnicze
7:25 Szpital dziecięcy
8:15 Wola życia
9:15 Wolność albo śmierć
10:10 Najwardszy szeryf w Ameryce
11:00 Policja
12:40 Sprawa Curtisa
13:00 Katastrofy lotnicze
13:40 Zanim odejdziesz
14:35 Szpital dziecięcy
15:25 Policja
17:05 Sprawa Curtisa
17:50 Rozbitkowie
18:50 Katastrofy
19:25 Przerażający wiatr
20:25 Anatomia przestępstwa
21:15 Zdrada
22:55 Odpowiedź na wezwanie
23:55 Przerażający wiatr
0:55 Modelka w armii
1:45 Zdrada
3:20 Orgia
4:05 Podglądacze
4:55 Anatomia przestępstwa
5:45 Zakończenie programu

ZDF
06:00 Spellbinder - Serial dla młodzieży , Noel Price , Lauren Hewett,Ryan Kwanten,Leonard Fung,Heather Mitchell,Ye Mang , AUS 1997 , 25 min.
06:25 Tierisch was los - Serial animowany (dzieci) , CDN 1998/2000 , 10 min.
06:35 Tabaluga tivi - Program dla dzieci , 90 min.
08:05 Pippi Langstrumpf - Serial dla dzieci , Olle Hellbom , Inger Nilsson,Pär Sundberg,Maria Persson,Margot Trooger,Beppe Wolgers , S/D 1987 , 25 min.
08:30 Anja und Anton - Serial dla dzieci , Karl-Heinz Käfer , Michael Altmann,Nadine Wrietz , D 2001 , 25 min.
08:55 Pingu - Serial animowany (dzieci) , CH 1995 , 5 min.
09:00 Vorsicht _ keine Engel! - Serial dla dzieci , Nicolai Rohde , Eva-Maria Körner,Christian Kulick,Elisabeth Köhler,Maximilian Wagner,Saskia Kleinpeter,Marcel , D 2002 , 15 min.
09:15 Zur Zeit - Magazyn , 15 min.
09:30 Evangelischer Gottesdienst - Magazyn , 45 min.
10:15 Rudis Rabenteuer - Program dla dzieci , 60 min.
11:15 Löwenzahn - Program dla dzieci , Peter Lustig,Helmut Krauss,Aykut Kayacik , 25 min.
11:40 Evelyn Hamanns Geschichten aus dem Leben - Serial komediowy , Karin Hercher , Evelyn Hamann,Gerd Baltus,Fabian Harloff,Ines Baric,Hildegard Krekel,Peter-Heinrich Brix,Christian Ahrens , D 2001 , 20 min.
12:00 Das Sonntagskonzert - Program muzyczny , 60 min.
13:00 heute - Program informacyjny , 5 min.
13:05 Bürger, rettet eure Städte! - Magazyn , 10 min.
13:15 Wohnungen Gottes - Magazyn , 45 min.
14:00 Der rote Vogel - Melodramat , Gero Erhardt , Lisa Wolf,Hans Schenker,Constanze Engelbrecht,Friedrich von Thun,Lola Müthel,Marek Erhardt,Rosel Zech , D/A 1993 , 90 min.
15:30 Rosamunde Pilcher: Heimkehr - Film obyczajowy , Giles Foster , Peter O'Toole,Joanna Lumley,Keira Knightley,Emily Mortimer,Poppy Gaye,Katie Ryder Richardson , D 1997 , 90 min.
17:00 heute - Program informacyjny , 10 min.
17:10 ZDF SPORTreportage - Reportaż , 50 min.
18:00 "Suchet Frieden und jaget ihm nach" - Magazyn , 15 min.
18:15 Wunderbare Welt - Program edukacyjny , 45 min.
19:00 heute - Program informacyjny , 15 min.
19:15 An Bord des Traumschiffs - Program podróżniczy , 15 min.
19:30 ZDF Expedition - Film dokumentalny , D 2002 , 45 min.
20:15 In der Mitte eines Lebens - Melodramat , Bernd Fischerauer , Heiner Lauterbach,Simon Beckord,Michael Degen,Rita Russek,Vadim Glowna,Heidelinde Weis,Elena Arvigo , D 2002 , 90 min.
21:45 heute - Program informacyjny , 5 min.
22:00 Elizabeth - Film obyczajowy , Shekhar Kapur , Cate Blanchett,Geoffrey Rush,Christopher Eccleston,Joseph Fiennes,Richard Attenborough,Fanny Ardant,Kathy Burke , GB 1998 , 120 min.
00:00 heute - Program informacyjny , 5 min.
00:05 Der Leopard - Film obyczajowy , Luchino Visconti , Burt Lancaster,Claudia Cardinale,Alain Delon,Rina Morelli,Paolo Stoppa,Serge Reggiani,Romolo Valli , I/F 1962 , 180 min.
03:05 heute - Program informacyjny , 5 min.
03:10 Winnetou und Shatterhand im Tal der Toten - Film przygodowy , Harald Reinl , Lex Barker,Pierre Brice,Karin Dor,Rick Bataglia,Ralf Wolter,Eddi Arent , YU/D/I 1968 , 85 min.
04:35 webcamnights.tv - Magazyn , 25 min.
05:00 Bravo-TV - Program dla młodzieży , 60 min.

Super RTL
06:00 Infomercials - Program informacyjny , 70 min.
07:10 Bumpety Boo _ Der kleine gelbe Superflitzer - Serial animowany (dzieci) , USA 1986 , 15 min.
07:25 Pocket Dragon Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , USA 1997/1998 , 15 min.
07:40 Kleine Planeten _ Gute Reise, Bing und Bong! - Serial animowany (dzieci) , USA 2001 , 5 min.
07:45 Oswald Oktopus - Serial animowany (dzieci) , USA 2000 , 20 min.
08:05 Little People - Serial animowany (dzieci) , USA 2002 , 5 min.
08:10 Bob, der Baumeister - Serial animowany (dzieci) , GB 1998 , 10 min.
08:20 Merlin, der Zauberhund - Serial animowany (dzieci) , GB 2000 , 15 min.
08:35 Blue's Clues _ Blau und schlau - Program dla dzieci , USA 1996 , 25 min.
09:00 Riesenärger mit Ralf - Teatr dla dzieci , 30 min.
09:30 George Shrinks - Serial animowany (dzieci) , CDN/VR China 2000 , 25 min.
09:55 Geschichten aus der Gruft - Serial animowany (dzieci) , CDN/F 1999 , 35 min.
10:30 Spielegalaxie - Teleturniej , D 2001 , 30 min.
11:00 Noahs Kids - Program edukacyjny , F 1995 , 10 min.
11:10 Li-La-Launebär - Program dla dzieci , D , 25 min.
11:35 Oggy und die Kakerlaken - Serial animowany (dzieci) , F/D 1997/1998 , 20 min.
11:55 Tom Sawyer - Film animowany (dzieci) , Phil Mendez , USA 1999 , 85 min.
13:20 Drei glorreiche Musketiere - Film animowany (dzieci) , John Halas , I/GB 1973 , 60 min.
14:20 Tim und Struppi im Sonnentempel - Film animowany (dzieci) , Hergé , B/F 1969 , 80 min.
15:40 Tim und Struppi und der Haifischsee - Film animowany (dzieci) , Raymond Leblanc , B/F 1972 , 80 min.
17:00 Toggo-TV - Program dla dzieci , D 2003 , 35 min.
17:35 Disneys Art Attack - Program dla dzieci , GB 1998 , 25 min.
18:00 Käpt'n Balu und seine tollkühne Crew - Serial animowany (dzieci) , Robert Taylor , USA 1990 , 30 min.
18:30 Disneys Aladin - Serial animowany (dzieci) , USA 1994/1995 , 25 min.
18:55 Große Pause - Serial animowany (dzieci) , USA 1999 , 25 min.
19:20 Mr. Bean - Serial animowany (dzieci) , Alexei Alexeev , GB 2002 , 25 min.
19:45 Die Dinos - Serial animowany (dzieci) , Tom Trbovich , USA 1991/1994 , 30 min.
20:15 Die "Hindenburg" - Film sensacyjny , Robert Wise , George C. Scott,Anne Bancroft,William Atherton,Roy Thinnes,Gig Young,Burgess Meredith,Charles Durning , USA 1975 , 120 min.
22:15 Blackmail - Film kryminalny , Janet Meyers , Mare Winningham,Nick Chinlund,Rip Torn,Josef Sommer,Eddie Jones,James Murtaugh,Dey Young , USA 1995 , 100 min.
23:55 Die Dinos - Serial animowany (dzieci) , Tom Trbovich , USA 1991/1994 , 20 min.
00:15 Infomercials - Program informacyjny , 105 min.
02:00 Nachtprogramm - Program rozrywkowy , 240 min.

MDR
06:10 Thüringen-Journal - Program informacyjny , 30 min.
06:40 Schlösser und Burgen in Mitteldeutschland - Program rozrywkowy , 15 min.
06:55 Ein Biest mit Silberblick - Teatr i opera , Victoria Sturm,Ingeborg Krabbe,Klaus Gehrke,Ernst-Georg Schwill,Solveig Müller,Ursula Staack,Manfred Richter 1996 , 90 min.
08:25 Glaubwürdig - Magazyn , 5 min.
08:30 Sündenfälle - Magazyn , 30 min.
09:00 Morgenstunde - Program rozrywkowy , 60 min.
10:00 Der Prinz hinter den sieben Meeren - Film dla dzieci , Walter Beck , Marina Krogull,Bodo Wolf,Renate Blume,Leon Niemczyk,Manfred Heine,Alexander Fritz,Erik Schmidt , DDR 1982 , 85 min.
11:25 Cinderella 80 - Film muzyczny , Roberto Malenotti , Bonnie Bianco,Pierre Cosso,Sandra Milo,Adolfo Celi,Vittorio Caprioli,Kendal Kaldwell,Sylva Koscina , I/F 1984 , 90 min.
12:55 MDR aktuell - Program informacyjny , 5 min.
13:00 Komm mit in den Zoo! - Program edukacyjny , 90 min.
14:30 333 Ostereier - Magazyn , 30 min.
15:00 Zwischen Wüstensand und Traumpalästen - Program muzyczny , 45 min.
15:45 Eine Reise durch Schlesien - Program podróżniczy , 45 min.
16:30 "Uns gibt es noch" - Magazyn , 25 min.
16:55 Alles Gute! - Program rozrywkowy , 55 min.
17:50 MDR aktuell - Program informacyjny , 5 min.
17:55 In aller Freundschaft - Serial , Jürgen Brauer , Dieter Bellmann,Thomas Rühmann,Hendrikje Fitz,Johannes Steck,Andrea Kathrin Loewig,Jutta Kammann,Alexa Maria Surholt , D 2003 , 50 min.
18:45 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 13 min.
18:58 MDR aktuell - Program informacyjny , 2 min.
19:00 Bulthaupt in ... - Program podróżniczy , 30 min.
19:30 MDR aktuell - Program informacyjny , 20 min.
19:50 Kripo live - Program publicystyczny , 25 min.
20:15 Warum der Osterhase keine festen Termine mag - Program rozrywkowy , 90 min.
22:10 MDR aktuell - Program informacyjny , 15 min.
22:25 Marga Engel schlägt zurück - Komedia , Helmut Metzger , Marianne Sägebrecht,Gunter Berger,Claudia Messner,Ina Paule Klink,Michael Gwisdek,Matthias Zahlbaum , D 2001 , 90 min.
23:55 Legenden - Magazyn , 45 min.
00:40 Erotisches zur Nacht - Serial , Alain Schwarzstein , Laurence Bouvencourt,Michel Robin,Stéphanie Lagarde,Renaud Marx,Thierry Bearzatto , F 1989 , 25 min.
01:05 Der Fluch des Hauses Dain - Film kryminalny , E. W. Swackhamer , James Coburn,Hector Elizondo,Jason Miller,Nancy Addison,Paul Stewart,Malachy McCourt,Clarence Felder , USA 1978 , 70 min.
02:15 Kripo live - Program publicystyczny , 25 min.
02:40 Schmutziges Wochenende - Komedia , Dino Risi , Oliver Reed,Marcello Mastroianni,Carole André,Nicoletta Machiavelli,Lionel Stander,Bruno Cirino,Marcello Mando , I/F 1972 , 95 min.
04:15 Das Glück liegt in der Wiese - Komedia , Étienne Chatiliez , Michel Serrault,Eddy Mitchell,Sabine Azéma,Carmen Maura,Alexandra London,François Morel,Guilaine Londez , F 1995 , 100 min.
05:10 SachsenSpiegel - Program informacyjny , 30 min.
05:40 Sachsen-Anhalt heute - Program informacyjny , 30 min.

Euronews
06:00 Frühstücksfernsehen - Program informacyjny , 300 min.
11:00 News - Program informacyjny , 120 min.
13:00 Mittagsnachrichten - Program informacyjny , 120 min.
15:00 News - Program informacyjny , 240 min.
19:00 News - Program informacyjny , 15 min.
19:15 Europeans - Program informacyjny , 8 min.
19:23 News - Program informacyjny , 52 min.
20:15 Perspectives - Program informacyjny , 20 min.
20:35 News - Program informacyjny , 205 min.
00:00 Spätnachrichten - Program informacyjny , 360 min.

ARTE France
19:00 Flash info - Program informacyjny , 5 min.
19:05 Pierre Boulez au Festival de Lucerne : Wagner, Berg, Schoenberg - Program muzyczny , Allemagne/Suisse 2003 , 85 min.
20:30 Arte Info - Program informacyjny 2003 , 10 min.
20:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:45 Soirée thémathique - Film dokumentalny , 5 min.
20:50 Mayerling - Melodramat , Terence Young , Omar Sharif,Catherine Deneuve,Ava Gardner,James Mason,Genevi?ve Page,Andréa Parisy,Ivan Desny , F/GB 1968 , 120 min.
22:50 Schönbrunn, source de beauté - Film dokumentalny , Autriche 2002 , 55 min.
23:45 Sissi, confessions d'une impératrice malgré elle - Film dokumentalny , Autriche 1982 , 70 min.
00:55 Les fils du désert - Film dokumentalny , Allemagne 2002 , 55 min.
01:50 Métropolis - Magazyn , Allemagne 2003 , 50 min.
02:40 Arte Scope - Program informacyjny , 20 min.
03:00 Interm?de - 960 min.

ČT 1 (1997-2007)

6.00 F. L. Vek
7.00 Rodzina Smolików
7.30 Bajkowa niedziela
9.25 Przyśpiewki
9.35 Kamera podróżników
10.00 Obiektyw
10.45 Porady prawne
10.50 F.L. Vek
11.50 Pogoda
12.00 Urbi et Orbi
12.35 Ekran
13.00 Pomóżmy dzieciom
13.15 Baśń
14.15 Kalendarium
14.35 Magazyn chrześcijański
15.05 J. Bohdalova
15.30 Był sobie dom
16.45 Poszukiwanie straconego czasu
17.00 Pomniki przyrody
17.25 Domowe szczęście
17.55 Pogoda
18.00 Wiadomości
18.05 O skarb Agnieszki
18.50 Świąteczne słowo
19.00 Wieczorynka
19.15 Wydarzenia
19.35 Pogoda i sport
20.00 Dzikie pszczoły − komedia czeska
21.45 Stało się...
22.05 Wiadomości i sport
22.20 Kwiaty dla Algernona − film kanad.
0.00 W tajnych służbach
0.40 Humoreski
2.10 Porady prawne
2.25 Podróżomania
2.50 Country Express
3.20 Nasza wieś
3.40 Dechovki

Nova logo 1996

7.00 Animowany poranek
7.25 Koteczki
7.45 Taz−mania
8.15 Action Man
8.35 Kto przetrwa?
9.30 Pstrokaty świat
10.10 Powrót do Edenu
11.05 Matlock
12.00 Minął tydzień
13.00 Porady
13.35 Inspektor Morse − film ang.
15.25 Więcej niż życie − komedia USA
17.10 Pogoda
17.15 Walka Tytanów − film ang.
19.30 Wiadomości i sport
20.00 Rodzinne show − program rozrywkowy
21.10 Park Jurajski − film USA
23.35 Przypadek Quinna − film USA
1.15 Królestwo ciemności
2.05 Telezakupy
2.35 Pstrokaty świat
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.