TVP 1
05:05 Rue Wiertz 60 - Badania, nauka i innowacje-droga do rozwoju; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Wielkie sprzątanie; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Biznesowa piątka; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Wesołe łotrzyki - Porwanie odc. 1 (Help! I'm teenage outlaw - Kidnapping); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Jedyneczka - Kraina kapeluszy; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Na górze i na dole - Wieża Babel odc. 2 (Bugtime Adventures // Construction Woes ep. 2); serial animowany kraj prod.USA (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Od przedszkola do Opola - De Mono; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Kogutto - odc. 16; magazyn muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wyjeżdżam - zostaję? ; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Jak ja kogoś, czy jak ktoś mnie?; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3293 (The Bold and the Beautiful ep. 3508); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Moda na sukces - odc. 3294 (The Bold and the Beautiful ep. 3509); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Dwie strony medalu - odc. 40; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Dwie strony medalu - odc. 41; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 FRYDERYK 2006 - nagrody Akademii Fonograficznej; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Kobieta zaradna; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
15:00 Wiadomości
15:10 Kiedy mrugam, mówię tak; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Oczywiście - odc. 8; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces - odc. 3295 (The Bold and the Beautiful ep. 3510); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 3296 (The Bold and the Beautiful ep. 3511); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Sąsiedzi - Tajemnicza historia; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Śmiechu warte - odc. 578; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Dwie strony medalu - odc. 42 - txt.str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Dobry, zły i smerfny odc. 28 (The good, the bad and the smurfy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Piątkowe kino akcji - Przekręt doskonały (Confidence) - txt.str.777  93'; film akcji kraj prod.USA, Kanada, Niemcy (2003); reż.:James Foley; wyk.:Edward Burns, Andy Garcia, Rachel Weisz, Dustin Hoffman; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:05 Jeniec: Tak daleko jak nogi poniosą - cz. 2 (So weit die Fuesse tragen, 2); dramat kraj prod.Niemcy (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Ring; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kino nocnych marków - Kawałek nieba (A Little Piece of Heaven); dramat kraj prod.USA (1991); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Program dnia
02:00 Zakończenie programu

TVP 2
05:25 Statek miłości - odc. 249 ost. (The Love Boat 220 /2 Seria 10 odcinek 04 część 2 Who Killed Maxwell Thorne?); telenowela kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
06:15 Ocean Avenue - odc.  1/130 (Ocean Avenue ep.1); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 TELEZAKUPY
07:15 "Mały Brat" - Karol de Foucauld; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc 44/52 (Marvi Haemmer prasentiert National Geographic World); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Na dobre i na złe - odcinek  207  Zatrzymać młodość.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09:45, 10:35 i Pogoda: 9:20,10:10,10:40; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Święta wojna - Chłopak do wzięcia (180); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Sąsiedzi - odc. 58 (266) Szósty zmysł; Dla małoletnich od lat 12
11:40 Magnum - odc. 62/162 Wielki kataklizm (MAGNUM P. I. s. 3 Big blow); serial kraj prod.USA (1983); Dla małoletnich od lat 12
12:30 Dolina Kreatywna - podsumowanie (17); Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Grizli (Wildlife Special- Grizzly); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2001); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Ryzykanci - s.4 ep. 14/16 (SURVIVOR s.IV ep. 414); reality show kraj prod.USA (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Dr Quinn s.IV odc.12/28 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. IV); serial obyczajowy kraj prod.USA (1995); Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kopciuszek - odc. 53; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Kopciuszek - odc. 54; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Robin Hood - odc 10/13 Nie będzie pokoju (Robin Hood ep. Peace? Off!); serial przygodowy kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Zorro - odc. 31/78 (.); serial kraj prod.USA (1957); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda; STEREO
18:45 Panorama; STEREO
19:05 Fabryka śmiechu - (8); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Wielki Poker - odc. 4; teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Podróże z żartem - Wietnam ; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Panorama; STEREO
22:20 Pogoda; STEREO
22:30 Sport Telegram
22:35 Biuro kryminalne -  Tylko mój; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Mała Brytania - odc. 5 (Little Britain); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Pożegnanie z Marią  86'; film fabularny kraj prod.Polska (1993); reż.:Filip Zylber; wyk.:Marek Bukowski, Agnieszka Wagner, Katarzyna Jamróz, Rafał Królikowski, Bożena Adamek, Danuta Szaflarska, Daria Trafankowska, Cezary Pazura, Jan Frycz; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Talki z resztą - odc. 5/6 Lista Roszka; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Załóż się - cz.I ; widowisko rozrywkowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Załóż się - cz.II ; widowisko rozrywkowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Program dnia
03:15 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:59 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:07 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:26 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:46 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:52 Serwis sportowy; STEREO
11:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:24 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:47 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:52 Serwis sportowy; STEREO
13:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Kamera Kuriera; STEREO
14:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
14:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:41 Pogoda; STEREO
22:44 16/16 - Bohater w skali mikro; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:58 Wielcy duchem - Aleksander Solzhenitsyn (Great Souls); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:08 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:37 Kurier; STEREO
01:57 Pogoda; STEREO
02:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:12 Wielcy duchem - Aleksander Solzhenitsyn (Great Souls); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Program dnia
03:15 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Kalejdoskop regionalny
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda w regionie
09:00 Kurier; STEREO
09:07 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:26 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:46 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:52 Serwis sportowy; STEREO
11:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:24 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:47 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:52 Serwis sportowy; STEREO
13:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Kamera Kuriera; STEREO
14:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
14:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:00 Msza święta dla chorych
17:00 Pogoda w regionie
17:05 Kalejdoskop regionalny
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Kronika
18:20 Tematy dnia
18:25 Co warto wiedzieć
18:30 Kalejdoskop regionalny
18:40 Rekomendacje kulturalne
19:00 Czytelnia
19:25 Wiara i życie
19:50 Kalejdoskop regionalny
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda w regionie
22:00 Jedź bezpiecznie
22:10 Co warto wiedzieć
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:41 Pogoda; STEREO
22:44 16/16 - Bohater w skali mikro; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:58 Wielcy duchem - Aleksander Solzhenitsyn (Great Souls); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:08 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:37 Kurier; STEREO
01:57 Pogoda; STEREO
02:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:12 Wielcy duchem - Aleksander Solzhenitsyn (Great Souls); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Program dnia
03:15 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:46 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
07:59 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:46 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
08:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:07 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:26 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:46 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:52 Serwis sportowy; STEREO
11:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:24 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:47 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:52 Serwis sportowy; STEREO
13:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Kamera Kuriera; STEREO
14:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
14:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:46 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:50 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:51 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 20.04.2007 godz.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:57 Tele Motor Sport; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:11 Raport na gorąco; STEREO
18:14 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:24 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:31 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:45 Kuźnia talentów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:11 Kulturalny wywiad - Joanna Rajkowska - prem 20.04.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:32 Płacę i wymagam - Płacę i wymagam - odc. 36; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12; Magazyn konsumencki
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:47 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:57 Raport na gorąco; STEREO
22:00 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:04 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:06 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 20.04.2007 godz.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:41 Pogoda; STEREO
22:44 16/16 - Bohater w skali mikro; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:58 Wielcy duchem - Aleksander Solzhenitsyn (Great Souls); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:08 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:37 Kurier; STEREO
01:57 Pogoda; STEREO
02:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:12 Wielcy duchem - Aleksander Solzhenitsyn (Great Souls); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Program dnia
03:15 Zakończenie dnia

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50 Sidła miłości - telenowela Argentyna 2006
07:45 TV Market - magazyn reklamowy
08:00 Halo! Kasa! - teleturniej
08:55 Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:25 Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00 Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
11:00 Metamorfozy - reality show
11:30 Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00 Dom nie do poznania - reality show
13:00 Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
14:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:45 Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:15 Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50 Wydarzenia
16:15 Prognoza pogody
16:25 Interwencja - magazyn reporterów
17:00 Gra w ciemno - teleturniej
18:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00 Dr Dolittle 2 - komedia reż. Steve Carr, wyk. Eddie Murphy, Kristen Wilson, Raven-Symone, Kyla Pratt USA 2001
21:45 3000 mil do Graceland - film sensacyjny reż. Demian Lichtenstein, wyk. Kevin Costner, Kurt Russell, Courteney Cox, Christian Slater USA 2001
21:55 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
00:20 Moje ja - thriller reż. Roland Suso Richter, wyk. Ryan Phillippe, Piper Perabo, Sarah Polley, Stephen Rea Wlk. Brytania/ USA 2003
02:00 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
03:00 Nocne randki - program rozrywkowy
04:55 Music Spot - program muzyczny

TVN
06:45 Życie na fali - serial obyczajowy odc. 9/25 reż. Daniel Attias, David Barrett i inni, USA 2003
07:35 Firma - magazyn
08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05 Wykręć numer - teleturniej
10:05 Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:05 Detektywi: Urojenie - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40 Rozmowy w toku - talk show
12:50 Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 797 Polska 2003
13:20 W11 - Wydział Śledczy: Nocny pociąg - serial fabularno-dokumentalny Polska
14:00 Życie na fali - serial obyczajowy odc. 10/25 reż. Daniel Attias, David Barrett i inni, USA 2003
15:00 Prawo pożądania - telenowela odc. 50/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:00 Fakty - wydanie popołudniowe
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15 Rozmowy w toku - talk show
18:25 Detektywi: Aktorzy - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00 Fakty
19:30 Sport - program informacyjny
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Odwróceni - serial sensacyjny odc. 6/13 Polska 2006
21:05 Superkino Liberator - film sensacyjny reż. Andrew Davis, wyk. Steven Seagal, Tommy Lee Jones, Damian Chapa, Troy Evans, Patrick O'Neal, Gary Busey, Erika Eleniak USA/ Francja 1992
23:10 Atak pająków - horror reż. Ellory Elkayem, wyk. David Arquette, Kari Wuhrer, Scott Terra, Scarlett Johansson USA 2002
01:10 Uwaga! - magazyn reporterów
01:30 Nocne igraszki - program interaktywny
02:30 Telesklep
02:50 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
6.05 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
6.30 VIP - program kulturalno - rozrywkowy
6.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
8.00 TV Market
8.30 Pokemon - serial animowany
9.00 Klinika samotnych serc (odc. 8) - serial
10.00 Jesteś moim życiem - serial
11.05 Łowcy skarbów - serial przygodowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Na Topie
13.40 Express do fortuny - program interaktywny
15.20 Gram.Tv - program o grach komputerowych
15.50 Łowcy skarbów - serial przygodowy
16.55 Polska Liga Siatkówki - mecz na żywo
19.00 Jesteś moim życiem - serial
20.00 Kuba Wojewódzki - gościem programu będzie Marek Konrat
21.05 Gorące Hawaje - serial obyczajowy
22.05 Kości - dramat, USA, 2005 - 2006
23.05 Playboy
1.25 Wydarzenia, Sport, Pogoda
2.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
2.50 KINOmaniak - nowa formuła
3.15 Sztukateria - program kulturalny
3.35 Kiri Te Kanawa Pasja życia - koncert
4.05 Zakończenie programu

TVN 7
06:10 Maraton uśmiechu 
06:35 Telesklep 
07:35 Maraton uśmiechu 
08:05 Kobra – oddział specjalny, odc. 9: serial 
09:05 Grzesznica, odc. 58: serial 
09:55 Tajemnice Smallville, odc. 18: serial 
10:55 Nash Bridges, odc. 104: serial 
11:55 Strażnik kasy 
12:55 Telesklep 
14:15 Grzesznica, odc. 59: serial 
15:10 Pogoda na miłość, odc. 17: serial 
16:05 Alf, odc. 58: serial 
16:35 Joey, odc. 21: serial 
17:05 Tajemnice Smallville, odc. 19: serial 
18:05 Nash Bridges, odc. 105: serial 
19:05 Alf, odc. 59: serial 
19:40 Joey, odc. 22: serial
20:10 Bogowie i generałowie, odc. 2: film 
22:45 Lina: film
01:10 Lęk skrada się w milczeniu: film

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Biznesowa piątka; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Zguba Michałka; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Karino - odc. 4* - Przyjaciel; serial; Dla małoletnich od lat 7
09:25 Od Okołu do Nowego Miasta - XVI wiek; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:15 SF-Symulator faktu - Paliwa; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Poranek z muzyką - Laureaci Konkursu im. Henryka Wieniawskiego - Lev Solodovnikow; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 667; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy - odc. 825* - Droga Marty; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska na weekend - Prastara Ziemia Kaliska na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Hity satelity
13:20 Oparte na faktach - INKA 1946  84'; spektakl teatralny; reż.:Natalia Koryncka-Gruz; wyk.:Karolina Kominek-Skuratowicz, Wioletta Nawrocka, Lech Mackiewicz, Kinga Preis, Agnieszka Podsiadlik, Piotr Jankowski, Marta Chodorowska, Piotr Bala, Paweł Kowalski, Kazimierz Mazur; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Polska z bocznej drogi - Władysławowo na fali; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Trudno być człowiekiem; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Architektura Warszawy - Lata wielkiej rozbudowy (1866-1890) cz. II; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Domowe przedszkole - Zguba Michałka; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Tajemnice lasu - W widłach Warty i Noteci.; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Święta wojna - Las Aptekas (247); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Codzienna 2 m. 3 - odc. 13; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Menhiry pamięci; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Hity satelity
18:50 Plebania - odc. 667; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Wielka podróż Bolka i Lolka - Powrót; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Złotopolscy - odc. 825* - Droga Marty; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska na weekend - Prastara Ziemia Kaliska na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Na dobre i na złe - odc. 280 Miłość w trzy miesiące; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 FRYDERYK 2006 - nagrody Akademii Fonograficznej cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 FRYDERYK 2006 - nagrody Akademii Fonograficznej cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
24:00 Łossskot!; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kochaj mnie - odc. 171; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 667; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka - Powrót; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Złotopolscy - odc. 825* - Droga Marty; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska na weekend - Prastara Ziemia Kaliska na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Hity satelity
03:30 Na dobre i na złe - odc. 280 Miłość w trzy miesiące; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 FRYDERYK 2006 - nagrody Akademii Fonograficznej cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 FRYDERYK 2006 - nagrody Akademii Fonograficznej cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Święta wojna - Las Aptekas (247); Dla małoletnich od lat 12
05:40 Menhiry pamięci; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Strachy  94'; film fabularny kraj prod.Polska (1938); reż.:Eugeniusz Cękalski; wyk.:Hanka Karwowska, Jadwiga Andrzejewska, Eugeniusz Bodo, Józef Węgrzyn, Jacek Woszczerowicz, Jan Kreczmar, Mieczysława Ćwiklińska, Józef Kondrat, Olgierd Skirgiełło-Jacewicz, Helena Buczyńska; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Legendy gitary - Blues (The Guitar Legends Concerts - The Blues Concert); cykl dokumentalny kraj prod.USA (1991); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Kino krótkich filmów - Rzeczy; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Nasz Kosmos, cz.2 (Notre Universe); film dokumentalny kraj prod.Francja (1995); Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Galeria malarstwa polskiego - Widok z okolic Morskiego Oka - Wojciech Gerson; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Anna Netrebko (Anna Netrebko: The Woman - The Voice); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Wasyl Bykau. Powrót (Wasyl Bykau. Powrót); reportaż kraj prod.Białoruś (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Dżem - Rawa Blues Festiwal `92; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Spisek ośmiu (Eight men out)  109'; film fabularny kraj prod.USA (1988); reż.:John Sayles; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Głosy naszych czasów - Dawn Upshaw (Voices of Our Time - Dawn Upshaw); koncert kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Galeria malarstwa polskiego - Dziwny ogród; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Na weekend ; magazyn kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Apostrof - Bernard Pivot rozmawia z Vladimirem Nabokovem (Apostrophe Nabokov) kraj prod.Francja (2004); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Goran Bregović - koncert muzyki filmowej; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Los Zafiros - Szafiry - Muzyka czasu przełomu (Los Zafiros - Music From the Edge of Time); film dokumentalny kraj prod.USA (2003); DOLBY SURROUND, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Co słychać -  Magazyn muzyczny; magazyn muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Studio Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. S. Moniuszki -  (7); Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Jarocin po latach - Kobranocka; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Strefa - Kawałki Mózgu - Jon Rose & Clayton Thomas; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Strefa - Noc Artystów - Super Grupa Azorro; magazyn performance; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Aberdeen (Aberdeen); dramat kraj prod.Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Nie pytaj mnie - Tomek Lipiński i TILT; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Zakończenie programu

Canal + Sport
07:00     Piłka nożna Liga+ - magazyn ligi polskiej     
09:00     Piłka nożna Klub kibica: Mecz Wisła Płock - Legia Warszawa     
10:50     Piłka nożna Klub kibica: Mecz Wisła Kraków - Górnik Łęczna     
12:40     Piłka nożna Klub kibica: Mecz Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin     
14:30     Nie przegap - magazyn informacyjny     
14:40     Minisport+ - informacje sportowe     
14:50     Łapu-capu - chochliki telewizyjne     
15:00     Piłka nożna Premiership - magazyn ligi angielskiej     
15:30     Piłka nożna Serie A - magazyn ligi włoskiej     
16:00     Piłka nożna Klub kibica: Mecz ŁKS ŁódĽ - Cracovia Kraków     
17:50     Piłka nożna Klub kibica: Mecz Arka Gdynia - Odra Wodzisław     
19:40     Piłka nożna Wstęp do meczu     
20:00     Piłka nożna Orange Ekstraklasa: Legia Warszawa - Kolporter Korona Kielce     
22:10     Wszystko zostaje w rodzinie - czarna komedia     
00:00     Piłka nożna Wstęp do meczu     
00:20     Piłka nożna Orange Ekstraklasa: Legia Warszawa - Kolporter Korona Kielce     
02:30     Piłka nożna Premiership - magazyn ligi angielskiej     
03:00     Piłka nożna Serie A - magazyn ligi włoskiej     
03:30     Transporter 2 - film sensacyjny     
05:00     Kevin - sam w Nowym Jorku - komedia 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.