FANDOM


TVP 1
05:05 Rue Wiertz 60 - Badania, nauka i innowacje-droga do rozwoju; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Wielkie sprzątanie; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Biznesowa piątka; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Wesołe łotrzyki - Porwanie odc. 1 (Help! I'm teenage outlaw - Kidnapping); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Jedyneczka - Kraina kapeluszy; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Na górze i na dole - Wieża Babel odc. 2 (Bugtime Adventures // Construction Woes ep. 2); serial animowany kraj prod.USA (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Od przedszkola do Opola - De Mono; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Kogutto - odc. 16; magazyn muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wyjeżdżam - zostaję? ; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Jak ja kogoś, czy jak ktoś mnie?; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3293 (The Bold and the Beautiful ep. 3508); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Moda na sukces - odc. 3294 (The Bold and the Beautiful ep. 3509); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Dwie strony medalu - odc. 40; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Dwie strony medalu - odc. 41; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 FRYDERYK 2006 - nagrody Akademii Fonograficznej; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Kobieta zaradna; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
15:00 Wiadomości
15:10 Kiedy mrugam, mówię tak; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Oczywiście - odc. 8; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces - odc. 3295 (The Bold and the Beautiful ep. 3510); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 3296 (The Bold and the Beautiful ep. 3511); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Sąsiedzi - Tajemnicza historia; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Śmiechu warte - odc. 578; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Dwie strony medalu - odc. 42 - txt.str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Dobry, zły i smerfny odc. 28 (The good, the bad and the smurfy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Piątkowe kino akcji - Przekręt doskonały (Confidence) - txt.str.777  93'; film akcji kraj prod.USA, Kanada, Niemcy (2003); reż.:James Foley; wyk.:Edward Burns, Andy Garcia, Rachel Weisz, Dustin Hoffman; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:05 Jeniec: Tak daleko jak nogi poniosą - cz. 2 (So weit die Fuesse tragen, 2); dramat kraj prod.Niemcy (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Ring; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kino nocnych marków - Kawałek nieba (A Little Piece of Heaven); dramat kraj prod.USA (1991); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Program dnia
02:00 Zakończenie programu

TVP 2
05:25 Statek miłości - odc. 249 ost. (The Love Boat 220 /2 Seria 10 odcinek 04 część 2 Who Killed Maxwell Thorne?); telenowela kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
06:15 Ocean Avenue - odc.  1/130 (Ocean Avenue ep.1); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 TELEZAKUPY
07:15 "Mały Brat" - Karol de Foucauld; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc 44/52 (Marvi Haemmer prasentiert National Geographic World); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Na dobre i na złe - odcinek  207  Zatrzymać młodość.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09:45, 10:35 i Pogoda: 9:20,10:10,10:40; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Święta wojna - Chłopak do wzięcia (180); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Sąsiedzi - odc. 58 (266) Szósty zmysł; Dla małoletnich od lat 12
11:40 Magnum - odc. 62/162 Wielki kataklizm (MAGNUM P. I. s. 3 Big blow); serial kraj prod.USA (1983); Dla małoletnich od lat 12
12:30 Dolina Kreatywna - podsumowanie (17); Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Grizli (Wildlife Special- Grizzly); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2001); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Ryzykanci - s.4 ep. 14/16 (SURVIVOR s.IV ep. 414); reality show kraj prod.USA (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Dr Quinn s.IV odc.12/28 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. IV); serial obyczajowy kraj prod.USA (1995); Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kopciuszek - odc. 53; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Kopciuszek - odc. 54; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Robin Hood - odc 10/13 Nie będzie pokoju (Robin Hood ep. Peace? Off!); serial przygodowy kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Zorro - odc. 31/78 (.); serial kraj prod.USA (1957); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda; STEREO
18:45 Panorama; STEREO
19:05 Fabryka śmiechu - (8); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Wielki Poker - odc. 4; teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Podróże z żartem - Wietnam ; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Panorama; STEREO
22:20 Pogoda; STEREO
22:30 Sport Telegram
22:35 Biuro kryminalne -  Tylko mój; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Mała Brytania - odc. 5 (Little Britain); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Pożegnanie z Marią  86'; film fabularny kraj prod.Polska (1993); reż.:Filip Zylber; wyk.:Marek Bukowski, Agnieszka Wagner, Katarzyna Jamróz, Rafał Królikowski, Bożena Adamek, Danuta Szaflarska, Daria Trafankowska, Cezary Pazura, Jan Frycz; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Talki z resztą - odc. 5/6 Lista Roszka; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Załóż się - cz.I ; widowisko rozrywkowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Załóż się - cz.II ; widowisko rozrywkowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Program dnia
03:15 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
07:59 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:07 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:26 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:46 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:52 Serwis sportowy; STEREO
11:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:24 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:47 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:52 Serwis sportowy; STEREO
13:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Kamera Kuriera; STEREO
14:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
14:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:41 Pogoda; STEREO
22:44 16/16 - Bohater w skali mikro; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:58 Wielcy duchem - Aleksander Solzhenitsyn (Great Souls); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:08 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:37 Kurier; STEREO
01:57 Pogoda; STEREO
02:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:12 Wielcy duchem - Aleksander Solzhenitsyn (Great Souls); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Program dnia
03:15 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Kalejdoskop regionalny
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda w regionie
09:00 Kurier; STEREO
09:07 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:26 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:46 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:52 Serwis sportowy; STEREO
11:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:24 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:47 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:52 Serwis sportowy; STEREO
13:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Kamera Kuriera; STEREO
14:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
14:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:00 Msza święta dla chorych
17:00 Pogoda w regionie
17:05 Kalejdoskop regionalny
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Kronika
18:20 Tematy dnia
18:25 Co warto wiedzieć
18:30 Kalejdoskop regionalny
18:40 Rekomendacje kulturalne
19:00 Czytelnia
19:25 Wiara i życie
19:50 Kalejdoskop regionalny
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda w regionie
22:00 Jedź bezpiecznie
22:10 Co warto wiedzieć
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:41 Pogoda; STEREO
22:44 16/16 - Bohater w skali mikro; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:58 Wielcy duchem - Aleksander Solzhenitsyn (Great Souls); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:08 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:37 Kurier; STEREO
01:57 Pogoda; STEREO
02:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:12 Wielcy duchem - Aleksander Solzhenitsyn (Great Souls); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Program dnia
03:15 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:46 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
07:59 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:46 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
08:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:07 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:26 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kurier flesz; STEREO
11:04 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:46 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:52 Serwis sportowy; STEREO
11:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:51 Serwis sportowy; STEREO
12:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:24 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:47 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:52 Serwis sportowy; STEREO
13:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kurier flesz; STEREO
14:03 Kamera Kuriera; STEREO
14:08 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:24 Kamera Kuriera; STEREO
14:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:53 Serwis sportowy; STEREO
14:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:46 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:50 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:51 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 20.04.2007 godz.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:57 Tele Motor Sport; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:11 Raport na gorąco; STEREO
18:14 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:24 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:31 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:45 Kuźnia talentów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:11 Kulturalny wywiad - Joanna Rajkowska - prem 20.04.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:32 Płacę i wymagam - Płacę i wymagam - odc. 36; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12; Magazyn konsumencki
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:47 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:57 Raport na gorąco; STEREO
22:00 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:04 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:06 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 20.04.2007 godz.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:41 Pogoda; STEREO
22:44 16/16 - Bohater w skali mikro; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:58 Wielcy duchem - Aleksander Solzhenitsyn (Great Souls); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:08 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:37 Kurier; STEREO
01:57 Pogoda; STEREO
02:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:12 Wielcy duchem - Aleksander Solzhenitsyn (Great Souls); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Program dnia
03:15 Zakończenie dnia

Polsat
6.00 Wstawaj! Gramy!, odc. 262
6.50 Sidła miłości, odc. 78
7.45 TV Market
8.00 Halo! Kasa!, odc. 142
8.55 Roseanne 3, odc. 67
9.25 Rodzina zastępcza, odc. 77
10.00 Sekret Laury, odc. 56
11.00 Metamorfozy, odc. 36
11.30 Samo życie, odc. 881
12.00 Dom nie do poznania, odc. 64
13.00 Jesteś moim życiem, odc. 78
14.00 Pierwsza miłość, odc. 490
14.45 Świat według Bundych, odc. 218
15.15 Rodzina zastępcza, odc. 78
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.25 Interwencja, odc. 862
17.00 Gra wciemno, odc. 316
18.00 Pierwsza miłość, odc. 491
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Samo życie, odc. 882
20.00 Doktor Dolittle 2 - komedia familijna, USA, 2001
21.45 3000 mil do Graceland - film akcji, USA, 2001
21.55 Studio Lotto
0.20 Moje Ja - thriller s - f, W. Brytania/USA, 2003
2.00 Dziewczyny w bikini, odc. 331
3.00 Nocne randki
4.55 Music Spot, odc. 18
5.55 Pożegnanie

TVN
6.45 Życie na fali - serial obyczajowy
7.35 Firma - magazyn
8.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial
9.05 Wykręć numer
10.05 Fabryka Gry
11.05 Detektywi - serial
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Na Wspólnej - serial obyczajowy
13.20 W -11 Wydział Śledczy - serial
14.00 Życie na fali - serial obyczajowy
15.00 Prawo pożądania - telenowela
16.00 Fakty Popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.00 Odwróceni - serial sensacyjny
21.05 Liberator - film sensacyjny, USA, 1992
23.10 Atak pająków - horror, USA, 2002
1.10 Uwaga! - magazyn
1.30 Nocne igraszki
2.30 Telesklep
2.50 Nic straconego

TV 4
6.05 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
6.30 VIP - program kulturalno - rozrywkowy
6.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
8.00 TV Market
8.30 Pokemon - serial animowany
9.00 Klinika samotnych serc (odc. 8) - serial
10.00 Jesteś moim życiem - serial
11.05 Łowcy skarbów - serial przygodowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Na Topie
13.40 Express do fortuny - program interaktywny
15.20 Gram.Tv - program o grach komputerowych
15.50 Łowcy skarbów - serial przygodowy
16.55 Polska Liga Siatkówki - mecz na żywo
19.00 Jesteś moim życiem - serial
20.00 Kuba Wojewódzki - gościem programu będzie Marek Konrat
21.05 Gorące Hawaje - serial obyczajowy
22.05 Kości - dramat, USA, 2005 - 2006
23.05 Playboy
1.25 Wydarzenia, Sport, Pogoda
2.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
2.50 KINOmaniak - nowa formuła
3.15 Sztukateria - program kulturalny
3.35 Kiri Te Kanawa Pasja życia - koncert
4.05 Zakończenie programu

TVN 7
06:10 Maraton uśmiechu 
06:35 Telesklep 
07:35 Maraton uśmiechu 
08:05 Kobra – oddział specjalny, odc. 9: serial 
09:05 Grzesznica, odc. 58: serial 
09:55 Tajemnice Smallville, odc. 18: serial 
10:55 Nash Bridges, odc. 104: serial 
11:55 Strażnik kasy 
12:55 Telesklep 
14:15 Grzesznica, odc. 59: serial 
15:10 Pogoda na miłość, odc. 17: serial 
16:05 Alf, odc. 58: serial 
16:35 Joey, odc. 21: serial 
17:05 Tajemnice Smallville, odc. 19: serial 
18:05 Nash Bridges, odc. 105: serial 
19:05 Alf, odc. 59: serial 
19:40 Joey, odc. 22: serial
20:10 Bogowie i generałowie, odc. 2: film 
22:45 Lina: film
01:10 Lęk skrada się w milczeniu: film

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Biznesowa piątka; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Zguba Michałka; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Karino - odc. 4* - Przyjaciel; serial; Dla małoletnich od lat 7
09:25 Od Okołu do Nowego Miasta - XVI wiek; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:15 SF-Symulator faktu - Paliwa; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Poranek z muzyką - Laureaci Konkursu im. Henryka Wieniawskiego - Lev Solodovnikow; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 667; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy - odc. 825* - Droga Marty; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska na weekend - Prastara Ziemia Kaliska na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Hity satelity
13:20 Oparte na faktach - INKA 1946  84'; spektakl teatralny; reż.:Natalia Koryncka-Gruz; wyk.:Karolina Kominek-Skuratowicz, Wioletta Nawrocka, Lech Mackiewicz, Kinga Preis, Agnieszka Podsiadlik, Piotr Jankowski, Marta Chodorowska, Piotr Bala, Paweł Kowalski, Kazimierz Mazur; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Polska z bocznej drogi - Władysławowo na fali; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Trudno być człowiekiem; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Architektura Warszawy - Lata wielkiej rozbudowy (1866-1890) cz. II; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Domowe przedszkole - Zguba Michałka; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Tajemnice lasu - W widłach Warty i Noteci.; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Święta wojna - Las Aptekas (247); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Codzienna 2 m. 3 - odc. 13; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Menhiry pamięci; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Hity satelity
18:50 Plebania - odc. 667; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Wielka podróż Bolka i Lolka - Powrót; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Złotopolscy - odc. 825* - Droga Marty; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska na weekend - Prastara Ziemia Kaliska na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Na dobre i na złe - odc. 280 Miłość w trzy miesiące; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 FRYDERYK 2006 - nagrody Akademii Fonograficznej cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 FRYDERYK 2006 - nagrody Akademii Fonograficznej cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
24:00 Łossskot!; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kochaj mnie - odc. 171; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 667; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka - Powrót; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Złotopolscy - odc. 825* - Droga Marty; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska na weekend - Prastara Ziemia Kaliska na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Hity satelity
03:30 Na dobre i na złe - odc. 280 Miłość w trzy miesiące; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 FRYDERYK 2006 - nagrody Akademii Fonograficznej cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 FRYDERYK 2006 - nagrody Akademii Fonograficznej cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Święta wojna - Las Aptekas (247); Dla małoletnich od lat 12
05:40 Menhiry pamięci; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Strachy  94'; film fabularny kraj prod.Polska (1938); reż.:Eugeniusz Cękalski; wyk.:Hanka Karwowska, Jadwiga Andrzejewska, Eugeniusz Bodo, Józef Węgrzyn, Jacek Woszczerowicz, Jan Kreczmar, Mieczysława Ćwiklińska, Józef Kondrat, Olgierd Skirgiełło-Jacewicz, Helena Buczyńska; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Legendy gitary - Blues (The Guitar Legends Concerts - The Blues Concert); cykl dokumentalny kraj prod.USA (1991); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Kino krótkich filmów - Rzeczy; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Nasz Kosmos, cz.2 (Notre Universe); film dokumentalny kraj prod.Francja (1995); Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Galeria malarstwa polskiego - Widok z okolic Morskiego Oka - Wojciech Gerson; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Anna Netrebko (Anna Netrebko: The Woman - The Voice); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Wasyl Bykau. Powrót (Wasyl Bykau. Powrót); reportaż kraj prod.Białoruś (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Dżem - Rawa Blues Festiwal `92; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Spisek ośmiu (Eight men out)  109'; film fabularny kraj prod.USA (1988); reż.:John Sayles; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Głosy naszych czasów - Dawn Upshaw (Voices of Our Time - Dawn Upshaw); koncert kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Galeria malarstwa polskiego - Dziwny ogród; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Na weekend ; magazyn kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Apostrof - Bernard Pivot rozmawia z Vladimirem Nabokovem (Apostrophe Nabokov) kraj prod.Francja (2004); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Goran Bregović - koncert muzyki filmowej; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Los Zafiros - Szafiry - Muzyka czasu przełomu (Los Zafiros - Music From the Edge of Time); film dokumentalny kraj prod.USA (2003); DOLBY SURROUND, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Co słychać -  Magazyn muzyczny; magazyn muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Studio Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. S. Moniuszki -  (7); Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Jarocin po latach - Kobranocka; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Strefa - Kawałki Mózgu - Jon Rose & Clayton Thomas; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Strefa - Noc Artystów - Super Grupa Azorro; magazyn performance; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Aberdeen (Aberdeen); dramat kraj prod.Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:10 Nie pytaj mnie - Tomek Lipiński i TILT; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Zakończenie programu

Canal + Sport
07:00     Piłka nożna Liga+ - magazyn ligi polskiej     
09:00     Piłka nożna Klub kibica: Mecz Wisła Płock - Legia Warszawa     
10:50     Piłka nożna Klub kibica: Mecz Wisła Kraków - Górnik Łęczna     
12:40     Piłka nożna Klub kibica: Mecz Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin     
14:30     Nie przegap - magazyn informacyjny     
14:40     Minisport+ - informacje sportowe     
14:50     Łapu-capu - chochliki telewizyjne     
15:00     Piłka nożna Premiership - magazyn ligi angielskiej     
15:30     Piłka nożna Serie A - magazyn ligi włoskiej     
16:00     Piłka nożna Klub kibica: Mecz ŁKS ŁódĽ - Cracovia Kraków     
17:50     Piłka nożna Klub kibica: Mecz Arka Gdynia - Odra Wodzisław     
19:40     Piłka nożna Wstęp do meczu     
20:00     Piłka nożna Orange Ekstraklasa: Legia Warszawa - Kolporter Korona Kielce     
22:10     Wszystko zostaje w rodzinie - czarna komedia     
00:00     Piłka nożna Wstęp do meczu     
00:20     Piłka nożna Orange Ekstraklasa: Legia Warszawa - Kolporter Korona Kielce     
02:30     Piłka nożna Premiership - magazyn ligi angielskiej     
03:00     Piłka nożna Serie A - magazyn ligi włoskiej     
03:30     Transporter 2 - film sensacyjny     
05:00     Kevin - sam w Nowym Jorku - komedia 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.